Чемпіонат міста з легкої атлетики

серед юнаків і дівчат 2002 р.н. та молодших

26 травня 2017 року,

ОНСЦ «Чернігів»

 

Результати (скачати) 

 

№ з\п Прізвище, ім. я спортсмена Дата народження ФСТ ДЮСШ Результат Розряд Прізвище, І.П. тренера
100м, дівчата      
1 Коршек Анастасія 11.04.2005 МОН КДЮСШ-2 15,2 ІІ юн Шевчук О.Л.
2 Медведєва Діана 11.04.2005 МОН КДЮСШ-2 15,2 ІІ юн Шевчук О.Л.
3 Грязна Анастасія 14.02.2003 У «Атлет» 15,5 ІІ юн Шульга О.П.
4 Соловйова Дар я 21.11.2004 У «Атлет» 15,8 ІІІ юн Шульга О.П.
5 Бакеєва Катерина 11.12.2002 У «Атлет» 16,4 б/р Вятіорець С.Є., Середа С.С.
100м, юнаки
1 Каранда Микита 25.01.2002 ОДЮСШ 11,8 ІІІ Масюк А.М., Хорт Т.М.
2 Мишко Ярослав 03.04.2002 У ДЮСШ 12,4 І юн Філіпови
3 Сироватко Максим 01.02.2003 МОН КДЮСШ-2 12,7 ІІ юн Шевчук О.Л.
4 Грищенко Владислав 18.09.2002 У КДЮСШ 12,9 ІІ юн Мельник О.М.
5 Андрієнко Денис 18.12.2002 МОН КДЮСШ №1 14,5 б/р Беркут Н.П.
6 Демченко Антон 2009 У ДЮСШ 17,5 б/р Кривоус Н.В.
п/к Бован Олексій 21.08.2001 ОДЮСШ 12,1 І юн Луценко В.В.
п/к Крюков Денис 1999 У ДЮСШ 12,2 І юн Лагункова Н.М., Клюєв А.О.
п/к Осаревич Вячеслав 18.05.2001 У «Атлет» 12,3 І юн Вятіорець С.Є., Середа С.С.
п/к Устинов Дмитро 02.12.2001 У ДЮСШ 13,3 ІІ юн Мельник О.М.
200м, дівчата
1 Дворніченко Яна 20.07.2003 У «Атлет» 29,9 І юн Шульга О.П.
2 Чугай Єлізавета 31.10.2003 У «Атлет» 30,9 ІІ юн Шульга О.П.
3 Медведєва Діана 11.04.2005 МОН КДЮСШ-2 32,0 ІІ юн Шевчук О.Л.
4 Ніжинець Анна 02.01.2003 МОН КДЮСШ-1 32,1  ІІІ юн Беркут Н.П.
5 Коршек Анастасія 11.04.2005 МОН КДЮСШ-2 33,6 ІІІ юн Шевчук О.Л.
6 Дзюба Марія 03.07.2005 МОН КДЮСШ-1 35,5 ІІІ юн Антонова В.Г.
7 Бакеєва Катерина 11.12.2002 У «Атлет» 36,7 б/р Вятіорець С.Є., Середа С.С.
8 Мельник Ірина 19.04.2004 У ДЮСШ 38,0 б/р Мельник О.М.
200м, юнаки
1 Каранда Микита 25.01.2002 ОДЮСШ 24,4 ІІІ Масюк А.М., Хорт Т.М.
2 Сироватко Максим 01.02.2003 МОН КДЮСШ-2 25,9 І юн Шевчук О.Л.
3 Тарасенко Віталій 04.12.2004 ОДЮСШ 26,3 І юн Луценко В.В.
4 Бабушкін Олександр 2005 У ДЮСШ 29,9 б/р Кривоус Н.В.
5 Андрієнко Денис 18.12.2002 МОН КДЮСШ-1 30,3 б/р Беркут Н.П.
6 Шкурський Андрій 2004 У ДЮСШ 36,3 б/р Кривоус Н.В.
п/к Кравець Максим 08.04.1984 Чернігів 23,3 ІІ Луценко В.В.
п/к Чернобай Микола 07.03.2000 ОДЮСШ 23,5 ІІ Масюк А.М.
п/к Крюков Денис 1999 У ДЮСШ 24,5 ІІІ Лагункова Н.М., Клюєв А.О.
п/к Бован Олексій 21.08.2001 ОДЮСШ 24,9 ІІІ Луценко В.В.
400м, дівчата
1 Дворніченко Яна 20.07.2003 У «Атлет» 1,06,1 ІІІ Шульга О.П.
2 Лугіна Вікторія 14.02.2005 У ДЮСШ 1,07,9 І юн Лагункова Н.М.
3 Чугай Єлізавета 31.10.2003 У «Атлет» 1,10,2 І юн Шульга О.П.
4 Крупка Анна 20.09.2003 У «Атлет» 1,11,5 І юн Шульга О.П.
5 Дмитренко Аліна 2006 У ДЮСШ 1,15,5 ІІ юн Кривоус Н.В.
6 Буряк Дар я 2003 У ДЮСШ 1,27,3 б/р Кривоус Н.В.
400м, юнаки
1 Музика Микола 17.03.2003 МОН КДЮСШ №1 1,05,6 б/р Беркут Н.П.
2 Петренко Руслан 11.08.2005 МОН КДЮСШ №1 1,07,9 б/р Беркут Н.П.
п/к Чернобай Микола 07.03.2000 ОДЮСШ 52,9 ІІ Масюк А.М.
п/к Дворников Андрій 06.01.1995 У «Атлет» 53,0 ІІ Вятіорець С.Є., Середа С.С.
п/к Слісаренко Максим 16.04.2000 ОДЮСШ 56,3 І юн Масюк А.М.
800м, дівчата
1 Лугіна Вікторія 14.02.2005 У ДЮСШ 2,48,7 ІІІ Лагункова Н.М.
2 Вінниченко Анастасія 06.01.2002 МОН КДЮСШ-1 3,21,8 ІІІ юн Антонова В.Г.
3 Крупка Анна 20.09.2002 У «Атлет» 3,23,9 ІІІ юн Шульга О.П.
800м, юнаки
1 Мишко Ярослав 03.04.2002 У ДЮСШ 2,44,0 ІІІ юн Філіпови
2 Бутенко Олег 27.02.2003 МОН КДЮСШ-1 2,48,3 ІІІ юн Антонова В.Г.

 

1500м, дівчата
1 Вінниченко Анастасія 06.01.2002 МОН КДЮСШ-1 6,37,2 ІІІ юн Антонова В.Г.
2 Замашкіна Карина 21.03.2003 МОН КДЮСШ-1 6,52,0 ІІІ юн Беркут Н.П.
1500м, юнаки
1 Музика Микола 17.03.2003 МОН КДЮСШ №1 DQ Беркут Н.П.
2 Петренко Руслан 11.08.2005 МОН КДЮСШ №1 DQ Беркут Н.П.
300м з/б (0.762м),  юнаки
1 Шумар Іван 04.07.2003 ОДЮСШ 52,4 І юн Луценко В.В.
300м з/б (0.762м),  дівчата
1 Остапенко Дар я 11.11.2002 У ДЮСШ 1,01,0 І юн Філіпови
Довжина, дівчата
1 Бондар Ангеліна 14.07.2003 МОН КДЮСШ-1 4,19м ІІ юн Беркут Н.П.
2 Ніжинець Анна 02.01.2003 МОН КДЮСШ-1 4,00м ІІ юн Беркут Н.П.
3 Замашкіна Карина 21.03.2003 МОН КДЮСШ-1 3,43м б/р Беркут Н.П.
Довжина, юнаки
1 Мишко Ярослав 03.04.2002 У ДЮСШ 4,80м ІІ юн Філіпови
2 Бабушкін Олександр 2005 У ДЮСШ 4,48м ІІІ юн Кривоус Н.В.
3 Музика Микола 17.03.2003 МОН КДЮСШ №1 4,46м ІІІ юн Беркут Н.П.
4 Петренко Руслан 11.08.2005 МОН КДЮСШ-1 4,24м ІІІ юн Беркут Н.П.
5 Шкурський Андрій 2004 У ДЮСШ 3,72м б/р Кривоус Н.В.
6 Демченко Антон У ДЮСШ 2,93м б/р Кривоус Н.В.
Потрійний, юнаки
1 Грищенко Владислав 2002 У ДЮСШ 10,78м ІІІ юн Мельник О.М.
2 Мишко Ярослав 03.04.2002 У ДЮСШ 10,40м ІІІ юн Філіпови
3 Попружний Тарас 31.08.2002 У «Атлет» 10,07м ІІІ юн Вятіорець С.Є., Середа С.С.
4 Ніколаєнко Кирило 26.01.2002 У «Атлет» 9,97м б/р Вятіорець С.Є., Середа С.С.
5 Бистревський Ігор 17.01.2003 У «Атлет» 9,00м б/р Вятіорець С.Є., Середа С.С.
Ядро 3кг, дівчата
1 Бреус Марія 2005 ОДЮСШ 7,26м ІІ юн Порядіна В.В.
Ядро 4кг, юнаки
1 Биковець Олександр 2002 ОДЮСШ 9,43м ІІІ юн Порядіна В.В.
2 Криворучко Микола 2003 У «Атлет» 9,22м ІІІ юн Середа О.А.
3 Бойко Микита 2003 ОДЮСШ 8,12м ІІІ юн Порядіна В.В.
Спис 500гр, дівчата
1 Бреус Марія 2005 ОДЮСШ 19,20м ІІ юн Порядіна В.В.
2 Кашпур Анна 2005 ОДЮСШ 11,21м б/р Порядіна В.В.
Спис 600гр,  юнаки
1 Бойко Микита 2003 ОДЮСШ 30,72м ІІ юн Порядіна В.В.
2 Ладоха Владислав 12.09.2004 ОДЮСШ 26,00м ІІІ юн Порядіна В.В.
3 Биковець Олександр 2002 ОДЮСШ 22,72м ІІІ юн Порядіна В.В.
 

0 Комментарии

You can be the first one to leave a comment.

Оставить комментарий