Чемпіонат області з легкої атлетики серед ДЮСШ

 

19 квітня 2017 р.

м.Чернігів

 

Результати (скачати)

 

РЕЗУЛЬТАТИ КОМАНДНОЇ ПЕРШОСТІ

Місце Команди Очки
1 Обл. ДЮСШ з ОВС 405,00
2 КПНЗ ДЮСШ «Атлет» 399,00
3 ДЮСШ м.Прилуки 373,00
4 ДЮСШ Прилуцького району 366,00
5 КДЮСШ м.Ніжин 363,00
6 Новгород-Сіверська КДЮСШ 335,00
7 Менська ДЮСШ 333
8 КПНЗ ДЮСШ Носівська 325
9 Бахмацька ДЮСШ 323
10 Козелецька ДЮСШ 311
11 КДЮСШ №1 м.Чернігів 307
12 Сновська ДЮСШ 275
13 Борзнянська ДЮСШ 266
14 КДЮСШ № 2 м.Чернігів 248
15 Корюківська ДЮСШ 206
16 ДЮСШ «Україна» Чернігів 174
17 Коропська ДЮСШ 149
18 Ріпкинська ДЮСШ 72
19 ЧО ДЮСШ «Олімп» 54

 

Особисті результати

 ЮНАКИ       
100м 2001 — 2002 р.н.         
Місце абс. Спортсмен Команда Дата народження Результ. Розряд Очки Тренери
1 Довгий Денис ДЮСШ «Атлет» 12.06.2001. 10.9 ф-11.1 І 36 Шульга О.П.
2 Бован Олексій обл.ДЮСШ олімпійських видів 21.08.2001. 11.3. ф-11.3 ІІ 33 Луценко В.В.
3 Вовк Данило ДЮСШ «Атлет» 16.05.2001. 11.3 ф-11.5 ІІ 30 Варда А.Є.,Вятіорець С.Є, Середа С.С.
4 Каранда Микита обл.ДЮСШ олімпійських видів 25.01.2002.  11.5. ф-11.8 ІІ 27 Масюк А.М., Хорт Т.М.
5 Осаревич  В»ячеслав ДЮСШ «Атлет» 18.05.2001. 11.7 ф.-12.1 ІІІ 25 Вятіорець С.Є., Середа С.С.
6 Олешко Павло КПНЗ «ДЮСШ» м.Носівка 12.07.2002. 11.8. ф.-12.3 ІІІ 23 Шиша Н.О.
7 Чередніченко Олександр Коропська ДЮСШ 26.02.2001. 11.7.ф.-12.5 ІІІ 21 Лучко В.Л.
8 Маруженко Богдан ДЮСШ «Атлет» 25.01.2001. 11.8.ф.-12.6 ІІІ 19 Корецька С.М.
9 Чайка Андрій ДЮСШ «м. Ніжин 15.12.2002. 12.0 ІІІ 16 Кремез О.М,. Кремез М.Пр.
10 Шульга Дмитро обл.ДЮСШ олімпійських видів 22.04.2002. 12.0 ІІІ 15 Масюк А.М.
11 Горбач Олександр Прилуцька районна ДЮСШ 28.10.2001. 12.1 І-юн 14 Чекалін С.П,, Куц А.С.
12 Гулек Дмитро Новгород-Сіверська ДЮСШ 30.10.2002. 12.2 І-юн 13 Клименко В.В.
13 Волощук Андрій Прилуцька районна ДЮСШ 26.02.2001. 12.2 І-юн 12 Чекалін С.П.
14 Мишура Олег КДЮСШ № 1 07.12.2001. 12.2 І-юн 11 Красільник Т.С.
15 Михайленко Олександр Козелецька ДЮСШ 2001. 12.3 І-юн 10 Потебня Л.І,
16 Кузін Ігор ДЮСШ «Атлет» 16.02.2001. 12.3 І-юн 9 Корецька С.М.
17 Дмитрик Ростислав Коропська ДЮСШ 10.02.2002. 12.7 ІІ-юн 8 Лучко В.Л.
18 Ніколаєнко Кирило ДЮСШ «Атлет» 26.01.2002. 12.7 ІІ-юн 7 Вятіорець С.Є., Середа С.С.
19 Василенко Дмитро ДЮСШ «Атлет» 29.09.2001. 12.9 ІІ-юн 6 Корецька С.М.
20 Пасіка Владислав ДЮСШ м. Носівка 09.10.2002. 13.0 ІІ-юн 5 Шиша Н.О.
пк. Маслюк Денис КДЮСШ № 1 2000. 11.8 ІІІ Овчаренко І.М.
пк. Землинський Богдан ДЮСШ «Атлет» 18.10.2000. 11.9 ІІІ Шульга О.П.
пк. Харитонов Сергій КДЮСШ «Україна» 01.06.1988. 12.2. І-юн Кузьомко Л.М.
100м 2003 р.н. і мол.         
1 Гавриленко Максим КДЮСШ № 2 12.06.2003. 11.9.ф.-11.8. ІІІ 36 Шевчук О.Л.
2 Бистревський Ігор ДЮСШ «Атлет» 17.01.2003. 11.9.ф.-12.0. ІІІ 33 Вятіорець С.Є,Середа С.С.
3 Осіпов Ілля ДЮСШ «Атлет» 04.11.2003. 12.0.ф.-12.2. ІІІ 30 Мачульний С.В.
4 Бут Нікіта ДЮСШ «Атлет» 04.06.2004. 12.4.ф.-12.5. І-юн 27 Мачульний С.В.
5 Леута Назар Прилуцька районна ДЮСШ 18.05.2004. 12.4.ф.-12.6. І-юн 25 Куц А.С, Бойко В.С.
6 Ященко Максим Ніжинська ДЮСШ 18.04.2003. 12.4.ф.-12.6. І-юн 23 Кремез О.М,, Кремез М.Пр.
7 Джеваженко Олександр Прилуцька районна ДЮСШ 04.11.2004. 12.5.ф.- І-юн 21 Чекалін С.П.
8 Громов Андрій Козелецька ДЮСШ 12.12.2003. 12.6. ІІ-юн 19 Шарак О.В.
9 Сироватко Максим КДЮСШ № 2 01.02.2003. 12.6. ІІ-юн 16 Шевчук О.Л.
10 Крищенко Сергій Козелецька ДЮСШ 18.05.2003. 12.6. ІІ-юн 15 Шарак О.В.
11 Касян Богдан Носівка ДЮСШ 01.01.2004. 12.9. ІІ-юн 14 Бочок В.А.
12 Фень Андрій ДЮСШ 08.05.2004. 13.1. ІІІ-юн 13 Бобровська О.А.
13 Руденко Роман КДЮСШ м. Чернігів 18.06.2003. 13.3. ІІІ-юн 12 Антонова В.Г.
14 Глушенок Ілля КДЮСШ № 1 07.01.2004. 13.4. ІІІ-юн 11 Антонова В.Г.
15 Петренко Максим Прилуцька районна ДЮСШ 22.05.2003. 13.6. ІІІ-юн 10 Куц А.С, Бойко В.С.
16 Савоста Максим ДЮСШ м. Сновськ,Чернігівська обл. 18.09.2003. 13.6. ІІІ-юн 9 Івлєв В.Ю.
17 Тунік Дмитро КДЮСШ № 1 2003. 13.7. ІІІ-юн 8 Беркут Н.П.
18 Лобуренко Артем КДЮСШ № 2 18.12.2003. 13.8. ІІІ-юн 7 Шевчук О.Л.
19 Костюченко Данііл Корюківська ДЮСШ 2003. 14.1. б/р 6 Сакута А.О.
20 Данцлов Нікіта ДЮСШ м.Сновськ, Чернігівська обл. 09.10.2004. 14.2. б/р 5 Івлєв В.Ю.
21 Салівон Владислав обл.ДЮСШ олімпійських видів 15.09.2005. 14.6. б/р 4 Салівон О.П.
22 Ващенко Олег КДЮСШ № 1 2004. 15.5. б/р 3 Беркут Н.П.
23 Нощенко Артем обл.ДЮСШ олімпійських видів 04.11.2006. 15.8. б/р 2 Салівон О.П.
24 Артеменко Ярослав обл.ДЮСШ олімпійських видів 05.11.2008. 16.2 б/р 1 Салівон Р.П.
ос. Черніченко Євгеній ДЮСШ «Атлет» 06.01.2004. 12.3. І-юн Шульга О.П.
ос. Мироненко Ярослав обл.ДЮСШ олімпійських видів 2005. 12.3. І-юн Таратухіна Н.П.
200м 2001 — 2002 р.н.         
1 Довгий Денис ДЮСШ «Атлет» 12.06.2001. 23.3 ІІ 36 Шульга О.П.
2 Бован Олексій обл.ДЮСШ 21.08.2001. 23.4. ІІ 33 Луценко В.В.
3 Каранда Микита обл.ДЮСШ з олімпійських видів 25.01.2002. 24.4. ІІІ 30 Хорт Т.М.
4 Осаревич Вячеслав ДЮСШ «Атлет» 18.05.2001. 25.0. ІІІ 27 Вятіорець С.Є.,Середа С.С.
5 Олешко Павло Носівська ДЮСШ 12.07.2002. 25.5. ІІІ 25 Шиша Н.О.
6 Курилов Олександр сандр Новгород-Сіверська ДЮСШ 31.03.2002. 25.8. І-юн 23 Клименко В.В.
7 Гульок Дмитро Новгород-Сіверська ДЮСШ 30.10.2002. 26.0. І-юн 21 Клименко В.В.
8 Чугуй Богдан обл.ДЮСШ з олімпійських видів 20.07.2001. 26.4. І-юн 19 Луценко В.В.
9 Дмитрик Ростислав Коропська ДЮСШ 10.02.2001. 26.5. І-юн 16 Лучко В.Л.
10 Пасіка Владислав Носівська ДЮСШ 09.10.2002. 28.0. ІІІ-юн 15 Шиша Н.О.
пк. Чернобай Микола обл.ДЮСШ з олімпійських видів 07.03.2000. 23.3. ІІ Масюк А.М.
пк. Кравець Максим обл.ДЮСШ з олімпійських видів 08.04.1984. 24.9. ІІІ Луценко В.В.
Свердлов Євгеній Менська ДЮСШ 06.02.2001. DNS Трепол А.М.  А.М.
Чередніченко Олександр Коропська ДЮСШ 26.05.2001. DNS  Лучко В.Л. В.Л.
Ткаченко Костянтин ДЮСШ «Атлет» 12.10.2002. DNS Шульга О.П. О.П.
Вовк Данило ДЮСШ «Атлет» 16.05.2001. DNS Варда А.Є.,Вят А.Є., Вятіорець С.Є., Середа С.С.
Дубина Вадим КДЮСШ № 1 м. Чернігів 13.05.2002. DNS  Овчаре нко І.М.
Землинський Богдан ДЮСШ «Атлет» 18.10.2000. DNS Шульга О.П.
200 м2003р.н. і мол.
1 Бистревський Ігор ДЮСШ «Атлет» 17.01.2003. 24.5. ІІІ 36 Вятіорець С.Є,Середа С.С.
2 Гавриленко Максим КДЮСШ № 2 12.06.2003. 24.9. ІІІ 33 Шевчук О.Л.
3 Черніченко Євгеній ДЮСШ «Атлет» 06.01.2004. 26.1. І-юн 30 Шульга О.П.
4 Сироватко Максим КДЮСШ 2 « 01.02.2003. 26.5. І-юн 27 Шевчук О.Л.
5 Ященко Максим Ніжинська ДЮСШ 18.04.2003. 27.1. ІІ-юн 25 Кремез О.М,, Кремез М.Пр.
6 Леута Назар Прилуцька районна ДЮСШ 18.04.2004. 27.1. ІІ-юн 25 Куц А.С, Бойко В.С.
7 Крапивний Данило ДЮСШ м. Сновськ,Чернігівська обл. 02.03.2005. 27.5. ІІ-юн 23 Івлєв В.Ю.
8 Глушенок Ілля ДЮСШ № 1 м. Чернігів 07.01.2004. 28.7 б/р 21 Антонова В.Г.
9 Лизогуб Денис ДЮСШ м. Сновськ,Чернігівська обл. 01.03.2003. 28.9. б/р 19 Івлєв В.Ю.
10 Петренко Максим Прилуцька районна ДЮСШ 22.05.2003. 29.1. б/р 16 Куц А.С, Бойко В.С.
11 Руденко Роман КДЮСШ № 1 м. Чернігів 29.1. б/р 15 Антонова В.Г.
12 Лобуренко Артем КДЮСШ № 2 м. Чернігів 18.12.2003. 29.7. б/р 14 Шевчук О.Л.
13 Донцов Нікіта ДЮСШ м.Сновськ, Чернігівська обл. 09.10.2004. 30.0. б/р 13 Івлєв В.Ю.
14 Билюба Артем ДЮСШ «Україна» 26.12.2005. 30.3. б/р 12 Лагункова Н.М.
15 Триголосов Денис ДЮСШ «Україна» 26.11.2005. 33.2. б/р 11 Лагункова Н.М.
Ващенко Олег КДЮСШ № 1 м. Чернігів 2004. DNS Беркут Н.П.
Тунік Дмитро КДЮСШ № 1 м. Чернігів 2003. DNS Беркут Н.П.
400м 2001 — 2002 р.н.
Місце абс. Спортсмен Команда Дата народження Результ. Розряд Очки Тренери
1 Здор Дмитро КДЮСШ № 1 м.Чернігів 06.09.2001. 59.4. І-юн 36 Овчаренко І.М.
2 Анищенко Денис ДЮСШ м. Сновськ, Чернігівська обл 09.06.2001. 59.9. ІІ-юн 33 Ладинов Є.О.
3 Курилов Олександр Новгород-Сіверська ДЮСШ 31.03.2002. 1.03.4 ІІІ-юн 30 Клименко В.В.
4 Морарі Дмитро Менська ДЮСШ 04.09.2002. 1.17.4. б/р 27 Трєпач А.М.
пк. Дворніков Андрій ДЮСШ «Атлет» 06.01.1995. 56.4. І-юн Вятіорець С.Є,Середа С.С
пк. Секера Дмитро КДЮСШ № 1 м.Чернігів 1999. 57.1. І-юн Овчаренко І.М.
400м 2003 р.н. і мол.
Місце абс. Спортсмен Команда Дата народження Результ. Розряд Очки Тренери
1 Тарасенко Віталій ДЮСШ з олімпійських видів 04.12.2004. 58.0. І-юн 36 Луценко В.В.
2 Сидоренко Олексій КДЮСШ № 1 м. Чернігів 16.05.2004. 1.01.8. ІІІ-юн 33 Беркут Н.П.
3 Мархай Яків КПНЗ»ДЮСШ» м.Носівка 20.07.2003. 1.02.3. ІІІ-юн 30 Бочок В.А.
4 Яценко Данило ДЮСШ 2004. 1.02.8. ІІІ-юн 27 Баровська О.А.
5 Калюжний Артем Менська ДЮСШ 25.04.2003. 1.03.4. ІІІ-юн 25 Кал.жна Т.В.
6 Крапивний Данило ДЮСШ м.Сновськ,Чернігівська обл. 02.03.2005. 1.08.7. б/р 23 Івлєв В.Ю.
7 Бей Ігор КДЮСШ № 1 м. Чернігів 22.07.2003. 1.09.2. б/р 21 Беркут Н.П.
8 Лизогуб Денис  ДЮСШ м. Сновськ,Чернігівська обл 01.03.2003. 1.09.7 б/р 19 Івлєв В.Ю.
9 Карпухін Олександр Новгород-Сіверська ДЮСШ 09.09.2004. 1.12.4. б/р 16 Бренз М.Н.
10 Костюченко Данііл Корюківська ДЮСШ 2003. 1.16.3. б/р 15 Сакута А.О.
11 Савоста Максим ДЮСШ м.Сновськ,Чернігівська обл. 12.02.2003. 1.17.5. б/р 14 Івлєв В.Ю.
12 Кравченко Дмитро Борзнянська ДЮСШ 07.11.2004. 1.31.2. б/р 13 Сіменок М.М.
800м 2001 — 2002 р.н.         
1 Бориско Денис Коропська ДЮСШ 12.12.2003. 2.20.9. І-юн 36 Лучко В.Л.
2 Істінов Дмитро ДЮСШ «Україна» м. Чернігів 2001. 2.21.2. І-юн 33 Лагункова Н.М.
3 Ніколайчук Богдан Корюківська ДЮСШ 2001. 2.22.9. І-юн 30 Лисік Роман
4 Ходос Богдан обл.ДЮСШ з олімпійських видів 06.04.2002. 2.23.2. І-юн 27 Луценко В.В.
5 Ступаченко Андрій КДЮСШ № 1 м. Чернігів 01.03.2002. 2.25.4. І-юн 25 Овчаренко І.М.
6 Мельник Максим КПНЗ»ДЮСШ» м.Носівка 23.11.2002. 2.25.6. І-юн 23 Бочок  В.А,Поночевний
7 Куропаткін Владислав Новгород-Сіверська ДЮСШ 25.08.2002. 2.41.1. ІІІ-юн 21 Бренз М.Н.
8 Чернявський Роман Менська ДЮСШ 10.02.2002. 2.43.7. ІІІ-юн 19 Трєпач А.М.
пк. Кравцов Сергій обл.ДЮСШ з олімпійських видів 27.11.2000. 2.11.6. ІІІ Луценко В.В.
Брика Богдан ДЮСШ «Атлет» 01.06.2001. DNS Вятіорець С,Є,Середа С.С
800м 2002 р.н. і мол.2003 і мол. 
1 Єрко Владислав Ріпкинська ДЮСШ 03.03.2004. 2.17.5. ІІІ 36 Дубоносова Н.М.
2 Юрченко Антон Козелецька ДЮСШ 16.12.2003. 2.19.0. ІІІ 33 Шарак О.В.
3 Ніколаєв Владислав КДЮСШ № 1 м. Чернігів 08.07.2003. 2.28.7. І-юн 30 Антонова В.Г.
4 Задніпряний Дмитро Бахмацька ДЮСШ 28.10.2004. 2.29.9. І-юн 27 Малашенко І.О.
5 Ханик Сергій Новгород-Сіверська ДЮСШ 13.01.2005. 2.30.6. ІІ-юн 25 Бренз М.Н.
6 Наумчик Роман Корюківська ДЮСШ 04.07.2003. 2.41.0. ІІІ-юн 23 Сахута А.О.
7 Городнянський Данііл Новгород-Сіверська ДЮСШ 01.03.2005. 2.50.4. б/р 21 Розсохач І.М.
8 Хамко Віталій Корюківська ДЮСШ 2005. 2.55.3. б/р 19 Сакута А.О.
9 Чобатарьов Владислав Новгород-Сіверська ДЮСШ 23.05.2006. 2.58.0. б/р 16 Розсохач І.М.
10 Малюга Дмитро ДЮСШ «Україна» м.Чернігів 02.12.2005. 3.01.0. б/р 15 Лагункова Н.М.
Бабич Дмитро Корюківська ДЮСШ 29.06.2003. DNF Сахута А.О.
1500м 2001 — 2002 р.н.
1 Назаренко Ігор Козелецька ДЮСШ 29.04.2002. 4.44.9. ІІІ 36 Шарак О.В.
2 Грищенко Валерій ДЮСШ м.Сновськ,Чернігівська обл. 12.01.2001. 4.45.5. ІІІ 33 Лакадинов Є.О.
3 Котков Владислав Новогород-Сіверська  ДЮСШ 06.02.2002. 5.01.9. І-юн 30 Бренз А.Н.
4 Рябуха Роман Новогород-Сіверська  ДЮСШ 06.05.2002. 5.06.6. ІІ-юн 27 Клименко В.В.
5 Сущенко Владислав Борзнянська ДЮСШ 24.12.2002. 5.07.3. ІІ-юн 25 Купер С.Г.
6 Шугалій Володимир Борзнянська ДЮСШ 26.01.2002. 5.09.8. ІІ-юн 23 Романенко Р.О.
7 Кравченко Павло ДЮСШ з олімпійських видів 22.06.2001. 5.12.9. ІІ-юн 21 Луценко В.В.
8 Чирва Максим Бахмацька ДЮСШ 2002. 5.17.7. ІІ-юн 19 Малашенко І.О.
9 Реховський Павло Новогород-Сіверська  ДЮСШ 04.07.2002. 5.27.6. ІІІ-юн 16 Клименко В.В.
10 Тимошенко Максим ДЮСШ м.Сновськ,Чернігівська обл. 14.08.2001. 5.27.6. ІІІ-юн 15 Лахадинов Є.О.
пк. Лисиця Дмитро Новогород-Сіверська  ДЮСШ 25.10.2000. 4.42.6. ІІІ Клименко В.В.
1500м 2003 р.н. і мол.
1 Береговий Артур Ріпки «Колос» 07.04.2003. 5.18.5. ІІ-юн 36 Дубоносова Н.М.
2 Чалюк Максим КДЮСШ «Атлет» 22.11.2003. 5.38.8. ІІІ-юн 33 Вітяорець С.Є,Середа С.С, Корецька С.М.
3 Пілієв Арсен Борзнянська ДЮСШ 22.08.2003. 5.40.2. ІІІ-юн 30 Купер С.Г.
4 ос. Петренко Руслан КДЮСШ № 1 м. Чернігів 11.08.2005. 5.40.6. ІІІ-юн Беркут Н.П.
5 Качура Артем ДЮСШ м.Сновськ,Чернігівська обл. 26.09.2003. 5.55.4. б/р 27 Івлєв В.Ю.
Стрибки у довжину юнаки 1998 — 99 р.н. , 2001-2002 р.н.        
1 Горбач Олександр Прилуцька районна ДЮСШ 28.10.2001. 5.90. ІІІ 36 Чекалін С.П.,Куц А.С.
2 Кучеренко Богдан ДЮСШ з олімпійських видів 23.07.2001. 5.70. І-юн 33 Луценко В.В.
3ос. Нога Роман Прилуцька районна ДЮСШ 02.04.2002. 5.66. І-юн Мачульний Є.В.
4 Данилко Сергій Носівська ДЮСШ 29.12.2001. 5.60. І-юн 30 Шиша Н.О.
5 Шульга Дмитро ДЮСШ з олімпійських видів 22.04.2002. 5.56. І-юн 27 Масюк А.М.
6 Кобезький Сергій Бахмацька ДЮСШ 2002. 5.40. І-юн 25 Білич О.Л.
7 Кудлай Павло ДЮСШ м. Прилуки 07.08.2001. 5.19. ІІ-юн 23 Мачульний Є.В.
8 Маруженко Богдан ДЮСШ «Атлет» 25.01.2001. 5.04. ІІ-юн 21 Корецька С.М.
9 Волощук Андрій Прилуцька районна ДЮСШ 26.02.2001. 5.02. ІІ-юн 19 Чекалін С.П.
10 Гапон Андрій ДЮСШ м. Прилуки 06.09.2002. 5.00. ІІ-юн 16 Мачульний Є.В.
11 Криворучко Микола ДЮСШ «Атлет» 22.05.2002. 4.38. ІІІ-юн 15 Середа О.А.
Колодій Дмитро ДЮСШ «Олімп» 2001. Лахадинов Є.О.
Кузін Ігор ДЮСШ «Атлет» 16.02.2001. Корецька С.М.
Чепінога Дмитро ДЮСШ м. Прилуки 04.05.2001. Мачульний Є.В.
Василенко Дмитро ДЮСШ «Атлет» 29.09.2001. Корецька С.М.
Стрибки у довжину юнаки 2000 — 01 р.н., 2003 р.н. і мол.        
1 Черенков Нікіта Бахмацька ДЮСШ 2003. 5.53. І-юн 36 Іванько Ю.Б.
2 Рутта Олег ДЮСШ з олімпійських видів 02.02.2003. 5.39. І-юн 33 Таратухіна Н.П.
3 Касян Богдан КПНЗ»ДЮСШ» м.Носівка 01.01.2004. 4.76. ІІ-юн 30 Бочок В.А.
ос. Минко Дмитро ДЮСШ м. Прилуки 15.06.2006. 4.75. ІІ-юн Мачульний Є.В.
5 Мироненко Ярослав ДЮСШ з олімпійських видів 2005. 4.52. ІІІ-юн 27 Таратухіна Н.П.
6 Бабич Дмитро ДЮСШ м.Корюківка 29.06.2003. 4.65. ІІІ-юн 25 Сахута А.О.
7 Рекунов Роман ДЮСШ з олімпійських видів 20.03.2004. 4.65. ІІІ-юн 23 Таратухіна Н.П.
8 Бродський Ян ДЮСШ з олімпійських видів 18.03.2005. 4.60. ІІІ-юн 21 Таратухіна Н.П.
9 Петренко Руслан КДЮСШ № 1 м. Чернігів 11.08.2005. 4.48. ІІІ-юн 19 Беркут Н.П.
10 Наумчик Роман ДЮСШ м.Корюківка 04.07.2003. 4.44. ІІІ-юн 16 Сахута А.О.
11 Хомко Віталій ДЮСШ м.Корюківка 2005. 4.15. ІІІ-юн 15 Сахута А.О.
12 Казанін Матвій КДЮСШ № 1 м. Чернігів 10.05.2007. 3.67. б/р 14 Беркут Н.П.
13 Нощенко Артем ДЮСШ м.Прилуки 04.11.2006. 3.54. б/р 13 Салівон Р.П.
Клименко Олександр Козелецька ДЮСШ 25.03.2004. Шарак О.В.
Салівон Владислав ДЮСШ м.Прилуки 15.09.2005. Салівон Р.П.
Потрійний 2001-2002 р.н.
1 Нога Роман ДЮСШ м.Прилуки 02.04.2002. 12.46. ІІІ 36 Мачульний Є.В.
2 Анищенко Денис ДЮСШ м.Сновськ,Чернігівська обл. 09.06.2001. 11.40. ІІ-юн 30 Лахадинов Є.О.
3 Чайка Андрій КДЮСШ м.Ніжин 15.12.2002. 11.27. ІІ-юн 30 Кремез О.М,Кремез М.Пр.
4 Ніколаєнко Кирило ДЮСШ «Атлет» 26.01.2002. 11.03. ІІ-юн 27 Вітяорець С..
5 Кудлай Павло ДЮСШ м.Прилуки 07.08.2001. 10.96. ІІІ-юн 25 Мачульний Є.В.
6 Данилко Сергій ДЮСШ м.Носівка 29.12.2001. 10.92. ІІІ-юн 23 Шиша Н.О.
7 Лісовський Антолн тон Козелецька ДЮСШ 14.02.2002. 10.85. ІІІ-юн 21 Шарак О.В.
Чепінога Дмитро ДЮСШ м.Прилуки 04.05.2001. Мачульний Є.В.
Потрійний 2003 р.н. і мол.
1 Громов Андрій Козелецька ДЮСШ 12.12.2003. 11.36. ІІ-юн 36 Шарак О.В.
2 Рутта Олег ДЮСШ з олімпійських видів 02.02.2003. 10.80. ІІІ-юн 33 Таратухіна Н.П.
3 Лесенко Дмитро ДЮСШ м.Прилуки 15.06.2006. 10.15. ІІІ-юн 30 Мачульний Є.В.
4 Петренко Руслан КДЮСШ № 1 м. Чернігів 11.08.2005. 9.71. б/р 27 Беркут Н.П.
Бут Нікіта ДЮСШ м.Прилуки 04.06.2004. Мачульний Є.В.
Штовхання ядра юнаки 2001-2002 р.н.
1 Прохоров Сергій КДЮСШ м. Ніжин 22.01.2001. 12.36. ІІІ 36 Кремез О.М,Кремез М.Пр.
2 Білецький Владислав Бахмацька ДЮСШ 28.08.2002. 10.94. ІІ-юн 33 Мартиненко Г.П.
3 Бондаренко Андрій КДЮСШ м. Ніжин 06.08.2001. 9.80. ІІ-юн 30 Кремез О.М,Кремез М.Пр.
4 Злобінцев Дмитро ДЮСШ м. Носівка 2002. 9.12. ІІІ-юн 27 Тортешник М.І.
5 Щербина Ярослав ДЮСШ «Атлет» 20.10.2002. 9.10. ІІІ-юн 25 Середа О.А.
6 Биковець Олександр ДЮСШ з олімпійських видів 12.11.2002. 8.58. ІІІ-юн 23 Порядіна В.В.
7 Тимошенко Маским ДЮСШ м.Сновськ,Чернігівська обл. 14.08.2001. 8.40. ІІІ-юн 21 Лахадинов Є.О.
8 Никифоренко Василь ДЮСШ м. Корюківка 02.03.2001. 8.09. ІІІ-юн 19 Кукуюк М.Д.
ос. Космач Дмитро ДЮСШ м. Корюківка 05.06.2002. Кукуюк М.Д.
Штовхання ядра юнаки 2003 р.н. і мол.
1 Тарасенко Максим Прилуцька районна ДЮСШ 08.05.2003. 11.93. І-юн 36 Гавриленко В.П.
2 Тищенко Богдан ДЮСШ з олімпійських видів 24.01.2003. 11.83. І-юн 33 Таратухіна Н.П.
3 Сухий Дмитро ДЮСШ м. Корюківка 17.03.2003. 11.78. І-юн 30 Кукуюк М.Д.
4 Джеваженко Олександр Прилуцька районна ДЮСШ 04.11.2004. 10.48. ІІ-юн 27 Чекалін С.П.
5 Капустин Максим ДЮСШ з олімпійських видів 17.08.2003. 10.45. ІІ-юн 25 Таратухіна Н.П.
6 Калініченко Олександр ДЮСШ м. Ніжин 06.05.2003. 10.45. ІІ-юн 23 Кремез О.М,Кремез М.Пр.
7 Кот Дмитро ДЮСШ м. Носівка 27.01.2004. 10.16. ІІ-юн 21 Тортешник М.І.
8 Кутик Нікіта ДЮСШ з олімпійських видів 10.08.2005. 9.64. ІІ-юн 19 Таратухіна Н.П.
9 Чирва Станіслав ДЮСШ з олімпійських видів 01.07.2005. 8.20. ІІІ-юн 16 Таратухіна Н.П.
10 Милейко Роман ДЮСШ м. Корюківка 23.04.2004. 8.07. ІІІ-юн 15 Кукуюк М.Д.
11 Олійник Михайло ДЮСШ м. Корюківка 13.01.2003. 7.85. б/р 14 Кукуюк М.Д.
12 Комов Станіслав Менська ДЮСШ 2006. 6.98. б/р 13 Терпицька Г.Л.
13 Применко Євген ДЮСШ м. Носівка 11.05.2004. 6.94. б/р 12 Тортешник М.І.
ос. Киричак Владислав ДЮСШ м. Корюківка 23.09.2003. Кукуюк М.Д.
Метання спису юнаки 2001-2002 р.н.
1 Остапчук Ілля ДЮСШ м. Бахмач 02.01.2001. 36.65. І-юн 36 Небощицький Г.О.
2 Тимченко Андрій ДЮСШ м. Бахмач 13.05.2001. 29.80. ІІ-юн 33 Небощицький Г.О.
Метання спису юнаки 2003 р.н. і мол.
1 Лисенко Антон ДЮСШ м. Бахмач 04.07.2003. 44.00. ІІІ 36 Небощицький Г.О.
2 Кучер Максим ДЮСШ м. Носівка 20.01.2003. 42.04. ІІІ 33 Тортешник М.І.
3 Бойко Микита ДЮСШ з олімпійських видів 18.04.2003. 36.00. ІІ-юн 30 Порядіна В.В.
4 Дубель Ярослав ДЮСШ м. Носівка 17.04.2004. 35.55. ІІ-юн 27 Борисенко О.В.
5 Кушнір Іван ДЮСШ м. Носівка 02.01.2003. 34.00. ІІ-юн 25 Борисенко О.В.
6 Ладоха Владислав ДЮСШ з олімпійських видів 12.09.2004. 32.35. ІІ-юн 23 Порядіна В.В.
7 Саєвський Ілля ДЮСШ м. Бахмач 01.08.2006. 29.11. ІІ-юн 21 Небощицький Г.О.
8 Адаменко Юрій ДЮСШ м. Борзна 08.12.2003. 26.45. ІІІ-юн 19 Романенко Р.О.
9 Стогов Сергій ДЮСШ м. Бахмач 12.10.2005. 25.75. ІІІ-юн 16 Небощицький Г.О.
Стрибок в висоту 2001-2002         
1 Капленко Богдан ДЮСШ Прилуцького р-ну 01.08.2001 170 ІІІ 36 Жук Є.В.
2 Мордашко Богдан Менська ДЮСШ ?.?.2001 170 ІІІ 33
3 Петренко Анатолій ДЮСШ Прилуцького р-ну 24.07.2002 155 І-юн 30 Чекалін С.П.
4 Огієнко Максим ДЮСШ Прилуцького р-ну 11.05.2002 140 ІІ-юн 27 Гавриленко В.Г.
Стрибок в висоту 2003 і мол.         
1 Лесик Денис ДЮСШ Прилуцького р-ну 04.10.2003 150 ІІ-юн 36 Чекалін С.П.
2 Бродский Ян ДЮСШ з олімпійських видів 18.03.2005 150 ІІ-юн 33 Таратухіна Н.П.
3 Рекунов Роман ДЮСШ з олімпійських видів 20.03.2004 140 ІІ-юн 30 Таратухіна Н.П.
Естафета 100+200+300+400м юнаки
1 Кучеренко Богдан ДЮСШ з олімпійських видів 2.11.5. б/р 72
Каранда Микита ДЮСШ з олімпійських видів
Тарасенко Віталій ДЮСШ з олімпійських видів
Бовки Олексій ДЮСШ з олімпійських видів
2 Вовк Данило ДЮСШ «Атлет» 2.12.6. б/р 60 Вятіорець С.Є,Середа С.С
Довгий Денис ДЮСШ «Атлет» Шульга О.П.
Осаревич Вячеслав ДЮСШ «Атлет» Вятіорець С.Є,Середа С.С
Бистревський Ігор ДЮСШ «Атлет» Вятіорець С.Є,Середа С.С
3 Капленко Богдан ДЮСШ м. Прилуки 2.23.1. б/р 50 Жук Є.В,Чекалін С.П,Куц А.С
Джеваженко Олександр ДЮСШ м. Прилуки Жук Є.В,Чекалін С.П,Куц А.С
Валащук Андрій ДЮСШ м. Прилуки Жук Є.В,Чекалін С.П,Куц А.С
Горбач Олександр ДЮСШ м. Прилуки Жук Є.В,Чекалін С.П,Куц А.С
4 Громов Андрій ДЮСШ м. Козелець 2.24.5. б/р 40 Шарак О.В.
Михайленко Владислав ДЮСШ м.Козелець Шарак О.В.
Крищенко Сергій ДЮСШ м. Козелець Шарак О.В.
Юрченко Антон ДЮСШ м.Козелець Шарак О.В.
5 Котов В. ДЮСШ м. Новгород-Сіверський 2.28.1. б/р 34 Клименко В.В,Бренз А.Н.
Рябуха Р.  ДЮСШ м. Новгород-Сіверський Клименко В.В,Бренз А.Н.
Куропаткін В. ДЮСШ м.Новгород.Сіверський Клименко В.В,Бренз А.Н.
Гуляк Д, Курилов А. ДЮСШ м. Новгород-Сіверський Клименко В.В,Бренз А.Н.
6 Сердюк Олександр КДЮСШ № 2 2.29.0. б/р 28 Плиско Н.М, Шечук О.Л.
Лабуренко Артем КДЮСШ № 2 Плиско Н.М, Шечук О.Л.
Сироватко Максим КДЮСШ № 2 Плиско Н.М, Шечук О.Л.
Гавриленко Максим КДЮСШ № 2 Плиско Н.М, Шечук О.Л.
7 Крапивний Д. ДЮСШ м.Сновськ,Чернігівська обл. 2.30.1. б/р 22 Лохадинов Є.О,Івлєв В.Ю.
Тимошенко М. ДЮСШ м.Сновськ,Чернігівська обл. Лохадинов Є.О,Івлєв В.Ю.
Тищенко Д. ДЮСШ м.Сновськ,Чернігівська обл. Лохадинов Є.О,Івлєв В.Ю.
Грищенко В. ДЮСШ м.Сновськ,Чернігівська обл. Лохадинов Є.О,Івлєв В.Ю.
8 Пасіка Владислав ДЮСШ м. Носівка 2.30.2. б/р 18
Олешко Павло ДЮСШ м.Носівка
Мельник Максим ДЮСШ м. Носівка
Мархай Яків ДЮСШ м.Носівка
9 Мишура Олег КДЮСШ № 1 м. Чернігів 2.32.6. б/р 16
Дубина Вадим КДЮСШ № 1 м. Чернігів
Здор Дмитро КДЮСШ № 1 м. Чернігів
Сидоренко Олексій КДЮСШ № 1 м. Чернігів
10 Шугалій Володимир ДЮСШ м. Борзна 2.36.0. б/р 14
Пілієв Арсен ДЮСШ м.Борзна
Адаменко Юрій ДЮСШ м.Борзна
Сущенко Владислав ДЮСШ м.Борзна
11 Бабич Дмитро ДЮСШ м. Корюківка 2.37.3. б/р 12 Сакута А.О, Лисік Р.М.
Наумчик Роман ДЮСШ м. Корюківка Сакута А.О, Лисік Р.М.
Киска Віталій ДЮСШ м.Корюківка Сакута А.О, Лисік Р.М.
Ніколайчук Богдан ДЮСШ м.Корюківка Сакута А.О, Лисік Р.М.
Прохоров С. ДЮСШ м. Ніжин Кремез О.М,Кремез М.П.
Чайка Н. ДЮСШ м. Ніжин Кремез О.М,Кремез М.П.
Ященко М. ДЮСШ м. Ніжин Кремез О.М,Кремез М.П.
Мазур Д. ДЮСШ м. Ніжин Кремез О.М,Кремез М.П.
Кобезький Сергій ДЮСШ м. Бахмач Малашенко І.О.
Задніпряний Дмитро ДЮСШ м. Бахмач Малашенко І.О.
Черенков Нікіта ДЮСШ м. Бахмач Малашенко І.О.
Чирва Максим ДЮСШ м. Бахмач Малашенко І.О.
Осіпов Ілля ДЮСШ м. Прилуки
Чепінога Дмитро ДЮСШ м. Прилуки
Гапон Андрій ДЮСШ м. Прилуки
Кудлай Павло ,Яценко Д. ДЮСШ м. Прилуки
ДІВЧАТА
100м 2001 — 2002р.н.         
Місце абс. Спортсмен Команда Дата народження Результ. Розряд Очки Тренери
1 Буряк Марія КПНЗ «ДЮСШ» м.Носівка 03.06.2001. 12.2.ф.-12.3. І 36 Бочок В.А,Панасенко Л.О.
2 Прядко Христина ДЮСШ м. Мена 2001. 12.5.ф.-12.4. І 33 Пушкаренко М.Г.
3 Семко Дар’я ДЮСШ м.Сновськ,Чернігівська обл. 27.09.2002. 13.3.ф.-13.1. ІІ 30 Лахадинов Є.О.
4 Капленко Надія КДЮСШ м. Ніжин 05.10.2001. 13.4.ф.-13.3. ІІІ 27 Кремез О.М.,Кремез М.Пр
5 Лемеш Анастасія КДЮСШ ФСТ»Україна» 11.11.2002. 13.8.ф.-13.6. ІІІ 25 Плотіцин С.А.
6 Сагайдачна Олена КДЮСШ ФСТ»Україна» 03.10.2002. 13.9.ф.-13.7. ІІІ 23 Плотіцин С.А.
7 Купрієць Руслана ДЮСШ м. Козелець 03.09.2002. 13.1.ф.-13.9. ІІ 21 Шарак О.В.
8 Кривошей Альона ДЮСШ м. Бахмач 2002. 14.3.ф.-14.1. І-юн 19 Мартиненко Г.П.
9 Балог Вікторія ДЮСШ м. Борзна 29.09.2001. 14.4. І-юн 16 Кутер С.Г.
10 Суспіна Анастасія ДЮСШ «Атлет» м. Чернігів 17.07.2001. 14.7. І-юн 15 Вятіорець С.Є.,Середа С.С
11 Деркач Валерія КДЮСШ № 1 м. Чернігів 08.11.2002. 14.9. ІІ-юн 14 Красільник Т.С.
12 Картак Валерія ДЮСШ «Атлет» м. Чернігів 10.01.2001. 15.1. ІІ-юн 13 Шульга О.П
13 Ковбаса Катерина КДЮСШ № 2 м. Чернігів 09.05.2002. 15.2. ІІ-юн 12 Шевчук О.І.
14 Тимченко Дар’я ДЮСШ «Атлет» м. Чернігів 06.04.2002. 15.4. ІІ-юн 11 Корецька С.М.
15 Коровяковська Ксенія ДЮСШ «Атлет» м. Чернігів 03.07.2001. 16.1. б/р 10 Шульга О.П
16 Марченко Анжела ДЮСШ «Атлет» м. Чернігів 16.11.2002. 16.2. б/р 9 Шульга О.П
пс. Максименко Катерина КДЮСШ «Україна» 22.11.1998. 12.2. І Кузьомко Л.М,Кривоус Н.В.
пс. Шульга Євгенія ДЮСШ «Атлет» м. Чернігів 13.09.1994. 12.4. І Вятіорець С.Є.,Середа С.С
пс. Стецкова Тетяна КДЮСШ № 1 м. Чернігів 09.03.2001. 12.8. ІІ Кузьмко Л.М,,Красільник Т.С.
100м 2003 р.н. і мол.
1 Буряк Лілія ДЮСШ «Атлет» м. Чернігів 11.03.2003. 13.0.ф.-13.0. ІІ 36 Шульга О.П.
2 Причиненко Анна ДЮСШ м. Прилуки 13.01.2003. 13.5.ф.-13.2. ІІ 33 Бобрівська О.А.
3 Біленька Іванна ДЮСШ м. Ніжин 29.09.2005. 13.6.ф.-13.4. ІІІ 30 Кремез О.М.,Кремез М.Пр
4 Красільник Віолетта КДЮСШ № 1 м. Чернігів 02.05.2005. 13.7.ф.-13.6. ІІІ 27 Красільник Т.С.
5 Тонконог Діана КПНЗ»ДЮСШ» м. Носівка 09.10.2004. 13.8.ф.-13.8. ІІІ 25 Бочок В.А.
6 Олійник Анжеліка обл.ДЮСШ м. Чернігів 10.08.2005. 14.0.ф.-14.0. ІІІ 23 Луценко В.В.
7 Мозгова Ангеліна ДЮСШ «Атлет» м. Чернігів 10.02.2006. 14.0.ф.-14.1. ІІІ 21 Корецька С.М.
8 Рогова Дар’я ДЮСШ м. Мена 11.01.2006. 13.8. ІІІ 19 Терпицька І.Л.
10 Лимар Яна ДЮСШ м. Прилуки 24.04.2005. 14.1. І-юн 16 Ракетський А.І.
11 Рябчун Анастасія ДЮСШ м. Корюківка 15.08.2003. 14.1. І-юн 15 Дисік Р.М.
12 Майстат Анастасія ДЮСШ м. Борзна 17.06.2004. 14.1. І-юн 14 Кутер С.Г.
13 Жук Олександра ДЮСШ м. Короп 30.04.2005. 14.2. І-юн 13 Лучко В.Л.
14 Никифоренко Альона ДЮСШ м.Корюківка 13.05.2004. 14.2. І-юн 12 Сахута А.О.
15 Лисик Анна ДЮСШ м. Короп 08.02.2005. 14.3. І-юн 11 Лучко В.Л.
16 Савицька Олена ДЮСШ м. Короп 26.04.2003. 14.3. І-юн 10 Березуєв М.В.
17 Коршек Анастасія КДЮСШ № 2 м. Чернігів 11.04.2005. 14.3. І-юн 9 Шевчук О.І.
18 Семенець Анастасія ДЮСШ м. Прилуки 06.08.2005. 14.4. І-юн 8 Салівон Ю.П.
19 Удалова Олександра ДЮСШ м. Короп 21.06.2005. 14.4. І-юн 7 Лучко В.Л.
20 Ковтун Вікторія Прилуцька районна ДЮСШ 22.07.2005. 14.5. І-юн 6 Куц А.С,. Бойко В.С.
21 Сукач Дар’я КДЮСШ № 2 м. Чернігів 15.06.2004. 14.5. І-юн 5 Шевчук О.І.
22 Каракостантиніва Вероніка КДЮСШ № 2 м. Чернігів 25.07.2006. 14.5. І-юн 4 Шевчук О.І.
23 Наталушко Варвара КДЮСШ № 1 м. Чернігів 28.02.2005. 14.6. І-юн 3 Красильік Г.С.
24 Костюк Каріна ДЮСШ м. Короп 08.04.2004. 14.7. І-юн 2 Березуєв М.В.
ос. Мельник Ірина ДЮСШ № 1 м.Чернігів 17.04.2004. 14.8. І-юн Антонова В.Г.
25 Харченко Вероніка ДЮСШ м. Короп 20.04.2006. 14.9. ІІ-юн 1 Лучко В.Л.
26 Харина Валерія КДЮСШ № 1 м. Чернігів 07.11.2003. 15.0. ІІ-юн Красільник Т.С.
27 Виноградова Ольга КДЮСШ № 1 м. Чернігів 12.03.2004. 15.5. ІІ-юн Красільник Т.С.
28 Полюшко Валерія ДЮСШ м.Сновськ,Чернігівська обл. 17.09.2005. 15.8. ІІІ-юн Лахадинов Є.О.
29 Терпляча Анна ДЮСШ м. Борзна 19.09.2003. 15.9. ІІІ-юн Сіленок М.М.
30 Сухобок Мілана ДЮСШ м.Сновськ,Чернігівська обл. 08.05.2007. 16.3. б/р Лахадинов Є.О.
31 Авраменко Анастасія ДЮСШ м.Корюківка 03.04.2005. 16.4. б/р Сахута А.О.
32 Коваленко Анна ДЮСШ «Атлет» м. Чернігів 10.01.2004. 17.2. б/р Шульга О.П.
200м  2001 — 02 р.н.
1 Сіренко Каріна ДЮСШ м. Носівка 06.02.2001. 27.6. ІІІ 36 Папіна О.П.
2 Сидорко Дар’я ДЮСШ м. Прилуки 2002. 29.1. І-юн 33 Ракетський А.І.
3 Ковбаса Катерина КДЮСШ № 2 м. Чернігів 09.05.2002. 33.2. ІІІ-юн 30 Шевчук О.І.
4 Столька Наталія ДЮСШ м. Борзна 27.03.2002. 33,2 ІІІ-юн 27 Кутер С.Г.
5 Марченко Аенжела КДЮСШ «Атлет»м.Чернігів 16.11.2002. 34.1. ІІІ-юн 25 Шульга О.П.
пс. Стецкова Тетяна КДЮСШ № 1 м. Чернігів 09.03.2000. 26.9. ІІ Красільник Т.С.
пс. Галаган Вікторія обл.ДЮСШ м. Чернігів 10.08.2000. 31.5. ІІ-юн Луценко В.В.
Руса Ірина КДЮСШ «Атлет»м.Чернігів 11.01.2002. DNS Шульга О.П.
Прядко Крістіна ДЮСШ м. Мена 2001. DNS Пушкаренко М.Г.
Коровя’яковська Ксенія ДЮСШ «Атлет» м. Чернігів 03.07.2001. DNS Шульга О.П.
200м  2003 р.н. і мол.
1 Дворніченко Яна ДЮСШ «Атлет» м. Чернігів 20.07.2003. 28.6. І-юн 36 Шульга О.П.
2 Пригиненко Анна ДЮСШ м. Бобровиця 13.01.2003. 28.9. І-юн 33
3 Олійник Анжеліка обл.ДЮСШ м. Чернігів 10.08.2005. 29.3. І-юн 30 Луценко В.В.
4 Олійник Богдана КДЮСШ м. Прилуки 14.08.2003. 29.9. І-юн 27 Кремез О.М.,Кремез М.Пр
5 Сукач Дар’я КДЮСШ № 2 м. Чернігів 15.06.2004. 30.0. І-юн 25 Шевчук О.І.
6 Удалова Олександра ДЮСШ м. Короп 21.06.2005. 30.3. І-юн 23 Лучко В.Л.
7 Тонконог Діана КПНЗ»ДЮСШ» м. Носівка 09.10.2004. 30.4. І-юн 21 Бочок В.А.
8 Лисюк Анна ДЮСШ м. Короп 08.02.2005. 30.5. І-юн 19 Лучко В.Л.
9 Савицька Ольга ДЮСШ м. Короп 26.04.2003. 30.6. ІІ-юн 16 Березуєв М.В.
10 Жук Олександра ДЮСШ м. Короп 30.04.2005. 30.9. ІІ-юн 15 Лучко В.Л.
11 Каракостантиніва Вероніка КДЮСШ № 2 м. Чернігів 25.07.2006. 31.0. ІІ-юн 14 Шевчук О.І.
12 Нощенко Галіна ДЮСШ м. Прилуки 27.06.2003. 31.0. ІІ-юн 13 Гавриленко В.Г.
13 Черевко Анастасія КДЮСШ м. Ніжин 06.02.2003. 31.2. ІІ-юн 12 Кремез О.М.,Кремез М.Пр
14 Коршек Анастасія КДЮСШ № 2 м. Чернігів 11.04.2005. 31.6. ІІ-юн 11 Шевчук О.І.
15 Лактюшина Надія обл.ДЮСШ м. Чернігів 26.02.2006. 31.7. ІІ-юн 10 Таратухіна Н.П.
16 Ковтун Вікторія Прилуцька районна ДЮСШ 22.07.2005. 32.0. ІІ-юн 9 Куц А.С,. Бойко В.С.
17 Семенець Анастасія ДЮСШ м. Прилуки 06.08.2005. 32.1. ІІІ-юн 8 Салівон Ю.П.
18 Шевченко Анастасія обл.ДЮСШ м. Чернігів 17.07.2006. 32.2. ІІІ-юн 7 Таратухіна Н.П.
19 Тарасенко Марія КПНЗ»ДЮСШ» м. Носівка 11.04.2004. 32.4. ІІІ-юн 6 Папіна О.П.
20 Каленкова Тетяна ДЮСШ»Олімп» м.Чернігів 14.08.2004. 32.5. ІІІ-юн 5 Лахадинов Є.О.
21 Чугай Єлизавета ДЮСШ «Атлет» м. Чернігів 31.10.2003. 32.7. ІІІ-юн 4 Шульга О.П.
22 Волкова Лілія ДЮСШ м.Сновськ,Чернігівська обл. 21.11.2004. 33.1. ІІІ-юн 3 Івлєв В.Ю.
Ганущенко Сніжана обл.ДЮСШ м. Чернігів 24.02.2002. 33.7. ІІІ-юн 2 Таратухіна Н.П.
Харченко Вероніка ДЮСШ м. Короп 2006. 33.9. ІІІ-юн 1 Лучко В.Л.
Качура Катерина ДЮСШ м.Сновськ,Чернігівська обл. 13.12.2004. 34.4. ІІІ-юн 0 Івлєв В.Ю.
Буряк Лілія ДЮСШ «Атлет» м. Чернігів 11.03.2003. DNS 0 Шульга О.П.
Бабик Катерина ДЮСШ м. Корюківка 29.09.2003. DNS 0 Сахута А.О.
Ільченко Анастасія ДЮСШ м. Бахмач 2003. Іванько Ю.Б.
400м  2001 — 02 р.н.
1 Буряк Марія КПНЗ «ДЮСШ» м. Носівка 03.06.2001. 1.00.5. 36 Бочок В.А,Панасенко Л.О.
2 Сіренко Каріна КПНЗ «ДЮСШ» м. Носівка 06.02.2001. 1.04.9. 33 Паніна О.П.
3 Довгаль Ярина ДЮСШ м. Борзна 03.10.2002. 1.15.0. 30 Кутер С.Г.
4 Фадєєва Альбіна Прилуцька районна ДЮСШ 07.12.2001. 1.16.1. 27 Жук Є.В.
5 Гаврик Інна КДЮСШ № 1 м. Чернігів 2002. 1.22.3. 25 Овчаренко І.М.
400м  2003 р.н. і мол.
1 Копитько Анастасія ДЮСШ «Атлет» м. Чернігів 21.-03.2004. 1.05.7. ІІ 36 Вятіорець С.Є,Середа С.С,Корецька С.М.
2 Брухно Тетяна ДЮСШ м. Прилуки 16.02.2003. 1.11.0. І-юн 33 Ракетський А.І.
3 Каленкова Тетяна ДЮСШ «Олімп»м. Чернігів 14.08.2004. 1.13.8. ІІ-юн 30 Лахадинов Є.О.
4 Чугай Єлизавета ДЮСШ»Атлет» м. Чернігів 31.10.2003. 1.15.1. ІІ-юн 27 Шульга О.П.
5 Шевцова Катерина Новгород-СіверськаДЮСШ 29.09.2005. 1.15.3. ІІ-юн 25 Бренз А.Н.
6 Кондратенко Марія ДЮСШ м. Борзна 05.07.2004. 1.19.9. б/р 23 Кутер С.Г.
7 Качура Катерина ДЮСШ м. Сновськ,Чернігівська обл. 13.12.2004. 1.25.0. б/р 21 Івлєв В.Ю.
8 Полюшко Валерія ДЮСШ м.Сновськ, Чернігівська обл. 17.09.2005. 1.32.0. б/р 19 Лахадинов Є.О.
9 Сухобок Мілана ДЮСШ м.Сновськ, Чернігівська обл. 08.03.2007. 1.40.6. б/р 16 Лахадинов Є.О.
 800 м
1 Кадинова Вікторія Новогорд-Сіверська ДЮСШ 23.05.2001. 2.38.3. ІІІ 36 Клименко В.В.
2 Сергусь Марія КДЮСШ № 1 м. Чернігів 17.12.2001. 2.47.2. ІІІ 33 Овчаренко І.М.
3 Полюшко Вікторія Новогорд-Сіверська ДЮСШ 31.07.2001. 3.00.2. І-юн 30 Клименко В.В.
4 Мелех Анастасія КДЮСШ № 1 м. Чернігів 2002. 3.11.1. ІІ-юн 27 Овчаренко І.М.
5 Хоренко Катерина ДЮСШ м. Прилуки 26.11.2002. DQ 0 Салівон Р.П.
800м 2003 р.н. і мол.
1 Сальна Вероніка ДЮСШ м. Прилуки 26.08.2004. 2.34.4. ІІІ 36 Ракетський А.І.
2 Дворніченко Яна ДЮСШ «Атлет» м. Чернігів 20.07.2003. 2.36.0. ІІІ 33 Шульга О.П.
3 Овсякова Дарина Прилуцька районна ДЮСШ 11.10.2003. 2.44.7. ІІІ 30 Куц А.С.,Бойко В.С.
4 Волкова Лілія ДЮСШ мСновськ,Чернігівська обл. 21.11.2004. 2.52.7. ІІІ 27 Івлєв В.Ю.
5 Лугіна Вікторія ДЮСШ»Україна» 14.02.2005. 2.53.3. ІІІ 25 Лагункова Н.М.
6 Швиденко Вікторія ДЮСШ м. Бахмач 2004. 3.00.6. І-юн 23 Мартиненко Є.П.
7 Замашкіна Карина КДЮСШ № 1 м. Чернігів 21.03.2003. 3.07.9. ІІ-юн 21 Беркут Н.П.
8 Науменко Діана ДЮСШ м. Корюківка 21.07.2005. 3.19.1. ІІІ-юн 19 Сахута А.О.
9 Туз Анастасія ДЮСШ м. Корюківка 20.01.2006. 3.30.4. ІІІ-юн 16 Лисік Р.Г.
10 Борисенко Вероніка ДЮСШ м. Корюківка 01.01.2007. 3.33.7. ІІІ-юн 15 Лисік Р.Г.
11 Митрофанова Іринв Ірина ДЮСШ м.Корюківка 21.05.2005. 3.40.5. б/р 14 Сахута А.О.
12 Бабич Катерина ДЮСШ м. Корюківка 29.09.2003. 4.09.5. б/р 13 Сахута А.О.
Безручко Таісія КДЮСШ м. Ніжин 22.09.2003. DNS Кремез О.М,Кремез М.Пр
Кононець Настя ДЮСШ м.Носівка 14.01.2004. DNS Шиша Н.О.
1500м 2001-02 р.н.
1 Деркач Рената ДЮСШ м.Козелець 12.08.2002. 5.27.7. ІІІ 36 Шарак О.В.
2 Казнакова Ксенія Новогорд-Сіверська ДЮСШ 23.05.2001. 5.34.8. ІІІ 33 Клименко В.В.
3 Вінніченко Анастасія КДЮСШ № 1 м. Чернігів 06.01.2002. 6.25.5. ІІ-юн 30 Антонова В.Г.
4 Суспина Анастасія ДЮСШ «Атлет» м. Чернігів 17.07.2001. 7.12.2. б/р Вятіорець С.С,Середа С.С.
Колесник Дарина ДЮСШ м. Борзна 23.11.2002. DNS 0 Романенко Р.О.
1500м 2003 р.н. і мол.
1 Сальна Вероніка ДЮСШ м. Прилуки 26.08.2004. 5.41.5. ІІІ 36 Ракетський А.І.
2 Коробко Влада Новогорд-Сіверська ДЮСШ 10.10.2003. 5.55.3. І-юн 33 Бренз А.М.
3 Мельнік Анастасія ДЮСШ»Україна» м. Чернігів 18.10.2006. 6.02.2. І-юн 30 Лагункова Н.М.
4 Куропаткіна Аліна Новогорд-Сіверська ДЮСШ 25.02.2005. 6.09.7. ІІ-юн 27 Бренз А.М.
5 Картавая Альона Новогорд-Сіверська ДЮСШ 30.04.2003. 6.17.5. ІІ-юн 25 Бренз А.М.
6 Кононець Анастасія ДЮСШ м. Носівка 14.01.2004. 6.44.7. ІІІ-юн 23 Шиша Н.О.
7 Машталір Яна ДЮСШ м. Корюківка 10.04.2003. 6.59.3. ІІІ-юн 21 Лисік Р.Г.
8 Тимошенко Єлизавета ДЮСШ «Олімп» м. Чернігів 12.03.2004. 7.37.4. б/р 19 Лахадинов Є.О.
Стрибки у довжину 2000-01 р.н.2001-02      
1 Чернікова Аліна ДЮСШ м. Бобровиця 25.07.2001. 5.29. ІІ 36 Бобровська О.А.
2 Сидорко Дар’я ДЮСШ м. Прилуки 03.09.2002. 5.19. ІІІ 33 Ракетсмький А.І.
3 Араслонова Вікаліна ДЮСШ м. Мена 2002. 5.04. ІІІ 30 Пушкаренко М.Т
4 Купрієць Руслана ДЮСШ м. Козелець 03.09.2002. 4.35. І-юн 27 Шарак О.В.
5 Суспіна Анастасія ДЮСШ «Атлет» м. Чернігів 17.07.2001. 4.10. ІІ-юн 25 Вятіорець,Середа,Корецька
Хомко Анастасія ДЮСШ «Атлет» м. Чернігів 17.07.2001. Вятіорець,Середа,Корецька
Тимченко Дар’яґ ДЮСШ «Атлет» м. Чернігів 06.04.2002. Корецька С.М.
Стрибки у довжину 2003 р.н. і мол.
1 Панюкова Танюша ДЮСШ м.Прилуки 24.03.2004. 5.11. ІІІ 36 Бобровська О.А.
2 Росомаха Злата ДЮСШ м. Мена 20.10.2004. 4.70. ІІІ 33 Терпицька І.Л.
3 Рогова Дар’я ДЮСШ м. Мена 11.01.2006. 4.64. І-юн 30 Терпицька І.Л.
4 Рябчун Анастасія ДЮСШ м. Корюківка 15.08.2003. 4.50. І-юн 27 Лисік Р.М.
5 Красільник Віолетта КДЮСШ № 1 м. Чернігів 02.05.2005. 4.50. І-юн 25 Красільник Т.С.
6 Лимар Яна ДЮСШ м. Прилуки 24.04.2005. 4.49. І-юн 23 Ракетсмький А.І.
7 Ільченко Анастасія ДСШ м. Бахмач 2003. 4.47. І-юн 21 Іванько Ю.Б.
8 Науменко Діана ДЮСШ м. Корюківка 21.07.2005. 4.10. ІІ-юн 19 Сахута А.О.
9 Авраменко Анастасія ДЮСШ м. Корюківка 03.04.2005. 3.85. ІІ-юн 16 Сахута А.О.
10 Митрофанова Ірина ДЮСШ м. Корюківка 21.06.2005. 3.69. ІІІ-юн 15 Сахута А.О.
11 Наталушко Варвара КДЮСШ № 1 м. Чернігів 28.02.2005. 3.66. ІІІ-юн 14 Красільник Т.С.
12 Засько Дар’я КДЮСШ № 1 м. Чернігів 2006. 3.64. ІІІ-юн 13 Беркут Н.П.
13 Виноградова Ольга КДЮСШ № 1 м. Чернігів 12.03.2004. 3.51. ІІІ-юн 12 Красільник Т.С.
14 Туз Анастасія ДЮСШ м. Корюківка 20.01.2006. 3.35. б/р 11 Лисік Р.М.
15 Харина Валерія КДЮСШ № 1 м. Чернігів 07.11.2003. 2.97. б/р 10 Красільник Т.С.
Борисенко Вероніка ДЮСШ м. Корюківка 01.01.2007. 0 Лисік Р.М.
Саволій Анастасія ДЮСШ м. Корюківка 03.09.2006. 0 Авраменко Т.О.
Майстат Анастасія ДЮСШ м. Борзна 12.06.2004. Кутер С.Г.
Ткаченко Катерина ДЮСШ м. Мена 16.01.2005. Терпицька І.Л.
Потрійний стрибок 2000-01 р.н.        
1 Погоріла Аліна ДЮСШ м. Прилуки 10.02.2001. 10.94. 36 Бобровська О.А.
2 Тостоногова Анна ДЮСШ м. Прилуки 07.08.2001. 10.89. 33 Мачульний С.В.
3 Семко Дар’я ДЮСШ м. Сновськ,Чернігівська обл. 27.09.2002. 9.46. 30 Лахадинов Є.О.
Потрійний 2002 р.н. і мол.         
1 Численко Катерина КДЮСШ м. Ніжин 06.05.2003. 10.79. ІІІ 36 Кремез О.М,Кремез М.Пр.
2 Панюкова Віолетта ДЮСШ м. Прилуки 24.03.2004. 10.68. ІІІ 33 Бобровська О.А.
3 Дорошенко Поліна ДЮСШ з олімпійських видів м.Черн. 12.11.2003. 10.37. І-юн 30 Таратухіна Н.П.
4 Брухно Тетяна ДЮСШ м. Прилуки 16.02.2003. 9.81. І-юн 27 Ракетський А.І.
5 Росомаха Злата ДЮСШ м. Мена 20.10.2004. Терпицька І.Л.
Стрибок в висоту 2001-2002       
1 Титовська Юлія ДЮСШ з олімпійських видів 04.09.2001 155 ІІ 36 Таратухіна Н.П.
2 Засік Катерина ДЮСШ Прилуцьконо р-ну 21.05.2002 135 І-юн 33 Гавриленко В.Г.
3 Тарасенко Альбіна ДЮСШ Прилуцьконо р-ну 04.11.2001 135 І-юн 30 Чекалін С.П.
4 Ганущенко Світлана ДЮСШ з олімпійських видів 24.02.2002 125 ІІ-юн 27 Таратухіна Н.П.
Стрибок в висоту 2003 і мол.       
1 Майстренко Вікторія ДЮСШ з олімпійських видів 23.10.2004 155 ІІ 36 Таратухіна Н.П.
2 Ткаченко Катерина ДЮСШ Мена ?.2003 155 ІІ 33
3 Дубіль Алевтина ДЮСШ Прилуцьконо р-ну 11.05.2005 145 ІІІ 30 Чекалін С.П.
4 Шевченко Настя ДЮСШ з олімпійських видів 17.07.2006 130 І-юн 27 Таратухіна Н.П.
5 Лактюшина Надія ДЮСШ з олімпійських видів 26.02.2006 130 І-юн 25 Таратухіна Н.П.
6 Птасунік Настя ДЮСШ м.Прилуки 30.08.2005 110 ІІІ-юн 23 Ракетський А.І.
Штовхання ядра 2000-01 р.н.         
1
2 Аксютіна Катерина ДЮСШ м. Ніжин 27.08.2001. 9.10. І-юн 36 Кремез О.М,Кремез М.Пр.
3 Толстова Вікторія ДЮСШ м. Ніжин 27.01.2002. 8.70. І-юн 33 Кремез О.М,Кремез М.Пр.
4 Білозер Марина ДЮСШ м. Бахмач 27.10.2002. 7.56. ІІ-юн 30 Малащенко І.О.
Штовхання ядра 2003 р.н. і мол.        
1 Соломенник Вікторія ДЮСШ м. Мена 09.04.2004. 10.64. ІІІ 36 Терпицька І.Л.
2 Петренко Олена ДЮСШ м. Козелець 27.08.2004. 10.10. ІІІ 33 Шарак О.В.
3 Ромашко Любов ДЮСШ м. Носівка 15.01.2003. 9.14. І-юн 30 Шиша Н.О.
4 Супрун Ольга ДЮСШ м. Ніжин 31.01.2003. 8.93. І-юн 27 Кремез О.М,Кремез М.Пр.
5 Римар Марина ДЮСШ м. Козелець 28.05.2004. 8.85. І-юн 25 Шарак О.В.
6 Люткевич Анна ДЮСШ м. Бахмач 11.09.2004. 8.64. І-юн 23 Малащенко І.О.
7 Навяліхіна Юлія ДЮСШ м. Бахмач 2004. 7.24. ІІ-юн 21 Малащенко І.О.
Коваль Ярослава ДЮСШ м. Корюківка 2004. Лисік Р.М.
Никифоренко Альона ДЮСШ м. Корюківка 13.05.2004. DQ Сахута А.О.
Метання спису  2001-02 р.н.
Місце абс. Спортсмен Команда Дата народження Результ. Розряд Очки Тренери
1 Колесник Дарина ДЮСШ м.Борзна 23.11.2002. 26.85. ІІІ 36 Романенко Р.О.
2 Мосьпан Дарина ДЮСШ м. Бахмач 31.07.2002. 24.36. І-юн 35 Небощицький Р.О.
3 Ложкіна Маргарита ДЮСШ м. Козелець 23.06.2001. 23.01. І-юн 30 Шарак О.В.
4 Винник Вікторія ДЮСШ м. Бахмач 28.11.2001. 22.83. І-юн 27 Небощицький Р.О.
Метання спису  2003 р.н. і мол.         
1 Васюк Дар’я ДЮСШ м. Бахмач 09.03.2003. 32.10. ІІ 36 Небощицький Р.О.
2 Ромашко Любов ДЮСШ м. Носівка 15.01.2004. 26.25. ІІІ 33 Шиша Н.О.
3 Городненко Дарина ДЮСШ м. Бахмач 01.05.2005. 25.43. ІІІ 30 Небощицький Р.О.
4 Бреус Марія ДЮСШ з олімпійських видів м.Черн. 31.03.2005. 21.65. І-юн 27 Порядін В.В.
5 Гайова Анастасія ДЮСШ м. Борзна 17.07.2003. 16.93. ІІІ-юн 25 Романенко Р.О.
6 Бабинець Олена ДЮСШ з олімпійських видів м.Черн. 13.05.2006. 15.10. б/р 23 Порядіна В.В.
7 Камишева Діана ДЮСШ м. Борзна 19.05.2003. 11.01. б/р 21 Романенко Р.О.
Сорока Олександра ДЮСШ з олімпійських видів м.Черн. 25.11.2006. Порядіна В.В.
Естафета 100+200+300+400м дівчата        
1 Буряк Лілія ДЮСШ «Атлет» м. Чернігів 2.35.4. ІІ-юн 72 Шульга О.П.
Дворніченко Яна ДЮСШ «Атлет» м. Чернігів Шульга О.П.
Копитько Анастасія ДЮСШ «Атлет» м. Чернігів Вятіорець,Середа
Чугай Єлизавета ДЮСШ «Атлет» м. Чернігів Шульга О.П.
2 Олійник Б. ДЮСШ м. Ніжин 2.44.3. б/р 60
Капленко Н. ДЮСШ м.Ніжин
Черевко Н. ДЮСШ м.Ніжин
Безручко Т. ДЮСШ м.Ніжин
3 Картавая А. ДЮСШ м. Новгород-Сіверський 2.46.5. б/р 50 Клименко В.Р, Бренз Л.Н.
Шевцова К. ДЮСШ м. Новгород-Сіверський
Полюшко В. ДЮСШ м.Новгород-Сіверський
Казимова В.,Казимова К. ДЮСШ м.Новгород-Сіверський
4 Ткаченко Катерина ДЮСШ м. Мена 2.49.6. б/р 40
Арасланова Вікаліна ДЮСШ м.Мена
Рогова Дар’я ДЮСШ м. Мена
Прядко Крістіна ДЮСШ м. Мена
5 Сидорко Даша ДЮСШ м. Прилуки 2.51.5. б/р 34
Брухно Тетяна ДЮСШ м. Прилуки
Причиненко Анна ДЮСШ м.Прилуки
Постаногова А,Чернікова А Чернікова АДЮСШ м. Прилуки
6 Засік Катерина Прилуцька районна ДЮСШ 2.54.0. б/р 28 Гавриленко,Бойко,Жук
Ковтун Вікторія Прилуцька районна ДЮСШ Гавриленко,Бойко,Жук
Нощенко Таміла Прилуцька районна ДЮСШ Гавриленко,Бойко,Жук
Фадєєва Альбіна Прилуцька районна ДЮСШ Гавриленко,Бойко,Жук
7 Деркач Валерія ДЮСШ № 1 м. Чернігів 2.57.1. б/р 22
Мелех Анастасія ДЮСШ № 1 м. Чернігів
Гаврик Інна ДЮСШ № 1 м. Чернігів
Серпусь Марія ДЮСШ № 1 м. Чернігів
Наталушко Варвара ДЮСШ № 1 м. Чернігів
Виниченко Анастасія ДЮСШ № 1 м. Чернігів
8 Ковбаса Катерина КДЮСШ № 2 м. Чернігів 2.59.9. б/р 18 Шевчук О.Л.
Сукач Дар’я КДЮСШ № 2 м. Чернігів Шевчук О.Л.
Коршек Анастасія КДЮСШ № 2 м. Чернігів Шевчук О.Л.
Каракостантиніва Вероніка КДЮСШ № 2 м. Чернігів Шевчук О.Л.
9 Балог Вікторая ДЮСШ м. Борзна 3.01.9. б/р 16
Стоцька Наталія ДЮСШ м. Борзна
Довгаль Дарина ДЮСШ м. Борзна
Колесник Дарина ДЮСШ м. Борзна
10 Сухобок М. ДЮСШ м. Сновськ,Чернігівська обл. 3.12.2. б/р 14 Лахадинов Є.О., Івлєв В.Ю.
Качура К. ДЮСШ м. Сновськ,Чернігівська обл.
Семко Д. ДЮСШ м.Сновськ, Чернігівська обл.
Волкова Л. ДЮСШ м. Сновськ,Чернігівська обл.
11 Хомко Анастасія ДЮСШ м. Корюківка 3.13.8. б/р 12 Сахута А.О.,Лисік Р.Г.
Рябун Анастасія ДЮСШ м. Корюківка
Никифоренко Альона ДЮСШ м. Корюківка
Науменко Діана ДЮСШ м. Корюківка
Тарасенко Марія КПНЗ «ДЮСШ» м. Носівка DNS 0
Тонконог Діана КПНЗ «ДЮСШ» м. Носівка
Буряк Марія КПНЗ «ДЮСШ» м. Носівка
Сіренко Карина КПНЗ «ДЮСШ» м. Носівка
Майстренко Вікторія ДЮСШ з олімпійських видів м.Черн. DNS 0
Олійник Анастасія ДЮСШ з олімпійських видів м.Черн.
Семенець Анастасія ДЮСШ з олімпійських видів м.Черн.
Хоренко Катерина ДЮСШ з олімпійських видів м.Черн.
Васюк Дар’я ДЮСШ м. Бахмач DNS 0
Кривошей Альона ДЮСШ м. Бахмач
Ільченко Анастасія ДЮСШ м. Бахмач
Швиденко Вікторія ДЮСШ м. Бахмач
 Головний суддя змагань                                                                          (Рябов В.В.)(Закружний Д.О.)
                       
 Головний секретар змагань                                                                    (Антонова В.Г.)
 

0 Комментарии

You can be the first one to leave a comment.

Оставить комментарий