27-29 січня в м.Суми відбувся Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2003 р.н. та молодше. Команда Чернігівської області цього разу була представлена незвично багаточисельною командою. Поїхало всього 51 спортсмен: 24 юнаки та 27 дівчини. В загальнокомандноу заліку, набравши 384 очка, команда Чернігівської області посіла високе 10 місце!  Перша трійка серед всіх команд: 1 місце — Київська область — 818 очок, 2 місце — Харківська область — 817 очок,  3 місце — Донецька область — 781 очко .

Найкращий результат наших юнаків на цих змаганнях — ІІ місце  в естафеті 100+200+300+400м, з результатом 2:06,01. Склад команди: Бут Нікіта,  Осіпов Ілля,  Черниченко Євгеній,  Тарасенко Віталій!!! Вітаємо наших срібних призерів та їх тренерів!

Жіноча естафетна команда в складі Дворніченко Яна,  Буряк Лілія,  Біленька Іванна,  Копитько Анастасія, з результатом 2:24,22 — посіла 7 місце.

Результати наших атлетів:

Спортсмен Вид Результат Місце Розряд Очки Тренери
ТАРАСЕНКО Віталій 400 м 51.80 4 I 31 Луценко В.В.
СОЛОМЕННИК Вікторія ядро 3 кг 13.36 4 I 31 Сухоносов С.І., Терпицька І.Л.
БІЛЕНЬКА Іванна 200 м 26.21 7 I 28 Прокудін О.М., Кремез О.М., Карандюк К.Є.
ЄРКО Владислав 800 м 2:02.85 5 II 20 Лобанов О.С., Дубоносова Н.М.
ДВОРНІЧЕНКО Яна 3000 м 10:58.45 6 II 19 Шульга О.П.
ЧЕРНИЧЕНКО Євгеній 400 м 54.17 6 III 19 Шульга О.П.
ДАНИШ Богдан 3000 м 9:45.52 8 III 17 Сахно В.К.
ЧИРВА Станіслав ядро 5 кг 12.94 8 III 17 Таратухіна Н.П.
ДЕМЕНТІЙ Владислав сбр 3668 9 16 Салівон Р.П.
МАЙСТРЕНКО Вікторія висота 1.60 9 II 16 Таратухіна Н.П.
ЛАКТЮШИНА Надія 60 м з/б (0.762) 9.71 11 II 14 Таратухіна Н.П.
РОГОВА Дар’я довжина 4.78 11 III 14 Терпицька І.Л.
ЧИСЛЕНКО Катерина потрійний 10.91 13 III 12 Кремез О.М.
САВОСТЬЯНОВА Тетяна 2000 м з/п 8:39.96 14 11 Сахно В.К.
ДУБЕЛЬ Ярослав ядро 5 кг 11.30 14 I юн 11 Борисенко О.В.
ДЖЕВАЖЕНКО Олександр ядро 5 кг 10.80 15 II юн 10 Чекалін С.П.
ЛЕНЬ Софія 2000 м з/п 9:09.59 16 9 Куц А.С.
ДУБІЛЬ Алевтина висота 1.55 16 II 9 Чекалін С.П.
КОПИТЬКО Анастасія 800 м 2:32.36 17 III 8 Вятіорец С.Є., Середа С.С.
БУРЯК Лілія 60 м 8.23 18 II 8 Шульга О.П.
ОСІПОВ Ілля 200 м 24.37 20 II 5 Мачульний Є.В.
ПАРХОМЕНКО Владислав 60 м з/б (0.914) 9.38 20 III 5 Кремез О.М., Левчук Г.Л.
СКОРОХОД Іван 3000 м 10:37.59 21 I юн 4 Антонова В.Г.
ЛЕСЕНКО Дмитро потрійний 12.14 22 I юн 3 Мачульний Є.В.
ШЕВЧЕНКО Анастасія ядро 3 кг 8.88 22 I юн 3 Таратухіна Н.П.
Результати, що не ввійшли до підрахунку командної першості:
БІЛЕНЬКА Іванна 60 м 8.02 7 II Прокудін О.М., Кремез О.М., Карандюк К.Є.
ДВОРНІЧЕНКО Яна 1500 м 5:05.09 7 II Шульга О.П.
ДАНИШ Богдан 2000 м з/п 6:46.85 10 III Сахно В.К.
ЧИСЛЕНКО Катерина довжина 4.85 20 III Кремез О.М.
КАСЯН Богдан потрійний 11.52 23 II юн Бочок В.А.
САВОСТЬЯНОВА Тетяна 800 м 2:37.69 24 III Сахно В.К.
ПАНЮКОВА Божена довжина 4.70 24 III Бобровська О.а.
БУРЯК Лілія 200 м 27.12 25 II Шульга О.П.
КОПИТЬКО Анастасія 400 м 1:03.42 25 III Вятіорец С.Є., Середа С.С.
ЛЕНЬ Софія 1500 м 6:21.89 25 II юн Куц А.С.
СКОРОХОД Іван 1500 м 4:47.54 26 III Антонова В.Г.
ЖУК Олександра 60 м 8.37 27 II Лучко В.Л.
БУТ Нікіта 200 м 24.57 27 II Мачульний Є.В.
ЖУК Олександра 200 м 27.26 28 II Лучко В.Л.
ЧОБАНУ Єлизавета 800 м 2:58.61 28 I юн Куц А.С.
ПЕТРЕНКО Максим 60 м з/б (0.914) 10.67 28 II юн Куц А.С.
ВЕРЕМІЄНКО Дмитро 60 м з/б (0.914) 11.34 29 Куц А.С.
ТОНКОНОГ Діана довжина 4.28 29 I юн Бочок В.А.
БУТ Нікіта 60 м 7.56 30 II Мачульний Є.В.
КАСЯН Богдан довжина 5.35 30 I юн Бочок В.А.
КЛИМАЧ Олександр 400 м 57.69 33 I юн Куц А.С.
ЛЕСЕНКО Дмитро довжина 5.18 33 II юн Мачульний Є.В.
ГАНУЩЕНКО Сніжана 400 м 1:07.25 36 I юн Таратухіна Н.П.
МАРХАЙ Яків 800 м 2:20.16 37 I юн Бочок В.А.
ФЕНЬ Андрій 60 м 7.63 39 II Бобровська О.А.
КЛИМАЧ Олександр 200 м 24.91 39 II Куц А.С.
КУЛИНКО Євгеній 400 м 59.98 41 I юн Кремез О.М.
ПАРУБЕЦЬ Максим 200 м 24.96 42 II Левчук Г.Л.
ЧОБАНУ Єлизавета 400 м 1:10.82 42 I юн Куц А.С.
РЕДЬКА Артем 400 м 1:01.61 44 II юн Куц А.С.
КРАСНОЖОН Софія 60 м 8.65 47 III Шевчук О.Л.
ПРИЧИНЕНКО Анна 60 м 8.66 48 III Бобровська О.А.
ПАРУБЕЦЬ Максим 60 м 7.78 49 III Левчук Г.Л.
ПРИЧИНЕНКО Анна 200 м 28.60 50 III Бобровська О.А.
ЛАКТЮШИНА Надія 60 м 8.68 52 III Таратухіна Н.П.
ГАВРИЛЕНКО Максим 60 м 7.92 55 III Шевчук О.Л.
НЕЩЕРЕТ Лілія 60 м 8.78 56 III Кремез О.М.
СУКАЧ Дар’я 60 м 8.78 56 III Шевчук О.Л.
ЛЕУТА Назар 60 м 8.08 56 I юн Куц А.С.
СУКАЧ Дар’я 200 м 29.04 58 III Шевчук О.Л.
ДУБІЛЬ Алевтина 60 м 8.82 59 III Чекалін С.П.
ДЖЕВАЖЕНКО Олександр 60 м 8.23 60 I юн Чекалін С.П.
КАБАНЕЦЬ Євгенія 60 м 8.98 64 I юн Шиша Н.О.
КРАСНОЖОН Софія 200 м 30.00 66 III Шевчук О.Л.
ШТАНЬКО Анастасія 60 м 9.07 66 I юн Шиша Н.О.
НЕЩЕРЕТ Лілія 200 м 30.12 67 III Кремез О.М.
ШТАНЬКО Анастасія 200 м 30.88 69 I юн Шиша Н.О.
КОВТУН Вікторія 60 м 9.50 70 II юн Куц А.С.
ТОНКОНОГ Діана 200 м 31.52 72 I юн Бочок В.А.
ЛЕУТА Назар 200 м 26.46 73 III Куц А.С.
ШЕВЧЕНКО Анастасія 60 м 10.13 73 III юн Таратухіна Н.П.
ГАВРИЛЕНКО Максим 200 м 26.49 74 III Шевчук О.Л.
КОВТУН Вікторія 200 м 33.57 74 II юн Куц А.С.
РЕДЬКА Артем 200 м 26.94 77 III Куц А.С.
ПЕТРЕНКО Максим 200 м 28.07 86 I юн Куц А.С.
ВЕРЕМІЄНКО Дмитро 200 м 28.08 87 I юн Куц А.С.
БІЛЕНЬКА Іванна 200 м 26.41 q I Прокудін О.М., Кремез О.М., Карандюк К.Є.
БІЛЕНЬКА Іванна 60 м 8.04 q II Прокудін О.М., Кремез О.М., Карандюк К.Є.
БУРЯК Лілія 60 м 8.29 q II Шульга О.П.
ОСІПОВ Ілля 60 м 7.34 q II Мачульний Є.В.
ЧЕРНИЧЕНКО Євгеній 400 м 53.17 q II Шульга О.П.
ЄРКО Владислав 800 м 2:01.03 q II Лобанов О.С., Дубоносова Н.М.
МАЙСТРЕНКО Вікторія висота 1.60 q II Таратухіна Н.П.
ТКАЧЕНКО Катерина висота 1.60 q II Терпицька І.Л.
РОГОВА Дар’я довжина 5.08 q III Терпицька І.Л.
ЧИРВА Станіслав ядро 5 кг 12.87 q III Таратухіна Н.П.
СОЛОМЕННИК Вікторія ядро 3 кг 13.13 Q I Сухоносов С.І., Терпицька І.Л.
БІЛЕНЬКА Іванна 60 м 8.06 Q II Прокудін О.М., Кремез О.М., Карандюк К.Є.
ОСІПОВ Ілля 60 м 7.35 Q II Мачульний Є.В.
ТАРАСЕНКО Віталій 400 м 52.14 Q II Луценко В.В.
ТАРАСЕНКО Віталій 400 м 52.57 Q II Луценко В.В.
ЧЕРНИЧЕНКО Євгеній 400 м 53.85 Q II Шульга О.П.
ДВОРНІЧЕНКО Яна 1500 м 5:04.11 Q II Шульга О.П.
ДЕМЕНТІЙ Владислав 1000 м 3:04.42 622 Салівон Р.П.
ДЕМЕНТІЙ Владислав висота 1.84 II 661 Салівон Р.П.
ДЕМЕНТІЙ Владислав 60 м 8.02 III 554 Салівон Р.П.
ДЕМЕНТІЙ Владислав 60 м з/б (0.914) 9.59 I юн 621 Салівон Р.П.
ДЕМЕНТІЙ Владислав довжина 5.46 I юн 473 Салівон Р.П.
ДЕМЕНТІЙ Владислав жердина 2.90 II юн 333 Салівон Р.П.
ДЕМЕНТІЙ Владислав ядро 5 кг 8.64 III юн 404 Салівон Р.П.
ТАРАСЕНКО Віталій 800 м DNF Луценко В.В.
ТАРАСЕНКО Марина 60 м DNS Бобровська О.А.
ЧИРВА Станіслав 60 м DNS Таратухіна Н.П.
КУЛИНКО Євгеній 200 м DNS Кремез О.М.
РОГОВА Дар’я 200 м DNS Терпицька І.Л.
ОВСЯКОВА Дарина 800 м DNS Куц А.С.
ОВСЯКОВА Дарина 1500 м DNS Куц А.С.
ДЕМЕНТІЙ Владислав висота DNS Салівон Р.П.
ТКАЧЕНКО Катерина висота DNS Терпицька І.Л.
ДЕМЕНТІЙ Владислав потрійний DNS Салівон Р.П.
ОСІПОВ Ілля 60 м DQ 162.7 Мачульний Є.В.
ГАНУЩЕНКО Сніжана 200 м DQ 163.3 Таратухіна Н.П.
ПАРХОМЕНКО Владислав 200 м DQ 163.3 Кремез О.М., Левчук Г.Л.
ФЕНЬ Андрій 200 м DQ 162.7 Бобровська О.А.
ПАНЮКОВА Божена потрійний NM Бобровська О.А.

Вітаємо спортсменів та їх тренерів з гарними результатами та особистими досягненнями! Бажаємо подальших успіхів та нових рекордів!

Також на цих змаганнях визничали першість серед ДЮСШ та СДЮШОР.

Залік серед ДЮСШ дали такі школи:

17 місце — ОДЮСШ з олімійських видів, Чернігів —  81 очок

22 місце -ДЮСШ, м.Ніжин — 68 очок

35 місце — КПНЗ ДЮСШ «Атлет» Чернігів — 46 очок

37 місце — ДЮСШ м.Мена — 45 очок

58 місце — Прилуцька РДЮСШ — 28 очок

66 місце — ДЮСШ Прилуки — 22 очка

69 місце — Ріпкінська районна ДЮСШ — 20 очок

86 місце — КПНЗ ДЮСШ Носівської РР — 13 очок

92 місце — ДЮСШ «Атлет» — 8 очок

96 місце — КДЮСШ м.Ніжин — 5 очок

98 місце — КДЮСШ №1 Чернігів — 4 очки

101 місце — ДЮСШ м.Прилуки — 3 очки

Всі результати  змагань за посиланням: http://competitions.uaf.org.ua/2020.01.27-29_sumy/index.php?r=site/live

А наступні змагання за участю наших спортсменів почнуться вже завтра! 31.01-1.02 в м.Суми проходитиме Командний чемпіонат України з легкої алтетики у приміщенні та Командний чемпіонат України з легкоатлетичного багатоборства у приміщенні. За результатами змагань можна буде слідкувати он-лайн за посиланням http://competitions.uaf.org.ua/2020.01.31-02.01_sumy/index.php?r=site/live

 

12 комментариев

  1. Анатолій:

    Вся команда області виступила гідно, але найкраще естафета юнаків, супер

  2. Шульга О.:

    Естафета 100+200+300+400 м. дiвчата 7 мicце, юнаки 2 мicце.

  3. Марк:

    Пацанам в эстафете просто повезло. В последнем сильнейшем забеге из 5-ти команд финишировала только одна.

  4. Шульга Олександр:

    Марк, Ви неуважно прочитали протокол змагань, та вводите людей в оману, в останньому забігу фінішувало 3 команди, 2-гу та 3-тю було дискваліфіковано після фінішу, (заспокою вас , за часом вони нам програли). Не фінішувала команда Київської обл. (СТОРОЖЕНКО Артем 7 м-60м, МАХАРИНСЬКИЙ Андрій 2 м- 60 м з/б, ПЯТАЄВ Максим 5 м-400 м, БОЙКО Владислав 1 м- 800 м) , як бачите , добротний склад , але паличку передавати ще не навчилися, тому не фінішували. Представник команди на Чемпіонаті в Сумах Шульга О.П.

    • Іван:

      «Представник команди на Чемпіонаті в Сумах Шульга О.П.», чому в дівчачій естафеті на перший етап (хочу зауважити, спринтерський етап — 100 метрів) ви поставили СВОЮ ПІДОПІЧНУ — бігунку, що кваліфікується на дистанції 3000 м і 1500 м, а не Сашу Жук, котра показала дуже гарний результат на цих же змаганнях 60 м — 8.37 сек.??? Результат Жук С. безперечно був би кращий на 100 м, ніж Дворніченко Я. і дав би змогу покращити результат всієї естафетної команди, а відповідно і зайнятого місця !

      • Шульга Олександр:

        Доброго Дня Іване, на єстафету було заявлено 5 дівчат, Тарасенко Марина Прилуки не приїхала, якби Саша Жук була заявлена на єстафету то вона б бігла 1 етап.

      • Олександр:

        На естафету було заявлено 5 дівчат, Тарасенко Марина не приїхала на змагання.

      • Vva:

        А откуда вы знаете как бегает Дворниченко 60м? Еще 2 года наад она бежала 60м за 8,3.

  5. Мастер:

    Шульга Олександр, вам необхідно бути трошки скромнішим і не вводити людей в оману, як ви вже рекомендували це комусь вище в коментарях. Річ йде про цю статтю на одному з Чернігівських сайтів https://www.0462.ua/news/2653418/cernigivskij-sportsmen-viborov-sriblo-na-cempionati-ukraini-z-legkoi-atletiki , в котрій пишеться: «Найбільш успішно вихованець ДЮСШ «Атлет» Євгеній Черниченко виступив у складі команди області в шведській естафеті 100+200+300+400 м.»
    Тобто інші учасники естафетної команди області виступили настільки гірше Євгенія, що навіть їх прізвища не гідні того, щоб бути вказаними в цій статті ? Можливо ви не дуже уважно слідкували за змаганнями тому хочу вам побажати подивитися протоколи змагань, якщо ви це зробите, то побачите, що Віталій Тарасенко майже на 3 секунди випередив вашого Євгенія в індивідуальному виді 400 м і посів вище місце.
    А взагалі в естафетній команді приймало участь 4 спортсмени і якось дуже не гарно виокремлювати лише свого.

  6. Олександр:

    Прислухаюсь до ваших порад. Перейшов по ссилцi та прочитав статью ,(зараз вперше) Я не знаю автора та людини яка йому давала таку iнформацiю. Треба знайти автора та виправити цю помилку. Может хто знаэ автора, дайте контакти.

Оставить комментарий