Доброго дня!
Вашій увазі склад фіналів (підсумкові дані по трьом етапам Гран-Прі будуть готові пізніше)
Зауваження щодо складу фіналів приймаються до вівторка 24.05. 16
Дата Фінального етапу змагань 30.05.2016 року.
Прохання тренерів з’явитись 24.05 (вівторок) о 16:00 на нараду (ст. Гагаріна (район фінішу) з приводу визначення часу початку та організації змагань.

Скачать документ

№ п\п Прізвище, ім’я спортсмена ДЮСШ ФСТ І тур ІІ тур ІІІ тур Сума очок Прізвище, І.П. тренера
юнаки 2003р.н. і мол.

 

60м     рез-т очки рез-т очки рез-т очки  
1 Гавриленко Максим КДЮСШ-2 МОН 8,0 197 8,0 197 7,9 220 614 Шевчук О.Л.
2 Сиворотко Максим КДЮСШ-2 МОН 8,2 156 8,1 175 8,0 197 528 Шевчук О.Л.
3 Сторожок Максим Атлет У 8,1 175 8,2 156 8,2 156 487 Корецька С.М.
4 Тарасенко Віталий ОКДЮСШ С 8,3 138 8,1 175 8,2 156 469 Луценко І.В.
5 Бойко Нікіта КДЮСШ-1 МОН 8,6 93 8,4 122 8,3 138 353 Ридзель Ю.Н.
6 Саволій Денис КДЮСШ-1 МОН 8,7 80 8,4 122 8,4 122 324 Хорт Т.Н.
7 Романько Ілля Атлет У 8,7 80 8,5 107 8,5 107 294 КорецькаС.М.
8 Колодін Нікіта КДЮСШ-1 МОН 8,8 69     8,0 197 266 Хорт Т.Н.
  300м     рез-т очки рез-т очки рез-т очки Сума очок  
1 Тарасенко Віталий ОКДЮСШ С 47,1 93 45,0 137 45,3 130 360 Луценко І.В.
2 Сиворотко Максим КДЮСШ-2 МОН 44,8 142 45,5 126     268 Шевчук О.Л.
3 Бойко Нікіта КДЮСШ-1 МОН 49,4 56 48,2 74 48,0 78 208 Ридзель Ю.М.
4 Романько Ілля Атлет У 50,3 45 52,1 25 48,9 64 134 Корецька С.М.
5 Музика Нікіта КДЮСШ-1 МОН 50,0 48 51,3 33 53,5 12 93 Беркут Н.П.
6 Касьян Богдан Носовка МОН 48,0 78         78 Бочок В.А.
7 Семеренко Павло Атлет У 48,4 71         71 Корецька С.М.
8 Петренко Руслан КДЮСШ-1 МОН 52,1 25 54,5 5 50,6 41 71 Беркут Н.П.
  600м     рез-т очки рез-т очки рез-т очки Сума очок  
1 Гречанюк Владислав КДЮСШ-1 МОН 1.53,4 95 1,53,5 95 1,59,7 54 244 Антонова В.Г.
2 Пісарев Михайло КДЮСШ-2 С 2.04,4 31 1,57,3 68 2,01,0 47 146 Філіпови
3 Музика Микола КДЮСШ-1 МОН     1,55,7 79 2,00,4 50 129 Беркут Н.П.
4 Саволій Максим КДЮСШ-1 МОН     1,57,1 70     70 Беркут Н.П.
5 Свіріденко Дмитро КДЮСШ-1 МОН     2,02,6 39     39 Беркут Н.П.
6 Жолобецький Іван КДЮСШ-2 МОН     2,02,7 39     39 Хорт Т.М.
7 Комаров Микола КДЮСШ-1 МОН         2,08,7 15 15 Беркут Н.П.
8 Кривушко Данило КДЮСШ-2 МОН 2.08,5           15 Хорт Т.М.
  довжина     рез-т очки рез-т очки рез-т очки Сума очок  
1 Сиворотко Максим КДЮСШ-2 МОН 4,40 87 4,27 69 4,84 156 312 Шевчук О.Л.
2 Гавриленко Максим КДЮСШ-2 МОН 4,31 74 4,10 48 4,61 118 240 Шевчук О.Л.
3 Пісарев Михайло КДЮСШ-2 С 4,14 53 3,80 17 4,23 64 134 Філіпови
4 Саволій Денис КДЮСШ-1 МОН 4,07 44 3,90 26 4,14 53 123 Хорт Т.М.
5 Колот Олег Атлет У 4,04 41 3,80 17 4,22 63 121 Корецька С.М.
6 Бойко Нікіта КДЮСШ-1 МОН 4,01 38 3,21 0 4,30 73 111 Ридзель Ю.М.
7 Романько Ілля Атлет У 3,71 9 3,67 6 4,43 91 106 Корецька С.М.
8 Музика Микола КДЮСШ-1 МОН 3,90 26 3,87 23 4,05 42 91 Беркут Н.П.
  юнаки  2001-2002рр.н.

60м

    рез-т очки рез-т очки рез-т очки Сума очок  
1 Вовк Данііл Атлет У 7,5 338 7,2 461 7,2 461 1260 Вятіорець С.Є. Середа С.С.
2 Кучеренко Богдан ОКДЮСШ С 7,6 304 7,5 338 7,4 375 1017 Луценко В.В.
3 Бован Олексій ОКДЮСШ С 7,6 304 7,5 338 7,5 338 980 Луценко І.В.
4 Каранда Нікіта КДЮСШ-2 МОН 7,7 273 7,6 304 7,6 304 881 Хорт Т.М.
5 Маруженко Богдан Атлет У 8,1 175 7,8 245 7,7 273 693 КорецькаС.М.
6 Осаревич Вячеслав Атлет У 8,5 107 7,8 245 7,7 273 625 Вятіорець С.Є. Середа С.С.
7 Мирний Данило КДЮСШ-2 С 8,2 156 7,9 220 8,1 175 551 Філіпови
8 Єрмольченко Єгор КДЮСШ У 8,1 175 8,0 197 8,1 175 547 Плотіцини
  30     рез-т очки рез-т очки рез-т очки Сума очок  
1 Вовк Данііл Атлет У 38,8 358 38,9 353 38,3 385 1096 Вятіорець С.Є., Середа С.С.
2 Каранда Нікіта КДЮСШ-2 МОН 40,3 288 41,2 252 40,3 288 828 Хорт Т.М.
3 Бован Олексій ОКДЮСШ С 40,8 267 41,6 237 39,9 305 809 Луценко І.В.
4 Кучеренко Богдан ОКДЮСШ С 41,2 252 41,5 241 40,5 279 772 Луценко В.В.
5 Добродей Дмитро ОКДЮСШ С 42,3 213 42,6 203 42,0 223 639 Луценко В.В.
6 Осаревич Вячеслав Атлет У 43,0 191 46,9 97 44,0 162 450 Вятіорець С.Є., Середа С.С.
7 Єрмольченко Єгор КДЮСШ У 43,2 185           Плотіцини
8 Калітвінов Маским Атлет У     44,5 149       Шульга О.П.
  60     рез-т очки рез-т очки рез-т очки Сума очок  
1 Брика Богдан Атлет У 1.47,8 144 1,49,9 124 1,46,7 155 423 Вятіорець С.Є. Середа С.С.
2 Устинов Дмитро КДЮСШ У     1,46,6 156 1,47,6 146 302 Мельник О.М.
3 Шпітальний Богдан Атлет У 1.58,5 61 1,58,0 64 1,56,2 76 201 Вятіорець С.Є. Середа С.С.
4 Гнивек Тарас КДЮСШ У 2.06,6 22 1,57,9 65 2,00,1 52 139 Дятлова Ю.В.
5 Мишко Ярослав КДЮСШ-2 С         1,50,6 118 118 Філіпови
6 Ахременко Станіслав Атлет У         2,00,1 52 52 Шульга О.П.
7 Ситий Євген Атлет У         2,09,0 14 14 Шульга О.П.
8 Скорина Влад КДЮСШ-1 МОН     2,11,5 6     6 Лисенко К.В.
  довжина     рез-т очки рез-т очки рез-т очки Сума очок  
1 Вовк Данііл Атлет У 5,76 344 5,68 325 5,34 251 920 Вятіорець С.Є., Середа С.С.
2 Кучеренко Богдан ОКДЮСШ С 4,86 159 5,50 285 5,47 278 722 Луценко В.В.
3 Джиба Влад КДЮСШ-2 С 4,87 161 5,41 266 5,29 241 668 Філіпови
4 Маруженко Богдан Атлет У 4,39 85 4,73 137 5,16 215 437 КорецькаС.М.
5 Добродей Дмитро ОКДЮСШ С 4,63 121 4,86 159 4,70 133 413 Луценко В.В.
6 Мирний Данило КДЮСШ-2 С 4,31 85 4,74 138 4,53 106 329 Філіпови
7 Грищенко Влад КДЮСШ У     4,57 112 4,78 146 258 Мельник О.М.
8 Єрмольченко Єгор КДЮСШ У     4,70 133 4,50 101 234 Плотіцини
  дівчата  2003р.н.і мол.

60м

    рез-т очки рез-т очки рез-т очки Сума очок  
1 Рибалко Софія КДЮСШ-1 МОН 8,0 507 8,0 507 8,0 507 1521 Кривоус Н.В.
2 Буряк Ліля Атлет У 8,2 442 8,3 412 8,3 412 1266 Шульга О.П.
3 Маслак Анастасія КДЮСШ У 8,9 271 8,6 335 8,5 359 965 Плотіцини
4 Грищенко Карина ОДЮСШ К 9,1 235 8,8 291 8,7 312 838 Синявська Ю.Г.
5 Кондратенко Анастасія КДЮСШ-1 МОН 9,0 252 8,7 312 9,0 252 816 Антонова В.Г.
6 Авраменко Анна ОДЮСШ К 9,3 202 9,0 252 8,6 335 789 Синявська Ю.Г.
7 Кудіярова Анастасія КДЮСШ У 9,1 235 9,1 235 9,1 235 705 Плотіцини
8 Дворниченко Яна Атлет У 8,8 291     8,6 335 626 Шульга О.П.
  300м     рез-т очки рез-т очки рез-т очки Сума очок  
1 Грищенко Карина ОДЮСШ К 49,1 269 49,5 259 48,3 292 820 Синявська Ю.Г.
2 Лугина Вікторія КДЮСШ У 47,5 315 56,0 129 54,1 160 604 Лагункова Н.М.
3 Зуб Анастасія КДЮСШ-1 МОН 48,0 300 56,7 119 55,8 132 551 Антонова В.Г.
4 Тарасенко Карина КДЮСШ-1 МОН 54,3 157 53,5 171 52,9 183 511 Антонова В.Г.
5 Протченко Даша КДЮСШ-1 МОН 48,6 283 58,2 99 57,0 115 497 Лисенко К.В.
6 Примаченко Настя КДЮСШ-1 МОН 47,0 331 54,0 162     493 Красильник Т.С.
7 Кондратенко Анастасія КДЮСШ-1 МОН 49,9 249 50,3 239     488 Антонова В.Г.
8 Чугай Єлізавета Атлет У 56,8 118 55,1 144 55,0 145 407 Шульга О.П.
  600м     рез-т очки рез-т очки рез-т очки Сума очок  
1 Дворниченко Яна Атлет У 1,58,5 275 2,00,0 239 1,57,9 281 795 Шульга О.П.
2 Ткаченко Анна КДЮСШ У 2.05,2 209 2,09,0 178 2,03,4 225 612 Кривоус Н.В.
3 Копитько Настя Атлет У 1.57,8 283     2,01,9 240 523 Корецька С.М.
4 Радіонова Віка Атлет У 2.26,1 76 2,18,2 117 2,12,9 149 342 Корецька С.М.
5 Дудко Наталія     2.12,9 149     2,15,9 130 279 Дудко Т.А.
6 Кононец Настя Носовка МОН 2.07,4 190         190 Шиша Н.А.
7 Мельник Анастасія КДЮСШ У         2,10,2 169 169 Мельник О.М.
8 Жданова Валерія КДЮСШ-1 МОН     2,25,0 82 2,28,1 68 150 Красильник Т.С.
  Довжина     рез-т очки рез-т очки рез-т очки Сума очок  
1 Буряк Ліля Атлет У 4,39 226 4,20 184 4,57 269 679 Шульга О.П.
2 Іщенко Ліля КДЮСШ У 4,11 165     4,22 188 353 Плотіцини
3 Грищенко Карина ОДЮСШ К 3,92 128 3,70 89 3,92 128 345 Синявська Ю.Г.
4 Маслак Анастасія КДЮСШ У     3,70 89 4,48 247 336 Плотіцини
5 Копитько Настя Атлет У 4,19 182     4,00 143 325 Корецька С.М.
6 Бондар Ангеліна КДЮСШ-1 МОН 3,57 70 3,76 99 3,71 91 260 Беркут Н.П.
7 Кудіярова Анастасія КДЮСШ У     3,43 78 3,98 139 217 Плотіцини
8 Красільник Віолетта КДЮСШ-1 МОН 3,34 36 3,50 58 3,46 52 146 Красильник Т.С.
  дівчата 2001-2002рр.н.

60м

    рез-т очки рез-т очки рез-т очки Сума очок  
1 Маркова Анна КДЮСШ-1 МОН 8,4 385 8,3 412 8,5 359 1156 Кривоус Н.В.
2 Митькина Вероника КДЮСШ У 8,5 359 8,7 312 8,7 312 983 Плотіцини
3 Сила Ксенія Атлет У 8,7 312 8,6 335 8,8 291 938 Вятіорець С.Є. Середа С.С.
4 Гавсієвич Єлізавета КДЮСШ У 9,0 252 8,8 291 8,8 291 834 Кривоус Н.В.
5 Басанько Елеонора КДЮСШ У     8,4 385 8,4 385 770 Плотіцини
6 Суспіна Настя Атлет У 8,9 271 9,1 235 9,2 218 724 Вятіорець С.Є. Середа С.С.
7 Філон Марія ОДЮСШ К 9,0 252 9,1 235 9,1 235 722 Синявська Ю.Г.
8 Остапенко Дарья КДЮСШ-2 С 9,3 202 9,3 202 9,2 218 622 Філіпови
  300м     рез-т очки рез-т очки рез-т очки Сума очок  
1 Маркова Анна КДЮСШ-1 МОН 47,7 309 48,0 300 47,8 306 915 Кривоус Н.В.
2 Коробко Катерина КДЮСШ-2 МОН 49,4 262 49,3 264 50,0 246 772 Шевчук О.Л.
3 Гавсієвич Єлізавета КДЮСШ У 51,0 223 50,4 237 51,5 211 671 Кривоус Н.В.
4 Сила Ксенія Атлет У 50,0 246 51,2 218 52,1 199 663 Вятіорець С.Є. Середа С.С.
5 Ребенок Катерина КДЮСШ У 52,0 201 52,4 193 52,6 189 583 Плотіцини
6 Краснова Олена КДЮСШ-1 МОН 54,1 160 56,4 123 54,1 189 443 Лисенко К.В.
7 Краснюк Кристина Атлет У 55,3 140 55,9 131 55,0 145 416 Шульга О.П.
8 Руса Ірина Атлет У     51,4 214 52,3 195 409 Шульга О.П.
  600м     рез-т очки рез-т очки рез-т очки Сума очок  
1 Грек Анна КДЮСШ У 2,00,2 257 2,00,9 250 1,57,2 289 796 Мельник О.М.
2 Суспіна Настя Атлет У 2,01,9 240 2,01,9 240 2,03,2 227 707 Вятіорець С.Є. Середа С.С.
3 Вінниченко Настя КДЮСШ-2 МОН 2,08,6 181 2,03,1 228 1,59,2 267 677 Антонова В.Г.
4 Остапенко Дарья КДЮСШ-2 С     2,04,6 214     214 Філіпови
  Довжина     рез-т очки рез-т очки рез-т очки Сума очок  
1 Сила Ксенія Атлет У 4,12 167 4,34 215 4,28 201 583 Вятіорець С.Є. Середа С.С.
2 Гавсієвич Єлізавета КДЮСШ У 4,02 147 4,33 213 4,19 182 542 Кривоус Н.В.
3 Грек Анна КДЮСШ У 3,82 110 4,11 165 4,32 210 485 Мельник О.М.
4 Суспіна Настя Атлет У 3,93 130 4,25 195 3,95 134 459 Вятіорець С.Є. Середа С.С.
5 Філон Марія ОДЮСШ К 4,00 143 4,04 151 4,00 143 437 Синявська Ю.Г.
6 Басанько Елеонора КДЮСШ У     4,04 151 4,52 257 408 Плотіцини
7 Краснова Олена КДЮСШ-1 МОН 4,31 208 3,56 67 3,37 40 315 Лисенко К.В.
8 Сагайдачна Олена КДЮСШ У 3,75 98     3,88 121 219 Плотіцини

 

 

 

0 Комментарии

You can be the first one to leave a comment.

Оставить комментарий