Підсумкова таблиця ХХІ традиційних змагань з легкої атлетики
серед юнаків та дівчат
Гран-Прі «Хто ти, майбутній Олімпієць?»

Скачати (результати)

Місце  

 

Прізвище, ім я спортсмена

 

 

 

Дата народження

 

 

 

ДЮСШ

 

 

 Рез-т І туру

Очки

 

 Рез-т ІІ туру

Очки

 

 Рез-т ІІІ туру

Очки

 

 

Рез-т у фіналі

 

 

 

Очки

 

 

Сума очок

 

 

 

Прізвище, І.П. тренера

 

 

1

 

Каранда Микита 25.01.2002 ОДЮСШ 512 416 375 7,3 416 1719 Масюк А.М.,

Хорт Т.М.

2 Мишко Ярослав 03.04.2002 “Україна” 338 245 273 7,6 304 1160 Філіпова В.І.
3 Сироватко Максим 01.02.2003 КДЮСШ-2 273 245 245 7,8 245 1008 Шевчук О.Л.
4 Гавриленко Максим 12.06.2003 КДЮСШ-2 245 245 245 7,7 273 1008 Шевчук О.Л.
5 Мельник Максим 23.11.2002 Носівка 122 93 138 8,1 175 528 Бочок В.А.
6 Бистревський Ігор 17.01.2003 «Атлет» 122 107 122 8,2 156 507 Вятіорець С.Є.

Середа С.С.

7 Мирний Данило 09.12.2002 “Україна” 197 220 417 Філіпова В.І.
8 Сова Дмитро 2002 КДЮСШ-2 138 107 156 401 Хорт Т.М.
9-10 Бойко Микита 17.04.2003 ОДЮСШ 245 245 Порядіна В.В.
9-10 Єрмольченко Єгор 2002 “Україна” 245 245 Плотіцини
11 Мархай Яків 20.07.2003 Носівка 122 107 8,2 229 Бочок В.А.
12 Мельниченко Олександр 2002 КДЮСШ-2 220 220 Хорт Т.М.
13 Ковальов Михайло 15.10.2003 «Атлет» 69 69 69 207 Шульга О.П.
14 Ткаченко Костянтин 2002 «Атлет» 48 69 80 197 Шульга О.П.
15 Попружний Тарас 31.08.2002 «Атлет» 58 58 69 8,5 185 Вятіорець С.Є.

Середа С.С.

16 Ніколаєнко Кирило 26.01.2002 «Атлет» 107 69 8,3 176 Вятіорець С.Є.

Середа С.С.

17 Грищенко Владислав 2002 “Україна” 175 175 Мельник О.М.
18 Зайченко Данило 26.11.2003 КДЮСШ-1 156 156 Антонова В.Г.
19 Трохимець Олег 2002 «Атлет» 69 69 Корецька С.М.
20-21 Шумар Іван 04.07.2003 ОДЮСШ 58 58 Луценко І.В.
20-21 Коробко Богдан 05.05.2002 ОДЮСШ 58 58 Луценко І.В.
22 Андрієнко Денис 18.12.2002 КДЮСШ-1 0 24 31 8,9 55 Беркут Н.П.
23-26 Биковець Олександр 12.11.2002 ОДЮСШ 40 40 Порядіна В.В.
23-26 Полянський Богдан 26.10.2002 ОДЮСШ 40 40 Порядіна В.В.
23-26 Садовський Костянтин 2002 КДЮСШ-1 40 9,1 40 Беркут Н.П.
23-26 Позняк Максим 2003 “Україна” 40 40 Філіпови
27 Чалюк Максим 25.11.2003 «Атлет» 1 12 18 9,5 31 Вятіорець С.Є.

Середа С.С.

28 Позняк Максим 2003 “Україна” 18 28 Філіпова В.І.
29 Мулач Іван 2003 12 7 19 Мельник О.М.
30 Прядко Дмитро 2003 КДЮСШ-2 18 18 Шевчук О.Л.
31 Музика Микола 17.03.2003 КДЮСШ-1 40 48 8 Беркут Н.П.
32-34 Яценко Іван 21.08.2003 “Україна” 7 0 7 Філіпова В.І.
32-34 Кирик Донат 18.11.2003 КДЮСШ-1 7 7 Антонова В.Г.
32-34 Сулім Дмитро 2003 КДЮСШ-1 7 7 Красільник Т.С.
35 Панкрат Владислав 10.12.2003 «Атлет» 3 1 4 Шульга О.П.
36-37 Корольов Денис 31.03.2003 «Атлет» 1 0 1 Шульга О.П.
36-37 Шульга Вадим 08.10.2002 «Атлет» 1 0 1 Шульга О.П.
38-42 Молько Максим 25.06.2003 “Україна” 0 0 Філіпова В.І.
38-42 Куценко Владислав 04.02.2003 КДЮСШ-1 0 0 Єремейчук Л.П.
38-42 Ващенко Олег 09.08.2003 КДЮСШ-1 0 0 Беркут Н.П.
38-42 Баклан В’ячеслав 2002 КДЮСШ-1 0 0 Беркут Н.П.
38-42 Архіпов Дмитро 2003 ОДЮСШ 0 0 Масюк А.М.
п/к Чернобай Микола 2000 ОДЮСШ Масюк А.М.
п/к Бован Олексій 21.08.2001 ОДЮСШ Луценко В.В.
п/к Слиш Олександр 12.10.2000 «Атлет» Шульга О.П.
60 м юнаки 2004 р.н. і молодше
1 Тарасенко Віталій 04.12.2004 ОДЮСШ 197 175 8,1

Ф-8,3

175 7,9 220 777 Луценко В.В.
2 Касян Богдан 01.01.2004 Носівка 138 122 8,3

Ф-8,6

138 8,2 156 554 Бочок В.А.
3 Полевик Артем 2005 “Україна” 48 58 8,6

Ф-9,2

93 8,5 107 306 Кривоус Н.В.
4 Петренко Руслан 11.08.2005 КДЮСШ-1 93 31 8,7

Ф-8,8

80 DQ 204 Беркут Н.П.
5 Коваленко Артем 28.10.2004 «Атлет» 80 18 9,1 40 9.2 31 169 Корецька С.М.
6 Глушенок Ілля 07.01.2004 КДЮСШ-1 69 9,1 40 8.9 58 167 Антонова В.Г.
7 Царєгородцев Ярослав 01.04.2004 «Атлет» 31 31 9,0

Ф-9.5

48 110 Корецька С.М.
8 Іцко Дмитро 12.05.2004 “Україна” 48 58 106 Філіпова В.І.
9 Сидоренко Олексій 16.05.2004 КДЮСШ-1 69 31 9,0 100 Беркут Н.П.
10 Герус Кирило 2004 ОДЮСШ 8,6

Ф-9,1

93 93 Луценко В.В.
11 Гончар Вадим 03.06.2005 КДЮСШ-1 40 24 9,3 24 88 Лисенко К.В.
12-13 Слісаренко Микита 2006 ОДЮСШ 31 24 9,4

Ф-9,3

24 9,4 79 Масюк А.М.
12-13 Сядуро Микола 31.08.2005 КДЮСШ-1 31 9,0 48 79 Лисенко К.В.
14-15 Барковський Артем 25.02.2005 “Україна” 18 31 49 Плотіцини
14-15 Торія Єгор 2004 ОДЮСШ 31 0 9,4 18 9,6 49 Масюк А.М.
16 Москаленко Ярослав 2007 ОДЮСШ 18 12 9,4

Ф-9,6

18 48 Масюк А.М.
17 Кучер Денис 2004 Носівка 9,1 40 40 Бочок В.А.
18 Гук Віталій 24.03.2005 «Атлет» 18 0 9,5 12 9,6 30 Корецька С.М.
19-20 Чумак Вадим 13.04.2005 «Атлет» 24 24 Корецька С.М.
19-20 Дяченко Мирослав 14.11.2006 ЗОШ №18 24 24 Дудко Т.А.
21 Шевченко Олексій 18.02.2005 «Атлет» 18 18 Корецька С.М.
22 Юркевич Денис 21.03.2004 Носівка 3 9,5 12 15 Бочок В.А.
23 Корнієнко Владислав 03.09.2005 «Атлет» 7 1 10,0 0 10,0 8 Корецька С.М.
24-25 Барбаш Микита 07.06.2004 КДЮСШ-1 3 1 9,7 3 7 Антонова В.Г.
24-25 Билюба Артем 2005 “Україна” 0 9,6 7 7 Мельник О.М.
26-28 Абакуменко Микита 01.08.2006 «Атлет» 3 9,8 3 Вятиорець С.Є.

Середа С.С.

26-28 Галушка Богдан 06.03.2006 КДЮСШ-1 0 9,8

Ф-9,7

3 9,7 3 Антонова В.Г.
26-28 Дмитрук Андрій 16.12.2004 «Атлет» 3 10,2 0 3 Корецька С.М.
29-31 Ролік Дмитро 02.07.2004 «Атлет» 1 0 10,2 0 1 Корецька С.М.
29-31 Вознюк Ілля 22.03.2004 ОДЮСШ 0 9,8 1 10,2 1 Масюк А.М.
29-31 Іванов Євген 15.07.2005 «Атлет» 0 0 9,8 1 10,2 1 Корецька С.М.
32-72 Силенко Сергій 02.07.2004 «Атлет» 0 0 10,3 0 9,9 0 Вятіорець С.Є.

Середа С.С.

32-72 Летошко Олександр 10.03.2008 КДЮСШ-1 0 0 10,9 0 0 Лисенко К.В.
32-72 Стороженко Тихон 05.05.2006 КДЮСШ-1 0 0 Антонова В.Г.
32-72 Дробишев Артем 17.03.2008 “Україна” 0 0 10,4 0 0 Філіпова В.І.
32-72 Коломієць Олександр 27.08.2005 «Атлет» 0 10,4 0 0 Корецька С.М.
32-72 Давиденко Максим 10.09.2004 КДЮСШ-1 0 0 КДЮСШ-1
32-72 Коливан Микита 22.07.2007 КДЮСШ-1 0 10,2

Ф-10,2

0 9,8 0 Красільник Т.С.
32-72 Лашко Назар 19.02.2007 КДЮСШ-1 0 10,1 0 Красільник Т.С.
32-72 Малишенко Сергій 09.06.2008 КДЮСШ-1 0 10,4 0 0 Лисенко К.В.
32-72 Лобуренко Артем 2004 КДЮСШ-2 0 10,2 0 0 Шевчук О.Л.
32-72 Буровець Кирило 26.11.2006 “Україна” 0 0 10,6 0 10,1 0 Філіпова В.І.
32-72 Слиш Микита 2007 «Атлет» 0 0 11,3 0 Шульга О.П.
32-72 Рак Денис 15.11.2005 КДЮСШ-1 0 0 Красільник Т.С.
32-72 Тищенко Олександр 2004 «Атлет» 0 10,6 0 10,4 0 Корецька С.М.
32-72 Комаров Микола 19.05.2004 КДЮСШ-1 0 10,4 0 Беркут Н.П.
32-72 Буренок Павло 29.07.2005 «Атлет» 0 0 Корецька С.М.
32-72 Слиш Дмитро 2005 «Атлет» 0 0 0 Шульга О.П.
32-72 Желдак Микита 05.04.2008 “Україна” 0 0 10,9 0 0 Філіпова В.І.
32-72 Раєвський Ігор 20.05.2007 “Україна” 0 11,3 0 0 Філіпова В.І.
32-72 Бондар Кирило 08.07.2007 “Україна” 0 0 Філіпова В.І.
32-72 Демченко Антон 2009 0 0 11,1 0 10,2 0 Лагункова Н.М.

Кривоус Н.В..

32-72 Бреус Максим 06.02.2005 «Атлет» 0 0 Корецька С.М.
32-72 Скороход Іван 02.01.2005 КДЮСШ-1 0 0 Антонова В.Г.
32-72 Ковтуненко Богдан 2008 “Україна” 0 0 Мельник О.М.
32-72 Корж Микита 19.04.2007 КДЮСШ-1 0 11,7 0 0 Лисенко К.В.
32-72 Шкір Денис 2004 ОДЮСШ 9,9 0 0 Масюк А.М.
32-72 Малюга Дмитро 2005 “Україна” 10,0 0 9,8 0 Мельник О.М.
32-72 Триголосов Денис 2005 “Україна” 10.5 0 0 Мельник О.М.
32-72 Казанін Матвій 2007 КДЮСШ-1 9,9

Ф10,0

0 9,5 0 Беркут Н.П.
32-72 Милейко Єгор 2006 КДЮСШ-1 10,3

Ф-10,4

0 0 Красільник Т.С.
32-72 Кулик Роман 2008 «Атлет» 10,4 0 10,2 0 Корецька С.М.
32-72 Тригуб Максим 2008 КДЮСШ-1 11,4 0 0 Лисенко К.В.
32-72 Радовский Роман 2007 КДЮСШ-1 11,9 0 0 Красільник Т.С.
32-72 Артюшенко Андрій 2005 ОДЮСШ 8,6 0 Масюк А.М.
32-72 Йовенко Дмитро 2004 « Україна» 9,6 0 Кривоус Н.В.
32-72 Шкурський Андрій 2004 « Україна» 9,7 0 Кривоус Н.В.
32-72 Бондаренко Петро 09.12.2004 КДЮСШ-1 10,1 0 Беркут Н.П.
32-72 Брикін Вадим 11.02.2004 КДЮСШ-1 10,1 0 Беркут Н.П.
32-72 Дмитрук Андрій 16.12.2004 «Атлет» 10,1 0 Корецька С.М.
32-72 Негро Єгор 21.03.2006 КДЮСШ-1 10,3 0 Антонова В.Г.
32-72 Слиш Дмитро 2005 «Атлет» 10,5 0 Шульга О.П.
300 м юнаки 2002-2003 р.н.
1 Каранда Микита 25.01.2002 ОДЮСШ 391 314 358 37,6 426 1489 Масюк А.М., Хорт Т.М.
2 Сироватко Максим 01.02.2003 КДЮСШ-2 237 206 244 41,0 259 946 Шевчук О.Л.
3 Гавриленко Максим 28.08.2003 КДЮСШ-2 165 223 41,4 244 635 Шевчук О.Л.
4 Бистревський Ігор 17.01.2003 «Атлет» 130 135 140 43,6 173 578 Вятіорець С.Є.

Середа С.С.

5 Попружний Тарас 31.08.2002 «Атлет» 88 101 107 45,9 117 413 Вятіорець С.Є.

Середа С.С.

6 Ніколаєнко Кирило 26.01.2002 «Атлет» 115 92 45,4 128 335 Вятіорець С.Є.

Середа С.С.

7 Музика Микола 17.03.2003 КДЮСШ-1 101 84 55 49,1 61 301 Беркут Н.П.
8 Ткаченко Костянтин 2002 «Атлет» 74 64 88 226 Шульга О.П.
9 Грищенко Владислав 2002 “Україна” 155 42,5 155 Мельник О.М.
10 Андрієнко Денис 18.12.2002 КДЮСШ-1 35 55 59 50,5 149 Беркут Н.П.
11 Ковальов Михайло 15.10.2003 «Атлет» 41 43 27 111 Шульга О.П.
12 Шумар Іван 04.07.2003 ОДЮСШ 73 73 Луценко І.В.
13 Мулач Іван 2003 “Україна” 9 9 Мельник О.М.
14 Прядко Дмитро 2003 КДЮСШ-2 8 8 Шевчук О.Л.
15 Садовський Костянтин 2002 КДЮСШ-1 49,6 0 Беркут Н.П.
п/к Чернобай Микола 07.03.2000 ОДЮСШ Масюк А.М.
п/к Осаревич

В ячеслав

18.05.2001 «Атлет» 38,2 Вятіорець С.Є.

Середа С.С.

п/к Устинов Дмитро 2001 «Україна» 43,2
п/к Слісаренко Максим 16.04.2000 ОДЮСШ Масюк А.М.
п/к Мироненко Костянтин 1998 КДЮСШ-1 Красільник Т.С.
300 м юнаки 2004 р.н. і молодше
1 Тарасенко Віталій 04.12.2004 ОДЮСШ 160 130 128 43,2 185 503 Луценко В.В.
2 Касян Богдан 01.01.2004 Носівка 86 92 95 45,9 128 401 Бочок В.А.
3 Бабушкін Олександр 2005 “Україна” 81 43 52 46,6 103 279 Кривоус Н.В.
4 Петренко Руслан 11.08.2005 КДЮСШ-1 39 50 68 46,5 105 262 Беркут Н.П.
5 Коваленко Артем 28.10.2004 «Атлет» 37 4 40 50,5 42 123 Корецька С.М.
6 Гук Віталій 24.03.2005 «Атлет» 36 13 28 51,4 32 109 Корецька С.М.
7 Сядуро Микола 31.08.2005 КДЮСШ-1 28 30 58 Лисенко К.В.
8 Сидоренко Олексій 16.05.2004 КДЮСШ-1 56 56 Беркут Н.П.
9 Герус Кирило 2004 ОДЮСШ 43 43 Луценко В.В.
10 Царєгородцев Ярослав 01.04.2004 «Атлет» 4 29 33 Корецька С.М.
11 Полевик Артем 2005 “Україна” 5 23 28 Кривоус Н.В.
12 Глушенок Ілля 2004 КДЮСШ-1 27 27 Антонова В.Г.
13 Гончар Вадим 03.06.2005 КДЮСШ-1 7 18 25 Лисенко К.В.
14

 

Силенко Сергій 02.07.2004 «Атлет» 5 2 15 53,6 22 Вятіорець С.Є.

Середа С.С.

15 Москаленко Ярослав 2007 ОДЮСШ 0 9 12 21 Масюк А.М.
16-17 Юркевич Денис 21.03.2004 Носівка 0 17 17 Бочок В.А.
16-17 Кучер Денис 2004 Носівка 17 17 Бочок В.А.
18-44 Слісаренко Микита 2006 ОДЮСШ 0 0 53,2 0 Масюк А.М.
18-44 Торія Єгор 2004 ОДЮСШ 0 0 54,7 0 Масюк А.М.
18-44 Барбаш Микита 07.06.2004 КДЮСШ-1 0 0 Антонова В.Г.
18-44 Коливан Микита 22.07.2007 КДЮСШ-1 0 0 53,2 0 Красільник Т.С.
18-44 Вознюк Ілля 22.03.2004 ОДЮСШ 0 0 57,4 0 Масюк А.М.
18-44 Лашко Назар 19.02.2007 КДЮСШ-1 0 53,5 0 Красільник Т.С.
18-44 Ролік Дмитро 02.07.2004 «Атлет» 0 0 0 0 Корецька С.М.
18-44 Слиш Дмитро 2005 «Атлет» 0 0 0 Шульга О.П.
18-44 Скороход Іван -2.01.2005 КДЮСШ-1 0 0 Антонова В.Г.
18-44 Демченко Антон 2009 “Україна” 0 0 0 53,9 0 Лагункова Н.М., Кривоус Н.В..
18-44 Слиш Микита 2007 «Атлет» 0 0 0 Шульга О.П.
18-44 Дмитрук Андрій 2004 «Атлет» 0 56,5 0 Корецька С.М.
18-44 Шкір Денис 2004 ОДЮСШ 0 0 Масюк А.М.
18-44 Кулик Роман 2008 «Атлет» 0 1,02,1 0 Корецька С.М.
18-44 Лєтошко Олександр 2008 КДЮСШ-1 0 0 Лисенко К.В.
18-44 Тригуб Максим 2008 КДЮСШ-1 0 0 Лисенко К.В.
18-44 Буровець Кирило 2006 “Україна” 0 1,00,0 0 Філіпови
18-44 Малишенко Сергій 2007 КДЮСШ-1 0 0 Лисенко К.В.
18-44 Тищенко Олександр 2007 «Атлет» 0 DNF 0 Корецька С.М.
18-44 Гаєвський Ігор 2007 “Україна” 0 0 Філіпови
18-44 Милейко Єгор 2006 КДЮСШ-1 0 0 Красільник Т.С.
18-44 Вінніченко Олександр 2008 КДЮСШ-1 0 0 Антонова В.Г.
18-44 Радовський Роман 2007 КДЮСШ-1 0 0 Красільник Т.С.
18-44 Артюшенко Андрій 2005 ОДЮСШ 50,2 0 Масюк А.М.
18-44 Дробишев Артем 17.03.2008 «Україна» 53,7 0 Філіпови
18-44 Абакуменко Микита 01.08.2006 «Атлет» 56,0 0 Вятіорець С.Є.

Середа С.С.

18-44 Бондаренко Петро 09.12.2004 КДЮСШ-1 56,0 0 Беркут Н.П.
18-44
600 м юнаки 2002-2003 р.н.
1 Мельник Максим 23.11.2002 Носівка 186 172 198 1.41.2 221 777 Бочок В.А.
2 Музика Микола 17.03.2003 КДЮСШ-1 140 155 144 1.47.3 149 588 Беркут Н.П.
3 Мархай Яків 20.07.2003 Носівка 177 192 1,41,9 212 581 Бочок В.А.
4 Мишко Ярослав 03.04.2002 “Україна” 174 160 189 DQ 523 Філіпова В.І.
5 Ніколаєв Владислав 2003 КДЮСШ-1 172 161 1,51,1 114 447 Антонова В.Г.
6 Коробко Богдан 2002 ОДЮСШ 152 1,45,4 169 321 Луценко В.І
7 Бутенко Олег 27.02.2003 КДЮСШ-1 42 90 10 1,58,8 59 201 Антонова В.Г.
8 Гречанюк Владислав 27.02.2003 КДЮСШ-1 146 146 Антонова В.Г.
9 Чалюк Максим 25.11.2003 «Атлет» 4 24 43 2,09,4 71 Вятіорець С.Є.

Середа С.С.

п/к Устинов Дмитро 2001 “Україна” Мельник О.М.
п/к Мироненко Костянтин 1998 КДЮСШ-1 Красільник Т.С.
п/к Чернобай Микола 07.02.2000 ОДЮСШ Масюк А.М.
п/к Слісаренко Максим 16.04.2000 ОДЮСШ Масюк А.М.
п/к Слиш Олександр 2000 «Атлет» Шульга О.П.
п/к Брика Богдан 01.06.2001 «Атлет» 1,38,0 Вятіорець С.Є.

Середа С.С.

600 м юнаки 2004 р.н. і молодше
1 Петренко Руслан 11.08.2005 КДЮСШ-1 70 68 1,52,4 103 241 Беркут Н.П.
2 Стороженко Тихон 05.05.2006 КДЮСШ-1 35 46 1,58,3 62 143 Антонова В.Г.
3 Галушка Богдан 06.03.2006 КДЮСШ-1 15 49 1,57,5 67 131 Антонова В.Г.
4 Казанін Матвій 10.05.2007 КДЮСШ-1 29 2,07,2 21 50 Беркут Н.П.
5 Капаров Микола 19.05.2004 КДЮСШ-1 3 3 Беркут Н.П.
6-10 Корнієнко Владислав 03.09.2005 «Атлет» 0 0 0 0 Корецька С.М.
6-10 Іванов Євген 15.07.2005 «Атлет» 0 0 0 Корецька С.М.
6-10 Ковтуненко Богдан 2008 “Україна” 0 0 Мельник О.М.
6-10 Малюга Дмитро 2005 “Україна” 0 0 Мельник О.М.
6-10 Билюба Артем 2005 “Україна” 0 0 Мельник О.М.
Довжина юнаки 2002-2003 р.н.
1 Мирний Данило 09.12.2002 “Україна” 209 172 121 5,26 235 737 Філіпова В.І.
2 Сироватко Максим 01.02.2003 КДЮСШ-2 185 149 118  

5,14

211 663 Шевчук О.Л.
3 Мишко Ярослав 03.04.2002 “Україна” 172 109 166 5,08 199 646 Філіпова В.І.
4 Гавриленко Максим 12.06.2003 КДЮСШ-2 154 123 151 5,11 205 633 Шевчук О.Л.
5 Грищенко Владислав 2002 “Україна” 174 80 142 4,98 181 577 Мельник О.М.
6 Попружний Тарас 31.08.2002 «Атлет» 80 76 90 4,76 142 388 Вятіорець С.Є.

Середа С.С.

7 Сова Дмитро 2002 КДЮСШ-2 154 95 41 290 Хорт Т.М.
8 Єрмольченко Єгор 17.11.2002 “Україна” 227 227 Плотіцини
9 Музика Микола 17.03.2003 КДЮСШ-1 87 59 49 195 Беркут Н.П.
10 Шумар Іван 04.07.2003 ОДЮСШ 69 64 133 Луценко І.В.
11 Ніколаєнко Кирило 26.01.2002 «Атлет» 77 30 4,06 107 Вятіорець С.Є.

Середа С.С.

12 Коробко Богдан 05.05.2002 ОДЮСШ 68 68 Луценко І.В.
13 Зайченко Богдан 26.11.2003 КДЮСШ-1 54 54 Антонова В.Г.
14 Биковець Олександр 12.11.2002 ОДЮСШ 24 24 Порядіна В.В.
15 Трохимець Олег 2002 «Атлет» 23 23 Корецька С.М.
16 Куценко Ярослав 04.02.2003 КДЮСШ-1 12 12 Єремейчук Л.П.
17 Садовський Костянтин 2002 КДЮСШ-1 10 10 Беркут Н.П.
18-27 Чалюк Максим 25.11.2003 «Атлет» 6 0 3,67 0 Вятиорець С.Є.

Середа С.С.

18-27 Позняк Максим 2003 “Україна” 0 0 Філіпова В.І.
18-27 Мулач Іван 2003 “Україна” 0 0 Мельник О.М.
18-27 Яценко Іван 21.08.2003 “Україна” 0 0 Філіпова В.І.
18-27 Кирик Донат 18.11.2003 КДЮСШ-1 0 0 Антонова В.Г.
18-27 Баклан В’ячеслав 2002 КДЮСШ-1 0 0 Беркут Н.П.
18-27 Кущан Павло 29.06.2003 КДЮСШ-1 0 0
18-27 Архіпов Дмитро 2003 ОДЮСШ 0 0 Масюк А.М.
18-27 Сулім Дмитро 2003 КДЮСШ-1 0 0 Красільник Т.С.
п/к Косовський Денис 20.11.2001 КДЮСШ-1 Беркут Н.П.
п/к Паляниця Олександр 1998 ОДЮСШ Масюк А.М.
Довжина юнаки 2004 р.н. і молодше
1 Касян Богдан 01.01.2004 Носівка 84 55 68 4,67 128 335 Бочок В.А.
2 Бабушкін Олександр 2005 “Україна” 79 40 24 4,24 65 208 Кривоус Н.В.
3 Петренко Руслан 11.08.2005 КДЮСШ-1 65 43 56 3,93 29 193 Беркут Н.П.
4 Гончар Вадим 03.06.2005 КДЮСШ-1 14 23 20 57 Лисенко К.В.
5 Іцко Дмитро 12.05.2004 “Україна” 5 24 29 Філіпова В.І.
6 Чумак Вадим 13.04.2005 «Атлет» 28 28 Корецька С.М.
7 Сядуро Микола 31.08.2005 КДЮСШ-1 0 0 23 23 Лисенко К.В.
8 Москаленко Ярослав 2007 ОДЮСШ 0 0 18 18 Масюк А.М.
9 Глушенок Ілля 07.01.04 КДЮСШ-1 17 17 Антонова В.Г.
10 Барбаш Микита 07.06.2004 КДЮСШ-1 0 13 13 Антонова В.Г.
11 Царєгородцев Ярослав 01.04.2004 «Атлет» 10 0 0 10 Корецька С.М.
12-13 Сидоренко Олексій 16.05.2004 КДЮСШ-1 7 4,01 7 Беркут Н.П.
12-13 Шкурський Андрій 2004 “Україна” 0 7 3,86 7 Кривоус Н.В.
14 Кучер Денис 2004 Носівка 4 4 Бочок В.А.
15-16 Коваленко Артем 28.10.2004 «Атлет» 0 3 0 3,47 3 Корецька С.М.
15-16 Дяченко Мирослав 14.11.2006 ЗОШ № 18 3 3 Дудко Т.А.
17 Малюга Дмитро 2005 “Україна” 1 3,58 1 Мельник О.М.
18-73 Іванов Євген 2004 «Атлет» 0 0 0 3,24 0 Корецька С.М.
18-73 Масоновець Максим 2004 «Україна 0 0 Філіпова В.І.
18-73 Дмитрук Андрій 16.12.2004 «Атлет» 0 0 3,31 0 Корецька С.М.
18-73 Ролік Дмитро 02.07.2004 «Атлет» 0 0 0 0 Корецька С.М.
18-73 Комаров Микола 19.05.2004 КДЮСШ-1 0 0 3,94 0 Беркут Н.П.
18-73 Торія Єгор 2004 ОДЮСШ 0 0 0 3,55 0 Масюк А.М.
18-73 Гудков Кирило 04.04.2004 КДЮСШ-1 0 0 Єремейчук Л.П.
18-73 Тарасенко Віталій 04.12.2004 ОДЮСШ 4,30 0 Луценко В.В.
18-73 Барковський Артем 25.02.2005 “Україна” 0 0 0 Плотіцини
18-73 Билюба Артем 2005 “Україна” 0 Мельник О.М.
18-73 Казанін Матвій 10.05.2007 КДЮСШ-1 0 0 0 3,56 0 Беркут Н.П.
18-73 Корнієнко Владислав 03.09.2005 «Атлет» 0 0 0 3,22 0 Корецька С.М.
18-73 Вознюк Ілля 22.09.2004 ОДЮСШ 0 3,54 0 Масюк А.М.
18-73 Слісаренко Микита 2006 ОДЮСШ 0 0 0 3,32 0 Масюк А.М.
18-73 Гайдай Антон 21.07.2007 КДЮСШ-1 0 0 Красільник Т.С.
18-73 Коливан Микита 22.07.2007 КДЮСШ-1 0 0 3,40 0 Красільник Т.С.
18-73 Рак Денис 15.11.2005 КДЮСШ-1 0 0 0 Красільник Т.С.
18-73 Буренок Павло 29.07.2005 «Атлет» 0 0 0 Корецька С.М.
18-73 Силенко Сергій 02.07.2004 «Атлет» 0 0 0 3,45 0 Вятіорець С.Є.

Середа С.С.

18-73 Гук Віталій 24.03.2005 «Атлет» 0 0 0 3,48 0 Корецька С.М.
18-73 Примаченко Іван 11.09.2006 КДЮСШ-1 0 0 Красільник Т.С.
18-73 Галушка Богдана 06.03.2006 КДЮСШ-1 0 0 Антонова В.Г.
18-73 Бондар Кирило 05.07.2007 “Україна” 0 Філіпова В.І.
18-73 Давиденко Максим 10.09.2004 КДЮСШ-1 0 0 Антонова В.Г.
18-73 Буровець Кирило 26.11.2006 “Україна” 0 0 3,29 0 Філіпова В.І.
18-73 Дубатовк Дмитро 2006 КДЮСШ-1 0 0 Красільник Т.С.
18-73 Лашко Назар 19.02.2007 КДЮСШ-1 0 0 3,38 0 Красільник Т.С.
18-73 Долішний Максим 31.07.2005 КДЮСШ-1 0 0 Антонова В.Г.
18-73 Малишенко Сергій 09.05.2008 КДЮСШ-1 0 0 0 Лисенко К.В.
18-73 Летошко Олександр 10.03.2008 КДЮСШ-1 0 0 0 0 Лисенко К.В.
18-73 Демченко Антон 2009 “Україна” 0 2,96 0 Кривоус Н.В.
18-73 Пікуль Дмитро 03.12.2005 КДЮСШ-1 0 0 Антонова В.Г.
18-73 Абакуменко Микита 01.08.2006 «Атлет» 0 3,60 0 Вятіорець С.Є.

Середа С.С.

18-73 Коломієць Олександр 27.08.2005 «Атлет» 0 0 0 Корецька С.М.
18-73 Бреус Максим 06.02.2005 «Атлет» 0 0 Корецька С.М.
18-73 Шевченко Олексій 18.02.2005 «Атлет» 0 0 Корецька С.М.
18-73 Желдак Микита 05.04.2008 “Україна” 0 0 0 Філіпова В.І.
18-73 Пономаренко Денис 16.02.2008 «Атлет» 0 0 Філіпова В.І.
18-73 Долішний Іван 19.06.2007 КДЮСШ-1 0 0 Антонова В.Г.
18-73 Стороженко Тихон 05.05.2006 КДЮСШ-1 0 0 0 Антонова В.Г.
18-73 Тищенко Олександр 2007 «Атлет» 0 0 3,18 0 Корецька С.М.
18-73 Пінчук Микита 2007 КДЮСШ-2 0 0 Хорт Т.М.
18-73 Тригуб Максим 29.06.2008 КДЮСШ-1 0 0 0 Лисенко К.В.
18-73 Шкір Денис 2004 ОДЮСШ 0 0 Масюк А.М.
18-73 Кулик Роман 2008 «Атлет» 0 3,27 0 Корецька С.М.
18-73 Петренко руслан 11.08.2005 КДЮСШ-1 3,93 0 Беркут Н.П.
18-73 Радовський Роман 10.05.2007 КДЮСШ-1 0 0 Красільник Т.С.
18-73 Гаєвський Ігор 2007 “Україна” 0 0 Філіпови
18-73 Корж Микита 19.08.2007 КДЮСШ-1 0 0 Лисенко К.В.
18-73 Мілейко Єгор 2006 КДЮСШ-1 0 Красільник Т.С.
18-73 Дробишев Артем 17.03.2008 “Україна” 0 0 Філіпова В.І.
18-73 Вовковницький Дмитро 02.12.2006 КДЮСШ-1 0 Красільник Т.С.
18-73 Артюшенко Андрій 2005 ОДЮСШ 4,10 0 Масюк А.М.
18-73 Йовенко Дмитро 2004 “Україна” 3,76 0 Кривоус Н.В.
18-73 Бондаренко Петро 09.12.2004 КДЮСШ-1 3,74 0 Беркут Н.П.
18-73 Брикін Вадим 11.02.2004 КДЮСШ-1 3,57 0 Беркут Н.П.
60 м дівчата 2002-2003 р.н.
1 Буряк Лілія 11.03.2003 «Атлет» 473 507 442 8,5 329 1781 Шульга О.П.
2 Рябчун Анастасія 15.08.2003 Корюківка 291 359 359 8,2 442 1451 Лисік Р.Г.
3 Онісиле Катерина 17.03.2002 “Україна” 312 359 291 8,7 312 1283 Плотіцини
4 Дворніченко Яна 2003 «Атлет» 291 335 335 8,8 291 1252 Шульга О.П.
5 Мітькіна Вероніка 26.09.2002 “Україна” 335 291 312 9,0 252 1190 Плотіцини
6 Лемеш Анастасія 11.11.2002 “Україна” 291 335 312 9,1 235 1173 Плотіцини
7-8 Бондар Ангеліна 14.07.2003 КДЮСШ-1 252 252 312 9,1 235 1051 Беркут Н.П.
7-8 Авраменко Анна 10.09.2003 ОДЮСШ 235 312 312 9,0 252 1051 Синявська Ю.Г.
9 Грищенко Карина 29.03.2003 ОДЮСШ 188 218 235 641 Синявська Ю.Г.
10 Філон Марія 21.09.2002 ОДЮСШ 202 202 202 606 Синявська Ю.Г.
11 Ковбаса Катерина 09.05.2002 КДЮСШ-2 161 188 235 9,3 584 Шевчук О.Л.
12 Крупка Анна 20.09.2003 «Атлет» 188 188 188 9,4 564 Шульга О.П.
13 Чугай Єлизавета 31.10.2003 «Атлет» 235 271 9,1 506 Шульга О.П.
14 Маслак Анастасія 2003 “Україна” 218 252 470 Плотіцини
15 Ніжинець Анна 02.01.2003 КДЮСШ-1 174 218 8,9 392 Беркут Н.П.
16 Замашкіна Карина 21.03.2003 КДЮСШ-1 137 115 126 10,3 378 Беркут Н.П.
17 Ващенко Дарина 03.07.2003 КДЮСШ-1 137 235 372 Беркут Н.П.
18 Грязна Анастасія 14.02.2003 «Атлет» 115 252 9,5 367 Шульга О.П.
19 Сушкова Анастасія 08.07.2002 ОДЮСШ 115 137 106 358 Синявська Ю.Г.
20 Кругол Анна 21.11.2003 “Україна” 137 161 298 Філіпова В.І.
21 Бакеєва Катерина 11.12.2002 «Атлет» 79 174 10,0 253 Вятіорець С.Є.

Середа С.С.

22 Прочухан Юлія 25.04.2002 “Україна” 137 115 252 Плотіцини
23 Ларченко Аліна 24.11.2002 «Атлет» 235 235 Вятіорець С.Є.

Середа С.С.

24 Грось Єва 30.07.2003 Корюківка 202 202 Лисік Р.Г.
25 Остапенко Дар’я 11.11.2002 “Україна” 174 174 Філіпова В.І.
26 Сагайдачна Олена 2002 “Україна” 174 9,4 174 Плотіцини
27 Тарусова Карина “Україна” 79 88 167 Філіпова В.І.
28 Жукотська Анастасія 21.05.2003 “Україна” 161 161 Філіпова В.І.
29 Бузіян Анастасія 14.03.2003 Корюківка 148 148 Лисік Р.Г.
30 Сіманова Анжеліка 17.02.2002 «Атлет» 137 137 Вятиорець С.Є.

Середа С.С

31 Стось Валерія 01.12.2003 «Атлет» 126 126 Корецька С.М.
32-33 Давиденко Світлана 14.03.2003 КДЮСШ-1 106 106 Антонова В.Г.
32-33 Брезгун Ольга 14.06.2003 «Атлет» 106 106 Корецька С.М.
34 Вовкогон Діана 06.06.2002 КДЮСШ-1 88 88 Єремейчук Л.П.
35 Бірюк Анастасія 19.03.2003 КДЮСШ-1 72 72 Беркут Н.П.
36 Дяченко Олександра 12.07.2007 КДЮСШ-1 64 64 Антонова В.Г.
37 Полив’яна Анна 06.09.2002 “Україна” 51 51 Плотіцини
п/к Стецькова Тетяна 09.03.2000 КДЮСШ-1 Красільник Т.С.
п/к Картак Валерія 10.01.2001 «Атлет» Шульга О.П.
п/к Лебідь Дар’я 12.02.2001 “Україна” Філіпова В.І.
п/к Савенко Аліна 06.11.2001 КДЮСШ-1 Антонова В.Г.
60 м дівчата 2004 р.н. і молодше
1 Копитько Анастасія 21.03.2004 «Атлет» 271 312 8,5

Ф-8,6

359 8,4 385 1327 Вятіорець С.Є.

Середа С.С.

2 Красножон Софія 13.10.2004 «Атлет» 218 252 8.6

Ф-8,9

335 8,6 335 1140 Вятіорець С.Є.

Середа С.С.

3 Красільник Віолетта 02.05.2005 КДЮСШ-1 291 218 8,7

Ф-8,8

312 8,8 291 1112 Красільник Т.С.
4 Тонконог Діана 09.10.2004 Носівка 252 252 8,9

Ф-9,2

271 8,7 312 1087 Бочок В.А.
5 Примаченко Анастасія 04.02.2004 КДЮСШ-1 235 235 8,8

Ф-9,2

291 8,8 291 1052 Красільник Т.С.
6 Каракостантинова Вероніка 26.07.2006 КДЮСШ-2 161 188 9,4

Ф-9,4

188 9,2 218 755 Шевчук О.Л.
7 Медведєва Діана 11.04.2006 КДЮСШ-2 137 188 9,5 174 9,3 202 701 Шевчук О.Л.
8 Мироненко Карина 2004 «Атлет» 137 148 9,2 218 603 Шульга О.П.
9

10

Никифоренко Альона 13.05.2004 Корюківка 0 235 9,0

Ф-9.0

252 8,8 487 Сахута А.О.
11 Бишек Ксенія 04.02.2005 КДЮСШ-1 161 161 9,6 161 483 Антонова В.Г.
12 Мозгова Ангеліна 10.02.2006 «Атлет» 79 148 9,2

Ф-9,2

218 9,0 445 Корецька С.М.
13 Мезенцева Анастасія 04.02.2005 «Атлет» 161 9,5 174 9,4 335 Корецька С.М.
14 Коршек Анастасія 11.04.2005 КДЮСШ-2 148 174 9,4 322 Шевчук О.Л.
15 Соловйова Дар’я 21.11.2004 «Атлет» 148 9,6 161 309 Шульга О.П.
16 Писанка Дар’я 04.02.2004 “Україна” 161 137 298 Філіпова В.І.
17 Бендик Богдана 2004 КДЮСШ-2 148 148 296 Шевчук О.Л.
18 Жданова Валерія 26.08.2005 КДЮСШ-1 106 96 10,3 88 290 Красільник Т.С.
19 Тарасенко Марія 11.04.2004 Носівка 148 9,8 137 285 Бочок В.А.
20 Жембас Лілія 28.06.2004 Носівка 148 115 263 Бочок В.А.
21 Тищенко Карина 22.09.2005 «Атлет» 72 96 10,3 88 9,8 256 Корецька С.М.
22 Кірієнко Анастасія 01.09.2004 “Україна” 115 115 230 Філіпова В.І.
23 Буровець Тетяна 25.01.2006 “Україна” 64 57 10,1

Ф-10,3

106 10,2 227 Філіпова В.І.
24 Величко Марія 11.03.2004 “Україна” 218 218 Філіпова В.І.
25 Лисенко Тетяна 26.02.2004 КДЮСШ-1 115 96 211 Єремейчук Л.П.
26 Ілляш Аліна 19.09.2006 Носівка 72 9,8

Ф-10,1

137 209 Бочок В.А.
27 Олійник Анжеліка 2005 ОДЮСШ 9,3 202 202 Луценко В.В.
28 Мельник Ірина 19.07.2004 КДЮСШ-1 88 88 9,8 176 Єремейчук Л.П.
29 Корлик Анастасія 2005 КДЮСШ-2 9,5 174 174 Шевчук О.І.
30-32 Шаміна Вікторія 12.01.2004 Корюківка 161 161 Лисік Р.Г.
30-32 Лебедь Олена 2005 “Україна” 161 161 Кривоус Н.В.
30-32 Перерва Марія 11.01.2005 ОДЮСШ 161 9,2 161 Масюк А.М.
33-35 Нечипоренко Дар’я 08.03.2005 “Україна” 148 148 Плотіцини
33-35 Дмитренко Аліна 2006 «Україна» 9,8

Ф-9,7

148 148 Кривоус Н.В.
33-35 Борисенко Софія 28.12.2000 “Україна” 148 148 Філіпова В.І.
36 Нестеренко Анна 2009 “Україна” 45 51 10,8 51 10,6 147 Кривоус Н.В.
37 Жембас Олександра 21.03.2006 Носівка 57 10,3

Ф-10,3

88 145 Бочок В.А.
38 Коваленко Юлія 2006 “Україна” 79 57 136 Лагункова Н.М.
39 Середа Софія 22.11.2007 «Атлет» 39 51 10,9 45 10,5 135 Вятіорець С.Є.

Середа С.С.

40 Седневець Вікторія 21.12.2004 «Атлет» 24 33 10,5 72 129 Корецька С.М.
41-43 Протченко Дар’я 25.11.2004 КДЮСШ-1 126 126 Лисенко К.В.
41-43 Соловйова  Дар’я 21.11.2004 «Атлет» 126 126 Шульга О.П.
41-43 Дяченко Олександра 12.07.2007 КДЮСШ-1 126 126 Антонова В.Г.
44-45 Дзюба Марія 03.07.2005 КДЮСШ-1 115 115 Антонова В.Г.
44-45 Бобир Марія 27.07.2004 КДЮСШ-1 115 115 Єремейчук Л.П.
46 Крищенко Ольга 19.07.2004 КДЮСШ-1 45 64 109 Єремейчук Л.П.
47 Коваленко Софія 05.10.2007 “Україна” 57 10,8 51 108 Філіпова В.І.
48-49 Мельник Анастасія 2006 “Україна” 106 106 Мельник О.М.
48-49 Кожем’яко Світлана 2004 “Україна” 106 106 Кривоус Н.В.
50-51 Дудко Наталія 09.01.2008 ЗОШ № 18 96 96 Дудко Т.А.
50-51 Пономаренко Анна 26.04.2004 ОДЮСШ 96 9,7 96 Масюк А.М.
52-54 Шевченко Діана 2004 КДЮСШ-1 10,4 79 10,5 79 Антонова В.Г.
52-54 Андреєва Вікторія 06.02.2004 КДЮСШ-1 79 79 Єремейчук Л.П.
52-54 Пожилова Вікторія 2004 КДЮСШ-2 79 79 Шевчук О.Л.
55 Самсонова Анна 2007 КДЮСШ-2 72 72 Хорт Т.М.
56 Петрачова Катерина

 

28.06.2008 КДЮСШ-1 15 15 11,1 33 63 Лисенко К.В.
57-58 Радіонова Вікторія 13.06.2005 «Атлет» 57 57 Корецька С.М.
57-58 Єременко Марія 26.02.2006 ЗОШ № 18 57 57 Дудко Т.А.
59-60 Миткевич Ксенія 28.07.2007 ЗОШ № 18 51 51 Дудко Т.А.
59-60 Пригаро Вікторія 06.09.2005 «Атлет» 51 51 Корецька С.М.
61 Бойко Софія 13.08.2008 “Україна” 19 28 10,7 47 Філіпова В.І.
62 Фесюн Лілія 13.11.2005 «Атлет» 45 10,5 45 Корецька С.М.
63 Обабко Людмила 18.02.2006 «Атлет» 15 28 10,9 43 Вятіорець С.Є.

Середа С.С.

64 Недобой Юлія 18.05.2007 “Україна” 24 15 39 Філіпова В.І.
65 Ковеза Дар’я 03.02.2007 «Атлет» 28 28 Корецька С.М.
66 Германович Ірина 16.06.2006 КДЮСШ-1 24 24 Антонова В.Г.
67 Карпенок Поліна 23.08.2005 «Атлет» 19 19 Корецька С.М.
68-69 Феньок Ритта 2006 ОДЮСШ 11,5 15 9,8 15 Луценко В.В.
68-69 Тарасенко Світлана 2006 Носівка 11,5 15 15 Бочок В.А.
70-72 Мостоша Анастасія 13.07.2004 КДЮСШ-1 11 11 Єремейчук Л.П.
70-72 Алефіренко Єлизавета 2008 КДЮСШ-2 11 11 Хорт Т.М.
70-72 Комаровська Валерія 27.12.2004 «Атлет» 11 10,7 11 Корецька С.М.
73-74 Поклад Вероніка 09.07.2006 «Атлет» 8 8 Корецька С.М.
73-74 Горбатко Валерія 2006 ОДЮСШ 11,7 8 8 Луценко В.В.
75 Неізвєстна Анастасія 09.07.2004 КДЮСШ-1 5 0 5 Єремейчук Л.П.
76-83 Патук Варвара 23.03.2008 КДЮСШ-1 0 0 Антонова В.Г.
76-83 Миткевич Ксенія 28.07.2007 ЗОШ № 18 0 0 Дудко Т.А.
76-83 Біла Дар’я 19.06.2007 ЗОШ № 18 0 0 Дудко Т.А.
76-83 Моторна Вероніка 26.10.2006 Корюківка 9,4 0 Лисік Р.Г.
76-83 Руденко Руслана 23.09.2006 ОДЮСШ 10,3 0 Луценко В.В.
76-83 Коваленко Софія 05.10.2007 «Україна» 10,4 0 Філіпови
76-83 Дудорова Валерія 12.10.2004 «Україна» 10,6 0 Антонова В.Г.
76-83 Зурман Марина 2004 « Атлет» 11,0 0 Шульга О.П.
300 м дівчата 2002-2003 р.н.
1 Онісіле Катерина 17.03.2002 “Україна” 234 47,4 318 283 47,1 328 1163 Плотіцини
2 Грищенко Карина 29.03.2003 ОДЮСШ 195 53,0 181 199 49,2 267 842 Синявська Ю.Г.
3 Дворніченко Яна 20.07.2003 «Атлет» 48,4 289 232 47,6 312 833 Шульга О.П.
4 Крупка Анна 29.09.2003 «Атлет» 181 53,7 168 214 50,4 237 800 Шульга О.П.
5 Рябчун Анастасія 15.08.2003 Корюківка 52,1 199 256 47,5 315 770 Лисік Р.І.
6 Ковбаса Катерина 09.05.2002 КДЮСШ-2 144 189 51,8 205 538 Шевчук О.Л.
7 Грязна Анастасія 14.02.2003 «Атлет» 54,7 150 145 53,8 166 461 Шульга О.П.
8 Замашкіна Карина 21.03.2003 КДЮСШ-1 113 1.02,7 51 121 57,3 111 396 Беркут Н.П.
9 Філон Марія 21.09.2002 ОДЮСШ 132 55,9 131 263 Синявська Ю.Г.
10 Ващенко Дар’я 03.07.2003 КДЮСШ-1 49,7 254 254 Беркут Н.П.
11 Ларченко Аліна 24.11.2002 «Атлет» 214 214 Вятіорець С.Є.

Середа С.С

12 Сушкова Анастасія 08.07.2002 ОДЮСШ 95 57,9 103 198 Синявська Ю.Г.
13 Ніжинець Анна 2003 КДЮСШ-1 171 53,4 171 Беркут Н.П.
14 Гавсієвич Єлизавета 2002 “Україна” 53,8 166 166 Кривоус Н.В.
15 Лемеш Анастасія 11.11.2002 “Україна” 160 160 Плотіцини
16 Бакеєва Катерина 11.12.2002 «Атлет» 1.02,3 54 60 59,0 114 Вятіорець С.Є.

Середа С.С

17 Сіманова Анжеліка 17.02.2002 «Атлет» 104 104 Вятіорець С.Є.

Середа С.С

п/к Стецкова Тетяна 09.03.2000 КДЮСШ-1 45,9 43,9 Красільник Т.С.
300 м дівчата 2004 р.н. і молодше
1 Тонконог Діана 09.10.2004 Носівка 259 49,2 267 244 47,0 331 1101 Бочок В.А.
2 Красножон Софія 13.10.2004 «Атлет» 201 51,5 211 241 48,6 283 936 Вятіорець С.Є.

Середа С.С

3 Примаченко Анастасія 04.02.2004 КДЮСШ -1 49,5 259 262 47,9 303 824 Красільник Т.С.
4 Каракостантинова Вероніка 26.07.2006 КДЮСШ-2 139 54,7 150 199 51,3 216 704 Шевчук О.Л.
5 Медведєва Діана 11.04.2006 КДЮСШ-2 116 54,6 152 139 51,9 203 610 Шевчук О.Л.
6 Никифоренко Альона 13.05.2004 Корюківка 53,0 181 195 51,1 220 596 Сахута А.О.
7 Коршек Анастасія 11.04.2005 КДЮСШ-2 125 56,4 123 128 54,5 154 530 Шевчук О.Л.
8 Мироненко Карина 07.07.2004 «Атлет» 147 54,0 162 209 518 Шульга О.П.
9 Лебедь Олена 2005 “Україна” 193 168 361 Кривоус Н.В.
10 Жембас Лілія 28.06.2004 Носівка 139 55,7 134 273 Бочок В.А.
11 Тарасенко Марія 11.04.2004 Носівка 159 112 271 Бочок В.А.
12 Мозгова Ангеліна 10.02.2006 «Атлет» 112 55,9 131 52,8 243 Корецька С.М.
13 Ілляш Аліна 19.09.2006 Носівка 87 119 206 Бочок В.А.
14 Коваленко Юлія 2006 “Україна” 104 59,0 89 193 Лагункова Н.М.
15 Соловйова Дар’я 21.11.2004 «Атлет» 1.00,5 72 99 171 Шульга О.П.
16 Олійник Анжеліка 2005 ОДЮСШ 125 125 Луценко В.В.
17 Дмитренко Аліна 2006 “Україна” 116 116 Кривоус Н.В.
18 Мезенцева Анастасія 2005 «Атлет» 111 52,4 111 Корецька С.М.
19 Дзюба Марія 03.07.2005 КДЮСШ -1 57,8 104 104 Антонова В.Г.
20 Бишек Ксенія 04.02.2005 КДЮСШ -1 57,9 103 103 Антонова В.Г.
21-22 Дудко Наталія 09.01.2008 ЗОШ № 18 89 89 Дудко Т.А.
21-22 Бендик Богдана 2004 КДЮСШ-2 89 89 Шевчук О.Л.
23 Перерва Марія 11.01.2005 ОДЮСШ 59,2 87 1.00.6 87 Масюк А.М.
24 Нестеренко Анна 2009 “Україна” 1.03,1 47 38 1.00.8 85 Кривоус Н.В.
25 Зуб Анастасія 2005 КДЮСШ -1 83 58,2 83 Антонова В.Г.
26 Жданова Валерія 2005 КДЮСШ -1 80 80 Красільник Т.С
27-28 Обабко Людмила 18.02.2006 Носівка 50 1.05,5 29 1.01.3 79 Бочок В.А.
27-28 Тищенко Карина 22.09.2005 «Атлет» 1.02,6 52 27 79 Корецька С.М.
29 Пожилова Валерія 2004 КДЮСШ-2 49 49 Шевчук О.Л.
30 Середа Софія 22.11.2007 «Атлет» 7 1.06,6 21 16 1.02.6 44 Вятіорець С.Є.

Середа С.С

31 Седневець Вікторія 21.12.2004 «Атлет» 1.07,9 14 26 40 Корецька С.М.
32 Пономаренко Анна 26.04.2004 ОДЮСШ 1.05,9 26 1.01.5 26 Масюк А.М.
33 Ковеза Дар’я 2007 «Атлет» 3 3 Корецька С.М.
34-40 Германович Ірина 16.06.2006 КДЮСШ -1 1.12,3 0 0 Антонова В.Г.
34-40 Моторна Вероніка 26.10.2006 Корюківка 52,9 0 Лисік Р.Г.
34-40 Мельник Анастасія 2006 «Україна» 53,2 0 Мельник О.М
34-40 Фесюн Лілія 13.11.2005 «Атлет» 59,9 0 Корецька С.М.
34-40 Буровець Тетяна 25.01.2006 “Україна” 1.00.3 0 Філіпова В.І.
34-40 Шевченко Діана 01.12.2004 КДЮСШ-1 1,03,6 0 Антонова В.Г.
34-40 Мельник Ірина 19.04.2004 КДЮСШ-1 1,06,6 0 Антонова В.Г.
Біг 600м дівчата 2002-2003 р.н.
1 Дворніченко Яна 20.07.2006 «Атлет» 362 2.00,0 259 277 1,56,8 294 1192 Шульга О.П.
2 Авраменко Анна 10.09.2003 ОДЮСШ 235 2.03,4 225 243 1,59,4 265 968 Синявська Ю.Г.
3 Чугай Єлизавета 31.10.2003 «Атлет» 222 2.04,9 212 240 2,04,9 212 886 Шульга О.П.
4 Вінниченко Анастасія 06.01.2002 КДЮСШ-1 221 2.04,8 212 173 2,07,3 190 797 Антонова В.Г.
5 Рябчун Анастасія 15.08.2003 Корюківка 200 200 Лисік Ю.Г.
6 Жукотська Анастасія 03.04.2003 “Україна” 2.13,4 146 146 Філіпова В.І.
7 Остапенко Дар’я 11.11.2002 “Україна” 2.21,6 98 98 Філіпова В.І.
8 Замашкіна Карина 21.03.2003 КДЮСШ-1 2.32,3 51 51 Беркут Н.П.
9 Буряк Дар я 2003 «Україна» 2,13,4 0 Кривоус Н.В.
Біг 600м дівчата 2004 р.н. та молодші
1 Копитько Анастасія 21.03.2004 «Атлет» 372 1.55,6 308 352 1,50,5 377 1409 Вятіорець С.Є.

Середа С.С

2 Лугіна Вікторія 2005 “Україна” 276 1.59,7 262 300 1,51,8 358 1196 Лагункова Н.М.
3 Ткаченко Анна 2007 “Україна” 230 2.02,5 234 193 2,00,1 258 915 Кривоус Н.В.
4 Дмитренко Аліна 2006 “Україна” 123 2.11,6 158 2,03,9 221 502 Кривоус Н.В.
5 Дзюба Марія 03.07.2005 КДЮСШ-1 63 2,21,6 98 161 Антонова В.Г.
6 Никифоренко Альона 13.05.2004 Корюківка 152 152 Сахута А.О.
7 Соловйова Дар’я 21.11.2004 «Атлет» 100 100 Шульга О.П.
8 Мезенцева Анастасія 04.02.2005 «Атлет» DNF 0 Корецька С.М.
Довжина дівчата 2002-2003 р.н.
1 Рябчун Анастасія 15.08.2003 Корюківка 255 4,41 231 245 4,62 282 1013 Лисік Р.Г.
2 Бондар Ангеліна 14.07.2003 КДЮСШ-1 195 3,94 132 151 4,35 217 695 Беркут Н.П.
3 Буряк Лілія 11.03.2003 «Атлет» 396 4,49 250 646 Шульга О.П.
4 Лемеш Анастасія 11.11.2002 “Україна” 4,15 173 165 4,21 186 524 Плотіцини
5 Ніжинець Анна 02.01.2003 КДЮСШ-1 79 122 3,72 92 293 Беркут Н.П.
6 Авраменко Анна 10.09.2003 ОДЮСШ 98 3,40 44 106 NM 248 Синявська Ю.Г.
7 Філон Марія 21.09.2002 ОДЮСШ 113 3,60 73 61 247 Синявська Ю.Г.
8 Грось Єва 30.07.2003 Корюківка 159 159 Лисік Р.Г.
9 Гавсієвич  Єлизавета 2002 “Україна” 3,97 137 137 Кривоус Н.В.
10 Онісиле Катерина 2002 “Україна” 128 128 Плотіцини
11 Маслак Анастасія 2003 “Україна” 0 3,81 108 108 Плотіцини
12 Замашкіна Карина 21.03.2003 КДЮСШ-1 0 3,35 38 64 3,73 102 Беркут Н.П.
13 Грищенко Карина 29.03.2003 ОДЮСШ 43 48 3,52 91 Синявська Ю.Г.
14 Ващенко Дарина 03.07.2003 КДЮСШ-1 3,66 83 4,09 83 Беркут Н.П.
15 Бузіян Анастасія 14.03.2003 Корюківка 78 78 Лисік Р.Г.
16 Кругол Анна 21.11.2003 “Україна” 71 71 Філіпова В.І.
17 Сагайдачна Олена 2002 “Україна” 67 3,95 67 Плотіцини
18 Сушкова Анастасія 08.07.2002 ОДЮСШ 32 3,12 12 21 65 Синявська Ю.Г.
19 Жукотська Анастасія 21.05.2003 “Україна” 3,41 45 45 Філіпова В.І.
20 Прочухан Юлія 25.04.2002 “Україна” 25 25 Плотіцини
21 Бірюк Анастасія 19.03.2003 КДЮСШ-1 3,22 22 22 Беркут Н.П.
22 Бакеєва Катерина 11.12.2002 «Атлет» 2,90 0 12 2,98 12 Вятіорець С.Є.

Середа С.С

23 Стось Валерія 01.12.2003 «Атлет» 10 10 Корецька С.М.
24 Брезгун Ольга 14.06.2003 «Атлет» 3,03 4 4 Корецька С.М.
25 Остапенко Дар’я 11.11.2002 “Україна” 2,83 0 0 Філіпова В.І.
Довжина дівчата 2004 р.н. і молодше
1 Примаченко Анастасія 04.02.2004 КДЮСШ-1 3,77 101 86 4.31 208 395 Красільник Т.С.
2 Копитько Анастасія 21.03.2004 «Атлет» 3,94 132 0 4.47 245 377 Вятиорець С.Є.

Середа С.С.

3 Никифоренко Альона 13.05.2004 Корюківка 3,50 58 61 4.06 155 274 Сахута А.О.
4 Красножон Софія 13.10.2004 «Атлет» хх 0 84 4.21 186 270 Вятіорець С.Є.

Середа С.С

5 Красільник Віолетта 02.05.2005 КДЮСШ-1 3,62 76 83 3.79 104 263 Красільник Т.С.
6 Мозгова Ангеліна 10.02.2006 «Атлет» 3,69 87 79 3.58 70 236 Корецька С.М.
7 Мезенцева Анастасія 04.02.2005 «Атлет» 3,50 58 41 3.64 79 178 Корецька С.М.
8 Перерва Марія 11.01.2005 ОДЮСШ 3,84 113 NM 113 Масюк А.М.
9 Дмитренко Аліна 2006 “Україна” 78 78 Кривоус Н.В.
10 Тищенко Карина 22.09.2005 «Атлет» 3,20 20 35 55 Корецька С.М.
11 Мельник Анастасія 2006 “Україна” 3,47 54 3,30 54 Мельник О.М.
12 Бишек Ксенія 04.02.2005 КДЮСШ-1 3,14 14 29 43 Антонова В.Г.
13 Лебедь Олена 2005 “Україна” 41 41 Кривоус Н.В.
14 Каракостантинова Вероніка 2006 КДЮСШ-2 39 39 Шевчук О.І.
15 Феньок Ритта 2006 ОДЮСШ 29 2,98 29 Луценко В.В.
16 Жданова Валерія 2005 КДЮСШ-1 20 20 Красільник Т.С.
17 Мєдвєдєва Діана 2005 КДЮСШ-2 11 11 Шевчук О.І.
18 Коршек Анастасія 2005 КДЮСШ-2 10 10 Шевчук О.І.
19 Буровець Тетяна 2004 “Україна” 3,02 3 0 3 Філіпова В.Г.
20 Писанка Дар’я 04.02.2004 “Україна” 2,88 0 0 Філіпова В.Г.
21-38 Обабко Людмила 18.02.2006 «Атлет» 2,80 0 0 Вятиорець С.Є.

Середа С.С.

21-38 Недобой Юлія 18.05.2007 “Україна” 2,53 0 0 Філіпова В.Г.
21-38 Крищенко Ольга 24.07.2004 КДЮСШ-1 2,52 0 0 Єремейчук Л.П.
21-38 Бондаренко Марія 20.10.2007 “Україна” 2,52 0 0 Філіпова В.Г.
21-38 Петрачова Катерина 28.06.2008 КДЮСШ-1 2,48 0 0 0 Лисенко К.В.
21-38 Седневець Вікторія 21.12.2004 «Атлет» 2,40 0 0 0 Корецька С.М.
21-38 Бойко Софія 13.08.2008 “Україна” 2,36 0 0 Філіпова В.Г.
21-38 Мельник Ірина 19.07.2004 КДЮСШ-1 2,28 0 3,16 0 Єремейчук Л.П.
21-38 Пономаренко Анна 26.04.2004 ОДЮСШ хх 0 2,82 0 Масюк А.М.
21-38 Зуб Анастасія 2005 КДЮСШ-1 0 3,18 0 Антонова В.Г.
21-38 Горбатко Валерія 2006 ОДЮСШ 0 0 Луценко В.В.
21-38 Моторна Вероніка 26.10.2006 Корюківка 3,57 0 Лисік Р.Г.
21-38 Дзюба Марія 03.07.2005 КДЮСШ-1 3,39 0 Антонова В.Г.
21-38 Комаровська Валерія 27.12.2004 «Атлет» 2,93 0 Корецька С.М.
21-38 Нестеренко Анна 2009 “Україна” 0 2,87 0 Кривоус Н.В.
21-38 Дудорова Валерія 12.10.2004 КДЮСШ-1 NM 0 Антонова В.Г.
21-38 Фесюн Лілія 13.11.2005 «Атлет» NM 0 Корецька С.М.
21-38 Руденко Руслана 23.09.2006 ОДЮСШ NM 0 Луценко В.В.
 

0 Комментарии

You can be the first one to leave a comment.

Оставить комментарий