Чемпіонат міста з легкоатлетичного триборства серед юнаків та дівчат 2005-06 р.н., 2007 р.н. і мол.

 
09.10.2018 р.     
ДП ОНСЦ»Чернігів»    

                                  
Юнаки 2005-06 р.н.

 

Місце

Прізвище, ім’я Дата

народження

Команда 60 м Довжина 600 м Сума очок  

Розряд

 

Тренери

Р О Р О Р О
1 Бабушкін Олександр 09.09.2005 «Україна» 7.9 74 4.67 60 1.43.3 70 204 Кривоус Н.В.
2 Петренко Руслан 11.08.2005 КДЮСШ-1 8.4 59 4.45 54 1.46.2 64 177 Беркут Н.П.
3 Гук Віталій 24.03.2005 «Атлет» 8.2 64 4.18 48 1.48.7 58 170 Вятіорець С.Є. Середа С.С.
4 Гусол Олексій 19.09.2005 «Україна» 8.6 53 4.00 43 2.08.8 35 131 Бр.Філіпових
5 Билюба Артем 26.12.2005 «Україна» 8.9 47 4.10 46 2.25.5 20 113 Лагункова Н.М.
6 Васильєв Олександр 14.05.2005 « Атлет» 8.8 49 3.77 37 2.17.5 26 112 Дворников А.В.
7 Філіпов Артем 26.04.2005 «Україна» 8.9 47 3.70 35 2.19.8 24 106 Бр.Філіпових
8 Абакуменко Микита 01.08.2006  «Атлет» 9.3 39 3.64 33 2.12.5 31 103 Вятіорець С.Є. Середа С.С.
9 Булатов Юрій 00.00.2005 КДЮСШ-2 9.0 45 3.34 21 2.08.3 36 102 Плиско Н.М.
10 Триголосов Денис 26.11.2005 «Україна» 9.3 39 3.70 35 2.29.7 17 91 Лагункова Н.М.
11 Мироненко Денис 16.04.2006 «Україна» 9.7 32 3.51 29 2.17.2 27 88 Лагункова Н.М.

 

12 Михайленко Іван 23.05.2006 «Україна» 9.5 35 3.35 22 2.20.0 24 81 Лагункова Н.М.
13 Колесник Артем 11.07.2006  «Атлет» 10.0 27 3.28 18 2.29.2 17 62 Корецька С.М.
14 Глущенко Дмитро 00.00.2006 КДЮСШ-2 9.8 30 3.39 24 2.47.5 4 58 Плиско Н.М.
15 Самбур Максим 00.00.2005 КДЮСШ-2 10.1 26 3.30 19 2.38.3 10 55 Плиско Н.М.
16 Пінчук Артем 18.03.2006 «Україна» 10.2 24 3.07 8 2.29.3 17 49 Бр.Філіпових
17 Високос Дмитро 00.00.2006 КДЮСШ-2 10.2 24 3.08 8 2.31.8 15 47 Плиско Н.М.
18 Атаманчук Дмитро 00.00.2006 КДЮСШ-2 10.7 17 3.14 11 2.27.8 18 46 Романенко В.
19 Стельмах Кирило 00.00.2006 КДЮСШ-2 10.8 15 2.74 0 3.03.1 0 15 Плиско Н.М.
п/к Галкін Яків 02.11.2004 «Атлет» 9.9 29 3.32 20 2.15.1 29 78 Корецька С.М.

Юнаки 2007 р.н. і мол.

 

Місце

Прізвище, ім’я Дата

народження

Команда 60 м Довжина 600 м Сума очок  

Розряд

 

Тренери

Р О Р О Р О
1 Казанін Матвій 10.05.2007 КДЮСШ-1 9.1 43 3.71 36 1.53.4 53 132 Беркут Н.П.
2 Дробишев Артем 17.03.2008 «Україна» 9.1 43 3.69 35 1.56.9 49 127 Бр.Філіпових
3 Демченко Антон 00.00.2009 «Україна» 9.2 41 3.77 37 1.58.0 47 125 Кривоус Н.В.
4 Ровинський Руслан 00.00.2008 КДЮСШ-2 9.2 41 3.68 35 2.03.7 41 117 Плиско Н.М.
5 Крюков Кирило 19.11.2008 КДЮСШ-1 9.8 30 3.43 26 2.11.5 33 89 Беркут Н.П.
6 Григор’єв Степан 19.01.2008 КДЮСШ-1 10.3 23 3.31 20 2.11.8 32 75 Беркут Н.П.
7 Тищенко Олександр 21.12.2007 «Атлет» 9.4 37 3.63 33 DNS 70 Корецька С.М.
8 Щупаков Данило 28.07.2008 КДЮСШ-1 10.0 27 3.50 29 2.33.1 14 70 Беркут Н.П.
9 Сецков Микола 14.10.2008 КДЮСШ-1 9.9 29 3.17 13 2.26.2 19 61 Беркут Н.П.
10 Пищур Єгор 14.12.2007 КДЮСШ-1 10.1 26 3.09 9 2.32.8 14 49 Беркут Н.П.
11 Пономаренко Денис 16.02.2008 «Україна» 10.4 21 2.85 0 2.18.0 26 47 Бр. Філіпових
12 Богдан Владислав 20.09.2007 «Україна» 10.7 17 3.12 10 2.36.9 11 38 Бр.Філіпових
13 Осіков Олег 00.00.2007 КДЮСШ-2 10.3 23 3.07 8 2.46.8 4 35 Романенко В.
14 Бондаренко Богдан 19.02.2008 «Україна» 10.2 24 3.02 5 2.50.5 2 31 Бр. Філіпових
15 Артеменко Олександр 07.08.2010 КДЮСШ-1 11.0 12 3.06 7 2.50.7 2 21 Беркут Н.П.
16 Сивун Данило 00.00.2008 КДЮСШ-2 10.8 15 2.81 0 2.52.2 2 17 Плиско Н.М.
17 Крапивний Борис 00.00.2007 ОДЮСШ з ол.в 11.1 11 2.79 0 3.03.5 0 11 Масюк А.М.

Дівчата 2005-06 р.н.

 

Місце

Прізвище, ім’я Дата

народження

Команда 60 м Довжина 500 м Сума очок  

Розряд

 

Тренери

Р О Р О Р О
1 Мозгова Ангеліна 10.02.2006 «Атлет» 8.7 61 4.48 52 1.33.8 57 170 Корецька С.М.
2 Дмитренко Аліна 01.02.2006 «Україна» 9.2 50 3.88 35 1.31.4 61 146 Кривоус Н.В.
3 Засько Дар’я 11.01.2006 КДЮСШ-1 9.3 48 3.95 37 1.34.5 56 141 Беркут Н.П.
4 Дзюба Марія 03.07.2005 КДЮСШ-1 9.0 54 4.01 39 1.42.1 45 138 Антонова В.Г.
5 Підласа Вікторія 31.01.2006 «Атлет» 8.8 58 3.70 31 1.40.9 47 136 Дворников А.В.
6 Коваленко Юлія 00.00.2006 КДЮСШ-2 9.4 46 3.75 32 1.39.9 48 126 Плиско Н.М.
7 Бишек Ксенія 04.02.2005 КДЮСШ-1 9.1 52 3.84 34 1.47.2 38 124 Антонова В.Г.
8 Караконстантиніва Вероніка 25.07.2006 КДЮСШ-2 9.0 54 3.76 32 1.46.8 38 124 Шевчук О.Л.
9 Браточкина Анна 20.02.2006 «Атлет» 9.1 52 4.02 39 1.51.7 32 123 Вятіорець С.Є. Середа С.С.
10 Красільник Віолетта 02.05.2005 КДЮСШ-1 8.6 64 4.67 58 DNS 0 122 Красільник Т.С.
11 Ющенко Діана 01.06.2006 КДЮСШ-1 9.2 50 3.48 25 1.43.7 43 118 Антонова В.Г.
12 Бокова Катерина 01.07.2006 «Атлет» 9.7 40 3.79 33 1.53.3 31 104 Корецька С.М.
13 Наталушко Варвара 28.05.2005 КДЮСШ-1 9.0 54 4.32 48 DNS 0 102 Красільник Т.С.
14 Миськів Софія 05.01.2005 КДЮСШ-1 9.8 38 3.68 30 2.02.2 21 89 Антонова В.Г.
15 Іваненко Тетяна 00.00.2006 КДЮСШ-2 10.1 33 3.36 22 2.04.0 19 74 Плиско Н.М.
16 Германович Ірина 16.06.2006 КДЮСШ-1 9.8 38 3.32 21 2.05.9 17 76 Антонова В.Г.
17 Тищенко Карина 22.09.2005 «Атлет» 9.6 42 3.37 22 DNS 64 Корецька С.М.
18 Лукяненко Ліза 01.07.2006 «Атлет» 10.3 30 3.40 23 DNS 53 Корецька С.М.

 

Дівчата 2007 р.н. і мол.

 

Місце

Прізвище, ім’я Дата

народження

Команда 60 м Довжина 500 м Сума очок  

Розряд

 

Тренери

Р О Р О Р О
1 Ткаченко Анна 09.10.2007 «Україна» 9.2 50 3.78 33 1.31.6 61 144 Кривоус Н.В.
2 Дудко Наталія 09.01.2008 9.6 42 3.53 26 1.37.3 52 120 Дудко Т.А.
3 Нестеренко Анна 00.00.2009 «Україна» 10.0 35 3.04 14 1.45.2 40 89 Кривоус Н.В.
4 Шведунова Євгенія 00.00.2008 КДЮСШ-1 9.9 36 3.58 27 1.58.9 24 87 Беркут Н.П.
5 Скороход Кіра 23.03.2008 «Україна» 10.5 27 3.59 28 1.56.9 27 82 Хорева О.А.
6 Маринченко Вікторія 30.09.2008 КДЮСШ-1 9.9 36 2.72 6 1.48.6 36 78 Беркут Н.П.
7 Чорна Марія 03.08.2008 КДЮСШ-1 10.2 32 2.83 8 1.54.1 30 70 Антонова В.Г.
8 Кордик Крістіна 30.09.2008 «Атлет» 10.5 27 3.07 14 2.00.9 22 63 Корецька С.М.
9 Аксьон Таміла 00.00.2009 КДЮСШ-1 10.3 30 3.04 14 2.06.0 17 61 Беркут Н.П.
10 Неділя Яна 27.09.2008 КДЮСШ-1 10.6 26 2.77 7 1.57.0 27 60 Беркут Н.П.
11 Крюкова Мілана 00.11.2007 КДЮСШ-1 10.6 26 2.91 10 2.03.9 19 55 Беркут Н.П.
12 Чаленко Маргарита 02.07.2007 «Україна» 11.3 16 2.84 9 1.57.2 26 51 Хорева О.А.
13 Тимошенко Софія 19.06.2008 «Україна» 10.7 24 2.98 12 2.20.6 4 40 Хорева О.А.
14 Костюченко Софія 00.00.2007 КДЮСШ-2 11.1 18 2.32 0 2.03.5 19 37 Плиско Н.М.
15 Атаманчук Дарина 00.00.2010 КДЮСШ-2 11.8 9 2.28 0 2.09.4 14 23 Романенко В.
16 Стельмах Марія 00.00.2008 КДЮСШ-2 12.5 1 2.06 0 2.04.6 18 19 Плиско Н.М.
17 Прохорець Ніка 25.12.2008 «Атлет» 11.3 16 2.57 2 DNS 18 Корецька С.М.
18 Баклажко Валерія 14.02.2007 «Атлет» 11.5 13 2.55 1 2.33.6 0 14 Коркцька С.М.
19 Єрошенко Ксенія 22.12.2007 «Атлет» 11.8 9 2.54 1 2.34.8 0 10 Дворников А.В.
20 Смальцовнік Валерія 20.01.2010 КДЮСШ-1 11.7 10 2.36 0 2.26.3 0 10 Беркут Н.П.
21 Ширай Тетяна 22.01.2008 «Атлет» 11.9 8 2.39 0 2.30.4 0 8 Корецька С.М.

 

 

Головний суддя змагань                                                                 (Рябов В.В.)

 

Головний секретар змагань                                                       (Антонова В.Г.)

 

0 Комментарии

You can be the first one to leave a comment.

Оставить комментарий