Протокол ІI туру легкоатлетичних змагань серії Гран-Прі «Хто ти, майбутній олімпієць?»

серед юнаків та дівчат 2002-2003 р.н., 2004 р.н. і молодше

 

03.05.2017 р. 

Стадіон «Юність», м. Чернігів

 

Результати (скачати)

Прізвище ім. я спортсмена Рік народження ДЮСШ Рез-т

І туру

Очки Рез-т

ІІ туру

Очки Сума очок Рез-т

ІІІ туру

Очки Сума очок Рез-т у фіналі Очки Загальна сума очок П.І.П. тренера
60 м юнаки 2002-2003 р.н.
1 Каранда Микита 25.01.2002 ОДЮСШ 7,1

Ф–7,2

461 7,4

Ф–7,3

416 877 Масюк А.М.

Хорт Т.М.

2 Мишко Ярослав 03.04.2002 “Україна” 7,6

Ф-7,5

338 7,8

Ф–7,8

245 583 Філіпова В.І.
3 Сироватко Максим 01.02.2003 КДЮСШ-2 7,7

Ф-7,7

273 8,0

Ф–7,8

245 518 Шевчук О.Л.
4 Гавриленко Максим 12.06.2003 КДЮСШ-2 7,8

Ф-7,8

245 7,9

Ф–7,8

245 490 Шевчук О.Л.
5 Мирний Данило 09.12.2002 “Україна” 8,0 197 8,1

Ф–7,9

220 417 Філіпова В.І.
6-7 Бойко Микита 17.04.2003 ОДЮСШ 7,8 245 245 Порядіна В.В.
6-7 Сова Дмитро 2002 КДЮСШ-2 8,3 138 8,5 107 245 Хорт Т.М.
8 Бистревський Ігор 17.01.2003 «Атлет» 8,4 122 8,5 107 229 Вятиорець С.Є.

Середа С.С.

9-10 Мельниченко Олександр 2002 КДЮСШ-2 7,9 220 220 Хорт Т.М.
9-10 Єрмольченко Єгор 2002 “Україна” 7.8

Ф-7,9

220 220 Плотіцини
11 Мельник Максим 23.11.2002 Носівка 8,4 122 8,6 93 215 Бочок В.А.
12 Ніколаєнко Кирило 26.01.2002 «Атлет» 8,5 107 8,8 69 176 Вятиорець С.Є.

Середа С.С.

13 Грищенко Владислав 2002 “Україна” 8,1 175 175 Мельник О.М.
14 Зайченко Данило 26.11.2003 КДЮСШ-1 8,2 156 156 Антонова В.Г.
15 Ковальов Михайло 15.10.2003 «Атлет» 8,8 69 8,8 69 138 Шульга О.П.
16 Мархай Яків 20.07.2003 Носівка 8,4 122 122 Бочок В.А.
17 Ткаченко Костянтин 2002 «Атлет» 9,0 48 8,8 69 117 Шульга О.П.
18 Попружний Тарас 31.08.2002 «Атлет» 8,9 58 8,9 58 116 Вятиорець С.Є.

Середа С.С.

19-20 Шумар Іван 04.07.2003 ОДЮСШ 8,9 58 58 Луценко І.В.
19-20 Коробко Богдан 05.05.2002 ОДЮСШ 8,9 58 58 Луценко І.В.
21-22 Биковець Олександр 12.11.2002 ОДЮСШ 9,1 40 40 Порядіна В.В.
21-22 Полянський Богдан 26.10.2002 ОДЮСШ 9,1 40 40 Порядіна В.В.
23 Позняк Максим 2003 “Україна” 9,4 18 28 Філіпова В.І.
24 Андрієнко Денис 18.12.2002 КДЮСШ-1 DQ 0 9,3 24 24 Беркут Н.П.
25 Прядко Дмитро 2003 КДЮСШ-2 9,4 18 18 Шевчук О.Л.
26 Чалюк Максим 25.11.2003 «Атлет» 9,8 1 9,5 12 13 Вятиорець С.Є.

Середа С.С.

27 Мулач Іван 2003 9,5 12 12 Мельник О.М.
28 Музика Микола 17.03.2003 КДЮСШ-1 9,1 40 9,0 48 8 Беркут Н.П.
29-30 Яценко Іван 21.08.2003 “Україна” 9,6 7 10,2 0 7 Філіпова В.І.
29-30 Кирик Донат 18.11.2003 КДЮСШ-1 9,6 7 7 Антонова В.Г.
31 Панкрит Владислав 10.12.2003 «Атлет» 9,7 3 3 Шульга О.П.
32-33 Корольов Денис 31.03.2003 «Атлет» 9,8 1 1 Шульга О.П.
32-33 Шульга Вадим 08.10.2002 «Атлет» 9,8 1 1 Шульга О.П.
34 Молько Максим 25.06.2003 “Україна” 10,0 0 0 Філіпова В.І.
35 Куценко Владислав 04.02.2003 КДЮСШ-1 10,1 0 0 Єремейчук Л.П.
36 Ващенко Олег 09.08.2003 КДЮСШ-1 10,4 0 0 Беркут Н.П.
37 Баклан В’ячеслав 2002 КДЮСШ-1 10,7 0 0 Беркут Н.П.
п/к Чернобай Микола 2000 ОДЮСШ 7,0 Масюк А.М.
п/к Бован Олексій 21.08.2001 ОДЮСШ 7,2 Луценко В.В.
п/к Слиш Олександр 12.10.2000 «Атлет» Шульга О.П.
60 м юнаки 2004 р.н. і молодше
1 Тарасенко Віталій 04.12.2004 ОДЮСШ 8,0

Ф-8,0

197 8,1

Ф-8,1

175 372 Луценко В.В.
2 Касян Богдан 01.01.2004 Носівка 8,5

Ф-8,3

138 8,4

Ф-8,7

80 218 Бочок В.А.
3 Петренко Руслан 11.08.2005 КДЮСШ-1 8,7

Ф-8,6

93 9,2 31 124 Беркут Н.П.
4-5 Іцко Дмитро 12.05.2004 “Україна” 9,0 48 8,9

Ф-8,9

58 106 Філіпова В.І.
4-5 Полевик Артем 2005 “Україна” 9,0 48 8,8

Ф-8,9

58 106 Кривоус Н.В.
6 Сидоренко Олексій 16.05.2004 КДЮСШ-1 8,9

Ф-8,8

69 9,2 31 100 Беркут Н.П.
7 Коваленко Артем 28.10.2004 «Атлет» 8,7

Ф-8,7

80 9,4 18 98 Корецька С.М.
8 Глушенко Ілля 07.01.2004 КДЮСШ-1 8,8 69 69 Антонова В.Г.
9 Гончар Вадим 03.06.2005 КДЮСШ-1 9,1 40 9,3 24 64 Лисенко К.В.
10 Царєгородцев Ярослав 01.04.2004 «Атлет» 9,2 31 9,2 31 62 Корецька С.М.
11 Слісаренко Микита 2006 ОДЮСШ 9,2 31 9,3 24 55 Масюк А.М.
12 Барковський Артем 25.02.2005 “Україна” 8,8

Ф-9,4

18 9,2 31 49 Плотіцини
13 Позняк Максим 2003 “Україна” 9,1 40 40 Філіпова В.І.
14-15 Торія Єгор 2004 ОДЮСШ 9,2 31 10,0 0 31 Масюк А.М.
14-15 Сядуро Костянтин 31.08.2005 КДЮСШ-1 9,2 31 31 Лисенко К.В.
16 Москаленко Ярослав 2007 ОДЮСШ 9,4 18 9,5 12 30 Масюк А.М.
17-18 Чумак Вадим 13.04.2005 «Атлет» 9,3 24 24 Корецька С.М.
17-18 Дяченко Мирослав 14.11.2006 ЗОШ №18 9,3 24 24 Дудко Т.А.
19-20 Гук Віталій 24.03.2005 «Атлет» 9,4 18 10,0 0 18 Корецька С.М.
19-20 Шевченко Олексій 18.02.2005 «Атлет» 9,4 18 18 Корецька С.М.
21 Корнієнко Владислав 03.09.2005 «Атлет» 9,6 7 9,8 1 8 Корецька С.М.
22 Барбаш Микита 07.06.2004 КДЮСШ-1 9,7 3 9,8 1 4 Антонова В.Г.
23-25 Абакуменко Микита 01.08.2006 «Атлет» 9,7 3 3 Вятиорець С.Є.

Середа С.С.

23-25 Юркевич Денис 21.03.2004 Носівка 9,7 3 3 Бочок В.А.
23-25 Дмитрук Андрій 16.12.2004 «Атлет» 9,7 3 3 Корецька С.М.
26 Ролік Дмитро 02.07.2004 «Атлет» 9,8 1 10,0 0 1 Корецька С.М.
27 Силенко Сергій 02.07.2004 «Атлет» 9,9 0 10,3 0 0 Вятиорець С.Є.

Середа С.С.

28 Летошко Олександр 10.03.2008 КДЮСШ-1 9,9 0 11,0 0 0 Лисенко К.В.
29 Билюба Артем 2005 “Україна” 9,9 0 0 Мельник О.М.
30 Стороженко Тихон 05.05.2006 КДЮСШ-1 9,9 0 0 Антонова В.Г.
31 Дробишев Артем 17.03.2008 “Україна” 10,0 0 10,4 0 0 Філіпова В.І.
32 Коломієць Олександр 27.08.2005 «Атлет» 10,0 0 0 Корецька С.М.
33 Галушка Богдан 06.03.2006 КДЮСШ-1 10,0 0 0 Антонова В.Г.
34 Давиденко Максим 10.09.2004 КДЮСШ-1 10,1 0 0 КДЮСШ-1
35 Вознюк Ілля 22.03.2004 ОДЮСШ 10,1 0 0 Масюк А.М.
36 Коливан Микита 22.07.2007 КДЮСШ-1 10,1 0 0 Красільник Т.С.
37 Іванов Євген 15.07.2005 «Атлет» 10,1 0 10,4 0 0 Корецька С.М.
38 Лашко Назар 19.02.2007 КДЮСШ-1 10,2 0 0 Красільник Т.С.
39 Малишенко Сергій 09.06.2008 КДЮСШ-1 10,3 0 0 Лисенко К.В.
40 Лобуренко Артем 2004 КДЮСШ-2 10,4 0 0 Шевчук О.Л.
41 Буровець Кирило 26.11.2006 “Україна” 10,5 0 10,3 0 0 Філіпова В.І.
42 Слиш Микита 2007 «Атлет» 10,5 0 11,6 0 0 Шульга О.П.
43 Рак Денис 15.11.2005 КДЮСШ-1 10,6 0 0 Красільник Т.С.
44 Тищенко Олександр 2004 «Атлет» 10,7 0 0 Корецька С.М.
45 Комаров Микола 19.05.2004 КДЮСШ-1 10,7 0 0 Беркут Н.П.
46 Буренок Павло 29.07.2005 «Атлет» 10,7 0 0 Корецька С.М.
47 Слиш Дмитро 2005 «Атлет» 10,8 0 11,0 0 0 Шульга О.П.
48 Желдак Микита 05.04.2008 “Україна” 11,2 0 11,6 0 0 Філіпова В.І.
49 Раєвський Ігор 20.05.2007 “Україна” 11,3 0 0 Філіпова В.І.
50 Бондар Кирило 08.07.2007 “Україна” 11,4 0 0 Філіпова В.І.
51 Демченко Антон 2009 11,7 0 11,4 0 0 Лагункова Н.М.

Кривоус Н.В..

52 Бреус Максим 06.02.2005 «Атлет» 11,5 0 0 Корецька С.М.
53 Скороход Іван 02.01.2005 КДЮСШ-1 11,6 0 0 Антонова В.Г.
54 Ковтуненко Богдан 2008 “Україна” 11,8 0 0 Мельник О.М.
55 Корж Микита 19.04.2007 КДЮСШ-1 12,2 0 0 Лисенко К.В.
300 м юнаки 2002-2003 р.н.
1 Каранда Микита 25.01.2002 ОДЮСШ 38,2 391 39,7 314 705 Масюк А.М.
2 Сироватко Максим 01.02.2003 КДЮСШ-2 41,6 237 42,5 206 443 Шевчук О.Л.
3 Бистревський Ігор 17.01.2003 «Атлет» 45,3 130 45,1 135 265 Вятиорець С.Є.

Середа С.С

4 Ніколаєнко Кирило 26.01.2002 «Атлет» 46,0 115 47,2 92 207 Вятиорець С.Є.

Середа С.С

5 Попружний Тарас 31.08.2002 «Атлет» 47,4 88 46,7 101 189 Вятиорець С.Є.

Середа С.С

6 Гавриленко Максим 28.08.2003 КДЮСШ-2 43,9 165 165 Шевчук О.Л.
7 Ткаченко Костянтин 2002 «Атлет» 48,2 74 48,9 64 138 Шульга О.П.
8 Музика Микола 17.03.2003 КДЮСШ-1 46,7 101 101 Беркут Н.П.
9 Андрієнко Денис 18.12.2002 КДЮСШ-1 51,1 35 49,5 55 90 Беркут Н.П.
10 Ковальов Михайло 15.10.2003 «Атлет» 50,6 41 50,4 43 84 Шульга О.П.
11 Шумар Іван 04.07.2003 ОДЮСШ 48,3 73 73 Луценко І.В.
12 Прядко Дмитро 2003 КДЮСШ-2 54,1 8 8 Шевчук О.Л.
13 Музика Микола 17.03.2003 КДЮСШ-1 47,6 84 4 Беркут Н.П.
п/к Чернобай Микола 07.03.2000 ОДЮСШ 38,6 68 40,5 279 Масюк А.М.
п/к Снісаренко Максим 16.04.2000 ОДЮСШ 44,6 147 Масюк А.М.
300 м юнаки 2004 р.н. і молодше
1 Тарасенко Віталій 04.12.2004 ОДЮСШ 44,1 160 45,3 130 290 Луценко В.В.
2 Касян Богдан 01.01.2004 Носівка 47,5 86 47,2 92 178 Бочок В.А.
3 Бабушкін Олександр 2005 “Україна” 47,8 81 50,4 43 124 Кривоус Н.В.
4 Петренко Руслан 11.08.2005 КДЮСШ-1 50,8 39 49,9 50 89 Беркут Н.П.
5 Сидоренко Олексій 16.05.2004 КДЮСШ-1 49,4 56 56 Беркут Н.П.
6 Гук Віталій 24.03.2005 «Атлет» 51,0 36 53,4 13 49 Корецька С.М.
7 Коваленко Артем 28.10.2004 «Атлет» 50,9 37 54,8 4 41 Корецька С.М.
8 Царєгородцев Ярослав 01.04.2004 «Атлет» 54,8 4 51,7 29 33 Корецька С.М.
9 Сядуро Микола 31.08.2005 КДЮСШ-1 51,8 28 28 Лисенко К.В.
10 Москаленко Ярослав 2007 ОДЮСШ 56,4 0 53,9 9 9 Масюк А.М.
11-12 Гончар Вадим 03.06.2005 КДЮСШ-1 54,2 7 7 Лисенко К.В.
11-12 Силенко Сергій 02.07.2004 «Атлет» 54,5 5 55,1 2 7 Вятиорець С.Є.

Середа С.С

13 Полевиу Артем 2005 “Україна” 54,5 5 5 Кривоус Н.В.
14 Снісаренко Микита 2006 ОДЮСШ 55,5 0 0 Масюк А.М.
15 Горія Єгор 2004 ОДЮСШ 55,7 0 0 Масюк А.М.
16 Барбаш Микита 07.06.2004 КДЮСШ-1 56,2 0 0 Антонова В.Г.
17 Коливан Микита 22.07.2007 КДЮСШ-1 56,8 0 0 Красільник Т.С.
18 Юркевич Денис 21.03.2004 Носівка 57,6 0 0 Бочок В.А.
19 Вознюк Ілля 22.03.2004 ОДЮСШ 58,4 0 0 Масюк А.М.
20 Лашко Назар 19.02.2007 КДЮСШ-1 58,9 0 0 Красільник Т.С.
21 Ролік Дмитро 02.07.2004 «Атлет» 1,04,8 0 1.00,0 0 0 Корецька С.М.
22 Слиш Дмитро 2005 «Атлет» 1,08,9 0 1.00,1 0 0 Шульга О.П.
23 Скороход Іван -2.01.2005 КДЮСШ-1 1.01,5 0 0 Антонова В.Г.
24 Демченко Антон 2009 “Україна” 1,06,7 0 1.04,5 0 0 Лагункова Н.М., Кривоус Н.В..
25 Слиш Микита 2007 «Атлет» 1,07,9 0 1.08,4 0 0 Шульга О.П.
600 м юнаки 2002-2003 р.н.
1 Мельник Максим 23.11.2002 Носівка 1,44,0 186 1.45,2 172 358 Бочок В.А.
2 Мишко Ярослав 03.04.2002 “Україна” 1,45,0 174 1.46,3 160 334 Філіпова В.І.
3 Музика Микола 17.03.2003 КДЮСШ-1 1,48,2 140 1.46,7 155 295 Беркут Н.П.
4 Мархай Яків 20.07.2003 Носівка 1,44,7 177 177 Бочок В.А.
5 Ніколаєв Владислав 2003 КДЮСШ-1 1,45,2 172 172 Антонова В.Г.
6 Гречанюк Владислав 27.02.2003 КДЮСШ-1 1.47,6 146 146 Антонова В.Г.
7 Бутенко Олег 27.02.2003 КДЮСШ-1 2,02,0 42 1.54,1 90 132 Антонова В.Г.
8 Чалюк Максим 25.11.2003 «Атлет» 2,12,3 4 2.06,2 24 28 Вятиорець С.Є.

Середа С.С

п/к Устинов Дмитро 2001 “Україна” 2.02,0 Мельник О.М.
п/к Мироненко Костянтин 1998 КДЮСШ-1 1.31,7 Красільник Т.С.
п/к Чернобай Микола 07.02.2000 ОДЮСШ 1.32,7 Масюк А.М.
п/к Снісаренко Максим 16.04.2000 ОДЮСШ 1.33,0 Масюк А.М.
п/к Слиш Олександр 2000 «Атлет» 1.44,2 Шульга О.П.
600 м юнаки 2004 р.н. і молодше
1 Петренко Руслан 11.08.2005 КДЮСШ-1 1.57,0 70 70 Беркут Н.П.
2 Стороженко Тихон 05.05.2006 КДЮСШ-1 2.03,5 35 35 Антонова В.Г.
3 Казанін Матвій 10.05.2007 КДЮСШ-1 2.04,8 29 29 Беркут Н.П.
4 Галушка Богдан 06.03.2006 КДЮСШ-1 2.08,6 15 15 Антонова В.Г.
5 Капаров Микола 19.05.2004 КДЮСШ-1 2,13,0 3 3 Беркут Н.П.
6 Корнієнко Владислав 03.09.2005 «Атлет» 2,25,6 0 2.18,7 0 0 Корецька С.М.
7 Іванов Євген 15.07.2005 «Атлет» 2.25,2 0 0 Корецька С.М.
8 Ковтуненко Богдан 2008 “Україна” 2.33,8 0 0 Мельник О.М.
Довжина юнаки 2002-2003 р.н.
1 Мирний Данило 09.12.2002 “Україна” 5,13 209 4,93 172 381 Філіпова В.І.
2 Сироватко Максим 01.02.2003 КДЮСШ-2 5,00 185 4,80 149 334 Шевчук О.Л.
3 Мишко Ярослав 03.04.2002 “Україна” 4,93 172 4,55 109 281 Філіпова В.І.
4 Гавриленко Максим 12.06.2003 КДЮСШ-2 4,83 154 4,64 123 277 Шевчук О.Л.
5 Грищенко Владислав 2002 “Україна” 4,94 174 4,35 80 254 Мельник О.М.
6 Сова Дмитро 2002 КДЮСШ-2 4,83 154 4,46 95 249 Хорт Т.М.
7 Єрмольченко Єгор 17.11.2002 “Україна” 5,22 227 227 Плотіцини
8 Попружний Тарас 31.08.2002 «Атлет» 4,35 80 4,32 76 156 Вятиорець С.Є.

Середа С.С.

9 Музика Микола 17.03.2003 КДЮСШ-1 4,40 87 4,19 59 146 Беркут Н.П.
10 Шумар Іван 04.07.2003 ОДЮСШ 4,27 69 4,23 64 133 Луценко І.В.
11 Ніколаєнко Кирило 26.01.2002 «Атлет» 4,33 77 3,94 30 107 Вятиорець С.Є.

Середа С.С.

12 Коробко Богдан 05.05.2002 ОДЮСШ 4,26 68 68 Луценко І.В.
13 Зайченко Богдан 26.11.2003 КДЮСШ-1 4,15 54 54 Антонова В.Г.
14 Биковець Олександр 12.11.2002 ОДЮСШ 3,88 24 24 Порядіна В.В.
15 Куценко Ярослав 04.02.2003 КДЮСШ-1 3,75 12 12 Єремейчук Л.П.
16 Чалюк Максим 25.11.2003 «Атлет» 3,67 6 6 Вятиорець С.Є.

Середа С.С.

17 Позняк Максим 2003 “Україна” 3,55 0 0 Філіпова В.І.
18 Мулач Іван 2003 “Україна” 3,48 0 0 Мельник О.М.
19 Яценко Іван 21.08.2003 “Україна” 3,47 0 0 Філіпова В.І.
20 Кирик Донат 18.11.2003 КДЮСШ-1 3,36 0 0 Антонова В.Г.
21 Баклан В’ячеслав 2002 КДЮСШ-1 3,32 0 0 Беркут Н.П.
22 Кущан Павло 29.06.2003 КДЮСШ-1 хх 0 0
п/к Косовський Денис 20.11.2001 КДЮСШ-1 4,52 Беркут Н.П.
п/к Паляниця Олександр 1998 ОДЮСШ хх Масюк А.М.
Довжина юнаки 2004 р.н. і молодше
1 Касян Богдан 01.01.2004 Носівка 4,38 84 4,16 55 139 Бочок В.А.
2 Бабушкін Олександр 2005 “Україна” 4,34 79 4,03 40 119 Кривоус Н.В.
3 Петренко Руслан 11.08.2005 КДЮСШ-1 4,24 65 4,06 43 108 Беркут Н.П.
4 Гончар Вадим 03.06.2005 КДЮСШ-1 3,77 14 3,87 23 37 Лисенко К.В.
5 Іцко Дмитро 12.05.2004 “Україна” 3,66 5 3,88 24 29 Філіпова В.І.
6 Чумак Вадим 13.04.2005 «Атлет» 3,92 28 28 Корецька С.М.
7 Глушенок Ілля 07.01.04 КДЮСШ-1 3,80 17 17 Антонова В.Г.
8 Царєгородцев Ярослав 01.04.2004 «Атлет» 3,72 10 хх 0 10 Корецька С.М.
9 Сидоренко Олексій 16.05.2004 КДЮСШ-1 3,68 7 7 Беркут Н.П.
10-11 Коваленко Артем 28.10.2004 «Атлет» 3,43 0 3,63 3 3 Корецька С.М.
10-11 Дяченко Мирослав 14.11.2006 ЗОШ № 18 3,62 3 3 Дудко Т.А.
12 Малюга Дмитро 2005 “Україна” 3,60 1 1 Мельник О.М.
13 Іванов Євген 2004 «Атлет» 3,55 0 3,44 0 0 Корецька С.М.
14-16 Масоновець Максим 2004 «Україна 3,53 0 0 Філіпова В.І.
14-16 Дмитрук Андрій 16.12.2004 «Атлет» 3,53 0 0 Корецька С.М.
14-16 Сядуро Микола 31.08.2005 КДЮСШ-1 3,45 0 3,53 0 0 Лисенко К.В.
17 Шкурський Андрій 2004 “Україна” 3,50 0 0 Кривоус Н.В.
18-19 Ролік Дмитро 02.07.2004 «Атлет» 3,49 0 2,97 0 0 Корецька С.М.
18-19 Комаров Микола 19.05.2004 КДЮСШ-1 3,45 0 3,49 0 0 Беркут Н.П.
20-21 Торія Єгор 2004 ОДЮСШ 3,46 0 3,43 0 0 Масюк А.М.
20-21 Гудков Кирило 04.04.2004 КДЮСШ-1 3,46 0 0 Єремейчук Л.П.
22 Москаленко Ярослав 2007 ОДЮСШ 3,04 0 3,45 0 0 Масюк А.М.
23 Барковський Артем 25.02.2005 “Україна” 3,38 0 3,20 0 0 Плотіцини
24 Билюба Артем 2005 “Україна” 3,37 0 Мельник О.М.
25-26 Казанін Матвій 10.05.2007 КДЮСШ-1 3,34 0 3,05 0 0 Беркут Н.П.
25-26 Корнієнко Владислав 03.09.2005 «Атлет» 3,34 0 3,24 0 0 Корецька С.М.
27 Вознюк Ілля 22.09.2004 ОДЮСШ 3,30 0 Масюк А.М.
28 Слісаренко Микита 2006 ОДЮСШ 3,29 0 3,19 0 0 Масюк А.М.
29 Гайдай Антон 21.07.2007 КДЮСШ-1 3,28 0 0 Красільник Т.С.
30 Коливан Микита 22.07.2007 КДЮСШ-1 3,26 0 3,27 0 0 Красільник Т.С.
31 Рак Денис 15.11.2005 КДЮСШ-1 3,25 0 3,07 0 0 Красільник Т.С.
32 Буренок Павло 29.07.2005 «Атлет» 3,24 0 2,92 0 0 Корецька С.М.
33 Силенко Сергій 02.07.2004 «Атлет» 2,86 0 3,22 0 0 Вятиорець С.Є.

Середа С.С

34 Гук Віталій 24.03.2005 «Атлет» 3,03 0 3,20 0 0 Корецька С.М.
35 Примаченко Іван 11.09.2006 КДЮСШ-1 3,14 0 0 Красільник Т.С.
36 Галушка Богдана 06.03.2006 КДЮСШ-1 3,11 0 0 Антонова В.Г.
37 Бондар Кирило 05.07.2007 “Україна” 3,08 0 Філіпова В.І.
3 Барбаш Микита 07.06.2004 КДЮСШ-1 3,06 0 0 Антонова В.Г.
39-40 Давиденко Максим 10.09.2004 КДЮСШ-1 3,05 0 0 Антонова В.Г.
39-40 Буровець Кирило 26.11.2006 “Україна” 3,05 0 0 Філіпова В.І.
41-43 Дубатовк Дмитро 2006 КДЮСШ-1 3,02 0 0 Красільник Т.С.
41-43 Лашко Назар 19.02.2007 КДЮСШ-1 3,02 0 2,98 0 0 Красільник Т.С.
41-43 Долішний Максим 31.07.2005 КДЮСШ-1 3,02 0 0 Антонова В.Г.
44 Малишенко Сергій 09.05.2008 КДЮСШ-1 2,96 0 0 Лисенко К.В.
45 Летошко Олександр 10.03.2008 КДЮСШ-1 2,94 0 2,76 0 0 Лисенко К.В.
46 Демченко Антон 2009 “Україна” 2,88 0 Кривоус Н.В.
47-48 Пікуль Дмитро 03.12.2005 КДЮСШ-1 2,86 0 0 Антонова В.Г.
47-48 Абакуменко Микита 01.08.2006 «Атлет» 2,86 0 0 Вятиорець С.Є.

Середа С.С

49 Коломієць Олександр 27.08.2005 «Атлет» 2,81 0 0 Корецька С.М.
50 Бреус Максим 06.02.2005 «Атлет» 2,80 0 0 Корецька С.М.
51-52 Шевченко Олексій 18.02.2005 «Атлет» 2,78 0 0 Корецька С.М.
51-52 Желдак Микита 05.04.2008 “Україна” 2,78 0 0 Філіпова В.І.
53 Пономаренко Денис 16.02.2008 «Атлет» 2,75 0 0 Філіпова В.І.
54 Долішний Іван 19.06.2007 КДЮСШ-1 2,72 0 0 Антонова В.Г.
55 Стороженко Тихон 05.05.2006 КДЮСШ-1 2,69 0 2,12 0 0 Антонова В.Г.
56 Тищенко Олександр 2007 «Атлет» 2,67 0 0 Корецька С.М.
57 Пінчук Микита 2007 КДЮСШ-2 2,58 0 0 Хорт Т.М.
58 Тригуб Максим 29.06.2008 КДЮСШ-1 2,43 0 0 Лисенко К.В.
п/к Вовковницький Дмитро 02.12.2006 КДЮСШ-1 хх Красільник Т.С.
п/к Радовський Роман 10.05.2007 КДЮСШ-1 хх Красільник Т.С.
п/к Корж Микита 19.08.2007 КДЮСШ-1 хх 1,78 Лисенко К.В.
п/к Дробишев Артем 17.03.2008 “Україна” хх Філіпова В.І.
60 м дівчата 2002-2003 р.н.
1 Буряк Лілія 11.03.2003 «Атлет» 8,2

Ф-8,1

473 8,0

Ф-8,0

507 980 Шульга О.П.
2 Онісиле Катерина 17.03.2002 “Україна” 8,8

Ф-8,7

312 8,6

Ф-8,5

359 671 Плотіцини
3-5 Мітькіна Вероніка 26.09.2002 “Україна” 8,7

Ф-8,6

335 8,8 291 626 Плотіцини
3-5 Лемеш Анастасія 11.11.2002 “Україна” 8,8

Ф-8,8

291 8,6

Ф-8,6

335 626 Плотіцини
3-5 Дворніченко Яна 2003 «Атлет» 8,8

Ф-8,8

291 8,8

Ф-8,6

335 626 Шульга О.П.
6 Рябчун Анастасія 15.08.2003 Корюківка 8,8

Ф-9,0

252 8,8

Ф-8,5

359 611 Лисік Р.Г.
7-8 Бондар Ангеліна 14.07.2003 КДЮСШ-1 9,0

Ф-9,1

235 9,0 252 487 Беркут Н.П.
7-8 Авраменко Анна 10.09.2003 ОДЮСШ 9,1 235 8,7

Ф-9,0

252 487 Синявська Ю.Г.
9 Маслак Анастасія 2003 “Україна” 9,2 218 9,0 252 470 Плотіцини
10 Грищенко Карина 29.03.2003 ОДЮСШ 9,4 188 9,2 218 406 Синявська Ю.Г.
11 Філон Марія 21.09.2002 ОДЮСШ 9,3 202 9,3 202 404 Синявська Ю.Г.
12 Крупка Анна 20.09.2003 «Атлет» 9,4 188 9,4 188 376 Шульга О.П.
13 Ковбаса Катерина 09.05.2002 КДЮСШ-2 9,6 161 9,4 188 349 Шевчук О.Л.
14 Кругол Анна 21.11.2003 “Україна” 9,8 137 9,6 161 298 Філіпова В.І.
15 Ващенко Дарина 03.07.2003 КДЮСШ-1 9,8 137 9,1 235 272 Беркут Н.П.
16-18 Прочухан Юлія 25.04.2002 “Україна” 9,8 137 10,0 115 252 Плотіцини
16-18 Замашкіна Карина 21.03.2003 КДЮСШ-1 9,8 137 10,0 115 252 Беркут Н.П.
16-18 Сушкова Анастасія 08.07.2002 ОДЮСШ 10,0 115 9,8 137 252 Синявська Ю.Г.
19-20 Ларченко Аліна 24.11.2002 «Атлет» 9,0

Ф-9,1

235 235 Вятиорець С.Є.

Середа С.С

19-20 Чугай Єлизавета 31.10.2003 «Атлет» 9,1 235 235 Шульга О.П.
21 Грось Єва 30.07.2003 Корюківка 9,3 202 202 Лисік Р.Г.
22-23 Остапенко Дар’я 11.11.2002 “Україна” 9,5 174 174 Філіпова В.І.
22-23 Ніжинець Анна 02.01.2003 КДЮСШ-1 9,5 174 174 Беркут Н.П.
24 Тарусова Карина “Україна” 10,4 79 10,3 88 167 Філіпова В.І.
25 Жукотська Анастасія 21.05.2003 “Україна” 9,6 161 161 Філіпова В.І.
26 Бузіян Анастасія 14.03.2003 Корюківка 9,7 148 148 Лисік Р.Г.
27 Сіманова Анжеліка 17.02.2002 «Атлет» 9,8 137 137 Вятиорець С.Є.

Середа С.С

28 Стось Валерія 01.12.2003 «Атлет» 9,9 126 126 Корецька С.М.
29 Грязна Анастасія 14.02.2003 «Атлет» 10,0 115 115 Шульга О.П.
30-31 Давиденко Світлана 14.03.2003 КДЮСШ-1 10,1 106 106 Антонова В.Г.
30-31 Брезгун Ольга 14.06.2003 «Атлет» 10,1 106 106 Корецька С.М.
32 Вовкогон Діана 06.06.2002 КДЮСШ-1 10,3 88 88 Єремейчук Л.П.
33 Бакеєва Катерина 11.12.2002 «Атлет» 10,4 79 79 Вятиорець С.Є.

Середа С.С.

34 Бірюк Анастасія 19.03.2003 КДЮСШ-1 10,5 72 72 Беркут Н.П.
35 Дяченко Олександра 12.07.2007 КДЮСШ-1 10,6 64 64 Антонова В.Г.
36 Полив’яна Анна 06.09.2002 “Україна” 10,8 51 51 Плотіцини
п/к Стецькова Тетяна 09.03.2000 КДЮСШ-1 8,3 8,3 Красільник Т.С.
п/к Картак Валерія 10.01.2001 «Атлет» 8,9 Шульга О.П.
п/к Лебідь Дар’я 12.02.2001 “Україна” 9,7 9,9 Філіпова В.І.
п/к Савеко Аліна 06.11.2001 КДЮСШ-1 10,8 Антонова В.Г.
60 м дівчата 2004 р.н. і молодше
1 Копитько Анастасія 21.03.2004 «Атлет» 9,1

Ф-8,9

271 8,8

Ф-8,7

312 583 Вятиорець С.Є.

Середа С.С.

2 Красільник Віолетта 02.05.2005 КДЮСШ-1 8,8

Ф-8,8

291 9,2

Ф-9,3

202 493 Красільник Т.С.
3 Тонконог Діана 09.10.2004 Носівка 9,0

Ф-9,0

252 9,0

Ф-9,1

235 487 Бочок В.А.
4 Красножон Софія 13.10.2004 «Атлет» 9,3

Ф-9,2

218 9,0

Ф-9,0

252 470 Вятиорець С.Є.

Середа С.С.

5 Примаченко Анастасія 04.02.2004 КДЮСШ-1 9,1

Ф-9,2

218 9,1

Ф-9,1

235 453 Красільник Т.С.
6 Каракостантиніва Вероніка 26.07.2006 КДЮСШ-2 9,6 161 9,4 188 349 Шевчук О.Л.
7 Медведєва Діана 11.04.2006 КДЮСШ-2 9,8 137 9,4 188 325 Шевчук О.Л.
8-9 Бишек Ксенія 04.02.2005 КДЮСШ-1 9,6

Ф-9,6

161 9,6 161 322 Антонова В.Г.
8-9 Коршек Анастасія 11.04.2005 КДЮСШ-2 9,7 148 9,5 174 322 Шевчук О.Л.
10 Писанка Дар’я 04.02.2004 “Україна” 9,6 161 9,8 137 298 Філіпова В.І.
11 Бендик Богдана 2004 КДЮСШ-2 9,7 148 9,7 148 296 Шевчук О.Л.
12 Мироненко Карина 2004 «Атлет» 9,8 137 9,7 148 285 Шульга О.П.
13 Жембас Лілія 28.06.2004 Носівка 9,7 148 10,0 115 263 Бочок В.А.
14 Кірієнко Анастасія 01.09.2004 “Україна” 10,0 115 10,0 115 230 Філіпова В.І.
15 Мозгова Ангеліна 10.02.2006 «Атлет» 10,4 79 9,7 148 227 Корецька С.М.
16 Никифоренко Альона 13.05.2004 Корюківка DNF 0 9,1

Ф-9,2

218 218 Сахута А.О.
17 Лисенко Тетяна 26.02.2004 КДЮСШ-1 10,0 115 10,2 96 211 Єремейчук Л.П.
18 Жданова Валерія 26.08.2005 КДЮСШ-1 10,1 106 10,2 96 202 Красільник Т.С.
19 Мельник Ірина 19.07.2004 КДЮСШ-1 10,3 88 10,3 88 176 Єремейчук Л.П.
20 Тищенко Карина 22.09.2005 «Атлет» 10,5 72 10,2 96 168 Корецька С.М.
21-24 Шаміна Вікторія 12.01.2004 Корюківка 9,6 161 161 Лисік Р.Г.
21-24 Лебедь Олена 2005 “Україна” 9,6 161 161 Кривоус Н.В.
21-24 Мезенцева Анастасія 04.02.2005 «Атлет» 9,6 161 161 Корецька С.М.
21-24 Перерва Марія 11.01.2005 ОДЮСШ 9,6 161 161 Масюк А.М.
25-29 Тарасенко Марія 11.04.2004 Носівка 9,5

Ф-9,7

148 148 Бочок В.А.
25-29 Величко Марія 11.03.2004 “Україна” 9,2

Ф-9,7

148 148 Філіпова В.І.
25-29 Соловйова Дар’я 21.11.2004 «Атлет» 9,7 148 148 Шульга О.П.
25-29 Нечипоренко Дар’я 08.03.2005 “Україна” 9,7 148 148 Плотіцини
25-29 Борисенко Софія 28.12.2000 “Україна” 9,7 148 148 Філіпова В.І.
30 Коваленко Юлія 2006 “Україна” 10,4 79 10,7 57 136 Лагункова Н.М.
31-33 Протченко Дар’я 25.11.2004 КДЮСШ-1 9,9 126 126 Лисенко К.В.
31-33 Соловйова Дар;я 21.11.2004 «Атлет» 9,9 126 126 Шульга О.П.
31-33 Дяченко Олександра 12.07.2007 КДЮСШ-1 9,9 126 126 Антонова В.Г.
34 Буровець Тетяна 25.01.2006 “Україна” 10,6 64 10,7 57 121 Філіпова В.І.
35-36 Дзюба Марія 03.07.2005 КДЮСШ-1 10,0 115 115 Антонова В.Г.
35-36 Бобир Марія 27.07.2004 КДЮСШ-1 10,0 115 115 Єремейчук Л.П.
37 Крищенко Ольга 19.07.2004 КДЮСШ-1 10,9 45 10,6 64 109 Єремейчук Л.П.
38-39 Мельник Анастасія 2006 “Україна” 10,1 106 106 Мельник О.М.
38-39 Кожем’яко Світлана 2004 “Україна” 10,1 106 106 Кривоус Н.В.
40-42 Дудко Наталія 09.01.2008 ЗОШ № 18 10,2 96 96 Дудко Т.А.
40-42 Пономаренко Анна 26.04.2004 ОДЮСШ 10,2 96 96 Масюк А.М.
40-42 Нестеренко Анна 2009 “Україна” 10,9 45 10,8 51 96 Кривоус Н.В.
43 Середа Софія 22.11.2007 «Атлет» 11,0 39 10,8 51 90 Вятиорець С.Є.

Середа С.С

44-45 Андреєва Вікторія 06.02.2004 КДЮСШ-1 10,4 79 79 Єремейчук Л.П.
44-45 Пожилова Вікторія 2004 КДЮСШ-2 10,4 79 79 Шевчук О.Л.
46-47 Ілляш Аліна 19.09.2006 Носівка 10,5 72 72 Бочок В.А.
46-47 Самсонова Анна 2007 КДЮСШ-2 10,5 72 72 Хорт Т.М.
48-52 Жембас Олександра 21.03.2006 Носівка 10,7 57 57 Бочок В.А.
48-52 Радіонова Вікторія 13.06.2005 «Атлет» 10,7 57 57 Корецька С.М.
48-52 Єременко Марія 26.02.2006 ЗОШ № 18 10,7 57 57 Дудко Т.А.
49-52 Седневець Вікторія 21.12.2004 «Атлет» 11,3 24 11,1 33 57 Корецька С.М.
48-52 Коваленко Софія 05.10.2007 “Україна” 10,7 57 57 Філіпова В.І.
53-54 Миткевич Ксенія 28.07.2007 ЗОШ № 18 10,8 51 51 Дудко Т.А.
53-54 Пригаро Вікторія 06.09.2005 «Атлет» 10,8 51 51 Корецька С.М.
55 Бойко Софія 13.08.2008 “Україна” 11,4 19 11,2 28 47 Філіпова В.І.
56 Фесюн Лілія 13.11.2005 «Атлет» 10,9 45 45 Корецька С.М.
57 Обабко Людмила 18.02.2006 «Атлет» 11,5 15 11,2 28 43 Вятиорець С.Є.

Середа С.С

58 Недобой Юлія 18.05.2007 “Україна” 11,3 24 11,5 15 39 Філіпова В.І.
59 Петрачова Катерина 28.06.2008 КДЮСШ-1 11,5 15 11,5 15 30 Лисенко К.В.
60 Ковеза Дар’я 03.02.2007 «Атлет» 11,2 28 28 Корецька С.М.
61 Германович Ірина 16.06.2006 КДЮСШ-1 11,3 24 24 Антонова В.Г.
62 Карпенок Поліна 23.08.2005 «Атлет» 11,4 19 19 Корецька С.М.
63-65 Мостоша Анастасія 13.07.2004 КДЮСШ-1 11,6 11 11 Єремейчук Л.П.
63-65 Алефіренко Єлизавета 2008 КДЮСШ-2 11,6 11 11 Хорт Т.М.
63-65 Комаровська Валерія 27.12.2004 «Атлет» 11,6 11 11 Корецька С.М.
66 Поклад Вероніка 09.07.2006 «Атлет» 11,7 8 8 Корецька С.М.
67 Неізвєстна Анастасія 09.07.2004 КДЮСШ-1 11,8 5 12,4 0 5 Єремейчук Л.П.
68-69 Патук Варвара 23.03.2008 КДЮСШ-1 12,1 0 0 Антонова В.Г.
68-69 Миткевич Ксенія 28.07.2007 ЗОШ № 18 12,1 0 0 Дудко Т.А.
70 Біла Дар’я 19.06.2007 ЗОШ № 18 12,6 0 0 Дудко Т.А.
300 м дівчата 2002-2003 р.н.
1 Онісиле Катерина 17.03.2002 “Україна” 50,5 234 47,4 318 552 Плотіцини
2 Грищенко Карина 29.03.2003 ОДЮСШ 52,3 195 53,0 181 376 Синявська Ю.Г.
3 Крупка Анна 29.09.2003 «Атлет» 53,0 181 53,7 168 349 Шульга О.П.
4 Дворніченко Яна 20.07.2003 «Атлет» 48,4 289 289 Шульга О.П.
5 Філон Марія 21.09.2002 ОДЮСШ 55,8 132 55,9 131 263 Синявська Ю.Г.
6 Ващенко Дар’я 03.07.2003 КДЮСШ-1 49,7 254 254 Беркут Н.П.
7 Ларченко Аліна 24.11.2002 «Атлет» 51,4 214 214 Вятиорець С.Є.

Середа С.С

8 Рябчун Анастасія 15.08.2003 Корюківка 52,1 199 199 Лисік Р.І.
9 Сушкова Анастасія 08.07.2002 ОДЮСШ 58,5 95 57,9 103 198 Синявська Ю.Г.
10 Гавсієвич Єлизавета 2002 “Україна” 53,8 166 166 Кривоус Н.В.
11 Замашкіна Карина 21.03.2003 КДЮСШ-1 57,1 113 1.02,7 51 164 Беркут Н.П.
12 Лемеш Анастасія 11.11.2002 “Україна” 54,1 160 160 Плотіцини
13 Грязна Анастасія 14.02.2003 «Атлет» 54,7 150 150 Шульга О.П.
14 Ковбаса Катерина 09.05.2002 КДЮСШ-2 55,1 144 144 Шевчук О.Л.
15 Сіманова Анжеліка 17.02.2002 «Атлет» 57,8 104 104 Вятиорець С.Є.

Середа С.С

16 Бакеєва Катерина 11.12.2002 «Атлет» 1.02,3 54 54 Вятиорець С.Є.

Середа С.С.

п/к Стецкова Тетяна 09.03.2000 КДЮСШ-1 45,9 Красільник Т.С.
300 м дівчата 2004 р.н. і молодше
1 Тонконог Діана 09.10.2004 Носівка 49,5 259 49,2 267 526 Бочок В.А.
2 Красножон Софія 13.10.2004 «Атлет» 52,0 201 51,5 211 412 Вятиорець С.Є.

Середа С.С.

3 Мироненко Карина 07.07.2004 «Атлет» 54,9 147 54,0 162 309 Шульга О.П.
4 Каракостантиніва Вероніка 26.07.2006 КДЮСШ-2 55,4 139 54,7 150 289 Шевчук О.Л.
5 Жембас Лілія 28.06.2004 Носівка 55,4 139 55,7 134 273 Бочок В.А.
6 Медведєва Діана 11.04.2006 КДЮСШ-2 56,9 116 54,6 152 268 Шевчук О.Л.
7 Примаченко Анастасія 04.02.2004 КДЮСШ -1 49,5 259 259 Красільник Т.С.
8 Коршек Анастасія 11.04.2005 КДЮСШ-2 56,3 125 56,4 123 248 Шевчук О.Л.
9 Мозгова Ангеліна 10.02.2006 «Атлет» 57,2 112 55,9 131 243 Корецька С.М.
10-11 Лебедь Олена 2005 “Україна” 52,4 193 193 Кривоус Н.В.
10-11 Коваленко Юлія 2006 “Україна” 57,8 104 59,0 89 193 Лагункова Н.М.
12 Никифоренко Альона 13.05.2004 Корюківка 53,0 181 181 Сахута А.О.
13 Тарасенко Марія 11.04.2004 Носівка 54,2 159 159 Бочок В.А.
14 Дзюба Марія 03.07.2005 КДЮСШ -1 57,8 104 104 Антонова В.Г.
15 Бишек Ксенія 04.02.2005 КДЮСШ -1 57,9 103 103 Антонова В.Г.
16-17 Дудко Наталія 09.01.2008 ЗОШ № 18 59,0 89 89 Дудко Т.А.
16-17 Бендик Богдана 2004 КДЮСШ-2 59,0 89 89 Шевчук О.Л.
18-19 Ілляш Аліна 19.09.2006 Носівка 59,2 87 87 Бочок В.А.
18-19 Перерва Марія 11.01.2005 ОДЮСШ 59,2 87 87 Масюк А.М.
20 Обабко Людмила 18.02.2006 Носівка 1,02,8 50 1.05,5 29 79 Бочок В.А.
21 Соловйова Дар’я 21.11.2004 «Атлет» 1.00,5 72 72 Шульга О.П.
22 Тищенко Карина 22.09.2005 «Атлет» 1.02,6 52 52 Корецька С.М.
23 Пожилова Валерія 2004 КДЮСШ-2 1,02,9 49 49 Шевчук О.Л.
24 Нестеренко Анна 2009 “Україна” 1.03,1 47 47 Кривоус Н.В.
25 Середа Софія 22.11.2007 «Атлет» 1,09,3 7 1.06,6 21 28 Вятиорець С.Є.

Середа С.С

26 Пономаренко Анна 26.04.2004 ОДЮСШ 1.05,9 26 26 Масюк А.М.
27 Седневець Вікторія 21.12.2004 «Атлет» 1.07,9 14 14 Корецька С.М.
28 Ковеза Дар’я 2007 «Атлет» 1,10,3 3 3 Корецька С.М.
29 Германович Ірина 16.06.2006 КДЮСШ -1 1.12,3 0 Антонова В.Г.
Біг 600м дівчата 2002-2003 р.н.
1 Дворніченко Яна 20.07.2006 «Атлет» 1,51,5 362 2.00,0 259 621 Шульга О.П.
2 Авраменко Анна 10.09.2003 ОДЮСШ 2,02,4 235 2.03,4 225 460 Синявська Ю.Г.
3-4 Чугай Єлизавета 31.10.2003 «Атлет» 2,03,7 222 2.04,9 212 434 Шульга О.П.
3-4 Вінниченко Анастасія 06.01.2002 КДЮСШ-1 2,03,9 221 2.04,8 212 434 Антонова В.Г.
5 Рябчун Анастасія 15.08.2003 Корюківка 2,06,2 200 200 Лисік Ю.Г.
6 Жукотська Анастасія 03.04.2003 “Україна” 2.13,4 146 146 Філіпова В.І.
7 Остапенко Дар’я 11.11.2002 “Україна” 2.21,6 98 98 Філіпова В.І.
8 Замошкіна Карина 21.03.2003 КДЮСШ-1 2.32,3 51 51 Беркут Н.П.
Біг 600м дівчата 2004 р.н. та молодші
1 Копитько Анастасія 21.03.2004 «Атлет» 1,50,8 372 1.55,6 308 680 Вятиорець С.Є.

Середа С.С

2 Лугіна Вікторія 2005 “Україна” 1,58,4 276 1.59,7 262 538 Лагункова Н.М.
3 Ткаченко Анна 2007 “Україна” 2,02,9 230 2.02,5 234 464 Кривоус Н.В.
4 Дмитренко Аліна 2006 “Україна” 2,17,1 123 2.11,6 158 281 Кривоус Н.В.
5 Никифоренко Альона 13.05.2004 Корюківка 2,12,5 152 152 Сахута А.О.
6 Соловйова Дар’я 21.11.2004 «Атлет» 2,21,1 100 100 Шульга О.П.
7 Дзюба Марія 03.07.2005 КДЮСШ-1 2,29,3 63 63 Антонова В.Г.
8 Мезенцева Анастасія 04.02.2005 «Атлет» DNF 0 0 Корецька С.М.
Довжина дівчата 2002-2003 р.н.
1 Буряк Лілія 11.03.2003 «Атлет» 5,03 396 4,49 250 646 Шульга О.П.
2 Рябчун Анастасія 15.08.2003 Корюківка 4,51 255 4,41 230,7 485,7 Лисік Р.Г.
3 Бондар Ангеліна 14.07.2003 КДЮСШ-1 4,25 195 3,94 132 327 Беркут Н.П.
4 Філон Марія 21.09.2002 ОДЮСШ 3,84 113 3,60 73 186 Синявська Ю.Г.
5 Лемеш Анастасія 11.11.2002 “Україна” 4,15 173 173 Плотіцини
6 Грось Єва 30.07.2003 Корюківка 4,08 159 159 Лисік Р.Г.
7 Авраменко Анна 10.09.2003 ОДЮСШ 3,75 98 3,40 44 142 Синявська Ю.Г.
8 Гавсієвич  Єлизавета 2002 “Україна” 3,97 137 137 Кривоус Н.В.
9 Онісиле Катерина 2002 “Україна” 3,92 128 128 Плотіцини
10 Маслак Анастасія 2003 “Україна” хх 0 3,81 108 108 Плотіцини
11 Ващенко Дарина 03.07.2003 КДЮСШ-1 3,66 83 83 Беркут Н.П.
12 Ніжинець Анна 02.01.2003 КДЮСШ-1 3,64 79 79 Беркут Н.П.
13 Бузіян Анастасія 14.03.2003 Корюківка 3,63 78 78 Лисік Р.Г.
14 Кругол Анна 21.11.2003 “Україна” 3,59 71 71 Філіпова В.І.
15 Жукотська Анастасія 21.05.2003 “Україна” 3,41 45 45 Філіпова В.І.
16 Сушкова Анастасія 08.07.2002 ОДЮСШ 3,31 32 3,12 12 44 Синявська Ю.Г.
17 Грищенко Карина 29.03.2003 ОДЮСШ 3,39 43 43 Синявська Ю.Г.
18 Замашкіна Карина 21.03.2003 КДЮСШ-1 2,90 0 3,35 38 38 Беркут Н.П.
19 Прочухан Юлія 25.04.2002 “Україна” 3,25 25 25 Плотіцини
20 Бірюк Анастасія 19.03.2003 КДЮСШ-1 3,22 22 22 Беркут Н.П.
21 Стось Валерія 01.12.2003 «Атлет» 3,10 10 10 Корецька С.М.
22 Брезгун Ольга 14.06.2003 «Атлет» 3,03 4 4 Корецька С.М.
23 Бакеєва Катерина 11.12.2002 «Атлет» 2,90 0 0 Вятиорець С.Є.

Середа С.С.

24 Остапенко Дар’я 11.11.2002 “Україна” 2,83 0 0 Філіпова В.І.
Довжина дівчата 2004 р.н. і молодше
1 Копитько Анастасія 21.03.2004 «Атлет» 3,94 132 132 Вятиорець С.Є.

Середа С.С.

2 Перерва Марія 11.01.2005 ОДЮСШ 3,84 113 113 Масюк А.М.
3 Примаченко Анастасія 04.02.2004 КДЮСШ-1 3,77 101 101 Красільник Т.С.
4 Мозгова Ангеліна 10.02.2006 «Атлет» 3,69 87 87 Корецька С.М.
5 Красільник Віолетта 02.05.2005 КДЮСШ-1 3,62 76 76 Красільник Т.С.
6-7 Никифоренко Альона 13.05.2004 Корюківка 3,50 58 58 Сахута А.О.
6-7 Мезенцева Анастасія 04.02.2005 «Атлет» 3,50 58 58 Корецька С.М.
8 Мельник Анастасія 2006 “Україна” 3,47 54 54 Мельник О.М.
9 Тищенко Карина 22.09.2005 «Атлет» 3,20 20 20 Корецька С.М.
10 Бишек Ксенія 04.02.2005 КДЮСШ-1 3,14 14 14 Антонова В.Г.
11 Буровець Тетяна 2004 “Україна” 3,02 3 3 Філіпова В.Г.
12 Писанка Дар’я 04.02.2004 “Україна” 2,88 0 0 Філіпова В.Г.
13 Обабко Людмила 18.02.2006 «Атлет» 2,80 0 0 Вятиорець С.Є.

Середа С.С.

14 Недобой Юлія 18.05.2007 “Україна” 2,53 0 0 Філіпова В.Г.
15 Крищенко Ольга 24.07.2004 КДЮСШ-1 2,52 0 0 Єремейчук Л.П.
16 Бондаренко Марія 20.10.2007 “Україна” 2,52 0 0 Філіпова В.Г.
17 Петрачова Катерина 28.06.2008 КДЮСШ-1 2,48 0 0 Лисенко К.В.
18 Седневець Вікторія 21.12.2004 «Атлет» 2,40 0 0 Корецька С.М.
19 Бойко Софія 13.08.2008 “Україна” 2,36 0 0 Філіпова В.Г.
20 Мельник Ірина 19.07.2004 КДЮСШ-1 2,28 0 0 Єремейчук Л.П.
21 Пономаренко Анна 26.04.2004 ОДЮСШ хх 0 0 Масюк А.М.
22 Красножон Софія 13.10.2004 «Атлет» хх 0 0 Вятиорець С.Є.

Середа С.С.

 

Головний суддя змагань                                                                 В.Г. Антонова

Секретар                                                                                          Т.С. Красільник

 

 

0 Комментарии

You can be the first one to leave a comment.

Оставить комментарий