Чемпіонат області з легкоатлетичного 4-борства, 2004 р.н. і мол.

27-28.04.2017 р.

м. Чернігів стадіон «Юність»

 

Результати (скачати)

Юнаки

Прізвище, ім’я Дата
народження
Команда 60 м Довжина Мяч 300 м Сума очок Місце
Р О Р О Р О Р О
Тарасенко Віталій 04.12.2004 Чернігів-1,

ОДЮСШ з ОВС

8.1 67 4.00 44 38.50 46 44.4 149 306 1
Касян Богдан 01.01.2004 Носівський-р-н,

МОН,ДЮСШ

8.3 62 4.26 50 36.00 42 45.4 128 282 2
Фень Андрій 2004 Прилуки,

МОН,ДЮСШ

7.8 78 4.25 49 34.50 40 46.0 115 282 3
Яценко Денис 2004 Прилуки,

МОН,ДЮСШ

8.4 59 3.74 37 33.50 38 46.7 101 235 4
Петренко Руслан 11.08.2005 Чернігів-1,

МОН, КДЮСШ-1

8.7 51 3.83 39 35.00 41 48.2 74 205 5
Бут Нікіта 2004 Прилуки,

МОН,ДЮСШ

8.4 59 4.00 43 36.50 43 49.8 51 196 6
Сидоренко Олексій 16.05.2004 Чернігів-1,

МОН,КДЮСШ-1

8.9 47 3.56 31 43.50 53 49.0 63 194 7
Годунок Іван 06.01.2005 Носівський-р-н,

МОН,ДЮСШ

9.0 45 3.90 41 37.00 43 49.4 56 185 8
Бабушкін Олександр 09.09.2005 Чернігів, ДЮСШ

«Україна»ЧМР

8.8 49 3.89 40 35.00 41 50.8 39 169 9
Климач Олександр 09.10.2004 Прилуцький р-н-1,

МОН,ДЮСШ

9.3 39 3.95 42 34.00 39 50.8 39 159 10
Мося Влад 21.01.2004 Сновськ 9.0 45 3.53 30 42.00 51 51.4 32 158 11
Бродський Ян 18.03.2005 Менський р-н,

ОДЮСШ з ОВС

8.7 51 4.10 46 36.50 43 53.3 14 154 12
Джеваженко Олександр 04.11.2004 Прилуцький р-н-1,

МОН,ДЮСШ

9.0 45 4.02 44 48.0 59 54.4 4 152 13
Царегородцев Ярослав 04.01.2004 Чернігів.У,КПНЗ

ДЮСШ «Атлет»

9.1 43 3.78 38 39.00 46 52.1 25 152 14
Глушенок Ілля 07.01.2004 Чернігів,

МОН,КДЮСШ-1

8.7 51 3.58 32 25.00 26 50.5 42 151 15
Хантіль Володимир 11.10.2004 Прилуцький р-н-1,

МОН,ДЮСШ

8.9 47 3.80 38 38.0 45 52.6 20 150 16
Чекалін Андрій 19.09.2005 Прилуцький р-н-1,

МОН,ДЮСШ

8.9 47 3.53 30 35.00 41 52.1 25 143 17
Крупка Андрій 22.01.2006 Носівський-р-н,

МОН,ДЮСШ

8.9 47 3.35 22 34.00 39 52.1 25 133 18
Сядуро Микола 31.08.2005 Чернігів-2,

МОН,КДЮСШ-1

9.1 43 3.45 27 37.00 43 52.6 20 133 19
Чумак Вадим 13.04.2005 Чернігів.У,КПНЗ

ДЮСШ «Атлет»

9.4 37 3.54 30 32.00 36 52.3 23 126 20
Калюжний Ілля 02.08.2005 Менський р-н,

«К», ДЮСШ

9.0 45 3.50 29 37.00 43 54.3 7 124 21
Редька Артем 23.08.2005 Прилуцький р-н-1,

МОН,ДЮСШ

9.3 39 3.11 10 37.50 44 52.1 25 118 22
Кучер Денис 21.05.2004 Н Чернігів.У,КПНЗ

ДЮСШ «Атлет»

9.3 39 3.48 28 34.50 40 53.7 11 118 23
Закапко Максим 08.03.2005 Прилуцький р-н-2,

МОН,ДЮСШ

9.7 32 3.40 24 37.50 44 54.7 4 104 24
Гончар Вадим 03.06.2005 Чернігів-2,МОН,

КДЮСШ-1

9.4 41 3.45 27 32.00 36 57.4 0 104 25
Галушко Богдан 06.03.2006 Чернігів-2,

МОН,КДЮСШ-1

9.5 35 3.30 19 31.50 36 53.4 13 103 26
Хомко Віталій 26.01.2005 Корюківський-р-н,

МОН,ДЮСШ

10.0 27 3.45 27 37.50 44 1.00.0 0 98 27
Ролик Дмитро 02.07.04 Чернігів.У,КПНЗ

ДЮСШ «Атлет»

10.2 24 3.12 10 51.00 63 1.00.3 0 97 28
Брикін Вадим 11.02.2004 Чернігів,

МОН,КДЮСШ-1

10.1 26 3.39 24 36.50 43 59.0 0 93 29
Гук Віталій 24.03.2005 Чернігів.У,КПНЗ

ДЮСШ «Атлет»

9.5 35 3.34 21 31.50 36 57.3 0 92 30
Кисельов Дмитро 03.06.2004 Прилуцький р-н-2,

МОН,ДЮСШ

9.3 39 3.02 5 38.00 45 55.6 0 89 31
Веремієнко Дмитро 06.12.2004 Прилуцький р-н-2,

МОН,ДЮСШ

9.2 41 3.22 16 58.0 31 56.0 0 88 32
Коваленко Артем 28.10.2004 Чернігів-2,У,КПНЗ

ДЮСШ «Атлет»

9.4 37 3.22 15 25.00 26 54.1 8 86 33
Салівон Владислав 19.03.2005 Прилуки, ФЛАП 9.2 41 3.24 16 25.0 26 56.7 0 83 34
Степанюк Іван 02.09.2005 Прилуцький р-н-2,

МОН,ДЮСШ

9.6 33 3.21 15 29.50 33 1.00.5 0 81 35
Дмитрук Андрій 16.12.2004 Чернігів.У,КПНЗ

ДЮСШ «Атлет»

9.9 29 3.17 13 32.50 37 1.00.9 0 79 36
Довженко Дмитро 24.01.2005 Чернігів.У,КПНЗ

ДЮСШ «Атлет»

10.1 26 3.17 13 33.50 38 1.02.1 0 77 37
Корнієнко Владислав 03.09.2005 Чернігів.У,КПНЗ

ДЮСШ «Атлет

9.6 33 2.98 4 34.00 39 57.5 0 76 38
Лесенко Дмитро 2006 Прилуки,

МОН,ДЮСШ

9.5 35 3.30 19 22.00 22 58.2 0 76 39
Малюга Дмитро 02.12.2005 Чернігів, ДЮСШ

«Україна»ЧМР

9.8 30 3.45 27 19.00 18 1.00.9 0 75 40
Комаров Микола 19.05.2004 Чернігів,

МОН,КДЮСШ-1

10.2 24 3.27 18 29.50 33 1.02.4 0 75 41
Бондаренко Петро 09.12.2004 Чернігів,

МОН,КДЮСШ-1

10.1 26 3.21 15 30.00 33 1.01.6 0 74 42
Долішний Максим 31.07.2005 Чернігів,

МОН,КДЮСШ-1

10.0 27 3.17 13 29.50 33 59.1 0 73 43
Билюба Артем 2005 Чернігів, ДЮСШ

«Україна»ЧМР

9.6 33 3.28 18 19.00 18 1.01.6 0 69 44
Казанін Матвій 10.05.2007 Чернігів,МОН,

КДЮСШ-1

9.7 32 2.98 4 22.50 23 54.0 9 68 45
Лашко Назар 19.02.2007 Чернігів,МОН,

КДЮСШ-1

9.7 32 3.03 6 27.50 30 1.00.4 0 68 46
Іванов Євгеній 15.07.2005 Чернігів.У,КПНЗ

ДЮСШ «Атлет

10.4 21 3.41 25 22.00 22 1.01.4 0 68 47
Коливан Микита 22.07.2007 Чернігів,

МОН,КДЮСШ-1

10.0 27 3.05 7 30.00 33 1.00.1 0 67 48
Рак Денис 15.11.2005 Чернігів,

МОН,КДЮСШ-1

10.0 27 3.01 5 27.00 29 1.11.3 0 61 49
Коломієць Олександр 27.08.2005 Чернігів.У,КПНЗ

ДЮСШ «Атлет

10.2 27 2.80 0 30.50 34 1.04.1 0 61 50
Чаленко Євген 09.11.2006 Носівський-р-н,

МОН,ДЮСШ

9.9 29 2.63 0 28.00 31 1.01.8 0 60 51
Власенко Влад 09.09.2005 Прилуцький р-н-2,

МОН,ДЮСШ

9.5 35 2.99 4 19.00 18 58.6 0 57 52
Буренок Павло 29.07.2005 Чернігів.У,КПНЗ

ДЮСШ «Атлет

10.2 24 2.82 0 29.00 32 59.3 0 56 53
Шевченко Олексій 18.05.2005 Чернігів.У,КПНЗ

ДЮСШ «Атлет

9.7 32 2.86 0 23.00 23 1.06.1 0 55 54
Долішний Іван 19.06.2007 Чернігів,

МОН,КДЮСШ-1

11.0 12 2.48 0 28.50 31 59.1 0 43 55
Силенко Сергій 02.07.2004 Чернігів.У,КПНЗ

ДЮСШ «Атлет

10.1 26 2.80 0 15.50 13 55.1 2 41 56
Волковницький Дмитро 02.12.2006 Чернігів,

МОН,КДЮСШ-1

10.1 26 2.27 0 16.00 13 1.11.6 0 39 57
Скороход Іван 02.01,2005 Чернігів,

МОН,КДЮСШ-1

10.7 17 2.76 0 20.00 19 1.00.2 0 36 58
Радовський Роьан 10.05.2007 Чернігів,

МОН,КДЮСШ-1

11.6 18 2.44 0 13.00 9 1.15.8 0 27 59
Юркевич Денис 21.04.2004 Носівський-р-н,

МОН,ДЮСШ

9.5 35 3.48 29 20.00 19 DNS 0

Дівчата

Прізвище, ім’я Дата
народження
Команда 60 м Довжина Мяч 300 м Сума очок  

Місце

Р О Р О Р О Р О
Панюкова Бажена 2004 Прилуки,

МОН,ДЮСШ

8.5 67 4.28 46 31.50 51 48.9 50 314 1
Копитько Анастасія 21.03.2004 Чернігів-1,У,КПНЗ

ДЮСШ «Атлет

8.5 67 4.03 40 20.50 29 48.3 150 286 2
Лебедь Олена 2005 Чернігів-2, ДЮСШ

«Україна»ЧМР

9.2 50 3.59 28 33.00 54 52.1 150 282 3
Примаченко Анастасія 04.02.2004 Чернігів-1,

МОН,КДЮСШ-1

9.0 54 3.69 30 27.80 43 52.1 150 277 4
Пташнік Анастасія 30.08.2005 Прилуки,

МОН,ДЮСШ

8.9 56 3.87 35 24.00 36 53.1 150 277 5
Тонконог Діана 09.10.2004 Носівський-р-н,

МОН,ДЮСШ

8.7 61 3.80 33 20.50 29 49.9 150 273 6
Никифоренко Альона 11.05.2004 Корюківський-р-н,

МОН,ДЮСШ

8.8 58 3.67 30 23.00 34 53.4 150 272 7
Дубіль Алевтина 11.05.2005 Прилуцький р-н-1,

МОН,ДЮСШ

9.2 50 3.81 34 24.00 36 53.8 150 270 8
Рогова Дар’я 11.01.2006 Менський р-н,

МОН,ДЮСШ

8.5 67 3.88 35 16.50 21 54.9 147 270 9
Гренфельд Дарина 15.02.2004 Сновськ 9.2 50 3.88 35 22.00 32 51.8 150 267 10
Мироненко Карина 07.07.2004 Чернігів-1,У,КПНЗ

ДЮСШ «Атлет

9.2 50 2.97 12 29.0 46 52.5 150 268 11
Ткаченко Катерина 16.01.2005 Менський р-н,

МОН,ДЮСШ

9.1 52 3.87 35 26.00 40 56.1 128 255 12
Лимар Яна 24.04.2005 Прилуки,

МОН,ДЮСШ

8.9 56 3.66 30 13.50 15 52.6 150 251 13
Красножон Софія 13.10.2004 Чернігів-1,У,КПНЗ

ДЮСШ «Атлет

8.9 56 3.49 25 15.50 19 51.8 150 250 14
Семенець Анастасія 06.08.2005 Прилуки, ФЛАП 9.2 50 3.34 21 19.50 27 53.3 150 248 15
Климович Валерія 09.11.2005 Менський р-н,

МОН,ДЮСШ

9.0 54 3.68 30 25.20 38 56.8 118 240 16
Ткаченко Анна 09.10.2007 Чернігів-2, ДЮСШ

«Україна»ЧМР

9.3 48 3.00 13 19.50 27 53.0 150 238 17
Тарасенко Марія 11.04.2004 Носівський-р-н,

МОН,ДЮСШ

9.6 42 3.20 18 27.00 42 55.7 134 236 18
Мозгова Ангеліна 10.02.2006 Чернігів-2,У,КПНЗ

ДЮСШ «Атлет

9.3 48 3.51 26 20.00 28 56.3 125 227 19
Росомаха Злата 20.10.2004 Менський р-н,

МОН,ДЮСШ

8.9 56 3.97 38 21.00 30 57.9 103 227 20
Жембал Лілія 28.06.2004 Носівський-р-н,

МОН,ДЮСШ

9.4 46 2.85 9 32.60 53 56.8 118 226 21
Каракостантиніва Вероніка 26.07.2006 Чернігів,

МОН,КДЮСШ-2

9.2 50 3.07 14 16.00 20 55.7 134 218 22
Шевченко Анастасія 17.07.2006 Менський р-н,

ОДЮСШ з ОВС

9.9 36 2.98 12 17.50 23 55.1 144 215 23
Мезенцева Анастасія 04.02.2005 Чернігів-1,У,КПНЗ

ДЮСШ «Атлет

9.4 46 3.70 31 22.00 32 58.4 96 205 24
Коршек Анастасія 11.04.2005 Чернігів,

МОН,КДЮСШ-2

9.3 48 3.25 19 11.00 10 56.2 126 203 25
Бишек Ксенія 04.02.2005 Чернігів-2,

МОН,КДЮСШ-1

9.3 48 3.13 16 13.00 14 56.8 118 196 26
Мельник Анастасія 2006 Чернігів, ДЮСШ

«Україна»ЧМР

9.9 36 3.28 20 14.00 16 57.2 112 184 27
Моторна Вероніка 26.10.2006 Корюківський-р-н,

МОН,ДЮСШ

9.8 38 3.32 21 15.00 18 58.4 96 173 28
Медведева Діана 11.04.2005 Чернігів,

МОН,КДЮСШ-2

9.6 42 3.12 16 13.00 14 59.0 89 161 29
Борисенко Вероніка 01.01.2007 Корюківський-р-н,

МОН,ДЮСШ

10.2 32 3.10 15 15.00 18 58.8 91 156 30
Дзюба Марія 03.07.2005 Чернігів,

МОН,КДЮСШ-1

9.8 38 2.91 10 19.00 26 1.00.3 74 148 31
Туз Анастасія 20.01.2006 Корюківський-р-н,

МОН,ДЮСШ

10.9 21 2.86 9 22.50 33 59.8 80 143 32
Білоус Юлія 05.07.2005 Прилуки,

МОН,ДЮСШ

9.4 46 2.84 9 17.50 23 1.01.4 63 141 33
Молочко Катерина 07.12.2005 Менський р-н,

МОН,ДЮСШ

9.4 46 3.15 16 9.00 6 1.009 68 136 34
Соловйова Дарина 21.11.2004 Чернігів.У,КПНЗ

ДЮСШ «Атлет

9.7 40 2.92 11 16.00 20 1.01.2 65 136 35
Чобану Єлізавета 19.02.2005 Прилуцький р-н-1,

МОН,ДЮСШ

10.2 32 2.85 9 17.00 22 1.005 72 135 36
Ілляш Аліна 19.09.2006 Носівський-р-н,

МОН,ДЮСШ

10.2 32 2.50 0 15.30 18 59.4 84 134 37
Ющенко Діана 01.06.2006 Чернігів

,МОН,КДЮСШ-1

10.0 35 2.68 5 17.60 23 1.00.6 71 134 38
Ковтун Вікторія 22.07.2005 Прилуцький р-н-1,

МОН,ДЮСШ

10.0 35 3.11 15 18.00 24 1.02.6 52 126 39
Кривошеїн Яна 03.06.2005 Прилуки, ФЛАП 10.3 30 2.76 7 23.00 34 1.03.3 46 117 40
Лень Софія 11.08.2005 Прилуцький р-н-2,

МОН,ДЮСШ

10.9 21 3.03 13 18.00 24 1.04.1 39 97 41
Радіонова Вікторія 13.06.2005 Чернігів.У,КПНЗ

ДЮСШ «Атлет

10.6 26 2.78 7 17.50 23 1.04.2 38 94 42
Кулик Юлія 29.09.2004 Прилуцький р-н-2,

МОН,ДЮСШ

10.6 26 2.46 0 20.00 28 1.05.5 29 83 43
Мазур Аліна 21.03.2007 Носівський-р-н,

МОН,ДЮСШ

11.0 20 2.48 0 24.50 37 1.08.4 11 68 44
Покиноборода Анастасія 22.07.2007 Носівський-р-н,

МОН,ДЮСШ

11.3 16 2.61 3 20.20 28 1.11.5 0 47 45
Соломенник Вікторія 09.04.2004 Менський р-н,

МОН,ДЮСШ

10.5 27 2.85 9 37.00 62 DNS 0
Пережниця Оксана 20.05.2004 Прилуки,

МОН,ДЮСШ

10.1 33 3.25 19 27.00 42 DNS 0
Жданова Валерія 26.08.2005 Чернігів,

МОН,КДЮСШ-1

10.3 30 3.08 15 18.00 24 DNS 0
Харченко Юлія 2005 Прилуки,

МОН,ДЮСШ

9.5 44 ххх 0 17.50 23 DNS 0
Пригаро Вікторія 06.09.2005 Чернігів.У,КПНЗ

ДЮСШ «Атлет

10.5 27 2.56 2 22.00 32 DNS 0
Карпенок Поліна 23.08.2005 Чернігів.У,КПНЗ

ДЮСШ «Атлет

12.4 2 2.32 0 20.50 29 DNS 0
Бондар Ангеліна 14.07.2003 Чернігів,

МОН,КДЮСШ-1

8.8 58 3.69 30 25.30 38 DNS п/к
Ващенко Дарина 03.07.2003 Чернігів,

МОН,КДЮСШ-1

8.8 58 3.57 27 27.00 42 DNS п/к
Ніжинець Анна 02.01.2003 Чернігів,

МОН,КДЮСШ-1

9.1 52 3.42 23 25.00 38 DNS п/к
Брезгун Ольга 14.06.2003 Чернігів.У,КПНЗ

ДЮСШ «Атлет

10.0 35 3.01 13 32.50 53 DNS п/к
Шевченко Катерина 17.01.2001 Чернігів.У,КПНЗ

ДЮСШ «Атлет

37.00 62 DNS п/к

 

 РЕЗУЛЬТАТИ КОМАНДНОЇ ПЕРШОСТІ
Місце Команда Очки
1 Прилуки 1555
2  Чернігів-1 1526
3 Носівський р-н 1335
4 Чернігів-2 1087
5 Менський р-н 1043
6 Прилуцький р-н-1 992
7 Корюківський р-н 699
8 Прилуцький р-н-2 461
9 Сновськ 425

Головний суддя змагань                                                      (Рябов В.В.)

 

Головний секретар змагань                                                (Антонова В.Г.)

 

0 Комментарии

You can be the first one to leave a comment.

Оставить комментарий