Гран-прі ІІ тур

Місце  

 

Прізвище, імя спортсмена

 

 

 

Дата народжен

ня

 

 

 

ДЮСШ

 

 

 

Рез-т

1 етапу

 

 

Очки

 

 

Рез-т

2 етапу

 

 

Очки

 

Рез-т

3 етапу

 

 

Очки

 

 

 

Рез-т фіналу

Очки фіналу Загаль-

на сума очок

 

 

Прізвище, І. П. тренера

 

60 м, юнаки 2004-2005 р.р.н. 
1 Черниченко Євгеній 06.01.2004 «Атлет» 7,6

ф-7,4

375 7,5

ф-7,5

338 Шульга О.П.
2 Тарасенко Віталій 04.12.2004 ОДЮСШ з ол.видів 7,1

ф-7,2

512 Луценко В.В.
3-4 Гук Віталій 24.03.2005 «Атлет» 7,8

ф-7,7

273 7,9

ф-7,9

220 Вятіорець С.Є., Середа С.С.
3-4 Бабушкін Олександр 09.09.2005 «Україна» 8,1

ф-7,9

220 7,7

ф-7,8

273 Кривоус Н.В.
5 Глушенок Ілля 07.01.2004 КДЮСШ-1 8,3

ф-8,1

175 8,8

ф-8,3

138 Антонова В.Г.
6 Коваленко Артем 28.10.2004 «Атлет» 8,0

ф-8,1

197 Корецька С.М.

Шульга Є.А.

7 Гусол Олексій 19.09.2005 «Україна» 8,2

ф-8,3

156 8,3

ф-8,5

138 Філіпова В.І.
8 Скороход Іван 02.01.2005 КДЮСШ-1 8,4 122 8,9 58 Антонова В.Г.
9 Талалай Данило 22.02.2004 «Атлет» 8,6 93 8,7

ф-8,7

80 Шульга Є.А.
10 Коваленко Артур 03.05.2005 ОДЮСШ з ол.видів 8,3

ф-8,6

138 Луценко В.В.
11 Асатрян Тигран 04.12.2004 ОДЮСШ з ол.видів 8,3

ф-8,8

138 Луценко В.В.
12 Царегородцев Ярослав 01.04.2004 «Атлет» 8,6

ф-8,6

93 Шульга Є.А.
13 Мозольов Олександр 27.12.2005 КДЮСШ-1 9,0 48 Антонова В.Г.
14 Салівон Владислав 15.09.2005 ОДЮСШ з ол.видів 9,2 31 Салівон Р.П.
15 Глущенко Дмитро 2005 КДЮСШ-2 9,7 3 9,5 12 Плиско Н.М.
16 Антонян Даніель 26.04.2005 КДЮСШ-1 9,5 12 Антонова В.Г.
17-18 Самбур Максим 2005 КДЮСШ-2 9,7 3 9,9 0 Плиско Н.М.
17-18 Бередюк Олександр 27.04.2005 «Атлет» 9,9 0 9,7 3 Корецька С.М.
п/к Батуренко Ігор 03.11.1997 «Україна» 7,3 Кузьомко Л.М.
п/к Чуб Микита 27.03.2001 «Україна» 7,5 Кузьомко Л.М.
п/к Щипка Віталій 24.06.2001 «Україна» 7,7 Кузьомко Л.М.
п/к Міненок Сергій 09.08.2000 «Україна» 7,8 Кузьомко Л.М.
п/к Прядко Іван 01.05.2003 «Атлет» 8,0 Шульга Є.А.
п/к Михайленко Ростислав 08.01.2003 «Атлет» 8,1 Корецька С.М.
п/к Чалюк Максим 25.11.2003 «Атлет» 8,3 Вятіорець С.Є., Середа С.С.
60м, юнаки 2006 р.н. та молодші
1 Дробишев Артем 17.03.2008 «Україна» 8,8

ф-8,9

69 8,9

ф-9,2

58 Філіпова В.І.
2 Кулик Роман 24.08.2008 «Атлет» 9,3

ф-9,1

40 8,9

ф-8,9

58 Корецька С.М.
3 Абакуменко Микита 01.08.2006 «Атлет» 9,8 1 8,7

ф-8,6

93 Дворников А.В.
4 Стороженко Тихон 05.05.2006 КДЮСШ-1 9,1

ф-8,8

69 Антонова В.Г.
5 Морський Назар 21.12207 «Україна» 9,3

ф-9,2

31 9,2

ф-9,5

31 Хорева О.А.
6 Протченко Богдан 2007 КДЮСШ-2 9,5

ф-9,3

24 9,3

ф-9,7

24 Плиско Н.М.
7 Демченко Антон 02.05.2009 «Україна» 9,3

ф-9,6

24 9,4 18 Кривоус Н.В.
8 Ковалевський Дмитро 12.11.2007 «Атлет» 9,2

ф-9,3

31 Дворников А,В.
9-10 Нощенко Артем 04.11.2006 ОДЮСШ з ол.видів 9,2

ф-9,6

31 Салівон Р.П.
9-10 Дунай Богдан 28.06.2006 «Атлет» 9,2

ф-9,6

31 Корецька С.М.
11 Ніколаєнко Тимофій 14.08.2008 КДЮСШ-1 9,3

ф-9,7

24 Антонова В.Г.
12 Сулімовський Назар 28.01.2007 «Україна» 9,4

ф-9,7

18 9,8 1 Філіпова В.І.
13 Віник Єгор 09.06.2007 КДЮСШ-1 9,6 7 9,6 7 Антонова В.Г.
14 Новіченко Кирило 20.10.2006 «Атлет» 9,7 3 9,6 7 Корецька С.М.
15 Стариков Данило 2009 КДЮСШ-2 9,6 7 9,8 1 Плиско Н.М.
16 Потребенко Артем 27.02.2009 КДЮСШ-1 9,8 1 9,6 7 Красільник Т.С.
17 Пінчук Артем 18.03.200 «Україна» 9,7 3 9,7 3 Філіпова В.І.
18 Махлай Тимур 10.02.2009 КДЮСШ-1 9,7 3 9,8 1 Красільник Т.С.
19 Богданенко Богдан 19.02.2008 «Україна» 9,7 3 10,0 0 Філіпова В.І.
20 Шульга Іван 27.02.2007 КДЮСШ-1 9,8 1 9,9 0 Антонова В.Г.
21 Юношев Сергій 2007 КДЮСШ-2 10,0 0 9,8 1 Плиско Н.М.
22 Богдан Владислав 20.09.2007 «Україна» 10,1 0 9,8 1 Філіпова В.І.
23-24 Фесак Данило 03.03.2008 ОДЮСШ з ол.видів 9,8 1 Салівон Р.П.
23-24 Антонян Даніел 24.04.2005 КДЮСШ-1 9,8 1 Антонова В.Г.
25 Войтишенко Артем 29.09.2007 «Україна» 10,0 0 9,9 0 Філіпова В.І.
26-27 Щупаков Даніїл 24.08.2008 КДЮСШ-1 10,0 0 Беркут Н.П.
26-27 Сецков Микола 14.10.2008 КДЮСШ-1 10.0 0 Беркут Н.П.
28 Пугач Артем 02.07.2008 «Атлет» 10,3 0 10,1 0 Корецька С.М.
29-31 Пантюшенко Борислав 28.11.2008 КДЮСШ-2 10,1 0 Шевчук О.Л.
29-31 Стельмах Кирило 2006 КДЮСШ-2 10,1 0 Плиско Н.М.
29-31 Меркудінов Іван 2008 КДЮСШ-1 10,1 0 Беркут Н.П.
32-34 Авраменко Кирило 22.09.2007 «Атлет» 10,2 0 Дворников А.В.
32-34 Мудрицький Ярослав 26.08.2007 «Атлет» 10,2 0 Дворников А.В.
32-34 Тарасевич Олексій 07.07.2009 «Атлет» 10,2 0 Корецька С.М.
35 Марченко Ілля 11.12.2008 «Атлет» 10,3 0 10,3 0 Дворников А.В.
36-38 Одарич Назар 20.05.2008 КДЮСШ №1 10,3 0 Антонова В.Г.
36-38 Загорулько Євген 03.10.2009 ОДЮСШ з ол.видів 10,3 0 Салівон Р.П.
36-38 Дубровін Єгор 27.09.2008 «Україна» 10,3 0 Хорева О.А.
39 Дмитренко Дмитро 2009 «Україна» 10,4 0 10,3 0 Рябов В.В.
40 Рубан Богдан 2010 «Атлет» 10,4 0 Середа О.А.
41 Соколенко Іван 24.06.2010 «Україна» 10,5 0 10,4 0 Рябов В.В.
42 Сарданян Манвел 11.03.2008 «Атлет» 10,5 0 10,6 0 Дворников А.В.
43 Ареф’єв Нікіта 31.01.2008 «Атлет» 10,5 0 10,7 0 Середа О.А.
44 Соловей Владислав 30.10.2007 «Атлет» 10,8 0 10,5 0 Дворников А.В.
45 Кічкін Богдан 2007 КДЮСШ-2 10,5 0 11,0 0 Плиско Н.М.
46 Галушка Віктор 25.07.2009 КДЮСШ-1 11,1 0 10,5 0 Красільник Т.С.
47 Сивун Данило 2008 КДЮСШ-2 10,6 0 10,6 0 Плиско Н.М.
48 Дайнеко Тимофій 27.10.2006 «Атлет» 10,7 0 10,6 0 Корецька С.М.
49 Босенко Олександр 09.09.2008 «Україна» 11,3 0 10,6 0 Філіпова В.І.
50 Кострикін Андрій 19.01.2007 «Атлет» 10,6 0 Корецька С.М.
51 Савенко Євгеній 14.11.2007 «Атлет» 10,7 0 10,8 0 Дворников А.В.
52 Шевченко Данило 06.01.2008 «Україна» 10,7 0 10,9 0 Філіпова В.І.
53-54 Романчук Микита 2010 КДЮСШ-1 10,7 0 Беркут Н.П.
53-54 Клановець Роман 2007 КДЮСШ-2 10,7 0 Плиско Н.М.
55 Бабашев Єгор 01.05.2008 «Атлет» 10,8 0 11,2 0 Середа О.А.
56 Заводенко Ярослав 16.03.2009 КДЮСШ-2 10,8 0 Шевчук О.Л.
57 Петров Валерій 2010 КДЮСШ-2 11,1 0 10,9 0 Плиско Н.М.
58 Чернушенко Артем 07.03.2008 КДЮСШ-1 10,9 0 Антонова В.Г.
59-60 Бишик Данило 16.07.2009 «Україна» 11,1 0 Хорева О.А.
59-60 Тимошенко Максим 03.04.2008 «Атлет» 11,1 0 Середа О.А.
61-63 Лемешко Єгор 07.05.2009 «Атлет» 11,3 0 Дворников А,В.
61-63 Гончарук Матвій 19.11.2009 КДЮСШ-1 11,3 0 Беркут Н.П.
61-63 Святенко Матвій 09.11.2011 КДЮСШ-1 11,3 0 Беркут Н.П.
64 Левченко Гліб 04.03.2011 КДЮСШ-2 11,4 0 Шевчук О.Л.
65-66 Сластіон Влад 2010 «Україна» 11,5 0 Рябов В.В.
65-66 Анісімов Кирило 2006 «Україна» 11,5 0 Рябов В.В.
67 Колпаков Данило 04.07.2011 «Україна» 11,6 0 13,4 0 Рябов В.В.
68 Володько Антон 2011 КДЮСШ-2 11,7 0 Шевчук О.Л.
69-70 Носенок Дмитро 15.09.2010 КДЮСШ-2 12,1 0 Шевчук О.Л.
69-70 Заєць Остап 19.02.2009 КДЮСШ-1 12,1 0 Красільник Т.С.
71 Дрозденко Антон 11.11.2008 «Атлет» 12,3 0 Корецька С.М.
72 Радченко Дмитро 02.10.2010 «Україна» 12,6 0 12,5 0 Рябов В.В.
73 Нестреляй Матвій 11.06.2011 «Україна» 12,7 0 13,4 0 Рябов В.В.
п/к Батуренко Ігор 03.11.1997 «Україна» 7,3 Кузьомко Л.М.
п/к Гавриленко Максим 12.06.2003 КДЮСШ-2 7,4 Шевчук О.Л.
п/к Чуб Микита 27.03.2001 «Україна» 7,5 Кузьомко Л.М.
п/к Щипка Віталій 14.06.2001 «Україна» 7,7 Кузьомко Л.М.
п/к Міненок Сергій 09.08.2000 «Україна» 7,8 Кузьомко Л.М.
п/к Лобуренко Артем 18.12.2003 КДЮСШ-2 8,0 Шевчук О.Л.
п/к Прядко Іван 01.05.2003 «Атлет» 8,0 Шульга Є.А.
п/к Михайленко Ростислав 08.10.2003 «Атлет» 8,1 Корецька С.М.
п/к Чалюк Максим 25.11.2003 «Атлет» 8,4 8,3 Вятіорець С.Є., Середа С.С.
Стрибки у довжину з розбігу, юнаки 2004-2005 р.р.н.
1 Бабушкін Олександр 09.09.2005 «Україна» 4,89 165 5,10 203 Кривоус Н.В.
2 Черниченко Євгеній 06.01.2004 «Атлет» 4,60 117 4,94 174 Шульга О.П.
3 Петренко Руслан 11.08.2005 КДЮСШ-1 4,43 91 4,93 172 Беркут Н.П.
4 Гусол Олексій 19.09.2005 «Україна» 4,71 134 Філіпови
5 Коваленко Артем 28.10.2004 «Атлет» 4,54 107 Корецька С.М.

Шульга Є.А.

6 Талалай Данило 22.02.2004 «Атлет» 3,73 10 4,42 90 Корецька С.М.
7 Черномордцев Ярослав 01.04.2004 «Атлет» 4,32 76 Шульга Є.А.
8 Глущенко Дмитро 2005 КДЮСШ-2 3,27 0 3,47 0 Плиско Н.М.
9 Самбур Максим 2005 КДЮСШ-2 3,30 0 3,30 0 Плиско Н.М.
10 Бредюк Олександр 27.04.2005 «Атлет» 2,99 0 3,10 0 Корецька С.М.
11 Антонян Даніель 26.04.2005 КДЮСШ-1 2,94 0 Антонова В.Г.
п/к Прядко Іван 01.05.2003 «Атлет» 5,16 Шульга Є.А.
п/к Косовський Денис 20.11.2001 КДЮСШ-1 4,57 Беркут Н.П.
п/п Михайленко Ростислав 08.10.2003 «Атлет» 4,02 Корецька С.М.
Стрибки у довжину з розбігу, юнаки 2006 р.н. та молодші
1 Абакуменко Нікіта 01.08.2006 «Атлет» 3,73 10 3,92 28 Дворников А.В.
2 Демченко Антон 02.05.2009 «Україна» 3,77 14 3,82 18 Кривоус Н.В.
3 Кулик Роман 24.08.08 «Атлет» 3,94 30 Корецька С.М.
4 Новінченко Кирило 20.10.2006 «Атлет» 3,50 0 3,71 9 Корецька С.М.
5 Григор’єв Степан 0.00.0000 КДЮСШ-1 3,67 7 3,44 0 Беркут Н.П.
6 Дунай Богдан 28.06.06 «Атлет» 3,64 4 Корецька С.М.
7 Щупаков Данило 2008 КДЮСШ-1 3,58 0 3,45 0 Беркут Н.П.
8 Дробишев Артем 17.03.2008 «Україна» 3,55 0 3,40 0 Філіпова В.І.
9 Пінчук Артем 18.03.2006 «Україна» 3,38 0 3,50 0 Філіпова В.І.
10 Фесак Данило 03.03.2008 ОДЮСШ з ол.видів 3,48 0 Салівон Р.П.
11 Потребенко Артем 27.02.2009 КДЮСШ-1 3,45 0 3,47 0 Красільник Т.С.
12 Юношев Сергій 2007 КДЮСШ-2 3,47 0 3,24 0 Плиско Н.М.
13 Богдан Владислав 20.09.2007 «Україна» 3,30 0 3,43 0 Філіпова В.І.
14 Протченко Богдан 2007 КДЮСШ-2 3,35 0 3,42 0 Плиско Н.М.
15 Артеменко Олександр 07.08.2010 КДЮСШ-1 3,40 0 Беркут Н.П.
16 Дайнеко Тимофій 27.10.2006 «Атлет» 3,35 0 2,71 0 Корецька С.М.
17 Пугач Артем 02.07.2008 «Атлет» 3,18 0 3,28 0 Корецька С.М.
18 Дубровін Єгор 27.09.2008 «Україна» 3,26 0 Хорева О.А.
19 Махлай Тімур 10.02.2009 КДЮСШ-1 2,65 0 3,24 0 Красільник Т.С.
20 Шевченко Данило 06.01.2008 «Україна» 3,18 0 Філіпова В.І.
21 Меркудінов Іван 2008 КДЮСШ-1 3,16 0 Беркут Н.П.
22 Стариков Даніїл 2009 КДЮСШ-2 3,13 0 3,11 0 Плиско Н.М.
23 Сецков Микола 2008 КДЮСШ-1 3,12 0 2,62 0 Беркут Н.П.
24 Пантюшенко Борислав 28.11.2008 КДЮСШ-2 3,12 0 Шевчук О.Л.
25 Савенко Євгеній 14.11.2007 «Атлет» 3,08 0 хх Дворніков А.В.
26 Кічкін Богдан 2007 КДЮСШ-2 3,05 0 2,53 0 Плиско Н.М.
27 Богданенко Богдан 19.02.2008 «Україна» 3,03 0 Філіпова В.І.
28 Галушко Віктор 25.07.2009 КДЮСШ-1 2,54 0 3,02 0 Красільник Т.С.
29 Соколенко Іван 24.06.11 «Україна» 3,00 0 2,03 0 Рябов В.В.
30 Соловей Владислав 30.10.2007 «Атлет» 2,98 0 2,75 0 Дворніков А.В.
31 Тарасевич Олексій 07.07.2009 «Атлет» 2,98 0 Корецька О.М.
32 Сивун Данило 2008 КДЮСШ-2 2,95 0 2,97 0 Плиско Н.М.
33 Бойтишевський Артем «Україна» 2,97 0 Філіпова В.І.
34 Шевченко Данило «Україна» 2,91 0 Філіпова В.І.
35 Петров Валерій 2010 КДЮСШ-2 хх 2,90 0 Плиско Н.М.
36 Марченко Ілля 11.12.2008 «Атлет» хх 2,86 0 Дворніков А.В.
37 Віник Єгор 09.06.2007 КДЮСШ-1 2,85 0 Антонова В.Г.
38 Романчук Никита 2010 КДЮСШ-1 2,76 0 Беркут Н.П.
39 Стельмах Кирило 2006 КДЮСШ-2 2,75 0 Плиско Н.М.
40 Мудрицький Ярослав 26.08.2007 «Атлет» 2,68 0 Дворніков А.В.
41 Носенок Дмитро 15.09.2010 КДЮСШ-2 2,55 0 Шевчук О.Л.
42 Дмитренко Дмитро 2009 «Україна» 2,50 0 Рябов В.В.
43 Анісімов Кирило 05.04.2011 «Україна» 2,40 0 1,54 0 Рябов В.В.
44 Суржік Андрій 2011 КДЮСШ-1 2,35 0 Беркут Н.П.
45 Сластіон Влад 0.00.2011 «Україна» 2,14 0 2,24 0 Рябов В.В.
46 Святенко Матвій 09.11.2011 КДЮСШ-1 2,22 0 Беркут Н.П.
47 Левченко Гліб 04.03.2011 КДЮСШ-2 2,20 0 Шевчук О.Л.
48 Нестреляй Матвій 2011 «Україна» 1,70 0 2,16 0 Рябов В.В.
49 Заєць Остап 19.08.2009 КДЮСШ-1 2,11 0 Красільник Т.С.
50 Колпаков Данило 04.01.2011 «Україна» 2,00 0 1,55 0 Рябов В,В.
51 Радченко Дмитро 2010 «Україна» хх 1,92 0 Рябов В.В.
52-53 Заводенко Ярослав 16.03.2009 КДЮСШ-2 1,90 0 Шевчук О.Л.
52-53 Володько Антон 2011 КДЮСШ-2 1,90 0 Шевчук О.Л.
54 Лемешко Егор 07.05.2009 «Атлет» 1,70 0 Дворніков А.В.
55 Дрозденко Антон 13.06.2008 «Атлет» 1,67 0 Корецька С.М.
56 Садарян Манвел 11.03.2008 «Атлет» хх хх Дворніков А.В.
57-66 Морський Назар 21.12.2007 «Україна» хх Хорева О.А.
57-66 Авраменко Кирило 22.09.2007 «Атлет» хх Дворніков А.В.
57-66 Босенко Олександр 09.09.2008 «Україна» хх Філіпова В.І.
57-66 Нощенко Артем 04.11.2006 ОДЮСШ з ол.видів хх Салівон Р.П.
57-66 Загорулько Євген 03.10.2009 ОДЮСШ з ол.видів хх Салівон Р.П.
57-66 Кострикін Андрій 19.01.2007 «Атлет» хх Корецька С.М.
57-66 Пищур Єгор 14.12.2007 КДЮСШ-1 хх Беркут Н.П.
57-66 Клановець Роман 2007 КДЮСШ-2 хх Плиско Н.П.
57-66 Кулик Роман 24.08.08 «Атлет» хх Корецька С.М.
57-66 Гончарук Матвій 2010 КДЮСШ-1 хх Беркут Н.П.
300м, юнаки 2004-2005 р.р.н.
1 Черниченко Віталій 06.01.2004 «Атлет» 40,8 267 40,0 301 Шульга О.П.
2 Гук Віталій 24.03.2005 «Атлет» 41,9 226 41,1 255 Вятіорець С.Є., Середа С.С.
3 Бабушкін Олександр 09.09.2005 «Україна» 42,1 220 41,3 248 Кривоус Н.В.
4 Тарасенко Віталій 04.12.2004 ОДЮСШ з ол.видів 38,9 353 Луценко В.В.
5 Глушенок Ілля 07.01.2004 КДЮСШ-1 47,9 79 43,9 165 Антонова В.Г.
6 Гусол Олексій 19.09.2005 «Україна» 47,3 90 Філіпова В.І.
7 Талалай Данило 22.02.2004 «Атлет» 49,7 52 Шульга Є.А.
8 Асатрян Тигран 04.12.2004 ОДЮСШ з ол.видів 51,2 34 Луценко В.В.
9 Мозольєв Олександр 27.12.2005 51,7 29 Антонова В.Г.
10 Антонян Даніел 24.04.2005 КДЮСШ-1 56,0 0 Антонова В.Г.
11 Салівон Влад 15.09.2005 ОДЮСШ з ол.видів 57,8 0 Салівон Р.П.
12 Самбур Максим 2005 КДЮСШ-2 58,7 0 1.01,5 0 Плиско Н.М.
13 Глущенко Дмитро 2005 КДЮСШ-2 1,01,7 0 1.00,5 0 Плиско Н.М.
14 Бредюк Олександр 27.04.2005 «Атлет» 1,04,5 0 Корецька С.М.
п/к Батуренко Ігор 03.11.1997 «Україна» 38,2 Кузьомко Л.М.
п/к Рева «Україна» 39,1 Рябов В.В.
п/к Чуб Микита 27.03.2001 41,6 Кузьомко Л.М.
п/к Щипка Віталій 24.06.2001 «Україна» 41,8 Кузьомко Л.М.
п/к Міненок Сергій 09.09.2000 «Україна» 43,5 Кузьомко Л.М.
п/к Козофат Богдан 25.05.2003 КДЮСШ-1 43,8 45,8 Беркут Н.П.
п/к Прядко Іван 01.05.2003 «Атлет» 45,1 Шульга О.П.
300м, юнаки 2006 р.н. та молодші0
1 Демченко Антон 02.05.2009 «Україна» 54,9 3 50,4 43 Кривоус Н.В.
2 Ніколаєнко Тимофій 14.08.2008 КДЮСШ-1 51,0 36 Антонова В.Г.
3 Новіченко Кирило 20.10.2006 «Атлет» 52,7 19 Корецька С.М.
4 Нощенко Артем 04.11.2006 ОДЮСШ з ол. видів 53,2 15 Салівон Р.П.
5 Юношев Сергій 2007 КДЮСШ-2 59,8 0 54,9 3 Плиско Н.М.
6 Протченко Богдан 2007 КДЮСШ-2 56,3 0 55,3 1 Плиско Н.М.
7 Потребенко Артем 2006 КДЮСШ-1 55,8 0 Красільник Т.С.
8 Григор’єв Степан 16.12.2008 КДЮСШ-1 56,4 0 Беркут Н.П.
9 Марченко Ілля 11.12.2008 «Атлет» 59,1 0 56,8 0 Дворніков А.В.
10 Пінчук Артем 18.03.2006 «Україна» 57,3 0 Філіпова В.І.
11 Кулик Роман 24.08.2008 «Атлет» 57,4 0 Корецька С.М.
12 Богданенко Богдан 19.02.2008 «Україна» 58,3 0 Філіпова В.І.
13 Стариков Даніїл 2009 КДЮСШ-2 1,00,7 0 58,7 0 Плиско Н.М.
14 Махлай Тимур 2006 КДЮСШ-1 58,8 0 Красільник Т.С.
15 Пищур Єгор 14.12.2008 КДЮСШ-1 1.00,2 0 Беркут Н.П.
16 Бредюк Олександр 27.04.2005 «Атлет» 1.00,6 0 Корецька С.М.
17 Одарич Назар 20.05.2008 КДЮСШ-1 1.01,0 0 Антонова В.Г.
18 Войтишенко Артем 29.09.2007 «Україна» 1.01,2 0 Філіпова В.І.
19 Богдан Влад 20.09.2007 «Україна» 1.01,7 0 Філіпова В.І.
20 Кострикін Андрій 19.01.2007 «Атлет» 1.02,3 0 Корецька С.М.
21 Пугач Артем 02.07.2008 «Атлет» 1.03,1 0 Корецька С.М.
22 Дмитренко Дмитро 2009 «Україна» 1.04,2 0 Рябов В.В.
23 Тарасевич Олексій 07.07.2009 «Атлет» 1.04,5 0 Корецька С.М.
24 Сулімовський Назар 28.01.2007 «Україна» 1.04,6 0 Філіпова В.І.
25 Сивун Данило 2008 КДЮСШ-2 1,08,1 0 1.05,5 0 Плиско Н.М.
26 Клановець Роман 2007 КДЮСШ-2 1.05,6 0 Плиско Н.М.
27 Соколенко Іван 2010 «Україна» 1.06,2 0 Рябов В.В.
28 Стельмах Кирило 2006 КДЮСШ-2 1,07,1 0 Плиско Н.М.
29 Кічкін Богдан 2007 КДЮСШ-2 1,12,1 0 1.07,4 0 Плиско Н.М.
30 Шевченко Данило 06.08.2008 «Україна» 1.09,5 0 Філіпови
31 Босенко Олександр 09.09.2008 «Україна» 1.09,7 0 Філіпови
32 Анісімов Кирило 2011 «Україна» 1.10,4 0 Рябов В.В.
33 Петров Валерій 2010 КДЮСШ-2 1,11,6 0 Плиско Н.М.
34 Галушко Віктор 25.07.2009 КДЮСШ-1 1.12,8 0 Красільник Т.С.
35 Дрозденко Антон 13.06.2008 «Атлет» 1.13,5 0 Корецька С.М.
36 Заєць Остап 19.08.2009 КДЮСШ-1 1.16,0 0 Красільник Т.С.
37 Чернушенко Артем 07.03.2008 КДЮСШ-1 1,18,7 0 Антонова В.Г.
600м, юнаки 2004-2005 р.р.н.0
1 Петренко Руслан 11.08.2005 КДЮСШ-1 1.42.3 207 1.45,9 164 Беркут Н.П.
2 Скороход Іван 02.01.2005 КДЮСШ-1 1.41.9 212 1.46,7 155 Антонова В.Г.
3 Олійник Юрій 2004 КДЮСШ-1 1.43.7 189 1.47,8 144 Беркут Н.П.
п/к Чалюк Максим 25.11.2003 «Атлет» 1.40.6 1.41,7 Вятіорець С.Є., Середа С.С.
600м, юнаки 2006 р.н. та молодші
1 Казанін Матвій 10.05.2007 КДЮСШ-1 1.53.5 95 1.48,3 139 Беркут Н.П.
2 Дробишев Артем 17.03.2008 «Україна» 2.00.4 50 1.55,4 81 Філіпова В.І.
3 Абакуменко Нікіта 01.08.2006 «Атлет» 2.00.8 48 1.58,7 60 Дворніков А.В.
4 Стороженко Тихон 05.05.2006 КДЮСШ-1 1.52.5 102 Антонова В.Г.
5 Ковалевський Дмитро 12.11.2007 «Атлет» 2.04,9 29 Вятіорець С.Є., Середа С.С.
6 Новінченко Кирило 20.10.2006 «Атлет» 2.14.9 0 Корецька С.М.
60м, дівчата 2004-2005 р.р.н.
1 Красільник Віолетта 02.05.2005 КДЮСШ-1 8,1

Ф-8,1

473 8,4

Ф-8,4

385 Красільник Т.С.
2 Копитько Анастасія 21.03.2004 «Атлет» 8,3

Ф-8,2

442 8,4

Ф-8,4

385 Вятіорець С.Є., Середа С.С.
3 Коршек Анастасія 11.04.2005 КДЮСШ-2 8,4

Ф-8,7

385 8,4

Ф-8,7

385 Шевчук О.Л.
4 Наталушко Варвара 28.05.2005 КДЮСШ-1 8,4

Ф-8,5

385 8,6

Ф-8,7

335 Красільник Т.С.
5 Сукач Дар’я 16.06.2004 КДЮСШ-2 8,5

Ф-8,4

385 8,6

Ф-8,8

335 Шевчук О.Л.
6 Красножон Софія 13.10.2004 КДЮСШ-2 8,6

Ф-8,6

335 8,7

Ф-8,8

312 Шевчук О.Л.
7 Дзюба Марія 03.07.2005 КДЮСШ-1 8,6

Ф-9,0

335 8,8

Ф-8,9

291 Антонова В.Г.
8 Нечипоренко Дар’я 08.03.2005 «Атлет» 8,7

Ф-8,8

312 8,8

Ф-9,1

291 Шульга О.П.
9 Левченко Ксенія 05.04.2005 КДЮСШ-2 8,8 291 9,0 252 Шевчук О.Л.
10 Культе Анна 21.12.2004 «Атлет» 9,2 218 9,1 235 Вятіорець С.Є., Середа С.С.
11 Семенець Анастасія 06.08.2005 ОДЮСШ з ол.видів 8,8 291 Салівон Р.П.
12 Примаченко Анастасія 04.02.2004 КДЮСШ-1 8,9 271 Красільник Т.С.
13 Степашко Олена 31.05.2005 КДЮСШ-1 9,3 202 Беркут Н.П.
14 Протченко Альона 12.11.2000 ОДЮСШ з ол.видів 9,4 188 Луценко В.В.
15 Гордуянова Вікторія 19.01.2005 КДЮСШ-1 10,0 115 Беркут Н.П.
16-17 Макишвілі Софія 23.01.2005 «Атлет» 10,3 88 Шульга О.П.
16-17 Шульга Карина 24.08.2004 «Атлет» 10,3 88 Шульга О.П.
18 Минакова Ірина 20.02.2005 «Атлет» 10,5 72 Шульга О.П.
19 Гончарова Аліна 23.08.2004 «Атлет» 12,1 0 Шульга О.П.
п/к Максименко Катерина 22.11.1998 «Україна» 7,7 Кузьомко Л.М.,

Кривоус Н.В.

п/к Стецкова Тетяна 09.03.2000 «Україна» 8,0 Кузьомко Л.М.,

Красільник Т.С.

60м, дівчата 2006 р.н. та молодші
1 Браточкіна Анна 20.02.2006 «Атлет» 8,7

Ф-8,6

335 8,6

Ф-8,7

335 Дворніков А.В.
2 Ткаченко Анна 09.10.2007 «Україна» 8,9

Ф-8,8

291 9,0

Ф-9,2

252 Кривоус Н.В.
3 Дмитренко Аліна 01.02.2006 «Україна» 8,9

Ф-8,9

271 9,1

Ф-9,1

235 Кривоус Н.В.
4 Дудко Наталія 09.01.2008 «Україна» 9,3

Ф-9,0

252 9,2

Ф-9,3

218 Філіпова В.І.
5 Германович Ірина 16.06.2006 КДЮСШ-1 9,4

Ф-9,7

188 9,3

Ф-9,5

202 Антонова В.Г.
6 Калитник Мілана 10.11.2007 КДЮСШ-1 9,6 161 9,2

Ф-9,4

218 Антонова В.Г.
7 Авдієнко Олександра 04.11.2006 «Атлет» 9,7 148 9,7 148 Дворніков А.В.
8 Ющенко Діана 01.06.2006 КДЮСШ-1 8,9

Ф-8,9

271 Антонова В.Г.
9 Іващенко Анна 25.09.2007 ОДЮСШ з ол.видів 9,2

Ф-9,3

218 Салівон Р.П.
10 Кордік Христина 30.09.2008 «Атлет» 10,2 96 10,0 115 Корецька С.М.
11 Лук’яненко Єлизавета 01.07.2006 «Атлет» 10,3 88 10,0 115 Корецька С.М.
12 Коваленко Юлія 2006 КДЮСШ-2 9,5

Ф-9,5

174 Плиско Н.М.
13 Загрива Єлизавета 14.02.2007 «Атлет» 9,5

Ф-9,6

174 Корецька С.М.
14 Сердюк Марія 2007 КДЮСШ-2 9,5

Ф-9,8

174 Плиско Н.М.
15 Середа Софія 22.11.2007 «Атлет» 9,5 174 Середа О.А.
16 Ставша Поліна 02.02.2008 КДЮСШ-1 10,7 57 10,1 106 Антонова В.Г.
17 Гадуа Анастасія 2007 КДЮСШ-1 9,6 161 Антонова В.Г.
18 Ткаченко Марина 19.9.2009 КДЮСШ-1 11,4 19 9,8 137 Красільник Т.С.
19 Науменко Катерина 12.12.2006 КДЮСШ-2 9,7 148 Шевчук О.Л.
20-21 Бойко Софія 13.08.2008 «Україна» 9,8 137 Філіпова В.І.
20-21 Білан Юлія «Атлет» 9,8 137 Дворников А.В.
22-23 Аксьон Поліна 28.09.2009 КДЮСШ-1 9,9 126 Беркут Н.П.
22-23 Саприкіна Аліса 07.09.2007 «Україна» 9,9 126 Хорева О.А.
24-25 Іваненко Тетяна 2006 КДЮСШ-2 10,0 115 Плиско Н.М.
24-25 Кужельна Марія 24.04.2008 КДЮСШ-1 10,0 115 Антонова В.Г.
26 Горберг Анна 17.09.2008 КДЮСШ-1 10,1 106 Красільник Т.С.
27 Тимошенко Софія 19.06.2008 «Україна» 10,2 96 Хорева О.А.
28 Кучинська Вікторія 07.06.2007 «Атлет» 11,1 33 10,7 57 Дворников А.В.
29-30 Милейко Анастасія 05.10.2009 КДЮСШ-1 10,3 88 Беркут Н.П.
29-30 Розлач Єлизавета 07.08.2009 «Україна» 10,3 88 Хорева О.А.
31 Єрошенко Ксенія 22.12.2007 «Атлет» 10,8 51 11,1 33 Дворніков А.В.
32 Бережна Юлія 07.07.2007 КДЮСШ-1 10,5 72 Антонова В.Г.
33-34 Середа Софія 22.11.2007 «Атлет» 10,5 72 Середа О.А.
33-34 Ващенок Таїсія 2006 КДЮСШ-1 10,5 72 Антонова В.Г.
35 Проходець Ніка 25.12.2008 «Атлет» 11,0 39 11,2 28 Корецька С.М.
36 Супруненко Анастасія 18.03.2009 КДЮСШ-1 11,1 33 11,1 33 Красільник Т.С.
37-38 Зверховська Анна 2009 КДЮСШ-1 10,6 64 Беркут Н.П.
37-38 Богоносю  Вікторія 13.06.2008 «Атлет» 10,6 64 Корецька С.М.
39 Коливан Вікторія 2010 КДЮСШ-1 11,3 24 11,0 39 Красільник Т.С.
40 Неділя Яна 24.06.2008 КДЮСШ-1 10,7 57 Беркут Н.П.
41 Козлова Поліна 12.09.2008 «Атлет» 10,8 51 Дворников А.В.
42 Березенець Вероніка 2010 КДЮСШ-1 11,0 39 Беркут Н.П.
43 Дмитренко Кіра 14.08.2009 КДЮСШ-1 11,1 33 Красільник Т.С.
44 Дмитрук Вероніка 2009 КДЮСШ-1 11,3 24 Беркут Н.П.
45-47 Левченко Софія 20.09.2009 КДЮСШ-2 11,5 15 Шевчук О.Л.
45-47 Кубрак Анастасія 2011 «Україна» 11,5 15 Рябов В.В.
45-47 Волошко Яніна 23.12.2008 «Атлет» 11,5 15 Корецька С.М.
48 Кучерява Анастасія 07.06.2009 КДЮСШ-2 11,6 11 Шевчук О.Л.
49 Денисенко Єлизавета 11.06.2009 КДЮСШ-1 11,6 11 Красільник Т.С.
50-51 Твердохліб Софія 2009 КДЮСШ-1 11,8 5 Беркут Н.П.
50-51 Баклажко Валерія 14.02.2007 «Атлет» 11,8 5 Корецька С.М.
52 Чаус Валерія 19.03.2011 «Україна» 11,9 2 12,1 0 Рябов В.В.
53-54 Онищенко Вероніка 20.03.2007 «Атлет» 11,9 2 Дворников А.В.
53-54 Скороход Олександра 2011 КДЮСШ-1 11,9 2 Беркут Н.П.
55-57 Кострикова Валерія 2011 КДЮСШ-2 12,3 0 Шевчук О.Л.
55-57 Кожем’яка Єлизавета 2010 «Україна» 12,3 0 Рябов В.В.
55-57 Рудніченко Крістіна 18.04.2009 «Атлет» 12,3 0 Корецька С.М.
58 Пантала Вероніка 2011 «Україна» 13,9 0 Рябов В.В.
59 Шеремет Марія 2011 «Україна» 18,3 0 Рябов В.В.
Стрибки у довжину з розбігу, дівчата 2004-2005 р.р.н.
1 Красільник Віолетта 02.05.2005 КДЮСШ-1 4,47 245 4,75 315 Красільник Т.С.
2 Наталушко Варвара 28.02.2005 КДЮСШ-1 4,27 199 4,45 240 Красільник Т.С.
3 Культе Анна 21.12.2004 «Атлет» 4,05 153 4,07 157 Вятіорець С.Є., Середа С.С.
4 Примаченко Анастасія 04.02.2004 КДЮСШ-1 4,65 289 Красільник Т.С.
5 Нечипоренко Дар’я 08/03/2005 «Атлет» 4,59 274 Шульга О.П.
6 Красножон Софія 13.10.2004 КДЮСШ-2 4,15 173 хх Шевчук О.Л.
7 Кожем’яко Світлана 2004 «Україна» 4,04 151 Кривоус Н.В.
8 Левченко Ксенія 05.04.2005 КДЮСШ-2 3,47 54 3,46 52 Шевчук О.Л.
9 Семенець Анастасія 2005 ОДЮСШ з ол.видів 3,59 71 Салівон Р.П.
10 Гордуялова Вікторія 19.01.2005 КДЮСШ-1 2,72 0 Беркут Н.П.
Стрибки у довжину з розбігу, дівчата 2006 р.н. та молодші
1 Дудко Наталія 09.01.2008 «Україна» 3,85 115 3,93 130 Філіпова В.І.
2 Браточкина Анна 20.02.2006 «Атлет» 3,54 64 3,87 119 Дворніков А.В.
3 Ткаченко Анна 09.10.2007 «Україна» 4,13 169 Кривоус Н.В.
4 Дмитренко Аліна 01.02.2006 «Чернігів» 3,96 136 Кривоус Н.В.
5 Іващенко Анна ОДЮСШ з ол.видів 3,43 78 Салівон Р.П.
6 Калитник Мілана 10.11.2007 КДЮСШ-1 3,51 59 Антонова В.Г.
7 Сердюк Марія 2007 КДЮСШ-2 3,45 51 Плиско Н.М.
8 Ставша Поліна 02.01.2008 КДЮСШ-1 3,10 10 3.38 41 Антонова В.Г.
9 Загрива Єлизавета 14.02.2007 «Атлет» 3,40 44 Корецька С.М.
10 Коваленко Юлія 2006 КДЮСШ-2 3,36 39 Плиско Н.М.
11 Кужельна Марія 24.04.2008 КДЮСШ-1 3,34 36 Антонова В.Г.
12 Аксьон Поліна 2009 КДЮСШ-1 3,10 10 3,22 22 Беркут Н.П.
13 Лук’яненко Єлизавета 01.07.2006 «Атлет» 3,10 10 3,20 20 Корецька С.М.
14 Єрошенко Ксенія 22.12.2007 «Атлет» 2,76 0 3,21 21 Дворніков А.В.
15 Кордік Христина 30.09.2008 «Атлет» 3,08 8 3,16 16 Корецька С.М.
16 Іваненко Тетяна 2006 КДЮСШ-2 3,15 15 Плиско Н.М.
17 Горберг Анна 17.09.2008 КДЮСШ-1 3,13 13 Красільник Т.С.
18 Науменко Катерина 12.12.2006 КДЮСШ-2 3,10 10 Шевчук О.Л.
19 Бережна Юлія 07.07.2007 КДЮСШ-1 3,05 5 Антонова В.Г.
20 Богоносюк Вікторія 13.06.2008 «Атлет» 3,03 4 Корецька С.М.
21 Козлова Поліна 12.09.2008 «Атлет» 3,02 3 Дворников А.В.
22 Милейко Анастасія 2009 КДЮСШ-1 3,00 2 хх Беркут Н.П.
23 Кучерява Анастасія 07.06.2009 КДЮСШ-2 2,95 0 Шевчук О.Л.
24 Супруненко Анастасія 18.03.2009 КДЮСШ-1 2,92 0 2,44 0 Красільник Т.С.
25-26 Калитник Мілана 10.11.2007 КДЮСШ-1 2,88 0 Антонова В.Г.
25-26 Проходець Ніка 25.12.2008 «Атлет» 2,88 0 2,36 0 Корецька С.М.
27 Ткаченко Марина 19.09.2009 КДЮСШ-1 2,85 0 1,60 0 Красільник Т.С.
28 Зверховська Аліна 2009 КДЮСШ-1 2,80 0 Беркут Н.П.
29 Неділя Яна 2008 КДЮСШ-1 2,78 0 2,60 0 Беркут Н.П.
30 Кучинська Вікторія 07.06.2007 «Атлет» 2,78 0 хх Дворніков А.В.
31 Левченко Софія 20.09.2009 КДЮСШ-2 2,75 0 Шевчук О.Л.
32 Волошко Яніна 23.12.2008 «Атлет» 2,73 0 Корецька С.М.
33 Дмітрук Вероніка 2009 КДЮСШ-1 2,67 0 Беркут Н.П.
34 Чаус Валерія 19.09.2011 «Україна» 2,58 0 2,53 0 Рябов В.В.
35 Березенець Вероніка 2010 КДЮСШ-1 2,56 0 Беркут Н.П.
36 Твердохлеб Софія 2009 КДЮСШ-1 2 52 0 Беркут Н.П.
37 Коливан Вікторія 2,51 КДЮСШ-1 2,51 0 Красільник Т.С.
38 Кострікова Валерія 2011 КДЮСШ-2 2,45 0 Шевчук О.Л.
39 Денисенко Єлизавета 11.06.2009 КДЮСШ-1 2,30 0 Красільник Т.С.
40 Кожем’яко Лідія «Україна» 2,21 0 Рябов В.В.
41 Рудниченко Крістина 18.04.2009 «Атлет» 2,06 0 Корецька С.М.
42 Скороход Олександра 2011 КДЮСШ-1 1,72 0 Беркут Н.П.
43 Баклажко Валерія 14.02.2007 «Атлет» 1,56 0 Корецька С.М.
44 Пантала Вероніка 28.11.2011 «Україна» 1,50 0 Рябов В.В.
45-50 Онищенко Вероніка 20.03.2007 «Атлет» хх Дворніков А.В.
45-50 Шеремет Марія 2011 «Україна» хх Рябов В.В.
45-50 Степашко Олена 31.05.2005 КДЮСШ-1 хх Беркут Н.П.
45-50 Коливан Марія 2010 КДЮСШ-1 хх Красільник Т.С.
45-50 Дмитренко Кіра 14.08.2009 КДЮСШ-1 хх Красільник Т.С.
45-50 Кубрік Анастасія 25.01.2011 «Україна» хх Рябов В.В.
300м, дівчата 2004-2005 р.р.н.
1 Копитько Анастасія 21.03.2004 «Атлет» 45,3 390 43,8 450 Вятіорець С.Є., Середа С.С.
2 Олійник Анжеліка 10.08.2005 ОДЮСШ з ол.видів 46,6 344 45,9 368 Луценко В.В.
3 Сукач Дар’я 15.06.2004 КДЮСШ-2 46,8 338 47,3 322 Шевчук О.Л.
4 Дзюба Марія 03.07.2005 КДЮСШ-1 49,6 256 47,2 325 Антонова В.Г.
5 Красножон Софія 13.10.2004 КДЮСШ-2 51,2 218 48,5 286 Шевчук О.Л.
6 Коршек Анастасія 11.04.2005 КДЮСШ-2 51,0 223 49,7 254 Шевчук О.Л.
7 Левченко Ксенія 05.04.2005 КДЮСШ-2 53,7 168 52,0 201 Шевчук О.Л.
8 Наталушко Варвара 28.02.2005 КДЮСШ-1 47,1 328 Красільник Т.С.
9 Примаченко Анастасія 04.02.2004 КДЮСШ-1 47,9 303 Красільник Т.С.
10 Культе Анна 21.12.2004 «Атлет» 58,8 91 Вятіорець С.Є., Середа С.С.
п/к Стецькова Тетяна 09.03.2000 КДЮСШ-1 42,4 41,5 Кузьомко Л.М.

Красільник Т.С.

п/к Максименко Катерина 22.11.1998 «Україна» 43,6 Кузьомко Л.М.
300м, дівчата 2006 р.н. тпа молодші
1 Дудко Наталія 09.01.2008 «Україна» 51,5 211 49,6 256 Філіпова В.І.
2 Браточкина Анна 20.02.2006 «Атлет» 52,8 185 49,2 267 Дворников А.В.
3 Германович Ірина 16.06.2006 КДЮСШ-1 55,0 145 51,8 205 Антонова В.Г.
4 Чаленко Маргарита 02.07.2007 «Україна» 58,3 98 56,5 122 Хорева О.А.
5 Саприкіна Аліса 07.09.2007 «Україна» 59,8 80 55,8 132 Хорева О.А.
6 Ющенко Діана 01.06.2006 КДЮСШ-1 51,8 205 Антонова В.Г.
7 Тимошенко Софія 19.06.2008 «Україна» 1,00,6 71 55,7 134 Хорева О.А.
8 Коваленко Юлія 2006 КДЮСШ-2 54,5 154 Плиско Н.П.
9 Авдієнко Олександра 04112006 «Атлет» 1,02,7 51 58,6 94 Дворников А.В.
10 Розлач Єлизавета 07.08.2009 «Україна» 1,02,0 57 59,9 79 Хорева О.А.
11 Білан Юлія ? «Атлет» 55,9 131 Дворников А.В.
12 Кордик Христина 30.09.2008 «Атлет» 1,03,7 42 59,8 80 Корецька С.М.
13 Ставша Поліна 02.02.2008 КДЮСШ-1 57,5 108 Антонова В.Г.
14 Калитник Мілана 10.11.2007 КДЮСШ-1 58,1 100 Антонова В.Г.
15 Ващенок Таїсія 2006 КДЮСШ-1 59,1 88 Антонова В.Г.
16 Маринченко Вікторія 30.09.2008 КДЮСШ-1 1.00,3 74 Беркут Н.П.
17 Сердюк Марія 2007 КДЮСШ-2 1,00,8 69 Плиско Н.М.
18 Ткаченко Марина 2009 КДЮСШ-1 1.02,7 51 Красільник Т.С.
19 Милейко Анастасія 05.10.2009 КДЮСШ-1 1.04,1 39 Беркут Н.П.
20 Лук’яненко Єлизавета 01.07.2006 «Атлет» 1.05,2 31 Корецька С.М.
21 Горберг Анна 17.09.2008 КДЮСШ-1 1.05,5 29 Красільник Т.С.
22-23 Іваненко Тетяна 2006 КДЮСШ-2 1,05,6 28 Плиско Н.М.
22-23 Волошко Яніна 23.12.2008 «Атлет» 1.05,6 28 Корецька С.М.
24 Коливан Вікторія 29.03.2010 КДЮСШ-1 1.05,7 27 Красільник Т.С.
25 Бондаренко Вікторія 07.02.2009 «Україна» 1,06,3 23 Хорева О.А.
26 Кужельна Марія 24.04.2008 КДЮСШ-1 1.07,4 17 Антонова В.Г.
27 Супруненко Анастасія 2009 КДЮСШ-1 1.09,1 8 Красільник Т.С.
28 Бережна Юлія 07.07.2007 КДЮСШ-1 1,09,5 6 Антонова В.Г.
29 Кипаренко Анастасія 11.04.2009 «Україна» 1,10,5 2 Хорева О.А.
30 Ребенок Анастасія 18.09.2008 «Україна» 1,11,9 0 Хорева О.А.
31 Дмитренко Кіра 14.08.2009 КДЮСШ-1 1.12,0 0 Красільник Т.С.
32 Зверева Анастасія 22.06.2009 «Україна» 1,12,6 0 Хорева О.А.
33 Рудніченко Крістіна 18.04.2009 «Атлет» 1.13,2 0 Корецька С.М.
34 Єрошенко Ксенія 22.12.2007 «Атлет» 1.13,3 0 Дворников А.В.
35 Денісенко Єлизавета 2009 КДЮСШ-1 1.13,9 0 Красільник Т.С.
36 Самсоненко Софія 20.09.2008 «Україна» 1,14,2 0 Хорева О.А.
37 Мельникова Катерина 30.12.2009 «Україна» 1,22,1 0 Хорева О.А.
38 Сміяк Анна 25.06.2010 «Україна» 1,32,0 0 Хорева О.А.
600м, дівчата 2004-2005 р.р.н.
1 Копитько Анастасія 21.03.2004 «Атлет» 1,44,0 485 1.42,5 514 Вятіорець С.Є., Середа С.С.
2 Коршек Анастасія 11.04.2005 КДЮСШ-2 2.06,6 197 Шевчук О.Л.
3 Сукач Дар’я 15.06.2004 КДЮСШ-2 2.07,3 190 Шевчук О.Л.
4 Левченко Ксенія 05.04.2005 КДЮСШ-2 2.12,3 153 Шевчук О.Л.
5 Шульга Карина 24.08.2004 «Атлет» 2,39,3 30 2.40,0 28 Шульга О.П.
6 Минакова Ірина 20.02.2005 «Атлет» 3,09,5 0 Шульга О.П.
600м, дівчата 2006 р.н. та молодші
1 Засько Дар’я 11.01.2006 КДЮСШ-1 1,53,5 335 1.58,8 272 Беркут Н.П.
2 Дмитренко Аліна 01.02.2006 «Україна» 1,52,3 351 2.03,9 221 Кривоус Н.В.
3 Ткаченко Анна 09.10.2007 «Україна» 2,02,4 235 1.53,8 331 Кривоус Н.В.
4 Маринченко Вікторія 30.09.2008 КДЮСШ-1 2,26,5 75 2.19,3 110 Беркут Н.П.
5 Саприкіна Аліса 07.09.2007 «Україна» 2,14,5 139 Хорева О.А.
6 Чаленко Маргарита 02.07.2007 «Україна» 2,21,8 97 Хорева О.А.
7 Тимошенко Софія 19.06.2008 «Україна» 2,30,2 59 Хорева О.А.
 

0 Комментарии

You can be the first one to leave a comment.

Оставить комментарий