Чемпіонат міста з легкоатлетичного 4-борства

серед юнаків та дівчат 2004-2005 рр.н., 2006 р.н. та молодших

03-04 жовтня 2017 року,

ОНСЦ «Чернігів»

 

Результати (скачати)

 

Підсумкова таблиця:

 

Місце Прізвище, ім я Дата народж ФСТ ДЮСШ

 

Біг 60м Довжина М яч Біг 300м Сума очок Прізвище, І.П. тренера
Рез-т, сек Очки Рез-т, м Очки Рез-т, м Очки Рез-т, сек Очки
Юнаки 2004-2005 рр.н.  
1 Черніченко Євгеній 06.01.2004 У «Атлет» 8,0 76 4,40 47 47 52 44,2 66 241 Шульга О.П.
2 Тарасенко Віталій 04.12.2004 ОДЮСШ 8,2 70 4,57 51 31 29 43,1 68 218 Луценко В.В.
3 Петренко Руслан 11.08.2005 МОН КДЮСШ №1 8,4 64 3,88 35 37 38 48,5 56 193 Беркут Н.П.
4 Бабушкін Олександр 09.09.2005 У ДЮСШ 8,9 49 3,99 38 35 35 46,9 61 183 Кривоус Н.В.
5 Копил Сергій 2004 «Олімп» 9,5 32 3,50 28 39 41 50,6 51 152 Лазаренко М.Г.
6 Йовенко Дмитро 2004 У ДЮСШ 9,0 46 3,96 37 34 34 58,2 34 151 Кривоус Н.В.
7 Гук Віталій 24.03.2005 У «Атлет» 9,3 37 3,41 26 35 35 51,0 50 148 Вятіорець С.Є., Середа С.С.
8 Сопун Владислав 2005 «Олімп» 8,8 52 3,42 26 27 24 55,3 40 142 Лазаренко М.Г.
9 Васильєв Олександр 14.05.2005 У «Атлет» 9,0 46 3,42 26 23 18 50,5 51 141 Дворников А.В.
10 Силенко Сергій 02.07.2004 У «Атлет» 9,7 28 3,48 27 27 24 51,5 48 127 Вятіорець С.Є., Середа С.С.
11 Філонов Ерік 2004 «Олімп» 9,9 24 2,95 18 38 39 54,2 42 123 Лазаренко М.Г.
12 Шкурський Андрій 2004 У ДЮСШ 9,5 32 3,88 35 27 24 1,00,5 29 120 Кривоус Н.В.
13 Комаров Микола 19.05.2004 МОН КДЮСШ №1 9,7 28 3,51 28 35 35 1,00,7 29 120 Беркут Н.П.
14 Торія Єгор 2004 ОДЮСШ 9,9 24 3,33 25 33 32 56,4 37 118 Масюк А.М.
15 Глібко Михайло 2005 «Олімп» 10,2 18 3,06 20 37 38 56,6 37 113 Лазаренко М.Г.
16 Богдан Олександр 2005 СДЮШОР з л\с 9,3 37 3,40 26 18 11 56,7 37 111 Лазаренко М.Г.
17 Ващенко Олег 25.06.2004 МОН КДЮСШ №1 9,7 28 2,76 15 24 19 53,5 44 106 Беркут Н.П.
18 Брикін Вадим 11.02.2004 МОН КДЮСШ №1 9,7 28 3,60 30 37 38 1,19,6 0 96 Беркут Н.П.
19 Сядуро Микола 31.08.2005 МОН КДЮСШ №1 33 32 53,9 43 75 Лисенко К.В.
20 Нікітенко Андрій 2004 СДЮШОР з л\с 10,5 13 3,03 19 28 25 1,07,2 18 75 Лазаренко М.Г.
21 Ольховик Єгор 22.07.2004 МОН КДЮСШ №1 35 35 56,2 38 73 Лисенко К.В.
22 Крапивний Станіслав 25.12.2005 ОДЮСШ 10,5 13 2,75 14 19 12 1,02,9 25 64 Масюк А.М.
23 Гаврусенко Денис 27.02.2004 МОН КДЮСШ №1 9,5 32 3,44 27 59 Беркут Н.П.
24 Никоненко В ячеслав 11.10.2004 ОДЮСШ 10,2 18 3,30 24 42 Масюк А.М.
25 Кондратенко Вадим 2005 СДЮШОР з л\с 10,9 0 2,42 0 16 10 1,19,6 0 10 Лазаренко М.Г., Семенов О.В.
Дівчата 2004-2005 рр.н.  
1 Примаченко Анастасія 04.02.2004 МОН КДЮСШ №1 8,8 70 3,93 49 26 36 51,9 79 234 Красільник Т.С.
2 Краснажон Софія 13.10.2004 У «Атлет» 8,6 76 3,59 40 24 32 52,5 78 226 Вятіорець С.Є., Середа С.С.
3 Красільник Віолетта 02.05.2005 МОН КДЮСШ №1 8,7 73 3,56 40 22 28 53,7 75 216 Красільник Т.С.
4 Бобрик Єлізавета 2004 «Олімп» 9,0 64 3,13 29 27 38 54,0 74 205 Лазаренко М.Г.
5 Мезенцева Анастасія 04.02.2005 У «Атлет» 9,3 55 3,44 37 23 30 55,1 70 192 Корецька С.М.
6 Наталушко Варвара 28.02.2005 МОН КДЮСШ №1 9,2 58 3,26 32 21 26 55,4 70 186 Красільник Т.С.
7 Радіонова Вікторія 13.06.2005 У «Атлет» 9,5 49 3,18 31 28 40 59,2 61 181 Корецька С.М.
8 Коршек Анастасія 11.04.2005 МОН КДЮСШ №2 9,6 46 3,28 33 16 16 56,2 68 163 Шевчук О.Л.
9 Дзюба Марія 03.07.2005 МОН КДЮСШ №1 9,6 46 2,76 21 22 28 57,0 66 161 Антонова В.Г.
10 Ярмошенко Вікторія 24.09.2004 МОН КДЮСШ №1 10,2 31 3,10 29 19 22 1,01,9 56 138 Красільник Т.С.
11 Малей Аліна 22.02.2005 У «Атлет» 9,7 43 3,15 30 15 14 87 Корецька С.М.
12 Коновалова Діана 08.06.2005 ОДЮСШ 9,6 46 3,10 29 75 Масюк А.М.
13 Соловйова Дар’я 21.11.2004 У «Атлет» 9,7 43 2,83 23 66 Шульга О.П.
14 Седнівець Вікторія 01.12.2004 У «Атлет» 10,7 22 2,72 20 42 Корецька С.М.
15 Комаровська Валерія 27.12.2004 У «Атлет» 11,1 16 2,76 21 37 Корецька С.М.
Юнаки 2006 р.н. та мол.  
1 Галушка Богдан 06.03.2006 МОН КДЮСШ №1 9,3 37 3,71 32 35 35 51,7 48 152 Антонова В.Г.
2 Казанін Матвій 10.05.2007 МОН КДЮСШ №1 9,3 37 3,56 29 27 24 52,9 45 135 Беркут Н.П.
3 Абакуменко Микита 01.08.2006 У «Атлет» 9,3 37 3,01 19 27 24 55,7 39 119 Вятіорець С.Є., Середа С.С.
4 Слісаренко Микита 02.10.2006 ОДЮСШ 9,6 30 3,03 19 32 31 57,6 35 115 Масюк А.М.
5 Сич Максим 08.04.2007 МОН КДЮСШ №1 9,9 24 3,10 21 28 25 1,01,6 27 97 Беркут Н.П.
6 Прейс Олександр 2009 У ДЮСШ 9,6 20 3,30 24 24 19 1,01,1 28 91 Закатова Я.В.
7 Демченко Антон 2009 У ДЮСШ 10,1 20 2,90 17 24 19 58,3 33 89 Кривоус Н.В.
8 Глібко Андрій 2006 «Олімп» 10,4 14 3,08 20 32 31 1,05,1 21 86 Лазаренко М.Г.
9 Шульга Іван 27.02.2007 МОН КДЮСШ №1 10,6 11 3,10 20 23 18 1,00,7 29 78 Антонова В.Г.
10 Пилипенко Артем 24.12.2007 МОН КДЮСШ №1 10,5 13 2,59 12 23 18 58,3 33 76 Беркут Н.П.
11 Манойлик Володимир 10.02.2007 МОН КДЮСШ №1 10,6 11 2,74 14 26 22 1,00,7 29 76 Антонова В.Г.
12 Москаленко Ярослав 20.03.2007 ОДЮСШ 35 35 55,6 40 75 Масюк А.М.
13 Тищенко Олександр 21.12.2007 У ДЮСШ 9,7 28 3,10 20 29 26 1,16,8 0 74 Корецька С.М.
14 Летошко Олександр 10.03.2008 МОН КДЮСШ №1 10,2 18 2,90 17 19 12 1,02,1 27 74 Лисенко К.В.
15 Грязний Данило 2007 У «Атлет» 10,9 0 2,74 14 17 10 1,01,4 22 66 Шульга О.П.
16 Кулик Роман 24.08.2008 У «Атлет» 9,8 26 3,65 31 57 Корецька С.М.
17 Шльончик Олексій 22.11.2007 МОН КДЮСШ №1 10,9 0 2,66 13 17 10 1,06,4 19 42 Беркут Н.П.
18 Дробишев Артем 2008 У ДЮСШ 10,0 22 3,06 20 42 Філіпови
19 Крюков Кіріл 19.11.2008 МОН КДЮСШ №1 10,3 16 3,20 22 38 Беркут Н.П.
20 Боровик Богдан 23.05.2008 МОН КДЮСШ №1 11,4 0 2,70 14 18 11 1,10,4 13 38 Лисенко К.В.
21 Шалін Артем 28.04.2008 У «Атлет» 10,2 18 2,94 18 36 Корецька С.М.
22 Повжик Матвій 01.07.2006 У ДЮСШ 11,3 0 2,49 10 19 12 1,09,5 14 36 Філіпови
23 Плоский Микола 18.03.2009 У «Атлет» 10,2 18 2,93 17 35 Корецька С.М.
24 Дзигман Іван 29.08.2007 У «Атлет» 10,4 14 3,07 20 34 Корецька С.М.
25 Жибер Дмитро 2005 У «Олімп» 10,9 0 2,60 12 23 18 30 Лазаренко М.Г.
26-27 Крапивний Борис 24.08.2007 ОДЮСШ 10,9 0 NM 17 10 1.11.8 12 22 Масюк А.М.
26-27 Пищур Єгор 14.12.2007 МОН КДЮСШ №1 10,7 10 2,57 12 22 Беркут Н.П.
28 Куліш Олександр 16.07.2008 У «Атлет» 11,2 0 2,96 18 18 Корецька С.М.
29 Костюк Михайло 23.05.2008 У «Атлет» 11,9 0 2,42 0 NM 1,10,0 14 14 Дворников А.В.
30 Тимошенко Максим 03.04.2008 У «Атлет» 11,5 0 1,72 0 17 10 1,15,3 0 10 Середа О.А.
Дівчата 2006 р.н. та мол.  
1 Мозгова Ангеліна 10.02.2006 У «Атлет» 8,8 70 3,86 48 23 30 51,9 79 227 Корецька С.М.
2 Каракостантиніва Вероніка 26.07.2006 МОН КДЮСШ №2 9,0 64 3,72 44 14 12 52,7 77 197 Шевчук О.Л.
3 Ткаченко Анна 09.10.2007 У ДЮСШ 9,3 55 3,39 36 17 18 53,5 75 184 Кривоус Н.В.
4 Дмитренко Аліна 2006 У ДЮСШ 9,3 55 3,38 35 11 0 55,0 71 161 Кривоус Н.В.
5 Шведунова Євгенія 16.01.2008 МОН КДЮСШ №1 10,7 22 3,00 27 21 26 1,00,8 57 132 Беркут Н.П.
6 Нестеренко Анна 2009 У ДЮСШ 10,3 29 2,89 24 16 16 1,01,0 57 126 Кривоус Н.В.
7 Бережна Юлія 07.07.2007 МОН КДЮСШ №1 10,2 31 3,12 29 16 16 1,08,5 40 116 Антонова В.Г.
8 Середа Софія 22.11.2007 У «Атлет» 10,9 19 2,40 14 16 16 1,04,9 47 96 Вятіорець С.Є., Середа С.С.
9 Сядуро Ольга 21.12.2006 МОН КДЮСШ №1 11,0 17 2,50 16 18 20 1,07,2 43 96 Лисенко К.В.
10 Машталєр Катерина 2006 «Олімп» 10,8 20 2,77 21 12 0 1,09,0 39 80 Лазаренко М .Г.
11 Маринченко Вікторія 30.09.2008 МОН КДЮСШ №1 11,1 16 2,10 0 18 20 1,08,5 40 76 Беркут Н.П.
12 Скрипка Єлизавета 15.11.2007 У «Атлет» 9,8 40 3,12 29 10 0 69 Корецька С.М.
13 Кезля Єлизавета 2007 У ДЮСШ 11,5 10 2,34 13 10 0 1,09,0 39 62 Закатова Я.В.
14 Браточкина Анна 20.02.2006 У «Атлет» 9,9 37 2,92 25 62 Вятіорець С.Є., Середа С.С.
15 Березовська Маргарита 25.04.2008 У «Атлет» 10,7 22 2,66 19 16 16 57 Корецька С.М.
16 Богоносюк Вікторія 13.06.2008 У «Атлет» 10,7 22 2,75 21 43 Корецька С.М.
17 Петрачова Катерина 26.08.2008 МОН КДЮСШ №1 11,1 16 2,73 21 37 Лисенко К.В.
18 Кордик Крістіна 30.09.2008 У «Атлет» 11,2 14 2,26 11 14 12 37 Корецька С.М.
19 Крюкова Мілана 12.11.2007 МОН КДЮСШ №1 10,8 20 2,50 16 36 Беркут Н.П.
20 Волошко Яніна 23.12.2008 У «Атлет» 11,2 14 2,18 10 13 10 34 Корецька С.М.
21 Шемендюк Дар я 23.01.2008 У «Атлет» 11,4 11 NM 15 14 25 Корецька С.М.
22-23 Прохорець Ніка 25.12.2008 У «Атлет» 12,1 0 NM 14 12 12 Корецька С.М.
22-23 Асатрян Гоар 27.06.2009 У «Атлет» 11,9 0 2,30 12 10 0 12 Корецька С.М.
24-25 Козлова Поліна 12.09.2008 У «Атлет» 12.1 0 NM 0 Дворников А.В.
24-25 Потапенко Таїсія 12.12.2008 У «Атлет» 11,9 0 2,00 0 12 0 0

 

Гол. суддя _______________________Масюк А.М.                                    Секретар ____________________________Філіпова В.І.

 

0 Комментарии

You can be the first one to leave a comment.

Оставить комментарий