Відкритий Чемпіонат області з легкої атлетики

серед юнаків та дівчат 2002-2003 р.н. і молодші.

20 травня 2015 р. м.Чернігів

Результати (скачати)

60м юнаки
Місце абс. Старт. номер Спортсмен Команда Дата народження Результ. Розряд Очки Тренери
1 2 Ковальчук Вадим Борзнянський р-н МОН ДЮСШ 02,06,2002 7,8 Ф-7,9 І-юн 24 Доценко О.М.
2 75 Музиченко Владислав Козелецький р-н МОН ДЮСШ 15,01,2002 8,1 Ф-8,2 ІІ-юн 21 Шарак О.В.
3 476 Мишко Ярослав Чернігів «С» КДЮСШ — 2 03,04,2002 8,2 Ф -8,2 ІІ-юн 18 Філіпови
4 69 Олешко Павло Носівський  р-н МОН ДЮСШ 12,07,2002 8,5 Ф-8,5 ІІІ-юн 15 Шиша Н.О.
5 55 Волошин Антон Чернігів,У, КДЮСШ 26,12,2003 8,6 Ф-8,6 ІІІ-юн Ос Плотіцини
6 521 Каранда Микита Чернігів МОН КДЮСШ — 2 01,01,2002 8,5 Ф- 8,6 ІІІ-юн Ос Хорт Т.М.
7 172 Мирний Данило Чернігів «С» КДЮСШ — 2 09,12,2002 8,6 ІІІ-юн Ос Філіпови
8 534 Савалій Денис Чернігів МОН КДЮСШ — 2 10,04,2003 8,7 ІІІ-юн Ос Хорт Т.М.
9 358 Нога Роман Прилуки МОН ДЮСШ 02,04,2002 8,7 ІІІ-юн 13 Мачульний Є.В.
10 200 Біленко Дмитро Носівський  р-н МОН ДЮСШ 16,05,2003 8,7 ІІІ-юн 11 Шиша Н.О.
11 503 Сова Дмитро Чернігів МОН КДЮСШ — 2 22,09,2002 8,8 ІІІ-юн Ос Хорт Т.М.
12 10 Калюжний Артем Менський р-н,»К» ДЮСШ 00,00,2003 8,9 б/р 9 Калюжна Т.В.
13 1300 Мельник Максим Носівський  р-н МОН ДЮСШ 23,11,2002 8,9 б/р 7 Бочок В.А.
14 49 Адаменко Юрій Борзнянський р-н МОН ДЮСШ 08,12,2003 9,0 б/р 5 Романенко Р.О.
15 112 Лисак Денис Прилуки МОН ДЮСШ 19,11,2002 9.1 б/р 4 Бобровська О.А.
16 169 Остапенко Кирил Чернігів «С» КДЮСШ — 2 28,08,2002 9.1 б/р Ос Філіпови
17 1462 Касьян Богдан Носівський  р-н МОН ДЮСШ 01,01,2004 9,2 б/р 3 Бочок В.А.
18 969 Ніколаєно Кирил Чернігів «У» ДЮСШ «Атлет» 26,01,2002 9,3 б/р Ос Вятіорець С.Є.,Середа С.С.
19 15 Бродський Ян Менський р-н,»К» ДЮСШ 18,03,2005 9,3 б/р Ос Таратухіна Н.П.
20 1125 Обушний Кирил Менський р-н,»К» ДЮСШ 21,09,2004 9,3 б/р Ос Таратухіна Н.П.
21 18 Куций Степан Козелецький р-н МОН ДЮСШ 17,06,2002 9.1 б/р 2 Шарак О.В.
22 6 Колос Владислав Н-Сіверський р-н МОН ДЮСШ 03,07,2002 9,4 б/р 0 Бренз А.М.
23 662 Троян Євген Чернігів «С» КДЮСШ — 2 25,05,2003 9,4 б/р Ос Філіпови
24 469 Гричанюк Владислав Чернігв МОН КДЮСШ — 1 27,02,2003 9,5 б/р Ос Антонова В.Г.
25 12 Сизоненко Данило Чернігів,У, КДЮСШ 06,03,2003 9,5 б/р Ос Плотіцини
26 122 Коврига Сергій Менський р-н,»К» ДЮСШ 20,01,2004 9,5 б/р Ос Таратухіна Н.П.
27 19 Шевченко Тарас Борзнянський р-н МОН ДЮСШ 22,04,2004 9,6 б/р 0 Романенко Р.О.
28 153 Карпухін Олександр Н-Сіверський р-н МОН ДЮСШ 10,11,2004 9,7 б/р 0 Бренз А.М.
29 37 Фещенко Дмитро Чернігів «У» ДЮСШ «Атлет» 08,02,2002 9,9 б/р Ос Шульга О.П.,Теремець О.В.
30 473 Бутенко Олег Чернігв МОН КДЮСШ — 1 27,02,2003 10,0 б/р Ос Антонова В.Г.
31 13 Дубровський Андрій Чернігв МОН КДЮСШ — 1 00,00,2004 10,2 б/р Ос Антонова В.Г.
32 462 Давиденко Максим Чернігв МОН КДЮСШ — 1 10,09,2003 10,2 б/р Ос Антонова В.Г.
300 м юнаки
1 2 Ковальчук Вадим Борзнянський р-н МОН ДЮСШ 02,06,2002 44,3 ІІІ-юн 24 Доценко О.М.
2 75 Музиченко Владислав Козелецький р-н МОН ДЮСШ 15,01,2002 45,9 ІІІ-юн Ос Сергієнко В.А.
3 521 Каранда Микита Чернігів МОН КДЮСШ — 2 01,01,2002 46,2 б/р 21 Хорт Т.М.
4 476 Мишко Ярослав Чернігів «С» КДЮСШ — 2 03,04,2002 47,1 б/р Ос Філіпови
5 100 Шугалій Володимир Борзнянський р-н МОН ДЮСШ 26,01,2002 48,7 б/р 18 Доценко О.М.
6 90 Савицький Микола Н-Сіверський р-н МОН ДЮСШ 19,12,2002 50,2 б/р 15 Клименко В.В
7 112 Лисак Денис Прилуки МОН ДЮСШ 19,11,2002 50,3 б/р Ос Бобровська О.А.
8 1300 Касьян Богдан Носівський  р-н МОН ДЮСШ 01,01,2004 50,4 б/р 13 Бочок В.А.
9 29 Троян Євген Чернігів «С» КДЮСШ — 2 25,05,2003 51,0 б/р Ос Філіпови
10 49 Адаменко Юрій Борзнянський р-н МОН ДЮСШ 08,12,2003 51,1 б/р 11 Романенко Р.О.
11 142 Рябуха Роман Н-Сіверський р-н МОН ДЮСШ 06,05,2002 51,6 б/р 9 Клименко В.В
12 1462 Мельник Максим Носівський  р-н МОН ДЮСШ 23,11,2002 51,8 б/р 7 Бочок В.А.
13 534 Савалій Денис Чернігів МОН КДЮСШ — 2 10,04,2003 53,8 б/р 5 Хорт Т.М.
14 152 Стадольський Ілля Н-Сіверський р-н МОН ДЮСШ 15,10,2002 54,3 б/р 3 Клименко В.В
15 1125 Обушний Кирил Менський р-н,»К» ДЮСШ 21,09,2004 55,0 б/р Ос Таратухіна Н.П.
16 122 Коврига Сергій Менський р-н,»К» ДЮСШ 20,01,2004 55,2 б/р Ос Таратухіна Н.П.
17 462 Давиденко Максим Чернігв МОН КДЮСШ — 1 10,09,2003 56,2 б/р Ос Антонова В.Г.
18 99 Солодин Дмитро Н-Сіверський р-н МОН ДЮСШ 03,03,2002 57,1 б/р 2 Клименко В.В
19 356 Ушенко Михайло Прилуцький р-н МОН ДЮСШ 29,01,2002 57,8 б/р 0 Куц А.С.
20 18 Куций Степан Козелецький р-н МОН ДЮСШ 17,06,2002 1,00,3 б/р 0 Шарак О.В.
21 473 Бутенко Олег Чернігв МОН КДЮСШ — 1 27,02,2003 1,00,8 б/р Ос Антонова В.Г.
22 153 Карпухін Олександр Н-Сіверський р-н МОН ДЮСШ 10,11,2004 1,03,0 б/р 0 Бренз А.М.
23 6 Колос Владислав Н-Сіверський р-н МОН ДЮСШ 03,07,2002 1,03,2 б/р 0 Бренз А.М.
600м юнаки
1 93 Бренз Данило Н-Сіверський р-н МОН ДЮСШ 04,09,2002 1,47,5 24 Бренз А.М.
2 75 Музиченко Владислав Козелецький р-н МОН ДЮСШ 15,01,2002 1,48,6 Ос Шарак О.В.
3 125 Шнип Ілля Н-Сіверський р-н МОН ДЮСШ 01,11,2002 1,55,8 18 Клименко В.В
4 626 Сергієнко Михайло Козелецький р-н МОН ДЮСШ 24,11,2002 1,59,2 15 Сергієнко В.А.
5 361 Пінчук Богдан Прилуцький р-н МОН ДЮСШ 28,08,2002 2,05,7 13 Куц А.С.
6 5 Риховсчький Павло Н-Сіверський р-н МОН ДЮСШ 04,07,2002 2,09,7 11 Клименко В.В
7 357 Кудін Олександр Прилуцький р-н МОН ДЮСШ 00,00,2002 2,17,5 9 Гавриленко В.П.
Стрибки у довжину юнаки
1 503 Сова Дмитро Чернігів МОН КДЮСШ — 2 22.09.2002 4.47 ІІІ-юн 24 Хорт Т.М.
2 476 Мишко Ярослав Чернігів «С» КДЮСШ — 2 03.04.2002 4.46 ІІІ-юн 21 Філіпови
3 69 Олешко Павло Носівський  р-н МОН ДЮСШ 12.07.2002 4.41 ІІІ-юн 18 Шиша Н.О.
4 521 Каранда Микита Чернігів МОН КДЮСШ — 2 01.01.2002 4.19 ІІІ-юн 15 Хорт Т.М.
5 200 Біленко Дмитро Носівський  р-н МОН ДЮСШ 16.02.2003 4.16 ІІІ-юн 13 Шиша Н.О.
7 534 Савалій Денис Чернігів МОН КДЮСШ — 2 10.04.2003 4.16 ІІІ-юн 11 Хорт Т.М.
8 100 Шугалій Володимир Борзнянський р-н МОН ДЮСШ 26.01.2002 4.15 ІІІ-юн 9 Доценко О.М.
9 10 Калюжний Артем Менський р-н,»К» ДЮСШ 00.00.2002 3.97 б/р 7 Калюжна Т.В.
10 172 Мирний Данило Чернігів «С» КДЮСШ — 2 09.12.2002 3.94 б/р Ос Філіпови
11 169 Остапенко Кирил Чернігів «С» КДЮСШ — 2 28.08.2002 3.85 б/р Ос Філіпови
12 1130 Рутта Олег Менський р-н,»К» ДЮСШ 02.02.2003 3.83 б/р 5 Таратухіна Н.П.
13 359 Огієнко Максим Прилуцький р-н МОН ДЮСШ 11.05.2002 3.82 б/р Ос Гавриленко В.Г.
14 358 Нога Роман Прилуки МОН ДЮСШ 02.04.2002 3.78 б/р 4 Гавриленко В.Г.
15 1300 Касьян Богдан Носівський  р-н МОН ДЮСШ 01.01.2004 3.77 б/р 3 Бочок В.А.
16 1130 Нехаєвський Сергій Менський р-н,»К» ДЮСШ 10.02.2004 3.65 б/р Ос Таратухіна Н.П.
17 19 Шевченко Тарас Борзнянський р-н МОН ДЮСШ 27.02.204 3.53 б/р 2 Романенко Р.О.
18 662 Троян Євген Чернігів «С» КДЮСШ — 2 26.05.2003 3.52 б/р Ос Філіпови
19 1115 Обушний Кирил Менський р-н,»К» ДЮСШ 21.09.2004 3.52 б/р Ос. Таратухіна Н.П.
20 1127 Коврига Сергій Менський р-н,»К» ДЮСШ 20.01.2004 3.49 б/р Ос. Таратухіна Н.П.
21 969 Ніколаєно Кирил Чернігів «У» ДЮСШ «Атлет» 26.01.2002 3.35 б/р Ос Вятіорець С.Є.,Середа С.С.
22 112 Лисак Денис Прилуки МОН ДЮСШ 19.11.2002 3.30 б/р Ос Бобровська О.А.
23 15 Бродський Ян Менський р-н,»К» ДЮСШ 18.03.2005 3.26 б/р Ос. Таратухіна Н.П.
24 87 Рещенко Дмитро Чернігів «У» ДЮСШ «Атлет» 28.03.2002 3.11 б/р Ос Шульга О.П.,Теремець О.В.
Стрибки у висоту юнаки
1 351 Болобан Владислав Прилуцький р-н МОН ДЮСШ 04.05.2002 130 ІІІ-юн 24 Куц А.С.
2 14 Рутта Олег Менський р-н,»К» ДЮСШ 00.00.2003 130 ІІІ-юн 21 Таратухіна Н.П.
3 368 Приймак Максим Прилуцький р-н МОН ДЮСШ 21.10.2002 125 б/р 18 Чекалін С.П.
4 359 Огієнко Максим Прилуцький р-н МОН ДЮСШ 11.05.2002 125 б/р 15 Гавриленко В.Г.
5 356 Кушенко Михайло Прилуцький р-н МОН ДЮСШ 29.01.2002 120 б/р 13 Куц А.С.
6 112 Лисак Денис Прилуки МОН ДЮСШ 19.11.2002 120 б/р 11 Бобровська О.А.
7 355 Череп Вадим Прилуцький р-н МОН ДЮСШ 02.10.2002 110 б/р 9 Гавриленко В.Г.
Штовхання ядра юнаки
1 651 Пац Олександр Козелецький р-н МОН ДЮСШ 19.01.2002 10.28 ІІ-юн 24 Сергієнко В.А.
2 21 Харковник Артем Менський р-н,»К» ДЮСШ 09.03.2002 9.00 ІІІ-юн 21 Таратухіна Н.П.
3 5 Трфіменко Владислав Козелецький р-н МОН ДЮСШ 26.04.2002 8.28 ІІІ-юн 18 Сергієнко В.А.
4 2230 Криворучко Микола Чернігів,У, ДЮСШ «Атлет» 22.05.2002 7.77 б/р Ос Середа О.А.
5 1127 Тищенко Богдан Менський р-н,»К» ДЮСШ 24.01.2003 7.00 б/р 15 Таратухіна Н.П.
6 4 Коряк Валерій Менський р-н,»К» ДЮСШ 05.02.2004 6.88 б/р 13 Таратухіна Н.П.
Метання диску юнаки
1 32 Харковник Артем Менський р-н,»К» ДЮСШ 09.03.2002 29.88 ІІ-юн 24 Таратухіна Н.П.
2 2230 Криворучко Микола Чернігів,У, ДЮСШ «Атлет» 22.05.2002 22.48 б/р Ос Середа О.А.
3 3 Пац Олександр Козелецький р-н МОН ДЮСШ 19.01.2002 21.72 б/р Ос Сергієнко В.А.
4 1127 Тищенко Богдан Менський р-н,»К» ДЮСШ 24.01.2003 20.10 б/р 21 Таратухіна Н.П.
5 4 Коряк Валерій Менський р-н,»К» ДЮСШ 05.02.2004 18.79 б/р 18 Таратухіна Н.П.
6 14 Биковець Олександр Чернігів, » К» ДЮСШ 12.11.2002 18.62 б/р Ос Порядіна В.В.
7 18 Трофімченко Владислав Козелецький р-н МОН ДЮСШ 26.04.2002 16.70 б/р Ос Сергієнко В.А.
Метання спису юнаки
1 651 Пац Олександр Козелецький р-н МОН ДЮСШ 19.01.2002 31.00 ІІ-юн 24 Сергієнко В.А.
2 351 Болобан Владислав Прилуцький р-н МОН ДЮСШ 04.05.2002 22.50 ІІІ-юн 21 Куц А.С.
3 16 Сергієнко Михайло Козелецький р-н МОН ДЮСШ 27.11.2002 16.97 б/р 18 Сергієнко В.А.
60м дівчата
1 955 Барабаш Аліна Прилуки МОН ДЮСШ 07.07.2002 8.4 Ф-8.2 ІІІ 24 Салівон, Демешко
2 1745 Войтенко Ольга Носівський  р-н МОН ДЮСШ 04.02.2004 8.6 Ф-8.5 І-юн 21 Бочок В.А.
3 350 Брухно Тетяна Прилуки МОН ДЮСШ 16.02.2003 8.7 Ф-8.7 І-юн 18 Ракетський А.І.
4 Оніселе Катерина Чернігів,У, КДЮСШ 00.00.2002 8.6 Ф-8.8 І-юн 15 Плотіцини
5 664 Ільєнко Олена Козелецький р-н МОН ДЮСШ 07.10.2002 8.6 Ф-8.9 І-юн 13 Сергієнко В.А.
6 11 Буряк Лілія Чернігів «У» ДЮСШ «Атлет» 11.03.2003 8.7 Ф-8.9 І-юн 11 Шульга О.П.
7 Сом Валерія Чернігів,У, КДЮСШ 00.00.2002 8.8 І-юн 9 гр. Плотіцини
8 25 Куприлець Руслана Козелецький р-н МОН ДЮСШ 03.09.2002 8.8 І-юн 7 Шарак О.В
9 370 Дудка Кристіна Прилуки МОН ДЮСШ 08.01.2003 8.9 І-юн Ос Ракецький А.І.
10 5 Купрієнко Дарина Н-Сіверський р-н МОН ДЮСШ 02.04.2004 8.9 І-юн 5 Бренз  А. Н.
11 25 Лагунець Тетяна Чернігів «У» ДЮСШ «Атлет» 25.01.2002 8.9 І-юн Ос Шульга О.П.
12 13 Філон Марія Чернігів «КОЛОС» 21.09.2002 8.9 І-юн Ос Синявська Ю.Г.
13 11 Авраменко Анна Чернігів «КОЛОС» 10.09.2003 9.0 ІІ-юн Ос Синявська Ю.Г.
14 16 Федоренко Марія Прилуки МОН ДЮСШ 16.11.2002 9.0 ІІ-юн 4 Бобровська О.А.
15 357 Ріда Аліна Прилуки МОН ДЮСШ 14.01.2002 9.0 ІІ-юн 3 Могульний Є.В.
16 358 Дубовик Яна Прилуки МОН ДЮСШ 15.07.2002 9.0 ІІ-юн 2 Могульний Є.В.
17 1 Краснюк Христина Чернігів «У» ДЮСШ «Атлет» 10.04.2002 9.1 ІІ-юн Ос Шульга О.П.
18 23 Дворниченко Яна Чернігів «У» ДЮСШ «Атлет» 20.07.2003 9.1 ІІ-юн 0 Шульга О.П.
19 371 Расохацька Марина Прилуки МОН ДЮСШ 22.10.2002 9.1 ІІ-юн 0 Ракецький А.І.
20 2120 Солонець Марина Носівський  р-н МОН ДЮСШ 06.04.2003 9.2 ІІ-юн 0 Папіна О.П.
21 970 Сила Ксенія Чернігів «У» ДЮСШ «Атлет» 30.12.2002 9.3 ІІ-юн Ос Вятіорець С.Є.,Середа С.С.
22 1464 Тунконог Діана Носівський  р-н МОН ДЮСШ 09.10.2004 9.3 ІІ-юн Ос Бочок В.А.
23 3 Руса Ірина Чернігів «У» ДЮСШ «Атлет» 11.01.2002 9.2 ІІ-юн Ос Шульга О.П.
24 2150 Грабовська Анастасія Носівський  р-н МОН ДЮСШ 20.06.2002 9.3 ІІ-юн 0 Папіна О.П.
25 14 Білоус Інна Чернігів «У» ДЮСШ «Атлет» 14.07.2002 9.4 ІІ-юн Ос Шульга О.П.
26 36 Литвиненко Олена Менський р-н,»К» ДЮСШ МОН 21.02.2004 9.4 ІІ-юн 0 Гаркуша Т.Н.
27 84 Конопець Анастатія Носівский р-н, МОН ДЮСШ 14.01.2004 9.4 ІІ-юн 0 Шиша Н.О
28 57 Омиченко Наталія Прилуки МОН ДЮСШ 20.11.2002 9.5 ІІ-юн 0 Могульний Є.В.
29 962 Копитько Анастасія Чернвгів «Атлет » Україна 21.03.2004 9.5 ІІ-юн Ос Корецька С.М.
30 15 Грищенок Карина Чернігів «КОЛОС» 29.03.2003 9.5 ІІ-юн Ос Синявська Ю.Г.
31 Кудіярова Анастасія Чернігів,У, КДЮСШ 20.01.2004 9.5 ІІ-юн Ос гр. Плотіцини
32 Прочухан Юлія Чернігів,У, КДЮСШ 25.04.2002 9.5 ІІ-юн Ос гр. Плотіцини
33 374 Петрова Аліна Прилуки МОН ДЮСШ 14.05.2002 9.6 ІІІ-юн 0 Ракетський А.І.
34 371 Зоря Євгенія Прилуки МОН ДЮСШ 31.07.2002 9.7 ІІІ-юн 0 Ракетський А.І.
35 367 Бурлука Аліна Прилуки МОН ДЮСШ 20.01.2003 9.7 ІІІ-юн 0 Ракетський А.І.
36 14 Полетун Катерина Чернігів «КОЛОС» 08.05.2005 9.7 ІІІ-юн Ос Синявська Ю.Г.
37 472 Литвиненко Олександра Чернігв МОН КДЮСШ — 1 22.03.2003 9.7 ІІІ-юн Ос Антонова В.Г
38 510 Савельева Вікторія Чернігв МОН КДЮСШ — 1 24.09.2002 9.8 ІІІ-юн Ос Антонова В.Г
39 518 Давиденко Світлана Чернігв МОН КДЮСШ — 1 14.03.2003 9.9 ІІІ-юн Ос Антонова В.Г
40 969 Стось Валерія Чернвгів «Атлет » Україна 01.12.2003 10.1 б/р Ос Корецька С.М.
41 179 Шевцова Аліна Н-Сіверський р-н МОН ДЮСШ 23.09.2003 10.4 б/р 0 Бренз  А. Н.
42 203 Похиленко Анастасія Прилуки МОН ДЮСШ 01.05.2003 10.5 б/р 0 Ракетський А.І.
43 352 Ломако Дарья Прилуки МОН ДЮСШ 26.06.2003 10.5 б/р 0 Степаненко К.В
44 16 Садова Вікторія Чернігів «К» ОДЮСШ 03.02.2005 10.6 б/р Ос Синявська Ю.Г.
45 9 Коровко Владислава Н-Сіверський р-н МОН ДЮСШ 10.10.2003 11.2 б/р 0 Бренз  А. Н.
46 72 Ковштк Анна Н-Сіверський р-н МОН ДЮСШ 21.04.2004 12.0 б/р 0 Бренз  А. Н.
300м дівчата
1 955 Барабаш Аліна Прилуки МОН ДЮСШ 07.07.2002 47.1 ІІІ 24 Демешко С.В Салівон Р.П
2 330 Брухно Тетяна Прилуки МОН ДЮСШ 16.02.2003 48.5 І-юн Ос Ракетський А.І.
3 687 Маркова Анна Чернвгів МОН КДЮСШ -1 12.10.2002 50.5 І-юн 21 Кривоус Н.В
4 1745 Войтенко Ольга Носівський  р-н МОН ДЮСШ 04.02.2004 50.7 І-юн 18 Бочок В.А
5 160 Пехенько Заріна Н-Сіверський р-н МОН ДЮСШ 14.01.2003 51.0 І-юн 15 Клименко В.В
6 25 Купрієць Руслана Козелецький р-н МОН ДЮСШ 03.09.2002 51.4 ІІ-юн 13 Шарак О.В
7 370 Дудка Кристіна Прилуки МОН ДЮСШ 08.01.2003 51.4 ІІ-юн 11 Ракетський А.І.
8 3 Руса Ірина Чернігів «У» ДЮСШ «Атлет» 11.01.2002 51.5 ІІ-юн Ос Шульга О.П.
9 5 Купрієнко Дарина Н-Сіверський р-н МОН ДЮСШ 02.04.2004 52.0 ІІ-юн 9 Бренз  А. Н.
10 11 Авраменко Анна Чернігів «К» ОДЮСШ 10.09.2003 52.4 ІІ-юн Ос Синявська Ю.Г.
11 84 Конопець Анастатія Носівский р-н, МОН ДЮСШ 14.01.2004 52.4 ІІ-юн 7 Шиша Н.О
12 1150 Дорошенко Поліна Менський р-н,»К» ДЮСШ 12.11.2003 52.6 ІІ-юн 5 Таратухіна Н.П.
13 13 Філон Марія Чернігів «К» ОДЮСШ 21.09.2002 52.7 ІІ-юн Ос Синявська Ю.Г.
14 2120 Солонець Марина Носівський  р-н МОН ДЮСШ 06.04.2003 52.8 ІІ-юн 4 Папіна О.П.
15 78 Кудіярова Анастасія Чернігів,У, КДЮСШ 00.00.2004 53.1 ІІІ-юн Ос  Плотіцини
16 368 Серб Олена Прилуцький р-н МОН ДЮСШ 10.06.2002 53.2 ІІІ-юн 3 Чекалін С.П.
17 1 Краснюк Христина Чернігів «У» ДЮСШ «Атлет» 10.04.2002 53.8 ІІІ-юн Ос Шульга О.П.
18 1464 Тонкогог Діана Носівський  р-н МОН ДЮСШ 09.10.2004 53.9 ІІІ-юн 2 Бочок В.А
19 664 Ільєнко Олена Козелецький р-н МОН ДЮСШ 07.10.2002 53.9 ІІІ-юн 0 Сергієнко В.А.
20 371 Расохацька Марина Прилуки МОН ДЮСШ 22.10.2002 54.8 ІІІ-юн Ос Ракетський А.І.
21 378 Кулик Аліна Чернігв МОН КДЮСШ — 1 07.08.2002 55.1 ІІІ-юн Ос Кривоус Н.В
22 970 Сила Ксенія Чернігів «У» ДЮСШ «Атлет» 30.12.2002 55.2 ІІІ-юн Ос Вятіорецт С.Г Середа с.С.
23 32 Литвиненко Олена Менський р-н,»К» ДЮСШ МОН 28.02.2004 55.7 ІІІ-юн 0 Гаркуша Т,Н
24 265 Гавсіевич Єлізавета Чернігв МОН КДЮСШ — 1 23.03.2002 55.7 ІІІ-юн Ос Кривоус Н.В
25 969 Стось Валерія Чернвгів «У» ДЮСШ «АТЛЕТ» 01.12.2003 56.4 б/р Ос Корецька С.М.
26 35 Вінніченко Анастасія Чернігв МОН КДЮСШ — 1 06.01.2002 56.6 б/р Ос Антонова В.Г
27 364 Закапко Валерія Прилуцький р-н МОН ДЮСШ 31.07.2003 57.1 б/р 0 Чекалін С.П.
28 169 Богомаз Валерія Н-Сіверський р-н МОН ДЮСШ 18.02.2002 57.6 б/р 0 Клименко В.В
29 367 Борлука Аліна Прилуки МОН ДЮСШ 20.01.2003 57.9 б/р 0 Ракетський А.І.
30 510 Савельева Вікторія Чернігв МОН КДЮСШ — 1 24.09.2002 58.0 б/р Ос Антонова В.Г
31 518 Давиденко Світлана Чернігв МОН КДЮСШ — 1 14.03.2003 58.8 б/р Ос Антонова В.Г
32 472 Литвиненко Олександра Чернігв МОН КДЮСШ — 1 22.03.2003 59.8 б/р Ос Антонова В.Г
33 179 Шевцова Аліна Н-Сіверський р-н МОН ДЮСШ 23.09.2003 1.02.0 б/р 0 Бренз  А. Н.
34 9 Коробко Владислава Н-Сіверський р-н МОН ДЮСШ 10.10.2003 1.06.5 б/р 0 Бренз  А. Н.
600м дівчата   
1 159 Акольмаз Сусанна Н-Сіверський р-н МОН ДЮСШ 04.06.2002 1.57.5 24 Бренз  А. Н.
2 962 Копитько Анастасія Чернігів «У» ДЮСШ «Атлет» 21.03.2004 1.58.8 Ос Корецька С.М.
3 92 Карпухіна Каріна Н-Сіверський р-н МОН ДЮСШ 18.05.2002 2.02.2 21 Бренз  А. Н.
4 355 Каїка Анжела Прилуцький р-н МОН ДЮСШ 07.06.2002 2.02.4 18 Куц А.С.
5 35 Вінніченко Анастасія Чернігв МОН КДЮСШ — 1 06.01.2002 2.08.2 15 Антонова В.Г
6 23 Дворниченко Яна Чернігів «У» ДЮСШ «Атлет» 20.07.2003 2.08.3 Ос Шульга О.П
7 359 Овсякова Дарина Прилуцький р-н МОН ДЮСШ 12.10.2003 2.15.8 11 Куц А.С.
8 362 Фалонова Богдана Прилуцький р-н МОН ДЮСШ 20.06.2004 2.15.9 9 Гавриленко В.Г.
9 628 Волонкович Анастасія Козелецький р-н МОН ДЮСШ 17.01.2002 2.23.0 7 Сергієнко В.А.
10 629 Корнієнко Іванна Козелецький р-н МОН ДЮСШ 07.10.2002 2.26.0 5 Сергієнко В.А.
Стрибки у довжину дівчата
1 350 Грухно Тетяна Прилуки МОН ДЮСШ 16.02.2003 4.01 ІІ-юн 24 Ракетський А.І.
2 11 Буряк Лілія Чернігів «У» ДЮСШ «Атлет» 11.03.2003 3.93 ІІ-юн 21 Шульга О.П
3 370 Дудка Кристіна Прилуки МОН ДЮСШ 08.01.2003 3.81 ІІ-юн 18 Ракетський А.І.
4 370 Сила Ксенія Чернігів «У» ДЮСШ «Атлет» 30.12.2002 3.73 ІІІ-юн Ос Вятіорець С.Є.,Середа С.С.
5 36 Оніселе Катерина Чернігів,У, КДЮСШ 00.00.2002 3.72 ІІІ-юн 15 Плотіцини
6 357 Ріда Аліна Прилуки МОН ДЮСШ 14.01.2002 3.71 ІІІ-юн 13 Мачульний Є.В.
7 13 Філон Марія Чернігів «К» ОДЮСШ 21.09.2002 3.64 ІІІ-юн Ос Синявська Ю.Г.
8 14 Білоус Інна Чернігів «У» ДЮСШ «Атлет» 14.07.2002 3.60 ІІІ-юн Ос Шульга О.П
9 1150 Дорошенко Поліна Менський р-н,»К» ДЮСШ 12.11.2003 3.57 ІІІ-юн Ос ТаратухінаН.П.
10 358 Дубовик Яна Прилуки МОН ДЮСШ 15.07.2002 3.55 ІІІ-юн Ос Мачульний Є.В.
11 89 Россомаха Злата Менський р-н, МОН ДЮСШ 20.10.2004 3.52 ІІІ-юн 11 Терпицька І.Л.
12 98 Сом Валерія Чернігів,У, КДЮСШ 00.00.2002 3.49 б/р 9 Плотіцини
13 77 Прочухан Юлія Чернігів,У, КДЮСШ 00.00.2002 3.49 б/р Ос Плотіцини
14 13 Причиненко Анна Прилуки МОН ДЮСШ 13.01.2003 3.45 б/р 7 Бобровська О.А.
15 369 Сидорко Дарина Прилуки МОН ДЮСШ 16.07.2002 3.45 б/р Ос Ракетський А.І.
16 25 Лагунець Тетяна Чернігів «У» ДЮСШ «Атлет» 25.01.2002 3.43 б/р Ос Шульга О.П
17 99 Майстренко Вікторія Менський р-н,»К» ДЮСШ 23.10.2004 3.37 б/р 5 Таратухіна Н.П.
18 370 Росохацька Марина Прилуки МОН ДЮСШ 22.10.2002 3.30 б/р 4 Ракетський А.І.
19 15 Кудіярова Анастасія Чернігів,У, КДЮСШ 00.00.2004 3.28 б/р Ос Плотіцини
20 371 Зоря Євгенія Прилуки МОН ДЮСШ 31.07.2002 3.26 б/р Ос Ракетський А.І.
21 15 Грищенок Карина Чернігів «К» ОДЮСШ 29.03.2003 3.14 б/р Ос Синявська Ю.Г.
22 969 Стось Валерія Чернігів «У» ДЮСШ «Атлет» 01.12.2003 3.10 б/р Ос Корецька С.М.
23 374 Петрова Аліна Прилуки МОН ДЮСШ 14.05.2002 3.07 б/р Ос Ракетський А.І.
24 35 Ломако Дарья Прилуки МОН ДЮСШ 26.06.2003 3.04 б/р Ос Мачульний Є.В.
25 14 Полетун Катерина Чернігів «К» ОДЮСШ 08.05.2005 3.03 б/р Ос Синявська Ю.Г.
26 2150 Грабовська Анастасія Носівський  р-н МОН ДЮСШ 20.06.2002 3.03 б/р Ос Папіна О.П.
27 11 Авраменко Анна Чернігів «К» ОДЮСШ 10.09.2003 2.98 б/р Ос Синявська Ю.Г.
28 962 Копитько Анастасія Чернігів «У» ДЮСШ «Атлет» 21.03.2004 2.88 б/р Ос Корецька С.М.
29 16 Федоренко Марія Прилуки МОН ДЮСШ 16.11.2002 2.79 б/р 3 Бобровська О.А.
30 57 Оленченко Наталія Прилуки МОН ДЮСШ 02.11.2002 2.68 б/р 2 Мачульний Є.В.
31 16 Садова Вікторія Чернігів «К» ОДЮСШ 03.02.2005 2.62 б/р Ос Синявська Ю.Г.
Стрибки у висоту дівчата
1 1 Котова Анастасія Менський р-н,»К» ДЮСШ 21.11.2002 150 ІІ 24 Таратухіна Н.П.
2 362 Лепець Стефані Прилуцький р-н МОН ДЮСШ 29.03.2002 145 ІІІ 21 Гавриленко В.Г.
3 99 Майстренко Вікторія Менський р-н,»К» ДЮСШ 23.10.2004 135 І-юн 18 Таратухіна Н.П.
4 369 Сидорко Дарина Прилуки МОН ДЮСШ 16.07.2002 130 І-юн 15 Ракетський А.І.
5 366 Засік Катерина Прилуцький р-н МОН ДЮСШ 21.05.2002 125 ІІ-юн 13 Гавриленко В.Г.
6 8 Бурлука Аліна Прилуки МОН ДЮСШ 20.01.2003 120 ІІ-юн 11 Ракетський А.І.
7 1156 Дорошенко Поліна Менський р-н,»К» ДЮСШ 12.11.2003 120 ІІ-юн 9 Таратухіна Н.П.
546 Слобода Марія Менський р-н,»К» ДЮСШ 22.02.2001 165 І п/к Таратухіна Н.П.
Штовхання ядра дівчата
1 1 Котова Анастасія Менський р-н,»К» ДЮСШ 21.11.2002 11.22 ІІІ 24 Таратухіна Н.П.
2 97 Ромашко Любов Носівский р-н, МОН ДЮСШ 15.01.2003 6.30 ІІІ-юн 21 Шиша Н.О
3 628 Волонкович Анастасія Козелецький р-н МОН ДЮСШ 17.01.2002 6.30 ІІІ-юн 18 Сергієнко В.А.
4 5 Муцька Каріна Чернігів «К» ОДЮСШ 00.00.2002 5.80 б/р Ос. Порядіна В.В.
5 8 Соломенник Вікторія Менський р-н,»МОН» ДЮСШ 09.04.2004 5.80 б/р 15 Терпицька І.Л.
Метання спису дівчата
1 2192 Мосьпан Дарина Бахмацький р-н,МОН.ДЮСШ 31.07.2002 22.32 І-юн 24 Небощицький Г.О.
2 2191 Васюк Дарина Бахмацький р-н,МОН.ДЮСШ 09.03.2003 21.25 І-юн 21 Небощицький Г.О.
3 154 Солдатова Анастасія Н-Сіверський р-н МОН ДЮСШ 01.11.2002 20.36 ІІ-юн 18 Клименко В.В
4 89 Муцкая Карина Чернігів,К, ОДЮСШ 04.05.2002 18.60 ІІІ-юн Ос Порядіна В.В.
5 6 Волкова Ірина Чернігів,К, ОДЮСШ 00.00.2002 16.60 ІІІ-юн Ос Порядіна В.В.
Метання диску дівчата
1 6 Волкова Ірина Чернігів,К, ОДЮСШ 00.00.2002 17.70 б/р Ос Порядіна В.В.
2 89 Муцкая Карина Чернігів,К, ОДЮСШ 04.05.2002 17.67 б/р Ос Порядіна В.В.
965 Шевченко Катерина Чернігів,У, ДЮСШ «Атлет» 17.07.2001 19.85 ІІІ-юн П/к Вятіорець С Є
Любос Анастасія Чернігів,К, ОДЮСШ 28.09.2000 19.80 ІІІ-юн П/к Порядіна В.В.
 Головний суддя змагань                                                            (Рябов В.В.)
 Головний секретар змагань                                                    (Антонова В.Г.)
 

0 Комментарии

You can be the first one to leave a comment.

Оставить комментарий