Відкритий Чемпіонат області з легкої атлетики
серед юнаків та дівчат 2002-2003 р.н. і молодші.
20 травня 2015 р. м.Чернігів
60м юнаки | ||||||||||||
Місце абс. | Старт. номер | Спортсмен | Команда | Дата народження | Результ. | Розряд | Очки | Тренери | ||||
1 | 2 | Ковальчук Вадим | Борзнянський р-н МОН ДЮСШ | 02,06,2002 | 7,8 Ф-7,9 | І-юн | 24 | Доценко О.М. | ||||
2 | 75 | Музиченко Владислав | Козелецький р-н МОН ДЮСШ | 15,01,2002 | 8,1 Ф-8,2 | ІІ-юн | 21 | Шарак О.В. | ||||
3 | 476 | Мишко Ярослав | Чернігів “С” КДЮСШ – 2 | 03,04,2002 | 8,2 Ф -8,2 | ІІ-юн | 18 | Філіпови | ||||
4 | 69 | Олешко Павло | Носівський р-н МОН ДЮСШ | 12,07,2002 | 8,5 Ф-8,5 | ІІІ-юн | 15 | Шиша Н.О. | ||||
5 | 55 | Волошин Антон | Чернігів,У, КДЮСШ | 26,12,2003 | 8,6 Ф-8,6 | ІІІ-юн | Ос | Плотіцини | ||||
6 | 521 | Каранда Микита | Чернігів МОН КДЮСШ – 2 | 01,01,2002 | 8,5 Ф- 8,6 | ІІІ-юн | Ос | Хорт Т.М. | ||||
7 | 172 | Мирний Данило | Чернігів “С” КДЮСШ – 2 | 09,12,2002 | 8,6 | ІІІ-юн | Ос | Філіпови | ||||
8 | 534 | Савалій Денис | Чернігів МОН КДЮСШ – 2 | 10,04,2003 | 8,7 | ІІІ-юн | Ос | Хорт Т.М. | ||||
9 | 358 | Нога Роман | Прилуки МОН ДЮСШ | 02,04,2002 | 8,7 | ІІІ-юн | 13 | Мачульний Є.В. | ||||
10 | 200 | Біленко Дмитро | Носівський р-н МОН ДЮСШ | 16,05,2003 | 8,7 | ІІІ-юн | 11 | Шиша Н.О. | ||||
11 | 503 | Сова Дмитро | Чернігів МОН КДЮСШ – 2 | 22,09,2002 | 8,8 | ІІІ-юн | Ос | Хорт Т.М. | ||||
12 | 10 | Калюжний Артем | Менський р-н,”К” ДЮСШ | 00,00,2003 | 8,9 | б/р | 9 | Калюжна Т.В. | ||||
13 | 1300 | Мельник Максим | Носівський р-н МОН ДЮСШ | 23,11,2002 | 8,9 | б/р | 7 | Бочок В.А. | ||||
14 | 49 | Адаменко Юрій | Борзнянський р-н МОН ДЮСШ | 08,12,2003 | 9,0 | б/р | 5 | Романенко Р.О. | ||||
15 | 112 | Лисак Денис | Прилуки МОН ДЮСШ | 19,11,2002 | 9.1 | б/р | 4 | Бобровська О.А. | ||||
16 | 169 | Остапенко Кирил | Чернігів “С” КДЮСШ – 2 | 28,08,2002 | 9.1 | б/р | Ос | Філіпови | ||||
17 | 1462 | Касьян Богдан | Носівський р-н МОН ДЮСШ | 01,01,2004 | 9,2 | б/р | 3 | Бочок В.А. | ||||
18 | 969 | Ніколаєно Кирил | Чернігів “У” ДЮСШ “Атлет” | 26,01,2002 | 9,3 | б/р | Ос | Вятіорець С.Є.,Середа С.С. | ||||
19 | 15 | Бродський Ян | Менський р-н,”К” ДЮСШ | 18,03,2005 | 9,3 | б/р | Ос | Таратухіна Н.П. | ||||
20 | 1125 | Обушний Кирил | Менський р-н,”К” ДЮСШ | 21,09,2004 | 9,3 | б/р | Ос | Таратухіна Н.П. | ||||
21 | 18 | Куций Степан | Козелецький р-н МОН ДЮСШ | 17,06,2002 | 9.1 | б/р | 2 | Шарак О.В. | ||||
22 | 6 | Колос Владислав | Н-Сіверський р-н МОН ДЮСШ | 03,07,2002 | 9,4 | б/р | 0 | Бренз А.М. | ||||
23 | 662 | Троян Євген | Чернігів “С” КДЮСШ – 2 | 25,05,2003 | 9,4 | б/р | Ос | Філіпови | ||||
24 | 469 | Гричанюк Владислав | Чернігв МОН КДЮСШ – 1 | 27,02,2003 | 9,5 | б/р | Ос | Антонова В.Г. | ||||
25 | 12 | Сизоненко Данило | Чернігів,У, КДЮСШ | 06,03,2003 | 9,5 | б/р | Ос | Плотіцини | ||||
26 | 122 | Коврига Сергій | Менський р-н,”К” ДЮСШ | 20,01,2004 | 9,5 | б/р | Ос | Таратухіна Н.П. | ||||
27 | 19 | Шевченко Тарас | Борзнянський р-н МОН ДЮСШ | 22,04,2004 | 9,6 | б/р | 0 | Романенко Р.О. | ||||
28 | 153 | Карпухін Олександр | Н-Сіверський р-н МОН ДЮСШ | 10,11,2004 | 9,7 | б/р | 0 | Бренз А.М. | ||||
29 | 37 | Фещенко Дмитро | Чернігів “У” ДЮСШ “Атлет” | 08,02,2002 | 9,9 | б/р | Ос | Шульга О.П.,Теремець О.В. | ||||
30 | 473 | Бутенко Олег | Чернігв МОН КДЮСШ – 1 | 27,02,2003 | 10,0 | б/р | Ос | Антонова В.Г. | ||||
31 | 13 | Дубровський Андрій | Чернігв МОН КДЮСШ – 1 | 00,00,2004 | 10,2 | б/р | Ос | Антонова В.Г. | ||||
32 | 462 | Давиденко Максим | Чернігв МОН КДЮСШ – 1 | 10,09,2003 | 10,2 | б/р | Ос | Антонова В.Г. | ||||
300 м юнаки | ||||||||||||
1 | 2 | Ковальчук Вадим | Борзнянський р-н МОН ДЮСШ | 02,06,2002 | 44,3 | ІІІ-юн | 24 | Доценко О.М. | ||||
2 | 75 | Музиченко Владислав | Козелецький р-н МОН ДЮСШ | 15,01,2002 | 45,9 | ІІІ-юн | Ос | Сергієнко В.А. | ||||
3 | 521 | Каранда Микита | Чернігів МОН КДЮСШ – 2 | 01,01,2002 | 46,2 | б/р | 21 | Хорт Т.М. | ||||
4 | 476 | Мишко Ярослав | Чернігів “С” КДЮСШ – 2 | 03,04,2002 | 47,1 | б/р | Ос | Філіпови | ||||
5 | 100 | Шугалій Володимир | Борзнянський р-н МОН ДЮСШ | 26,01,2002 | 48,7 | б/р | 18 | Доценко О.М. | ||||
6 | 90 | Савицький Микола | Н-Сіверський р-н МОН ДЮСШ | 19,12,2002 | 50,2 | б/р | 15 | Клименко В.В | ||||
7 | 112 | Лисак Денис | Прилуки МОН ДЮСШ | 19,11,2002 | 50,3 | б/р | Ос | Бобровська О.А. | ||||
8 | 1300 | Касьян Богдан | Носівський р-н МОН ДЮСШ | 01,01,2004 | 50,4 | б/р | 13 | Бочок В.А. | ||||
9 | 29 | Троян Євген | Чернігів “С” КДЮСШ – 2 | 25,05,2003 | 51,0 | б/р | Ос | Філіпови | ||||
10 | 49 | Адаменко Юрій | Борзнянський р-н МОН ДЮСШ | 08,12,2003 | 51,1 | б/р | 11 | Романенко Р.О. | ||||
11 | 142 | Рябуха Роман | Н-Сіверський р-н МОН ДЮСШ | 06,05,2002 | 51,6 | б/р | 9 | Клименко В.В | ||||
12 | 1462 | Мельник Максим | Носівський р-н МОН ДЮСШ | 23,11,2002 | 51,8 | б/р | 7 | Бочок В.А. | ||||
13 | 534 | Савалій Денис | Чернігів МОН КДЮСШ – 2 | 10,04,2003 | 53,8 | б/р | 5 | Хорт Т.М. | ||||
14 | 152 | Стадольський Ілля | Н-Сіверський р-н МОН ДЮСШ | 15,10,2002 | 54,3 | б/р | 3 | Клименко В.В | ||||
15 | 1125 | Обушний Кирил | Менський р-н,”К” ДЮСШ | 21,09,2004 | 55,0 | б/р | Ос | Таратухіна Н.П. | ||||
16 | 122 | Коврига Сергій | Менський р-н,”К” ДЮСШ | 20,01,2004 | 55,2 | б/р | Ос | Таратухіна Н.П. | ||||
17 | 462 | Давиденко Максим | Чернігв МОН КДЮСШ – 1 | 10,09,2003 | 56,2 | б/р | Ос | Антонова В.Г. | ||||
18 | 99 | Солодин Дмитро | Н-Сіверський р-н МОН ДЮСШ | 03,03,2002 | 57,1 | б/р | 2 | Клименко В.В | ||||
19 | 356 | Ушенко Михайло | Прилуцький р-н МОН ДЮСШ | 29,01,2002 | 57,8 | б/р | 0 | Куц А.С. | ||||
20 | 18 | Куций Степан | Козелецький р-н МОН ДЮСШ | 17,06,2002 | 1,00,3 | б/р | 0 | Шарак О.В. | ||||
21 | 473 | Бутенко Олег | Чернігв МОН КДЮСШ – 1 | 27,02,2003 | 1,00,8 | б/р | Ос | Антонова В.Г. | ||||
22 | 153 | Карпухін Олександр | Н-Сіверський р-н МОН ДЮСШ | 10,11,2004 | 1,03,0 | б/р | 0 | Бренз А.М. | ||||
23 | 6 | Колос Владислав | Н-Сіверський р-н МОН ДЮСШ | 03,07,2002 | 1,03,2 | б/р | 0 | Бренз А.М. | ||||
600м юнаки | ||||||||||||
1 | 93 | Бренз Данило | Н-Сіверський р-н МОН ДЮСШ | 04,09,2002 | 1,47,5 | 24 | Бренз А.М. | |||||
2 | 75 | Музиченко Владислав | Козелецький р-н МОН ДЮСШ | 15,01,2002 | 1,48,6 | Ос | Шарак О.В. | |||||
3 | 125 | Шнип Ілля | Н-Сіверський р-н МОН ДЮСШ | 01,11,2002 | 1,55,8 | 18 | Клименко В.В | |||||
4 | 626 | Сергієнко Михайло | Козелецький р-н МОН ДЮСШ | 24,11,2002 | 1,59,2 | 15 | Сергієнко В.А. | |||||
5 | 361 | Пінчук Богдан | Прилуцький р-н МОН ДЮСШ | 28,08,2002 | 2,05,7 | 13 | Куц А.С. | |||||
6 | 5 | Риховсчький Павло | Н-Сіверський р-н МОН ДЮСШ | 04,07,2002 | 2,09,7 | 11 | Клименко В.В | |||||
7 | 357 | Кудін Олександр | Прилуцький р-н МОН ДЮСШ | 00,00,2002 | 2,17,5 | 9 | Гавриленко В.П. | |||||
Стрибки у довжину юнаки | ||||||||||||
1 | 503 | Сова Дмитро | Чернігів МОН КДЮСШ – 2 | 22.09.2002 | 4.47 | ІІІ-юн | 24 | Хорт Т.М. | ||||
2 | 476 | Мишко Ярослав | Чернігів “С” КДЮСШ – 2 | 03.04.2002 | 4.46 | ІІІ-юн | 21 | Філіпови | ||||
3 | 69 | Олешко Павло | Носівський р-н МОН ДЮСШ | 12.07.2002 | 4.41 | ІІІ-юн | 18 | Шиша Н.О. | ||||
4 | 521 | Каранда Микита | Чернігів МОН КДЮСШ – 2 | 01.01.2002 | 4.19 | ІІІ-юн | 15 | Хорт Т.М. | ||||
5 | 200 | Біленко Дмитро | Носівський р-н МОН ДЮСШ | 16.02.2003 | 4.16 | ІІІ-юн | 13 | Шиша Н.О. | ||||
7 | 534 | Савалій Денис | Чернігів МОН КДЮСШ – 2 | 10.04.2003 | 4.16 | ІІІ-юн | 11 | Хорт Т.М. | ||||
8 | 100 | Шугалій Володимир | Борзнянський р-н МОН ДЮСШ | 26.01.2002 | 4.15 | ІІІ-юн | 9 | Доценко О.М. | ||||
9 | 10 | Калюжний Артем | Менський р-н,”К” ДЮСШ | 00.00.2002 | 3.97 | б/р | 7 | Калюжна Т.В. | ||||
10 | 172 | Мирний Данило | Чернігів “С” КДЮСШ – 2 | 09.12.2002 | 3.94 | б/р | Ос | Філіпови | ||||
11 | 169 | Остапенко Кирил | Чернігів “С” КДЮСШ – 2 | 28.08.2002 | 3.85 | б/р | Ос | Філіпови | ||||
12 | 1130 | Рутта Олег | Менський р-н,”К” ДЮСШ | 02.02.2003 | 3.83 | б/р | 5 | Таратухіна Н.П. | ||||
13 | 359 | Огієнко Максим | Прилуцький р-н МОН ДЮСШ | 11.05.2002 | 3.82 | б/р | Ос | Гавриленко В.Г. | ||||
14 | 358 | Нога Роман | Прилуки МОН ДЮСШ | 02.04.2002 | 3.78 | б/р | 4 | Гавриленко В.Г. | ||||
15 | 1300 | Касьян Богдан | Носівський р-н МОН ДЮСШ | 01.01.2004 | 3.77 | б/р | 3 | Бочок В.А. | ||||
16 | 1130 | Нехаєвський Сергій | Менський р-н,”К” ДЮСШ | 10.02.2004 | 3.65 | б/р | Ос | Таратухіна Н.П. | ||||
17 | 19 | Шевченко Тарас | Борзнянський р-н МОН ДЮСШ | 27.02.204 | 3.53 | б/р | 2 | Романенко Р.О. | ||||
18 | 662 | Троян Євген | Чернігів “С” КДЮСШ – 2 | 26.05.2003 | 3.52 | б/р | Ос | Філіпови | ||||
19 | 1115 | Обушний Кирил | Менський р-н,”К” ДЮСШ | 21.09.2004 | 3.52 | б/р | Ос. | Таратухіна Н.П. | ||||
20 | 1127 | Коврига Сергій | Менський р-н,”К” ДЮСШ | 20.01.2004 | 3.49 | б/р | Ос. | Таратухіна Н.П. | ||||
21 | 969 | Ніколаєно Кирил | Чернігів “У” ДЮСШ “Атлет” | 26.01.2002 | 3.35 | б/р | Ос | Вятіорець С.Є.,Середа С.С. | ||||
22 | 112 | Лисак Денис | Прилуки МОН ДЮСШ | 19.11.2002 | 3.30 | б/р | Ос | Бобровська О.А. | ||||
23 | 15 | Бродський Ян | Менський р-н,”К” ДЮСШ | 18.03.2005 | 3.26 | б/р | Ос. | Таратухіна Н.П. | ||||
24 | 87 | Рещенко Дмитро | Чернігів “У” ДЮСШ “Атлет” | 28.03.2002 | 3.11 | б/р | Ос | Шульга О.П.,Теремець О.В. | ||||
Стрибки у висоту юнаки | ||||||||||||
1 | 351 | Болобан Владислав | Прилуцький р-н МОН ДЮСШ | 04.05.2002 | 130 | ІІІ-юн | 24 | Куц А.С. | ||||
2 | 14 | Рутта Олег | Менський р-н,”К” ДЮСШ | 00.00.2003 | 130 | ІІІ-юн | 21 | Таратухіна Н.П. | ||||
3 | 368 | Приймак Максим | Прилуцький р-н МОН ДЮСШ | 21.10.2002 | 125 | б/р | 18 | Чекалін С.П. | ||||
4 | 359 | Огієнко Максим | Прилуцький р-н МОН ДЮСШ | 11.05.2002 | 125 | б/р | 15 | Гавриленко В.Г. | ||||
5 | 356 | Кушенко Михайло | Прилуцький р-н МОН ДЮСШ | 29.01.2002 | 120 | б/р | 13 | Куц А.С. | ||||
6 | 112 | Лисак Денис | Прилуки МОН ДЮСШ | 19.11.2002 | 120 | б/р | 11 | Бобровська О.А. | ||||
7 | 355 | Череп Вадим | Прилуцький р-н МОН ДЮСШ | 02.10.2002 | 110 | б/р | 9 | Гавриленко В.Г. | ||||
Штовхання ядра юнаки | ||||||||||||
1 | 651 | Пац Олександр | Козелецький р-н МОН ДЮСШ | 19.01.2002 | 10.28 | ІІ-юн | 24 | Сергієнко В.А. | ||||
2 | 21 | Харковник Артем | Менський р-н,”К” ДЮСШ | 09.03.2002 | 9.00 | ІІІ-юн | 21 | Таратухіна Н.П. | ||||
3 | 5 | Трфіменко Владислав | Козелецький р-н МОН ДЮСШ | 26.04.2002 | 8.28 | ІІІ-юн | 18 | Сергієнко В.А. | ||||
4 | 2230 | Криворучко Микола | Чернігів,У, ДЮСШ “Атлет” | 22.05.2002 | 7.77 | б/р | Ос | Середа О.А. | ||||
5 | 1127 | Тищенко Богдан | Менський р-н,”К” ДЮСШ | 24.01.2003 | 7.00 | б/р | 15 | Таратухіна Н.П. | ||||
6 | 4 | Коряк Валерій | Менський р-н,”К” ДЮСШ | 05.02.2004 | 6.88 | б/р | 13 | Таратухіна Н.П. | ||||
Метання диску юнаки | ||||||||||||
1 | 32 | Харковник Артем | Менський р-н,”К” ДЮСШ | 09.03.2002 | 29.88 | ІІ-юн | 24 | Таратухіна Н.П. | ||||
2 | 2230 | Криворучко Микола | Чернігів,У, ДЮСШ “Атлет” | 22.05.2002 | 22.48 | б/р | Ос | Середа О.А. | ||||
3 | 3 | Пац Олександр | Козелецький р-н МОН ДЮСШ | 19.01.2002 | 21.72 | б/р | Ос | Сергієнко В.А. | ||||
4 | 1127 | Тищенко Богдан | Менський р-н,”К” ДЮСШ | 24.01.2003 | 20.10 | б/р | 21 | Таратухіна Н.П. | ||||
5 | 4 | Коряк Валерій | Менський р-н,”К” ДЮСШ | 05.02.2004 | 18.79 | б/р | 18 | Таратухіна Н.П. | ||||
6 | 14 | Биковець Олександр | Чернігів, ” К” ДЮСШ | 12.11.2002 | 18.62 | б/р | Ос | Порядіна В.В. | ||||
7 | 18 | Трофімченко Владислав | Козелецький р-н МОН ДЮСШ | 26.04.2002 | 16.70 | б/р | Ос | Сергієнко В.А. | ||||
Метання спису юнаки | ||||||||||||
1 | 651 | Пац Олександр | Козелецький р-н МОН ДЮСШ | 19.01.2002 | 31.00 | ІІ-юн | 24 | Сергієнко В.А. | ||||
2 | 351 | Болобан Владислав | Прилуцький р-н МОН ДЮСШ | 04.05.2002 | 22.50 | ІІІ-юн | 21 | Куц А.С. | ||||
3 | 16 | Сергієнко Михайло | Козелецький р-н МОН ДЮСШ | 27.11.2002 | 16.97 | б/р | 18 | Сергієнко В.А. | ||||
60м дівчата | ||||||||||||
1 | 955 | Барабаш Аліна | Прилуки МОН ДЮСШ | 07.07.2002 | 8.4 Ф-8.2 | ІІІ | 24 | Салівон, Демешко | ||||
2 | 1745 | Войтенко Ольга | Носівський р-н МОН ДЮСШ | 04.02.2004 | 8.6 Ф-8.5 | І-юн | 21 | Бочок В.А. | ||||
3 | 350 | Брухно Тетяна | Прилуки МОН ДЮСШ | 16.02.2003 | 8.7 Ф-8.7 | І-юн | 18 | Ракетський А.І. | ||||
4 | Оніселе Катерина | Чернігів,У, КДЮСШ | 00.00.2002 | 8.6 Ф-8.8 | І-юн | 15 | Плотіцини | |||||
5 | 664 | Ільєнко Олена | Козелецький р-н МОН ДЮСШ | 07.10.2002 | 8.6 Ф-8.9 | І-юн | 13 | Сергієнко В.А. | ||||
6 | 11 | Буряк Лілія | Чернігів “У” ДЮСШ “Атлет” | 11.03.2003 | 8.7 Ф-8.9 | І-юн | 11 | Шульга О.П. | ||||
7 | Сом Валерія | Чернігів,У, КДЮСШ | 00.00.2002 | 8.8 | І-юн | 9 | гр. Плотіцини | |||||
8 | 25 | Куприлець Руслана | Козелецький р-н МОН ДЮСШ | 03.09.2002 | 8.8 | І-юн | 7 | Шарак О.В | ||||
9 | 370 | Дудка Кристіна | Прилуки МОН ДЮСШ | 08.01.2003 | 8.9 | І-юн | Ос | Ракецький А.І. | ||||
10 | 5 | Купрієнко Дарина | Н-Сіверський р-н МОН ДЮСШ | 02.04.2004 | 8.9 | І-юн | 5 | Бренз А. Н. | ||||
11 | 25 | Лагунець Тетяна | Чернігів “У” ДЮСШ “Атлет” | 25.01.2002 | 8.9 | І-юн | Ос | Шульга О.П. | ||||
12 | 13 | Філон Марія | Чернігів “КОЛОС” | 21.09.2002 | 8.9 | І-юн | Ос | Синявська Ю.Г. | ||||
13 | 11 | Авраменко Анна | Чернігів “КОЛОС” | 10.09.2003 | 9.0 | ІІ-юн | Ос | Синявська Ю.Г. | ||||
14 | 16 | Федоренко Марія | Прилуки МОН ДЮСШ | 16.11.2002 | 9.0 | ІІ-юн | 4 | Бобровська О.А. | ||||
15 | 357 | Ріда Аліна | Прилуки МОН ДЮСШ | 14.01.2002 | 9.0 | ІІ-юн | 3 | Могульний Є.В. | ||||
16 | 358 | Дубовик Яна | Прилуки МОН ДЮСШ | 15.07.2002 | 9.0 | ІІ-юн | 2 | Могульний Є.В. | ||||
17 | 1 | Краснюк Христина | Чернігів “У” ДЮСШ “Атлет” | 10.04.2002 | 9.1 | ІІ-юн | Ос | Шульга О.П. | ||||
18 | 23 | Дворниченко Яна | Чернігів “У” ДЮСШ “Атлет” | 20.07.2003 | 9.1 | ІІ-юн | 0 | Шульга О.П. | ||||
19 | 371 | Расохацька Марина | Прилуки МОН ДЮСШ | 22.10.2002 | 9.1 | ІІ-юн | 0 | Ракецький А.І. | ||||
20 | 2120 | Солонець Марина | Носівський р-н МОН ДЮСШ | 06.04.2003 | 9.2 | ІІ-юн | 0 | Папіна О.П. | ||||
21 | 970 | Сила Ксенія | Чернігів “У” ДЮСШ “Атлет” | 30.12.2002 | 9.3 | ІІ-юн | Ос | Вятіорець С.Є.,Середа С.С. | ||||
22 | 1464 | Тунконог Діана | Носівський р-н МОН ДЮСШ | 09.10.2004 | 9.3 | ІІ-юн | Ос | Бочок В.А. | ||||
23 | 3 | Руса Ірина | Чернігів “У” ДЮСШ “Атлет” | 11.01.2002 | 9.2 | ІІ-юн | Ос | Шульга О.П. | ||||
24 | 2150 | Грабовська Анастасія | Носівський р-н МОН ДЮСШ | 20.06.2002 | 9.3 | ІІ-юн | 0 | Папіна О.П. | ||||
25 | 14 | Білоус Інна | Чернігів “У” ДЮСШ “Атлет” | 14.07.2002 | 9.4 | ІІ-юн | Ос | Шульга О.П. | ||||
26 | 36 | Литвиненко Олена | Менський р-н,”К” ДЮСШ МОН | 21.02.2004 | 9.4 | ІІ-юн | 0 | Гаркуша Т.Н. | ||||
27 | 84 | Конопець Анастатія | Носівский р-н, МОН ДЮСШ | 14.01.2004 | 9.4 | ІІ-юн | 0 | Шиша Н.О | ||||
28 | 57 | Омиченко Наталія | Прилуки МОН ДЮСШ | 20.11.2002 | 9.5 | ІІ-юн | 0 | Могульний Є.В. | ||||
29 | 962 | Копитько Анастасія | Чернвгів “Атлет ” Україна | 21.03.2004 | 9.5 | ІІ-юн | Ос | Корецька С.М. | ||||
30 | 15 | Грищенок Карина | Чернігів “КОЛОС” | 29.03.2003 | 9.5 | ІІ-юн | Ос | Синявська Ю.Г. | ||||
31 | Кудіярова Анастасія | Чернігів,У, КДЮСШ | 20.01.2004 | 9.5 | ІІ-юн | Ос | гр. Плотіцини | |||||
32 | Прочухан Юлія | Чернігів,У, КДЮСШ | 25.04.2002 | 9.5 | ІІ-юн | Ос | гр. Плотіцини | |||||
33 | 374 | Петрова Аліна | Прилуки МОН ДЮСШ | 14.05.2002 | 9.6 | ІІІ-юн | 0 | Ракетський А.І. | ||||
34 | 371 | Зоря Євгенія | Прилуки МОН ДЮСШ | 31.07.2002 | 9.7 | ІІІ-юн | 0 | Ракетський А.І. | ||||
35 | 367 | Бурлука Аліна | Прилуки МОН ДЮСШ | 20.01.2003 | 9.7 | ІІІ-юн | 0 | Ракетський А.І. | ||||
36 | 14 | Полетун Катерина | Чернігів “КОЛОС” | 08.05.2005 | 9.7 | ІІІ-юн | Ос | Синявська Ю.Г. | ||||
37 | 472 | Литвиненко Олександра | Чернігв МОН КДЮСШ – 1 | 22.03.2003 | 9.7 | ІІІ-юн | Ос | Антонова В.Г | ||||
38 | 510 | Савельева Вікторія | Чернігв МОН КДЮСШ – 1 | 24.09.2002 | 9.8 | ІІІ-юн | Ос | Антонова В.Г | ||||
39 | 518 | Давиденко Світлана | Чернігв МОН КДЮСШ – 1 | 14.03.2003 | 9.9 | ІІІ-юн | Ос | Антонова В.Г | ||||
40 | 969 | Стось Валерія | Чернвгів “Атлет ” Україна | 01.12.2003 | 10.1 | б/р | Ос | Корецька С.М. | ||||
41 | 179 | Шевцова Аліна | Н-Сіверський р-н МОН ДЮСШ | 23.09.2003 | 10.4 | б/р | 0 | Бренз А. Н. | ||||
42 | 203 | Похиленко Анастасія | Прилуки МОН ДЮСШ | 01.05.2003 | 10.5 | б/р | 0 | Ракетський А.І. | ||||
43 | 352 | Ломако Дарья | Прилуки МОН ДЮСШ | 26.06.2003 | 10.5 | б/р | 0 | Степаненко К.В | ||||
44 | 16 | Садова Вікторія | Чернігів “К” ОДЮСШ | 03.02.2005 | 10.6 | б/р | Ос | Синявська Ю.Г. | ||||
45 | 9 | Коровко Владислава | Н-Сіверський р-н МОН ДЮСШ | 10.10.2003 | 11.2 | б/р | 0 | Бренз А. Н. | ||||
46 | 72 | Ковштк Анна | Н-Сіверський р-н МОН ДЮСШ | 21.04.2004 | 12.0 | б/р | 0 | Бренз А. Н. | ||||
300м дівчата | ||||||||||||
1 | 955 | Барабаш Аліна | Прилуки МОН ДЮСШ | 07.07.2002 | 47.1 | ІІІ | 24 | Демешко С.В Салівон Р.П | ||||
2 | 330 | Брухно Тетяна | Прилуки МОН ДЮСШ | 16.02.2003 | 48.5 | І-юн | Ос | Ракетський А.І. | ||||
3 | 687 | Маркова Анна | Чернвгів МОН КДЮСШ -1 | 12.10.2002 | 50.5 | І-юн | 21 | Кривоус Н.В | ||||
4 | 1745 | Войтенко Ольга | Носівський р-н МОН ДЮСШ | 04.02.2004 | 50.7 | І-юн | 18 | Бочок В.А | ||||
5 | 160 | Пехенько Заріна | Н-Сіверський р-н МОН ДЮСШ | 14.01.2003 | 51.0 | І-юн | 15 | Клименко В.В | ||||
6 | 25 | Купрієць Руслана | Козелецький р-н МОН ДЮСШ | 03.09.2002 | 51.4 | ІІ-юн | 13 | Шарак О.В | ||||
7 | 370 | Дудка Кристіна | Прилуки МОН ДЮСШ | 08.01.2003 | 51.4 | ІІ-юн | 11 | Ракетський А.І. | ||||
8 | 3 | Руса Ірина | Чернігів “У” ДЮСШ “Атлет” | 11.01.2002 | 51.5 | ІІ-юн | Ос | Шульга О.П. | ||||
9 | 5 | Купрієнко Дарина | Н-Сіверський р-н МОН ДЮСШ | 02.04.2004 | 52.0 | ІІ-юн | 9 | Бренз А. Н. | ||||
10 | 11 | Авраменко Анна | Чернігів “К” ОДЮСШ | 10.09.2003 | 52.4 | ІІ-юн | Ос | Синявська Ю.Г. | ||||
11 | 84 | Конопець Анастатія | Носівский р-н, МОН ДЮСШ | 14.01.2004 | 52.4 | ІІ-юн | 7 | Шиша Н.О | ||||
12 | 1150 | Дорошенко Поліна | Менський р-н,”К” ДЮСШ | 12.11.2003 | 52.6 | ІІ-юн | 5 | Таратухіна Н.П. | ||||
13 | 13 | Філон Марія | Чернігів “К” ОДЮСШ | 21.09.2002 | 52.7 | ІІ-юн | Ос | Синявська Ю.Г. | ||||
14 | 2120 | Солонець Марина | Носівський р-н МОН ДЮСШ | 06.04.2003 | 52.8 | ІІ-юн | 4 | Папіна О.П. | ||||
15 | 78 | Кудіярова Анастасія | Чернігів,У, КДЮСШ | 00.00.2004 | 53.1 | ІІІ-юн | Ос | Плотіцини | ||||
16 | 368 | Серб Олена | Прилуцький р-н МОН ДЮСШ | 10.06.2002 | 53.2 | ІІІ-юн | 3 | Чекалін С.П. | ||||
17 | 1 | Краснюк Христина | Чернігів “У” ДЮСШ “Атлет” | 10.04.2002 | 53.8 | ІІІ-юн | Ос | Шульга О.П. | ||||
18 | 1464 | Тонкогог Діана | Носівський р-н МОН ДЮСШ | 09.10.2004 | 53.9 | ІІІ-юн | 2 | Бочок В.А | ||||
19 | 664 | Ільєнко Олена | Козелецький р-н МОН ДЮСШ | 07.10.2002 | 53.9 | ІІІ-юн | 0 | Сергієнко В.А. | ||||
20 | 371 | Расохацька Марина | Прилуки МОН ДЮСШ | 22.10.2002 | 54.8 | ІІІ-юн | Ос | Ракетський А.І. | ||||
21 | 378 | Кулик Аліна | Чернігв МОН КДЮСШ – 1 | 07.08.2002 | 55.1 | ІІІ-юн | Ос | Кривоус Н.В | ||||
22 | 970 | Сила Ксенія | Чернігів “У” ДЮСШ “Атлет” | 30.12.2002 | 55.2 | ІІІ-юн | Ос | Вятіорецт С.Г Середа с.С. | ||||
23 | 32 | Литвиненко Олена | Менський р-н,”К” ДЮСШ МОН | 28.02.2004 | 55.7 | ІІІ-юн | 0 | Гаркуша Т,Н | ||||
24 | 265 | Гавсіевич Єлізавета | Чернігв МОН КДЮСШ – 1 | 23.03.2002 | 55.7 | ІІІ-юн | Ос | Кривоус Н.В | ||||
25 | 969 | Стось Валерія | Чернвгів “У” ДЮСШ “АТЛЕТ” | 01.12.2003 | 56.4 | б/р | Ос | Корецька С.М. | ||||
26 | 35 | Вінніченко Анастасія | Чернігв МОН КДЮСШ – 1 | 06.01.2002 | 56.6 | б/р | Ос | Антонова В.Г | ||||
27 | 364 | Закапко Валерія | Прилуцький р-н МОН ДЮСШ | 31.07.2003 | 57.1 | б/р | 0 | Чекалін С.П. | ||||
28 | 169 | Богомаз Валерія | Н-Сіверський р-н МОН ДЮСШ | 18.02.2002 | 57.6 | б/р | 0 | Клименко В.В | ||||
29 | 367 | Борлука Аліна | Прилуки МОН ДЮСШ | 20.01.2003 | 57.9 | б/р | 0 | Ракетський А.І. | ||||
30 | 510 | Савельева Вікторія | Чернігв МОН КДЮСШ – 1 | 24.09.2002 | 58.0 | б/р | Ос | Антонова В.Г | ||||
31 | 518 | Давиденко Світлана | Чернігв МОН КДЮСШ – 1 | 14.03.2003 | 58.8 | б/р | Ос | Антонова В.Г | ||||
32 | 472 | Литвиненко Олександра | Чернігв МОН КДЮСШ – 1 | 22.03.2003 | 59.8 | б/р | Ос | Антонова В.Г | ||||
33 | 179 | Шевцова Аліна | Н-Сіверський р-н МОН ДЮСШ | 23.09.2003 | 1.02.0 | б/р | 0 | Бренз А. Н. | ||||
34 | 9 | Коробко Владислава | Н-Сіверський р-н МОН ДЮСШ | 10.10.2003 | 1.06.5 | б/р | 0 | Бренз А. Н. | ||||
600м дівчата | ||||||||||||
1 | 159 | Акольмаз Сусанна | Н-Сіверський р-н МОН ДЮСШ | 04.06.2002 | 1.57.5 | 24 | Бренз А. Н. | |||||
2 | 962 | Копитько Анастасія | Чернігів “У” ДЮСШ “Атлет” | 21.03.2004 | 1.58.8 | Ос | Корецька С.М. | |||||
3 | 92 | Карпухіна Каріна | Н-Сіверський р-н МОН ДЮСШ | 18.05.2002 | 2.02.2 | 21 | Бренз А. Н. | |||||
4 | 355 | Каїка Анжела | Прилуцький р-н МОН ДЮСШ | 07.06.2002 | 2.02.4 | 18 | Куц А.С. | |||||
5 | 35 | Вінніченко Анастасія | Чернігв МОН КДЮСШ – 1 | 06.01.2002 | 2.08.2 | 15 | Антонова В.Г | |||||
6 | 23 | Дворниченко Яна | Чернігів “У” ДЮСШ “Атлет” | 20.07.2003 | 2.08.3 | Ос | Шульга О.П | |||||
7 | 359 | Овсякова Дарина | Прилуцький р-н МОН ДЮСШ | 12.10.2003 | 2.15.8 | 11 | Куц А.С. | |||||
8 | 362 | Фалонова Богдана | Прилуцький р-н МОН ДЮСШ | 20.06.2004 | 2.15.9 | 9 | Гавриленко В.Г. | |||||
9 | 628 | Волонкович Анастасія | Козелецький р-н МОН ДЮСШ | 17.01.2002 | 2.23.0 | 7 | Сергієнко В.А. | |||||
10 | 629 | Корнієнко Іванна | Козелецький р-н МОН ДЮСШ | 07.10.2002 | 2.26.0 | 5 | Сергієнко В.А. | |||||
Стрибки у довжину дівчата | ||||||||||||
1 | 350 | Грухно Тетяна | Прилуки МОН ДЮСШ | 16.02.2003 | 4.01 | ІІ-юн | 24 | Ракетський А.І. | ||||
2 | 11 | Буряк Лілія | Чернігів “У” ДЮСШ “Атлет” | 11.03.2003 | 3.93 | ІІ-юн | 21 | Шульга О.П | ||||
3 | 370 | Дудка Кристіна | Прилуки МОН ДЮСШ | 08.01.2003 | 3.81 | ІІ-юн | 18 | Ракетський А.І. | ||||
4 | 370 | Сила Ксенія | Чернігів “У” ДЮСШ “Атлет” | 30.12.2002 | 3.73 | ІІІ-юн | Ос | Вятіорець С.Є.,Середа С.С. | ||||
5 | 36 | Оніселе Катерина | Чернігів,У, КДЮСШ | 00.00.2002 | 3.72 | ІІІ-юн | 15 | Плотіцини | ||||
6 | 357 | Ріда Аліна | Прилуки МОН ДЮСШ | 14.01.2002 | 3.71 | ІІІ-юн | 13 | Мачульний Є.В. | ||||
7 | 13 | Філон Марія | Чернігів “К” ОДЮСШ | 21.09.2002 | 3.64 | ІІІ-юн | Ос | Синявська Ю.Г. | ||||
8 | 14 | Білоус Інна | Чернігів “У” ДЮСШ “Атлет” | 14.07.2002 | 3.60 | ІІІ-юн | Ос | Шульга О.П | ||||
9 | 1150 | Дорошенко Поліна | Менський р-н,”К” ДЮСШ | 12.11.2003 | 3.57 | ІІІ-юн | Ос | ТаратухінаН.П. | ||||
10 | 358 | Дубовик Яна | Прилуки МОН ДЮСШ | 15.07.2002 | 3.55 | ІІІ-юн | Ос | Мачульний Є.В. | ||||
11 | 89 | Россомаха Злата | Менський р-н, МОН ДЮСШ | 20.10.2004 | 3.52 | ІІІ-юн | 11 | Терпицька І.Л. | ||||
12 | 98 | Сом Валерія | Чернігів,У, КДЮСШ | 00.00.2002 | 3.49 | б/р | 9 | Плотіцини | ||||
13 | 77 | Прочухан Юлія | Чернігів,У, КДЮСШ | 00.00.2002 | 3.49 | б/р | Ос | Плотіцини | ||||
14 | 13 | Причиненко Анна | Прилуки МОН ДЮСШ | 13.01.2003 | 3.45 | б/р | 7 | Бобровська О.А. | ||||
15 | 369 | Сидорко Дарина | Прилуки МОН ДЮСШ | 16.07.2002 | 3.45 | б/р | Ос | Ракетський А.І. | ||||
16 | 25 | Лагунець Тетяна | Чернігів “У” ДЮСШ “Атлет” | 25.01.2002 | 3.43 | б/р | Ос | Шульга О.П | ||||
17 | 99 | Майстренко Вікторія | Менський р-н,”К” ДЮСШ | 23.10.2004 | 3.37 | б/р | 5 | Таратухіна Н.П. | ||||
18 | 370 | Росохацька Марина | Прилуки МОН ДЮСШ | 22.10.2002 | 3.30 | б/р | 4 | Ракетський А.І. | ||||
19 | 15 | Кудіярова Анастасія | Чернігів,У, КДЮСШ | 00.00.2004 | 3.28 | б/р | Ос | Плотіцини | ||||
20 | 371 | Зоря Євгенія | Прилуки МОН ДЮСШ | 31.07.2002 | 3.26 | б/р | Ос | Ракетський А.І. | ||||
21 | 15 | Грищенок Карина | Чернігів “К” ОДЮСШ | 29.03.2003 | 3.14 | б/р | Ос | Синявська Ю.Г. | ||||
22 | 969 | Стось Валерія | Чернігів “У” ДЮСШ “Атлет” | 01.12.2003 | 3.10 | б/р | Ос | Корецька С.М. | ||||
23 | 374 | Петрова Аліна | Прилуки МОН ДЮСШ | 14.05.2002 | 3.07 | б/р | Ос | Ракетський А.І. | ||||
24 | 35 | Ломако Дарья | Прилуки МОН ДЮСШ | 26.06.2003 | 3.04 | б/р | Ос | Мачульний Є.В. | ||||
25 | 14 | Полетун Катерина | Чернігів “К” ОДЮСШ | 08.05.2005 | 3.03 | б/р | Ос | Синявська Ю.Г. | ||||
26 | 2150 | Грабовська Анастасія | Носівський р-н МОН ДЮСШ | 20.06.2002 | 3.03 | б/р | Ос | Папіна О.П. | ||||
27 | 11 | Авраменко Анна | Чернігів “К” ОДЮСШ | 10.09.2003 | 2.98 | б/р | Ос | Синявська Ю.Г. | ||||
28 | 962 | Копитько Анастасія | Чернігів “У” ДЮСШ “Атлет” | 21.03.2004 | 2.88 | б/р | Ос | Корецька С.М. | ||||
29 | 16 | Федоренко Марія | Прилуки МОН ДЮСШ | 16.11.2002 | 2.79 | б/р | 3 | Бобровська О.А. | ||||
30 | 57 | Оленченко Наталія | Прилуки МОН ДЮСШ | 02.11.2002 | 2.68 | б/р | 2 | Мачульний Є.В. | ||||
31 | 16 | Садова Вікторія | Чернігів “К” ОДЮСШ | 03.02.2005 | 2.62 | б/р | Ос | Синявська Ю.Г. | ||||
Стрибки у висоту дівчата | ||||||||||||
1 | 1 | Котова Анастасія | Менський р-н,”К” ДЮСШ | 21.11.2002 | 150 | ІІ | 24 | Таратухіна Н.П. | ||||
2 | 362 | Лепець Стефані | Прилуцький р-н МОН ДЮСШ | 29.03.2002 | 145 | ІІІ | 21 | Гавриленко В.Г. | ||||
3 | 99 | Майстренко Вікторія | Менський р-н,”К” ДЮСШ | 23.10.2004 | 135 | І-юн | 18 | Таратухіна Н.П. | ||||
4 | 369 | Сидорко Дарина | Прилуки МОН ДЮСШ | 16.07.2002 | 130 | І-юн | 15 | Ракетський А.І. | ||||
5 | 366 | Засік Катерина | Прилуцький р-н МОН ДЮСШ | 21.05.2002 | 125 | ІІ-юн | 13 | Гавриленко В.Г. | ||||
6 | 8 | Бурлука Аліна | Прилуки МОН ДЮСШ | 20.01.2003 | 120 | ІІ-юн | 11 | Ракетський А.І. | ||||
7 | 1156 | Дорошенко Поліна | Менський р-н,”К” ДЮСШ | 12.11.2003 | 120 | ІІ-юн | 9 | Таратухіна Н.П. | ||||
546 | Слобода Марія | Менський р-н,”К” ДЮСШ | 22.02.2001 | 165 | І | п/к | Таратухіна Н.П. | |||||
Штовхання ядра дівчата | ||||||||||||
1 | 1 | Котова Анастасія | Менський р-н,”К” ДЮСШ | 21.11.2002 | 11.22 | ІІІ | 24 | Таратухіна Н.П. | ||||
2 | 97 | Ромашко Любов | Носівский р-н, МОН ДЮСШ | 15.01.2003 | 6.30 | ІІІ-юн | 21 | Шиша Н.О | ||||
3 | 628 | Волонкович Анастасія | Козелецький р-н МОН ДЮСШ | 17.01.2002 | 6.30 | ІІІ-юн | 18 | Сергієнко В.А. | ||||
4 | 5 | Муцька Каріна | Чернігів “К” ОДЮСШ | 00.00.2002 | 5.80 | б/р | Ос. | Порядіна В.В. | ||||
5 | 8 | Соломенник Вікторія | Менський р-н,”МОН” ДЮСШ | 09.04.2004 | 5.80 | б/р | 15 | Терпицька І.Л. | ||||
Метання спису дівчата | ||||||||||||
1 | 2192 | Мосьпан Дарина | Бахмацький р-н,МОН.ДЮСШ | 31.07.2002 | 22.32 | І-юн | 24 | Небощицький Г.О. | ||||
2 | 2191 | Васюк Дарина | Бахмацький р-н,МОН.ДЮСШ | 09.03.2003 | 21.25 | І-юн | 21 | Небощицький Г.О. | ||||
3 | 154 | Солдатова Анастасія | Н-Сіверський р-н МОН ДЮСШ | 01.11.2002 | 20.36 | ІІ-юн | 18 | Клименко В.В | ||||
4 | 89 | Муцкая Карина | Чернігів,К, ОДЮСШ | 04.05.2002 | 18.60 | ІІІ-юн | Ос | Порядіна В.В. | ||||
5 | 6 | Волкова Ірина | Чернігів,К, ОДЮСШ | 00.00.2002 | 16.60 | ІІІ-юн | Ос | Порядіна В.В. | ||||
Метання диску дівчата | ||||||||||||
1 | 6 | Волкова Ірина | Чернігів,К, ОДЮСШ | 00.00.2002 | 17.70 | б/р | Ос | Порядіна В.В. | ||||
2 | 89 | Муцкая Карина | Чернігів,К, ОДЮСШ | 04.05.2002 | 17.67 | б/р | Ос | Порядіна В.В. | ||||
965 | Шевченко Катерина | Чернігів,У, ДЮСШ “Атлет” | 17.07.2001 | 19.85 | ІІІ-юн | П/к | Вятіорець С Є | |||||
Любос Анастасія | Чернігів,К, ОДЮСШ | 28.09.2000 | 19.80 | ІІІ-юн | П/к | Порядіна В.В. | ||||||
Головний суддя змагань (Рябов В.В.) | ||||||||||||
Головний секретар змагань (Антонова В.Г.) |