02-03.05.2019 р.

ОНСЦ «Чернігів» (ст. ім. Ю.О.Гагаріна)

Результати (скачати)

Місце

абс.

Спортсмен Команда Дата народж. Результат Розряд Тренер
100 м, чоловіки 2001 р.н. і старше
1 Кравець Максим ОДЮСШ з ол. видів 08.04.84 11,6 ф-11,1 І Луценко В.В.
2 Бован Олексій ОДЮСШ з ол. видів 21.08.01 11,5 ф-11,4 ІІ Луценко В.В.
3 Батуренко Ігор «Україна» 03.11.97 11,5 ф-11,6 ІІІ Рябов В.В.
4 Чатов Олександр «Україна» 06.01.98 11,8 ф-11,7 ІІІ Кузьомко Л.М.
5 Чуб Никита «Україна» 27.03.01 11,8 ф-11,9 ІІІ Кузьомко Л.М.
6 Чередниченко Олександр «Україна» 26.05.01 12,0 ф-12,0 ІІІ Філіпова В.І.
7 Щипка Віталій «Україна» 24.06.01 12,3 ф-12,2 І юн. Кузьомко Л.М.
100 м, юнаки 2002 р.н. і молодше
1 Шульга Дмитро ОДЮСШ з ол. видів 22.04.02 11,9 ф-11,8 ІІІ Масюк А.М.
2 Черніченко Євгеній «Атлет» 06.01.04 12,3 ф-12,1 І юн. Шульга О.П.
3 Глушенок Ілля КДЮСШ-1 07.01.04 12,8 ф-12,7 ІІ юн. Антонова В.Г.
200 м, чоловіки 2001 р.н. і старше
1 Бован Олексій ОДЮСШ з о.в. 21.08.01 23,2 ІІ Луценко В.В.
2 Кравець Максим ОДЮСШ з ол. видів 08.04.84 23,3 ІІ Луценко В.В.
3 Крюков Денис «Україна» 29.07.99 24,5 ІІІ Лагункова Н.М.
4 Чуб Никита «Україна» 27.03.01 24,9 ІІІ Кузьомко Л.М.
5 Чередниченко Олександр «Україна» 26.05.01 25,2 ІІІ Філіпова В.І.
6 Щипка Віталій «Україна» 24.06.01 25,4 ІІІ Кузьомко Л.М.
7 Рябець Богдан КДЮСШ-1 25,7 І юн. Овчаренко І.М.
8 Міненок Сергій «Україна» 29.08.00 26,6 ІІ юн. Кузьомко Л.М.
200 м, юнаки 2002 р.н. і молодше
1 Каранда Микита ОДЮСШ з ол. видів 25.01.02 23,3 ІІ Хорт Т.М.

Масюк А.М.

2 Шульга Дмитро ОДЮСШ з ол. видів 22.04.02 23,5 ІІ Масюк А.М.
3 Черніченко Євгеній «Атлет» 06.01.04 24,3 ІІ Шульга О.П.
4 Глушенок Ілля КДЮСШ-1 07.01.04 27,7 ІІІ юн. Антонова В.Г.
5 Глущенко Дмитро КДЮСЩ-2 2005 33,0 Б/р Плиско Н.М.
400 м, чоловіки 2001 р.н. і старше
1 Батуренко Ігор «Україна» 03.11.97 51,4 ІІ Кузьомко Л.М.

Рябов В.В.

2 Бован Олексій ОДЮСШ з ол. видів 21.08.01 52,0 ІІ Луценко В.В.
3 Корогод Дмитро «Україна» 30.07.96 52,3 ІІ Філіпова В.І.
4 Рева Євгеній «Україна» 23.04.00 55,4 ІІІ Рябов В.В.
5 Рябець Богдан КДЮСШ-1 2001 57,2 І юн. Овчаренко І.М.
6 Косовський Денис КДЮСШ-1 20.11.01 58,3 І юн. Беркут Н.П.
400 м, юнаки 2002 р.н. і молодше
1 Тарасенко Віталій ОДЮСШ з ол. видів 04.12.04 52,5 ІІ Луценко В.В.
2 Черніченко Євгеній «Атлет» 06.01.04 55,5 ІІІ Шульга О.П.
3 Ступаченко Андрій КДЮСШ-1 01.03.02 59,7 ІІ юн. Овчаренко І.М.
4 Козофат Богдан КДЮСШ-1 25.05.03 1.02,3 ІІІ юн. Беркут Н.П.
5 Петьковський Артем КДЮСШ-1 21.05.03 1.02,6 ІІІ юн. Овчаренко І.М.
6 Рудий Олександр КДЮСШ-1 23.12.02 1.04,7 Б/р Беркут Н.П.
7 Каранда Микита ОДЮСШ з ол. видів 25.01.02 DNF Хорт Т.М.

Масюк А.М.

800 м, чоловіки 2001 р.н. і старше
1 Батуренко Ігор «Україна» 03.11.97 2.02,3 ІІ Кузьомко Л.М.

Рябов В.В.

2 Корогод Дмитро «Україна» 30.07.96 2.02,6 ІІ Філіпова В.І.
3 Казачок Василь «Україна» 10.05.96 2.03,0 ІІ Філіпова В.І.
4 Мироненко Костянтин КДЮСШ-1 26.09.98 2.05,4 ІІ Красільник Т.С.
5 Тарасенко Віталій ОДЮСШ з ол. видів 04.12.04 2.06,5 ІІ Луценко В.В.
6 Рева Євгеній «Україна» 23.04.00 2.10,2 ІІІ Рябов В.В.
7 Шкурай Олександр «Україна» 2000 2.17,8 ІІІ Лагункова Н.М.
8 Косовський Денис КДЮСШ-1 20.11.01 2.20,1 І юн. Беркут Н.П.
9 Магдаченко Андрій 05.10.01 2.36,9 ІІ юн. Рябов В.В.
800 м, юнаки 2002 р.н. і молодше
1 Єрко Владислав Ріпкин. р-н 03.03.04 2.09,8 ІІ Дубоносова Н.М.
2 Ступаченко Андрій КДЮСШ-1 01.03.02 2.16,9 ІІІ Овчаренко І.М.
3 Лобуренко Артем КДЮСШ-2 18.12.03 2.21,9 І юн. Шевчук О.Л.
4 Козофат Богдан КДЮСШ-1 25.05.03 2.27,2 І юн. Беркут Н.П.
5 Рудий Олександр КДЮСШ-1 23.12.02 2.34,9 ІІ юн. Беркут Н.П.
1500 м, чоловіки 2001 р.н. і старше
1 Казачок Василь «Україна» 10.05.96 4.21,9 ІІ Філіпова В.І.
2 Кравцов Сергій ОДЮСШ з ол. видів 27.11.00 4.23,2 ІІ Луценко В.В.
3 Мироненко Костянтин КДЮСШ-1 26.09.98 4.24,2 ІІ Красільник Т.С.
4 Секера Дмитро 10.01.94 4.31,2 ІІІ Овчаренко І.М.
5 Шкурай Олександр «Україна» 29.12.00 4.51,0 І юн. Лагункова Н.М.
1500 м, юнаки 2002 р.н. і молодше
1 Лобуренко Артем КДЮСШ-2 18.12.03 5.17,2 ІІ юн. Шевчук О.Л.
2 Сахновський Дмитро КДЮСШ-1 21.01.03 5.19,8 ІІ юн. Овчаренко І.М.
3000 м, чоловіки 2001 р.н. і старше
1 Секера Дмитро 10.01.94 9.20,6 ІІ Овчаренко І.М.
2 Кровлайдіс Сергій 14.01.78 9.21,3 ІІ Самостійно
3 Личик Олександр «Динамо» 14.04.00 10.29,2 І юн. Ткаченко І.В.
3000 м, юнаки 2002 р.н. і молодше
1 Пятковський Артем КДЮСШ-1 21.05.03 12.05,4 ІІІ юн. Овчаренко І.М.
Стрибок у довжину, чоловіки 2001 р.н. і старше
1 Землинський Богдан «Атлет» 2000 5,57 І юн. Шульга О.П.
2 Д’яченко Роман Ніжин. р-н 23.11.89 5,48 І юн. Хоменко Д.
Стрибок у довжину, юнаки 2002 р.н. і молодше
Петренко Руслан КДЮСШ-1 11.08.05 4,95 ІІ юн. Беркут Н.П.
Потрійний стрибок, чоловіки 2001 р.н. і старше
1 Землинський Богдан «Атлет» 2000 11,53 ІІ юн. Шульга О.П.
Потрійний стрибок, юнаки 2002 р.н. і молодше
1 Петренко Руслан КДЮСШ-1 11.08.05 9,95 Б/р Беркут Н.П.
Штовхання ядра 7,26 кг, чоловіки 2001 р.н. і старше
1 Вірич Юрій «Інваспорт» 22.05.97 13,37 І Середа О.А.
2 Кравченко Дмитро «Україна» 04.02.99 12,87 ІІ Кондратенко П.Б.
3 Вовк Валерій ОДЮСШ з ол. видів 2001 9,70 ІІІ Порядіна В.В.
4 Шрашковський  Андрій «Інваспорт» 27.05.00 8,56 Б/р Середа О.А.
Штовхання ядра 6 кг, юнаки 2002 р.н. і молодше
1 Щербина Ярослав «Атлет» 20.10.02 11,23 І юн. Середа О.А.
2 Ладоха Владислав ОДЮСШ з ол. видів 12.09.04 8,32 ІІІ юн. Порядіна В.В.
3 Олексієнко Олег ОДЮСШ з ол. видів 20.10.04 7,26 Б/р Порядіна В.В.
Метання списа 800 г, чоловіки 2001 р.н. і старше
1 Кошіль Дмитро ОДЮСШ з ол. видів 19.06.98 42,22 ІІІ Порядіна В.В.
2 Васюк Андрій «Україна» 05.03.97 41,27 ІІІ Кондратенко П.Б.
3 Склярук Сергій «Україна» 09.06.98 41,03 ІІІ Кондратенко П.Б.
4 Бурмак Олександр «Україна» 26.05.99 40,71 ІІІ Кондратенко П.Б.
5 Ходько Ярослав «Україна» 21.04.00 40,54 ІІІ Кондратенко П.Б.
Метання списа 600 г, юнаки 2002 р.н. і молодше
1 Ладоха Владислав ОДЮСШ з ол. видів 12.09.04 36,72 І юн. Порядіна В.В.
2 Олексієнко Олег ОДЮСШ з ол. видів 20.10.04 24,34 ІІІ юн. Порядіна В.В.
Метання диска 1.5кг, юнаки 2002 р.н. і молодше
1 Биковець Олександр ОДЮСШ з ол. видів 12.11.02 27.92 ІІІ юн. Порядіна В.В.
2 Олексієнко Олег ОДЮСШ з ол. видів 20.10.04 22,72 Б/р

 

Порядіна В.В.
100 м, жінки 2001 р.н. і старше
1 Максименко Катерина «Україна» 22.11.98 12,1 ф-12,3 І Кузьомко Л.М.

Кривоус Н.В.

2 Протченко Альона ОДЮСШ з ол. видів 12.11.00 14,5 ф-14,9 І юн. Луценко В.В.
3 Галаган Вікторія ОДЮСШ з ол. видів 10.08.00 15,3 ф-15,5 ІІ юн. Луценко В.В.
100 м, дівчата 2002 р.н. і молодше
1 Сукач Дар’я КДЮСШ-2 15.06.04 13,8 ф-13,7 ІІІ Шевчук О.Л.
2 Коршек Анастасія КДЮСШ-2 11.04.05 13,7 ф-13,8 ІІІ Шевчук О.Л.
3 Культе Анна «Атлет» 21.12.04 14,4 ф-14,3 І юн. Вятіорець С.Є.

Середа С.С.

4 Ворчило Єлизавета КДЮСШ-2 07.05.03 14,5 ф-14,6 І юн. Шевчук О.Л.
5 Левченко Ксенія КДЮСШ-2 05.04.05 15,0 ф-15,1 ІІ юн. Шевчук О.Л.
200 м, жінки 2001 р.н. і старше
1 Максименко Катерина «Україна» 22.11.98 25,7 І Кузьомко Л.М.

Кривоус Н.В.

2 Стецкова Тетяна «Україна» 09.03.00 25,7 І Кузьомко Л.М. Красільник Т.С.
3 Протченко Альона ОДЮСШ з ол. видів 12.11.00 31,3 ІІ юн. Луценко В.В.
4 Галаган Вікторія ОДЮСШ з ол. видів 10.08.00 31,8 ІІ юн. Луценко В.В.
5 Корнєєва Аліна 25.11.00 34,8 ІІІ юн. Рябов В.В.
200 м, дівчата 2002 р.н. і молодше
1 Олійник Анжеліка ОДЮСШ з ол. видів 10.08.05 28,5 ІІІ Луценко В.В.
2 Дворніченко Яна «Атлет» 20.07.03 28,6 ІІІ Шульга О.П.
3 Сукач Дар’я КДЮСШ-2 15.06.04 28,8 ІІІ Шевчук О.Л.
4 Дзюба Марія КДЮСШ-1 03.07.05 29,2 І юн. Антонова В.Г.
5 Ворчило Єлизавета КДЮСШ-2 07.05.03 31,5 ІІ юн. Шевчук О.Л.
6 Культе Анна «Атлет» 21.12.04 31,8 ІІ юн. Вятіорець С.Є.

Середа С.С.

7 Коваленко Юлія КДЮСШ-2 2006 33,7 ІІІ юн. Плиско Н.П.
400 м, жінки 2001 р.н. і старше
1 Стецкова Тетяна «Україна» 09.03.00 59,1 ІІ Кузьомко Л.М. Красільник Т.С.
2 Діденко Ольга «Україна» 04.06.00 1.08,7 І юн. Рябов В.В.
3 Сирбу Анастасія «Україна» 01.05.00 1.13,6 ІІ юн. Рябов В.В.

Кривоус Н.В.

4 Корнєєва Аліна 25.11.00 1.23,7 Б/р Рябов В.В.
400 м, дівчата 2002 р.н. і молодше
1 Копитько Анастасія «Атлет» 21.03.04 1.00,5 ІІ Вятіорець С.Є.

Середа С.С.

2 Олійник Анжеліка ОДЮСШ з ол. видів 10.08.05 1.05,2 ІІІ Луценко В.В.
3 Сукач Дар’я КДЮСШ-2 15.06.04 1.07,9 І юн. Шевчук О.Л.
4 Коршек Анастасія КДЮСШ-2 11.04.05 1.08,2 І юн. Шевчук О.Л.
5 Дзюба Марія КДЮСШ-1 03.07.05 1.10,0 І юн. Антонова В.Г.
6 Левченко Ксенія КДЮСШ-2 05.04.05 1.14,3 ІІ юн. Шевчук О.Л.
7 Вінніченко Анастасія КДЮСШ-1 06.01.02 1.14,5 ІІ юн. Антонова В.Г.
800 м, жінки 2001 р.н. і старше
1 Діденко Ольга «Україна» 04.06.00 2.33,2 ІІІ Рябов В.В.
2 Коротких Марина «Україна» 09.10.01 2.39,1 ІІІ Лагункова Н.М.
3 Сирбу Анастасія «Україна» 01.05.00 2.59,8 І юн. Рябов В.В.

Кривоус Н.В.

800 м, дівчата 2002 р.н. і молодше
1 Копитько Анастасія «Атлет» 21.03.04 2.26,5 ІІ Вятіорець С.Є.

Середа С.С.

2 Дмитренко Аліна «Україна» 01.02.06 2.33,4 ІІІ Кривоус Н.В.
3 Ткаченко Анна «Україна» 09.10.07 2.39,0 ІІІ Кривоус Н.В.
4 Кузьменко Анна «Україна» 29.03.03 2.42,9 ІІІ Лагункова Н.М.
5 Коршек Анастасія КДЮСШ-2 11.04.05 2.51,7 ІІІ Шевчук О.Л.
6 Замашкіна Карина КДЮСШ-1 21.03.03 3.08,1 ІІ юн. Беркут Н.П.
7 Левченко Ксенія КДЮСШ-2 05.04.05 3.10,1 ІІ юн. Шевчук О.Л.
1500 м, жінки 2001 р.н. і старше
1 Циганова Анастасія «Україна» 01.05.99 5.34,0 ІІІ Рябов В.В.

 

1500 м, дівчата 2002 р.н. і молодше
1 Дмитренко Аліна «Україна» 01.02.06 5.24,5 ІІІ Кривоус Н.В.
2 Ткаченко Анна «Україна» 09.10.07 5.32,5 ІІІ Кривоус Н.В.
3 Шульга Карина «Атлет» 24.08.04 7.52,5 Б/р Шульга О.П.
3000 м, жінки 2001 р.н. і старше
1 Дятлова Юлія ОШВСМ 18.08.09 10.35,0 ІІ Лагункова Н.М.

Клюєв А.О.

2 Циганова Анастасія «Україна» 01.05.99 12.31,5 І юн. Рябов В.В.

 

Стрибок у довжину, дівчата 2002 р.н. і молодше
1 Нечипоренко Дар’я «Атлет» 08.03.05 4,02 ІІ юн. Шульга О.П.
Штовхання ядра 4 кг, жінки 2001 р.н. і старше
1 Лупинос Катерина ОДЮСШ з ол. видів 01.02.00 12,71 І Порядіна В.В.
Штовхання ядра 3 кг, дівчата 2002 р.н. і молодше
1 Кравченко Катерина ОДЮСШ з ол. видів 29.11.03 8,58 І юн. Порядіна В.В.
2 Бреус Марія ОДЮСШ з ол. видів 31.03.05 8,01 І юн. Порядіна В.В.
3 Черняг Ольга ОДЮСШ з ол. видів 18.08.02 7,80 ІІ юн. Порядіна В.В.
4 Гуляй Ольга «Атлет» 14.06.03 6,57 ІІІ юн. Середа О.А.
Метання списа 500 г, дівчата 2002 р.н. і молодше
1 Бреус Марія ОДЮСШ з ол. видів 31.03.05 20,40 ІІ юн. Порядіна В.В.
2 Кравченко Катерина ОДЮСШ з ол. видів 29.11.03 18,98 ІІІ юн. Порядіна В.В.
3 Глазкова Вікторія ОДЮСШ з ол. видів 27.10.07 13,60 Б/р Порядіна В.В.
Метання диска 1 кг, жінки 2001 р.н. і старше
1 Любас Анастасія ОДЮСШ з ол. видів 28.09.00 19.42 ІІІ юн. Порядіна В.В.
Метання диска 1 кг, дівчата 2002 р.н. і молодше
1 Бреус Марія ОДЮСШ з ол. видів 31.03.05 23,50 ІІ юн. Порядіна В.В.
2 Кравченко Катерина ОДЮСШ з ол. видів 29.11.03 19,90 ІІІ юн. Порядіна В.В.
3 Черняг Ольга ОДЮСШ з ол. видів 18.08.02 18,75 ІІІ юн. Порядіна В.В.

 

 

0 Комментарии

You can be the first one to leave a comment.

Оставить комментарий