Командний чемпіонат міста з легкоатлетичного кросу

04.04.2019

м. Чернігів, ЦПКіВ

Командні результати:

  1. КПНЗ «ДЮСШ «Україна» ЧМР –  204 очок
  2. КПНЗ КДЮСШ-1 ЧМР –      189 очок
  3. КПНЗ ДЮСШ «Атлет» — 139 очок
  4. КЗ ОДЮСШ з олімпійських видів – 96 очок
  5. КПНЗ КДЮСШ-2 ЧМР – 31 очок

Особисті результати

№ пп Прізвище та імя спортсмена Дата народження ФСТ ДЮСШ Результат Розряд Очки Прізвище, І.П. тренера
 500м, дівчата 2006 р.н. та молодші
1 Ткаченко Анна 09.10.2007 У ДЮСШ «Україна» 1,33,4 І юн 24 Кривоус Н.В.
2 Дмитренко Аліна 01.02.2006 У ДЮСШ «Україна» 1.35.2 І юн 21 Кривоус Н.В.
3 Ющенко Діана 01.06.2006 КДЮСШ-1 1.36.4 І юн 18 Антонова В.Г.
4 Браточкина Анна 20.02.2006 У ДЮСШ «Атлет» 1.37.6 ІІ юн 15 Дворников А.В.
5 Дудко Наталія 09.01.2008 У ДЮСШ «Україна» 1.40.9 ІІ юн 13 Філіпова В.І., Дудко Т.А.
6 Коваленко Юлія 2006 КДЮСШ-2 1.43.5 ІІ юн 11 Плиско Н.М.
7 Германович Ірина 16.06.2006 КДЮСШ-1 1.44.6 ІІ юн 9 Антонова В.Г.
8 Сердюк Марія 2007 КДЮСШ-2 1.46.0 ІІ юн 7 Плиско Н.М.
9 Саприкіна Аліса 07.09.2007 У ДЮСШ «Україна» 1.46.4 ІІІ юн 5 Хорева О.А.
10 Чаленко Маргарита 02.07.2007 У ДЮСШ «Україна» 1.46.9 ІІІ юн 3 Хорева О.А.
11 Калитник Мілана 10.11.2007 КДЮСШ-1 1.50.4 ІІІ юн 2 Антонова В.Г.
12 Ващенок Таїсія 19.10.2006 КДЮСШ-1 1.51.6 ІІІ юн 1 Антонова В.Г.
13 Іваненко Тетяна 2006 КДЮСШ-2 1.57..9 б/р Плиско Н.М.
14 Бережна Юлія 07.07.2007 КДЮСШ-1 1.58.6 б/р Антонова В.Г.
15 Авдієнко Олександра 04.11.2006 У ДЮСШ «Атлет» 2.00.2 б/р Дворников А.В.
16 Ткаченко Христина 2007 КДЮСШ-2 2.03.6 б/р Романенко В.О.
17 Лук’яненко Єлизавета 01.07.2006 У ДЮСШ «Атлет» 2.05.7 б/р Корецька С.М.
18 Єрошенко Ксенія 22.12.2007 У ДЮСШ «Атлет» 2.23.3 б/р Дворников А.В.
19 Кучинська Вікторія 07.06.2007 У ДЮСШ «Атлет» 2.24.0 б/р Двоников А.В.
500м, дівчата 2004-2005 рр.н.
1 Копитько Анастасія 21.04.2004 У ДЮСШ «Атлет» 1.27.5 І юн 24 Вятиорець С.Є., Середа С.С.
2 Лугина Вікторія 14.09.2005 ОШВСМ 1.29.5 І юн ос. Лагункова Н.М.
3 Олійник Анжеліка 10.08.2005 У ОДЮСШ з ол.видів 1.31.4 І юн 21 Луценко В.В.
4 Дзюба Марія 03.07.2005 КДЮСШ-1 1.37.1 ІІ юн 18 Антонова В.Г.
5 Культе Анна 21.12.2004 У ДЮСШ «Атлет» 1.50.1 ІІ юн 15 Вятиорець С.Є., Середа С.С.
6 Криворучко Анна 2005 ДЮСШ «Україна» 2.20.0 ІІ юн 13 Хорева О.А.
1000м, дівчата 2002-2003 рр.н.
1 Дворніченко Яна 20.07.2003 У ДЮСШ «Атлет» 3.24.5 І юн 24 Шульга О.П.
2 Бондар Ангеліна 2003 У КДЮСШ-1 3.34.5 І юн 21 Беркут Н.П.
3 Кузьменко Анна 2003 У ДЮСШ «Україна» 3.39.7 І юн 18 Лагункова Н.М.
4 Шарпата Леся 2003 КТКТ 3.44.7 ІІ юн 15 Любенко А.А.
5 Редькина Людмила 2003 У ДЮСШ «Україна» 3.54.2 ІІ юн 13 Лагункова Н.М.
6 Мелех Анастасія 05.08.2002 КДЮСШ-1 3.56.4 ІІ юн 11 Овчаренко І.М.
7 Вінниченко Анастасія 06.01.2002 КДЮСШ-1 4.05.9 ІІ юн 9 Антонова В.Г.
8 Замашкіна Карина 2003 КДЮСШ-1 4.10.4 ІІ юн 5 Беркут Н.П.
2000м, жінки
1 Жмурко Анна 24.10.1996 ОШВСМ 6.48.0 І юн ос Лагункова Н.М., Клюєв А.О., Філіпов В.В.
2 Дятлова Юлія 18.08.1990 У ОШВСМ 7.00.2 І юн ос Лагункова Н.М., Клюєв А.О., Філіпов В.В.
3 Коротких Карина 09.10.2001 У ДЮСШ «Україна» 7.54.5 І юн 24 Лагункова Н.М.
4 Діденко Ольга 04.06.2000 У ДЮСШ «Україна» 7.58.2 ІІ юн 21 Рябов В.В.
5 Циганова Анастасія 01.05.1999 У ДЮСШ «Україна» 8.04.5 ІІ юн 18 Рябов В.В.
6 Сергусь Марія 17.12.2001 КДЮСШ-1 8.22.9 ІІ юн 15 Овчаренко І.М.
7 Зоріна Марія 27.10.1998 Д Динамо 8.41.8 ІІ юн ос Ткачеко І.В.
8 Сирбу Анастасія 01.05.2000 У ДЮСШ «Україна» 9.13.7 ІІ юн 13 Рябов В.В.
9 Медвідь Мирослава 2000 У ДЮСШ «Україна» 9.50.0 ІІІ юн 11 Лагункова Н.М.
10 Корнєєва Аліна 25.11.2000 НЧУК 10.33.8 ІІІ юн ос Рябов В.В.
500м, юнаки 200 р.н. та молодші
1 Стороженко Тихон 05.05.2006 КДЮСШ-1 1.30.0 б/р 24 Антонова В.Г.
2 Казанін Матвій 2007 КДЮСШ-1 1.32.6 б/р 21 Беркут Н.П.
3 Рубан Павло 18.09.2006 ОДЮСШ з ол.видів 1.36.7 б/р 18 Масюк А.М.
4 Демченко Антон 2009 У ДЮСШ «Україна» 1.39.5 б/р 15 Кривоус Н.В.
5 Протченко Богдан 2007 КДЮСШ-2 1.42,3 б/р 13 Плиско Н.М.
6 Новинченко Кирило 20.10.2006 У ДЮСШ «Атлет» 1.45.5 б/р 11 Корецька С.М.
7 Віник Єгор 09.06.2007 КДЮСШ-1 1.47.3 б/р 9 Антонова В.Г.
8 Морський Назар 21.12.2007 У ДЮСШ «Україна» 1.47.5 б/р 7 Хорева О.А.
9 Пінчук Артем 18.03.2006 У ДЮСШ «Україна» 1.47.7 б/р 5 Філіпова В.І.
10 Шульга Іван 27.02.2007 КДЮСШ 1 1.47.9 б/р 3 Антонова В.Г.
11 Мудрицький Ярослав 26.08.2007 У ДЮСШ «Атлет» 1.51.0 б/р 2 Дворников А.В.
12 Богдан Владислав 20.09.2007 У ДЮСШ «Україна» 1.53.6 б/р 1 Філіпова В.І.
13 Юношев Сергій 2007 КДЮСШ-2 1.58.1 б/р Плиско Н.М.
14 Стельмах Кирило 2006 КДЮСШ-2 12.01.4 б/р Плиско Н.М.
15 Савенко Євгеній 14.11.2007 У ДЮСШ «Атлет» 2.19.4 б/р Дворников А.В.
16 Швиммер Кирило 2007 КДЮСШ-2 2.24.5 б/р Плиско Н.М.
500м, юнаки 2004-2005 рр.н.
1 Тарасенко Віталій 04.12.2004 ОДЮСШ з ол.видів 1,14,2 б/р 24 Луценко В.В.
2 Бабушкін Олександр 09.09.2005 У ДЮСШ «Україна» 1.16.9 б/р 21 Кривоус Н.В.
3 Гук Віталій 24.03.2005 У ДЮСШ «Атлет» 1.17.7 б/р 18 Вятиорець С.Є., Середа С.С.
4 Скороход Іван 02.01.2005 КДЮСШ-1 1.24.1 б/р 15 Антонова В.Г.
5 Олійник Юрій 2004 КДЮСШ 1 1.25.5 б/р 13 Беркут Н.П.
6 Глушенок Ілля 07.01.2004 КДЮСШ-1 1.25.8 б/р 11 Антонова В.Г.
7 Коваленко Артур 03.05.2005 У ОДЮСШ з ол.видів 1.26.1 б/р 9 Луценко В.В.
8 Царегородцев Ярослав 01.04.2004 ДЮСШ «Атлет» 1.28.0 б/р 7 Корецька С.М
9 Петренко Руслан 2005 КДЮСШ-1 1.28.2 б/р 5 Беркут Н.П.
10 Гусол Олексій 19.09.2005 У ДЮСШ «Україна» 1.29.0 б/р 3 Філіпова В.І..
11 Морозов Захар 21.02.2005 У ДЮСШ «Атлет» 1.38.2 б/р 2 Дворников А.В.
12 Спутай Андрій 2004 КДЮСШ-1 1.38.7 б/р 1 Беркут Н.П.
13 Мозольов Олександр 27.12.2005 КДЮСШ-1 1.40.7 б/р Антонова В.Г.
14 Крапивний Станіслав 2004 ОДЮСШ з ол.видів 1.44.1 б/р Масюк А.М.
15 Глущенко Дмитро 2005 КДЮСШ-2 1.56.0 б/р Плиско Н.М.
16 Самбур Максим 2005 КДЮСШ-2 2.06.1 б/р Плиско Н.М.
1000м, юнаки 2002-2003 рр.н.
1 Козофат Богдан 2003 КДЮСШ 1 3.03.6 І юн 24 Беркут Н.П.
2 Чалюк Максим 25.11.2003 У ДЮСШ «Атлет» 3.05.9 І юн 21 Вятиорець С.Є., Середа С.С.
3 Полуда Сергій 2003 КДЮСШ-1 3.10.1 І юн 18 Овчаренко І.М.
4 Герасимчук Павло 13.06.2003 У ДЮСШ «Україна» 3.16.3 ІІ юн 15 Лагункова Н.М.
5 Рудий Олександр 2002 КДЮСШ-1 3.19.2 ІІ юн 13 Беркут Н.П.
6 Петьковський Артем 21.05.2003 КДЮСШ 1 3.23.7 ІІ юн 11 Овчаренко І.М.
7 Садовніков Владислав 2003 КТКТ 3.25.3 ІІ юн 9 Любенко А.А.
8 Сахновський Петро 21.03.2003 КДЮСШ 1 3.25.4 ІІ юн 7 Овчаренко І.М.
9 Савенко Юрій 2002 КТКТ 3.59.1 ІІІ юн 5 Любенко А.А.
10 Куліда Артем 2002 КТКТ 4.01.9 ІІІ юн 3 Любенко А.А.
3000м, чоловіки
1 Батуренко Ігор 09.11.1997 У ДЮСШ «Україна» 9.42.1 І юн 24 Рябов В.В., Куземко Л.М.
2 Кравцов Сергій 27.11.2000 ОДЮСШ з ол.видів 9.45.7 І юн 21 Луценко в.В.
3 Казачок Василь 10.05.1996 У ДЮСШ «Україна» 9.49.2 І юн 18 Філіпови
4 Мироненко Костянтин 26.09.1998 КДЮСШ-1 9.50.3 ІІ юн 15 Красільник Т.С.
5 Ільченко Віталій 24.08.2000 У СДЮШОР з л/с 9.59.8 ІІ юн ос Сторожок В.П.
6 Корогод Дмитро 30.07.1996 ОШВСМ 10.28.8 ІІ юн ос Філіпови
7 Бурлака Денис 11.07.2000 Д Динамо 10.25.9 ІІ юн ос Ткаченко І.В.
8 Сотник Євгеній 09.01.1999 У ДЮСШ «Україна» 10.26.4 ІІ юн 13 Рябов В.В.
9 Шкурай Олександр 10.27.7 У ДЮСШ «Україна» 10.27.7 ІІІ юн 11 Лагункова Н.М.
10 Рева Євгеній 23.04.2000 У ДЮСШ «Україна» 10..46.9 ІІІ юн 9 Рябов В.В.
11 Личик Олександр 14.04.2000 Д Динамо 10.54.0 ІІІ юн ос Ткаченко І.В.
12 Тюрин Євген 2000 КТКТ 10.58.2 ІІІ юн 8 Любенко А.А.
13 Волошин Денис 10.11.1999 Д Динамо 11.04.9 б/р ос Ткаченко І.В.
14 Крюков Денис 29.11.1999 У ДЮСШ «Україна» 11.05.1 б/р 5 Лагункова Н.М.
15 Кравченко Павло 22.06.2001 ОДЮСШ з ол.видів 11.10.3 б/р 3 Луценко В.В.
16 Рябець Богдан 20.02.2001 КДЮСШ-1 11.18.7 б/р 2 Овчаренко І.М.
17 Косовський Денис 2001 КДЮСШ-1 11.23.3 б/р 1 Беркут Н.М.
18 Грицик Артем 28.04.2001 Д Динамо 11.37.9 б/р Ткаченко І.В.
19 Войстрик Євген 2000 КТКТ 12.15.3 б/р Любенко А.А.
20 Грицик Віктор 11.08.2000 Д Динамо 12.23.7 б/р Ткаченко І.В.
21 Строн Ігор 06.02.1997 Д Динамо 12.26.3 б/р Ткаченко І.В.
22 Соболь Володимир 12.01.2001 Д Динамо 12.29.6 б/р Ткаченко І.В.
23 Байдак Станіслав 06.11.1996 Д Динамо 12.32.8 б/р Ткаченко І.В.
24 Кобус Станіслав 06.09.1999 Д Динамо 12.45.9 б/р Ткаченко І.В.

 

 

Головний суддя                                                         Н.В. Кривоус

 

Секретар                                                                    А.М. Масюк

 

0 Комментарии

You can be the first one to leave a comment.

Оставить комментарий