Чемпіонат міста з легкоатлетичного кросу

24.09.2018

м. Чернігів, ЦПКіВ

Командні результати:

  1. КПНЗ «ДЮСШ «Україна» ЧМР –  219 очок
  2. КПНЗ КДЮСШ-1 ЧМР –      175 очок
  3. КПНЗ ДЮСШ «Атлет» — 145 очок
  4. КЗ ОДЮСШ з олімпійських видів – 62 очка
  5. КПНЗ КДЮСШ-2 ЧМР – 50 очок

 

№ пп Прізвище та імя спортсмена Дата народження ФСТ ДЮСШ Результат Розряд Очки Прізвище, І.П. тренера
 300м, дівчата 2005 р.н. та молодші
1 Лебедь Олена 27.12.2005 У  «Україна» 52,0 б/р 24 Кривоус Н.В.
2 Ткаченко Анна 09.10.2007 У «Україна» 52,8 б/р 21 Кривоус Н.В.
3 Мозгова Ангеліна 10.02.2006 У «Атлет» 53,3 б/р 18 Корецька С.М.
4 Олійник Анжеліка 10.08.2005 ОДЮСШ 53,3 б/р 15 Луценко В.В.
5 Лугина Вікторія 14.02.2005 У «Україна» 53,4 б/р 13 Лагункова Н.М.
6 Дмитренко Аліна 01.02.2006 У «Україна» 54,4 б/р 11 Кривоус Н.Н.
7 Засько Дар’я 2006 КДЮСШ-1 55,2 б/р 9 Беркут Н.П.
8 Наталушко Варвара 28.02.2005 КДЮСШ-1 56,3 б/р 7 Красільник Т.С.
9 Дудко Наталія 9.01.2008 Чернігів 56,5 б/р Дудко Т.А.
10 Підласа Вікторія 31.01.2006 У «Атлет» 56,6 б/р 3 Дворніков А.В.
11 Красільник Віолета 2.05.2005 КДЮСШ-1 56,6 б/р 2 Красільник Т.С.
12 Ющенко Діана 01.06.2006 КДЮСШ-1 57.5 б/р 1 Антонова В.Г.
13 Браточкина Анна 20.02.2006 У «Атлет» 59,0 б/р Вятіорець С.Є.,Середа С.С.
14 Нестеренко Анна 26.06.2009 У «Україна» 59,6 б/р Кривоус Н.В.
15 Коршек Анастасія 11.04.2005 КДЮСШ-2 1,00,1 б/р Шевчук О.Л.
16 Сердюк Марія 2007 КДЮСШ-2 1,00,5 б/р Плиско Н.М.
17 Коваленко Юлія 2006 КДЮСШ-2 1,01,3 б/р Плиско Н.М.
18 Середа Софія 22.11.2007 У «Атлет» 1,01,9 б/р Вятіорець С.Є.,Середа С.С.
19 Тищенко Карина 22.09.2005 У «Атлет» 1,02,4 б/р Корецька С.М.
20 Маринченко Вікторія 2008 КДЮСШ-1 1,03,8 б/р Беркут Н.П.
21 Германович Ірина 16.06.2006 КДЮСШ-1 1,06,2 б/р Антонова В.Г.
22 Балабаш Оксана 2005 КДЮСШ-2 1,07,8 б/р Плиско Н.М.
23 Костюченко Софія 2007 КДЮСШ-2 1,09,7 б/р Плиско Н.М.
24 Бокова Катерина 01.07.2006 У «Атлет» 1,09,8 б/р Корецька С.М.
25 Тимошенко Софія 19.06.2008 У «Україна» 1,10,0 б/р Хорева О.А.
26 Іваненко Тетяна 2006 КДЮСШ-2 1.11.9 б/р Плиско Н.М.
27 Милейко Анастасія 2009 КДЮСШ-1 1,12,4 б/р Беркут Н.П.
28 Ткаченко Марина 19.09.2009 КДЮСШ-1 1,13,1 б/р Красільник Т.С.
29 Атаманчук Дарина КДЮСШ-2 1,14,9 б/р Романенко
30 Шпутун Вікторія 01.09.2006 У «Україна» 1,17,6 б/р Хорева О.А.
31 Стельмах Марія 2008 КДЮСШ_2 1,18,1 б/р Плиско Н.М.
32 Король Софія 03.07.2007 КДЮСШ-1 1,19,5 б/р Антонова В.Г.
33 Єрошенко Ксенія 22.12.2007 У «Атлет» 1,20,6 б/р Дворніков А.В.
34 Супруненко Анастасія 18.03.2009 КДЮСШ-1 1,22,7 б/р Красільник Т.С.
35 Денисенко Єлизавета 11.06.2009 КДЮСШ-1 1,28,7 б/р Красільник Т.С.
36 Лазорішина Олена 31.08.2009 КДЮСШ-1 1,32,1 б/р Красільник Т.С.
37 Лазорішина Іванка 31.08.2009 КДЮСШ-1 1,33,1 б/р Красільник Т.С.
38 Пупикіна Мілана 04.02.2009 КДЮСШ-1 1,39,5 б/р Красільник Т.С.
39 Левченко Ксенія 05.04.2005 КДЮСШ-2 н/ф б/р Шевчук О.Л.
500м, дівчата 2003-2004 рр.н.
1 Дворніченко Яна 20.07.2003 У  «Атлет» 1,26,5 І 24 Шульга О.П.
2 Копитько Анастасія 21.03.2004 У «Атлет» 1,30,3 ІІ 21 Вятіорець С.Є.,Середа С.С.
3 Сукач Дар’я 15.06.2004 КДЮСШ-2 1,35,0 ІІ 18 Шевчук О.Л.
4 Бондар Ангеліна 2003 КДЮСШ-1 1,40,5 ІІІ 15 Беркут Н.П.
5 Кузьменко Анна 29.03.2003 КЕТ ЧНТУ 1,42,5 ІІІ ос. Лагункова Н.М.
6 Чугай Єлизавета 31.10.2003 У «Атлет» 1,44,0 ІІІ 11 Шульга О.П.
7 Лисенко Юлія 05.07.2003 КДЮСШ-1 1.48.2 ІІІ 9 Овчаренко І.М.
8 Тарасенко Карина 05.08.2003 КДЮСШ-1 1,57,2 І юн. 7 Овчаренко І.М.
9 Грицай Євгенія 2003 КДЮСШ-1 1,59,9 І юн. 5 Беркут Н.П.
10 Тарасенко Дарина 19.06.2003 КЕТ ЧНТУ 2,05,2 ІІ юн. ос. Лагункова Н.М.
500м, дівчата 2001-2002 рр.н.
1 Лемеш Анастасія 12.11.2002 У «Україна» 1,32,9 ІІ 24 Лагункова Н.М.
2 Сергусь Марія 17.12.2001 КДЮСШ-1 1,34,7 ІІ 21 Овчаренко І.М.
3 Мемех Анастасія 05.08.2002 КДЮСШ-1 1,40,5 ІІІ 18 Овчаренко І.М.
4 Вінниченко Анастасія 06.01.2002 КДЮСШ-1 1,41,3 ІІІ 15 Антонова В.Г.
5 Гаврик Інна 12.02.2002 КДЮСШ-1 1,45,1 ІІІ 13 Овчаренко І.М.
6 Олійник Даяна 14.07.2001 У «Україна» 1,47,2 ІІІ 11 Рябов В.В.
7 Марченко Анжела 16.11.2002 У «Атлет» 1,54,2 І юн. 9 Шульга О.П.
8 Потапенкова Людмила 29.09.2001 НУЧК 2,09,2 ІІ юн. ос. Рябов В.В.
1000м, жінки
1 Діденко Ольга 04.06.2000 У ДЮСШ «Україна» 3,36,0 ІІІ 24 Рябов В.В.
2 Циганова Анастасія 01.05.1999 У «Україна» 3,42,5 ІІІ 21 Рябов В.В.
3 Марцева Крістіна 29.01.1997 Чернігів 3,51,9 І юн. ос. Рябов В.В.
4 Галаган Вікторія 10.08.2000 ОДЮСШ 3,57,4 І юн. 15 Луценко В.В.
5 Сирбу Анастасія 01.05.2000 У «Україна» 4,00,0 І юн. 13 Рябов В.В., Кривоус Н.В.
6 Петрушко Анастасія 1999 КЕТ ЧНТУ 4,04,2 І юн. ос. Лагункова Н.М.
7 Мишаста Катерина 07.12.2000 КЕТ ЧНТУ 4,26,7 ІІ юн. ос. Лагункова Н.М.
8 Корнєєва Аліна 25.11.2000 НУЧК 5,09,5 б/р ос. Рябов В.В.
300м, юнаки 2005 р.н. та молодші
1 Бабушкін Олександр 09.09.2005 У ДЮСШ «Україна» 46,2 б/р 24 Кривоус Н.В.
2 Гук Віталій 24.03.2005 У «Атлет» 46,8 б/р 21 Вятіорець С.Є.,Середа С.С.
3 Петренко Руслан 2005 КДЮСШ-1 48.6 б/р 18 Беркут Н.М.
4 Васильєв Олександр 14.05.2005 У «Атлет» 51,1 б/р 15 Дворников А.В.
5 Стороженко Тихон 05.05.2006 КДЮСШ-1 54,3 б/р 13 Антонова В.Г.
6 Мелейко Єгор 2006 КДЮСШ-1 54,6 б/р 11 Красільник Т.С.
7 Казанін Матвій 2007 КДЮСШ-1 54,8 б/р 9 Беркут Н.П.
8 Дробишев Артем 17.03.2008 «Україна» 55,7 б/р 7 Філіпова В.І.
9 Морозов Захар 21.02.2005 У «Атлет» 56,1 б/р 5 Дворников А.В.
10 Гавинський Руслан 2008 КДЮСШ-2 56,7 б/р 3 Плиско Н.М.
11 Демченко Антон 02.05.2009 У «Україна» 58,1 б/р 2 Кривоус Н.В.
12 Абакуменко Микита 01.08.2006 У «Атлет» 58,2 б/р 1 Вятіорець С.Є.,

Середа С.С.

13 Подкур Артем 24.12.2005 КДЮСШ-1 58,4 б/р ос. Антонова В.Г.
14 Мозольов Олександр 27.12.2005 КДЮСШ-1 1,00,5 б/р ос. Антонова В.Г.
15 Крюков Кирило 2008 КДЮСШ-1 1,01,0 б/р ос. Беркут Н.М.
16 Крапивний Стас 2005 ОДЮСШ 1,04,3 б/р ос. Масюк А.М.
17 Шульга Іван 27.02.2007 КДЮСШ-1 1,04,5 б/р ос. Антонова В.Г.
18 Колесник Артем 11.07.2006 У «Атлет» 1,04,5 б/р ос. Корецька С.М.
19 Єглевський Єгор 28.06.2005 КДЮСШ-1 1,04,9 б/р ос. Антонова В.Г.
20 Махлай Тимур 10.02.2009 КДЮСШ-1 1,05,1 б/р ос. Красільник Т.С.
21 Самбур Максим 2005 КДЮСШ-2 1,05,1 б/р ос. Плиско Н.М.
22 Раєвський Ігор 20.05.2007 У «Україна» 1,05,7 б/р ос. Філіпова В.І.
23 Потребенко Артем 27.02.2009 КДЮСШ-1 1,05,7 б/р ос. Красільник Т.С.
24 Щупаков Данило 2008 КДЮСШ-1 1,06,5 б/р ос. Беркут Н.П.
25 Марченко Ілля 11.12.2008 У «Атлет» 1,06,8 б/р ос. Дворников А.В.
26 Заяць Остап 19.08.2009 КДЮСШ-1 1,07,3 б/р ос. Красільник Т.С.
27 Високос Дмитро 2006 КДЮСШ-2 1,08,0 б/р ос. Плиско Н.П.
28 Соловей Владислав 30.10.2007 У «Атлет» 1,08,8 б/р ос. Дворников А.В.
30 Атаманчук Дмитро КДЮСШ-2 1,09,4 б/р ос. Романенко
31 Стельмах Кирило 2007 КДЮСШ-2 1,09,8 б/р ос. Плиско Н.М.
32 Галушко Віктор 25.07.2009 КДЮСШ-1 1,11,4 б/р ос. Красільник Т.С.
33 Ареф’єв Нікіта 31.01.2008 У «Атлет» 1,12,1 б/р ос. Середа О.А.
34 Артеменко Олександр 2010 КДЮСШ-1 1,13,5 б/р ос. Беркут Н.П.
35 Клановець Роман 2007 КДЮСШ-2 1,14,1 б/р ос. Плиско Н.М.
36 Бабашев Єгор 01.05.2008 У «Атлет» 1,14,9 б/р ос. Середа О.А.
37 Пилипенко Ростислав КДЮСШ-2 1,15,2 б/р ос. Романенко
38 Тимошенко Максим 03.04.2008 У «Атлет» 1,15,9 б/р ос. Середа О.А.
39 Крошка Ярослав 13.05.2008 У «Атлет» 1,16,0 б/р ос. Середа О.А.
40 Корма Владислав 2009 КДЮСШ-1 1,16,7 б/р ос. Красільник Т.С.
41 Старіков Данило 2009 КДЮСШ-2 1,20,0 б/р ос. Плиско Н.М.
42 Осіков Олег КДЮСШ-2 1,21,5 б/р ос. Романенко
43 Лемешко Єгор 07.05.2009 У «Атлет» 1,30,2 б/р ос. Дворников А.В.
44 Корбаш Дмитро 07.11.2008 У «Атлет» 1,30,9 б/р ос. Дворников А.В.
500м, юнаки 2003-2004 рр.н.
1 Сидоренко Олексій 2004 КДЮСШ-1 1,15,5 б/р 24 Беркут Н.П.
2 Тарасенко Віталій 04.12.2004 ОДЮСШ 1,15,6 б/р 21 Луценко В.В.
3 Сироватко Максим 01.02.2003 КДЮСШ-2 1,19,7 б/р 18 Шевчук О.Л.
4 Герасимчук Павло 13.06.2003 У «Україна» 1,26,5 б/р 15 Лагункова Н.М
5 Чалюк Максим 25.11.2003 У «Атлет» 1,27,1 б/р 13 Вятіорець С.Є.,

Середа С.С.

6 Бей Ігор 2003 КДЮСШ-1 1,30,1 б/р 11 Беркут Н.П.
7 Лобуренко Артем 18.12.2003 КДЮСШ-2 1,32,2 б/р 9 Шевчук О.Л.
8 Бутенко Олег 27.02.2003 КДЮСШ-1 1,32,2 б/р 7 Антонова В.Г.
9 Прядко Іван 01.05.2003 У «Атлет» 1,35,9 б/р 5 Корецька С.М.
10 Галкін Яков 02.11.2004 У «Атлет» 1,39,9 б/р 3 Корецька С.М.
11 Плиско Максим 2004 КДЮСШ-2 2,08,0 б/р 2 Плиско Н.М.
1000м, юнаки 2001-2002 рр.н.
1 Брика Богдан 01.06.2001 У «Атлет» 3,03,1 ІІІ 24 Вятіорець С.Є.,

Середа С.С.

2 Ступаченко Андрій 01.03.2002 КДЮСШ-1 3,04,1 ІІІ 21 Овчаренко І.М.
3 Бутов Кирило 21.07.2001 НУЧК 3,08,6 І юн. 18 Рябов В.В.
4 Здор Дмитро 2001 КДЮСШ-1 3,09,1 І юн. 15 Овчаренко І.М.
5 Король Влад 11.06.2001 НУЧК 3,13,7 І юн. 13 Рябов В.В.
6 Магдаченко Андрій 5.10.2001 НУЧК 3,16,0 І юн. 11 Рябов В.В.
7 Косовський Денис 2001 КДЮСШ-1 3,21,1 ІІ юн. 9 Беркут Н.П.
8 Ісаченко Богдан 02.01.2001 НУЧК 3,29,9 ІІ юн. 7 Рябов В.В.
9 Трухан Вадим 20.09.2001 У «Україна» 3,33,2 ІІ юн. 5 Філіпови
10 Грузд Артем 11.09.2002 КДЮСШ-1 3,41,0 ІІІ юн. 3 Овчаренко І.М.
11 Коваленко Микола 22.05.2001 НУЧК 4,04,2 ІІІ юн. 2 Рябов В.В.
12 Гець Назар 12.05.2001 НУЧК 4,08,4 б/р 1 Рябов В.В.
2000м, чоловіки
1 Казачок Василь 10.05.1996 У «Україна» 6,15,0 ІІ 24 Філіпови
2 Батуренко Ігор 03.11.1997 У «Україна» 6,15,7 ІІІ 21 Рябов В.В., Кузьомко Л.М.
3 Трубенок Максим 03.12.2000 У «Україна» 6,16,3 ІІІ 18 Філіпови
4 Мироненко Костянтин 26.09.1998 КДЮСШ-1 6,19,9 ІІІ 15 Красільник Т.С.
5 Рева Євген 23.04.2000 У «Україна» 6,27,8 ІІІ 13 Рябов В.В.
6 Кравцов Сергій 27.12.2000 ОДЮСШ 6,35,5 І юн. 11 Луценко В.В.
7 Корогод Дмитро 30.07.1996 У «Україна» 6,35,7 І юн. 9 Філіпови
8 Крюков Денис 29.07.1999 У «Україна» 6,36,3 І юн. 5 Лагункова Н.М.
9 Сотнік Євген 09.01.1999 У «Україна» 6,36,6 І юн. 3 Рябов В.В.
10 Шкурай Олександр 29.01.2000 У «Україна» 6,38,0 І юн. 2 Лагункова Н.М.
11 Єрмоленко Андрій 03.02.1996 НУЧК 7,09,3 ІІ юн. ос. Рябов В.В.
12 Марков Владислав 29.07.2000 НУЧК 7,09,7 ІІ юн. ос. Рябов В.В.

Головний суддя                                                         В.В. Рябов

Гол.секретар                                                              Н.В. Кривоус

 

 

0 Комментарии

You can be the first one to leave a comment.

Оставить комментарий