Чемпіонат міста з легкоатлетичного кросу

 

ЦПКіВ, м.Чернігів

20 вересня 2017року

 

Командні результати:

  1. КПНЗ ДЮСШ «Україна» ЧМР — 204 очки
  2. КПНЗ ДЮСШ «Атлет» — 169 очок
  3. КДЮСШ №1 МОН – 155 очок
  4. КЗ ОДЮСШ з Олімпійських видів – 131 очко

 

Чоловіки, 2 км
1 Казачок Василь 10.05.1996 У ДЮСШ ЧМР 6.22.8 III 24 Філіпови
2 Мироненко Костянтин 26.09.1998 МОН КДЮСШ №1 6.23.7 III 21 Красільник Т.С.
3 Крюков Денис 1999 У ДЮСШ ЧМР 6.27.4 III 18 Клюєв А.О., Лагункова Н.М.
4 Сотник Євген У ДЮСШ ЧМР 6.32.7 III 15 Рябов В.В.
5 Корогод Дмитро 30.07.1996 У ДЮСШ ЧМР 6.38.5 I юн 13 Філіпови
6 Пісня Сергій 16.12.1997 ОДЮСШ з Олімп.видів 6.51.8 I юн 11 Луценко В.В.
7 Гордійко Єгор 30.04.1999 У ДЮСШ ЧМР 7.08.8 ІІ юн 9 Рябов В.В.
8 Рєзнік Ігор 19.09.1998 МОН КДЮСШ№1 8.38.0 б\р 7 Овчаренко І.М.
Коваль Артем 05.05.1999 У ДЮСШ ЧМР DNF Філіпови
Юнаки 2000-2001 рр.н., 1000м
1 Рева Євгеній 2000 У ДЮСШ ЧМР 2.50.2 ІІІ 24 Рябов В.В.
2 Кравцов Сергій 27.11.2000 ОДЮСШ з Олімп.видів 2.56.8 ІІІ 21 Луценко І.В.
3 Шамрук Олександр 2001 У ДЮСШ ЧМР 2.79.9 ІІІ 18 Лагункова Н.М., Клюєв А.О.
4 Осаревич В ячеслав 18.05.2001 У «Атлет» 3.03.4 ІІІ 15 Вятіорець С.Є., Середа С.С.
5 Петрик Владислав 11.05.2000 ОДЮСШ з Олімп.видів 3.06.2 І юн 13 Луценко І.В.
6 Олежко Павло 23.04.2000 ОДЮСШ з Олімп.видів 3.08.4 І юн 11 Луценко В.В.
7 Брика Богдан 01.06.2001 У «Атлет» 3.10.3 І юн 9 Вятіорець С.Є., Середа С.С.
8 Коломієць Нікіта 19.11.2001 У «Атлет» 3.28.3 ІІ юн 7 Вятіорець С.Є., Середа С.С.
9 Устинов Дмитро 2001 У ДЮСШ ЧМР 3.29.2 ІІ юн 5 Лагункова Н.М., Клюєв А.О.
Чернобай Микола 07.03.2000 ОДЮСШ з Олімп.видів DNF Масюк А.М.
Юнаки 2002-2003 рр.н., 500м
1 Каранда Микита 25.01.2002 ОДЮСШ з Олімп.видів 1.18.4 б\р 24 Масюк А.М., Хорт Т.М.
2 Мишко Ярослав 03.04.2002 У ДЮСШ ЧМР 1.21.9 б\р 21 Філіпови
3 Коробко Богдан 05.05.2002 ОДЮСШ з Олімп.видів 1.23.2 б\р 18 Луценко В.В.
4 Ступачченко Андрій 01.03.2002 МОН КДЮСШ№1 1.24.0 б\р 15 Овчаренко І.М.
5 Ніколаенко Кирило 26.01.2002 У «Атлет» 1.24.9 б\р 13 Вятіорець С.Є., Середа С.С.
6 Попружний Тарас 31.08.2002 У «Атлет» 1.25.1 б\р 11 Вятіорець С.Є., Середа С.С.
7 Музика Микола 17.03.2003 МОН КДЮСШ №1 1.25.4 б\р 9 Беркут Н.П.
9 Архіпов Дмитро 2003 ОДЮСШ з Олімп.видів 2.08.5 б\р 7 Масюк А.М.
Юнаки 2004 р.н. та мол., 300м
1 Петренко Руслан 11.08.2005 МОН КДЮСШ №1 51.0 б\р 24 Беркут Н.П.
2 Бабушкін Олександр 2005 У КДЮСШ 51.2 б\р 21 Кривоус Н.В.
3 Черніченко Євгеній 06.01.2004 У «Атлет» 53.0 б\р 18 Шульга О.П.
4 Сядуро Микола 31.08.2005 МОН КДЮСШ №1 53.2 б\р 15 Лисенко К.В.
5 Москаленко Ярослав 20.03.2007 ОДЮСШ з Олімп.видів 54.5 б\р 13 Масюк А.М.
6 Гук Віталій 24.03.2004 У «Атлет» 54.8 б\р 11 Корецька С.М.
7 Йовенко Дмитро 2004 У КДЮСШ 56.7 б\р 9 Кривоус Н.В.
8 Манойленко Дмитро 18.03.2004 МОН КДЮСШ №1 57.5 б\р 7 Антонова В.Г.
9 Абакуменко Микита 01.08.2006 У «Атлет» 57.7 б\р 5 Вятіорець С.Є., Середа С.С.
10 Дерюга Нікіта 07.01.2004 У ДЮСШ ЧМР 58.2 б\р 3 Лагункова Н.М., Клюєв А.О.
11 Шкурський Андрій 2004 У КДЮСШ 58.5 б\р 2 Кривоус Н.В.
12 Барбаш Нікіта 07.06.2004 МОН КДЮСШ №1 58.8 б\р 1 Антонова В.Г.
13 Казанін Матвій 10.05.2007 МОН КДЮСШ №1 59.4 б\р Беркут Н.П.
14 Шульга Данило 27.07.2005 ОДЮСШ з Олімп.видів 59.6 б\р Масюк А.М.
15 Дмитрук Андрій 2005 У «Атлет» 59.6 б\р Корецька С.М.
16 Філпченко Максим 28.02.2008 У «Атлет» 59.9 б\р Корецька С.М.
17 Демченко Антон 2009 У КДЮСШ 1.00.5 б\р Кривоус Н.В.
18 Слісаренко Нікіта 02.10.2006 ОДЮСШ з Олімп.видів 1.00.9 б\р Масюк А.М.
19 Мироненко Денис 16.04.2006 У ДЮСШ ЧМР 1.01.1 б\р Лагункова Н.М., Клюєв А.О.
20 Ольховик Єгор 22.07.2004 МОН КДЮСШ №1 1.01.2 б\р Антонова В.Г.
21 Малюга Дмитро 2005 У ДЮСШ ЧМР 1.01.4 б\р Лагункова Н.М., Клюєв А.О.
22 Билюба Артем 2005 У ДЮСШ ЧМР 1.01.6 б\р Лагункова Н.М., Клюєв А.О.
23 Кулик Роман 24.08.2008 У «Атлет» 1.02.0 б\р Корецька С.М.
24 Никоненко Вячеслав 11.10.2004 ОДЮСШ з Олімп.видів 1.05.1 б\р Масюк А.М.
25 Тищенко Олександр 21.12.2008 У «Атлет» 1.05.9 б\р Корецька С.М.
26 Манойлик Володимир 10.02.2007 МОН КДЮСШ №1 1.06.0 б\р Антонова В.Г.
27 Грищенко Максим 23.01.2007 У «Атлет» 1.07.0 б\р Вятіорець С.Є., Дворников А.В.
28 Грязний Данило 2007 У «Атлет» 1.10.5 б\р Шульга О.П.
29 Демиденко Станіслав 23.01.2006 У «Атлет» 1.13.8 б\р Вятіорець С.Є., Дворников А.В.
30 Крапивний Станіслав 25.12.2005 ОДЮСШ з Олімп.видів 1.14.1 б\р Масюк А.М.
31 Костюк Михайло 23.05.2008 У «Атлет» 1.14.8 б\р Вятіорець С.Є., Дворников А.В.
32 Крапивний Борис 24.08.2008 ОДЮСШ з Олімп.видів 1.17.8 б\р Масюк А.М.
Дівчата, 2000-2001 рр.н., 500м
1 Сергусь Марія 17.12.2001 МОН КДЮСШ №1 1.34.5 ІІ 24 Овчаренко І.М.
2 Крикуха Яна 2000 У ДЮСШ ЧМР 1.37.4 ІІ 21 Лагункова Н.М., Клюєв А.О.
3 Медвідь Мирослава 2001 У ДЮСШ ЧМР 1.40.0 ІІ 18 Лагункова Н.М., Клюєв А.О.
4 Семикоз Маргарита 2000 У ДЮСШ ЧМР 1.42.2 ІІІ 15 Лагункова Н.М.
5 Суспіна Анастасія 17.07.2001 У «Атлет» 1.43.4 ІІІ 13 Вятіорець С.Є., Середа С.С.
6 Лебідь Дар я 12.02.2001 У ДЮСШ ЧМР 1.57.5 І юн 11 Філіпови
7 Краснова Олена 21.10.2001 МОН КДЮСШ №1 1.57.7 І юн 9 Лисенко К.В.
Дівчата, 2002-2003 рр.н., 500м
1 Дворніченко Яна 20.07.2003 У «Атлет» 1.30.0 І 24 Шульга О.П.
2 Копитько Анастасія 21.03.2004 У «Атлет» 1.31.4 ІІ 21 Вятіорець С.Є., Середа С.С.
3 Лемеш Анастасія 11.11.2002 У ДЮСШ ЧМР 1.37.0 ІІ 18 Плотіцини
4 Чугай  Єлізавета 31.10.2003 У «Атлет» 1.41.0 ІІІ 15 Шульга О.П.
5 Вінніченко Анастасія 06.01.2002 МОН КДЮСШ №1 1.41.3 ІІІ 13 Антонова В.Г.
6 Грязна Анастасія 14.02.2003 У «Атлет» 1.41.4 ІІІ 11 Шульга О.П.
7 Тимченко Дарина 06.04.2002 У «Атлет» 1.41.6 ІІІ 9
8 Довбах Аліна 04.02.2002 МОН КДЮСШ №1 1.44.1 ІІІ 7 Оваренко І.М.
9 Руса Ірина 11.01.2002 У «Атлет» 1.45.0 ІІІ 5 Шульга О.П.
10 Крупка Анна 20.09.2003 У «Атлет» 1.45.9 ІІІ 3 Шульга О.П.
11 Дурицька Дарина 01.04.2002 МОН КДЮСШ №1 1.47.4 ІІІ 2 Овчаренко І.М.
12 Маренко Анжела 2003 У «Атлет» 1.48.3 ІІІ 1 Шульга О.П.
13 Замашкіна Карина 21.03.2003 МОН КДЮСШ №1 1.54.1 І юн Беркут Н.П.
Дівчата, 2004 р.н. та мол, 300м
1 Ткаченко Анна 2007 У ДЮСШ ЧМР 53.7 б\р 24 Кривоус Н.В.
2 Красножон Софія 13.10.2004 У «Атлет» 54.0 б\р 21 Вятіорець С.Є., Середа С.С.
3 Мозгова Ангеліна 10.02.2006 У «Атлет» 54.2 б\р 18 Корецька С.М.
4 Дмитренко Аліна 2006 У ДЮСШ ЧМР 56.3 б\р 15 Кривоус Н.В.
5 Олійник Анжеліка 10.08.2005 ОДЮСШ з Олімп.видів 57.2 б\р 13 Луценко В.В.
6 Радіонова Вікторія 2005 У «Атлет» 58.0 б\р 11 Корецька С.М.
7 Мезенцева Анастасія 04.02.2005 У «Атлет» 58.3 б\р 9 Корецька С.М.
8 Соловйова Дар я 21.11.2004 У «Атлет» 59.7 б\р 7 Шульга О.П.
9 Дудко Наталія 09.01.2008 У ДЮСШ ЧМР 1.00.0 б\р 5 Дудко Т.А.
10 Дзюба Марія 03.07.2005 МОН КДЮСШ №1 1.00.3 б\р 3 Антонова В.Г.
11 Коновалова Діана 08.06.2005 ОДЮСШ з Олімп.видів 1.00.7 б\р 2 Масюк А.М.
12 Перерва Марія 11.01.2005 ОДЮСШ з Олімп.видів 1.01.7 б\р 1 Масюк А.М.
13 Зуб Анастасія 14.04.2005 МОН КДЮСШ №1 1.02.7 б\р Антонова В.Г.
14 Браточкіна Анна 20.02.2006 У «Атлет» 1.04.3 б\р Вятіорець С.Є., Дворников А.В.
15 Тищенко Карина 22.09.2005 У «Атлет» 1.04.8 б\р Корецька С.М.
16 Мельник Ірина 19.06.2004 МОН КДЮСШ №1 1.05.2 б\р Антонова В.Г.
17 Богоносюк Вікторія 2008 У «Атлет» 1.07.7 б\р Корецька С.М.
18 Березовська Ріта 2008 У «Атлет» 1.08.2 б\р Корецька С.М.
19 Обабко Людмила 18.02.2006 У «Атлет» 1.08.4 б\р Вятіорець С.Є., Середа С.С.
20 Козлова Поліна 12.09.2008 У «Атлет» 1.12.3 б\р Вятіорець С.Є., Дворников А.В.
21 Скрипка Єлізавета 2007 У «Атлет» 1.17.7 б\р Корецька С.М.
22 Чаус Валерія 19.03.2011 У «Атлет» 1.24.3 б\р Вятіорець С.Є., Дворников А.В.
23 Проходець Ніка 2008 У «Атлет» 1.17.7 б\р Корецька С.М.

 

 

Секретар            ___________________Філіпова В.І.

Головний суддя ___________________Масюк А.М

 

0 Комментарии

You can be the first one to leave a comment.

Оставить комментарий