Відкритий чемпіонат міста з легкоатлетичного двоборства
серед юнаків та дівчат 2006-2007 рр.н., 2008 р.н. та молодші

24 жовтня 2019 року
ОНСЦ «Чернігів»

Результати (скачати)

 

 

Місце

 

Прізвище, ім я

Дата народження  

ФСТ

 

ДЮСШ

 

Біг 60м Біг 200м  

Сума очок

 

Прізвище, І.П. тренера

Рез-т, сек Очки Рез-т, сек Очки
Дівчата 2006-2007 рр.н.  біг 60 м + 200 м  
1 Браточкина Анна 19.09.2006 У «Атлет» 8,7 61 30.2 150 211 Вятіорець С.Є., Середа С.С.
2 Ющенко Діана 01.06.2006 МОН КДЮСШ №1 8,8 58 31.3 150 208 Антонова В.Г.
3 Тимошенко Софія 24.11.2006 У «Атлет» 9.1 52 32.2 150 202 Шульга О.П.
4 Ілляш Аліна 19.09.2006 МОН ДЮСШ Носівка 9.1 52 32.5 150 202 Бочок В.А.
5 Гадуа Анастасія 05.01.2007 У КДЮСШ №1 9,5 44 33.0 150 194 Антонова В.Г.
6 Беляк Карина 05.04.2007 МОН ДЮСШ Носівка 9,5 44 33.6 150 194 Бородавко В.І.
7 Науменко Катерина 2006 МОН КДЮСШ №2 9,6 42 33.3 150 192 Шевчук О.Л.
8 Коваленко Юлія 2006 МОН КДЮСШ №2 9.7 40 33.5 150 190 Плиско Н.М.
9 Заруденська Варвара 17.01.2006 У «Атлет» 9,8 38 33.9 150 188 Шульга О.П.
10 Іващенко Тетяна 2006 МОН КДЮСШ №2 9,7 38 35.5 140 178 Плиско Н.М.
11 Чаленко Маргарита 02.07.2007 У «Україна» 10.3 30 35.7 134 164 Хорева О.А.
12 Шило Дар’я 16.01.2007 У «Атлет» 10.2 32 36.3 125 157 Шульга О.П.
13 Легкобит Влада 23.03.2007 У «Атлет» 10.3 30 36.8 118 148 Шульга О.П.
14 Демиденко Діана 2007 У «Атлет» 10.4 29 37.0 115 144 Шульга О.П.
15 Костюченко Софія 2007 МОН КДЮСШ №2 10.8 23 36.7 119 142 Плиско Н.М.
16 Корнієвська Ксенія 08.12.2006 У «Атлет» 10.0 35 38.4 96 131 Корецька С.М.
17 Коваль Анастасія 2007 У «Атлет» 10.5 27 39.0 88 115 Шульга О.П.
18 Сердюк Карина 08.11.2007 МОН КДЮСШ №1 11.7 10 41.0 67 77 Антонова В.Г.
19 Кот Катерина 05.10.2006 У «Україна» 8.9 57 DNF 0 57 Кривоус Н.В., Бабенко В.С.
 
Дівчата 2008 р.н. та мол.  біг 60 м + 200 м  
1 Бородавко Поліна 04.12.2008 МОН ДЮСШ Носівка 9.5 44 32.6 150 194 Бородавко В.І.
2 Тимошенко Софія 08.05.2008 У «Україна» 9.7 40 34.3 150 190 Хорева О.А.
3 Кобзева Євгенія 15.05.2008 МОН ДЮСШ Носівка 9.9 36 35.1 144 180 Бородавко В.І.
4 Бурлова Марина 23.04.2008 У «Атлет» 10.3 30 35.3 140 170 Шульга О.П.
5 Краснюк Дар’я 2008 МОН КДЮСШ №1 10.1 33 36.0 129 162 Беркут Н.П.
6 Кордик Крістіна 30.09.2008 У «Атлет» 9.7 40 36.5 122 162 Корецька С.М.
7 Милейко Анастасія 05.10.2009 МОН КДЮСШ №1 10.4 29 35.8 132 161 Беркут Н.П.
8 Мащенко Софія 2008 У «Атлет» 9.9 36 36.3 125 161 Шульга О.П.
9 Соколова Кіра 27.09.2008 МОН КДЮСШ №1 10.6 26 36.1 128 154 Антонова В.Г.
10 Мащенко Анастасія 2008 У «Атлет» 10.4 29 37.4 109 138 Шульга О.П.
11 Ананко Поліна 18.08.2008 У «Атлет» 10.4 29 37.7 105 134 Шульга О.П.
12 Кучерява Анастасія 2009 МОН КДЮСШ №2 10.8 23 38.7 93 126 Шевчук О.Л.
13 Ященко Марія 2008 У «Атлет» 10.6 26 38.2 99 125 Шульга О.П.
14 Петрачова Карина 2008 У «Атлет» 10.7 24 38.0 101 125 Шульга О.П.
15 Мироненко Аліна 28.05.2008 У «Атлет» 10.7 24 38.3 98 122 Шульга О.П.
16 Ромащенко Карина 2008 У «Атлет» 9.8 38 39.7 81 119 Шульга О.П.
17 Розлач Єлизавета 07.08.2009 У «Україна» 10.4 29 38.9 90 119 Хорева О.А.
18 Авраменко Анастасія 2008 МОН КДЮСШ №1 10.0 35 39.4 84 119 Беркут Н.П.
19 Бухенко Дар’я 16.02.2010 МОН КДЮСШ №1 11.0 20 38.8 91 111 Беркут Н.П.
20 Мельник Єлизавета 02.02.2009 У «Атлет» 10.8 23 39.1 88 111 Шульга О.П.
21 Баран Світлана 08.12.2008 У «Атлет» 10.8 23 40.5 72 105 Шульга О.П.
22 Дмитрук Вероніка 16.09.2008 МОН КДЮСШ №1 11.2 17 39.9 79 96 Беркут Н.П.
23 Шаповал Юлія 20.08.2008 У «Атлет» 10.9 21 40.2 75 96 Шульга О.П.
24 Зверховська Аліна 25.12.2009 МОН КДЮСШ №1 10.8 23 40.4 73 96 Беркут Н.П.
25 Березинець Вероніка 01.06.2011 МОН КДЮСШ №1 10.5 27 40.9 68 95 Беркут Н.П.
26 Пантелюх Валерія 07.04.2010 МОН КДЮСШ №1 10.9 21 40.8 69 90 Антонова В.Г.
27 Гриценко Анастасія 11.11.2009 МОН КДЮСШ №1 11.2 17 40.8 69 86 Беркут Н.П.
28 Стельмах Марія 2008 МОН КДЮСШ №2 11.3 16 41.2 65 81 Плиско Н.М.
29 Петренко Віталіна 25.03.2008 У «Атлет» 12.0 7 40.4 73 80 Шульга О.П.
30 Шкарупа Юлія 23.08.2009 МОН КДЮСШ №1 10.9 21 42.7 51 72 Беркут Н.П.
31 Демидова Марія 29.08.2010 МОН КДЮСШ №1 10.7 24 43.3 46 70 Антонова В.Г.
32 Скороход Олександра 28.12.2011 МОН КДЮСШ №1 11.2 17 44.4 37 54 Беркут Н.П.
33 Бабенко Вікторія 20.09.2008 У «Атлет» 11.8 9 43.6 43 52 Шульга О.П.
34 Богоносюк Вікторія 13.06.2008 У «Атлет» 11.9 8 43.7 42 50 Корецька С.М.
35 Твердохліб Софія 24.11.2008 МОН КДЮСШ №1 11.8 9 44.6 35 44 Беркут Н.П.
36 Литвиненко Марія 25.11.2009 У «Україна» 12.5 1 46.4 23 24 Хорева О.А.
37 Прядко Вероніка 22.01.2008 У «Атлет» 10.7 24 DNS 0 24 Шульга О.П.
Дівчата 2006-2007 рр.н.  біг 60 м + 600 м  
1 Дмитренко Аліна 01.02.2006 У «Україна» 8.8 58 1.53.5 65 123 Кривоус Н.В., Бабенко В.С.
п/к Наталушко Варвара 28.02.2005 МОН КДЮСШ №1 8.8 1.59.3   Красільник Т.С.
Дівчата 2008 р.н. та мол.  біг 60 м + 600 м  
1 Маринченко Вікторія 30.09.2008 МОН КДЮСШ №1 9.5 44 2.06.1 47 91 Беркут Н.П.

 

Дівчата 2006-2007 рр.н.  біг 60 м + стрибок у довжину  
1 Кабанець Євгенія 29.10.2006 МОН ДЮСШ Носівка 9.0 54 4.10 41 95 Шиша Н.О.
2 Калітник Мілана 10.11.2007 МОН КДЮСШ №1 9.2 50 3.37 22 72 Антонова В.Г.
3 Шиша Марія 13.06.2006 МОН ДЮСШ Носівка 9.9 36 3.40 23 59 Шиша Н.О.
4 Криворучко Анна 12.07.2006 У «Україна» 10.7 24 3.00 13 37 Хорева О.А.
5 Єрошенко Ксенія 22.12.2007 У «Атлет» 11.2 16 3.17 17 33 Дворников А.В.
6 Радченко Ірина 23.07.2007 У «Україна» 11.2 17 2.75 6 23 Хорева О.А.
Дівчата 2008 р.н. та мол.  біг 60 м + стрибок у довжину  
1 Дудко Наталія 09.01.2008 У «Україна» 9.3 48 4.01 39 87 Філіпова В.І., Дудко Т.А.
2 Скороход Кіра 23.03.2008 У «Україна» 9.5 44 3.48 44 69 Хорева О.А.
3 Шведунова Євгенія 16.01.2008 МОН КДЮСШ №1 9.9 36 3.75 32 68 Беркут Н.П.
4 Ставна Поліна 02.02.2008 МОН КДЮСШ №1 9.9 36 3.66 30 66 Антонова В.Г.
5 Нечипорук Марія 14.04.2008 У «Атлет» 10.1 33 3.13 16 49 Дворников А.В.
6 Супруненко Анастасія 18.03.2009 МОН КДЮСШ №1 10.7 24 3.12 16 40 Красільник Т.С.
7 Степанюк Олександра 07.08.2009 У «Україна» 10.9 21 3.18 17 38 Хорева О.А.
8 Ткаченко Марина 19.09.2009 МОН КДЮСШ №1 10.0 35 2.58 2 37 Красільник Т.С.
9 Желдак Софія 08.10.2009 МОН КДЮСШ №1 10.8 23 2.87 9 32 Красільник Т.С.
10 Ларченко Марія 18.02.2008 У «Україна» 10.3 30 1.98 0 30 Філіпова В.І
11 Левченко Софія 2009 МОН КДЮСШ №2 11.1 18 2.95 11 29 Шевчук О.Л.
12 Савенко Анастасія 26.04.2010 У «Україна» 11.4 14 2.55 1 15 Хорева О.А.
13 Денисенко Ліза 11.06.2010 МОН КДЮСШ №1 11.5 13 NM 0 13 Красільник Т.С.
14 Мельникова Катерина 30.12.2009 У «Україна» 12.1 5 2.42 0 5 Хорева О.А.
15 Кастрікова Валерія 2011 МОН КДЮСШ №2 12.1 5 2.34 0 5 Шевчук О.Л.
16 Раєвська Олена 2012 У «Україна» 12.2 4 1.65 0 4 Філіпова В.І
17 Кожем’яко Лідія 11.08.2010 У «Україна» 12.6 0 2.41 0 0 Рябов В.

 

Юнаки 2006-2007 рр.н.  біг 60 м + 200 м  
1 Протченко Богдан 2007 МОН КДЮСШ №2 9.2 41 31.6 30 71 Плиско Н.М.
2 Пінчук Артем 18.03.2006 У «Україна» 9.2 41 31.8 28 69 Філіпова В.І
3 Лещенко Станіслав 30.12.2006 МОН ДЮСШ Носівка 9.4 37 32.9 17 54 Бочок В.А.
4 Савенчук Віталій 04.11.2007 У «Атлет» 9.7 32 34.7 4 36 Шульга О.П.
5 Грищенко Максим 23.01.2007 У «Атлет» 10.1 26 36.0 0 26 Дворников А.В.
6 Стельмах Кирило 2006 МОН КДЮСШ №2 10.3 23 37.8 0 23 Плиско Н.М.
7 Юношев Сергій 2007 МОН КДЮСШ №2 10.5 20 37.5 0 20 Плиско Н.М.
8 Гамануха Євгеній 01.11.2007 У «Атлет» 11.0 12 38.3 0 12 Шульга О.П.
9 Швиммер Кирило 2007 МОН КДЮСШ №2 11.0 12 38.6 0 12 Плиско Н.М.
10 Реутський Кирило 2007 У «Атлет» 11.1 11 40.2 0 11 Шульга О.П.
Юнаки 2008 р.н. та мол.  біг 60 м + 200 м  
1 Руденко Денис 24.06.2008 МОН ДЮСШ Носівка 8.9 47 31.3 33 80 Шиша Н.О.
2 Малишенко Сергій 2008 У «Атлет» 9.0 45 32.1 25 70 Шульга О.П.
3 Олійник Богдан 10.03.2009 МОН КДЮСШ №1 9.5 35 34.1 8 43 Беркут Н.П.
4 Раєвський Костянтин 02.03.2010 У «Україна» 9.5 35 35.3 1 36 Філіпова В.І
5 Науменко Андрій 2008 МОН КДЮСШ №2 9.7 32 35.0 2 34 Шевчук О.Л.
6 Радіч Іван 13.09.2008 У «Атлет» 9.9 29 34.8 4 33 Корецька С.М.
7 Махлай Тимур 10.02.2009 МОН КДЮСШ №1 10.0 27 34.7 4 31 Красільник Т.С.
8 Волевач Давид 04.01.2010 МОН КДЮСШ №1 9.8 30 36.0 0 30 Красільник Т.С.
9 Стариков Даніїл 2009 МОН КДЮСШ №2 9.9 29 35.8 0 29 Плиско Н.М.
10 Артеменко Олександр 07.08.2010 МОН КДЮСШ №1 10.2 24 36.2 0 24 Беркут Н.П.
11 Сивун Данило 2008 МОН КДЮСШ №2 10.2 24 36.5 0 24 Плиско Н.М.
12 Биховець Юрій 2009 МОН КДЮСШ №2 10.2 24 37.1 0 24 Шевчук О.Л.
13 Бабашев Єгор 07.05.2008 У «Атлет» 10.3 23 40.6 0 23 Середа О.А.
14 Стеценко Дмитро 13.02.2008 У «Атлет» 10.3 23 40.8 0 23 Шульга О.П.
15 Меркудінов Іван 09.10.2008 МОН КДЮСШ №1 10.4 21 38.7 0 21 Беркут Н.П.
16 Сенуков Микола 14.10.2008 МОН КДЮСШ №1 10.4 21 37.0 0 21 Беркут Н.П.
17 Кравченко Дмитро 04.06.2009 МОН КДЮСШ №1 10.5 20 37.2 0 20 Антонова В.Г.
18 Ольховник Гліб 12.04.2010 МОН КДЮСШ №1 10.8 15 39.5 0 15 Беркут Н.П.
19 Петров Валерій 2010 МОН КДЮСШ №2 10.9 14 39.9 0 14 Плиско Н.М.
20 Тимошенко Максим 03.04.2008 У «Атлет» 11.1 11 42.3 0 11 Середа О.А.
21 Заводенко Ярослав 2009 МОН КДЮСШ №2 11.2 9 38.3 0 9 Шевчук О.Л.
22 Левченко Гліб 2011 МОН КДЮСШ №2 11.3 8 41.3 0 8 Шевчук О.Л.
23 Коваленко Максим 05.05.2010 МОН КДЮСШ №1 11.4 7 41.6 0 7 Беркут Н.П.
24 Носенок Дмитро 2010 МОН КДЮСШ №2 11.5 6 43.4 0 6 Шевчук О.Л.
25 Неділько Сиверин 10.11.2010 МОН КДЮСШ №1 11.5 6 41.4 0 6 Беркут Н.П.
26 Заєць Остап 19.08.2009 МОН КДЮСШ №1 11.8 3 40.1 0 3 Красільник Т.С.
27 Крошка Ярослав 01.01.2008 У «Атлет» 11.9 2 44.5 0 2 Середа О.А.
28 Святенко Метвєй 09.11.2011 МОН КДЮСШ №1 12.0 1 44.2 0 1 Беркут Н.П.
29 Суржік Андрій 2011 МОН КДЮСШ №1 12.0 1 44.9 0 1 Беркут Н.П.
30 Ткаченко Микита 14.11.2009 У «Україна» 12.3 0 41.9 0 0 Хорева О.А.
31 Полевиченко Роман 22.01.2009 У «Україна» 12.5 0 48.4 0 0 Хорева О.А.

 

Юнаки 2006-2007 рр.н.  біг 60 м + 600 м  
1 Казанін Матвій 10.05.2007 МОН КДЮСШ №1 8.7 51 1.46.8 63 114 Беркут Н.П.
2 Д’яченко Мирослав 14.11.2006 МОН КДЮСШ №1 9.2 41 1.53.5 53 94 Беркут Н.П.
3 Ковалевський Дмитро 12.11.2007 У «Атлет» 9.0 45 1.58.7 47 92 Дворников А.В.
4 Тарасюк Дмитро 29.10.2007 У «Україна» 9.8 30 2.04.7 40 70 Кривоус Н.В., Бабенко В.С.
5 Кириєнко Дмитро 08.11.2007 У «Атлет» 9.9 29 2.10.6 33 62 Дворников А.В.
6 Кизя Данило 04.03.2006 У «Україна» 10.3 23 2.10.9 33 56 Філіпова В.І
7 Берднік Артем 01.12.2007 МОН КДЮСШ №1 10.3 23 2.27.7 18 41 Антонова В.Г.
Юнаки 2008 р.н. та мол.  біг 60 м + 600 м  
1 Дробишев Артем 17.03.2008 У «Україна» 9.2 41 1.55.0 51 92 Філіпова В.І
2 Демченко Антон 02.05.2009 У «Україна» 9.3 39 1.56.0 50 89 Кривоус Н.В., Бабенко В.С.
3 Григорьєв Степан 16.12.2008 МОН КДЮСШ №1 9.6 33 1.58.5 47 80 Беркут Н.П.
4 Чернушенко Артем 07.03.2008 МОН КДЮСШ №1 10.3 23 2.06.0 39 62 Антонова В.Г.
5 Науменко Ростислав 2008 МОН КДЮСШ №2 10.1 26 2.21.2 23 49 Романенко
6 Алтусов Артем 2008 МОН КДЮСШ №2 10.5 20 2.15.6 28 48 Романенко
7 Дмитренко Дмитро 03.08.2009 У «Україна» 10.4 21 2.19.2 25 46 Кривоус Н.В., Бабенко В.С.
8 Хропатий Максим 2008 МОН КДЮСШ №2 10.2 24 2.24.2 21 45 Романенко
9 Вербило Владислав 2009 МОН КДЮСШ №2 10.4 21 2.31.6 15 36 Романенко
10 Савчин Олександр 2009 МОН КДЮСШ №2 9.5 35 DNF 0 35 Романенко
11 Назарян Богдан 2008 У «Атлет» 9.7 32 DNF 0 32 Шульга О.П.

 

 

Місце

 

Прізвище, ім я

Дата народження  

ФСТ

 

ДЮСШ

 

Біг 60м Довжина  

Сума очок

 

Прізвище, І.П. тренера

Рез-т, сек Очки Рез-т, м Очки
Юнаки 2006-2007 рр.н.  біг 60 м + стрибок у довжину  
1 Боровик Дмитро 13.01.2006 У «Україна» 8.0 70 4.63 59 129 Філіпова В.І
2 Абакуменко Микита 01.08.2006 У «Атлет» 8.4 59 4.52 56 115 Вятіорець С.Є., Дворніков А.В.
3 Ікаєв Арсеній 27.07.2007 У «Україна» 8.8 49 3.83 39 88 Кривоус Н.В., Бабенко В.С.
4 Олексик Денис 16.06.2006 МОН ДЮСШ Носівка 9.0 45 3.77 37 82 Бочок В.А.
5 Новіченко Кирило 20.10.2006 У «Атлет» 9.5 35 3.72 35 70 Корецька С.М.
6 Богдан Владислав 20.09.2007 У «Україна» 9.2 41 3.46 27 68 Філіпова В.І
7 Варвинець Олександр 08.05.2007 У «Україна» 9.9 29 3.50 29 58 Філіпова В.І
8 Раєвський Ігор 20.05.2007 У «Україна» 9.7 32 3.41 25 57 Філіпова В.І
9 Дайнеко Тимофій 27.10.2006 У «Атлет» 10.3 23 3.54 30 53 Корецька С.М.
10 Остапенко Кирил 07.05.2007 У «Атлет» 10.5 20 3.08 8 28 Дворников А.В.
11 Крапивний Борис 24.08.2007 У «Україна» 10.3 23 2.90 0 23 Кривоус Н.В., Бабенко В.С.
Юнаки 2008 р.н. та мол.  біг 60 м + стрибок у довжину  
1 Кулик Роман 07.05.2008 У «Атлет» 9.1 43 4.10 46 89 Корецька С.М.
2 Марченко Ілля 11.12.2008 У «Атлет» 9.7 32 3.30 19 51 Дворников А.В.
3 Щупаков Даня 24.08.2008 МОН КДЮСШ №1 10.1 26 3.40 24 50 Беркут Н.П.
4 Скоробогатов Владислав 08.08.2008 У «Атлет» 10.4 21 3.31 20 41 Дворников А.В.
5 Семирозум Єгор 21.03.2009 У «Атлет» 9.8 30 3.04 6 36 Дворников А.В.
6 Пантюшенко Борислав 2008 МОН КДЮСШ №2 10.1 26 3.12 10 36 Шевчук О.Л.
7 Кострикін Андрій 19.01.2007 У «Атлет» 9.8 30 2.98 3 33 Корецька С.М.
8 Потребенко Артем 27.02.2009 МОН КДЮСШ №1 10.2 24 3.07 8 32 Красільник Т.С.
9 Соколенко Іван 24.06.2010 У «Україна» 10.6 18 3.16 12 30 Рябов В.В.
10 Галушко Віктор 25.07.2009 МОН КДЮСШ №1 10.6 18 2.96 2 20 Красільник Т.С.
11 Анісімов Кирило 2011 У «Україна» 10.8 15 2.59 0 15 Рябов В.В.
12 Сластіон Владислав 21.12.2010 У «Україна» 11.0 12 2.58 0 12 Рябов В.В.
13 Шарандак Данило 26.05.2011 У «Атлет» 11.2 9 2.95 2 11 Дворников А.В.
14 Акуленко Єгор 27.06.2010 У «Атлет» 11.2 9 2.70 0 9 Дворников А.В.
15 Корявець Артем 25.04.2012 У «Україна» 11.4 7 2.65 0 7 Рябов В.В.
16 Сапон Влад 28.03.2011 У «Україна» 11.5 6 2.49 0 6 Рябов В.В.
17 Нестерелей Матвій 18.06.2011 У «Україна» 12.1 0 2.44 0 0 Рябов В.В.
18 Коплаков Даніїл 2011 У «Україна» 12.7 0 2.32 0 0 Рябов В.В.
19 Фесенко Артем 21.02.2010 У «Атлет» 12.7 0 2.28 0 0 Середа О.А.

 

Головний суддя _________________________ Н.В. Кривоус

 Головний секретар ______________________ О.П. Шульга

 

0 Комментарии

You can be the first one to leave a comment.

Оставить комментарий