Відкритий чемпіонат міста з легкоатлетичного двоборства
серед юнаків та дівчат 2006-2007 рр.н., 2008 р.н. та молодші
24 жовтня 2019 року
ОНСЦ «Чернігів»
Місце | Прізвище, ім я | Дата народження | ФСТ | ДЮСШ
| Біг 60м | Біг 200м | Сума очок | Прізвище, І.П. тренера | ||
Рез-т, сек | Очки | Рез-т, сек | Очки | |||||||
Дівчата 2006-2007 рр.н. біг 60 м + 200 м | ||||||||||
1 | Браточкина Анна | 19.09.2006 | У | «Атлет» | 8,7 | 61 | 30.2 | 150 | 211 | Вятіорець С.Є., Середа С.С. |
2 | Ющенко Діана | 01.06.2006 | МОН | КДЮСШ №1 | 8,8 | 58 | 31.3 | 150 | 208 | Антонова В.Г. |
3 | Тимошенко Софія | 24.11.2006 | У | «Атлет» | 9.1 | 52 | 32.2 | 150 | 202 | Шульга О.П. |
4 | Ілляш Аліна | 19.09.2006 | МОН | ДЮСШ Носівка | 9.1 | 52 | 32.5 | 150 | 202 | Бочок В.А. |
5 | Гадуа Анастасія | 05.01.2007 | У | КДЮСШ №1 | 9,5 | 44 | 33.0 | 150 | 194 | Антонова В.Г. |
6 | Беляк Карина | 05.04.2007 | МОН | ДЮСШ Носівка | 9,5 | 44 | 33.6 | 150 | 194 | Бородавко В.І. |
7 | Науменко Катерина | 2006 | МОН | КДЮСШ №2 | 9,6 | 42 | 33.3 | 150 | 192 | Шевчук О.Л. |
8 | Коваленко Юлія | 2006 | МОН | КДЮСШ №2 | 9.7 | 40 | 33.5 | 150 | 190 | Плиско Н.М. |
9 | Заруденська Варвара | 17.01.2006 | У | «Атлет» | 9,8 | 38 | 33.9 | 150 | 188 | Шульга О.П. |
10 | Іващенко Тетяна | 2006 | МОН | КДЮСШ №2 | 9,7 | 38 | 35.5 | 140 | 178 | Плиско Н.М. |
11 | Чаленко Маргарита | 02.07.2007 | У | «Україна» | 10.3 | 30 | 35.7 | 134 | 164 | Хорева О.А. |
12 | Шило Дар’я | 16.01.2007 | У | «Атлет» | 10.2 | 32 | 36.3 | 125 | 157 | Шульга О.П. |
13 | Легкобит Влада | 23.03.2007 | У | «Атлет» | 10.3 | 30 | 36.8 | 118 | 148 | Шульга О.П. |
14 | Демиденко Діана | 2007 | У | «Атлет» | 10.4 | 29 | 37.0 | 115 | 144 | Шульга О.П. |
15 | Костюченко Софія | 2007 | МОН | КДЮСШ №2 | 10.8 | 23 | 36.7 | 119 | 142 | Плиско Н.М. |
16 | Корнієвська Ксенія | 08.12.2006 | У | «Атлет» | 10.0 | 35 | 38.4 | 96 | 131 | Корецька С.М. |
17 | Коваль Анастасія | 2007 | У | «Атлет» | 10.5 | 27 | 39.0 | 88 | 115 | Шульга О.П. |
18 | Сердюк Карина | 08.11.2007 | МОН | КДЮСШ №1 | 11.7 | 10 | 41.0 | 67 | 77 | Антонова В.Г. |
19 | Кот Катерина | 05.10.2006 | У | «Україна» | 8.9 | 57 | DNF | 0 | 57 | Кривоус Н.В., Бабенко В.С. |
Дівчата 2008 р.н. та мол. біг 60 м + 200 м | ||||||||||
1 | Бородавко Поліна | 04.12.2008 | МОН | ДЮСШ Носівка | 9.5 | 44 | 32.6 | 150 | 194 | Бородавко В.І. |
2 | Тимошенко Софія | 08.05.2008 | У | «Україна» | 9.7 | 40 | 34.3 | 150 | 190 | Хорева О.А. |
3 | Кобзева Євгенія | 15.05.2008 | МОН | ДЮСШ Носівка | 9.9 | 36 | 35.1 | 144 | 180 | Бородавко В.І. |
4 | Бурлова Марина | 23.04.2008 | У | «Атлет» | 10.3 | 30 | 35.3 | 140 | 170 | Шульга О.П. |
5 | Краснюк Дар’я | 2008 | МОН | КДЮСШ №1 | 10.1 | 33 | 36.0 | 129 | 162 | Беркут Н.П. |
6 | Кордик Крістіна | 30.09.2008 | У | «Атлет» | 9.7 | 40 | 36.5 | 122 | 162 | Корецька С.М. |
7 | Милейко Анастасія | 05.10.2009 | МОН | КДЮСШ №1 | 10.4 | 29 | 35.8 | 132 | 161 | Беркут Н.П. |
8 | Мащенко Софія | 2008 | У | «Атлет» | 9.9 | 36 | 36.3 | 125 | 161 | Шульга О.П. |
9 | Соколова Кіра | 27.09.2008 | МОН | КДЮСШ №1 | 10.6 | 26 | 36.1 | 128 | 154 | Антонова В.Г. |
10 | Мащенко Анастасія | 2008 | У | «Атлет» | 10.4 | 29 | 37.4 | 109 | 138 | Шульга О.П. |
11 | Ананко Поліна | 18.08.2008 | У | «Атлет» | 10.4 | 29 | 37.7 | 105 | 134 | Шульга О.П. |
12 | Кучерява Анастасія | 2009 | МОН | КДЮСШ №2 | 10.8 | 23 | 38.7 | 93 | 126 | Шевчук О.Л. |
13 | Ященко Марія | 2008 | У | «Атлет» | 10.6 | 26 | 38.2 | 99 | 125 | Шульга О.П. |
14 | Петрачова Карина | 2008 | У | «Атлет» | 10.7 | 24 | 38.0 | 101 | 125 | Шульга О.П. |
15 | Мироненко Аліна | 28.05.2008 | У | «Атлет» | 10.7 | 24 | 38.3 | 98 | 122 | Шульга О.П. |
16 | Ромащенко Карина | 2008 | У | «Атлет» | 9.8 | 38 | 39.7 | 81 | 119 | Шульга О.П. |
17 | Розлач Єлизавета | 07.08.2009 | У | «Україна» | 10.4 | 29 | 38.9 | 90 | 119 | Хорева О.А. |
18 | Авраменко Анастасія | 2008 | МОН | КДЮСШ №1 | 10.0 | 35 | 39.4 | 84 | 119 | Беркут Н.П. |
19 | Бухенко Дар’я | 16.02.2010 | МОН | КДЮСШ №1 | 11.0 | 20 | 38.8 | 91 | 111 | Беркут Н.П. |
20 | Мельник Єлизавета | 02.02.2009 | У | «Атлет» | 10.8 | 23 | 39.1 | 88 | 111 | Шульга О.П. |
21 | Баран Світлана | 08.12.2008 | У | «Атлет» | 10.8 | 23 | 40.5 | 72 | 105 | Шульга О.П. |
22 | Дмитрук Вероніка | 16.09.2008 | МОН | КДЮСШ №1 | 11.2 | 17 | 39.9 | 79 | 96 | Беркут Н.П. |
23 | Шаповал Юлія | 20.08.2008 | У | «Атлет» | 10.9 | 21 | 40.2 | 75 | 96 | Шульга О.П. |
24 | Зверховська Аліна | 25.12.2009 | МОН | КДЮСШ №1 | 10.8 | 23 | 40.4 | 73 | 96 | Беркут Н.П. |
25 | Березинець Вероніка | 01.06.2011 | МОН | КДЮСШ №1 | 10.5 | 27 | 40.9 | 68 | 95 | Беркут Н.П. |
26 | Пантелюх Валерія | 07.04.2010 | МОН | КДЮСШ №1 | 10.9 | 21 | 40.8 | 69 | 90 | Антонова В.Г. |
27 | Гриценко Анастасія | 11.11.2009 | МОН | КДЮСШ №1 | 11.2 | 17 | 40.8 | 69 | 86 | Беркут Н.П. |
28 | Стельмах Марія | 2008 | МОН | КДЮСШ №2 | 11.3 | 16 | 41.2 | 65 | 81 | Плиско Н.М. |
29 | Петренко Віталіна | 25.03.2008 | У | «Атлет» | 12.0 | 7 | 40.4 | 73 | 80 | Шульга О.П. |
30 | Шкарупа Юлія | 23.08.2009 | МОН | КДЮСШ №1 | 10.9 | 21 | 42.7 | 51 | 72 | Беркут Н.П. |
31 | Демидова Марія | 29.08.2010 | МОН | КДЮСШ №1 | 10.7 | 24 | 43.3 | 46 | 70 | Антонова В.Г. |
32 | Скороход Олександра | 28.12.2011 | МОН | КДЮСШ №1 | 11.2 | 17 | 44.4 | 37 | 54 | Беркут Н.П. |
33 | Бабенко Вікторія | 20.09.2008 | У | «Атлет» | 11.8 | 9 | 43.6 | 43 | 52 | Шульга О.П. |
34 | Богоносюк Вікторія | 13.06.2008 | У | «Атлет» | 11.9 | 8 | 43.7 | 42 | 50 | Корецька С.М. |
35 | Твердохліб Софія | 24.11.2008 | МОН | КДЮСШ №1 | 11.8 | 9 | 44.6 | 35 | 44 | Беркут Н.П. |
36 | Литвиненко Марія | 25.11.2009 | У | «Україна» | 12.5 | 1 | 46.4 | 23 | 24 | Хорева О.А. |
37 | Прядко Вероніка | 22.01.2008 | У | «Атлет» | 10.7 | 24 | DNS | 0 | 24 | Шульга О.П. |
Дівчата 2006-2007 рр.н. біг 60 м + 600 м | ||||||||||
1 | Дмитренко Аліна | 01.02.2006 | У | «Україна» | 8.8 | 58 | 1.53.5 | 65 | 123 | Кривоус Н.В., Бабенко В.С. |
п/к | Наталушко Варвара | 28.02.2005 | МОН | КДЮСШ №1 | 8.8 | 1.59.3 | Красільник Т.С. | |||
Дівчата 2008 р.н. та мол. біг 60 м + 600 м | ||||||||||
1 | Маринченко Вікторія | 30.09.2008 | МОН | КДЮСШ №1 | 9.5 | 44 | 2.06.1 | 47 | 91 | Беркут Н.П. |
Дівчата 2006-2007 рр.н. біг 60 м + стрибок у довжину | ||||||||||
1 | Кабанець Євгенія | 29.10.2006 | МОН | ДЮСШ Носівка | 9.0 | 54 | 4.10 | 41 | 95 | Шиша Н.О. |
2 | Калітник Мілана | 10.11.2007 | МОН | КДЮСШ №1 | 9.2 | 50 | 3.37 | 22 | 72 | Антонова В.Г. |
3 | Шиша Марія | 13.06.2006 | МОН | ДЮСШ Носівка | 9.9 | 36 | 3.40 | 23 | 59 | Шиша Н.О. |
4 | Криворучко Анна | 12.07.2006 | У | «Україна» | 10.7 | 24 | 3.00 | 13 | 37 | Хорева О.А. |
5 | Єрошенко Ксенія | 22.12.2007 | У | «Атлет» | 11.2 | 16 | 3.17 | 17 | 33 | Дворников А.В. |
6 | Радченко Ірина | 23.07.2007 | У | «Україна» | 11.2 | 17 | 2.75 | 6 | 23 | Хорева О.А. |
Дівчата 2008 р.н. та мол. біг 60 м + стрибок у довжину | ||||||||||
1 | Дудко Наталія | 09.01.2008 | У | «Україна» | 9.3 | 48 | 4.01 | 39 | 87 | Філіпова В.І., Дудко Т.А. |
2 | Скороход Кіра | 23.03.2008 | У | «Україна» | 9.5 | 44 | 3.48 | 44 | 69 | Хорева О.А. |
3 | Шведунова Євгенія | 16.01.2008 | МОН | КДЮСШ №1 | 9.9 | 36 | 3.75 | 32 | 68 | Беркут Н.П. |
4 | Ставна Поліна | 02.02.2008 | МОН | КДЮСШ №1 | 9.9 | 36 | 3.66 | 30 | 66 | Антонова В.Г. |
5 | Нечипорук Марія | 14.04.2008 | У | «Атлет» | 10.1 | 33 | 3.13 | 16 | 49 | Дворников А.В. |
6 | Супруненко Анастасія | 18.03.2009 | МОН | КДЮСШ №1 | 10.7 | 24 | 3.12 | 16 | 40 | Красільник Т.С. |
7 | Степанюк Олександра | 07.08.2009 | У | «Україна» | 10.9 | 21 | 3.18 | 17 | 38 | Хорева О.А. |
8 | Ткаченко Марина | 19.09.2009 | МОН | КДЮСШ №1 | 10.0 | 35 | 2.58 | 2 | 37 | Красільник Т.С. |
9 | Желдак Софія | 08.10.2009 | МОН | КДЮСШ №1 | 10.8 | 23 | 2.87 | 9 | 32 | Красільник Т.С. |
10 | Ларченко Марія | 18.02.2008 | У | «Україна» | 10.3 | 30 | 1.98 | 0 | 30 | Філіпова В.І |
11 | Левченко Софія | 2009 | МОН | КДЮСШ №2 | 11.1 | 18 | 2.95 | 11 | 29 | Шевчук О.Л. |
12 | Савенко Анастасія | 26.04.2010 | У | «Україна» | 11.4 | 14 | 2.55 | 1 | 15 | Хорева О.А. |
13 | Денисенко Ліза | 11.06.2010 | МОН | КДЮСШ №1 | 11.5 | 13 | NM | 0 | 13 | Красільник Т.С. |
14 | Мельникова Катерина | 30.12.2009 | У | «Україна» | 12.1 | 5 | 2.42 | 0 | 5 | Хорева О.А. |
15 | Кастрікова Валерія | 2011 | МОН | КДЮСШ №2 | 12.1 | 5 | 2.34 | 0 | 5 | Шевчук О.Л. |
16 | Раєвська Олена | 2012 | У | «Україна» | 12.2 | 4 | 1.65 | 0 | 4 | Філіпова В.І |
17 | Кожем’яко Лідія | 11.08.2010 | У | «Україна» | 12.6 | 0 | 2.41 | 0 | 0 | Рябов В. |
Юнаки 2006-2007 рр.н. біг 60 м + 200 м | ||||||||||
1 | Протченко Богдан | 2007 | МОН | КДЮСШ №2 | 9.2 | 41 | 31.6 | 30 | 71 | Плиско Н.М. |
2 | Пінчук Артем | 18.03.2006 | У | «Україна» | 9.2 | 41 | 31.8 | 28 | 69 | Філіпова В.І |
3 | Лещенко Станіслав | 30.12.2006 | МОН | ДЮСШ Носівка | 9.4 | 37 | 32.9 | 17 | 54 | Бочок В.А. |
4 | Савенчук Віталій | 04.11.2007 | У | «Атлет» | 9.7 | 32 | 34.7 | 4 | 36 | Шульга О.П. |
5 | Грищенко Максим | 23.01.2007 | У | «Атлет» | 10.1 | 26 | 36.0 | 0 | 26 | Дворников А.В. |
6 | Стельмах Кирило | 2006 | МОН | КДЮСШ №2 | 10.3 | 23 | 37.8 | 0 | 23 | Плиско Н.М. |
7 | Юношев Сергій | 2007 | МОН | КДЮСШ №2 | 10.5 | 20 | 37.5 | 0 | 20 | Плиско Н.М. |
8 | Гамануха Євгеній | 01.11.2007 | У | «Атлет» | 11.0 | 12 | 38.3 | 0 | 12 | Шульга О.П. |
9 | Швиммер Кирило | 2007 | МОН | КДЮСШ №2 | 11.0 | 12 | 38.6 | 0 | 12 | Плиско Н.М. |
10 | Реутський Кирило | 2007 | У | «Атлет» | 11.1 | 11 | 40.2 | 0 | 11 | Шульга О.П. |
Юнаки 2008 р.н. та мол. біг 60 м + 200 м | ||||||||||
1 | Руденко Денис | 24.06.2008 | МОН | ДЮСШ Носівка | 8.9 | 47 | 31.3 | 33 | 80 | Шиша Н.О. |
2 | Малишенко Сергій | 2008 | У | «Атлет» | 9.0 | 45 | 32.1 | 25 | 70 | Шульга О.П. |
3 | Олійник Богдан | 10.03.2009 | МОН | КДЮСШ №1 | 9.5 | 35 | 34.1 | 8 | 43 | Беркут Н.П. |
4 | Раєвський Костянтин | 02.03.2010 | У | «Україна» | 9.5 | 35 | 35.3 | 1 | 36 | Філіпова В.І |
5 | Науменко Андрій | 2008 | МОН | КДЮСШ №2 | 9.7 | 32 | 35.0 | 2 | 34 | Шевчук О.Л. |
6 | Радіч Іван | 13.09.2008 | У | «Атлет» | 9.9 | 29 | 34.8 | 4 | 33 | Корецька С.М. |
7 | Махлай Тимур | 10.02.2009 | МОН | КДЮСШ №1 | 10.0 | 27 | 34.7 | 4 | 31 | Красільник Т.С. |
8 | Волевач Давид | 04.01.2010 | МОН | КДЮСШ №1 | 9.8 | 30 | 36.0 | 0 | 30 | Красільник Т.С. |
9 | Стариков Даніїл | 2009 | МОН | КДЮСШ №2 | 9.9 | 29 | 35.8 | 0 | 29 | Плиско Н.М. |
10 | Артеменко Олександр | 07.08.2010 | МОН | КДЮСШ №1 | 10.2 | 24 | 36.2 | 0 | 24 | Беркут Н.П. |
11 | Сивун Данило | 2008 | МОН | КДЮСШ №2 | 10.2 | 24 | 36.5 | 0 | 24 | Плиско Н.М. |
12 | Биховець Юрій | 2009 | МОН | КДЮСШ №2 | 10.2 | 24 | 37.1 | 0 | 24 | Шевчук О.Л. |
13 | Бабашев Єгор | 07.05.2008 | У | «Атлет» | 10.3 | 23 | 40.6 | 0 | 23 | Середа О.А. |
14 | Стеценко Дмитро | 13.02.2008 | У | «Атлет» | 10.3 | 23 | 40.8 | 0 | 23 | Шульга О.П. |
15 | Меркудінов Іван | 09.10.2008 | МОН | КДЮСШ №1 | 10.4 | 21 | 38.7 | 0 | 21 | Беркут Н.П. |
16 | Сенуков Микола | 14.10.2008 | МОН | КДЮСШ №1 | 10.4 | 21 | 37.0 | 0 | 21 | Беркут Н.П. |
17 | Кравченко Дмитро | 04.06.2009 | МОН | КДЮСШ №1 | 10.5 | 20 | 37.2 | 0 | 20 | Антонова В.Г. |
18 | Ольховник Гліб | 12.04.2010 | МОН | КДЮСШ №1 | 10.8 | 15 | 39.5 | 0 | 15 | Беркут Н.П. |
19 | Петров Валерій | 2010 | МОН | КДЮСШ №2 | 10.9 | 14 | 39.9 | 0 | 14 | Плиско Н.М. |
20 | Тимошенко Максим | 03.04.2008 | У | «Атлет» | 11.1 | 11 | 42.3 | 0 | 11 | Середа О.А. |
21 | Заводенко Ярослав | 2009 | МОН | КДЮСШ №2 | 11.2 | 9 | 38.3 | 0 | 9 | Шевчук О.Л. |
22 | Левченко Гліб | 2011 | МОН | КДЮСШ №2 | 11.3 | 8 | 41.3 | 0 | 8 | Шевчук О.Л. |
23 | Коваленко Максим | 05.05.2010 | МОН | КДЮСШ №1 | 11.4 | 7 | 41.6 | 0 | 7 | Беркут Н.П. |
24 | Носенок Дмитро | 2010 | МОН | КДЮСШ №2 | 11.5 | 6 | 43.4 | 0 | 6 | Шевчук О.Л. |
25 | Неділько Сиверин | 10.11.2010 | МОН | КДЮСШ №1 | 11.5 | 6 | 41.4 | 0 | 6 | Беркут Н.П. |
26 | Заєць Остап | 19.08.2009 | МОН | КДЮСШ №1 | 11.8 | 3 | 40.1 | 0 | 3 | Красільник Т.С. |
27 | Крошка Ярослав | 01.01.2008 | У | «Атлет» | 11.9 | 2 | 44.5 | 0 | 2 | Середа О.А. |
28 | Святенко Метвєй | 09.11.2011 | МОН | КДЮСШ №1 | 12.0 | 1 | 44.2 | 0 | 1 | Беркут Н.П. |
29 | Суржік Андрій | 2011 | МОН | КДЮСШ №1 | 12.0 | 1 | 44.9 | 0 | 1 | Беркут Н.П. |
30 | Ткаченко Микита | 14.11.2009 | У | «Україна» | 12.3 | 0 | 41.9 | 0 | 0 | Хорева О.А. |
31 | Полевиченко Роман | 22.01.2009 | У | «Україна» | 12.5 | 0 | 48.4 | 0 | 0 | Хорева О.А. |
Юнаки 2006-2007 рр.н. біг 60 м + 600 м | ||||||||||
1 | Казанін Матвій | 10.05.2007 | МОН | КДЮСШ №1 | 8.7 | 51 | 1.46.8 | 63 | 114 | Беркут Н.П. |
2 | Д’яченко Мирослав | 14.11.2006 | МОН | КДЮСШ №1 | 9.2 | 41 | 1.53.5 | 53 | 94 | Беркут Н.П. |
3 | Ковалевський Дмитро | 12.11.2007 | У | «Атлет» | 9.0 | 45 | 1.58.7 | 47 | 92 | Дворников А.В. |
4 | Тарасюк Дмитро | 29.10.2007 | У | «Україна» | 9.8 | 30 | 2.04.7 | 40 | 70 | Кривоус Н.В., Бабенко В.С. |
5 | Кириєнко Дмитро | 08.11.2007 | У | «Атлет» | 9.9 | 29 | 2.10.6 | 33 | 62 | Дворников А.В. |
6 | Кизя Данило | 04.03.2006 | У | «Україна» | 10.3 | 23 | 2.10.9 | 33 | 56 | Філіпова В.І |
7 | Берднік Артем | 01.12.2007 | МОН | КДЮСШ №1 | 10.3 | 23 | 2.27.7 | 18 | 41 | Антонова В.Г. |
Юнаки 2008 р.н. та мол. біг 60 м + 600 м | ||||||||||
1 | Дробишев Артем | 17.03.2008 | У | «Україна» | 9.2 | 41 | 1.55.0 | 51 | 92 | Філіпова В.І |
2 | Демченко Антон | 02.05.2009 | У | «Україна» | 9.3 | 39 | 1.56.0 | 50 | 89 | Кривоус Н.В., Бабенко В.С. |
3 | Григорьєв Степан | 16.12.2008 | МОН | КДЮСШ №1 | 9.6 | 33 | 1.58.5 | 47 | 80 | Беркут Н.П. |
4 | Чернушенко Артем | 07.03.2008 | МОН | КДЮСШ №1 | 10.3 | 23 | 2.06.0 | 39 | 62 | Антонова В.Г. |
5 | Науменко Ростислав | 2008 | МОН | КДЮСШ №2 | 10.1 | 26 | 2.21.2 | 23 | 49 | Романенко |
6 | Алтусов Артем | 2008 | МОН | КДЮСШ №2 | 10.5 | 20 | 2.15.6 | 28 | 48 | Романенко |
7 | Дмитренко Дмитро | 03.08.2009 | У | «Україна» | 10.4 | 21 | 2.19.2 | 25 | 46 | Кривоус Н.В., Бабенко В.С. |
8 | Хропатий Максим | 2008 | МОН | КДЮСШ №2 | 10.2 | 24 | 2.24.2 | 21 | 45 | Романенко |
9 | Вербило Владислав | 2009 | МОН | КДЮСШ №2 | 10.4 | 21 | 2.31.6 | 15 | 36 | Романенко |
10 | Савчин Олександр | 2009 | МОН | КДЮСШ №2 | 9.5 | 35 | DNF | 0 | 35 | Романенко |
11 | Назарян Богдан | 2008 | У | «Атлет» | 9.7 | 32 | DNF | 0 | 32 | Шульга О.П. |
Місце | Прізвище, ім я | Дата народження | ФСТ | ДЮСШ
| Біг 60м | Довжина | Сума очок | Прізвище, І.П. тренера | ||
Рез-т, сек | Очки | Рез-т, м | Очки | |||||||
Юнаки 2006-2007 рр.н. біг 60 м + стрибок у довжину | ||||||||||
1 | Боровик Дмитро | 13.01.2006 | У | «Україна» | 8.0 | 70 | 4.63 | 59 | 129 | Філіпова В.І |
2 | Абакуменко Микита | 01.08.2006 | У | «Атлет» | 8.4 | 59 | 4.52 | 56 | 115 | Вятіорець С.Є., Дворніков А.В. |
3 | Ікаєв Арсеній | 27.07.2007 | У | «Україна» | 8.8 | 49 | 3.83 | 39 | 88 | Кривоус Н.В., Бабенко В.С. |
4 | Олексик Денис | 16.06.2006 | МОН | ДЮСШ Носівка | 9.0 | 45 | 3.77 | 37 | 82 | Бочок В.А. |
5 | Новіченко Кирило | 20.10.2006 | У | «Атлет» | 9.5 | 35 | 3.72 | 35 | 70 | Корецька С.М. |
6 | Богдан Владислав | 20.09.2007 | У | «Україна» | 9.2 | 41 | 3.46 | 27 | 68 | Філіпова В.І |
7 | Варвинець Олександр | 08.05.2007 | У | «Україна» | 9.9 | 29 | 3.50 | 29 | 58 | Філіпова В.І |
8 | Раєвський Ігор | 20.05.2007 | У | «Україна» | 9.7 | 32 | 3.41 | 25 | 57 | Філіпова В.І |
9 | Дайнеко Тимофій | 27.10.2006 | У | «Атлет» | 10.3 | 23 | 3.54 | 30 | 53 | Корецька С.М. |
10 | Остапенко Кирил | 07.05.2007 | У | «Атлет» | 10.5 | 20 | 3.08 | 8 | 28 | Дворников А.В. |
11 | Крапивний Борис | 24.08.2007 | У | «Україна» | 10.3 | 23 | 2.90 | 0 | 23 | Кривоус Н.В., Бабенко В.С. |
Юнаки 2008 р.н. та мол. біг 60 м + стрибок у довжину | ||||||||||
1 | Кулик Роман | 07.05.2008 | У | «Атлет» | 9.1 | 43 | 4.10 | 46 | 89 | Корецька С.М. |
2 | Марченко Ілля | 11.12.2008 | У | «Атлет» | 9.7 | 32 | 3.30 | 19 | 51 | Дворников А.В. |
3 | Щупаков Даня | 24.08.2008 | МОН | КДЮСШ №1 | 10.1 | 26 | 3.40 | 24 | 50 | Беркут Н.П. |
4 | Скоробогатов Владислав | 08.08.2008 | У | «Атлет» | 10.4 | 21 | 3.31 | 20 | 41 | Дворников А.В. |
5 | Семирозум Єгор | 21.03.2009 | У | «Атлет» | 9.8 | 30 | 3.04 | 6 | 36 | Дворников А.В. |
6 | Пантюшенко Борислав | 2008 | МОН | КДЮСШ №2 | 10.1 | 26 | 3.12 | 10 | 36 | Шевчук О.Л. |
7 | Кострикін Андрій | 19.01.2007 | У | «Атлет» | 9.8 | 30 | 2.98 | 3 | 33 | Корецька С.М. |
8 | Потребенко Артем | 27.02.2009 | МОН | КДЮСШ №1 | 10.2 | 24 | 3.07 | 8 | 32 | Красільник Т.С. |
9 | Соколенко Іван | 24.06.2010 | У | «Україна» | 10.6 | 18 | 3.16 | 12 | 30 | Рябов В.В. |
10 | Галушко Віктор | 25.07.2009 | МОН | КДЮСШ №1 | 10.6 | 18 | 2.96 | 2 | 20 | Красільник Т.С. |
11 | Анісімов Кирило | 2011 | У | «Україна» | 10.8 | 15 | 2.59 | 0 | 15 | Рябов В.В. |
12 | Сластіон Владислав | 21.12.2010 | У | «Україна» | 11.0 | 12 | 2.58 | 0 | 12 | Рябов В.В. |
13 | Шарандак Данило | 26.05.2011 | У | «Атлет» | 11.2 | 9 | 2.95 | 2 | 11 | Дворников А.В. |
14 | Акуленко Єгор | 27.06.2010 | У | «Атлет» | 11.2 | 9 | 2.70 | 0 | 9 | Дворников А.В. |
15 | Корявець Артем | 25.04.2012 | У | «Україна» | 11.4 | 7 | 2.65 | 0 | 7 | Рябов В.В. |
16 | Сапон Влад | 28.03.2011 | У | «Україна» | 11.5 | 6 | 2.49 | 0 | 6 | Рябов В.В. |
17 | Нестерелей Матвій | 18.06.2011 | У | «Україна» | 12.1 | 0 | 2.44 | 0 | 0 | Рябов В.В. |
18 | Коплаков Даніїл | 2011 | У | «Україна» | 12.7 | 0 | 2.32 | 0 | 0 | Рябов В.В. |
19 | Фесенко Артем | 21.02.2010 | У | «Атлет» | 12.7 | 0 | 2.28 | 0 | 0 | Середа О.А. |
Головний суддя _________________________ Н.В. Кривоус
Головний секретар ______________________ О.П. Шульга