Відкритий чемпіонат міста з легкоатлетичного кросу

26.09.2019 

м. Чернігів, ЦПКіВ

Результати (скачати)

Командні результати:

  1. КПНЗ КДЮСШ-1 ЧМР    –                     201 очко
  2. КПНЗ «ДЮСШ «Україна» ЧМР –      195 очок
  3. КПНЗ ДЮСШ «Атлет» —                         183 очок
  4. КПНЗ КДЮСШ-2 ЧМР –                       31 очко
№ пп Прізвище та імя спортсмена Дата народження ФСТ ДЮСШ Результат Розряд Очки Прізвище, І.П. тренера
 300м, юнаки 2006 р.н. та молодші
1 Абакуменко Микита 01.08.2006 У «Атлет» 50,9 б/р 24 Дворников А.В.
2 Казанін Матвій 10.05.2007 КДЮСШ-1 51,7 б/р 21 Беркут Н.П.
3 Дробишев артем 17.03.2008 У «Україна» 51,8 б/р 18 Філіпова В.І.
4 Демченко Антон 02.05.2009 У «Україна» 54,4 б/р 15 Кривоус Н.В., Бабенко В.С.
5 Шавеко Арсеній 26.07.2007 У «Атлет» 54,9 б/р 13 Дворников А.В.
6 Ікаєв Арсеній 27.07.2007 У «Україна» 55,6 б/р 11 Кривоус Н.В., Бабенко В.С.
7 Новіченко Кирило 20.10.2006 У «Атлет» 55,6 б/р 9 Корецька С.М.
8 Руденко Денис 24.06.2008 м.Носівка 55,8 б/р Шиша Н.О.
9 Дунай Богдан 28.06.2006 У «Атлет» 55,8 б/р 7 Корецька С.М.
10 Олексик Денис 16.06.2006 Носівська ДЮСШ 56,3 б/р Бочок В.А.
11 Кизя Данило 04.09.2006 У «Україна» 56,6 б/р 5 Філіпова В.І.
12 Григор’єв Степан 16.12.2008 КДЮСШ-1 56,8 б/р 3 Беркут Н.П.
13 Кириєнко Дмитро 08.11.2007 У «Атлет» 58,1 б/р 2 Дворников А.В
14 Олійник Богдан 10.03.2009 КДЮСШ-1 58,4 б/р 1 Беркут Н.П.
15 Скоробогатов Владислав 08.08.2008 У «Атлет» 58,5 б/р Дворников В.А.
16 Лещенко Стас 30.12.2006 Носівська ДЮСШ 58,5 б/р Бочок В.А.
17 Кастрикін Андрій 19.01.2007 У «Атлет» 1,00,0 б/р Корецька С.М.
18 Хижняк Артем 2008 КДЮСШ-2 1,00,1 б/р Романенко
19 Лисиця Єгор 10.12.2006 У «Україна» 1,00,2 б/р Кривоус Н.В., Бабенко В.С.
21 Хропатий Максим 2008 КДЮСШ-2 1,007 б/р Романенко
22 Савчин Олександр 2009 КДЮСШ-2 1,01,1 б/р Романенко
23 Щупаков Данило 24.08.2008 КДЮСШ-1 1,01,6 б/р Беркут Н.П.
24 Чернушенко Артем 07.03.2008 КДЮСЩШ-1 1,01,6 б/р Антонова В.Г.
25 Тарасюк Дмитро 29.10.2007 У «Україна» 1,01,7 б/р Кривоус Н.В., Бабенко В.С.
26 Семирозум Єгор 21.03.2009 У «Атлет» 1,02,5 б/р Дворников А.В.
27 Науменко Андрій 23.01.2008 КДЮСШ-2 1,02,6 б/р Шевчук О.Л.
28 Шульга Іван 27.02.2007 КДЮСШ-1 1,02,6 б/р Антонова В.Г.
29 Науменко Ростислав 2008 КДЮСШ-2 1,02,7 б/р Романенко
30 Бабич Кирило 2006 КДЮСШ-2 1,03,2 б/р Романенко
31 Неліп Євгеній 24.02.2007 У «Україна» 1,03,3 б/р Кривоус Н.В., Бабенко В.С.
32 Артеменко Олександр 2010 КДЮСШ-1 1,03,7 б/р Беркут Н.П.
33 Марченко Ілля 11.12.2008 У «Атлет» 1,04,5 б/р Двоников А.В.
34 Одарич Назар 20.05.2008 КДЮСШ-1 1,05,5 б/р Антонова В.Г.
35 Дмитренко Дмитро 03.08.2009 У «Україна» 1,05,9 б/р Кривоус Н.В., Бабенко В.С.
36 Меркудінов Іван 09.10.2008 КДЮСШ-1 1,06,1 б/р Беркут Н.П.
37 Пустовойт Богдан 02.12.2006 КДЮСШ-1 1,06,5 б/р Антонова В.Г.
38 Крапивний Борис 24.08.2007 У «Україна» 1,07,3 б/р Кривоус Н.В., Бабенко В.С.
39 Алтусов Артем 2008 КДЮСШ-2 1,07,4 б/р Романенко
40 Варвинець Олександр 08.05.2006 У «Україна» 1,07,4 б/р Філіпова В.І.
41 Босенко Олександр 09.09.2008 У «Україна» 1,10,0 б/р Філіпова В.І.
42 Стельмах Кирило 2006 КДЮСШ-2 1,10,5 б/р Плиско Н.М.
43 Ольховик Гліб 12.04.2010 КДЮСШ-2 1,10,7 б/р Беркут Н.П.
44 Борисов Вадим 2009 У «Україна» 1,11,5 б/р Середа Я.О.
45 Шарандак Данило 26.05.2011 У «Атлет» 1,13,8 б/р Дворников А.В.
46 Неділько Сиверин 10.11.2010 КДЮСШ-1 1,14,1 б/р Беркут Н.П.
47 Вербило Владислав 2009 КДЮСШ-2 1,14,2 б/р Романенко
48 Акуленко Єгор 27.06.2010 У «Атлет» 1,14,9 б/р Дворников А.В.
49 Лук’яненко Артем 2012 КДЮСШ-1 1,18,4 б/р Беркут Н.П.
50 Костюченко Михайло 2008 КДЮСШ-2 1,18,5 б/р Романенко
500м, юнаки 2004-2005 рр.н.
1 Гук Віталій 24.03.2005 У «Атлет» 1,18,2 б/р 24 Вятиорець С.Є., Середа С.С.
2 Скороход Іван 02.01.2005 КДЮСШ-1 1,18,7 б/р 21 Антонова В.Г.
3 Касян Богдан 01.01.2004 Носівська ДЮСШ 1,19,0 б/р ос Бочок В.А.
4 Олійник Юрій 23.04.2004 КДЮСШ-1 1,20,6 б/р 18 Беркут Н.П.
5 Давиденко Ярослав 13.01.2004 К ДЮСШ «Колос»

Ніжинська ДЮСШ

1,26,2 б/р ос Сахно В.К.
6 Петренко Руслан 11.08.2005 КДЮСШ-1 1,34,9 б/р 15 Беркут Н.П.
7 Мозольов Олександр 27.12.2005 КДЮСШ-1 1,39,2 б/р 13 Антонова В.Г.
8 Крапивний Стас 25.12.2005 У «Україна» 1,41,2 б/р 11 Кривоус Н.В., Бабенко В.С.
9 Бредюк Олександр 27.04.2005 У «Атлет» 1,46,5 б/р 9 Вятіорець С.Є.

Середа С.С.

10 Глученко Дмитро 2005 КДЮСШ-2 1,52,9 б/р 7 Плиско Н.М.
11 Самбур Максим 2005 КДЮСШ-2 2,06,8 б/р 5 Плиско Н.М.
1000м, юнаки 2002-2003 рр.н.
1 Бренз Даніїл 04.09.2002 КДЮСШ-1 2,47,0 І юн 24 Овчаренко І.М.
2 Назаренко Ігор 29.04.2002 У «Україна» 2,55,0 І юн 21 Лагункова Н.М.
3 Ступаченко Андрій 01,03.2002 КДЮСШ-1 3,02,1 І юн 18 Овчаренко І.М.
4 Казофат Богдан 25.05.2003 КДЮСШ-1 3.03.9 ІІ юн 15 Беркут Н.П.
5 Джемесюк Сергій 2002 НУЧК 3.11.4 ІІ юн 13 Філіпов В.В.
6 Реховський Павло 04.07.2002 КДЮСШ-1 3.11.6 ІІ юн 11 Овчаренко І.М.
7 Чалюк Максим 25.11.2003 У «Атлет» 3,15.1 ІІ юн 9 Вятіорець С.Є.

Середа С.С.

8 Лях Микита 18.03.2003 КДЮСШ-1 3.26.4 ІІ юн 5 Овчаренко І.М.
9 Кучмарга Роман 29.01.2002 К ДЮСШ «Колос»

Ніжинського р-ну

3.26.6 ІІІ юн Сахно В.К.
10 Линник Богдан 08.08.2002 К ДЮСШ «Колос»

Ніжинського р-ну

3.41,4 ІІІ юн Сахно В.К.
3000м, чоловіки
1 Олійник Павло 09.05.1988 ОШВСМ 9.15.9 І юн ос Сердюк В.І.
2 Мироненко Костянтин 26.09.1998 КДЮСШ-1 9.45.3 І юн 24 Красільник Т.С.
3 Батуренко Ігор 03.11.1997 У «Україна» 9.48.4 І юн 21 Рябов В.В.

Куземко Л.М.

4 Мочоний Владислав 17.02.1995 Чернігів 9.54.9 ІІ юн ос самостійно
5 Піддубний Юрій 17.10.1999 КДЮСШ-1 10.19.4 ІІ юн 18 Овчаренко І.М.
6 Сахно Володимир 29.07.1970 м.Ніжин 10.21.8 ІІ юн ос Тараско О.І.

Бабенко В.С.

7 Рева Євген 23.04.2000 У «Україна» 12.16.5 ІІ юн 15 Рябов В.В.
8 Лук’янчук Владислав 27.08.1999 Д «Динамо» 10.26.3 ІІ юн ос Ткаченко І.В.
9 Савченко Максим 21.02.2001 К ДЮСШ «Колос»

Ніжинський р-н

11.13.5 ІІ юн ос Сахно В.К.
10 Лапа Ігор 1992 «Динамо» 11.19.6 ІІІ юн ос самостійно
11 Сараб Євгеній 18.09.1988 Чернігів 11.21.5 ІІІ юн ос самостійно
12 Гордійко Єгор 30.04.1999 У «Україна» 11.27.2 ІІІ юн 13 Рябов В.В.
13 Ус Максим 14.11.1988 «Інваспорт» 12.16.3 ІІІ юн. ос самостійно
14 Залізний Микола 21.12.2001 К ДЮСШ «Колос»

Ніжинського р-ну

12.38.0 б/р ос Сахно В.К.
15 Коваленко Микола 22.05.2001 НУЧК 13.51.8 б/р ос Рябов В.В.
300м, дівчата 2006 р.н. та молодші
1 Ткаченко Анна 09.10.2007 У «Україна» 53,3 б/р 24 Кривоус Н.В.
2 Дудко Наталія 09.01.2008 У «Україна» 54.3 б/р 21 Філіпова В.І.
3 Беляк Карина 05.04.2007 Носівська ДЮСШ 55,8 б/р ос Бородавко В.І.
4 Ілляш Аліна 19.09.2006 Носівська ДЮСШ 56,8 б/р ос Бочок В.А.
5 Тарасенко Світлана 16.03.2006 Носівська ДЮСШ 56,9 б/р ос Бочок В.А.
6 Заруденська Варвара 17.12.2006 У «Атлет» 17.12.2006 б/р 18 Шульга О.П.
7 Браточкина Анна 20.02.2006 У «Атлет» 57,6 б/р 15 Вятиорець С.Є

Середа С.С.

8 Чайка Катерина 11.02.2007 м.Носівка 58.5 б/р ос Шиша Н.О.
9 Бородавко Поліна 04.12.2008 Носівська ДЮСШ 58.7 б/р ос Бородавко В.І.
10 Ющенко Діана 01.06.2006 КДЮСШ-1 58.8 б/р 13 Антонова В.Г.
11 Кот Катерина 05.10.2006 У «Україна» 1,00,0 б/р 11 Кривоус Н.В.

Бабенко В.С.

12 Науменко Катерина 12.12.2006 КДЮСШ-2 1,00.3 б/р 6 Шевчук О.Л.
13 Кобзєва Євгенія 17.05.2008 Носівська ДЮСШ 1.00.5 б/р ос Бородавко В.І
14 Шмаглій Валерія 14.01.2009 Носівська ДЮСШ 1.00.7 б/р ос Бородавко В.І.
15 Легкобит Влада 23.03.2007 У «Атлет» 1.00.8 б/р 7 Шульга О.П.
16 Скороход Кіра 23.03.2008 У «Україна» 1.00.9 б/р 5 Хорева О.А.
17 Тимошенко Софія 19.06.2008 У «Україна» 1.01.4 б/р 3 Хорева О.А.
18 Коваленко Юлія 2006 КДЮСШ-2 1.02.0 б/р 2 Плиско Н.М.
19 Борисенко Катерина 02.12.2007 У «Україна» 1.02.4 б/р 1 Кривоус Н.В.

Бабенко В.С.

20 Калітник Мілана 10.11.2007 КДЮСШ-1 1.02.8 б/р Антонова В.Г.
21 Краснюк Дар’я 06.01.2009 КДЮСШ-1 1.03.1 б/р Беркут Н.П.
22 Ващенок Таїсія 19.10.2006 КДЮСШ-1 1.03.1 б/р Антонова В.Г.
23 Іваненко Тетяня 2006 КДЮСШ-2 1.03.7 б/р Плиско Н.М.
23 Костюченко Софія 2007 КДЮСШ-2 1.04.1 б/р Плиско Н.М.
24 Сердюк Марія 2007 КДЮСШ-2 1.04.4 б/р Плиско Н.М.
25 Медвідь Ілона 28.10.2006 Носівська ДЮСШ 1.04.5 б/р Бородавко В.І.
26 Ставша Поліна 02.02.2008 КДЮСШ-1 1.04.7 б/р Антонова В.Г.
27 Авдієнко Олександра 04.11.2006 У «Атлет» 1.05.1 б/р Дворников А.В.
28 Макаренко Мілена 03.04.2006 У «Україна» 1.05.4 б/р Кривоус Н.В.

Бабенко В.С.

29 Боришовець Христина 24.01.2007 м.Носівка 1.05.5 б/р Шиша Н.О.
30 Неділя Яна 24.06.2008 КДЮСШ-1 1.05.6 б/р Беркут Н.А.
31 Лук’яненко Єлизавета 01.07.2006 У «Атлет» 1.05.7 б/р Корецька С.М.
32 Чаленко Маргарита 02.07.2007 У «Україна» 1.06.0 б/р Хорева О.А.
33 Нечипоренко Марія 14.04.2008 У «Атлет» 1.06.1 б/р Дворников А.В.
34 Товстоліс Ольга 09.08.2006 У «Україна» 1.06.4 б/р Кривоус Н.В.

Бабенко В.С.

35 Германович Ірина 16.06.2006 КДЮСШ-1 1.06.8 б/р Антонова В.Г.
36 Милейко Анастасія 05.10.2009 КДЮСШ-1 1.07.1 б/р Беркут Н.П.
37 Степанюк Олександра 07.08.2009 У «Україна» 1.08.1 б/р Хорева О.А.
38 Єрошенко Ксенія 22.12.2007 У «Атлет» 1.08.3 б/р Дворников В.А.
39 Глущенко Анастасія 11.11.2009 КДЮСШ-1 1.09.7 б/р Беркут Н.П.
40 Гадуа Анастасія 05.01.2007 КДЮСШ-1 1.10.9 б/р Антонова В.Г.
41 Бондаренко Вікторія 07.02.2009 У «Україна» 1.11.1 б/р Хорева О.А.
42 Заболотна Даша 04.03.2008 У «Україна» 1.12.1 б/р Хорева О.А.
43 Дмитрук Вероніка 16.09.2008 КДЮСШ-1 1.12.4 б/р Беркут Н.П.
44 Мельникова Катерина 30.12.2009 У «Україна» 1.16.1 б/р Хорева О.А.
45 Кипаренко Анастасія 11.04.2009 У «Україна» 1.17.3 б/р Хорева О.А.
46 Савенко Анастасія 26.04.2010 У «Україна» 1.17.6 б/р Хорева О.А.
47 Березинець Вероніка 01.06.2011 КДЮСШ-1 1.19.1 б/р Беркут Н.П.
48 Милейко Єва 10.03.2013 КДЮСШ-1 1.19.5 б/р Беркут Н.П.
49 Твердохліб Софія 24.11.2008 КДЮСШ-1 1.20.8 б/р Беркут Н.П.
50 Радченко Ірина 23.07.2007 У «Україна» 1.21.4 б/р Хорева О.А.
51 Сміян Анна 2010 У «Україна» 1.21.9 б/р Хорева О.А.
52 Докторова Євгенія 2010 У «Україна» 1.22.8 б/р Середа Я.О.
53 Пантелюх Валерія 07.04.2010 КДЮСШ-1 1.24.0 б/р Антонова В.Г.
54 Коваленко Софія 2010 У «Україна» 1.24.3 б/р Середа Я.О.
55 Скороход Олександра 28.12.2011 КДЮСШ-1 1.25.6 б/р Беркут Н.П.
56 Литвиненко Марія 25.11.2009 У «Україна» 1.26.1 б/р Хорева О.А.
500м, дівчата 2004-2005 рр.н.
1 Наталушко Варвара 28.02.2005 КДЮСШ-1 1.37.4 І юн 24 Красільник Т.С.
2 Наливайчук Анастасія 23.11.2005 м.Носівка 1.41.7 І юн Шиша Н.О.
3 Тищенко Карина 22.09.2005 У «Атлет» 1.48.0 І юн 21
1000м, юнаки 2002-2003 рр.н.
1 Дворніченко Яна 20.07.2003 У «Атлет» 3.28.2 І юн 24 Шульга О.П.
2 Кузьменко Анна 29.03.2003 У «Україна» 3.44.6 І юн 21 Лагункова Н.М.
3 Мемех Анастасія 05.05.2002 КДЮСШ-1 4.03.7 І юн 18 Овчаренко І.М.
2000м, жінки
1 Дворніченко Яна 20.07.2003 У «Атлет» 7.58.7 І юн 24 Шульга О.П.
2 Циганова Анастасія 01.05.1999 У «Україна» 8.15.4 І юн 21 Рябов В.В.
3 Власенко Анастасія 21.04.2000 Д «Динамо» 8.34.2 І юн ос Ткаченко І.В.
4 Сирбу Анастасія 01.05.2000 У «Україна» 8.43.5 ІІ юн 18 Рябов В.В.

Кривоус Н.В.

5 Михайленко Ольга 15.03.2001 Д «Динамо» 9.02.9 ІІ юн ос Ткаченко І.В.
6 Зоріна Марія 27.10.1998 Д «Динамо» 9.09.2 ІІ юн ос Ткаченко І.В.
7 Лазоренко Марія 15.03.1999 Д «Динамо» 9.41.1 ІІ юн ос Ткаченко І.В.
 

0 Комментарии

You can be the first one to leave a comment.

Оставить комментарий