Відкритий чемпіонат області з легкої атлетики в приміщенні серед
чоловіків і жінок, юнаків та дівчат 2002-03 р.н., 2004-05 р.н.
16 січня 2020 р
м.Бровари
Особисті результати.
60м чоловіки | ||||||||||
Місце абс. | Спортсмен | Команда | Дата народження | Результ. | Розряд | Тренери | ||||
1 | Дворников Андрій | Чернігів “У” ОШВСМ | 06.01.1995 | 7.0 Ф-6.8 | І | Вятіорець С.Є.,Середа С.С. | ||||
2 | Бован Олексій | Чернігів ОДЮСШ з олімп. видів | 21.08.2001 | 7.0 Ф-6.9 | І | Луценко В.В. | ||||
3 | Кравець Максим | Чернігів | 08.04.1984 | 6.9 Ф-6.9 | І | Луценко В.В. | ||||
4 | Вовк Данило | Чернігів “У” КПНЗ ДЮСШ “Атлет” | 16.05.2001 | 7.0 Ф-7.0 | І | Вятіорець С.Є.,Середа С.С. | ||||
5 | Каранда Микита | Чернігів “У” ОШВСМ | 25.01.2002 | 7.0 Ф-7.1 | І | Масюк А.М.,Філіпов В.В.. | ||||
6 | Шульга Дмитро | Чернігів, ОДЮСШ олім. видів | 22.04.2002 | 7.1 | ІІ | Масюк А.М. | ||||
7 | Нога Роман | Прилуки,МОН,ДЮСШ | 02.04.2002 | 7.3 | ІІ | Мачульний Є.В. | ||||
8 | Батуренко Ігор | Чернігів “У” ДЮСШ “Україна” ЧМР | 03.11.1997 | 7.3 | ІІ | Кузьомко Л.М.Рябов В.В. | ||||
9 | Чуб Никита | Чернігів-НУ”ЧК” | 27.03.2001 | 7.3 | ІІ | Кузьомко Л.М. | ||||
10 11 | Здор Дмитро | Чернігів, МОН, КДЮСШ- 1 | 21.05.2001 | 7.3 | ІІ | Овчаренко І.М. | ||||
10 11 | Сила Ярослав | Чернігів “У” КПНЗ ДЮСШ “Атлет” | 19.05.1997 | 7.3 | ІІ | Вятіорець С.Є.,Середа С.С. | ||||
12 13 | Гульок Дмитро | Чернігів “У” КПНЗ ДЮСШ “Атлет” | 30.10.2002 | 7.5 | ІІІ | Вятіорець С.Є.,Середа С.С.Клименко В.В. | ||||
12 13 | Мізінін Нікіта | Прилуки МОН, ДЮСШ | 16.04.2001 | 7.5 | ІІІ | Салівон Р.П.Демешко С.В. | ||||
14 | Чередніченко Олександр | Чернігів “С” ДЮСШ “Україна” ЧМР | 26.05.2001 | 7.5 | ІІІ | Філіповов В.В.Лагункова Н.М., Клюєв А.О. | ||||
15 | Щипка Віталій | Чернігів-НУ”ЧК” | 24.06.2001 | 7.5 | ІІІ | Кузьомко Л.М. | ||||
16 | Надоліна Дмитро | Прилуки МОН, ОДЮСШ з о.в. | 09.08.2002 | 7.6 | ІІІ | Салівон Р.П.Демешко С.В. | ||||
17 | Черенков Нікіта | Бахмацький р-н , МОН, ДЮСШ | 08.10.2002 | 7.7 | ІІІ | Іванько Ю.Б. | ||||
18 19 | Сташенко Олександр | Чернігів-НУ”ЧК” | 13.11.1999 | 7.7 | ІІІ | Кузьомко Л.М. | ||||
18 19 | Медведьов Руслан | Сновський р-н, МОН, ДЮСШ | 17.09.2000 | 7.7 | ІІІ | Медведьова Н.М. | ||||
20 | Шевченко Максим | Бобровицький р-н, “К”, ДЮСШ | 00.00.1992 | 7.7 | ІІІ | Жадько А.А. | ||||
21 | Дементій Юрій | Прилуки МОН, ДЮСШ | 21.01.2002 | 7.7 | ІІІ | Салівон Р.П.Демешко С.В. | ||||
22 | Пасіка Владислав | Носівський р-н, МОН, ДЮСШ | 09.10.2002 | 7.9 | І-юн | Шиша Н.О. | ||||
23 | Хижняк Богдан | Чернігів ОДЮСШ з олімп. видів | 14.03.2001 | 8.0 | І-юн | Луценко В.В. | ||||
Чернев Костянтин | Чернігів “У” КПНЗ ДЮСШ “Атлет” | 09.07.2000 | DNS | Шульга О.П. | ||||||
60м юнаки 2003-2004 р.н. | ||||||||||
Місце абс. | Спортсмен | Команда | Дата народження | Результ. | Розряд | Тренери | ||||
1 | Фень Андрій | Прилуки,МОН,ДЮСШ | 08.05.2004 | 7.2 Ф-7.1 | ІІ | Бобровська О.А. | ||||
2 | Гавриленко Максим | Чернігів, МОН, КДЮСШ- 2 | 12.06.2003 | 7.3 Ф-7.3 | ІІ | Шевчук О.Л. | ||||
3 | Бут Нікіта | Прилуки,МОН,ДЮСШ | 15.06.2004 | 7.2 Ф-7.4 | ІІ | Мачульний Є.В. | ||||
4 | Черниченко Євгеній | Чернігів “У” КПНЗ ДЮСШ “Атлет” | 06.01.2004 | 7.5 Ф-7.6 | ІІІ | Шульга О.П. | ||||
5 | Климач Олександр | Прилуцький р-н МОН ДЮСШ | 09.10.2004 | 7.4 Ф-7.7 | ІІ | Куц А.С.,Бойко В.С. | ||||
6 | Калюжний Артем | Менська ОТГ | 25.04.2003 | 7.5 | ІІІ | .Таратухіна Н.П. | ||||
7 | Голуб Роман | Мринська ОТГ | 00.00.2004 | 7.6 | ІІІ | Спичак В.Г. | ||||
8 | Михайленко Ростислав | Чернігів “У” КПНЗ ДЮСШ “Атлет” | 08.10.2003 | 7.6 | ІІІ | Вятіорець С.Є.,Середа С.С. | ||||
9 10 | Петровський Вадим | Козелецький р-н МОН ДЮСШ | 25.09.2002 | 7.6 | ІІІ | Шарак О.В. | ||||
9 10 | Пархоменко Владислав | Ніжин, МОН. КДЮСШ | 26.08.2003 | 7.7 | ІІІ | Кремез О.М. | ||||
11 | Яценко Данило | Прилуки,МОН,ДЮСШ | 27.04.2004 | 7.8 | ІІІ | Бобровська О.А. | ||||
12 | Тонконог Ярослав | Мринська ОТГ | 00.00.2004 | 7.9 | І-юн | Спичак В.Г. | ||||
13 | Бабич Дмитро | Корюківський р-н,МОН,ДЮСШ | 29.06.2003 | 7.9 | І-юн | Сахута А.О. | ||||
14 | Лобуренко Артем | Чернігів, МОН, КДЮСШ- 2 | 18.12.2003 | 8.0 | І-юн | Шевчук О.Л. | ||||
15 | Глушенок Ілля | Чернігів, МОН, КДЮСШ- 1 | 07.01.2004 | 8.0 | І-юн | Антонова В.Г | ||||
16 | Штурмах Павло | Прилуки МОН, ОДЮСШ з о.в. | 14.07.2003 | 8.1 | І-юн | Салівон Р.П.Демешко С.В. | ||||
17 | Гордієнко Максим | Бахмацький р-н , МОН, ДЮСШ | 00.00.2004 | 8.1 | І-юн | Білич О.Л. | ||||
18 | Кучер Іван | Ніжин МОН КДЮСШ | 10.02.2004 | 8.1 | І-юн | Левчук Г.Л | ||||
19 20 | Карпухін Олександр | Н-Сіверськ, МОН, КДЮСШ | 09.09.2004 | 8.1 | І-юн | Бренз А.М.,Білявський І.М. | ||||
19 20 | Трифанов Кіріл | Сновський р-н, МОН, ДЮСШ | 22.12.2003 | 8.1 | І-юн | Івлєв В.Ю | ||||
21 | Леута Назар | Прилуцький р-н МОН ДЮСШ | 18.05.2004 | 8.7 | ІІІ-юн | Куц А.С.,Бойко В.С. | ||||
Лесик Денис | Прилуцький р-н МОН ДЮСШ | 04.10.2003 | DNS | Чекалін с.П. | ||||||
Джеваженко Олександр | Прилуцький р-н МОН ДЮСШ | 04.04.2004 | DNS | Чекалін с.П. | ||||||
60м юнаки 2005-2006 р.н. | ||||||||||
Місце абс. | Спортсмен | Команда | Дата народження | Результ. | Розряд | Тренери | ||||
1 | Парубець Максим | Ніжин МОН ДЮСШ | 18.05.2005 | 7.4 Ф-7.4 | ІІ | Левчук Г.Л..Кремез О.М. | ||||
2 | Редька Артем | Прилуцький р-н МОН ДЮСШ | 23.08.2005 | 7.9 Ф-7.7 | ІІІ | Куц А.С.,Бойко В.С. | ||||
3 | Поляков Олександр | Прилуцький р-н МОН ДЮСШ | 00.00.2005 | 7.9 Ф-7.9 | І-юн | Жук Є.В. | ||||
4 | Медведь Сергій | Коропський р-н,МОН,ДЮСШ | 06.01.2006 | 7.9 Ф-8.0 | І-юн | Лучко В.Л. | ||||
5 6 | Гусол Олексій | Чернігів “С” ДЮСШ “Україна” ЧМР | 19.09.2005 | 8.0 | І-юн | Філіпова В.І. | ||||
5 6 | Крапивний Даніїл | Сновський р-н, МОН, ДЮСШ | 02.03.2005 | 8.0 | І-юн | Івлєв В.Ю | ||||
7 8 | Байда Олександр | Носівський р-н, МОН, ДЮСШ | 24.10.2005 | 8.0 | І-юн | Борисенко О.В. | ||||
7 8 | Олексіюк Олексій | Козелецький р-н МОН ДЮСШ | 06.05.2005 | 8.0 | І-юн | Потебня Л.І. | ||||
9 | Шпак Михайло | Ніжин МОН КДЮСШ | 21.11.2006 | 8.2 | І-юн | .Кремез О.М..Кремез М.П. | ||||
10 | Боровик Дмитро | Чернігів “С” ДЮСШ “Україна” ЧМР | 13.01.2006 | 8.2 | І-юн | Філіпова В.І. | ||||
11 | Коваленко Кіріл | Сновський р-н, МОН, ДЮСШ | 30.07.2005 | 8.2 | І-юн | Івлєв В.Ю | ||||
12 13 | Кобець Нікіта | Козелецький р-н МОН ДЮСШ | 21.04.2008 | 8.3 | ІІ-юн | Шарак О.В. | ||||
12 13 | Мотовиловець Олександр | Козелецький р-н МОН ДЮСШ | 10.09.2005 | 8.3 | ІІ-юн | Шарак О.В. | ||||
14 | Ліскевич Владислав | Козелецький р-н МОН ДЮСШ | 15.10.2005 | 8.3 | ІІ-юн | Потебня Л.І. | ||||
15 | Хіліміч Максим | Бровари. БВУФК | 14.12.2005 | 8.3 | ІІ-юн | Касьянов С.О. | ||||
16 | Приходько Кирил | Н-Сіверськ, МОН, КДЮСШ | 04.10.2007 | 8.4 | ІІ-юн | Клименко В.В..Білявський І.М. | ||||
17 | Булов Даніїл | Бахмацький р-н , МОН, ДЮСШ | 31.01.2006 | 8.4 | ІІ-юн | Іванько Ю.Б. | ||||
18 | Жменьковський Роман | Корюківський р-н,МОН,ДЮСШ | 14.06.2008 | 8.5 | ІІ-юн | Сахута А.О. | ||||
19 | Лахадинов Нікіта | Сновський р-н, МОН, ДЮСШ | 02.07.2007 | 8.5 | ІІ-юн | Лахадинов Є.О. | ||||
20 | Рибачок Марк | Чернігів “У” КПНЗ ДЮСШ “Атлет” | 21.08.2005 | 8.5 | ІІ-юн | Вятіорець С.Є.,Середа С.С. | ||||
21 | Юрченко Назар | Козелецький р-н МОН ДЮСШ | 30.07.2008 | 8.6 | ІІ-юн | Шарак О.В. | ||||
22 | Скорий Богдан | Сновський р-н, МОН, ДЮСШ | 20.11.2006 | 8.7 | ІІІ-юн | Лахадинов Є.О. | ||||
23 | Руденко Денис | Носівський р-н, МОН, ДЮСШ | 24.06.2008 | 8.8 | ІІІ-юн | Шиша Н.О. | ||||
24 25 | Ткаченко Владислав | 00.00.2007 | 8.8 | ІІІ-юн | Бородавко В.І. | |||||
24 25 | Пінчук Артем | Чернігів “С” ДЮСШ “Україна” ЧМР | 18.03.2006 | 8.8 | ІІІ-юн | Філіпова В.І. | ||||
26 | Капиця Даніїл | Коропський р-н,МОН,ДЮСШ | 08.03.2007 | 8.8 | ІІІ-юн | Лучко В.Л. | ||||
27 28 | Леус Іван | Носівський р-н, МОН, ДЮСШ | 04.07.2007 | 8.9 | ІІІ-юн | Борисенко О.В. | ||||
27 28 | Босач Артем | Ніжин МОН ДЮСШ | 10.09.2007 | 8.9 | ІІІ-юн | Левчук Г.Л. | ||||
29 30 | Крапивний Станіслав | Чернігів “У” ДЮСШ “Україна” ЧМР | 25.12.2005 | 8.9 | ІІІ-юн | Кривоус Н.В..Бабенко В.С. | ||||
29 30 | Клименко Ілля | Н-Сіверськ, МОН, КДЮСШ | 20.03.2007 | 8.9 | ІІІ-юн | Клименко В.В..Білявський І.М. | ||||
31 32 | Кизя Данило | Чернігів “С” ДЮСШ “Україна” ЧМР | 04.09.2006 | 8.9 | ІІІ-юн | Філіпова В.І. | ||||
31 32 | Салівон Влад | Прилуки МОН, ДЮСШ | 15.09.2005 | 8.9 | ІІІ-юн | Салівон Р.П. | ||||
33 | Раєвський Ігор | Чернігів “С” ДЮСШ “Україна” ЧМР | 20.05.2007 | 9.0 | ІІІ-юн | Філіпова В.І. | ||||
34 | Варвинець Олександр | Чернігів “С” ДЮСШ “Україна” ЧМР | 08.05.2007 | 9.0 | ІІІ-юн | Філіпова В.І. | ||||
35 | Демченко Антон | Чернігів “У” ДЮСШ “Україна” ЧМР | 02.05.2009 | 9.0 | ІІІ-юн | Кривоус Н.В..Бабенко В.С. | ||||
36 37 | Воробей Олександр | Козелецький р-н МОН ДЮСШ | 08.10.2007 | 9.1 | б/р | Потебня Л.І. | ||||
36 37 | Мещанинець Микола | Н-Сіверськ, МОН, КДЮСШ | 20.03.2007 | 9.1 | б/р | Клименко В.В..Білявський І.М. | ||||
38 | Самбур Максим | Чернігів, МОН, КДЮСШ- 2, ЧМР | 14.10.2005 | 9.1 | б/р | Плиско Н.М. | ||||
39 | Протченко Богдан | Чернігів, МОН, КДЮСШ- 2, ЧМР | 08.06.2007 | 9.2 | б/р | Плиско Н.М. | ||||
40 41 | Швиденко Олександр | Бахмацький р-н , МОН, ДЮСШ | 00.00.2007 | 9.2 | б/р | Мартиненко Г.П. | ||||
40 41 | Чинін Андрій | Н-Сіверськ, МОН, КДЮСШ | 20.03.2007 | 9.2 | б/р | Клименко В.В..Білявський І.М. | ||||
42 | Чаленко Євген | Носівський р-н, МОН, ДЮСШ | 09.11.2006 | 9.2 | б/р | Яма М.П. | ||||
43 | Ніколаєнко Тимофій | Чернігів, МОН, КДЮСШ- 1 | 14.08.2008 | 9.3 | б/р | Антонова В.Г | ||||
44 45 | Кротенко Максим | Носівський р-н, МОН, ДЮСШ | 00.00.2008 | 9.3 | б/р | Борисенко О.В. | ||||
44 45 | Кулик Роман | Чернігів “У” КПНЗ ДЮСШ “Атлет” | 24.08.2008 | 9.3 | б/р | Корецька С.М. | ||||
46 47 | Ковалевський Дмитро | Чернігів “У” КПНЗ ДЮСШ “Атлет” | 12.11.2007 | 9.3 | б/р | Дворников А.В. | ||||
46 47 | Шавеко Арсеній | Чернігів “У” КПНЗ ДЮСШ “Атлет” | 26.07.2007 | 9.3 | б/р | Дворников А.В. | ||||
48 | Мотовиловець Степан | Козелецький р-н МОН ДЮСШ | 24.12.2008 | 9.4 | б/р | Потебня Л.І. | ||||
49 | Неліп Євген | Чернігів “У” ДЮСШ “Україна” ЧМР | 24.03.2007 | 9.5 | б/р | Кривоус Н.В..Бабенко В.С. | ||||
50 | Стукач Дмитро | Козелецький р-н МОН ДЮСШ | 20.10.2006 | 9.5 | б/р | Потебня Л.І. | ||||
51 | Тарасюк Дмитро | Чернігів “У” ДЮСШ “Україна” ЧМР | 24.03.2007 | 9.6 | б/р | Кривоус Н.В..Бабенко В.С. | ||||
52 53 | Новіченко Кирил | Чернігів “У” КПНЗ ДЮСШ “Атлет” | 20.10.2006 | 9.6 | б/р | Корецька С.М. | ||||
52 53 | Сила Олексій | Козелецький р-н МОН ДЮСШ | 20.10.2006 | 9.6 | б/р | Потебня Л.І. | ||||
54 | Шевченко Максим | Коропський р-н,МОН,ДЮСШ | 11.11.2005 | 9.7 | б/р | Лучко В.Л. | ||||
55 | Хижняк Артем | Чернігів, МОН, КДЮСШ- 2, ЧМР | 21.06.2008 | 9.8 | б/р | Романенко В.О. | ||||
56 | Шиша Михайло | Носівський р-н, МОН, ДЮСШ | 16.09.2008 | 9.8 | б/р | Шиша Н.О. | ||||
57 | Янін Самуіл | Менська ОТГ | 22.04.2010 | 9.9 | б/р | Таратухіна Н.П. | ||||
58 | Стельмах Кирило | Чернігів, МОН, КДЮСШ- 2, ЧМР | 17.07.2007 | 9.9 | б/р | Плиско Н.М. | ||||
59 | Хропатий Максим | Чернігів, МОН, КДЮСШ- 2, ЧМР | 00.00.2008 | 10.1 | б/р | Романенко В.О. | ||||
60 61 | Сенченко Артем | Н-Сіверськ, МОН, КДЮСШ | 07.02.2007 | 10.1 | б/р | Клименко В.В..Білявський І.М. | ||||
60 61 | Юношев Сергій | Чернігів, МОН, КДЮСШ- 2, ЧМР | 12.03.2007 | 10.1 | б/р | Плиско Н.М. | ||||
62 | Майстренко Юрій | Менська ОТГ | 27.05.2010 | 10.1 | б/р | Таратухіна Н.П. | ||||
63 | Алтусов Артем | Чернігів, МОН, КДЮСШ- 2, ЧМР | 00.00.2008 | 10.2 | б/р | Романенко В.О. | ||||
64 | Дергозин Кирил | Менська ОТГ | 03.08.2008 | 10.4 | б/р | Таратухіна Н.П. | ||||
300м чоловіки | ||||||||||
Місце абс. | Спортсмен | Команда | Дата народження | Результ. | Розряд | Тренери | ||||
1 | Дворников Андрій | Чернігів “У” ОШВСМ | 06.01.1995 | 37.4 | ІІ | Вятіорець С.Є.,Середа С.С. | ||||
2 | Батуренко Ігор | Чернігів “У” ДЮСШ “Україна” ЧМР | 03.11.1997 | 37.8 | ІІ | Кузьомко Л.М.Рябов В.В. | ||||
3 | Бован Олексій | Чернігів ОДЮСШ з олімп. видів | 21.08.2001 | 37.9 | ІІ | Луценко В.В. | ||||
4 | Корогод Дмитро | Чернігів “У” ОШВСМ | 30.07.1996 | 38.8 | ІІІ | Клюєв А.О.Філіпов В.В.Лагункова Н.М. | ||||
5 | Мироненеко Костянтин | Чернігів, МОН, КДЮСШ- 1 | 26.09.1998 | 39.3 | ІІІ | Красільник Т.С. | ||||
6 | Щипка Віталій | Чернігів-НУ”ЧК” | 24.06.2001 | 39.4 | ІІІ | Кузьомко Л.М. | ||||
7 | Шульга Дмитро | Чернігів, ОДЮСШ олім. видів | 22.04.2002 | 39.5 | ІІІ | Масюк А.М. | ||||
8 | Рева Евгеній | Чернігів “У” ДЮСШ “Україна” ЧМР | 23.04.2000 | 40.3 | ІІІ | Рябов В.В.Клименко В.В. | ||||
9 | Гордійко Єгор | Чернігів “У” ДЮСШ “Україна” ЧМР | 30.04.1999 | 41.2 | І-юн | .Рябов В.В. | ||||
10 | Хижняк Богдан | Чернігів ОДЮСШ з олімп. видів | 14.03.2001 | 41.8 | І-юн | Луценко В.В. | ||||
11 | Здор Дмитро | Чернігів, МОН, КДЮСШ- 1 | 17.10.1999 | 42.0 | І-юн | Овчаренко І.М. | ||||
12 | Чуб Никита | Чернігів-НУ”ЧК” | 27.03.2001 | 42.2 | ІІ-юн | Кузьомко Л.М. | ||||
13 | Кучмагра Роман | Ніжинський р-н “К” ДЮСШ | 27.10.1986 | 42.2 | ІІ-юн | Сахно В.К. | ||||
14 | Мізінін Нікіта | Прилуки МОН, ДЮСШ | 16.04.2001 | 42.3 | ІІ-юн | Салівон Р.П.Демешко С.В. | ||||
15 | Соловйов Євген | Прилуки МОН, ДЮСШ | 16.04.2001 | 42.5 | ІІ-юн | Салівон Р.П.Демешко С.В. | ||||
16 | Надоліна Дмитро | Прилуки МОН, ОДЮСШ з о.в. | 09.08.2002 | 42.7 | ІІ-юн | Салівон Р.П.Демешко С.В. | ||||
17 | Сташенко Олександр | Чернігів-НУ”ЧК” | 13.11.1999 | 43.0 | ІІ-юн | Кузьомко Л.М. | ||||
18 | Чередніченко Олександр | Чернігів “С” ДЮСШ “Україна” ЧМР | 26.05.2001 | 43.6 | ІІ-юн | Філіповов В.В.Лагункова Н.М., Клюєв А.О. | ||||
19 | Гульок Дмитро | Чернігів “У” КПНЗ ДЮСШ “Атлет” | 30.10.2002 | 43.9 | ІІ-юн | Вятіорець С.Є.,Середа С.С.Клименко В.В. | ||||
300м юнаки 2003-2004 р.н. | ||||||||||
Місце абс. | Спортсмен | Команда | Дата народження | Результ. | Розряд | Тренери | ||||
1 | Тарасенко Віталій | Чернігів, “С” ОДЮСШ олім. видів | 04.12.2004 | 38.3 | ІІ | Луценко В.В. | ||||
2 | Гавриленко Максим | Чернігів, МОН, КДЮСШ- 2 ЧМР | 12.06.2003 | 38.5 | ІІІ | Шевчук О.Л. | ||||
3 | Черниченко Євгеній | Чернігів “У” КПНЗ ДЮСШ “Атлет” | 06.01.2004 | 38.9 | ІІІ | Шульга О.П. | ||||
4 | Калюжний Артем | Менська ОТГ | 25.04.2003 | 41.4 | І-юн | Таратухіна Н.П. | ||||
5 | Яценко Данило | Прилуки,МОН,ДЮСШ | 27.04.2004 | 41.7 | І-юн | Бобровська О.А. | ||||
6 | Дементій Влад | Прилуки,МОН,ДЮСШ | 05.07.2003 | 42.0 | І-юн | Салівон Р.П.Демешко С.В. | ||||
7 | Михайленко Ростислав | Чернігів “У” КПНЗ ДЮСШ “Атлет” | 08.10.2003 | 42.4 | ІІ-юн | Вятіорець С.Є.,Середа С.С. | ||||
8 | Глушенок Ілля | Чернігів, МОН, КДЮСШ- 1 | 07.01.2004 | 43.5 | ІІ-юн | Антонова В.Г | ||||
9 | Гордієнко Максим | Бахмацький р-н , МОН, ДЮСШ | 00.00.2004 | 43.8 | ІІ-юн | Білич О.Л. | ||||
10. | Штурмах Павло | Прилуки МОН, ОДЮСШ з о.в. | 14.07.2003 | 44.3 | ІІІ-юн | Салівон Р.П.Демешко С.В. | ||||
11 | Білобловенін Владислав | Прилуки,МОН,ДЮСШ | 00.00.2004 | 44.5 | ІІІ-юн | Мачульний Є.В. | ||||
12 | Петренко Максим | Прилуцький р-н МОН ДЮСШ | 22.05.2003 | 45.1 | ІІІ-юн | Куц А.С.,Бойко В.С. | ||||
13 | Веремієнко Дмитро | Прилуцький р-н МОН ДЮСШ | 06.12.2004 | 45.2 | ІІІ-юн | Куц А.С.,Бойко В.С. | ||||
14 | Трифанов Кіріл | Сновський р-н, МОН, ДЮСШ | 22.12.2003 | 45.6 | ІІІ-юн | Івлєв В.Ю | ||||
15 | Карпухін Олександр | Н-Сіверськ, МОН, КДЮСШ | 09.09.2004 | 46.8 | ІІІ-юн | Бренз А.М.,Білявський І.М. | ||||
300м юнаки 2005-2006 р.н. | ||||||||||
Місце абс. | Спортсмен | Команда | Дата народження | Результ. | Розряд | Тренери | ||||
1 | Редька Артем | Прилуцький р-н МОН ДЮСШ | 23.08.2005 | 43.0 | ІІ-юн | Куц А.С.,Бойко В.С. | ||||
2 | Кулинко Євгеній | Ніжин МОН КДЮСШ | 27.04.2005 | 43.1 | ІІ-юн | Кремез О.М..Кремез М.П. | ||||
3 | Гусол Олексій | Чернігів “С” ДЮСШ “Україна” ЧМР | 19.09.2005 | 44.9 | ІІІ-юн | Філіпова В.І. | ||||
4 | Крупко Андрій | Носівський р-н, МОН, ДЮСШ | 22.01.2006 | 45.1 | ІІІ-юн | Яма М.П. | ||||
5 | Ільченко Владислав | Бахмацький р-н , МОН, ДЮСШ | 07.10.2006 | 46.1 | ІІІ-юн | Іванько Ю.Б. | ||||
6 | Байда Олександр | Носівський р-н, МОН, ДЮСШ | 24.10.2005 | 46.2 | ІІІ-юн | Борисенко О.В. | ||||
7 | Олексіюк Олексій | Козелецький р-н МОН ДЮСШ | 06.05.2005 | 46.4 | ІІІ-юн | Потебня Л.І. | ||||
8 | Крапивний Даніїл | Сновський р-н, МОН, ДЮСШ | 02.03.2005 | 46.5 | ІІІ-юн | Івлєв В.Ю | ||||
9 | Шпак Михайло | Ніжин МОН ДЮСШ | 21.11.2006 | 46.6 | ІІІ-юн | Кремез О.М..Кремез М.П. | ||||
10 | Медведь Сергій | Коропський р-н,МОН,ДЮСШ | 06.01.2006 | 46.8 | ІІІ-юн | Лучко В.Л. | ||||
11 | Ліскевич Владислав | Козелецький р-н МОН ДЮСШ | 15.10.2005 | 47.6 | б/р | Потебня Л.І. | ||||
12 | Рибачок Марк | Чернігів “У” КПНЗ ДЮСШ “Атлет” | 21.08.2005 | 48.0 | б/р | Вятіорець С.Є.,Середа С.С. | ||||
13 | Лавринець Максим | Носівський р-н, МОН, ДЮСШ | 31.08.2005 | 48.5 | б/р | Яма М.П. | ||||
14 | Коваленко Кіріл | Сновський р-н, МОН, ДЮСШ | 30.07.2005 | 48.8 | б/р | Івлєв В.Ю | ||||
15 | Дробишев Артем | Чернігів “С” ДЮСШ “Україна” ЧМР | 17.03.2008 | 49.0 | б/р | Філіпова В.І. | ||||
16 | Жменьковський Роман | Корюківський р-н,МОН,ДЮСШ | 14.06.2008 | 49.2 | б/р | Сахута А.О. | ||||
17 | Капиця Даніїл | Коропський р-н,МОН,ДЮСШ | 08.03.2007 | 49.6 | б/р | Лучко В.Л. | ||||
18 | Потебня Олександр | Козелецький р-н МОН ДЮСШ | 14.10.2007 | 49.6 | б/р | Потебня Л.І. | ||||
19 | Пінчук Артем | Чернігів “С” ДЮСШ “Україна” ЧМР | 18.03.2006 | 50.1 | б/р | Філіпова В.І. | ||||
20 | Ніколаєнко Тимофій | Чернігів, МОН, КДЮСШ- 1 | 14.08.2008 | 50.3 | б/р | Антонова В.Г | ||||
21 | Лахадинов Нікіта | Сновський р-н, МОН, ДЮСШ | 02.07.2007 | 50.5 | б/р | Лахадинов Є.О. | ||||
22 | Воробей Олександр | Козелецький р-н МОН ДЮСШ | 14.10.2007 | 51.0 | б/р | Потебня Л.І. | ||||
23 | Швиденко Олександр | Бахмацький р-н , МОН, ДЮСШ | 00.00.2007 | 51.1 | б/р | Мартиненко Г.П. | ||||
24 | Булов Даніїл | Бахмацький р-н , МОН, ДЮСШ | 31.01.2006 | 51.3 | б/р | Іванько Ю.Б. | ||||
25 | Демченко Антон | Чернігів “У” ДЮСШ “Україна” ЧМР | 02.05.2009 | 51.5 | б/р | Кривоус Н.В..Бабенко В.С. | ||||
26 | Скорий Богдан | Сновський р-н, МОН, ДЮСШ | 20.11.2006 | 51.8 | б/р | Лахадинов Є.О. | ||||
27 | Протченко Богдан | Чернігів, МОН, КДЮСШ- 2, ЧМР | 08.06.2007 | 52.5 | б/р | Плиско Н.М. | ||||
28 | Кизя Данило | Чернігів “С” ДЮСШ “Україна” ЧМР | 04.09.2006 | 52.6 | б/р | Філіпова В.І. | ||||
29 | Крапивний Станіслав | Чернігів “У” ДЮСШ “Україна” ЧМР | 25.12.2005 | 52.8 | б/р | Кривоус Н.В..Бабенко В.С. | ||||
30 | Шевченко Максим | Коропський р-н,МОН,ДЮСШ | 11.11.2005 | 53.8 | б/р | Лучко В.Л. | ||||
31 | Тарасюк Дмитро | Чернігів “У” ДЮСШ “Україна” ЧМР | 24.03.2007 | 54.5 | б/р | Кривоус Н.В..Бабенко В.С. | ||||
32 | Клименко Ілля | Н-Сіверськ, МОН, КДЮСШ | 20.03.2007 | 54.8 | б/р | Клименко В.В..Білявський І.М. | ||||
33 34 | Чинін Андрій | Н-Сіверськ, МОН, КДЮСШ | 14.02.2007 | 54.9 | б/р | .Білявський І.М. | ||||
33 34 | Олексик Денис | Носівський р-н, МОН, ДЮСШ | 26.06.2006 | 54.9 | б/р | Бочок В.А. | ||||
35 | Самбур Максим | Чернігів, МОН, КДЮСШ- 2, ЧМР | 14.10.2005 | 55.0 | б/р | Плиско Н.М. | ||||
36 | Ікаєв Арсеній | Чернігів “У” ДЮСШ “Україна” ЧМР | 27.07.2007 | 55.8 | б/р | Кривоус Н.В..Бабенко В.С. | ||||
37 | Юношев Сергій | Чернігів, МОН, КДЮСШ- 2, ЧМР | 12.03.2007 | 56.3 | б/р | Плиско Н.М. | ||||
39 | Ткаченко Владислав | 00.00.2007 | 56.6 | б/р | Бородавко В.І. | |||||
40 | Приходько Кирил | Н-Сіверськ, МОН, КДЮСШ | 04.10.2007 | 57.3 | б/р | Клименко В.В..Білявський І.М. | ||||
41 | Неліп Євген | Чернігів “У” ДЮСШ “Україна” ЧМР | 24.03.2007 | 57.8 | б/р | Кривоус Н.В..Бабенко В.С. | ||||
42 | Стельмах Кирило | Чернігів, МОН, КДЮСШ- 2, ЧМР | 17.07.2007 | 58.4 | б/р | Плиско Н.М. | ||||
43 | Хижняк Артем | Чернігів, МОН, КДЮСШ- 2, ЧМР | 21.06.2008 | 59.9 | б/р | Романенко В.О. | ||||
44 | Сила Олексій | Козелецький р-н МОН ДЮСШ | 30.03.2008 | 1.00.4 | б/р | Потебня Л.І. | ||||
45 | Сенченко Артем | Н-Сіверськ, МОН, КДЮСШ | 07.02.2007 | 1.00.9 | б/р | Клименко В.В..Білявський І.М. | ||||
46 | Алтусов Артем | Чернігів, МОН, КДЮСШ- 2, ЧМР | 00.00.2008 | 1.02.2 | б/р | Романенко В.О. | ||||
47 | Хропатий Максим | Чернігів, МОН, КДЮСШ- 2, ЧМР | 00.00.2008 | 1.04.4 | б/р | Романенко В.О. | ||||
600м чоловіки | ||||||||||
Місце абс. | Спортсмен | Команда | Дата народження | Результ. | Розряд | Тренери | ||||
1 | Батуренко Ігор | Чернігів “У” ДЮСШ “Україна” ЧМР | 03.11.1997 | 1.27.7 | Кузьомко Л.М.Рябов В.В. | |||||
2 | Корогод Дмитро | Чернігів “У” ОШВСМ | 30.07.1996 | 1.28.4 | Клюєв А.О.Філіпов В.В.Лагункова Н.М. | |||||
3 | Мироненеко Костянтин | Чернігів, МОН, КДЮСШ- 1 | 26.09.1998 | 1.29.3 | Красільник Т.С. | |||||
4 | Гордійко Єгор | Чернігів “У” ДЮСШ “Україна” ЧМР | 30.04.1999 | 1.38.3 | .Рябов В.В. | |||||
5 | Мельник Максим | Носівський р-н, МОН, ДЮСШ | 23.11.2002 | 1.38.5 | Бочок В.А. | |||||
6 | Соловйов Євген | Прилуки МОН, ДЮСШ | 16.04.2001 | 1.42.8 | Салівон Р.П.Демешко С.В. | |||||
600м юнаки 2003-2004 р.н. | ||||||||||
Місце абс. | Спортсмен | Команда | Дата народження | Результ. | Розряд | Тренери | ||||
1 | Єрко Владислав | Ріпкінський р-н “К” ДЮСШ | 03.03.2004 | 1.26.9 | Дубоносова Н.М.Лобанов О.С. | |||||
2 | Тарасенко Віталій | Чернігів, “С” ОДЮСШ олім. видів | 04.12.2004 | 1.27.5 | Луценко В.В. | |||||
3 | Мархай Яків | Носівський р-н, МОН, ДЮСШ | 20.07.2003 | 1.31.3 | Бочок В.А. | |||||
600м юнаки 2005-2006 р.н. | ||||||||||
Місце абс. | Спортсмен | Команда | Дата народження | Результ. | Розряд | Тренери | ||||
1 | Скороход Іван | Чернігів, МОН, КДЮСШ- 1 | 02.01.2005 | 1.37.9 | Антонова В.Г. | |||||
2 | Шарак Антон | Козелецький р-н МОН ДЮСШ | 10.02.2005 | 1.39.4 | Шарак О.В. | |||||
3 | Казанін Матвій | Чернігів, МОН, КДЮСШ- 1 | 10.05.2007 | 1.45.6 | Беркут Н.П. | |||||
4 | Мотовиловець Олександр | Козелецький р-н МОН ДЮСШ | 10.09.2005 | 1.53.3 | Шарак О.В. | |||||
5 | Нелін Данило | Козелецький р-н МОН ДЮСШ | 06.09.2005 | 1.58.5 | Потебня Л.І. | |||||
6 | Камка Олексій | Н-Сіверськ, МОН, КДЮСШ | 21.12.2007 | 2.07.4 | Розсохач І.М. | |||||
7 | Музика Дмитро | Козелецький р-н МОН ДЮСШ | 09.10.2007 | 2.10.2 | Шарак О.В. | |||||
8 | Ханін Сергій | Н-Сіверськ, МОН, КДЮСШ | 13.01.2005 | DNF | Білявський І.М. | |||||
1000м чоловіки | ||||||||||
Місце абс. | Спортсмен | Команда | Дата народження | Результ. | Розряд | Тренери | ||||
1 | Бренз Даніїл | Чернігів, МОН, КДЮСШ- 1 | 04.09.2002 | 2.40.6 | Овчаренко І.М.Бренз А.М. | |||||
2 | Краст Юрій | Ніжинський р-н “К” ДЮСШ | 27.10.1986 | 2.51.6 | Сахно В.К. | |||||
3 | Рева Евгеній | Чернігів “У” ДЮСШ “Україна” ЧМР | 23.04.2000 | 2.54.0 | Рябов В.В.Клименко В.В. | |||||
4 | Чирва Максим | Чернігів | 07.05.2002 | 3.00.0 | Філіпов В.В.,Лагункова Н.М.,Клюєв А.О. | |||||
5 | Карпенко Дмитро | Корюківський р-н,МОН,ДЮСШ | 21.09.2001 | 3.02.6 | Лисік Р.Г. | |||||
6 | Назаренко Ігор | Чернігів “У” ДЮСШ “Україна” ЧМР | 29.04.2002 | 3.11.5 | Лагункова Н.М.,Шарак О.В. | |||||
7 | Сотник Євгеній | Чернігів “У” ДЮСШ “Україна” ЧМР | 09.01.1999 | 3.16.2 | Рябов В.В. | |||||
8 | Савчук Вадим | Ніжинський р-н “К” ДЮСШ | 18.11.1970 | 3.21.1 | Сахно В.К. | |||||
1000м юнаки 2003-2004 р.н. | ||||||||||
Місце абс. | Спортсмен | Команда | Дата народження | Результ. | Розряд | Тренери | ||||
1 | Даниш Богдан | Ніжинський р-н “К” ДЮСШ | 22.08.2003 | 3.02.7 | Сахно В.К. | |||||
2 | Олійник Юрій | Чернігів, МОН, КДЮСШ- 1 | 10.05.2007 | 3.03.1 | Беркут Н.П. | |||||
3 | Волков Костянтин | Прилуки МОН, ДЮСШ | 10.07.2003 | 3.08.8 | Ракетський А.І. | |||||
4 | Іванець Дмитро | Чернігів “У” КПНЗ ДЮСШ “Атлет” | 19.07.2004 | 3.09.7 | Шульга О.П. | |||||
5 | Лобуренко Артем | Чернігів, МОН, КДЮСШ- 2 ЧМР | 18.12.2003 | 3.15.9 | Шевчук О.Л. | |||||
6 | Сидоренко Олександр | Корюківський р-н МОН ДЮСШ | 03.04.2003 | DNS | Сахута А.О. | |||||
1000м юнаки 2005-2006 р.н. | ||||||||||
Місце абс. | Спортсмен | Команда | Дата народження | Результ. | Розряд | Тренери | ||||
1 | Шарак Антон | Козелецький р-н МОН ДЮСШ | 09.10.2007 | 3.04.4 | Шарак О.В. | |||||
2 | Гук Віталій | Чернігів “У” КПНЗ ДЮСШ “Атлет” | 24.03.2005 | 3.19.7 | Вятіорець С.Є.,Середа С.С. | |||||
3 | Бурдій Вадим | Бобровицький р-н, “К”, ДЮСШ | 00.00.2006 | 3.49.9 | Жадько А.А. | |||||
4 | Литвин Олександр | Корюківський р-н МОН ДЮСШ | 17.12.2005 | 3.51.4 | Авраменко Т.О. | |||||
3000м чоловіки | ||||||||||
Місце абс. | Спортсмен | Команда | Дата народження | Результ. | Розряд | Тренери | ||||
1 | Олійник Павло | Чернігів,”Д”,ОШВСМ | 09.05.1988 | 8.37.0 | І | Сердюк В.І.,Бережний В.Д. | ||||
2 | Назаренко Ігор | Чернігів “У” ДЮСШ “Україна” ЧМР | 29.04.2002 | 10.11.0 | ІІІ | Лагункова Н.М.,Шарак О.В. | ||||
3 | Сахно Володимир | Ніжинський р-н “К” ДЮСШ | 29.07.1970 | 10.16.5 | ІІІ | Тараско О.І. | ||||
4 | Савчук Вадим | Ніжинський р-н “К” ДЮСШ | 18.11.1971 | 11.00.0 | ІІ-юн | Сахно В.К. | ||||
5 | Залізний Микола | Ніжинський р-н “К” ДЮСШ | 21.12.2001 | 11.30.0 | ІІ-юн | Сахно В.К. | ||||
3000м | юнаки 2003-2004 р.н. | |||||||||
Місце абс. | Спортсмен | Команда | Дата народження | Результ. | Розряд | Тренери | ||||
1 | Даниш Богдан | Ніжинський р-н “К” ДЮСШ | 22.08.2003 | 10.10.0 | ІІІ | Сахно В.К. | ||||
2 | Лях Микита | Чернігів, МОН, КДЮСШ- 2 ЧМР | 18.03.2003 | 11.05.0 | ІІІ | Овчаренко І.М. | ||||
3 | Сидоренко Олександр | Корюківський р-н МОН ДЮСШ | 03.04.2003 | 11.12.0 | І-юн | Сахута А.О. | ||||
4 | Чалюк Максим | Чернігів “У” КПНЗ ДЮСШ “Атлет” | 25.11.2003 | 11.14.0 | ІІ-юн | Вятіорець С.Є.,Середа С.С. | ||||
5 | Сухий Дмитро | Корюківський р-н МОН ДЮСШ | 17.03.2003 | 11.52.0 | б/р | Хропач О.Ф. | ||||
3000м | юнаки 2005-2006 р.н. | |||||||||
Місце абс. | Спортсмен | Команда | Дата народження | Результ. | Розряд | Тренери | ||||
1 | Глущенко Дмитро | Чернігів, МОН, КДЮСШ- 2 ЧМР | 15.11.2005 | 12.28.0 | б/р | Плиско Н.М. | ||||
2 | Волк Владислав | Корюківський р-н МОН ДЮСШ | 19.01.2008 | 12.48.0 | б/р | Лисік Р.Г. | ||||
60м з/б чоловіки | ||||||||||
Місце абс. | Спортсмен | Команда | Дата народження | Результ. | Розряд | Тренери | ||||
1 | Медведьов Руслан | Сновський р-н, МОН, ДЮСШ | 17.09.2000 | 12.2 | б/р | Медведьова Н.М. | ||||
60м з/б юнаки 2003-2004 р.н. | ||||||||||
Місце абс. | Спортсмен | Команда | Дата народження | Результ. | Розряд | Тренери | ||||
1 | Пархоменко Владислав | Ніжин МОН КДЮСШ | 26.08.2003 | 9.1 | ІІІ | Левчук Г.Л. | ||||
2 | Дементій Влад | Прилуки,МОН,ДЮСШ | 05.07.2003 | 9.6 | І-юн | Салівон Р.П.Демешко С.В. | ||||
3 | Яценко Данило | Прилуки,МОН,ДЮСШ | 27.04.2004 | 10.3 | ІІ-юн | Бобровська О.А. | ||||
4 | Петренко Максим | Прилуцький р-н МОН ДЮСШ | 22.05.2003 | 10.6 | ІІІ-юн | Куц А.С.,Бойко В.С. | ||||
5 | Веремієнко Дмитро | Прилуцький р-н МОН ДЮСШ | 06.12.2004 | 11.0 | ІІІ-юн | Куц А.С.,Бойко В.С. | ||||
6 | Волков Костянтин | Прилуки МОН, ДЮСШ | 10.07.2003 | 11.2 | б/р | Ракетський А.І. | ||||
60м з/б юнаки 2005-2006 р.н. | ||||||||||
Місце абс. | Спортсмен | Команда | Дата народження | Результ. | Розряд | Тренери | ||||
1 | Парубець Максим | Ніжин МОН КДЮСШ | 18.05.2005 | 9.0 | ІІІ | Левчук Г.Л. | ||||
2 | Кулинко Євгеній | Ніжин МОН КДЮСШ | 27.04.2005 | 9.9 | І-юн | Кремез О.М..Кремез М.П. | ||||
3 | Олексіюк Олексій | Козелецький р-н МОН ДЮСШ | 06.05.2005 | 10.8 | ІІІ-юн | Потебня Л.І. | ||||
4 | Потебня Олександр | Козелецький р-н МОН ДЮСШ | 14.10.2007 | 11.4 | б/р | Потебня Л.І. | ||||
5 | Салівон Влад | Прилуки,МОН,ДЮСШ | 15.09.2005 | 11.6 | б/р | Салівон Р.П. | ||||
2000м з/п юнаки чоловіки | ||||||||||
Місце абс. | Спортсмен | Команда | Дата народження | Результ. | Розряд | Тренери | ||||
1 | Карпенко Дмитро | Корюківський р-н МОН ДЮСШ | 21.09.2001 | 7.32.2 | І-юн | Лисік Р.Г. | ||||
2 | Сотник Євгеній | Чернігів “У” ДЮСШ “Україна” ЧМР | 09.01.1999 | 7.41.2 | б/р | Рябов В.В. | ||||
3 | Залізний Микола | Ніжинський р-н “К” ДЮСШ | 21.12.2001 | 8.58.1 | б/р | Сахно В.К. | ||||
Стрибки у довжину чоловіки | ||||||||||
Місце абс. | Спортсмен | Команда | Дата народження | Результ. | Розряд | Тренери | ||||
1 | Нога Роман | Прилуки,МОН,ДЮСШ | 02.04.2002 | 6.02 | ІІІ | Мачульний Є.В. | ||||
2 | Сила Ярослав | Чернігів “У” КПНЗ ДЮСШ “Атлет” | 19.05.1997 | 5.73 | І-юн | Вятіорець С.Є.,Середа С.С. | ||||
3 | Шевченко Максим | Бобровицький р-н, “К”, ДЮСШ | 00.00.1992 | 5.63 | І-юн | Жадько А.А. | ||||
4 | Кучмара Роман | Ніжинський р-н “К” ДЮСШ | 29.12.2001 | 5.50 | І-юн | Сахно В.К. | ||||
5 | Уніат Володимир | Козелецький р-н “Інваспорт” | 24.07.1997 | 5.46 | І-юн | Шарак О.В. | ||||
6 | Гульок Дмитро | Чернігів “У” КПНЗ ДЮСШ “Атлет” | 30.10.2002 | 5.40 | І-юн | Вятіорець С.Є.,Середа С.С.Клименко В.В. | ||||
7 | Землинський Богдан | Чернігів “У” КПНЗ ДЮСШ “Атлет” | 18.10.2000 | 5.15 | ІІ-юн | Шульга О.П. | ||||
8 | Носелевець Віталій | Козелецький р-н “Інваспорт” | 18.03.1998 | 4.97 | ІІ-юн | Шарак О.В. | ||||
9 | Черенков Нікіта | Бахмацький р-н МОН ДЮСШ | 08.10.2002 | 4.71 | ІІІ-юн | Іванько Ю.Б. | ||||
Стрибки у довжину юнаки 2003-2004 р.н. | ||||||||||
Місце абс. | Спортсмен | Команда | Дата народження | Результ. | Розряд | Тренери | ||||
1 | Петровський Вадим | Козелецький р-н МОН ДЮСШ | 00.00.2003 | 5.73 | І-юн | Шарак О.В. | ||||
2 | Касян Богдан | Носівський р-н, МОН, ДЮСШ | 01.01.2004 | 5.40 | І-юн | Бочок В.А. | ||||
3 | Мироненко Ярослав | Менська ОТГ | 18.08.2004 | 5.28 | ІІ-юн | Таратухіна Н.П. | ||||
4 | Бабич Дмитро | Корюківський р-н МОН ДЮСШ | 29.06.2003 | 4.56 | ІІІ-юн | Сахута А.О. | ||||
5 | Лупан Михайло | Бровари, БВУФК | 00.00.2004 | 4.42 | ІІІ-юн | Черняєв О.Б. | ||||
Стрибки у довжину юнаки 2005-2006 р.н. | ||||||||||
Місце абс. | Спортсмен | Команда | Дата народження | Результ. | Розряд | Тренери | ||||
1 | Хілініч Максим | Бровари, БВУФК | 14.12.2006 | 5.09 | ІІ-юн | Касьянов С.О. | ||||
2 | Лесенко Дмитро | Прилуки, МОН,ДЮСШ | 15.06.2006 | 5.07 | ІІ-юн | Мачульний Є.В. | ||||
3 | Гусол Олексій | Чернігів “С” ДЮСШ “Україна” ЧМР | 19.09.2005 | 5.04 | ІІ-юн | Філіпова В.І. | ||||
4 | Бібік Валерій | Сновський р-н, МОН, ДЮСШ | 07.04.2005 | 5.04 | ІІ-юн | Медведьова Н.М. | ||||
5 | Бродський Ян | Менська ОТГ | 18.03.2005 | 4.84 | ІІ-юн | Таратухіна Н.П. | ||||
6 | Поляков Олександр | Прилуцький р-н МОН ДЮСШ | 00.00.2005 | 4.75 | ІІ-юн | Жук Є.В. | ||||
7 | Даниленко Віталій | Прилуцький р-н МОН ДЮСШ | 18.09.2005 | 4.69 | ІІІ-юн | Гавриленко В.Г. | ||||
8 | Боровик Дмитро | Чернігів “С” ДЮСШ “Україна” ЧМР | 13.01.2006 | 4.63 | ІІІ-юн | Філіпова В.І. | ||||
9 | Астапенко Євген | Прилуцький р-н МОН ДЮСШ | 23.06.2006 | 4.58 | ІІІ-юн | Кравченко Г.М. | ||||
10 | Назаренко Артем | Прилуки, МОН,ДЮСШ | 04.11.2006 | 4.53 | ІІІ-юн | Салівон Р.П. | ||||
11 | Ільченко Владислав | Бахмацький р-н МОН ДЮСШ | 07.10.2006 | 4.37 | ІІІ-юн | Іванько Ю.Б. | ||||
12 | Юрченко Назар | Козелецький р-н МОН ДЮСШ | 30.07.2008 | 4.24 | ІІІ-юн | Шарак О.В. | ||||
13 | Гузенок Кирило | Менська ОТГ | 20.08.2006 | 4.19 | ІІІ-юн | Таратухіна Н.П. | ||||
14 | Потебня Олександр | Козелецький р-н МОН ДЮСШ | 14.10.2006 | 4.10 | ІІІ-юн | Потебня Л.І. | ||||
15 | Кравченко Сергій | Прилуки,МОН,ДЮСШ | 20.05.2005 | 3.98 | б/р | Мачульний Є.В. | ||||
16 | Кобець Нікіта | Козелецький р-н МОН ДЮСШ | 21.04.2008 | 3.95 | б/р | Шарак О.В. | ||||
17 | Новіченко Кирил | Чернігів “У” КПНЗ ДЮСШ “Атлет” | 20.10.2006 | 3.93 | б/р | Корецька С.М. | ||||
18 | Кулик Роман | Чернігів “У” КПНЗ ДЮСШ “Атлет” | 24.08.2008 | 3.85 | б/р | Корецька С.М. | ||||
19 | Метовиловець Степан | Козелецький р-н МОН ДЮСШ | 24.12.2008 | 3.80 | б/р | Потебня Л.І. | ||||
20 | Музика Дмитро | Козелецький р-н МОН ДЮСШ | 09.10.2008 | 3.75 | б/р | Шарак О.В. | ||||
21 | Шавеко Арсеній | Чернігів “У” КПНЗ ДЮСШ “Атлет” | 26.07.2007 | 3.70 | б/р | Дворников А.В. | ||||
22 | Олексик Денис | Носівський р-н, МОН, ДЮСШ | 26.06.2006 | 3.69 | б/р | Бочок В.А. | ||||
23 | Воробей Олександр | Козелецький р-н МОН ДЮСШ | 08.10.2007 | 3.63 | б/р | Потебня Л.І. | ||||
24 | Ковалевський Дмитро | Чернігів “У” КПНЗ ДЮСШ “Атлет” | 12.11.2007 | 3.60 | б/р | Дворников А.В. | ||||
25 | Жменьковський Роман | Корюківський р-н МОН ДЮСШ | 14.06.2008 | 3.54 | б/р | Сахута А.О. | ||||
26 | Стукач Дмитро | Козелецький р-н МОН ДЮСШ | 20.10.2006 | 3.39 | б/р | Потебня Л.І. | ||||
27 | Ікаєв Арсеній | Чернігів “У” ДЮСШ “Україна” ЧМР | 27.07.2007 | 3.30 | б/р | Кривоус Н.В..Бабенко В.С. | ||||
28 | Босач Артем | Ніжин МОН ДЮСШ | 10.09.2007 | 3.26 | б/р | Левчук Г.Л. | ||||
29 | Янін Самуіл | Менська ОТГ | 00.00.2008 | 3.21 | б/р | Таратухіна Н.П. | ||||
30 | Майстренко Юрій | Менська ОТГ | 27.05.2008 | 2.77 | б/р | Таратухіна Н.П. | ||||
Лахадинов Нікіта | Сновський р-н, МОН, ДЮСШ | 02.07.2007 | NM | Лахадинов Є.О. | ||||||
Водоп’ян Влад | Бровари, БВУФК | 00.00.2006 | NM | Касьянов С.О. | ||||||
Потрійний чоловіки | ||||||||||
Місце абс. | Спортсмен | Команда | Дата народження | Результ. | Розряд | Тренери | ||||
1 | Нога Роман | Прилуки,МОН,ДЮСШ | 02.04.2002 | 13.25 | ІІІ | Мачульний Є.В. | ||||
2 | Уніат Володимир | Козелецький р-н “Інваспорт” | 24.07.1997 | 11.92 | І-юн | Шарак О.В. | ||||
3 | Землинський Богдан | Чернігів “У” КПНЗ ДЮСШ “Атлет” | 18.10.2000 | 11.40 | ІІ-юн | Шульга О.П. | ||||
4 | Дементій Юрій | Прилуки,МОН,ДЮСШ | 21.02.2002 | 10.42 | ІІІ-юн | Салівон Р.П.,Демешко С.В. | ||||
Потрійний юнаки 2003-2004 р.н. | ||||||||||
Місце абс. | Спортсмен | Команда | Дата народження | Результ. | Розряд | Тренери | ||||
1 | Касян Богдан | Носівський р-н, МОН, ДЮСШ | 01.01.2004 | 11.70 | ІІ-юн | Бочок В.А. | ||||
2 | Мироненко Ярослав | Менська ОТГ | 18.08.2004 | 11.51 | ІІ-юн | Таратухіна Н.П. | ||||
3 | Войков Костянтин | Прилуки,МОН,ДЮСШ | 10.07.2003 | 10.50 | ІІІ-юн | Ракетський А.І. | ||||
Потрійний юнаки 2005-2006 р.н. | ||||||||||
Місце абс. | Спортсмен | Команда | Дата народження | Результ. | Розряд | Тренери | ||||
1 | Лесенко Дмитро | Прилуки, МОН,ДЮСШ | 15.06.2006 | 11.49 | ІІ-юн | Мачульний Є.В. | ||||
2 | Бродський Ян | Менська ОТГ | 18.03.2005 | 10.71 | ІІІ-юн | Таратухіна Н.П. | ||||
4 | Нощенко Артем | Прилуки,МОН,ДЮСШ | 04.11.2006 | 10.00 | ІІІ-юн | Салівон Р.П. | ||||
5 | Кобець Нікіта | Козелецький р-н МОН ДЮСШ | 21.04.2008 | 8.97 | б/р | Шарак О.В. | ||||
6 | Кравченко Сергій | Прилуки,МОН,ДЮСШ | 20.05.2005 | 8.95 | б/р | Мачульний Є.В. | ||||
Стрибки у висоту чоловіки | ||||||||||
Місце абс. | Спортсмен | Команда | Дата народження | Результ. | Розряд | Тренери | ||||
1 | Дементій Юрій | Прилуки,МОН,ДЮСШ | 21.02.2002 | 160 | І-юн | Салівон Р.П.,Демешко С.В. | ||||
2 | Населевець Віталій | Козелецький р-н “Інваспорт№ | 18.03.1998 | 150 | ІІ-юн | Шарак О.В. | ||||
Стрибки у висоту юнаки 2003-2004 р.н. | ||||||||||
Місце абс. | Спортсмен | Команда | Дата народження | Результ. | Розряд | Тренери | ||||
1 | Дементій Влад | Прилуки,МОН,ДЮСШ | 05.07.2003 | 175 | ІІ | Салівон Р.П.,Демешко С.В. | ||||
2 | Лесик Денис | Прилуцький р-н МОН ДЮСШ | 04.10.2003 | 170 | ІІІ | Чекалін С.П. | ||||
3 | Сім/ячко Михайло | Прилуцький р-н МОН ДЮСШ | 08.02.2003 | 165 | ІІІ | Кравченко Г.М. | ||||
4 | Терницький Артем | Прилуцький р-н МОН ДЮСШ | 11.04.2003 | 155 | І-юн | Чекалін С.П. | ||||
5 | Джеваженко Олександр | Прилуцький р-н МОН ДЮСШ | 00.00.2003 | 150 | ІІ-юн | Чекалін С.П. | ||||
Стрибки у висоту юнаки 2005-2006 р.н. | ||||||||||
Місце абс. | Спортсмен | Команда | Дата народження | Результ. | Розряд | Тренери | ||||
1 | Бродський Ян | Менська ОТГ | 18.03.2005 | 165 | ІІІ | Таратухіна Н.П. | ||||
2 | Чекалін Андрій | Прилуцький р-н МОН ДЮСШ | 19.09.2005 | 160 | І-юн | Чекалін С.П. | ||||
3 | Астапенко Євген | Прилуцький р-н МОН ДЮСШ | 23.06.2006 | 150 | ІІ-юн | Кравченко Г.М. | ||||
4 | Гузенок Кирил | Менська ОТГ | 20.08.2006 | 140 | ІІ-юн | Таратухіна Н.П. | ||||
5 | Багмут Антон | Ніжин МОН КДЮСШ | 25.06.2005 | 130 | ІІІ-юн | Левчук Г.Л. | ||||
6 | Майстренко Юрій | Менська ОТГ | 27.05.2008 | 125 | б/р | Таратухіна Н.П. | ||||
7 | Янін Самуіл | Менська ОТГ | 00.00.2008 | 115 | б/р | Таратухіна Н.П. | ||||
Штовхання ядра чоловіки (7,260 кг) | ||||||||||
Місце абс. | Спортсмен | Команда | Дата народження | Результ. | Розряд | Тренери | ||||
1 | Руденко Андрій | Менська ОТГ | 13.02.1987 | 15.76 | КМС | Микитенко Ю.Таратухін С.В | ||||
2 | Журба Вадим | Чернігів “У” КПНЗ ДЮСШ “Атлет” | 11.09.1999 | 14.70 | І | Середа О.А. | ||||
3 | Вірич Юрій | Чернігів “У” “Інваспорт” | 22.05.1997 | 14.35 | І | Середа О.А. | ||||
4 | Кравченко Дмитро | Чернігів,У, ДЮСШ “Україна” ЧМР | 04.02.1999 | 13.10 | І | Кондратенко П.Б. | ||||
5 | Ракуненко Денис | Чернігів “У” КПНЗ ДЮСШ “Атлет” | 28.07.1997 | 11.80 | ІІ | Середа О.А. | ||||
6 | Щербина Ярослав | Чернігів “У” КПНЗ ДЮСШ “Атлет” | 20.10.2002 | 10.01 | ІІІ | Середа О.А. | ||||
7 | Биковець Олександр | Чернігів ОДЮСШ олім.видів | 12.11.2000 | 7.63 | б/р | Порядіна В.В. | ||||
Штовхання ядра юнаки 2003-2004 р.н. (5,0 кг) | ||||||||||
Місце абс. | Спортсмен | Команда | Дата народження | Результ. | Розряд | Тренери | ||||
1 | Джеваженко Олександр | Прилуцький р-н МОН ДЮСШ | 04.11.2004 | 11.44 | І-юн | Чекалін С.П. | ||||
2 | Сухий Дмитро | Корюківський р-н МОН ДЮСШ | 17.03.2003 | 11.42 | І-юн | Хропач О.Ф. | ||||
3 | Дубель Ярослав | Носівський р-н, МОН, ДЮСШ | 17.04.2004 | 11.22 | І-юн | Борисенко О.В. | ||||
4 | Коваль Дмитро | Ніжин МОН КДЮСШ | 28.02.2004 | 11.13 | І-юн | Кремез О.М.,Кремез О.П. | ||||
5 | Федько Максим | Бобровицький р-н, “К”, ДЮСШ | 24.03.2003 | 9.57 | І-юн | Шевченко М.Г. | ||||
6 | Рябенко Олександр | Бахмацький р-н МОН ДЮСШ | 05.12.2004 | 9.36 | І-юн | Небощицький Г.О. | ||||
7 | Олексієнко Роман | Бобровицький р-н, “К”, ДЮСШ | 24.12.2004 | 9.35 | І-юн | Шевченко М.Г. | ||||
Штовхання ядра юнаки 2005-2006 р.н.(4,0 кг) | ||||||||||
Місце абс. | Спортсмен | Команда | Дата народження | Результ. | Розряд | Тренери | ||||
1 | Чирва Станіслав | Менська ОТГ | 01.07.2005 | 14.10 | ІІ | Таратухіна Н.П. | ||||
2 | Яременко Єгор | Бахмацький р-н МОН ДЮСШ | 18.07.2005 | 11.57 | І-юн | Небощицький Г.О. | ||||
3 | Комов Станіслав | Менський р-н, МОН, ДЮСШ | 23.05.2006 | 11.41 | І-юн | Терпицька І.Л. | ||||
4 | Лісовець Максим | Ніжин МОН КДЮСШ | 04.07.2005 | 11.30 | І-юн | Кремез О.М.,Кремез О.П. | ||||
5 | Годунок Іван | Носівський р-н, МОН, ДЮСШ | 06.12.2005 | 10.95 | ІІ-юн | Борисенко О.В. | ||||
6 | Дорош Максим | Ніжин МОН ДЮСШ | 12.01.2005 | 10.72 | ІІ-юн | Кремез О.М.,Кремез О.П..Павлиш В.А. | ||||
7 | Самойлов Владислав | Бахмацький р-н МОН ДЮСШ | 29.09.2005 | 10.54 | ІІ-юн | Малашенко І.О. | ||||
8 | Куц Владислав | Ніжин МОН КДЮСШ | 28.11.2006 | 9.80 | ІІ-юн | Кремез О.М.,Кремез О.П. | ||||
9 | Кравченко Роман | Носівський р-н, МОН, ДЮСШ | 09.08.2005 | 8.86 | ІІІ-юн | Тертишний М.І. | ||||
10 | Рябенко Микола | Бахмацький р-н МОН ДЮСШ | 00.00.2007 | 8.08 | ІІІ-юн | Небощицький Г.О. | ||||
11 | Дергозин Кирил | Менська ОТГ | 03.08.2008 | 8.06 | ІІІ-юн | Таратухіна Н.П. | ||||
12 | Кот Олександр | Козелецький р-н МОН ДЮСШ | 29.12.2008 | 4.27 | б/р | Потебня Л.І. |
60м жінки | ||||||||||
Місце абс. | Спортсмен | Команда | Дата народження | Результ. | Розряд | Тренери | ||||
1 | Шульга Евгенія | Чернігів,”У”, ОШВСМ | 13.09.1994 | 7.5 Ф-7.4 | КМС | Вятіорець С.Є. Середа С.С | ||||
2 | Стецкова Тетяна | Чернігів МОН КДЮСШ-1 | 09.03.2000 | 7.7 Ф-7.7 | І | Кузьомко Л.М.Красільник Т.С. | ||||
3 | Максименко Катерина | Чернігів “У” ДЮСШ “Україна” ЧМР | 22.11.1998 | 7.9 Ф-7.7 | І | Кузьомко Л.М.Кривоус Н.В. | ||||
4 | Барабаш Аліна | Прилуки,МОН,ДЮСШ | 07.07.2002 | 8.6 Ф-8.5 | ІІІ | Салівон Р.П.Демешко С.В. | ||||
5 | Сивець Анна | Чернігів “У” КПНЗ ДЮСШ “Атлет” | 05.02.1999 | 8.4 Ф-8.8 | ІІІ | Вятіорець С.Є. Середа С.С | ||||
6 | Хомко Анастасія | Чернігів “У”.НУ”ЧК” | 16.05.2001 | 8.7 | ІІІ | Рябов В.В. | ||||
7 | Купрієць Руслана | Козелецький р-н, МОН, ДЮСШ | 03.09.2002 | 8.9 | І-юн | Шарак О.В. | ||||
8 | Росохацька Марина | Прилуки,МОН,ДЮСШ | 22.10.2002 | 9.0 | І-юн | Ракетський А.І. | ||||
9 | Марченко Анжела | Чернігів “У” КПНЗ ДЮСШ “Атлет” | 16.11.2002 | 9.2 | І-юн | Шульга О.П. | ||||
10 | Чабей Анастасія | Прилуки,МОН,ДЮСШ | 16.02.2002 | 9.8 | ІІІ-юн | Ракетський А.І. | ||||
60м дівчата 2003-2004 р.н. | ||||||||||
Місце абс. | Спортсмен | Команда | Дата народження | Результ. | Розряд | Тренери | ||||
1 | Буряк Лілія | Чернігів “У” КПНЗ ДЮСШ “Атлет” | 11.03.2003 | 7.8 Ф-7.7 | І | Шульга О.П. | ||||
2 | Красножон Софія | Чернігів, МОН, КДЮСШ- 2 | 13.10.2004 | 8.3 Ф-8.3 | ІІІ | Шевчук О.Л. | ||||
3 | Причиненко Анна | Прилуки,МОН,ДЮСШ | 13.01.2003 | 8.3 Ф-8.4 | ІІІ | Бобровська О.А. | ||||
4 | Сукач Дар’я | Чернігів, МОН, КДЮСШ- 2 | 15.06.2004 | 8.4 Ф-8.8 | ІІІ | Шевчук О.Л. | ||||
5 | Чугай Єлізавета | Чернігів “У” КПНЗ ДЮСШ “Атлет” | 31.10.2003 | 8.7 Ф-9.0 | ІІІ | Шульга О.П. | ||||
6 7 | Ячна Єлізавета | Чернігів “У” КПНЗ ДЮСШ “Атлет” | 11.03.2003 | 9.0 | І-юн | Шульга О.П. | ||||
6 7 | Шипинська Дарина | Бобровицький р-н, “К”, ДЮСШ | 27.07.2003 | 9.0 | І-юн | Шевченко М.Г. | ||||
8 | Наумчик Юлія | Менський р-н, МОН, ДЮСШ | 11.12.2004 | 9.1 | І-юн | Терпицька І.Л. | ||||
9 | Артеменко Крістіна | Бобровицький р-н, “К”, ДЮСШ | 23.11.2003 | 9.4 | ІІ-юн | Шевченко М.Г. | ||||
10 | Плохотюк Євгенія | Бахмацький р-н МОН ДЮСШ | 00.00.2003 | 9.6 | ІІ-юн | Білич О.Л. | ||||
11 | Бридковська Катерина | Бахмацький р-н МОН ДЮСШ | 00.00.2003 | 9.8 | ІІІ-юн | Білич О.Л. | ||||
Савенко Ангеліна | Чернігів, “С” ОДЮСШ олім. видів | 10.08.2000 | DNF | Луценко В.В. | ||||||
60м дівчата 2005-2006 р.н. | ||||||||||
Місце абс. | Спортсмен | Команда | Дата народження | Результ. | Розряд | Тренери | ||||
1 | Жук Олександра | Коропський р-н, К, ДЮСШ | 30.04.2005 | 8.0 Ф-8.0 | ІІ | Лучко В.Л. | ||||
2 | Тарасенко Марина | Прилуки,МОН,ДЮСШ | 20.12.2005 | 8.2 Ф-8.1 | ІІ | Бобровська О.А. | ||||
3 | Браточкина Анна | Чернігів “У” КПНЗ ДЮСШ “Атлет” | 20.02.2006 | 8.3 Ф-8.4 | ІІІ | Вятіорець С.Є. Середа С.С | ||||
4 | Середжимова Марія | Козелецький р-н, МОН, ДЮСШ | 03.09.2005 | 8.5 Ф-8.6 | ІІІ | Шарак О.В. | ||||
5 | Удалова Олександра | Коропський р-н, К, ДЮСШ | 21.06.2005 | 8.5 Ф-8.8 | ІІІ | Лучко В.Л. | ||||
6 7 | Красільник Віолетта | Чернігів, МОН, КДЮСШ- 1 | 02.05.2005 | 8.5 | ІІІ | Красільник Т.С. | ||||
6 7 | Нещерет Лілія | Ніжин МОН КДЮСШ | 27.04.2005 | 8.5 | ІІІ | Кремез О.М..Кремез М.П. | ||||
8 10 | Вертелецька Софія | Ніжин МОН КДЮСШ | 21.02.2008 | 8.6 | ІІІ | Кремез О.М..Кремез М.П. | ||||
8 10 | Радченко Вікторія | Ніжин МОН КДЮСШ | 30.12.2007 | 8.6 | ІІІ | Кремез О.М..Кремез М.П. | ||||
8 10 | Харченко Вероніка | Коропський р-н, К, ДЮСШ | 30.04.2005 | 8.6 | ІІІ | Лучко В.Л. | ||||
11 12 | Цупко Ірина | Бахмацький р-н МОН ДЮСШ | 05.01.2005 | 8.6 | ІІІ | Іванько Ю.Б. | ||||
11 12 | Кабанець Евгенія | Носівський р-н, МОН, ДЮСШ | 29.10.2006 | 8.6 | ІІІ | Шиша Н.О. | ||||
13 | Дзюба Марія | Чернігів, МОН, КДЮСШ- 1 | 03.07.2005 | 8.6 | ІІІ | Антонова В.Г. | ||||
14 | Штанько Анастасія | Носівський р-н, МОН, ДЮСШ | 19.04.2005 | 8.7 | ІІІ | Шиша Н.О. | ||||
15 16 | Шумар Софія | Козелецький р-н, МОН, ДЮСШ | 06.03.2006 | 8.7 | ІІІ | Шарак О.В. | ||||
15 16 | Коршек Анастасія | Чернігів, МОН, КДЮСШ- 2 | 11.04.2005 | 8.7 | ІІІ | Шевчук О.Л. | ||||
17 | Моторна Вероніка | Корюківський р-н,МОН,ДЮСШ | 26.10.2006 | 8.7 | ІІІ | Сахута А.О. | ||||
18 19 | Громова Вікторія | Коропський р-н, К, ДЮСШ | 22.07.2007 | 8.8 | І-юн | Лучко В.Л. | ||||
18 19 | Левченко Ксенія | Чернігів, МОН, КДЮСШ- 2 | 05.04.2005 | 8.8 | І-юн | Шевчук О.Л. | ||||
20 22 | Тарабара Катерина | Прилуки,МОН,ДЮСШ | 13.05.2005 | 8.8 | І-юн | Бобровська О.А. | ||||
20 22 | Васько Поліна | Корюківський р-н,МОН,ДЮСШ | 28.04.2005 | 8.8 | І-юн | Лисік Р.Г. | ||||
22 22 | Подольна Ясміна | Сновський р-н. МОН. ДЮСШ | 31.03.2007 | 8.8 | І-юн | Лахадинов ЄО. | ||||
23 | Сухобок Мілана | Сновський р-н. МОН. ДЮСШ | 08.03.2007 | 8.8 | І-юн | Лахадинов ЄО. | ||||
24 | Погиба анастасія | Козелецький р-н, МОН, ДЮСШ | 03.09.2005 | 8.9 | І-юн | Шарак О.В. | ||||
25 | Ковтун Вікторія | Прилуцький р-н МОН ДЮСШ | 22.07.2005 | 8.9 | І-юн | Куц А.С.Бойко В.С. | ||||
26 27 | Гмиря Вікторія | Ніжин МОН КДЮСШ | 26.12.2006 | 9.0 | І-юн | Кремез О.М..Кремез М.П. | ||||
26 27 | Ющенко Діана | Чернігів, МОН, КДЮСШ- 1 | 01.06.2006 | 9.0 | І-юн | Антонова В.Г. | ||||
28 29 | Кіндюшко Мирослава | Носівський р-н, МОН, ДЮСШ | 01.09.2005 | 9.0 | І-юн | Шиша Н.О. | ||||
28 29 | Самусь Анастасія | Козелецький р-н, МОН, ДЮСШ | 15.12.2005 | 9.0 | І-юн | Потебня Л.І. | ||||
30 33 | Ярмак Анна | Козелецький р-н, МОН, ДЮСШ | 11.01.2007 | 9.1 | І-юн | Шарак О.В. | ||||
30 33 | Комоса Анна | Н-Сіверськ, МОН, КДЮСШ | 20.12.2007 | 9.1 | І-юн | Розсохач І.М. | ||||
30 33 | Калітник Мілана | Чернігів, МОН, КДЮСШ- 1 | 01.06.2006 | 9.1 | І-юн | Антонова В.Г. | ||||
30 33 | Дудко Наталія | Чернігів “У” ДЮСШ “Україна” ЧМР | 09.01.2008 | 9.1 | І-юн | Філіпова В.І..Дудко Т.А. | ||||
34 35 | Набок Софія | Ніжин МОН КДЮСШ | 02.02.2008 | 9.1 | І-юн | Левчук Г.Л. | ||||
34 35 | Германович Ірина | Чернігів, МОН, КДЮСШ- 1 | 16.06.2006 | 9.1 | І-юн | Антонова В.Г. | ||||
36 | Клімкіна Васіліса | Прилуки,МОН,ДЮСШ | 01.08.2008 | 9.2 | І-юн | Мачульний Є.В. | ||||
37 | Осадча Марина | Бахмацький р-н МОН ДЮСШ | 00.00.2006 | 9.2 | І-юн | Білич О.Л. | ||||
38 | Ілляш Аліна | Носівський р-н, МОН, ДЮСШ | 19.09.2006 | 9.2 | І-юн | Бочок В.А. | ||||
39 41 | Ларченко Анастасія | Коропський р-н, К, ДЮСШ | 30.04.2005 | 9.2 | І-юн | Лучко В.Л. | ||||
39 41 | Кравець Надія | Ніжин МОН КДЮСШ | 11.01.2005 | 9.2 | І-юн | Левчук Г.Л. | ||||
39 41 | Зуб Анастасія | Чернігів, МОН, КДЮСШ- 1 | 16.06.2006 | 9.2 | І-юн | Антонова В.Г. | ||||
42 44 | Гладка Вероніка | Козелецький р-н, МОН, ДЮСШ | 31.08.2007 | 9.3 | ІІ-юн | Шарак О.В. | ||||
42 44 | Бородавко Поліна | 04.12.2008 | 9.3 | ІІ-юн | Бородавко В.І. | |||||
42 44 | Чайка Катерина | Носівський р-н, МОН, ДЮСШ | 11.05.2007 | 9.3 | ІІ-юн | Шиша Н.О. | ||||
45 | Жембас Олександра | Носівський р-н, МОН, ДЮСШ | 21.03.2006 | 9.3 | ІІ-юн | Бочок В.А. | ||||
46 47 | Дрозд Кіра | Прилуки,МОН,ДЮСШ | 24.09.2006 | 9.3 | ІІ-юн | Ракетський А.І. | ||||
46 47 | Тарасенко Світлана | Носівський р-н, МОН, ДЮСШ | 16.03.2006 | 9.3 | ІІ-юн | Бочок В.А. | ||||
48 49 | Лозовська Юлія | Ніжин МОН КДЮСШ | 06.05.2008 | 9.4 | ІІ-юн | Левчук Г.Л. | ||||
48 49 | Іваненко Тетяна | Чернігів, МОН, КДЮСШ- 2 | 26.12.2006 | 9.4 | ІІ-юн | Плиско Н.М. | ||||
50 51 | Мороз Анна | Коропський р-н, К, ДЮСШ | 12.07.2008 | 9.4 | ІІ-юн | Лучко В.Л. | ||||
50 51 | Білоус Юлія | Прилуки,МОН,ДЮСШ | 05.07.2005 | 9.4 | ІІ-юн | Ракетський А.І. | ||||
52 53 | Романенко Аріана | 00.00.2007 | 9.5 | ІІ-юн | Бородавко В.І. | |||||
52 53 | Морська Вікторія | Бобровицький р-н, “К”, ДЮСШ | 00.00.2007 | 9.5 | ІІ-юн | Жадько А.А. | ||||
54 56 | Дедусь Марія | Сновський р-н. МОН. ДЮСШ | 16.09.2006 | 9.5 | ІІ-юн | Лахадинов ЄО. | ||||
54 56 | Скрипка Дар’я | Ніжин МОН КДЮСШ | 30.10.2008 | 9.5 | ІІ-юн | Кремез О.М..Кремез М.П. | ||||
54 56 | Машко Оксана | Ніжин МОН КДЮСШ | 21.09.2008 | 9.5 | ІІ-юн | Левчук Г.Л. | ||||
57 | Літньова Ярослава | Чернігів, МОН, КДЮСШ- 1 | 17.05.2006 | 9.5 | ІІ-юн | Красільник Т.С. | ||||
58 59 | Скороход Кіра | Чернігів “У” ДЮСШ “Україна” ЧМР | 23.03.2008 | 9.6 | ІІ-юн | Хорева О.А. | ||||
58 59 | Беляк Карина | 05.04.2007 | 9.6 | ІІ-юн | Бородавко В.І. | |||||
61 | Кобзєва Євгенія | 17.05.2008 | 9.7 | ІІ-юн | Бородавко В.І. | |||||
62 | Пасічник Софія | Чернігів, МОН, КДЮСШ- 2 | 00.00.2008 | 9.7 | ІІ-юн | Романенко В.О. | ||||
63 | Кожевата Жанна | Коропський р-н, К, ДЮСШ | 15.01.2007 | 9.7 | ІІ-юн | Лучко В.Л. | ||||
64 67 | Тимошенко Софія | Чернігів “У” ДЮСШ “Україна” ЧМР | 19.06.2008 | 9.8 | ІІІ-юн | Хорева О.А. | ||||
64 67 | Бірина Анна | Ніжин МОН КДЮСШ | 24.12.2007 | 9.8 | ІІІ-юн | Кремез О.М..Кремез М.П. | ||||
64 67 | Саприкіна Аліса | Чернігів “У” ДЮСШ “Україна” ЧМР | 07.09.2007 | 9.8 | ІІІ-юн | Хорева О.А. | ||||
64 67 | Коваленко Юлія | Чернігів, МОН, КДЮСШ- 2 | 02.07.2006 | 9.8 | ІІІ-юн | Плиско Н.М. | ||||
68 | Пляшко Валерія | Прилуцький р-н МОН ДЮСШ | 29.07.2006 | 9.8 | ІІІ-юн | Куц А.С.Бойко В.С. | ||||
69-70 | Чумак Дарія | Коропський р-н, К, ДЮСШ | 29.09.2009 | 9.8 | ІІІ-юн | Лучко В.Л. | ||||
69-70 | Гадуа Анастасія | Чернігів, МОН, КДЮСШ- 1 | 05.07.2007 | 9.8 | ІІІ-юн | Антонова В.Г. | ||||
71 73 | Шепель Ангеліна | Менська ОТГ | 14.08.2008 | 9.9 | ІІІ-юн | Таратухіна Н.П. | ||||
71 73 | Ставша Поліна | Чернігів, МОН, КДЮСШ- 1 | 02.02.2008 | 9.9 | ІІІ-юн | Антонова В.Г. | ||||
71 73 | Сердюк Марія | Чернігів, МОН, КДЮСШ- 2 | 08.02.2007 | 9.9 | ІІІ-юн | Плиско Н.М. | ||||
74 76 | Литвиненко Валерія | Коропський р-н, К, ДЮСШ | 09.08.2006 | 10.0 | ІІІ-юн | Лучко В.Л. | ||||
74 76 | Костюченко Софія | Чернігів, МОН, КДЮСШ- 2 | 13.02.2007 | 10.0 | ІІІ-юн | Плиско Н.М. | ||||
74 76 | Лісовська Анастасія | Козелецький р-н, МОН, ДЮСШ | 12.12.2007 | 10.0 | ІІІ-юн | Шарак О.В. | ||||
77 | Кучерява Анастасія | Чернігів, МОН, КДЮСШ- 2 | 07.06.2008 | 10.1 | ІІІ-юн | Шевчук О.Л. | ||||
78 | Дітковська Ірина | Бобровицький р-н, “К”, ДЮСШ | 00.00.2005 | 10.1 | ІІІ-юн | Жадько А.А. | ||||
79 | Амешко Ілона | Прилуцький р-н МОН ДЮСШ | 29.07.2006 | 10.3 | ІІІ-юн | Куц А.С.Бойко В.С. | ||||
80 | Лях Ірина | Коропський р-н, К, ДЮСШ | 08.09.2009 | 10.4 | б/р | Лучко В.Л. | ||||
81 | Медвідь Ілона | 28.10.2006 | 10.5 | б/р | Бородавко В.І. | |||||
82 | Філіпенко Софія | Бобровицький р-н, “К”, ДЮСШ | 00.00.2007 | 10.6 | б/р | Жадько А.А. | ||||
300м жінки | ||||||||||
Місце абс. | Спортсмен | Команда | Дата народження | Результ. | Розряд | Тренери | ||||
1 | Стецкова Тетяна | Чернігів, МОН, КДЮСШ- 1 | 09.03.2000 | 42.3 | ІІ | Кузьомко Л.М.Красільник Т.С. | ||||
2 | Сивець Анна | Чернігів “У” КПНЗ ДЮСШ “Атлет” | 05.02.1999 | 47.5 | І-юн | Вятіорець С.Є. Середа С.С | ||||
3 | Михальченко Наталія | Прилуки МОН ДЮСШ | 28.06.2000 | 47.9 | І-юн | Салівон Р.П.Демешко С.В. | ||||
4 | Діденко Ольга | Чернігів “У” ДЮСШ “Україна” ЧМР | 04.06.2000 | 48.5 | І-юн | Рябов В.В. | ||||
5 | Пиркова Богдана | Ніжинський р-н “К” ДЮСШ | 19.09.1999 | 51.1 | ІІ-юн | Сахно В.К. | ||||
6 | Хомко Анастасія | Чернігів “У”.НУ”ЧК” | 16.05.2001 | 51.6 | ІІ-юн | Рябов В.В. | ||||
Максименко Катерина | Чернігів “У” ДЮСШ “Україна” ЧМР | 22.11.1998 | DNF | Кузьомко Л.М.Кривоус Н.В. | ||||||
300м дівчата 2003-2004 р.н. | ||||||||||
Місце абс. | Спортсмен | Команда | Дата народження | Результ. | Розряд | Тренери | ||||
1 | Буряк Лілія | Чернігів “У” КПНЗ ДЮСШ “Атлет” | 11.03.2003 | 44.5 | ІІІ | Шульга О.П. | ||||
2 | Сукач Дар’я | Чернігів, МОН, КДЮСШ- 2 | 15.06.2004 | 47.0 | І-юн | Шевчук О.Л. | ||||
3 | Савостьянова Тетяна | Ніжинський р-н “К” ДЮСШ | 25.01.2003 | 47.3 | І-юн | Сахно В.К. | ||||
4 | Брухно Тетяна | Прилуки,МОН,ДЮСШ | 16.02.2003 | 47.8 | І-юн | Мачульний Є.В. | ||||
5 | Красножон Софія | Чернігів, МОН, КДЮСШ- 2 | 13.10.2004 | 48.1 | І-юн | Шевчук О.Л. | ||||
6 | Овсякова Дарина | Прилуцький р-н МОН ДЮСШ | 12.10.2003 | 49.4 | І-юн | Куц А.С.Бойко В.С. | ||||
7 | Тонконог Діана | Носівський р-н, МОН, ДЮСШ | 09.10.2004 | 50.8 | ІІ-юн | Бочок В.А. | ||||
8 | Бондар Ангеліна | Чернігів, МОН, КДЮСШ- 1 | 14.07.2003 | 51.1 | ІІ-юн | Беркут Н.П. | ||||
9 | Коваленко Дарина | Чернігів “У” КПНЗ ДЮСШ “Атлет” | 27.12.2003 | 53.3 | ІІ-юн | Шульга О.П. | ||||
10 | Моцар Лілія | Сновський р-н. МОН. ДЮСШ | 05.04.2003 | 53.3 | ІІ-юн | Медведьова Н.М. | ||||
11 | Весненко Катерина | Ніжинський р-н “К” ДЮСШ | 17.09.2003 | 53.7 | ІІ-юн | Сахно В.К. | ||||
12 | Шипинська Дарина | Бобровицький р-н, “К”, ДЮСШ | 27.07.2003 | 54.8 | ІІІ-юн | Шевченко М.Г. | ||||
13 | Щукіна Анастасія | Ніжинський р-н “К” ДЮСШ | 17.10.2003 | 56.5 | ІІІ-юн | Сахно В.К. | ||||
14 | Бридковська Катерина | Бахмацький р-н МОН ДЮСШ | 00.00.2003 | 58.7 | б/р | Білич О.Л. | ||||
300м дівчата 2005-2006 р.н. | ||||||||||
Місце абс. | Спортсмен | Команда | Дата народження | Результ. | Розряд | Тренери | ||||
1 | Жук Олександра | Коропський р-н, К, ДЮСШ | 30.04.2005 | 47.1 | І-юн | Лучко В.Л. | ||||
2 | Олійник Анжеліка | Чернігів, “С” ОДЮСШ олім. видів | 10.08.2005 | 47.7 | І-юн | Луценко В.В. | ||||
3 | Ганущенко Сніжана | Менська ОТГ | 21.01.2006 | 48.6 | І-юн | Таратухіна Н.П. | ||||
4 | Нещерет Лілія | Ніжин МОН КДЮСШ | 27.04.2005 | 48.7 | І-юн | Кремез О.М..Кремез М.П. | ||||
5 | Удалова Олександра | Коропський р-н, К, ДЮСШ | 21.06.2005 | 49.1 | І-юн | Лучко В.Л. | ||||
6 | Лугина Вікторія | Чернігів,”Д”, ОШВСМ | 14.02.2005 | 49.5 | І-юн | Лагункова Н.М. | ||||
7 | Тарабара Катерина | Прилуки,МОН,ДЮСШ | 13.05.2005 | 49.9 | І-юн | Бобровська О.А. | ||||
8 | Моторна Вероніка | Корюківський р-н,МОН,ДЮСШ | 26.10.2006 | 50.0 | І-юн | Сахута А.О. | ||||
9 | Дудко Наталія | Чернігів “У” ДЮСШ “Україна” ЧМР | 09.01.2008 | 50.4 | ІІ-юн | Філіпова В.І..Дудко Т.А. | ||||
10 | Дзюба Марія | Чернігів, МОН, КДЮСШ- 1 | 03.07.2005 | 50.4 | ІІ-юн | Антонова В.Г. | ||||
11 | Коршек Анастасія | Чернігів, МОН, КДЮСШ- 2 | 11.04.2005 | 50.6 | ІІ-юн | Шевчук О.Л. | ||||
12 | Олійник Аліна | Менський р-н, МОН, ДЮСШ | 20.07.2005 | 50.8 | ІІ-юн | Терпицька І.Л. | ||||
13 | Ткаченко Анна | Чернігів “У” ДЮСШ “Україна” ЧМР | 09.10.2007 | 50.9 | ІІ-юн | Кривоус Н.В.Ткаченко І.В. | ||||
13 | Харченко Вероніка | Коропський р-н, К, ДЮСШ | 20.04.2006 | 51.0 | ІІ-юн | Лучко В.Л. | ||||
14 | Левченко Ксенія | Чернігів, МОН, КДЮСШ- 2 | 05.04.2005 | 51.4 | ІІ-юн | Шевчук О.Л. | ||||
15 | Середжимова Марія | Козелецький р-н, МОН, ДЮСШ | 03.09.2005 | 51.4 | ІІ-юн | Шарак О.В. | ||||
16 | Ярмак Анна | Козелецький р-н, МОН, ДЮСШ | 11.01.2007 | 51.8 | ІІ-юн | Шарак О.В. | ||||
17 | Сухобок Мілана | Сновський р-н. МОН. ДЮСШ | 08.03.2007 | 52.1 | ІІ-юн | Лахадинов ЄО. | ||||
18 | Ілляш Аліна | Носівський р-н, МОН, ДЮСШ | 19.09.2006 | 52.1 | ІІ-юн | Бочок В.А. | ||||
19 | Радченко Вікторія | Ніжин МОН КДЮСШ | 30.12.2007 | 52.4 | ІІ-юн | Кремез О.М..Кремез М.П. | ||||
20 | Ларченко Анастасія | Коропський р-н, К, ДЮСШ | 20.12.2006 | 52.7 | ІІ-юн | Лучко В.Л. | ||||
21 | Подольна Ясміна | Сновський р-н. МОН. ДЮСШ | 31.03.2007 | 52.8 | ІІ-юн | Лахадинов ЄО. | ||||
22 | Цупко Ірина | Бахмацький р-н МОН ДЮСШ | 05.01.2005 | 52.9 | ІІ-юн | Іванько Ю.Б. | ||||
23 | Громова Вікторія | Коропський р-н, К, ДЮСШ | 22.07.2007 | 53.0 | ІІ-юн | Лучко В.Л. | ||||
24 | Тарасенко Світлана | Носівський р-н, МОН, ДЮСШ | 16.03.2006 | 53.1 | ІІ-юн | Бочок В.А. | ||||
25 | Вертелецька Софія | Ніжин МОН КДЮСШ | 21.02.2008 | 53.2 | ІІ-юн | Кремез О.М..Кремез М.П. | ||||
26 | Ющенко Діана | Чернігів, МОН, КДЮСШ- 1 | 01.06.2006 | 53.7 | ІІ-юн | Антонова В.Г. | ||||
27 | Бородавко Поліна | 04.12.2008 | 53.9 | ІІ-юн | Бородавко В.І. | |||||
28 | Ковтун Вікторія | Прилуцький р-н МОН ДЮСШ | 22.07.2005 | 53.9 | ІІ-юн | Куц А.С.Бойко В.С. | ||||
29 | Гмиря Вікторія | Ніжин МОН КДЮСШ | 26.12.2006 | 54.2 | ІІІ-юн | Кремез О.М..Кремез М.П. | ||||
30 | Скрипка Дар’я | Ніжин МОН КДЮСШ | 30.10.2008 | 54.5 | ІІІ-юн | Кремез О.М..Кремез М.П. | ||||
31 | Комоса Анна | Н-Сіверськ, МОН, КДЮСШ | 20.12.2007 | 54.6 | ІІІ-юн | Розсохач І.М. | ||||
32 | Пляшко Валерія | Прилуцький р-н МОН ДЮСШ | 29.07.2006 | 54.7 | ІІІ-юн | Куц А.С.Бойко В.С. | ||||
33 | Дедусь Марія | Сновський р-н. МОН. ДЮСШ | 16.09.2006 | 55.2 | ІІІ-юн | Лахадинов ЄО. | ||||
34 | Мороз Анна | Коропський р-н, К, ДЮСШ | 12.07.2008 | 55.3 | ІІІ-юн | Лучко В.Л. | ||||
35 | Погиба Анастасія | Козелецький р-н, МОН, ДЮСШ | 12.02.2007 | 55.4 | ІІІ-юн | Шарак О.В. | ||||
36 | Васько Поліна | Корюківський р-н,МОН,ДЮСШ | 28.04.2005 | 55.4 | ІІІ-юн | Лисік Р.Г. | ||||
37 | Романченко Аріана | 00.00.2007 | 55.5 | ІІІ-юн | Бородавко В.І. | |||||
38 | Набок Софія | Ніжин МОН ДЮСШ | 02.02.2008 | 55.5 | ІІІ-юн | Левчук Г.Л. | ||||
39 | Чайка Катерина | Носівський р-н, МОН, ДЮСШ | 11.05.2007 | 55.7 | ІІІ-юн | Шиша Н.О. | ||||
40 | Коваленко Юлія | Чернігів, МОН, КДЮСШ- 2 | 02.07.2006 | 55.8 | ІІІ-юн | Плиско Н.М. | ||||
41 | Калітник Мілана | Чернігів, МОН, КДЮСШ- 1 | 01.06.2006 | 56.6 | ІІІ-юн | Антонова В.Г. | ||||
42 | Сердюк Марія | Чернігів, МОН, КДЮСШ- 2 | 08.02.2007 | 56.7 | ІІІ-юн | Плиско Н.М. | ||||
43 | Саприкіна Аліса | Чернігів “У” ДЮСШ “Україна” ЧМР | 07.09.2007 | 57.1 | ІІІ-юн | Хорева О.А. | ||||
44 | Лісовська Анастасія | Козелецький р-н, МОН, ДЮСШ | 12.12.2007 | 57.5 | ІІІ-юн | Шарак О.В. | ||||
45 | Бірина Анна | Ніжин МОН КДЮСШ | 24.12.2007 | 57.7 | ІІІ-юн | Кремез О.М..Кремез М.П. | ||||
46 | Жембас Олександра | Носівський р-н, МОН, ДЮСШ | 21.03.2006 | 57.7 | ІІІ-юн | Бочок В.А. | ||||
47 | Гадуа Анастасія | Чернігів, МОН, КДЮСШ- 1 | 05.07.2007 | 58.0 | ІІІ-юн | Антонова В.Г. | ||||
48 | Іваненко Тетяна | Чернігів, МОН, КДЮСШ- 2 | 26.12.2006 | 58.2 | б/р | Плиско Н.М. | ||||
49 | Кобзєва Євгенія | 17.05.2008 | 58.6 | б/р | Бородавко В.І. | |||||
50 | Костюченко Софія | Чернігів, МОН, КДЮСШ- 2 | 13.02.2007 | 58.6 | б/р | Плиско Н.М. | ||||
51 | Лагус Анна | Бобровицький р-н, “К”, ДЮСШ | 00.00.2007 | 58.9 | б/р | Жадько А.А. | ||||
52 | Тимошенко Софія | Чернігів “У” ДЮСШ “Україна” ЧМР | 19.06.2008 | 59.5 | б/р | Хорева О.А. | ||||
53 | Чумак Дарія | Коропський р-н, К, ДЮСШ | 26.09.2008 | 1.00.3 | б/р | Лучко В.Л. | ||||
54 | Гончарова Аріна | Ніжин МОН КДЮСШ | 09.02.2006 | 1.00.7 | б/р | Левчук Г.Л. | ||||
55 | Медвідь Ілона | 28.10.2006 | 1.01.4 | б/р | Бородавко В.І. | |||||
56 | Лях Ірина | Коропський р-н, К, ДЮСШ | 08.09.2008 | 1.03.2 | б/р | Лучко В.Л. | ||||
57 | Кучерява Анастасія | Чернігів, МОН, КДЮСШ- 2 | 07.06.2008 | 1.04.5 | б/р | Шевчук О.Л. | ||||
Філіпенко Софія | Бобровицький р-н, “К”, ДЮСШ | 00.00.2007 | DNF | Жадько А.А. | ||||||
600м жінки | ||||||||||
Місце абс. | Спортсмен | Команда | Дата народження | Результ. | Розряд | Тренери | ||||
1 | Дятлова Юлія | Чернігів,”Д”, ОШВСМ | 18.07.1990 | 1.39.3 | Лагункова Н.М., Клюєв А.О.Філіпов В.В. | |||||
2 | Пиркова Богдана | Ніжинський р-н “К” ДЮСШ | 19.05.1999 | 2.02.2 | Сахно В.К. | |||||
3 | Сирбу Анастасія | Чернігів “У” ДЮСШ “Україна” ЧМР | 01.05.2000 | 2.03.7 | Рябов В.В.Кривоус Н.В. | |||||
4 | Сергусь Марія | Чернігів, МОН, КДЮСШ- 1 | 17.12.2001 | 2.22.6 | Овчаренко І.М. | |||||
600м дівчата 2003-2004 р.н. | ||||||||||
Місце абс. | Спортсмен | Команда | Дата народження | Результ. | Розряд | Тренери | ||||
1 | Овсякова Дарина | Прилуцький р-н МОН ДЮСШ | 12.10.2003 | 1.51.0 | Куц А.С.Бойко В.С. | |||||
2 | Савостьянова Тетяна | Ніжинський р-н “К” ДЮСШ | 25.01.2003 | 1.51.6 | Сахно В.К. | |||||
3 | Моцар Лілія | Сновський р-н. МОН. ДЮСШ | 05.04.2003 | 1.58.6 | Медведьова Н.М. | |||||
4 | Кузьменко Анна | Чернігів “У” ДЮСШ “Україна” ЧМР | 29.03.2003 | 1.59.6 | Лагункова Н.М. | |||||
5 | Плохотюк Євгенія | Бахмацький р-н МОН ДЮСШ | 00.00.2003 | 2.19.0 | Білич О.Л. | |||||
6 | Кононець Анастасія | Носівський р-н, МОН, ДЮСШ | 14.01.2004 | 2.25.1 | Шиша Н.О. | |||||
600м дівчата 2005-2006 р.н. | ||||||||||
Місце абс. | Спортсмен | Команда | Дата народження | Результ. | Розряд | Тренери | ||||
1 | Олійник Анжеліка | Чернігів, “С” ОДЮСШ олім. видів | 10.08.2005 | 1.55.1 | Луценко В.В. | |||||
2 | Лугина Вікторія | Чернігів,”Д”, ОШВСМ | 14.02.2005 | 1.56.3 | Лагункова Н.М. | |||||
3 | Ткаченко Анна | Чернігів “У” ДЮСШ “Україна” ЧМР | 09.10.2007 | 1.57.3 | Кривоус Н.В.Ткаченко І.В. | |||||
4 | Бондааренко Наталія | Коропський р-н, К, ДЮСШ | 07.09.2005 | 1.58.6 | Лучко В.Л. | |||||
5 | Чобану Єлізавета | Прилуцький р-н МОН ДЮСШ | 29.07.2006 | 2.02.3 | Куц А.С.Бойко В.С. | |||||
6 | Сергіянська Вікторія | Сновський р-н. МОН. ДЮСШ | 19.03.2006 | 2.02.6 | Івлєв В.Ю. | |||||
7 | Маринченко Вікторія | Чернігів, МОН, КДЮСШ- 1 | 30.09.2008 | 2.06.2 | Беркут Н.П. | |||||
8 | Полюшко Валерія | Сновський р-н. МОН. ДЮСШ | 17.09.2005 | 2.07.6 | Лахадинов Є.О. | |||||
9 | Краслянська Яна | Прилуцький р-н МОН ДЮСШ | 01.07.2007 | 2.10.3 | Куц А.С.Бойко В.С. | |||||
10 | Асєєва Альона | Н-Сіверськ, МОН, КДЮСШ | 13.12.2006 | 2.11.0 | Клименко В.В..Білявський І.М. | |||||
11 | Наливайчук Анастасія | Носівський р-н, МОН, ДЮСШ | 11.05.2007 | 2.13.2 | Шиша Н.О. | |||||
12 | Шиша Марія | Носівський р-н, МОН, ДЮСШ | 13.06.2006 | 2.22.6 | Шиша Н.О. | |||||
13 | Химченко Карина | Бобровицький р-н, “К”, ДЮСШ | 00.00.2006 | 2.23.6 | Жадько А.А. | |||||
1000м жінки | ||||||||||
Місце абс. | Спортсмен | Команда | Дата народження | Результ. | Розряд | Тренери | ||||
1 | Дятлова Юлія | Чернігів,”Д”, ОШВСМ | 18.07.1990 | 3.06.1 | Лагункова Н.М., Клюєв А.О. | |||||
2 | Діденко Ольга | Чернігів “У” ДЮСШ “Україна” ЧМР | 04.06.2000 | 3.33.2 | Рябов В.В. | |||||
3 | Циганова Анастасія | Чернігів ДЮСШ “У” ЧМР | 01.05.1999 | 3.35.0 | Рябов В.В. | |||||
4 | Аллахвердієва Анна | Чернігів,”Д”, ОШВСМ | 28.11.2001 | 3.37.1 | Лагункова Н.М., Клюєв А.О.Філіпов В.В. | |||||
5 | Долган Катерина | Прилуки МОН, ДЮСШ | 11.05.2000 | 3.41.4 | Салівон Р.П.,Демешко С.В. | |||||
6 | Коротких Карина | Чернігів “У” ДЮСШ “Україна” ЧМР | 09.10.2001 | 3.47.8 | Лагункова Н.М. | |||||
7 | Стовбуненко Ярина | Сновський р-н. МОН. ДЮСШ | 17.10.2002 | 3.50.0 | Лахадинов Є.О. | |||||
1000м дівчата 2003-2004 р.н. | ||||||||||
Місце абс. | Спортсмен | Команда | Дата народження | Результ. | Розряд | Тренери | ||||
1 | Дворніченко Яна | Чернігів,”У”, ДЮСШ “Атлет” | 20.07.2003 | 3.17.0 | Шульга О.П. | |||||
2 | Весненко Катерина | Ніжинський р-н “К” ДЮСШ | 17.09.2003 | 3.59.2 | Сахно В.К. | |||||
3 | Щукіна Анастасія | Ніжинський р-н “К” ДЮСШ | 17.10.2003 | 4.06.3 | Сахно В.К. | |||||
1000м дівчата 2005-2006 р.н. | ||||||||||
Місце абс. | Спортсмен | Команда | Дата народження | Результ. | Розряд | Тренери | ||||
1 | Дмитренко Аліна | Чернігів “У” ДЮСШ “Україна” ЧМР | 01.02.2006 | 3.21.2 | Кривоус Н.В.,Бабенко В.С. | |||||
2 | Ковтун Євгенія | Бахмацький р-н МОН ДЮСШ | 07.07.2006 | 3.48.7 | Іванько Ю.Б. | |||||
3 | Кабиш Діана | Н-Сіверськ, МОН, КДЮСШ | 11.09.2005 | 3.49.7 | Розсохач І.М. | |||||
4 | Лагус Анна | Бобровицький р-н, “К”, ДЮСШ | 00.00.2007 | 3.50.6 | Жадько А.А. | |||||
5 | Ткаченко Валерія | Прилуцький р-н МОН ДЮСШ | 11.01.2005 | 3.54.7 | Куц А.С.Бойко В.С. | |||||
6 | Моргун Вікторія | Бобровицький р-н, “К”, ДЮСШ | 08.08.2006 | 4.18.5 | Шевченко М.Г. | |||||
3000м жінки | ||||||||||
Місце абс. | Спортсмен | Команда | Дата народження | Результ. | Розряд | Тренери | ||||
1 | Аллахвердієва Анна | Чернігів,”Д”, ОШВСМ | 28.11.2001 | 11.32.7 | ІІ | Лагункова Н.М., Клюєв А.О.Філіпов В.В. | ||||
2 | Долган Катерина | Прилуки МОН, ДЮСШ | 11.05.2000 | 11.55.3 | ІІІ | Салівон Р.П.Демешко С.В. | ||||
3 | Михальченко Наталія | Прилуки МОН ОДЮСШ олім. видів | 28.06.2000 | 12.14.2 | ІІІ | Салівон Р.П.Демешко С.В. | ||||
4 | Циганова Анастасія | Чернігів ДЮСШ “У” ЧМР | 01.05.1999 | 12.38.0 | ІІІ | Рябов В.В. | ||||
5 | Іваровська Ніна | Ніжинський р-н “К” ДЮСШ | 04.01.1961 | 13.43.5 | ІІ-юн | Сахно В.К. | ||||
3000м дівчата 2003-2004 р.н. | ||||||||||
Місце абс. | Спортсмен | Команда | Дата народження | Результ. | Розряд | Тренери | ||||
1 | Дворніченко Яна | Чернігів,”У”, ДЮСШ “Атлет” | 20.07.2003 | 11.06.9 | ІІ | Шульга О.П. | ||||
2 | Москвичова Алла | Бобровицький р-н, “К”, ДЮСШ | 00.00.2003 | 12.53.6 | І-юн | Жадько А.А. | ||||
3 | Коробко Влада | Н-Сіверськ,МОН,ДЮСШ | 10.10.2003 | 13.14.4 | І-юн | Бренз А.Н..Білявський І.М. | ||||
4 | Сущенко Валерія | Козелецький р-н МОН ДЮСШ | 31.07.2003 | 13.20.0 | І-юн | Шарак О.В. | ||||
5 | Швиденко Вікторія | Козелецький р-н МОН ДЮСШ | 18.10.2004 | 13.57.3 | ІІ-юн | Мартиненко Г.П. | ||||
6 | Рябчун Анастасія | Корюківський р-н,МОН,ДЮСШ | 15.08.2003 | 14.58.4 | ІІІ-юн | Лисік Р.Г. | ||||
3000м дівчата 2005-2006 р.н. | ||||||||||
Місце абс. | Спортсмен | Команда | Дата народження | Результ. | Розряд | Тренери | ||||
1 | Туз Анастасія | Корюківський р-н,МОН,ДЮСШ | 20.01.2006 | 13.05.0 | І-юн | Лисік Р.Г. | ||||
2 | Куц Тетяна | Ніжин МОН КДЮСШ | 24.12.2007 | 13.09.1 | І-юн | Левчук Г.Л. | ||||
3 | Цурган Любовь | Козелецький р-н МОН ДЮСШ | 24.02.2005 | 13.49.1 | ІІ-юн | Шарак О.В. | ||||
4 | Куропаткіна Аліна | Н-Сіверськ, МОН, КДЮСШ | 12.09.2005 | 13.56.5 | ІІ-юн | Бренз А.Н..Білявський І.М. | ||||
2000м з/п дівчата 2005-2006 р.н. | ||||||||||
Місце абс. | Спортсмен | Команда | Дата народження | Результ. | Розряд | Тренери | ||||
1 | Лень Софія | Прилуцький р-н МОН ДЮСШ | 11.08.2005 | 9.43.0 | б/р | Куц А.С.Бойко В.С. | ||||
60м з/б жінки | ||||||||||
Місце абс. | Спортсмен | Команда | Дата народження | Результ. | Розряд | Тренери | ||||
1 | Росохацька Марина | Прилуки,МОН,ДЮСШ | 22.10.2002 | 11.3 | ІІ-юн | Ракетський А.І. | ||||
2 | Марченко Анжела | Чернігів “У” КПНЗ ДЮСШ “Атлет” | 16.11.2002 | 12.0 | ІІ-юн | Шульга О.П. | ||||
3 | Чабей Анастасія | Прилуки МОН ДЮСШ | 16.02.2002 | 13.2 | ІІІ-юн | Ракетський А.І. | ||||
60м з/б дівчата 2003-2004 р.н. | ||||||||||
Місце абс. | Спортсмен | Команда | Дата народження | Результ. | Розряд | Тренери | ||||
1 | Наумчик Юлія | Менська ОТГ | 11.12.2004 | 10.9 | І-юн | Терпицька І.Л. | ||||
2 | Чугай Єлізавета | Чернігів “У” КПНЗ ДЮСШ “Атлет” | 31.10.2003 | 11.3 | ІІ-юн | Шульга О.П. | ||||
3 | Заболотна Лілія | Прилуцький р-н МОН ДЮСШ | 04.12.2004 | 12.3 | ІІІ-юн | Гавриленко В.Г. | ||||
60м з/б дівчата 2005-2006 р.н. | ||||||||||
Місце абс. | Спортсмен | Команда | Дата народження | Результ. | Розряд | Тренери | ||||
1 | Лактюшина Надія | Менська ОТГ | 26.02.2006 | 9.5 | ІІ | Таратухіна Н.П. | ||||
2 | Ганущенко Сніжана | Менська ОТГ | 21.01.2006 | 10.8 | І-юн | Таратухіна Н.П. | ||||
3 | Олійник Аліна | Менський р-н, МОН, ДЮСШ. | 20.07.2005 | 11.0 | І-юн | Терпицька І.Л. | ||||
4 | Меркулова Валерія | Козелецький р-н МОН ДЮСШ | 16.01.2007 | 11.3 | ІІ-юн | Шарак О.В. | ||||
5 | Титаренко Анна | Менський р-н, МОН, ДЮСШ. | 20.07.2005 | 11.4 | ІІ-юн | Терпицька І.Л. | ||||
6 | Лень Софія | Прилуцький р-н МОН ДЮСШ | 11.08.2005 | 11.4 | ІІ-юн | Куц А.С.Бойко В.С. | ||||
7 | Кравець Надія | Ніжин МОН КДЮСШ | 11.01.2005 | 11.5 | ІІ-юн | Левчук Г.Л. | ||||
8 | Лозовська Юлія | Ніжин МОН КДЮСШ | 06.05.2008 | 12.1 | ІІІ-юн | Левчук Г.Л. | ||||
9 | Полюшко Валерія | Сновський р-н. МОН. ДЮСШ | 17.09.2005 | 12.4 | ІІІ-юн | Лахадинов Є.О. | ||||
10 | Лактюшина Яна | Менська ОТГ | 28.09.2007 | 12.4 | ІІІ-юн | Таратухіна Н.П. | ||||
11 | Дрозд Кіра | Прилуки МОН ДЮСШ | 24.09.2006 | 12.9 | б/р | Ракетський А.І. | ||||
12 | Білоус Юлія | Прилуки МОН ДЮСШ | 05.07.2005 | 17.3 | б/р | Ракетський А.І. | ||||
Стрибки у довжину жінки | ||||||||||
Місце абс. | Спортсмен | Команда | Дата народження | Результ. | Розряд | Тренери | ||||
1 | Бубенюк Анастасія | Хмельницький | 04.10.2000 | 5.00 | ІІІ | Голубцов А.В. | ||||
2 | Постоногова Анна | Прилуки,МОН,ДЮСШ | 07.08.2001 | 4.98 | ІІІ | Мачульний Є.В. | ||||
3 | Чернікова Аліна | Прилуки,МОН,ДЮСШ | 24.07.2001 | 4.73 | ІІІ | Бобровська О.А. | ||||
Стрибки у довжину дівчата 2003-2004 р.н. | ||||||||||
Місце абс. | Спортсмен | Команда | Дата народження | Результ. | Розряд | Тренери | ||||
1 | Панюкова Бажена | Прилуки,МОН,ДЮСШ | 24.04.2004 | 4.71 | ІІІ | Бобровська О.А. | ||||
2 | Численко Катерина | Ніжин МОН ДЮСШ | 06.05.2003 | 4.63 | І-юн | Кремез О.М.,Кремез О.П. | ||||
3 | Тонконог Діана | Носівський р-н, МОН, ДЮСШ | 09.10.2004 | 4.24 | І-юн | Бочок В.А. | ||||
4 | Купрій Валерія | Бобровицький р-н, “К”, ДЮСШ | 05.08.2003 | 3.90 | ІІ-юн | Шевченко М.Г. | ||||
5 | Долгова Юлія | Бобровицький р-н, “К”, ДЮСШ | 01.12.2004 | 3.90 | ІІ-юн | Шевченко М.Г. | ||||
6 | Рябчун Анастасія | Корюківський р-н,МОН,ДЮСШ | 15.08.2003 | 3.82 | ІІ-юн | Лисік Р.Г. | ||||
7 | Ячна Єлізавета | Чернігів “У” КПНЗ ДЮСШ “Атлет” | 04.03.2004 | 3.77 | ІІІ-юн | Шульга О.П. | ||||
8 | Коваленко Дарина | Чернігів “У” КПНЗ ДЮСШ “Атлет” | 27.12.2003 | 3.37 | б/р | Шульга О.П. | ||||
Стрибки у довжину дівчата 2005-2006 р.н. | ||||||||||
Місце абс. | Спортсмен | Команда | Дата народження | Результ. | Розряд | Тренери | ||||
1 | Рогова Дар”я | Менський р-н, МОН, ДЮСШ. | 11.01.2006 | 4.97 | ІІІ | Терпицька І.Л. | ||||
2 | Лактюшина Надія | Менська ОТГ | 26.02.2006 | 4.96 | ІІІ | Таратухіна Н.П. | ||||
3 | Ткаченко Катерина | Менський р-н, МОН, ДЮСШ. | 16.01.2005 | 4.52 | І-юн | Терпицька І.Л. | ||||
4 | Кабанець Євгенія | Носівський р-н, МОН, ДЮСШ | 29.10.2006 | 4.24 | І-юн | Шиша Н.О. | ||||
5 | Штанько Анастасія | Носівський р-н, МОН, ДЮСШ | 19.04.2005 | 4.18 | ІІ-юн | Шиша Н.О. | ||||
6 | Титаренко Анна | Менський р-н, МОН, ДЮСШ. | 22.10.2006 | 4.12 | ІІ-юн | Терпицька І.Л. | ||||
7 | Моторна Вероніка | Корюківський р-н,МОН,ДЮСШ | 26.10.2006 | 4.11 | ІІ-юн | Сахута А.О. | ||||
8 | Меркулова Валерія | Козелецький р-н, МОН, ДЮСШ | 16.01.2007 | 4.05 | ІІ-юн | Шарак О.В. | ||||
9 | Дудко Наталія | Чернігів “У” ДЮСШ “Україна” ЧМР | 09.01.2008 | 3.96 | ІІ-юн | Філіпова В.І..Дудко Т.А. | ||||
10 | Кравець Надія | Ніжин МОН КДЮСШ | 11.01.2005 | 3.92 | ІІ-юн | Левчук Г.Л. | ||||
11 | Соломенник Катерина | Менський р-н, МОН, ДЮСШ. | 04.01.2008 | 3.87 | ІІ-юн | Терпицька І.Л. | ||||
12 | Терещенко Яна | Прилуцький р-н МОН ДЮСШ | 23.08.2006 | 3.85 | ІІ-юн | Гавриленко В.Г. | ||||
13 | Самусь Анастасія | Козелецький р-н, МОН, ДЮСШ | 15.12.2005 | 3.83 | ІІ-юн | Потебня Л.І. | ||||
14 | Чепінога Катерина | Прилуки,МОН,ДЮСШ | 28.11.2006 | 3.77 | ІІІ-юн | Мачульний Є.В. | ||||
15 | Борисенко Вероніка | Корюківський р-н,МОН,ДЮСШ | 01.01.2007 | 3.76 | ІІІ-юн | Лисік Р.Г. | ||||
16 | Осадча Марина | Бахмацький р-н МОН ДЮСШ | 00.00.2006 | 3.63 | ІІІ-юн | Білич О.Л. | ||||
17 | Шумар Софія | Козелецький р-н, МОН, ДЮСШ | 00.00.2006 | 3.49 | б/р | Шарак О.В. | ||||
18 | Лактюшина Яна | Менська ОТГ | 28.09.2007 | 3.45 | б/р | Таратухіна Н.П. | ||||
19 | Гладка Вероніка | Козелецький р-н, МОН, ДЮСШ | 31.08.2007 | 3.38 | б/р | Шарак О.В. | ||||
20 | Ставша Поліна | Чернігів, МОН, КДЮСШ- 1 | 02.02.2008 | 3.29 | б/р | Антонова В.Г. | ||||
21 | Пасічник Софія | Чернігів, МОН, КДЮСШ- 2 | 00.00.2008 | 3.28 | б/р | Романенко В.О. | ||||
22 | Гончарова Аріна | Ніжин МОН КДЮСШ | 09.02.2006 | 3.14 | б/р | Левчук Г.Л. | ||||
23 | Літковська Ірина | Бобровицький р-н, “К”, ДЮСШ | 00.00.2007 | 3.05 | б/р | Жадько А.А. | ||||
24 | Морська Вікторія | Бобровицький р-н, “К”, ДЮСШ | 00.00.2007 | 2.92 | б/р | Жадько А.А. | ||||
25 | Філіпенко Софія | Бобровицький р-н, “К”, ДЮСШ | 00.00.2007 | 2.42 | б/р | Жадько А.А. | ||||
Скороход Ірина | Чернігів “У” ДЮСШ “Україна” ЧМР | 23.03.2008 | NM | Хорева О.А. | ||||||
Потрійний жінки | ||||||||||
Місце абс. | Спортсмен | Команда | Дата народження | Результ. | Розряд | Тренери | ||||
1 | Постоногова Анна | Прилуки,МОН,ДЮСШ | 07.08.2001 | 10.88 | ІІІ | Мачульний Є.В.Голубцов А.В. | ||||
Чернікова Аліна | Прилуки,МОН,ДЮСШ | 24.07.2001 | NM | Бобровська О.А. | ||||||
Потрійний дівчата 2003-2004 р.н. | ||||||||||
Місце абс. | Спортсмен | Команда | Дата народження | Результ. | Розряд | Тренери | ||||
1 | Численко Катерина | Ніжин МОН ДЮСШ | 06.06.2003 | 10.47 | ІІІ | Кремез О.М.,Кремез О.П. | ||||
2 | Панюкова Бажена | Прилуки,МОН,ДЮСШ | 24.04.2004 | 10.22 | І-юн | Бобровська О.А. | ||||
3 | Брухно Тетяна | Прилуки,МОН,ДЮСШ | 15.02.2003 | 9.28 | ІІ-юн | Мачульний Є.В.Голубцов А.В. | ||||
Потрійний дівчата 2005-2006 р.н. | ||||||||||
Місце абс. | Спортсмен | Команда | Дата народження | Результ. | Розряд | Тренери | ||||
1 | Борисенко Вероніка | Корюківський р-н,МОН,ДЮСШ | 01.01.2007 | 8.72 | ІІІ-юн | Лисік Р.Г. | ||||
2 | Туз Анастасія | Корюківський р-н,МОН,ДЮСШ | 20.01.2006 | 8.26 | ІІІ-юн | Лисік Р.Г. | ||||
Стрибки у висоту жінки | ||||||||||
Місце абс. | Спортсмен | Команда | Дата народження | Результ. | Розряд | Тренери | ||||
1 | Тарасенко Альбіна | Прилуцький р-н МОН ДЮСШ | 04.11.2001 | 130 | І-юн | Чекалін С.П. | ||||
2 | Росохацька Марина | Прилуки МОН ДЮСШ | 22.10.2002 | 130 | І-юн | Ракетський А.І. | ||||
3 | Чабей Анастасія | Прилуки МОН ДЮСШ | 16.02.2002 | 120 | ІІ-юн | Ракетський А.І. | ||||
Стрибки у висоту дівчата 2003-2004 р.н. | ||||||||||
Місце абс. | Спортсмен | Команда | Дата народження | Результ. | Розряд | Тренери | ||||
1 | Майстренко Вікторія | Менська ОТГ | 23.10.2004 | 160 | ІІ | Таратухіна Н.П. | ||||
2 | Григоренко Софія | Київ, “У”, СДЮШОР | 00.00.2003 | 155 | ІІ | Голубцов А.В.,Ахкозова Л.В. | ||||
Стрибки у висоту дівчата 2005-2006 р.н. | ||||||||||
Місце абс. | Спортсмен | Команда | Дата народження | Результ. | Розряд | Тренери | ||||
1 | Ткаченко Катерина | Менська ОТГ | 16.01.2005 | 165 | І | Терпицька І.Л. | ||||
2 | Дубіль Алевтина | Прилуцький р-н МОН ДЮСШ | 11.05.2005 | 155 | ІІ | Чекалін С.П. | ||||
3 | Ганущенко Сніжана | Менська ОТГ | 21.01.2006 | 140 | ІІ | Таратухіна Н.П. | ||||
4 | Терещенко Яна | Прилуцький р-н МОН ДЮСШ | 23.08.2006 | 130 | І-юн | Гавриленко В.Г. | ||||
5 | Лактюшина Яна | Менська ОТГ | 28.09.2007 | 130 | І-юн | Таратухіна Н.П. | ||||
6 | Ущановська Валерія | Прилуцький р-н МОН ДЮСШ | 28.12.2007 | 125 | ІІ-юн | Чекалін С.П. | ||||
7 | Меркулова Валерія | Козелецький р-н, МОН, ДЮСШ | 16.01.2007 | 120 | ІІ-юн | Шарак О.В. | ||||
Штовхання ядра жінки (4кг) | ||||||||||
Місце абс. | Спортсмен | Команда | Дата народження | Результ. | Розряд | Тренери | ||||
1 | Лупинос Катерина | Чернігів ОДЮСШ олім.видів | 01.02.2000 | 12.53 | І | Порядіна В.В.. | ||||
2 | Полоз Олена | Чернігів ОДЮСШ олім.видів | 12.03.1999 | 9.10 | ІІІ | Порядіна В.В. | ||||
Штовхання ядра дівчата 2003–2004 р.н. (3 кг) | ||||||||||
Місце абс. | Спортсмен | Команда | Дата народження | Результ. | Розряд | Тренери | ||||
1 | Солошенко Валерія | Носівський р-н, МОН, ДЮСШ | 11.11.2004 | 13.52 | І | Павлиш В.А.,Ревенко М.Г., Шиша Н.О. | ||||
2 | Петренко Олена | Бровари МОН БВУФК | 27.08.2004 | 13.42 | І | Ревенко М.Г.,Шарак О.В. | ||||
3 | Соломенник Вікторія | Менська ОТГ | 09.04.2004 | 12.75 | ІІ | Терпицька І.Л. | ||||
4 | Соловйова Лілія | Бровари МОН БВУФК | 11.07.2003 | 11.75 | ІІ | Ревенко М.Г.Павлиш В.А. | ||||
5 | Ромашко Любовь | Носівський р-н МОН ДЮСШ | 15.01.2003 | 10.08 | ІІІ | Шиша Н.О. | ||||
6 | Полюшко Анастасія | Чернігів “У” КПНЗ ДЮСШ “Атлет” | 28.05.2004 | 9.27 | І-юн | Середа О.А. | ||||
7 | Люткевич Анна | Бахмацький р-н МОН ДЮСШ | 11.09.2004 | 8.38 | І-юн | Малашенко І.О. | ||||
8 | Гуляй Ольга | Чернігів “У” КПНЗ ДЮСШ “Атлет” | 14.06.2003 | 7.30 | ІІ-юн | Середа О.А. | ||||
Штовхання ядра дівчата 2005-2006 р.н. і мол. (3 кг) | ||||||||||
Місце абс. | Спортсмен | Команда | Дата народження | Результ. | Розряд | Тренери | ||||
1 | Бреус Марія | Чернігів, ОДЮСШ з олім. видів | 31.03.2005 | 9.90 | ІІІ | Порядіна В.В. | ||||
2 | Шепель Ангеліна | Менська ОТГ | 14.08.2008 | 9.80 | ІІІ | Таратухіна Н.П. | ||||
3 | Ситник Даніела | Бровари МОН БВУФК | 15.05.2006 | 9.55 | ІІІ | Климук К.В.,Ревенко М.Г.Павлиш В.А. | ||||
4 | Авраменко Анастасія | Корюківський р-н, МОН, ДЮСШ | 03.04.2005 | 8.70 | І-юн | Сахута А.О. | ||||
5 | Дандель Марина | Бахмацький р-н МОН ДЮСШ | 19.03.2005 | 8.43 | І-юн | Небощицький Г.О. | ||||
6 | Яременко Ірина | Бахмацький р-н МОН ДЮСШ | 19.05.2007 | 7.66 | ІІ-юн | Небощицький Г.О. | ||||
7 | Солтан Вікторія | Менська ОТГ | 23.04.2007 | 6.54 | ІІІ-юн | Терпицька І.Л. | ||||
8 | Середа Софія | Чернігів “У” КПНЗ ДЮСШ “Атлет” | 22.11.2007 | 6.20 | ІІІ-юн | Середа О.А. |