м.Чернігів, стадіон ім. Ю.О.Гагаріна

14 квітня 2016 року

Усі результати (скачати)

 РЕЗУЛЬТАТИ КОМАНДНОЇ ПЕРШОСТІ .
Місце Команди Очки
І група
1 ДЮСШ м.Прилуки МОН  394
2 КПНЗ ДЮСШ Носівської райради МОН  390
3 Новгород-Сіверська ДЮСШ МОН  367
4 Бахмацька ДЮСШ МОН  362
5 КПНЗ ДЮСШ «Атлет» ФСТ «Україна»  340
6 Менська обл..ДЮСШ ФСТ «Колос»  339
7 КДЮСШ м.Ніжин МОН  320
8 Щорська ДЮСШ МОН  299
8 КДЮСШ №2 м.Чернігова МОН  299
10 Корюківська ДЮСШ МОН  286
11 КДЮСШ №1 м.Чернігова МОН  279
12 Менська ДЮСШ МОН  276
13 Козелецька ДЮСШ МОН  267
13 ОКДЮСШ «Спартак»  267
15 КДЮСШ «Україна»  255
16 ДЮСШ Прилуцького р-ну МОН  254
17 Борзнянська ДЮСШ МОН  235
18 Чернігівська ОДЮСШ «Колос»  162
19 Коропська ДЮСШ ФСТ «Колос»  129
20 ДЮСШ Ніжинського р-ну «Колос»  121
21 Ріпкинська ДЮСШ «Колос»  87

 

   Особисті результати.  
100м юнаки 1999-00 р.н.
Місце абс. Старт. номер Спортсмен Команда Дата народження Результ. Розряд Очки Тренери
1 1055 Красільник Ярослав Чернігів, МОН, КДЮСШ- 1 09.10.1999 11.0 Ф-11.1 І 36 Красільник Т.С.
2 88 Жидок Денис Коропський р-н, К, ДЮСШ 30.05.1999 11.2 Ф-11.3 ІІ 33 Лучко В.Л.
3 14 Барковський Нікіта Чернігів, У, КДЮСШ 13.01.1999 11.2 Ф-11.6 ІІ 30 Плотіцини
4 12 Стрижков Антон Бахмацький р-н МОН ДЮСШ 23.02.2000 11.7 Ф-11.8 ІІІ 27 Мартиненко Г.П.
5 209 Геращенко Павло Чернігів,МОН, КДЮСШ-2 11.02.1999 11.9Ф-11.9 ІІІ 25 Хорт Т.М.
6 133 Прохоренко Володимир Козелецький р-н, МОН, ДЮСШ 12.02.2000 11.8 Ф- 12.0 ІІІ 23 Сергіенко В.А.
7 1007 Джулай Денис Носівський р-н МОН ДЮСШ 25.11.2000 11.8 Ф-12.1 ІІІ 21 Савченко А.В.
8 112 Позняк Роман Чернігів «С» ОКДЮСШ 01.10.1999 12.0 Ф-12.3 ІІІ 19 Масюк А.М.
9 383 Чернев Костянтин Чернігів «У» ДЮСШ «Атлет» 09.07.2000 12.0 ІІІ 16 Шульга О.П.
10 967 Маслюк Денис Чернігів «У» ДЮСШ «Атлет» 00.00.2000 12.1 І-юн 15 Овчаренко І.М.
11 7 Халіман Євген Корюківський р-н МОН ДЮСШ 22.12.1999 12.1 І-юн 14 Лисік Р.Г.
12 37 Дмитрик Юрій Чернігів,МОН, КДЮСШ-2 05.12.1999 12.1 І-юн 13 Шевчук О.Л.
13 142 Шеїн Олександр Ніжинський р-н, К, ДЮСШ 27.09.1999 12.2 І-юн 12 Булавенко Ю.К.
14 128 Соколенко Артем Чернігів, МОН, КДЮСШ- 1 01.09.1999 12.2 І-юн 11 Красільник Т.С.
15 357 Кісельов Олександр Прилуцький р-н МОН ДЮСШ 22.07.1999 12.2 І-юн 10 Чекалін С.П.
16 15 Муравка Анатолій Чернігів, МОН, КДЮСШ- 1 10.09.1999 12.2 І-юн 9 Романчук С.П.
17 668 Купрієнко Артем Чернігів «С» КДЮСШ — 2 30.07.1999 12.2 І-юн Ос Філіпови
18 66 Мажуга Артур Чернігів,МОН, КДЮСШ-2 01.05.2000 12.3 І-юн 8 Шевчук О.Л.
19 368 Івахненко Євген Прилуки МОН ДЮСШ 18.06.1999 12.4 І-юн 7 Ракетський А.І.
20 303 Шамрук Максим Менський р-н МОН ДЮСШ 10.08.1999 12.4 І-юн 6 Пушкаренко М.Г.
21 12 Варанович Андрій Корюківський р-н МОН ДЮСШ 20.05.1999 12.4 І-юн 5 Лисік Р.Г.
22 64 Поповський Кирил Корюківський р-н МОН ДЮСШ 13.02.1999 12.5 І-юн 4 Лисік Р.Г.
23 17 Кондратьєв Андрій Чернігів, У, КДЮСШ 13.09.1999 12.5 І-юн 3 Плотіцини
24 380 Землинський Богдан Чернігів «У» ДЮСШ «Атлет» 18.10.2000 12.6 ІІ-юн 2 Шульга О.П.
25 23 Долгошей Олександр Чернігів «У» ДЮСШ «Атлет» 12.06.2000 12.6 ІІ-юн 1 Шульга О.П.
26 362 Рацин Владислав Прилуцький р-н МОН ДЮСШ 04.01.1999 12.7 ІІ-юн 0 Кравченко Г.М
27 372 Буряк Євген Прилуки МОН ДЮСШ 09.06.2000 12.8 ІІ-юн 0 Ракетський А.І.
28 72 Барбаш Володимир Чернігів,МОН, КДЮСШ-2 21.08.2000 12.8 ІІ-юн 0 Шевчук О.Л.
29 19 Давидов Денис Корюківський р-н МОН ДЮСШ 13.12.1999 12.8 ІІ-юн 0 Лисік Р.Г.
30 20 Щербань Богдан Чернігів, МОН, КДЮСШ- 1 00.00.2000 13.0 ІІ-юн 0 Романчук С.П.
31 5 Олешко Андрій Чернігів, МОН, КДЮСШ- 1 31.08.2000 13.5 ІІІ-юн 0 Красільник Т.С.
32 204 Йилдирим Дениз Чернігів «У» ДЮСШ «Атлет» 06.02.1999 13.6 ІІІ-юн 0 Корецька С.М
33 971 Гнатюк Кирил Чернігів «У» ДЮСШ «Атлет» 11.06.2001 13.6 ІІІ-юн 0 Корецька С.М
34 197 Швець Олександр Чернігів, МОН, КДЮСШ- 1 05.04.1999 13.7 ІІІ-юн 0 Романчук С.П.
35 574 Курика Микита Чернігів «У» ДЮСШ «Атлет» 18.11.2000 13.8 ІІІ-юн Ос Вятіорець С.Є.,Середа С.С.
113 Волков Олександр Чернігів ОКДЮСШ, С 20.05.2000 DNF Масюк А.М.
445 Кравець Максим Чернігів, С,ОШВСМ 08.04.1984 11.1 І п/к Луценко В.В.
966 Дворніков Андрій Чернігів «У» ДЮСШ «Атлет» 06.05.1995 11.4 ІІ п/к Вятіорець С.Є.,Середа С.С.
342 Коптіль Вадим Чернігів «У» ДЮСШ «Атлет» 00.00.1998 11.6 ІІІ п/к Овчаренко І.М.
964 Рибецький Денис Чернігів «У» ДЮСШ «Атлет» 00.00.1997 11.9 ІІІ п/к Овчаренко І.М.
100м 2001 — 2002 р.н.  
1 970 Вовк Данило Чернігів «У» ДЮСШ «Атлет» 16.05.2001 11.8 Ф-11.7 ІІІ 36 Вятіорець С.Є.,Середа С.С.
2 74 Чередніченко Олександр Коропський р-н, К, ДЮСШ 26.05.2001 12.6 Ф-12.0 ІІІ 33 Лучко В.Л.
3 2 Ковальчук Вадим Борзнянський р-н, МОН., ДЮСШ 02.06.2002 12.3 Ф-12.1 І-юн 30 Даценко О.М.
4 2120 Олешко Павло Носівський р-н МОН ДЮСШ 12.07.2002 12.4 Ф-12.2 І-юн 27 Шиша Н.О
5 969 Легкий Петро Менський р-н «К» ДЮСШ 12.07.2001 12.2 Ф-12.3 І-юн 25 Таратухіна Н.П
6 22 Мазур Дмитро Ніжин МОН ДЮСШ 02.10.2001 12.3 Ф-12.4 І-юн 23 Кремез О.М., Кремез М.П
7 128 Кучеренко Богдан Чернігів, «С» ОКДЮСШ 23.07.2001 12.5 Ф-12.4 І-юн 21 Луценко В.В
8 724 Музиченко Владислав Козелецький р-н МОН ДЮСШ 15.01.2002 12.5 Ф-12.6 І-юн 19 Шарак О.В.
9 369 Волощук Андрій Прилуцький р-н МОН ДЮСШ 26.02.2001 12.6 ІІ-юн 16 Чекалін С.П.
10 281 Опанасюк Микола Бахмацький р-н МОН ДЮСШ 30.06.2002 12.6 ІІ-юн 15 Малашенко І.О., Білич О.Л
11 381 Калітвінов Максим Чернігів «У» ДЮСШ «Атлет» 24.05.2001 12.7 ІІ-юн 14 Шульга О.П.
12 331 Шимрук Олександр Менський р-н МОН ДЮСШ 07.09.2001 12.8 ІІ-юн 13 Пушкаренко М.Г.
13 24 Демянчук Максим Ріпкінський р-н «К» ДЮСШ 27.05.2002 12.8 ІІ-юн 12 Дубоносова Н.М
14 13 Ярмольченко Ігор Чернігів, У, КДЮСШ 17.11.2002 12.9 ІІ-юн 11 Плотіцини
15 716 Кудлай Павло Прилуки МОН ДЮСШ 12.07.2001 12.9 ІІ-юн 10 Мачульний Є.В
16 39 Гавриленко Максим Чернігів МОН КДЮСШ — 2 12.06.2003 13.0 ІІ-юн 9 Шевчук О.Л.
17 247 Машко Ігор Ріпкінський р-н «К» ДЮСШ 13.01.2002 13.1 ІІІ-юн 8 Дубоносова Н.М
18 77 Прищепа Ігор Чернігів, У, КДЮСШ 21.07.2001 13.1 ІІІ-юн 7 Плотіцини
19 248 Ємець Владислав Менський р-н «К» ДЮСШ 19.05.2001 13.1 ІІІ-юн 6 Таратухіна Н.П
20 251 Мишура Олег Чернігів, МОН, КДЮСШ- 1 16.12.2001 13.1 ІІІ-юн 5 Красільник Т.С.
21 1112 Чекіна Руслан Носівський р-н МОН ДЮСШ 29.06.2002 13.3 ІІІ-юн 4 Борисенко О.В
22 662 Джиба Владислав Чернігів «С» КДЮСШ — 2 09.02.2001 13.3 ІІІ-юн Ос Філіпови
23 1 Захарченко Вадим Ніжин МОН ДЮСШ 03.11.2001 13.4 ІІІ-юн 3 Кремез О.М., Кремез М.П
24 351 Постован Юрій Прилуки МОН ДЮСШ 09.12.2001 13.4 ІІІ-юн 2 Ракетський А.І.
25 357 Фень Андрій Прилуки МОН ДЮСШ 08.05.2004 13.5 ІІІ-юн 1 Бобровська О.А
26 22 Руденко Нікіта Чернігів, МОН КДЮСШ -2 03.05.2001 13.6 ІІІ-юн 0 Луценко І.В
27 903 Мілевський Олександр Щорський р-н МОН ДЮСШ 00.00.2005 13.6 ІІІ-юн 0 Лахадінов Є.О.
28 10 Калюжний Артем Менський р-н «К» ДЮСШ 00.00.2003 13.8 ІІІ-юн Ос Калюжна Т.
29 76 Грищенко Владислав Чернігів, У, КДЮСШ 00.00.2002 13.9 ІІІ-юн 0 Мельник О.М
30 2238 Чистий Богдан Менський р-н «К» ДЮСШ 07.09.2003 14.0 ІІІ-юн 0 Терпицька І.Л.
31 17 Ходяков Ярослав Чернігів «У» ДЮСШ «Атлет» 01.01.2001 14.2 б/р 0 Шульга О.П.
31 12 Охрименко Станіслав Чернігів «У» ДЮСШ «Атлет» 00.00.2001 14.3 б/р 0 Шульга О.П.
33 11 Коврига Сергій Менський р-н «К» ДЮСШ 20.01.2004 14.4 б/р Ос Таратухіна Н.П
34 14 Рутта Олег Менський р-н «К» ДЮСШ 02.02.2003 14.5 б/р Ос Таратухіна Н.П
35 579 Бродський Ян Менський р-н «К» ДЮСШ 00.00.2005 14.6 б/р Ос Таратухіна Н.П
36 905 Коробко Павло Щорський р-н МОН ДЮСШ 00.00.2003 14.8 б/р 0 Лахадінов Є.О.
37 15 Хаценко Дмитро Чернігів, МОН, КДЮСШ- 1 07.12.2001 15.0 б/р 0 Красільник Т.С.
38 3 Калюжний Ілля Менський р-н «К» ДЮСШ 00.00.2005 15.5 б/р Ос Калюжна Т.
39 534 Кумейко Владислав Чернігів, МОН, КДЮСШ- 1 28.11.2002 16.9 б/р 0 Григор»єва Н.М.
40 473 Зієров Павло Чернігів, МОН, КДЮСШ- 1 00.00.2003 17.3 б/р 0 Григор»єва Н.М.
359 Каленичеко Артур Прилуцький р-н МОН ДЮСШ 22.04.2001 DQ Куц А.С.
45 Огняник Микита Чернігів, «С» ОКДЮСШ 16.05.2002 DNS Луценко В.В
13 Неділя Дмитро Чернігів, МОН, КДЮСШ- 1 00.00.2002 DNS Лисенко К.В.
200м 1999 — 2000 р.н.
1 1055 Красільник Ярослав Чернігів, МОН, КДЮСШ- 1 09.10.1999 23.5 ІІ 36 Красільник Т.С.
2 14 Барковський Нікіта Чернігів, У, КДЮСШ 13.01.1999 24.3 ІІІ 33 Плотіцини
3 967 Маслюк Денис Чернігів «У» ДЮСШ «Атлет» 00.00.2000 24.8 ІІІ 30 Овчаренко І.М.
4 142 Савин Максим Козелецький р-н МОН ДЮСШ 13.05.2000 25.0 ІІІ 27 Шарак О.В.
5 1007 Джулай Денис Носівський р-н МОН ДЮСШ 25.11.2000 25.5 ІІІ 25 Савченко А.В.
6 209 Геращенко Павло Чернігів,МОН, КДЮСШ-2 11.02.1999 25.5 ІІІ 23 Шевчук О.Л.
7 13 Ващенко Артем Чернігів, МОН, КДЮСШ- 1 29.03.2000 25.7 І-юн 21 Антонова В.Г.
8 128 Соколенко Артем Чернігів, МОН, КДЮСШ- 1 01.09.1999 26.0 І-юн 19 Красільник Т.С.
9 17 Кондратьєв Андрій Чернігів, У, КДЮСШ 13.09.1999 26.1 І-юн 16 Плотіцини
10 72 Барбаш Володимир Чернігів,МОН, КДЮСШ-2 21.08.2000 26.3 І-юн 15 Шевчук О.Л.
11 72 Чеботар Дмитро Чернігів, МОН, КДЮСШ- 1 00.00.1999 26.3 І-юн 14 Романчук С.П.
12 37 Дмитрик Юрій Чернігів,МОН, КДЮСШ-2 05.12.1999 26.4 І-юн 13 Шевчук О.Л.
13 576 Неділя Назар Чернігів, У, КДЮСШ 00.00.2000 28.2 ІІІ-юн 12 Лагункова Н.М., Клюєв А.О.
14 5 Олешко Андрій Чернігів, МОН, КДЮСШ- 1 31.08.2000 28.4 ІІІ-юн 11 Красільник Т.С.
15 631 Перепуст Нікіта Чернігів, МОН, КДЮСШ- 1 00.00.2000 28.9 б/р 10 Романчук С.П.
16 574 Курика Микита Чернігів «У» ДЮСШ «Атлет» 18.11.2000 30.1 б/р Ос Вятіорець С.Є.,Середа С.С.
242 Протченко Владислав Ріпкінський р-н «К» ДЮСШ 27.05.2002 DNS Дубоносова Н.М
88 Жидок Денис Коропський р-н, К, ДЮСШ 30.05.1999 DNS Лучко В.Л.
965 Чорнобай Микола Чернігів «С» ОКДЮСШ 07.03.2000 DNS Масюк А.М.
472 Іванов Микита Чернігів, МОН, КДЮСШ- 1 00.00.2000 DNS Романчук С.П.
113 Улько Артур Чернігів «С» ОКДЮСШ 26.05.2000 DNS Масюк А.М.
366 Гончаров Ростислав Прилуки МОН ДЮСШ 26.04.2000 DNS Мачульний Є.В
23 Долгошей Олександр Чернігів «У» ДЮСШ «Атлет» 12.06.2000 DNS Шульга О.П.
303 Шамрук Максим Менський р-н МОН ДЮСШ 10.08.1999 DNS Пушкаренко М.Г.
200 м 2001 р.н. і мол.    
1 962 Чепінога Дмитро Прилуки МОН ДЮСШ 04.05.2001 25.9 І-юн 36 Мачульний Є.В
2 22 Мазур Дмитро Ніжин МОН ДЮСШ 02.10.2001 26.6 ІІ-юн 33 Кремез О.М., Кремез М.П
3 369 Волощук Андрій Прилуцький р-н МОН ДЮСШ 26.02.2001 27.3 ІІ-юн 30 Чекалін С.П.
4 35 Сироватко Максим Чернігів МОН КДЮСШ — 2 01.02.2003 27.5 ІІ-юн 27 Шевчук О.Л.
5 351 Постован Юрій Прилуки МОН ДЮСШ 09.12.2001 27.9 ІІІ-юн 25 Ракетський А.І.
6 39 Гавриленко Максим Чернігів МОН КДЮСШ — 2 12.06.2003 28.5 ІІІ-юн 23 Шевчук О.Л.
7 357 Нога Роман Прилуки МОН ДЮСШ 01.04.2001 28.7 б/р 21 Мачульний Є.В
8 130 Хоменко Євгеній Ріпкінський р-н «К» ДЮСШ 24.11.2002 29.0 б/р 19 Дубоносова Н.М
9 22 Руденко Нікіта Чернігів, МОН КДЮСШ -2 03.05.2001 29.2 б/р 16 Луценко І.В
10 1 Захарченко Вадим Ніжин МОН ДЮСШ 03.11.2001 29.3 б/р 15 Кремез О.М., Кремез М.П
11 2238 Чистий Богдан Менський р-н «К» ДЮСШ 07.09.2003 29.8 б/р 14 Терпицька І.Л.
12 96 Щур Валентин Чернігів, МОН, КДЮСШ- 1 14.02.2001 29.8 б/р 13 Романчук С.П.
13 12 Михайлов Артем Ніжинський р-н, К, ДЮСШ 28.06.2002 30.2 б/р 12 Півторацький С.М.
14 17 Ходяков Ярослав Чернігів «У» ДЮСШ «Атлет» 01.01.2001 30.6 б/р 11 Шульга О.П.
15 902 Тимошенко Максим Щорський р-н МОН ДЮСШ 14.08.2003 30.7 б/р 10 Лахадінов Є.О.
16 12 Охрименко Станіслав Чернігів «У» ДЮСШ «Атлет» 00.00.2001 30.9 б/р 9 Шульга О.П.
17 534 Кумейко Владислав Чернігів, МОН, КДЮСШ- 1 28.11.2002 37.1 б/р 8 Григор»єва Н.М.
18 473 Зієров Павло Чернігів, МОН, КДЮСШ- 1 00.00.2003 42.0 б/р 7 Григор»єва Н.М.
208 Бован Олексій Чернігів «С» ОКДЮСШ 21.08.2001 DNS Луценко І.В.
2 Ковальчук Артем Борзнянський р-н, МОН., ДЮСШ 02.06.2002 DNS Даценко О.М.
15 Хаценко Дмитро Чернігів, МОН, КДЮСШ- 1 07.12.2001 DNS Красільник Т.С.
381 Калітвінов Максим Чернігів «У» ДЮСШ «Атлет» 24.05.2001 DNS Шульга О.П.
971 Гнатюк Кирил Чернігів «У» ДЮСШ «Атлет» 11.06.2001 DNS Корецька С.М
128 Кучеренко Богдан Чернігів «С» ОКДЮСШ 23.07.2001 DNS Луценко І.В.
74 Чередніченко Олександр Коропський р-н, К, ДЮСШ 26.05.2001 DNS Лучко В.Л.
251 Мишура Олег Чернігів, МОН, КДЮСШ- 1 16.12.2001 DNS Красільник Т.С.
900 Луценко Іван Чернігів, С,ОШВСМ 07.03.1987 23.4 ІІ п/к Луценко В.В.
342 Коптіль Вадим Чернігів «У» ДЮСШ «Атлет» 00.00.1998 23.9 ІІІ п/к Овчаренко І.М.
964 Рибецький Денис Чернігів «У» ДЮСШ «Атлет» 00.00.1997 25.2 ІІІ п/к Овчаренко І.М.
1285 Пісня Сергій Чернігів «С» ОКДЮСШ 16.12.1997 26.2 І-юн п/к Луценко В.В.
333 Лиходід Дмитро Ніжинський р-н, К, ДЮСШ 20.11.1998 28.3 ІІІ-юн п/к Сахно В.К.
400м юнаки 1999 — 2000 р.н.
1 965 Чорнобай Микола Чернігів, С, ОКДЮСШ 07.03.2000 54.0 ІІІ 36 Масюк А.М.
2 366 Гончаров Ростислав Прилуки МОН ДЮСШ 26.04.2000 54.8 ІІІ 33 Мачульний Є.В
3 246 Крюков Денис Чернігів,У, КДЮСШ 00.00.1999 55.1 ІІІ 30 Лагункова Н.М.Клюєв А.О.
4 213 Галушка Максим Чернігів, МОН КДЮСШ -2 06.06.1999 56.0 ІІІ 27 Хорт Т.М.
5 342 Халімон Євген Корюківський р-н МОН ДЮСШ 22.12.1999 1.00,6 ІІ-юн 25 Лисік Р.Г.
6 310 Павленко Максим Менський р-н, МОН, ДЮСШ 10.02.2000 1.00,2 ІІ-юн 23 Пушкаренко М.Г.
7 204 Йилдирим Дениз Чернігів «У» ДЮСШ «Атлет» 06.02.1999 1.02,4 ІІІ-юн 21 Корецька С.М
8 329 Гильдеєв Ярослав Менський р-н, МОН, ДЮСШ 17.10.1999 1.02,5 ІІІ-юн 19 Пушкаренко М.Г.
9 23 Шакун Генадій Менський р-н, МОН, ДЮСШ 11.03.1999 1.04,4 б/р 16 Трепач А.М.
10 197 Швець Олександр Чернігів, МОН, КДЮСШ- 1 03.04.1999 1.06,8 б/р 15 Романчук С.П.
11 85 Головань Олександр Борзнянський р-н, МОН., ДЮСШ 11.03.2000 1.02,4 б/р 14 Яковенко О.В.
973 Корогод Дмитро Чернігів «С» КДЮСШ — 2 30.07.1996 51.5 ІІ п/к Філіпови
966 Дворніков Андрій Чернігів «У» ДЮСШ «Атлет» 06.01.1995 51.8 ІІ п/к Вятіорець С.Є.,Середа С.С.
1285 Пісня Сергій Чернігів «С» ОКДЮСШ 16.12.1997 58.7 І-юн п/к Луценко В.В.
400м 2001 р.н. і мол.
1 970 Вовк Данило Чернігів «У» ДЮСШ «Атлет» 16.05.2001 55.3 ІІІ 36 Вятіорець С.Є.,Середа С.С.
2 208 Каранда Микита Чернігів,МОН, КДЮСШ-2 09.01.2002 56.9 І-юн 33 Хорт Т.М.
3 208 Бован Олексій Чернігів «С» ОКДЮСШ 21.08.2001 58.3 І-юн 30 Луценко І.В.
4 63 Ніколайчук Богдан Корюківський р-н МОН ДЮСШ 03.01.2001 58.6 І-юн 27 Лисік Р.Г.
5 48 Добродєй Дмитро Чернігів «С» ОКДЮСШ 22.09.2002 59.6 ІІ-юн 25 Луценко В.В.
6 35 Сироватко Максим Чернігів МОН КДЮСШ — 2 01.02.2003 1.01,4 ІІ-юн 23 Шевчук О.Л.
7 481 Колодій Дмитро Щорський р-н МОН ДЮСШ 15.10.2001 1.01,9 ІІІ-юн 21 Лахадінов Є.О.
8 241 Опанасюк Микола Бахмацький р-н МОН ДЮСШ 30.06.2002 1.02,4 ІІІ-юн 19 Малашенко І.О., Білич О.Л
9 75 Устинов Дмитро Чернігів, У, КДЮСШ 00.00.2001 1.05.5 б/р 16 Мельник О.М.
10 716 Кудлай Павло Прилуки МОН ДЮСШ 12.07.2001 1.05.6 б/р 15 Мачульний Є.В
11 18 Кошленко Олексій Борзнянський р-н, МОН., ДЮСШ 27.03.2002 1.07.6 б/р 14 Романенко Р.О.
12 627 Єрмак Ігор Чернігів, МОН, КДЮСШ- 1 00.00.2001 1.10.7 б/р 13 Григор»єва Н.М.
13 99 Гнивек Тарас Чернігів, У, КДЮСШ 17.11.2001 1.13.1 б/р 12 Дятлова Ю.В.
14 248 Токар Володимир Чернігів, У, КДЮСШ 12.02.2002 1.20.1 б/р 11 Дятлова Ю.В.
15 102 Коптяєв Андрій Чернігів, У, КДЮСШ 05.05.2005 1.21,0 б/р 10 Дятлова Ю.В.
16 462 Нестеренко Олексій Чернігів, МОН, КДЮСШ- 1 14.04.2002 1.23,2 б/р 9 Григор»єва Н.М.
17 129 Костирко Єгор Чернігів, У, КДЮСШ 31.08.2003 1.28.6 б/р 8 Дятлова Ю.В.
18 503 Макаренко Макар Чернігів, МОН, КДЮСШ- 1 14.05.2002 1.30,6 б/р 7 Григор»єва Н.М.
964 Осаревич Вячеслав Чернігів «У» ДЮСШ «Атлет» 18.05.2001 DNS Вятіорець С.Є.,Середа С.С.
472 Гурський Анатолій Чернігів, МОН, КДЮСШ- 1 00.00.2002 DNS Григор»єва Н.М.
800м 1999 — 2000 р.н         
1 74 Піддубний Юрій Коропський р-н, К, ДЮСШ 17.10.1999 2.12,3 ІІІ 36 Лучко В.Л.
2 142 Лисиця Дмитро Н-Сіверський МОН ДЮСШ 25.10.2000 2.13,9 ІІІ 33 Клименко В.В.
3 49 Пустовіт Андрій Борзнянський р-н, МОН., ДЮСШ 02.06.1999 2.20.7 І-юн 30 Яковенко О.В.
4 97 Сивак Олексій Борзнянський р-н, МОН., ДЮСШ 26.03.1999 2.25,7 І-юн 27 Романенко Р.О.
5 34 Шульга Роман Менський р-н, МОН, ДЮСШ 12.10.1999 2.28.6 І-юн 25 Трепач А.М.
6 80 Дяченко Олексій Чернігів, МОН, КДЮСШ- 1 24.10.2000 2.36.6 ІІ-юн 23 Романчук С.П.
464 Салата Олександр Щорський р-н МОН ДЮСШ 00.00.2000 DQ Карпенко О.М.
2209 Голуб Владислав Чернігів, «С» ОШВСМ 00.00.1991 2.03,0 ІІ п/к Філіпови
77 Секера Дмитро Чернігів «У» ДЮСШ «Атлет» 00.00.1994 2.03.4 ІІ п/к Овчаренко І.М.
48 Кривопуск Юрій Чернігів, «С» ОКДЮСШ 28.04.1995 2.06,3 ІІ п/к Луценко В.В.
292 Прокоф»єв Павло Бахмацький р-н МОН ДЮСШ 30.06.1998 2.08.3 ІІ п/к Мартиненко Г.П.
2055 Романенко Олександр Ніжинський р-н, «К», ДЮСШ 26.09.1984 2.09.8 ІІ п/к Сахно В.К.
20 Хрущ Дмитро Чернігів, У, КДЮСШ 26.08.1997 2.10.0 ІІ п/к Рябов В.В.
142 Фіілоненко Вячеслав Ніжинський р-н, «К», ДЮСШ 12.05.1997 2.16,4 ІІІ п/к Сахно В.К.
333 Бережной Олександр Ніжинський р-н, «К», ДЮСШ 20.09.1997 2.29.5 І-юн п/к Сахно В.К.
129 Чудівський Сергій Чернігів «У» ДЮСШ «Атлет» 00.00.1997 2.31.1 ІІ-юн п/к Овчаренко І.М.
800м юнаки 2001 р.н. і мол. 
1 188 Хохленко Назар Н-Сіверський МОН ДЮСШ 04.02.2001 2.10,9 ІІІ 36 Клименко В.В.
2 63 Ніколайчук Богдан Корюківський р-н МОН ДЮСШ 03.01.2001 2.18.8 ІІІ 33 Лисік Р.Г.
3 7550 Солонець Артур Носівський р-н, МОН, ДЮСШ 16.02.2001 2.23.6 І-юн 30 Папіна О.П.
4 93 Кутер Сергій Борзнянський р-н, МОН., ДЮСШ 28.05.2001 2.24.4 І-юн 27 Романенко Р.О.
5 2344 Гаркавий Кирил Н-Сіверський МОН ДЮСШ 26.11.2002 2.29.2 І-юн 25 Клименко В.В.
6 361 Капленко Богдан Прилуцький р-н МОН ДЮСШ 08.08.2001 2.30.3 ІІ-юн 23 Жук Є.В.
7 382 Слиш Олександр Чернігів «У» ДЮСШ «Атлет» 12.10.2000 2.32,4 ІІ-юн 21 Шульга О.П.
8 735 Санченко Єлісєй Козелецький р-н МОН ДЮСШ 03.07.2001 2.32,9 ІІ-юн 19 Шарак О.В.
9 903 Мілевський Олександр Щорський р-н МОН ДЮСШ 00.00.2003 2.38,4 ІІ-юн 16 Лахадінов Є.О.
10 20 Гречанюк Владислав Чернігів, МОН, КДЮСШ- 1 27.02.2003 2.44.0 ІІІ-юн 15 Антонова В.Г.
11 204 Рябуха Роман Н-Сіверський МОН ДЮСШ 06.05.2002 2.45.4 ІІІ-юн 14 Клименко В.В.
12 469 Анісовець Богдан Чернігів, МОН, КДЮСШ- 1 24.01.2003 2.47.1 ІІІ-юн 13 Григор»єва Н.М.
13 12 Михайлов Артем Ніжинський р-н, «К», ДЮСШ 28.06.2002 2.52.0 б/р 12 Півторацький С.М.
14 905 Коробко Павло Щорський р-н МОН ДЮСШ 00.00.2003 2.52,6 б/р 11 Лахадінов Є.О.
15 255 Гурін Едуард Щорський р-н МОН ДЮСШ 00.00.2001 3.06.7 б/р 10 Карпенко О.М.
16 72 Востриков Нікіта Чернігів, МОН, КДЮСШ- 1 24.09.2001 3.10,3 б/р 9 Романчук С.П.
17 510 Ходикін Микола Чернігів, МОН, КДЮСШ- 1 04.03.2003 3.30,5 б/р 8 Григор»єва Н.М.
18 574 Шпитальний Богдан Чернігів «У» ДЮСШ «Атлет» 05.03.2002 DNS Вятіорець С.Є.,Середа С.С.
19 971 Брика Богдан Чернігів «У» ДЮСШ «Атлет» 01.06.2001 DNS Вятіорець С.Є.,Середа С.С.
20 902 Тимошенко Максим Щорський р-н МОН ДЮСШ 14.08.2003 DNS Лахадінов Є.О.
1500м юнаки 1998-99 р.н. 1999 — 2000 р.н.
1 479 Доненко Дмитро Бахмацький р-н «К» ДЮСШ 09.05.1999 4.24,5 ІІ Ос Севастьянов В.Ю.
2 155 Рева Євгеній Н-Сіверський МОН ДЮСШ 23.04.2000 4.25,5 ІІІ 36 Клименко В.В.
3 9 Слісаренко Максим Чернігів «С» ОКДЮСШ 16.04.2000 4.25,8 ІІІ 33 Масюк А.М.
4 42 Сотник Євген Корюківський р-н МОН ДЮСШ 09.01.1999 4.48,9 ІІІ 30 Лисік Р.Г.
5 720 Суінов Рустам Козелецький р-н МОН ДЮСШ 21.10.1999 4.58,4 І-юн 27 Шарак О.В.
6 8 Копил Віктор Борзнянський р-н, МОН., ДЮСШ 15.03.1999 4.58,6 І-юн 25 Романенко Р.О.
7 336 Сердюченко Дмитро Прилуцький р-н МОН ДЮСШ 21.05.1999 4.59,7 І-юн 23 Чекалін С.П.
8 152 Вовк Іван Н-Сіверський МОН ДЮСШ 16.09.1999 5.07,7 ІІ-юн 21 Клименко В.В.
9 364 Марченко Олександр Прилуцький р-н МОН ДЮСШ 31.08.1999 5.14.0 ІІ-юн 19 Васенко М.О.
10 94 Рябченко Денис Чернігів, МОН, КДЮСШ- 1 16.06.1999 5.20,7 ІІ-юн 16 Кармелюк А.І.
11 357 Бондаренко Євген Прилуцький р-н МОН ДЮСШ 15.07.1999 5.22,5 ІІ-юн 15 Васенко М.О.
12 11 Дячок Владислав Ніжинський р-н, «К», ДЮСШ 18.09.2000 6.08,0 б/р 14 Півторацький С.М.
15 Корецький Віталій Чернігів, МОН, КДЮСШ- 1 09.07.1999 DNS Шевцова Л.В.
1500м 2001 р.н. і мол.          
1 10 Карпенко Дмитро Корюківський р-н МОН ДЮСШ 21.09.2001 4.47,1 ІІІ 36 Лисік Р.Г.
2 486 Анищенко Денис Щорський р-н МОН ДЮСШ 09.06.2001 4.56,2 І-юн 33 Лахадінов Є.О.
3 100 Шугалій Володимир Борзнянський р-н, МОН., ДЮСШ 26.01.200222 5.05,4 ІІ-юн 30 Даценко О.М.
4 362 Христюк Володимир Прилуцький р-н МОН ДЮСШ 04.01.2001 5.06,1 ІІ-юн 27 Жук Є.В.
5 484 Грищенко Валерій Щорський р-н МОН ДЮСШ 12.06.2001 5.13,6 ІІ-юн 25 Лахадінов Є.О.
6 93 Бренз Данило Н-Сіверський МОН ДЮСШ 04.09.2002 5.16,7 ІІ-юн 23 Бренз А.М.
7 15 Лисенко Олег Чернігів, МОН, КДЮСШ- 1 04.05.2002 5.35,4 ІІІ-юн 21 Лисенко К.В.
8 971 Брика Богдан Чернігів «У» ДЮСШ «Атлет» 01.06.2001 5.37,5 ІІІ-юн 19 Вятіорець С.Є.,Середа С.С.
9 5 Реховський Павло Н-Сіверський МОН ДЮСШ 04.07.2002 5.38,2 ІІІ-юн 16 Клименко В.В.
10 9 Котов Владислав Н-Сіверський МОН ДЮСШ 18.11.2001 5.38,6 ІІІ-юн 15 Бренз А.М.
11 6 Колос Владислав Н-Сіверський МОН ДЮСШ 03.07.2002 5.47.1 ІІІ-юн 14 Бренз А.М.
12 518 Кравченко Павло Чернігів, МОН, КДЮСШ- 1 22.07.2001 5.55,0 б/р 13 Григор»єва Н.М.
13 72 Куропаткін Владислав Н-Сіверський МОН ДЮСШ 25.08.2002 5.59,0 б/р 12 Бренз А.М.
14 574 Шпитальний Богдан Чернігів «У» ДЮСШ «Атлет» 05.03.2002 6.18,3 б/р 11 Вятіорець С.Є.,Середа С.С.
15 60 Скорина Владислав Чернігів, МОН, КДЮСШ- 1 12.10.2002 6.20.0 б/р 10 Лисенко К.В.
Стрибки у довжину юнаки 1999-2000 р.н.
1 8 Мордашко Ярослав Менський р-н МОН ДЮСШ 19.08.1999 6.30 ІІ 36 Терпицька І.Л.
2 15 Муравка Анатолій Чернігів, МОН, КДЮСШ- 1 10.09.1999 5.64 І-юн 33 Романчук С.П.
3 157 Кравченко Антон Бахмацький р-н МОН ДЮСШ 00.00.2000 5.52 І-юн 30 Іванько Ю.Б.
4 383 Чернєв Костянтин Чернігів «У» ДЮСШ «Атлет» 09.07.2000 5.50 І-юн 27 Шульга О.П.
5 374 Івахненко Євген Прилуки МОН ДЮСШ 18.06.1999 5.48 І-юн 25 Ракетський А.І.
6 66 Мажуга Артур Чернігів МОН КДЮСШ — 2 01.05.2000 5.17 ІІ-юн 23 Шевчук О.Л.
7 12 Варанович Андрій Корюківський р-н МОН ДЮСШ 20.05.1999 5.05 ІІ-юн 21 Лисік Р.Г.
8 8 Поповський Кирил Корюківський р-н МОН ДЮСШ 13.02.1999 5.02 ІІ-юн 19 Лисік Р.Г.
9 19 Давидов Денис Корюківський р-н МОН ДЮСШ 30.12.1999 4.81 ІІ-юн 16 Лисік Р.Г.
10 327 Заяц Юрій Менський р-н МОН ДЮСШ 17.03.1999 4.51 ІІІ-юн 14 Пушкаренко М.Г.
11 631 Перепуст Нікіта Чернігів, МОН, КДЮСШ- 1 00.00.2000 4.13 ІІІ-юн 13 Романчук С.П.
372 Буряк Євген Прилуки МОН ДЮСШ 09.06.2000 ХХХ 0 Ракетський А.І.
57 Дейнеко Юрій Чернігів «У» ДЮСШ «Атлет» 00.00.1996 5.02 ІІ-юн п/к  Буланов О.М.
177 Зозуля Олександр Бахмацький р-н МОН ДЮСШ 00.00.1998 4.77 ІІ-юн п/к Мартиненко Г.П.
Стрибки у довжину юнаки 2001 р.н. і мол.        
1 14 Легкий Петро Менський р-н «К» ДЮСШ 12.07.2001 5.60 І-юн 36 Таратухіна Н.П.
2 5 Чепінога Дмитро Прилуки МОН ДЮСШ 04.05.2001 5.56 І-юн 33 Мачульний Є.В.
3 9 Ємець Владислав Менський р-н «К» ДЮСШ 19.05.2001 5.50 І-юн 30 Таратухіна Н.П.
4 10 Карпенко Дмитро Корюківський р-н МОН ДЮСШ 21.03.2001 5.34 І-юн 27 Лисік Р.Г.
5 668 Джиба Владислав Чернігів «С» КДЮСШ — 2 09.02.2001 5.21 ІІ-юн Ос Філіпови
6 481 Колодій Дмитро Щорський р-н МОН ДЮСШ 15.10.2001 5.14 ІІ-юн 25 Лахадінов Є.О.
7 56 Фень Юрій Прилуки МОН ДЮСШ 00.00.2004 4.90 ІІ-юн 23 Бобровська О.А.
8 357 Нога Роман Прилуки МОН ДЮСШ 02.04.2002 4.84 ІІ-юн 21 Мачульний Є.В.
9 40 Кудлай Ярослав Чернігів «У» ДЮСШ «Атлет» 00.00.2001 4.69 ІІІ-юн Ос Буланов О.М.
10 21 Сова Дмитро Чернігів МОН КДЮСШ — 2 22.01.2002 4.58 ІІІ-юн 19 Хорт Т.М.
11 48 Добродєй Дмитро Чернігів «С» ОКДЮСШ 22.04.2002 4.54 ІІІ-юн 16 Луценко В.В.
12 1130 Рутта Олег Менський р-н «К» ДЮСШ 02.02.2003 4.44 ІІІ-юн Ос Таратухіна Н.П.
13 96 Щур Валентин Чернігів, МОН, КДЮСШ- 1 14.02.2001 4.14 ІІІ-юн 15 Романчук С.П.
14 45 Коврига Сергій Менський р-н «К» ДЮСШ 20.01.2004 4.06 ІІІ-юн Ос Таратухіна Н.П.
15 77 Тарасенко Віталій Чернігів «С» ОКДЮСШ 04.12.2004 4.03 ІІІ-юн 14 Луценко І..В.
16 579 Бродський Ян Менський р-н «К» ДЮСШ 00.00.2005 3.87 б/р Ос Таратухіна Н.П.
17 3 Калюжний Ілля Менський р-н «К» ДЮСШ 00.00.2005 3.59 б/р Ос Калюжная Т.
18 331  Шамрук Олександр Менський р-н, МОН, ДЮСШ 07.09.2001 ХХХ 0 Пушкаренко М.Г.
19 10 Калюжний Артем Менський р-н «К» ДЮСШ 00.00.2003 DNS Ос Таратухіна Н.П.
20 2120 Олешко Павло Носівський р-н, МОН, ДЮСШ 12.07.2002 DNS 0 Шиша Н.О.
Штовхання ядра юнаки 1999-2000 р.н.
1 1 Кравченко Дмитро Ніжин, МОН, ДЮСШ 04.02.1999 17.20 КМС 36 Кремез О.М. Кремез М.П.
2 56 Юрченко Юрій Козелецький р-н МОН ДЮСШ 16.04.2000 12.66 ІІІ 30 Сергієнко В.А.
3 73 Павленко Артем Носівський р-н, МОН, ДЮСШ 02.11.1999 12.37 ІІІ 33 Борисенко О.В.
4 43 Зелений Євген Корюківський р-н МОН  ДЮСШ 24.07.2000 12.32 ІІІ 27  Лисік Р.Г.
5 355 Пономаренко Вадим Прилуцький р-н МОН ДЮСШ 22.04.2000 11.86 І-юн 25 Куц А.С.
6 79 Мілейко Костянтин Корюківський р-н МОН  ДЮСШ 15.06.2000 11.24 І-юн 23 Кукуюк М.Д.
7 78 Олійник Тимофій Корюківський р-н МОН  ДЮСШ 01.03.1999 11.23 І-юн 21 Кукуюк М.Д..
8 1107 Грищенко Вадим Бахмацький р-н , «К», ДЮСШ 31.05.2000 11.07 І-юн Ос Севастьянов В.Ю.
9 364 Марченко Олександр Прилуцький р-н МОН ДЮСШ 31.08.1999 10.79 ІІ-юн 19 Васенко М.О.
10 113 Бабіч Руслан Чернігів «С» ОКДЮСШ 06.04.2000 10.62 ІІ-юн 16 Масюк А.М.
11 12 Максюта Антон Корюківський р-н МОН  ДЮСШ 19.05.2000 10.26 ІІ-юн 15 Кукуюк М.Д..
12 464 Салата Олександр Щорський р-н МОН  ДЮСШ 00.00.2000 8.86 ІІІ-юн 14 Карпнеко О.М.
233 Чухрай Вячеслав Носівський р-н, МОН, ДЮСШ 02.01.2000 ХХХ 0 Шиша Н.О.
200 Ткаліч Владислав Носівський р-н, МОН, ДЮСШ 04.07.2000 ХХХ 0 Шиша Н.О.
Штовхання ядра юнаки 2001 р.н. і мол.
1 1130 Харковник Артем Менський р-н «К» ДЮСШ 09.03.2002 12.33 І-юн 36 Таратухіна Н.П.
2 366 Тищенко Владислав Прилуцький р-н МОН ДЮСШ 05.04.2001 11.72 І-юн 33 Кравченко Г.М.
3 455 Нікіфоренко Василь Корюківський р-н МОН  ДЮСШ 02.03.2001 11.21 І-юн 30 Кукуюк М.Д.
4 359 Каленіченко Артур Прилуцький р-н МОН ДЮСШ 22.04.2001 9.80 ІІ-юн 27 Куц А.С.
5 566 Сухий Дмитро Корюківський р-н МОН  ДЮСШ 17.03.2003 9.54 ІІ-юн 25 Кукуюк М.Д.
6 1115 Джантаєв Максим Носівський р-н, МОН, ДЮСШ 27.09.2001 9.33 ІІІ-юн 23 Савченко А.В.
7 453 Тищенко Богдан Менський р-н «К» ДЮСШ 24.01.2003 8.97 ІІІ-юн 21 Таратухіна Н.П.
8 9 Коряк Валерій Менський р-н «К» ДЮСШ 05.02.2004 8.00 ІІІ-юн Ос Таратухіна Н.П.
9 255 Гурін Едуард Щорський р-н МОН  ДЮСШ 00.00.2001 7.80 б/р 19 Карпнеко О.М.
10 90 Космач Дмитро Корюківський р-н МОН  ДЮСШ 06.05.2002 7.27 б/р 15 Кукуюк М.Д.
11 77 Биковець Олександр Чернігів,К, ДЮСШ 12.11.2002 7.18 б/р 14 Порядіна В.В.
12 19 Штупун Іван Чернігів «С» ОКДЮСШ 26.04.2001 7.12 б/р 13 Луценко І..В.
Метання диску юнаки 1999-2000 р.н.
1 1 Кравченко Дмитро Ніжин, МОН, ДЮСШ 04.02.1999 39.52 ІІІ 36 Кремез О.М. Кремез М.П.
2 23 Павленко Анатолій Козелецький р-н МОН ДЮСШ 04.07.2000 29.42 ІІ-юн 33 Шарак О.В.
3 73 Павленко Артем Носівський р-н, МОН, ДЮСШ 02.11.1999 28.01 ІІІ-юн 30 Борисенко О.В.
4 239 Гриценко Вадим Бахмацький р-н , «К», ДЮСШ 31.05.2000 23.51 б/р Ос Севастьянов В.Ю.
5 95 Чухрай Вячеслав Носівський р-н, МОН, ДЮСШ 02.01.2000 23.33 б/р 27 Шиша Н.О.
6 78 Ткаліч Владислав Носівський р-н, МОН, ДЮСШ 04.07.2000 21.81 б/р 25 Шиша Н.О.
7 9 Коряк Валерій Менський р-н «К» ДЮСШ 05.02.2004 21.11 б/р Ос Таратухіна Н.П.
8 89 Донець Ігор Чернігів,У, ДЮСШ «Атлет» 23.08.2003 20.94 б/р 23 Середа О.А.
9 78 Олексієнко Олег Чернігів,К, ОДЮСШ 20.10.2004 17.20 б/р 21 Порядіна В.В.
Метання диску юнаки 2001 р.н. і мол..
1 32 Харковник Артем Менський р-н «К» ДЮСШ 09.03.2002 37.09 І-юн 36 Таратухіна Н.П.
2 1515 Данилко Сергій Носівський р-н, МОН, ДЮСШ 29.12.2001 34.50 І-юн 33 Шиша Н.О.
3 56 Криворучко Микола Чернігів,У, ДЮСШ «Атлет» 22.05.2002 32.71 ІІ-юн 30 Середа О.А.
4 15 Нікіфоренко Василій Корюківський р-н ДЮСШ 02..03.2001 31.52 ІІ-юн 27 Кукуюк М.Д.
5 453 Тищенко Богдан Менський р-н «К» ДЮСШ 24.01.2003 29.81 ІІ-юн 25 Таратухіна Н.П.
6 89 Космач Дмитро Носівський р-н, МОН, ДЮСШ 06.05.2002 24.73 б/р 23 Кукуюк М.Д.
7 77 Биковець Олександр Чернігів,К, ОДЮСШ 12.11.2002 24.14 б/р 21 Порядіна В.В.
8 67 Хоменко Богдан Козелецький р-н МОН ДЮСШ 21.12.2001 23.00 б/р 19 Шарак О.В.
9 23 Сухий Дмитро Носівський р-н, МОН, ДЮСШ 17.03.2003 20.85 б/р 16 Кукуюк М.Д.
Метання спису юнаки 1999-2000 р.н.
1 93 Супрун Олег Носівський р-н, МОН, ДЮСШ 25.01.2000 52.63 ІІ 36 Тертишник М І
2 2197 Городненко Олег Бахмацький р-н , МОН, ДЮСШ 24.10.1999 44.18 ІІІ 33 Небощицький Г.О.
3 1111 Гейко Богдан Носівський р-н, МОН, ДЮСШ 28.04.2000 43.25 ІІІ 30 Тертишник М І
4 2198 Лемешко Євген Бахмацький р-н , МОН, ДЮСШ 16.07.1999 38.65 І-юн 27 Небощицький Г.О.
5 90 Павленко Анатолій Козелецький р-н МОН ДЮСШ 00.00.2000 36.84 І-юн 25 Шарак О.В.
6 76 Олійник Тимофій Носівський р-н, МОН, ДЮСШ 00.00.1999 ХХХ 0 Кукуюк М.Д.
7 65 Зелений Євген Корюківський р-н МОН ДЮСШ 24.07.2000 ХХХ 0 Лисік Р.Г.
Метання спису юнаки 2001 р.н. і мол.
1 1 Остапчук Ілля Бахмацький р-н , МОН, ДЮСШ 02.01.2001 42.08 ІІІ 36 Небощицький Г.О.
2 1119 Олексієнко Владислав Носівський р-н, МОН, ДЮСШ 09.12.2002 38.00 І-юн 33 Тертишник М І
3 1515 Данилко Сергій Носівський р-н, МОН, ДЮСШ 29.12.2001 35.15 ІІ-юн 30 Шиша Н.О.
4 67 Хоменко Богдан Козелецький р-н МОН ДЮСШ 21.12.2001 27.17 ІІІ-юн 27 Шарак О.В.
5 1118 Чуб Дмитро Носівський р-н, МОН, ДЮСШ 30.04.2003 27.00 ІІІ-юн 25 Тертишник М І
6 34 Ладоха Владиславв Чернігів,К, ОДЮСШ 12.09.2004 18.86 б/р 23 Порядіна В.В.
7 44 Олексієнко Олег Чернігів,К, ОДЮСШ 20.10.2004 12.47 б/р 21 Порядіна В.В.
Естафета 100+200+300+400м юнаки
1 37 Дмитрик Чернігів МОН КДЮСШ — 2 2.14.6 б/р 72 Шевчук О.Л.
Геращенко Хорт Т.М.
Каранда
Галушка
2 965 Чернобай Микола Чернігів «С» ОКДЮСШ 2.14,7 б/р 60 Масюк А.М.
Волков Олександр Луценко В.В.
Кучеренко Богдан
Бован Олексій
3 970 Маслюк Денис Чернігів «У» ДЮСШ «Атлет» 2.17,0 б/р 50 Вятіорець С.Є.,Середа С.С.
Чернев Костянтин
Землинський Богдан
Вовк Данило
4 Красільник Ярослав Чернігів, МОН, КДЮСШ- 1 2.18,3 б/р 40 Красільник Т.С.
Соколенко А. Антонова В.Г.
Ващенко А.
Олешко А.
5 969 Мордашко Ярослав Менський р-н МОН ДЮСШ 2.18.9 б/р 34 Терпицька І.Л.
Шамрук Максим
Гильдєев Ярослав
Павленко максим
6 366 Івахненко Євген Прилуки МОН ДЮСШ 2.19.3 б/р 28 Мачульний Є.В
Буряк Євген
Чепінога Дмитро
Гончаров Ростислав
7 64 Варонович Андрій Корюківський р-н МОН  ДЮСШ 2.20.9 б/р 22  Лисік Р.Г.
Давидов Денис
Халімон Євген
Ніколайчук Богдан
8 142 Рева Євгеній Н-Сіверський МОН ДЮСШ 2.21,3 б/р 18 Клименко В.В.
Хохленко Назар
Бренз Данило
Вовк Іван
9 720 Прохоренко Володимир Козелецький р-н МОН ДЮСШ 2.22.7 б/р 16 Шарак О.В.
Савин Максим
Музиченко Владислав
Суінов Рустам
10 369 Рацин В. Прилуцький р-н МОН ДЮСШ 2.22.9 б/р 14 Кравченко Г.М.
Волощук А. Жук Є.В.
Христюк В. Чекалін С.П.
Сердюченко Д.
Сердюченко Д.
11 576 Неділя Назар Чернігів, У, КДЮСШ 2.23,4 б/р 12 Лагункова Н.М., Клюєв А.О.
Устинов Дмитро
Крюков Денис
Єрмольченко Єгор
12 93 Ковальчук Вадим Борзнянський р-н, МОН., ДЮСШ 2.27.0 б/р 10 Романенко Р.О.
Сивак Олексій
Пустовіт Андрій
Кутер Сергій
13 969 Легкий Петро Менський р-н «К» ДЮСШ 2.27.8 б/р 8 Таратухіна Н.П.
Харковник Артем
Ємець Владислав
Тищенко Богдан
14 24 Хоменко Євген Ріпкінський р-н «К» ДЮСШ 2.33,1 б/р 6 Дубоносова Н.М
Машков Ігор
Демянчук Михайло
Протченко Володимир
15 484 Тимошенко М. Щорський р-н МОН ДЮСШ 2.33.8 б/р 4 Лахадінов Є.О.
Колодій Ю.
Онищенко Д.
Грищенко В.
100м дівчата 1998 — 99 р.н. 1999-2000 р.н.
1 362 Розбіцька Марина Прилуки, МОН, ДЮСШ 00.00.1999 13.8 Ф-13.5 ІІІ 36 Бобровська О.А
2 364 Хахно Катерина Прилуки, МОН, ДЮСШ 07.12.1999 13.6 Ф-13.9 ІІІ 33 Мачульний Є.В
3 485 Ніколаенко Крістіна Щорський р-н МОН ДЮСШ 19.01.1999 14.0 Ф-14.0 ІІІ 30 Івлєв В.Ю
4 209 Гриценко Марія Бахмацький р-н МОН ДЮСШ 08.01.2000 14.1 Ф-14.2 І-юн 27 Білич О.Л
5 15 Нагорна Дарья Чернігів МОН КДЮСШ-1 00.00.1999 14.1 Ф-14.3 І-юн 25 Антонова В.Г
6 965 Прокопенко Валерія Чернігів,»У», ДЮСШ «Атлет» 26.05.2000 14.4 Ф-14.8 І-юн 23 Вятіорець С.Є. Середа С.С
7 214 Байло Ірина Бахмацький р-н МОН ДЮСШ 11.12.2000 14.5 Ф-15.0 І-юн 21 Іванько Ю.Б
8 969 Жигалова Марина Чернігів,»У», ДЮСШ «Атлет» 00.00.2000 14.6 І-юн 19 Корецька С.М
9 366 Назарін Юлія Прилуцький р-н, МОН, ДЮСШ 10.01.1999 14.6 І-юн 16 Чекалін С.П
10 114 Остапенко Владислава Чернігів «С» ОКДЮСШ 26.09.1999 14.7 І-юн 15 Масюк А.М.
11 305 Лесюта Наталія Менський р-н, ДЮСШ, МОН 02.04.2000 14.8 І-юн 14 Пушкаренко М.Г
12 970 Дорошенко Анна Чернігів,»У», ДЮСШ «Атлет» 00.00.2000 15.0 ІІ-юн 13 Овчаренко І.М
13 73 Петренко Яна Чернігів,»У», КДЮСШ 00.00.2000 15.3 ІІ-юн 12 Мельник О.М
14 968 Савченко Валерія Чернігів,»У», ДЮСШ «Атлет» 27.08.2000 15.4 ІІ-юн 11 Середа О.А
15 356 Михайленко Надія Прилуцький р-н, МОН, ДЮСШ 30.06.2000 15.6 ІІ-юн 10 Чекалін С.П
16 15 Дяченко Олена Чернігів МОН КДЮСШ-1 03.06.2000 15.8 ІІІ-юн 9 Красільник Т.С
17 93 Іваненко Катерина Ніжинський р-н, «К», ДЮСШ 20.01.2000 16.0 ІІІ-юн 8 Півторацький С.М
1 Тюрник-Привалко Анна Корюківський р-н МОН  ДЮСШ 15.04.1999 14.3 Ф-DNS 0  Лисік Р.Г.
990 Шульга Євгенія Чернігів,»У», ДЮСШ «Атлет» 13.09.1994 12.2 І п/к Вятіорець С.Є. Середа С.С
100м дівчата 1998 — 99 р.н. 2001 р.н. і мол.
1 360 Рибалка Софія Чернігів,»У», КДЮСШ 24.06.2003 13.4 Ф-12.9 ІІ 36 Кривоус Н.В
2 315 Прядко Крістіна Менський р-н, МОН, ДЮСШ 18.03.2000 13.6 Ф-13.2 ІІІ 33 Пушкаренко М.Г
3 7 Капленко Надія Ніжин, МОН, ДЮСШ 05.10.2001 13.6 Ф-13.5 ІІІ 30 Кремез О.М., Кремез О.П
4 49 Маркова Анна Чернігів,»У», КДЮСШ 12.10.2002 13.6 Ф-13.6 ІІІ 27 Кривоус Н.В
5 380 Буряк Лілія Чернігів,»У», ДЮСШ «Атлет» 11.03.2003 13.8 Ф-13.8 ІІІ 25 Шульга О.П
6 17 Митькіна Вероніка Чернігів,»У», КДЮСШ 00.00.2000 14.2 Ф-14.0 ІІІ 23 Плотіцини
7 456 Дорошенко Поліна Менський р-н «К» ДЮСШ 12.11.2003 14.2 Ф-14.3 І-юн 21 Таратухіна Н.П.
8 468 Чумак Олександра Щорський р-н, МОН, ДЮСШ 00.00.2003 14.2 І-юн 19 Медведьов Н.М
10 306 Арасланова Вікаліна Менський р-н, МОН, ДЮСШ 25.09.2002 14.3 І-юн 16 Пушкаренко М.Г
11 969 Сила Ксенія Чернігів,»У», ДЮСШ «Атлет» 30.12.2002 14.3 І-юн 15 Вятіорець С.Є. Середа С.С
12 73 Коробко Катерина Чернігів МОН КДЮСШ — 2 24.03.2002 14.4 І-юн 14 Шевчук О.Л.
13 904 Лукьянець Аліна Щорський р-н, МОН, ДЮСШ 18.07.2002 14.7 І-юн 13 Лахадінов Є.О
14 687 Коновець Аліна Чернігів,»У», КДЮСШ 15.02.2001 14.7 І-юн 12 Кривоус Н.В
15 357 Постоногова Анна Прилуки, МОН, ДЮСШ 08.08.2001 14.8 І-юн 11 Мачульний Є.В
16 25 Картак Валерія Чернігів,»У», ДЮСШ «Атлет» 10.01.2001 14.9 ІІ-юн 10 Шульга О.П
17 2 Хомко Анастасія Корюківський р-н МОН  ДЮСШ 16.05.2001 15.0 ІІ-юн 9  Лисік Р.Г.
18 15 Кондратенко Анастасія Чернігів МОН КДЮСШ-1 19.05.2003 15.0 ІІ-юн 8 Антонова В.Г
19 962 Суспіна Анастасія Чернігів,»У», ДЮСШ «Атлет» 17.07.2001 15.0 ІІ-юн 7 Вятіорець С.Є. Середа С.С
20 964 Фівон Марія Чернігів, «К», ДЮСШ 21.09.2002 15.1 ІІ-юн 6 Синявська Ю.М
21 351 Тарасенко Альбіна Прилуцький р-н, МОН, ДЮСШ 04.11.2001 15.2 ІІ-юн 5 Чекалін С.П
22 212 Деркач Валерія Чернігів МОН КДЮСШ-1 00.00.2002 15.3 ІІ-юн 4 Красільник Т.С
23 900 Інатова Олена Щорський р-н МОН ДЮСШ 01.10.2001 15.4 ІІ-юн 3 Лахадінов Є.О.
24 972 Шостак Марія Чернігів МОН КДЮСШ-1 11.09.2001 15.4 ІІ-юн 2 Красільник Т.С
25 382 Краснюк Крістіна Чернігів,»У», ДЮСШ «Атлет» 10.04.2002 15.5 ІІ-юн 1 Шульга О.П
26 363 Тарасенко Ярослава Прилуцький р-н, МОН, ДЮСШ 10.12.2001 15.5 ІІ-юн 0 Гавриленко В.Г.
27 99 Майстренко Вікторія Менський р-н «К» ДЮСШ 23.10.2004 15.6 ІІ-юн Ос Таратухіна Н.П.
28 13 Сом Анастасія Чернігів,»У», КДЮСШ 15.11.2003 15.6 ІІ-юн 0 Дятлова Ю.В.
29 39 Тарасенко Карина Чернігів МОН КДЮСШ-1 05.08.2003 15.6 ІІ-юн 0 Антонова В.Г
30 206 Мартиненко Владислава Чернігів МОН КДЮСШ-1 24.10.2003 15.6 ІІ-юн 0 Красільник Т.С
31 383 Рой Марія Чернігів,»У», ДЮСШ «Атлет» 00.00.2001 15.7 ІІІ-юн 0 Шульга О.П
32 521 Арутюнян Рузанна Чернігів МОН КДЮСШ-1 24.03.2003 15.7 ІІІ-юн 0 Григорьєва Н.М.
33 368 Ленець Лілія Прилуцький р-н, МОН, ДЮСШ 24.04.2001 15.7 ІІІ-юн 0 Гавриленко В.Г.
34 90 Краснова Олена Чернігів МОН КДЮСШ-1 00.00.2001 15.8 ІІІ-юн 0 Лисенко  .К.В
35 41 Хомчук Анастасія Щорський р-н МОН ДЮСШ 00.00.2002 15.8 ІІІ-юн Ос Медведьова.Н.М
36 1 Примаченко Анастасія Чернігів МОН КДЮСШ-1 04.02.2004 15.9 ІІІ-юн 0 Красільник Т.С
37 42 Борсук Катерина Щорський р-н МОН ДЮСШ 00.00.2001 16.1 б/р Ос Медведьова.Н.М
38 17 Хряпко Діана Чернігів, «К», ДЮСШ 07.02.2005 16.9 б/р 0 Синявська Ю.М
556 Лукяниця Руслана Бахмацький р-н МОН ДЮСШ 02.04.2002 14.1 Ф-DQ 0 Іванько Ю.Б
363 Гавсієвич Єлизавета Чернігів,»У», КДЮСШ 23.03.2002 DNS 0 Кривоус Н.В
200м дівчата 1998 — 99 р.н. 1999-2000 р.н.
1 364 Хахно Катерина Прилуки, МОН, ДЮСШ 07.12.1999 29.2 І-юн 36 Мачульний Є.В
2 55 Розбіцька Марина Прилуки, МОН, ДЮСШ 00.00.1999 29.4 І-юн 33 Бобровська О.А
3 485 Ніколаєнко Крістіна Щорський р-н, МОН, ДЮСШ 19.01.1999 30.8 ІІ-юн 30 Івлєв.В.Ю
4 1292 Кондратенко Вікторія Бахмацький р-н МОН ДЮСШ 06.11.2000 31.3 ІІ-юн 27 Білич.О.Л
5 579 Бикус Карина Чернігів,»У», КДЮСШ 00.00.2000 31.7 ІІ-юн 25 Лагункова Н.М,Клюєв.А.О
6 970 Дорошенко Анна Чернігів,»У», ДЮСШ «Атлет» 00.00.2000 32.0 ІІ-юн 23 Овчаренко І.М
7 483 Сергієнко Анастасія Щорський р-н, МОН, ДЮСШ 12.11.1999 33.9 ІІІ-юн 21 Івлєв.В.Ю
8 15 Дяченко Олена Чернігів МОН КДЮСШ-1 03.06.2000 33.9 ІІІ-юн 19 Красільник Т.С
9 16 Нагорна Дарья Чернігів МОН КДЮСШ-1 17.05.1999 33.9 ІІІ-юн 16 Антонова В.Г
10 216 Лещенко Єлизавета Чернігів МОН КДЮСШ-1 29.04.1999 36.4 б/р 15 Романчук.С.П
103 Шкурко Юлія Чернігів,»У», КДЮСШ 00.00.2000 DNS 0 Лагункова Н.М,Клюєв.А.О
960 Закатова Ярослава Чернігів «С» КДЮСШ — 2 30.07.1994 26.0 І п/к Філіпови
200м дівчата 2000 — 01 р.н. 2001 р.н. і мол.
1 258 Драчук Яна Прилуки, МОН, ДЮСШ 28.06.2001 27.7 ІІІ 36 Мачульний Є.В
2 350 Брухно Тетяна Прилуки, МОН, ДЮСШ 16.02.2003 28.6 ІІІ 33 Ракетський.А.І
3 7 Капленко Надія Ніжин, МОН, ДЮСШ 05.10.2001 29.0 ІІІ 30 Кремез .О.М, Кремез.М.П
4 49 Маркова Анна Чернігів,»У», КДЮСШ 12.10.2002 29.1 І-юн 27 Кривоус Н.В
5 207 Прокопенко Аліна Бахмацький р-н МОН ДЮСШ 28.02.2001 30.1 І-юн 25 Малашенко.І.О
6 468 Чумак Олександра Щорський р-н МОН ДЮСШ 00.00.2003 30.5 І-юн 23 Медведьова.Н.М
7 73 Коробка Катерина Чернігів МОН КДЮСШ — 2 24.03.2002 30.9 ІІ-юн 21 Шевчук О.Л.
8 371 Похиленко Анастасія Прилуки, МОН, ДЮСШ 01.05.2003 31.3 ІІ-юн 19 Ракетський.А.І
9 904 Лук»янець Аліна Щорський р-н МОН ДЮСШ 18.07.2002 31.4 ІІ-юн 16 Лахадінов.Є.О
10 1454 Грабовська Анастасія Носівський р-н, МОН, ДЮСШ 20.06.2002 31.6 ІІ-юн 15 Папіна О.П
11 688 Коновець Аліна Чернігів,»У», КДЮСШ 15.02.2001 31.9 ІІ-юн 14 Кривоус Н.В
12 25 Купрієць Руслана Козелецький р-н МОН ДЮСШ 17.05.2002 32.0 ІІ-юн 13 Шарак.О.В
13 357 Оленченко Наталія Прилуки, МОН, ДЮСШ 21.11.201 32.4 ІІІ-юн 12 Мачульний Є.В
14 900 Інатова Олена Щорський р-н МОН ДЮСШ 01.10.2001 32.4 ІІІ-юн 11 Лахадінов.Є.О
15 382 Краснюк Крістіна Чернігів,»У», ДЮСШ «Атлет» 10.04.2002 32.5 ІІІ-юн 10 Шульга О.П
16 77 Ребенок Катерина Чернігів,»У», КДЮСШ 00.00.2002 32.7 ІІІ-юн 9 Мельник О.М
17 972 Шостак Марія Чернігів МОН КДЮСШ-1 11.09.2001 32.9 ІІІ-юн 8 Красільник Т.С
18 709 Грищенко Дар»я Чернігів МОН КДЮСШ-1 26.07.2001 32.9 ІІІ-юн 7 Романчук.С.П
19 41 Хомчук Анастасія Щорський р-н МОН ДЮСШ 00.00.2002 33.0 ІІІ-юн Ос Медведьова.Н.М
20 206 Мартиненко Владислава Чернігів МОН КДЮСШ-1 24.10.2003 33.4 ІІІ-юн 6 Красільник Т.С
21 1 Примаченко Анастасія Чернігів МОН КДЮСШ-1 04.02.2004 33.4 ІІІ-юн 5 Красільник Т.С
22 212 Деркач Валерія Чернігів МОН КДЮСШ-1 00.00.2002 33.6 ІІІ-юн 4 Красільник Т.С
23 19 Поташна Маргарита Корюківський р-н,МОН ДЮСШ 00.00.2003 33.7 ІІІ-юн 3 Лисік.Р.Г
24 90 Краснова Олена Чернігів МОН КДЮСШ-1 00.00.2001 33.7 ІІІ-юн 2 Лисенко К.В
25 42 Борсук Катерина Щорський р-н МОН ДЮСШ 00.00.2001 34.7 ІІІ-юн Ос Медведьова.Н.М
26 383 Рой Марія Чернігів,»У», ДЮСШ «Атлет» 00.00.2001 36.5 б/р Ос Шульга О.П
27 15 Огієнко Марія Корюківський р-н,МОН ДЮСШ 08.03.2003 36.5 б/р 1 Лисік.Р.Г
2 Бузіян Анастасія Корюківський р-н,МОН ДЮСШ 14.03.2003 DNS 0 Лисік.Р.Г
266 Грищенко Карина Чернігів «К», ДЮСШ 29.03.2003 DNS Синявська Ю.Г
363 Гавсієвич Єлизавета Чернігів,»У», КДЮСШ 23.03.2002 DNS Кривоус Н.В
17 Хряпко Діана Чернігів «К», ДЮСШ 07.02.2005 DNS Синявська Ю.Г
380 Буряк Лілія Чернігів,»У», ДЮСШ «Атлет» 11.03.2003 DNS Шульга О.П
521 Арутюнян Рузанна Чернігів МОН КДЮСШ-1 24.02.2003 DNS Григорьєва Н.М
400м дівчата 1998 — 99 р.н. 1999- 2000 р.н.
1 97 Юхно Ірина Носівський р-н, МОН, ДЮСШ 12.07.1999 1.01.6 ІІ 36 Папіна О.П
2 35 Стецькова Тетяна Чернігів МОН КДЮСШ-1 09.03.2000 1.04.0 ІІІ 33 Красільник Т.С
3 77 Ручко Христина Коропський р-н, К, ДЮСШ 21.05.1999 1.04.7 ІІІ 27 Лучко В.Л.
4 54 Скудная Анна Н-Сіверський МОН ДЮСШ 17.08.2000 1.05.9 ІІІ 25 Бренз.А.М
5 83 Пустовгар Валерія Носівський р-н, МОН, ДЮСШ 09.01.1999 1.06.0 ІІІ 23 Папіна О.П
6 965 Прокопенко Валерія Чернігів,»У», ДЮСШ «Атлет» 26.05.2000 1.10.2 І-юн 21 Вятіорець С.Є. Середа С.С
7 969 Жигалова Марина Чернігів,»У», ДЮСШ «Атлет» 00.00.2000 1.11.9 І-юн 19 Корецька С.М
8 47 Терещенко Альона Чернігів,»С», ОКДЮСШ 12.06.1999 1.12.2 І-юн 16 Луценко В.В
9 21 Красногор Надія Борзнянський р-н, МОН., ДЮСШ 15.07.2000 1.12.9 І-юн 15 Яковенко О.В
10 15 Пігуляк Марія Чернігів МОН КДЮСШ-1 28.10.2000 1.13.9 ІІ-юн 14 Романчук С.П
11 312 Чнапа Наталія Менський МОН ДЮСШ 27.10.2000 1.14.2 ІІ-юн 13 Пушкаренко.Н.Г
12 364 Сирбу Анастасія Чернігів,»У», КДЮСШ 01.05.2000 1.14.7 ІІ-юн 12 Кривоус Н.В
13 10 Балох Вікторія Борзнянський р-н, МОН., ДЮСШ 29.09.2001 1.16.4 ІІ-юн 11 Яковенко О.В
14 585 Іонанова Анастасія Ніжинський р-н, «К», ДЮСШ 07.04.2000 1.20.0 б/р 10 Булавенко.Ю.Н
250 Кундис Сніжана Чернігів, У, КДЮСШ 31.03.1998 1.06.3 ІІІ п/к Рябов В.В.
400м дівчата 2000 — 01 р.н. 2001 р.н. і мол.
1 350 Брухно Тетяна Прилуки, МОН, ДЮСШ 16.02.2003 1.03,8 ІІІ 36 Ракетський.А.І
2 1301 Сіренко Карина Носівський р-н, МОН, ДЮСШ 06.02.2001 1.04,6 ІІІ 33 Папіна О.П
3 76 Купрієнко Дарина Н-Сіверський МОН ДЮСШ 02.04.2004 1.09.6 І-юн 30 Бренз.А.М
4 226 Грищенко Карина Чернігів «К», ДЮСШ 29.03.2003 1.10,1 І-юн 27 Синявська Ю.Г
5 255 Петренко Анна Бахмацький р-н МОН ДЮСШ 17.12.2002 1.10.9 І-юн 25 Білич О.Л.
6 969 Сила Ксенія Чернігів,»У», ДЮСШ «Атлет» 30.12.2002 1.11,6 І-юн 23 Вятіорець С.Є. Середа С.С
8 24 Примаченко Анастасія Ріпкінський р-н «К» ДЮСШ 13.12.2002 1.14,4 ІІ-юн 21 Дубоносова Н.М
9 371 Расохацька Марина Прилуки, МОН, ДЮСШ 22.10.2002 1.14,8 ІІ-юн 19 Ракетський.А.І
10 18 Довгаль Ярина Борзнянський р-н, МОН., ДЮСШ 02.10.2002 1.15.3 ІІ-юн 16 Кутер С.Г.
11 10 Самсонова Оксана Менський р-н МОН ДЮСШ 25.06.2001 1.15,9 ІІ-юн 15 Трепач А.М.
12 582 Смоляр Владислава Чернігів МОН КДЮСШ-1 14.09.2001 1.16,6 ІІ-юн 14 Романчук С.П.
87 Грек Анна Чернігів,»У», КДЮСШ 00.00.2001 DNF Мельник О.М.
800м дівчата 1998 — 99 р.н. 1999-2000 р.н.
1 968 Савченко Валерія Чернігів,»У», ДЮСШ «Атлет» 27.08.2000 2.40,0 ІІІ 36 Середа О.А.
2 5 Щербина Анастасія Ніжин, МОН, ДЮСШ 15.05.2000 2.41.8 ІІІ 33 Кремез О.М. Кремез М.П.
3 205 Гетьман Наталія Н-Сіверський МОН ДЮСШ 02.01.1999 2.43,8 ІІІ 30 Клименко В.В
4 462 Білоконь Аліна Щорський р-н, МОН, ДЮСШ 05.01.1999 2.51,9 ІІІ 27 Івлєв.В.Ю
5 333 Самофал Альона Ніжинський р-н, «К», ДЮСШ 18.06.2000 3.07,3 ІІ-юн 25 Булавенко.Ю.Н
6 333 Самофал Аліна Ніжинський р-н, «К», ДЮСШ 18.06.2000 3.08,3 ІІ-юн 23 Булавенко.Ю.Н
7 52 Полонець Катерина Ніжинський р-н, «К», ДЮСШ 16.10.1999 3.09.0 ІІ-юн 21 Булавенко.Ю.Н
360 Мажуга Олександра Чернігів,»У», КДЮСШ 19.12.1999 DNS Кривоус Н.В
321 Черняк Анна Чернігів,»У», КДЮСШ 05.07.1999 DNS Кривоус Н.В
800м дівчата 2000 — 01 р.н. 2001 р.н. і мол.
1 153 Шаветя Катерина Н-Сіверський МОН ДЮСШ 07.11.2002 2.34,7 ІІІ 36 Бренз.А.М
2 82 Деркач Рената Козелецький р-н МОН ДЮСШ 14.06.2002 2.35,8 ІІІ 33 Горбач К.В.
3 28 Копитько Анастасія Чернігів,»У», ДЮСШ «Атлет» 21.03.2004 2.46.3 ІІІ 30 Корецька с.М.
4 32 Калюжна Дарина Ніжин, МОН, ДЮСШ 133.08.2002 2.49.8 ІІІ 27 Івасенко Н.М.
5 45 Вінніченко Анастасія Чернігів МОН КДЮСШ-1 06.01.2002 2.56.1 І-юн 25 Антонова В.Г
6 209 Чигриненко Алла Бахмацький р-н МОН ДЮСШ 00.00.2001 2.56.2 І-юн 23 Малашенко І.О.
7 489 Семко Дар»я Щорський р-н МОН ДЮСШ 27.09.2002 2.56,8 І-юн 21 Лахадінов Є.О.
8 203 Бобрович Дар»я Н-Сіверський МОН ДЮСШ 02.03.2004 3.05,1 ІІ-юн 19 Клименко В.В
9 141 Цирулик Анна Н-Сіверський МОН ДЮСШ 22.12.2003 3.05,5 ІІ-юн 16 Клименко В.В
10 9 Коровко Влада Н-Сіверський МОН ДЮСШ 10.10.2003 3.10,7 ІІ-юн 15 Бренз.А.М
11 13 Рябчун Анастасія Корюківський р-н,МОН ДЮСШ 15.08.2003 3.33.0 ІІІ-юн 14 Лисік.Р.Г
12 367 Бурлука Аліна Прилуки, МОН, ДЮСШ 10.01.2003 2.37,1 б/р 13 Ракетський.А.І
1500м дівчата 1999-2000 р.н.
1 241 Кольяк Дар»я Н-Сіверський МОН ДЮСШ 07.10.2000 5.39.5 ІІІ 36 Клименко В.В
2 482 Науменко Яна Щорський р-н МОН ДЮСШ 17.04.2004 5.49.9 І-юн 33 Лахадінов Є.О.
93 Зоценко Наталія Ніжинський р-н, «К», ДЮСШ 24.06.2000 DNF Півторацький Р.М.
85 Гаркава Олена Корюківський р-н,МОН ДЮСШ 05.04.1999 DNS Білий А.С.
1500м дівчата 2001 р.н. і мол.
1 212 Сальна Вероніка Прилуки, МОН, ДЮСШ 26.08.2004 5.24,0 ІІІ 36 Ракетський.А.І
2 172 Гуленок Ніна Н-Сіверський МОН ДЮСШ 07.01.2001 5.41.0 ІІІ 33 Бренз.А.М
3 381 Дворніченко Яна Чернігів,»У», ДЮСШ «Атлет» 20.07.2003 5.46,5 І-юн 30 Шульга О.П.
4 247 Олійник Даяна Ріпкінський р-н «К» ДЮСШ 14.07.2001 5.54.0 І-юн 27 Дубоносова Н.М
5 92 Картавая Альона Н-Сіверський МОН ДЮСШ 39.04.2003 6.03,9 І-юн 25 Бренз.А.М
6 368 Хоренко Катерина Прилуцький р-н, МОН, ДЮСШ 26.11.2002 6.07.8 ІІ-юн 23 Кравченко Г.М
7 962 Суспіна Анастасія Чернігів,»У», ДЮСШ «Атлет» 17.07.2001 6.20,0 ІІ-юн 21 Вятіорець С.Є. Середа С.С
8 964 Авраменко Анна Чернігів «К», ДЮСШ 10.09.2003 6.53.6 ІІІ-юн 19 Синявська Ю.М.
Стрибки у довжину дівчата 1999-2000 р.н.
1 12 Почек Юлія Прилуки МОН ДЮСШ 00.00.1999 4.68 І-юн 36 Бобровська О.А.
2 1 Тюрник-Привалко Анна Корюківський р-н МОН  ДЮСШ 15.04.1999 4.38 І-юн 33  Лисік Р.Г.
3 214 Байло Ірина Бахмацький р-н МОН ДЮСШ 11.12.2000 4.35 І-юн 30 Іванько Ю.Б.
4 50 Мсюта Наталія Менський МОН ДЮСШ 02.04.2000 4.05 ІІ-юн 27 Пушкаренко.М.Г
5 56 Камко Інна Чернігів,»У», ДЮСШ «Атлет» 00.00.2000 3.63 ІІІ-юн 25 Буланов О.М.
6 216 Лещенко Єлизавета Чернігів МОН КДЮСШ-1 29.04.1999 3.51 ІІІ-юн 23 Романчук С.П.
72 Кочергіна Марія Ніжин, МОН, ДЮСШ 06.12.2000 DNS Кремез О.М. Кремез М.П.
Стрибки у довжину дівчата 2000 р.н. і мол.
1 55 Погоріла Аліна Прилуки МОН ДЮСШ 00.00.2004 4.91 ІІІ 36 Бобровська О.А.
2 58 Чернікова Аліна Прилуки МОН ДЮСШ 00.00.2001 4.79 ІІІ 33 Бобровська О.А.
3 306 Арасланова Вікаліна Менський МОН ДЮСШ 25.09.2002 4.74 ІІІ 30 Пушкаренко.М.Г
4 10 Котова Анастасія Менський р-н «К» ДЮСШ 21.11.2002 4.73 ІІІ 27 Таратухіна Н.П.
5 456 Дорошенко Поліна Менський р-н «К» ДЮСШ 12.11.2003 4.56 І-юн Ос Таратухіна Н.П.
6 60 Панюкова Бажена Прилуки МОН ДЮСШ 00.00.2004 4.54 І-юн 25 Бобровська О.А.
7 489 Семко Дар»я Щорський р-н МОН ДЮСШ 27.09.2002 4.49 І-юн 23 Лахадінов Є.О.
8 6 Оніщенко Вікторія Прилуки МОН ДЮСШ 00.00.2001 4.17 ІІ-юн 21 Бобровська О.А.
9 13 Рябчун Анастасія Корюківський р-н МОН  ДЮСШ 15.08.2003 4.10 ІІ-юн 19  Лисік Р.Г.
10 45 Причиненко Анна Прилуки МОН ДЮСШ 00.00.2003 4.02 ІІ-юн 16 Бобровська О.А.
11 3 Єрмоленко Заріна Корюківський р-н МОН  ДЮСШ 25.03.2002 3.84 ІІ-юн 15  Лисік Р.Г.
12 46 Россомаха Злата Менський МОН ДЮСШ 20.10.2004 3.83 ІІ-юн 14 Терпицька І.Л
13 1130 Рогова Дар’я Менський МОН ДЮСШ 11.01.2006 3.82 ІІ-юн 13 Терпицька І.Л
14 32 Калюжна Дарина Ніжин, МОН, ДЮСШ 13.08.2002 3.79 ІІІ-юн 12 Івасенко Н.М
15 964 Філон Марія Чернігів «К», ДЮСШ 21.09.2002 3.78 ІІІ-юн 11 Синявська Ю.М.
16 30 Численко Катерина Ніжин, МОН, ДЮСШ 06.05.2003 3.77 ІІІ-юн 10 Кремез О.М. Кремез М.П.
17 99 Майстренко Вікторія Менський р-н «К» ДЮСШ 23.10.2004 3.69 ІІІ-юн Ос Таратухіна Н.П.
18 2210 Наумчик Юлія Менський МОН ДЮСШ 00.00.2004 3.33 б/р Ос Терпицька І.Л
19 315 Катуніна Наталія Менський МОН ДЮСШ 04.05.2003 3.12 б/р 9 Пушкаренко.М.Г
20 2238 Головащенко Анна Менський МОН ДЮСШ 20.03.2003 2.78 б/р 8 Терпицька І.Л
30 Ткаченко Катерина Менський МОН ДЮСШ 16.01.2005 ХХХ Терпицька І.Л
1146 Молочна Катерина Менський МОН ДЮСШ 07.12.2005 ХХХ Терпицька І.Л
964 Авраменко Анна Чернігів «К», ДЮСШ 10.09.2003 ХХХ Синявська Ю.М.
Штовхання ядра дівчата 1999-2000 р.н.
1 357 Наумчик Альона Менський р-н «К» ДЮСШ 01.10.1999 12.87 ІІ 36 Таратухіна Н.П.
2 11 Полоз Олена Менський р-н «К» ДЮСШ 12.03.1999 12.73 ІІ 33 Таратухіна Н.П.
3 3 Лупинос Катерина Менський р-н «К» ДЮСШ 01.02.2000 12.21 ІІ 30 Таратухіна Н.П.
4 567 Максименко Наталка Менський р-н «К» ДЮСШ 18.04.1999 11.38 ІІІ 27 Таратухіна Н.П.
5 84 Новоградська Дар’я Ніжин, МОН, ДЮСШ 28.03.2000 10.20 ІІІ 25 Кремез О.М. Кремез М.П.
6 69 Далте Анастасія Менський р-н «К» ДЮСШ 16.10.1999 10.06 ІІІ 23 Таратухіна Н.П.
Штовхання ядра дівчата 2001 р.н. і мол.
1 10 Котова Анастасія Менський р-н «К» ДЮСШ 21.11.2002 10.70 ІІІ 36 Таратухіна Н.П.
2 579 Осадча Катерина Менський р-н «К» ДЮСШ 00.00.2001 10.31 ІІІ 33 Таратухіна Н.П.
3 265 Терещенко Наталія Щорський р-н МОН ДЮСШ 00.00.2001 9.83 ІІІ 30 Карпенко О.М
4 482 Хоминська Валерія Щорський р-н МОН ДЮСШ 00.00.2002 9.30 І-юн 27 Карпенко О.М
5 15 Суміна Юлія Козелецький р-н МОН ДЮСШ 16.10.2001 8.07 І-юн 25 Шарак.О.В
6 18 Кравченко Катерина Чернігів,К, ОДЮСШ 29.11.2003 7.35 ІІ-юн 23 Порядіна В.В.
7 39 Соломенник Вікторія Менський МОН ДЮСШ 09.04.2004 6.99 ІІІ-юн 21 Терпицька І.Л
8 46 Калашнікова Альона Щорський р-н МОН ДЮСШ 00.00.2001 6.95 ІІІ-юн 19 Карпенко О.М
9 23 Гаврилюк Анна Чернігів МОН КДЮСШ — 2 20.02.2002 4.04 б/р 16 Шевчук О.Л.
Метання диску дівчата 1999-2000 р.н.
1 33 Полоз Олена Менський р-н «К» ДЮСШ 12.03.1999 37.53 ІІ 36 Таратухіна Н.П.
2 2 Наумчик Альона Менський р-н «К» ДЮСШ 01.10.1999 32.73 ІІІ 33 Таратухіна Н.П.
3 3 Лупинос Катерина Менський р-н «К» ДЮСШ 01.02.2000 31.61 ІІІ 30 Таратухіна Н.П.
4 84 Новоградська Дар’я Ніжин, МОН, ДЮСШ 28.03.2000 23.80 ІІ-юн 27 Кремез О.М. Кремез М.П.
5 567 Максименко Наталка Менський р-н «К» ДЮСШ 18.04.1999 23.42 ІІ-юн 25 Таратухіна Н.П.
6 69 Далте Анастасія Менський р-н «К» ДЮСШ 16.10.1999 21.66 ІІ-юн Ос Таратухіна Н.П.
Метання диску дівчата 2001 р.н. і мол.
1 485 Терещенко Наталія Щорський р-н, МОН, ДЮСШ 06.09.2001 24.84 ІІ-юн 36 Карпенко О.М.
2 30 Супрун Ольга Ніжин, МОН, ДЮСШ 31.01.2003 22.47 ІІ-юн 33 Кремез О.М. Кремез М.П.
3 482 Хоминська Валерія Щорський р-н, МОН, ДЮСШ 00.00.2002 22.00 ІІ-юн 30 Карпенко О.М.
4 54 Кравченко Катерина Чернігів,К, ОДЮСШ 29.11.2003 20.13 ІІ-юн 27 Порядіна В.В.
5 39 Соломенник Вікторія Менський МОН ДЮСШ 09.04.2004 18.59 ІІІ-юн 25 Терпицька І.Л
6 484 Калашнікова Альона Щорський р-н, МОН, ДЮСШ 18.02.2001 18.37 ІІІ-юн 23 Карпенко О.М.
7 39 Толстова Вікторія Ніжин, МОН, ДЮСШ 27.12.2002 18.27 ІІІ-юн 21 Кремез О.М. Кремез М.П.
8 967 Шевченко Катерина Чернігів,У, ДЮСШ «Атлет» 17.07.2001 17.89 б/р 19 Вятіорець С.Є.,Середа С.С.
9 579 Осадча Дарина Менський р-н «К» ДЮСШ 00.00.2001 16.11 б/р 16 Таратухіна Н.П.
Метання спису дівчата 1999-2000 р.н.
1 127 Солдатова Анастасія Н-Сіверський МОН ДЮСШ 01.11.2002 32.06 ІІІ 36 Клименко В.В
2 2195 Волницька Дарина Бахмацький р-н,МОН.ДЮСШ 19.02.2001 30.61 ІІІ 33 Небощицький Г.О.
3 2192 Мосьпан Дарина Бахмацький р-н,МОН.ДЮСШ 31.07.2002 28.22 ІІІ 30 Небощицький Г.О.
4 10 Муцька Карина Чернігів,У, ДЮСШ «Атлет» 04.05.2002 25.15 І-юн Ос Порядіна В,В
5 303 Котова Анастасія Менський р-н «К» ДЮСШ 21.11.2002 24.12 І-юн Ос Таратухіна Н.П.
6 2150 Чирва Аліна Носівський р-н МОН ДЮСШ 20.10.2001 22.88 І-юн 27 Шиша Н.О
7 2193 Васюк Дар’я Бахмацький р-н,МОН.ДЮСШ 09.03.2003 21.88 І-юн 25 Небощицький Г.О.
8 55 Суміна Юлія Козелецький р-н МОН ДЮСШ 16.10.2001 21.65 І-юн 23 Шарак.О.В
9 58 Волкова Ірина Чернігів,У, ДЮСШ «Атлет» 10.01.2002 17.30 ІІІ-юн Ос Порядіна В,В
10 39 Толстова Вікторія Ніжин, МОН, ДЮСШ 27.12.2002 14.08 б/р 21 Кремез О.М. Кремез М.П.
2191 Винник Вікторія Бахмацький р-н,МОН.ДЮСШ 28.11.2001 DNS Небощицький Г.О.
35 Артеменко Анна Носівський р-н МОН ДЮСШ 28.02.2001 DNS Савченко А.В
Метання спису дівчата 2001 р.н. і мол.
1 177 Седая Марія Н-Сіверський МОН КДЮСШ 22.07.2000 37.25 ІІ 36 Клименко В.В
2 9 Карацюба Яна Бахмацький р-н,МОН.ДЮСШ 25.10.2000 30.47 ІІІ 33 Небощицький Г.О.
3 72 Кочергіна Марія Ніжин, МОН, ДЮСШ 06.12.2000 23.95 І-юн 30 Кремез О.М. Кремез М.П.
Естафета 100+200+300+400м дівчата
1 97 Сіренко Карина Носівський р-н, МОН, ДЮСШ 2.36.8 ІІІ-юн 72 Папіна О.П.
Пустовгар Валерія
Артеменко Анна
Юхно Ірина
2 556 Гриценко Марія Бахмацький р-н,МОН.ДЮСШ 2.43,0 б/р 60 Білич О.Л.
Прокопенко Аліна Малашенко І.О.
Петренко Анна Іванько Ю.Б.
Лук»яниця Руслана
3 448 Стецькова Тетяна Чернігів МОН КДЮСШ-1 2.43,4 б/р 50 Антонова В.Г
Шарило Красільник Т.С
Тарасенко Карина
Кондратенко Н.
4 1 Розбіцька Марина Прилуки, МОН, ДЮСШ 2.44,1 б/р 40 Ракетський.А.І
Хахно Катерина
Брухно Тетяна
Драчук Яна
5 968 Савченко Валерія Чернігів,У, ДЮСШ «Атлет» 2.45,2 б/р 34 Вятіорець С.Є.,Середа С.С.
Буряк Лілія
Примаченко Валерія
Сила Ксенія
6 153 Купрієнко Дарина Н-Сіверський МОН ДЮСШ 2.45,8 б/р 28 Клименко В.В
Гуленок Ніна
Скуднвя Анна
Гетьман Наталія
7 5 Щербина Анастасія Ніжин, МОН, ДЮСШ 2.45,9 б/р 22 Кремез О.М. Кремез М.П.
Капленко Надія
Кочергіна Марія
Калюжна Дарина
8 77 Маркова Анна Чернігів,»У», КДЮСШ 2.47,2 б/р 18 Кривоус Н.В
Рибалка Софія Лагункова.Н.М.
Шкурко Юлія
Ручко Христина
9 489 Ніколаєнко Крістіна Щорський р-н, МОН, ДЮСШ 2.49,5 б/р 16 Медвєдьова Н.М.
Білоконь Аліна Івлєв В.Ю.
Чумак Олександра
Семко Дар»я
10 303 Максименко Наталка Менський р-н «К» ДЮСШ 2.51,7 б/р 14 Таратухіна Н.П.
Лупинос Катерина
Наумчик Альона
Котова Анастасія
11 315 Прядкко Крістіна Менський р-н ,МОН, ДЮСШ 2.54,9 б/р 12 Терпицька І.Л.
Арасланова Вікаліна
Чкана Наталія
Лесюта Наталія
12 368 Тарасенко Альбіна Прилуцький р-н, МОН, ДЮСШ 2.59,1 б/р 10 Чекалін С.П.
Михайленко Надія Кравченко Г.М.
Харченко К.
Тарасено Я.
13 266 Філон Марія Чернігів, «К», ОДЮСШ 3.04,7 б/р 8 Синявська Ю.Г.
Авраменко Анна
Хряпко Діана
Грищенко Каріна
14 13 Хомко Анастасія Корюківський р-н,МОН ДЮСШ 3.05,9 б/р 6 Лисік.Р.Г
Тюрник-Привалко Анна
Рябчун Анастасія
Гаркава Олена
15 585 Іонанова Анастасія Ніжинський р-н, «К» ДЮСШ 3.12,0 б/р 4 Півторацький С.М.
Полонець Катерина
Заценко Наталія
Самофал Альона
367 Панюкова Бажена Прилуки-2, МОН, ДЮСШ DNS Ракетський.А.І
Причиненко Анна
Расохацька Марина
Бурлука Аліна
Головний суддя змагань                                                                          (Рябов В.В.)
Головний секретар змагань                                                                    (Антонова В.Г.)
 

2 комментария

  1. Алекс:

    А можна побачити результати (ОЧКИ) командної першості ?

  2. Денис:

    Да завтра отправлю по очкам

Оставить комментарий