Відкритий чемпіонат області з легкої атлетики в приміщенні серед
чоловіків і жінок, юнаків та дівчат 2002-03 р.н., 2004-05 р.н.

м. Бровари
17 січня 2019 року

                                                Особисті результати.
60м чоловіки
Місце абс. Спортсмен Команда Дата народження Результ. Розряд Тренери
1 Сидина Владислав Менська ОТГ 04.01.1990 7.0 Ф-6.9 І Таратухіна Н.П.
2 Кравець Максим Чернігів 08.04.1984 7.1 Ф- 7.0 І Луценко В.В.
3 Прохоренко Володимир Козелецький р-н МОН ДЮСШ 02.12.2000 7.0 Ф- 7.1 І Шарак О.В.
4 Дворников Андрій Чернігів «У» ОШВСМ 06.01.1995 7.1 Ф- 7.2 ІІ Вятіорець С.Є.,Середа С.С.
5 Батуренко Ігор Чернігів «У» ДЮСШ «Україна» ЧМР 03.11.1997 7.1 Ф- 7.4 ІІ Кузьомко Л.М.Рябов В.В.
6 Уніат Володимир Козелецький р-н, інваспорт 24.07.1997 7.2 Ф- 7.7 ІІ Шарак О.В.
7 Сила Ярослав Чернігів «У» КПНЗ ДЮСШ «Атлет» 19.05.1997 7.3 ІІ Вятіорець С.Є.,Середа С.С.
8 Чередніченко Олександр Чернігів «С» ДЮСШ «Україна» ЧМР 26.05.2001 7.4 ІІ Філіпови,Лучко В.Л.
9 Крюков Денис Чернігів «У» ДЮСШ «Україна» ЧМР 29.07.1999 7.7 ІІІ Лагункова Н.М.
10 Коваль Артем Чернігів «С» ДЮСШ «Україна» ЧМР 05.06.1999 7.8 ІІІ Філіпови
60м юнаки 2002-03 р.н.
1 Каранда Микита Чернігів, ОДЮСШ олім. видів 25.01.2002 7.0 Ф-6.9 І Масюк А.М.,Хорт Т.М.
2 Осіпов Ілля Прилуки,МОН,ДЮСШ 04.11.2003 7.1 Ф-7.0 І Мачульний Є.В.
3 Шульга Дмитро Чернігів, ОДЮСШ олім. видів 22.04.2002 7.1 Ф-7.1 ІІ Масюк А.М.
4 Гавриленко Максим Чернігів, МОН, КДЮСШ- 2 12.06.2003 7.3 Ф-7.4 ІІ Шевчук О.Л.
5 Курилов Олександр Н-Сіверськ,МОН,ДЮСШ 31.03.2002 7.4 Ф-7.7 ІІ Клименко В.В.
6 Калюжний Артем Менська ОТГ 25.04.2003 7.5 ІІІ Калюжна Т.В.Таратухіна Н.П.
7 Гульок Дмитро Н-Сіверськ,МОН,ДЮСШ 30.10.2002 7.6 ІІІ Клименко В.В.
8 Олешко Павло Носівський р-н, МОН, ДЮСШ 12.07.2002 7.6 ІІІ Шиша Н.О.
9 Петровський Вадим Козелецький р-н МОН ДЮСШ 25.09.2002 7.7 ІІІ Шарак О.В.
10 Крищенко Сергій Козелецький р-н МОН ДЮСШ 18.05.2003 7.7 ІІІ Шарак О.В.
11 Сироватко Максим Чернігів, МОН, КДЮСШ- 2 01.02.2003 7.8 ІІІ Шевчук О.Л.
12 Бреусенко Владислав Прилуцький р-н МОН ДЮСШ 00.00.2003 7.8 ІІІ Куц А.С.
13 Ященко Максим Прилуки МОН, ОДЮСШ з олім. видів 10.10.2002 7.8 ІІІ Салівон Р.П.Демешко С.В.
14 Волков Костянтин Прилуки,МОН,ДЮСШ 00.00.2003 8.0 І-юн Ракетський А.І.
15 Лесик Денис Прилуцький р-н МОН ДЮСШ 04.10.2003 8.1 І-юн Чекалін С.П.
16 Пархоменко Владислав Ніжин МОН ДЮСШ 26.08.2003 8.1 І-юн Левчук Г.Л.
17 Лисенко Сергій Менський р-н, МОН, ДЮСШ 14.06.2002 8.2 І-юн Трепач А.М.
18 Петренко Максим Прилуцький р-н МОН ДЮСШ 00.00.2003 8.2 І-юн Куц А.С.
19 Бакун Володимир Прилуцький р-н МОН ДЮСШ 08.02.2003 8.2 І-юн Гавриленко В.Г.
20 Бабич Дмитро Корюківський р-н,МОН,ДЮСШ 29.06.2003 8.2 І-юн Сахута А.О.
21 Лобуренко Артем Чернігів, МОН, КДЮСШ- 2 18.12.2003 8.3 ІІ-юн Шевчук О.Л.
22 Чалюк Максим Чернігів «У» КПНЗ ДЮСШ «Атлет» 25.11.2003 8.4 ІІ-юн Вятіорець С.Є.,Середа С.С.
23 Дредун Ярослав Прилуки МОН, ОДЮСШ з олім. видів 10.10.2002 8.4 ІІ-юн Салівон Р.П.
24 Руденко Роман Чернігів, МОН, КДЮСШ- 1 18.06.2003 8.5 ІІ-юн Антонова В.Г.
25 Чернявський Роман Менський р-н, МОН, ДЮСШ 14.06.2002 8.8 ІІІ-юн Трепач А.М.
60м юнаки 2004-05 р.н.
1 Фень Андрій Прилуки,МОН,ДЮСШ 08.05.2004 7.5 Ф-7.5 ІІІ Бобровська О.А.
2 Бут Нікіта Прилуки,МОН,ДЮСШ 00.00.2004 7.6 Ф-7.5 ІІІ Мачульний Є.В.
3 Джеваженко Олександр Прилуцький р-н МОН ДЮСШ 04.11.2004 7.7 Ф-7.7 ІІІ Чекалін С.П.
4 Бабушкін Олександр Чернігів «У» ДЮСШ «Україна» ЧМР 09.09.2005 7.9 Ф-7.9 І-юн Кривоус Н.В.
5 Касян Богдан Носівський р-н, МОН, ДЮСШ 01.01.2004 7.8 Ф-8.2 ІІІ Бочок В.А.
6 Гук Віталій Чернігів «У» КПНЗ ДЮСШ «Атлет» 24.03.2005 8.0 І-юн Вятіорець С.Є.,Середа С.С.
7 Леута Назар Прилуцький р-н МОН ДЮСШ 00.00.2004 8.0 І-юн Куц А.С.
8 Глушенок Іппя Чернігів, МОН, КДЮСШ- 1 07.01.2004 8.1 І-юн Антонова В.Г.
9 Коваленко Кіріл Сновський р-н, МОН ДЮСШ 30.07.2005 8.1 І-юн Івлєв.В.Ю.
10 Парубець Максим Ніжин МОН ДЮСШ 18.05.2005 8.2 І-юн Левчук Г.Л.
11 Яценко Данило Прилуки,МОН,ДЮСШ 27.04.2004 8.2 І-юн Бобровська О.А.
12 Поляков Олександр Прилуцький р-н МОН ДЮСШ 00.00.2005 8.3 ІІ-юн Жук Є.В.
13 Редька Артем Прилуцький р-н МОН ДЮСШ 00.00.2005 8.3 ІІ-юн Куц А.С.
14 Гусол Олексій Чернігів «С» ДЮСШ «Україна» ЧМР 19.09.2005 8.4 ІІ-юн Філіпови
15 Карпухін Олександр Н-Сіверськ,МОН,ДЮСШ 09.09.2004 8.4 ІІ-юн Бренз А.Н..Білявський І.М.
16 Данилов Нікіта Сновський р-н, МОН ДЮСШ 09.10.2004 8.4 ІІ-юн Івлєв.В.Ю.
17 Веремієнко Дмитро Прилуцький р-н МОН ДЮСШ 00.00.2004 8.5 ІІ-юн Куц А.С.
18 Степанюк Іван Прилуцький р-н МОН ДЮСШ 08.09.2005 8.6 ІІ-юн Чекалін С.П.
19 Лаврик Максим Коропський р-н, К, ДЮСШ 00.00.2006 8.7 ІІІ-юн Лучко В.Л.
20 Олексіюк Олексій Козелецький р-н МОН ДЮСШ 06.05.2005 8.7 ІІІ-юн Потебня Л.І.
21 Ложечка Олег Коропський р-н, К, ДЮСШ 00.00.2005 8.8 ІІІ-юн Лучко В.Л.
22 Ільченко Владислав Бахмацький р-н МОН ДЮСШ 07.10.2005 8.8 ІІІ-юн Іванько Ю.Б.
23 Хантіль Володимир Прилуцький р-н МОН ДЮСШ 11.16.2004 8.9 ІІІ-юн Гавриленко В.Г.
24 Олексик Денис Носівський р-н, МОН, ДЮСШ 26.06.2006 9.0 ІІІ-юн Бочок В.А.
25 Руденко Денис Носівський р-н, МОН, ДЮСШ 24.06.2008 9.0 ІІІ-юн Шиша Н.О.
26 Філіпов Артем Чернігів «С» ДЮСШ «Україна» ЧМР 26.04.2005 9.0 ІІІ-юн Філіпови
27 Демченко Антон Чернігів «У» ДЮСШ «Україна» ЧМР 05.02.2009 9.2 б/р Кривоус Н.В.
28 Потебня Олександр Козелецький р-н МОН ДЮСШ 14.10.2006 9.3 б/р Потебня Л.І.
29 Кравченко Сергій Прилуки,МОН,ДЮСШ 00.00.2005 9.3 б/р Мачульний Є.В.
30 Салівон Владислав Прилуки МОН, ОДЮСШ з олім. видів 15.09.2005 9.3 б/р Салівон Р.П.
31 Богдан Владислав Чернігів «С» ДЮСШ «Україна» ЧМР 20.09.2007 9.4 б/р Філіпови
32 Нощенко Артем Прилуки МОН, ОДЮСШ з олім. видів 04.11.2006 9.5 б/р Салівон Р.П.
33 Пінчук Артем Чернігів «С» ДЮСШ «Україна» ЧМР 18.03.2006 9.8 б/р Філіпови
34 Чаленко Євген Носівський р-н, МОН, ДЮСШ 09.11.2006 9.8 б/р Яма М.П.
35 Глущенко Дмитро Чернігів, МОН, КДЮСШ- 2 15.11.2005 10.1 б/р Плиско Н.М.
36 Мазко Роман Менський р-н, МОН, ДЮСШ 00.00.2006 10.3 б/р Терпицька І.Л.
37 Булатов Юрій Чернігів, МОН, КДЮСШ- 2 00.00.2005 10.3 б/р Плиско Н.М.
38 Самбур Максим Чернігів, МОН, КДЮСШ- 2 14.10.2005 10.5 б/р Плиско Н.М.
Лещенко Станіслав Носівський р-н, МОН, ДЮСШ 30.12.2006 DNS Бочок В.А.
300м чоловіки
1 Батуренко Ігор Чернігів «У» ДЮСШ «Україна» ЧМР 03.11.1997 37.3 ІІ  Кузьомко Л.М.Рябов В.В.
2 Прохоренко Володимир Козелецький р-н МОН ДЮСШ 02.12.2000 37.4 ІІ Шарак О.В.
3 Дворников Андрій Чернігів «У» КПНЗ ДЮСШ «Атлет» 06.01.1995 37.5 ІІ Вятіорець С.Є.,Середа С.С.
4 Кравцов Сергій Чернігів, «С» ОДЮСШ олім. видів 27.11.2000 38.3 ІІ Луценко В.В.
5 Дяченко Роман Ніжинський р-н «К» ДЮСШ 23.11.1989 38.3 ІІІ Сахно В.К.
6 Казачок Василь Чернігів «С» ДЮСШ «Україна» ЧМР 10.05.1996 39.3 ІІІ Філіпови
7 Рева Евгеній Чернігів «У» ДЮСШ «Україна» ЧМР 23.04.2000 39.6 ІІІ .Рябов В.В.Клименко В.В.
8 Піддубний Юрій Чернігів, МОН, КДЮСШ- 1 17.10.1999 40.0 ІІІ Овчаренко І.М.
9 Крюков Денис Чернігів «У» ДЮСШ «Україна» ЧМР 29.07.1999 40.2 ІІІ Лагункова Н.М.
10 Секера Дмитро Чернігів 10.01.1994 40.7 ІІІ Овчаренко І.М.Клименко В.В.
11 Лобур Валентин Чернігів «С» ДЮСШ «Україна» ЧМР 13.05.1999 41.8 І-юн Філіпови
12 Гордійко Єгор Чернігів «У» ДЮСШ «Україна» ЧМР 30.04.1999 42.0 І-юн .Рябов В.В.
13 Шкурай Олександр Чернігів «У» ДЮСШ «Україна» ЧМР 00.00.2000 42.1 І-юн Лагункова Н.М.
14 Чередніченко Олександр Чернігів «С» ДЮСШ «Україна» ЧМР 26.05.2001 42.8 ІІ-юн Філіпови,Лучко В.Л.
15 Краст Юрій Ніжинський р-н «К» ДЮСШ 27.10.1986 43.6 ІІ-юн Сахно В.К.
16 Педорич Євген Ніжинський р-н «К» ДЮСШ 26.03.2000 49.7 б/р Сахно В.К.
300м юнаки 2002-03 р.н.
1 Калюжний Артем Менська ОТГ 25.04.2003 40.7 ІІІ Калюжна Т.В.Таратухіна Н.П.
2 Олешко Павло Носівський р-н, МОН, ДЮСШ 12.07.2002 40.9 ІІІ Шиша Н.О.
3 Гульок Дмитро Н-Сіверськ,МОН,ДЮСШ 30.10.2002 42.0 І-юн Клименко В.В.
4 Бицький Сергій Ніжин МОН ДЮСШ 21.05.2003 42.7 ІІ-юн Левчук Г.Л.
5 Курилов Олександр Н-Сіверськ,МОН,ДЮСШ 31.03.2002 43.0 ІІ-юн Клименко В.В.
6 Федоренко Артем Бахмацький р-н МОН ДЮСШ 15.12.2002 43.4 ІІ-юн Іванько Ю.Б.
7 Ященко Максим Прилуки МОН, ОДЮСШ з олім. видів 10.10.2002 43.5 ІІ-юн Салівон Р.П.Демешко С.В.
8 Бреусенко Владислав Прилуцький р-н МОН ДЮСШ 00.00.2003 43.9 ІІ-юн Куц А.С.
9 Мархай Яків Носівський р-н, МОН, ДЮСШ 20.07.2003 44.2 ІІІ-юн Бочок В.А.
10. Лобуренко Артем Чернігів, МОН, КДЮСШ- 2 18.12.2003 44.9 ІІІ-юн Шевчук О.Л.
11 Бакун Володимир Прилуцький р-н МОН ДЮСШ 08.02.2003 45.2 ІІІ-юн Гавриленко В.Г.
12 Петренко Максим Прилуцький р-н МОН ДЮСШ 00.00.2003 45.4 ІІІ-юн Куц А.С.
13 Дредун Ярослав Прилуки МОН, ОДЮСШ з олім. видів 10.10.2002 45.8 ІІІ-юн Салівон Р.П.Демешко С.В.
14 Макаренко Лука Прилуки,МОН,ДЮСШ 31.10.2002 45.9 ІІІ-юн Бобровська О.А.
15 Руденко Роман Чернігів, МОН, КДЮСШ- 1 18.06.2003 46.1 ІІІ-юн Антонова В.Г.
300м юнаки 2004-05 р.н.
1 Бабушкін Олександр Чернігів «У» ДЮСШ «Україна» ЧМР 09.09.2005 42.5 ІІ-юн Кривоус Н.В.
2 Яценко Данило Прилуки,МОН,ДЮСШ 27.04.2004 42.8 ІІ-юн Бобровська О.А.
3 Гук Віталій Чернігів «У» КПНЗ ДЮСШ «Атлет» 24.03.2005 43.7 ІІ-юн Вятіорець С.Є.,Середа С.С.
4 Глушенок Іппя Чернігів, МОН, КДЮСШ- 1 07.01.2004 45.2 ІІІ-юн Антонова В.Г.
5 Веремієнко Дмитро Прилуцький р-н МОН ДЮСШ 00.00.2004 45.9 ІІІ-юн Куц А.С.
6 Данилов Нікіта Сновський р-н, МОН ДЮСШ 09.10.2004 46.2 ІІІ-юн Івлєв.В.Ю.
7 Скороход Іван Чернігів, МОН, КДЮСШ- 1 02.01.2005 47.5 ІІІ-юн Антонова В.Г.
8 Леута Назар Прилуцький р-н МОН ДЮСШ 00.00.2004 47.6 б/р Куц А.С.
9 Карпухін Олександр Н-Сіверськ,МОН,ДЮСШ 09.09.2004 47.7 б/р Бренз А.Н..Білявський І.М.
10 Лаврик Максим Коропський р-н, К, ДЮСШ 00.00.2006 48.0 б/р Лучко В.Л.
11 Ільченко Владислав Бахмацький р-н МОН ДЮСШ 07.10.2005 48.4 б/р Іванько Ю.Б.
12 Бевзюк Владислав Козелецький р-н МОН ДЮСШ 20.09.2005 49.1 б/р Потебня Л.І.
13 Редька Артем Прилуцький р-н МОН ДЮСШ 00.00.2005 49.3 б/р Куц А.С.
14 Коваленко Кіріл Сновський р-н, МОН ДЮСШ 30.07.2005 49.5 б/р Івлєв.В.Ю.
15 Ложечка Олег Коропський р-н, К, ДЮСШ 00.00.2005 49.8 б/р Лучко В.Л.
16 Демченко Антон Чернігів «У» ДЮСШ «Україна» ЧМР 05.02.2009 52.7 б/р Кривоус Н.В.
17 Мішура Артем Ніжин МОН ДЮСШ 31.12.2005 53.4 б/р Левчук Г.Л.
18 Олексик Денис Носівський р-н, МОН, ДЮСШ 26.06.2006 53.5 б/р Бочок В.А.
19 Мазко Роман Менський р-н, МОН, ДЮСШ 00.00.2006 1.00.0 б/р Терпицька І.Л.
600м чоловіки
1 Батуренко Ігор Чернігів «У» ДЮСШ «Україна» ЧМР 03.11.1997 1.28.6  Кузьомко Л.М.Рябов В.В.
2 Кравцов Сергій Чернігів, «С» ОДЮСШ олім. видів 27.11.2000 1.30.2 Луценко В.В.
3 Піддубний Юрій Чернігів, МОН, КДЮСШ- 1 17.10.1999 1.32.7 Овчаренко І.М.
4 Гордійко Єгор Чернігів «У» ДЮСШ «Україна» ЧМР 30.04.1999 1.41.5 Рябов В.В.
5 Лобур Валентин Чернігів «С» ДЮСШ «Україна» ЧМР 13.05.1999 1.44.3 Філіпови
600м юнаки 2002-03 р.н.
1 Мархай Яків Носівський р-н, МОН, ДЮСШ 20.07.2003 1.43.0 Бочок В.А.
2 Грузд Артем Чернігів, МОН, КДЮСШ- 1 11.09.2002 1.46.0 Овчаренко І.М.
3 Федоренко Артем Бахмацький р-н МОН ДЮСШ 15.12.2002 1.47.5 Іванько Ю.Б.
4 Куропаткін Владислав Н-Сіверськ,МОН,ДЮСШ 25.08.2002 1.50.6 Бренз А.Н..Білявський І.М.
5 Герасимчук Павло Чернігів «У» ДЮСШ «Україна» ЧМР 13.06.2003 1.54.3 Лагункова Н.М.
600м юнаки 2004-05 р.н.
1 Єрко Владислав Ріпкінський р-н «К» ДЮСШ 03.03.2004 1.33.7 Дубоносова Н.М.
2 Тарасенко Віталій Чернігів, «С» ОДЮСШ олім. видів 04.12.2004 1.34.6 Луценко В.В.
3 Шарак Антон Козелецький р-н МОН ДЮСШ 10.02.2005 1.44.4 Шарак О.В.
4 Скороход Іван Чернігів, МОН, КДЮСШ- 1 02.01.2005 1.45.0 Антонова В.Г.
5 Ханін Сергій Н-Сіверськ,МОН,ДЮСШ 13.01.2005 1.49.5 Бренз А.Н..Білявський І.М.
6 Крупка Андрій Носівський р-н, МОН, ДЮСШ 22.01.2006 2.05.3 Яма М.П.
1000м чоловіки
1 Казачок Василь Чернігів «С» ДЮСШ «Україна» ЧМР 10.05.1996 2.46.3 Філіпови
2 Мироненеко Костянтин Чернігів, МОН, КДЮСШ- 1 26.09.1998 2.48.3 Красільник Т.С.
3 Секера Дмитро Чернігів 10.01.1994 2.49.3 Овчаренко І.М.Клименко В.В.
4 Рева Евгеній Чернігів «У» ДЮСШ «Україна» ЧМР 23.04.2000 2.50.0 Рябов В.В.Клименко В.В.
5 Краст Юрій Ніжинський р-н «К» ДЮСШ 27.10.1986 2.50.9 Сахно В.К.
6 Карпенко Дмитро Корюківський р-н,МОН,ДЮСШ 21.09.2001 2.58.8 Лисік Р.Г.
7 Романенко Олександр Ніжинський р-н «К» ДЮСШ 26.09.1984 2.50.4 Сахно В.К.
8 Слиш Олександр Чернігів «У» КПНЗ ДЮСШ «Атлет» 12.10.2000 3.15.0 Шульга О.П.
9 Савчук Вадим Ніжинський р-н «К» ДЮСШ 18.11.1971 3.15.2 Сахно В.К.
10 Педорич Євген Ніжинський р-н «К» ДЮСШ 26.03.2000 3.31.4 Сахно В.К.
1000м юнаки 2002-03 р.н.
1 Чирва Максим Бахмацький р-н МОН ДЮСШ 00.00.2002 3.04.5 Малашенко І.О.Терещенко О.М.
2 Назаренко Ігор Козелецький р-н МОН ДЮСШ 29.04.2002 3.05.8 Шарак О.В.
3 Лисенко Сергій Менський р-н, МОН, ДЮСШ 14.06.2002 3.07.6 Трепач А.М.
4 Данши Богдан Ніжинський р-н «К» ДЮСШ 22.08.2003 3.12.2 Сахно В.К.
5 Гаврилюк Павло Прилуцький р-н МОН ДЮСШ 00.00.2002 3.13.0 Кравченко Т.М.
6 Чалюк Максим Чернігів «У» КПНЗ ДЮСШ «Атлет» 25.11.2003 3.15.8 Вятіорець С.Є.,Середа С.С.
7 Медведєв Влад Ніжинський р-н «К» ДЮСШ 04.03.2003 3.25.9 Сахно В.К.
8 Чернявський Роман Менський р-н, МОН, ДЮСШ 10.02.2003 3.34.6 Трепач А.М.
9 Наумчик Роман Корюківський р-н МОН ДЮСШ 04.07.2003 3.39.0 Сахута А.О.
1000м юнаки 2004-05 р.н.
1 Стороженко Тихон Чернігів, МОН, КДЮСШ- 1 05.05.2006 3.59.7 Антонова В.Г.
2 Самбур Максим Чернігів, МОН, КДЮСШ- 2 14.10.2005 4.33.3 Плиско Н..М.
3 Глущенко Дмитро Чернігів, МОН, КДЮСШ- 2 15.11.2005 4.34.4 Плиско Н..М.
3000м чоловіки
1 Олійник Павло Чернігів,»Д»,ОШВСМ 09.05.1988 8.47.9 І Сердюк В.І.,Бережний В.Д.
2 Ліпейко Андрій Ніжинський р-н «К» ДЮСШ 15.10.1997 10.02.8 ІІІ Сахно В.К.
3 Сахно Володимир Ніжинський р-н «К» ДЮСШ 29.07.1970 10.17.0. ІІІ Тараско О.І.
4 Сотник Євгеній Чернігів «У» ДЮСШ «Україна» ЧМР 09.01.1999 10.38.2 І-юн Рябов В.В.
5 Шостка Володимир Ніжинський р-н «К» ДЮСШ 02.04.2001 11.05.4 ІІ-юн Сахно В.К.
6 Савчук Вадим Ніжинський р-н «К» ДЮСШ 18.11.1971 11.31.8 ІІ-юн Сахно В.К.
3000м юнаки 2002-03 р.н.
1 Назаренко Ігор Козелецький р-н МОН ДЮСШ 29.04.2002 10.39.0 І-юн Шарак О.В.
2 Сім’ячко Ілля Прилуки,МОН,ДЮСШ 01.04.2002 10.50.2 І-юн Мачульний Є.В.
60м з/б чоловіки
1 Савин Максим Козелецький р-н МОН ДЮСШ 13.05.2000 9.8 І-юн Шарак О.В.
2 Шкурат Олександр Прилуки,МОН,ДЮСШ 00.00.2000 12.8 б/р Мачульний Є.В.
60м з/б юнаки 2002-03 р.н.
1 Сироватко Максим Чернігів, МОН, КДЮСШ- 2 01.02.2003 9.2 ІІІ Шевчук О.Л.
2 Громов Андрій Козелецький р-н МОН ДЮСШ 12.12.2003 10.5 ІІ-юн Шарак О.В.
3 4 Пархоменко Владислав Ніжин МОН ДЮСШ 26.08.2003 10.8 ІІІ-юн Левчук Г.Л.
3 4 Огієнко Максим Прилуцький р-н МОН ДЮСШ 11.05.2002 10.8 ІІІ-юн Гавриленко В.Г.
5 Петренко Анатолій Прилуцький р-н МОН ДЮСШ 24.07.2002 11.0 ІІІ-юн Чекалін С.П,
6 Приймак Максим Прилуцький р-н МОН ДЮСШ 31.10.2002 11.1 б/р Чекалін С.П,
7 Волков Костянтин Прилуки,МОН,ДЮСШ 10.07.2003 11.1 б/р Ракетський А.І.
60м з/б юнаки 2004-05 р.н.
1 Клименко Олександр Козелецький р-н МОН ДЮСШ 25.03.2004 10.2 ІІ-юн Шарак О.В.
2 Парубець Максим Ніжин МОН ДЮСШ 18.05.2005 10.4 ІІ-юн Левчук Г.Л.
3 Бевзюк Владислав Козелецький р-н МОН ДЮСШ 20.09.2005 11.6 б/р Потебня Л.І.
2000м з/п юнаки чоловіки
1 Сотник Євгеній Чернігів «У» ДЮСШ «Україна» ЧМР 09.01.1999 7.25.8 І-юн Рябов В.В.
2 Карпенко Дмитро Корюківський р-н МОН ДЮСШ 21.09.2001 7.27.3 І-юн Лисік Р.Г.
3 Шкурат Олександр Прилуки,МОН,ДЮСШ 00.00.2000 7.27.9 І-юн Мачульний Є.В.
Стрибки у довжину чоловіки
1 Уніат Володимир Козелецький р-н «Інваспорт» 24.07.1997 5.84 ІІІ Шарак О.В.
2 Сила Ярослав Чернігів «У» КПНЗ ДЮСШ «Атлет» 19.05.1997 5.51 І-юн Вятіорець С.Є.,Середа С.С.
3 Кучеренко Богдан Чернігів, ОДЮСШ олім. видів 23.07.2001 5.23 ІІ-юн Луценко В.В.
4 Носелевець Віталій Козелецький р-н «Інваспорт» 18.03.1998 5.17 ІІ-юн Шарак О.В.
Стрибки у довжину юнаки 2002-03 р.н.
1 Нога Роман Прилуки,МОН,ДЮСШ 02.04.2002 5.50 І-юн Мачульний Є.В.
2 Бицький Сергій Ніжин МОН ДЮСШ 21.05.2003 4.82 ІІ-юн Левчук Г.Л.
3 Бабич Дмитро Корюківський р-н МОН ДЮСШ 29.06.2003 4.59 ІІІ-юн Сахута А.О.
4 Наумчик Роман Корюківський р-н МОН ДЮСШ 04.07.2003 4.31 ІІІ-юн Сахута А.О.
Черенков Нікіта Бахмацький р-н МОН ДЮСШ 08.10.2003 DNS Іванько Ю.Б.
Стрибки у довжину юнаки 2004-2005 р.н.
1 Касян Богдан Носівський р-н, МОН, ДЮСШ 01.01.2004 4.98 ІІ-юн Бочок В.А.
2 Мироненко Ярослав Менська ОТГ 18.08.2004 4.76 ІІ-юн Таратухіна Н.П.
3 Шарак Антон Козелецький р-н МОН ДЮСШ 01.01.2003 4.64 ІІІ-юн Шарак О.В.
4 Бут Нікіта Прилуки,МОН,ДЮСШ 00.00.2004 4.56 ІІІ-юн Мачульний Є.В.
5 Бродський Ян Менська ОТГ 18.03.2005 4.54 ІІІ-юн Таратухіна Н.П.
6 Поляков Олександр Прилуцький р-н МОН ДЮСШ 00.00.2005 4.42 ІІІ-юн Жук Є.В.
7 Клименко Олександр Козелецький р-н МОН ДЮСШ 25.03.2004 4.40 ІІІ-юн Шарак О.В.
8 Гуцол Олексій Чернігів «С» ДЮСШ «Україна» ЧМР 19.09.2005 4.29 ІІІ-юн Філіпови
9 Філіпов Артем Чернігів «С» ДЮСШ «Україна» ЧМР 26.04.2005 3.98 б/р Філіпови
10 Олексіюк Олексій Козелецький р-н МОН ДЮСШ 06.05.2005 3.89 б/р Потебня Л.І.
11 Потебня Олександр Козелецький р-н МОН ДЮСШ 14.10.2006 3.88 б/р Потебня Л.І.
12 Гузенок Кирило Менська ОТГ 17.01.2006 3.85 б/р Таратухіна Н.П.
13 Мішура Артем Ніжин МОН ДЮСШ 31.12.2005 3.66 б/р Левчук Г.Л.
14 Лесенко Дмитро Прилуки,МОН,ДЮСШ 00.00.2006 3.31 б/р Мачульний Є.В.
Потрійний чоловіки
1 Сила Ярослав Чернігів «У» КПНЗ ДЮСШ «Атлет» 19.05.1997 12.34 ІІІ Вятіорець С.Є.,Середа С.С.
2 Уніат Володимир Козелецький р-н «Інваспорт» 24.07.1997 11.97 І-юн Шарак О.В.
3 Савин Максим Козелецький р-н МОН ДЮСШ 13.05.2000 11.75 ІІ-юн Шарак О.В.
Потрійний юнаки 2001-02 р.н.
1 Нога Роман Прилуки,МОН,ДЮСШ 02.04.2002 12.90 ІІІ Мачульний Є.В.
2 Войков Костянтин Прилуки,МОН,ДЮСШ 10.07.2003 10.74 ІІІ-юн Ракетський А.І.
3 Громов Андрій Козелецький р-н МОН ДЮСШ 12.12.2003 10.73 ІІІ-юн Шарак О.В.
Потрійний юнаки 2003 р.н. і мол.
1 Мироненко Яорослав Менська ОТГ 18.08.2004 10.07 ІІІ-юн Таратухіна Н.П.
2 Бродський Ян Менська ОТГ 18.03.2005 10.06 ІІІ-юн Таратухіна Н.П.
Стрибки у висоту чоловіки
1 Рябенко Станіслав Бахмацький р-н,МОН.ДЮСШ 12.12.2001 165 ІІІ Малашенко І.О.,Рябенко С.М.
2 Населевець Віталій Козелецький р-н «Інваспорт№ 18.03.1998 150 ІІ-юн Шарак О.В.
Стрибки у висоту юнаки 2002-03 р.н.
1 Кобезький Сергій Бахмацький р-н,МОН.ДЮСШ 00.00.2002 165 ІІІ-юн Білич О.Л.
2 Петренко Анатолій Прилуцький р-н МОН ДЮСШ 24.07.2002 165 ІІІ-юн Чекалін С.П.
3 Приймак Максим Прилуцький р-н МОН ДЮСШ 31.10.2002 165 ІІІ-юн Чекалін С.П.
4 Лесик Денис Прилуцький р-н МОН ДЮСШ 04.10.2003 160 І-юн Чекалін С.П.
5 Терницький Артем Прилуцький р-н МОН ДЮСШ 11.04.2003 160 І-юн Чекалін С.П.
6 Сім/ячко Михайло Прилуцький р-н МОН ДЮСШ 08.02.2003 155 І-юн Кравченко Г.М.
7 Огієнко Максим Прилуцький р-н МОН ДЮСШ 11.05.2002 150 ІІ-юн Гавриленко В.Г.
Стрибки у висоту юнаки 2004-05 р.н.
1 Хантіль Володимир Прилуцький р-н МОН ДЮСШ 11.10.2004 150 ІІ-юн Гавриленко В.Г.
2 Бродський Ян Менська ОТГ 18.03.2005 145 ІІ-юн Таратухіна Н.П.
3 Степанюк Іван Прилуцький р-н МОН ДЮСШ 02.09.2005 135 ІІІ-юн Чекалін С.П.
4 Гузенок Кирил Менська ОТГ 17.01.2006 125 б/р Таратухіна Н.П.
5 Багмут Антон Ніжин МОН ДЮСШ 25.06.2005 120 б/р Левчук Г.Л.
Джеваженко Олександр Прилуцький р-н МОН ДЮСШ 00.00.2004 ХХХ Чекалін С.П.
Штовхання ядра чоловіки (7,260 кг)
1 Журба Вадим Чернігів «У» КПНЗ ДЮСШ «Атлет» 11.09.1999 14.62 І Середа О.А.
2 Руденко Андрій Менськ. р-н, «К» ОДЮСШ олім. видів 00.00.1987 14.60 І Таратухіна Н.П.
3 Кравченко Дмитро Чернігів,У, ДЮСШ «Україна» ЧМР 04.02.1999 13.09 І Кондратенко П.Б.
4 Вірич Юрій Чернігів «У» «Інваспорт» 22.05.1997 12.71 ІІ Середа О.А.
5 Майстренко Владислав Київська обл..»Інваспорт» 00.00.1994 12.47 ІІ Багач О.М.
6 Кливцур Максим Київська обл.. 31.05.1996 12.09 ІІ Ступаченко О.В., А.І.
7 Черниш Ярослав Київська обл..»Інваспорт» 00.00.1994 9.29 ІІІ Багач О.М.
8 Вовк Валерій Чернігів ОДЮСШ олім.видів 03.08.2001 9.08 ІІІ Порядіна В.В.
Штовхання ядра юніори (6,0 кг) — виставкові
1 Андрущук Володимир Київська обл.. 10.01.2001 13.71 ІІІ Ступаченко О.В., А.І.
2 Жирний Владислав Київська обл.. 09.06.2000 12.02 І-юн Ступаченко О.В., А.І.
3 Вовк Валерій Чернігів ОДЮСШ олім.видів 03.08.2001 10.50 ІІ-юн Порядіна В.В.
Штовхання ядра юнаки 2002-03 р.н. (5,0 кг)
1 Паун Дмитро Бровари МОН БВУФК 11.02.2002 13.52 ІІІ Ревенко М.Г.Павлиш В.А.
2 Білецький Владислав Бахмацький р-н МОН ДЮСШ 28.08.2002 11.85 І-юн Мартиненко Г.П.
3 Проценко Максим Бахмацький р-н МОН ДЮСШ 07.05.2002 11.80 І-юн Мартиненко Г.П.
4 Рябенко Станіслав Бахмацький р-н МОН ДЮСШ 00.00.2002 11.49 І-юн Малашенко І.О.Рябенко С.М.
5 Сухий Дмитро Корюківський р-н МОН ДЮСШ 17.03.2003 11.25 І-юн Хропач О.Ф.
6 Щербина Ярослав Чернігів «У» КПНЗ ДЮСШ «Атлет» 20.10.2002 10.32 ІІ-юн Середа О.А.
7 Злобінцев Дмитро Носівський р-н, МОН, ДЮСШ 09.07.2002 9.80 ІІ-юн Тертишник М.І.
8 Солодько Ярослав Бахмацький р-н МОН ДЮСШ 07.01.2003 9.17 ІІІ-юн Мартиненко Г.П,
9 Куценко Антон Прилуцький р-н МОН ДЮСШ 00.00.2002 8.28 ІІІ-юн Жук Є.В.
Штовхання ядра юнаки 2004-05 р.н.(4,0 кг)
1 Джеваженко Олександр Прилуцький р-н МОН ДЮСШ 04.11.2004 13.04 І-юн Чекалін С.П.
2 Кутик Нікита Менськ. р-н, «К» ОДЮСШ олім. видів 10.08.2005 11.82 І-юн Таратухіна Н.П.
3 Чирва Станіслав Менськ. р-н, «К» ОДЮСШ олім. видів 01.07.2005 11.06 І-юн Таратухіна Н.П.
4 Яременко Єгор Бахмацький р-н МОН ДЮСШ 18.07.2005 10.12 ІІ-юн Небощицький Г.О.
5 Комов Станіслав Менський р-н, МОН, ДЮСШ 00.00.2006 9.44 ІІІ-юн Терпицька І.Л.
6 Дорош Максим Ніжин МОН ДЮСШ 12.01.2005 8.96 ІІІ-юн Кремез О.М.,Кремез О.П.
7 Саєвський Ілля Бахмацький р-н МОН ДЮСШ 01.08.2006 8.60 ІІІ-юн Небощицький Г.О.
8 Самойлов Владислав Бахмацький р-н МОН ДЮСШ 29.05.2005 8.12 ІІІ-юн Малашенко І.О.
9 Любий Дмитро Козелецький р-н МОН ДЮСШ 02.12.2005 8.02 ІІІ-юн Потебня Л.І.
60м жінки
Місце абс. Спортсмен Команда Дата народження Результ. Розряд Тренери
1 Шульга Євгенія Чернігів,У, ОШВСМ 13.09.1994 7.5 Ф-7.6 КМС Вятіорець С Є.,Середа С.С.
2 Драчук Яна Прилуки,МОН,ДЮСШ 23.06.2001 8.3 Ф-8.0 ІІ Мачульний Є.В.
3 Стецкова Тетяна Чернігів, МОН, КДЮСШ- 1 09.03.2000 7.9 Ф-8.1 ІІ Кузьомко Л.М.Красільник Т.С.
4 Білик Марина Київська обл. БВУФК 00.00.2001 8.4 Ф-8.3 ІІІ Ревенко М.Г.
5 Прокопенко Валерія Чернігів «С» ДЮСШ «Україна» ЧМР 25.05.2000 9.0 Ф-9.0 І-юн Філіпови
6 Галаган Вікторія Чернігів, ОДЮСШ олім. видів 10.08.2000 9.2 Ф-9.3 І-юн Луценко В.В.
Сивець Анна Чернігів,У, ДЮСШ «Атлет» 05.09.1999 DQ Вятіорець С Є.,Середа С.С.
60м дівчата 2002-03 р.н.
1 Буряк Лілія Чернігів «У» КПНЗ ДЮСШ «Атлет» 11.03.2003 8.0 Ф-7.9 ІІ Шульга О.П.
2 Семко Дар’я Сновський р-н, МОН, ДЮСШ 26.09.2002 8.2 Ф-8.1 ІІ Лахадинов Є.О.
3 Причиненко Анна Прилуки,МОН,ДЮСШ 13.01.2003 8.2 Ф-8.3 ІІ Бобровська О.А.
4 Купрієць Руслана Козелецький р-н, МОН, ДЮСШ 03.09.2002 8.5 Ф-8.7 ІІІ Шарак О.В.
5 Асеєва Аліна Н-Сіверськ,МОН,ДЮСШ 12.09.2003 9.0 Ф-9.0 І-юн Клименко В.В.
6 Кочин Юлія Менський р-н, МОН, ДЮСШ 13.01.2003 9.1 І-юн Терпицька І.Л.
60м дівчата 2004-05 р.н.
1 Біленька Іванна Ніжин МОН ДЮСШ 29.09.2005 8.0 Ф-7.9 ІІ Кремез О.М.,Кремез О.П.
2 Тарасенко Марина Прилуки,МОН,ДЮСШ 20.12.2005 8.2 Ф-8.2 ІІ Бобровська О.А.
3 Красільник Віолетта Чернігів, МОН, КДЮСШ- 1 02.05.2005 8.4 Ф-8.3 ІІІ Красільник Т.С.
4 Жук Олександра Коропський р-н, К, ДЮСШ 30.04.2005 8.4 Ф-8.5 ІІІ Лучко В.Л.
5 Коршек Анастасія Чернігів, МОН, КДЮСШ- 2 11.04.2005 8.5 Ф-8.5 ІІІ Шевчук О.Л.
6 Удалова Олександра Коропський р-н, К, ДЮСШ 21.06.2005 8.6 ІІІ Лучко В.Л.
7 Красножон Софія Чернігів, МОН, КДЮСШ- 2 13.10.2004 8.6 ІІІ Шевчук О.Л.
8 — 9 Сукач Дар’я Чернігів, МОН, КДЮСШ- 2 15.06.2004 8.7 ІІІ Шевчук О.Л.
8 — 9 Тонконог Діана Носівський р-н, МОН, ДЮСШ 09.10.2004 8.7 ІІІ Бочок В.А.
10 Середжимова Марія Козелецький р-н, МОН, ДЮСШ 03.09.2002 8.8 І-юн Шарак О.В.
11 Семенець Анастасія Прилуки МОН ОДЮСШ олім. видів 06.08.2005 8.8 І-юн Салівон Р.П.Демешко С.В.
12 Клімкіна Васіліса Прилуки,МОН,ДЮСШ 01.08.2008 8.8 І-юн Мачульний Є.В.
13 Наталушко Варвара Чернігів, МОН, КДЮСШ- 1 28.02.2005 8.9 І-юн Красільник Т.С.
14 15 Ковтун Вікторія Прилуцький р-н МОН ДЮСШ 00.00.2005 9.0 І-юн Куц А.С.
14 15 Ілляш Аліна Носівський р-н, МОН, ДЮСШ 19.09.2006 9.0 І-юн Бочок В.А.
16 19 Тарасенко Марія Носівський р-н, МОН, ДЮСШ 11.04.2004 9.0 І-юн Бочок В.А.
16 19 Шумар Софія Козелецький р-н, МОН, ДЮСШ 06.03.2006 9.0 І-юн Шарак О.В.
16 19 Штанько Анастасія Носівський р-н, МОН, ДЮСШ 00.00.2005 9.0 І-юн Шиша Н.О.
16 19 Браточкина Анна Чернігів «У» КПНЗ ДЮСШ «Атлет» 20.02.2006 9.0 І-юн Дворников А.В.
20 Васько Поліна Корюківський р-н,МОН,ДЮСШ 28.04.2005 9.1 І-юн Лисік Р.Г.
21 Ющенко Діана Чернігів, МОН, КДЮСШ- 1 01.06.2006 9.1 І-юн Антонова В.Г.
22 23 Бондаренко Наталія Коропський р-н, К, ДЮСШ 07.09.2005 9.2 І-юн Лучко В.Л.
22 23 Дзюба Марія Чернігів, МОН, КДЮСШ- 1 03.07.2005 9.2 І-юн Антонова В.Г.
24 Каракостантиніва Вероніка Чернігів, МОН, КДЮСШ- 2 25.07.2006 9.2 І-юн Шевчук О.Л.
25 Коваленко Юлія Чернігів, МОН, КДЮСШ- 2 02.07.2006 9.3 ІІ-юн Плиско Н.М.
26 27 Білоус Юлія Прилуки,МОН,ДЮСШ 05.07.2005 9.3 ІІ-юн Ракетський А.І.
26 27 Никифоренко Альона Корюківський р-н,МОН,ДЮСШ 13.05.2004 9.3 ІІ-юн Сахута А.О.
28 29 Савенко Лілія Чернігів, МОН, КДЮСШ- 2 00.00.2005 9.4 ІІ-юн Плиско Н.М.
28 29 Культе Анна Чернігів,У, ДЮСШ «Атлет» 21.12.2004 9.4 ІІ-юн Вятіорець С Є.,Середа С.С.
30 33 Наумчик Юлія Менський р-н, МОН, ДЮСШ 11.12.2004 9.4 ІІ-юн Терпицька І.Л.
30 33 Муха Вікторія Менський р-н, МОН, ДЮСШ 06.11.2006 9.4 ІІ-юн Трепач А.М.
34 35 Тарасенко Світлана Носівський р-н, МОН, ДЮСШ 16.03.2006 9.5 ІІ-юн Бочок В.А.
34 35 Жембас Лілія Носівський р-н, МОН, ДЮСШ 28.06.2004 9.5 ІІ-юн Бочок В.А.
36 Лужкова Яна Коропський р-н, К, ДЮСШ 00.00.2005 9.6 ІІ-юн Лучко В.Л.
37 Левченко Ксенія Чернігів, МОН, КДЮСШ- 2 05.04.2005 9.6 ІІ-юн Шевчук О.Л.
38 Харченко Вероніка Коропський р-н, К, ДЮСШ 07.09.2005 9.7 ІІ-юн Лучко В.Л.
 39 40 Сухорада Євгенія Носівський р-н, МОН, ДЮСШ 04.03.2008 9.8 ІІІ-юн Шиша Н.О.
39 40 Омелечко Сніжана Коропський р-н, К, ДЮСШ 00.00.2005 9.8 ІІІ-юн Лучко В.Л.
41 Титаренко Анна Менський р-н, МОН, ДЮСШ 22.10.2006 9.8 ІІІ-юн Терпицька І.Л.
42 Германович Ірина Чернігів, МОН, КДЮСШ- 1 16.06.2006 9.9 ІІІ-юн Антонова В.Г.
43 Нестеренко Анна Чернігів «У» ДЮСШ «Україна» ЧМР 26.06.2009 10.0 ІІІ-юн Кривоус Н.В.
44 Дмитренко Вікторія Чернігів, МОН, КДЮСШ- 2 00.00.2006 10.2 ІІІ-юн Романенко В.О.
45 Клименко Анна Чернігів, МОН, КДЮСШ- 2 22.04.2006 10.2 ІІІ-юн Плиско Н.М.
46 Щербакова Юлія Чернігів, МОН, КДЮСШ- 2 00.00.2004 10.3 ІІІ-юн Романенко В.О.
Кабанець Євгенія Носівський р-н, МОН, ДЮСШ 00.00.2006 DNS Шиша Н.О.
300м жінки
1 Стецкова Тетяна Чернігів, МОН, КДЮСШ- 1 09.03.2000 43.8 ІІ Кузьомко Л.М.Красільник Т.С.
2 Михальченко Наталія Прилуки МОН ОДЮСШ олім. видів 28.06.2000 50.4 ІІ-юн Салівон Р.П.Демешко С.В.
3 Діденко Ольга Чернігів «У» ДЮСШ «Україна» ЧМР 04.06.2000 50.6 ІІ-юн Рябов В.В.
4 Галаган Вікторія Чернігів, «С» ОДЮСШ олім. видів 10.08.2000 51.2 ІІ-юн Луценко В.В.
5 Валієва Каріна Ніжинський р-н «К» ДЮСШ 12.06.1998 53.0 ІІ-юн Сахно В.К.
6 Сирбу Анастасія Чернігів «У» ДЮСШ «Україна» ЧМР 01.05.2000 53.5 ІІ-юн Рябов В.В.Кривоус Н.В.
7 Кубрак Алла Ніжинський р-н «К» ДЮСШ 14.04.1998 58.2 б/р Сахно В.К.
300м дівчата 2002-03 р.н.
1 Буряк Лілія Чернігів «У» КПНЗ ДЮСШ «Атлет» 11.03.2003 45.2 ІІІ Шульга О.П.
2 Брухно Тетяна Прилуки,МОН,ДЮСШ 16.02.2003 48.2 І-юн Ракетський А.І.
3 Асеєва Аліна Н-Сіверськ,МОН,ДЮСШ 12.09.2003 51.6 ІІ-юн Клименко В.В.
300м дівчата 2004-05 р.н.
1 Тарасенко Марина Прилуки,МОН,ДЮСШ 20.12.2005 47.4 І-юн Бобровська О.А.
2 Сукач Дар’я Чернігів, МОН, КДЮСШ- 2 15.06.2004 48.0 І-юн Шевчук О.Л.
3 Жук Олександра Коропський р-н, К, ДЮСШ 30.04.2005 48.4 І-юн Лучко В.Л.
4 Тонконог Діана Носівський р-н, МОН, ДЮСШ 09.10.2004 48.9 І-юн Бочок В.А.
5 Удалова Олександра Коропський р-н, К, ДЮСШ 21.06.2005 49.1 І-юн Лучко В.Л.
6 Лимар Яна Прилуки,МОН,ДЮСШ 24.04.2005 49.5 І-юн Ракетський А.І.
7 Бондаренко Наталія Коропський р-н, К, ДЮСШ 07.09.2005 49.6 І-юн Лучко В.Л.
8 Ткаченко Анна Чернігів «У» ДЮСШ «Україна» ЧМР 09.10.2007 50.7 ІІ-юн Кривоус Н.В.
9 Ганущенко Сніжана Менська ОТГ 21.01.2006 50.8 ІІ-юн Таратухіна Н.П.
10 Коршек Анастасія Чернігів, МОН, КДЮСШ- 2 11.04.2005 50.8 ІІ-юн Шевчук О.Л.
11 Тарасенко Марія Носівський р-н, МОН, ДЮСШ 11.04.2004 51.2 ІІ-юн Бочок В.А.
12 Ілляш Аліна Носівський р-н, МОН, ДЮСШ 19.09.2006 51.6 ІІ-юн Бочок В.А.
13 Красножон Софія Чернігів, МОН, КДЮСШ- 2 13.10.2004 51.6 ІІ-юн Шевчук О.Л.
14 Штанько Анастасія Носівський р-н, МОН, ДЮСШ 00.00.2005 52.5 ІІ-юн Шиша Н.О.
15 Дзюба Марія Чернігів, МОН, КДЮСШ- 1 03.07.2005 52.8 ІІ-юн Антонова В.Г.
16 Ющенко Діана Чернігів, МОН, КДЮСШ- 1 01.06.2006 53.0 ІІ-юн Антонова В.Г.
17 Шевченко Анастасія Менська ОТГ 17.07.2006 53.3 ІІ-юн Таратухіна Н.П.
18 Ковтун Вікторія Прилуцький р-н МОН ДЮСШ 00.00.2005 53.5 ІІ-юн Куц А.С.
19 Олійник Аліна Менський р-н, МОН, ДЮСШ 20.07.2005 53.6 ІІ-юн Терпицька І.Л.
20 Ведмідь Анастасія Бахмацький р-н МОН ДЮСШ 26.12.2005 53.8 ІІ-юн Іванько Ю.Б.
21 Тарасенко Світлана Носівський р-н, МОН, ДЮСШ 16.03.2006 54.4 ІІІ-юн Бочок В.А.
22 Браточкина Анна Чернігів «У» КПНЗ ДЮСШ «Атлет» 20.02.2006 54.6 ІІІ-юн Дворников А.В.
23 Левченко Ксенія Чернігів, МОН, КДЮСШ- 2 05.04.2005 54.9 ІІІ-юн Шевчук О.Л.
24 Цупко Ірина Бахмацький р-н МОН ДЮСШ 05.01.2005 55.3 ІІІ-юн Іванько Ю.Б.
25 Коваленко Юлія Чернігів, МОН, КДЮСШ- 2 07.07.2006 55.7 ІІІ-юн Плиско Н.М.
26 Жембас Олександра Носівський р-н, МОН, ДЮСШ 21.03.2006 56.5 ІІІ-юн Бочок В.А.
27 Германович Ірина Чернігів, МОН, КДЮСШ- 1 16.06.2006 57.6 ІІІ-юн Антонова В.Г.
28 Нестеренко Анна Чернігів «У» ДЮСШ «Україна» ЧМР 26.06.2009 58.0 ІІІ-юн Кривоус Н.В.
29 Титаренко Анна Менський р-н, МОН, ДЮСШ 22.10.2006 58.2 б/р Терпицька І.Л.
30 Дандель Марина Бахмацький р-н МОН ДЮСШ 16.03.2005 58.3 б/р Небощицький Г.О.
31 Машко Оксана Ніжин МОН ДЮСШ 21.09.2005 58.4 б/р Левчук Г.Л.
32 Культе Анна Чернігів,У, ДЮСШ «Атлет» 21.12.2004 58.5 б/р Вятіорець С Є.,Середа С.С.
33 Клименко Анна Чернігів, МОН, КДЮСШ- 2 22.04.2006 1.00.2 б/р Плиско Н.М.
34 Щербакова Юлія Чернігів, МОН, КДЮСШ- 2 00.00.2004 1.07.2 б/р Романенко В.О.
600м жінки
1 Сергусь Марія Чернігів, МОН, КДЮСШ- 1 17.12.2001 1.59.1 Овчаренко І.М.
2 Пиркова Богдана Ніжинський р-н «К» ДЮСШ 19.05.1999 2.00.0 Сахно В.К.
3 Сивець Анна Чернігів,У, ДЮСШ «Атлет» 05.02.1999 2.05.0 Вятіорець С Є.,Середа С.С.
4 Сирбу Анастасія Чернігів «У» ДЮСШ «Україна» ЧМР 01.05.2000 2.06.1 Рябов В.В.Кривоус Н.В.
5 Медвідь Ярослава Чернігів «У» ДЮСШ «Україна» ЧМР 00.00.2000 2.06.3 Лагункова Н.М.
600м дівчата 2002-03 р.н.
1 Дворніченко Яна Чернігів,У, КПНЗ ДЮСШ «Атлет» 20.07.2003 1.53.6 Шульга О.П.
2 Лемеш Анастасія Чернігів «У» ДЮСШ «Україна» ЧМР 11.11.2002 1.59.6 Лагункова Н.М.
3 Вінніченко Анастасія Чернігів, МОН, КДЮСШ- 1 06.01.2002 2.06.5 Антонова В.Г.
4 Сирай Катерина Козелецький р-н МОН ДЮСШ 30.07.2003 2.24.0 Потебня Л.І.
600м дівчата 2004-05 р.н.
1 Сальна Вероніка Прилуки МОН ДЮСШ 26.08.2004 1.56.3 Ракетський А.І.
2 Кононець Анастасія Носівський р-н, МОН, ДЮСШ 14.01.2004 2.05.1 Шиша Н.О.
3 Лень Софія Прилуцький р-н МОН ДЮСШ 00.00.2005 2.07.9 Куц А.С.
4 Куніца Крістіна Ніжин МОН ДЮСШ 30.10.2007 2.08.4 Кремез О.М.,Кремез О.П.
5 Коршек Анастасія Чернігів, МОН, КДЮСШ- 2 11.04.2005 2.09.7 Шевчук О.Л.
6 Біленька Єва Ніжин МОН ДЮСШ 10.08.2007 2.12.3 Кремез О.М.,Кремез О.П.
7 Шиша Марія Носівський р-н, МОН, ДЮСШ 13.06.2006 2.15.7 Шиша Н.О.
8 Ткаченко Валерія Прилуцький р-н МОН ДЮСШ 00.00.2005 2.17.4 Куц А.С.
9 Сукач Дар’я Чернігів, МОН, КДЮСШ- 2 15.06.2004 2.19.2 Шевчук О.Л.
1000м жінки
1 Жмурко Анна Чернігів «У» ОШВСМ 24.10.1996 3,08.4 Лагункова Н.М., Клюєв А.О.Філіпов В.В.
2 Тиченко Оксана Ніжинський р-н «К» ДЮСШ 26.07.1997 3.27.4 Сахно В.К.
3 Діденко Ольга Чернігів «У» ДЮСШ «Україна» ЧМР 04.06.2000 3.36.5 Рябов В.В.
4 Валієва Каріна Ніжинський р-н «К» ДЮСШ 12.06.1998 3.52.2 Сахно В.К.
5 Деркач Станіслава Козелецький р-н МОН ДЮСШ 17.10.2001 4.10.2 Шарак О.В.
6 Кубрак Алла Ніжинський р-н «К» ДЮСШ 14.04.1998 4.04.4 Сахно В.К.
7 Федосенко Ангеліна Козелецький р-н МОН ДЮСШ 10.07.2001 4.37.7 Потебня Л.І.
1000м дівчата 2002-03 р.н.
1 Овсякова Дар’я Прилуцький р-н МОН ДЮСШ 00.00.2003 3.33.7 Куц А.С.
2 Андрущенко Олена Ніжин МОН ДЮСШ 04.06.2003 3.47.3 Левчук Г.Л.
3 Кочин Юлія Менський р-н, МОН, ДЮСШ 13.01.2003 4.24.0 Трепач А.М.
4 Стовбуненко Ярина Сновський р-н МОН ДЮСШ 17.10.2002 4.30.8 Лахадинов Є.О,
1000м дівчата 2004-05 р.н.
1 Сальна Вероніка Прилуки МОН ДЮСШ 26.08.2004 3.31.5 Ракетський А.І.
2 Дмитренко Аліна Чернігів «У» ДЮСШ «Україна» ЧМР 01.02.2006 3.32.9 Кривоус Н.В.
3 Ткаченко Анна Чернігів «У» ДЮСШ «Україна» ЧМР 09.10.2007 3.40.3 Кривоус Н.В.
4 Амукшина Аріна Ніжин МОН ДЮСШ 08.08.2005 3.42.9 Кремез О.М.,Кремез О.П.
5 Чобану Єлізавета Прилуцький р-н МОН ДЮСШ 00.00.2005 3.53.7 Куц А.С.
6 Овсякова Василина Прилуцький р-н МОН ДЮСШ 00.00.2008 3.55.4 Куц А.С.
7 Авраменко Валерія Корюківський р-н,МОН,ДЮСШ 11.03.2006 3.55.8 Авраменко Т.О
8 Швиденко Вікторія Бахмацький р-н МОН ДЮСШ 00.00.2004 4.00.8 Мартиненко Г.П.
9 Муха Вікторія Менський р-н, МОН, ДЮСШ 06.11.2006 4.14.8 Трепач А.М.
3000м жінки
1 Жмурко Анна Чернігів «У» ОШВСМ 24.10.1996 10.40.6 ІІ Лагункова Н.М., Клюєв А.О.Філіпов В.В.
2 Михальченко Наталія Прилуки МОН ОДЮСШ олім. видів 28.06.2000 12.50.1 ІІІ Салівон Р.П.Демешко С.В.
3 Іваровська Ніна Ніжинський р-н «К» ДЮСШ 04.01.1961 13.37.5 ІІ-юн Сахно В.К.
3000м дівчата 2002-03 р.н.
1 Коробко Влада Н-Сіверськ,МОН,ДЮСШ 10.10.2003 13.31.0 ІІ-юн Бренз А.Н..Білявський І.М.
2 Сущенко Валерія Козелецький р-н МОН ДЮСШ 31.07.2003 13.49.3 ІІ-юн Шарак О.В.
3 Рябчун Анастасія Корюківський р-н,МОН,ДЮСШ 15.08.2003 14.25.0 ІІ-юн Лисік Р.Г.
4 Машталір Яна Корюківський р-н,МОН,ДЮСШ 10.04.2003 15.16.6 ІІІ-юн Лисік Р.Г.
3000м дівчата 2004-05 р.н.
1 Сальна Вероніка Прилуки МОН ДЮСШ 26.08.2004 12.09.0 ІІІ Ракетський А.І.
2 Куропаткіна Аліна Н-Сіверськ,МОН,ДЮСШ 12.09.2005 13.51.5 ІІ-юн Бренз А.Н..Білявський І.М.
60м з/б жінки
1 Гільденскіольд Надія Прилуки МОН ДЮСШ 24.11.2001 11.8 ІІ-юн Ракетський А.І.
2 Тарасенко Альбіна Прилуцький р-н МОН ДЮСШ 04.11.2001 14.4 б/р Чекалін С.П.
60м з/б дівчата 2002-03 р.н.
1 Дорошенко Порліна Менська ОТГ 12.11.2003 9.8 ІІІ Таратухіна Н.П.
2 Сидорко Дар»я Прилуки МОН ДЮСШ 16.07.2002 10.0 ІІІ Ракетський А.І.
60м з/б дівчата 2004-05 р.н.
1 Лимар Яна Прилуки МОН ДЮСШ 24.04.2005 10.4 І-юн Ракетський А.І.
2 Ткаченко Катерина Менська ОТГ 16.11.2005 11.1 ІІ-юн Терпицька І.Л.
3 Наумчик Юлія Менська ОТГ 11.12.2004 11.4 ІІ-юн Терпицька І.Л.
4 Ганущенко Сніжана Менська ОТГ 21.01.2006 11.7 ІІ-юн Таратухіна Н.П.
5 6 Олійник Аліна Менська ОТГ 20.07.2005 12.0 ІІІ-юн Таратухіна Н.П.
5 6 Білоус Юлія Прилуки МОН ДЮСШ 05.07.2005 12.0 ІІІ-юн Ракетський А.І.
Стрибки у довжину жінки
1 Чернікова Аліна Прилуки,МОН,ДЮСШ 24.07.2001 4.92 ІІІ Бобровська О.А.
2 Постоногова Анна Прилуки,МОН,ДЮСШ 07.08.2001 4.29 І-юн Мачульний Є.В.
3 Ковальова Валерія Чернігів «С» ДЮСШ «Україна» ЧМР 09.12.1999 3.84 ІІ-юн Філіпови
4 Прокопенко Валерія Чернігів «С» ДЮСШ «Україна» ЧМР 25.05.2000 3.48 б/р Філіпови
Стрибки у довжину дівчата 2002-03 р.н.
1 Численко Катерина Ніжин МОН ДЮСШ 06.06.2003 5.03 ІІІ Кремез О.М.,Кремез О.П.
2 Дорошенко Поліна Менська ОТГ 12.11.2003 4.80 ІІІ Таратухіна Н.П.
3 Сидорко Дар’я Прилуки МОН ДЮСШ 16.07.2002 4.67 І-юн Ракетський А.І.
4 Ільченко Анастасія Бахмацький р-н МОН ДЮСШ 08.12.2003 4.08 ІІ-юн Іванько Ю.Б.
Рябчун Анастасія Корюківський р-н,МОН,ДЮСШ 15.08.2003 DNS Лисік Р.Г.
Стрибки у довжину дівчата 2004-05 р.н.
1 Біленька Іванна Ніжин МОН ДЮСШ 29.09.2005 5.13 ІІІ Кремез О.М.,Кремез О.П.
2 Панюкова Бажена Прилуки,МОН,ДЮСШ 00.00.2004 4.65 І-юн Бобровська О.А.
3 Рогова Дар»я Менська ОТГ 11.01.2006 4.49 І-юн Терпицька І.Л.
4 Росомаха Злата Менська ОТГ 20.10.2004 4.43 І-юн Терпицька І.Л.
5 Наталушко Варвара Чернігів, МОН, КДЮСШ- 1 28.02.2005 4.29 І-юн Красільник Т.С.
6 Климкіна Василіса Прилуки,МОН,ДЮСШ 01.08.2008 4.06 ІІ-юн Мачульний Є.В.
7 Васько Поліна Корюківський р-н,МОН,ДЮСШ 28.04.2005 3.65 ІІІ-юн Лисік Р.Г.
8 Кабанець Євгенія Носівський р-н, МОН, ДЮСШ 19.10.2006 3.60 ІІІ-юн Шиша Н.О.
9 Білоус Юлія Прилуки МОН ДЮСШ 05.07.2005 3.54 ІІІ-юн Ракетський А.І.
10 Браточкіна Анна Чернігів «У» КПНЗ ДЮСШ «Атлет» 20.02.2006 3.42 б/р Дворников А.В.
11 Соломенник Вікторія Менський р-н, МОН, ДЮСШ 09.04.2004 2.74 б/р Терпицька І.Л.
Потрійний жінки
1 Постоногова Анна Прилуки,МОН,ДЮСШ 07.08.2001 11.40 ІІ Мачульний Є.В.
2 Чернікова Аліна Прилуки,МОН,ДЮСШ 24.07.2001 10.71 ІІІ Бобровська О.А.
3 Ковальова Валерія Чернігів «С» ДЮСШ «Україна» ЧМР 09.12.1999 8.09 ІІІ-юн Філіпови
Гільденскіольд Надія Прилуки МОН ДЮСШ 24.11.2001 ХХХ Ракетський А.І.
Потрійний дівчата 2002-03 р.н.
1 Численко Катерина Ніжин МОН ДЮСШ 06.06.2003 10.92 ІІІ Кремез О.М.,Кремез О.П.
2 Дорошенко Поліна Менська ОТГ 12.11.2003 10.29 І-юн Таратухіна Н.П.
3 Семко Дар’я Сновський р-н, МОН, ДЮСШ 26.09.2002 9.54 ІІ-юн Лахадинов Є.О.
Потрійний дівчата 2004-05 р.н.
1 Панюкова Бажена Прилуки,МОН,ДЮСШ 00.00.2004 10.15 І-юн Бобровська О.А.
2 Росомаха Злата Менський р-н, МОН, ДЮСШ 20.10.2004 9.58 І-юн Терпицька І.Л.
Стрибки у висоту жінки
1 Тарасенко Альбіна Прилуцький р-н МОН ДЮСШ 04.11.2001 135 І-юн Чекалін С.П.
2 Гільденскіольд Надія Прилуки МОН ДЮСШ 24.11.2001 130 І-юн Ракетський А.І.
Стрибки у висоту дівчата 2002-03 р.н.
1 Дорошенко Поліна Менськ. р-н, «К» ОДЮСШ олім. видів 12.11.2003 155 ІІ Таратухіна Н.П.
2 Засік Катерина Прилуцький р-н МОН ДЮСШ 21.05.2002 140 ІІІ Гавриленко В.Г.
Стрибки у висоту дівчата 2004-05 р.н.
1 Рогова Дар»я Менська ОТГ 11.01.2006 160 ІІ Терпицька І.Л.
2 Ткаченко Катерина Менська ОТГ 16.01.2005 155 ІІ Терпицька І.Л.
3 Дубіль Алевтина Прилуцький р-н МОН ДЮСШ 11.05.2005 150 ІІ Чекалін С.П.
4 Ганущенко Сніжана Менська ОТГ 21.01.2006 145 ІІІ Таратухіна Н.П.
5 Шевченко Анастасія Менська ОТГ 17.07.2006 130 І-юн Таратухіна Н.П.
6 Соломенник Вікторія Менська ОТГ 09.04.2004 125 ІІ-юн Терпицька І.Л.
Штовхання ядра жінки (4кг)
1 Лупинос Катерина Чернігів ОДЮСШ олім.видів 01.02.2000 12.10 І Порядіна В.В.Таратухіна Н.П.
2 Бондаренко Анастасія Київська обл. БВУФК 28.09.2001 11.08 ІІ Зенін І.В.,Ревенко М.Г.,Павлиш В.А.
3 Полоз Олена Чернігів ОДЮСШ олім.видів 12.03.1999 9.80 ІІІ Порядіна В.В.
4 Белік Марина Київська обл. БВУФК 20.12.2001 9.60 ІІІ Ржаніцин П.І.,Ревенко М.Г.,Павлиш В.А.
5 Ансютіна Катерина Ніжин МОН ДЮСШ 27.08.2001 8.55 ІІІ Кремез О.М.,Кремез О.П.
Штовхання ядра дівчата 2002—03 р.н. (3 кг)
1 Соловйова Лілія Бровари МОН БВУФК 11.07.2003 11.15 ІІІ Ревенко М.Г.Павлиш В.А.
2 Супрун Ольга Ніжин МОН ДЮСШ 31.03.2003 9.57 ІІІ Кремез О.М.,Кремез О.П.
3 Степура Анастасія Козелецький р-н, МОН, ДЮСШ 04.02.2003 7.65 ІІ-юн Потебня Л.І
4 Гуляй Ольга Чернігів «У» КПНЗ ДЮСШ «Атлет» 14.06.2003 6.56 ІІІ-юн Середа О.А.
Штовхання ядра дівчата 2004-05 р.н. і мол. (3 кг)
1 Соломенник Вікторія Менська ОТГ 09.04.2004 11.68 ІІ Терпицька І.Л.
2 Петренко Олена Козелецький р-н, МОН, ДЮСШ 27.08.2004 11.62 ІІ Шарак О.В.
3 Ример Марина Козелецький р-н, МОН, ДЮСШ 28.02.2004 10.85 ІІІ Шарак О.В.
4 Солошенко Валерія Носівський р-н МОН ДЮСШ 11.11.2004 9.87 ІІІ Шиша Н.О.
5 Дандель Марина Бахмацький р-н МОН ДЮСШ 00.00.2004 8.90 І-юн Небощицький Г.О.
6 Люткевич Анна Бахмацький р-н МОН ДЮСШ 11.09.2004 8.70 І-юн Малашенко І.О.
7 Наваліхіна Юлія Бахмацький р-н МОН ДЮСШ 11.12.2004 8.59 І-юн Малашенко І.О.
8 Майстренко Вікторія Менська ОТГ 29.10.2004 7.63 ІІ-юн Таратухіна Н.П.
9 Резвін Анастасія Ніжин МОН ДЮСШ 18.04.2005 7.36 ІІ-юн Кремез О.М.,Кремез О.П.
10 Никифоренко Альона Корюківський р-н, МОН, ДЮСШ 13.05.2004 6.87 ІІІ-юн Сахута А.О.
11 Шепель Ангеліна Менська ОТГ 14.07.2006 6.56 ІІІ-юн Таратухіна Н.П.
12 Авраменко Анастасія Корюківський р-н, МОН, ДЮСШ 03.04.2005 6.52 ІІІ-юн Сахута А.О.
Горошко Надія Ніжин МОН ДЮСШ 05.10.2005 ХХХ Левчук Г.Л.
Дандель Марина Бахмацький р-н МОН ДЮСШ 19.03.2005 ХХХ Небощицький Г.О.
Головний суддя          Рябов В.В.
Головний секретар     Антонова В.Г.
 

0 Комментарии

You can be the first one to leave a comment.

Оставить комментарий