Відкритий чемпіонат області з легкої атлетики в приміщенні серед

чоловіків і жінок, юнаків та дівчат 2001-02 р.н., 2003 р.н. і молодші.

22 лютого 2018 р.

м.Бровари

 

Результати (скачати)

 

Особисті результати

 

60м з/б чоловіки         
Місце абс. Спортсмен Команда Дата народження Результ. Розряд Тренери
1 Савин Максим Козелецький р-н МОН ДЮСШ 13.05.2000 8.9 ІІ Шарак О.В.
60м з/б юнаки 2001-02 р.н.        
1 Луговський Дмитро Козелецький р-н МОН ДЮСШ 13.08.2002 11.9 б/р Шарак О.В.
60м з/б юнаки 2001-02 р.н.        
1 Ященко Максим Ніжин МОН ДЮСШ 18.04.2003 10.3 ІІ-юн Кремез О.М.,Кремез М.П.
2 Тимошенко Максим Сновський р-н, МОН ДЮСШ 14.08.2003 10.7 ІІІ-юн Лахадінов Є.О.
3 Клименко Олександр Козелецький р-н МОН ДЮСШ 25.03.2004 11.2 б/р Шарак О.В.
60м чоловіки         
1 Красільник Ярослав Чернігів, МОН, КДЮСШ- 1 09.10.1999 6.9 Ф-6.9 І Красільник Т.С.
2 Прохоренко Володимир Козелецький р-н МОН ДЮСШ 02.12.2000 6.9 Ф- 6.9 І Шарак О.В.
3 Дворников Андрій Чернігів «У» КПНЗ ДЮСШ «Атлет» 06.01.1995 7.0 Ф- 7.0 І Вятіорець С.Є.,Середа С.С.
4 Савин Максим Козелецький р-н МОН ДЮСШ 13.05.2000 7.2 Ф- 7.3 ІІ Шарак О.В.
5 Чернобай Микола Чернігів, ОДЮСШ олім. видів 07.03.2000 7.2 Ф-7.6 ІІ Масюк А.М.
6 Землинський Богдан Чернігів «У» КПНЗ ДЮСШ «Атлет» 18.10.2000 7.2 ІІ Шульга О.П.
7 Батуренко Ігор Чернігів «У» ДЮСШ «Україна» ЧМР 03.11.1997 7.3 ІІ  Кузьомко Л.М.Рябов В.В.
8 Маслюк Денис Чернігів, МОН, КДЮСШ- 1 13.06.2000 7.5 ІІІ Овчаренко І.М.
9 Уніат Володимир Козелецький р-н, інваспорт 24.07.1997 7.5 ІІІ Шарак О.В.
10 Паляниця Олександр Чернігів, ОДЮСШ олім. видів 07.03.2000 7.6 ІІІ Масюк А.М.
11 Пономарчук Юрій Чернігів «С» ДЮСШ «Україна» ЧМР 23.01.1997 7.6 ІІІ Філіпови
12 Тимошенко Олексій Прилуки МОН ОДЮСШ олім. Видів 17.10.1999 7.6 ІІІ Салівон Р.П.Демешко С.В.
13 Слиш Олександр Чернігів «У» КПНЗ ДЮСШ «Атлет» 12.10.2000 7.7 ІІІ Шульга О.П.
14 Коваль Артем Чернігів «С» ДЮСШ «Україна» ЧМР 05.06.1999 7.7 ІІІ Філіпови
15 Харитонов Серггій Чернігів ЧНПУ 01.06.1998 7.7 ІІІ  Кузьомко Л.М.
16 Шкурат Олександр Прилуки МОН ДЮСШ 06.10.2000 8.0 І-юн Мачульний Є.В.
17 Лобур Валентин Чернігів «С» ДЮСШ «Україна» ЧМР 13.05.1999 8.1 І-юн Філіпови
Носелевець Віталій Козелецький р-н, інваспорт 18.03.1998 DQ Шарак О.В.
60м юнаки 2001-02 р.н.        
1 Довгий Денис Чернігів «У» КПНЗ ДЮСШ «Атлет» 12.06.2001 7.2 Ф-6.9 І Шульга О.П.
2 Бован Олексій Чернігів, ОДЮСШ олім. Видів 21.08.2001 7.1 Ф-7.1 ІІ Луценко В.В.
3 Осаревич Вячеслав Чернігів «У» КПНЗ ДЮСШ «Атлет» 18.05.2000 7.4 Ф-7.4 ІІ Вятіорець С.Є.,Середа С.С.
4 Олешко Павло Носівський р-н, МОН, ДЮСШ 12.07.2002 7.4 Ф-7.5 ІІ Шиша Н.О.
5 Чередніченко Олександр Коропський р-н, К, ДЮСШ 26.05.2001 7.4 Ф-7.6 ІІ Лучко В.Л.
6 Чайка Андрій Ніжин МОН ДЮСШ 18.04.2003 7.5 ІІІ Кремез О.М.,Кремез М.П.
7 Шульга Дмитро Чернігів, ОДЮСШ олім. видів 22.04.2002 7.6 ІІІ Масюк А.М.
8 Забіжко Віталій Васильків 19.02.2001 7.6 ІІІ Денисенко А.М.
9 Мишко Ярослав Чернігів «С» ДЮСШ «Україна» ЧМР 03.04.2002 7.7 ІІІ Філіпови
10 Джиба Владислав Чернігів «С» ДЮСШ «Україна» ЧМР 09.02.2001 7.7 ІІІ Філіпови
11 Ступаченко Андрій Чернігів, МОН, КДЮСШ- 1 01.03.2002 7.8 ІІІ Овчаренко І.М.
12 Пасіка Владислав Носівський р-н, МОН, ДЮСШ 09.10.2002 7.8 ІІІ Шиша Н.О.
13 Опанасюк Микола Бахмацький р-н МОН ДЮСШ 30.06.2002 7.8 ІІІ Малашенко І.О.,Білич О.Л.
14 Федоренко Артем Бахмацький р-н МОН ДЮСШ 15.12.2001 7.9 І-юн Іванько Ю.Б.
15 Ніколаєнко Кирило Чернігів «У» КПНЗ ДЮСШ «Атлет» 26.01.2002 8.0 І-юн Вятіорець С.Є.,Середа С.С.
16 Бориско Денис Коропський р-н, К, ДЮСШ 11.12.2002 8.0 І-юн Лучко В.Л.
17 Петренко Анатолій Прилуцький р-н МОН ДЮСШ 24.07.2002 8.1 І-юн Чекалін С.П.
18 Здор Дмитро Чернігів, МОН, КДЮСШ- 1 06.01.2002 8.4 ІІ-юн Овчаренко І.М.
19 Попружний Тарас Чернігів «У» КПНЗ ДЮСШ «Атлет» 31.08.2002 8.5 ІІ-юн Вятіорець С.Є.,Середа С.С.
Брика Богдан Чернігів «У» КПНЗ ДЮСШ «Атлет» 31.08.2002 DNS Вятіорець С.Є.,Середа С.С.
60м юнаки 2003 р.н. і мол.       
1 Гавриленко Максим Чернігів, МОН, КДЮСШ- 2 12.06.2003 7.5 Ф-7.4 ІІ Шевчук О.Л.
2 Калюжний Артем Менський р-н, «К» ДЮСШ 25.04.2003 7.7 Ф-7.5 ІІІ Калюжна Т.В.
3 Джеваженко Олександр Прилуцький р-н МОН ДЮСШ 24.07.2002 7.7 Ф-7.8 ІІІ Чекалін С.П.
4 Хантіль Володимир Прилуцький р-н МОН ДЮСШ 11.11.2004 7.7 Ф-8.0 ІІІ Гавриленко В.Г.
5 — 6 Черенков Микита Бахмацький р-н МОН ДЮСШ 08.10.2003 7.8 ІІІ Іванько Ю.Б.
5 — 6 Бистревський Ігор Чернігів «У» КПНЗ ДЮСШ «Атлет» 17.01.2003 7.8 ІІІ Вятіорець С.Є.,Середа С.С.
7 Лупашко Владислав Козелецький р-н МОН ДЮСШ 01.01.2003 7.9 І-юн Шарак О.В.
8 Ященко Максим Ніжин МОН ДЮСШ 18.04.2003 8.0 І-юн Кремез О.М.,Кремез М.П.
9 Бакун Володимир Прилуцький р-н МОН ДЮСШ 08.02.2003 8.1 І-юн Гавриленко В.Г.
10 Черніченко Євгеній Чернігів «У» КПНЗ ДЮСШ «Атлет» 06.01.2004 8.2 І-юн Шульга О.П.
11 Лесик Денис Прилуцький р-н МОН ДЮСШ 04.10.2003 8.2 І-юн Чекалін С.П.
12 Леута Назар Прилуцький р-н МОН ДЮСШ 00.00.2004 8.2 І-юн Куц А.С.Бойко В.С.
13 Глушенок Ілля Чернігів, МОН, КДЮСШ- 1 07.01.2004 8.2 І-юн Антонова В.Г.
14 Стовбур Денис Ніжин МОН ДЮСШ 01.04.2003 8.4 ІІ-юн Кремез О.М.,Кремез М.П.
15 Кимач Олександр Прилуцький р-н МОН ДЮСШ 00.00.2004 8.6 ІІ-юн Куц А.С.Бойко В.С.
16 Сидоренко Олексій Чернігів, МОН, КДЮСШ- 1 16.05.2004 8.6 ІІ-юн Беркут Н.П.
17 Кирей Богдан Коропський р-н, К, ДЮСШ 07.05.2005 8.7 ІІІ-юн Лучко В.Л.
18 Савоста Максим Сновський р-н, МОН ДЮСШ 18.09.2003 8.7 ІІІ-юн Івлєв.В.Ю.
19 Шарак Антон Козелецький р-н МОН ДЮСШ 01.01.2003 8.8 ІІІ-юн Шарак О.В.
20 Гливчак Микола Менський р-н, «К» ДЮСШ 00.00.2005 8.8 ІІІ-юн Федоренко О.О.
21 Лобуренко Артем Чернігів, МОН, КДЮСШ- 2 18.12.2003 8.9 ІІІ-юн Шевчук О.Л.
22 Петренко Руслан Чернігів, МОН, КДЮСШ- 1 11.08.2005 8.9 ІІІ-юн Беркут Н.П.
23 Барковський Артем Чернігів, «Україна» 25.02.2005 8.9 ІІІ-юн
24 Веремієнко Дмитро Прилуцький р-н МОН ДЮСШ 06.12.2004 8.9 ІІІ-юн Куц А.С.Бойко В.С.
25 Редька Артем Прилуцький р-н МОН ДЮСШ 06.12.2004 9.0 ІІІ-юн Куц А.С.Бойко В.С.
26 Триголосов Денис Чернігів «У» ДЮСШ «Україна» ЧМР 26.11.2005 9.0 ІІІ-юн Лагункова Н.М.
27 Скороход Іван Чернігів, МОН, КДЮСШ- 1 02.01.2005 9.0 ІІІ-юн Антонова В.Г.
28 Сядуро Микола Чернігів, МОН, КДЮСШ- 1 31.08.2005 9.1 б/р Лисенко К.В.
29 Гончар Вадим Чернігів, МОН, КДЮСШ- 1 03.06.2005 9.2 б/р Лисенко К.В.
30 Ващенко Олег Чернігів, МОН, КДЮСШ- 1 25.06.2004 9.3 б/р Беркут Н.П.
31 Калюжний Ілля Менський р-н, «К» ДЮСШ 02.08.2005 9.3 б/р Калюжна Т.В.
32 Сердюк Олександр Чернігів, МОН, КДЮСШ- 2 00.00.2004 9.4 б/р Плиско Н.М.
33 Крупка Андрій Носівський р-н, МОН, ДЮСШ 22.01.2006 9.4 б/р Яма М.П.
34 Чаленко Євген Носівський р-н, МОН, ДЮСШ 09.11.2006 9.6 б/р Яма М.П.
35 Олксик Денис Носівський р-н, МОН, ДЮСШ 00.00.2005 9.7 б/р Бочок В.А.
36 Безименний денис Чернігів, МОН, КДЮСШ- 2 00.00.2006 10.4 б/р Плиско Н.М.
37 Ярмак Владислав Чернігів, МОН, КДЮСШ- 2 00.00.2005 10.4 б/р Романенко В.О.
38 Високос Дмитро Чернігів, МОН, КДЮСШ- 2 00.00.2006 10.5 б/р Плиско Н.М.
39 Самбур Максим Чернігів, МОН, КДЮСШ- 2 00.00.2005 10.6 б/р Плиско Н.М.
40. Попов Владислав Чернігів, МОН, КДЮСШ- 2 00.00.2005 10.8 б/р Плиско Н.М.
41 Атаманчук Дмитро Чернігів, МОН, КДЮСШ- 2 00.00.2006 10.8 б/р Романенко В.О.
Гордієнко Максим Бахмацький р-н МОН ДЮСШ 16.04.2004 DNF Білич О.Л
300м чоловіки         
1 Дворников Андрій Чернігів «У» КПНЗ ДЮСШ «Атлет» 06.01.1995 36.8 ІІ Вятіорець С.Є.,Середа С.С.
2 Батуренко Ігор Чернігів «У» ДЮСШ «Україна» ЧМР 03.11.1997 37.9 ІІ  Кузьомко Л.М.Рябов В.В.
3 Чернобай Микола Чернігів, ОДЮСШ олім. видів 07.03.2000 38.4 ІІІ Масюк А.М.
4 Дяченко Роман Ніжинський р-н «К» ДЮСШ 23.11.1989 38.5 ІІІ Сахно В.К.
5 Казачок Василь Чернігів «С» ДЮСШ «Україна» ЧМР 10.05.1996 39.4 ІІІ Філіпови
6 Секера Дмитро Чернігів 10.01.1994 40.1 ІІІ Овчаренко І.М.Клименко В.В.
7 Іллюша Євгеній Ніжинський р-н «К» ДЮСШ 09.12.1998 40.3 ІІІ Сахно В.К.
8 Піддубний Юрій Чернігів, МОН, КДЮСШ- 1 17.10.1999 40.5 ІІІ Овчаренко І.М.
9 Рева Евгеній Чернігів «У» ДЮСШ «Україна» ЧМР 23.04.2000 40.7 ІІІ .Рябов В.В.Клименко В.В.
10 Подгорний Володимир Жовті Води 15.07.1981 41.1 І-юн Попов В.В..Лисенюк В.І.
11 Харитонов Серггій Чернігів ЧНПУ 01.06.1998 41.2 І-юн  Кузьомко Л.М.
12 Семенченко Володимир Прилуки МОН ОДЮСШ олім. видів 17.10.1999 41.5 І-юн Салівон Р.П.Демешко С.В.
13 Гордійко Єгор Чернігів «У» ДЮСШ «Україна» ЧМР 30.04.1999 41.8 І-юн .Рябов В.В.
14 Коваль Артем Чернігів «С» ДЮСШ «Україна» ЧМР 05.05.1999 42.2 ІІ-юн Філіпови
15 Лесь Віталій Прилуки МОН ОДЮСШ олім. видів 17.10.1999 42.5 ІІ-юн Салівон Р.П.Демешко С.В.
16 Шурам Олександр Прилуки МОН ДЮСШ 10.06.2000 44.0 ІІ-юн Мачульний Є.В.
300м юнаки 2001-02 р.н.        
1 Вовк Данило Чернігів «У»КПНЗ ДЮСШ «Атлет» 16.05.2001 38.1 ІІ Варда А.Є.,Вятіорець С.Є.,Середа С.С.
2 Бован Олексій Чернігів, ОДЮСШ олім. Видів 21.08.2001 38.3 ІІ Луценко В.В.
3 Осаревич Вячеслав Чернігів «У» КПНЗ ДЮСШ «Атлет» 18.05.2000 39.1 ІІІ Вятіорець С.Є.,Середа С.С.
4 Шульга Дмитро Чернігів, ОДЮСШ олім. видів 22.04.2002 41.7 І-юн Масюк А.М.
5 Здор Дмитро Чернігів, МОН, КДЮСШ- 1 06.01.2002 42.5 ІІ-юн Овчаренко І.М.
6 Ступаченко Андрій Чернігів, МОН, КДЮСШ- 1 01.03.2002 42.9 ІІ-юн Овчаренко І.М.
7 Бориско Денис Коропський р-н, К, ДЮСШ 11.12.2002 42.9 ІІ-юн Лучко В.Л.
8 Ніколайчук Богдан Корюківський р-н МОН ДЮСШ 03.01.2001 43.6 ІІ-юн Лисік Р.Г.
9 Баклан Вячеслав Чернігів, МОН, КДЮСШ- 1 22.11.2002 53.8 б/р Беркут Н.П.
300м юнаки 2003 р.н. і мол.        
1 Калюжний Артем Менський р-н, «К» ДЮСШ 25.04.2003 41.3 І-юн Калюжна Т.В.
2 Гавриленко Максим Чернігів, МОН, КДЮСШ- 2 12.06.2003 41.7 І-юн Шевчук О.Л.
3 Бистревський Ігор Чернігів «У» КПНЗ ДЮСШ «Атлет» 17.01.2003 42.5 ІІ-юн Вятіорець С.Є.,Середа С.С.
4 Єременок Олександр Бобровицький р-н «К» ДЮСШ 00.00.2003 43.4 ІІ-юн Жадько А.О.
5 Черенков Микита Бахмацький р-н МОН ДЮСШ 08.10.2003 43.6 ІІ-юн Іванько Ю.Б.
6 Черніченко Євгеній Чернігів «У» КПНЗ ДЮСШ «Атлет» 06.01.2004 43.8 ІІ-юн Шульга О.П.
7 Сидоренко Олексій Чернігів, МОН, КДЮСШ- 1 16.05.2004 44.9 ІІІ-юн Беркут Н.П.
8 Тимошенко Максим Сновський р-н, МОН ДЮСШ 14.08.2003 45.3 ІІІ-юн Лахадінов Є.О.
9 Бабушкін Олександр Чернігів «У» ДЮСШ «Україна» ЧМР 09.09.2005 45.6 ІІІ-юн Кривоус Н.В.
10 Касян Богдан Носівський р-н, МОН, ДЮСШ 01.01.2004 45.9 ІІІ-юн Бочок В.А.
11 Бакун Володимир Прилуцький р-н МОН ДЮСШ 08.02.2003 46.4 ІІІ-юн Гавриленко В.Г.
12 Гордієнко Максим Бахмацький р-н МОН ДЮСШ 16.04.2004 47.3 ІІІ-юн Білич О.Л
13 Бей Ігор Чернігів, МОН, КДЮСШ- 1 22.07.2003 48.6 б/р Беркут Н.П.
14 Кирей Богдан Коропський р-н, К, ДЮСШ 07.05.2005 48.9 б/р Лучко В.Л.
15 Скороход Іван Чернігів, МОН, КДЮСШ- 1 02.01.2005 49.2 б/р Антонова В.Г.
16 Лобуренко Артем Чернігів, МОН, КДЮСШ- 2 18.12.2003 49.5 б/р Шевчук О.Л.
17 Савоста Максим Сновський р-н, МОН ДЮСШ 18.09.2003 49.7 б/р Івлєв.В.Ю.
18 Калюжний Ілля Менський р-н, «К» ДЮСШ 02.08.2005 50.1 б/р Калюжна Т.В.
19 Годунок Іван Ніжинський р-н «К» ДЮСШ 06.01.2005 50.4 б/р Сахно В.К.Савченко А.М.
20 Леута Назар Прилуцький р-н МОН ДЮСШ 00.00.2004 50.6 б/р Куц А.С.Бойко В.С.
21 Крупка Андрій Носівський р-н, МОН, ДЮСШ 22.01.2006 51.6 б/р Яма М.П.
22 Сядуро Микола Чернігів, МОН, КДЮСШ- 1 31.08.2005 51.8 б/р Лисенко К.В.
23 Веремієнко Дмитро Прилуцький р-н МОН ДЮСШ 06.12.2004 52.1 б/р Куц А.С.Бойко В.С.
24 Сердюк Олександр Чернігів, МОН, КДЮСШ- 2 00.00.2004 52.9 б/р Плиско Н.М.
25 Ващенко Олег Чернігів, МОН, КДЮСШ- 1 25.06.2004 54.5 б/р Беркут Н.П.
26 Гончар Вадим Чернігів, МОН, КДЮСШ- 1 03.06.2005 57.8 б/р Лисенко К.В.
27 Триголосов Денис Чернігів «У» ДЮСШ «Україна» ЧМР 26.11.2005 59.9 б/р Лагункова Н.М.
28 Крутько Станіслав Менський р-н ДЮСШ 00.00.2003 1.00.3 б/р Федоренко О.О.
29 Попов Владислав Чернігів, МОН, КДЮСШ- 2 00.00.2005 1.04.8 б/р Плиско Н.М.
30 Буйменний Денис Чернігів, МОН, КДЮСШ- 2 00.00.2005 1.05.3 б/р Плиско Н.М.
31 Високос Дмитро Чернігів, МОН, КДЮСШ- 2 00.00.2006 1.05.5 б/р Плиско Н.М.
32 Атаманчук Дмитро Чернігів, МОН, КДЮСШ- 2 00.00.2006 1.06.3 б/р Романенко В.О.
33 Ярмак Владислав Чернігів, МОН, КДЮСШ- 2 00.00.2005 1.07.1 б/р Романенко В.О.
Гливчак Микола Менський р-н ДЮСШ 00.00.2003 DNF Федоренко О.О.
600м чоловіки         
1 Корогод Дмитро Чернігів «С» ДЮСШ «Україна» ЧМР 30.07.1996 1,29.0 Філіпови
2 Кравцов Сергій Чернігів, «С» ОДЮСШ олім. видів 27.11.2000 1,31.0 Луценко В.В.
3 Іллюша Євгеній Ніжинський р-н «К» ДЮСШ 26.09.1984 1.33.7 Сахно В.К.
4 Рева Євгеній Чернігів «У» ДЮСШ «Україна» ЧМР 23.04.2000 1.34.4 Рябов В.В.Клименко В.В.
5 Семенченко Володимир Прилуки МОН ОДЮСШ олім. видів 02.12.2000 1.42.7 Салівон Р.П.Демешко С.В.
600м юнаки 2001-02 р.н.        
1 Анищенко Денис Сновський р-н, МОН ДЮСШ 09.06.2001 1.33.9 Лахадінов Є.О.
2 Крючков Артем Коропський р-н, К, ДЮСШ 05.10.2001 1.35.5 Лучко В.Л.
3 Кутер Сергій Борзна МОН ДЮСШ 28.05.2001 1.36.6 Романенко Р.О.
4 Брика Богдан Чернігів «У» КПНЗ ДЮСШ «Атлет» 01.06.2001 1.36.8 Вятіорець С.Є.,Середа С.С.
5 Ходос Богдан Чернігів, «С» ОДЮСШ олім. видів 06.04.2002 1,31.0 Луценко В.В.
600м юнаки 2003 р.н. і мол.        
1 Мархай Яків Носівський р-н, МОН, ДЮСШ 20.07.2003 1.40.0 Бочок В.А.
2 Ніколаєв Владислав Чернігів, МОН, КДЮСШ- 1 08.07.2003 1.44.6 Антонова В.Г.
3 Левченко Артем Ніжин МОН ДЮСШ 05.07.2004 1.51.7 Кремез О.М.,Кремез М.П.
4 Редька Артем Прилуцький р-н МОН ДЮСШ 23.08.2005 1.51.8 Куц А.С.Бойко В.С.
5 Скороход Іван Чернігів, МОН, КДЮСШ- 1 02.01.2005 1.54.2 Антонова В.Г.
6 Петренко Руслан Чернігів, МОН, КДЮСШ- 1 11.08.2005 1.55.2 Беркут Н.П.
7 Годунок Іван Ніжинський р-н «К» ДЮСШ 06.01.2005 1.56.2 Сахно В.К.Савченко Л.М.
8 Стороженко Тихон Чернігів, МОН, КДЮСШ- 1 05.05.2006 1.59.3 Антонова В.Г.
9 Бутенко Олег Чернігів, МОН, КДЮСШ- 1 27.02.2003 1.59.7 Антонова В.Г.
1000м чоловіки         
1 Секера Дмитро Чернігів 10.01.1994 2.46.7 .Овчаренко І.М.Клименко В.В.
2 Казачок Василь Чернігів «С» ДЮСШ «Україна» ЧМР 10.05.1996 2,53.8 Філіпови
3 Філоненко Вячеслав Ніжинський р-н «К» ДЮСШ 12.05.1997 3.00.8 Сахно В.К.
4 Придатко Дмитро Прилуки МОН ДЮСШ 01.01.1997 3.06.5 Мачульний Є.В.
5 Полонець Юрій Ніжинський р-н «К» ДЮСШ 10.09.1997 3.13.3 Сахно В.К.
6 Черних Максим Сновський р-н МОН ДЮСШ 08.05.2000 3.29.0 Медведьова Н.М.
7 Ус Максим Чернігів ДЮСШ «Інваспорт» 14.11.1998 3.29.3 Ладисев А.В.
8 Лобур Валентин Чернігів «С» ДЮСШ «Україна» ЧМР 13.05.1999 3.38.0 Філіпови
9 Тишко Володимир Ніжинський р-н «К» ДЮСШ 03.11.1999 3.39.7 Сахно В.К.
10 Голуб Владислав Чернігів 25.10.1991 DNF Філіпови
1000м юнаки 2001-02 р.н.        
1 Назаренко Ігор Козелецький р-н МОН ДЮСШ 29.04.2002 3,04.5 Шарак О.В.
2 Федоренко Артем Бахмацький р-н МОН ДЮСШ 15.12.2001 3,15.5 Іванько Ю.Б.
3 Грищенко Олександр Прилуцький р-н МОН ДЮСШ 25.11.2002 3.16.3 Куц А.С.Бойко В.С.
4 Шостка Володимир Ніжинський р-н «К» ДЮСШ 02.04.2001 3.31.7 Сахно В.К.
1000м юнаки 2003 р.н. і мол.        
1 Єрко Владислав Ріпкінський р-н «К» ДЮСШ 03.04.2004 3,08.0 Дубоносова Н.М.
2 Долгов Роман Бобровицький р-н «К» ДЮСШ 00.00.2003 3.28.9 Жадько А.А.
3 Падгайко Артем Бобровицький р-н «К» ДЮСШ 00.00.2003 3.29.4 Жадько А.А.
4 Бабич Дмитро Корюківський р-н МОН ДЮСШ 29.06.2003 3.31.9 Сахута А.О.
5 Чалюк Максим Чернігів «У» КПНЗ ДЮСШ «Атлет» 25.11.2003 3.41.0 Вятіорець С.Є.,Середа С.С.
6 Крутько Станіслав Менський р-н ДЮСШ 03.07.2003 3.55.5 Федоренко О.О.
Задніпровський Дмитро Бахмацький р-н МОН ДЮСШ 28.10.2004 DNF Малашенко І.О.
3000м чоловіки         
1 Ліпейко Андрій Ніжинський р-н «К» ДЮСШ 15.10.1997 9.50.0 ІІІ Сахно В.К.
2 Сотник Євгеній Чернігів «У» ДЮСШ «Україна» ЧМР 09.01.1999 9.57.0 ІІІ Рябов В.В.
3 Піддубний Юрій Чернігів, МОН, КДЮСШ- 1 17.10.1999 10.01.2 ІІІ Овчаренко І.М.
4 Сахно Володимир Ніжинський р-н «К» ДЮСШ 29.07.1970 10.02.3 ІІІ Тараско О.І.
5 Романенко Олександр Ніжинський р-н «К» ДЮСШ 26.09.1984 10.12.4 ІІІ Сахно В.К.
6 Голуб Владислав Чернігів 25.10.1991 10.18.0 ІІІ Філіпови
7 Савчук Вадим Ніжинський р-н «К» ДЮСШ 18.11.1971 10.42.5 І-юн Сахно В.К.
8 Михайлов Борис Бахмацький р-н 00.00.1961 11.24.0 ІІ-юн Михайлов Б.В.
9 Ус Максим Чернігів ДЮСШ «Інваспорт» 14.11.1998 12.14.0 б/р Ладисев А.В.
10 Пулинець Сергій Бахмацький р-н 10.02.1960 12.14.3 б/р Михайлов Б.В.
Лесь Віталій Прилуки МОН ОДЮСШ олім. видів 27.07.1999 DNF Салівон Р.П.Демешко С.В.
3000м юнаки 2003 р.н.        
1 Ярина Андрій Менський р-н ДЮСШ 00.00.2003 12.34.6 б/р Федоренко О.О.
2000м з/п чоловіки         
1 Хоменко Дмитро Ніжинський р-н «К» ДЮСШ 00.00.1982 6.57.0 ІІІ Сахно В.К.
2 Романенко Олександр Ніжинський р-н «К» ДЮСШ 26.09.1984 7.16.0 І-юн Сахно В.К.
3 Михайлов Борис Бахмацький р-н 00.00.1961 8.21.0 б/р Михайлов Б.В.
4 Пулинець Сергій Бахмацький р-н 10.02.1960 8.55.6 б/р Михайлов Б.В.
2000м з/п юнаки 2001-02 р.н.        
1 Шостка Володимир Ніжинський р-н «К» ДЮСШ 02.04.2001 8.03.0 б/р Сахно В.К.
Стрибки у довжину чоловіки        
1 Ковалевський Кирило Ніжин МОН ДЮСШ 04.09.1999 6.46 ІІ Кремез О.М.,Кремез О.П.
2 Уніат Володимир Козелецький р-н МОН ДЮСШ 24.07.1997 5.76 І-юн Шарак О.В.
3 Паляниця Олександр Чернігів, «С» ОДЮСШ олім. видів 06.01.1998 5.69 І-юн Масюк А.М.
4 Кравченко Антон Прилуки МОН ОДЮСШ олім. видів 11.04.1998 5.59 І-юн Салівон Р.П.Демешко С.В.
5 Пономарчук Юрій Чернігів «С» ДЮСШ «Україна» ЧМР 23.01.1997 4.98 ІІ-юн Філіпови
Стрибки у довжину юнаки 2001-02 р.н.       
1 Забіжко Віталій Васильків ДЮСШ 19.02.2001 6.04 ІІІ Денисенко А.М.
2 Землинський Богдан Чернігів «У» КПНЗ ДЮСШ «Атлет» 18.10.2001 5.66 І-юн Шульга О.П.
3 Усенко Назар Корюківський р-н МОН ДЮСШ 21.09.2001 5.60 І-юн Лисік Р.Г.
4 Данилко Сергій Носівський р-н, МОН, ДЮСШ 29.12.2002 5.23 ІІ-юн Шиша Н.О.
5 Шульга Дмитро Чернігів, ОДЮСШ олім. видів 22.04.2002 5.17 ІІ-юн Масюк А.М.
6 Ніколайчук Богдан Корюківський р-н МОН ДЮСШ 03.01.2001 4.64 ІІІ-юн Лисік Р.Г.
7 Мишко Ярослав Чернігів «С» ДЮСШ «Україна» ЧМР 03.04.2002 4.62 ІІІ-юн Філіпови
8 Косовський Денис Чернігів, МОН, КДЮСШ- 1 20.11.2001 4.51 ІІІ-юн Беркут Н.П.
Джиба Владислав Чернігів «С» ДЮСШ «Україна» ЧМР 09.02.2001 ХХХ Філіпови
Стрибки у довжину юнаки 2003 р.н. і мол.       
1 Рутта Олег Менськ. р-н, «К» ОДЮСШ олім. видів 02.02.2003 4.92 ІІ-юн Таратухіна Н.П.
2 Джеваженко Олександр Прилуцький р-н МОН ДЮСШ 24.07.2002 4.85 ІІ-юн Чекалін С.П.
3 Бабич Дмитро Корюківський р-н МОН ДЮСШ 10.04.2003 4.63 ІІІ-юн Сахута А.О.
4 Бабушкін Олександр Чернігів «С» ДЮСШ «Україна» ЧМР 09.09.2005 4.57 ІІІ-юн Кривоус Н.В.
5 Касян Богдан Носівський р-н, МОН, ДЮСШ 01.01.2004 4.41 ІІІ-юн Бочок В.А.
6 Клименко Олександр Козелецький р-н МОН ДЮСШ 25.03.2004 4.41 ІІІ-юн Шарак О.В.
7 Шарак Антон Козелецький р-н МОН ДЮСШ 01.01.2003 4.16 ІІІ-юн Шарак О.В.
8 Петренко Руслан Чернігів, МОН, КДЮСШ- 1 11.08.2005 4.14 ІІІ-юн Беркут Н.П.
9 Сидоренко Олексій Чернігів, МОН, КДЮСШ- 1 16.05.2004 4.00 ІІІ-юн Беркут Н.П.
10 Бей Ігор Чернігів, МОН, КДЮСШ- 1 22.07.2003 3.98 б/р Беркут Н.П.
11 Шкурський Андрій Чернігів «С» ДЮСШ «Україна» ЧМР 00.00.2004 3.74 б/р Кривоус Н.В.
12 Барковський Артем Чернігів «С» ДЮСШ «Україна» ЧМР 25.02.2006 3.48 б/р Плотіцин С.А.
Гузенок Кирил Менськ. р-н, «К» ОДЮСШ олім. видів 20.08.2006 ХХХ Таратухіна Н.П.
Потрійний чоловіки        
1 Кравченко Антон Прилуки МОН ОДЮСШ олім. видів 11.04.1998 11.93 І-юн Салівон Р.П.Демешко С.В.
2 Тимошенко Олексій Прилуки МОН ОДЮСШ олім. видів 17.10.1999 10.90 ІІІ-юн Салівон Р.П.Демешко С.В.
Потрійний юнаки 2001-02 р.н.        
1 Анищенко Денис Сновський р-н, МОН ДЮСШ 09.06.2001 11.44 ІІ-юн Лахадінов Є.О.
2 Ніколаєнко Кирило Чернігів «У» КПНЗ ДЮСШ «Атлет» 26.01.2002 10.82 ІІІ-юн Вятіорець С.Є.,Середа С.С.
3 Попружний Тарас Чернігів «У» КПНЗ ДЮСШ «Атлет» 31.08.2002 10.53 ІІІ-юн Вятіорець С.Є.,Середа С.С.
4 Мишко Ярослав Чернігів «С» ДЮСШ «Україна» ЧМР 03.04.2002 9.42 б/р Філіпови
Потрійний юнаки 2003 р.н. і мол.       
1 Рутта Олег Менськ. р-н, «К» ОДЮСШ олім. видів 02.02.2003 10.50 ІІІ-юн Таратухіна Н.П.
2 Петренко Руслан Чернігів, МОН, КДЮСШ- 1 11.08.2005 9.24 б/р Беркут Н.П.
Стрибки у висоту чоловіки        
1 Кравченко Антон Прилуки МОН ОДЮСШ олім. видів 11.04.1998 165 ІІІ Салівон Р.П.Демешко С.В.
2 Населевець Віталій Козелецький р-н МОН ДЮСШ 18.03.1998 160 І-юн Шарак О.В.
Стрибки у висоту юнаки 2001-02 р.н.       
1 Капленко Богдан Прилуцький р-н МОН ДЮСШ 01.08.2001 165 ІІІ Жук Є.В.
2 Петренко Анатолій Прилуцький р-н МОН ДЮСШ 14.07.2002 155 І-юн Чекалін С.П.
Стрибки у висоту юнаки 2003 р.н. і мол.       
1 Устенко Богдан Васильків МОН ДЮСШ 00.00.2003 165 ІІІ Гулевич С.А.Денисенко Р.М.
2 Лисик Денис Прилуцький р-н МОН ДЮСШ 04.10.2003 160 І-юн Чекалін С.П.
3 Костина Віталій Васильків МОН ДЮСШ 00.00.2003 160 І-юн Гулевич С.А.
4 Рутта Олег Менськ. р-н, «К» ОДЮСШ олім. видів 02.02.2003 145 ІІ-юн Таратухіна Н.П.
5 Хантіль Володимир Прилуцький р-н МОН ДЮСШ 11.10.2004 140 ІІ-юн Гавриленко В.Г.
6 Клима Олександр Прилуцький р-н МОН ДЮСШ 09.10.2004 135 ІІІ-юн Куц А.С.
7 8 Гузенок Кирил Менськ. р-н, «К» ОДЮСШ олім. видів 20.08.2006 115 б/р Таратухіна Н.П.
7 8 Тарасенко Максим Прилуцький р-н МОН ДЮСШ 08.05.2003 115 б/р Гавриленко В.Г.
Штовхання ядра чоловіки (7,260 кг)       
1 Журба Вадим Чернігів «У» КПНЗ ДЮСШ «Атлет» 11.09.1999 15.99 КМС Середа О.А.
2 Руденко Андрій Менськ. р-н, «К» ОДЮСШ олім. видів 00.00.1987 14.42 І Таратухіна Н.П.
3 Кравченко Дмитро Чернігів,У, ДЮСШ «Україна» ЧМР 04.02.1999 12.64 ІІ Кондратенко П.Б.
4 Ракуненко Денис Чернігів «У» КПНЗ ДЮСШ «Атлет» 28.07.1997 12.58 ІІ Середа О.А.
5 Вірич Юрій Чернігів «У» ДЮСШ «Інваспорт» 22.05.1997 11.71 ІІ Середа О.А.
6 Васюк Андрій Чернігів,У, ДЮСШ «Україна» ЧМР 05.09.1997 9.15 ІІІ Кондратенко П.Б.
7 Ребенок Віталій Чернігів «У» ДЮСШ «Інваспорт» 27.11.1998 7.18 б/р Середа О.А.
8 Склярук Сергій Чернігів,У, ДЮСШ «Україна» ЧМР 19.06.1998 6.13 б/р Кондратенко П.Б.
Штовхання ядра юнаки 2001-02 р.н. (5,0 кг)       
1 Паун Дмитро Бровари МОН БВУФК 11.02.2002 12.91 ІІІ Ревенко М.Г.Павлиш В.А.
2 Прохоров Сергій Ніжин МОН ДЮСШ 22.01.2001 12.89 ІІІ Кремез О.М.,Кремез О.П.
3 Білецький Владислав Бахмацький р-н МОН ДЮСШ 28.08.2002 10.84 ІІ-юн Мартиненко Г.П.
4 Бондаренко Андрій Ніжин МОН ДЮСШ 06.062001 10.21 ІІ-юн Кремез О.М.,Кремез О.П.
5 Щербина Ярослав Чернігів «У» КПНЗ ДЮСШ «Атлет» 20.10.2002 9.45 ІІІ-юн Середа О.А.
6 Никифоренко Василь Корюківський р-н МОН ДЮСШ 02.03.2001 8.68 ІІІ-юн Кукуюк М.Д.
7 Биковец Олександр Чернігів ОДЮСШ олім.видів 12.11.2002 8.42 ІІІ-юн Порядіна В.В.
Штовхання ядра юнаки 2003 р.н. і мол. (4,0 кг)       
1 Тищенко Богдан Менськ. р-н, «К» ОДЮСШ олім. видів 24.01.2003 14.75 ІІ Таратухіна Н.П.
2 Сухий Дмитро Корюківський р-н МОН ДЮСШ 17.03.2003 12.66 І-юн Кукуюк М.Д.
3 Удалой Ілля Бровари МОН БВУФК 11.02.2003 11.59 І-юн Павлиш В.А.Ревенко М.Г.
4 Дживаженко Олександр Прилуцький р-н МОН ДЮСШ 04.11.2004 11.27 І-юн Чекалін С.П.
5 Капустін Максим Менськ. р-н, «К» ОДЮСШ олім. видів 17.08.2003 10.79 ІІ-юн Таратухіна Н.П.
6 Калініченко Олександр Ніжин МОН ДЮСШ 22.01.2001 9.98 ІІ-юн Кремез О.М.,Кремез О.П.
7 Сластьон Богдан Ніжин МОН ДЮСШ 17.04.2003 9.95 ІІ-юн Кремез О.М.,Кремез О.П.
8 Дорош Максим Ніжин МОН ДЮСШ 12.01.2005 9.42 ІІІ-юн Кремез О.М.,Кремез О.П.
9 Кутик Нікита Менськ. р-н, «К» ОДЮСШ олім. видів 10.08.2005 8.92 ІІІ-юн Таратухіна Н.П.
10 Чирва Станіслав Менськ. р-н, «К» ОДЮСШ олім. видів 01.07.2005 8.85 ІІІ-юн Таратухіна Н.П.
11 Комов Станіслав Менський р-н, МОН, ДЮСШ 00.00.2006 6.04 б/р Терпицька І.Л.
Єременок Олександр Бобровицький р-н «К» ДЮСШ 00.00.2003 DNS Жадько А.А.
60м з/б дівчата 2003 р.н. і мол.        
Місце абс. Спортсмен Команда Дата народження Результ. Розряд Тренери
1 Наумчик Юлія Менський р-н, МОН, ДЮСШ 11.12.2004 11.7 ІІ-юн Терпицька І.Л.
60м жінки         
1 Максименко Катерина Чернігів «У» ДЮСШ «Україна» ЧМР 22.11.1998 7.7 Ф-7.6 І Кузьомко Л.М. Кривоус Н.В.
2 Стецкова Тетяна Чернігів, МОН, КДЮСШ- 1 09.03.2000 8.1 Ф-8.2 ІІ Кузьомко Л.М.Красільник Т.С.
3 Прокопенко Валерія Чернігів «С» ДЮСШ «Україна» ЧМР 25.05.2000 8.6 Ф-8.6 ІІІ Філіпови
4 Самойленко Марія Прилуки МОН ОДЮСШ олім. видів 09.01.1999 8.7 Ф-8.7 ІІІ Салівон Р.П.Демешко С.В.
5 Сирбу Анастасія Чернігів «У» ДЮСШ «Україна» ЧМР 01.05.2000 9.0 Ф-9.2 І-юн Рябов В.В.Кривоус Н.В.
6 Шкурко Лілія Чернігів «У» ДЮСШ «Україна» ЧМР 28.09.1999 9.1 І-юн Лагункова Н.М. Клюєв А.О.
7 Ковальова Валерія Чернігів «С» ДЮСШ «Україна» ЧМР 09.12.1999 9.2 І-юн Філіпови
60м дівчата 2001-02 р.н.        
1 Капленко Надія Ніжин МОН ДЮСШ 05.10.2001 8.3 Ф-8.2 ІІ Кремез О.М.,Кремез О.П.
2 Сіренко Каріна Носівський р-н, МОН, ДЮСШ 06.02.2001 8.5 Ф-8.4 ІІІ Папіна О.П.
3 Барабаш Аліна Прилуки МОН ОДЮСШ олім. видів 07.07.2002 8.7 Ф-8.5 ІІІ Салівон Р.П.Демешко С.В.
4 Лемеш Анастасія Чернігів «У» ДЮСШ «Україна» ЧМР 11.11.2002 8.6 Ф-8.8 ІІІ Плотіцини
5 Купрієць Руслана Козелецький р-н, МОН, ДЮСШ 03.09.2002 8.7 ІІІ Шарак О.В.
6 Оніселе Катерина Чернігів «У» ДЮСШ «Україна» ЧМР 17.03.2002 8.9 І-юн Плотіцини
7 Лебідь Дар’я Чернігів «У» ДЮСШ «Україна» ЧМР 12.02.2001 9.3 ІІ-юн Філіпови
8 Сагайдачна Олена Чернігів «У» ДЮСШ «Україна» ЧМР 17.03.2002 9.4 ІІ-юн Плотіцини
9 Семко Дар’я Сновський р-н МОН ДЮСШ 27.09.2002 8.4 Ф-DQ ІІІ Лахадінов Є.О.
60м дівчата 2003 р.н. і мол.        
1 Буряк Лілія Чернігів «У» КПНЗ ДЮСШ «Атлет» 11.03.2003 8.0 Ф-7.9 ІІ Шульга О.П.
2 Біленька Іванна Ніжин МОН ДЮСШ 29.09.2005 8.4 Ф-8.4 ІІІ Кремез О.М.,Кремез О.П.
3 Дорошенко Поліна Менськ. р-н, «К» ОДЮСШ олім. видів 12.11.2003 8.7 Ф-8.6 ІІІ Таратухіна Н.П.
4 Красільник Віолетта Чернігів, МОН, КДЮСШ- 1 02.05.2005 8.6 Ф-8.7 ІІІ Красільник Т.С.
5 Середжимова Марія Козелецький р-н, МОН, ДЮСШ 09.07.2005 8.6 Ф-8.7 ІІІ Шарак О.В.
6 7 Копитько Анастасія Чернігів,У, ДЮСШ «Атлет» 21.03.2004 8.7 ІІІ Вятіорець С Є.,Середа С.С.
6 7 Рябчун Анастасія Корюківський р-н МОН ДЮСШ 13.05.2004 8.7 ІІІ Лисік Р.Г.
8 Ільченко Анастасія Бахмацький р-н МОН ДЮСШ 08.12.2004 8.8 І-юн Іванько Ю.Б.
9 Жук Олександра Коропський р-н, К, ДЮСШ 30.04.2005 8.8 І-юн Лучко В.Л.
10 Тонконог Діана Носівський р-н, МОН, ДЮСШ 09.10.2004 8.8 І-юн Бочок В.А.
11 12 Сухач Дар’я Чернігів, МОН, КДЮСШ- 2 15.06.2004 8.9 І-юн Шевчук О.Л.
11 12 Якименко Юлія Коропський р-н, К, ДЮСШ 09.04.2004 8.9 І-юн Лучко В.Л.
11 12 Юркевич Діана Носівський р-н, МОН, ДЮСШ 21.03.2004 8.9 І-юн Шиша Н.О.
11 12 Примаченко Анастасія Чернігів, МОН, КДЮСШ- 1 04.02.2004 8.9 І-юн Красільник Т.С.
13 14 Удалова Олександра Коропський р-н, К, ДЮСШ 21.06.2005 8.9 І-юн Лучко В.Л.
13 14 Численко Катерина Ніжин МОН ДЮСШ 06.05.2003 8.9 І-юн Кремез О.М.,Кремез О.П.
15 16 Хоршек Анастасія Чернігів, МОН, КДЮСШ- 2 11.04.2005 9.0 І-юн Шевчук О.Л.
15 16 Лактюшина Надія Менськ. р-н, «К» ОДЮСШ олім. видів 26.02.2006 9.0 І-юн Таратухіна Н.П.
17 19 Лебедь Олена Чернігів «У» ДЮСШ «Україна» ЧМР 27.12.2005 9.0 І-юн Кривоус Н.В.
17 19 Харченко Вероніка Коропський р-н, К, ДЮСШ 20.04.2006 9.0 І-юн Лучко В.Л.
17 19 Мозгова Ангеліна Чернігів «У» КПНЗ ДЮСШ «Атлет» 10.02.2006 9.0 І-юн Корецька С.М.
20 Тарасенко Марія Носівський р-н, МОН, ДЮСШ 11.04.2004 9.0 І-юн Бочок В.А.
21 Черевко Анастасія Ніжин МОН ДЮСШ 06.02.2003 9.0 І-юн Кремез О.М.,Кремез О.П.
22 24 Каракостатиніва Вероніка Чернігів, МОН, КДЮСШ- 2 11.04.2005 9.1 І-юн Шевчук О.Л.
22 24 Виноградова Олена Чернігів, МОН, КДЮСШ- 1 12.03.2004 9.1 І-юн Красільник Т.С.
22 24 Бондар Ангеліна Чернігів, МОН, КДЮСШ- 1 14.07.2003 9.1 І-юн Беркут Н.П.
25 Лисюк Анна Коропський р-н, К, ДЮСШ 08.02.2005 9.2 І-юн Лучко В.Л.
26 Шевченко Анастасія Сновський р-н МОН ДЮСШ 15.04.2004 9.2 І-юн Медведьова Н.М.
27 29 Моцар Лілія Сновський р-н МОН ДЮСШ 05.04.2003 9.2 І-юн Медведьова Н.М.
27 29 Кабанець Євгенія Носівський р-н, МОН, ДЮСШ 29.10.2006 9.2 І-юн Шиша Н.О.
27 29 Давиденко Світлана Чернігів, МОН, КДЮСШ- 1 14.03.2003 9.2 І-юн Антонова В.Г.
30 Ілляш Аліна Носівський р-н, МОН, ДЮСШ 19.09.2006 9.3 ІІ-юн Бочок В.А.
31 Наталушко Варвара Чернігів, МОН, КДЮСШ- 1 28.02.2005 9.3 ІІ-юн Красільник Т.С.
32 33 Жукотська Наталія Чернігів «С» ДЮСШ «Україна» ЧМР 21.05.2003 9.3 ІІ-юн Філіпови
32 33 Ковтун Дар’я Чернігів, МОН, КДЮСШ- 1 00.00.2003 9.3 ІІ-юн Антонова В.Г.
34 35 Наумчик Юлія Менський р-н, МОН, ДЮСШ 11.12.2004 9.4 ІІ-юн Терпицька І.Л.
34 35 Дрозд Анастасія Козелецький р-н, МОН, ДЮСШ 10.11.2004 9.4 ІІ-юн Шарак О.В.
36 37 Мельник Ірина Чернігів, МОН, КДЮСШ- 1 19.06.2004 9.4 ІІ-юн Антонова В.Г.
36 37 Жембас Лілія Носівський р-н, МОН, ДЮСШ 28.06.2004 9.4 ІІ-юн Бочок В.А.
38 Кіндюшенко Мирослава Носівський р-н, МОН, ДЮСШ 01.09.2005 9.5 ІІ-юн Шиша Н.О.
39 Дзюба Марія Чернігів, МОН, КДЮСШ- 1 03.07.2005 9.5 ІІ-юн Антонова В.Г.
40 Ганущенко Сніжана Менськ. р-н, «К» ОДЮСШ олім. видів 00.00.2006 9.6 ІІ-юн Таратухіна Н.П.
41 42 Шевченко Анастасія Менськ. р-н, «К» ОДЮСШ олім. видів 17.07.2006 9.6 ІІ-юн Таратухіна Н.П.
41 42 Андрющенко Аліна Коропський р-н, К, ДЮСШ 20.04.2005 9.6 ІІ-юн Лучко В.Л.
43 Штанько Анастасія Носівський р-н, МОН, ДЮСШ 19.04.2005 9.6 ІІ-юн Шиша Н.О.
44 Баклан Крістіна Чернігів, МОН, КДЮСШ- 2 00.00.2006 9.7 ІІ-юн Плиско Н.М.
45 Жембас Олександра Носівський р-н, МОН, ДЮСШ 21.03.2006 9.7 ІІ-юн Бочок В.А.
46 Дідковська Тетяна Бобровицький р-н «К» ДЮСШ 00.00.2003 9.9 ІІІ-юн Жадько А.А.
47 Коваленко Юлія Чернігів, МОН, КДЮСШ- 2 00.00.2006 9.9 ІІІ-юн Плиско Н.М.
48 Тарасенко Світлана Носівський р-н, МОН, ДЮСШ 16.03.2006 9.9 ІІІ-юн Бочок В.А.
49 Спутай Ольга Чернігів, МОН, КДЮСШ- 2 00.00.2005 10.0 ІІІ-юн Романенко В.О.
50 Шиша Марія Носівський р-н, МОН, ДЮСШ 13.06.2006 10.0 ІІІ-юн Шиша Н.О.
51 Наливайчук Анастасія Носівський р-н, МОН, ДЮСШ 23.11.2005 10.1 ІІІ-юн Шиша Н.О.
52 Дмитренко Вікторія Чернігів, МОН, КДЮСШ- 2 00.00.2006 10.6 б/р Романенко В.О.
53 Клименко Анна Чернігів, МОН, КДЮСШ- 2 00.00.2006 10.6 б/р Плиско Н.М.
54 Іваненко Тетяна Чернігів, МОН, КДЮСШ- 2 00.00.2006 10.8 б/р Плиско Н.М.
55 Ісулова Крістіна Чернігів, МОН, КДЮСШ- 2 00.00.2006 10.9 б/р Романенко В.О.
56 Сердюк Марія Чернігів, МОН, КДЮСШ- 2 00.00.2006 11.0 б/р Плиско Н.М.
57 Бабич Анна Чернігів, МОН, КДЮСШ- 2 00.00.2006 11.0 б/р Романенко В.О.
58 Балабаш Оксана Чернігів, МОН, КДЮСШ- 2 00.00.2004 11.8 б/р Плиско Н.М.
300м жінки         
1 Стецкова Тетяна Чернігів, МОН, КДЮСШ- 1 09.03.2000 46.0 ІІІ Кузьомко Л.М.Красільник Т.С.
2 Солодка Катерина Ніжинський р-н «К» ДЮСШ 25.01.2003 47.9 І-юн Сахно В.К.
3 Михальченко Наталія Прилуки МОН ОДЮСШ олім. видів 28.06.2000 49.7 І-юн Салівон Р.П.Демешко С.В.
4 Самойленко Марія Прилуки МОН ОДЮСШ олім. видів 09.01.1999 51.2 ІІ-юн Салівон Р.П.Демешко С.В.
5 Діденко Ольга Чернігів «У» ДЮСШ «Україна» ЧМР 04.06.2000 51.8 ІІ-юн Рябов В.В.
6 Галаган Вікторія Чернігів, «С» ОДЮСШ олім. видів 10.08.2000 52.9 ІІ-юн Луценко В.В.
7 Баран Дарина Прилуки МОН ОДЮСШ олім. видів 09.08.2000 53.4 ІІ-юн Салівон Р.П.Демешко С.В.
8 Сирбу Анастасія Чернігів «У» ДЮСШ «Україна» ЧМР 01.05.2000 53.7 ІІ-юн Рябов В.В.Кривоус Н.В.
9 Шурига Марина Ніжинський р-н «К» ДЮСШ 26.10.1998 55.1 ІІІ-юн Сахно В.К.
10 Валієва Каріна Ніжинський р-н «К» ДЮСШ 12.06.1998 56.5 ІІІ-юн Сахно В.К.
300м дівчата 2001-02 р.н.        
1 Сіренко Каріна Носівський р-н, МОН, ДЮСШ 06.02.2001 45.8 ІІІ Папіна О.П.
2 Капленко Надія Ніжин МОН ДЮСШ 05.10.2001 47.7 І-юн Кремез О.М.,Кремез О.П.
3 Лемеш Анастасія Чернігів «У» ДЮСШ «Україна» ЧМР 11.11.2002 50.0 І-юн Плотіцини
4 Оніселе Катерина Чернігів «У» ДЮСШ «Україна» ЧМР 17.03.2002 50.1 ІІ-юн Плотіцини
5 Сагайдачна Олена Чернігів «У» ДЮСШ «Україна» ЧМР 17.03.2002 52.4 ІІ-юн Плотіцини
300м дівчата 2003 р.н. і мол.        
1 Буряк Лілія Чернігів «У» КПНЗ ДЮСШ «Атлет» 11.03.2003 43.7 ІІ Шульга О.П.
2 Тонконог Діана Носівський р-н, МОН, ДЮСШ 09.10.2004 48.2 І-юн Бочок В.А.
3 Лугіна Вікторія Чернігів «У» ДЮСШ «Україна» ЧМР 14.02.2005 49.9 І-юн Лагункова Н.М.
4 Удалова Олександра Коропський р-н, К, ДЮСШ 21.06.2005 50.6 ІІ-юн Лучко В.Л.
5 Лебедь Олена Чернігів «У» ДЮСШ «Україна» ЧМР 27.12.2005 50.8 ІІ-юн Кривоус Н.В.
6 Тарасенко Марія Носівський р-н, МОН, ДЮСШ 11.04.2004 50.9 ІІ-юн Бочок В.А.
7 Сухач Дар’я Чернігів, МОН, КДЮСШ- 2 15.06.2004 51.3 ІІ-юн Шевчук О.Л.
8 Лисюк Анна Коропський р-н, К, ДЮСШ 08.02.2005 51.9 ІІ-юн Лучко В.Л.
9 Мозгова Ангеліна Чернігів «У» КПНЗ ДЮСШ «Атлет» 10.02.2006 51.9 ІІ-юн Корецька С.М.
10 Дзюба Марія Чернігів, МОН, КДЮСШ- 1 03.07.2005 52.0 ІІ-юн Антонова В.Г.
11 Шевченко Анастасія Сновський р-н МОН ДЮСШ 15.04.2004 52.5 ІІ-юн Медведьова Н.М.
12 Немченко Яна Менський р-н, МОН, ДЮСШ 00.00.2005 52.5 ІІ-юн Федоренко О.О.
13 Ковтун Вікторія Прилуцький р-н МОН ДЮСШ 20.07.2005 52.7 ІІ-юн Куц А.С., Бойко В.С.
14 Каракостатиніва Вероніка Чернігів, МОН, КДЮСШ- 2 11.04.2005 52.7 ІІ-юн Шевчук О.Л.
15 Жембас Лілія Носівський р-н, МОН, ДЮСШ 28.06.2004 53.0 ІІ-юн Бочок В.А.
16 Жук Олександра Коропський р-н, К, ДЮСШ 30.04.2005 53.5 ІІ-юн Лучко В.Л.
17 Ілляш Аліна Носівський р-н, МОН, ДЮСШ 19.09.2006 53.7 ІІ-юн Бочок В.А.
18 Хоршек Анастасія Чернігів, МОН, КДЮСШ- 2 11.04.2005 54.0 ІІ-юн Шевчук О.Л.
19 Купрій Валерія Бобровицький р-н «К» ДЮСШ 00.00.2003 54.2 ІІІ-юн Жадько А.А.
20 Тарасенко Світлана Носівський р-н, МОН, ДЮСШ 16.03.2006 55.4 ІІІ-юн Бочок В.А.
21 Андрющенко Аліна Коропський р-н, К, ДЮСШ 20.04.2005 56.6 ІІІ-юн Лучко В.Л.
22 Якименко Юлія Коропський р-н, К, ДЮСШ 09.04.2004 57.6 ІІІ-юн Лучко В.Л.
23 Коваленко Юлія Чернігів, МОН, КДЮСШ- 2 00.00.2006 57.9 ІІІ-юн Плиско Н.М.
24 Харченко Вероніка Коропський р-н, К, ДЮСШ 20.04.2006 58.4 б/р Лучко В.Л.
25 Жембас Олександра Носівський р-н, МОН, ДЮСШ 21.03.2006 59.5 б/р Бочок В.А.
26 Шиша Марія Носівський р-н, МОН, ДЮСШ 13.06.2006 59.7 б/р Шиша Н.О.
27 Замашкіна Карина Чернігів, МОН, КДЮСШ- 1 21.03.2003 1.00.7 б/р Беркут Н.П.
28 Мельник Ірина Чернігів, МОН, КДЮСШ- 1 19.06.2004 1.01.0 б/р Антонова В.Г.
29 Баклан Крістіна Чернігів, МОН, КДЮСШ- 2 00.00.2006 1.01.1 б/р Плиско Н.М.
30 Наливайчук Анастасія Носівський р-н, МОН, ДЮСШ 23.11.2005 1.01.5 б/р Шиша Н.О.
31 Сердюк Марія Чернігів, МОН, КДЮСШ- 2 00.00.2006 1.02.1 б/р Плиско Н.М.
32 Дмитренко Вікторія Чернігів, МОН, КДЮСШ- 2 00.00.2006 1.03.0 б/р Романенко В.О.
33 Спутай Ольга Чернігів, МОН, КДЮСШ- 2 00.00.2005 1.04.4 б/р Романенко В.О.
34 Клименко Анна Чернігів, МОН, КДЮСШ- 2 00.00.2006 1.05.2 б/р Плиско Н.М.
35 Ісулова Крістіна Чернігів, МОН, КДЮСШ- 2 00.00.2006 1.06.7 б/р Романенко В.О.
36 Бабич Анна Чернігів, МОН, КДЮСШ- 2 00.00.2006 1.15.2 б/р Романенко В.О.
Амушкіна Аріна Ніжин МОН ДЮСШ 08.08.2005 DNF Кремез О.М.,Кремез О.П.
600м жінки         
1 Діденко Ольга Чернігів «У» ДЮСШ «Україна» ЧМР 04.06.2000 1.59.0 Рябов В.В.
2 Баран Дарина Прилуки МОН ОДЮСШ олім. видів 28.06.2000 2.00.0 Салівон Р.П.Демешко С.В.
3 Шурига Марина Ніжинський р-н «К» ДЮСШ 26.10.1998 2.01.3 Сахно В.К.
600м дівчата 2001-02 р.н.        
1 Деркач Рената Козелецький р-н МОН ДЮСШ 12.08.2002 1,54.0 Шарак О.В.
2 Колесник Дарина Борзнянський р-н МОН ДЮСШ 23.11.2002 1.59.6 Романенко Р.О.
3 Вінніченко Анастасія Чернігів, МОН, КДЮСШ- 1 06.01.2002 2.05.0 Антонова В.Г.
4 Чигриненко Алла Бахмацький р-н МОН ДЮСШ 21.11.2001 2.10.2 Малашенко І.О.
600м дівчата 2003 р.н. і мол.        
1 Копитько Анастасія Чернігів,У, КПНЗ ДЮСШ «Атлет» 21.03.2004 1.55.3 Вятіорець С Є.,Середа С.С.
2 Чугай Єлізавета Чернігів,У, КПНЗ ДЮСШ «Атлет» 31.10.2003 2.03.8 Шульга О.П.
3 Амукшина Аріна Ніжин МОН ДЮСШ 08.08.2005 2.07.0 Кремез О.М.,Кремез О.П.
4 Чобану Єлізавета Прилуцький р-н МОН ДЮСШ 19.02.2005 2.09.0 Куц А.С., Бойко В.С.
5 Лень Софія Прилуцький р-н МОН ДЮСШ 11.08.2005 2.13.4 Куц А.С., Бойко В.С.
6 Ткаченко Валерія Прилуцький р-н МОН ДЮСШ 11.01.2005 2.16.3 Куц А.С., Бойко В.С.
7 Лисенко Лілія Бобровицький р-н «К» ДЮСШ 00.00.2003 2.25.8 Жадько А.А.
1000м жінки         
1 Жмурко Анна Чернігів «У» ДЮСШ «Україна» ЧМР 24.10.1996 3,05.0 Лагункова Н.М., Клюєв А.О.
2 Ващенко Марія Чернігів «У» ДЮСШ «Україна» ЧМР 11.06.1996 3.16.5 Лагункова Н.М., Клюєв А.О.
3 Солдодка Катерина Ніжинський р-н «К» ДЮСШ 16.06.1995 3.26.6 Сахно В.К.
4 Пилипенко Ангеліна Бахмацький р-н ДМК «Гармонія» 00.00.2000 3,37.4 Михайлов Б.В.
5 Михальченко Наталія Прилуки МОН ОДЮСШ олім. видів 28.06.2000 3.39.4 Салівон Р.П.Демешко С.В.
6 Семироз Маргарита Чернігів «У» ДЮСШ «Україна» ЧМР 07.06.2000 4.09.1 Лагункова Н.М., Клюєв А.О.
7 Валієва Каріна Ніжинський р-н «К» ДЮСШ 12.06.1998 4.10.0 Сахно В.К.
8 Голубова Ульяна Ніжинський р-н «К» ДЮСШ 03.04.1997 4.19.7 Сахно В.К.
9 Беребенець Катерина Ніжинський р-н «К» ДЮСШ 13.12.1998 4.41.0 Сахно В.К.
1000м дівчата 2001-02 р.н.        
1 Деркач Рената Козелецький р-н МОН ДЮСШ 12.08.2002 3,30.1 Шарак О.В.
2 Сергусь Марія Чернігів, МОН, КДЮСШ- 1 17.12.2001 3.55.6 Овчаренко І.М.
Деркач Станіслава Козелецький р-н МОН ДЮСШ 00.00.2001 DNF Шарак О.В.
Лисенко Майя Бобровицький р-н «К» ДЮСШ 00.00.2001 DNF Жадько А.А.
Фадєева Альбіна Прилуцький р-н МОН ДЮСШ 07.12.2001 DNF Жук Є.В.
1000м дівчата 2003 р.н. і мол.        
1 Сальна Вероніка Прилуки МОН ДЮСШ 26.08.2004 3,20.5 Ракетський А.І.
2 Дворніченко Яна Чернігів,У, КПНЗ ДЮСШ «Атлет» 20.07.2003 3,34.7 Шульга О.П.
3 Овсякова Дарина Прилуцький р-н МОН ДЮСШ 23.10.2003 3.35.0 Куц А.С., Бойко В.С.
4 Лугіна Вікторія Чернігів «У» ДЮСШ «Україна» ЧМР 14.02.2005 3.38.8 Лагункова Н.М., Клюєв А.О.
5 Моцар Лілія Сновський р-н МОН ДЮСШ 05.04.2003 3.47.0 Медведьова Н.М.
6 Швиденко Вікторія Бахмацький р-н МОН ДЮСШ 18.11.2003 3.52.5 Мартиненко Г.П.
7 Волкова Лілія Сновський р-н МОН ДЮСШ 21.11.2004 3.55.4 Івлєв В.Ю.
8 Сушенко Валерія Козелецький р-н МОН ДЮСШ 31.07.2003 4.02.1 Шарак О.В.
9 Кононець Анастасія Носівський р-н, МОН, ДЮСШ 14.01.2004 4.04.6 Шиша Н.О.
10 Білановська Катерина Бобровицький р-н «К» ДЮСШ 00.00.2003 4.56.1 Жадько А.А.
3000м жінки         
1 Ващенко Марія Чернігів «У» ДЮСШ «Україна» ЧМР 11.06.1996 10,54.0 ІІ Лагункова Н.М., Клюєв А.О.
2 Долган Катерина Прилуки МОН ОДЮСШ олім. видів 11.05.2000 12.06.0 ІІІ Салівон Р.П.Демешко С.В.
3000м дівчата 2001-02 р.н.        
1 Суспіна Анастасія Чернігів,У, КПНЗ ДЮСШ «Атлет» 17.07.2001 15.12.1 ІІІ-юн Вятіорець С Є.,Середа С.С.
3000м дівчата 2003 р.н. і мол.        
1 Машталір Яна Корюківський р-н, МОН, ДЮСШ 10.04.2003 15.19.7 ІІІ-юн Лисік Р.Г.
Стрибки у довжину жінки        
1 Самойленко Марія Прилуки МОН ОДЮСШ олім. видів 09.01.1999 4.41 І-юн Салівон Р.П.,Демешко С.В.
2 Прокопенко Валерія Чернігів «С» ДЮСШ «Україна» ЧМР 25.05.2000 3.76 ІІІ-юн Філіпови
Стрибки у довжину дівчата 2001-02 р.н.       
1 Семко Дар’я Сновський р-н, МОН, ДЮСШ 27.09.2002 4.31 І-юн Лахадинов Є.О.
2 Купрієць Руслана Козелецький р-н, МОН, ДЮСШ 00.00.2002 4.10 ІІ-юн Шарак О.В.
Стрибки у довжину дівчата 2003 р.н. і мол.       
1 Рогова Дар’я Менський р-н, МОН, ДЮСШ 11.01.2006 4.59 І-юн Терпицька І.Л.
2 Буряк Лілія Чернігів,У, КПНЗ ДЮСШ «Атлет» 11.03.2003 4.47 І-юн Шульга О.П.
3 Росомаха Злата Менський р-н, МОН, ДЮСШ 20.10.2004 4.38 І-юн Терпицька І.Л.
4 Дорошенко Поліна Менськ. р-н, «К» ОДЮСШ олім. видів 12.11.2003 4.34 І-юн Таратухіна Н.П.
5 Красільник Віолетта Чернігів, МОН, КДЮСШ- 1 02.05.2005 4.27 І-юн Красільник Т.С.
6 Ільченко Анастасія Бахмацький р-н МОН ДЮСШ 00.00.2004 4.25 І-юн Іванько Ю.Б.
7 Рябчун Анастасія Корюківський р-н, МОН, ДЮСШ 15.08.2003 4.21 І-юн Лисік Р.Г.
8 Примаченко Анастасія Чернігів, МОН, КДЮСШ- 1 04.02.2004 3.97 ІІ-юн Красільник Т.С.
9 Купрій Валерія Бобровицький р-н «К» ДЮСШ 00.00.2003 3.92 ІІ-юн Жадько А.А.
10 Лактюшина Надія Менськ. р-н, «К» ОДЮСШ олім. видів 26.02.2006 3.87 ІІ-юн Таратухіна Н.П.
11 Бондар Ангеліна Чернігів, МОН, КДЮСШ- 1 14.07.2003 3.82 ІІ-юн Беркут Н.П.
12 Літковська Тетяна Бобровицький р-н «К» ДЮСШ 00.00.2003 3.75 ІІІ-юн Жадько А.А.
13 Наталушко Варвара Чернігів, МОН, КДЮСШ- 1 28.02.2005 3.58 ІІІ-юн Красільник Т.С.
14 Соломенник Вікторія Менський р-н, МОН, ДЮСШ 09.04.2004 3.50 ІІІ-юн Терпицька І.Л.
15 Панющенко Сніжана Менськ. р-н, «К» ОДЮСШ олім. видів 00.00.2006 3.30 б/р Таратухіна Н.П.
16 Шевченко Анастасія Менськ. р-н, «К» ОДЮСШ олім. видів 17.07.2006 3.13 б/р Таратухіна Н.П.
Ткаченко Катерина Менський р-н, МОН, ДЮСШ 16.01.2005 ХХХ Терпицька І.Л.
Середжимова Марія Козелецький р-н, МОН, ДЮСШ 09.07.2005 DNS Шарак О.В.
Потрійний жінки         
1 Самойленко Марія Прилуки МОН ОДЮСШ олім. видів 09.01.1999 9.93 І-юн Салівон Р.П.,Демешко С.В.
Потрійний дівчата 2001-02 р.н.       
1 Семко Дар’я Сновський р-н, МОН, ДЮСШ 27.09.2002 9.55 І-юн Лахадинов Є.О.
Потрійний дівчата 2003 р.н. і мол.       
1 Дорошенко Поліна Менськ. р-н, «К» ОДЮСШ олім. видів 12.11.2003 9.97 І-юн Таратухіна Н.П.
2 Численко Катерина Ніжин МОН ДЮСШ 06.05.2003 9.86 І-юн Кремез О.М.,Кремез О.П.
3 Росомаха Злата Менський р-н, МОН, ДЮСШ 20.10.2004 9.49 ІІ-юн Терпицька І.Л.
Стрибки у висоту жінки        
1 Чмир Надія Прилуки МОН ДЮСШ 24.11.2000 120 ІІ-юн Ракетський А.І.
Стрибки у висоту дівчата 2001-02 р.н.       
1 Тарасенко Альбіна Прилуцький р-н МОН ДЮСШ 04.01.2001 135 І-юн Чекалін С.П.
Стрибки у висоту дівчата 2003 р.н. і мол.       
1 Ткаченко Катерина Менський р-н, МОН, ДЮСШ 16.01.2005 160 ІІ Терпицька І.Л.
2 Дорошенко Поліна Менськ. р-н, «К» ОДЮСШ олім. видів 12.11.2003 155 ІІ Таратухіна Н.П.
3 Рогова Дар»я Менський р-н, МОН, ДЮСШ 11.01.2006 145 ІІІ Терпицька І.Л.
4 Волкова Анастасія Васильків МОН ДЮСШ 00.00.2005 145 ІІІ Гулевая С.А.
5 Ганущенко Сніжана Менськ. р-н, «К» ОДЮСШ олім. видів 00.00.2006 125 ІІ-юн Таратухіна Н.П.
6 7 Шевченко Анастасія Менськ. р-н, «К» ОДЮСШ олім. видів 17.07.2006 120 ІІ-юн Таратухіна Н.П.
6 7 Лактюшина Надія Менськ. р-н, «К» ОДЮСШ олім. видів 26.02.2006 120 ІІ-юн Таратухіна Н.П.
Штовхання ядра жінки (4кг)        
1 Лобан Юлія Козелецький р-н, МОН, ДЮСШ 07.09.2000 13.41 І Шарак О.В.
2 Лупинос Катерина Чернігів ОДЮСШ олім.видів 01.02.2000 11.80 ІІ Порядіна В.В.Таратухіна Н.П.
3 Новоградська Дарина Ніжин МОН ДЮСШ 28.03.2000 8.86 ІІІ Кремез О.М.,Кремез О.П.
4 Федоренко Сніжана Чернігів «У» КПНЗ ДЮСШ «Атлет» 28.08.2000 8.72 ІІІ Середа О.А.
5 Немідько Вікторія Бахмацький р-н МОН ДЮСШ 10.10.2000 7.57 І-юн Небощицький Г.О.
6 Карацюба Яна Бахмацький р-н МОН ДЮСШ 24.10.2000 6.20 ІІ-юн Небощицький Г.О.
Штовхання ядра дівчата 2001-02 р.н. (3 кг)       
1 Папік Марина Бровари МОН БВУФК 27.07.2001 11.00 ІІІ Ревенко М.Г.Павлиш В.А.
2 Осадча Дарина Чернігів ОДЮСШ олім.видів 27.07.2001 10.04 ІІІ Порядіна В.В.Таратухіна Н.П.
3 Ансютіна Катерина Ніжин МОН ДЮСШ 27.08.2001 10.00 ІІІ Кремез О.М.,Кремез О.П.
4 Толстова Вікторія Ніжин МОН ДЮСШ 27.12.2002 8.60 І-юн Кремез О.М.,Кремез О.П.
5 Тарасенко Альбіна Прилуцький р-н МОН ДЮСШ 04.01.2002 7.17 ІІ-юн Чекалін С.П.
Штовхання ядра дівчата 2003 р.н. і мол. (3 кг)       
1 Соловйова Лілія Бровари МОН БВУФК 11.07.2003 10.66 ІІІ Ревенко М.Г.Павлиш В.А.
2 Соломенник Вікторія Менський р-н, МОН, ДЮСШ 09.04.2004 10.57 ІІІ Терпицька І.Л.
3 Петренко Олена Козелецький р-н, МОН, ДЮСШ 17.08.2004 10.33 ІІІ Шарак О.В.
4 Ример Марина Козелецький р-н, МОН, ДЮСШ 28.02.2004 9.62 ІІІ Шарак О.В.
5 Ромашко Любов Носівський р-н МОН ДЮСШ 15.01.2003 9.25 І-юн Шиша Н.О.
6 Супрун Ольга Ніжин МОН ДЮСШ 31.03.2003 9.21 І-юн Кремез О.М.,Кремез О.П.
7 Люткевич Анна Бахмацький р-н МОН ДЮСШ 00.00.2004 9.13 І-юн Малашенко І.О.
8 Васюк Дар’я Бахмацький р-н МОН ДЮСШ 09.03.2003 8.10 І-юн Небощицький Г.О.
9 Холод Юлія Бобровицький р-н «К» ДЮСШ 00.00.2003 7.89 ІІ-юн Жадько А.А.
10 Наваліхіна Юлія Бахмацький р-н МОН ДЮСШ 00.00.2004 7.16 ІІ-юн Малашенко І.О.
11 Коваль Ярослава Корюківський р-н, МОН, ДЮСШ 12.11.2004 7.05 ІІ-юн Лисік Р.Г.
12 Бригинець Дар’я Бахмацький р-н МОН ДЮСШ 00.00.2004 6.86 ІІІ-юн Небощицький Г.О.
13 Солошенко Валерія Носівський р-н МОН ДЮСШ 11.11.2004 6.21 ІІІ-юн Шиша Н.О.
14 Никифоренко Альона Корюківський р-н, МОН, ДЮСШ 13.05.2004 6.09 ІІІ-юн Сахута А.О.
15 Городненко Дарина Бахмацький р-н МОН ДЮСШ 01.05.2005 5.77 б/р Небощицький Г.О.
16 Бреус Марія Чернігів ОДЮСШ олім.видів 31.03.2005 5.30 б/р Порядіна В.В.
17 Бондаренко Лілія Бахмацький р-н МОН ДЮСШ 12.04.2005 5.13 б/р Небощицький Г.О.
  Головний суддя        Рябов В.В.    
  Головний секретар       Антонова В.Г.   

 

 

0 Комментарии

You can be the first one to leave a comment.

Оставить комментарий