Командний Чемпіонат міста з легкої атлетики

серед чоловіків та жінок 2000 р.н.та старші,юнаків та дівчат 2001р.н. та молодших.

   

07-08.05. 2018 рік

м. Чернігів,

стадіон імені Ю.О.Гагаріна

    

Результати (скачати)

  

                                                  Командні результати

Місце Команда Очки
1  КПНЗ  ДЮСШ  «Україна»  ЧМР 302
2  ОДЮСШ з олімпійських видів 240
3  КПНЗ  ДЮСШ  «Атлет»  ЧМР 232
4  КПНЗ  КДЮСШ № 1 МОН 216
5  КПНЗ  КДЮСШ № 2 МОН 111

 

 

Особисті результати

Біг на 100м, чоловіки

Місце Номер Спортсмен Дата народження Команда Результат Розряд очки Тренери
1 445 Кравець Максим 08.04.1984 ОДЮСШ з ол. видів 11.3

Ф-11.0

І Ос. Луценко В.В.
2 965 Чернобай Микола 00.00.2000 ОДЮСШ з ол.

видів

11.5

Ф-11.2

ІІ 24 Масюк А.М.
3 31 Маслюк Денис 00.00.2000 КДЮСШ №1

МОН

11.9

Ф-11.7

ІІІ 21 Овчаренко І.М.

 

4 2230 Пісня Сергій 16.12.1997 ОДЮСШ з ол.      видів 12.2

Ф-12.0

ІІІ 18 Луценко В.В.

 

5 243 Харитонов Сергій 01.06.1998 ДЮСШ  «У» ЧМР

 

12.4

Ф-12.0

ІІІ 15 Кузьомко Л.М.
6 467 Шафіров Дмитро 07.09. 2000 ОДЮСШ з ол.   видів 12.4

Ф-12.3

І-юн 13 Луценко В.В.

 

7 19 Бурмак Олександр 26.05.1999 ДЮСШ  «У»  ЧМР 12.6 ІІ-юн Ос. Рябов В.В.
8 31 Кирин Владислав 00.00.1997 КДЮСШ №1         МОН 11.9        ф-DNS ІІІ Овчаренко І.М.
9 968 Коваль Артем 05.05.1999 ДЮСШ «У» ЧМР

 

12.0        ф-DNS ІІІ Бр.Філіпових

 

Біг на 100м, юнаки

Місце Номер Спортсмен Дата народження Команда Результат Розряд очки Тренери
1 12 Довгий Денис 12.06.2001  ДЮСШ   «Атлет» 11.3

Ф-10.9

І 24+ 25 Шульга О.П.
2 966 Шульга Дмитро 00.00.2002 ОДЮСШ з ол.    видів 11.7

Ф-11.5

ІІ 21 Масюк А. М.
3 39 Гавриленко Максим 12.06.2003 КДЮСШ № 2 МОН 11.9

Ф-11.7

ІІІ 18 Шевчук О.Л.
4 968 Бистревський Ігор 17.01.2003 ДЮСШ «Атлет»

 

11.9

Ф-11.9

ІІІ 15 Вятиорець С.Є.  Середа С.С.
5 213 Маруженко Богдан 25.01.2001  ДЮСШ «Атлет»

 

12.1

Ф-12.0

ІІІ 13 Корецька С.М.
6 205 Кузін Ігор 16.02.2001 ДЮСШ «Атлет» 12.2        Ф-12.4 І-юн 11 Корецька С.М.
7 277 Джиба Владислав 09.02.2001 ДЮСШ «У» ЧМР 12.3        Ф-12.5 І-юн 9 Бр.Філіпових
8 754 Мишко Ярослав 03.04.2002 ДЮСШ «У» ЧМР 12.3        Ф-12.7 І-юн 7 Бр.Філіпових
9 3111 Ступаченко Андрій 01.03.2002 КДЮСШ №1 МОН 12.4 І-юн 5 Овчаренко І.М.
10 777 Сидоренко Олексій 16.05.2004 КДЮСШ №1 МОН 12.5 І-юн 3 Беркут Н.П.
11 967 Ніколаєнко Кирило 26.01.2002 ДЮСШ «Атлет» 12.6 ІІ-юн 2 Вятіорець С.Є. Середа С.С.
12 969 Коломієць Микита 19.11.2001 ДЮСШ «Атлет» 13.1 ІІІ-юн 1 Вятіорець С.Є.   Середа С.С.
13 31 Чугуй Богдан 20.07.2001 ОДЮСШ з ол.    видів 13.2 ІІІ-юн 0 Луценко В.В.
14 939 Тунік Дмитро 08.10.2003 КДЮСШ №1     МОН 13.3 ІІІ-юн 0 Беркут Н.П.

 

15 999 Петренко Руслан 11.08.2005 КДЮСШ №1     МОН 13.5 ІІІ-юн 0 Беркут Н.П.
16 333 Козофат Богдан 25.05.2003 КДЮСШ №1       МОН 14.4 б/р 0 Беркут Н.П.
17 527 Міхеєнко Тимур 14.12.2003 КДЮСШ №1     МОН 14.9 б/р 0 Беркут Н.П.
18 228 Ващенко Олег 25.06.2004 КДЮСШ №1    МОН 15.4

 

б/р 0 Беркут Н.П.

 

19  

 

Біг на 200м, чоловіки

Місце Номер Спортсмен Дата народження Команда Результат Розряд очки Тренери
1 965 Чернобай Микола 00.00.2000 ОДЮСШ з ол.    видів 23.4

 

ІІ Ос. Масюк А.М.

 

2 445 Кравець Максим 08.04.1984 ОДЮСШ з ол.   видів 23.7 ІІІ Ос. Луценко В.В.
3 273 Батуренко Ігор 03.11.1997 ДЮСШ «У» ЧМР 23.8 ІІІ 24 Кузьомко Л.М.   Рябов В.В.
4 2240 Паляниця Олександр 00.00.1998 ОДЮСШ з ол.   видів 25.2 ІІІ Ос. Масюк А.М.
5 63 Крюков Денис 00.00.1999 ДЮСШ «У» ЧМР 25.2 ІІІ Ос. Лагункова Н.М.

Клюєв А.О.

6 31 Маслюк Денис 13.06.2000 КДЮСШ №1    МОН 25.4 ІІІ Ос. Овчаренко І.М.
7 467 Шафіров Дмитро 07.09.2000 ОДЮСШ з ол.   видів 26.3 І-ю Ос. Луценко В.В.
8  

 

Біг на 200м, юнаки

Місце Номер Спортсмен Дата народження Команда Результат Розряд очки Тренери
1 12 Довгий Денис 12.06.2001 КПНЗ ДЮСШ «Атлет» 23.1 ІІ Ос. Шульга О.П.
2 957 Бован Олексій 21.08.2001 ОДЮСШ з ол.   видів 23.3 ІІ Ос. Луценко В.В.
3 471 Тарасенко Віталій 04.12.2004 ОДЮСШ з ол.   видів 24.0 ІІІ 24 ЛуценкоВ.В.
4 968 Бистревський Ігор 17.01.2003 ДЮСШ «Атлет» 24.2 ІІІ 21 Вятіорець С.Є.   Середа С.С.
5 966 Шульга Дмитро 00.00.2002 ОДЮСШ з ол.     видів 24.4 ІІІ Ос. Масюк А.М.
6 39 Гавриленко Максим 12.06.2003 КДЮСШ №2        МОН 24.5 ІІІ Ос. Шевчук О.Л.
7 213 Маруженко Богдан 25.01.2001 ДЮСШ «Атлет» 25.2 ІІІ 18 Корецька С.М.

 

8 90 Сироватко Максим 01.02.2003 КДЮСШ №2      МОН 26.0 І-юн 15 Шевчук О.Л.
9 969 Коломієць Микита 19.11.2001  ДЮСШ «Атлет»

 

26.3 І-юн 13 Вятіорець С.Є.    Середа С.С.
10 205 Кузін Ігор 16.02.2001 КПНЗ ДЮСШ «Атлет» 27.0 ІІ-юн 11 Корецька С.М.
11 79 Лобуренко Артем 18.12.2003 КДЮСШ №2       МОН 29.6 б/р  9 Шевчук О.Л.
12 228 Михеєнко Тимур 14.12.2003 КДЮСШ №1     МОН 31.4 б/р Ос. Беркут Н.П.

Біг на 400м, чоловіки

Місце Номер Спортсмен Дата народження Команда Результат Розряд очки Тренери
1 598 Корогод Дмитро 30.07.1996 ДЮСШ «У» ЧМР 51.5

 

ІІ 24 Бр. Філіпових

 

2 273 Батуренко Ігор 03.11.1997 ДЮСШ «У» ЧМР 52.2 ІІІ 21 Кузьомко Л.М.  Рябов В.В.
3 2231 Кравцов Сергій 27.11.2000 ОДЮСШ з ол.    видів 54.0 ІІІ 18 Луценко В.В.
4 19 Гордійко Єгор 30.04.1999 ДЮСШ «У»ЧМР 59.0 б/р 15 Рябов В.В.

 

5 31 Лобур Валентин 03.05.1999 ДЮСШ «У» ЧМР 1.01.5 б/р 13 Бр. Філіпових

Біг на 400м, юнаки

Місце Номер Спортсмен Дата народження Команда Результат Розряд очки Тренери
1 957 Бован Олексій 21.08.2001 ОДЮСШ з ол.   видів 53.4 ІІ 24 Луценко В.В.
2 971 Тарасенко Віталій 04.12.2004 ОДЮСШ з ол.  видів 54.8 ІІІ 21 Луценко В.В.
3 31 Здор Дмитро 06.09.2001 КДЮСШ №1        МОН 58.1 І-юн 18 Овчаренко І.М.
4 969 Коломієць Микита 19.11.2001 ДЮСШ «Атлет» 1.00.5 ІІ-юн 15 Вятіорець С.Є.   Середа С.С.
5 964 Ходос Богдан 06.04.2002 ОДЮСШ з ол.   видів 1.01.4 ІІ-юн 13 Луценко В.В.

Біг на 800м, чоловіки

Місце Номер Спортсмен Дата народження Команда Результат Розряд очки Тренери
1 598 Корогод Дмитро 30.07.1996 КДЮСШ «У» ЧМР 1.57.3 І Ос. БР. фІЛІПОВИХ
2 2231 Кравцов Сергій 27.11.2000 ОДЮСШ з ол.  видів 2.02.2 ІІ 24 Луценко В.В.
3 68 Козачок Василь 10.05.1996 КДЮСШ «У»  ЧМР 2.03.1 ІІ Ос. Бр. Філіпових
4 209 Мироненко Костянтин 26.09.1998 КДЮСШ №1 МОН 2.04.5 ІІ Ос. Красільник Т.С.
5 77 Секера Дмитро 10.01.1994 КДЮСШ №1 МОН 2.05.0 ІІ Ос. Овчаренко І.М.
6 19 Гордійко Єгор 30.04.1999 КДЮСШ «У»  МОН 2.26.9 І-юн Ос. Рябов В.В.
7 501 Ус Максим 14.11.1988 КДЮСШ «У» ЧМР 2.49.7 ІІІ-юн Ос. Рябов В.В.

Біг на 800м,юнаки

Місце Номер Спортсмен Дата народження Команда Результат Розряд очки Тренери
1 939 Сидоренко Олексій 16.05.2004 КДЮСШ №1 МОН 2.22.7 І-юн 24 Беркут Н.П.
2 31 Здор Дмитро 06.09.2001 КДЮСШ №1 МОН 2.29.4 І-юн 21 Овчаренко І.М.
3 3111 Ступаченко Андрій 01.03.2002 КДЮСШ №1 МОН 2.29.6 І-юн 18 Овчаренко І.М.
4 90 Скороход Іван 02.01.2005 КДЮСШ №1  МОН 2.38.9 ІІ-юн 15 Антонова В.Г.
5

 

777 Петренко Руслан 11.08.2005 КДЮСШ №1 МОН 2.50.7 б/р Ос. Беркут Н.П.

Біг на 1500м, чоловіки

Місце Номер Спортсмен Дата народження Команда Результат Розряд очки Тренери
1 209 Мироненко Костянтин 26.09.1998 КДЮСШ №1  МОН 4.21.9 ІІ 24 Красільник Т.С.
2 2210 Дубоносов Віталій 04.04.1985 КДЮСШ №1  МОН 4.23.5 ІІ Ос. Сердюк В.І.
3 68 Козачок Василь 10.05.1996 КДЮСШ «У» ЧМР 4.29.8 ІІІ 21 Бр. Філіпових
4 2034 Сотник Євген 09.01.1999 КДЮСШ «У»  ЧМР 4.33.3 ІІІ Ос. Рябов В.В.
5 3110 Піддубний Юрій 00.00.1999 КДЮСШ №1  МОН 4.39.7 ІІІ 18 Овчаренко І.М.

Біг на 1500м, юнаки

Місце Номер Спортсмен Дата народження Команда Результат Розряд очки Тренери
1 333 Музика Микола 17.03.2003 КДЮСШ №1  МОН 5.13.5 ІІ-юн 24 Беркут Н.П.
2 965 Чалюк Максим 25.11.2003 ДЮСШ  «Атлет» ЧМР 5.21.4 ІІ-юн 21 Вятіорець С.Є. Середа С.С.
3 999 Петренко Руслан 11.08.2005 КДЮСШ №1 МОН 5.23.1 ІІ-юн 18 Беркут Н.П.

Біг на 3000м, чоловіки

Місце Номер Спортсмен Дата народження Команда Результат Розряд очки Тренери
1 2054 Сотник Євген 09.01.1999 КДЮСШ «У» ЧМР І-юн 24 Рябов В.В.

Біг на 3000м, юнаки

Місце Номер Спортсмен Дата народження Команда Результат Розряд очки Тренери
1 527 Музика Микола 17.03.2003 КДЮСШ №1 МОН 12.36.0 ІІІ-юн 24 Беркут Н.П.

Стрибки у довжину, чоловіки

Місце Номер Спортсмен Дата народження Команда Результат Розряд очки Тренери
1 2240 Паляниця Олександр 00.00.1998 ОДЮСШ з ол.  видів 6.07 ІІІ 24 Масюк А.М.
2 968 Коваль Артем 05.05.1999 КДЮСШ «У»  ЧМР 5.18 ІІ-юн 21 Бр.Філіпових
3 2228 Пономарчук Юрій 23.01.1997 КДЮСШ «У»  ЧМР 5.12 ІІ-юн 18 Бр. Філіпових

Стрибки у довжину, юнаки

Місце Номер Спортсмен Дата народження Команда Результат Розряд очки Тренери
1 22 Кучеренко Богдан 23.07.2001 ОДЮСШ з ол.  видів 5.99 ІІІ 24 Луценко В.В.
2 277 Джиба Владислав 09.02.2001 КДЮСШ «У»  ЧМР 5.55 І-юн 21 бр. Філіпових
3 213 Маруженко Богдан 25.01.2001 ДЮСШ «Атлет» ЧМР 5.50 І-юн 18 Корецька С.М.
4 205 Кузін Ігор 16.02.2001 ДЮСШ «Атлет» ЧМР 5.35 І-юн 15 Корецька С.М.
5 777 Сидоренко Олексій 16.05.2004 КДЮСШ №1 МОН 4.95 ІІ-юн 13 Беркут Н.П.
6 754 Мишко Ярослав 03.04.2002 КДЮСШ «У» ЧМР 4.66 ІІІ-юн 11 Бр. Філіпових
7 527 Міхеєнко Тимур 14.12.2003 КДЮСШ №1  МОН 4.55 ІІІ-юн 9 Беркут Н.П.
8 999 Петренко Руслан 11.08.2005 КДЮСШ №1  МОН 4.52 ІІІ-юн 7 Беркут Н.П.
9 333 Козофат Богдан 25.05.2003 КДЮСШ №1  МОН 4.35 ІІІ-юн 5 Беркут Н.П.

Потрійний стрибок , юнаки

Місце Номер Спортсмен Дата народження Команда Результат Розряд очки Тренери
1 967 Ніколаєнко Кирило 26.01.2002 КДЮСШ «АТЛЕ ЧМР 11.20 ІІ-юн 24 Вятіорець С.Є.  Середа С С
2 969 Коломієць Микита 19.11.2001 КДЮСШ «Атлет» ЧМР 10.53 ІІІ-юн Ос. Вятіорець С.Є. Середа С.С.
3 777 Петренко Руслан 11.08.2005 КДЮСШ №1 МОН х х х Беркут Н П.

Штовхання ядра (7.260 кг), чоловіки

Місце Номер Спортсмен Дата народження Команда Результат Розряд очки Тренери
1 1 Кравченко Дмитро 04.02.1999 КДЮСШ «У» ЧМР 13.50 І 24 Кондратенко П.Б.
2 1779 Варавва Антон 02.04.1993 13.02 І Ос.
3 1778 Ракуненко Денис 28.07.1997 ДЮСШ «Атлет» ЧМР 12.91 ІІ 21 Середа О.А.
4 2222 Вірич Юрій 22.05.1997 Інваспорт 12.36 ІІ Ос. Середа О.А.
5 22 Нікітенко Вадим 29.10.1999 ДЮСШ «Атлет» ЧМР 8.74 б/р 18 Середа О.А.
6 220 Ребенок Віталій 27.11.1998 Інваспорт 7.66 б/р Ос. Середа О.А.

Метання списа (800г), чоловіки

Місце Номер Спортсмен Дата народження Команда Результат Розряд очки Тренери
1 Кошіль Дмитро 19.06.1998 ОДЮСШ з ол.  видів 42.40 ІІІ 24 Порядіна В.В.
2 4 Васюк Андрій КДЮСШ «У»  ЧМР 40.90 ІІІ 21 Кондратенко П.Б.
3 6 Склярук Сергій КДЮСШ «У»  ЧМР 40.10 ІІІ 18 Кондратенко П.Б.

Метання списа (700г), юнаки

Місце Номер Спортсмен Дата народження Команда Результат Розряд очки Тренери
1 Бойко Микита 18.04.2003 ОДЮСШ з ол.  видів 37.70 І-юн 24 Порядіна В.В.
2 Ладоха Владислав 12.09.2004 ОДЮСШ з ол. видів 26.53 ІІІ-юн 21 Порядіна В.В.
3 Олексієнко Олег 20.10.2004 ОДЮСШ з ол.  видів 21.19 ІІІ-юн 18 Порядіна В.В.

 

Біг на 100м, жінки

Місце Номер Спортсмен Команда Дата народження Результат Розряд очки Тренери
1 595 Максименко Катерина 22.11.1998 КДЮСШ «У»  ЧМР 12.1

Ф-11.8

КМС 24+ 65 Кривоус Н.В.  Кузьомко Л.М.
2 35 Стецькова Тетяна 09.03.2000 КДЮСШ №1  МОН 13.0

Ф-12.5

І 21 Красільник Т.С. Кузьомко Л.М.
3 5 Прокопенко Валерія 26.05.2000 КДЮСШ «У»  ЧМР 12.9

Ф-13.6

ІІ Ос. Бр. Філіпових
4 363 Сирбу Анастасія 01.05.2000 КДЮСШ «У»  ЧМР 14.5

Ф-13.9

ІІІ 18 Рябов В.В.
5 48 Галаган Вікторія 10.08.2000 ОДЮСШ з ол. видів 15.1

Ф-14.4

б/р 15 Луценко В.В.
6 171 Ковальова Валерія 09.12.1999 КДЮСШ «У»  ЧМР 14.8

Ф-14.9

б/р 13 Бр. Філіпових
7 873 Афоніна Влада 03.12.1999 КДЮСШ «У»  ЧМР 15.2

Ф-15.3

б/р 11 Бр. Фіпіпових

 

Біг на 100м, дівчата

Місце Номер Спортсмен Дата народження Команда Результат Розряд очки Тренери
1 71 Сукач Дар’я 15.06.2004 КДЮСШ №2  МОН 14.5

Ф-14.2

ІІІ 24 Шевчук О.Л.
2 92 Коршек Анастасія 11.04.2005 КДЮСШ №2  МОН 14.5

Ф-14.3

І-юн 21 Шевчук О.Л.
3 668 Жукотська Анастасія 21.05.2003 КДЮСШ «У»  ЧМР 14.7

Ф-14.7

І-юн Ос. Бр. Філіпових
4 262 Тимченко Дар’я 06.02.2002 ДЮСШ «Атлет» ЧМР 14.9

Ф-14.9

ІІ-юн 18 Корецька С.М.
5 5 Лебідь Дар’я 12.02.2001 КДЮСШ «У»  ЧМР 15.6

Ф-15.8

ІІ-юн Ос. Бр. Філіпових
6 11 Руса Ірина 11.01.2002 ДЮСШ «Атлет» ЧМР 15.7

Ф-DNS

ІІІ-юн Шульга О.П.
7 955 Грязна Анастасія 14.02.2003 ДЮСШ «Атлет» ЧМР 16.3

Ф-DNS

б/р Шульга О.П.
8 21 Марченко Анжела 16.01.2002 ДЮСШ «Атлет»

«ЧМР

DNS

 

Шульга О.П.

Біг на 200м, жінки

Місце Номер Спортсмен Дата народження Команда Результат Розряд очки Тренери
1 595 Максименко Катерина 22.11.1998 КДЮСШ «У» ЧМР 26.2 ІІ Ос. Кузьомко Л.М. Кривоус Н.В.
2 Закатова Ярослава 30.07.1994 КДЮСШ «У»  ЧМР 26.5 ІІ Ос. Бр.Філіпових
3 95 Сирбу Анастасія 01.05.2000 КДЮСШ «У» ЧМР 30.3 І-юн 24 Рябов В.В.
4 48 Галаган Вікторія 10.08. 2000 ОДЮСШ з ол.  видів 31.4 ІІ-юн 18 Луценко В.В.

 

Біг на 200м, дівчата

Місце Номер Спортсмен Дата народження Команда Результат Розряд очки Тренери
1 71 Сукач Дар’я 15.06.2004 КДЮСШ №2  МОН 29.7 І-юн Ос. Шевчук О.Л.
2 77 Каракостантиніва Вероніка 25.07.2006 КДЮСШ №2 МОН 30.7 ІІ-юн 24 Шевчук О.Л.
3 92 Коршек Анастасія 11.04.2005 КДЮСШ.№2  МОН 30.9 ІІ-юн 21 Шевчук О.Л.
4 341 Тимченко Дар’я 06.04.2002 ДЮСШ «Атлет» ЧМР 32.2

 

ІІІ-юн 18 Корецька С.М.
5 999 Кеда Сніжана 08.03.2003  КДЮСШ №1  МОН 32.7 ІІІ-юн 15 Беркут Н.П.
6 21 Марченко Анжела 16.01.2002 ДЮСШ «Атлет» ЧМР 33.1 ІІІ-юн 13 Шульга О.П.
7 11 Руса Ірина 11.01.2002 ДЮСШ «Атлет» ЧМР 34.3 ІІІ-юн 11 Шульга О.П.
8  

 

Біг на 400м, жінки

Місце Номер Спортсмен Дата народження Команла Результат Розряд очки Тренери
1 100 Діденко Ольга 04.06.2000 КДЮСШ «У» ЧМР 1.09.5 б/р 24 Рябов В.В.

Біг на 400м, дівчата

Місце Номер Спортсмен Дата народження Команда Результат Розряд очки Тренери
1 964 Копитько Анастасія 21.03.2004 ДЮСШ «Атлет»  ЧМР 1.03.8 ІІІ 24 Вятіорець С.Є. СередаС.С.
2 129 Сергусь Марія 17.12.2001 КДЮСШ №1  МОН 1.13.2 ІІ-юн 21 Овчаренко І.М.
3 45 Вінніченко Анастасія 06.01.2002 КДЮСШ №1  МОН 1.15.5 ІІ-юн 18 Антонова В.Г.
4 31 Гаврик Інна 12.02.2002 КДЮСШ №1  МОН 1.16.9 ІІ-юн 15 Овчаренко І.М.
5 2077 Мемех Анастасія 05.08.2002 КДЮСШ №1  МОН 1.19.5 б/р 13 Овчаренко І.М.

 

Біг на 800м, жінки

Місце Номер Спортсмен Дата народження Команда Результат Розряд очки Тренери
1 100 Діденко Ольга 04.06.2000 КДЮСШ «У»  ЧМР 2.40.0

 

ІІІ Ос. Рябов В.В.

Біг на 800м, дівчата

Місце Номер Спортсмен Дата народження Команда Результат Розряд очки Тренери
1 372 Копитько Анастасія 21.03.2004 ДЮСШ «Атлет»  ЧМР 2.35.8 ІІІ Ос. Вятіорець С.Є. Середа С.С.
2 2044 Сергусь Марія 17.12.2001 КДЮСШ №1  МОН 2.45.3 ІІІ Ос. Овчаренко І.М.
3 527 Замашкіна Карина 21.03.2003 КДЮСШ №1  МОН 2.56.2 І-ю 24 Беркут Н.П.

Стрибки у довжину, жінки

Місце Номер Спортсмен Дата народження Команда Результат Розряд очки Тренери
1 5 Прокопенко Валерія 26.05.2000  КДЮСШ  «У»  ЧМР 4.45 б/р 24 Бр.Філіпових

Стрибки у довжину, дівчата

Місце Номер Спортсмен Дата народження Команда Результат Розряд очки Тренери
1 668 Жукотська Анастасія 21.05.2003 КДЮСШ «У»   ЧМР 4.05 ІІ-юн 24 Бр. Філіпових
2 5 Лебідь Дар’я 12.02.2001 КДЮСШ «У»  ЧМР 3.85 ІІ-юн 21 Бр. Філіпових

Штовхання ядра(4кг), жінки

Місце Номер Спортсмен Дата народження Команда Результат Розряд очки Тренери
1 5 Лупинос Катерина 25.10.2000 ОДЮСШ з ол.

видів

12.35 І 24 Порядіна В.В.
2 1777 Федоренко Сніжана 20.08.2000 ДЮСШ «Атлет» ЧМР 9.00 ІІІ 21 Середа О.А.
3 2 Осадча Дарина 27.07.2000 ОДЮСШ з ол. видів 8.76 ІІІ 18 Порядіна В.В.
4 Чубара Дарина 12.10.1998 ДЮСШ «Атлет» ЧМР 7.80 б/р 15 Середа О,А,
5 43 Бруй Юлія 19.02.2000 КДЮСШ №1 МОН 5.83 б/р 13 Овчаренко І.М.

Метання списа( 600г), жінки

Місце Номер Спортсмен Дата народження Команда Результат Розряд очки Тренери
1 5 Полоз Олена 12.03.1999 ОДЮСШ  з ол. видів 24.10 І- юн 24 Порядіна В.В.
2 56 Плющ Юлія 17.11.1998 ОДЮСШ  з ол.  видів 21.54 І-юн 21 Порядіна В.В.

Метання списа( 500г), дівчата

Місце Номер Спортсмен Дата народження Команда Результат Розряд очки Тренери
1 43 Бреус Марія 30.03.2005 ОДЮСШ  з ол.  видів 23.18 І-юн 24 Порядіна В.В.
2 44 Бабинець Олена 13.05.2006 ОДЮСШ  з ол. видів 14.20 б/р 21 Порядіна В.В.
3 46 Сорока Олександра 15.11.2005 ОДЮСШ  з ол. видів 12.60 б/р 18 Порядіна В.В.

 

 

Головний суддя змагань                                                    Антонова В.Г.

 

                   Головний секретар змагань                                               Філіпова В.І.

 

0 Комментарии

You can be the first one to leave a comment.

Оставить комментарий