Командний чемпіонат області з легкої атлетики серед
чоловіків і жінок, юнаків та дівчат 2000 р.н. і мол.

11 травня 2017 р.

м.Славутич

м.Чернігів

 

Результати (скачати) 

 

 РЕЗУЛЬТАТИ КОМАНДНОЇ ПЕРШОСТІ .
Місце Команди Очки
І група
1 м.Прилуки 420
2 м.Чернігів 399
3 м.Н-Сіверський 374
ІІ група
1  Менський район 354
2 Козелецький район 274
3 Прилуцький район 237
4 Бахмацький район 199
5 Сновський район 174
6 Корюківський район 171
7 Ніжинський район 135
ІІІ група
1 Носівський район 208
2 Коропський район 74
3 Ріпкінський район 42

 

           Особисті результати       
100м чоловіки          
Місце абс. Спортсмен Команда Дата народження Результ. Розряд Очки Тренери
1 Кравець Максим Чернігів 08.04.1984 12.2 Ф-11.7 ІІІ 24 Луценко В.В.
2 Кущ Віктор Козелецький р-н МОН ДЮСШ 30.08.1998 12.0 Ф-11.8 ІІІ 21 Шарак О.В..
3 Прилипко Олександр Прилуки МОН ПГПК 20.07.1998 12.2 Ф-12.0 ІІІ 18 Салівон Р.П.
4 Дубовик Віктор Чернігів  ДЮСШ «У» ЧМР 25.09.1995 12.4 Ф-12.1 І-юн 15 Філіпови
5 Пономарчук Юрій Чернігів  ДЮСШ «У» ЧМР 23.01.1997 12.4 Ф-12.3 І-юн 13 Філіпови
6 Коваль Артем Чернігів  ДЮСШ «У» ЧМР 05.08.1999 12.7 Ф-12.5 І-юн 11 Філіпови
7 Грицай Владислав Чернігів ЧНПУ 25.04.1997 12.8 ІІ-юн Ос Кузьомко Л.М.
8 Пушкаренко Микола Менський р-н МОН ДЮСШ 22.05.1989 12.8 ІІ-юн 9 Пушкаренко М.Г.
9 Кудлай Павло Прилуки МОН ДЮСШ 12.07.1999 12.9 ІІ-юн 7 Мачульний Є.В.
10 Харитонов Олександр Чернігів ЧНПУ 00.00.1998 13.2 ІІІ-юн Ос Кузьомко Л.М.
11 Калугін Максим Ніжинський р-н «К» ДЮСШ 19.01.1994 13.2 ІІІ-юн 5 Сахно В.К.
12 Заремський Назар Ніжинський р-н «К» ДЮСШ 16.07.1996 13.4 ІІІ-юн 3 Сахно В.К.
13 Вишненко Вадим Ніжинський р-н «К» ДЮСШ 05.11.1996 13.5 ІІІ-юн 2 Сахно В.К.
100м юнаки 2000 р.н. і мол.         
1 Прохоренко Володимир Козелецький р-н МОН ДЮСШ 02.12.2000 11.4 Ф-11.4 ІІ 24 Шарак О.В.,Сергієнко В.А.
2 Довгий Денис Чернігів «У» ДЮСШ «Атлет» 12.06.2001 11.7 Ф-11.8 ІІІ 21 Шульга О.П.
3 Каранда Микита Чернігів ОДЮСШ з олімп. видів 25.01.2002 12.1 Ф-12.0 ІІІ 18 Масюк А.М. Хорт Т.М.
4 Маслюк Денис Чернігів, МОН, КДЮСШ- 1 13.06.2000 12.1 Ф 12.4 І-юн 15 Овчаренко І.М.
5 Олешко Павло Носівський р-н, МОН, ДЮСШ 12.07.2002 12.5 Ф 12.6 І-юн 13 Шиша Н.О.
6 Чередніченко Олександр Коропський р-н, К, ДЮСШ 00.00.2001 12.7 Ф 12.9 ІІ-юн 11 Лучко В. Л.
7 Гавриленко Максим Чернігів МОН КДЮСШ-2 12.06.2003 12.8 ІІ-юн Ос Шевчук О.Л.
8 Сироватко Максим Чернігів МОН КДЮСШ-2 01.02.2003 13.1 ІІІ-юн Ос Шевчук О.Л.
9 Шамрук Олександр Менський р-н МОН ДЮСШ 07.09.2001 13.4 ІІІ-юн 9 Пушкаренко М.Г.
10 Колодій Дмитро Сновський р-н, КЗ ЧОДЮСШ «Олімп» 20.04.2001 13.4 ІІІ-юн 7 Лахадінов Є.О.
11 Сова Дмитро Чернігів МОН КДЮСШ-2 22.09.2002 13.8 ІІІ-юн Ос Хорт Т. М.
12 Ковальов Руслан Ріпкинський р-н «К» ДЮСШ 08.08.2001 14.6 б/р 5 Дубоносова Н.М.
13 Андрієнко Денис Чернігів, МОН, КДЮСШ- 1 18.12.2002 14.9 б/р Ос Беркут Н.П.
14 Садовський Констянтин Чернігів, МОН, КДЮСШ- 1 28.10.2002 15.5 б/р Ос Беркут Н.П.
Бойко Микита Чернігів ОДЮСШ з олімп. видів 18.04.2003 DNS Ос Порядіна В.В.
Баклан Вячеслав Чернігів, МОН, КДЮСШ- 1 22.11.2002 DNS Ос Беркут Н.П.
200м чоловіки          
1 Батуренко Ігор Чернігів  ДЮСШ «У» ЧМР 03.11.1997 25.5 ІІІ 24 Рябов В.В.,Кузьомко Л.М.
2 Пісня Сергій Чернігів ОДЮСШ з олімп. видів 16.12.1997 25.5 ІІІ 21 Луценко В.В.
3 Грицай Владислав Чернігів ЧНПУ 25.04.1997 25.8 І-юн 18 Кузьомко Л.М.
4 Уніат Володимир Козелецький р-н МОН ДЮСШ 24.07.1997 26.1 І-юн 15 Шарак О.В.
200м юнаки 2000 р.н. і мол.         
1 Прохоренко Володимир Козелецький р-н МОН ДЮСШ 02.12.2000 23.0 ІІ 24 Шарак О.В.,Сергієнко В.А.
2 Савин Максим Козелецький р-н МОН ДЮСШ 13.05.2000 25.6 І-юн 21 Шарак О.В..
3 Осаревич Вячеслав Чернігів «У» ДЮСШ «Атлет» 18.05.2001 26.2 І-юн 18 Вятіорець С.Є.,Середа С.С.
4 Гавриленко Максим Чернігів МОН КДЮСШ-2 12.06.2003 26.6 ІІ-юн 15 Шевчук О.Л.
5 Сироватко Максим Чернігів МОН КДЮСШ-2 01.02.2003 26.7 ІІ-юн 13 Шевчук О.Л.
6 Медведьов Руслан Сновський р-н, МОН, ДЮСШ 17.09.2000 27.0 ІІ-юн 11 Медведьова Н.М.
7 Галицький Дмитро Прилуки МОН ДЮСШ 30.05.2003 28.9 б/р 9 Мачульний Є.В.
8 Бойко Микита Чернігів ОДЮСШ з олімп. видів 18.04.2003 29.0 б/р Ос Порядіна В.В.
9 Ковальов Руслан Ріпкинський р-н «К» ДЮСШ 08.08.2001 31.0 б/р 7 Дубоносова Н.М.
10 Попружний Тарас Чернігів «У» ДЮСШ «Атлет» 31.08.2002 31.0 б/р Ос Вятіорець С.Є.,Середа С.С.
11 Андрієнко Денис Чернігів, МОН, КДЮСШ- 1 18.12.2002 31.7 б/р Ос Беркут Н.П.
12 Садовський Констянтин Чернігів, МОН, КДЮСШ- 1 28.10.2002 32.7 б/р Ос Беркут Н.П.
13 Чалюк Максим Чернігів «У» ДЮСШ «Атлет» 25.11.2003 35.4 б/р Ос Вятіорець С.Є.,Середа С.С.
400м чоловіки      
1 Батуренко Ігор Чернігів  ДЮСШ «У» ЧМР 03.11.1997 53.2 ІІ 24 Рябов В.В.,Кузьомко Л.М.
2 Дворніков Андрій Чернігів «У» ДЮСШ «Атлет» 06.01.1995 54.3 ІІІ 21 Вятіорець С.Є.,Середа С.С.
3 Крюков Денис Чернігів  ДЮСШ «У» ЧМР 00.00.1999 55.4 ІІІ 18 Лагункова Н. М.,Клюєв А. О.
4 Пісня Сергій Чернігів ОДЮСШ з олімп. видів 16.12.1997 56.2 І-юн 15 Луценко В.В.
5 Бурмак Олександр Чернігів  ДЮСШ «У» ЧМР 29.05.1999 59.4 І-юн Ос Рябов В.В.
400м юнаки 2000 і мол.         
1 Чернобай Микола Чернігів ОДЮСШ з олімп. видів 07.03.2000 52.7 ІІ 24 Масюк А.М.
2 Погорілко Олександр Коропський р-н, К, ДЮСШ 00.00.2000 53.5 ІІ 21 Лучко В. Л.
3 Крючков Артем Коропський р-н, К, ДЮСШ 00.00.2001 54.2 ІІІ 18 Лучко В. Л.
4 Осаревич Вячеслав Чернігів «У» ДЮСШ «Атлет» 18.05.2001 55.6 ІІІ 15 Вятіорець С.Є.,Середа С.С.
5 Анищенко Денис Сновський р-н, МОН, ДЮСШ 09.06.2001 56.0 ІІІ 11 Лахадінов Є.О.
6 Медведьов Руслан Сновський р-н, МОН, ДЮСШ 17.09.2000 1.00.5 І-юн 9 Медведьова Н.М.
7 Гульок Дмитро Н-Сіверський МОН, ДЮСШ 30.10.2002 1.01.9 ІІІ-юн 7 Клименко В. В.
8 Мархай Яків Носівський р-н, МОН, ДЮСШ 20.07.2003 1.04.9 б/р 5 Бочок В. А.
9 Курилов Олександр Н-Сіверський МОН, ДЮСШ 31.03.2002 1.05.8 б/р 3 Клименко В. В.
10 Попружний Тарас Чернігів «У» ДЮСШ «Атлет» 31.08.2002 1.07.1 б/р Ос Вятіорець С.Є.,Середа С.С.
11 Чалюк Максим Чернігів «У» ДЮСШ «Атлет» 25.11.2003 1.18.6 б/р Ос Вятіорець С.Є.,Середа С.С.
800м чоловіки          
1 Козачок Василь Чернігів  ДЮСШ «У» ЧМР 10.05.1996 2.05.0 ІІ 24 Філіпови
2 Секера Дмитро Н-Сіверський МОН, ДЮСШ 10.01.1994 2.07.1 ІІ 21 Клименко В. В., Овчаренко І. М.
3 Гордійко Єгор Чернігів  ДЮСШ «У» ЧМР 30.04.1999 2.19.2 ІІІ 18 Рябов В.В.
4 Заремський Назар Ніжинський р-н «К» ДЮСШ 16.07.1996 2.30.3 ІІ-юн 15 Сахно В.К.
5 Карандєй Ярослав Чернігів  ДЮСШ «У» ЧМР 00.00.1998 2.31.1 ІІ-юн 13 Рябов В.В.
800м юнаки 2000 р.н. і мол.         
1 Нікітенко Владислав Коропський р-н, К, ДЮСШ 00.00.2000 2.11.2 ІІІ 24 Лучко В. Л.
2 Бренз Данило Н-Сіверський МОН, ДЮСШ 04.09.2002 2.16.7 ІІІ 21 Бренз А. М.
3 Брика Богдан Чернігів «У» ДЮСШ «Атлет» 01.06.2001 2.21.0 І-юн 18 Вятіорець С.Є.,Середа С.С.
4 Устинов Дмитро Чернігів  ДЮСШ «У» ЧМР 02.12.2001 2.31.3 ІІ-юн 15 Мельник О. М.
5 Мельник Максим Носівський р-н, МОН, ДЮСШ 23.11.2002 2.34.0 ІІ-юн 13 Бочок В. А., Поночевний Ю. В.
6 Котов Владислав Н-Сіверський МОН, ДЮСШ 18.10.2001 2.38.5 ІІ-юн 11 Бренз А. М.
7 Бутенко Олег Чернігів, МОН, КДЮСШ- 1 27.02.2003 2.58.0 б/р Ос Антонова В. Г.
8 Чалий Віталій Прилуки,МОН,ФЛАП 03.04.2003 3.12.4 б/р Ос Салівон Р.П.
9 Мальцев Артем Ріпкинський р-н «К» ДЮСШ 20.07.2001 3.13.0 б/р 9 Дубоносова Н.М.
1500м чоловіки
1 Піддубний Юрій Чернігів, МОН, КДЮСШ- 1 17.10.1999 4.35.1 ІІІ 24 Овчаренко І.М.
2 Похмурко Валерій Прилуки,МОН,ПГПК 25.10.1999 4.35.3 ІІІ 21 Салівон Р.П.,Демешко С. В.
3 Ромененко Олександр Ніжинський р-н «К» ДЮСШ 26.09.1984 4.40.1 ІІІ 18 Сахно В.К.
4 Філоненко Вячеслав Ніжинський р-н «К» ДЮСШ 12.05.1997 4.45.1 ІІІ 15 Сахно В.К.
5 Суінов Рустам Козелецький р-н МОН ДЮСШ 21.10.1999 4.56.8 І-юн 13 Шарак О.В..
6 Преображенський Нікита Н-Сіверський МОН, ДЮСШ 04.11.1999 5.39.4 ІІІ-юн 11 Россохач І.М.
1500м юнаки 2000 р.н. і мол.
1 Лисиця Дмитро Н-Сіверський МОН КДЮСШ 25.10.2000 4.42.8 ІІІ 24 Клименко В.В.
2 Гаркавий Кирило Н-Сіверський МОН КДЮСШ 26.10.2002 4.48.7 ІІІ 21 Клименко В.В.
3 Шостка Володимир Ніжинський р-н «К» ДЮСШ 02.04.2001 5.31.3 ІІІ-юн 18 Сахно В.К.
3000м чоловіки
1 Сахно Володимир Ніжинський р-н «К» ДЮСШ 29.07.1970 10.20.2 І-юн 24 Тараско О. І.
2 Лесь Віталій Чернігів «У» ДЮСШ «Атлет» 27.07.1999 10.22.5 І-юн 21 Вятіорець С.Є.,Середа С.С.
3 Сотник Євгеній Чернігів  ДЮСШ «У» ЧМР, Корюківський р-н. 09.01.1999 10.30.5 І-юн 18 Рябов В.В.
4 Слісаренко Сергій Чернігів  ДЮСШ «У» ЧМР 30.12.1994 10.39.4 І-юн 15 Філіпови
3000м юнаки 2000 р.н. і мол.
1 Рева Євгеній Н-Сіверський МОН КДЮСШ 23.04.2000 9.52.7 ІІІ 24 Клименко В.В.
2 Гречанюк Владислав Чернігів, МОН, КДЮСШ- 1 27.02.2003 12.15.6 ІІІ-юн 21 Антонова В. Г.
3 Тимошенко Максим Сновський р-н, МОН, ДЮСШ 14.09.2003 13.03.7 б/р 18 Лахадінов Є.О.
Слісаренко Максим Чернігів ОДЮСШ з олімп. видів 16.04.2000 DNF Масюк А.М.
Стрибки у довжину чоловіки
1 Мордашко Ярослав Менський р-н, МОН ДЮСШ 19.08.1999 5.69 І-юн 24 Терпицька І.Л
2 Вишненко Вадим Ніжинський р-н «К» ДЮСШ 05.11.1999 5.33 І-юн 21 Сахно В.К.
3 Кравченко Антон Прилуки,МОН,ПГПК 11.04.1998 5.26 І-юн 18 Салівон Р.П.,Демешко С. В.
4 Пономарчук Юрій Чернігів  ДЮСШ «У» ЧМР 23.01.1997 5.14 І-юн 15 Філіпови
5 Калугін Максим Ніжинський р-н «К» ДЮСШ 00.00.1997 5.07 ІІ-юн 13 Сахно В.К.
6 Гурбик Андрій Чернігів  ДЮСШ «У» ЧМР 07.05.1995 3.87 б/р Ос Філіпови
Паляниця Олександр Чернігів ОДЮСШ з олімп. видів 06.01.1998 ХХХ Масюк А.М.
Стрибки у довжину юнаки 2000 р.н.
1 Нога Роман Прилуки МОН ДЮСШ 02.04.2002 5.63 І-юн 24 Мачульний Є.В.
2 Чепінога Дмитро Прилуки МОН ДЮСШ 04.05.2001 5.53 І-юн 21 Мачульний Є.В.
3 Легкий Петро Менський р-н. 12.07.2001 5.41 І-юн 18 Таратухіна Н.П
4 Данилко Сергій Носівський р-н, МОН, ДЮСШ 29.12.2001 5.40 І-юн 15 Шиша Н.О.
5 Волощук Андрій Прилуцький р-н МОН ДЮСШ 26.02.2001 5.26 ІІ-юн 13 Чекалін С.П.
6 Джиба Владислав Чернігів  ДЮСШ «У» ЧМР 09.02.2001 5.14 ІІ-юн 11 Філіпови
7 Колодій Дмитро Сновський р-н, ЧО ДЮСШ «Олімп» 20.04.2001 5.13 ІІ-юн 9 Лахадінов Є.О.
8 Гапон Андрій Прилуки МОН ДЮСШ 09.06.2002 5.04 ІІ-юн 7 Мачульний Є.В.
9 Грищенко Владислав Чернігів  ДЮСШ «У» ЧМР 18.09.2002 4.68 ІІІ-юн Ос. Мельник О. М.
10 Сова Дмитро Чернігів МОН КДЮСШ-2 22.09.2002 4.41 ІІІ-юн Ос Хорт Т. М.
11 Бойко Микита Чернігів ОДЮСШ з олімп. видів 18.04.2003 4.04 ІІІ-юн Ос Порядіна В.В.
Потрійний чоловіки
1 Мордашко Ярослав Менський р-н.МОН ДЮСШ 19.08.1999 11.38 ІІ-юн 24 Терпицька І.Л
2 Кудлай Павло Прилуки МОН ДЮСШ 12.07.1999 10.98 ІІІ-юн 21 Мачульний Є.В.
Потрійний юнаки 2000 р.н. і мол.
1 Нога Роман Прилуки МОН ДЮСШ 02.04.2002 12.28 І-юн 24 Мачульний Є.В.
2 Чепінога Дмитро Прилуки МОН ДЮСШ 04.05.2001 11.60 ІІ-юн 21 Мачульний Є.В.
3 Анищенко Денис Сновський р-н, МОН ДЮСШ 09.06.2001 11.40 ІІ-юн 18 Лахадінов Є.О.
4 Данилко Сергій Носівський р-н, МОН, ДЮСШ 29.12.2001 11.14 ІІ-юн 15 Шиша Н.О.
5 Волощук Андрій Прилуцький р-н МОН ДЮСШ 26.02.2001 10.96 ІІІ-юн 13 Чекалін С.П.
6 Калюжний Артем Менський р-н. 00.00.2003 10.83 ІІІ-юн 11 Калюжна Т.
Стрибки у висоту юнаки 2000 р.н. і мол.
1 Капленко Богдан Прилуцький р-н МОН ДЮСШ 01.08.2001 160 І-юн 24 Жук Є.В.
2 Руттта Олег Менський р-н ОДЮСШ з ОВС 02.02.2003 155 І-юн 21 Таратухіна Н.П.
3 Приймак Максим Прилуцький р-н МОН ДЮСШ 31.10.2002 150 ІІ-юн 18 Чекалін С.П.
4 Огієнко Максим Прилуцький р-н МОН ДЮСШ 11.05.2002 150 ІІ-юн 15 Гавриленко В.Г
Штовхання ядра (7,260 кг) чоловіки
1 Попов Роман Чернігів  ДЮСШ «У» ЧМР 12.10.1993 15.69 КМС 24 Кондратенко П. Б.
2 Руденко Андрій Менський р-н. 00.00.1987 15.40 КМС 21 Пархоменко Ю.В. Таратухін С.В.
3 Кошовий Павло Корюківський р-н МОН  ДЮСШ 08.02.1992 13.46 І 18 Кукуюк М.Д.
4 Кравченко Дмитро Чернігів  ДЮСШ «У» ЧМР 04.02.1999 13.39 І 15 Кондратенко П. Б.
5 Віріч Юрій Чернігів ДЮСШ «Інваспорт» 22.05.1997 11.58 ІІ 13 Середа О.А.
6 Шурхал Юрій Чернігів ОДЮСШ з олімп. видів 20.05.1997 10.80 ІІІ Ос Порядіна В.В.
7 Малинка Максим Прилуки ФЛАП 04.01.1999 10.34 ІІІ 11 Салівон Р.П.
8 Баранов Владислав Чернігів «У» ДЮСШ «Атлет» 00.00.1997 10.08 ІІІ Ос Середа О.А.
9 Городненко Олег Бахмацький р-н , МОН, ДЮСШ 24.10.1999 8.48 б/р 9 Небощицька В.Г.
Штовхання ядра юнаки (5 кг).2000 р.н. і мол.
1 Павленко Анатолій Козелецький р-н МОН ДЮСШ 04.07.2000 13.32 ІІІ 24 Шарак О.В.
2 Зелений Євгеній Корюківський р-н МОН  ДЮСШ 24.07.2000 11.52 І-юн 21 Кукуюк М.Д.
3 Тищенко Володимир Прилуцький р-н МОН ДЮСШ 05.04.2003 ? 11.22 І-юн 18 Таратухіна Н.П.
4 Харковник Артем Менський р-н. 09.03.2002 11.16 І-юн 15 Таратухіна Н.П.
5 Бойко Богдан Носівський р-н, МОН, ДЮСШ 23.10.2001 10.29 ІІ-юн 13 Шиша Н.О.
6 Сухий Дмитро Корюківський р-н МОН  ДЮСШ 17.03.2003 10.26 ІІ-юн 11 Кукуюк М.Д.
7 Мілейко Костянтин Корюківський р-н МОН  ДЮСШ 16.06.2000 10.14 ІІ-юн 9 Кукуюк М.Д.
8 Білецький Владислав Бахмацький р-н , МОН, ДЮСШ 28.08.2002 9.93 ІІ-юн 7 Мартиненко Г.П.
9 Нікіфоренко Василь Корюківський р-н МОН  ДЮСШ 02.03.2001 9.51 ІІ-юн 5 Кукуюк М.Д.
10 Парфенюк Сергій Сновський р-н. МОН ДЮСШ 24.09.2001 9.49 ІІІ-юн 3 Карпенко О.М.
11 Карпенко Дмитро Корюківський р-н МОН  ДЮСШ 21.09.2001 9.10 ІІІ-юн 2 Лисік Р.Г.
12 Куріка Микита Чернігів «У» ДЮСШ «Атлет» 18.11.2000 8.77 ІІІ-юн Ос. Вятіорець С.Є.,Середа С.С.
13 Киричок Владислав Корюківський р-н МОН  ДЮСШ 23.09.2003 8.03 ІІІ-юн 1 Кукуюк М.Д.
14 Биковець Олександр Чернігів ОДЮСШ з олімп. видів 12.11.2002 7.80 б/р Ос Порядіна В.В.
15 Олійник Михайло Корюківський р-н МОН  ДЮСШ 18.01.2003 6.46 б/р 0 Кукуюк М.Д.
Метання диску (2 кг) чоловіки
1 Ракуненко Денис Чернігів «У» ДЮСШ «Атлет» 28.07.1997 49.63 КМС 24 Середа О.А.
2 Кошовий Павло Корюківський р-н МОН  ДЮСШ 08.02.1992 38.70 ІІ 21 Кукуюк М.Д.
3 Шурхал Юрій Чернігів ОДЮСШ з олімп. видів 20.05.1997 35.40 ІІІ 18 Порядіна В.В.
4 Руденко Андрій Менський р-н. 00.00.1987 31.90 ІІІ 15 Таратухіна Н.П.
5 Віріч Юрій Чернігів ДЮСШ «Інваспорт» 22.05.1997 30.18 І-юн 13 Середа О.А.
Метання диску (1,5 кг)юнаки 2000 р.н. і мол.
1 Харковник Артем Менський р-н. 09.03.2002 32.60 І-юн 24 Таратухіна Н.П.
2 Тищенко Богдан Менський р-н. 24.01.2003 28.55 ІІ-юн 21 Таратухіна Н.П.
3 Парфенюк Сергій Сновський р-н. МОН ДЮСШ 24.09.2001 26.36 ІІІ-юн 18 Карпенко О.М.
4 Нікіфоренко Василь Корюківський р-н МОН  ДЮСШ 02.03.2001 25.74 ІІІ-юн 15 Кукуюк М.Д.
5 Донець Ігорь Чернігів «У» ДЮСШ «Атлет» 23.08.2003 25.40 ІІІ-юн 13 Середа О.А.
6 Гейко Богдан Носівський р-н, МОН, ДЮСШ 28.04.2000 25.25 ІІІ-юн 11 Тертишник М.І.
7 Космач Богдан Корюківський р-н МОН  ДЮСШ 05.06.2002 23.63 б/р 9 Кукуюк М.Д.
8 Биковець Олександр Чернігів ОДЮСШ з олімп. видів 12.11.2002 21.20 б/р 7 Порядіна В.В.
9 Сухий Дмитро Корюківський р-н МОН  ДЮСШ 17.03.2003 20.26 б/р 5 Кукуюк М.Д.
10 Киричок Владислав Корюківський р-н МОН  ДЮСШ 23.09.2003 12.70 б/р 3 Кукуюк М.Д.
Павленко Анатолій Козелецький р-н МОН ДЮСШ 00.00.2000 DNS 0 Шарак О.В.
Метання спису (800 гр) чоловіки
1 Городненко Олег Бахмацький р-н , МОН, ДЮСШ 24.10.1999 42.90 ІІІ 24 Небощицький Г.О.
2 Киселевець Віталій Козелецький р-н МОН ДЮСШ 18.03.1998 40.80 ІІІ 21 Шарак О.В.
3 Кошіль Дмитро Чернігів ОДЮСШ з олімп. видів 19.06.1998 39.00 І-юн 18 Порядіна В.В.
4 Григоренко Олександр Чернігів ОДЮСШ з олімп. видів 04.01.1996 37.88 І-юн 15 Порядіна В.В.
Метання спису (700 гр) юнаки 2000 р.н. і мол.
1 Гейко Богдан Носівський р-н, МОН, ДЮСШ 28.04.2000 40.60 ІІІ 24 Тертишник М.І.
2 Зелений Євгеній Корюківський р-н МОН  ДЮСШ 24.07.2000 35.30 ІІ-юн 21 Кукуюк М.Д.
3 Мілейко Костянтин Корюківський р-н МОН  ДЮСШ 16.06.2000 33.23 ІІ-юн 18 Кукуюк М.Д.
4 Лисенко Антон Бахмацький р-н , МОН, ДЮСШ 04.07.2003 33.13 ІІ-юн 15 Небощицький Г.О.
5 Кушнір Іван Носівський р-н, МОН, ДЮСШ 02.01.2003 32.09 ІІ-юн 13 Борисенко О.В.
6 Новік Олександр Носівський р-н, МОН, ДЮСШ 06.06.2002 30.88 ІІ-юн 11 Тертишник М.І.
7 Тимченко Андрій Бахмацький р-н , МОН, ДЮСШ 13.05.2001 28.10 ІІ-юн 9 Небощицький Г.О.
8 Злобінцев Дмитро Носівський р-н, МОН, ДЮСШ 09.07.2002 27.13 ІІІ-юн 7 Тертишник М.І.
9 Карпенко Дмитро Корюківський р-н МОН  ДЮСШ 21.09.2001 26.05 ІІІ-юн 5 Лисік Р.Г.
10 Олійник Михайло Корюківський р-н МОН  ДЮСШ 18.01.2003 16.33 б/р 3 Кукуюк М.Д.
Кучер Максим Носівський р-н, МОН, ДЮСШ 20.01.2003 DNS 0 Тертишник М.І.
Радченко Микола Корюківський р-н МОН  ДЮСШ 17.07.2003 DNS 0 Кукуюк М.Д.
Естафета 4х100м чоловіки
1 Кущ Віктор Козелецький р-н 46.6 І-юн 48 Шарак О.В.
Уніат Володимир
Савин Максим
Прохорепнко Володимир
2 Кравченко Антон Прилуки 49.7 І-юн 42 Ракетський А.І.
Приліпко Олександр
Нога Роман
Чепінога Дмитро
3 Довгий Денис Чернігів 51.1 І-юн 36 Вятіорець С.Є.,Середа С.С.
Осаревич Вячеслав Шульга О.П.
Попружний Тарас
Брика Богдан
4 Анищенко Денис Сновський р-н 52.8 ІІ-юн 30
Колодій Дмитро
Тимошенко Максим
Медведьов Руслан
5 Веремієнко Дмитро Прилуцький р-н 1.01.3 б/р 26 Чекалін С.П.,Куц А.С.
Закапко Максим
Волощук Андрій
Кепнач Олексій
Естафета 4х400м чоловіки
1 Гульок Дмитро Н-Сіверський 3.54.5 ІІ-юн 48 Клименко В.В.,Бренз А.М.
Бренз Данило
Лисиця Дмитро
Гаркавий Кирило
2 Шамрук Олександр Менський р-н 4.01.2 ІІ-юн 42 Терпицька І.Л.
Пушкаренко Микола Пушкаренко М.Г.
Легкий Петро Таратухіна Н.П.
Мордашко Ярослав
3 Черевач Антон Прилуки 4.02.2 ІІ-юн 36 Салівон Р.П.
Гоман Андрій
Похмурко Валерій
Луднай Павло
100м жінки
Місце абс. Спортсмен Команда Дата народження Результ. Розряд Очки Тренери
1 Шульга Евгенія Чернігів,»У», ДЮСШ «Атлет» 13.09.1994 12.9 Ф-12.7 ІІ 24 Вятіорець С.Є. Середа С.С
2 Максименко Катерина Чернігів  ДЮСШ «У» ЧМР 22.11.1998 13.2 Ф-13.0 ІІ 21 Кривоус Н.В.,Кузьомко Л.М.
3 Пустовгар Валерія Носівський р-н, МОН, ДЮСШ 09.01.1999 14.9 Ф-15.0 ІІ-юн 18 Папіна О.П.
4 Даценко Валерія Прилуки ФЛАП 29.12.1999 14.6 Ф-DNS І-юн 0 Салівон Р.П.
100м дівчата 2000 р.н. і мол.
1 Драчук Яна Прилуки МОН ДЮСШ 23.06.2001 13.3 Ф-13.2 ІІ 24 Мачульний Є.В.
2 Буряк Лілія Чернігів,»У», ДЮСШ «Атлет» 11.03.2003 13.1 Ф-13.3 ІІ 21 Шульга О.П.
3 Прядко Крістіна Менський р-н.МОН ДЮСШ 18.03.2001 14.0 Ф-13.7 ІІІ 18 Пушкаренко М.Г.
4 Причиненко Анна Прилуки МОН ДЮСШ 13.012.003 14.1 Ф-14.1 І-юн 15 Бобровська О.А
5 Савостьянова Тетяна Ніжинський р-н «К» ДЮСШ 26.01.2003 14.3 І-юн 13 Сахно В.К.
6 Сидарко Дарья Прилуки МОН ДЮСШ 03.09.2002 14.5 І-юн 11 Ракетський А.І.
7 Лесюта Наталія Менський р-н.МОН ДЮСШ 02.04.2000 14.6 І-юн 9 Пушкаренко М.Г.
8 Олійник Даяна Ріпкінський р-н. «К» , ДЮСШ 14.07.2001 14.7 І-юн 7 Дубоносова Н.М.
10 Ващенко Дарина Чернігів МОН КДЮСШ-1 03.07.2003 15.0 ІІ-юн Ос Беркут Н.П.
11 Бондар Ангеліна Чернігів МОН КДЮСШ-1 14.07.2003 15.1 ІІ-юн Ос Беркут Н.П.
12 Ніженець Анна Чернігів МОН КДЮСШ-1 02.01.2003 15.3 ІІ-юн Ос Беркут Н.П.
13 Чугай Єлізавета Чернігів,»У», ДЮСШ «Атлет» 31.10.2003 15.3 ІІ-юн Ос Шульга О.П.
14 Оленченко Наталія Прилуки МОН ДЮСШ 20.04.2001 15.4 ІІ-юн Ос Мачульний Є.В.
15 Лук»янець Аліна Сновський р-н. МОН ДЮСШ 18.07.2002 15.6 ІІ-юн 5 Лахадінов Є.О.
16 Мирошніченко Діана Чернігів МОН КДЮСШ-1 00.00.2001 15.7 ІІІ-юн Ос Овчаренко І.М.
17 Лебідь Дарья Чернігів  ДЮСШ «У» ЧМР 12.02.2001 15.8 ІІІ-юн Ос
18 Крупка Анна Чернігів,»У», ДЮСШ «Атлет» 20.09.2003 16.2 б/р Ос Шульга О.П.
19 Грязна Анастасія Чернігів,»У», ДЮСШ «Атлет» 14.02.2003 16.2 б/р Ос Шульга О.П.
20 Руса Ірина Чернігів,»У», ДЮСШ «Атлет» 00.00.2002 16.7 б/р Ос Шульга О.П.
21 Замашкіна Карина Чернігів МОН КДЮСШ-1 21.03.2003 17.0 б/р Ос Беркут Н.П.
22 Брухно Тетяна Прилуки МОН ДЮСШ 16.02.2003 13.7 Ф- DNS ІІІ 0 Ракетський А.І.
23 Семко Дарья Сновський р-н. МОН ДЮСШ 27.09.2002 14.0 Ф- DNS ІІІ 0 Лахадінов Є.О.
200м  жінки
1 Шульга Евгенія Чернігів,»У», ДЮСШ «Атлет» 13.09.1994 27.1 ІІ 24 Вятіорець С.Є. Середа С.С
2 Юхно Ірина Носівський р-н, МОН, ДЮСШ 12.07.1999 28.4 ІІІ 21 Папіна О.П.
3 Максименко Катерина Чернігів  ДЮСШ «У» ЧМР 22.11.1998 29.2 І-юн 18 Кривоус Н.В.,Кузьомко Л.М.
4 Редько Іванна Чернігів ЧНПУ 21.05.1999 30.5 І-юн 15 Кузьомко Л.М.
5 Пустовгар Валерія Носівський р-н, МОН, ДЮСШ 09.01.1999 31.0 ІІ-юн 13 Папіна О.П.
200м дівчата  2000 р.н. і мол.
1 Драчук Яна Прилуки МОН ДЮСШ 23.06.2001 27.6 ІІІ 24 Мачульний Є.В.
2 Лобан Юлія Козелецький р-н МОН ДЮСШ 07.09.2000 28.0 ІІІ 21 Шарак О.В.
3 Прядко Крістіна Менський р-н.МОН ДЮСШ 18.03.2001 28.7 ІІІ 18 Пушкаренко М.Г.
4 Басанець Вероніка Прилуки МОН ПГПК 03.02.2000 29.3 І-юн 15 Салівон Р.П., Демешко С.В.
5 Причиненко Анна Прилуки МОН ДЮСШ 13.012.003 29.4 І-юн 13 Бобровська О.А
6 Сіренко Каріна Носівський р-н, МОН, ДЮСШ 06.02.2001 29.8 І-юн 11 Папіна О.П.
7 Семко Дарья Сновський р-н. МОН ДЮСШ 27.09.2002 30.2 І-юн Ос Лахадінов Є.О.
8 Лесюта Наталія Менський р-н.МОН ДЮСШ 02.04.2000 30.5 І-юн 9 Пушкаренко М.Г.
9 Росохацька Марина Прилуки МОН ДЮСШ 22.10.2001 31.2 ІІ-юн 7 Ракетський А.І.
10 Олійник Даяна Ріпкінський р-н. «К» , ДЮСШ 14.07.2001 31.3 ІІ-юн 5 Дубоносова Н.М.
11 Чугай Єлізавета Чернігів,»У», ДЮСШ «Атлет» 31.10.2003 32.2 ІІІ-юн Ос Шульга О.П.
12 Бурлука Аліна Прилуки МОН ДЮСШ 20.01.2003 32.5 ІІІ-юн Ос Ракетський А.І.
13 Крупка Анна Чернігів,»У», ДЮСШ «Атлет» 20.09.2003 33.2 ІІІ-юн Ос Шульга О.П.
14 Грязна Анастасія Чернігів,»У», ДЮСШ «Атлет» 14.02.2003 33.6 ІІІ-юн Ос Шульга О.П.
15 Лук»янець Аліна Сновський р-н. МОН ДЮСШ 18.07.2002 34.6 ІІІ-юн 3 Лахадінов Є.О.
400м  жінки
1 Юхно Ірина Носівський р-н, МОН, ДЮСШ 12.07.1999 1.02.2 ІІ 24 Папіна О.П.
2 Редько Іванна Чернігів ЧНПУ 21.05.1999 1.07.3 І-юн 21 Кузьомко Л.М.
3 Лисиця Анна Н-Сіверський МОН КДЮСШ 19.06.1999 1.22.5 б/р 18 Клименко В.В.
400м дівчата 2000 р.н. і мол.
1 Стецкова Тетяна Чернігів МОН КДЮСШ-1 09.03.2000 1.03.4 ІІІ 24 Красільник Т.С.
2 Сіренко Карина Носівський р-н, МОН, ДЮСШ 06.02.2001 1.04.8 ІІІ 21 Папіна О.П.
3 Брухно Тетяна Прилуки МОН ДЮСШ 16.02.2003 1.05.8 ІІІ 18 Ракетський А.І.
4 Шабетя Катерина Н-Сіверський МОН КДЮСШ 07.11.2002 1.07.3 І-юн 15 Бренз А. М.
5 Савостьянова Тетяна Ніжинський р-н «К» ДЮСШ 26.01.2003 1.09.1 І-юн 13 Сахно В.К.
6 Дворніченко Яна Чернігів,»У», ДЮСШ «Атлет» 20.07.2003 1.09.7 І-юн Ос Шульга О.П.
8 Грабовська Анастасія Носівський р-н, МОН, ДЮСШ 20.06.2002 1.10.3 І-юн 11 Папіна О.П.
9 Ващенко Дарина Чернігів МОН КДЮСШ-1 03.07.2003 1.15.5 ІІ-юн Ос Беркут Н.П.
10 Причиненко Анастасія Ріпкінський р-н. «К» , ДЮСШ 13.12.2002 1.23.0 б/р 9 Дубоносова Н.М.
11 Замашкіна Карина Чернігів МОН КДЮСШ-1 21.03.2003 1.26.1 б/р Ос Беркут Н.П.
800м жінки
1 Демченко Вікторія Козелецький р-н МОН ДЮСШ 27.03.1998 2.58.8 І-юн 24 Шарак О.В.
2 Валієва Карина Ніжинський р-н «К» ДЮСШ 19.06.1998 3.05.4 ІІ-юн 21 Сахно В.К.
800м дівчата 2000 р.н. і мол.
1 Хоренко Катерина Прилуцький р-н МОН ДЮСШ 26.11.2002 2.41.1 ІІІ 24 Куц А.С.
2 Картавая Олена Н-Сіверський МОН КДЮСШ 30.04.2003 2.47.8 ІІІ 21 Бренз А. М.
3 Фадеєва Альбіна Прилуцький р-н МОН ДЮСШ 07.12.2001 2.56.2 І-юн 18 Жук Є.В.
4 Бурлука Аліна Прилуки МОН ДЮСШ 20.01.2003 3.08.3 ІІ-юн 15 Ракетський А.І.
5 Вінніченко Анастасія Чернігів МОН КДЮСШ-1 06.01.2002 3.12.7 ІІ-юн 13 Антонова В. Г.
6 Тімофеєва Валерія Прилуцький р-н МОН ДЮСШ 28.01.2003 3.20.2 ІІІ-юн 11 Чекалін С.П.
1500м жінки
1 Кубрак Алла Ніжинський р-н «К» ДЮСШ 14.04.1998 6.30.5 ІІІ-юн 24 Сахно В.К.
1500м дівчата 2000 р.н. і мол.
1 Козіонова Ксенія Н-Сіверський МОН КДЮСШ 23.05.2001 5.35.4 ІІІ 24 Клименко В.В.
2 Коробко Владислава Н-Сіверський МОН КДЮСШ 10.10.2003 5.54.6 І-юн 21 Бренз А. М.
3 Бурлука Аліна Прилуки МОН ДЮСШ 20.01.2003 5.59.4 І-юн 18 Ракетський А.І.
4 Закапко Валерія Прилуцький р-н МОН ДЮСШ 31.07.2003 6.15.1 ІІ-юн 15 Чекалін С.П.
Іонанова Анастасія Ніжинський р-н «К» ДЮСШ 07.04.2000 DNF 0 Сахно В.К.
3000м дівчата 2000 р.н. і мол.
1 Козіонова Ксенія Н-Сіверський МОН КДЮСШ 23.05.2001 12.08.1 ІІІ 24 Клименко В.В.
2 Гуленок Ніна Н-Сіверський МОН КДЮСШ 07.09.2001 12.30.0 ІІІ 21 Бренз А. М.
3 Долган Катерина Прилуки МОН ПГПК 11.05.2000 13.09.0 І-юн 18 Салівон Р.П., Демешко С.В.
Стрибки у довжину жінки         
1 Самойленко Марія Прилуки МОН ПГПК 09.01.2000 4.70 ІІІ 24 Салівон Р.П., Демешко С.В.
Стрибки у довжину дівчата 2000 р.н.        
1 Лобан Юлія Козелецький р-н МОН ДЮСШ 07.09.2000 5.26 ІІ 24 Шарак О.В.
2 Чернікова Аліна Прилуки МОН ДЮСШ 00.00.2001 5.22 ІІ 21 Бобровська О.А
3 Постоногова Анна Прилуки МОН ДЮСШ 07.08.2001 4.99 ІІІ 18 Мачульний Є.В.
4 Сидарко Дарья Прилуки МОН ДЮСШ 03.09.2002 4.51 І-юн 15 Ракетський А.І.
5 Семко Дарья Сновський р-н. МОН ДЮСШ 27.09.2002 4.46 І-юн 13 Лахадінов Є.О.
6 Ващенко Дарина Чернігів МОН КДЮСШ-1 03.07.2003 3.79 ІІІ-юн Ос Беркут Н.П.
7 Ніженець Анна Чернігів МОН КДЮСШ-1 02.01.2003 3.53 ІІІ-юн Ос Беркут Н.П.
8 Замашкіна Карина Чернігів МОН КДЮСШ-1 21.02.2003 3.46 б/р Ос Беркут Н.П.
9 Бондар Ангеліна Чернігів МОН КДЮСШ-1 14.07.2003 3.34 б/р Ос Беркут Н.П.
Погоріла Аліна Прилуки МОН ДЮСШ 20.02.2001 ххх 0 Бобровська О.А
Стрибки у висоту дівчата 2000 р.н. і мол.
1 Тарасенко Альбіна Прилуцький р-н, МОН ДЮСШ 04.11.2001 145 ІІІ 24 Чекалін С.П.
2 Засік Катерина Прилуцький р-н, МОН ДЮСШ 21.05.2002 140 ІІІ 21 Гавриленко В.Г.
Потрійний жінки          
1 Самойленко Марія Прилуки МОН ПГПК 09.01.2000 ххх 0 Салівон Р.П., Демешко С.В.
Потрійний дівчата 2000 р.н. і мол.        
1 Чернікова Аліна Прилуки МОН ДЮСШ 25.07.2001 10.85 ІІІ 24 Бобровська О.А.
2 Постоногова Анна Прилуки МОН ДЮСШ 07.08.2001 10.84 ІІІ 21 Мачульний Є.В.
3 Брухно Тетяна Прилуки МОН ДЮСШ 16.02.2003 10.10 І-юн 18 Ракетський А.І.
4 Погоріла Аліна Прилуки МОН ДЮСШ 10.02.2001 10.03 І-юн 15 Бобровська О.А.
5 Панюкова Божена Прилуки МОН ДЮСШ 00.00.2004 9.52 ІІ-юн Ос Бобровська О.А.
Штовхання ядра (4 кг) жінки         
1 Полоз Олена Чернігів,ОДЮСШ з ОВС Менський р-н 12.03.1999 11.52 ІІ 24 Порядіна В.В.
2 Небощитьська Вікторія Бахмацький р-н,МОН.ДЮСШ 10.01.1996 8.97 ІІІ 21 Небощицький Г.О.
3 Плющ Юлія Чернігів,ОДЮСШ з ОВС 17.11.1998 8.71 ІІІ 18 Порядіна В.В.
4 Ярмоленко Ірина Чернігів,»У», ДЮСШ «Атлет» 00.00.1997 6.80 ІІ-юн 15 Середа О.А.
5 Горбатко Ангеліна Чернігів,ОДЮСШ з ОВС 27.11.1999 5.70 б/р 13 Порядіна В.В.
Штовхання ядра (3 кг) дівчата 2000 р.н. і мол.        
1 Лупинос Катерина Мена, ОДЮСШ з олімп. видів 01.02.2000 13.52 І 24 Таратухіна Н.П.
2 Осадча Дарина Мена, ОДЮСШ з олімп. видів 27.07.2001 10.33 ІІІ 21 Таратухіна Н.П.
3 Терещенко Наталія Сновський р-н МОН ДЮСШ 06.09.2001 10.06 ІІІ 18 Карпенко О.М
4 Федаренко Сніжана Чернігів,»У», ДЮСШ «Атлет» 28.08.2000 9.85 ІІІ 15 Середа О.А.
5 Титовська Юлія Мена, ОДЮСШ з олімп. видів 04.09.2001 9.77 ІІІ 13 Таратухіна Н.П.
6 Немідько Вікторія Бахмацький р-н,МОН.ДЮСШ 10.10.2000 9.45 І-юн 11 Небощицький Г.О.
7 Хоминська Вікторія Сновський р-н МОН ДЮСШ 16.06.2002 9.27 І-юн 9 Карпенко О.М
8 Волницька Дарина Бахмацький р-н,МОН.ДЮСШ 19.02.2001 9.02 І-юн 7 Небощицький Г.О.
9 Ромашка Любов Носівський р-н, МОН, ДЮСШ 15.01.2003 8.17 І-юн 5 Шиша Н.О.
10 Білозор Марина Бахмацький р-н,МОН.ДЮСШ 22.10.2002 7.69 ІІ-юн 3 Малашенко І.О.
11 Ложкіна Маргарита Козелецький р-н МОН ДЮСШ 23.06.2002 7.22 ІІ-юн 2 Шарак О.В.
12 Тарасенко Альбіна Прилуцький р-н, МОН ДЮСШ 04.11.2001 6.87 ІІІ-юн 1 Чекалін С.П.
13 Калашнікова Альона Сновський р-н МОН ДЮСШ 18.02.2001 6.82 ІІІ-юн 0 Карпенко О.М
14 Васюк Дар»я Бахмацький р-н,МОН.ДЮСШ 09.03.2003 6.81 ІІІ-юн 0 Небощицький Г.О.
15 Ситник Карина Корюківський р-н МОН  ДЮСШ 18.03.2001 6.80 ІІІ-юн 0 Кукуюк М.Д.
16 Болотненко Катерина Козелецький р-н МОН ДЮСШ 25.04.2003 6.11 ІІІ-юн 0 Горбач К.В
Метання диску (1кг) жінки         
1 Полоз Олена Чернігів,ОДЮСШ з ОВС Менський р-н 12.03.1999 37.00 ІІ 24 Порядіна В.В.
2 Плющ Юлія Чернігів,ОДЮСШ з ОВС 17.11.1998 22.70 ІІ-юн 21 Порядіна В.В.
3 Горбатко Ангеліна Чернігів,ОДЮСШ з ОВС 27.11.1999 18.66 ІІІ-юн 18 Порядіна В.В.
Метання диску (1 кг)  дівчата  2000 р.н. і мол.
1 Лупинос Катерина Мена, ОДЮСШ з олімп. видів 01.02.2000 32.00 ІІІ 24 Таратухіна Н.П.
2 Осадча Дарина Мена, ОДЮСШ з олімп. видів 27.07.2001 26.00 І-юн 21 Таратухіна Н.П.
3 Федаренко Сніжана Чернігів,»У», ДЮСШ «Атлет» 28.08.2000 24.44 ІІ-юн 18 Середа О.А.
4 Терещенко Наталія Сновський р-н МОН ДЮСШ 06.09.2001 22.84 ІІ-юн 15 Карпенко О.М
5 Хоминська Валерія Сновський р-н МОН ДЮСШ 16.06.2002 21.56 ІІ-юн 13 Карпенко О.М
6 Шевченко Катерина Чернігів,»У», ДЮСШ «Атлет» 17.07.2001 21.16 ІІ-юн 11 Середа О.А.
7 Титовська Юлія Мена, ОДЮСШ з олімп. видів 04.09.2001 19.06 ІІІ-юн 9 Таратухіна Н.П.
8 Калашнікова Альона Сновський р-н МОН ДЮСШ 18.02.2001 15.20 б/р 7 Карпенко О.М
Метання спису (600 гр) жінки
1 Небощитьська Вікторія Бахмацький р-н,МОН.ДЮСШ 10.01.1996 40.08 І 24 Небощицький Г.О.
Метання спису (500 гр.) дівчата  2000 р.н. і мол.       
1 Волницька Дарина Бахмацький р-н,МОН.ДЮСШ 19.02.2001 29.73 ІІІ 24 Небощицький Г.О.
2 Васюк Дар»я Бахмацький р-н,МОН.ДЮСШ 09.03.2003 25.86 І-юн 21 Небощицький Г.О.
3 Вінник Вікторія Бахмацький р-н,МОН.ДЮСШ 28.11.2001 25.45 І-юн 18 Небощицький Г.О.
4 Немідько Вікторія Бахмацький р-н,МОН.ДЮСШ 10.10.2000 24.10 І-юн 15 Небощицький Г.О.
5 Ромашка Любов Носівський р-н, МОН, ДЮСШ 15.01.2003 22.70 І-юн 13 Шиша Н.О.
6 Лепекіна Маргарита Козелецький р-н МОН ДЮСШ 23.06.2002 20.40 І-юн 11 Шарак О.В.
7 Волкова Ірина Чернігів,ОДЮСШ з ОВС 10.02.2002 15.20 б/р Ос Порядіна В.В.
8 Болотненко Катерина Козелецький р-н МОН ДЮСШ 25.04.2003 8.88 б/р 9 Горбач К.В
Естафета 4х100м жнки         
1 Доценко Валерія Прилуки 54.3 ІІІ 48 Ракетський А.І.
Драчук Яна
Причиненко Анна
Постоногова Анна
2 Буряк Лілія Чернігів 55.3 ІІІ 42 Вятіорець С.Є.,Середа С.С.
Копитько Анастасія
Дворніченко Яна
Шульга Евгенія
3 Сіренко Карина Носівський р-н 56.9 І-юн 36 Кремез О.М. Кремез М.П.
Пустовгар Валерія
Грабовська Анастасія
Юхно Ірина
4 Лесюта Наталія Менський р-н.МОН ДЮСШ 57.2 І-юн 30 Пушкаренко М.Г.
Прядко Крістіна
Климович Валерія
Рогова Дарія
5 Хоренко Катерина Прилуцький р-н 1.01.7 І-юн 26 Чеканін С.П.
Тімофеєва Валерія Куц А.С.
Закапко Валерія Жук Є.В.
Фадєєва Альбіна
6 Севостьянова Тетяна Ніжинський р-н 1.01.8 І-юн 22 Сахнов В.К.
Кубрак Алла
Валієва Карина
Самофал Альона
Естафета 4х400м жнки         
1 Довган Катерина Прилуки 4.35.1 І-юн 48 Салівон Р.П.
Басанець Вероніка
Хоменко Катерина
2 Гетьман Наталія Н-Сіверський 4.50.5 ІІ-юн 42 Клименко В.В.
Казіонова Вікторія Бренз А.М.
Гуленок Ніна
Шабетя Катерина
 Головний суддя змагань                                                                          (Рябов В.В.)     
 Головний секретар змагань                                                                    (Антонова В.Г.)     
 

Один комментарий

  1. Саша:

    В беге 4по400 ошибка,за Менский район бежал вместо Пушкаренко Микола бежал Калюжный Артём -тренер Калюжная Т.В.

Оставить комментарий