Командний Кубок області з легкої атлетики серед
чоловіків і жінок, юнаків та дівчат 2001 р.н. і мол.

04-05 жовтня 2018 р.

м.Чернігів

РЕЗУЛЬТАТИ КОМАНДНОЇ ПЕРШОСТІ 

Місце Команди Очки
І група
1 м.Чернігів 567
2 м.Прилуки 420
3 м.Ніжин 204
4 м.Н-Сіверський 55
ІІ група
1  Менська ОТГ 412
2 Бахмацький район 406
3 Козелецький район 298
4 Прилуцький р-н 208
5 Ніжинський район 127
ІІІ група
1 Носівський район 169
Коропський район 101
2 Ріпкінський район 98

ОСОБИСТІ РЕЗУЛЬТАТИ

100м чоловіки
Місце абс. Спортсмен Команда Дата народження Результ. Розряд Очки Тренери
1 Вовк Данило Чернігів «У» КПНЗ ДЮСШ «Атлет» 16.05.2001 11.0 Ф- 10.8 КМС 24 Вятіорець С.Є.,Середа С.С.
2 Кравець Максим Чернігів, «С» 08.04.1984 11.6 Ф- 11.3 ІІ 21 Луценко В.В.
3 Дворников Андрій Чернігів «У» КПНЗ ДЮСШ «Атлет» 06.01.1995 11.5 Ф- 11.5 ІІ 18 Вятіорець С.Є.,Середа С.С.
4 Кущ Віктор Козелецький р-н, МОН, ДЮСШ 30.08.1998 11.3 Ф- 11.6 ІІ 15 Шарак О.В.
5 Савин Максим Козелецький р-н, МОН, ДЮСШ 13.05.2000 11.3 Ф- 11.6 ІІ 13 Шарак О.В.
6 Уніат Володимир Козелецький р-н, МОН, ДЮСШ 24.07.1997 11.9 Ф- 12.3 ІІІ 11 Шарак О.В.
7 Подгорний Володимир Жовті Води 00.00.1981 11.8 Ф-DNS ІІІ Ос Лисенюк В.І., Попов В.В.
8 Паляниця Олександр Чернігів, ОДЮСШ з олім. видів 06.01.1998 12.2 Ф-DNS І-юн Ос Масюк А.М.
9 Землинський Богдан Чернігів «У» КПНЗ ДЮСШ «Атлет» 18.10.2000 12.2 І-юн Ос Шульга О.П.
10 Слиш Олександр Чернігів «У» КПНЗ ДЮСШ «Атлет» 12.10.2000 12.6 ІІ-юн Ос Шульга О.П.
11 Міненок Сергій Чернігів «У» ЧНЧК 09.08.2000 12.7 ІІ-юн Ос Кузьомко Л.М.
12 Мажара Сергій Бровари 00.00.1980 13.2 ІІІ-юн Ос Підгорний В.
100м юнаки 2001 р.н. і мол.
1 Каранда Микита Чернігів, ОДЮСШ олім. видів 25.01.2002 11.6 Ф-11.3 ІІ 24 Масюк А.М.,Хорт Т.М.
2 Бован Олексій Чернігів, ОДЮСШ олім. видів 21.08.2001 11.3 Ф-11.4 ІІ 21 Луценко В.В.
3 Довгий Денис Чернігів «У» КПНЗ ДЮСШ «Атлет» 12.06.2001 11.5 Ф-11.6 ІІ 18 Шульга О.П.
4 Щурхал Нікіта Чернігів, КТКТ 21.10.2001 11.6 Ф-11.8 ІІІ 15 Любенко А.А.
5 Шульга Дмитро Чернігів, ОДЮСШ олім. видів 22.04.2002 11.7 Ф-11.9 ІІІ 13 Масюк А.М.
6 Гавриленко Максим Чернігів, МОН, КДЮСШ- 2 12.06.2003 11.8 Ф-12.2 ІІІ Ос Шевчук О.Л.
7 Гулік Дмитро Н-Сіверськ  МОН ДЮСШ 30.10.2002 11.9 Ф-12.5 ІІІ 11 Клименко В.В.
8 Осіпов Ілля Прилуки МОН ДЮСШ 05.05.2003 11.6 Ф-DNF ІІІ 9 Мачульний Є.В.
9 Тарасенко Віталій Чернігів, ОДЮСШ з олім. видів 04.12.2004 11.9 ІІІ Ос Луценко В.В.
10 Олешко Павло Носівський р-н, МОН, ДЮСШ 12.07.2002 11.9 ІІІ 7 Шиша Н.О.
11 Черниченко Євгеній Чернігів «У» КПНЗ ДЮСШ «Атлет» 06.01.2004 12.1 І-юн Ос Шульга О.П.
12 Чередніченко Олександр Коропський р-н, К, ДЮСШ-НУЧК 26.05.2001 12.1 І-юн 5 Лучко В.Л.,Філіпов В.В.
13 Бут Нікіта Прилуки МОН ДЮСШ 04.06.2004 12.3 І-юн 3 Мачульний Є.В.
14 Курилов Олександр Н-Сіверськ  МОН ДЮСШ 31.03.2002 12.3 І-юн 2 Клименко В.В.
15 Крищенко Сергій Козелецький р-н МОН ДЮСШ 18.05.2003 12.4 І-юн 1 Шарак О.В.
16 Фень Андрій Прилуки МОН ДЮСШ 08.05.2004 12.7 ІІ-юн 0 Бобровська О.А.
17 Пасіка Владислав Носівський р-н, МОН, ДЮСШ 09.10.2002 12.7 ІІ-юн 0 Шиша Н.О.
18 Громов Андрій Козелецький р-н МОН ДЮСШ 12.12.2002 12.8 ІІ-юн 0 Шарак О.В.
19 Бакун Володимир Прилуцький р-н МОН ДЮСШ 08.02.2003 12.9 ІІ-юн 0 Гавриленко В.Г.
20 Леута Назар Прилуцький р-н МОН ДЮСШ 18.05.2004 13.0 ІІ-юн 0 Куц А.С.,Бойко В.С.
21 Грузд Артем Чернігів, МОН, КДЮСШ- 1 11.09.2002 13.0 ІІ-юн Ос Овчаренко І.М.
22 Климач Олександр Прилуцький р-н МОН ДЮСШ 09.10.2004 13.1 ІІІ-юн Ос Куц А.С.,Бойко В.С.
23 Щипка Віталій Чернігів «У» ЧНЧК 24.06.2001 13.1 ІІІ-юн Ос Кузьомко Л.М.
24 Садовніков Владислав Чернігів, КТКТ 01.02.2003 13.1 ІІІ-юн Ос Любенко А.А.
25 Петренко Максим Прилуцький р-н МОН ДЮСШ 21.05.2003 13.1 ІІІ-юн 0 Куц А.С.,Бойко В.С.
26 Чуб Нікіта Чернігів «У» ЧНЧК 27.03.2001 13.2 ІІІ-юн Ос Кузьомко Л.М.
27 Мізінін Микита Прилуки МОН, ОДЮСШ з олім. видів 16.04.2001 13.2 ІІІ-юн 0 Салівон Р.П.Демешко С.В.
28 Гук Віталій Чернігів «У» КПНЗ ДЮСШ «Атлет» 24.03.2005 13.5 ІІІ-юн Ос Вятіорець С.Є.,Середа С.С.
29 Царегородцев Ярослав Чернігів «У» КПНЗ ДЮСШ «Атлет» 01.04.2004 13.5 ІІІ-юн Ос Корецька С.М.
30 Лобуренко Артем Чернігів, МОН, КДЮСШ- 2 18.12.2003 13.5 ІІІ-юн Ос Шевчук О.Л.
31 Ядченко Ілля Чернігів «У» КПНЗ ДЮСШ «Атлет» 14.12.2004 13.5 ІІІ-юн Ос Вятіорець С.Є.,Середа С.С.
32 Петренко Руслан Чернігів, МОН, КДЮСШ- 1 11.08.2005 13.6 ІІІ-юн Ос Беркут Н.П.
33 Ільченко Ярослав Чернігів «У» КПНЗ ДЮСШ «Атлет» 24.12.2003 13.8 ІІІ-юн Ос Корецька С.М.
34 Мироненко Ярослав Менський р-н,ДЮСШ з олім. видів 18.08.2004 13.9 ІІІ-юн 0 Таратухіна Н.П.
35 Ковтун Володимир Чернігів «У» КПНЗ ДЮСШ «Атлет» 29.11.2001 14.0 ІІІ-юн Ос Корецька С.М.
36 Веремієнко Дмитро Прилуцький р-н МОН ДЮСШ 06.12.2004 14.5 б/р Ос Куц А.С.,Бойко В.С.
37 Ролік Дмитро Чернігів «У» КПНЗ ДЮСШ «Атлет» 02.07.2004 15.3 б/р Ос Корецька С.М.
Бистревський Ігор Чернігів «У» КПНЗ ДЮСШ «Атлет» 17.01.2003 DNS Вятіорець С.Є.,Середа С.С.
300м чоловіки
1 Вовк Данило Чернігів «У» КПНЗ ДЮСШ «Атлет» 16.05.2001 35.9 ІІІ 24 Вятіорець С.Є.,Середа С.С.
2 Батуренко Ігор Чернігів «У» ДЮСШ «Україна» ЧМР 03.11.1997 36.8 ІІІ 21  Кузьомко Л.М., Рябов В.В.
3 Дворников Андрій Чернігів «У» КПНЗ ДЮСШ «Атлет» 06.01.1995 37.5 ІІІ 18 Вятіорець С.Є.,Середа С.С.
4 Тюрін Євгеній Чернігів, КТКТ 00.00.2000 40.7 І-юн Ос Любенко А.А.
5 Міненок Сергій Чернігів «У» ЧНЧК 09.08.2000 44.2 ІІІ-юн Ос Кузьомко Л.М.
Дяченко Роман Ніжинський р-н «К» ДЮСШ 23.11.1989 DNS Дяченко А.В.
300м юнаки 2001 р.н. і мол.
1 Каранда Микита Чернігів, МОН, КДЮСШ- 2 25.01.2002 37.4 ІІІ 24 Масюк А.М.,Хорт Т.М.
2 Тарасенко Віталій Чернігів, ОДЮСШ  з олім. видів 04.12.2004 38.5 ІІІ Ос Луценко В.В.
3 Бован Олексій Чернігів, ОДЮСШ з олім. видів 21.08.2001 38.8 ІІІ 21 Луценко В.В.
4 Шульга Дмитро Чернігів, ОДЮСШ з олім. видів 22.04.2002 39.0 ІІІ Ос Масюк А.М.
5 Черниченко Євгеній Чернігів «У» КПНЗ ДЮСШ «Атлет» 06.01.2004 39.5 ІІІ Ос Шульга О.П.
6 Олешко Павло Носівський р-н, МОН, ДЮСШ 12.07.2002 39.8 ІІІ 18 Шиша Н.О.
7 Здор Дмитро Чернігів, МОН, КДЮСШ- 1 00.00.2001 41.1 І-юн Ос Овчаренко І.М.
8 Чередніченко Олександр Коропський р-н, К, ДЮСШ-НУЧК 26.05.2001 42.1 ІІ-юн 15 Лучко В.Л.,Філіпов В.В.
9 Пасіка Владислав Носівський р-н, МОН, ДЮСШ 09.10.2002 43.1 ІІ-юн 13 Шиша Н.О.
10 Ященко Данило Носівський р-н, МОН, ДЮСШ 27.04.2004 43.4 ІІ-юн Ос Шиша Н.О.
11 Гук Віталій Чернігів «У» КПНЗ ДЮСШ «Атлет» 24.03.2005 43.4 ІІ-юн Ос Вятіорець С.Є.,Середа С.С.
12 Щипка Віталій Чернігів «У» ЧНЧК 24.06.2001 43.5 ІІ-юн Ос Кузьомко Л.М.
13 Леута Назар Прилуцький р-н МОН ДЮСШ 18.05.2004 43.8 ІІІ-юн 11 Куц А.С.,Бойко В.С.
14 Касян Богдан Носівський р-н, МОН, ДЮСШ 01.01.2004 43.8 ІІІ-юн 9 Бочок В.А.
15 Мархай Яків Носівський р-н, МОН, ДЮСШ 20.07.2003 43.8 ІІІ-юн 7 Бочок В.А.
16 Чуб Нікіта Чернігів «У» ЧНЧК 27.03.2001 44.5 ІІІ-юн Ос Кузьомко Л.М.
17 Петренко Максим Прилуцький р-н МОН ДЮСШ 12.05.2003 45.1 ІІІ-юн 5 Куц А.С.,Бойко В.С.
18 Лобуренко Артем Чернігів, МОН, КДЮСШ- 2 18.12.2003 45.4 ІІІ-юн Ос Шевчук О.Л.
19 Грузд Артем Чернігів, МОН, КДЮСШ- 1 11.09.2002 45.6 ІІІ-юн Ос Овчаренко І.М.
20 Садовніков Владислав Чернігів, КТКТ 01.02.2003 46.2 б/р Ос Любенко А.А.
21 Ядченко Ілля Чернігів «У» КПНЗ ДЮСШ «Атлет» 14.12.2004 47.6 б/р Ос Вятіорець С.Є.,Середа С.С.
22 Ільченко Ярослав Чернігів «У» КПНЗ ДЮСШ «Атлет» 24.12.2003 48.8 б/р Ос Корецька С.М.
23 Царегородцев Ярослав Чернігів «У» КПНЗ ДЮСШ «Атлет» 01.04.2004 48.9 б/р Ос Корецька С.М.
24 Редька Артем Прилуцький р-н МОН ДЮСШ 23.07.2005 49.1 б/р 3 Куц А.С.,Бойко В.С.
Бистревський Ігор Чернігів «У» КПНЗ ДЮСШ «Атлет» 17.01.2003 DNS Вятіорець С.Є.,Середа С.С.
Довгий Денис Чернігів «У» КПНЗ ДЮСШ «Атлет» 12.06.2001 DNS Шульга О.П.
Фень Андрій Прилуки МОН ДЮСШ 08.05.2004 DNS Бобровська О.А.
Щурхал Нікіта Чернігів, КТКТ 21.10.2001 DNS Любенко А.А.
Яценко Данило Прилуки МОН ДЮСШ 27.04.2004 DNS Бобровська О.А.
Мельник Максим Носівський р-н, МОН, ДЮСШ 23.11.2002 DNS Бочок В.А.
Ковтун Володимир Чернігів «У» КПНЗ ДЮСШ «Атлет» 29.11.2001 DNS Корецька С.М.
600м чоловіки
1 Батуренко Ігор Чернігів «У» ДЮСШ «Україна» ЧМР 03.11.1997 1.27.5 24  Кузьомко Л.М., Рябов В.В.
2 Казачок Василь Чернігів «С» ДЮСШ «Україна» ЧМР 10.05.1996 1.28.1 21 Філіпови
3 Кравцов Сергій Чернігів, ОДЮСШ олім. видів 27.11.2000 1.28.3 18 Луценко В.В.
4 Корогод Дмитро Чернігів «С» ДЮСШ «Україна» ЧМР 30.07.1996 1.28.6 15 Філіпови
5 Рева Євгеній Чернігів,»У»ДЮСШ ЧМР Н-Сіверськ 23.04.2000 1.29.0 13 Рябов В.В.Клименко В.В.
6 Подгорний Володимир Жовті Води 00.00.1981 1.29.9 Ос Лисенюк В.І., Попов В.В.
7 Тюрин Євгеній Чернігів, КТКТ 00.00.2000 1.30.0 Ос Любенко А.А.
8 Лобур Валентин Чернігів «С» ДЮСШ «Україна» ЧМР 13.05.1999 1.40.6 Ос Філіпови
9 Войстрик Євген Чернігів, КТКТ 05.07.2000 1.42.6 Ос Любенко А.А.
10 Секера Дмитро Чернігів — Н.Сіверськ 10.01.1994 1.49.9 Ос Овчаренко І.М.,Клименко В.В.
600м юнаки 2001 р.н. і мол.
1 Єрко Владислав Ріпкінський р-н «К» ДЮСШ 03.03.2004 1.31.6 24 Дубоносова Н.М.
2 Сидоренко Олексій Чернігів, МОН, КДЮСШ- 1 16.05.2004 1.31.8 21 Беркут Н.П.
3 Федоренко Олександр Прилуки МОН ДЮСШ 18.03.2003 1.33.4 18 Мачульний Є.В.
4 Андрієнко Олександр Прилуки МОН, ОДЮСШ з олім. видів 02.02.2002 1.37.4 15 Салівон Р.П.Демешко С.В.
5 Мархай Яків Носівський р-н, МОН, ДЮСШ 20.07.2003 1.39.0 13 Бочок В.А.
6 Мельник Максим Носівський р-н, МОН, ДЮСШ 23.11.2002 1.39.2 11 Бочок В.А..Поночекний Ю.В.
7 Магдаченко Андрій Чернігів «У» ЧНЧК 05.10.2001 1.40.6 Ос Рябов В.В.
8 Блага Владислав Ніжинський р-н, «К»,ДЮСШ 23.06.2001 1.41.9 9 Сахно В.К.
9 Береговий Артур Ріпкінський р-н «К» ДЮСШ 07.04.2003 1.42.4 7 Дубоносова Н.М.
10 Яценко Данило Прилуки МОН ДЮСШ 27.04.2004 1.43.7 5 Бобровська О.А.
11 Герасимчук Павло Чернігів «У» ДЮСШ «Україна» ЧМР 13.06.2003 1.47.0 Ос Лагункова Н.М.
12 Редька Артем Прилуцький р-н МОН ДЮСШ 23.08.2005 1.52.6 3 Куц А.С.,Бойко В.С.
13 Дредун Ярослав Прилуки МОН, ОДЮСШ з олім. видів 10.10.2002 1.57.2 2 Салівон Р.П.Демешко С.В.
14 Мозольов Олександр Чернігів, МОН, КДЮСШ-1.ЧМР 27.12.2005 2.11.0 Ос Антонова В.Г.
Брика Богдан Чернігів «У» КПНЗ ДЮСШ «Атлет» 01.06.2001 DNS Вятіорець С.Є.,Середа С.С.
Чалюк Максим Чернігів «У» КПНЗ ДЮСШ «Атлет» 25.11.2003 DNS Вятіорець С.Є.,Середа С.С.
Волощук Андрій Прилуцький р-н МОН ДЮСШ 00.00.2001 DNS Чекалін С.П.
1000м чоловіки
1 Кравцов Сергій Чернігів, ОДЮСШ олім. видів 27.11.2000 2.42.5 ІІ 24 Луценко В.В.
2 Секера Дмитро Чернігів — Н.Сіверськ 10.01.1994 2.42.6 ІІ Ос Овчаренко І.М.,Клименко В.В.
3 Казачок Василь Чернігів «С» ДЮСШ «Україна» ЧМР 10.05.1996 2.44.4 ІІІ 21 Філіпови
4 Рева Євгеній Чернігів,»У»ДЮСШ ЧМР Н-Сіверськ 23.04.2000 2.48.0 ІІІ 18 Рябов В.В.Клименко В.В.
5 Крюков Денис Чернігів «У» ДЮСШ «Україна» ЧМР 29.07.1999 2.49.8 ІІІ Ос Лагункова Н.М.
6 Сотник Євгеній Чернігів»У»ДЮСШ ЧМР 09.01.1999 2.51.3 ІІІ 15 Рябов В.В.
7 Шкурай Олександр Чернігів «У» ДЮСШ «Україна» ЧМР 29.01.2000 3.01.2 І-юн Ос Лагункова Н.М.
8 Лобур Валентин Чернігів «С» ДЮСШ «Україна» ЧМР 13.05.1999 3.15.5 ІІ-юн Ос Філіпови
9 Войстрик Євген Чернігів, КТКТ 05.07.2000 3.22.6 ІІ-юн Ос Любенко А.А.
Зеленський Максим Чернігів, ОДЮСШ з олім. видів 02.09.2000 DNS Синявська Ю.Г.,Марченко І.В.
1000м юнаки 2001 р.н. і мол.
1 Сидоренко Олексій Чернігів, МОН, КДЮСШ- 1 16.05.2004 2.48.5 ІІІ 24 Беркут Н.П.
2 Федоренко Олександр Прилуки МОН ДЮСШ 18.07.2002 2.52.3 ІІІ 21 Мачульний Є.В.
3 Єрко Владислав Ріпкінський р-н «К» ДЮСШ 03.03.2004 2.54.2 ІІІ 18 Дубоносова Н.М.
4 Ходос Богдан Чернігів, ОДЮСШ з олім. видів 06.04.2002 3.01.3 І-юн Ос Луценко В.В.
5 Терещенко Дмитро Чернігів, ОДЮСШ з олім. видів 05.04.2003 3.05.3 І-юн Ос Синявська Ю.Г.,Марченко І.В.
6 Коленіченко Валерій Ріпкінський р-н «К» ДЮСШ 09.08.2004 3.11.0 І-юн 15 Дубоносова Н.М.
7 Береговой Артур Ріпкінський р-н «К» ДЮСШ 01.04.2003 3.11.2 І-юн 13 Дубоносова Н.М.
8 Фень Андрій Прилуки МОН ДЮСШ 08.05.2004 3.17.7 ІІ-юн Ос Бобровська О.А.
9 Полуда Сергій Чернігів, МОН, КДЮСШ- 1 21.05.2003 3.22.0 ІІ-юн Ос Овчаренко І.М.
10 Кравченко Павло Чернігів, ОДЮСШ з олім. видів 06.02.2001 3.23.1 ІІ-юн Ос Луценко В.В.
11 Хоцас Кирило Ріпкінський р-н «К» ДЮСШ 26.05.2004 3.25.6 ІІІ-юн 11 Дубоносова Н.М.
Брика Богдан Чернігів «У» КПНЗ ДЮСШ «Атлет» 01.06.2001 DNS Вятіорець С.Є.,Середа С.С.
Чалюк Максим Чернігів «У» КПНЗ ДЮСШ «Атлет» 25.11.2003 DNS Вятіорець С.Є.,Середа С.С.
Калюжний Богдан Чернігів, ОДЮСШ з олім. видів 10.08.2003 DNS Синявська Ю.Г.,Марченко І.В.
3000м чоловіки
1 Трубенок Максим Чернігів, НУЧК 00.00.2000 9.54.9 ІІІ 24 Філіпов В.В.
2 Мироненко Костянтин Чернігів 26.09.1998 9.56.0 ІІІ 21 Красільник Т.С.
3 Сотник Євгеній Чернігів»У»ДЮСШ ЧМР 09.01.1999 10.04.0 ІІІ 18 Рябов В.В.
4 Сахно Володимир Ніжинський р-н, «К»,ДЮСШ 29.07.1970 10.14.5 ІІІ 15 Тараско О.І.
5 Сафонов Костянтин Бахмацький р-н 03.06.1992 11.56.0 ІІІ-юн 13
6 Педорич Євгеній Ніжинський р-н, «К»,ДЮСШ 26.03.2000 11.57.1 ІІІ-юн 11 Сахно В.К.
7 Полонець Юрій Ніжинський р-н, «К»,ДЮСШ 16.05.1997 12.10.0 ІІІ-юн 9 Сахно В.К.
8 Зеленський Максим Чернігів, ОДЮСШ з олім. видів 02.09.2000 12.28.7 ІІІ-юн Ос Синявська Ю.Г.,Марченко І.В.
9 Райда Євгеній Ніжинський р-н, «К»,ДЮСШ 23.08.2000 12.29.2 ІІІ-юн 7 Сахно В.К.
Піддубний Юрій Чернігів, МОН, КДЮСШ- 1 17.10.1999 DNS Овчаренко І.М.
3000м юнаки 2001 р.н. і мол.
1 Назаренко Ігор Козелецький р-н МОН ДЮСШ 29.04.2002 10.35.2 І-юн 24 Шарак О.В.
2 Онацький Єгор Чернігів, ОДЮСШ з олім. видів 25.05.2002 11.08.0 ІІ-юн 21 Синявська Ю.Г.,Марченко І.В.
3 Терещенко Дмитро Чернігів, ОДЮСШ з олім. видів 05.04.2003 11.10.1 ІІ-юн 18 Синявська Ю.Г.,Марченко І.В.
4 Шостка Володимир Ніжинський р-н, «К»,ДЮСШ 02.04.2001 11.26.0 ІІ-юн 15 Сахно В.К.
5 Трухан Вадим Чернігів, НУЧК 20.09.2001 12.18.0 ІІІ-юн Ос Філіпов В.В.
6 Захарченко Михайло Ніжинський р-н, «К»,ДЮСШ 19.09.2001 12.26.8 ІІІ-юн 13 Сахно В.К.
7 Котков Владислав Н.Сіверськ, МОН.ДЮСШ 06.02.2002 12.29.9 ІІІ-юн 11 Бренз А.Н.,Клименко В.В.
8 Калюжний Богдан Чернігів, ОДЮСШ олім. видів 10.08.2003 12.37.9 ІІІ-юн Ос Синявська Ю.Г.,Марченко І.В.
9 Герасименко Сергій Ніжинський р-н, «К»,ДЮСШ 25.06.2001 13.23.4 б/р 9 Сахно В.К.
110м з/б чоловіки
1 Савин Максим Козелецький р-н МОН ДЮСШ 13.05.2000 16.8 ІІІ 24 Шарак О.В.
2 Шкурат Олександр Прилуки МОН ДЮСШ 06.10.2000 20.8 ІІІ-юн 21 Мачульний Є.В.
110м з/б юнаки 2001 і мол.
1 Сироватко Максим Чернігів, МОН, КДЮСШ- 2 01.02.2003 17.7 ІІ-юн 24 Шевчук О.Л.
2 Громов Андрій Козелецький р-н МОН ДЮСШ 12.12.2003 18.8 ІІІ-юн 21 Шарак О.В.
3 Огієнко Максим Прилуцький р-н МОН ДЮСШ 11.05.2002 19.1 ІІІ-юн 18 Гавриленко В.Г.
4 Приймак Максим Прилуцький р-н МОН ДЮСШ 31.10.2002 20.3 б/р 15 Чекалін С.П.
5 Крищенко Сергій Козелецький р-н МОН ДЮСШ 18.05.2003 20.9 б/р 13 Шарак О.В.
6 Петренко Анатолій Прилуцький р-н МОН ДЮСШ 24.07.2002 21.3 б/р 11 Чекалін С.П.
Клименко Олександр Козелецький р-н МОН ДЮСШ 25.03.2004 DNS Шарак О.В.
300м з/б чоловіки
1 Шкурат Олександр Прилуки МОН ДЮСШ 06.10.2000 49.5 ІІІ 24 Мачульний Є.В.
300м з/б юнаки 2001 р.н.
1 Сироватко Максим Чернігів, МОН, КДЮСШ- 2 01.02.2003 45.4 ІІ 24 Шевчук О.Л.
2 Яценко Данило Прилуки МОН ДЮСШ 27.04.2004 47.7 ІІІ 21 Бобровська О.А.
3 Климач Олександр Прилуцький р-н МОН ДЮСШ 09.10.2004 50.9 І-юн 18 Куц А.С.,Бойко В.С.
4 Петренко Руслан Чернігів, МОН, КДЮСШ- 1 11.08.2005 51.0 І-юн Ос Беркут Н.П.
5 Веремієнко Дмитро Прилуцький р-н МОН ДЮСШ 06.12.2004 53.9 ІІ-юн 15 Куц А.С.,Бойко В.С.
Огієнко Максим Прилуцький р-н МОН ДЮСШ 11.05.2002 DNS Гавриленко В.Г.
Стрибки у довжину чоловіки
1 Паляниця Олександр Чернігів, «С» ОДЮСШ з олім. видів 06.01.1998 5.89 ІІІ 24 Масюк А.М.
2 Уніат Володимир Козелецький р-н МОН ДЮСШ 24.07.1997 5.64 І-юн 21 Шарак О.В.
3 Носелевець Віталій Козелецький р-н, інваспорт 18.03.1998 5.21 ІІ-юн 18 Шарак О.В.
4 Загорулько Єгор Бахмацький р-н 10.11.1997 5.18 ІІ-юн 15 Небощицький Г.О.
Стрибки у довжину юнаки 2001 р.н. і мол.
1 Нога Роман Прилуки МОН ДЮСШ 02.04.2002 5.62 І-юн 24 Мачульний Є.В.
2 Кучеренко Богдан Чернігів, «С» ОДЮСШ з олім. видів 23.07.2001 5.51 І-юн 21 Луценко В.В.
3 Мархай Яків Носівський р-н, МОН, ДЮСШ 01.01.2004 5.07 ІІ-юн 18 Бочок В.А.
4 Косовський Денис Чернігів, МОН, КДЮСШ- 1 20.11.2001 4.93 ІІ-юн 15 Беркут Н.П.
5 Мироненко Ярослав Менський р-н,ДЮСШ з олім. видів 18.08.2004 4.79 ІІ-юн 13 Таратухіна Н.П.
6 Клименко Олександр Козелецький р-н МОН ДЮСШ 25.03.2004 4.77 ІІ-юн 11 Шарак О.В.
7 Лесенко Дмитро Прилуки МОН ДЮСШ 00.00.2006 4.71 ІІІ-юн 9 Мачульний Є.В.
8 Ященко Данило Прилуки МОН ДЮСШ 21.04.2001 4.62 ІІІ-юн Ос Бобровська О.А.
9 Петренко Руслан Чернігів, МОН, КДЮСШ- 1 11.08.2005 4.60 ІІІ-юн Ос Беркут Н.П.
10 Бродський Ян Менський р-н,ДЮСШ з олім. видів 18.03.2005 4.47 ІІІ-юн 7 Таратухіна Н.П.
11 Пастушок Владислав Менський р-н,ДЮСШ з олім. видів 13.10.2006 3.81 б/р 5 Таратухіна Н.П.
12 Гузенок Кирило Менський р-н,ДЮСШ з олім. видів 17.01.2006 3.34 б/р 3 Таратухіна Н.П.
Мізінін Микита Прилуки МОН, ОДЮСШ з олім. видів 16.04.2001 DNS Салівон Р.П.Демешко С.В.
Волощук Андрій Прилуцький р-н МОН ДЮСШ 00.00.2001 DNS Чекалін С.П.
Ільченко Ярослав Чернігів «У» КПНЗ ДЮСШ «Атлет» 24.12.2003 DNS Корецька С.М.
Царегородцев Ярослав Чернігів «У» КПНЗ ДЮСШ «Атлет» 01.04.2004 DNS Корецька С.М.
Черенков Нікіта Бахмацький р-н 08.10.2003 DNS Іванько Ю.Б.
Потрійний чоловіки
1 Нога Роман Прилуки МОН ДЮСШ 02.04.2002 13.14 ІІІ 24 Мачульний Є.В.
Землинський Богдан Чернігів «У» КПНЗ ДЮСШ «Атлет» 18.10.2000 DNS Шульга О.П.
Потрійний юнаки 2001 р.н. і мол.
1 Косовський Денис Чернігів, МОН, КДЮСШ- 1 20.11.2001 10.94 ІІІ-юн 24 Беркут Н.П.
2 Лесенко Дмитро Прилуки МОН ДЮСШ 00.00.2006 10.78 ІІІ-юн 21 Мачульний Є.В.
3 Бут Нікіта Прилуки МОН ДЮСШ 04.06.2004 10.63 ІІІ-юн 18 Мачульний Є.В.
4 Петренко Руслан Чернігів, МОН, КДЮСШ- 1 11.08.2005 9.51 б/р Ос Беркут Н.П.
Стрибки у висоту юнаки 2001 р.н. і мол.
1 Приймак Максим Прилуцький р-н МОН ДЮСШ 31.10.2002 155 І-юн 24 Чекалін С.П.
2 Петренко Анатолій Прилуцький р-н МОН ДЮСШ 24.07.2002 155 І-юн 24 Чекалін С.П.
3 Бродський Ян Менський р-н,ДЮСШ з олім. видів 18.03.2005 150 ІІ-юн 18 Таратухіна Н.П.
4 Огієнко Максим Прилуцький р-н МОН ДЮСШ 11.05.2002 140 ІІ-юн Ос Гавриленко В.Г.
5 Климач Олександр Прилуцький р-н МОН ДЮСШ 09.10.2004 135 ІІІ-юн 15 Куц А.С.,Бойко В.С.
6 Пастушок Владислав Менський р-н,ДЮСШ з олім. видів 13.10.2006 130 ІІІ-юн 13 Таратухіна Н.П.
7 Гузенок Кирило Менський р-н,ДЮСШ з олім. видів 17.01.2006 125 б/р 11 Таратухіна Н.П.
8 Веремієнко Дмитро Прилуцький р-н МОН ДЮСШ 06.12.2004 125 б/р 9 Куц А.С.,Бойко В.С.
Штовхання ядра чоловіки (7,260 кг)
1 Руденко Андрій Менський р-н, ОДЮСШ з олім. видів. 00.00.1987 15.10 КМС 24 Таратухіна Н.П.Микитенко Ю.
2 Журба Вадим Чернігів «У» КПНЗ ДЮСШ «Атлет» 11.09.1999 13.28 І 21 Середа О.А.
3 Кравченко Дмитро Чернігів,У, ДЮСШ «Україна» ЧМР 04.02.1999 12.63 ІІ Ос Кондратенко П.Б.
4 Вірич Юрій Чернігів «У» ДЮСШ «Інваспорт» 22.05.1997 12.45 ІІ Ос Середа О.А.
5 Ситник Дмитро Бахмацький р-н 05.07.1991 10.90 ІІІ 18 Небощицький Г.О.
6 Кучеренко Роман Бахмацький р-н 24.01.1996 9.90 ІІІ 15 Небощицький Г.О.
7 Ребенок Віталій Чернігів «У» ДЮСШ «Інваспорт» 27.11.1998 7.82 б/р Ос Середа О.А.
Штовхання ядра юнаки 2001 р.н. і мол. (5,0 кг)
1 Білецький Владислав Бахмацький р-н МОН ДЮСШ 28.08.2002 10.44 ІІ-юн 24 Небощицький Г.О.
2 Вовк Валерій Чернігів ОДЮСШ олім.видів 03.08.2001 10.22 ІІ-юн 21 Порядіна В.В.
3 Лисенко Антон Бахмацький р-н МОН ДЮСШ 04.07.2003 9.60 ІІ-юн 18 Небощицький Г.О.
4 Тарасенко Максим Прилуцький р-н МОН ДЮСШ 08.05.2003 9.38 ІІІ-юн 15 Гавриленко В.Г.
5 Кутик Микита Менський р-н,ДЮСШ олім. видів 10.07.2005 9.10 ІІІ-юн 13 Таратухіна Н.П.
6 Капустін Максим Менський р-н,ДЮСШ олім. видів 17.08.2003 9.00 ІІІ-юн 11 Таратухіна Н.П.
7 Биковець Олександр Чернігів ОДЮСШ олім.видів 12.11.2002 8.88 ІІІ-юн Ос Порядіна В.В.
8 Щербина Ярослав Чернігів «У» КПНЗ ДЮСШ «Атлет» 20.10.2002 8.46 ІІІ-юн Ос Середа О.А.
9 Чирва Станіслав Менський р-н,ДЮСШ олім. видів 01.07.2005 8.05 ІІІ-юн 9 Таратухіна Н.П.
Метання диску чоловіки (2 кг)
1 Ракуненко Денис Чернігів «У» КПНЗ ДЮСШ «Атлет» 28.07.1997 45.86 І Ос Середа О.А.
2 Журба Вадим Чернігів «У» КПНЗ ДЮСШ «Атлет» 11.09.1999 45.40 І 24 Середа О.А.
3 Микитенко Юрій Мена ОТГ 00.00.1987 43.07 І 21 Микитенко Ю.
4 Руденко Андрій Менський р-н, ОДЮСШ з олім. вид. 00.00.1987 39.98 ІІ 18 Таратухіна Н.П.Микитенко Ю.
5 Вірич Юрій Чернігів «У» ДЮСШ «Інваспорт» 22.05.1997 35.50 ІІІ Ос Середа О.А.
Метання диску юнаки 2001 р.н. і мол. (1,5 кг)
1 Щербина Ярослав Чернігів «У» КПНЗ ДЮСШ «Атлет» 20.10.2002 29.80 ІІ-юн Ос Середа О.А.
2 Криворучко Микола Чернігів «У» КПНЗ ДЮСШ «Атлет» 22.05.2002 27.82 ІІІ-юн Ос Середа О.А.
3 Вовк Валерій Чернігів ОДЮСШ з олім.видів 03.08.2001 27.76 ІІІ-юн 24 Порядіна В.В.
4 Биковець Олександр Чернігів ОДЮСШ з олім.видів 12.11.2002 23.30 б/р Ос Порядіна В.В.
Метання спису чоловіки (800 гр)
1 Ситник Дмитро Бахмацький р-н 05.07.1991 55.10 ІІ 24 Небощицький Г.О.
2 Кошіль Дмитро Чернігів ОДЮСШ з олім.видів 19.06.1998 45.40 ІІІ 21 Порядіна В.В.
3 Загорулько Єгор Бахмацький р-н 10.11.1997 42.93 ІІІ 18 Небощицький Г.О.
4 Сафонов Костянтин Бахмацький р-н 03.06.1992 40.82 ІІІ 15 Небощицький Г.О.
5 Склярук Сергій Чернігів,У, ДЮСШ «Україна» ЧМР 09.06.1998 40.51 ІІІ 13 Кондратенко П.Б.
6 Васюк Андрій Чернігів,У, ДЮСШ «Україна» ЧМР 05.09.1997 40.24 ІІІ 11 Кондратенко П.Б.
7 Кучеренко Роман Бахмацький р-н 24.01.1996 39.68 І-юн 9 Небощицький Г.О.
8 Населевець Віталій Козелецький р-н, МОН, ДЮСШ 18.03.1998 36.50 І-юн 7 Шарак О.В.
9 Кисіль Іван Бахмацький р-н 19.02.1998 36.20 І-юн 5 Небощицький Г.О.
10 Шевченко Максим Бахмацький р-н 13.11.1992 36.18 І-юн 3 Небощицький Г.О.
Метання спису юнаки 2001 р.н. і мол. (700 гр)
1 Лисенко Антон Бахмацький р-н МОН ДЮСШ 04.07.2003 41.00 ІІІ 24 Небощицький Г.О.
2 Башук Владислав Бахмацький р-н МОН ДЮСШ 17.03.2003 33.45 ІІ-юн 21 Небощицький Г.О.
3 Саєвський Ілля Бахмацький р-н МОН ДЮСШ 01.08.2006 33.40 ІІ-юн 18 Небощицький Г.О.
4 Ладоха Владислав Чернігів ОДЮСШ олім.видів 12.09.2004 30.12 ІІ-юн 15 Порядіна В.В.
5 Білецький Владислав Бахмацький р-н МОН ДЮСШ 28.08.2002 24.20 ІІІ-юн 13 Мартиненко Г.П.
6 Стогов Сергій Бахмацький р-н МОН ДЮСШ 12.10.2005 23.20 ІІІ-юн Ос Небощицький Г.О.
100м жінки
1 Шульга Євгенія Чернігів,У, ДЮСШ «Атлет» 13.09.1994 12.8 Ф-12.0 КМС 24 Вятіорець С Є.,Середа С.С.
2 Максименко Катерина Чернігів «У» ДЮСШ «Україна» ЧМР 22.11.1998 12.6 Ф-12.5 І 21 Кузьомко Л.М.Кривоус Н.В.
3 Стецкова Тетяна Чернігів, МОН, КДЮСШ- 1 09.03.2000 13.2 Ф-13.2 ІІ 18 Кузьомко Л.М.Красільник Т.С.
4 Басанець Вероніка Прилуки МОН, ОДЮСШ з олім. видів 03.08.2000 14.2 Ф-14.1 І-юн 15 Салівон Р.П.Демешко С.В.
5 Прокопенко Валерія Чернігів «С» ДЮСШ «Україна» ЧМР 26.05.2000 14.0 Ф-15.0 ІІІ 13 Філіпови
6 Галаган Вікторія Чернігів, ОДЮСШ з олім. видів 10.08.2000 15.2 Ф-15.2 ІІ-юн Ос Луценко В.В.
7 Сирбу Анастасія Чернігів»У»ДЮСШ ЧМР 01.05.2000 14.9 Ф-15.3 ІІ-юн Ос Рябов В.В.
8 Сивець Анна Чернігів,У, ДЮСШ «Атлет» 05.02.1999 15.4 Ф-15.7 ІІ-юн Ос Вятіорець С Є.,Середа С.С.
100м дівчата 2001 р.н. і мол.
Місце абс. Спортсмен Команда Дата народження Результ. Розряд Очки Тренери
1 Буряк Лілія Чернігів «У» КПНЗ ДЮСШ «Атлет» 11.03.2003 12.9 Ф-13.1 ІІ 24 Шульга О.П.
2 Жук Олександра Коропський р-н «К» ДЮСШ 30.04.2005 13.4 Ф-13.5 ІІІ 21 Лучко В.Л.
3 Біленька Іванна Ніжин, МОН, КДЮСШ 29.09.2005 13.6 Ф-13.8 ІІІ 18 Кремез О.М.,Кремез М.П.
4 Сукач Дар’я Чернігів, МОН, КДЮСШ- 2 15.08.2004 13.8 Ф-14.1 ІІІ 15 Шевчук О.Л.
5 Барабаш Аліна Прилуки МОН, ОДЮСШ з олім. видів 07.07.2002 13.8 Ф-14.2 ІІІ 13 Салівон Р.П.Демешко С.В.
6 Удалова Олександра Коропський р-н «К» ДЮСШ 21.06.2005 13.9 Ф-14.3 ІІІ 11 Лучко В.Л.
7 Красільник Віолетта Чернігів, МОН, КДЮСШ- 1 02.05.2002 13.9 Ф-14.5 ІІІ Ос .Красільник Т.С.
8 Тонконог Діана Носівський р-н, МОН, ДЮСШ 09.10.2004 13.9 Ф-14.6 ІІІ 9 Бочок В.А.
9 Коршек Анастасія Чернігів, МОН, КДЮСШ- 2 11.04.2005 14.0 ІІІ Ос Шевчук О.Л.
10 Дубіль Алевтина Прилуцький р-н МОН ДЮСШ 11.05.2005 14.1 І-юн 7 Чекалін С.П.
11 Олійник Даяна Чернігів .НУЧК-Ріпкінський р-н 14.07.2001 14.1 І-юн 5 Рябов В.В.
12 Лисюк Анна Коропський р-н «К» ДЮСШ 08.02.2005 14.4 І-юн 3 Лучко В.Л.
13 Ковтун Вікторія Прилуцький р-н МОН ДЮСШ 22.07.2005 14.5 І-юн 2 Куц А.С.,Бойко В.С.
14 Чугай Єлізавета Чернігів «У» КПНЗ ДЮСШ «Атлет» 31.10.2003 14.5 І-юн Ос Шульга О.П.
15 Давиденко Світлана Чернігів, МОН, КДЮСШ- 1 14.03.2003 14.6 І-юн Ос Антонова В.Г.
16 Нощенко Тетяна Прилуцький р-н МОН ДЮСШ 17.06.2003 14.6 І-юн 1 Гавриленко В.Г.
17 Тарасенко Марія Носівський р-н, МОН, ДЮСШ 11.04.2004 14.6 І-юн 0 Бочок В.А.
18 Наталушко Варвара Чернігів, МОН, КДЮСШ- 1 23.02.2005 14.7 І-юн Ос .Красільник Т.С.
19 Каракостантинова Вероніка Чернігів, МОН, КДЮСШ- 2 25.07.2006 14.8 І-юн Ос Шевчук О.Л.
20 Бондар Ангеліна Чернігів, МОН, КДЮСШ- 1 14.07.2003 15.0 ІІ-юн Ос Беркут Н.П.
21 Тимченко Дарина Чернігів,У, ДЮСШ «Атлет» 06.04.2002 15.2 ІІ-юн Ос Корецька С.М.
22 Ткаченко Валерія Прилуцький р-н МОН ДЮСШ 11.01.2005 15.5 ІІ-юн 0 Куц А.С.,Бойко В.С.
23 Тарасенко Карина Чернігів, МОН, КДЮСШ- 1 05.08.2002 15.6 ІІ-юн Ос Овчаренко І.М.
24 Городненко Дарина Бахмацький р-н МОН ДЮСШ 01.05.2005 15.6 ІІ-юн 0 Небощицький Г.О.
25 Олійник Анжеліка Чернігів, ОДЮСШ з олім. видів 10.08.2005 16.3 б/р Ос Луценко В.В.
Капленко Надія Ніжин, МОН, КДЮСШ 05.10.2001 DNS Кремез О.М.,Кремез М.П.
Причиненко Анна Прилуки МОН ДЮСШ 13.01.2003 DNS Бобровська О.А.
Павленко Юлія Чернігів, ОДЮСШ з олім. видів 23.05.2001 DNS Луценко В.В.
Нощенко Таміла Прилуцький р-н МОН ДЮСШ 27.06.2003 DNS Гавриленко В.Г.
Грязна Анастасія Чернігів «У» КПНЗ ДЮСШ «Атлет» 14.02.2003 DNS Шульга О.П.
Суспіна Анастасія Чернігів,У, КПНЗ ДЮСШ «Атлет» 17.07.2001 DNS Вятіорець С Є.,Середа С.С.
Марченко Анжела Чернігів «У» КПНЗ ДЮСШ «Атлет» 16.11.2002 DNS Шульга О.П.
300м жінки
1 Стецкова Тетяна Чернігів, МОН, КДЮСШ- 1 09.03.2000 43.9 ІІІ 24 Кузьомко Л.М.Красільник Т.С.
2 Максименко Катерина Чернігів «У» ДЮСШ «Україна» ЧМР 22.11.1998 45.5 ІІІ 21 Кузьомко Л.М.Кривоус Н.В.
3 Галаган Вікторія Чернігів, ОДЮСШ олім. видів 10.08.2000 48.9 І-юн Ос Луценко В.В.
4 Сирбу Анастасія Чернігів»У»ДЮСШ ЧМР 01.05.2000 49.2 І-юн Ос Рябов В.В.
Шульга Євгенія Чернігів,У, ДЮСШ «Атлет» 13.09.1994 DNS Вятіорець С Є.,Середа С.С.
300м дівчата 2001 р.н. і мол.
1 Буряк Лілія Чернігів «У» КПНЗ ДЮСШ «Атлет» 11.03.2003 45.2 ІІІ 24 Шульга О.П.
2 Копитько Анастасія Чернігів,У, КПНЗ ДЮСШ «Атлет» 21.03.2004 45.9 ІІІ 21 Вятіорець С Є.,Середа С.С.
3 Жук Олександра Коропський р-н «К» ДЮСШ 30.04.2005 46.1 ІІІ Ос Лучко В.Л.
4 Тонконог Діана Носівський р-н, МОН, ДЮСШ 09.10.2004 47.6 ІІІ 18 Бочок В.А.
5 Сукач Дар’я Чернігів, МОН, КДЮСШ- 2 15.08.2004 47.6 ІІІ 15 Шевчук О.Л.
6 Олійник Анжеліка Чернігів, ОДЮСШ з олім. видів 10.08.2005 47.7 ІІІ Ос Луценко В.В.
7 Лисюк Анна Коропський р-н «К» ДЮСШ 08.02.2005 48.3 І-юн 13 Лучко В.Л.
8 Удалова Олександра Коропський р-н «К» ДЮСШ 21.06.2005 48.4 І-юн 11 Лучко В.Л.
9 Бондаренко Наталія Коропський р-н «К» ДЮСШ 07.09.2005 48.5 І-юн 9 Лучко В.Л.
10 Мозгова Ангеліна Чернігів «У» КПНЗ ДЮСШ «Атлет» 10.12.2006 49.0 І-юн Ос Корецька С.М.
11 Біленька Іванна Ніжин, МОН, КДЮСШ 29.09.2005 49.6 І-юн 7 Кремез О.М.,Кремез М.П.
12 Бондар Ангеліна Чернігів, МОН, КДЮСШ- 1 14.07.2003 50.8 ІІ-юн Ос Беркут Н.П.
13 Тарасенко Марія Носівський р-н, МОН, ДЮСШ 11.04.2004 51.1 ІІ-юн 5 Бочок В.А.
15 Шарпата Леся Чернігів, КТКТ 24.01.2003 52.8 ІІ-юн Ос Любенко А.А.
16 Ткаченко Валерія Прилуцький р-н МОН ДЮСШ 11.01.2005 56.4 б/р 3 Куц А.С.,Бойко В.С.
17 Левченко Ксенія Чернігів, МОН, КДЮСШ- 2 05.04.2005 1.00.7 б/р Ос Шевчук О.Л.
Сидорко Дарина Прилуки, МОН. ДЮСШ 03.09.2002 DNS Ракетський А.І.
Причиненко Анна Прилуки, МОН. ДЮСШ 13.05.2003 DNS Бобровська О.А.
Тарасенко Карина Чернігів, МОН, КДЮСШ- 1 05.08.2003 DNS Овчаренко І.М.
Чугай Єлізавета Чернігів «У» КПНЗ ДЮСШ «Атлет» 16.11.2002 DNS Шульга О.П.
Тимченко Дарина Чернігів «У» КПНЗ ДЮСШ «Атлет» 06.04.2002 DNS Корецька С.М.
600м жінки
1 Діденко Ольга Чернігів»У»ДЮСШ ЧМР 04.06.2000 1.52.0 24 Рябов В.В.
2 Циганова Анастасія Чернігів»У»ДЮСШ ЧМР 01.05.1999 1.57.0 21 Рябов В.В.
3 Долган Катерина Прилуки МОН, ОДЮСШ з олім. видів 11.05.2000 2.11.0 18 Салівон Р.П.Демешко С.В.
600м дівчата 2001 р.н. і мол.
1 Копитько Анастасія Чернігів,У, КПНЗ ДЮСШ «Атлет» 21.03.2004 1.49.4 24 Вятіорець С Є.,Середа С.С.
2 Хоренко Катенрина Прилуки МОН, ОДЮСШ з олім. видів 26.11.2002 1.50.3 21 Салівон Р.П.Демешко С.В.
3 Брухно Тетяна Прилуки МОН ДЮСШ 16.02.2003 1.54.3 18 Ракетський А.І.Мачульний Є.В.
4 Ткаченко Анна Чернігів»У»ДЮСШ ЧМР 09.10.2007 1.55.9 15 Кривоус Н.В.
5 Бондаренко Наталія Коропський р-н «К» ДЮСШ 07.09.2005 1.57.6 13 Лучко В.Л.
6 Овсякова Дарина Прилуцький р-н МОН ДЮСШ 11.10.2003 1.59.2 11 Куц А.С.,Бойко В.С.
7 Авраменко Анна Чернігів, ОДЮСШ з олім. видів 10.09.2003 2.02.4 9 Синявська Ю.Г.
8 Мозгова Ангеліна Чернігів «У» КПНЗ ДЮСШ «Атлет» 10.12.2006 2.05.6 Ос Корецька С.М.
9 Шарпата Леся Чернігів, КТКТ 24.01.2003 2.07.1 Ос Любенко А.А.
10 Безручко Таїсія Ніжин, МОН, КДЮСШ 22.09.2004 2.08.5 7 Кремез О.М.,Кремез М.П.
11 Мемех Анастасія Чернігів, МОН, КДЮСШ- 1 05.08.2002 2.08.9 Ос Овчаренко І.М.
12 Олійник Даяна Чернігів .НУЧК-Ріпкінський р-н 14.07.2001 2.09.6 5 Рябов В.В.
13 Чобану Єлізавета Прилуцький р-н МОН ДЮСШ 19.02.2005 2.10.6 3 Куц А.С.,Бойко В.С.
14 Вінниченко Анастасія Чернігів, МОН, КДЮСШ- 1 06.01.2002 2.12.4 Ос Антонова В.Г.
15 Гаврик Інна Чернігів, МОН, КДЮСШ- 1 12.02.2002 2.20.5 Ос Овчаренко І.М.
1000м жінки
1 Жмурко Анна Чернігів «У» ОШВСМ 24.10.1996 3.07.8 ІІ 24 Лагункова Н.М., Клюєв А.О.
2 Діденко Ольга Чернігів»У»ДЮСШ ЧМР 04.06.2000 3.26.4 ІІІ 21 Рябов В.В.
1000м дівчата 2001 р.н. і мол.
1 Дворніченко Яна Чернігів,У, КПНЗ ДЮСШ «Атлет» 20.07.2003 3.19.3 ІІІ 24 Шульга О.П.
2 Ткаченко Анна Чернігів»У»ДЮСШ ЧМР 09.10.2007 3.26.9 ІІІ Ос Кривоус Н.В.
3 Овсякова Дарина Прилуцький р-н МОН ДЮСШ 11.10.2003 3.31.5 ІІІ 21 Куц А.С.,Бойко В.С.
4 Лугіна Вікторія Чернігів»У»ДЮСШ ЧМР 14.02.2005 3.35.6 ІІІ Ос Лагункова Н.М..
5 Дмитренко Аліна Чернігів»У»ДЮСШ ЧМР 09.10.2007 3.42.0 І-юн Ос Кривоус Н.В.
6 Лемеш Анастасія Чернігів»У»ДЮСШ ЧМР 00.00.2003 3.47.9 І-юн Ос Лагункова Н.М..
7 Чобану Єлізавета Прилуцький р-н МОН ДЮСШ 19.02.2005 3.56.9 І-юн 18 Куц А.С.,Бойко В.С.
8 Кузьменко Анна Чернігів»У»ДЮСШ ЧМР 29.03.2003 4.01.6 ІІ-юн Ос Лагункова Н.М..
9 Безручко Таїсія Ніжин, МОН, КДЮСШ 22.09.2004 4.03.7 ІІ-юн 15 Кремез О.М.,Кремез М.П.
10 Авраменко Анна Чернігів, ОДЮСШ з олім. видів 10.09.2003 4.06.0 ІІ-юн Ос Синявська Ю.Г.
11 Кононець Анастасія Носівський р-н, МОН, ДЮСШ 14.01.2004 4.07.0 ІІ-юн 13 Шиша Н.О.
Сергусь Марія Чернігів, МОН, КДЮСШ- 1 17.12.2001 DNS Овчаренко І.М.
Тарасенко Дарина Чернігів»У»ДЮСШ ЧМР 19.06.2003 DNS Лагункова Н.М..
3000м жінки
1 Жмурко Анна Чернігів «У» ОШВСМ 24.10.1996 10.15.6 І 24 Лагункова Н.М., Клюєв А.О.
2 Михальченко Наталія Прилуки МОН, ОДЮСШ з олім. видів 28.06.1999 12.17.0 ІІІ 21 Салівон Р.П.Демешко С.В.
3 Долган Катерина Прилуки МОН, ОДЮСШ з олім. видів 11.05.2000 13.08.5 І-юн 18 Салівон Р.П.Демешко С.В.
4 Валієва Карина Ніжинський р-н, «К»,ДЮСШ 19.06.1998 13.29.5 ІІ-юн 15 Сахно В.К.
5 Пиркова Богдана Ніжинський р-н, «К»,ДЮСШ 20.08.1999 14.15.3 ІІ-юн 13 Сахно В.К.
6 Кубрак Алла Ніжинський р-н, «К»,ДЮСШ 14.04.1998 14.22.3 ІІ-юн 11 Сахно В.К.
Беребенець Катерина Ніжинський р-н, «К»,ДЮСШ 13.12.1999 DNS Сахно В.К.
3000м дівчата 2001 р.н. і мол.
1 Дворніченко Яна Чернігів,У, КПНЗ ДЮСШ «Атлет» 20.07.2003 11.44.3 ІІІ 24 Шульга О.П.
2 Давиденко Вікторія Бахмацький р-н, МОН, ДЮСШ 18.11.2004 13.23.1 ІІ-юн 21 Мартиненко Г.П.
3 Кононець Анастасія Носівський р-н, МОН, ДЮСШ 14.01.2004 14.19.7 ІІ-юн 18 Шиша Н.О.
100м з/б жінки
1 Лобан Юлія Козелецький р-н, МОН, ДЮСШ 07.08.2000 14.6 КМС 24 Шарак О.В.
100м з/б дівчата 2001 р.н. і мол.
1 Сидорко Дарина Прилуки МОН ДЮСШ 03.09.2002 17.6 ІІІ 24 Ракетський А.І.
2 Лактюшина Надія Менський р-н,ДЮСШ олім. видів 26.02.2006 17.7 ІІІ 21 Таратухіна Н.П.
3 Лимар Яна Прилуки МОН ДЮСШ 24.04.2004 19.0 І-юн 18 Ракетський А.І.
4 Ганущенко Сніжана Менський р-н,ДЮСШ олім. видів 21.01.2006 20.3 ІІ-юн 15 Таратухіна Н.П.
5 Майстренко Вікторія Менський р-н,ДЮСШ олім. видів 21.08.2018 21.8 ІІІ-юн 13 Таратухіна Н.П.
6 Черевко Анастасія Ніжин, МОН, КДЮСШ 06.02.2003 22.0 ІІІ-юн 11 Кремез О.М.,Кремез М.П.
7 Тарасенко Альбіна Прилуцький р-н МОН ДЮСШ 04.11.2001 24.0 б/р 9 Чекалін С.П.
300м з/б дівчата 2001 р.н. і мол.
1 Брухно Тетяна Прилуки МОН ДЮСШ 16.02.2003 54.6 ІІІ 24 Ракетський А.І.
2 Ганущенко Сніжана Менський р-н,ДЮСШ з олім. видів 21.01.2006 56.1 І-юн Ос Таратухіна Н.П.
3 Лимар Яна Прилуки МОН ДЮСШ 24.04.2004 56.9 І-юн 21 Ракетський А.І.
4 Шевченко Анастасія Менський р-н,ДЮСШ з олім. видів 17.07.2006 58.7 І-юн 18 Таратухіна Н.П.
5 Черевко Анастасія Ніжин, МОН, КДЮСШ 06.02.2003 59.1 І-юн 15 Кремез О.М.,Кремез М.П.
6 Ковтун Вікторія Прилуцький р-н МОН ДЮСШ 12.07.2005 59.6 І-юн 13 Куц А.С.,Бойко В.С.
Стрибки у довжину жінки
1 Лобан Юлія Козелецький р-н, МОН, ДЮСШ 07.08.2000 5.15 ІІІ 24 Шарак О.В.
2 Чернікова Аліна Прилуки МОН ДЮСШ 25.07.2001 5.08 ІІІ 21 Бобровська О.А.
3 Прокопенко Валерія Чернігів «С» ДЮСШ «Україна» ЧМР 26.05.2000 3.82 ІІ-юн 18 Філіпови
4 Ковальова Валерія Чернігів «С» ДЮСШ «Україна» ЧМР 09.12.1999 3.76 ІІІ-юн 15 Філіпови
Стрибки у довжину дівчата 2001 р.н. і мол.
1 Дорошенко Поліна Менський р-н,ДЮСШ олім. видів 12.11.2003 5.05 ІІІ 24 Таратухіна Н.П.
2 Рогова Дар’я Менський р-н, ОТГ, ДЮСШ 11.01.2006 4.94 ІІІ 21 Терпицька І.Л.
3 Численко Катерина Ніжин, МОН, КДЮСШ 16.05.2003 4.74 ІІІ 18 Кремез О.М.,Кремез М.П.
4 Панюкова Бажена Прилуки МОН ДЮСШ 24.03.2004 4.73 ІІІ 15 Бобровська О.А.
5 Погоріла Аліна Прилуки МОН ДЮСШ 10.02.2001 4.73 ІІІ 13 Бобровська О.А.
6 Постоногова Анна Прилуки МОН ДЮСШ 07.08.2001 4.64 І-юн 11 Мачульний Є.В.
7 Лактюшина Надія Менський р-н,ДЮСШ з олім. видів 26.02.2006 4.18 І-юн 9 Таратухіна Н.П.
8 Сидорко Дарина Прилуки МОН ДЮСШ 03.09.2002 4.34 Ф-DNS І-юн 7 Ракетський А.І.
9 Бондар Ангеліна Чернігів, МОН, КДЮСШ- 1 14.07.2003 4.19 ІІ-юн Ос Беркут Н.П.
10 Лимар Яна Прилуки МОН ДЮСШ 24.04.2004 3.91 ІІ-юн 5 Ракетський А.І.
11 Ганущенко Сніжана Менський р-н,ДЮСШ з олім. видів 21.01.2006 3.87 ІІ-юн Ос Таратухіна Н.П.
12 Шевченко Анастасія Менський р-н,ДЮСШ з олім. видів 17.07.2006 3.47 б/р Ос Таратухіна Н.П.
Тимченко Катерина Менський р-н, ОТГ, ДЮСШ 11.01.2006 DNS Терпицька І.Л.
Суспіна Анастасія Чернігів,У, КПНЗ ДЮСШ «Атлет» 17.07.2001 DNS Вятіорець С Є.,Середа С.С.
Тимченко Дарина Чернігів,У, КПНЗ ДЮСШ «Атлет» 06.04.2002 DNS Вятіорець С Є.,Середа С.С.
Потрійний жінки
1 Чернікова Аліна Прилуки МОН ДЮСШ 25.07.2001 10.82 ІІІ 24 Бобровська О.А.
Ковальова Валерія Чернігів «С» ДЮСШ «Україна» ЧМР 09.12.1999 DNS Філіпови
Потрійний дівчата 2001 р.н. і мол.
1 Постоногова Анна Прилуки МОН ДЮСШ 07.08.2001 11.11 ІІІ 24 Мачульний Є.В.
2 Численко Катерина Ніжин, МОН, КДЮСШ 16.05.2003 10.94 ІІІ 21 Кремез О.М.,Кремез М.П.
3 Дорошенко Поліна Менський р-н,ДЮСШ з олім. видів 12.11.2003 10.84 ІІІ 18 Таратухіна Н.П.
4 Погоріла Аліна Прилуки МОН ДЮСШ 10.02.2001 10.77 ІІІ 15 Бобровська О.А.
5 Панюкова Бажена Прилуки МОН ДЮСШ 24.03.2004 10.63 ІІІ 13 Бобровська О.А.
Стрибки у висоту жінки
1 Литвиненко Ольга Мена. ОТГ 10.02.1999 150 ІІ 24 Таратухіна Н.П.
Стрибки у висоту дівчата 2001 р.н. і мол.
1 Майстренко Вікторія Менський р-н,ДЮСШ олім. видів 21.08.2018 150 ІІ 24 Таратухіна Н.П.
2 Ткаченко Катерина Менський р-н, ОТГ, ДЮСШ 16.01.2005 150 ІІ 21 Терпицька І.Л.
3 Рогова Дар’я Менський р-н, ОТГ, ДЮСШ 11.01.2006 150 ІІ 18 Терпицька І.Л.
4 Дубіль Алевтина Прилуцький р-н МОН ДЮСШ 11.05.2005 145 ІІІ 15 Чекалін С.П.
5 Тарасенко Альбіна Прилуцький р-н МОН ДЮСШ 04.11.2001 135 І-юн 13 Чекалін С.П.
6 Ганущенко Сніжана Менський р-н,ДЮСШ олім. видів 21.01.2006 125 ІІ-юн 11 Таратухіна Н.П.
7 Шевченко Анастасія Менський р-н,ДЮСШ олім. видів 17.07.2006 120 ІІ-юн 9 Таратухіна Н.П.
Штовхання ядра жінки (4 кг)
1 Лобан Юлія Козелецький р-н, МОН, ДЮСШ 07.08.2000 11.72 ІІ Ос Шарак О.В.
2 Лупинос Катерина Чернігів ОДЮСШ олім.видів-Мена 01.02.2000 10.52 ІІ 24 Порядіна В.В.
3 Полоз Олена Чернігів ОДЮСШ з олім.видів 12.03.1999 8.82 ІІІ 21 Порядіна В.В.
4 Федоренко Сніжана Чернігів «У» КПНЗ ДЮСШ «Атлет» 28.08.2000 7.96 І-юн 18 Середа О.А.
5 Карацюба Яна Чернігів ОДЮСШ з олім.видів 25.10.2000 7.16 І-юн 15 Порядіна В.В.
Штовхання ядра дівчата 2001 р.н. і мол. (3 кг)
1 Соломенник Вікторія Менський р-н, ОТГ, ДЮСШ 09.04.2004 10.65 ІІ 24 Терпицька І.Л.
2 Римар Марина Козелецький р-н, МОН, ДЮСШ 28.05.2004 9.65 ІІІ 21 Шарак О.В.
3 Ансютіна Катерина Ніжин, МОН, КДЮСШ 27.08.2001 9.05 ІІІ 18 Кремез О.М.,Кремез М.П.
4 Толстова Вікторія Ніжин, МОН, КДЮСШ 27.01.2001 8.64 ІІІ 15 Кремез О.М.,Кремез М.П.
5 Супрун Ольга Ніжин, МОН, КДЮСШ 31.01.2003 8.33 ІІІ 13 Кремез О.М.,Кремез М.П.
6 Солошенко Валерія Носівський р-н МОН ДЮСШ 11.11.2004 8.06 ІІІ 11 Шиша Н.О.
7 Наваліхіна Юлія Бахмацький р-н, МОН, ДЮСШ 11.12.2004 7.98 І-юн 9 Малашенко І.О.
8 Дандель Марина Бахмацький р-н МОН ДЮСШ 16.03.2005 7.85 І-юн 7 Небощицький Г.О.
9 Крижанівська Поліна Козелецький р-н, МОН, ДЮСШ 19.09.2003 7.34 І-юн 5 Шарак О.В.
10 Брагінець Дар’я Бахмацький р-н МОН ДЮСШ 15.12.2004 6.77 ІІ-юн 3 Небощицький Г.О.
11 Пронько Аліна Чернігів «У» КПНЗ ДЮСШ «Атлет» 27.02.2003 6.66 ІІ-юн Ос Середа О.А.
Метання диску жінки (1 кг.)
1 Лупинос Катерина Чернігів ОДЮСШ олім.видів-Мена 01.02.2000 34.34 ІІІ 24 Порядіна В.В.
2 Полоз Олена Чернігів ОДЮСШ з олім.видів 12.03.1999 27.07 І-юн 21 Порядіна В.В.
3 Федоренко Сніжана Чернігів «У» КПНЗ ДЮСШ «Атлет» 28.08.2000 26.82 І-юн 18 Середа О.А.
Метання диску дівчата 2001 р.н. і мол. (1 кг.)
1 Супрун Ольга Ніжин, МОН, КДЮСШ 31.01.2003 25.15 І-юн 24 Кремез О.М.,Кремез М.П.
2 Толстова Вікторія Ніжин, МОН, КДЮСШ 27.01.2001 22.77 ІІ-юн 21 Кремез О.М.,Кремез М.П.
3 Солошенко Валерія Носівський р-н МОН ДЮСШ 11.11.2004 22.54 ІІ-юн 11 Шиша Н.О.
4 Ансютіна Катерина Ніжин, МОН, КДЮСШ 27.08.2001 20.32 ІІ-юн 15 Кремез О.М.,Кремез М.П.
5 Брезгун Ольга Чернігів «У» КПНЗ ДЮСШ «Атлет» 14.06.2003 20.20 ІІ-юн Ос Середа О.А.
Метання спису жінки (600 гр.)
1 Карацюба Яна Бахмацький р-н 25.10.2000 26.64 ІІІ 24 Порядіна В.В.
2 Полоз Олена Чернігів ОДЮСШ з олім.видів 12.03.1999 21.75 І-юн 21 Порядіна В.В.
3 Москалець Олена Бахмацький р-н 05.05.1995 21.70 І-юн 18 Небощицький Г.О.
Метання спису дівчата 2001 р.н. і мол. (500 гр.)
1 Городненко Дарина Бахмацький р-н МОН ДЮСШ 05.01.2005 25.23 І-юн 24 Небощицький Г.О.
2 Бондаренко Лілія Бахмацький р-н МОН ДЮСШ 04.12.2005 22.67 І-юн 21 Небощицький Г.О.
3 Бреус Марія Чернігів ОДЮСШ з олім.видів 31.03.2005 21.72 І-юн 18 Порядіна В.В.
4 Крижанівська Поліна Козелецький р-н, МОН, ДЮСШ 19.09.2003 21.45 І-юн 15 Шарак О.В.
5 Брагінець Дар’я Бахмацький р-н МОН ДЮСШ 15.12.2004 20.27 ІІ-юн 13 Небощицький Г.О.
6 Дандель Марина Бахмацький р-н МОН ДЮСШ 16.03.2005 18.61 ІІІ-юн 11 Небощицький Г.О.
7 Глазкова Вікторія Чернігів ОДЮСШ з олім.видів 27.10.2007 10.92 б/р Ос Порядіна В.В.
Римар Марина Козелецький р-н, МОН, ДЮСШ 28.05.2004 DNS Шарак О.В.
Головний суддя Рябов В.В.
Головний секретар Антонова В.Г.
 

0 Комментарии

You can be the first one to leave a comment.

Оставить комментарий