Командний чемпіонат області з легкоатлетичного кросу

серед дорослих, юніорів і юніорок, юнаків та дівчат.

11 квітня 2019 р.
м. Чернігів, ЦПКіВ

 

Результати (скачати)

 

РЕЗУЛЬТАТИ КОМАНДНОЇ ПЕРШОСТІ 
Місце Команди Очки
1 м. Чернігів 276
2 Чернігівський р-н 149
3 м.Прилуки 112
4 Козелецький р-н 94
5 м.Новгород-Сіверський 90
6 Прилуцький р-н 86
7 Ніжинський р-н 85
8 Новгород-Сіверський р-н 69
9 Ріпкінський р-н 60
10 Сновська ОТГ 36
11 м. Ніжин 33
12 Носівський р-н 15
13 Корюківський р-н 14

Особисті результати

Крос 1 км юнаки 2006 р.н. і мол.
Місце абс. Спортсмен Команда Дата народження Результ. Розряд Очки Тренери
1 Голован Андрій Н-Сіверський р-н 23.06.2006 3.30.5 І-юн 24 Циганков А.Ф.
2 Карпенко Іван Прилуцький р-н,МОН,ДЮСШ 02.09.2006 3.31.5 І-юн 21 Васенко М.О.
3 Лаврик Максим Коропський р-н.ДЮСШ 00.00.2006 3.31.8 І-юн Ос Лучко В.Л.
4 Король Яшар Чернігівський р-н 00.00.2006 3.32.2 ІІ-юн 18 Гайовий А.І.
5 Казанін Матвій Чернігів, МОН, КДЮСШ -1 11.05.2007 3.34.8 ІІ-юн 15 Беркут Н.П.
6 Смик Владислав Козелецький р-н , МОН , ДЮСШ 12.01.2006 3.38.7 ІІ-юн 13 Перещ Ю.М.
7 Астапенко Євген Прилуцький р-н,МОН,ДЮСШ 23.06.2006 3.44.9 ІІ-юн 11 Кравченко Г.М.
8 Григорук Нікита Ріпкінський р-н,»К»,ДЮСШ 03.03.2007 3.47.9 ІІ-юн 9 Дубоносова Н.М.
9 Головач Микола Н-Сіверський р-н 23.09.2006 3.48.1 ІІІ-юн 7 Циганков А.Ф.
10 Руденко Денис Носівський р-н 24.06.2008 3.53.1 ІІІ-юн 5 Шиша Н.О.
11 Падун Дмитро Носівський р-н 21.06.2006 3.54.7 ІІІ-юн 3 Шиша Н.О.
12 Камка Олексій Н-Сіверський, МОН, ДЮСШ 21.12.2007 3.57.5 ІІІ-юн 2 Розсохач О.М.
13 Лахадинов Нікіта Сновський р-н,МОН.ДЮСШ 02.06.2007 3.57.8 б/р 1 Лахадинов Є.О.
14 Нелін Євген Сновський р-н,МОН.ДЮСШ 16.06.2006 4.00.0 б/р 0 Лахадинов Є.О.
15 Репех Артем Чернігівський р-н 00.00.2006 4.05.6 б/р 0 Гайовий А.І.
16 Жменьковський Роман Корюківський р-н,МОН,ДЮСШ 14.06.2008 4.08.4 б/р 0 Сахута А.О.
17 Мірошніченко Данило Корюківський р-н,МОН,ДЮСШ 09.10.2007 4.10.7 б/р 0 Сахута А.О.
18 Конон Денис Корюківський р-н,МОН,ДЮСШ 28.01.2007 4.10.9 б/р 0 Сахута А.О.
19 Волк Владислав Корюківський р-н,МОН,ДЮСШ 25.05.2008 4.11.3 б/р 0 Лисік Р.Г.
20 Скоробогатов Владислав Н-Сіверський, МОН, ДЮСШ 08.08.2008 4.13.8 б/р 0 Клименко В.В.
21 Клименко Ілля Н-Сіверський, МОН, ДЮСШ 20.03.2007 4.16.5 б/р 0 Клименко В.В.
22 Кордік Дмитро Чернігівський р-н 00.00.2006 4.21.5 б/р 0 Гайовий А.І.
23 Біловод Денис Прилуки.МОН,ОДЮСШ з олім. видів 14.08.2006 4.24.5 б/р 0 Тисенко С.Б.,
24 Хоменко Станіслав Чернігівський р-н 00.00.2006 4.27.3 б/р 0 Гайовий А.І.
25 Воскобой Дмитро Корюківський р-н,МОН,ДЮСШ 30.10.2007 4.29.7 б/р 0 Лисік Р.Г.
26 Воскобой Артем Корюківський р-н,МОН,ДЮСШ 16.08.2010 4.31.9 б/р 0 Лисік Р.Г.
27 Кучма Олександр Корюківський р-н,МОН,ДЮСШ 18.06.2007 4.36.7 б/р 0 Сахута А.О.
28 Удовиченко Олександр Чернігівський р-н 00.00.2007 4.38.7 б/р 0 Гайовий А.І.
29 Григоренко Святослав Корюківський р-н,МОН,ДЮСШ 01.07.2008 4.48.9 б/р 0 Сахута А.О.
Крюков Дмитро Чернігівський р-н 00.00.2006 DNS Паршуков В.С.
Крос 2 км юнаки 2004-2005 р.н.
1 Єрко Владислав Ріпкінський р-н,»К»,ДЮСШ 03.03.2004 7.02.2 І-юн 24 Дубоносова Н.М.
2 Скороход Іван Чернігів, МОН, КДЮСШ -1 02.01.2004 7.06.3 І-юн 21 Антонова В.Г.
3 Шарак Антон Козелецький р-н , МОН , ДЮСШ 10.02.2005 7.07.5 І-юн 18 Шарак О.В.
4 Василенко Микола Н-Сіверський р-н 23.05.2004 7.23.3 ІІ-юн 15 Циганков А.Ф.
5 Коленіченко Валерій Ріпкінський р-н,»К»,ДЮСШ 09.08.2004 7.29.4 ІІ-юн 13 Дубоносова Н.М.
6 Черток Микола Н-Сіверський, МОН, ДЮСШ 03.11.2004 7.30.6 ІІ-юн 11 Клименко В.В.
7 Озява Олег Н-Сіверський р-н 18.08.2004 7.31.8 ІІ-юн 9 Циганков А.Ф.
8 Редька Артем Прилуцький р-н,МОН,ДЮСШ 23.08.2005 7.53.8 ІІ-юн 7 Куц А.С.
9 Кісельов Дмитро Прилуцький р-н,МОН,ДЮСШ 12.08.2004 7.55.6 ІІІ-юн 5 Васенко М.О.
10 Любочка Олександр Н-Сіверський р-н 01.03.2004 7.57.2 ІІІ-юн 3 Циганков А.Ф.
11 Мироненко Дмитро Чернігівський р-н 00.00.2004 7.56.6 ІІІ-юн 2 Гайовий А.І.
12 Яценко Данило Прилуки, МОН, ДЮСШ 27.04.2004 8.16.4 ІІІ-юн 1 Бобровська О.А.
13 Данилов Нікіта Сновський р-н,МОН.ДЮСШ 09.10.2004 8.30.8 б/р 0 Івлєв В.Ю.
14 Наконечний Ілля Чернігівський р-н 00.00.2004 8.39.9 б/р 0 Гайовий А.І.
15 Навозенко Андрій Чернігівський р-н 00.00.2005 8.40.9 б/р 0 Гайовий А.І.
Шестак Микита Чернігівський р-н 00.00.2005 DNS Лісогор М.
Петренко Руслан Чернігів, МОН, КДЮСШ -1 11.08.2005 DNS Беркут Н.П.
Крос 3 км юнаки 2002-2003 р.н.
1 Назаренко Ігор Козелецький р-н , МОН , ДЮСШ 29.04.2002 10.50.4 І-юн 24 Шарак О.В.
2 Тебенко Владислав Чернігівський р-н 00.00.2003 10.58.4 І-юн 21 Гайовий А.І.
3 Рябуха Роман Н-Сіверський, МОН, КДЮСШ 06.05.2002 11.00.5 І-юн 18 Клименко В.В.
4 Козофат Богдан Чернігів, МОН, КДЮСШ -1 25.05.2003 11.14.3 ІІ-юн 15 Беркут Н.П.
5 Музика Микола Чернігів, МОН, КДЮСШ -1 17.03.2003 11.18.4 ІІ-юн 13 Беркут Н.П.
6 Даниш Богдан Ніжинський р-н, К, ДЮСШ 22.08.2003 11.18.6 ІІ-юн 11 Сахно В.К.
7 Риховський Павло Н-Сіверський, МОН, КДЮСШ 04.07.2002 11.34.7 ІІ-юн 9 Клименко В.В.
8 Ющенко Валерій Чернігівський р-н 00.00.2003 11.44.4 ІІ-юн 7 Паршуков В.С.
9 Сім’ячко Михайло Прилуцький р-н,МОН,ДЮСШ 08.02.2003 11.48.4 ІІІ-юн 5 Кравченко Г.М.
10 Сидоренко Олександр Корюківський р-н,МОН,ДЮСШ 03.04.2003 12.00.3 ІІІ-юн 3 Сахута А.О.
11 Куропаткін Владислав Н-Сіверський, МОН, КДЮСШ 25.08.2002 12.01.3 ІІІ-юн 2 Бренз А.Н.,Белявський І.М.
12 Многоліт Роман Козелецький р-н , МОН , ДЮСШ 14.06.2002 12.13.3 ІІІ-юн 1 Потебня Л.І.
13 Бабич Дмитро Корюківський р-н,МОН,ДЮСШ 29.06.2003 12.17.8 б/р 0 Сахута А.О.
14 Батрак Максим Корюківський р-н,МОН,ДЮСШ 10.02.2002 12.17.9 б/р 0 Сахута А.О.
15 Волков Костянтин Прилуки.МОН,ОДЮСШ з олім. видів 05.03.2003 12.46.7 б/р 0 Ракетський А.І.
16 Голутва Олег Н-Сіверський р-н 15.05.2003 12.54.9 б/р 0 Циганков А.Ф.
17 Садовніков Владислав Чернігів, КТКТ 00.00.2003 13.04.4 б/р Ос Любенко А.А.
18 Меланич Андрій Корюківський р-н,МОН,ДЮСШ 07.12.2002 13.06.9 б/р 0 Сахута А.О.
19 Михед Олександр Козелецький р-н , МОН , ДЮСШ 27.09.2002 13.14.5 б/р 0 Шевченко В.П.
20 Савченко Олександр Корюківський р-н,МОН,ДЮСШ 10.12.2002 13.45.6 б/р 0 Сахута А.О.
Полуда Сергій Сновський р-н,МОН.ДЮСШ 21.05.2003 DNS Овчаренко І.М.,Івлєв В.Ю.
п/к Крес Ярослав Чернігівський р-н 00.00.2001 13.18.7 Гайовий А.І.
Крос 5 км юніори 2000-2001 р.н.
1 Заровний Максим Чернігівський р-н 00.00.2001 17.08.0 І-юн 24 Ворчак В.В.
2 Ільченко Віталій Чернігівський р-н 24.08.2000 18.10.0 І-юн 21 Сторожок В.П.
3 Сапон Дмитро Чернігів,»Д» 28.04.2001 18.40.2 І-юн 18 Зоц Н.Н.
4 Шкурай Олександр Чернігів,»У»,ДЮСШ ЧМР 29.01.2000 18.41.9 ІІ-юн 15 Лагункова Н.М.
5 Черних Максим Сновський р-н,МОН.ДЮСШ 08.05.2000 19.15.2 ІІ-юн 13 Медведьова Н.М.
6 Личик Олександр Чернігів,»Д» 14.04.2000 19.25.4 ІІ-юн 11 Ткаченко І.В.
7 Шостка Володимир Ніжинський р-н, К, ДЮСШ 02.04.2001 20.10.7 ІІ-юн 9 Сахно В.К.
8 Савченко Максим Ніжинський р-н, К, ДЮСШ 21.02.2001 22.06.1 ІІ-юн 7 Сахно В.К.
9 Соболь Володимир Чернігів,»Д» 12.01.2000 23.48.4 ІІІ-юн Ос Ткаченко І.В.
Крос 5 км чоловіки
1 Мироненко Костянтин Чернігів, МОН, КДЮСШ -1 26.09.1998 17.15.0 І-юн 24 Красільник Т.С.
2 Козачок Василь Чернігів,»У»,ДЮСШ ЧМР 10.05.1996 18.00.0 І-юн 21 Філіпови
3 Сотник Євгеній Чернігів,»У»,ДЮСШ ЧМР-Корюк. р-н 17.06.1999 18.17.9 І-юн 18 Рябов В.В.
4 Сахно Володимир Ніжинський р-н, К, ДЮСШ 29.07.1970 18.19.3 ІІ-юн 15 Тараско О.І.
5 Мочоний Влад Чернігів 17.02.1995 18.30.6 ІІ-юн 13 самостійно
6 Корогод Дмитро Чернігів,»У»,ДЮСШ ЧМР 30.07.1996 18.55.1 ІІ-юн 11 Філіпови
7 Похмурко Валерій Прилуки.МОН,ОДЮСШ з олім. видів 25.11.1999 18.59.8 ІІ-юн 9 Салівон Р.П.,Демешко С.В.
8 Хоменко Дмитро Ніжинський р-н, К, ДЮСШ 06.11.1982 19.13.5 ІІ-юн 7 Сахно В.К.
9 Тюрін Євген Чернігів, КТКТ 00.00.1999 19.48.7 ІІІ-юн Ос Любенко А.А.
10 Волошин Денис Чернігів,»Д» 10.11.1999 20.26.0 ІІІ-юн Ос Ткаченко І.В.
11 Голоскок Назар Чернігів,»Д» 17.08.1998 21.16.8 ІІІ-юн Ос Ткаченко І.В.
12 Сахута Андрій Корюківський р-н,МОН,ДЮСШ 27.04.1997 21.16.9 ІІІ-юн 5 Сахута А.О.
13 Гордійко Єгор Чернігів»У»ДЮСШ ЧМР 30.04.1999 21.18.8 б/р Ос Рябов В.В.
14 Полонець Юрій Ніжинський р-н, К, ДЮСШ 10.09.1997 22.27.7 б/р 3 Сахно В.К.
15 Лисік Роман Корюківський р-н 21.10.1979 24.17.8 б/р 2 самостійно
Кравцов Сергій Чернігів,ОДЮСШ з олім. видів 27.11.2000 DNF Луценко В.В.
Секера Дмитро Н-Сіверський, 10.01.1994 DNF Клименко В.В.
Шкурат Олександр Прилуцький р-н,МОН,ДЮСШ 06.10.2001 DNS Мачульний Є.В.
Грищенко Валерій Сновська ОТГ 12.02.2001 DNS Лахадинов Є.О.
Майоренко Костянтин Чернігів,»Д» 10.11.1999 DNS Ткаченко І.В.
Романчич Владислав Чернігівський р-н 00.00.2000 DNS Ворчак В.В.
Грицик Віктор Чернігів,»Д» 10.11.1999 DNS Ткаченко І.В.
Крос 1 км дівчата 2006 р.н. і мол.
1 Ткаченко Анна Чернігів,»У»,ДЮСШ ЧМР 09.10.2007 3.36.5 І-юн 24 Кривоус Н.В.
2 Дмитренко Аліна Чернігів,»У»,ДЮСШ ЧМР 01.02.2006 3.37.0 І-юн 21 Кривоус Н.В.
3 Засько Дар’я Чернігів, МОН, КДЮСШ -1 11.01.2006 3.37.3 І-юн 18 Беркут Н.П.
4 Майстренко Єлізавета Козелецький р-н , МОН , ДЮСШ 11.09.2006 3.58.8 ІІ-юн 15 Трохимець М.М.
5 Куниця Крістіна Ніжин, МОН, КДЮСШ 30.10.2007 3.56.6 ІІ-юн 13 Кремез О.М.,Кремез М.П.
6 Краслянська Яна Прилуцький р-н,МОН,ДЮСШ 01.07.2007 3.59.3 ІІ-юн 11 Куц А.С.,Бобко В.С.
7 Сергіянська Вікторія Сновський р-н,МОН.ДЮСШ 19.03.2006 4.03.2 ІІ-юн 9 Івлєв В.Ю.
8 Дитинінко Анна Прилуки. МОН, ДЮСШ 20.12.2006 4.06.4 ІІ-юн 7 Мачульний Є.В.
9 Куц Тетяна Ніжин, МОН, КДЮСШ 24.02.2007 4.07.4 ІІІ-юн 5 Левчук І.Л.
10 Саприкіна Аліса Чернігів,»У»,ДЮСШ ЧМР 07.09.2007 4.08.0 ІІІ-юн Ос Хорева О.А.
11 Асєєва Альона Н-Сіверський, МОН, ДЮСШ 13.12.2007 4.08.6 ІІІ-юн 3 Клименко В.В.
12 Ворушило Ірина Н-Сіверський р-н 23.08.2006 4.09.8 ІІІ-юн 2 Циганков А.Ф.
13 Розсудовська Вікторія Ріпкінський р-н,»К»,ДЮСШ 18.01.2006 4.12.7 б/р 1 Дубоносова Н.М.
14 Авраменко Валерія Корюківський р-н,МОН,ДЮСШ 11.03.2006 4.19.2 б/р 0 Авраменко Т.О.
15 Борисенко Верооніка Корюківський р-н,МОН,ДЮСШ 01.01.2007 4.20.6 б/р 0 Лисік Р.Г.
16 Сухобок Мілана Сновський р-н,МОН.ДЮСШ 08.03.2007 4.21.8 б/р 0 Лахадинов Є.О.
17 Геращенко Олександра Чернігівський р-н 00.00.2006 4.22.0 б/р 0 Гайовий А.І.
18 Алефіренко Єлізавета Чернігівський р-н 00.00.2006 4.27.3 б/р 0 Гайовий А.І..Паршуков В.С.
19 Маринченко Вікторія Чернігів, МОН, КДЮСШ -1 00.00.2008 4.27.5 б/р Ос Беркут Н.П.
20 Сергієнко Діана Чернігівський р-н 00.00.2006 4.29.5 б/р 0 Гайовий А.І.
21 Туз Анастасія Корюківський р-н,МОН,ДЮСШ 20.01.2006 4.30.7 б/р 0 Лисік Р.Г.
22 Пономарьова Євгенія Чернігівський р-н 00.00.2006 4.32.6 б/р 0 Гайовий А.І.
23 Демиденко Дар’я Сновський р-н,МОН.ДЮСШ 28.01.2007 4.33.5 б/р 0 Лахадинов Є.О.
24 Кордік Дар’я Чернігівський р-н 00.00.2008 4.40.6 б/р 0 Гайовий А.І.
25 Суярко Богдана Сновський р-н,МОН.ДЮСШ 20.01.2008 4.41.5 б/р 0 Івлєв В.Ю.
26 Єзута Кристина Чернігівський р-н 00.00.2006 4.53.1 б/р 0 Лісогор М.
Проценко Юлія Чернігівський р-н 00.00.2008 DNS Лісогор М.
Чаленко Маргарита Чернігів,»У»,ДЮСШ ЧМР 02.07.2007 DNS Хорева О.А.
Шестак Тетяна Чернігівський р-н 00.00.2007 DNS Лісогор М.
Лугова Кіра Н-Сіверський р-н 16.11.2006 DNS Циганков А.Ф.
Крос 1 км дівчата 2004-2005 р.н.
1 Копитько Анастасія Чернігів,У,ДЮСШ «Атлет» 21.03.2004 3.29.7 І-юн 24 Вятіорець С.Є..Середа С.С.
2 Сальна Вероніка Прилуки. МОН, ДЮСШ 26.08.2004 3.31.4 І-юн 21 Ракетський А.І.
3 Лугина Вікторія Чернігів,ОШВСМ 14.02.2005 3.38.6 І-юн 18 Лагункова Н.М.
4 Амукшина Арина Ніжин, МОН, КДЮСШ 08.08.2005 3.53.4 ІІ-юн 15 Кремез О.М.,Кремез М.П.
5 Купріянова Ангеліна Ріпкінський р-н,»К»,ДЮСШ 11.10.2004 3.57.1 ІІ-юн 13 Дубоносова Н.М.
6 Чобану Єлізавета Прилуцький р-н,МОН,ДЮСШ 19.02.2005 3.58.3 ІІ-юн 11 Куц А.С.
7 Куропаткіна Аліна Н-Сіверський, МОН, ДЮСШ 25.02.2005 3.59.9 ІІ-юн 9 Белявський І.М.
8 Євтушенко Тетяна Носівський р-н 19.01.2005 4.01.9 ІІ-юн 7 Шиша Н.О.
9 Середжимова Марія Козелецький р-н , МОН , ДЮСШ 09.07.2005 4.02.7 ІІІ-юн 3 Шарак О.В.
10 Ворушило Тетяна Н-Сіверський р-н 13.04.2005 4.02.8 ІІІ-юн 2 Циганков А.Ф.
11 Ковтун Вікторія Прилуцький р-н,МОН,ДЮСШ 22.07.2005 4.06.1 ІІІ-юн 0 Куц А.С.
12 Дохоян Ніна Ріпкінський р-н,»К»,ДЮСШ 29.04.2005 4.07.9 ІІІ-юн 0 Дубоносова Н.М.
13 Лимар Яна Прилуки. МОН, ДЮСШ 24.04.2005 4.08.4 б/р 0 Ракетський А.І.
14 Полюшко Валерія Сновський р-н,МОН.ДЮСШ 17.09.2005 4.10.6 б/р 0 Лахадинов Є.О.
15 Голоборода Марія Чернігівський р-н 00.00.2005 4.11.4 б/р 0 Ворчак В.В.
16 Пилипець Катерина Ніжин, МОН, КДЮСШ 02.02.2005 4.13.2 б/р 0  Левчук І.Л.
17 Мехед Крістіна Ніжин, МОН, КДЮСШ 15.02.2005 4.20.8 б/р 0 Кремез О.М.,Кремез М.П.
18 Кононець Анастасія Носівський р-н 14.01.2004 4.22.8 б/р 0 Шиша Н.О.
19 Симанчук Ірина Козелецький р-н , МОН , ДЮСШ 16.05.2005 4.25.7 б/р 0 Перещ Ю.М.
20 Митрофанова Ірина Корюківський р-н,МОН,ДЮСШ 21.06.2005 4.26.8 б/р 0 Сахута А.О.
21 Науменко Діана Корюківський р-н,МОН,ДЮСШ 21.07.2005 4.30.7 б/р 0 Сахута А.О.
22 Авраменко Анастасія Корюківський р-н,МОН,ДЮСШ 03.04.2005 4.31.6 б/р 0 Сахута А.О.
23 Бондаренко Наталія Коропський Р-н. ДЮСШ 07.09.2005 4.47.4 б/р Ос Лучко В.Л.
24 Майдан Тетяна Сновський р-н,МОН.ДЮСШ 04.03.2005 4.59.7 б/р 0 Медведьова Н.М.
Крос 2 км дівчата 2002-2003 р.н.
1 Дворніченко Яна Чернігів,У,ДЮСШ «Атлет» 20.07.2003 7.44.5 І-юн 24 Шульга О.П.
2 Федорчук Марія Чернігівський р-н 00.00.2003 8.03.8 І-юн 21 Паршуков В.С.,Лісогор М.А.
3 Кузьменко Анна Чернігів»У»ДЮСШ ЧМР 29.03.2003 8.15.8 І-юн 18 Лагункова Н.М.
4 Медуниця Наталія Прилуцький р-н,МОН,ДЮСШ 29.06.2002 8.21.4 ІІ-юн 15 Куц А.С.
5 Бурковець Анастасія Чернігівський р-н 00.00.2002 8.27.6 ІІ-юн 13 Ворчак В.В.
6 Хоренко Катерина Прилуки.МОН,ОДЮСШ з олім. видів 26.11.2002 8.28.7 ІІ-юн 11 Салівон Р.П.,Демешко С.В.
7 Сущенко Валерія Козелецький р-н , МОН , ДЮСШ 09.10.2003 8.34.9 ІІ-юн 9 Шарак О.В.
8 Брухно Тетяна Прилуки. МОН, ДЮСШ 16.02.2003 8.44.4 ІІ-юн 7 Мачульний Є.В.
9 Коробко Влада Н-Сіверський, МОН, ДЮСШ 10.10.2003 8.47.8 ІІІ-юн 5 Бренз А.М.
10 Шарпата Олеся Чернігів, КТКТ 00.00.2003 8.55.1 ІІІ-юн Ос Любенко А.А.
11 Моцар Лілія Сновський р-н,МОН.ДЮСШ 05.04.2003 9.07.3 ІІІ-юн 3 Медведьова Н.М.
12 Ворушило Діана Н-Сіверський р-н 03.06.2003 9.21.2 ІІІ-юн 2 Циганков А.Ф.
13 Романенко Катерина Прилуки.МОН,ОДЮСШ з олім. видів 17.11.2002 9.43.4 б/р 1 Тисенко С.Б.
14 Стовбуненко Ярина Сновський р-н,МОН.ДЮСШ 17.10.2002 10.35.7 б/р 0 Лахадинов Є.О.
Мушенко Вікторія Прилуцький р-н,МОН,ДЮСШ 04.02.2002 DNF Куц А.С.
Крос 3 км юніорки 2000-2001 р.н.
1 Діденко Ольга Чернігів»У»ДЮСШ ЧМР 04.06.2000 12.39.0 І 24 Рябов В.В.
2 Коротких Карина Чернігів»У»ДЮСШ ЧМР 09.10.2001 12.50.3 ІІ 21 Лагункова Н.М.
3 Сапон Марія Чернігів,»Д» 28.04.2001 13.03.9 ІІ 18 Зоц Н.Н.
4 Деньгуб Вікторія Н-Сіверський, МОН, КДЮСШ 24.01.2001 14.15.0 ІІІ 15 Клименко В.В.
5 Долган Катерина Прилуки.МОН,ОДЮСШ з олім. видів 11.05.2000 14.53.6 ІІІ 13 Салівон Р.П..Демешко С.В.
6 Лобода Ксенія Чернігів,»Д» 27.01.2001 14.57.4 ІІІ 11 Ткаченко І.В.
7 Деркач Станіслава Козелецький р-н , МОН , ДЮСШ 14.03.2001 15.15.8 б/р 9 Шарак О.В.
8 Сирбу Анастасія Чернігів»У»ДЮСШ ЧМР 01.05.2000 15.21.5 б/р 7 Рябов В.В.
9 Михайленко Ольга Чернігів,»Д» 15.03.2001 14.57.4 б/р 5 Ткаченко І.В.
Губко Наталія Чернігівський р-н 00.00.2000 DNS Ворчак В.В.
Крос 3 км жінки.
1 Дятлова Юлія Чернігів,ОШВСМ 18.08.1990 11.26.5 І 24 Лагункова Н.М..Клюєв А.О.
2 Циганова Анастасія Чернігів»У»ДЮСШ ЧМР 01.05.1999 12.54.7 ІІ 21 Рябов В.В.
3 Зоріна Марія Чернігів,»Д» 27.10.1998 14.50.6 ІІ 18 Ткаченко І.В.
4 Голубова Уляна Ніжинський р-н, К,  ДЮСШ 03.04.1997 15.10.7 ІІІ 15 Сахно В.К.
Естафета 4х500 м(юнак,дівчина,юніор.юніорка)
1 Тарасенко Віталіій Чернігів-1 5.21.9 48 Луценко В.В.
Дворніченко Яна Шульга О.П.
Бован Олексій Луценко В.В.
Стецкова Тетяна Кузьомко Л.М.
2 Соловьйов Євген Прилуки-1 5.29.3 42 Салівон Р.П.
Сальна Вероніка Ракетський А.І.
Ященко Максим
Михальченко Наталія
3 Похмурко Валерій Прилуки-2 5.57.6 36 Салівон Р.П.
Долган Катерина Ракетський А.І.
Яценко Данило
Хоренко Катерина
4 Садовніков Владислав Чернігів-2 6.01.8 30 Любенко А.А.
Дмитренко Аліна Кривоус Н.В.
Кравцов Сергій Луценко В.В.
Діденко Ольга Рябов В.В.
5 Герасимчук павло Чернігів-3 6.04.5 26 Лагункова Н.М.
Лугина Вікторія
Шкурай Олександр
Коротких Карина
6 Тебенко Владислав Чернігівський р-н 6.07.7 22 Гайовий А.І.
Федорчук Марія
Заровний Максим
Бурковець Анастасія
7 Даниш Богдан Ніжинський р-н 6.23.2 18 Сахно В.К.
Куниця Кристина
Шостка Володимир
Амукшина Аріна
8 Риховський Павло Н-Сіверський 6.26.9 14 Клименко В.В.
Коровка Влада Белявський І.М.
Рябуха Роман
Куропаткіна Аліна
9 Данилов Нікіта Сновський р-н 6.34.8 10 Медведьова Н.М.
Полюшко Валерія Івлєв В.Ю.
Черних Максим Лахадинов Є.О.
Моцар Лілія
10 Козлеченко Станіслав Н-Сіверський р-н 6.36.4 6 Циганков А.Ф.
Дзюгал Юлія
Голован Андрій
Коваленко Єлізавета
11 Наумчик Роман Корюківський р-н 6.42.4 4 Лисік Р.Г.
Васько Поліна Сахута А.О.
Кремач Дмитро
Науменко Діана
12 Федотов Олег Козелецький р-н 6.45.5 2 Потебня Л.І.
Семистрок Христина
Многоліт Роман
Сирай Катерина
Головний суддя змагань                                                                          (Рябов В.В.)
Головний секретар змагань                                                                    (Антонова В.Г.)
 

0 Комментарии

You can be the first one to leave a comment.

Оставить комментарий