Командний чемпіонат міста з легкої атлетики с

серед чоловіків та жінок 1999 р.н. і старших та

юнаків та дівчат 2000 р.н. та молодших

18-19 травня 2017 року

ОНСЦ «Чернігів»

 

Результати зі змінами (скачати)

 

Командні результати:

  1. КПНЗ ДЮСШ «Україна» ЧМР 311 очок
  2. КДЮСШ №1 МОН 249 очок
  3. КПНЗ ДЮСШ «Атлет» 243 очки
  4. КЗ ОДЮСШ з Олімпійських видів ЧОР 219 очок
  5. КДЮСШ №2 МОН 37 очок

 

Особисті результати:

№ з\п Прізвище, ім. я спортсмена Дата народження ФСТ ДЮСШ Результат Розряд Очки Прізвище, І.П. тренера
Біг 100м, жінки
1 Максименко Катерина 22.11.1998 У ДЮСШ 12.2 І 24 Кривоус Н.В.
Біг 100м, дівчата              
1 Дворніченко Яна 20.07.2003 У «Атлет» Ф-13.7 (13.8) ІІІ 24 Шульга О.П.
2 Онісіле Катерина 17.03.2002 У ДЮСШ Ф-13.8 (13.6) ІІІ 21 Плотіцини
3 Камко Інна 23.09.2000 МОН КДЮСШ №1 Ф-14.0 (14.0) ІІІ 18 Овчаренко І.М.
4 Лемеш Анастасія 11.11.2002 У ДЮСШ Ф-14.1 (14.0) ІІІ 15 Плотіцини
5 Мітькіна Вероніка 26.09.2002 У ДЮСШ Ф-14.1 (13.8) І юн 13 Плотіцини
6 Шкурко Юлія 28.09.2000 У ДЮСШ Ф-14.5 (14.5) І юн 11 Лагункова Н.М.
7 Басанько Елеонора 24.12.2001 У ДЮСШ 15.0 ІІ юн 9 Плотіцини
8 Крупка Анна 20.09.2003 У «Атлет» 15.1 ІІ юн 7 Шульга О.П.
9 Сом Валерія 2002 У ДЮСШ 15.1 ІІ юн 5 Плотіцини
10 Лебідь Дар я 12.02.2001 У ДЮСШ 15.2 ІІ юн 3 Філіпови
11 Медведєва Діана 11.04.2005 МОН КДЮСШ №2 15.4 ІІ юн 2 Шевчук О.Л.
12 Грязна Анастасія 14.02.2003 У «Атлет» 15.5 ІІ юн 1 Шульга О.П.
13 Бакеєва Катерина 11.12.2002 У «Атлет» 16.6 б/р 0 Вятіорець С.Є., Середа С.С.
Біг 100м чоловіки              
1 Красільник Ярослав 09.10.1999 МОН КДЮСШ №1 Ф-11.0 (11.0) І 24 Красільник Т.С.
2 Кравець Максим 08.04.1984   Чернігів Ф-11.1 (11.0) І 21 Луценко В.В.
3 Коптель Вадим 16.06.1998 МОН КДЮСШ №1 Ф-11.2 (11.1) І 18 Овчаренко І.М.
4 Муляр Дмитро 1998 У ДЮСШ Ф-11.6 (11.7) ІІІ 15  
5 Чатов Олександр 1998 У ДЮСШ Ф-11.7 (11.6) ІІІ 13 Кузьомко Л.М.
6 Дубовик Віктор 25.09.1995 У ДЮСШ Ф-11.9 (11.8) ІІІ 11 Філіпови
7 Понамарчук Юрій 23.01.1997 У ДЮСШ 11.8 ІІІ 9 Філіпови
8 Грицай Владислав 25.04.1997 У ЧНПУ 11.8 ІІІ Ос. Кузьомко Л.М.
9 Голуб Владислав 25.10.1991   ОШВСМ 11.9 ІІІ Ос. Філіпови
10 Кирик Владислав 04.11.1997 МОН КДЮСШ №1 11.9 ІІІ 7 Овчаренко І.М.
11 Ширай Вадим 16.07.1984   ДССТ 12.3 І юн Ос. Голуб В.В.
12 Харитонов Сергій 1998 У ЧНПУ 12.4 І юн Ос. Кузьомко Л.М.
13 Коваль Артем 05.06.1999 У ДЮСШ 12.5 І юн 5 Філіпови
14 Гурбик Андрій 07.05.1995 У ДЮСШ 14.4 б/р 3 Філіпови
100м, юнаки              
1 Маслюк Денис 13.06.2000 МОН КДЮСШ №1 Ф-11.6 (11.6) ІІІ 24 Овчаренко І.М.
2 Бован Олексій 21.08.2001   ОДЮСШ Ф-11.8 (11.9) ІІІ 21 Луценко В.В.
3 Осаревич В ячеслав 18.05.2001 У «Атлет» Ф-11.9 (12.0) ІІІ 18 Вятіорець С.Є., Середа С.С.
4 Шафіров Дмитро 07.09.2000   ОДЮСШ Ф-12.0 (12.1) ІІІ 15 Луценко В.В.
5 Мишко Ярослав 03.04.2002 У ДЮСШ Ф-12.2 (12.4) І юн 13 Філіпови
6 Гавриленко Максим 12.06.2003 МОН КДЮСШ-2 Ф-12.3 (12.4) І юн 11 Шевчук О.Л.
7 Мирний Данило 09.12.2002 У ДЮСШ 12.4 І юн 9 Філіпови
8 Кузін Ігор 16.02.2001 У «Атлет» 12.5 І юн 7 Корецька С.М.
9 Мишура Олег 16.12.2001 МОН КДЮСШ №1 12.5 І юн 5 Красільник Т.С.
10 Маруженко Богдан 25.01.2001 У «Атлет» 12.5 І юн 3 Корецька С.М.
11 Лукаш Максим 2000 У ДЮСШ 12.7 ІІ юн 2  
12 Шамрук Олександр 07.09.2001 У ДЮСШ 12.7 ІІ юн 1 Лагункова Н.М., Клюєв А.О.
13 Брика Богдан 01.06.2001 У «Атлет» 13.1 ІІІ юн 0 Вятіорець С.Є., Середа С.С.
14 Неділя Назар 08.07.2000 У ДЮСШ 13.5 ІІІ юн 0 Лагункова Н.М., Клюєв А.О.
15 Петренко Руслан 11.08.2005 МОН КДЮСШ №1 14.3 б/р 0 Беркут Н.П.
400м, жінки              
1 Жигун Яна 25.02.1998 У ДЮСШ 1.00.0 ІІ 24 Клюєв А.О., Лагункова Н.М.
2 Редько Іванна 21.05.1999 У ДЮСШ 1.04.9 ІІІ 21 Кузьомко Л.М.
3 Сігеті Оксана 04.03.1987   ЧКК 1.11.1 І юн Ос. Лісогор В.М.
400м, дівчата              
1 Стецкова Тетяна 09.03.2000 МОН КДЮСШ №1 1.03.5 ІІІ 24 Красільник Т.С.
2 Новгородська Євгенія 2000 У ДЮСШ 1.12.6 І юн 21  
3 Семикоз Маргарита 07.06.2000 У ДЮСШ 1.12.8 І юн 18 Лагункова Н.М.
4 Корнієнко Анастасія 2001 У ДЮСШ 1.21.5 б/р 15  
5 Козіна Інна 2001 У ДЮСШ 1.21.5 б/р 13  
6 Крикуха Яна 12.09.2000 У ДЮСШ 1.23.0 б/р 11 Лагункова Н.М.
400м, чоловіки              
1 Батуренко Ігор 03.11.1997 У ДЮСШ 52.7 ІІ 24 Рябов В.В., Кузьомко Л.М.
2 Крюков Денис 29.07.1999 У ДЮСШ 54.2 ІІІ 21 Клюєв А.О., Лагункова Н.М.
3 Піддубний Юрій 17.10.1999 МОН КДЮСШ №1 54.8 ІІІ 18 Овчаренко І.М.
4 Пісня Сергій 16.12.1997   ОДЮСШ 54.9 ІІІ 15 Луценко В.В.
5 Демидов Анатолій 1998 У ДЮСШ 58.1 І юн 13  
6 Гордійко Єгор 30.04.1999 У ДЮСШ 58.6 І юн 11 Рябов В.В.
7 Ничипоренко Андрій     ПТНЗ №5 59.6 ІІ юн Ос. Овчаренко І.М.
8 Хрущ Дмитро 26.08.1997 У ДЮСШ 1.01.6 ІІІ юн 9 Рябов В.В.
9 Яцика Юрій 1999 У ДЮСШ 1.07.7 б/р 7  
400м, юнаки              
1 Каранда Нікіта 25.01.2002   ОДЮСШ 52.7 ІІ 24 Масюк А.М., Хорт Т.М.
2 Осаревич В ячеслав 18.05.2001 У «Атлет» 53.4 ІІ 21 Вятіорець С.Є., Середа С.С.
3 Слісаренко Максим 16.04.2000   ОДЮСШ 56.0 ІІІ 18 Масюк А.М.
4 Сироватко Максим 01.02.2003 МОН КДЮСШ №2 58.3 І юн 15 Шевчук О.Л.
5 Чучуй Богдан 20.07.2001   ОДЮСШ 1.02.6 ІІІ юн 13 Луценко В.В.
  Чернобай Микола 07.03.2000 С ОКДЮСШ DNF Масюк А.М.
200м, жінки              
1 Максименко Катерина 22.11.1998 У ДЮСШ 26.1 ІІ 24 Кривоус Н.В.
2 Закатова Ярослава 30.07.1994 У ДЮСШ 26.3 ІІ 21 Філіпови
3 Редько Іванна 21.05.1999 У ДЮСШ 28.8 ІІІ 18 Кузьомко Л.М.
4 Дрозд Світлана 09.12.1996 МОН КДЮСШ №1 33.4 ІІІ юн 15 Овчаренко І.М.
200м, дівчата              
1 Стецкова Тетяна 09.03.2000 МОН КДЮСШ №1 27.2 ІІ 24 Красільник Т.С.
2 Камко Інна 23.09.2000 МОН КДЮСШ №1 29.3 І юн 21 Овчаренко І.М.
3 Жигалова Марина 12.03.2000 У «Атлет» 29.9 І юн 18 Корецька С.М.
4 Крупка Анна 20.09.2000 У «Атлет» 31.0 ІІ юн 15 Шульга О.П.
5 Тимченко Дар я 06.04.2002 У «Атлет» 31.7 ІІ юн 13 Корецька С.М.
6 Медведєва Діана 11.04.2005 МОН КДЮСШ №2 32.4 ІІІ юн 11 Шевчук О.Л.
7 Грязна Анастасія 14.02.2003 У «Атлет» 32.6 ІІІ юн 9 Шульга О.П.
8 Семикоз Маргарита 07.06.2000 У ДЮСШ 32.7 ІІІ юн 7 Лагункова Н.М.
9 Коритько Анастасія 03.05.2000 У «Атлет» 32.8 ІІІ юн 5 Корецька С.М.
200м, чоловіки              
1 Кравець Максим 08.04.1984   Чернігів 22.8 І Ос. Луценко В.В.
2 Батуренко Ігор 03.11.1997 У ДЮСШ 23.5 ІІ 24 Рябов В.В., Кузьомко Л.М.
3 Крюков Денис 29.07.1999 У ДЮСШ 24.0 ІІІ 21 Клюєв А.О., Лагункова Н.М.
4 Пісня Сергій 16.12.1997   ОДЮСШ 24.3 ІІІ 18 Луценко В.В.
5 Грицай Владислав 25.04.1997 У ЧНПУ 24.3 ІІІ Ос. Кузьомко Л.М.
6 Харитонов Сергій 1998 У ЧНПУ 25.1 ІІІ Ос. Кузьомко Л.М.
7 Коваль Артем 1999 У ДЮСШ 25.4 ІІІ 15 Філіпови
8 Чатов Олександр 1998 У ДЮСШ 25.8 І юн 13 Кузьомко Л.М.
Попруга Максим 1986   Чернігів DNF Cамостійно
200м, юнаки              
1 Каранда Нікіта 25.01.2002   ОДЮСШ 23.3 ІІ 24 Масюк А.М., Хорт Т.М.
2 Маслюк Денис 13.06.2000 МОН КДЮСШ №1 24.1 ІІІ 21 Овчаренко І.М.
3 Осаревия Вячеслав 18.05.2001 У «Атлет» 24.2 ІІІ 18 Вятіорець С.Є., Середа С.С.
4 Бован Олексій 21.08.2001   ОДЮСШ 24.3 ІІІ 15 Луценко В.В.
5 Мишко Ярослав 03.04.2002 У ДЮСШ 25.0 ІІІ 13 Філіпови
6 Сироватко Максим 01.02.2003 МОН КДЮСШ-2 25.5 ІІІ 11 Шевчук О.Л.
7 Гавриленко Максим 12.06.2003 МОН КДЮСШ-2 25.5 ІІІ 9 Шевчук О.Л.
8 Маруженко Богдан 25.01.2001 У «Атлет» 25.7 І юн 7 Корецька С.М.
9 Мишура Олег 16.12.2001 МОН КДЮСШ №1 26.0 І юн 5 Красільник Т.С.
10 Шамрук Олександр 07.09.2001 У ДЮСШ 26.4 І юн 3 Клюєв А.О., Лагункова Н.М.
11 Грищенко Владислав 18.09.2002 У КДЮСШ 26.5 І юн 2 Мельник О.М.
12 Кузін Ігор 16.02.2001 У «Атлет» 26.8 ІІ юн 1 Корецька С.М.
13 Бойко Нікіта 2003   ОДЮСШ 26.9 ІІ юн 0 Порядіна В.В.
800м, жінки              
1 Сігеті Оксана 04.03.1997   ЧКК 2.42.8 ІІІ Ос. Лісогор
800м, дівчата              
1 Дворніченко Яна 20.07.2003 У «Атлет» 2.46.7 ІІІ 24 Шульга О.П.
2 Лебідь Дар я 12.01.2001 У ДЮСШ 3.36.0 б/р 21 Філіпови
800м, чоловіки              
1 Казачок Василь 10.05.1996 У ДЮСШ 2.02.2 ІІ 24 Філіпови
2 Мироненко Костянтин 26.09.1998 МОН КДЮСШ №1 2.04.8 ІІ 21 Красільник Т.С.
3 Піддубний Юрій 17.10.1999 МОН КДЮСШ №1 2.07.8 ІІ 18 Овчаренко І.М.
4 Селезень Андрій 16.04.1998 У ДЮСШ 2.16.0 ІІІ 15 Лагункова Н.М.
5 Гордійко Єгор 30.04.1999 У ДЮСШ 2.16.9 ІІІ 13 Рябов В.В.
6 Хрущ Дмитро 26.08.1997 У ДЮСШ 2.29.3 І юн 11 Рябов В.В.
Пирожков Єгор 01.09.1999 У «Атлет» DNF Корецька С.М.
800м, юнаки              
1 Брика Богдан 01.06.2001 У «Атлет» 2.18.2 ІІІ 24 Вятіорець С.Є., Середа С.С.
2 Устинов Дмитро 02.12.2001 У ДЮСШ 2.31.1 ІІ юн 21 Мельник О.М.
1500, жінки              
1 Ващенко Марія 11.06.1996   ШВСМ 5.03.8 ІІ 24 Клюєв А.О., Лагункова Н.М.
1500м, дівчата              
1 Дворніченко Яна 20.07.2003 У «Атлет» 5.42.5 І юн 24 Шульга О.П.
2 Лугіна Вікторія 2005 У ДЮСШ 5.47.3 І юн 21 Лагункова Н.М.
1500м, чоловіки              
1 Секера Дмитро 10.01.1994 МОН КДЮСШ №1 4.20.6 ІІ 24 Овчаренко І.М.
2 Казачок Василь 10.05.1996 У ДЮСШ 4.22.5 ІІ 21 Філіпови
3 Мироненко Костянтин 26.09.1998 МОН КДЮСШ №1 4.26.0 ІІІ 18 Красільник Т.С.
4 Голуб Владислав 25.10.1991   ШВСМ 4.28.5 ІІІ 15 Філіпови
5 Слісаренко Сергій 30.12.1994 У ДЮСШ 4.40.1 ІІІ 13 Філіпови
6 Ширай Вадим 16.07.1984   ДССТ 4.47.9 ІІІ Ос. Голуб В.В.
7 Самусь Андрій 1998 У ДЮСШ 4.48.2 ІІІ 11  
8 Сотник Євгеній 09.01.1999 У ДЮСШ 4.48.3 ІІІ 9 Рябов В.В.
9 Скрипка Дмитро   У ДЮСШ 5.30.3 ІІІ юн 7 Рябов В.В.
10 Дем яненко Артем 15.08.1999 У ДЮСШ 5.52.5 ІІІ юн 5 Рябов В.В.
1500м, юнаки              
1 Ільченко Віталій 24.08.2000   СДЮШОР з л/с 4.48.9 ІІІ Ос. Сторожок В.П.
2 Гречанюк Владислав 27.02.2003 МОН КДЮСШ №1 5.31.9 ІІІ юн 24 Антонова В.Г.
3000м, чоловіки              
1 Сотник Євгеній 09.01.1999 У ДЮСШ 10.21.2 І юн 24 Рябов В.В.
2 Слісаренко Сергій 30.12.1994 У ДЮСШ 10.27.9 І юн 21 Філіпови
3 Ткач Сергій       12.31.8 ІІІ юн 18  
4 Селезньов Андрій 05.10.1999 У «Атлет» DNF Корецька С.М.
3000м, юнаки              
1 Гречанюк Владисав 27.02.2003 МОН КДЮСШ №1 12.05.2 ІІІ юн 24 Антонова В.Г.
400м з/б (0,84м)              
Слісаренко Максим 16.04.2000   ОДЮСШ DNF Масюк А.М.
Естафета 100-200-300-400м, дівчата              
1 Дворніченко Яна

Жигалова Марина

Крупка Анна

Корицька Анастасія

  У «Атлет» 2.49.1 б/р 24  
Естафета 200-400-600-800м, чоловіки              
1 Красільник Ярослав

Піддубний Юрій

Мироненко Костянтин

Секера Дмитро

  МОН КДЮСШ №1 4.55.5 24  
2 Дубовик Віктор

Батуренко Ігор

Казачок Василь

Морачевський Василь

  У ДЮСШ 4.56.0 21  
Естафета 100-200-300-400м, юнаки              
1 Каранда Нікіта

Мишко Ярослав

Гавриленко Максим

Сироватко Максим

      2.20.6 Ос.  
Довжина, жінки              
1 Сорока Анастасія 14.06.1997 У ДЮСШ 4,29м І юн 24 Лагункова Н.М.
2 Пацай Яна 1999 МОН КДЮСШ №1 3,91м ІІ юн 21 Овчаренко І.М.
3 Тимченко Вікторія 199 МОН КДЮСШ №1 3,75м ІІІ юн 18 Овчаренко І.М.
Довжина, дівчата              
1 Мойсейчик Ганна 2001 У ДЮСШ 4,26м І юн 24 Кривоус Н.В.
2 Камко Інна 23.09.2000 МОН КДЮСШ №1 4,11м ІІ юн 21 Овчаренко І.М.
3 Ніженець Анна 02.01.2003 МОН КДЮСШ №1 4,10м ІІ юн 18 Беркут Н.П.
4 Ващенко Дарина 03.07.2003 МОН КДЮСШ №1 4,00м ІІ юн 15 Беркут Н.П.
5 Бондар Ангеліна 14.07.2003 МОН КДЮСШ №1 3,96м ІІ юн 13 Беркут Н.П.
6 Якуш Оксана 2000 У ДЮСШ 3,93м ІІ юн 11 Кривоус Н.В.
Довжина, чоловіки              
1 Дейнеко Юрій 09.12.1996 МОН КДЮСШ №1 5,58м І юн 24 Овчаренко І.М.
2 Тосенко Демед 1999 У ДЮСШ 5,49м І юн 21 Лагункова Н.М.
3 Пономарчук Юрій 23.01.1997   ДЮСШ 5,34м І юн 18 Філіпови
4 Паляниця Олександр 1998   ОДЮСШ 5,30м І юн 15 Масюк А.М.
5 Коваль Артем 1999 У ДЮСШ 4,75м ІІ юн 13 Філіпови
6 Гурбик Андрій 07.05.1995 У ДЮСШ 4,41м ІІІ юн 11 Філіпови
Дубовик Віктор 25.09.1995 У ДЮСШ NM   Філіпови
Довжина, юнаки              
1 Кузін Ігор 16.02.2001 У «Атлет» 5,29м ІІ юн 24 Корецька С.М.
2 Лукаш Максим 2000 У ДЮСШ 5,24м ІІ юн 21  
3 Джиба Владислав 09.02.2001 У ДЮСШ 5,14м ІІ юн 18 Філіпови
4 Маруженко Богдан 25.01.2001 У «Атлет» 5,10м ІІ юн 15 Корецька С.М.
5 Грищенко Владислав 18.09.2002 У КДЮСШ 5,09м ІІ юн 13 Мельник О.М.
6 Мирний Данило 09.12.2002 У ДЮСШ 4,97м ІІ юн 11 Філіпови
7 Мишко Ярослав 03.04.2002 У ДЮСШ 4,89м ІІ юн 9 Філіпови
8 Петренко Руслан 11.08.2005 МОН КДЮСШ №1 4,63м ІІІ юн 7 Беркут Н.П.
9 Казанін Матвій 10.05.2007 МОН КДЮСШ №1 3,90м б/р 5 Беркут Н.П.
Копистко Кирило 2000 МОН КДЮСШ №1 NM Овчаренко І.М.
Потрійний, жінки              
1 Ручко Христина 15.05.1999 У ДЮСШ 9,50м ІІ юн 24 Кривоус Н.В.
Потрійний, чоловіки              
1 Пономарчук Юрій 23.01.1997 У ДЮСШ 11,53м ІІ юн 24 Філіпови
Потрійний, юнаки              
1 Грищенко Владислав 18.09.2002 У ДЮСШ 10,65м ІІІ юн 24 Мельник О.М.
2 Мишко Ярослав 03.04.2002 У ДЮСШ 10,06м ІІІ юн 21 Філіпови
Ядро 4кг, жінки              
1 Полоз Олена 1999   ОДЮСШ 10,48м ІІІ 24 Порядіна В.В.
2 Плющ Юлія 1998   ОДЮСШ 8,90м І юн 21 Порядіна В.В.
3 Чубара Дарина 1999   «Атлет» 6,91м ІІІ юн 18 Середа О.А.
4 Ушенко Альона 1998   «Атлет» 6,50м ІІІ юн 15 Середа О.А.
5 Горбатко Ангеліна 1999   ОДЮСШ 5,49м б/р 13 Порядіна В.В.
Ядро 3кг, дівчата              
1 Федоренко Сніжана 2000 У «Атлет» 9,62м ІІІ 24 Середа О.А.
2 Бреус Марія 2004     7,81м ІІ юн 21  
Ядро 7,257кг, чоловіки              
1 Попов Роман 12.10.1993 У ДЮСШ 15,53м КМС 50+24 Кондратенко П.Б.
2 Журба Вадим 11.09.1999 У «Атлет» 14,21м І 21 Середа О.А.
3 Кравченко Дмитро 1999 У ДЮСШ 12,60м ІІ 18 Кондратенко П.Б.
4 Ракуненко Денис 1997 У «Атлет» 12,60м ІІ 15 Середа О.А.
5 Вірич Юрій 1997   Інваспорт 11,96м ІІ 13 Середа О.А.
6 Мислик Микола 1983   Чернігів 10,83м ІІІ 11  
7 Баранов Владислав 1997 У «Атлет» 10,31м ІІІ 9 Середа О.А.
8 Шурхал Юрій 20.05.1997 К ДЮСШ 10,15м ІІІ 7 Порядіна В.В.
Ядро 5кг, юнаки              
1 Куріка Микита 2000 У «Атлет» 8,63м ІІІ юн 24 Середа О.А.
2 Криворучко Микола 2002 У «Атлет» 8,06м ІІІ юн 21 Середа О.А.
3 Биковець Олександр 2002   ОДЮСШ 7,92м б/р 18 Порядіна В.В.
Спис 600гр, жінки              
1 Полоз Олена 1999     22,00м І юн 24 Порядіна В.В.
Спис 600гр, дівчата (п/к спис 500гр)              
1 Малиш Аліна 2002   ОДЮСШ 16,60м ІІІ юн 24 Порядіна В.В.
п/к Бреус Марія 2005   ОДЮСШ 18,60м ІІІ юн Порядіна В.В.
Спис 800гр, чоловіки              
1 Кошіль  Дмитро 19.06.1998   ОДЮСШ 39,56м ІІ юн 24 Порядіна В.В.
2 Кравченко Дмитро 1998 У ДЮСШ 39,20м ІІ юн 21 Кондратенко П.Б.
3 Григоренко Олександр 04.01.1996 К ДЮСШ 36,60м ІІ юн 18 Порядіна В.В.
Спис 700гр,  юнаки (п/к спис 600гр)              
1 Бойко Микита 2003   ОДЮСШ 28,14м ІІ юн 24 Порядіна В.В.
2 Биковець Олександр 2002   ОДЮСШ 20,20м б/р 21 Порядіна В.В.
3 Кулініч Кирило 2002   ОДЮСШ 18,30м б/р 18 Порядіна В.В.
п/к Ладоха Владислав 12.09.2004   ОДЮСШ 18,96м б/р Порядіна В.В.

Головний суддя_______________________Масюк А.М.

 

Секретар _____________________________Філіпова В.І.

 

7 комментариев

  1. Ну Любитель бега:

    люди!! ЭТО ЖЕ УЖАС. А ГДЕ РЕЗУЛЬТАТИ? ПОЗОР ВСЕМ ТРЕНЕРАМ.

  2. track and field:

    З тренерів я б відзначив Андрія Масюка. Його учень Чернобай (2000 р.н.) біжить 400 м за 52,5. Ще один талант — Нікіта Каранда (2002 р.н.) — цю ж дистанцію долає за 52,7! Нема дорослих атлетів! Чомусь не працює такий сильний тренер як Сердюк В.І. І взагалі студентська легка атлетика дуже зміліла. Буде працювати на повну потужність стадіон з біговими доріжками, піднімуть з 1 вересня зарплату тренерам (зараз вона мінімальна) — і все наладиться…

    • Андрей:

      TRACK AND FIELD тебе сначала желательно проанализировать соревнования, посмотреть сколько и у какого тренера детей, а потом ВІДЗНАЧАТИ кого либо. (Масюк А. выставил 3 спортсменов, Нікіта Каранда — это спортсмен Хорт Т.)

  3. Ну Любитель бега:

    ну ну)

  4. ДЮСШ "Атлет":

    Уважаемый TRACK AND FIELD, если ваша задача заключается в том чтобы пропиарить А.Масюка, то Вы поступаете абсолютно верно. А вот если нужно «відзначити» лучшего тренера, то наверное необходимо упомянуть Таратухину Н.П., именно она стала победителем в 2016 г. согласно условий конкурса. Вторым за ней был Середа А.А.. Если этот критерий оценки не подходит, то можно предложить другой. Вадим Журба воспитанник тренера Середы А.А., будучи учеником средней школы с. Ивановка является членом штатной сборной команды Украины, выполнил отборочный норматив ЕАА для участия в Чемпионате Европы среди юниоров. А. Масюк ,как видите пока не дотягивает,

  5. Ну Любитель бега:

    Некоректное сравнение. в ДЮСШ АТЛЕТ многие тренера не дотягивают до уровня Середы Саши и он это доказал. Результат только у его воспитанников в школе. А остальные практически ноль.

  6. Ну Любитель бега:

    А Таратухина тренер с области а не с города то что я имел ввиду. Но перед ней действительно нужно снять шляпу. Она великий тренер и педагог.

Оставить комментарий