Кубок міста з легкої атлетики

серед чоловіків та жінок 1999 р.н. і старших та

юнаків та дівчат 2000 р.н. та молодших

27-28 вересня 2017 року

ОНСЦ «Чернігів»

 

Результати (скачати)

Особисті результати:

№ з\п Прізвище, ім. я спортсмена Дата народження ФСТ ДЮСШ Результат Розряд Прізвище, І.П. тренера
Біг 100м, жінки
1 Максименко Катерина 22.11.1998 У ДЮСШ Ф-12.9 (12.5) І Кузьомко Л.М.
2 Ковальова Валерія 02.12.1999 У ДЮСШ Ф-16.0 (15.6) ІІ юн Філіпови
Біг 100м, дівчата      
1 Стецкова Тетяна 09.03.2000 У ДЮСШ Ф-13.6 (13.2) ІІ Кузьомко Л.М., Красільник Т.С.
2 Красножон Софія 13.10.2004 У «Атлет Ф-14.0 (14.5) ІІІ Вятіорець С.Є., Середа С.С.
3 Копитько Анастасія 21.03.2004 У «Атлет Ф-14.2 (14.2) І юн Вятіорець С.Є., Середа С.С.
4 Прокопенко Валерія 2000 У ДЮСШ Ф-14.6 (14.2) І юн Філіпови
5 Довбах Аліна 04.02.2002 МОН КДЮСШ №1 Ф-14.9 (15.0) ІІ юн Овчаренко І.М.
6 Сирбу Анастасія 01.05.2000 У ДЮСШ Ф-15.0 (14.6) І юн Рябов В.В.
7 Тимченко Даша 06.04.2002 У «Атлет» Ф-15.2 (14.6) І юн КорецькаС.М.
8 Картак Валерія 10.01.2001 У «Атлет» 15.0 ІІ юн Шульга О.П.
9 Грязна Анастасія 14.02.2003 У «Атлет» 15.7 ІІІ юн Шульга О.П.
10 Рой Марія 23.06.2001 У «Атлет» 15.7 ІІІ юн Шульга О.П.
11 Лебідь Дар я 12.02.2001 У ДЮСШ 15.8 ІІІ юн Філіпови
12-13 Крупка Анна 20.09.2003 У «Атлет» 15.8 ІІІ юн Шульга О.П.
13-14 Соловйова Дар я 21.11.2004 У «Атлет» 15.8 ІІІ юн Шульга О.П.
15 Новгородська  Євгенія 2000 У ДЮСШ 16.0 ІІІ юн Любенко А.А.
16 Дзюба Марія 03.07.2005 МОН КДЮСШ №1 16.3 б\р Антонова В.Г.
17 Бакєєва Катерина 11.12.2002 У «Атлет» 16.3 б\р Вятіорець С.Є., Середа С.С.
18 Марченко Анжела 16.11.2002 У «Атлет» 16.3 б\р Шульга О.П.
19 Купрієнко Тетяна 20.01.2004 МОН КДЮСШ №1 16.4 б\р Антонова В.Г.
20 Дорофєєва Вікторія 24.08.2003 МОН КДЮШ №1 17.5 б\р Антонова В.Г.
Жигалова Марина 12.03.2000 У «Атлет» Ф-DQ (14.6) І юн Корецька С.М.
Біг 100м, чоловіки    
1 Кравець Максим 08.04.1984 Чернігів Ф-11.2 (11.7) ІІ Луценко В.В.
2 Дворников Андрій 06.01.1995 У «Атлет» Ф-11.7 (12.0) ІІІ Вятіорець С.Є., Середа С.С.
3 Батуренко Ігор 03.11.1997 У ДЮСШ Ф-12.0 (12.1) ІІІ Кузьомко Л.М., Рябов В.В.
4 Муляр Дмитро 1998 У ДЮСШ Ф-12.2 (12.4) І юн Любенко А.А.
5 Пономарчук Юрій 23.01.1997 У ДЮСШ Ф-12.2 (12.3) І юн Філіпови
6 Харитонов Сергій 1998 У ЧНПУ Ф-12.4 (12.8) І юн Кузьомко Л.М.
7 Йовенко Сергій 1997 У ДЮСШ Ф-12.6 (12.3) ІІ юн Любенко А.А.
8 Демидов Анатолій 1998 У ДЮСШ Ф-12.8 (12.8) ІІ юн Любенко А.А.
9 Коваль Артем 05.06.1999 У ДЮСШ 12.9 ІІ юн Філіпови
10 Лобур Валентин 13.05.1999 У ДЮСШ 13.0 ІІ юн Філіпови
Біг 100м, юнаки      
1 Довгий Денис 12.06.2001 У «Атлет» Ф-11.3 (12.0) ІІ Шульга О.П.
2 Чернобай Микола 07.03.2000 ОДЮСШ з олімп. Видів Ф-11.4 (12.1) ІІ Масюк А.М.
3 Землинський Богдан 18.10.2000 У «Атлет» Ф-11.9 (12.1) ІІІ Шульга О.П.
4 Маслюк Денис 13.06.2000 МОН КДЮСШ №1 Ф-12.0 (12.2) ІІІ Овчаренко І.М.
5 Осаревич В ячеслав 18.05.2001 У «Атлет» Ф-12.2 (12.2) І юн Вятіорець С.Є., Середа С.С.
6 Маруженко Богдан 25.01.2001 У «Атлет» Ф-12.4 (12.3) І юн Корецька С.М.
7 Мишко Ярослав 03.04.2002 У ДЮСШ Ф-12.5 (12.3) І юн Філіпови
8 Слиш Олександр 12.10.2000 У «Атлет» Ф-12.7 (12.4) І юн Шульга О.П.
9-10 Кузін Ігор 16.02.2001 У «Атлет» 12.8 ІІ юн Корецька С.М.
9-10 Бистревський Ігор 17.01.2003 У «Атлет» 12.8 ІІ юн Вятіорець С.Є., Середа С.С.
11 Мишура Олег 16.12.2001 МОН КДЮСШ №1 13.0 ІІ юн Красільник Т.С.
12 Шабанов Анатолій 13.10.2001 У ДЮСШ 13.0 ІІ юн Лагункова Н.М.
13 Зайченко Данило 26.11.2003 МОН КДЮСШ №1 13.1 ІІІ юн Антонова В.Г.
14 Ступаченко Андрій 01.03.2002 МОН КДЮСШ №1 13.2 ІІІ юн Овчаренко І.М.
15 Коломієць Микита 19.11.2001 У «Атлет» 13.3 ІІІ юн Вятіорець С.Є., Середа С.С.
16 Брика Богдан 01.06.2001 У «Атлет» 13.5 ІІІ юн Вятіорець С.Є., Середа С.С.
17 Черніченко Євгеній 06.01.2004 У «Атлет» 13.6 ІІІ юн Шульга О.П.
18 Войтенко Владилен 11.08.2001 ОДЮСШ з олімп.видів 13.6 ІІІ юн Луценко І.В.
19-20 Василенко Дмитро 29.09.2001 У «Атлет» 13.8 ІІІ юн Корецька С.М.
19-20 Попружний Тарас 31.08.2002 У «Атлет» 13.8 ІІІ юн Вятіорець С.Є., Середа С.С.
21 Ніколаенко Кирило 26.01.2002 У «Атлет» 13.9 ІІІ юн Вятіорець С.Є., Середа С.С.
22 Барбаш Нікіта 07.06.2004 МОН КДЮСШ №1 15.3 б\р Антонова В.Г.
23 Міхеєнко Тимур 14.12.2003 МОН КДЮСШ №1 15.8 б\р Беркут Н.П.
24 Гук Віталій 24.03.2005 У «Атлет» 15.8 б\р Вятіорець С.Є., Середа С.С.
25 Ващенко Олег 25.06.2004 МОН КДЮСШ №1 16.5 б\р Беркут Н.П.
Біг 300м, жінки   
1 Максименко Катерина 22.11.1998 У ДЮСШ 47.6 ІІІ Кузьомко Л.М.
2 Баєва Катерина 10.06.1999 ЧНПУ 49.5 І юн Рябов В.В.
Біг 300м, дівчата      
1 Стецкова Тетяна 09.03.2000 МОН КДЮСШ №1 45.1 ІІІ Кузьомко Л.М., Красільник Т.С.
2 Копитько Анастасія 21.03.2004 У «Атлет» 46.1 ІІІ Вятіорець С.Є., Середа С.С.
3 Лемеш Анастасія 11.11.2002 У ДЮСШ 49.1 І юн Плотіцини
4 Примаченко Анастасія 2004 МОН КДЮСШ №1 49.3 І юн Красільник Т.С.
5 Олійник Анжеліка 10.08.2005 ОДЮСШ з олімп. видів 49.6 І юн Луценко В.В.
6 Сирбу Анастасія 01.05.2000 У ДЮСШ 50.0 І юн Рябов В.В.
7 Медвідь Мирослава 24.08.2004 У ДЮСШ 51.3 ІІ юн Лагункова Н.М.
8 Суярко Ксенія 2004 МОН КДЮСШ №1 51.7   ІІ юн Красільник Т.С.
9 Бакеєва Катерина 11.12.2002 У «Атлет» 53.3 ІІІ юн Вятіорець С.Є., Середа С.С.
10 Новгородська Євгенія 2000 У ДЮСШ 53.6 ІІІ юн Любенко А.А.
11 Довбах Аліна 04.02.2002 МОН КДЮСШ №1 58.7     б\р Овчаренко І.М.
12 Лебідь Дар я 12.02.2001 У ДЮСШ 59.9 б\р Філіпови
Біг 300м, чоловіки 
1 Батуренко Ігор 03.11.1997 У ДЮСШ 37.6 ІІІ Рябов В.В., Кузьомко Л.М.
2 Кравець Максим 08.04.1984 Чернігів 37.6 ІІІ Луценко В.В.
3 Дворников Андрій 06.01.1995 У «Атлет» 38.3 ІІІ Вятіорець С.Є., Середа С.С.
4 Крюков Денис 29.07.1999 У ДЮСШ 38.7 ІІІ Клюєв А.О., Лагункова Н.М.
5 Пісня Сергій 16.12.1997 ОДЮСШ 38.8 ІІІ Луценко В.В.
6 Муляр Дмитро 1998 У ДЮСШ 39.7 ІІІ Любенко А.А.
7 Гордійко Єгор 30.04.1999 У ДЮСШ 41.1 І юн Рябов В.В.
8 Харитонов Сергій 1998 У ЧНПУ 42.5 ІІ юн Кузьомко Л.М.
9 Резнік Ігор 1998 МОН КДЮСШ №1 43.0 ІІ юн Овчаренко І.М.
10 Щербак Олександр 28.06.1990 44.7 ІІІ юн Самостійно
Біг 300м, юнаки      
1 Бован Олексій 21.08.2001 ОДЮСШ з олімп. видів 38.1 ІІІ Луценко В.В.
2 Осаревич В ячеслав 18.05.2001 У «Атлет» 38.9 ІІІ Вятіорець С.Є., Середа С.С.
3 Бистревський Ігор 17.01.2003 У «Атлет» 41.4 І юн Вятіорець С.Є., Середа С.С.
4 Шабанов Анатолій 13.10.2001 У ДЮСШ 42.8 ІІ юн Лагункова Н.М.
5 Коломієць Микита 19.11.2001 У «Атлет» 42.9 ІІ юн Вятіорець С.Є., Середа С.С.
6 Лавський Олег 05.04.2000 У ДЮСШ 43.0 ІІ юн Лагункова Н.М.
7 Устинов Дмитро 02.12.2001 У ДЮСШ 43.3 ІІ юн Лагункова Н.М.
8 Ступаченко Андрій 01.03.2002 МОН КДЮСШ №1 43.3 ІІ юн Овчаренко І.М.
9 Грищенко Владислав 18.09.2002 У ДЮСШ 45.6 ІІІ юн Лагункова Н.М.
10 Чалюк Маским 25.11.2003 У «Атлет» 48.6 б\р Вятіорець С.Є., Середа С.С.
11 Гук Віталій 24.03.2005 У «Атлет» 50.9 б\р Вятіорець С.Є., Середа С.С.
Чернобай Микола 07.03.2000 ОДЮСШ з олімп. видів DNF Масюк А.М.
Біг 600м, жінки    
1 Циганова Анастасія 07.01.1999 У ДЮСШ 2.01.2 б\р Рябов В.В.
2 Шкурко Юлія 28.09.1999 У ДЮСШ 2.13.0 б\р Лагункова Н.М., Клюєв А.О.
Біг 600м, дівчата      
1 Копитько Анастасія 21.03.2004 У «Атлет» 1.49.5 б\р Вятіорець С.Є., Середа С.С.
2 Сергусь Марія 17.12.2001 МОН КДЮСШ №1 1.54.3 б\р Овчаренко І.М.
3 Медвідь Мирослава 24.08.2001 У ДЮСШ 2.03.4 б\р Лагункова Н.М.
4 Вінніченко Анастасія 06.01.2002 МОН КДЮСШ №1 2.04.3 б\р Антонова В.Г.
5 Семикоз Маргарита 07.06.2000 У ДЮСШ 2.05.3 б\р Лагункова Н.М., Клюєв А.О.
6 Замашкіна Карина 21.03.2003 МОН КДЮСШ №1 2.22.0 б\р Беркут Н.П.
Біг 600м, чоловіки    
1 Корогод Дмитро 30.07.1996 У ДЮСШ 1.27.6 б\р Філіпови
2 Казачок Василь 10.05.1996 У ДЮСШ 1.28.2 б\р Філіпови
3 Мироненко Костянтин 26.09.1998 МОН КДЮСШ №1 1.30.1 б\р Красільник Т.С.
4 Гордійко Єгор 30.04.1999 У ДЮСШ 1.32.0 б\р Рябов В.В.
5 Пісня Сергій 16.12.1997 ОДЮСШ з олімп.видів 1.32.3 б\р Луценко В.В.
6 Галушка Максим 26.06.1999 МОН КДЮСШ №1 1.36.4 б\р Антонова В.Г.
7 Селезень Андрій У ДЮСШ 1.37.0 б\р Любенко А.А.
Біг 600м, юнаки 
1 Рева Євгеній 23.04.2000 У ДЮСШ 1.28.8 б\р Рябов В.В.
2 Осаревич В ячеслав 18.05.2001 У «Атлет» 1.30.4 б\р Вятіорець С.Є., Середа С.С.
3 Кравцов Сергій 27.11.2000 ОДЮСШ з олімп.видів 1.33.0 б\р Луценко В.В.
4 Брика Богдан 01.06.2001 У «Атлет» 1.40.2 б\р Вятіорець С.Є., Середа С.С.
5 Лавський Олег 05.04.2000 У ДЮСШ 1.44.3 б\р Лагункова Н.М.
6 Коробко Богдан 05.05.2002 ОДЮСШ з олімп.видів 1.44.4 б\р Луценко В.В.
7 Шкурай Олександр 29.01.2000 У ДЮСШ 1.48.3 б\р Лагункова Н.М.
8 Шабанов Анатолій 13.10.2001 У ДЮСШ 1.50.4 б\р Лагункова Н.М.
9 Петренко Руслан 11.08.2005 МОН КДЮСШ №1 1.50.5 б\р Беркут Н.П.
10 Писарев Михайло 27.03.2003 У ДЮСШ 1.50.9 б\р Філіпови
11 Бутенко Олег 27.02.2003 МОН КДЮСШ №1 1.59.0 б\р Антонова В.Г.
12 Чалюк Максим 25.11.2003 У «Атлет» 2.02.0 б\р Вятіорець С.Є., Середа С.С.
13 Міхеєнко Тимур 14.12.2003 МОН КДЮСШ №1 2.10.1 б\р Беркут Н.П.
14 Барбаш Нікіта 07.06.2004 МОН КДЮСШ №1 2.40.5 б\р Антонова В.Г.
Біг 1000м, дівчата  
1 Сергусь Марія 17.12.2001 МОН КДЮСШ №1 3.37.4 ІІІ Оваренко І.М.
2 Діденко Ольга 04.06.2000 У ДЮСШ 3.50.8 І юн Рябов В.В.
3 Вінніченко Анастасія 06.01.2002 МОН КДЮСШ №1 4.03.2 ІІ юн Антонова В.Г.
Біг 1000м, чоловіки 
1 Казачок Василь 10.05.1996 У ДЮСШ 2.41.7 ІІ Філіпови
2 Корогод Дмитро 30.07.1996 У ДЮСШ 2.41.8 ІІ Філіпови
3 Секера Дмитро 1994 2.42.8 ІІ Овчаренко І.М.
4 Мироненко Костянтин 26.09.1998 МОН КДЮСШ №1 2.42.9 ІІ Красільник Т.С.
5 Піддубний Юрій 1999 МОН КДЮСШ №1 2.47.5 ІІІ Овчаренко І.М.
6 Селезень Андрій 1998 У ДЮСШ 2.58.8 ІІІ Любенко А.А.
Біг 1000м, юнаки     
1 Рева Євгеній 23.04.2000 У ДЮСШ 2.42.3 ІІ Рябов В.В.
2 Кравцов Сергій 27.11.2000 ОДЮСШ з олімп.видів 3.00.0 ІІІ Луценко В.В.
3 Шкурай Олександр 29.01.2000 У ДЮСШ 3.10.3 І юн Лагункова Н.М.
4 Музика Микола 17.03.2003 МОН КДЮСШ №1 3.19.6 ІІ юн Беркут Н.П.
5 Петренко Руслан 11.08.2005 МОН КДЮСШ №1 3.36.5 б\р Беркут Н.П.
Естафета 4*100м, чоловіки    
1 Довгий Денис

Землинський Богдан

Осаревич В яеслав

Дворников Андрій

У «Атлет» 46.6 І юн Шульга О.П.

Шульга О.П.

Вятіорець С.Є., Середа С.С.

Вятіорець С.Є., Середа С.С.

2 Ніколаєнко Кирило

Попружний Тарас

Коломієць Микита

Чалюк Максим

У «Атлет» 56.1 ІІІ юн Вятіорець С.Є., Середа С.С.

Вятіорець С.Є., Середа С.С.

Вятіорець С.Є., Середа С.С.

Вятіорець С.Є., Середа С.С.

Естафета 4*400м, чоловіки  
1 Корогод Дмитро

Козааок Василь

Крюков Денис

Рева Євгеній

У ДЮСШ 3.45.5 ІІІ Філіпови

Філіпови

Лагункова Н.М.

Рябов В.В.

2 Бован Олексій

Кравцов Сергій

Пісня Сергій

Коробко Богдан

ОДЮСШ з олімпійських видів спорту 3.56.0 ІІ юн Луценко В.В.

Луценко В.В.

Луценко В.В.

Луценко В.В.

Довжина, дівчата      
1 Ніженець Анна 02.01.2003 МОН КДЮСШ №1 4,10м ІІ юн Беркут Н.П.
2 Ващенко Дарина 03.07.2003 МОН КДЮСШ №1 3,96м ІІ юн Беркут Н.П.
3 Бондар Ангеліна 14.07.2003 МОН КДЮСШ №1 3,59м ІІІ юн Беркут Н.П.
4 Купрієнко Тетяна 20.01.2004 МОН КДЮСШ №1 3,42м б\р Антонова В.Г.
5 Дзюба Марія 03.07.2005 МОН КДЮСШ №1 3,34м б\р Антонова В.Г.
6 Дорофєєва Вікторія 24.08.2003 МОН КДЮСШ №1 3,03м б\р Антонова В.Г.
Замашкіна Карина 21.03.2003 У ДЮСШ NM Кривоус Н.В.
Довжина, чоловіки 
1 Тосенко Данило 1999 У ДЮСШ 5,77м І юн Любенко А.А.
2 Пономарчук Юрій 23.01.1997 ДЮСШ 5,32м І юн Філіпови
3 Коваль Артем 1999 У ДЮСШ 4,99м ІІ юн Філіпови
4 Лобур Валентин 13.05.1999 У ДЮСШ 4,55м ІІІ юн Філіпови
Довжина, юнаки     
1 Степанов Олексій 29.03.2001 ОДЮСШ з олімп видів 5,09м ІІ юн Луценко В.В.
2 Кузін Ігор 16.02.2001 У «Атлет» 5,05м ІІ юн Корецька С.М.
3 Маруженко Богдан 25.01.2001 У «Атлет» 4,92м ІІ юн Корецька С.М.
4 Грищенко Владислав 18.09.2002 У КДЮСШ 4,76м ІІ юн Лагункова Н.М.
5 Петренко Руслан 11.08.2005 МОН КДЮСШ №1 4,30м ІІІ юн Беркут Н.П.
6 Міхеєнко Тимур 14.12.2003 МОН КДЮСШ №1 3,82м б\р Беркут Н.П.
7 Казанін Матвій 10.05.2007 МОН КДЮСШ №1 3,58м б\р Беркут Н.П.
Потрійний, чоловіки  
1 Пономарчук Юрій 23.01.1997 У ДЮСШ 11,30м ІІ юн Філіпови
2 Тосенко Данило 1999 У ДЮСШ 11,05м ІІ юн Любенко А.А.
3 Коваль Артем 05.06.1999 У ДЮСШ 9,63м б\р Філіпови
Потрійний, юнаки      
1 Землинський Богдан 18.10.2000 У «Атлет» 11,22м ІІ юн Шульга О.П.
2 Попружний Тарас 31.08.2002 У «Атлет» 10,71м ІІІ юн Вятіорець С.Є., Середа С.С.
3 Ніколаєнко Кирило 26.01.2002 У «Атлет» 10,13м ІІІ юн Вятіорець С.Є., Середа С.С.
4 Мишко Ярослав 03.04.2002 У ДЮСШ 9,90м б\р Філіпови
5 Петренко Руслан 11.08.2005 МОН КДЮСШ №1 8,54м б\р Беркут Н.П.
Ядро 4кг, жінки      
1 Полоз Олена 12.03.1999 ОДЮСШ з олімп видів 10,19м ІІ Порядіна В.В.
2 Плющ Юлія 1998 ОДЮСШ з олімп видів 9,20м ІІІ Порядіна В.В.
Ядро 3кг, дівчата      
1 Лупинос Катерина 01.02.2000 ОДЮСШ з олімп.видів 13,12м ІІ Порядіна В.В.
2 Осадча Дарина 27.07.2000 ОДЮСШ з олімп.видів 10,73м ІІІ Порядіна В.В.
3 Федоренко Сніжана 28.08.2000 У «Атлет» 10,67м ІІІ Середа О.А.
2 Бреус Марія 31.03.2005 ОДЮСШ з олімп.видів 8,16м І юн Порядіна В.В.
Ядро 7,257кг, чоловіки     
1 Журба Вадим 11.09.1999 У «Атлет» 14,20м І Середа О.А.
2 Кравченко Дмитро 1999 У ДЮСШ 12,80м ІІ Кондратенко П.Б.
3 Ракуненко Денис 1997 У «Атлет» 11,86м ІІ Середа О.А.
4 Вірич Юрій 1997 ДЮСШ інвалідів «Інваспорт» 10,63м ІІІ Середа О.А.
5 Шурхал Юрій 20.05.1997 ОДЮСШ з олімп.видів 9,80м ІІІ Порядіна В.В.
6 Смешенко Олександр 24.08.1998 ОДЮСШ з олімп.видів 7,56м б\р Порядіна В.В.
Ядро 5кг, юнаки      
1 Куріка Микита 18.11.2000 У «Атлет» 9,45м ІІІ юн Середа О.А.
2 Бутенко Тимофій 01.04.2000 ДЮСШ інвалідів «Інваспорт» 9,00м ІІІ юн Середа О.А.
3 Биковець Олександр 2002 ОДЮСШ 7,96м б\р Порядіна В.В.
4 Криворучко Микола 2002 У «Атлет» 7,85м б\р Середа О.А.
Спис 600гр, жінки   
1 Полоз Олена 12.03.1999 ОДЮСШ з олімп.видів 25,80м ІІІ Порядіна В.В.
Спис 600гр, дівчата       
1 Бреус Марія 31.03.2005 ОДЮСШ з олімп.видів 21,80м І юн Порядіна В.В.
2 Кашпур Анна 23.11.2006 ОДЮСШ з олімп.видів 14,50м б\р Порядіна В.В.
Спис 800гр, чоловіки
1 Кошіль  Дмитро 19.06.1998 ОДЮСШ з олімп.видів 46,06м ІІІ Порядіна В.В.
2 Григоренко Олександр 04.01.1996 ОДЮСШ з олімп.видів 43,10м ІІІ Порядіна В.В.
3 Кравченко Дмитро 04.02.1999 У ДЮСШ 41,92м ІІІ Кондратенко П.Б.
4 Васюк Андрій 05.09.1997 У ДЮСШ 41,13м ІІІ Кондратенко П.Б.
5 Звонарев Дмитро 13.05.1999 У ДЮСШ 40,80м ІІІ Кондратенко П.Б.
6 Склярук Сергій 09.06.1998 У ДЮСШ 40,10м ІІІ Кондратенко П.Б.
Спис 600гр, юнаки     
1 Ладоха Владислав 12.09.2004 ОДЮСШ з олімп.видів 25,80м ІІІ юн Порядіна В.В.
2 Олексеєнко Олег 20.10.2004 ОДЮСШ з олімп.видів 19,30м б\р Порядіна В.В.
3 Коваленко Данило 25.06.2006 ОДЮСШ з олімп.видів 16,73м б\р Порядіна В.В.

 

Головний суддя_______________________Рябов В.В.

 

Секретар _____________________________Антонова В.Г.

 

3 комментария

  1. Ну Любитель бега:

    Не результаты, а ужас тихий.

    • Сейчас не за результат нужно беспокоиться, а за количество участников…
      Будет так и далее, то со временем некому будет хоть какой-то результат показать.

  2. Виталий:

    Надо больше о спортсменах думать!!!!

Оставить комментарий