Клуб любителів бігу «Баргузин»
Відділ по фізичній культурі та спорту Чернігівської міської ради
Міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх»

ПРОТОКОЛ
«Маcсового легкоатлетичного пробігу, присв’яченого пам’яті почесного працівника
фізичної культури та спорту України Костянова Г.І.«

Результати (скачати)

 

04 листопада 2017 рік

м.Чернігів ЦПКіВ

Загальний залік 3000 м
Місце абс. Місце кат. Категорія Старт. номер Прізвище,ім’я Місто Клуб Результат
1 1 Ч18 6488 Давиденко Микола Ніжин Прометей 9.32.8
2 2 Ч18 77 Секера Дмитро Чернігів 9.41.4
3 3 Ч18 2054 Сотник Євген Корюківка Атлант V-2 9.48.8
4 4 Ч18 209 Мироненко Костянтин Чернігів КДЮСШ-1 9.55.7
5 5 Ч18 1342 Рева Євген Н.- Сіверський ДЮСШ ЧМР 10.08.4
6 6 Ч18 132 Кореба Андрій Горностаївка 10.11.7
7 7 Ч18 128 Фонов Вячеслав Чернігів Атлант V-2 10.17.7
8 8 Ч18 81 Бурлака Денис Чернігів Академія ДПтС 10.22.2
9 9 Ч18 3110 Піддубний Юрій Чернігів КДЮСШ-1 10.25.1
10 10 Ч18 37 Романенко Олександр Ніжин Прометей 10.25.6
11 11 Ч18 93 Титаренко Максим Чернігів Академія ДПтС 10.33.7
12 12 Ч18 315 Крюков Денис Чернігів ДЮСШ ЧМР 10.42.0
13 13 Ч18 98 Лук’янчик Влад Чернігів Академія ДПтС 10.52.9
14 1 Ч40 124 Сахно Володимир Ніжин Прометей 10.56.9
15 1 Ж18 17 Жмурко Анна Чернігів ДЮСШ ЧМР 11.00.0
16 15 Ч18 130 Деревянко Ярослав Чернігів Атлант V-2 11.02.1
17 16 Ч18 83 Завялов Вячеслав Чернігів Академія ДПтС 11.15.7
18 2 Ж18 1060 Ващенко Марія Чернігів 11.21.0
19 17 Ч18 90 Кобус Станіслав Чернігів Академія ДПтС 11.21.5
20 1 Ч50+ 412 Веремійченко Володимир Чернігів Атлант V-2 11.41.1
21 18 Ч18 121 Салівончик Євген Чернігів Атлант V-2 11.58.7
22 2 Ч50+ 7 Легеда Анатолій Чернігів Атлант V-2 11.59.0
23 19 Ч18 71 Шульга Влад Чернігів Академія ДПтС 11.59.5
24 20 Ч18 61 Голосок Назар Чернігів Академія ДПтС 11.59.6
25 21 Ч18 118 Бойко Влад Чернігів Академія ДПтС 12.01.3
26 22 Ч18 69 Дудар Олександр Чернігів Академія ДПтС 12.12.1
27 23 Ч18 72 Алінкін Роман Чернігів Академія ДПтС 12.15.1
28 24 Ч18 65 Пилипович Влад Чернігів Академія ДПтС 12.23.9
29 25 Ч18 57 Анікієнко Олександр Чернігів Академія ДПтС 12.28.7
30 26 Ч18 60 Гавриш Назар Чернігів Академія ДПтС 12.32.5
31 27 Ч18 124 Горба Роман Чернігів Академія ДПтС 12.33.7
32 28. Ч18 67 Смірнов Владислав Чернігів Академія ДПтС 12.40.2
33 29 Ч18 113 Юр’єв Гліб Чернігів Академія ДПтС 12.44.9
34 3 Ч50+ 5 Ушак Валерій Чернігів Атлант-V2 12.45.8
35 31 Ч18 96 Яременко Іван Чернігів Академія ДПтС 12.49.1
36 2 Ч40 331 Биченок Павло Чернігів Біговий Чернігів 12.50.2
37 32 Ч18 123 Кордунян Денис Чернігів Академія ДПтС 12.50.4
38 33 Ч18 59 Мадюдя Петро Чернігів Академія ДПтС 13.01.9
39 34 Ч18 82 Пархомчук Богдан Чернігів Академія ДПтС 13.04.3
40 35 Ч18 58 Лутченко М. Чернігів Академія ДПтС 13.06.3
41 3 Ч40 1 Ткаченко Іван Чернігів Академія ДПтС 13.09.9
42 36 Ч18 80 Цапко Руслан Чернігів Академія ДПтС 13.15.8
43 37 Ч18 73 Ганжа Євген Чернігів Академія ДПтС 13.21.4
44 38 Ч18 87 Ярош Сергій Чернігів Академія ДПтС 13.24.6
45 39 Ч18 76 Поляновський Влад Чернігів Академія ДПтС 13.34.9
46 40 Ч18 119 Єфіменко Олександр Чернігів Академія ДПтС 13.34.7
47 41 Ч18 116 Юрко Євген Чернігів Академія ДПтС 13.39.9
48 42 Ч18 117 Харченко Максим Чернігів Академія ДПтС 13.41.4
49 43 Ч18 70 Данельський Віталій Чернігів Академія ДПтС 13.41.5
50 44 Ч18 74 Ковальов Влад Чернігів Академія ДПтС 13.44.8
51 45 Ч18 100 Обраменко Вячеслав Чернігів Академія ДПтС 13.47.4
52 46 Ч18 5 Карась Сєргєй Гусь-Хрустальний Деснян. Правда 13.53.7
53 4 Ч50+ 56 Пилипенко Віктор Чернігів Атлант V-2 13.54.2
54 47 Ч18 44 Неділя Руслан Чернігів Академія ДПтС 14.00.8
55 48 Ч18 99 Романюк Михайло Чернігів Академія ДПтС 14.27.8
56 3 Ж18 963 Валієва Карина Ніжин Прометей 14.30.0
57 49 Ч18 62 Драпій Влад Чернігів Академія ДПтС 14.32.6
58 5 Ж18 198 Кубрак Алла Ніжин Прометей 14.34.0
59 50 Ч18 111 Лагутін Вадим Чернігів Академія ДПтС 14.36.5
60 51 Ч18 78 Туровець Олександр Чернігів Академія ДПтС 14.39.4
61 52 Ч18 75 Карпинський Костянтин Чернігів Академія ДПтС 14.41.8
62 53 Ч18 68 Тригуб Євген Чернігів Академія ДПтС 14.42.2
63 54 Ч18 63 Лінік Руслан Чернігів Академія ДПтС 14.54.0
64 1 Ж40 193 Поляк Ліідія Ніжин Прометей 14.59.0
65 55 Ч18 64 Михайленко Ілля Чернігів Академія ДПтС 15.10.7
66 56 Ч18 120 Сухоруков Микола Чернігів Академія ДПтС 15.12.6
67 6 Ж18 37 Добрянська Юлія Чернігів Академія ДПтС 15.13.0
68 7 Ж18 38 Паламарчук Аліна Чернігів Академія ДПтС 15.22.8
69 57 Ч18 125 Чугай Олексій Чернігів Академія ДПтС 16.00.0
70 5 Ч50+ 19 Кислий Володимир Чернігів Атлант-V2 16.38.0
71 8 Ж18 39 Габітова Діана Чернігів Академія ДПтС 16.20.0
72 58 Ч18 35 Павленко Сергій Чернігів Академія ДПтС 16.40.1
73 1 Ж50+ 90 Зубок Марія Чернігів Атлант-V2 16.42.0
74 9 Ж18 36 Кривобокова Юлія Чернігів Академія ДПтС 17.09.0
75 59 Ч18 21 Сергієнко Сергій Чернігів Академія ДПтС 17.09.5
76 60 Ч18 95 Строн Ігор Чернігів Академія ДПтС 17.10.1
77 4 Ч40 17 Авраменко Дмитро Чернігів 17.11.0
78 6 Ч50+ 385 Левадський Микола Чернігів Атлант V-2 17.25.0
79 61 Ч18 94 Остафійчук Григорій Чернігів Академія ДПтС 17.27.4
80 62 Ч18 92 Дородука Андрій Чернігів Академія ДПтС 17.30.2
81 63 Ч18 79 Скороход сергій Чернігів Академія ДПтС 17.31.0
82 64 Ч18 91 Мірошник Руслан Чернігів Академія ДПтС 17.32.0
83 2 Ж40 12 Ткаченко Галина Чернігів Академія ДПтС 17.40.0
84 2 Ж50+ 861 Ющенко Євгенія Чернігів Атлант-V2 20.19.0
85 10 Ж18 41 Дмитрів Мирослава Чернігів Академія ДПтС 21.02.0
86 11 Ж18 43 Дрига Юлія Чернігів Академія ДПтС 21.03.0
87 3 Ж50+ 28 Рунцис Людмила Чернігів Атлант-V2 30.18.0
88 Ж18 40 Уляненко Віталіна Чернігів Академія ДПтС DNF
89 Ж18 42 Аксенчук Олена Чернігів Академія ДПтС DNF
90 Ч18 46 Мозговой Роман Чернігів Біговий Чернігів DNS
91 Ч18 56 Слобода Дмитро Чернігів Біговий Чернігів DNS
Загальний залік 1000 м дівчата 2003 р.н. і мол.
Місце абс. Спортсмен Дата народження Місто Клуб Результат
1 Ткаченко Анна 10.10.2007 Чернігів ДЮСШ 3.46.7
2 Рябчун Анастасія 15.03.2003 Корюківка ДЮСШ 3.56.4
3 Андрющенко Олена 00.00.2003 Ніжин ДЮСШ 4.02.0
4 Ващенко Дарина 00.00.2003 Чернігів ДЮСШ 4.11.0
5 Машталір Яна 10.04.2003 Корюківка ДЮСШ 4.13.4
6 Гузь Дар’я 00.00.2005 Чернігів ДЮСШ 5.17.0
7 Литвиненко Анастасія 00.00.2005 Чернігів ДЮСШ 5.21.0
8 Лученінова Євгенія 00.00.2004 Чернігів ДЮСШ 6.50.6
9 Радзівіло Анжела 00.00.2004 Чернігів ДЮСШ 7.03.0
Загальний залік 1000 м юнаки 2003 р.н. і мол.
Місце абс. Спортсмен Дата народження Місто Клуб Результат
1 Петренко Руслан 00.00.2005 Чернігів ДЮСШ 3.36.4
2 Бутенко Олег 00.00.2003 Чернігів ДЮСШ 3.54.7
3 Бей Ігор 00.00.2003 Чернігів ДЮСШ 4.05.7
4 Малюга Дмитро 00.00.2005 Чернігів ДЮСШ 4.16.3
5 Крутько Артем 00.00.2005 Чернігів ДЮСШ 4.16.6
6 Койдан Гліб 00.00.2006 Чернігів ДЮСШ 4.28.9
7 Пилипенко Артем 00.00.2004 Чернігів ДЮСШ 4.43.5
8 Рябовол Данило 00.00.2005 Чернігів ДЮСШ 5.06.8
9 Черногор Іван 00.00.2010 Чернігів 5.10.9
10 Немець Костянтин 00.00.2007 Чернігів ДЮСШ 5.56.7
11 Багатюк Володимир 00.00.2006 Чернігів ДЮСШ 6.18.0
12 Петренко А. 00.00.2006 Чернігів 7.12.6
13 Євлах Дмитро 00.00.2003 Ніжин DNS
Загальний залік 2000 м дівчата 2000-02 р.н.
Місце абс. Спортсмен Дата народження Місто Клуб Результат
1 Дворніченко Яна 20.07.2003 Чернігів ДЮСШ «Атлет» 7.42.0
2 Сергусь Марина 00.00.2001 Чернігів 7.45.0
3 Діденко Ольга 04.06.2000 Чернігів 8.06.8
4 Власенко Анастасія 00.00.2000 Чернігів Академія ДПтС 8.47.0
5 Іонанова Анастасія 07.04.2000 Ніжин 9.38.0
6 Самовал Аліна 00.00.2000 Ніжин DNS
Загальний залік 2000 м юнаки 2000-02 р.н. і мол.
Місце абс. Спортсмен Дата народження Місто Клуб Результат
1 Пивовар Дмитро 00.00.2002 Ніжин Прометей 6.50.0
2 Грицик Віктор 00.00.2000 Чернігів Академія ДПтС 6.58.8
3 Шостка Володимир 00.00.2000 Ніжин Прометей 6.59.2
4 Личик Олександр 00.00.2000 Чернігів Академія ДПтС 7.12.5
5 Носов Валентин 00.00.2000 Чернігів Академія ДПтС 7.38.2
6 Главацький Сергій 00.00.2000 Чернігів Академія ДПтС 7.41.0
7 Мишко Ярослав 00.00.2002 Чернігів КДЮСШ 7.54.5
8 Холявко Антон 00.00.2000 Чернігів Академія ДПтС 8.01.5
9 Денисенко Євгеній 00.00.2000 Чернігів Академія ДПтС 8.13.1
10 Волівецький Костянтин 00.00.2000 Чернігів Академія ДПтС 8.26.3
11 Печенюк Артем 00.00.2000 Чернігів Академія ДПтС 8.38.4
12 Куницький Олександр 00.00.2000 Чернігів Академія ДПтС 8.56.6
13 Бей Едуард 00.00.2000 Чернігів Академія ДПтС 9.05.3
14 Андреєв Олексій 00.00.2002 Чернігів КДЮСШ 9.12.4
Головний суддя змагань                                                                          (Рябов В.В.) 
                 
Головний секретар змагань                                                                    (Антонова В.Г.)

 

 

0 Комментарии

You can be the first one to leave a comment.

Оставить комментарий