18.10.2018 р 

м.Чернігів

 

 

500 м дівчата

2005 р.н. та молодше

П.І. Дата народження Команда Результат Розряд Очки Тренер
1 Лугіна Вікторія 14.02.2005 ДЮСШ «Україна» 1.29.7. І 36 Лагункова Н.М.
2 Олійник Анжеліка 10.08.2005 Обл..ДЮСШ з ол.видів 1.30.8. ІІ ос. Луценко В.В.
3 Ткаченко Анна 09.10.2007 ДЮСШ

«Україна»

1.32.7. ІІ 33 Кривоус Н.В.
4 Лисюк Анна 08.02.2005 Коропська ДЮСШ 1.32.7. ІІ 33 Лучко В.Л.
5 Бондаренко Наталія 07.09.2005 Коропська ДЮСШ 1.32.8. ІІ 27 Лучко В.Л.
6 Засько Дар’я 11.01.2006 ДЮСШ № 1 1.33.7. ІІ 25 Беркут Н.П.
7 Лимар Яна 24.04.2005 ДЮСШ м. Прилуки 1.33.8. ІІ 23 Ракетський  А.П.
8 Чамара Марія 2005 Чернігів СДЮШОР 1.33.9. ІІ ос. Лісогор В.М.,

Лісогор М.О.

9 Жук Олександра 30.04.2005 Коропська ДЮСШ 1.34.1. ІІ 21 Лучко В.Л.
10 Удалова Олександра 21.06.2005 Коропська ДЮСШ 1.34.3. ІІ 19 Лучко В.Л.
11 Мозгова Ангеліна 10.02.2006 Коропська ДЮСШ 1.34.6. ІІ 16 Корецька С.М.
12 Авраменко Валерія 11.03.2006 Корюківська ДЮСШ 1.36.2. ІІ 10-15 Авраменко Т.О.
13 Коваленко Єлізавета 20.03.2005 Н-Сіверський 1.36.5. ІІ 11-14 Содов Б.В.
14 Дудко Наталія 09.01.2008 ЗОШ № 18 1.37.0. ІІ ос. Дудко Т.Л.
15 Дмитренко Аліна 01.02.2006 ДЮСШ «Україна» 1.37.0. ІІ 12-13 Кривоус Н.В.
16 Тарасенко Марина 2005 ДЮСШ 1.37.2. ІІ 13-12 Бобровська О.А.
17 Светюха Ольга 2005 СДЮШОР з лижног.спорту   1.38.8 ІІ 14-11 Сторожок В.П.
18 Полюшко Валерія 17.09.2005 м.Сновськ ДЮСШ 1.39.7. ІІ 15-10 Лахадинов Є.О.
19 Кабиш Діана 11.09.2005 Новгород-Сіверська ДЮСШ 1.40.2. ІІІ 16-9 Россохач Н.М.
20 Ілляш Аліна 19.09.2006 м.Носівка КПНЗ»ДЮСШ 1.40.5. ІІІ 17-8 Бочок В.А.
21 Тарасенко Світлана 16.03.2006 м. Носівка КПНЗ»ДЮСШ 1.41.0. ІІІ 18-7 Бочок В.А.
22 Харченко Юля 2005 ДЮСШ 1.41.3. ІІІ 19-6 Бобровська О.А.
23 Ткаченко Валерія 11.01.2005 Прилуки ДЮСШ 1.41.5. ІІІ 20-5 Куц А.С., Бойко В.С.
24 Дзюба Марія 2005 Чернігів,

КДЮСШ № 1

1.41.7. ІІІ 21-4 Антонова В.Г.
25 Чобану Єлізавета 19.02.2005 Прилуки ДЮСШ 1.41.8. ІІІ 22-3 Куц А.С., Бойко В.С.
26 Лень Софія 11.08.2005 Прилуки ДЮСШ 1.41.9. ІІІ 23-2 Куц А.С., Бойко В.С.
27 Тимошенко Софія 24.11.2006 Новгород-Сіверський 1.43.4. ІІІ 24-1
28 Ковтун Вікторія 22.07.2005 Прилуки ДЮСШ 1.43.4. ІІІ Куц А.С., Бойко В.С.
29 Ведмідь Анастасія 07.04.2005 Бахмач ДЮСШ 1.43.7. ІІІ Іванько Ю.Б.
30 Нестеренко Анна 26.06.2009 ДЮСШ «Україна» 1.43.8. ІІІ Кривоус Н.В.
31 Борисенко Вероніка 01.01.2007 Корюківка ДЮСШ 1.43.9. ІІІ Лисік Р.Г.
32 Наливайчук Настя 23.11.2005 Носівка 1.44.2. ІІІ Шиша Н.О.
33 Науменко Діана 21.07.2005 Корюківка ДЮСШ 1.44.3. ІІІ Сакута А.О.
34 Лініченко Ліза 2005 Бахмач ДЮСШ 1.44.6. ІІІ Мартиненко Г.П.
35 Митрофанова Ірина 21.06.2005 Корюківка ДЮСШ 1.45.0. ІІІ Сахута А.О.
36 Майдан Тетяна 04.03.2005 Сновськ ДЮСШ 1.45.2. ІІІ Медведьова Н.М.
37 Куропаткіна Аліна 25.02.2005 Новгород-Сіверська КДЮСШ 1.45.7. ІІІ Бренз А.К., Білявський І.Н.
38 Комоса Анна 20.12.2007 Новгород-Сіверська КДЮСШ 1.45.9. ІІІ Россоха І.М.
39 Васько Поліна 28.05.2005 Корюківка ДЮСШ 1.46.0. ІІІ Лисік Р.Г.
40 Авраменко Анастасія 03.04.2005 Корюківка ДЮСШ 1.46.1. ІІІ Сахута А.О.
41 Кучук Карина 14.11.2006 Корюківка ДЮСШ 1.46.2. ІІІ Авраменко Т.О.
42 Савалій Анастасія 03.09.2006 Корюківка ДЮСШ 1.47.2. ІІІ Авраменко Т.О.
43 Коваленко Катерина 23.02.2005 Короп ДЮСШ 1.47.8. ІІІ Лучко В.Л.
44 Шиша Марія 13.06.2006 Носівка ДЮСШ 1.48.0. ІІІ Шиша Н.О.
45 Білоус Юлія 05.07.2005 Прилуки ДЮСШ 1.49.5. ІІІ Ракетський А.І.
46 Музичук Діана 14.08.2006 Сновськ ДЮСШ 1.49.7. ІІІ Лахадинов Є.О.
47 Острик Елла 2007 Халявинська ЗОШ 1.49.7. ІІІ Гайовий А.І.
48 Зуб Анастасія 14.04.2005 КДЮСШ № 1

м .Чернігів

1.49.8. ІІІ ос. Антонова В.Г.
49 Козаченко Анастасія 19.10.2005 Новгород-Сіверський 1.50.5. І юн. Содов Б.В.
50 Жембас Олександра 21.03.2006 Носівка КПНЗ ДЮСШ 1.50.5. І юн. Бочок В.А.
51 Євтушенко Тетяна 19.04.2005 Носівка ДЮСШ 1.50.8. І юн. Шиша Н.О.
52 Сухобок Мілана 08.03.2007 Сновськ ДЮСШ 1.51.2. І юн. Лахадинов Є.О.
53 Дмитренко Анна 15.12.2005 Прилуки ДЮСШ 1.51.5. І юн. Мапульний Є.В.
54 Мазуренко Аделіна 31.01.2005 Прилуки ДЮСШ 1.51.8. І юн. Ракетський А.І.
55 Тутутченко Уляна 26.02.2008 ЗОШ № 3 1.51.9. І юн. ос. Дудко Т.А.
56 Бондаренко Софія 2006 ДЮСШОР з лижн.спорту 1.52.1. І юн. ос. Зоц Ж.Є.
57 Дедусь Марія 16.09.2006 Сновськ ДЮСШ 1.52.3. І юн. Лахадинов Є.О.
58 Сергієнко Діана 2007 Халявин ЗОШ 1.52.5. І юн. Гайовий А.І.
59 Асєєва Аліна 13.12.2006 Новгород-Сіверська ДЮСШ 1.53.2. І юн. Клименко В.В.
60 Алефіренко Єлизавета 2008 Халявин ЗОШ 1.53.4. І юн. Гайовий А.І.
61 Мищенко Христина 18.01.2007 Сновськ ДЮСШ 1.55.2. І юн. Івлєв В.Ю.
62 Позняк Домініка 2007 СДЮШОР з лижн. спорту 1.55.2. І юн. Сторожок В.П., Кирієнко М.П.
63 Харченко Вероніка 07.09.2005 Короп ДЮСШ 1.54.3. І юн. Лучко В.Л.
64 Мірошниченко Софія 24.08.2009 Корюківка ДЮСШ 1.55.4. І юн. Лисік Р.М.
65 Мехеденко Анастасія 2005 1.55.4. І юн. ос. Зоц М.М.
66 Корінь Руслана 2005 Михайло-Коцюбинська гімназія 1.55.9. І юн. Кирієнко М.П.
67 Пономарьова Євгенія 2006 Халявин ЗОШ 1.56.0. І юн. Гайовий А.І.
68 Малиш Катерина 2006 Прилуки ДЮСШ 1.56.1. І юн. Бобровська
69 Бадерик Вікторія 2007 СДЮШОР з лижного спорту 1.57.8. І юн. Сторожок В.П., Кирієнко М.П.
70 Полуляк Анастасія 2007 СДЮШОР з лижного спорту 2.00.0. І юн. Кирієнко М.П.
71 Жила Марія 29.09.2005 Сновськ ДЮСШ 2.00.5. ІІ юн. Медведьова Н.М.
72 Богдановська Дарина 07.09.2006 Корюківка ДЮСШ 2.00.9. ІІ юн. Авраменко Т.О.
73 Губко Тетяна 2005 СДЮШОР м. Чернігів 2.02.0. ІІ юн. Лісогор В.М., Лісогор М.О.
74 Бадун Карина 01.11.2005 Сновськ ДЮСШ 2.02.2. ІІ юн. Медведьова Н.М.
75 Стась Анастасія 2010 СДЮШОР м. Чернігів 2.02.6. ІІ юн. ос. Лісогор В.М., Лісогор М.О.
76 Лісогор Марія 2011 СДЮШОР м. Чернігів 2.02.9. ІІ юн. ос. Лісогор В.М., Лісогор М.О.
77 Аліфіренко Анастасія 29.04.2005 Сновськ ДЮСШ 2.03.0. ІІ юн. Медведьова Н.М.
78 Калитник Мілана 10.11.2007 КДЮСШ № 1

м. Чернігів

2.08.1. ІІ юн. Антонова В.Г.
79 Бережна Юлія 07.07.2007 КДЮСШ № 1

м. Чернігів

2.08.3. ІІ юн. Антонова В.Г.
80 Єременчук Таїсія 23.11.2009 Сновськ ДЮСШ 2.09.3. ІІ юн. Івлєв В.Ю.
81 Осадча Марина 01.11.2006 Бахмач ДЮСШ 2.21.1. б/р Білич О.П.
82 Росік Юлія 25.05.2006 Сновськ ДЮСШ 2.21.4. б/р Медведьова Н.М.
83 Кужельна Марія 2008 КДЮСШ № 1

м. Чернігів

2.33.8. б/р Антонова В.Г.
84 Дорошенко Вероніка 2008 СДЮШОР

м. Чернігів

DNS ос. Лісогор В.М,. Лісогор М.О.

500 м юнаки

2005 р.н. та молодше

>

П.І. Дата народження Команда Результат Розряд Очки Тренер
1 Бабушкін Олександр 09.09.2005 ДЮСШ «Україна» 1.20.0. 36 Кривоус Н.В.
2 Петренко Руслан 11.08.2005 КДЮСШ № 1 1.23.5. 33 Беркут Н.П.
3 Шарак Антон 10.02.2005 Козелець ДЮСШ 1.23.6. 30 Шарак О.В.
4 Олієвський Володимир 29.07.2005 Бахмач ДЮСШ 1.25.0. 27 Журавель А.М., Журавель М.Д.
5 Король Яшар 2006 Халявин ЗОШ 1.27.3. Гайовий А.І.
6 Ханін Сергій 13.01.2005 Новгород-Сіверська КДЮСШ 1.28.2. 23 Бренз А.М.
7 Городнянський Данило 01.03.2005 Новгород-Сіверська КДЮСШ 1.30.2. 21 Россохан І.М.
8 Помпа Ігор 21.06.2005 Короп ДЮСШ 1.31.2. 19 Лучко В.Л.
9 Ганжа Анатолій 27.06.2005 Короп ДЮСШ 1.31.3. 16 Лкчко В.Л.
10 Високоморний Олексій 2005 СДЮШОР з лижн.спорту 1.31.5. ос. Зоц Ж.С.
11 Сигуша Микита 24.03.2006 Новгород-Сіверський 1.33.2. 10-15 Сєдов Б.В.
12 Казанін Матвій 10.05.2007 КДЮСШ № 1

м. Чернігів

1.33.4. 11-14 Беркут Н.П.
13 Марченко Артем 14.05.2005 Прилуки ДЮСШ 1.33.6. 12-13 Васенко М.О.
14 Стороженко Тихон 05.05.2006 КДЮСШ № 1

м. Чернігів

1.34.0. 13-12 Антонова В.Г.
15 Коваленко Кирило 30.07.2005 Сновськ ДЮСШ 1.34.2. 14-11 Івлєв В.Ю.
16 Редька Артем 23.08.2005 Прилуки ДЮСШ 1.34.6. 15-10 Куц А.С., Бойко В.С.
17 Товстоліс Кирило 2007 СДЮШОР

м. Чернігів

1.35.0. ос. Лісогор В.М., Лісогор М.О.
18 Хільченко Іван 02.07.2005 Бахмач ДЮСШ 1.35.3. 16-19 Журавель А.М., Журавель М.Д.
19 Гусол Олексій 19.09.2005 м. ЧернігівДЮСШ»У»ЧМР 1.35.3. 17-8 Філіпови
20 Дробишев Артем 17.03.2008 ЧернігівДЮСШ»У»ЧМР 1.35.4. 18-7 Філіпови
21 Зорко Олександр 01.04.2005 Сновськ ДЮСШ 1.35.4. 19-6 Медведьова Н.М.
22 Кравченко Сергій 2005 Прилуки ДЮСШ 1.35.8. 20-5 Мачульний С.В.
23 Швиденко Олександр 2007 Бахмач ДЮСШ 1.36.7. 21-4 Мартиненко Г.П.
24 Астапенко Євген 23.06.2006 Прилуки ДЮСШ 1.36.8. 22-3 Кравченко Г.М.
25 Ільченко Владислав Бахмач ДЮСШ 1.38.3. 23.2 Іванько Ю.Б., Мартиненко Г.П.
26 Демченко Антон 02.05.2009 ДЮСШ

«Україна»

м. Чернігів

1.38.6. 24-1 Кривоус Н.В.
27 Карпенко Іван 02.09.2006 Прилуки ДЮСШ 1.39.2. 25-0 Васенко М.О.
28 Зленко Олексій 04.07.2006 Прилуки ДЮСШ 1.40.2. Кравченко Г.М.
29 Кулик Богдан 12.03.2007 Корюківка ДЮСШ 1.41.2. Лисік Р.М.
30 Мозольов Олександр 27.12.2005 КДЮСШ № 1 м. Чернігів 1.42.0. Антонова В.Г.
31 Рамусь Дмитро 03.05.2007 Новгород-Сіверський 1.42.3. Сєдов Б.В.
32 Подкур Артем 24.12.2005 КДЮСШ № 1

м. Чернігів, ЧМР

1.42.4. Антонова В.Г.
33 Головач Микита 21.09.2006 Новогород-Сіверський 1.42.5. Сєдов Б.В.
34 Ільченко Дмитро Бахмач ДЮСШ 1.43.1. Білич О.Л.
35 Камка Олексій 21.12.2007 Новгород-Сіверська КДЮСШ 1.43.3. Россохан І.М.
36 Васько Нікіта 18.04.2007 Корюківка ДЮСШ 1.43.5. Лисік Р.М.
37 Ванжура Назар 22.01.2005 Сновськ ДЮСШ 1.43.6. Медведьова Н.М.
38 Аскін Євген 16.06.2007 Сновськ ДЮСШ 1.43.7. Лахадинов Є.О.
39 Навозенко Андрій 2005 Халявин ЗОШ 1.43.8. Гайовий А.І.
40 Жменьковський Роман 14.06.2008 Корюківка ДЮСШ 1.44.0. Сахута А.О.
41 Коваленко Богдан 09.02.2007 Новогород-Сіверський 1.44.6. Сєдов Б.В.
42 Підлісний Андрій 2006 СДЮШОР з лижн.спорту 1.45.5. Сторожок В.П., Кирієнко М.П.
43 Приходько Кирило 04.10.2007 Новгород-Сіверська КДЮСШ 1.46.0. Клименко В.В.
44 Ніколаєнко Тимофій 14.08.2008 КДЮСШ № 1, ЧМР

м. Чернігів

1.46.7. Антонова В.Г.
45 Сердюк Владислав 2007 СДЮШО з лижн.спорту 1.47.9. Сторожок В.П., Кирієнко М.П.
46 Камишний Марк 27.05.3008 Корюківка ДЮСШ 1.48.6. Сахута А.О.
47 Римарєв Данило 2007 СДЮШОР з лижн.спорту 1.49.0. Сторожок В.П., Кирієнко М.П.
48 Волк Владислав 25.05.2008 Корюківка ДЮСШ 1.49.4. Лисік Р.М.
49 Клименко Ілля 20.03.2007 Новгород-Сіверська КДЮСШ 1.49.4. Клименко В.В.
50 Олексик Денис 16.06.2006 Носівка КПНЗ «ДЮСШ» 1.50.8. Бочок В.А.
51 Філіпов Антон 04.02.2007 ДЮСШ»У» ЧМР

м. Чернігів

1.51.3. ос. Філіпови
52 Сенченко Артем 07.02.2007 Новгород-Сіверська КДЮСШ 1.51.7. Клименко В.В.
53 Кордік Дмитро 2006 Халявин ЗОШ 1.51.7. Гайовий А.І.
54 Чаленко Євген 09.11.2006 Носівка КПНЗ

«ДЮСШ»

1.52.3. Яма М.П.
55 Скоробогатов Владислав 08.08.2008 Новгород-Сіверська КДЮСШ 1.52.6. Клименко В.В.
56 Нечай Олександр 2006 СДЮШОР з лижн.спорту

м. Чернігів

1.53.4. Зоц Ж.С.
57 Воскобой Дмитро 30.10.2007 Корюківка ДЮСШ 1.56.8. Лисік Р.Г.
58 Григоренко Святослав 01.07.2008 Корюківка ДЮСШ 1.59.3. Сахута А.О.
59 Клюй Дмитро 20.06.2007 Сновськ ДЮСШ 2.01.4. Лахадинов Є.О.
60 Мельник Андрій 22.10.2009 Корюківка ДЮСШ 2.04.4. Лисік Р.Г.
61 Репех Артем 2006 Халявин ЗОШ 2.09.2. Гайовий А.І.
62 Коновалов Єгор 07.11.2007 Обл..КДЮСШ

м. Чернігів

2.13.8. ос.
63 Високоморний Сергій 2008 СДЮШОР

м. Чернігів

2.15.5. ос. Лісогор В.М., Лісогор М.О.
64 Потапенко Артур 30.05.2007 Корюківка ДЮСШ 2.17.9. Лисік Р.Г.
65 Приходько Артем 07.02.2007 Сновськ ДЮСШ DNS Івлєв В.Ю.

1000 м дівчата

2003-2004 р.н.

П.І. Дата народження Команда Результат Розряд Очки Тренер
1 Дворниченко Яна 20.07.2003 ДЮСШ

«Атлет»

3.14.3. ІІ 1-36 Шульга О.П.
2 Сальна Вероніка 26.08.2004 Прилуки ДЮСШ 3.17.9. ІІ 2-33 Ракетський А.І.
3 Овсякова Дарина 12.10.2003 Прилуки ДЮСШ 3.25.8. ІІ 3-30 Куц А.С.,

Бойко В.С.

4 Федорчук Марія 2003 Халявинська ЗОШ 3.30.9. ІІІ 4-27 Гайовий А.І.
5 Скрипко Ганна 2003 СДЮШОР з лижн.спорту 3.31.5. ІІІ ос. Зоц М.М.
6 Коток Катерина 08.11.2004 Короп ДЮСШ 3.34.2. ІІІ 5-25 Лучко В.Л.
7 Пилипенко Аліна 01.01.2004 Короп ДЮСШ 3.34.3. ІІІ 6-23 Лучко В.Л.
8 Бондар Ангеліна 14.07.2003 КДЮСШ № 1

м. Чернігів

3.35.2. ІІІ 7-21 Беркут Н.П.
9 Душина Софія 10.08.2004 Новогород-Сіверський 3.37.2. ІІІ 8-19 Сєдов Б.В.
10 Моцар Лілія 05.04.2003 Сновськ ДЮСШ 3.37.4. ІІІ 9-16 Медведьова Н.М.
11 Шевченко Анастасія 15.04.2004 Сновськ ДЮСШ 3.37.5. ІІІ 10-15 Медведьова Н.М.
12 Полюшко Марина 31.03.2004 Новгород-Сіверський 3.39.8. ІІІ 11-14 Сєдов Б.В.
13 Рябчун Анастасія 15.08.2003 Корюківка ДЮСШ 3.42.2. ІІІ 12-13 Лисік Р.Г.
14 Коробко Владислава 10.10.2003 Новгород-Сіверська КДЮСШ 3.45.4. ІІІ 13-12 Бренз А.Н., Белявський І.Н.
15 Швиденко Вікторія 18.10.2004 Бахмач ДЮСШ 3.47.9. ІІІ 14-11 Мартиненко Г.П.
16 Ірха Вероніка 17.03.2004 Короп ДЮСШ 3.48.2. ІІІ 15-10 Лучко В.Л.
17 Карасьова Вікторія 04.11.2003 Бахамч ДЮСШ 3.39.5. ІІІ 16-9 Білич О.Л.
18 Давиденко Світлана 14.03.2003 КДЮСШ № 1 ЧМР

м. Чернігів

3.50.0. ІІІ ос. Антонова В.Г.
19 Кононець Анастасія 15.01.2004 Носівка ДЮСШ 3.50.1. І-юн 17-8 Шиша Н.О.
20 Шумська Марина 21.11.2003 Носівка КПНЗ

«ДЮСШ»

3.53.4. І-юн 18-7 Бочок В.А.
21 Москаленко Анастасія 2004 Халявин ЗОШ 4.02.1. І-юн 19-6 Гайовий А.І.
22 Геращенко Валерія 2003 Халявин ЗОШ 4.02.8. І-юн 20-5 Гайовий А.І.
23 Маштамір Яна 10.04.2003 Корюківка ДЮСШ 4.08.5. І-юн 21-4 Лисік Р.Г.
24 Богдановська Катерина 09.07.2003 Корюківка дюсш 4.14.5. ІІ-юн 22-3 Лисік Р.Г.
25 Доброское Аліна 2003 Халявин ЗОШ 4.21.4. ІІ-юн 22-2 Гайовий А.І.
26 Качура Катерина 13.12.2004 Сновськ ДЮСШ 4.26.4. ІІ-юн 24-1 Івлєв В.Ю.
27 Кошевська Яна 20.06.2003 Сновськ ДЮСШ 4.27.8. ІІ-юн 25-0 Івлєв В.Ю.
28 Тищенко Софія 2004 СДЮШОР з лижн.спорту

м. Чернігів

4.47.0. ІІІ-юн ос. Зоц М.М.
29 Духно Ольга 2001 Михайло-Коцюбинська гімназія DNS Кирієнко М.П.
30 Чорна Інна 2002 Михайло-Коцюбинська гімназія DNS Кирієнко М.П.
31 Росохацька Марина 22.10.2003 Прилуки ДЮСШ DNS Ракетський А.І.
32 Грицай Євгенія 23.03.2003 КДЮСШ № 1

м. Чернігів

DNS Беркут Н.П.

1000 м юнаки

2003-2004 р.н.

П.І. Дата народження Команда Результат Розряд Очки Тренер
1 Лісогор Олександр 2004 СДЮШОР

м. Чернігів

2.48.1. ІІ ос. Лісогор В.М., Лісогор М.О.
2 Сидоренко Олексій 16.05.2004 КДЮСШ № 1

м. Чернігів

2.48.5. ІІ 1-36 Беркут Н.П.
3 Тебенко Владислав 2003 Халявин ЗОШ 2.58.2. ІІІ 2-33 Гайовий А.І.
4 Ющенко Валерій 2003 Халявин ЗОШ 3.01.4. ІІІ 3-30 Гайовий А.І.
5 Тарасенко Віталій 04.12.2004 Обл..ДЮСШ з олімп. видів

м. Чернігів

3.03.2. ІІІ ос. Луценко В.В.
6 Мархай Яків 20.07.2003 Носівка КПНЗ «ДЮСШ» 3.04.4. ІІІ 4-27 Бочок В.А.
7 Аксюта Володимир 2003 СДЮШОР

м. Чернігів

3.04.5. ІІІ ос. Лісогор В.М., Лісогор М.О.
8 Огієвський Володимир 29.07.2005. Бахмач ДЮСШ 3.05.3. І-юн ос. Журавель А.М., Журавель М.Д., Васік А.В.
9 Касян Богдан 01.01.2004 Носівка КПНЗ «ДЮСШ» 3.05.9. І-юн 5-25 Бочок В.А.
10 Макаренко Єгор 2004 СДЮШОР з лижн.спорту м. Чернігів 3.07.2. І-юн ос. Зоц М.М.
11 Озева Олег Новгород-Сіверський 3.09.4. І-юн 6-23 Сєдов Б.В.
12 Наумчик Роман 04.07.2003 Корюківка ДЮСШ 3.10.5. І-юн 7-21 Сахута А.О.
13 Козофат Богдан 25.05.2003 КДЮСШ № 1 м. Чернігів 3.11.4. І-юн 8-19 Беркут Н.П.
14 Писарєв Михайло 27.03.2003 ДЮСШ»У» ЧМР

м. Чернігів

3.11.8. І-юн 9-16 Філіпови
15 Петрик Єгор 2004 Михайло-Коцюбинська гімназія 3.12.3. І-юн 10-15 Кирієнко М.П.
16 Бреусенко Владислав 16.08.2003 Прилуки ДЮСШ 3.12.9. І-юн 11-14 Куц А.С.,

Бойко В.С.

17 Сімячко Михайло 08.02.2003 Прилуки ДЮСШ 3.13.3. І-юн 12-13 Кравченко Г.М.
18 Яценко Данило 27.04.2004 Прилуки ДЮСШ 3.14.8. І-юн 13-12 Бобровськка О.Н.
19 Ревун Антон 2004 СДЮШОР з лижн.спорту

м. Чернігів

3.16.8. І-юн ос. Зоц М.М.
20 Климач Олександр 19.10.2004 Прилуки ДЮСШ 3.18.5. ІІ-юн 14-11 Куц А.С.,

Бойко В.С.

21 Онокієнко Артем 12.07.2004 Прилуки ДЮСШ 3.19.8. ІІ-юн 15-10 Бобровська О.Н.
22 Ткач Олег 2003 Халявин ЗОШ 3.19.8. ІІ-юн 16-9 Гайовий А.І.
23 Ганжа Олександр 25.01.2003 Короп ДЮСШ 3.20.3. ІІ-юн 17-8 Лучко В.Л.
24 Мироненко Дмитро 2004 Халявин ЗОШ 3.21.9. ІІ-юн 18-7 Гайовий А.І.
25 Шпак Данило 2003 Михайло-Коцюбинська гімназія 3.22.5. ІІ-юн 19-6 Кирієнко М.Г.
26 Кісельов Дмитро 12.08.2004 Прилуки ДЮСШ 3.23.9. ІІ-юн 20-5 Васенко М.О.
27 Бутенко Олег 27.02.2003 КДЮСШ № 1

м. Чернігів

3.24.0. ІІ-юн 21-4 Антонова В.Г.
28 Галужва Олег 15.05.2003 Новгород-Сіверський 3.24.3. ІІ-юн 22-3 Сєдов Б.В.
29 Дремлюга Назар 27.09.2003 Прилуки ДЮСШ 3.24.9. ІІ-юн 23-2 Васенко М.О.
30 Жабочка Олександр 01.03.2004 Новогород-Сіверський 3.25.2. ІІ-юн 24-1 Сєдов Б.В.
31 Рябенко Олександр 06.12.2004 Бахмач ДЮСШ 3.26.6. ІІ-юн Журавель М.Д., Журавель А.М., Васін А.В.
32 Макаренко Лука 2003 Прилуки ДЮСШ 3.26.8. ІІ-юн Бобровська
33 Веремієнко Дмитро 06.12.2004 Прилуки ДЮСШ 3.28.1. ІІІ-юн Куц А.С.,
Бойко В.С.
34 Черток Микола 03.11.2004 Новогород-Сіверська КДЮСШ 3.29.2. ІІІ-юн Клименко В.В.
35 Шкребень Денис 30.09.2004 Новгород-Сіверський 3.30.2. ІІІ-юн Сєдов Б.В.
36 Черненко Олександр 18.10.2003 Новогород-Сіверський 3.30.6. ІІІ-юн Сєдов Б.В.
37 Кравченко Владислав 2004 Михайло-Коцюбинська гімназія 3.31.1. ІІІ-юн Кирієнко М.П.
38 Гречанюк Владислав 27.02.2003 КДЮСШ № 1

м. Чернігів

3.35.8. ІІІ-юн ос. Антонова В.Г.
39 Андрос Сергій 29.08.2004 Новгород-Сіверський 3.37.7. ІІІ-юн Сєдов Б.В.
40 Бугай Павло 2004 СДЮШОР

м. Чернігів

3.39.7. ІІІ-юн ос. Лісогор В.М., Лісогор М.О.
41 Фень Андрій 08.05.2004 Прилуки ДЮСШ 3.41.5. ІІІ-юн Бобровська
42 Наконечний Ілля 2004 Халявин ЗОШ 3.42.2. ІІІ-юн Гайовий А.І.
43 Леута Назар 18.05.2004 Прилуки ДЮСШ 3.42.8. ІІІ-юн Куц А.С.,

Бойко В.С.

44 Барбаш Вадим 2004 ДЮСШОР

м. Чернігів

3.58.3. ІІІ-юн ос. Лісогор В.М.,

Лісогор М.О.

45 Дейкало Іван 2003 СДЮШОР

м. Чернігів

4.01.4. ІІІ-юн ос. Лісогор В.М.,

Лісогор М.О.

46 Трухан Вадим 20.09.2001 ДЮСШ»У» ЧМР

м. Чернігів

3.04.8 ІІІ п.к. Філіпови
47 Бей Ігор 22.07.2003 КДЮСШ № 1

м. Чернігів

DNS Беркут Н.П.
48 Степаненко Руслан 2003 Бахмач ДЮСШ DNS Мартиненко Г.П.
49 Бабич Дмитро 29.06.2003 DNS Сахута А.О.

1000 м дівчата

2000-2001 р.н.

П.І. Дата народження Команда Результат Розряд Очки Тренер
1 Деркач Рената 12.08.2002 Козелець ДЮСШ 3.31.7. ІІІ 1-36 Шарак О.В.
2 Брухно Тетяна 16.02.2003 Прилуки ДЮСШ 3.37.8. ІІІ 2-33
3 Швидак Ольга 2001 ЧДЮШОР з лижн.спорту

м. Чернігів

3.50.4. І-юн ос. Зоц М.М.
4 Яцьків Світлана 2001 Халявин ЗОШ 4.02.4. І-юн 3-30 Гайовий А.І.
5 Духно Ольга 2001 Михайло-Коцюбинська гімназія 4.12.1. ІІ-юн 4-27
6 Лавріненко Дарина 2001 Халявин ЗОШ 4.21.5. ІІ-юн 5-25 Гайовий А.І.
7 Стовбуненко Ярина 17.10.2002 Сновськ ДЮСШ 4.26.8. ІІ-юн 6-26 Лахадинов Є.О.
8 Чорна Інна 2002 Михайло-Коцюбинська гімназія 4.40.1. ІІІ-юн 7-21

2000 м юнаки

2001-2002 р.н.

П.І. Дата народження Команда Результат Розряд Очки Тренер
1 Ровний Іван 09.10.2002 Бахмач ДЮСШ 6.08.5. ІІ 1-36 Журавель А.М,, Журавель М.Д., Васін А.В.
2 Назаренко Іван 29.04.2002 Козелець ДЮСШ 6.09.7. ІІ 2-33 Шарак О.В.
3 Грищенко Валерій 2001 Сновськ ДЮСШ 6.12.5. ІІ 3-30 Лахадинов Є.О.
4 Воронченко Антон 2002 Михайло-Коцюбинська гімназія 6.22.9. ІІІ 4-27 Кирієнко М.П.
5 Анищенко Денис 09.06.2001 Сновськ ДЮСШ 6.45.4. І-юн 5-25 Лахадинов Є.О.
6 Нескуба Максим 16.07.2002 Бахмач ДЮСШ 7.02.4. І-юн 6-23 Журавель М.Д., Журавель А.М.
7 Козаченко Станіслав 19.06.2002 Новгород-Сіверський 7.03.6. І-юн 7-21 Сєдов Б.В.
8 Верчун Ігор 2001 Михайло-Коцюбинська гімназія 7.06.5. ІІ-юн 8-19 Кирієнко М.П.
9 Рябуха Роман 06.05.2002 Новгород-Сіверська КДЮСШ 7.06.9. ІІ-юн 9-16 Клименко В.В.
10 Котков Владислав 06.02.2002 Новгород-Сіверська КДЮСШ 7.08.7. ІІ-юн 10-15 Клименко В.В.
11 Косовський Денис 20.11.2001 КДЮСШ № 1

м. Чернігів

7.09.6. ІІ-юн 11-14 Беркут Н.П.
12 Качура Артем 26.09.2002 Сновськ ДЮСШ 7.20.7. ІІ-юн 12-13 Івлєв В.Ю.
13 Лизогуб Денис 01.03.2002 Сновськ ДЮСШ 7.22.2. ІІ-юн 13-12  Івлєв В.Ю.
14 Куропаткін Владислав 25.08.2002 Новгород-Сіверська КДЮСШ 7.28.1. ІІ-юн 14-11 Бренз А.М.,

Белявський І.М.

15 Курилов Олександр 31.03.2002 Новгород-Сіверська КДЮСШ 7.28.8. ІІ-юн 15-10 Клименко В.В.
16 Коваленко Данило 05.02.2002 Новгород-Сіверський 7.35.4. ІІ-юн 16-9 Сєдов Б.В.
17 Крес Ярослав 2001 Халявин ЗОШ 7.35.8. ІІ-юн 17-8 Гайовий А.І.
18 Лопата Владислав 15.10.2002 Бахмач ЗОШ 7.43.7. ІІ-юн 18-7 Журавель М.Д., Журавель Н.М.
19 Федотов Олександр 2001 Михайло-Коцюбинська гімназія DNS Кирієнко М.П.
20 Чирва Максим 2002 Бахмач ДЮСШ DNS Терещенко О.М.

 1000 м дівчата

ПТНЗ

П.І. Дата народження Команда Результат Розряд Очки Тренер
1 Джола Юля 1999 ЧВПУ 3.27.9. ІІ 1-36 Ворох С.М.
2 Щербина Катерина Ніжинський проф.аграрний ліцей 3.32.3. ІІI 2-33 Шевкун О.Б.
3 Нагорна Катерина 2001 ЧВПУ п.о. 3.38.7. ІІI 18-7 Ворох С.М.
4 Сідей Анна 2000 ЧВПУ п.о. 3.43.0. ІІI 4-27 Ворох С.М.
5 Карпенко Валентина 01.02.2000 ЧЦПТО 3.44.4. ІІI 5-25 Коваленко А.І.
6 Шаврицька Ірина 06.02.2001 ЧЦПТО 3.46.9. ІІI 6-23 Коваленко А.І.
7 Туревська Ірина ЧЦПТО 3.48.6. ІІI 7-21 Коваленко А.І.
8 Чумак Ангеліна Ніжинський проф..аграрний ліцей 3.50.5. І-юн 8-19 Шевкун О.Б.
9 Полуян Настя 2000 ЧВПУ п.о. 3.51.4. І-юн 9-16 Ворох С.М.
10 Боженок Яна 29.09.2000 ЧЦПТО 3.59.3. І-юн 10-15 Коваленко А.І.
11 Шевченко Аліна 2003 ЧПЛЗТ 3.59.5. І-юн 11-14
12 Гозбенко Олександра 2001 ЧПЛЗТ 4.09.3. І-юн 12-13
13 Коробко Марія 2003 ЧПЛЗТ 4.15.2. ІІ-юн ос.
14 Козаченко Надія 2003 ЧПЛЗТ 4.16.5. ІІ-юн 13-12
15 Зубко Ірина 2002 Прилуцький проф.ліцей 4.22.4. ІІ-юн 14-11 Гузенко О.І.
16 Ляшиченко Анна 2003 ЧПЛЗТ 4.26.6. ІІ-юн ос.
17 Тхір Марія 2003 Прилуцький проф.ліцей 4.28.3. ІІ-юн 15-10 Гузенко О.І.
18 Ярмоленко Анюта Ніжинський проф.аграрний ліцей 4.36.5. ІІІ-юн 16-9 Шевкун О.Б.
19 Заковражна Анастасія 2001 ЧПЛЗТ 4.56.8. б/р 17-8
20 Гірчук Алла 2003 Прилуцький проф.ліцей 5.13.2. б/р 3-30 Гузенко О.І.
21 Овсякова Ольга 2001 Прилуцький проф.ліцей DNS Гузенко О.І.

2000 м юнаки

ПТНЗ

П.І. Дата народження Команда Результат Розряд Очки Тренер
1 Романчич Владислав 2000 ДПТНЗ»ЧВПУ» 6.05.6. ІІ 1-36 Лапко Ю.М.
2 Ничипоренко Андрій 2000 ЧПЛЗТ 6.10.1. ІІ 2-33
3 Колупайко Віталій 2001 ДПТНЗ»ЧВПУ» 6.13.2. ІІ 3-30 Лапко Ю.М.
4 Єрченко Володимир 2003 ДПТНЗ Куликівський ПАЛ 6.29.4. ІІІ 4-27 Трутень А.М.
5 Черних Максим 28.04.2000 СВПУЛГ

«Сновськ»

6.40.8. І-юн 5-25
6 Карпусь Вадим 04.03.1998 ЧЦПТО 6.42.1. І-юн 6-23 Коваленко А.І.
7 Рябець Богдан 2000 ЧПЛЗТ 6.49.3. І-юн 7-21
8 Кучак Михайло 2000 ДПТНЗ»ЧВПУ» 6.54.7. І-юн 8-13 Лапко Ю.М.
9 Сидоренко Денис 2001 ДПТНЗ Куликівський ПАЛ 6.56.8. І-юн 9-16 Трутень А.М.
10 Базилевич Артем 2003 ДПТНЗ «ЧВПУ» 6.57.5. І-юн ос. Лапко Ю.М.
11 Дюбенок Костянтин 2002 ЧПЛЗТ 6.58.9. І-юн 10-15
12 Юхневич Микита 2000 ДПТНЗ «ЧВПУ» 7.01.3. І-юн 11-14 Лапко Ю.М.
13 Ковальчук Сергій 2000 ЧПЛЗТ 7.07.2. ІІ-юн 12-13
14 Ющенко Олексій 07.10.2001 ЧЦПТО 7.08.6. ІІ-юн 13-12 Коваленко А.І.
15 Пацюк Олександр 16.04.1999 СВПУЛГ «Сновськ» 7.09.1. ІІ-юн 14-11
16 Мохонь Василь Ніжинський проф.аграрний ліцей 7.09.3. ІІ-юн ос. Шевкун О.Б.
17 Колодій Лмитро 20.04.2001 СВПУЛГ «Сновськ» 7.10.6. ІІ-юн 15-10
18 Васеко Василь 2003 ДПТНЗ Куликівський ПАЛ 7.11.2. ІІ-юн 16-9 Трутень А.М.
19 Глухенький Родіон 2003 ЧПЛЗТ 7.13.2. ІІ-юн ос.
20 Соломаха Михайло 08.04.2001 ЧЦПТО 7.21.1. ІІ-юн 17-8 Коваленко А.І.
21 Сухомлин Віталій ЧПБП 7.25.4. ІІ-юн 18-7
22 Бардаков Віталій 2000 ДПТНЗ Куликівський ПАЛ 7.28.7. ІІ-юн 19-6 Трутень А.М.
23 Коробко Павло 14.11.2002 СВПУЛГ «Сновськ» 7.30.6. ІІ-юн 20-5
24 Селезньов Роман ЧПБЛ 7.43.3. ІІ-юн 21-4
25 Петренко Євген ЧПБЛ 8.15.4. б/р 22-3
26 Смаль Юрій 05.05.2001 ЧЦПТО 8.18.2. б/р 23-2 Коваленко А.І.
27 Білоус Богдан ЧПБЛ 8.19.2. б/р 24-1

1000 м жінки

ВНЗ (коледжі, технікуми)

П.І. Дата народження Команда Результат Розряд Очки Тренер
1 Сігеті Оксана 04.03.1997 Чернігів.коопе-ративний к-ж 3.15.9. ІІ 1-36 Овчаренко І.М.
2 Вороная Валентина 2002 ЧПЕК КНУТД 3.15.9. ІІ 2-33 Сторожок В.П.
3 Хоренко Катерина 26.11.2002 Прилуцький гум.-пед-к-ж 3.26.4. ІІ 3-30
4 Михальченко Наталія 28.06.2000 Прилуцький гум.-пед-к-ж 3.26.5. ІІ 4-27
5 Васильченко Лілія 06.09.2001 Н-Сіверське мед.уч-ще 3.26.7. ІІ 5-25 Соколов І.В.
6 Велігорська Аліна 2002 ЧПЕК 3.26.8. ІІ 6-23 Ворчак С.Л.
7 Сергусь Маша 17.12.2001 Чернігів.коопер. т-м 3.30.9. ІІІ 7-21 Овчаренко І.М.
8 Шурига Марина Ніжин.мед.к-ж 3.31.8. ІІІ 8-19 Добрановська Т.І.
9 Басанець Вероніка 03.02.2000 Прилуки гум-пед.к-ж 3.35.9. ІІІ 9-16
10 Брухно Тетяна 16.02.2003 Прилуки гум-пед.к-ж 3.37.8. ІІІ 10-15
11 Савостьянова Тетяна 2003 Ніжин.агротехнічний коледж 3.38.8. ІІІ 11-14 Сахно В.К.
12 Долган Катерина 11.05.2000 Прилуки гум-пед.к-ж 3.39.3. ІІІ ос.
13 Кузьменко Анна 29.03.2003 К-ж економіки і технологій 3.39.4. ІІІ 12-13 Лагункова Н.М.
14 Шеверова Вікторія 2001 Чернігів.базовий медичний к-ж 3.42.3. ІІІ 13-12 Шмай С.М.
15 Петренко Анна 2001 Ніжин.медичний коледж 3.44.6. ІІІ 14-11 Добрановська Т.І.
16 Палаган Вікторія 2000 ЧПЕК 3.45.2. ІІІ 15-10 Луценко В.П.
17 Глибовець Аліна 2002 Чернігів.базовий медичний к-ж 3.45.3. ІІІ 16-9 Шмай С.М.
18 Кашперова Катерина 10.04.2002 Чернігів.базовий медичний к-ж 3.46.8. ІІІ 17-8 Шмай С.М.
19 Мемех Анастасія 05.08.2002 Чернігів.коопе-

ративний к-ж

3.47.2. ІІІ 18-7 Овчаренко І.М.
20 Шарпата Леся 2003 КТКТ 3.48.2. ІІІ 19-6 Любенко А.А.
21 Вінніченко Анастасія 06.01.2002 Чернігів.коопе-

ративний к-ж

3.52.1. І-юн 20-5 Антонова В.Г.
22 Деньгуб Вікторія 24.01.2001 Н-Сіверський медичний к-ж 3.54.5. І-юн 21-4 Соколов І.В.
23 Тарасенко Дарина 19.06.2003 К-ж економіки і технологій 3.55.6. І-юн 22-3 Лагункова Н.М.
24 Рябуха Юлія 2000 Ніжин.медичний коледж 3.55.6. І-юн 23-2 Добрановська Т.І.
25 Хохленко Валерія 25.06.2002 Н-Сіверське медичне уч-ще 3.56.8. І-юн 24-1 Соколов І.В.
26 Григор’єва Катерина 2001 КТКТ 3.57.2. І-юн Любенко А.А.
27 Редькіна Людмила 04.0.2003 К-ж економіки і технологій 3.58.4. І-юн Лагункова Н.М.
28 Захарченко Євгенія 2000 Сосницький т-м бухгалт.обліку 3.58.5. І-юн Михайловський С.В.
29 Шевченко Яна 2002 Прилуцький агротехн.к-ж 3.59.6. І-юн
30 Романенко Катерина 17.11.2002 Прилуки гуман-пед-к-ж 3.59.8. І-юн ос
31 Нещерет Людмила 2003 Ніжин.агротехнічний к-ж 4.01.3. І-юн Сахно В.К.
32 Загребельна Вікторія 2000 Ніжин.медич-ний к-ж 4.02.4. І-юн Добрановська Т.І.
33 Фролова Надія 08.09.2002 Н-Сіверське медичне уч-ще 4.03.6. І-юн Соколов І.В.
34 Максименко Юлія 2002 Чернігів.базовий медичн.к-ж 4.16.2. ІІ-юн Шмай С.М.
35 Петрушко Анастасія 02.11.1999 К-ж економіки і технологій 4.17.5. ІІ-юн Лагункова Н.М.
36 Яловець Анна КТКТ 4.20.8. ІІ-юн Любенко А.А.
37 Коротких Карина 09.10.2003 К-ж економіки і технологій 4.25.3. ІІ-юн Лагункова Н.М.
38 Іценко Юля 2003 Прилуки агро-технічн.к-ж 4.37.1. ІІІ-юн
39 Король Владислава 2003 ЧПЕК КНУТД 4.41.0. ІІІ-юн
40 Малько Наталія 2003 Прилуки агро-технічн.к-ж 5.35.5. б/р
41 Воробей Уляна 2002 Сосницький т-м бухгалтерського обліку DNS Михайловський С.В.
42 Кашперова Катерина 2002 Чернігів.базовий медичний к-ж DNS Шмай С.М.

2000 м чоловіки

ВНЗ (коледжі, технікуми)

П.І. Дата народження Команда Результат Розряд Очки Тренер
1 Мироненко Костянтин 24.09.1998 Чернігів.коопера-тивний к-ж 5.53.5. ІІ 1-36 Красильник Т.
2 Секера Дмитро 10.01.1994 Чернігів.коопера-тивний к-ж 6.08.2. ІІ 2-33 Овчаренко І.М.
3 Ільченко Віталій 2000 ЧПЕК КНУТД 6.10.8. ІІ 3-30 Сторожок В.П.
4 Кравцов Сергій 2000 ЧПЕК КНУТД 6.15.6. ІІІ 4-27 Луценко В.В.
5 Піддубний Юрій 17.10.1999 Чернігів.коопера-тивний к-ж 6.17.8. ІІІ 5-25 Овчаренко І.М.
6 Шкурай Олександр 29.01.2000 К-ж економіки і технологій 6.20.8. ІІІ 6-23 Лагункова Н.М.
7 Рудя Євген 2000 Сосницький т-м бухгалтерського обліку 6.26.6. ІІІ 7-21 Михайловський С.В.
8 Сім’ячко Ілля 2002 Прилуки агро-технічн.к-ж 6.28.5. ІІІ 8-19
9 Хрестюк Володимир 2001 Прилуки агро-технічн.к-ж 6.28.7. ІІІ 9-16
10 Шкурат Олександр 2000 Прилуки агро-технічн.к-ж 6.28.8. ІІІ 10-15
11 Федоренко Олександр 2002 Прилуки агро-технічн.к-ж 6.29.4. ІІІ 11-14
12 Кулініч Ярослав 26.09.2000 Прилуки гума-нітарно-педагог.к-ж 6.32.6. ІІІ 12-13
13 Ходос Богдан 2002 ЧПЕК КНУТД 6.36.9. І-юн 13-12 Луценко В.В.
14 Тюрин Євгеній 2000 КТКТ 6.39.7. І-юн 14-11 Любенко А.А.
15 Косташ Богдан 07.03.2000 Прилуки гума-нітарно-педагог.к-ж 6.40.5. І-юн 15-10
16 Шостка Володимир 2001 Ніжин агротехнічний

коледж

 

6.43.3. І-юн 16-9 Сахно В.К.
17 Герасименко Сергій 2000 Сосницький т-м бухгалтер.облік 6.47.3. І-юн 17-8 Михайловський С.В.
18 Андрієнко Олександр 02.12.2002 Прилуцький гуманітарно-пед.

коледж

6.49.3. І-юн 18-7
19 Ковалик Василь 2000 ЧПЕК КНУТД 6.51.8. І-юн 19-6
20 Коношовець Олександр 2000 Сосницький т-м бухгалтерського обліку 6.56.7. І-юн 20-5 Михайловський С.В.
21 Кухаренко Руслан 2001 Сосницький т-м бухгалтерського обліку 6.57.8. І-юн 21-4 Михайловський С.В.
22 Пуховий Гліб 2001 КТКТ 6.58.8. І-юн 22-3 Любенко А.А.
23 Хавило Олександр 2002 Ніжинський агротехнічний кж 7.03.3. І-юн 23-2 Сахно В.К.
24 Здор Дмитро 06.09.2001 Чернігів.коо-

перативний

коледж

7.05.8. ІІ-юн 24-1 Овчаренко І.М.
25 Герасимчук Павло 13.06.2003 К-ж економіки і технологій 7.06.5. ІІ-юн Лагункова Н.М.
26 Мізінін Микита 16.04.2001 Прилуцький гуманітарно-пед.

коледж

7.15.9. ІІ-юн
27 Медведєв Владислав 2003 Ніжинський агротехнічний коледж 7.26.5. ІІ-юн Сахно В.К.
28 Ткаченко Ігор 20.02.2000 К-ж економіки і технологій 7.26.6. ІІ-юн Лагункова Н.М.
29 Чучуй Богдан 2001 ЧПЕК КНУТД 7.34.6. ІІ-юн ос. Луценко В.В.
30 Войстрик Євгеній 2000 КТКТ 7.48.2. ІІІ-юн Любенко А.А.
31 Садовніков Владислав 2003 КТКТ 7.54.9. ІІІ-юн Любенко А.А.
32 Фредун Ярослав 10.10.2002 Прилуцький гуманітарно-пед.

коледж

8.18.1. б/р ос.
33 Герасименко Тимофій 2002 Ніжинський агротехнічний коледж DNS Сахно В.К.

1000 м жінки

ВНЗ (університети, інститути, особисті)

П.І. Дата народження Команда Результат Розряд Очки Тренер
1 Жмурко Анна 24.10.1996 НУЧК ім.Т.Г.Шевченка 2.59.7. І 1-36 Лагункова Н.М.,Клюєв А.О., Філіпов В.В.
2 Ващенко Марія 11.06.1996 НУЧК ім.Т.Г.Шевченка 3.12.4. ІІ 2-33 Лагункова Н.М.,Клюєв А.О., Філіпов В.В.
3 Діденко Ольга 04.06.2000 НУЧК ім.Т.Г.Шевченка 3.28.7. ІІ 3-30 Лагункова Н.М.,Клюєв А.О., Філіпов В.В.
4 Валієва Каріна 1998 НАТІ 3.29.5. ІІ 4-27 Сахно В.К.
5 Циганова Анастасія 01.05.1999 НУЧК ім.Т.Г.Шевченка 3.34.0. ІІІ 5-25 Рябов В.В.
6 Власенко Анастасія 21.04.2000 ФСТ
«Динамо»
3.39.6. ІІІ 6-23 Ткаченко І.В.
7 Марцева Крістіна 29.07.1997 НУЧК ім.Т.Г.Шевченка 3.41.5. ІІІ 7-21 Рябов В.В.
8 Беребенець Катерина 1998 НАТІ 3.41.6 ІІІ 8-19 Сахно В.К.
9 Мельник Ярослава 1996 Ніжин.держ.ун-т 3.42.9. ІІІ 9-16
10 Зоріна Марина 27.10.1998 ФСТ «Динамо» 3.44.8. ІІІ 10-15 Ткаченко І.В.
11 Немилостива Юлія 02.06.2001 ФСТ
«Динамо»
3.44.8. ІІІ 11-14 Ткаченко І.В.
12 Сирбу Анастасія 01.05.2000 НУЧК ім.Т.Г.Шевченка 3.48.0. ІІІ 12-13 Рябов В.В.
13 Сіренко Карина 2001 Ніжин.держ.ун-т 3.50.2. І-юн 13-12
14 Зубок Діана 30.07.2000 ЧНТУ 3.52.7. І-юн 14-11 Колодяжна Т.П.
15 Кубрак Алла 1998 НАТІ 3.56.2. І-юн 15-10 Сахно В.К.
16 Лобода Ксенія 27.01.2001 ФСТ
«Динамо»
3.57.5. І-юн 16-9 Ткаченко І.В.
17 Самофал Альона 2000 НАТІ 3.59.2. І-юн 17-8 Сахно В.К.
18 Голубова Уляна 1997 НАТІ 4.03.4. І-юн 18-7 Сахно В.К.
19 Копленко Надія 2001 Ніжин.держ.ун-т 4.06.7. І-юн 19-6
20 Михайленко Ольга 15.03.2001 ФСТ
«Динамо»
4.07.3. І-юн 20-5 Ткаченко І.В.
21 Тишенко Анна 25.05.2001 ЧНТУ 4.13.9. І-юн 21-4 Колодяжна Т.П.
22 Нагорна Альона 26.05.2000 ЧНТУ 4.15.3. І-юн 22-3 Колодяжна Т.П.
23 Петренко Яна 27.08.2001 ЧНТУ 4.22.8. І-юн 23-2 Колодяжна Т.П.
24 Костюченко Ірина 02.03.2000 ЧНТУ 4.29.7. І-юн 24-1 Колодяжна Т.П.
25 Іванець Анна 2001 Ніжин.держ.ун-т DNS
26 Добрянська Юлія 01.07.1999 ФСТ
«Динамо»
DNS Ткаченко І.В.

3000 м чоловіки

ВНЗ (університети, інститути, особисті)

П.І. Дата народження Команда Результат Розряд Очки Тренер
1 Казачок Василь 10.05.1996 НУЧК ім.Т.Г.Шевченка 9.16.4. ІІ 1-36 Філіпов В.В.
2 Трубенок Максим 03.12.2000 НУЧК ім.Т.Г.Шевченка 9.18.5. ІІ 2-33 Філіпов В.В.
3 Мочоний Владислав 27.02.1997 ЧНТУ 9.36.0. ІІ 3-30 Колодяжна Т.П.
4 Сотник Євген 09.01.1999 ЧНТУ 9.45.1. ІІІ 4-27 Рябов В.В.
5 Рева Євген 23.04.2000 НУЧК ім.Т.Г.Шевченка 9.50.2. ІІІ 5-25 Рябов В.В.
6 Крюков Денис 29.07.1999 ЧНТУ 9.55.4. ІІІ 6-23 Лагункова Н.М.
7 Голуб Владислав 25.10.1991 10.01.2. ІІІ ос. Філіпови
8 Корогод Дмитро 30.07.1996 НУЧК ім.Т.Г.Шевченка 10.05.2. ІІІ 7-21 Філіпов В.В.
9 Бурлака Денис 11.07.2000 ФСТ
«Динамо»
10.07.5. ІІІ 8-19 Ткаченко І.В.
10 Личик Олександр 06.09.1999 ФСТ
«Динамо»
10.19.4. ІІІ 9-16 Ткаченко І.В.
11 Клочко Артем 12.12.1995 НАТІ 10.21.3. ІІІ 10-15 Сахно В.К.
12 Майоренко Костянтин 06.09.1999 ФСТ
«Динамо»
10.33.8. І-юн 11-14 Ткаченко І.В.
13 Савченко Максим 2001 НАТІ 10.54.2. І-юн 12-13 Сахно В.К.
14 Бутов Кирило 21.07.2001 НУЧК ім.Т.Г.Шевченка 10.54.6. І-юн 13-12 Рябов В.В.
15 Полонець Юрій 1997 НАТІ 10.57.5. І-юн 14-11 Сахно В.К.
16 Гидорич Євгеній 2001 НАТІ 11.00.7. І-юн 15-16 Сахно В.К.
17 Федосєєв Дмитро        ЧНТУ 11.01.6. І-юн 16-9 Колодяжна Т.П.
18 Пісоцький Ігор 1994 Ніжин.держ.ун-т 11.03.2. І-юн 17-8
19 Магдаченко Андрій 05.102001 НУЧК ім.Т.Г.Шевченка 11.08.2. І-юн 18-7 Рябов В.В.
20 Мегей Микола 08.12.1999 ЧНТУ 11.08.7. І-юн 18-7 Колодяжна Т.П.
21 Шевчик Андрій 2000 СДЮШОР

м.Чернігів

11.10.3. ІІ-юн ос. Лісогор В.М.,

Лісогор М.О.

22 Карпенко Олександр 2000 ЧНТУ 11.11.0. ІІ-юн 20-5 Колодяжна Т.П.
23 Малець Вадим 24.11.2000 ФСТ «Динамо» 11.27.7. ІІ-юн 21-4 Ткаченко І.В.
24 Грицик Віктор 11.08.2000 ФСТ»Динамо» 11.35.4. ІІ-юн 22-3 Ткаченко І.В.
25 Андрейча Сергій 1995 Ніжин.держ.ун-т 11.47.5. ІІ-юн 23-2 Колодяжна Т.П.
26 Піщулін Дмитро 1993 Ніжин.держ.ун-т 11.48.6. ІІ-юн 24-1 Колодяжна Т.П.
27 Байдак Станіслав 06.11.1996 ФСТ»Динамо» 11.54.2. ІІ-юн Ткаченко І.В.
28 Конончук Юрій 06.09.2000 ФСТ»Динамо» 12.02.7. ІІ-юн Ткаченко І.В.
29 Райда Євгеній 2000 НАТІ 12.07.7. ІІ-юн Сахно В.К.
30 Запорожець Олександр 1999 Ніжин.держ.ун-т 12.21.3. ІІІ-юн
31 Бурей Олесь 30.12.1999 ФСТ»Динамо» 12.28.0. ІІІ-юн Ткаченко І.В.
32 Хованов Павло 25.05.1999 ЧНТУ DNS Колодяжна Т.П.
33 Сєдов Богдан 16.04.1996 Н-Сіверський DNS Сєдов Б.В.

 

Головний суддя:                                        В.В. Філіпов

Головний секретар:                                   В.Г. Антонова

 

Один комментарий

  1. Аліна:

    Є помилки у результатах.

Оставить комментарий