РЕЗУЛЬТАТИ ВІДКРИТИХ ОБЛАСНИХ ЗМАГАННЬ

З ЛЕГКОАТЛЕТЧНОГО КРОСУ ПАМЯТІ В.Ф. ФІЛІПОВА

18.10.2017 р

м.Чернігів

 

Результати (скачати) 

 

500 м дівчата

2004 р.н. та молодше

 

П.І. Дата народження Команда Результат Розряд Очки Тренер
1 Копитько Анастасія 21.03.2004 ДЮСШ «Атлет»

Чернігів

1.29.4 с I 36 Вятіорець С.Є., Середа С.С.
2 Чамара Марія 13.03.2005 СДЮСШОР Чернігів 1.32.4 с II 33 Лісогор В.І., Лісогор М.А.
3 Тонконог Діана 09.10.2004 ДЮСШ

Носівка

1.32.5 с II 30 Бочок В.А.
4 Семенець Анастасія 06.08.2005 ОДЮСШ

Прилуки

1.34.0 с II 27 Салівон Р.П.
5 Антоненко Інна 2005 СДЮСШОР Чернігів 1.36.3 с II 25 Зоц Ж.С., Зоц М.М.
6 Ткаченко Анна 09.10.2007 ДЮСШ «У»

Чернігів

1.36.5 с II 23 Крвоус Н.В.
7 Черніченко Крістіна 30.08.04 ДЮСШ МОН

Прилуцкий р-н

1.37.0 с II 21 Куц А.С.
8 Мозгова Ангеліна 10.02.2006 ДЮСШ «Атлет»

Чернігів

1.37.8 с II 19 Корецька С.М.
9 Светюха Ольга 2005 М.Коцюбинська гімназія 1.38.9 с II 16 Сторожок В.П.
10 Бобровіч Діана 02.03.2004 КДЮСШ

Н-Сіверський

1.39.3 с II 15 Клименко В.В.
11 Мельник Анастасія 18.10.2006 КДЮСШ «У»

Чернігів

1.40.0 с II 14 Лагункова Н.М.
12 Тарасенко Марія 11.04.2004 ДЮСШ

Носівка

1.40.0 с II 13 Бочок В.А.
13 Кондратенко Марія 05.07.2004 ДЮСШ

Борзна

1.40.3 с III 12 Кутер С.Г.
14 Раструва Марія 18.02.2004 КДЮСШ

Н-Сіверський

1.40.6 с III 11 Клименко В.В.
15 Дмитренко Аліна 02.02.2006 ДЮСШ «У»

Чернігів

1.40.6 с III 10 Крвоус Н.В.
16 Ільченко Анастасія 2004 ДЮСШ МОН

Бахмач

1.40.8 с III 9 Іванько Ю.Б.
17 Душина Софія 2004 КДЮСШ

Н-Сіверський

1.41.5 с III 8 Циганков А.В.
18 Дорошенко Яна 18.02.2005 СДЮСШОР Чернігів 1.41.6 с III 7 Лісогор В.І., Лісогор М.А.
19 Нікіфоренко Олена 13.05.2004 ДЮСШ МОН

Корюківка

1.42.0 с III 6 Сахута А.О.
20 Волкова Лілія 21.11.2004 ДЮСШ МОН

Сновськ

1.42.5 с III 5 Івлєв В.Ю.
21 Туз Анастасія 20.01.2006 ДЮСШ МОН

Корюківка

1.42.6 с III 4 Лисік Р.Г.
22 Коваленко Єлизавета 2005 КДЮСШ

Н-Сіверський

1.42.8 с III 3 Циганков А.В.
23 Чубану Єлизавета 19.02.2005 ДЮСШ МОН

Прилуцкий р-н

1.42.9 с III 2 Куц А.С.
24 Салун Марія 03.05.2006 КДЮСШ

Н-Сіверський

1.43.0 с III 1 Клименко В.В.
25 Василяченко Марія 2004 СДЮСШОР Чернігів 1.43.5 с III Зоц Ж.С., Зоц М.М.
26 Цвєткова Валерія 14.09.2004 смт Десна 1.43.7 с III Мотєв С.П.
27 Науменко Діана 21.07.2005 ДЮСШ МОН

Корюківка

1.43.7 с III Сахута А.О.
28 Тимошенко Софія 2006 КДЮСШ

Н-Сіверський

1.44.8 с III Циганков А.В.
29 Іренфельд Даша 15.02.2004 ДЮСШ МОН Сновськ 1.44.8 с III Медведьова Н.М.
30 Швиденко Вікторія 2004 ДЮСШ МОН

Бахмач

1.45.2 с III Мартиненко Г.П.
31 Политенкова Ганна 2005 Інвоспорт

Чернігів

1.45.3 с III Сторожок В.П.
32 Ковтун Вікторія 11.01.2005 ДЮСШ МОН

Прилуцкий р-н

1.45.5 с III Куц А.С.
33 Черниченко Катерина 11.12.2006 ДЮСШ МОН

Прилуцкий р-н

1.45.8 с III Куц А.С., Чекалін С.П.
34 Борисенко Вероніка 01.01.2007 ДЮСШ МОН

Корюківка

1.45.9 с III Лисік Р.Г.
35 Лень Софія 11.08.2005 ДЮСШ МОН

Прилуцкий р-н

1.47.3 с III Куц А.С.
36 Дорошенко Вероніка 28.07.2007 СДЮСШОР Чернігів 1.48.0 с III Лісогор В.І., Лісогор М.А.
37 Москаленко Настя 2004 Халявинська ЗОШ 1.49.8 с III Гайовий А.І.
38 Обловацька Анжела 05.06.2006 ДЮСШ МОН

Сновськ

1.50.0 с III Івлєв В.Ю.
39 Литвин Дар’я 17.11.2004 ДЮСШ МОН

Сновськ

1.50.5 с I юн Медведьова Н.М.
40 Тимошенко Єлизавета 12.02.2004 ЧОДЮСШ «Олімп» Сновськ 1.50.7 с I юн Лахадинов Є.О.
41 Маштанєр Катерина 2006 ДЮСШ «Олімп» 1.50.8 с I юн Лазаренко М.Г., Семенов О.В.
42 Куропаткіна Аліна 25.02.2005 КДЮСШ

Н-Сіверський

1.51.3 с I юн Бренз А.М.
43 Шевцова Катерина 29.09.2005 КДЮСШ

Н-Сіверський

1.51.5 с I юн Бренз А.М.
44 Бойко Аліна 14.03.2004 ДЮСШ МОН

Сновськ

1.52.2 с I юн Медведьова Н.М.
45 Радіонова Вікторія 1.53.5 с ДЮСШ «Атлет»

Чернігів

1.53.5 с I юн Корецька С.М.
46 Нестеренко Анна 26.06.2009 ДЮСШ «У»

Чернігів

1.53.8 с I юн Крвоус Н.В.
47 Митрофанова Ірина 21.06.2005 ДЮСШ МОН

Корюківка

1.57.8 с I юн Сахута А.О.
48 Сердюк Аліна 2007 М.Коцюбинська гімназія 1.58.0 с I юн Кирієнко М.Г.
49 Геращенко Олександра 2006 Халявинська ЗОШ 1.58.5 с I юн Гайовий А.І.
50 Бишек Ксенія 4.02.2005 КДЮСШ 1 МОН Чернігів 2.00.0 с I юн Антонова В.Г.
51 Воробей Ольга 02.01.2004 ДЮСШ МОН

Сновськ

2.00.4 с II юн Івлєв В.Ю.
52 Качура Катерина 13.12.2004 ДЮСШ МОН

Сновськ

2.02.6 с II юн Івлєв В.Ю.
53 Тищенко Катерина 22.09.2005 ДЮСШ «Атлет»

Чернігів

2.03.7 с II юн Корецька С.М.
54 Губенко Юлія 21.04.2006 ДЮСШ МОН

Сновськ

2.04.5 с II юн Івлєв В.Ю.
55 Тищенко Софія 2004 СДЮСШОР Чернігів 2.05.3 с II юн Зоц Ж.С., Зоц М.М.
56 Мірошніченко Софія 24.08.2009 ДЮСШ МОН

Корюківка

2.06.7 с II юн Лисік Р.Г.
57 Лазько Ірина 2006 М.Коцюбинська гімназія 2.08.7 с II юн Кирієнко М.Г.
58 Губко Тетяна 11.04.2005 СДЮСШОР Чернігів 2.10.4 с III юн Лісогор В.І., Лісогор М.А.
59 Куліш Олександра 2006 СДЮСШОР Чернігів 2.11.7 с III юн Зоц Ж.С.
60 Петрачова Катерина 28.09.2008 КДЮСШ 1 МОН Чернігів 2.13.9 с III юн Лисенко Ю.В.
61 Мірошніченко Єлизавета ДЮСШ МОН

Корюківка

2.13.9 с III юн Лисік Р.Г.
62 Ющенко Віталіна 2006 Халявинська ЗОШ 2.16.7 с III юн Гайовий А.І.
63 Черноус Анастасія 2007 СДЮСШОР Чернігів 2.27.0 с б/р Лісогор В.І., Лісогор М.А.
64 Соловйова Дар’я 21.11.2004 ДЮСШ «Атлет»

Чернігів

DNS Шульга О.П.

 

500 м юнаки

2004 р.н. та молодше

П.І. Дата народження Команда Результат Розряд Очки Тренер
1 Сидоренко Олексій 16.05.2004 КДЮСШ 1 МОН Чернігів 1.18.0 с 36 Беркут Н.П.
2 Лісогор Олександр 12.01.2004 СДЮСШОР Чернігів 1.19.0 с 33 Лісогор В.І., Лісогор М.А.
3 Задніпрений Дмитро 2004 ДЮСШ МОН

Бахмач

1.22.2 с 30 Малашенко І.О.
4 Касян Богдан 01.01.2004 ДЮСШ

Носівка

1.23.7 с 27 Бочок В.А.
5 Чебанчук Серафім 2004 КДЮСШ

Н-Сіверський

1.25.1 с 25 Циганков А.В.
6 Петренко Руслан 11.08.2005 КДЮСШ 1 МОН Чернігів 1.26.2 с 23 Беркут Н.П.
7 Бабушкін Олександр 09.09.2005 ДЮСШ «У»

Чернігів

1.26.3 с 21 Крвоус Н.В.
8 Леута Назар 18.05.2004 ДЮСШ МОН

Прилуцкий р-н

1.26.7 с 19 Куц А.С.
9 Огієвський Володимир 2005 ДЮСШ МОН

Батурин

1.27.3 с 16 Журавель А.М.
10 Мося Владислав 21.01.2004 ДЮСШ МОН

Сновськ

1.27.6 с 15 Медведьова Н.М.
11 Климач Олександр 09.10.2004 ДЮСШ МОН

Прилуцкий р-н

1.29.3 с 14 Куц А.С.
12 Кисельов Дмитро 12.08.2004 ДЮСШ МОН

Прилуцкий р-н

1.29.9 с 13 Васенко М.О.
13 Ревун Антон 2004 СДЮСШОР Чернігів 1.30.0 с 12 Зоц М.М., Зоц Ж.С.
14 Крапивний Данило 02.03.2005 ДЮСШ МОН Сновськ 1.30.5 с 11 Івлєв В.Ю.
15 Петрик Єгор 2004 М.Коцюбинська гімназія 1.30.5 с 10 Кирієнко М.Г.
16 Пирогов Євгеній 2004 ДЮСШ МОН

Бахмач

1.31.3 с 9 Іванько Ю.Б.
17 Васильєв Олександр 14.05.2005 ДЮСШ «Атлет»

Чернігів

1.33.5 с 8 Дворников А.В.
18 Редько Артем 23.08.2005 ДЮСШ МОН

Прилуцкий р-н

1.33.6 с 7 Куц А.С.
19 Андрєєв Андрій 26.04.2007 ДЮСШ МОН

Корюківка

1.33.7 с 6 Лисік Р.Г.

 

20 Галушка Богдан 06.03.2006 КДЮСШ 1 МОН Чернігів 1.34.0 с 5 Антонова В.Г.
21 Жакін Сергій 13.01.2005 КДЮСШ

Н-Сіверський

1.34.0 с 4 Бренз А.Н.
22 Карпухін Олександр 09.09.2004 КДЮСШ

Н-Сіверський

1.34.8 с 3 Бренз А.Н.
23 Ющенко Кирило 2005 Халявинська ЗОШ 1.35.3 с 2 Гайовий А.І.
24 Чигир Олександр 22.05.2005 ДЮСШ

Носівка

1.35.3 с 1 Бочок В.А.
25 Бондаренко Віталій 04.03.2005 ДЮСШ МОН

Прилуцкий р-н

1.35.8 с Васенко М.О.
26 Марченко Артем 14.05.2005 ДЮСШ МОН

Прилуцкий р-н

1.36.3 с Васенко М.О.
27 Архангельський Денис 27.06.2005 ДЮСШ «Олімп» Городня 1.36.6 с Зайнагатдінов Д.М.
28 Прищеп Ярослав 2006 М.Коцюбинська гімназія 1.37.0 с Кирієнко М.Г.
29 Вязовік Віктор 2005 КДЮСШ

Н-Сіверський

1.37.5 с Циганков А.В.
30 Король Яшар 2006 Халявинська ЗОШ 1.37.9 с Гайовий А.І.
31 Філонов Ерік 2004 ДЮСШ «Олімп» 1.37.9 с Лазаренко М.Г.
32 Хамко Віталій 26.01.2005 ДЮСШ МОН

Корюківка

1.38.1 с Сахута А.О.
33 Дмитренко Андрій 15.08.2007 СДЮСШОР Чернігів 1.38.5 с ос Даниленко М.М.
34 Юрчок Матфей 2004 СДЮСШОР Чернігів 1.38.8 с Зоц М.М., Зоц Ж.С.
35 Глібко Михайло 2005 ДЮСШ «Олімп» 1.39.2 с Лазаренко М.Г.
36 Богдан Олександр 2005 ДЮСШ «Олімп» 1.39.7 с Лазаренко М.Г., Семенов О.В.
37 Кравченко Владислав 2004 М.Коцюбинська гімназія 1.39.7 с Кирієнко М.Г.
38 Лахадинов Нікіта 07.06.2007 ЧОДЮСШ «Олімп» Сновськ 1.39.9 с Лахадинов Є.О.
39 Мироненко Дмитро 2004 Халявинська ЗОШ 1.40.5 с Гайовий А.І.
40 Данилов Микита 09.10.2004 ДЮСШ МОН Сновськ 1.40.8 с Івлєв В.Ю.
41 Толстолєс Кирилл 09.01.2007 СДЮСШОР Чернігів 1.41.1 с Лісогор В.І., Лісогор М.А.
42 Буровець Кіріл 26.11.2006 ДЮСШ «У»

Чернігів

1.41.3 с ос Бр. Філіпових
43 Глібко Андрій 2006 ДЮСШ «Олімп» 1.41.4 с Лазаренко М.Г.
44 Ващенко Олег 2004 КДЮСШ 1 МОН Чернігів 1.41.4 с Беркут Н.П.
45 Рябенко Олександр 2004 ДЮСШ МОН

Батурин

1.41.4 с Журавель А.М.
46 Каун Павло 13.07.2005 СДЮСШОР Чернігів 1.42.5 с ос Даниленко М.М.
47 Паламарчук Олексій 11.04.2004 СДЮСШОР Чернігів 1.43..0 с Лісогор В.І., Лісогор М.А.
48 Веремієнко Дмитро 06.12.2004 ДЮСШ МОН

Прилуцкий р-н

1.43.7 с Куц А.С.
49 Хільченко Іван 2005 ДЮСШ МОН

Батурин

1.44.5 с Журавель А.М.
50 Дегтяр Богдан 21.02.2006 ДЮСШ «Олімп» Городня 1.44.6 с Зайнагатдінов Д.М.
51 Дробишев Артем 2008 ДЮСШ «У»

Чернігів

1.44.8 с Бр. Філіпових
52 Демченко Антон 22.05.2009 ДЮСШ «У»

Чернігів

1.45.0 с Кривоус Н.В.
53 Наконечний Ілля 2004 Халявинська ЗОШ 1.47.1 с Гайовий А.І.
54 Камаров Микола 19.05.2004 КДЮСШ 1 МОН Чернігів 1.47.3 с Беркут Н.П.
55 Сядуро Микола 31.08.2007 КДЮСШ 1 МОН Чернігів 1.48.6 с Лисенко Ю.В.
56 Високоморний Олексій 2005 СДЮСШОР Чернігів 1.50.3 с Зоц Ж.С.
57 Швець Євгеній 29.06.2005 ДЮСШ МОН

Корюківка

1.50.8 с Сахута А.О.
58 Тимошенко Іван 2006 ЧОДЮСШ «Олімп» Сновськ 1.51.4 с Лахадинов Є.О.
59 Шевченко Олександр 27.08.2005 ДЮСШ МОН Борзна 1.51.6 с Романенко Р.О.
60 Триголосов Денис 26.11.2005 ДЮСШ «У»

Чернігів

1.51.6 с Лагункова Н.М.
61 Раєвський Ігор 2007 ДЮСШ «У»

Чернігів

1.52.0 с ос Бр. Філіпових
62 Навозенко Андрій 2005 Халявинська ЗОШ 1.53.0 с Гайовий А.І.
63 Жменьковський Роман 14.06.2008 ДЮСШ МОН

Корюківка

1.53.3 с Сахута А.О.
64 Летошко Олександр 10.03.2008 КДЮСШ 1 МОН Чернігів 1.53.7 с Лисенко Ю.В.
65 Репех Артем 2006 Халявинська ЗОШ 1.54.1 с Гайовий А.І.
66 Билюба Артем 2005 ДЮСШ «У»

Чернігів

1.54.5 с Лагункова Н.М.
67 Колешня Станіслав 2007 М.Коцюбинська гімназія 1.56.3 с Кирієнко М.Г.
68 Кучма Олександр 18.06.2007 ДЮСШ МОН

Корюківка

1.56.5 с Сахута А.О.
69 Нікітенко Андрій 2004 СДЮСШОР Чернігів 1.56.6 с Лазаренко М.Г., Семенов О.В.
70 Захаров Владислав 2005 ДЮСШ «Олімп» 1.58.5 с Лазаренко М.Г.
71 Нечай Олександр 2006 СДЮСШОР Чернігів 1.59.3 с Зоц М.М., Зоц Ж.С.
72 Авраменко Нікіта 25.10.2006 КДЮСШ 1 МОН Чернігів 2.01.5 с Антонова В.Г.
73 Васкобай Дмитро 30.10.2007 ДЮСШ МОН

Корюківка

2.01.7 с Лисік Р.Г.
74 Бобер Євгеній 2007 М.Коцюбинська гімназія 2.02.4 с Кирієнко М.Г.
75 Жибер Дмитро 2005 ДЮСШ «Олімп» 2.02.9 с Лазаренко М.Г.
76 Чернецький Максим 12.07.2006 СДЮСШОР Чернігів 2.03.3 с ос Даниленко М.М.
77 Ілляшенко Іван 2005 ДЮСШ «Олімп» 2.05.8 с Лазаренко М.Г.
78 Барбаш Вадим 16.08.2004 СДЮСШОР Чернігів 2.06.4 с Лісогор В.І., Лісогор М.А.
79 Вовк Владислав 25.05.2008 ДЮСШ МОН

Корюківка

2.08.7 с Лисік Р.Г.
80 Боровик Богдан 23.05.2008 КДЮСШ 1 МОН Чернігів 2.08.9 с Лисенко Ю.В.
81 Кордік Дмитро 2006 Халявинська ЗОШ 2.11.3 с Гайовий А.І.

 

1000 м дівчата

2002-2003 р.н.

П.І. Дата народження Команда Результат Розряд Очки Тренер
1 Деркач Рената 12.08.2002 ДЮСШ МОН

Козелець

3.22.4 с II 36 Шарак О.В.
2 Норенко Катерина 26.11.2002 ОДЮСШ Прилуки 3.26.8 с II 33 Салівон Р.П.
3 Колеснік Дарина 23.11.2002 ДЮСШ МОН Борзна 3.30.5 с III 30 Романенко Р.О.
4 Дворніченко Яна 20.07.2003 ДЮСШ «Атлет»

Чернігів

3.32.0 с III 27 Шульга О.П.
5 Моцар Лілія 05.04.2003 ДЮСШ МОН Сновськ 3.31.7 с III 25 Медведьова Н.М.
6 Овсякова Дарина 11.10.2003 ДЮСШ МОН

Прилуцкий р-н

3.35.9 с III 23 Куц А.С.
7 Андрющенко Олена 4.06.2003 ДЮСШ «К» Ніжинський р-н 3.36.2 с III ос Сахно В.Н.
8 Скрипко Ганна 2003 СДЮСШОР Чернігів 3.36.4 с III 21 Зоц М.М., Зоц Ж.С.
9 Федорчук Марія 2003 Халявинська ЗОШ 3.42.7 с III 19 Гайовий А.І.
10 Рябчун Анастасія 15.08.2003 ДЮСШ МОН

Корюківка

3.50.8 с I юн 16 Лисік Р.Г.
11 Кровко Влада 10.10.2003 КДЮСШ

Н-Сіверський

3.57.3 с I юн 15 Бренз А.Н.
12 Геращенко Валерія 2003 Халявинська ЗОШ 3.59.5 с I юн 14 Гайовий А.І.
13 Пухова Ірина 2002 Халявинська ЗОШ 4.02.5 с I юн 13 Гайовий А.І.
14 Кошевська Яна 20.06.2003 ДЮСШ МОН Сновськ 4.09.2 с I юн 12 Івлєв В.Ю.
15 Маштамір Яна 10.04.2003 ДЮСШ МОН

Корюківка

4.14.2 с II юн 11 Лисік Р.Г.
16 Богдановська Катерина 09.07.2003 ДЮСШ МОН

Корюківка

4.18.5 с II юн 10 Лисік Р.Г.
17 Ушакова Марина 31.05.2003 СДЮСШОР Чернігів 4.19.3 с II юн ос Даниленко М.М.
18 Демченко Марія 2003 М.Коцюбинська гімназія 4.26.4 с II юн 9 Кирієнко М.Г.
19 Бабич Катерина 25.09.2003 ДЮСШ МОН

Корюківка

4.40.9 с III юн 8 Сахута А.О.
20 Чорна Інна 2002 М.Коцюбинська гімназія 4.45.5 с III юн 7 Кирієнко М.Г.

 

1000 м юнаки

2002-2003 р.н.

П.І. Дата народження Команда Результат Розряд Очки Тренер
1 Назаренко Ігор 29.04.2002 ДЮСШ МОН

Козелець

2.52.7 с III 36 Шарак О.В.
2 Ровний Іван 2002 ДЮСШ МОН

Батурин

2.54.4 с III 33 Журавель А.М.
3 Каранда Микита 25.01.2002 ОДЮСШ Чернігів 2.54.7 с III ос Масюк А.М.,

Хорт Т.М.

4 Мішустін Денис 23.05.2003 СДЮСШОР Чернігів 2.56.7 с III ос Даниленко М.М.
5 Шугалій Володимир 26.01.2002 ДЮСШ МОН Борзна 2.56.8 с III 30 Стоцький І.А.
6 Федоренко Артем 2002 ДЮСШ МОН

Бахмач

2.58.3 с III 27 Іванько Ю.Б.
7 Мельник Максим 23.11.2002 ДЮСШ

Носівка

3.00.1 с III 25 Бочок В.А., Поночевний Ю.В.
8 Мархай Яків 20.07.2003 ДЮСШ

Носівка

3.00.5 с III 23 Бочок В.А.
9 Болдан Дмитро 2003 ДЮСШ «Олімп» 3.03.8 с III 21 Лазаренко М.Г., Семенов О.В.
10 Бабич Дмитро 29.06.2003 ДЮСШ МОН

Корюківка

3.04.6 с III 19 Сахута А.О.
11 Юрчак Марк 2003 СДЮСШОР Чернігів 3.04.9 с III 16 Зоц М.М., Зоц Ж.С.
12 Музика Микола 17.03.2003 КДЮСШ 1 МОН Чернігів 3.05.9 с I юн 15 Беркут Н.П.
13 Козлеченко Станіслав 2002 КДЮСШ

Н-Сіверський

3.06.1 с I юн 14 Циганков А.В.
14 Тебенко Владислав 2003 Халявинська ЗОШ 3.08.1 с I юн 13 Гайовий А.І.
15 Аксюта Володимир 11.09.2003 СДЮСШОР Чернігів 3.09.5 с I юн 12 Лісогор В.І., Лісогор М.А.
16 Мишко Ярослав 03.04.02 ДЮСШ «У»

Чернігів

3.11.8 с I юн 11 Бр. Філіпових
17 Любочка Олександр 2003 КДЮСШ

Н-Сіверський

3.12.4 с I юн 10 Циганков А.В.
18 Котков Владислав 06.02.2002 КДЮСШ

Н-Сіверський

3.13.3 с I юн 9 Бренз А.Н.
19 Коваленко Данил 2002 КДЮСШ

Н-Сіверський

3.17.3 с II юн 8 Циганков А.В.
20 Полоз Георгій 2003 СДЮСШОР Чернігів 3.18.4 с II юн 7 Лазаренко М.Г., Семенов О.В.
21 Дремлюга Назар 27.09.2003 ДЮСШ МОН

Прилуцкий р-н

3.18.7 с II юн 6 Васенко М.О.
22 Коробко Павло 14.11.2003 ЧОДЮСШ «Олімп» Сновськ 3.19.6 с II юн 5 Лахадинов Є.О.
23 Ніколаєв Владислав 08.07.2003 КДЮСШ 1 МОН Чернігів 3.24.4 с II юн 4 Антонова В.Г.
24 Ткач Олег 2003 Халявинська ЗОШ 3.26.0 с II юн 3 Гайовий А.І.
25 Лопата Владислав 2002 ДЮСШ МОН

Батурин

3.26.5 с II юн 2 Журавель А.М.
26 Чалюк Максим 25.11.2003 ДЮСШ «Атлет»

Чернігів

3.27.9 с II юн 1 Вятіорець С.Є., Середа С.С.
27 Бутенко Олег 27.02.2003 КДЮСШ 1 МОН Чернігів 3.28.3 с II юн Антонова В.Г.
28 Базилевич Артем 08.10.2003 СДЮСШОР Чернігів 3.28.0 с II юн ос Даниленко М.М.
29 Курилець Вячеслав 2002 М.Коцюбинська гімназія 3.29.0 с II юн Кирієнко М.Г.
30 Щпак Данило 2003 М.Коцюбинська гімназія 3.29.2 с II юн Кирієнко М.Г.
31 Замерлов Михайло 2003 ДЮСШ МОН

Бахмач

3.30.3 с II юн Мартиненко Т.П.
32 Галутва Олег КДЮСШ

Н-Сіверський

3.30.5 с II юн Циганков А.В.
33 Коношевич Володимир 2003 СДЮСШОР Чернігів 3.30.6 с II юн Зоц М.М., Зоц Ж.С.
34 Зімоздра Владислав 2002 ДЮСШ МОН

Бахмач

3.30.8 с II юн Мартиненко Т.П.
35 Куропаткін Владислав 25.08.2002 КДЮСШ

Н-Сіверський

3.31.5 с II юн Бренз А.Н.
36 Мотуз Владислав 2002 КДЮСШ

Н-Сіверський

3.32.9 с II юн Циганков А.В.
37 Цуприк Ярослав 2002 КДЮСШ

Н-Сіверський

3.34.4 с II юн Циганков А.В.
38 Шкалаберда Владислав 2002 КДЮСШ

Н-Сіверський

3.34.5 с II юн Циганков А.В.
39 Качура Артем 26.09.2002 ДЮСШ МОН Сновськ 3.35.6 с II юн Івлєв В.Ю.
40 Поляков Володимир 06.11.2002 ДЮСШ «Олімп» Городня 3.35.8 с II юн Зайнагатдінов Д.М.
41 Мушкетик Олексій 2002 СДЮСШОР Чернігів 3.39.5 с III юн Лазаренко М.Г., Семенов О.В.
42 Василенко Владислав 2003 СДЮСШОР Чернігів 3.43.5 с III юн Лазаренко М.Г., Семенов О.В.
43 Чалий Віталій 22.04.2003 ОДЮСШ Прилуки 3.44.1 с III юн Салівон Р.П.
44 Яковець Богдан 2003 ДЮСШ МОН

Бахмач

3.53.0 с III юн Мартиненко Т.П.
45 Козак Марк 2003 СДЮСШОР Чернігів DNS Зоц М.М., Зоц Ж.С.
46 Сердюк Дмитро 2002 СДЮСШОР Чернігів DNS Зоц М.М., Зоц Ж.С.

 

1000 м дівчата

2000-2001 р.н.

П.І. Дата народження Команда Результат Розряд Очки Тренер
1 Пилипенко Ангеліна 2000 ДЮСШ МОН

Бахмач

3.22.4 с II 36 Михайлов Б.В.
2 Казіонова Вікторія 23.05.2001 КДЮСШ

Н-Сіверський

3.25.5 с II 33 Клименко В.В.
3 Сапон Марія 2001 СДЮСШОР Чернігів 3.26.3 с II 30 Зоц М.М., Зоц Ж.С.
4 Казіонова Ксенія 23.05.2001 КДЮСШ

Н-Сіверський

3.34.4 с III 27 Клименко В.В.
5 Немилостева Юлія 02.06.2001 СДЮСШОР Чернігів 3.34.9 с III ос Даниленко М.М.
6 Швидок Ольга 2001 СДЮСШОР Чернігів 3.36.6 с III 25 Зоц М.М., Зоц Ж.С.
7 Полюшко Вікторія 31.07.2001 КДЮСШ

Н-Сіверський

3.43.2 с III 23 Клименко В.В.
8 Яцьків Світлана 2001 Халявинська ЗОШ 3.49.0 с III 21 Гайовий А.І.
9 Селюк Лілія 2000 Інвоспорт Чернігів 3.50.1 с I юн 19 Сторожок В.П.
10 Отлів Ольга 2001 Халявинська ЗОШ 4.08.9 с I юн 16 Гайовий А.І.
11 Духно Ольга 2001 М.Коцюбинська гімназія 4.12.9 с II юн 15 Кирієнко М.Г.
12 Ротозій Анна 21.12.2001 ДЮСШ МОН Сновськ 4.18.4 с II юн 14 Івлєв В.Ю.

 

2000 м юнаки

2000-2001 р.н.

П.І. Дата народження Команда Результат Розряд Очки Тренер
1 Заровний Максим 2001 Халявинська ЗОШ 5.40.8 с I 36 Гайовий А.І.
2 Бочок Арсен 2000 СДЮСШОР Чернігів 5.48.4 с I 33 Зоц М.М., Зоц Ж.С., Лісогор М.А.
3 Карпенко Дмитро 21.09.2001 ДЮСШ МОН

Корюківка

5.50.3 с II 30 Лисік Р.Г.
4 Трубенок Максим 2000 ДЮСШ МОН

Батурин

5.55.3 с II 27 Журавель А.М.
5 Лисиця Дмитро 2000 КДЮСШ

Н-Сіверський

6.02.6 с II 25 Клименко В.В.
6 Санач Дмитро 2001 СДЮСШОР Чернігів 6.28.4 с III 23
7 Ніколайчук Богдан 03.01.2001 ДЮСШ МОН

Корюківка

6.33.2 с III 21 Лисік Р.Г.
8 Бердник Євген 2002 Ліцей ПВФП

Чернігів

6.34.2 с III 19
9 Черних Максим 08.05.2000 ДЮСШ МОН Сновськ 6.35.8 с I юн 16 Медведьова Н.М.
10 Гречаний Никита 2001 Ліцей ПВФП

Чернігів

6.39.2 с I юн 15
11 Чирва Максим 2001 ДЮСШ МОН

Бахмач

6.40.9 с I юн 14 Малащенко І.О.
12 Кузьменко Андрій 25.11.2000 смт «Десна» 6.42.4 с I юн 13 Мотєв С.П.
13 Тарасевич Ігор 2000 Халявинська ЗОШ 6.44.4 с I юн 12 Гайовий А.І.
14 Борщак Євген 2002 Ліцей ПВФП

Чернігів

6.45.2 с I юн 11
15 Шевчик Андрій 2000 СДЮСШОР Чернігів 6.47.5 с I юн 10 Лісогор В.І., Погуляй А.А., Симончук С.А.
16 Цап Дмитро 2001 ДЮСШ МОН

Бахмач

6.50.0 с I юн 9 Іванько Ю.Б.
17 Ціленко Максим 2001 ДЮСШ МОН

Батурин

6.53.5 с I юн 8 Журавель А.М.
18 Савич Максим 2001 Ліцей ПВФП

Чернігів

7.03.7 с I юн 7
19 Кутер Сергій 28.05.2001 ДЮСШ МОН Борзна 7.03.8 с I юн 6 Романенко Р.О.
20 Очередько Роман 2002 Ліцей ПВФП

Чернігів

7.07.2 с II юн 5
21 Мазур Дмитро 2001 Ліцей ПВФП

Чернігів

7.17.0 с II юн 4
22 Вовк Ігор 2002 Ліцей ПВФП

Чернігів

7.22.5 с II юн 3
23 Самусь Дмитро 14.11.2001 СДЮСШОР Чернігів 7.25.8 с II юн ос Даниленко М.М.
24 Крес Ярослав 2001 Халявинська ЗОШ 7.34.9 с II юн 2 Гайовий А.І.
25 Дейкало Олег 28.03.2001 СДЮСШОР Чернігів 7.38.9 с II юн 1 Лісогор В.І., Лісогор М.А.
26 Селезньов Роман 15.01.2001 ДЮСШ «Олімп» Городня 7.48.0 с III юн Зайнагатдінов Д.М.

 

1000 м дівчата

ПТНЗ

П.І. Дата народження Команда Результат Розряд Очки Тренер
1 Карпенко Валентина 01.02.2000 ЧЦ ПТО 3.25.2 с II 36 Насон А.Д.
2 Джола Юлія 1999 ЧВПУ ПО 9 3.29.3 с II 33 Ворох С.М.
3 Нагорна Христина 2000 ЧВПУ ПО 9 3.38.8 с III 30 Ворох С.М.
4 Шпеко Валентина 1999 ЧВПУ ПО 9 3.44.5 с III 27 Ворох С.М.
5 Левченко Анастасія ЧПЛП 3.46.4 с III 25
6 Степаненко Катерина 2001 Профліцей

Прилуки

3.51.5 с I юн 23 Аржемюк О.А.
7 Овсякова Ольга 2001 Профліцей

Прилуки

3.51.7 с I юн 21 Аржемюк О.А.
8 Бортник Валентина 13.04.2000 ЧЦ ПТО 3.56.6 с I юн 19 Насон А.Д.
9 Цирш Тетяна ЧПЛП 3.57.0 с I юн 16
10 Обушна Марина ЧПЛЗТ 4.00.1 с I юн 15
11 Гозбенко Олександра ЧПЛЗТ 4.03.1 с I юн 14
12 Дячук Валерія ЧПЛП 4.04.9 с I юн 13
13 Пацюк Яна 02.04.2000 ЧЦ ПТО 4.18.4 с II юн 12 Насон А.Д.
14 Конох Оксана 29.04.2000 ЧЦ ПТО 4.18.7 с II юн 11 Насон А.Д.
15 Карпенко Ірина ЧПЛП 4.19.6 с II юн 10
16 Буленок Настя 1999 ЧВПУ ПО 9 4.22.4 с II юн 9 Ворох С.М.
17 Стукун Марія ЧПЛЗТ 4.23.8 с II юн 8
18 Глоба Марія ЧПЛЗТ 4.25.5 с II юн 7
19 Думаєва Олена 2001 СВПУЛГ

Сновськ

4.27.2 с II юн 6 Шмен Є.О.
20 Ткаченко Анна 2002 Профліцей

Прилуки

4.36.5 с III юн 5 Аржемюк О.А.
21 Гончаренко Олена 2002 СВПУЛГ

Сновськ

4.37.0 с III юн 4 Шмен Є.О.
22 Сатнік Діана 2002 СВПУЛГ

Сновськ

4.42.4 с III юн 3 Шмен Є.О.
23 Курач Анастасія 1999 СВПУЛГ

Сновськ

4.52.2 с б/р 2 Шмен Є.О.

 

2000 м юнаки

ПТНЗ

П.І. Дата народження Команда Результат Розряд Очки Тренер
1 Романчич Влад 2000 ДПТНЗ «ЧВПУ» 5.44.2 с I 36 Лапко Ю.М.
2 Ничипоренко Микола ДПТНЗ «ЧВПУ» 5.46.1 с I 33 Лапко Ю.М.
3 Волошин Назар ЧПЛЗТ 5.56.0 с II 30
4 Ничипоренко Андрій ЧПЛЗТ 6.05.5 с II 27
5 Лях Володимир 1999 ДПТНЗ «ЧВПУ» 6.11.5 с II 25 Лапко Ю.М.
6 Колупайко Володимир 2001 ДПТНЗ «ЧВПУ» 6.15.4 с III ос Лапко Ю.М.
7 Слісаренко Максим ЧПЛЗТ 6.19.6 с III 23
8 Карпусь Вадим 04.03.1998 ЧЦ ПТО 6.20.8 с III 21 Насон А.Д.
9 Кучок Михайло 2000 ДПТНЗ «ЧВПУ» 6.21.4 с III 19 Лапко Ю.М.
10 Шарай Артем 06.12.1998 ЧЦ ПТО 6.32.3 с III 16 Насон А.Д.
11 Тума Віталій 03.04.2000 Ніжин 6.32.8 с III 15 Драч С.В.
12 Ільченко Олександр 2000 Ніжин 6.34.8 с III 14 Драч С.В.
13 Коробець Дмитро ЧПЛЗТ 6.35.6 с I юн ос
14 Тимошенко Генадій 1999 ЧПБЛ 6.35.8 с I юн 13
15 Шейда Богдан ЧПЛЗТ 6.37.4 с I юн 12
16 Крутящий Владислав ЧПЛЗТ 6.44.9 с I юн ос
17 Човпило Владислав Аграрний ліцей Сосниця 6.56.7 с I юн 11
18 Ковальський Ігор 2001 Ніжин 6.57.2 с I юн 10 Драч С.В.
19 Бугай Антон Аграрний ліцей Сосниця 7.01.8 с I юн 9
20 Сєргєєв Владислав Аграрний ліцей Сосниця 7.03.7 с I юн 8
21 Юхневич Микита 2000 ДПТНЗ «ЧВПУ» 7.04.8 с I юн ос Лапко Ю.М.
22 Вопков Олександр 19.05.2000 ЧЦ ПТО 7.14.6 с II юн 7 Насон А.Д.
23 Бурий Павло 2000 ЧПБЛ 7.36.0 с II юн 6
24 Щепець Денис 2000 ЧПБЛ 7.56.6 с III юн 5
25 Куцаренко Олександр Аграрний ліцей Сосниця DNS
26 Горейчук Олександр 19.01.1997 ЧЦ ПТО DNS Насон А.Д.

 

1000 м жінки

ВНЗ (коледжі, технікуми)

П.І. Дата народження Команда Результат Розряд Очки Тренер
1 Велігорська Аліна 2002 ЧПЕК КНУТД 3.14.9 с II 36 Ворчак О.В.
2 Куніна Людмила 18.07.2002 КЕіТ

Чернігів

3.15.2 с II 33 Лагункова Н.М.
3 Костенко Руслана 18.10.2000 КЕіТ

Чернігів

3.21.2 с II 30 Лагункова Н.М.
4 Сігеті Оксана 1999 Коопер. коледж Чернігів 3.22.3 с II 27 Луценко В.В., Лісогор
5 Вороная Валентина 2001 ЧПЕК КНУТД 3.22.5 с II 25 Сторожок В.П.
6 Сергусь Марія 17.12.2001 Коопер. коледж Чернігів 3.25.8 с II 23 Овчаренко І.М.
7 Петренко Анна Мед. коледж

Ніжин

3.28.6 с II 21
8 Кашперова Катерина 2002 Базовий мед. коледж Чернігів 3.29.6 с II 19 Шмай С.М.
9 Левченко Анастасія 1998 КЕіТ

Чернігів

3.30.9 с III 16 Лагункова Н.М.
10 Сухар Валентина 11.02.2002 Гум.-пед. коледж

Прилуки

3.30.6 с III 15 Салівон Р.П., Демешко С.В.
11 Барабаш Аліна 07.07.2002 Гум.-пед. коледж

Прилуки

3.31.3 с III 14 Салівон Р.П., Демешко С.В.
12 Долчан Катерина 11.05.2000 Гум.-пед. коледж

Прилуки

3.31.9 с III 13 Салівон Р.П., Демешко С.В.
13 Михальченко Наталія 28.06.2000 Гум.-пед. коледж

Прилуки

3.32.1 с III 12 Салівон Р.П., Демешко С.В.
14 Шеверова Вікторія 2001 Базовий мед. коледж Чернігів 3.33.8 с III 11 Шмай С.М.
15 Примак Катерина Мед. коледж

Ніжин

3.35.3 с III 10
16 Скудна Анна 17.08.2000 Медичне учил.

Н-Сіверський

3.36.8 с III 9 Сорокін В.В.
17 Глібовець Аліна 2002 Базовий мед. коледж Чернігів 3.38.5 с III 8 Шмай С.М.
18 Григор’єва Катерина 2001 КТКТ 3.39.3 с III 7 Любенко А.А.
19 Семикоз Маргарита 07.06.2000 КЕіТ

Чернігів

3.39.8 с III ос Лагункова Н.М.
20 Самойленко Марія 09.01.1999 Гум.-пед. коледж

Прилуки

3.41.3 с III ос Салівон Р.П., Демешко С.В.
21 Вінніченко Пластасія 06.01.2002 Коопер. коледж Чернігів 3.42.3 с III 6 Антонова В.Г.
22 Шурига Марина Мед. коледж

Ніжин

3.42.9 с III 5
23 Батюк Анна 1998 Базовий мед. коледж Чернігів 3.43.2 с III 4 Шмай С.М.
24 Камко Інна 23.09.2000 Коопер. коледж Чернігів 3.44.9 с III 3 Овчаренко І.М.
25 Гетьман Наталія 02.01.1999 Медичне учил.

Н-Сіверський

3.45.6 с III 2 Сорокін В.В.
26 Петрушко Анастасія 1999 КЕіТ

Чернігів

3.45.8 с III 1 Лагункова Н.М.
27 Колеснік Карина 2001 КТКТ 3.47.3 с III Любенко А.А.
28 Варава Ярина 12.01.2000 с-госп. технікум Сосниця 3.47.6 с III Михайловський С.В.
29 Медвідь Мирослава 24.08.2001 КЕіТ

Чернігів

3.49.3 с III Лагункова Н.М.
30 Захарченко Євгенія 15.03.2001 с-госп. технікум Сосниця 3.52.6 с I юн Михайловський С.В.
31 Іонанова Анастасія 07.04.2000 НАК 3.53.9 с I юн Сахно В.Н.
32 Навгородська Євгенія 2000 КТКТ 3.58.2 с I юн Міненок О.І.
33 Галаган Вікторія 2000 ЧПЕК КНУТД 3.58.6 с I юн Луценко В.В.
34 Купрієнко Вікторія 11.07.2000 с-госп. технікум Сосниця 3.59.0 с I юн Михайловський С.В.
35 Нікітенко Анна Мед. коледж

Ніжин

4.01.0 с I юн
36 Звонок Анастасія 17.02.2000 КЕіТ

Чернігів

4.01.1 с I юн ос Лагункова Н.М.
37 Козіна Інна 2001 КТКТ 4.04.8 с I юн Любенко А.А.
38 Самофал Аліна 18.06.2000 НАК 4.06.7 с I юн Сахно В.Н.
39 Гуленок Ніна 07.09.2001 Медичне учил.

Н-Сіверський

4.11.3 с II юн Сорокін В.В.
40 Василенко Анастасія 2002 НАК 4.14.0 с II юн Сахно В.Н.
41 Олещенко Олеся 16.01.2002 Медичне учил.

Н-Сіверський

4.14.6 с II юн Сорокін В.В.
42 Матюха Алла 22.08.2001 с-госп. технікум Сосниця 4.19.5 с II юн Михайловський С.В.
43 Шкурко Юлія 28.09.1999 КЕіТ

Чернігів

4.24.0 с II юн ос Лагункова Н.М.
44 Бобровицька Аліна 1998 ККіМ

Ніжин

4.28.0 с II юн
45 Колпакова Аліна 1999 ККіМ

Ніжин

4.32.9 с III юн
46 Чеверда Аліна 2002 НАК 4.33.5 с III юн Сахно В.Н.
47 Чумак Анна 2001 ККіМ

Ніжин

4.40.0 с III юн
48 Рашкевич Юлія 2001 ККіМ

Ніжин

4.49.2 с III юн

 

2000 м чоловіки

ВНЗ (коледжі, технікуми)

П.І. Дата народження Команда Результат Розряд Очки Тренер
1 Секера Дмитро 10.01.1994 Коопер. коледж Чернігів 5.40.4 с I 36 Овчаренко І.М., Клименко В.В.
2 Похмурко Валерій 25.10.1999 Гум.-пед. коледж

Прилуки

5.44.3 с I 33 Салівон Р.П., Демешко С.В.
3 Кравцов Сергій 2000 ЧПЕК КНУТД 5.45.5 с I 30 Луценко В.В.
4 Ільченко Віталій 2000 ЧПЕК КНУТД 5.52.5 с 27 Сторожок В.П.
5 Лесь Віталій 27.07.1999 Гум.-пед. коледж

Прилуки

5.56.7 с II 25 Салівон Р.П., Демешко С.В.
6 Пісня Сергій 1998 ЧПЕК КНУТД 6.00.4 с II 23 Луценко В.В.
7 Рудя Євген 16.11.2000 с-госп. технікум Сосниця 6.07.4 с II 21 Михайловський С.В.
8 Піддубний Сергій 17.10.1999 Коопер. коледж Чернігів 6.08.5 с II 19 Овчаренко І.М.
9 Філоненко Вячеслав 12.05.1997 НАК 6.12.2 с II 16 Сахно В.Н.
10 Резнік Ігор Коопер. коледж Чернігів 6.16.4 с III 15 Овчаренко І.М.
11 Христюк Володимир 2001 Прилуки 6.16.8 с III 14 Попов В.М.
12 Іллюша Євгеній 09.12.1998 НАК 6.17.5 с III 13 Сахно В.Н.
13 Кулік Дмитро Прилуки 6.18.0 с III 12 Попов В.М.
14 Селезень Андрій 1998 КТКТ 6.18.9 с III 11 Любенко А.А.
15 Семенченко Володимир 02.12.2000 Гум.-пед. коледж

Прилуки

6.19.6 с III 10 Салівон Р.П., Демешко С.В.
16 Федоренко Олександр 2001 Прилуки 6.20.3 с III 9 Попов В.М.
17 Шкурой Олександр 27.08.2000 КЕіТ

Чернігів

6.22.3 с III 8 Лагункова Н.М.
18 Шкурат Олександр 2000 Прилуки 6.26.4 с III 7 Попов В.М.
19 Колодницький Євген 24.07.2002 с-госп. технікум Сосниця 6.31.5 с III 6 Шевченко О.А.
20 Шостка Володимир 02.04.2001 НАК 6.35.0 с III 5 Сахно В.Н.
21 Ходос Богдан 2002 ЧПЕК КНУТД 6.40.1 с I юн ос Сторожок В.П.
22 Пеперик Владислав 2000 ЧПЕК КНУТД 6.42.5 с I юн 4 Луценко В.В.
23 Герасеменко Сергій 16.10.2000 с-госп. технікум Сосниця 6.45.4 с I юн 3 Шевченко О.А.
24 Шабанов Анатолій 13.10.2001 КЕіТ

Чернігів

6.45.9 с I юн ос Лагункова Н.М.
25 Колотонець Олександр 16.07.2001 с-госп. технікум Сосниця 6.48.7 с I юн 2 Шевченко О.А.
26 Демидов Анатолій 1999 КТКТ 6.51.7 с I юн 1 Любенко А.А.
27 Кузуб Євгеній 24.08.2002 КЕіТ

Чернігів

7.09.5 с II юн Лагункова Н.М.
28 Звонок Євгеній 1999 КТКТ 7.26.9 с II юн Міненок О.І.
29 Лавський Олег 2000 КЕіТ

Чернігів

7.37.5 с II юн Лагункова Н.М.
30 Койдан Єгор 18.08.2001 КЕіТ

Чернігів

7.38.4 с II юн Лагункова Н.М.
31 Ільченко Олександр 03.04.2000 Ніжин DNS Драч С.В.
32 Ковальський Ігор 30.08.2001 Ніжин DNS Драч С.В.

 

1000 м жінки

ВНЗ (університети, інститути, особисті)

П.І. Дата народження Команда Результат Розряд Очки Тренер
1 Дятлова Юлія 18.08.1990 ОШВСМ Чернігів 2.49.2 с I ос Клюєв А.О., Лагункова Н.М.
2 Жмурко Анна 24.10.1996 ЧНПУ 3.01.0 с I 36 Лагункова Н.М., Філіпов В.В., Клюєв А.О.
3 Кротенко Валентина 13.05.1999 НАК 3.19.8 с II 33 Сахно В.Н.
4 Діденко Ольга 06.02.2000 ЧНПУ 3.26.5 с II 30 Рябов В.В.
5 Попик Валентина 19.03.2000 ФСТ «Динамо» 3.28.3 с II 27 Ткаченко І.В.
6 Валієва Карина 19.06.1998 НАК 3.28.5 с II 25 Сахно В.Н.
7 Афоніна Владислава 03.12.1999 КДЮСШ «Україна» 3.29.7 с II ос Бр. Філіпових
8 Сидоренко Анастасія 06.09.1999 ЧНТУ 3.37.9 с III 23 Колодяжна Т.П.
9 Ганжа Яна 20.11.1997 ФСТ «Динамо» 3.38.4 с III 21 Ткаченко І.В.
10 Цеголова Анастасія 1998 ЧНПУ 3.40.5 с III 19 Рябов В.В.
11 Савченко Валерія 06.09.1999 ФСТ «Динамо» 3.43.7 с III 16 Ткаченко І.В.
12 Кубрак Алла 14.04.1998 НАК 3.44.5 с III 15 Сахно В.Н.
13 Ясь Дарина 12.12.1998 ЧНТУ 3.46.2 с III 14 Лагункова Н.М.
14 Барабаш Ірина 13.08.2000 ФСТ «Динамо» 3.49.8 с III 13 Ткаченко І.В.
15 Яворська Соломія 04.10.1998 ФСТ «Динамо» 3.53.2 с I юн 12 Ткаченко І.В.
16 Зубок Діана 30.07.2000 ЧНТУ 4.00.0 с I юн 11 Колодяжна Т.П.
17 Сирбу Анастасія 01.05.2000 ЧНПУ 4.06.5 с I юн 10 Рябов В.В.
18 Корицька Анастасія 03.05.2000 ЧНТУ 4.09.7 с I юн 9 Колодяжна Т.П.
19 Бракало Аліна НАК 4.13.2 с II юн 8 Сахно В.Н.
20 Петренко Яна 27.08.2000 ЧНТУ 4.17.3 с II юн 7 Колодяжна Т.П.
21 Беребенець Катерина 23.12.1997 НАК 4.18.0 с II юн 6 Сахно В.Н.

 

3000 м чоловіки

ВНЗ (університети, інститути, особисті)

П.І. Дата народження Команда Результат Розряд Очки Тренер
1 Мусіяко Іван 27.04.1985 Чернігів 8.35.0 с I ос Сердюк В.І.
2 Мироненко Костянтин 26.09.1998 КДЮСШ №1 МОН 9.13.0 с II 36 Красільник Т.С.
3 Рева Євгеній 2000 ЧНПУ 9.18.6 с II 33 Рябов В.В.
4 Сотник Євген 1999 ЧНТУ 9.38.0 с II 30 Рябов В.В.
5 Казачок Василь 10.05.1996 ЧНПУ 9.45.6 с III 27 Бр. Філіпових
6 Романенко Олександр 26.09.1984 Ніжинський р-н 9.46.7 с III ос Сахно В.Н.
7 Клочко Артем 12.12.1995 НАК 9.48.1 с III 25 Сахно В.Н.
8 Корогод Дмитро 30.07.1996 ЧНПУ 9.48.5 с III 23 Бр. Філіпових
9 Чапик Олександр 04.10.1998 ЧНПУ 9.59.5 с III 21 Власенко С.О.
10 Сахно Володимир 29.07.1970 Ніжинський р-н 10.00.1 с III ос Тараско І.О.
11 Будник Назар 08.05.1997 ЧНТУ 10.09.9 с III 19 Колодяжна Т.П.
12 Овчарик Євген 21.08.1998 ЧНТУ 10.10.9 с III 16 Колодяжна Т.П.
13 Суярко Дмитро 1996 ЧНПУ 10.15.8 с III 15 Власенко С.О.
14 Титаренко Максим 10.12.1996 ФСТ «Динамо» 10.20.5 с III 14 Ткаченко І.В.
15 Кобус Станіслав 06.09.1999 ФСТ «Динамо» 10.24.4 с III 13 Ткаченко І.В.
16 Волошин Дмитро 20.11.1998 НАК 10.27.9 с III 12 Сахно В.Н.
17 Полонець Юрій 10.09.1997 НАК 10.39.8 с 11 Сахно В.Н.
18 Тимошенко Тарас 1998 НАК 10.45.0 с 10 Сахно В.Н.
19 Устименко Іван 2000 НАК 11.04.7 с 9 Сахно В.Н.
20 Грицик Віктор 11.08.2000 ФСТ «Динамо» 11.12.6 с 8 Ткаченко І.В.
21 Галушка Максим 26.06.1999 ЧНТУ 11.15.2 с 7 Антонова В.Г.,

Колодяжна Т.П.

22 Бурей Олесь 30.12.1999 ФСТ «Динамо» 11.59.7 с 6 Ткаченко І.В.
23 Ткаченко Іван 11.07.1974 ФСТ «Динамо» 12.13.0 с 5 Ткаченко І.В.
24 Мороз Іван 05.02.2000 ЧНТУ 12.26.0 с 4 Колодяжна Т.П.

 

 

0 Комментарии

You can be the first one to leave a comment.

Оставить комментарий