РЕЗУЛЬТАТИ ВІДКРИТИХ ОБЛАСНИХ ЗМАГАННЬ
З ЛЕГКОАТЛЕТЧНОГО КРОСУ ПАМ’ЯТІ В.Ф. ФІЛІПОВА
18.10.2017 р
м.Чернігів
500 м дівчата
2004 р.н. та молодше
№ | П.І. | Дата народження | Команда | Результат | Розряд | Очки | Тренер |
1 | Копитько Анастасія | 21.03.2004 | ДЮСШ «Атлет» Чернігів | 1.29.4 с | I | 36 | Вятіорець С.Є., Середа С.С. |
2 | Чамара Марія | 13.03.2005 | СДЮСШОР Чернігів | 1.32.4 с | II | 33 | Лісогор В.І., Лісогор М.А. |
3 | Тонконог Діана | 09.10.2004 | ДЮСШ Носівка | 1.32.5 с | II | 30 | Бочок В.А. |
4 | Семенець Анастасія | 06.08.2005 | ОДЮСШ Прилуки | 1.34.0 с | II | 27 | Салівон Р.П. |
5 | Антоненко Інна | 2005 | СДЮСШОР Чернігів | 1.36.3 с | II | 25 | Зоц Ж.С., Зоц М.М. |
6 | Ткаченко Анна | 09.10.2007 | ДЮСШ «У» Чернігів | 1.36.5 с | II | 23 | Крвоус Н.В. |
7 | Черніченко Крістіна | 30.08.04 | ДЮСШ МОН Прилуцкий р-н | 1.37.0 с | II | 21 | Куц А.С. |
8 | Мозгова Ангеліна | 10.02.2006 | ДЮСШ «Атлет» Чернігів | 1.37.8 с | II | 19 | Корецька С.М. |
9 | Светюха Ольга | 2005 | М.Коцюбинська гімназія | 1.38.9 с | II | 16 | Сторожок В.П. |
10 | Бобровіч Діана | 02.03.2004 | КДЮСШ Н-Сіверський | 1.39.3 с | II | 15 | Клименко В.В. |
11 | Мельник Анастасія | 18.10.2006 | КДЮСШ «У» Чернігів | 1.40.0 с | II | 14 | Лагункова Н.М. |
12 | Тарасенко Марія | 11.04.2004 | ДЮСШ Носівка | 1.40.0 с | II | 13 | Бочок В.А. |
13 | Кондратенко Марія | 05.07.2004 | ДЮСШ Борзна | 1.40.3 с | III | 12 | Кутер С.Г. |
14 | Раструва Марія | 18.02.2004 | КДЮСШ Н-Сіверський | 1.40.6 с | III | 11 | Клименко В.В. |
15 | Дмитренко Аліна | 02.02.2006 | ДЮСШ «У» Чернігів | 1.40.6 с | III | 10 | Крвоус Н.В. |
16 | Ільченко Анастасія | 2004 | ДЮСШ МОН Бахмач | 1.40.8 с | III | 9 | Іванько Ю.Б. |
17 | Душина Софія | 2004 | КДЮСШ Н-Сіверський | 1.41.5 с | III | 8 | Циганков А.В. |
18 | Дорошенко Яна | 18.02.2005 | СДЮСШОР Чернігів | 1.41.6 с | III | 7 | Лісогор В.І., Лісогор М.А. |
19 | Нікіфоренко Олена | 13.05.2004 | ДЮСШ МОН Корюківка | 1.42.0 с | III | 6 | Сахута А.О. |
20 | Волкова Лілія | 21.11.2004 | ДЮСШ МОН Сновськ | 1.42.5 с | III | 5 | Івлєв В.Ю. |
21 | Туз Анастасія | 20.01.2006 | ДЮСШ МОН Корюківка | 1.42.6 с | III | 4 | Лисік Р.Г. |
22 | Коваленко Єлизавета | 2005 | КДЮСШ Н-Сіверський | 1.42.8 с | III | 3 | Циганков А.В. |
23 | Чубану Єлизавета | 19.02.2005 | ДЮСШ МОН Прилуцкий р-н | 1.42.9 с | III | 2 | Куц А.С. |
24 | Салун Марія | 03.05.2006 | КДЮСШ Н-Сіверський | 1.43.0 с | III | 1 | Клименко В.В. |
25 | Василяченко Марія | 2004 | СДЮСШОР Чернігів | 1.43.5 с | III | Зоц Ж.С., Зоц М.М. | |
26 | Цвєткова Валерія | 14.09.2004 | смт Десна | 1.43.7 с | III | Мотєв С.П. | |
27 | Науменко Діана | 21.07.2005 | ДЮСШ МОН Корюківка | 1.43.7 с | III | Сахута А.О. | |
28 | Тимошенко Софія | 2006 | КДЮСШ Н-Сіверський | 1.44.8 с | III | Циганков А.В. | |
29 | Іренфельд Даша | 15.02.2004 | ДЮСШ МОН Сновськ | 1.44.8 с | III | Медведьова Н.М. | |
30 | Швиденко Вікторія | 2004 | ДЮСШ МОН Бахмач | 1.45.2 с | III | Мартиненко Г.П. | |
31 | Политенкова Ганна | 2005 | Інвоспорт Чернігів | 1.45.3 с | III | Сторожок В.П. | |
32 | Ковтун Вікторія | 11.01.2005 | ДЮСШ МОН Прилуцкий р-н | 1.45.5 с | III | Куц А.С. | |
33 | Черниченко Катерина | 11.12.2006 | ДЮСШ МОН Прилуцкий р-н | 1.45.8 с | III | Куц А.С., Чекалін С.П. | |
34 | Борисенко Вероніка | 01.01.2007 | ДЮСШ МОН Корюківка | 1.45.9 с | III | Лисік Р.Г. | |
35 | Лень Софія | 11.08.2005 | ДЮСШ МОН Прилуцкий р-н | 1.47.3 с | III | Куц А.С. | |
36 | Дорошенко Вероніка | 28.07.2007 | СДЮСШОР Чернігів | 1.48.0 с | III | Лісогор В.І., Лісогор М.А. | |
37 | Москаленко Настя | 2004 | Халявинська ЗОШ | 1.49.8 с | III | Гайовий А.І. | |
38 | Обловацька Анжела | 05.06.2006 | ДЮСШ МОН Сновськ | 1.50.0 с | III | Івлєв В.Ю. | |
39 | Литвин Дар’я | 17.11.2004 | ДЮСШ МОН Сновськ | 1.50.5 с | I юн | Медведьова Н.М. | |
40 | Тимошенко Єлизавета | 12.02.2004 | ЧОДЮСШ «Олімп» Сновськ | 1.50.7 с | I юн | Лахадинов Є.О. | |
41 | Маштанєр Катерина | 2006 | ДЮСШ «Олімп» | 1.50.8 с | I юн | Лазаренко М.Г., Семенов О.В. | |
42 | Куропаткіна Аліна | 25.02.2005 | КДЮСШ Н-Сіверський | 1.51.3 с | I юн | Бренз А.М. | |
43 | Шевцова Катерина | 29.09.2005 | КДЮСШ Н-Сіверський | 1.51.5 с | I юн | Бренз А.М. | |
44 | Бойко Аліна | 14.03.2004 | ДЮСШ МОН Сновськ | 1.52.2 с | I юн | Медведьова Н.М. | |
45 | Радіонова Вікторія | 1.53.5 с | ДЮСШ «Атлет» Чернігів | 1.53.5 с | I юн | Корецька С.М. | |
46 | Нестеренко Анна | 26.06.2009 | ДЮСШ «У» Чернігів | 1.53.8 с | I юн | Крвоус Н.В. | |
47 | Митрофанова Ірина | 21.06.2005 | ДЮСШ МОН Корюківка | 1.57.8 с | I юн | Сахута А.О. | |
48 | Сердюк Аліна | 2007 | М.Коцюбинська гімназія | 1.58.0 с | I юн | Кирієнко М.Г. | |
49 | Геращенко Олександра | 2006 | Халявинська ЗОШ | 1.58.5 с | I юн | Гайовий А.І. | |
50 | Бишек Ксенія | 4.02.2005 | КДЮСШ 1 МОН Чернігів | 2.00.0 с | I юн | Антонова В.Г. | |
51 | Воробей Ольга | 02.01.2004 | ДЮСШ МОН Сновськ | 2.00.4 с | II юн | Івлєв В.Ю. | |
52 | Качура Катерина | 13.12.2004 | ДЮСШ МОН Сновськ | 2.02.6 с | II юн | Івлєв В.Ю. | |
53 | Тищенко Катерина | 22.09.2005 | ДЮСШ «Атлет» Чернігів | 2.03.7 с | II юн | Корецька С.М. | |
54 | Губенко Юлія | 21.04.2006 | ДЮСШ МОН Сновськ | 2.04.5 с | II юн | Івлєв В.Ю. | |
55 | Тищенко Софія | 2004 | СДЮСШОР Чернігів | 2.05.3 с | II юн | Зоц Ж.С., Зоц М.М. | |
56 | Мірошніченко Софія | 24.08.2009 | ДЮСШ МОН Корюківка | 2.06.7 с | II юн | Лисік Р.Г. | |
57 | Лазько Ірина | 2006 | М.Коцюбинська гімназія | 2.08.7 с | II юн | Кирієнко М.Г. | |
58 | Губко Тетяна | 11.04.2005 | СДЮСШОР Чернігів | 2.10.4 с | III юн | Лісогор В.І., Лісогор М.А. | |
59 | Куліш Олександра | 2006 | СДЮСШОР Чернігів | 2.11.7 с | III юн | Зоц Ж.С. | |
60 | Петрачова Катерина | 28.09.2008 | КДЮСШ 1 МОН Чернігів | 2.13.9 с | III юн | Лисенко Ю.В. | |
61 | Мірошніченко Єлизавета | ДЮСШ МОН Корюківка | 2.13.9 с | III юн | Лисік Р.Г. | ||
62 | Ющенко Віталіна | 2006 | Халявинська ЗОШ | 2.16.7 с | III юн | Гайовий А.І. | |
63 | Черноус Анастасія | 2007 | СДЮСШОР Чернігів | 2.27.0 с | б/р | Лісогор В.І., Лісогор М.А. | |
64 | Соловйова Дар’я | 21.11.2004 | ДЮСШ «Атлет» Чернігів | DNS | Шульга О.П. |
500 м юнаки
2004 р.н. та молодше
№ | П.І. | Дата народження | Команда | Результат | Розряд | Очки | Тренер |
1 | Сидоренко Олексій | 16.05.2004 | КДЮСШ 1 МОН Чернігів | 1.18.0 с | 36 | Беркут Н.П. | |
2 | Лісогор Олександр | 12.01.2004 | СДЮСШОР Чернігів | 1.19.0 с | 33 | Лісогор В.І., Лісогор М.А. | |
3 | Задніпрений Дмитро | 2004 | ДЮСШ МОН Бахмач | 1.22.2 с | 30 | Малашенко І.О. | |
4 | Касян Богдан | 01.01.2004 | ДЮСШ Носівка | 1.23.7 с | 27 | Бочок В.А. | |
5 | Чебанчук Серафім | 2004 | КДЮСШ Н-Сіверський | 1.25.1 с | 25 | Циганков А.В. | |
6 | Петренко Руслан | 11.08.2005 | КДЮСШ 1 МОН Чернігів | 1.26.2 с | 23 | Беркут Н.П. | |
7 | Бабушкін Олександр | 09.09.2005 | ДЮСШ «У» Чернігів | 1.26.3 с | 21 | Крвоус Н.В. | |
8 | Леута Назар | 18.05.2004 | ДЮСШ МОН Прилуцкий р-н | 1.26.7 с | 19 | Куц А.С. | |
9 | Огієвський Володимир | 2005 | ДЮСШ МОН Батурин | 1.27.3 с | 16 | Журавель А.М. | |
10 | Мося Владислав | 21.01.2004 | ДЮСШ МОН Сновськ | 1.27.6 с | 15 | Медведьова Н.М. | |
11 | Климач Олександр | 09.10.2004 | ДЮСШ МОН Прилуцкий р-н | 1.29.3 с | 14 | Куц А.С. | |
12 | Кисельов Дмитро | 12.08.2004 | ДЮСШ МОН Прилуцкий р-н | 1.29.9 с | 13 | Васенко М.О. | |
13 | Ревун Антон | 2004 | СДЮСШОР Чернігів | 1.30.0 с | 12 | Зоц М.М., Зоц Ж.С. | |
14 | Крапивний Данило | 02.03.2005 | ДЮСШ МОН Сновськ | 1.30.5 с | 11 | Івлєв В.Ю. | |
15 | Петрик Єгор | 2004 | М.Коцюбинська гімназія | 1.30.5 с | 10 | Кирієнко М.Г. | |
16 | Пирогов Євгеній | 2004 | ДЮСШ МОН Бахмач | 1.31.3 с | 9 | Іванько Ю.Б. | |
17 | Васильєв Олександр | 14.05.2005 | ДЮСШ «Атлет» Чернігів | 1.33.5 с | 8 | Дворников А.В. | |
18 | Редько Артем | 23.08.2005 | ДЮСШ МОН Прилуцкий р-н | 1.33.6 с | 7 | Куц А.С. | |
19 | Андрєєв Андрій | 26.04.2007 | ДЮСШ МОН Корюківка | 1.33.7 с | 6 | Лисік Р.Г.
| |
20 | Галушка Богдан | 06.03.2006 | КДЮСШ 1 МОН Чернігів | 1.34.0 с | 5 | Антонова В.Г. | |
21 | Жакін Сергій | 13.01.2005 | КДЮСШ Н-Сіверський | 1.34.0 с | 4 | Бренз А.Н. | |
22 | Карпухін Олександр | 09.09.2004 | КДЮСШ Н-Сіверський | 1.34.8 с | 3 | Бренз А.Н. | |
23 | Ющенко Кирило | 2005 | Халявинська ЗОШ | 1.35.3 с | 2 | Гайовий А.І. | |
24 | Чигир Олександр | 22.05.2005 | ДЮСШ Носівка | 1.35.3 с | 1 | Бочок В.А. | |
25 | Бондаренко Віталій | 04.03.2005 | ДЮСШ МОН Прилуцкий р-н | 1.35.8 с | Васенко М.О. | ||
26 | Марченко Артем | 14.05.2005 | ДЮСШ МОН Прилуцкий р-н | 1.36.3 с | Васенко М.О. | ||
27 | Архангельський Денис | 27.06.2005 | ДЮСШ «Олімп» Городня | 1.36.6 с | Зайнагатдінов Д.М. | ||
28 | Прищеп Ярослав | 2006 | М.Коцюбинська гімназія | 1.37.0 с | Кирієнко М.Г. | ||
29 | Вязовік Віктор | 2005 | КДЮСШ Н-Сіверський | 1.37.5 с | Циганков А.В. | ||
30 | Король Яшар | 2006 | Халявинська ЗОШ | 1.37.9 с | Гайовий А.І. | ||
31 | Філонов Ерік | 2004 | ДЮСШ «Олімп» | 1.37.9 с | Лазаренко М.Г. | ||
32 | Хамко Віталій | 26.01.2005 | ДЮСШ МОН Корюківка | 1.38.1 с | Сахута А.О. | ||
33 | Дмитренко Андрій | 15.08.2007 | СДЮСШОР Чернігів | 1.38.5 с | ос | Даниленко М.М. | |
34 | Юрчок Матфей | 2004 | СДЮСШОР Чернігів | 1.38.8 с | Зоц М.М., Зоц Ж.С. | ||
35 | Глібко Михайло | 2005 | ДЮСШ «Олімп» | 1.39.2 с | Лазаренко М.Г. | ||
36 | Богдан Олександр | 2005 | ДЮСШ «Олімп» | 1.39.7 с | Лазаренко М.Г., Семенов О.В. | ||
37 | Кравченко Владислав | 2004 | М.Коцюбинська гімназія | 1.39.7 с | Кирієнко М.Г. | ||
38 | Лахадинов Нікіта | 07.06.2007 | ЧОДЮСШ «Олімп» Сновськ | 1.39.9 с | Лахадинов Є.О. | ||
39 | Мироненко Дмитро | 2004 | Халявинська ЗОШ | 1.40.5 с | Гайовий А.І. | ||
40 | Данилов Микита | 09.10.2004 | ДЮСШ МОН Сновськ | 1.40.8 с | Івлєв В.Ю. | ||
41 | Толстолєс Кирилл | 09.01.2007 | СДЮСШОР Чернігів | 1.41.1 с | Лісогор В.І., Лісогор М.А. | ||
42 | Буровець Кіріл | 26.11.2006 | ДЮСШ «У» Чернігів | 1.41.3 с | ос | Бр. Філіпових | |
43 | Глібко Андрій | 2006 | ДЮСШ «Олімп» | 1.41.4 с | Лазаренко М.Г. | ||
44 | Ващенко Олег | 2004 | КДЮСШ 1 МОН Чернігів | 1.41.4 с | Беркут Н.П. | ||
45 | Рябенко Олександр | 2004 | ДЮСШ МОН Батурин | 1.41.4 с | Журавель А.М. | ||
46 | Каун Павло | 13.07.2005 | СДЮСШОР Чернігів | 1.42.5 с | ос | Даниленко М.М. | |
47 | Паламарчук Олексій | 11.04.2004 | СДЮСШОР Чернігів | 1.43..0 с | Лісогор В.І., Лісогор М.А. | ||
48 | Веремієнко Дмитро | 06.12.2004 | ДЮСШ МОН Прилуцкий р-н | 1.43.7 с | Куц А.С. | ||
49 | Хільченко Іван | 2005 | ДЮСШ МОН Батурин | 1.44.5 с | Журавель А.М. | ||
50 | Дегтяр Богдан | 21.02.2006 | ДЮСШ «Олімп» Городня | 1.44.6 с | Зайнагатдінов Д.М. | ||
51 | Дробишев Артем | 2008 | ДЮСШ «У» Чернігів | 1.44.8 с | Бр. Філіпових | ||
52 | Демченко Антон | 22.05.2009 | ДЮСШ «У» Чернігів | 1.45.0 с | Кривоус Н.В. | ||
53 | Наконечний Ілля | 2004 | Халявинська ЗОШ | 1.47.1 с | Гайовий А.І. | ||
54 | Камаров Микола | 19.05.2004 | КДЮСШ 1 МОН Чернігів | 1.47.3 с | Беркут Н.П. | ||
55 | Сядуро Микола | 31.08.2007 | КДЮСШ 1 МОН Чернігів | 1.48.6 с | Лисенко Ю.В. | ||
56 | Високоморний Олексій | 2005 | СДЮСШОР Чернігів | 1.50.3 с | Зоц Ж.С. | ||
57 | Швець Євгеній | 29.06.2005 | ДЮСШ МОН Корюківка | 1.50.8 с | Сахута А.О. | ||
58 | Тимошенко Іван | 2006 | ЧОДЮСШ «Олімп» Сновськ | 1.51.4 с | Лахадинов Є.О. | ||
59 | Шевченко Олександр | 27.08.2005 | ДЮСШ МОН Борзна | 1.51.6 с | Романенко Р.О. | ||
60 | Триголосов Денис | 26.11.2005 | ДЮСШ «У» Чернігів | 1.51.6 с | Лагункова Н.М. | ||
61 | Раєвський Ігор | 2007 | ДЮСШ «У» Чернігів | 1.52.0 с | ос | Бр. Філіпових | |
62 | Навозенко Андрій | 2005 | Халявинська ЗОШ | 1.53.0 с | Гайовий А.І. | ||
63 | Жменьковський Роман | 14.06.2008 | ДЮСШ МОН Корюківка | 1.53.3 с | Сахута А.О. | ||
64 | Летошко Олександр | 10.03.2008 | КДЮСШ 1 МОН Чернігів | 1.53.7 с | Лисенко Ю.В. | ||
65 | Репех Артем | 2006 | Халявинська ЗОШ | 1.54.1 с | Гайовий А.І. | ||
66 | Билюба Артем | 2005 | ДЮСШ «У» Чернігів | 1.54.5 с | Лагункова Н.М. | ||
67 | Колешня Станіслав | 2007 | М.Коцюбинська гімназія | 1.56.3 с | Кирієнко М.Г. | ||
68 | Кучма Олександр | 18.06.2007 | ДЮСШ МОН Корюківка | 1.56.5 с | Сахута А.О. | ||
69 | Нікітенко Андрій | 2004 | СДЮСШОР Чернігів | 1.56.6 с | Лазаренко М.Г., Семенов О.В. | ||
70 | Захаров Владислав | 2005 | ДЮСШ «Олімп» | 1.58.5 с | Лазаренко М.Г. | ||
71 | Нечай Олександр | 2006 | СДЮСШОР Чернігів | 1.59.3 с | Зоц М.М., Зоц Ж.С. | ||
72 | Авраменко Нікіта | 25.10.2006 | КДЮСШ 1 МОН Чернігів | 2.01.5 с | Антонова В.Г. | ||
73 | Васкобай Дмитро | 30.10.2007 | ДЮСШ МОН Корюківка | 2.01.7 с | Лисік Р.Г. | ||
74 | Бобер Євгеній | 2007 | М.Коцюбинська гімназія | 2.02.4 с | Кирієнко М.Г. | ||
75 | Жибер Дмитро | 2005 | ДЮСШ «Олімп» | 2.02.9 с | Лазаренко М.Г. | ||
76 | Чернецький Максим | 12.07.2006 | СДЮСШОР Чернігів | 2.03.3 с | ос | Даниленко М.М. | |
77 | Ілляшенко Іван | 2005 | ДЮСШ «Олімп» | 2.05.8 с | Лазаренко М.Г. | ||
78 | Барбаш Вадим | 16.08.2004 | СДЮСШОР Чернігів | 2.06.4 с | Лісогор В.І., Лісогор М.А. | ||
79 | Вовк Владислав | 25.05.2008 | ДЮСШ МОН Корюківка | 2.08.7 с | Лисік Р.Г. | ||
80 | Боровик Богдан | 23.05.2008 | КДЮСШ 1 МОН Чернігів | 2.08.9 с | Лисенко Ю.В. | ||
81 | Кордік Дмитро | 2006 | Халявинська ЗОШ | 2.11.3 с | Гайовий А.І. |
1000 м дівчата
2002-2003 р.н.
№ | П.І. | Дата народження | Команда | Результат | Розряд | Очки | Тренер |
1 | Деркач Рената | 12.08.2002 | ДЮСШ МОН Козелець | 3.22.4 с | II | 36 | Шарак О.В. |
2 | Норенко Катерина | 26.11.2002 | ОДЮСШ Прилуки | 3.26.8 с | II | 33 | Салівон Р.П. |
3 | Колеснік Дарина | 23.11.2002 | ДЮСШ МОН Борзна | 3.30.5 с | III | 30 | Романенко Р.О. |
4 | Дворніченко Яна | 20.07.2003 | ДЮСШ «Атлет» Чернігів | 3.32.0 с | III | 27 | Шульга О.П. |
5 | Моцар Лілія | 05.04.2003 | ДЮСШ МОН Сновськ | 3.31.7 с | III | 25 | Медведьова Н.М. |
6 | Овсякова Дарина | 11.10.2003 | ДЮСШ МОН Прилуцкий р-н | 3.35.9 с | III | 23 | Куц А.С. |
7 | Андрющенко Олена | 4.06.2003 | ДЮСШ «К» Ніжинський р-н | 3.36.2 с | III | ос | Сахно В.Н. |
8 | Скрипко Ганна | 2003 | СДЮСШОР Чернігів | 3.36.4 с | III | 21 | Зоц М.М., Зоц Ж.С. |
9 | Федорчук Марія | 2003 | Халявинська ЗОШ | 3.42.7 с | III | 19 | Гайовий А.І. |
10 | Рябчун Анастасія | 15.08.2003 | ДЮСШ МОН Корюківка | 3.50.8 с | I юн | 16 | Лисік Р.Г. |
11 | Кровко Влада | 10.10.2003 | КДЮСШ Н-Сіверський | 3.57.3 с | I юн | 15 | Бренз А.Н. |
12 | Геращенко Валерія | 2003 | Халявинська ЗОШ | 3.59.5 с | I юн | 14 | Гайовий А.І. |
13 | Пухова Ірина | 2002 | Халявинська ЗОШ | 4.02.5 с | I юн | 13 | Гайовий А.І. |
14 | Кошевська Яна | 20.06.2003 | ДЮСШ МОН Сновськ | 4.09.2 с | I юн | 12 | Івлєв В.Ю. |
15 | Маштамір Яна | 10.04.2003 | ДЮСШ МОН Корюківка | 4.14.2 с | II юн | 11 | Лисік Р.Г. |
16 | Богдановська Катерина | 09.07.2003 | ДЮСШ МОН Корюківка | 4.18.5 с | II юн | 10 | Лисік Р.Г. |
17 | Ушакова Марина | 31.05.2003 | СДЮСШОР Чернігів | 4.19.3 с | II юн | ос | Даниленко М.М. |
18 | Демченко Марія | 2003 | М.Коцюбинська гімназія | 4.26.4 с | II юн | 9 | Кирієнко М.Г. |
19 | Бабич Катерина | 25.09.2003 | ДЮСШ МОН Корюківка | 4.40.9 с | III юн | 8 | Сахута А.О. |
20 | Чорна Інна | 2002 | М.Коцюбинська гімназія | 4.45.5 с | III юн | 7 | Кирієнко М.Г. |
1000 м юнаки
2002-2003 р.н.
№ | П.І. | Дата народження | Команда | Результат | Розряд | Очки | Тренер |
1 | Назаренко Ігор | 29.04.2002 | ДЮСШ МОН Козелець | 2.52.7 с | III | 36 | Шарак О.В. |
2 | Ровний Іван | 2002 | ДЮСШ МОН Батурин | 2.54.4 с | III | 33 | Журавель А.М. |
3 | Каранда Микита | 25.01.2002 | ОДЮСШ Чернігів | 2.54.7 с | III | ос | Масюк А.М., Хорт Т.М. |
4 | Мішустін Денис | 23.05.2003 | СДЮСШОР Чернігів | 2.56.7 с | III | ос | Даниленко М.М. |
5 | Шугалій Володимир | 26.01.2002 | ДЮСШ МОН Борзна | 2.56.8 с | III | 30 | Стоцький І.А. |
6 | Федоренко Артем | 2002 | ДЮСШ МОН Бахмач | 2.58.3 с | III | 27 | Іванько Ю.Б. |
7 | Мельник Максим | 23.11.2002 | ДЮСШ Носівка | 3.00.1 с | III | 25 | Бочок В.А., Поночевний Ю.В. |
8 | Мархай Яків | 20.07.2003 | ДЮСШ Носівка | 3.00.5 с | III | 23 | Бочок В.А. |
9 | Болдан Дмитро | 2003 | ДЮСШ «Олімп» | 3.03.8 с | III | 21 | Лазаренко М.Г., Семенов О.В. |
10 | Бабич Дмитро | 29.06.2003 | ДЮСШ МОН Корюківка | 3.04.6 с | III | 19 | Сахута А.О. |
11 | Юрчак Марк | 2003 | СДЮСШОР Чернігів | 3.04.9 с | III | 16 | Зоц М.М., Зоц Ж.С. |
12 | Музика Микола | 17.03.2003 | КДЮСШ 1 МОН Чернігів | 3.05.9 с | I юн | 15 | Беркут Н.П. |
13 | Козлеченко Станіслав | 2002 | КДЮСШ Н-Сіверський | 3.06.1 с | I юн | 14 | Циганков А.В. |
14 | Тебенко Владислав | 2003 | Халявинська ЗОШ | 3.08.1 с | I юн | 13 | Гайовий А.І. |
15 | Аксюта Володимир | 11.09.2003 | СДЮСШОР Чернігів | 3.09.5 с | I юн | 12 | Лісогор В.І., Лісогор М.А. |
16 | Мишко Ярослав | 03.04.02 | ДЮСШ «У» Чернігів | 3.11.8 с | I юн | 11 | Бр. Філіпових |
17 | Любочка Олександр | 2003 | КДЮСШ Н-Сіверський | 3.12.4 с | I юн | 10 | Циганков А.В. |
18 | Котков Владислав | 06.02.2002 | КДЮСШ Н-Сіверський | 3.13.3 с | I юн | 9 | Бренз А.Н. |
19 | Коваленко Данил | 2002 | КДЮСШ Н-Сіверський | 3.17.3 с | II юн | 8 | Циганков А.В. |
20 | Полоз Георгій | 2003 | СДЮСШОР Чернігів | 3.18.4 с | II юн | 7 | Лазаренко М.Г., Семенов О.В. |
21 | Дремлюга Назар | 27.09.2003 | ДЮСШ МОН Прилуцкий р-н | 3.18.7 с | II юн | 6 | Васенко М.О. |
22 | Коробко Павло | 14.11.2003 | ЧОДЮСШ «Олімп» Сновськ | 3.19.6 с | II юн | 5 | Лахадинов Є.О. |
23 | Ніколаєв Владислав | 08.07.2003 | КДЮСШ 1 МОН Чернігів | 3.24.4 с | II юн | 4 | Антонова В.Г. |
24 | Ткач Олег | 2003 | Халявинська ЗОШ | 3.26.0 с | II юн | 3 | Гайовий А.І. |
25 | Лопата Владислав | 2002 | ДЮСШ МОН Батурин | 3.26.5 с | II юн | 2 | Журавель А.М. |
26 | Чалюк Максим | 25.11.2003 | ДЮСШ «Атлет» Чернігів | 3.27.9 с | II юн | 1 | Вятіорець С.Є., Середа С.С. |
27 | Бутенко Олег | 27.02.2003 | КДЮСШ 1 МОН Чернігів | 3.28.3 с | II юн | Антонова В.Г. | |
28 | Базилевич Артем | 08.10.2003 | СДЮСШОР Чернігів | 3.28.0 с | II юн | ос | Даниленко М.М. |
29 | Курилець Вячеслав | 2002 | М.Коцюбинська гімназія | 3.29.0 с | II юн | Кирієнко М.Г. | |
30 | Щпак Данило | 2003 | М.Коцюбинська гімназія | 3.29.2 с | II юн | Кирієнко М.Г. | |
31 | Замерлов Михайло | 2003 | ДЮСШ МОН Бахмач | 3.30.3 с | II юн | Мартиненко Т.П. | |
32 | Галутва Олег | КДЮСШ Н-Сіверський | 3.30.5 с | II юн | Циганков А.В. | ||
33 | Коношевич Володимир | 2003 | СДЮСШОР Чернігів | 3.30.6 с | II юн | Зоц М.М., Зоц Ж.С. | |
34 | Зімоздра Владислав | 2002 | ДЮСШ МОН Бахмач | 3.30.8 с | II юн | Мартиненко Т.П. | |
35 | Куропаткін Владислав | 25.08.2002 | КДЮСШ Н-Сіверський | 3.31.5 с | II юн | Бренз А.Н. | |
36 | Мотуз Владислав | 2002 | КДЮСШ Н-Сіверський | 3.32.9 с | II юн | Циганков А.В. | |
37 | Цуприк Ярослав | 2002 | КДЮСШ Н-Сіверський | 3.34.4 с | II юн | Циганков А.В. | |
38 | Шкалаберда Владислав | 2002 | КДЮСШ Н-Сіверський | 3.34.5 с | II юн | Циганков А.В. | |
39 | Качура Артем | 26.09.2002 | ДЮСШ МОН Сновськ | 3.35.6 с | II юн | Івлєв В.Ю. | |
40 | Поляков Володимир | 06.11.2002 | ДЮСШ «Олімп» Городня | 3.35.8 с | II юн | Зайнагатдінов Д.М. | |
41 | Мушкетик Олексій | 2002 | СДЮСШОР Чернігів | 3.39.5 с | III юн | Лазаренко М.Г., Семенов О.В. | |
42 | Василенко Владислав | 2003 | СДЮСШОР Чернігів | 3.43.5 с | III юн | Лазаренко М.Г., Семенов О.В. | |
43 | Чалий Віталій | 22.04.2003 | ОДЮСШ Прилуки | 3.44.1 с | III юн | Салівон Р.П. | |
44 | Яковець Богдан | 2003 | ДЮСШ МОН Бахмач | 3.53.0 с | III юн | Мартиненко Т.П. | |
45 | Козак Марк | 2003 | СДЮСШОР Чернігів | DNS | Зоц М.М., Зоц Ж.С. | ||
46 | Сердюк Дмитро | 2002 | СДЮСШОР Чернігів | DNS | Зоц М.М., Зоц Ж.С. |
1000 м дівчата
2000-2001 р.н.
№ | П.І. | Дата народження | Команда | Результат | Розряд | Очки | Тренер |
1 | Пилипенко Ангеліна | 2000 | ДЮСШ МОН Бахмач | 3.22.4 с | II | 36 | Михайлов Б.В. |
2 | Казіонова Вікторія | 23.05.2001 | КДЮСШ Н-Сіверський | 3.25.5 с | II | 33 | Клименко В.В. |
3 | Сапон Марія | 2001 | СДЮСШОР Чернігів | 3.26.3 с | II | 30 | Зоц М.М., Зоц Ж.С. |
4 | Казіонова Ксенія | 23.05.2001 | КДЮСШ Н-Сіверський | 3.34.4 с | III | 27 | Клименко В.В. |
5 | Немилостева Юлія | 02.06.2001 | СДЮСШОР Чернігів | 3.34.9 с | III | ос | Даниленко М.М. |
6 | Швидок Ольга | 2001 | СДЮСШОР Чернігів | 3.36.6 с | III | 25 | Зоц М.М., Зоц Ж.С. |
7 | Полюшко Вікторія | 31.07.2001 | КДЮСШ Н-Сіверський | 3.43.2 с | III | 23 | Клименко В.В. |
8 | Яцьків Світлана | 2001 | Халявинська ЗОШ | 3.49.0 с | III | 21 | Гайовий А.І. |
9 | Селюк Лілія | 2000 | Інвоспорт Чернігів | 3.50.1 с | I юн | 19 | Сторожок В.П. |
10 | Отлів Ольга | 2001 | Халявинська ЗОШ | 4.08.9 с | I юн | 16 | Гайовий А.І. |
11 | Духно Ольга | 2001 | М.Коцюбинська гімназія | 4.12.9 с | II юн | 15 | Кирієнко М.Г. |
12 | Ротозій Анна | 21.12.2001 | ДЮСШ МОН Сновськ | 4.18.4 с | II юн | 14 | Івлєв В.Ю. |
2000 м юнаки
2000-2001 р.н.
№ | П.І. | Дата народження | Команда | Результат | Розряд | Очки | Тренер |
1 | Заровний Максим | 2001 | Халявинська ЗОШ | 5.40.8 с | I | 36 | Гайовий А.І. |
2 | Бочок Арсен | 2000 | СДЮСШОР Чернігів | 5.48.4 с | I | 33 | Зоц М.М., Зоц Ж.С., Лісогор М.А. |
3 | Карпенко Дмитро | 21.09.2001 | ДЮСШ МОН Корюківка | 5.50.3 с | II | 30 | Лисік Р.Г. |
4 | Трубенок Максим | 2000 | ДЮСШ МОН Батурин | 5.55.3 с | II | 27 | Журавель А.М. |
5 | Лисиця Дмитро | 2000 | КДЮСШ Н-Сіверський | 6.02.6 с | II | 25 | Клименко В.В. |
6 | Санач Дмитро | 2001 | СДЮСШОР Чернігів | 6.28.4 с | III | 23 | |
7 | Ніколайчук Богдан | 03.01.2001 | ДЮСШ МОН Корюківка | 6.33.2 с | III | 21 | Лисік Р.Г. |
8 | Бердник Євген | 2002 | Ліцей ПВФП Чернігів | 6.34.2 с | III | 19 | |
9 | Черних Максим | 08.05.2000 | ДЮСШ МОН Сновськ | 6.35.8 с | I юн | 16 | Медведьова Н.М. |
10 | Гречаний Никита | 2001 | Ліцей ПВФП Чернігів | 6.39.2 с | I юн | 15 | |
11 | Чирва Максим | 2001 | ДЮСШ МОН Бахмач | 6.40.9 с | I юн | 14 | Малащенко І.О. |
12 | Кузьменко Андрій | 25.11.2000 | смт «Десна» | 6.42.4 с | I юн | 13 | Мотєв С.П. |
13 | Тарасевич Ігор | 2000 | Халявинська ЗОШ | 6.44.4 с | I юн | 12 | Гайовий А.І. |
14 | Борщак Євген | 2002 | Ліцей ПВФП Чернігів | 6.45.2 с | I юн | 11 | |
15 | Шевчик Андрій | 2000 | СДЮСШОР Чернігів | 6.47.5 с | I юн | 10 | Лісогор В.І., Погуляй А.А., Симончук С.А. |
16 | Цап Дмитро | 2001 | ДЮСШ МОН Бахмач | 6.50.0 с | I юн | 9 | Іванько Ю.Б. |
17 | Ціленко Максим | 2001 | ДЮСШ МОН Батурин | 6.53.5 с | I юн | 8 | Журавель А.М. |
18 | Савич Максим | 2001 | Ліцей ПВФП Чернігів | 7.03.7 с | I юн | 7 | |
19 | Кутер Сергій | 28.05.2001 | ДЮСШ МОН Борзна | 7.03.8 с | I юн | 6 | Романенко Р.О. |
20 | Очередько Роман | 2002 | Ліцей ПВФП Чернігів | 7.07.2 с | II юн | 5 | |
21 | Мазур Дмитро | 2001 | Ліцей ПВФП Чернігів | 7.17.0 с | II юн | 4 | |
22 | Вовк Ігор | 2002 | Ліцей ПВФП Чернігів | 7.22.5 с | II юн | 3 | |
23 | Самусь Дмитро | 14.11.2001 | СДЮСШОР Чернігів | 7.25.8 с | II юн | ос | Даниленко М.М. |
24 | Крес Ярослав | 2001 | Халявинська ЗОШ | 7.34.9 с | II юн | 2 | Гайовий А.І. |
25 | Дейкало Олег | 28.03.2001 | СДЮСШОР Чернігів | 7.38.9 с | II юн | 1 | Лісогор В.І., Лісогор М.А. |
26 | Селезньов Роман | 15.01.2001 | ДЮСШ «Олімп» Городня | 7.48.0 с | III юн | Зайнагатдінов Д.М. |
1000 м дівчата
ПТНЗ
№ | П.І. | Дата народження | Команда | Результат | Розряд | Очки | Тренер |
1 | Карпенко Валентина | 01.02.2000 | ЧЦ ПТО | 3.25.2 с | II | 36 | Насон А.Д. |
2 | Джола Юлія | 1999 | ЧВПУ ПО 9 | 3.29.3 с | II | 33 | Ворох С.М. |
3 | Нагорна Христина | 2000 | ЧВПУ ПО 9 | 3.38.8 с | III | 30 | Ворох С.М. |
4 | Шпеко Валентина | 1999 | ЧВПУ ПО 9 | 3.44.5 с | III | 27 | Ворох С.М. |
5 | Левченко Анастасія | ЧПЛП | 3.46.4 с | III | 25 | ||
6 | Степаненко Катерина | 2001 | Профліцей Прилуки | 3.51.5 с | I юн | 23 | Аржемюк О.А. |
7 | Овсякова Ольга | 2001 | Профліцей Прилуки | 3.51.7 с | I юн | 21 | Аржемюк О.А. |
8 | Бортник Валентина | 13.04.2000 | ЧЦ ПТО | 3.56.6 с | I юн | 19 | Насон А.Д. |
9 | Цирш Тетяна | ЧПЛП | 3.57.0 с | I юн | 16 | ||
10 | Обушна Марина | ЧПЛЗТ | 4.00.1 с | I юн | 15 | ||
11 | Гозбенко Олександра | ЧПЛЗТ | 4.03.1 с | I юн | 14 | ||
12 | Дячук Валерія | ЧПЛП | 4.04.9 с | I юн | 13 | ||
13 | Пацюк Яна | 02.04.2000 | ЧЦ ПТО | 4.18.4 с | II юн | 12 | Насон А.Д. |
14 | Конох Оксана | 29.04.2000 | ЧЦ ПТО | 4.18.7 с | II юн | 11 | Насон А.Д. |
15 | Карпенко Ірина | ЧПЛП | 4.19.6 с | II юн | 10 | ||
16 | Буленок Настя | 1999 | ЧВПУ ПО 9 | 4.22.4 с | II юн | 9 | Ворох С.М. |
17 | Стукун Марія | ЧПЛЗТ | 4.23.8 с | II юн | 8 | ||
18 | Глоба Марія | ЧПЛЗТ | 4.25.5 с | II юн | 7 | ||
19 | Думаєва Олена | 2001 | СВПУЛГ Сновськ | 4.27.2 с | II юн | 6 | Шмен Є.О. |
20 | Ткаченко Анна | 2002 | Профліцей Прилуки | 4.36.5 с | III юн | 5 | Аржемюк О.А. |
21 | Гончаренко Олена | 2002 | СВПУЛГ Сновськ | 4.37.0 с | III юн | 4 | Шмен Є.О. |
22 | Сатнік Діана | 2002 | СВПУЛГ Сновськ | 4.42.4 с | III юн | 3 | Шмен Є.О. |
23 | Курач Анастасія | 1999 | СВПУЛГ Сновськ | 4.52.2 с | б/р | 2 | Шмен Є.О. |
2000 м юнаки
ПТНЗ
№ | П.І. | Дата народження | Команда | Результат | Розряд | Очки | Тренер |
1 | Романчич Влад | 2000 | ДПТНЗ «ЧВПУ» | 5.44.2 с | I | 36 | Лапко Ю.М. |
2 | Ничипоренко Микола | ДПТНЗ «ЧВПУ» | 5.46.1 с | I | 33 | Лапко Ю.М. | |
3 | Волошин Назар | ЧПЛЗТ | 5.56.0 с | II | 30 | ||
4 | Ничипоренко Андрій | ЧПЛЗТ | 6.05.5 с | II | 27 | ||
5 | Лях Володимир | 1999 | ДПТНЗ «ЧВПУ» | 6.11.5 с | II | 25 | Лапко Ю.М. |
6 | Колупайко Володимир | 2001 | ДПТНЗ «ЧВПУ» | 6.15.4 с | III | ос | Лапко Ю.М. |
7 | Слісаренко Максим | ЧПЛЗТ | 6.19.6 с | III | 23 | ||
8 | Карпусь Вадим | 04.03.1998 | ЧЦ ПТО | 6.20.8 с | III | 21 | Насон А.Д. |
9 | Кучок Михайло | 2000 | ДПТНЗ «ЧВПУ» | 6.21.4 с | III | 19 | Лапко Ю.М. |
10 | Шарай Артем | 06.12.1998 | ЧЦ ПТО | 6.32.3 с | III | 16 | Насон А.Д. |
11 | Тума Віталій | 03.04.2000 | Ніжин | 6.32.8 с | III | 15 | Драч С.В. |
12 | Ільченко Олександр | 2000 | Ніжин | 6.34.8 с | III | 14 | Драч С.В. |
13 | Коробець Дмитро | ЧПЛЗТ | 6.35.6 с | I юн | ос | ||
14 | Тимошенко Генадій | 1999 | ЧПБЛ | 6.35.8 с | I юн | 13 | |
15 | Шейда Богдан | ЧПЛЗТ | 6.37.4 с | I юн | 12 | ||
16 | Крутящий Владислав | ЧПЛЗТ | 6.44.9 с | I юн | ос | ||
17 | Човпило Владислав | Аграрний ліцей Сосниця | 6.56.7 с | I юн | 11 | ||
18 | Ковальський Ігор | 2001 | Ніжин | 6.57.2 с | I юн | 10 | Драч С.В. |
19 | Бугай Антон | Аграрний ліцей Сосниця | 7.01.8 с | I юн | 9 | ||
20 | Сєргєєв Владислав | Аграрний ліцей Сосниця | 7.03.7 с | I юн | 8 | ||
21 | Юхневич Микита | 2000 | ДПТНЗ «ЧВПУ» | 7.04.8 с | I юн | ос | Лапко Ю.М. |
22 | Вопков Олександр | 19.05.2000 | ЧЦ ПТО | 7.14.6 с | II юн | 7 | Насон А.Д. |
23 | Бурий Павло | 2000 | ЧПБЛ | 7.36.0 с | II юн | 6 | |
24 | Щепець Денис | 2000 | ЧПБЛ | 7.56.6 с | III юн | 5 | |
25 | Куцаренко Олександр | Аграрний ліцей Сосниця | DNS | ||||
26 | Горейчук Олександр | 19.01.1997 | ЧЦ ПТО | DNS | Насон А.Д. |
1000 м жінки
ВНЗ (коледжі, технікуми)
№ | П.І. | Дата народження | Команда | Результат | Розряд | Очки | Тренер |
1 | Велігорська Аліна | 2002 | ЧПЕК КНУТД | 3.14.9 с | II | 36 | Ворчак О.В. |
2 | Куніна Людмила | 18.07.2002 | КЕіТ Чернігів | 3.15.2 с | II | 33 | Лагункова Н.М. |
3 | Костенко Руслана | 18.10.2000 | КЕіТ Чернігів | 3.21.2 с | II | 30 | Лагункова Н.М. |
4 | Сігеті Оксана | 1999 | Коопер. коледж Чернігів | 3.22.3 с | II | 27 | Луценко В.В., Лісогор |
5 | Вороная Валентина | 2001 | ЧПЕК КНУТД | 3.22.5 с | II | 25 | Сторожок В.П. |
6 | Сергусь Марія | 17.12.2001 | Коопер. коледж Чернігів | 3.25.8 с | II | 23 | Овчаренко І.М. |
7 | Петренко Анна | Мед. коледж Ніжин | 3.28.6 с | II | 21 | ||
8 | Кашперова Катерина | 2002 | Базовий мед. коледж Чернігів | 3.29.6 с | II | 19 | Шмай С.М. |
9 | Левченко Анастасія | 1998 | КЕіТ Чернігів | 3.30.9 с | III | 16 | Лагункова Н.М. |
10 | Сухар Валентина | 11.02.2002 | Гум.-пед. коледж Прилуки | 3.30.6 с | III | 15 | Салівон Р.П., Демешко С.В. |
11 | Барабаш Аліна | 07.07.2002 | Гум.-пед. коледж Прилуки | 3.31.3 с | III | 14 | Салівон Р.П., Демешко С.В. |
12 | Долчан Катерина | 11.05.2000 | Гум.-пед. коледж Прилуки | 3.31.9 с | III | 13 | Салівон Р.П., Демешко С.В. |
13 | Михальченко Наталія | 28.06.2000 | Гум.-пед. коледж Прилуки | 3.32.1 с | III | 12 | Салівон Р.П., Демешко С.В. |
14 | Шеверова Вікторія | 2001 | Базовий мед. коледж Чернігів | 3.33.8 с | III | 11 | Шмай С.М. |
15 | Примак Катерина | Мед. коледж Ніжин | 3.35.3 с | III | 10 | ||
16 | Скудна Анна | 17.08.2000 | Медичне учил. Н-Сіверський | 3.36.8 с | III | 9 | Сорокін В.В. |
17 | Глібовець Аліна | 2002 | Базовий мед. коледж Чернігів | 3.38.5 с | III | 8 | Шмай С.М. |
18 | Григор’єва Катерина | 2001 | КТКТ | 3.39.3 с | III | 7 | Любенко А.А. |
19 | Семикоз Маргарита | 07.06.2000 | КЕіТ Чернігів | 3.39.8 с | III | ос | Лагункова Н.М. |
20 | Самойленко Марія | 09.01.1999 | Гум.-пед. коледж Прилуки | 3.41.3 с | III | ос | Салівон Р.П., Демешко С.В. |
21 | Вінніченко Пластасія | 06.01.2002 | Коопер. коледж Чернігів | 3.42.3 с | III | 6 | Антонова В.Г. |
22 | Шурига Марина | Мед. коледж Ніжин | 3.42.9 с | III | 5 | ||
23 | Батюк Анна | 1998 | Базовий мед. коледж Чернігів | 3.43.2 с | III | 4 | Шмай С.М. |
24 | Камко Інна | 23.09.2000 | Коопер. коледж Чернігів | 3.44.9 с | III | 3 | Овчаренко І.М. |
25 | Гетьман Наталія | 02.01.1999 | Медичне учил. Н-Сіверський | 3.45.6 с | III | 2 | Сорокін В.В. |
26 | Петрушко Анастасія | 1999 | КЕіТ Чернігів | 3.45.8 с | III | 1 | Лагункова Н.М. |
27 | Колеснік Карина | 2001 | КТКТ | 3.47.3 с | III | Любенко А.А. | |
28 | Варава Ярина | 12.01.2000 | с-госп. технікум Сосниця | 3.47.6 с | III | Михайловський С.В. | |
29 | Медвідь Мирослава | 24.08.2001 | КЕіТ Чернігів | 3.49.3 с | III | Лагункова Н.М. | |
30 | Захарченко Євгенія | 15.03.2001 | с-госп. технікум Сосниця | 3.52.6 с | I юн | Михайловський С.В. | |
31 | Іонанова Анастасія | 07.04.2000 | НАК | 3.53.9 с | I юн | Сахно В.Н. | |
32 | Навгородська Євгенія | 2000 | КТКТ | 3.58.2 с | I юн | Міненок О.І. | |
33 | Галаган Вікторія | 2000 | ЧПЕК КНУТД | 3.58.6 с | I юн | Луценко В.В. | |
34 | Купрієнко Вікторія | 11.07.2000 | с-госп. технікум Сосниця | 3.59.0 с | I юн | Михайловський С.В. | |
35 | Нікітенко Анна | Мед. коледж Ніжин | 4.01.0 с | I юн | |||
36 | Звонок Анастасія | 17.02.2000 | КЕіТ Чернігів | 4.01.1 с | I юн | ос | Лагункова Н.М. |
37 | Козіна Інна | 2001 | КТКТ | 4.04.8 с | I юн | Любенко А.А. | |
38 | Самофал Аліна | 18.06.2000 | НАК | 4.06.7 с | I юн | Сахно В.Н. | |
39 | Гуленок Ніна | 07.09.2001 | Медичне учил. Н-Сіверський | 4.11.3 с | II юн | Сорокін В.В. | |
40 | Василенко Анастасія | 2002 | НАК | 4.14.0 с | II юн | Сахно В.Н. | |
41 | Олещенко Олеся | 16.01.2002 | Медичне учил. Н-Сіверський | 4.14.6 с | II юн | Сорокін В.В. | |
42 | Матюха Алла | 22.08.2001 | с-госп. технікум Сосниця | 4.19.5 с | II юн | Михайловський С.В. | |
43 | Шкурко Юлія | 28.09.1999 | КЕіТ Чернігів | 4.24.0 с | II юн | ос | Лагункова Н.М. |
44 | Бобровицька Аліна | 1998 | ККіМ Ніжин | 4.28.0 с | II юн | ||
45 | Колпакова Аліна | 1999 | ККіМ Ніжин | 4.32.9 с | III юн | ||
46 | Чеверда Аліна | 2002 | НАК | 4.33.5 с | III юн | Сахно В.Н. | |
47 | Чумак Анна | 2001 | ККіМ Ніжин | 4.40.0 с | III юн | ||
48 | Рашкевич Юлія | 2001 | ККіМ Ніжин | 4.49.2 с | III юн |
2000 м чоловіки
ВНЗ (коледжі, технікуми)
№ | П.І. | Дата народження | Команда | Результат | Розряд | Очки | Тренер |
1 | Секера Дмитро | 10.01.1994 | Коопер. коледж Чернігів | 5.40.4 с | I | 36 | Овчаренко І.М., Клименко В.В. |
2 | Похмурко Валерій | 25.10.1999 | Гум.-пед. коледж Прилуки | 5.44.3 с | I | 33 | Салівон Р.П., Демешко С.В. |
3 | Кравцов Сергій | 2000 | ЧПЕК КНУТД | 5.45.5 с | I | 30 | Луценко В.В. |
4 | Ільченко Віталій | 2000 | ЧПЕК КНУТД | 5.52.5 с | 27 | Сторожок В.П. | |
5 | Лесь Віталій | 27.07.1999 | Гум.-пед. коледж Прилуки | 5.56.7 с | II | 25 | Салівон Р.П., Демешко С.В. |
6 | Пісня Сергій | 1998 | ЧПЕК КНУТД | 6.00.4 с | II | 23 | Луценко В.В. |
7 | Рудя Євген | 16.11.2000 | с-госп. технікум Сосниця | 6.07.4 с | II | 21 | Михайловський С.В. |
8 | Піддубний Сергій | 17.10.1999 | Коопер. коледж Чернігів | 6.08.5 с | II | 19 | Овчаренко І.М. |
9 | Філоненко Вячеслав | 12.05.1997 | НАК | 6.12.2 с | II | 16 | Сахно В.Н. |
10 | Резнік Ігор | Коопер. коледж Чернігів | 6.16.4 с | III | 15 | Овчаренко І.М. | |
11 | Христюк Володимир | 2001 | Прилуки | 6.16.8 с | III | 14 | Попов В.М. |
12 | Іллюша Євгеній | 09.12.1998 | НАК | 6.17.5 с | III | 13 | Сахно В.Н. |
13 | Кулік Дмитро | Прилуки | 6.18.0 с | III | 12 | Попов В.М. | |
14 | Селезень Андрій | 1998 | КТКТ | 6.18.9 с | III | 11 | Любенко А.А. |
15 | Семенченко Володимир | 02.12.2000 | Гум.-пед. коледж Прилуки | 6.19.6 с | III | 10 | Салівон Р.П., Демешко С.В. |
16 | Федоренко Олександр | 2001 | Прилуки | 6.20.3 с | III | 9 | Попов В.М. |
17 | Шкурой Олександр | 27.08.2000 | КЕіТ Чернігів | 6.22.3 с | III | 8 | Лагункова Н.М. |
18 | Шкурат Олександр | 2000 | Прилуки | 6.26.4 с | III | 7 | Попов В.М. |
19 | Колодницький Євген | 24.07.2002 | с-госп. технікум Сосниця | 6.31.5 с | III | 6 | Шевченко О.А. |
20 | Шостка Володимир | 02.04.2001 | НАК | 6.35.0 с | III | 5 | Сахно В.Н. |
21 | Ходос Богдан | 2002 | ЧПЕК КНУТД | 6.40.1 с | I юн | ос | Сторожок В.П. |
22 | Пеперик Владислав | 2000 | ЧПЕК КНУТД | 6.42.5 с | I юн | 4 | Луценко В.В. |
23 | Герасеменко Сергій | 16.10.2000 | с-госп. технікум Сосниця | 6.45.4 с | I юн | 3 | Шевченко О.А. |
24 | Шабанов Анатолій | 13.10.2001 | КЕіТ Чернігів | 6.45.9 с | I юн | ос | Лагункова Н.М. |
25 | Колотонець Олександр | 16.07.2001 | с-госп. технікум Сосниця | 6.48.7 с | I юн | 2 | Шевченко О.А. |
26 | Демидов Анатолій | 1999 | КТКТ | 6.51.7 с | I юн | 1 | Любенко А.А. |
27 | Кузуб Євгеній | 24.08.2002 | КЕіТ Чернігів | 7.09.5 с | II юн | Лагункова Н.М. | |
28 | Звонок Євгеній | 1999 | КТКТ | 7.26.9 с | II юн | Міненок О.І. | |
29 | Лавський Олег | 2000 | КЕіТ Чернігів | 7.37.5 с | II юн | Лагункова Н.М. | |
30 | Койдан Єгор | 18.08.2001 | КЕіТ Чернігів | 7.38.4 с | II юн | Лагункова Н.М. | |
31 | Ільченко Олександр | 03.04.2000 | Ніжин | DNS | Драч С.В. | ||
32 | Ковальський Ігор | 30.08.2001 | Ніжин | DNS | Драч С.В. |
1000 м жінки
ВНЗ (університети, інститути, особисті)
№ | П.І. | Дата народження | Команда | Результат | Розряд | Очки | Тренер |
1 | Дятлова Юлія | 18.08.1990 | ОШВСМ Чернігів | 2.49.2 с | I | ос | Клюєв А.О., Лагункова Н.М. |
2 | Жмурко Анна | 24.10.1996 | ЧНПУ | 3.01.0 с | I | 36 | Лагункова Н.М., Філіпов В.В., Клюєв А.О. |
3 | Кротенко Валентина | 13.05.1999 | НАК | 3.19.8 с | II | 33 | Сахно В.Н. |
4 | Діденко Ольга | 06.02.2000 | ЧНПУ | 3.26.5 с | II | 30 | Рябов В.В. |
5 | Попик Валентина | 19.03.2000 | ФСТ «Динамо» | 3.28.3 с | II | 27 | Ткаченко І.В. |
6 | Валієва Карина | 19.06.1998 | НАК | 3.28.5 с | II | 25 | Сахно В.Н. |
7 | Афоніна Владислава | 03.12.1999 | КДЮСШ «Україна» | 3.29.7 с | II | ос | Бр. Філіпових |
8 | Сидоренко Анастасія | 06.09.1999 | ЧНТУ | 3.37.9 с | III | 23 | Колодяжна Т.П. |
9 | Ганжа Яна | 20.11.1997 | ФСТ «Динамо» | 3.38.4 с | III | 21 | Ткаченко І.В. |
10 | Цеголова Анастасія | 1998 | ЧНПУ | 3.40.5 с | III | 19 | Рябов В.В. |
11 | Савченко Валерія | 06.09.1999 | ФСТ «Динамо» | 3.43.7 с | III | 16 | Ткаченко І.В. |
12 | Кубрак Алла | 14.04.1998 | НАК | 3.44.5 с | III | 15 | Сахно В.Н. |
13 | Ясь Дарина | 12.12.1998 | ЧНТУ | 3.46.2 с | III | 14 | Лагункова Н.М. |
14 | Барабаш Ірина | 13.08.2000 | ФСТ «Динамо» | 3.49.8 с | III | 13 | Ткаченко І.В. |
15 | Яворська Соломія | 04.10.1998 | ФСТ «Динамо» | 3.53.2 с | I юн | 12 | Ткаченко І.В. |
16 | Зубок Діана | 30.07.2000 | ЧНТУ | 4.00.0 с | I юн | 11 | Колодяжна Т.П. |
17 | Сирбу Анастасія | 01.05.2000 | ЧНПУ | 4.06.5 с | I юн | 10 | Рябов В.В. |
18 | Корицька Анастасія | 03.05.2000 | ЧНТУ | 4.09.7 с | I юн | 9 | Колодяжна Т.П. |
19 | Бракало Аліна | НАК | 4.13.2 с | II юн | 8 | Сахно В.Н. | |
20 | Петренко Яна | 27.08.2000 | ЧНТУ | 4.17.3 с | II юн | 7 | Колодяжна Т.П. |
21 | Беребенець Катерина | 23.12.1997 | НАК | 4.18.0 с | II юн | 6 | Сахно В.Н. |
3000 м чоловіки
ВНЗ (університети, інститути, особисті)
№ | П.І. | Дата народження | Команда | Результат | Розряд | Очки | Тренер |
1 | Мусіяко Іван | 27.04.1985 | Чернігів | 8.35.0 с | I | ос | Сердюк В.І. |
2 | Мироненко Костянтин | 26.09.1998 | КДЮСШ №1 МОН | 9.13.0 с | II | 36 | Красільник Т.С. |
3 | Рева Євгеній | 2000 | ЧНПУ | 9.18.6 с | II | 33 | Рябов В.В. |
4 | Сотник Євген | 1999 | ЧНТУ | 9.38.0 с | II | 30 | Рябов В.В. |
5 | Казачок Василь | 10.05.1996 | ЧНПУ | 9.45.6 с | III | 27 | Бр. Філіпових |
6 | Романенко Олександр | 26.09.1984 | Ніжинський р-н | 9.46.7 с | III | ос | Сахно В.Н. |
7 | Клочко Артем | 12.12.1995 | НАК | 9.48.1 с | III | 25 | Сахно В.Н. |
8 | Корогод Дмитро | 30.07.1996 | ЧНПУ | 9.48.5 с | III | 23 | Бр. Філіпових |
9 | Чапик Олександр | 04.10.1998 | ЧНПУ | 9.59.5 с | III | 21 | Власенко С.О. |
10 | Сахно Володимир | 29.07.1970 | Ніжинський р-н | 10.00.1 с | III | ос | Тараско І.О. |
11 | Будник Назар | 08.05.1997 | ЧНТУ | 10.09.9 с | III | 19 | Колодяжна Т.П. |
12 | Овчарик Євген | 21.08.1998 | ЧНТУ | 10.10.9 с | III | 16 | Колодяжна Т.П. |
13 | Суярко Дмитро | 1996 | ЧНПУ | 10.15.8 с | III | 15 | Власенко С.О. |
14 | Титаренко Максим | 10.12.1996 | ФСТ «Динамо» | 10.20.5 с | III | 14 | Ткаченко І.В. |
15 | Кобус Станіслав | 06.09.1999 | ФСТ «Динамо» | 10.24.4 с | III | 13 | Ткаченко І.В. |
16 | Волошин Дмитро | 20.11.1998 | НАК | 10.27.9 с | III | 12 | Сахно В.Н. |
17 | Полонець Юрій | 10.09.1997 | НАК | 10.39.8 с | 11 | Сахно В.Н. | |
18 | Тимошенко Тарас | 1998 | НАК | 10.45.0 с | 10 | Сахно В.Н. | |
19 | Устименко Іван | 2000 | НАК | 11.04.7 с | 9 | Сахно В.Н. | |
20 | Грицик Віктор | 11.08.2000 | ФСТ «Динамо» | 11.12.6 с | 8 | Ткаченко І.В. | |
21 | Галушка Максим | 26.06.1999 | ЧНТУ | 11.15.2 с | 7 | Антонова В.Г., Колодяжна Т.П. | |
22 | Бурей Олесь | 30.12.1999 | ФСТ «Динамо» | 11.59.7 с | 6 | Ткаченко І.В. | |
23 | Ткаченко Іван | 11.07.1974 | ФСТ «Динамо» | 12.13.0 с | 5 | Ткаченко І.В. | |
24 | Мороз Іван | 05.02.2000 | ЧНТУ | 12.26.0 с | 4 | Колодяжна Т.П. |