Чемпіонат області з легкоатлетичного 4-борства, 2005 р.н. і мол.

 
26-27.04.2018 р.
м. Чернігів

Результати (скачати)

Юнаки

Прізвище, ім’я Дата
народження
Команда 60 м Довжина Мяч 600 м Сума очок  

Розряд

 

Місце

Р О Р О Р О Р О
Бабушкін Олександр 09.09.2005  Чернігів-1, ДЮСШ

«Україна» ЧМР

8.0 70 4.49 60 43.50 53 1.43.5 69 252 І-юн 1
Петренко Руслан 11.08.2005 Чернігів-1,

МОН, КДЮСШ-1

8.2 64 4.44 54 40.00 48 1.47.6 62 228 І-юн 2
Шарак Антон 10.02.2005 Козелецький-р-н,

МОН,ДЮСШ

8.4 59 4.21 48 45.00 55 1.54.1 52 214 ІІ-юн 3
Троценцо Віталій 02.04.2005 Ріпкінський р-н,

«К» ДЮСШ

8.5 56 4.14 47 37.00 43 1.56.4 49 205 ІІ-юн 4
Редька Артем 23.08.2005 Прилуцький р-н-1,

МОН,ДЮСШ

8.6 53 4.20 48 40.50 48 1.52.9 54 203 ІІ-юн 5
Бродський Ян 18.03.2005 Мена. ОТГ 8.5 56 4.47 55 41.00 49 2.10.2 34 194 ІІ-юн 6
Марченко Артем 14.05.2005 Прилуцький р-н-1,

МОН,ДЮСШ

8.8 49 4.20 48 40.00 48 2.03.4 41 186 ІІ-юн 7
Чирва Станіслав 01.07.2005 Мена, ОТГ 8.9 47 4.13 46 44.00 53 2.14.9 29 175 ІІ-юн 8
Гук Віталій 24.03.2005 Чернігів-2.»У», КПНЗ

ДЮСШ «Атлет»

8.7 51 3.89 40 31.00 35 1.56.8 49 175 ІІ-юн 8
Хомко Віталій 26.01.2005 Корюківський-р-н-1,

МОН,ДЮСШ

9.2 41 3.97 42 42.50 51 2.03.4 41 175 ІІ-юн 8

 

Лесенко Дмитро 15.06.2006 Прилуки.

МОН. ДЮСШ

8.4 59 4.31 51 23.50 26 2.07.4 37 173 ІІ-юн 11
Мироненко Ярослав 18.08.2005 Мена, ОТГ 8.4 59 4.36 52 30.00 33 2.16.1 28 172 ІІ-юн 12
Григорук Нікита 03.03.07 Ріпкінський р-н,

«К» ДЮСШ

9.3 39 3.74 37 43.50 52 2.01.3 44 172 ІІ-юн 12
Стороженко Тихон 05.05.2006 Чернігів-2,

МОН, КДЮСШ-1

8.7 51 3.83 39 27.50 30 1.56.0 50 170 ІІ-юн 14
Казанін Матвій 10.05.2007 Чернігів-3,

МОН, КДЮСШ-1

8.9 47 3.82 39 27.50 30 1.59.5 46 162 ІІІ-юн 15
Олексіюк Олексій 06.05.2005 Козелецький-р-н,

МОН,ДЮСШ

9.2 41 4.15 47 36.00 42 2.15.5 28 159 ІІІ-юн 16
Билюба Артем 26.12.2005 Чернігів-2, ДЮСШ

«Україна» ЧМР

8.7 51 3.88 40 26.00 28 2.06.7 38 157 ІІІ-юн 17
Карпенко Іван 02.09.2006 Прилуцький р-н-1,

МОН,ДЮСШ

9.0 45 3.64 33 41.50 50 2.14.9 29 157 ІІІ-юн 17
Зизенко Михайло 20.09.2005 Козелецький-р-н,

МОН,ДЮСШ

9.2 41 3.29 19 43.50 53 2.05.3 39 152 ІІІ-юн 19
Степанюк Іван 02.09.2005 Прилуцький р-н-2,

МОН,ДЮСШ

9.0 45 4.08 45 38.00 45 2.30.4 16 151 ІІІ-юн 20
Крупка Андрій 2006 Носівський-р-н,

МОН,ДЮСШ

8.7 51 ххх 0 44.60 54 1.59.1 46 151 ІІІ-юн 20
Потебня Олександр 14.10.2007 Козелецький-р-н,

МОН,ДЮСШ

9.2 41 3.78 38 31.00 35 2.08.7 36 150 ІІІ-юн 22
Швець Євгеній 29.06.2005 Корюківський-р-н-1,

МОН,ДЮСШ

9.2 41 3.80 38 37.50 44 2.17.7 26 149 ІІІ-юн 23
Бевзюк Владислав 20.09.2005 Козелецький-р-н,

МОН,ДЮСШ

8.9 47 3.90 41 23.50 24 2.09.0 35 148 ІІІ-юн 24
Скороход Іван 02.01.2005 Чернігів-3,

МОН, КДЮСШ-1

9.2 41 3.43 25 26.30 29 1.54.0 52 147 ІІІ-юн 25
Абакуменко Микита 01.08.2006 Чернігів-3.»У»,КПНЗ

ДЮСШ «Атлет»

9.3 39 3.74 37 32.50 37 2.09.9 34 147 ІІІ-юн 25
Величко Максим 08.04.2005 Чернігів-1,

МОН, КДЮСШ-1

9.0 45 3.79 38 40.00 48 2.32.0 15 146 ІІІ-юн 27
Власенко Владислав 09.09.2005 Прилуцький р-н-2,

МОН,ДЮСШ

9.6 33 3.66 34 25.50 23 2.01.2 44 134 ІІІ-юн 28
Малюга Дмитро 02.02.2005 Чернігів, ДЮСШ

«Україна» ЧМР

9.5 35 3.96 42 22.00 22 2.09.7 34 133 ІІІ-юн 29
Ярошенко Павло 13.07.2005 Корюківський-р-н-1,

МОН,ДЮСШ

9.6 33 3.32 20 44.00 53 2.15.3 28 133 ІІІ-юн 29
Кулик Богдан 12.03.2007 Корюківський-р-н-2,

МОН,ДЮСШ

9.8 30 3.45 27 32.50 37 2.10.2 34 128 ІІІ-юн 31
Триголосов Денис 26.11.2005 Чернігів, ДЮСШ

«Україна» ЧМР

9.1 43 3.77 37 21.50 21 2.17.3 27 128 ІІІ-юн 31
Баглай Даніїл 14.06.2008 Корюківський-р-н-2,

МОН,ДЮСШ

10.0 27 3.42 25 35.00 41 2.11.4 33 126 ІІІ-юн 33
Чаленко Євгеній 09.11.2006 Носівський-р-н,

МОН,ДЮСШ

9.5 35 3.42 26 35.20 41 2.28.8 17 122 ІІІ-юн 34
Гузенок Кирил 20.08.2006 Мена, ОТГ 9.1 43 3.70 35 25.50 27 2.32.4 15 120 ІІІ-юн 35
Нощенко Артем 04.11.2006 Прилуки. МОН

ОДЮСШ з олім. вид.

9.3 39 3.50 29 27.00 29 2.24.6 21 118 б/р 36
Салівон Владислав 15.09.2005 Прилуки. МОН

ОДЮСШ з олім. вид

8.9 47 3.83 39 23.00 23 DNF 0 109 б/р 37
Малишенко Валентин 2005 Чернігів,

МОН,КДЮСШ-1

9.3 39 3.30 19 32.00 36 2.36.9 11 105 б/р 38
Одинець Микита 29.08.2006 Чернігів,

МОН,КДЮСШ-2

10.4 21 3.02 5 38.00 45 2.17.4 26 97 б/р 39
Коваль Богдан 20.02.2007 Чернігів,

МОН,КДЮСШ-2

10.1 26 2.29 4 40.00 48 2.28.3 18 96 б/р 40
Григоренко Святослав 01.07.2008 Корюківський-р-н-3,

МОН,ДЮСШ

10.6 18 3.50 29 25.40 27 2.28.1 18 92 б/р 41
Кучма Олександр 18.06.2007 Корюківський-р-н-3,

МОН,ДЮСШ

10.4 21 3.43 26 28.00 31 2.37.8 10 88 б/р 42
Шульга Іван 27.02.2007 Чернігів,

МОН, КДЮСШ-1

10.3 23 3.10 9 27.30 30 2.23.2 22 84 б/р 43
Васько Нікита 18.04.2007 Корюківський-р-н-2,

МОН,ДЮСШ

9.7 32 2.89 0 31.00 35 2.34.4 13 80 б/р 44
Єган Володимир 21.08.2008 Чернігів,

МОН,КДЮСШ-2

10.2 24 3.04 6 23.00 23 2.34.1 13 66 б/р 45
Осіков Олег 27.12.2007 Чернігів,

МОН,КДЮСШ-2

10.6 18 3.00 4 24.00 25 2.35.0 13 60 б/р 46
Жменьковський Роман 14.06.2008 Корюківський-р-н-3,

МОН,ДЮСШ

10.1 26 2.57 0 16.00 13 2.37.5 11 50 б/р 47
Асаулко Олександр 02.12.2003 Чернігів,

МОН, КДЮСШ-1

9.8 30 3.70 36 39.50 48 2.08.3 36 150 ІІІ-юн п/к

Дівчата

Прізвище, ім’я Дата

народження

Команда 60 м Довжина Мяч 600 м Сума очок  

Розряд

 

Місце

Р О Р О Р О Р О
Рогова Дар’я 11.01.2006 Мена,

МОН,ДЮСШ

8.4 70 4.75 61 24.00 36 1.28.3 68 235 І-юн 1
Ткаченко Катерина 16.01.2005 Мена,

МОН,ДЮСШ

9.0 54 4.45 51 38.00 64 1.34.0 57 226 І-юн 2
Мозгова Ангеліна 10.02.2006 Чернігів-1.»У»,КПНЗ

ДЮСШ «Атлет»

8.6 64 4.07 41 34.00 56 1.34.2 56 217 ІІ-юн 3
Семенець Анастасія 06.08.2005 Прилуки. МОН

ОДЮСШ з олім. вид

8.2 78 4.14 43 27.00 42 1.37.2 52 215 ІІ-юн 4
Лугіна Вікторія 14.02.2005 Чернігів-1, ДЮСШ

«Україна» ЧМР

8.8 58 3.83 34 33.00 54 1.31.2 63 209 ІІ-юн 5
Середжимова Марія 09.07.2005 Козелецький-р-н,

МОН,ДЮСШ

8.7 61 4.11 42 24.00 36 1.33.4 58 197 ІІ-юн 6
Красільник Віолетта 02.05.2005 Чернігів-1,

МОН,КДЮСШ-1

8.5 67 4.27 46 22.50 33 1.37.6 51 197 ІІ-юн 6
Тарасенко Марина 20.12.2005 Прилуки.

МОН. ДЮСШ

8.5 67 4.19 44 20.00 28 1.36.4 53 192 ІІ-юн 8
Лимарь Яна 24.04.2005 Прилуки.

МОН. ДЮСШ

8.6 64 4.23 45 19.00 26 1.37.9 51 186 ІІ-юн 9
Євтушенко Тетяна 19.04.2005 Носівський-р-н,

МОН,ДЮСШ

9.1 52 4.02 39 31.50 51 1.43.8 42 184 ІІ-юн 10

 

 

Дитяненко Анна 20.12.2006 Прилуки 8.7 61 4.23 45 14.00 16 1.36.3 53 175 ІІ-юн 11
Ковтун Вікторія 22.07.2005 Прилуцький р-н-1,

МОН,ДЮСШ

8.9 56 4.02 39 26.50 41 1.46.8 38 174 ІІ-юн 12
Ткаченко Анна 09.10.2007 Чернігів-2, ДЮСШ

«Україна» ЧМР

9.3 48 3.90 36 21.00 30 1.33.0 58 172 ІІ-юн 13
Дзюба Марія 03.07.2005 Чернігів-3,

МОН,КДЮСШ-1

8.9 56 3.44 24 26.50 41 1.41.0 46 167 ІІІ-юн 14
Киндюшенко Мирослава 01.09.2005 Носівський-р-н,

МОН,ДЮСШ

9.3 48 4.02 39 25.50 39 1.47.5 37 163 ІІІ-юн 15
Каракостантиніва Вероніка 25.07.2006 Чернігів,

МОН,КДЮСШ-2

8.8 58 3.67 30 17.00 22 1.37.3 52 162 ІІІ-юн 16
Науменко Діана 21.07.2005 Корюківський-р-н-1,

МОН,ДЮСШ

9.5 44 3.78 33 27.00 42 1.45.5 40 159 ІІІ-юн 17
Розсудовська Вікторія 18.01.2006 Ріпкінський р-н,

«К» ДЮСШ

9.0 54 3.61 28 22.00 32 1.42.9 44 158 ІІІ-юн 18
Мезенцева Анастасія 04.02.2005 Чернігів-2.»У»,КПНЗ

ДЮСШ «Атлет»

9.2 50 3.94 37 26.00 40 1.53.7 30 157 ІІІ-юн 19
Крикун Яна 26.11.2005 Чернігів-3,

МОН,КДЮСШ-2

9.2 50 3.50 25 25.00 38 1.45.0 41 154 ІІІ-юн 20
Лактюшина Надія 26.07.2006 Мена, ОТГ 8.9 56 4.06 40 17.00 22 1.48.3 36 154 ІІІ-юн 20
Самусь Анастасія 11.05.2005 Козелецький-р-н,

МОН,ДЮСШ

9.1 52 3.93 37 26.50 41 2.00.1 23 153 ІІІ-юн 22
Дмитрієнко Аліна 01.02.2006 Чернігів, ДЮСШ

«Україна» ЧМР

9.2 50 3.41 23 15.00 18 1.33.4 57 148 ІІІ-юн 23
Ганущенко Сніжана 21.01.2006 Мена, ОТГ 9.1 52 3.60 28 17.00 22 1.42.9 44 146 ІІІ-юн 24
Коршек Анастасія 11.04.2005 Чернігів-3,

МОН,КДЮСШ-2

8.9 56 3.53 26 14.50 17 1.42.0 45 144 ІІІ-юн 25
Чобану Єлізавета 19.07.2005 Прилуцький р-н-1,

МОН,ДЮСШ

9.2 50 3.51 26 16.50 21 1.40.6 47 144 ІІІ-юн 25

 

Засько Дар’я 11.01.2006 Чернігів,

МОН,КДЮСШ-1

9.4 46 3.69 30 14.00 16 1.37.4 51 143 ІІІ-юн 27
Браточкіна Анна 20.02.2002 Чернігів.У,КПНЗ

ДЮСШ «Атлет

9.2 50 3.36 22 22.50 33 1.47.3 38 143 ІІІ-юн 27
Коваленко Юлія 02.07.2006 Чернігів,

МОН,КДЮСШ-2

9.6 42 3.48 25 22.00 32 1.43.5 43 141 ІІІ-юн 29
Туз Анастасія 20.01.2006 Корюківський-р-н-2,

МОН,ДЮСШ

10.2 32 3.40 23 27.00 42 1.43.3 43 140 ІІІ-юн 30
Авраменко Анастасія 03.04.2006 Корюківський-р-н-2,

МОН,ДЮСШ

9.9 36 3.59 28 33.00 54 2.05.2 18 136 ІІІ-юн 31
Лень Софія 11.08.2005 Прилуцький р-н-2,

МОН,ДЮСШ

9.8 38 3.63 29 20.00 28 1.45.9 39 134 ІІІ-юн 32
Борисенко Вероніка 01.01.2007 Корюківський-р-н-2,

МОН,ДЮСШ

9.8 38 3.56 27 22.00 32 1.47.8 37 134 ІІІ-юн 32
Васько Поліна 28.04.2005 Корюківський-р-н-1,

МОН,ДЮСШ

8.9 56 3.80 33 21.00 30 2.09.7 13 132 ІІІ-юн 34
Жданова Валерія 26.08.2005 Чернігів,

МОН,КДЮСШ-1

9.8 38 3.65 29 22.50 28 1.49.4 34 127 ІІІ-юн 35
Баклан Крістіна 23.01.2006 Чернігів,

МОН,КДЮСШ-2

9.8 38 3.19 17 27.50 43 2.00.2 23 121 ІІІ-юн 36
Наливайчук Анастасія 2005 Носівський-р-н,

МОН,ДЮСШ

10.0 35 3.43 23 17.00 22 1.46.3 39 119 б/р 37
Ткаченко Валерія 11.01.2005 Прилуцький р-н-1,

МОН,ДЮСШ

10.1 33 3.31 20 22.00 32 1.51.4 33 118 б/р 38
Кузьменко Марія 28.07.2006 Ріпкінський р-н,

«К» ДЮСШ

9.7 40 3.41 23 13.00 4 1.44.8 42 108 б/р 39
Кльова Анастасія 14.11.2005 Корюківський-р-н-1,

МОН,ДЮСШ

9.7 40 3.47 24 22.00 32 2.21.3 3 99 б/р 40
Шарамок Вероніка 02.08.2008 Чернігів,

МОН,КДЮСШ-2

9.8 38 3.00 13 17.00 22 2.05.2 18 91 б/р 41
Овсякова Василина 12.05.2006 Прилуцький р-н-2,

МОН,ДЮСШ

10.6 26 2.76 7 21.00 30 1.56.0 28 91 б/р 41
Єсипенко Олександра 11.11.2005 Корюківський-р-н-3,

МОН,ДЮСШ

9.9 36 3.35 21 16.00 20 2.10.2 13 90 б/р 43
Авраменко Валерія 2005 Корюківський-р-н-3,

МОН,ДЮСШ

9.8 38 3.26 19 22.00 32 DNF 0 89 б/р 44
Чернявська Вероніка 07.05.2005 Козелецький-р-н,

МОН,ДЮСШ

16.1 0 3.28 20 28.00 44 2.09.2 14 78 б/р 45
Бабич Анна 29.04.2006 Чернігів,

МОН,КДЮСШ-2

10.8 23 2.77 7 18.00 24 2.20.7 4 58 б/р 46
Хоменко Ангеліна 21.07.2008 Чернігів,

МОН,КДЮСШ-2

11.0 20 2.57 1 20.00 28 2.35.5 0 49 б/р 47
Мирошниченко Єлізавета 02.01.2009 Корюківський-р-н-3,

МОН,ДЮСШ

11.0 20 2.77 7 10.50 9 2.14.5 9 45 б/р 48
Носкова Олена 16.05.2007 Чернігів.У,КПНЗ

ДЮСШ «Атлет

11.5 13 2.47 0 14.00 16 2.13.1 10 39 б/р 49
Єрошенко Ксенія 22.12.2007 Чернігів.У,КПНЗ

ДЮСШ «Атлет

11.9 8 2.70 5 16.00 20 2.27.9 0 33 б/р 50
Козлова Поліна 12.09.2008 Чернігів.У,КПНЗ

ДЮСШ «Атлет

11.9 8 2.86 9 DNS DNS 0
Сердюк Марія 08.02.2007 Чернігів,

МОН,КДЮСШ-2

9.9 36 3.20 18 DNS DNS 0
Соломенник Катерина 04.01.2008 Мена,

МОН,ДЮСШ

9.6 42 3.43 23 DNS DNS 0
Кроха Анна 20.02.2006 Мена,

МОН,ДЮСШ

9.7 40 3.57 27 DNS DNS 0

 

 

Командні результати

Залік 6 результатів (3 юн. + 3 дівч.)
Місце Команда Очки
1 Чернігів-1 1249
2 Мена 1156
3 Прилуки 993
4 Чернігів-2 993
5 Прилуцький р-н -1 982
6 Козелецький р-н 949
7   Чернігів-3 921
8 Корюківський р-н-1 847
9 Ріпкінський р-н 751
10 Корюківський р-н-2 742
11 Носівський р-н 739
12 Прилуцький р-н -2 510
13 Корюківський р-н-3 454

                                                    

 

     Головний суддя змагань                                                      (Рябов В.В.)

 

Головний секретар змагань                                                       (Антонова В.Г.)

 

0 Комментарии

You can be the first one to leave a comment.

Оставить комментарий