Відділ з питань молоді та спорту облдержадміністрації

Обласна федерація легкої атлетики

Чемпіонат області з легкоатлетичного кросу

 

 

15 жовтня 2011                                                                          м.  Чернігів, ЦПКіВ

 

Особисті результати

Біг на 5000м, чоловіки

 

Місце

Номер

Спортсмен

Команда

Дата народження

Результат

очки

Тренери

1

975 Олійник Павло Чернігів-Щорс, «У» 09.05.1988 14.58.4 18 Сердюк В.І.,

Бєрєжной В.Д.

2

88Голуб ВладиславЧернігів, «С»25.10.199115.10.316Бр.Філіпови

3

13Глушко ВолодимирЧернігів, «У»24.07.197915.36.615Сердюк В.І.

4

83Сахно ВолодимирНіжинський р-н, «Колос»197016.04.313Тараско О.І.

5

110Сараб ЄвгенійЧернігів, «С»18.09.198816.51.8Ос.Рябов В.В.,

 

Луценко В.В.

6

614Помилой ОлександрЧернігів, «У»28.10.199017.08.0Ос.Рябов В.В.

7

420Романенко ОлександрНіжинський р-н, «Колос»198419.41.012Сахно В.К.

 

 

Біг на 5000м, юніори

Місце

Номер

Спортсмен

Команда

Дата народження

Результат

очки

Тренери

1

107 Скок Андрій Чернігів-Козелецький р-н, «У» 19.07.1993 15.29.9 18 Лагункова Н.М.,

Клюєв А.О.

2

174Петренко  ОлексійЧернігівський р-н,

 

«К»-«У»199215.37.316ЗоцМ.М.,

Паршуков В.С.

3

20Тищенко АртемЧернігівський р-н,

 

«К»-«У»199316.06.115ЗоцМ.М.,

 

4

981Гайовий ЮрійЧернігівський р-н,199216.13.313ЗоцМ.М.,

 

Гайовий А.І.

 

5

27Дудко СергійЧернігів, «У»14.11.199317.14.5Ос.Рябов В.В.

6

91Краснай ДенисНовгород-Сіверський р-н26.07.199317.51.612Філіпов В.В.,

 

Бренз А.М.

7

7Капустін ВячеславРіпкінський р-н, «К»20.08.199218.25.011Дубоносова Н.М.

 

 

 

Біг на 3000м, юнаки 1994-1995 р.н.

Місце

Номер

Спортсмен

Команда

Дата народження

Результат

очки

Тренери

1 713 Деркач Владислав Чернігівський р-н, 1995 9.10.2 18 ЗоцМ.М.,

Гайовий А.І.

2484Секера ДмитроН.-Сіверський р-н10.01.19959.24.816Клименко В.В.3150Бурда АнтонН.-Сіверський р-н12.12.19959.27.815Клименко В.В.4112Корнієнко ТарасКоропський р-н, «К»19949.39.213Лучко В.Л.548Музика МаксимКозелецькийр-н, МОН14.08.19959.47.512Шарак О.В.677Трухан ОлексійЧернігівський р-н,19959.49.2Ос.ЗоцМ.М.,

Гайовий А.І.764Вертійко ВладиславЧернігів, «У»15.03.19949.59.9Ос.Рябов В.В.8361Ногтєв АнатолійПрилуцький р-н, МОН199510.00.211Кравченко Г.М.965Гаврилюк ІванЧернігів, «У»199410.20.5Ос.Лагункова Н.М.,

10514Коваленко ВікторЧернігів, «У»199411.01.0Ос.Лагункова Н.М.,

11368Петриченко ЄвгенійПрилуцький р-н, МОН199511.49.210Жук Є.В.1226Вакулко ЯрославНіжинський р-н, «Колос»1994DNF0Сахно В.К.

 

Біг на 2000м, юнаки 1996-1997 р.н.

Місце

Номер

Спортсмен

Команда

Дата народження

Результат

очки

Тренери

1 106 Тукун Олексій Чернігів,

Чернігівський р-н,30.03.19965.57.218Лагункова Н.М.2104Дьогтяр ОлександрПрилуцький,МОН19966.00.316Марченко М.С.,

КуцА.С.3785Жежель ВладиславНовгород-Сіверський р-н09.08.19976.19.615Бренз А.М.4162Корогод ДмитроЧернігів, МОН30.07.19966.20.1Ос.Хорт Т.М.5105Сергієнко ОлегКозелецький р-н16.06.19966.24.613Сергієнко В.А.6384Івасенко ДмитроЧернігівський р-н,19966.28.612ЗоцМ.М.,

Гайовий А.І.

7699Літовченко ОлексійЧернігів, «У»11.03.19966.32.3Ос.Ворчак С.Л.8400Іванов ДмитроКозелецький р-н25.12.19966.33.111Гриченко Н.В.9701Зубрицький АндрійКозелецький р-н13.06.19976.40.7110Гриченко Н.В.10105Полюшко ВладиславНовгород-сіверський р-н09.09.19976.51.59Школоберда М.Д..11714Роздайбіда ЮрійНіжинський р-н, «Колос»19977.00.58Сахно В.К.,

Михайлов Б.В.12353Басанко АндрійМенський  р-н19967.06.87Трєпач А.М.1344Самусь ВладиславЩорський р-н,МОН04.09.19967.07.96Медведьова Н.М.1446Бредюк СергійМенський  р-н19977.08.65Трєпач А.М.1549Білоногов ОлександрРіпкінський р-н, «Колос»21.07.19977.13.94Дубоносова Н.М.16130Макотра ВладиславНовгород-сіверський р-н07.08.19977.20.2Ос.Клименко В.В.17386Воробєй ВладиславЩорський р-н, «К»25.04.19977.28.33Костеневич К.В.18114Чепурний ОлександрМенський  р-н19977.38.32Трєпач А.М.19483Протченко ЮрійРіпкінський р-н, «Колос»19977.38.51Дубоносова Н.М.2043Кононенко ОлексійНіжинський р-н, «Колос»1996DNS0Сахно В.К.,

Михайлов Б.В.

 

Біг на 2000м, юнаки 1998 р.н. і молодші

Місце

Номер

Спортсмен

Команда

Дата народження

Результат

очки

Тренери

1 49 Макотра Денис Новгород-сіверський р-н 22.10.1998 3.06.1 18 Клименко В.В.
2 698 Галушко Максим Чернігів 1999 3.10.2 16 Хорт Т.М.
3 357 Сємак Руслан Щорський р-н,«Колос» 29.06.1998 3.10.2 15 Костеневич К.В.
4 516 Шульга Михайло Щорський р-н,МОН 10.08.1998 3.11.1 13 Лаходінов Є.О.
5 697 Рацин Владислав Прилуцький р-н,МОН 1999 3.12.5 12 Кравченко Г.М.
6 90 Ковбаса Богдан Козелецький р-н, МОН 19.01.1998 3.12.6 11 Шарак О.В.
7 10 Буднік Назар Менський  р-н 1998 3.13.6 10 Трєпач А.М.
8 6 Шаховал Сергій Носівка 1998 3.19.3 9 Савченко А.В.
9 25 Дергунов Валентин Щорський р-н,МОН 29.04.1997 3.19.7 п/к Лаходінов Є.О.
10 369 Нечипоренко Микола Чернігівський р-н, «К»-«У» 1999 3.22.7 Ос. ЗоцМ.М.,

Паршуков В.С.

11363Баглай РоманЩорський р-н,МОН13.04..19983.23.28Лаходінов Є.О.12353Покришка ЮрійПрилуцький р-н,МОН19993.25.27Кравченко Г.М.1331Станкевич ДенисЧернігів, «У»02.04.19993.26.4Ос.Ткаченко О.М.143Кириєнко КирилНовгород-сіверський р-н09.05.19993.28.86Клименко В.В.15392Грищенко ЄвгенЩорський р-н,МОН12.01.19993.29.2Ос.Лаходінов Є.О.1695Йовенко МаксимРіпкінський р-н, «Колос»26.12.19983.29.85Дубоносова Н.М.17803Сердюченко ДмитроПрилуцький р-н,МОН19993.38.6Ос.Чекалін С.П.18119Івахненко МаксимПрилуцький р-н,МОН19993.40.5Ос.Жук Є.В.19398Савицький МаксимНовгород-сіверський р-н17.11.19983.42.3Ос.Клименко В.В.20476Крутченко ВладиславРіпкінський р-н, «Колос»06.12.19993.53.84Дубоносова Н.М.21481Уланович ДмитроРіпкінський р-н, «Колос»14.01.20003.55.63Дубоносова Н.М.2211Хіміч ПавлоРіпкінський р-н, «Колос»16.03.19994.05.72Дубоносова Н.М.23152Омельяненко ЯрославЧернігів, «У»19993.37.2Ос.Ткаченко О.М.

 

 

Біг на 3000м, жінки

 

Місце

Номер

Спортсмен

Команда

Дата народження

Результат

очки

Тренери

1 125 Дятлова Юлія Чернігів-Менський р-н, «У» 18.07.1990 10.09.5 18 Лагункова Н.М.,

Клюєв А.О.2562Громович СвітланаВінниця, «К»198910.12.8Ос.Мірошніченко В.М.328Куздоб АлінаЧернігів,«С»,

Новгород-сіверський р-н01.08.199110.28.716Філіпов В.В.,

Бренз А.М.4205Куздоб ВікторіяЧернігів,«С»,

Новгород-сіверський р-н01.08.199110.40.715Філіпов В.В.,

Бренз А.М.510Гомбалевська ДаринаЧернігів , «У»04.01.199111.55.3Ос.Рябов В.В.6366Ілюшина ВалентинаКозелецький р-н14.05.198812.01.213Ілюшин М.М.7152Литвиненко ЮліяЩорс17.02.1991DNF0Рябов В.В.

 

Біг на 3000м, юніорки

Місце

Номер

Спортсмен

Команда

Дата народження

Результат

очки

Тренери

1

983 Литвиненко Христина Чернігівський р-н, 1993 10.22.1 18 Зоц М.М.,

Паршуков В.С.

2

984Чоботар АнастасіяЧернігів ,«У»11.05.199310.42.516Лагункова Н.М.,

 

Клюєв А.О.

3

109Желдак НаталіяКозелецький р-н29.04.199312.29.515Лагункова Н.М.

4

95Трепач ТетянаМенський р-н199312.47.013Трепач Г.,

 

Філіпов В.В.

5

84Калініченко ОксанаНіжинський р-н199312.57.012Сахно В.К.

6

19Кудлай МаринаНіжинський р-н199314.16.811Сахно В.К.

7

9Хорєва ОленаЧернігів , «У»08.10.1992DNFОс.Рябов В.В.

 

 

Біг на 2000м, дівчата 1994-1995 р.н.

Місце

Номер

Спортсмен

Команда

Дата народження

Результат

очки

Тренери

1 28 Прокоф’єва Євгенія Ніжинський р-н 1995 6.55.3 18 Сахно В.К.,

Михайлов Б.В.2205Ничипоренко АнастасіяЧернігівський р-н,19957.05.616Зоц М.М.,

Паршуков В.С.310Яремчук ВіраН.-Сіверський р-н28.01.19957.07.315Клименко В.В.4366Петруніна ГаннаМенський р-н19947.26.413Трепач Г.,

Лагункова Н.М.5152Назаренко ЮліяНовгород-сіверський р-н23.05.19957.54.2Ос.Школоберда М.Д..6395Кузнєцова РусланаНосівка-Ніжинський р-н19948.00.612Савченко А.В.,

Сахно В.К.734Новик ТетянаЧернігів, «У»19958.16.8Ос.Дудко Т.А.8964Мельник ОксанаНіжинський р-н19948.32.111Сахно В.К.9227Куташенко ЖаннаНовгород-сіверський р-н14.10.19948.58.2Ос.Школоберда М.Д..

 

Біг на 1000м, дівчата 1996-1997 р.н.

Місце

Номер

Спортсмен

Команда

Дата народження

Результат

очки

Тренери

1 291 Степенко Яна Прилуцький р-н 1996 3.08.6 18 Марченко М.С.,

Салівон Р.П.2970Коваленко ГаннаЧернігівський р-н, «К»-«У»19973.10.916ЗоцМ.М.,

Паршуков В.С.3520Ганжа ЯнаЧернігів, «У»20.11.19973.22.0Ос.Ткаченко О.М.,

Лагункова Н.М.424Левченко ТетянаПрилуцький  р-н,МОН19963.25.115Кравченко Г.М.5351Тісеєва СнажанаЧернігівський р-н, «К»-«У»19963.29.913ЗоцМ.М.,

Паршуков В.С.6100Захарченко ТетянаЩорський р-н,МОН23.07.19973.39.212Івлев В.Ю.7369Бичук АльонаНосівка19973.44.811Шиша Н.О.820Шиленко ДаринаКозелецький р-н, МОН18.02.19973.46.910Шарак О.В.9149Зінченко КаринаПрилуцький  р-н,МОН19973.54.6Ос.Жук Є.В.

 

Біг на 1000м, дівчата 1998 р.н. і молодші

Місце

Номер

Спортсмен

Команда

Дата народження

Результат

очки

Тренери

1 414 Редько Іванна Коропський р-н 1999 3.20.7 18 Лучко В.Л.
2 25 Сутула Юлія Прилуцький р-н,МОН 1999 3.27.1 16 Кравченко Г.М.
3 62 Мозгова Лілія Менський  р-н 1999 3.34.4 15 Трепач А.М. ,
4 22 Архіпенко Анжела Прилуцький р-н,МОН 1999 3.35.5 13 Кравченко Г.М.
5 595 Мокровуз Катерина Носівка 1998 3.40.2 12 Шиша Н.О.
6 59 Завадська Мілена Козелецький р-н, 16.09.1998 3.42.8 11 Перещ Ю.Н.
7 567 Герасименко Ірина Щорський р-н,МОН 06.07.1998 3.46.0 10 Івлев В.Ю.
8 367 Ніколаєнко Христина Щорський р-н,МОН 19.01.1999 3.50.1 9 Івлев В.Ю.
9 465 Гресь Світлана Носівка 1999 3.50.9 8 Шиша Н.О.
10 489 Назарін Юлія Прилуцький  р-н,МОН 1999 3.51.6 7 Чекалін С.П.
11 14 Бичук Алла Носівка 1998 4.26.0 6 Шиша Н.О.
12 359 Мальцева Маргарита Ріпкінський р-н, «Колос» 21.08.2000 4.54.0 5 Дубоносова Н.М.

 

 

                                                  Командні результати

 

І група

 

Місце

Команда

Очки

1

Новозаводський р-н м.Чернігів

166

 

ІІ група

Місце

Команда

Очки

1

Чернігівський р-н

155

2

Новгород-сіверський  р-н

137

3

Прилуцький р-н

125

4

Козелецький р-н

124

5

Ніжинський р-н

97

6

Щорський р-н

94

7

Менський р-н

83

ІІІ група

 

Місце

Команда

Очки

1

Носівський р-н

58

2

Ріпкінський р-н

35

3

Коропський р-н

31

 

Головний суддя змагань                                                                                                        (Рябов В.В.)

 

 

 

Головний секретар змагань                                                                                                (Антонова В.Г.)