Відкритий чемпіонаст області з легкої атлетики в приміщенні серед чоловіків і жінок,

юнаків та дівчат 2000-01 р.н, 2002 р.н. і молодші.

Результати (скачати)

19 січня 2017 р.                                                  м.Бровари
           
                                                  Особисті результати.     
60м з/б юнаки 2000-01 р.н.        
Місце абс. Спортсмен Команда Дата народження Результ. Розряд Тренери
1 Савин Максим Козелецький р-н МОН ДЮСШ 13.05.2000 9.4 І-юн Шарак О.В.
2 Мазур Дмитро Ніжин МОН ДЮСШ 02.10.2001 9.7 І-юн Кремез О.М.,Кремез М.П.
60м чоловік        
1 Красільник Ярослав Чернігів, МОН, КДЮСШ- 1 09.10.1999 6.9 Ф-6.9 І Красільник Т.С.
2 Кравець Максим Чернігів, «С» ОШВСМ 08.04.1994 7.1 Ф-7.0 І Луценко В.В.
3 Кущ Віктор Козелецький р-н МОН ДЮСШ 30.08.1998 7.2 Ф-7.1 ІІ Шарак О.В.
4 Дворніков Андрій Чернігів «У» КПНЗ ДЮСШ «Атлет» 06.01.1995 7.3 Ф- 7.2 ІІ Вятіорець С.Є.,Середа С.С.
5 Приліпко Олександр Прилуки МОН ФЛАП 20.07.1998 7.3 Ф- 7.4 ІІ Салівон Р.П.Демешко С.В.
6 Сила Ярослав Чернігів «У» КПНЗ ДЮСШ «Атлет» 19.05.1997 7.3 ІІ Вятіорець С.Є.,Середа С.С.
7 Подгорний Володимир Бровари КОШВСМ 15.07.1981 7.4 ІІ Шкуропот Ю.Н.
8 Дубовик Віктор Чернігів «С» ДЮСШ «Україна» ЧМР 25.09.1995 7.4 ІІ Філіпови
9 Пономарчук Юрій Чернігів «С» ДЮСШ «Україна» ЧМР 23.01.1997 7.6 ІІІ Філіпови
10 Пушкаренко Микола Менський р-н, МОН ДЮСШ 21.05.1989 7.6 ІІІ Пушкаренко М.Г.
11 Іллюша Євгеній Ніжинський р-н «К» ДЮСШ 09.12.1998 7.7 ІІІ Сахно В.К.
12 Чатов Олександр Чернігів «У» ЧНПУ 00.00.1998 7.7 ІІІ Кузьомко Л.М.
13 Уніат Володимир Козелецький р-н, інваспорт 24.07.1997 7.8 ІІІ Шарак О.В.
14 Коваль Артем Чернігів «С» ДЮСШ «Україна» ЧМР 05.06.1999 7.8 ІІІ Філіпови
15 Тосенко Демид Чернігів «У» ДЮСШ «Україна» ЧМР 00.00.1999 7.9 І-юн Любенко А.А.
16 Носелевець Віталій Козелецький р-н, інваспорт 18.03.1998 7.9 І-юн Шарак О.В.
17 Кондратьєв Андрій Чернігів «У» ДЮСШ «Україна» ЧМР 13.09.1999 7.9 І-юн Плотіцини
Батуренко Ігор Чернігів «У» ДЮСШ «Україна» ЧМР 03.11.1997 DQ Рябов В.В., Кузьомко Л.М.
60м юнаки 2000-01 р.н.   
1 Вовк Данило Чернігів «У» КПНЗ ДЮСШ «Атлет» 16.05.2001 7.1 Ф- 7.0 І Варда А.Є.,Вятіорець С.Є.,Середа С.С.
2 Прохоренко Володимир Козелецький р-н МОН ДЮСШ 02.12.2000 7.1 Ф- 7.1 ІІ Шарак О.В.,Сергієнко В.А.
3 Савин Максим Козелецький р-н МОН ДЮСШ 13.05.2000 7.2 Ф- 7.2 ІІ Шарак О.В.
4 Чернобай Микола Чернігів, ОДЮСШ олім. видів 07.03.2000 7.3 Ф-7.3 ІІ Масюк А.М.
5 Крючков Артем Коропський р-н, К, ДЮСШ 30.05.1999 7.4 Ф-7.5 ІІ Лучко В.Л.
6 Гончаров Ростислав Прилуки МОН ДЮСШ 28.04.2000 7.5 ІІІ Мачульний Є.В.
7 Осаревич Вячеслав Чернігів «У» КПНЗ ДЮСШ «Атлет» 18.05.2000 7.5 ІІІ Вятіорець С.Є.,Середа С.С.
8 Землинський Богдан Чернігів «У» КПНЗ ДЮСШ «Атлет» 18.10.2000 7.5 ІІІ Шульга О.П.
9 Довгий Денис Чернігів «У» КПНЗ ДЮСШ «Атлет» 12.06.2001 7.5 ІІІ Шульга О.П.
10 Волощук Андрій Прилуцький р-н МОН ДЮСШ 26.02.2001 7.6 ІІІ Чекалін С.П.
11 Стричеков Антон Бахмацький р-н МОН ДЮСШ 23.02.2000 7.6 ІІІ Мартиненко Г.П.
12 Джулай Денис Носівський р-н, МОН, ДЮСШ 25.12.2000 7.6 ІІІ Савченко А.В.
13 Пугач Руслан Чернігів «У» КПНЗ ДЮСШ «Атлет» 26.03.2001 7.6 ІІІ Вятіорець С.Є.,Середа С.С.
14 Чередніченко Олександр Коропський р-н, К, ДЮСШ 26.05.2001 7.6 ІІІ Лучко В.Л.
15 Бован Олексій Чернігів, ОДЮСШ олім. Видів 21.08.2001 7.7 ІІІ Луценко В.В.
16 Кравченко Антон Бахмацький р-н МОН ДЮСШ 30.01.2000 7.7 ІІІ Іванько Ю.Б.
17 Погорілко Олександр Коропський р-н, К, ДЮСШ 16.04.2000 7.7 ІІІ Лучко В.Л.
18 Слиш Олександр Чернігів «У» КПНЗ ДЮСШ «Атлет» 12.10.2000 7.8 ІІІ Шульга О.П.
19 Кучеренко Богдан Чернігів, ОДЮСШ олім. видів 23.07.2001 7.8 ІІІ Луценко В.В.
20 Ващенко Артем Чернігів, МОН, КДЮСШ- 1 29.03.2000 7.9 І-юн Антонова В.Г.
21 Маруженко Богдан Чернігів «У» КПНЗ ДЮСШ «Атлет» 25.01.2001 7.9 І-юн Корецька С.М.
22 Шамрук Олександр Менський р-н, МОН ДЮСШ 07.09.2001 7.9 І-юн Пушкаренко М.Г.
23 Колодій Дмитро Сновський р-н, МОН ДЮСШ 20.04.2001 8.0 І-юн Лахадінов Є.О.
24 Ходяков Ярослав Чернігів «У» КПНЗ ДЮСШ «Атлет» 01.01.2001 8.1 І-юн Шульга О.П.
25 Федоренко Артем Бахмацький р-н МОН ДЮСШ 15.12.2001 8.2 І-юн Іванько Ю.Б.
26 Лісоннік Владислав Чернігів «У» КПНЗ ДЮСШ «Атлет» 30.05.2001 8.5 ІІ-юн Вятіорець С.Є.,Середа С.С.
27 Гнивек Тарас Чернігів «У» ДЮСШ «Україна» ЧМР 17.11.2001 8.7 ІІІ-юн Дятлова Ю.В.
28 Смогаль Богдан Прилуки МОН ФЛАП 07.01.2001 8.9 ІІІ-юн Салівон Р.П.Демешко С.В.
29 Хілик Олександр Чернігів «У» ДЮСШ «Україна» ЧМР 08.11.2001 9.0 ІІІ-юн Дятлова Ю.В.
60м юнаки 2002 р.н. і мол.        
1 Каранда Микита Чернігів, МОН, КДЮСШ- 2 25.01.2002 7.4 Ф-7.3 ІІ Хорт Т.М.
2 Олешко Павло Носівський р-н, МОН, ДЮСШ 12.07.2002 7.7 Ф-7.5 ІІІ Шиша Н.О.
3 Опанасюк Микола Бахмацький р-н МОН ДЮСШ 30.06.2002 7.7 Ф-7.7 ІІІ Малашенко І.О.,Білич О.Л.
4 Мишко Ярослав Чернігів «С» ДЮСШ «Україна» ЧМР 03.04.2002 7.7 Ф-7.8 ІІІ Філіпови
5 Музиченко Владислав Козелецький р-н МОН ДЮСШ 15.01.2002 7.8 ІІІ Шарак О.В.
6 Мирний Данило Чернігів «С» ДЮСШ «Україна» ЧМР 09.12.2002 7.8 ІІІ Філіпови
7 Сироватко Максим Чернігів, МОН, КДЮСШ- 2 01.02.2003 7.9 І-юн Шевчук О.Л.
8 Огієнко Максим Прилуцький р-н МОН ДЮСШ 11.05.2002 8.0 І-юн Гавриленко В.Г.
9 Громов Андрій Козелецький р-н МОН ДЮСШ 12.12.2002 8.1 І-юн Шарак О.В.
10 Гапон Андрій Прилуки МОН ДЮСШ 00.00.2002 8.1 І-юн Мачульний Є.В.
11 Фень Андрій Прилуки МОН ДЮСШ 08.05.2004 8.2 І-юн Бобровська О.А.
12 Ященко Максим Ніжин МОН ДЮСШ 18.04.2003 8.2 І-юн Кремез О.М.,Кремез М.П.
13 Бакун Володимир Прилуцький р-н МОН ДЮСШ 08.03.2003 8.3 ІІ-юн Гавриленко В.Г.
14 Галицький Дмитро Прилуки МОН ДЮСШ 30.05.2003 8.4 ІІ-юн Мачульний Є.В.
15 Німець Іван Козелецький р-н МОН ДЮСШ 25.06.2003 8.4 ІІ-юн Шарак О.В.
16 Назаренко Ігор Козелецький р-н МОН ДЮСШ 29.04.2002 8.4 ІІ-юн Шарак О.В.
17 Кобезький Сергій Бахмацький р-н МОН ДЮСШ 14.05.2005 8.4 ІІ-юн Білич О.Л.
18 Лесик Денис Прилуцький р-н МОН ДЮСШ 04.10.2003 8.5 ІІ-юн Чекалін С.П.
19 Гутаревич Антон Козелецький р-н МОН ДЮСШ 17.04.2002 8.5 ІІ-юн Шарак О.В.
20 Петренко Анатолій Прилуцький р-н МОН ДЮСШ 04.10.2003 8.6 ІІ-юн Чекалін С.П.
21 Ніколаєв Владислав Чернігів, МОН, КДЮСШ- 1 08.07.2003 8.7 ІІІ-юн Антонова В.Г.
22 Куций Степан Козелецький р-н МОН ДЮСШ 17.06.2002 8.7 ІІІ-юн Шарак О.В.
23 Мархай Яків Носівський р-н, МОН, ДЮСШ 20.07.2003 8.7 ІІІ-юн Бочок В.А.
24 Петренко Руслан Чернігів, МОН, КДЮСШ- 1 11.08.2005 8.9 ІІІ-юн Беркут Н.П.
25 Годунок Іван Носівський р-н, МОН, ДЮСШ 06.01.2005 9.1 б/р Борисенко О.В.
26 Сядуро Микола Чернігів, МОН, КДЮСШ- 1 31.08.2005 9.2 б/р Лисенко К.В.
27 Попружний Тарас Чернігів «У» КПНЗ ДЮСШ «Атлет» 31.08.2002 9.2 б/р Вятіорець С.Є.,Середа С.С.
28 Приймак Максим Прилуцький р-н МОН ДЮСШ 31.10.2002 9.3 б/р Чекалін С.П.
29 Клімчук Богдан Носівський р-н, МОН, ДЮСШ 13.04.2005 9.6 б/р Шиша Н.О.
30 Савонік Олександр Чернігів «У» ДЮСШ «Україна» ЧМР 07.05.2003 9.6 б/р Мельник О.М.
31 Токар Володимир Чернігів «У» ДЮСШ «Україна» ЧМР 12.02.2003 9.8 б/р Дятлова Ю.В.
32 33 Гончар Максим Чернігів, МОН, КДЮСШ- 1 03.06.2005 9.8 б/р Лисенко К.В.
32 33 Каптяєв Андрій Чернігів «У» ДЮСШ «Україна» ЧМР 12.05.2005 9.8 б/р Дятлова Ю.В.
34 Салівон Владислад Прилуки МОН ФЛАП 15.09.2005 9.9 б/р Салівон Р.П.
300м чоловіки         
1 Дзюбук Роман Київ, училище ОР 08.04.1999 36.9 ІІ Дингун Т.Л.,Варда А.Є.
2 Дворніков Андрій Чернігів «У» КПНЗ ДЮСШ «Атлет» 06.01.1995 38.0 ІІ Вятіорець С.Є.,Середа С.С.
3 Батуренко Ігор Чернігів «У» ДЮСШ «Україна» ЧМР 03.11.1997 38.6 ІІІ Рябов В.В., Кузьомко Л.М.
4 Подгорний Володимир Бровари КОШВСМ 15.07.1981 38.8 ІІІ Шкуропот Ю.Н.
5 Мироненко Костянтин Чернігів, МОН, КДЮСШ- 1 26.09.1998 38.9 ІІІ Красільник Т.С.
6 Корогод Дмитро Чернігів «С» ДЮСШ «Україна» ЧМР 30.07.1996 39.2 ІІІ Філіпови
7 Кущ Віктор Київ,»У» СДЮШОР 30.08.1998 39.3 ІІІ Шарак О.В.
8 Пісня Сергій Чернігів, ОДЮСШ олім. видів 16.12.1997 40.1 ІІІ Луценко В.В.
9 Іллюша Євгеній Ніжинський р-н «К» ДЮСШ 09.12.1998 40.6 ІІІ Сахно В.К.
10 Музика Максим Чернігів «У» ДЮСШ «Україна» ЧМР 12.06.1995 40.7 ІІІ Рябов В.В.
11 Дубовик Віктор Чернігів «С» ДЮСШ «Україна» ЧМР 25.09.1995 41.2 І-юн Філіпови
12 Приліпко Олександр Прилуки МОН ФЛАП 20.07.1998 41.6 І-юн Салівон Р.П.Демешко С.В.
13 Приходько Богдан Прилуки МОН ФЛАП 20.07.1999 42.5 ІІ-юн Салівон Р.П.
14 Пушкаренко Микола Менський р-н, МОН ДЮСШ 21.05.1989 42.6 ІІ-юн Пушкаренко М.Г.
300м юнаки 2000-01 р.н.        
1 Вовк Данило Чернігів «У»КПНЗ ДЮСШ «Атлет» 16.05.2001 37.2 ІІ Варда А.Є.,Вятіорець С.Є.,Середа С.С.
2 Чернобай Микола Чернігів, ОДЮСШ олім. видів 07.03.2000 38.5 ІІІ Масюк А.М.
3 Прохоренко Володимир Козелецький р-н МОН ДЮСШ 02.12.2000 38.6 ІІІ Шарак О.В.,Сергієнко В.А.
4 Гончаров Ростислав Прилуки МОН ДЮСШ 28.04.2000 39.6 ІІІ Мачульний Є.В.
5 Крючков Артем Коропський р-н, К, ДЮСШ 30.05.1999 40.1 ІІІ Лучко В.Л.
6 Погорілко Олександр Коропський р-н, К, ДЮСШ 16.04.2000 40.4 ІІІ Лучко В.Л.
7 Слісаренко Максим Чернігів, ОДЮСШ олім. видів 16.04.2000 40.6 ІІІ Масюк А.М.
8 Кравцов Сергій Чернігів, ОДЮСШ олім. видів 27.11.2000 40.9 ІІІ Луценко В.В.
9 Осаревич Вячеслав Чернігів «У» КПНЗ ДЮСШ «Атлет» 18.05.2000 40.9 ІІІ Вятіорець С.Є.,Середа С.С.
10 Мазур Дмитро Ніжин МОН ДЮСШ 02.10.2001 41.1 І-юн Кремез О.М.,Кремез М.П.
11 Бован Олексій Чернігів, ОДЮСШ олім. видів 21.08.2001 41.3 І-юн Луценко В.В.
12 Джулай Денис Носівський р-н МОН ДЮСШ 25.12.2000 41.6 І-юн Савченко А.В.
13 Довгий Денис Чернігів «У» КПНЗ ДЮСШ «Атлет» 12.06.2001 42.1 І-юн Шульга О.П.
14 Зелений Євгеній Корюківський р-н МОН ДЮСШ 24.07.2000 42.1 І-юн Лисік Р.Г.
15 Ващенко Артем Чернігів, МОН, КДЮСШ- 1 29.03.2000 42.7 ІІ-юн Антонова В.Г.
16 Чередніченко Олександр Коропський р-н, К, ДЮСШ 26.05.2001 43.1 ІІ-юн Лучко В.Л.
17 Землинський Богдан Чернігів «У» КПНЗ ДЮСШ «Атлет» 18.10.2000 43.1 ІІ-юн Шульга О.П.
18 Шамрук Олександр Менський р-н, МОН ДЮСШ 07.09.2001 43.3 ІІ-юн Пушкаренко М.Г.
19 Немерш Артем Чернігів, ОДЮСШ олім. видів 00.00.2001 43.4 ІІ-юн Масюк А.М.
20 Чернев Костянтин Чернігів «У» КПНЗ ДЮСШ «Атлет» 09.07.2000 44.5 ІІІ-юн Шульга О.П.
21 Маруженко Богдан Чернігів «У» КПНЗ ДЮСШ «Атлет» 25.01.2001 44.9 ІІІ-юн Корецька С.М.
22 Лісоннік Владислав Чернігів «У» КПНЗ ДЮСШ «Атлет» 30.05.2001 45.3 ІІІ-юн Вятіорець С.Є.,Середа С.С.
23 Ніколайчук Богдан Корюківський р-н МОН ДЮСШ 03.01.2001 45.4 ІІІ-юн Лисік Р.Г.
24 Устинов Дмитро Чернігів «У» ДЮСШ «Україна» ЧМР 02.12.2001 45.8 ІІІ-юн Мельник О.М.
25 Гнивек Тарас Чернігів «У» ДЮСШ «Україна» ЧМР 17.11.2001 47.5 ІІІ-юн Дятлова Ю.В.
26 Шостка Володимир Ніжинський р-н «К» ДЮСШ 02.04.2001 48.7 б/р Сахно В.К.
27 Ходяков Ярослав Чернігів «У» КПНЗ ДЮСШ «Атлет» 01.01.2001 49.3 б/р Шульга О.П.
28 Хімик Олександр Чернігів «У» ДЮСШ «Україна» ЧМР 08.11.2001 52.0 б/р Дятлова Ю.В.
29 Смогаль Богдан Прилуки МОН ФЛАП 07.01.2001 53.3 б/р Салівон Р.П.Демешко С.В.
300м юнаки 2002 р.н. і мол.        
1 Каранда Микита Чернігів, МОН, КДЮСШ- 2 25.01.2002 39.3 ІІІ Хорт Т.М.
2 Сироватко Максим Чернігів, МОН, КДЮСШ- 2 01.02.2003 42.7 ІІ-юн Шевчук О.Л.
3 Добродій Дмитро Чернігів, ОДЮСШ олім. видів 22.09.2002 43.3 ІІ-юн Луценко В.В.
4 Гапон Андрій Прилуки МОН ДЮСШ 00.00.2002 44.5 ІІІ-юн Мачульний Є.В.
5 Громов Андрій Козелецький р-н МОН ДЮСШ 12.12.2002 45.1 ІІІ-юн Шарак О.В.
6 Гульок Дмитро Н-Сіверськ  МОН ДЮСШ 30.10.2002 45.1 ІІІ-юн Клименко В.В.
7 Огієнко Максим Прилуцький р-н МОН ДЮСШ 11.05.2002 45.5 ІІІ-юн Гавриленко В.Г.
8 Грищенко Владислав Чернігів «У» ДЮСШ «Україна» ЧМР 18.09.2002 45.8 ІІІ-юн Мельник О.М.
9 Ніколаєв Владислав Чернігів, МОН, КДЮСШ- 1 08.07.2003 46.0 ІІІ-юн Антонова В.Г.
10 Мархай Яків Носівський р-н, МОН, ДЮСШ 20.07.2003 47.1 ІІІ-юн Бочок В.А.
11 Мельник Тарас Носівський р-н, МОН, ДЮСШ 30.01.2003 47.9 б/р Шиша Н.О.
12 Касян Богдан Носівський р-н, МОН, ДЮСШ 01.01.2004 48.1 б/р Бочок В.А.
13 Бакун Володимир Прилуцький р-н МОН ДЮСШ 08.03.2003 48.2 б/р Гавриленко В.Г.
14 Ященко Максим Ніжин МОН ДЮСШ 18.04.2003 49.4 б/р Кремез О.М.,Кремез М.П.
15 Куций Степан Козелецький р-н МОН ДЮСШ 17.06.2002 49.4 б/р Шарак О.В.
16 Попружний Тарас Чернігів «У» КПНЗ ДЮСШ «Атлет» 31.08.2002 50.9 б/р Вятіорець С.Є.,Середа С.С.
17 Петренко Руслан Чернігів, МОН, КДЮСШ- 1 11.08.2005 51.0 б/р Беркут Н.П.
18 Фень Андрій Прилуки МОН ДЮСШ 08.05.2004 52.0 б/р Бобровська О.А.
19 Гутаревич Антон Козелецький р-н МОН ДЮСШ 17.04.2002 52.2 б/р Шарак О.В.
20 Куценко Антон Прилуцький р-н МОН ДЮСШ 09.04.2002 52.3 б/р Жук Є.В.
21 Дживаженко Олександр Прилуцький р-н МОН ДЮСШ 23.11.2005 52.4 б/р Чекалін С.П.
22 Токар Володимир Чернігів «У» ДЮСШ «Україна» ЧМР 12.02.2003 56.8 б/р Дятлова Ю.В.
23 Сядуро Микола Чернігів, МОН, КДЮСШ- 1 31.08.2005 57.7 б/р Лисенко К.В.
24 Каптяєв Андрій Чернігів «У» ДЮСШ «Україна» ЧМР 12.05.2005 58.1 б/р Дятлова Ю.В.
25 Омельяненко Владислав Менський р-н, МОН ДЮСШ 21.01.2005 58.3 б/р Терпицька І.Л.
26 Бунак Андрій Н-Сіверськ  МОН ДЮСШ 24.05.2005 58.8 б/р Розсокач І.М.
27 Гончар Вадим Чернігів, МОН, КДЮСШ- 1 31.08.2005 1,03.7 б/р Лисенко К.В.
28 Чоботарьов Влад Н-Сіверськ  МОН ДЮСШ 23.05.2006 1,05.3 б/р Розсокач І.М.
600м чоловіки         
1 Корогод Дмитро Чернігів «С» ДЮСШ «Україна» ЧМР 30.07.1996 1,28.3 Філіпови
2 Морачевський Василь Чернігів «У» ДЮСШ «Україна» ЧМР 12.06.1994 1.31.0 Рябов В.В.
3 Пісня Сергій Чернігів, ОДЮСШ олім. видів 16.12.1997 1.31.8 Луценко В.В.
4 Черевач Антон Прилуки МОН ФЛАП 20.07.1998 1.33.0 Салівон Р.П.Демешко С.В.
5 Крюков Денис Чернігів «У» ДЮСШ «Україна» ЧМР 20.07.1999 1.36.0 Лагункова Н.М.,Клюєв А.О
6 Кондратьєв Андрій Чернігів «У» ДЮСШ «Україна» ЧМР 13.09.1999 1.42.5 Плотіцини
7 Демидов Анатолій Чернігів «У» ДЮСШ «Україна» ЧМР 00.00.1998 1,44.2 Любенко А.А.
8 Сачава Ярослав Чернігів «У» ДЮСШ «Україна» ЧМР 00.00.1998 2,03.2 Любенко А.А.
600м юнаки 2000-01 р.н.        
1 Слісаренко Максим Чернігів, «С» ОДЮСШ олім. видів 16.04.2000 1,32.0 Масюк А.М.
2 Нікітенко Владислав Коропський р-н, К, ДЮСШ 31.01.2000 1,33.3 Лучко В.Л.
3 Кравцов Сергій Чернігів, «С» ОДЮСШ олім. видів 27.11.2000 1,36.1 Луценко В.В.
4 Ніколайчук Богдан Корюківський р-н МОН ДЮСШ 03.01.2001 1,46.1 Лисік Р.Г.
5 Качан Олександр Прилуки МОН ФЛАП 01.09.2001 1,53.0 Салівон Р.П.Демешко С.В.
6 Колодько Валерій Чернігів «У» ДЮСШ «Україна» ЧМР 00.00.2001 DNF Любенко А.А.
600м юнаки 2002 р.н. і мол.        
1 Бренз Даніїл Н-Сіверськ  МОН ДЮСШ 04.09.2002 1,46.7 Бренз А.М.
2 Мельник Максим Носівський р-н, МОН, ДЮСШ 23.11.2002 1,49.0 Бочок В.А.,Поночевний Ю.В.
3 Гречанюк Владислав Чернігів, МОН, КДЮСШ- 1 27.022.2003 1,54.3 Антонова В.Г.
1000м чоловіки         
1 Олійник Павло Чернігів «Д» ОШВСМ 09.05.1988 2,39.5 Сердюк В.І. Бережной В.Д.
2 Давиденко Микола Ніжинський р-н «К» ДЮСШ 03.07.1991 2,41.9 Сахно В.К.
3 Секера Дмитро Чернігів, МОН, КДЮСШ- 1 00.00.1994 2,43.5 Клименко В.В.Овчаренко І.М.
4 Бражник Олександр Козелецький р-н МОН ДЮСШ 11.09.1998 2,45.7 Шарак О.В.,Скрипнік О.Т.
5 Мироненко Костянтин Чернігів, МОН, КДЮСШ- 1 26.09.1998 2,46.5 Красільник Т.С.
6 Піддубний Юрій Чернігів, МОН, КДЮСШ- 1 00.00.1999 2,51.8 Овчаренко І.М.
7 Казачок Василь Чернігів «С» ДЮСШ «Україна» ЧМР 10.05.1996 2,52.3 Філіпови
8 Романенко Олександр Ніжинський р-н «К» ДЮСШ 26.09.1984 2,52.7 Сахно В.К.
9 Резнік Ігор Чернігів, МОН, КДЮСШ- 1 00.00.1998 2,56.2 Овчаренко І.М.
10 Похмурко Валерій Прилуки МОН ФЛАП 25.10.1999 3,07.0 Салівон Р.П.Демешко С.В.
11 Селезень Андрій Чернігів «У» ДЮСШ «Україна» ЧМР 00.00.1998 3,07.2 Любенко А.А.
1000м юнаки 2000-01 р.н.        
1 Карпенко Дмитро Корюківський р-н МОН ДЮСШ 21.09.2001 3,09.6 Лисік Р.Г.
2 Слиш Олександр Чернігів «У» КПНЗ ДЮСШ «Атлет» 12.10.2000 3,10.3 Шульга О.П.
3 Федоренко Артем Бахмацький р-н МОН ДЮСШ 15.12.2001 3,25.3 Іванько Ю.Б.
1000м юнаки 2002 р.н. і мол.      
1 Гаркавий Кирил Н-Сіверськ  МОН ДЮСШ 26.11.2002 3,09.8 Клименко В.В.
2 Назаренко Ігор Козелецький р-н МОН ДЮСШ 29.04.2002 3,17.2 Шарак О.В.
3 Сергієнко Михайло Козелецький р-н МОН ДЮСШ 27.11.2002 3,20.8 Сергієнко В.А.
4 Музика Микола Чернігів, МОН, КДЮСШ- 1 17.03.2003 3,21.7 Беркут Н.П.
5 Клепов Владислав Н-Сіверськ  МОН ДЮСШ 18.10.2002 3,32.2 Бренз А.М.
6 Куропаткін Владислав Н-Сіверськ  МОН ДЮСШ 25.08.2002 3,50.6 Бренз А.М.
3000м чоловіки         
1 Олійник Павло Чернігів «Д» ОШВСМ 09.05.1988 8.38.0 І Сердюк В.І. Бережной В.Д.
2 Бражник Олександр Козелецький р-н МОН ДЮСШ 11.09.1998 9.27.0 ІІ Шарак О.В.,Скрипнік О.Т.
3 Кривопуск Юрій Чернігів, ОДЮСШ олім. видів 28.09.1995 9.37.0 ІІ Луценко В.В.
4 Чудівський Сергій Чернігів, МОН, КДЮСШ- 1 21.06.1997 9.37.3 ІІ Овчаренко І.М.
5 Лесь Віталій Чернігів «У» КПНЗ ДЮСШ «Атлет» 27.07.1999 9.47.8 ІІІ Вятіорець С.Є.,Середа С.С.
6 Сотник Євгеній Чернігів «У» ДЮСШ «Україна» ЧМР 09.01.1999 9.52.0 ІІІ Рябов В.В.
7 Шутенко Павло Бориспіль РДЮСШ 10.07.1969 9.58.5 ІІІ Савченко М.В.
8 Пулинець Сергій Бахмацький р-н 10.02.1960 12.16.0 б/р Михайлов Б.В.
Сахно Володимир Ніжинський р-н «К» ДЮСШ 29.07.1970 DNF Тараско О.І.
3000м юнаки 2000-01 р.н.        
1 Рева Євгеній Н-Сіверськ  МОН ДЮСШ 23.04.2000 9,46.9 ІІІ Клименко В.В.
2 Гриценко Валерій Сновський р-н МОН ДЮСШ 15.05.2001 11,05.0 ІІ-юн Лахадінов Є.О.
3 Брика Богдан Чернігів «У» КПНЗ ДЮСШ «Атлет» 01.06.2001 11,54.0 ІІ-юн Вятіорець С.Є.,Середа С.С.
4 Куріка Микита Чернігів «У» КПНЗ ДЮСШ «Атлет» 18.11.2000 12,06.0 б/р Вятіорець С.Є.,Середа С.С.
2000м з/п чоловіки         
1 Бражник Олександр Козелецький р-н МОН ДЮСШ 11.09.1998 6.37.7 ІІІ Шарак О.В.,Скрипнік О.Т.
2 Слісаренко Сергій Чернігів «С» ДЮСШ «Україна» ЧМР 30.12.1994 6.45.7 ІІІ Філіпови
3 Клочко Артем Ніжинський р-н «К» ДЮСШ 12.12.1995 6.50.8 ІІІ Сахно В.К.
4 Шарій Євгеній Ніжинський р-н «К» ДЮСШ 05.08.1995 7.04.0 ІІІ Сахно В.К.
5 Шутенко Павло Бориспіль РДЮСШ 10.07.1969 7.06.4 ІІІ Савченко М.В.
6 Суінов Рустам Козелецький р-н МОН ДЮСШ 21.10.1999 7.15.4 І-юн Шарак О.В.
7 Лиходід Дмитро Ніжинський р-н «К» ДЮСШ 20.11.1998 7.34.5 І-юн Сахно В.К.
2000м з/п юнаки 2000-01 р.н.        
1 Анищенко Денис Сновський р-н МОН ДЮСШ 09.06.2001 7,25.3 І-юн Лахадінов Є.О.
Стрибки у довжину чоловіки        
1 Єгорченко Денис Чернігів «С» ДЮСШ «Україна» ЧМР 13.01.1991 6.16 ІІІ Філіпови
2 Сила Ярослав Чернігів «У» КПНЗ ДЮСШ «Атлет» 19.05.1997 6.13 ІІІ Вятіорець С.Є.,Середа С.С.
3 Мордашко Ярослав Менський р-н, МОН ДЮСШ 19.08.1999 5.74 І-юн Терпицька І.Л.
4 Морачевський Василь Чернігів «У» ДЮСШ «Україна» ЧМР 12.06.1994 5.73 І-юн Рябов В.В.
5 Паляниця Олександр Чернігів, «С» ОДЮСШ олім. видів 06.01.1998 5.37 І-юн Масюк А.М.
6 Носелевець Віталій Козелецький р-н, інваспорт 18.03.1998 5.00 ІІ-юн Шарак О.В.
7 Тосенко Демид Чернігів «У» ДЮСШ «Україна» ЧМР 00.00.1999 4.87 ІІ-юн Любенко А.А.
8 Уніат Володимир Козелецький р-н МОН ДЮСШ 24.07.1997 4.78 ІІ-юн Шарак О.В.
Стрибки у довжину юнаки 2000-01 р.н.       
1 Чепінога Дмитро Прилуки МОН ДЮСШ 04.05.2001 5.44 І-юн Мачульний Є.В.
2 Усенко Назар Корюківський р-н МОН ДЮСШ 00.00.2001 5.21 ІІ-юн Лисік Р.Г.
3 Данилко Сергій Носівський р-н, МОН, ДЮСШ 29.12.2002 5.16 ІІ-юн Шиша Н.О.
4 Карпенко Дмитро Корюківський р-н МОН ДЮСШ 21.09.2001 5.16 ІІ-юн Лисік Р.Г.
5 Кучеренко Богдан Чернігів, ОДЮСШ олім. видів 23.07.2001 5.13 ІІ-юн Луценко В.В.
6 Колодій Дмитро Сновський р-н МОН ДЮСШ 20.04.2001 4.84 ІІ-юн Лахадінов Є.О.
7 Стрижков Антон Бахмацький р-н МОН ДЮСШ 23.02.2000 4.66 ІІІ-юн Мартиненко Г.П.
8 Квач Михайло Прилуки МОН ФЛАП 20.11.2000 4.54 ІІІ-юн Салівон Р.П.Демешко С.В.
9 Хоменко Максим Чернігів «У» ДЮСШ «Україна» ЧМР 00.00.2001 4.48 ІІІ-юн Любенко А.А.
Кравченко Антон Бахмацький р-н МОН ДЮСШ 30.01.2000 ххх Іванько Ю.Б.
Кудлай Павло Прилуки МОН ДЮСШ 05.05.2001 ххх Мачульний Є.В.
Стрибки у довжину юнаки 2002 р.н. і мол.       
1 Нога Роман Прилуки МОН ДЮСШ 02.04.2002 5.06 ІІ-юн Мачульний Є.В.
2 Опанасюк Микола Бахмацький р-н МОН ДЮСШ 30.06.2002 5.02 ІІ-юн Малашенко І.О.,Білич О.Л.
3 Мишко Ярослав Чернігів «С» ДЮСШ «Україна» ЧМР 03.04.2002 4.77 ІІ-юн Філіпови
4 Мирний Данило Чернігів «С» ДЮСШ «Україна» ЧМР 09.12.2002 4.65 ІІІ-юн Філіпови
5 Добродій Дмитро Чернігів, ОДЮСШ олім. видів 22.09.2002 4.56 ІІІ-юн Луценко В.В.
6 Німець Іван Козелецький р-н МОН ДЮСШ 25.06.2003 4.54 ІІІ-юн Шарак О.В.
7 Грищенко Владислав Чернігів «У» ДЮСШ «Україна» ЧМР 18.09.2002 4.42 ІІІ-юн Мельник О.М.
8 Касян Богдан Носівський р-н, МОН, ДЮСШ 01.01.2004 4.40 ІІІ-юн Бочок В.А.
9 Галицький Дмитро Прилуки МОН ДЮСШ 30.05.2003 4.38 ІІІ-юн Мачульний Є.В.
10 Кобезький Сергій Бахмацький р-н МОН ДЮСШ 14.05.2002 4.36 ІІІ-юн Іванько Ю.Б.
11 Рутта Олег Менський р-н, «К» ДЮСШ 02.02.2003 4.27 ІІІ-юн Таратухіна Н.П.
12 Волков Констянтин Прилуки МОН ФЛАП 10.07.2003 4.24 ІІІ-юн Салівон Р.П.Марченко М.С.
13 Бродський Ян Менський р-н, «К» ДЮСШ 18.03.2005 4.21 ІІІ-юн Таратухіна Н.П.
14 Криворучко Микола Чернігів «У» КПНЗ ДЮСШ «Атлет» 25.05.2002 4.05 ІІІ-юн Середа О.А.
15 Годунок Іван Носівський р-н, МОН, ДЮСШ 06.01.2005 3.96 б/р Борисенко О.В.
16 Гайовий Владислав Менський р-н, МОН ДЮСШ 10.12.2003 3.88 б/р Терпицька І.Л.
17 Чалий Віталій Прилуки МОН ФЛАП 22.04.2003 3.83 б/р Салівон Р.П.
18 Петренко Руслан Чернігів, МОН, КДЮСШ- 1 11.08.2005 3.77 б/р Беркут Н.П.
19 Лапа Назар Менський р-н, МОН ДЮСШ 09.12.2002 3.72 б/р Терпицька І.Л.
Омельяненко Владислав Менський р-н, МОН ДЮСШ 21.01.2005 ххх Терпицька І.Л.
Яценко Данило Прилуки МОН ДЮСШ 12.01.2004 ххх Бобровська О.А.
Потрійний чоловіки        
1 Єгорченко Денис Чернігів «С» ДЮСШ «Україна» ЧМР 13.01.1991 13.51 ІІ Філіпови
2 Кравченко Антон Прилуки МОН ФЛАП 11.04.1998 11.88 І-юн Салівон Р.П.
3 Пономарчук Юрій Чернігів «С» ДЮСШ «Україна» ЧМР 23.01.1997 11.00 ІІ-юн Філіпови
Потрійний юнаки 2000-01 р.н.        
1 Чепінога Дмитро Прилуки МОН ДЮСШ 04.05.2001 11.53 ІІ-юн Мачульний Є.В.
Потрійний юнаки 2002 р.н. і мол.       
1 Нога Роман Прилуки МОН ДЮСШ 02.04.2002 10.58 ІІІ-юн Мачульний Є.В.
2 Волков Констянтин Прилуки МОН ФЛАП 10.07.2003 9.38 б/р Салівон Р.П.
Стрибки у висоту чоловіки        
1 Кравченко Антон Прилуки МОН ФЛАП 11.04.1998 175 ІІ Салівон Р.П.
2 Нащенко Станіслав Прилуцький р-н МОН ДЮСШ 10.04.1999 170 ІІІ Гавриленко В.Г.
3 Приходько Богдан Прилуки МОН ПГПК 00.00.1999 130 ІІІ-юн Салівон Р.П.
Стрибки у висоту юнаки 2000-01 р.н.       
1 Капленко Богдан Прилуцький р-н МОН ДЮСШ 01.08.2001 170 ІІІ Жук Є.В.
2 Волощук Андрій Прилуцький р-н МОН ДЮСШ 26.02.2001 160 І-юн Чекалін С.П.
Стрибки у висоту юнаки 2002 р.н. і мол.       
1 Рутта Олег Менський р-н, «К» ДЮСШ 02.02.2003 155 І-юн Таратухіна Н.П.
2 Петренко Анатолій Прилуцький р-н МОН ДЮСШ 24.07.2002 150 ІІ-юн Чекалін С.П.
3 Лесик Денис Прилуцький р-н МОН ДЮСШ 04.10.2003 150 ІІ-юн Чекалін С.П.
4 5 Приймак Максим Прилуцький р-н МОН ДЮСШ 31.10.2002 145 ІІ-юн Чекалін С.П.
4 5 Тарасенко Максим Прилуцький р-н МОН ДЮСШ 08.05.2003 145 ІІ-юн Гавриленко В.Г.
6 Огієнко Максим Прилуцький р-н МОН ДЮСШ 11.05.2002 145 ІІ-юн Гавриленко В.Г.
7 Гайовий Владислав Менський р-н МОН ДЮСШ 10.12.2003 140 ІІ-юн Терпицька І.Л.
8 Лапа Назар Менський р-н МОН ДЮСШ 09.12.2003 135 ІІІ-юн Терпицька І.Л.
9 Омельяненко Владислав Менський р-н МОН ДЮСШ 21.01.2005 125 б/р Терпицька І.Л.
10 Бродський Ян Менський р-н, «К» ДЮСШ 18.03.2005 125 б/р Таратухіна Н.П.
Штовхання ядра чоловіки (7,260 кг)       
1 Попов Роман Чернігів,У, ДЮСШ «Україна» ЧМР 12.10.1993 15.48 КМС Кондратенко П.Б.
2 Руденко Андрій Менський р-н, «К» ДЮСШ 00.00.1987 14.27 І Таратухіна Н.П.
3 Ракуненко Денис Чернігів «У» КПНЗ ДЮСШ «Атлет» 28.07.1997 12.87 ІІ Середа О.А.
4 Кравченко Дмитро Чернігів,У, ДЮСШ «Україна» ЧМР 04.02.1999 12.11 ІІ Кондратенко П.Б.
5 Журба Вадим Чернігів «У» КПНЗ ДЮСШ «Атлет» 11.09.1999 11.73 ІІ Середа О.А.
6 Вірич Юрій Чернігів «У» ДЮСШ «Інваспорт» 22.05.1997 11.26 ІІ Середа О.А.
7 Шурхал Юрій Чернігів ОДЮСШ олім.видів 20.05.1997 10.74 ІІІ Порядіна В.В.
8 Павленко Артем Носівський р-н, МОН, ДЮСШ 02.11.1999 7.41 б/р Борисенко О.В.
Штовхання ядра юнаки 2000-01 р.н. (5,0 кг)       
1 Павленко Анатолій Козелецький р-н МОН ДЮСШ 00.00.2000 13.08 ІІІ Шарак О.В.,Ковцун Д.М.
2 Прохоров Сергій Ніжин МОН ДЮСШ 22.01.2001 12.50 ІІІ Кремез О.М.,Кремез О.П.
3 Супрун Олег Носівський р-н, МОН, ДЮСШ 25.01.2000 10.83 ІІ-юн Римко В.О.,Тиртишник М.І.
4 Бойко Богдан Носівський р-н, МОН, ДЮСШ 19.10.2001 10.82 ІІ-юн Шиша Н.О.
5 Зелений Євген Корюківський р-н МОН ДЮСШ 00.00.2000 10.76 ІІ-юн Кукуюк М.Д.
6 Бондаренко Андрій Ніжин МОН ДЮСШ 06.08.2001 9.65 ІІ-юн Кремез О.М.,Кремез О.П.
7 Никифоренко Василь Корюківський р-н МОН ДЮСШ 00.00.2001 9.57 ІІ-юн Кукуюк М.Д.
8 Штупун Іван Чернігів, ОДЮСШ олім. видів 26.04.2001 8.75 ІІІ-юн Луценко В.В.
9 Анищенко Денис Сновський р-н МОН ДЮСШ 09.06.2001 8.74 ІІІ-юн Лахадінов Є.О.
10 Пафенюк Сергій Сновський р-н МОН ДЮСШ 21.09.2001 8.72 ІІІ-юн Карпенко О. М.
11 Марусенко Владислав Бахмацький р-н МОН ДЮСШ 01.05.2000 8.17 ІІІ-юн Мартиненко Г.П.
Штовхання ядра юнаки 2002 р.н. і мол. (4,0 кг)       
1 Харковник Артем Менський р-н, «К» ДЮСШ 09.03.2002 12.74 І-юн Таратухіна Н.П.
2 Тищенко Богдан Менський р-н, «К» ДЮСШ 24.01.2003 11.74 І-юн Таратухіна Н.П.
3 Білецький Владислав Бахмацький р-н МОН ДЮСШ 28.08.2002 10.54 ІІ-юн Мартиненко Г.П.
4 Сухий Дмитро Корюківський р-н МОН ДЮСШ 00.00.2002 10.52 ІІ-юн Кукуюк М.Д.
5 Куценко Антон Прилуцький р-н МОН ДЮСШ 09.04.2002 9.86 ІІ-юн Жук Є.В.
6 Тарасенко Максим Прилуцький р-н МОН ДЮСШ 08.05.2003 9.47 ІІІ-юн Гавриленко В.Г.
7 Криворучко Микола Чернігів «У» КПНЗ ДЮСШ «Атлет» 22.05.2002 9.33 ІІІ-юн Середа О.А.
8 Дживаженко Олександр Прилуцький р-н МОН ДЮСШ 23.11.2002 9.23 ІІІ-юн Чекалін С.П.
9 Лисенко Антон Бахмацький р-н МОН ДЮСШ 04.07.2003 9.22 ІІІ-юн Небощицький Г.О.
10 Биковец Олександр Чернігів ОДЮСШ олім.видів 12.11.2002 7.82 б/р Порядіна В.В.
60м з/б жінки         
Місце абс. Спортсмен Команда Дата народження Результ. Розряд Тренери
1 Закатова Ярослава Чернігів «С» ДЮСШ «Україна» ЧМР 30.07.1994 8.8 І Філіпови
60м з/б дівчата 2000-01 р.н.       
1 Лобан Юлія Козелецький р-н, МОН, ДЮСШ 07.09.2000 9.1 ІІ Шарак О.В.,Ковцун Д.М.
2 Постоногова Анна Прилуки МОН ДЮСШ 07.08.2001 10.7 І-юн Мачульний Є.В.
60м з/б дівчата 2002 р.н. і мол.        
1 Брухно Тетяна Прилуки МОН ДЮСШ 16.02.2003 10.8 І-юн Ракетський А.І.
2 Бурлука Аліна Прилуки МОН ДЮСШ 20.01.2003 11.5 ІІ-юн Ракетський А.І.
3 Галич Марина Ніжин МОН ДЮСШ 05.07.2003 11.7 ІІ-юн Кремез О.М.,Кремез О.П.
4 Сидорко Дарина Прилуки МОН ДЮСШ 16.07.2003 11.8 ІІ-юн Ракетський А.І.
5 Росохацька Марія Прилуки МОН ДЮСШ 22.10.2002 12.3 ІІІ-юн Ракетський А.І.
6 Наумчик Юлія Менський р-н, МОН, ДЮСШ 11.12.2004 13.0 б/р Терпицька І.Л.
60м жінки         
1 Шульга Євгенія Чернігів,У, КПНЗ ДЮСШ «Атлет» 13.09.1994 7.4 Ф-7.4 КМС Вятіорець С Є.,Середа С.С.
2 Максименко Катерина Чернігів «У» ДЮСШ «Україна» ЧМР 22.11.1998 8.0 Ф-7.8 ІІ Кривоус Н.В.Кузьомко Л.М.
3 Шишигіна Діана Прилуки МОН ДЮСШ 25.04.1998 8.3 Ф-8.2 ІІ Бобровська О.А.
4 Бакуринська Христина Чернігів «С» ДЮСШ «Україна» ЧМР 30.07.1994 8.4 Ф-8.4 ІІІ Філіпови
5 Кравцова Анна Чернігів, «С» ОДЮСШ олім. видів 19.09.1994 8.4 Ф-8.4 ІІІ Луценко В.В.
6 Самойленко Марія Прилуки МОН ФЛАП 09.01.1999 8.5 ІІІ Салівон Р.П.Демешко С.В.
7 Розбіцька Марина Прилуки МОН ДЮСШ 01.12.1999 8.5 ІІІ Бобровська О.А.
8 Редько Іванна Чернігів ЧНПУ 21.05.1999 8.7 ІІІ Кузьомко Л.М.
9 Пиркова Богдана Ніжинський р-н «К» ДЮСШ 12.05.1999 9.1 І-юн Сахно В.К.
60м дівчата 2000-01 р.н.        
1 Золотарь Ольга Київ, училище ОР 10.01.2001 7.8 Ф-7.7 І Озірна І.В..,Варда А.Є.
2 Драчун Яна Прилуки МОН ДЮСШ 23.06.2001 7.9 Ф-7.8 ІІ Мачульний Є.В.
3 Стецкова Тетяна Чернігів, МОН, КДЮСШ- 1 09.03.2000 8.2 Ф-8.3 ІІ Красільник Т.С.
4 Прядко Крістіна Менський р-н, МОН, ДЮСШ 18.03.2001 8.5 Ф-8.4 ІІІ Пушкаренко М.Г.
5 Басанець Вероніка Прилуки МОН ФЛАП 03.02.2000 8.6 Ф-8.5 ІІІ Салівон Р.П.Демешко С.В.
6 Шарило Тетяна Чернігів, МОН, КДЮСШ- 1 19.02.2000 8.6 ІІІ Антонова В.Г.
7 Сіренко Карина Носівський р-н, МОН, ДЮСШ 06.02.2001 8.6 ІІІ Папіна О.П.
8 Хомко Анастасія Корюківський р-н, МОН, ДЮСШ 16.05.2001 8.7 ІІІ Лисік Р.Г.
9 Лесюта Наталія Менський р-н, МОН, ДЮСШ 02.04.2000 8.9 І-юн Пушкаренко М.Г.
10 Жигалова Марина Чернігів «У» КПНЗ ДЮСШ «Атлет» 12.03.2000 9.1 І-юн Корецька С.М.
11 Камко Інна Чернігів, МОН, КДЮСШ- 1 00.00.2000 9.1 І-юн Овчаренко І.М.
12 Оленченко Наталія Прилуки МОН ДЮСШ 20.11.2001 9.3 ІІ-юн Мачульний Є.В.
13 Крушницька Олександра Прилуки МОН ДЮСШ 05.07.2001 9.5 ІІ-юн Мачульний Є.В.
14 Новгородська Євгенія Чернігів «У» ДЮСШ «Україна» ЧМР 00.00.2000 9.6 ІІ-юн Любенкко А.А.
60м дівчата 2002 р.н. і мол.        
1 Буряк Лілія Чернігів «У» КПНЗ ДЮСШ «Атлет» 11.03.2000 8.3 Ф-8.3 ІІІ Шульга О.П.
2 Семко Дарина Сновський р-н МОН ДЮСШ 27.09.2002 8.6 Ф-8.6 ІІІ Лахадінов Є.О.
3 Причиненко Анна Прилуки МОН ДЮСШ 13.01.2003 8.7 Ф-8.6 ІІІ Бобровська О.А.
4 Войтенко Ольга Носівський р-н, МОН, ДЮСШ 04.02.2004 8.6 Ф-8.8 ІІІ Бочок В.А.
5 Арасланова Вікаліна Менський р-н, МОН, ДЮСШ 25.09.2002 8.9 Ф-9.0 І-юн Пушкаренко М..Г.
6 Олійник Богдана Ніжин МОН ДЮСШ 14.08.2003 8.9 І-юн Кремез О.М.,Кремез О.П.
7 8 Пархоменко Соломія Чернігів «У» ДЮСШ «Україна» ЧМР 19.07.2003 9.0 І-юн Дятлова Ю.В.
7 8 Рябчун Анастасія Корюківський р-н МОН ДЮСШ 15.08.2003 9.0 І-юн Лисік Р.Г.
9 Ващенко Дар»я Чернігів, МОН, КДЮСШ- 1 03.07.2003 9.0 І-юн Беркут Н.П.
10 Кривошей Альона Бахмацький р-н МОН ДЮСШ 00.00.2002 9.0 І-юн Мартиненко І.П.
11 Тонконог Діана Носівський р-н, МОН, ДЮСШ 09.10.2004 9.0 І-юн Бочок В.А.
12 Купрієць Руслана Козелецький р-н, МОН, ДЮСШ 03.09.2002 9.1 І-юн Шарак О.В.
13 Красільник Віолетта Чернігів, МОН, КДЮСШ- 1 02.05.2005 9.1 І-юн Красільник Т.С.
14 15 Сагайдачная Олена Чернігів «У» ДЮСШ «Україна» ЧМР 03.10.2002 9.2 І-юн Плотіцини
14 15 Нікіфоренко Альона Корюківський р-н МОН ДЮСШ 13.05.2004 9.2 І-юн Лисік Р.Г.
16 17 Грабовська Анастасія Носівський р-н, МОН, ДЮСШ 20.06.2002 9.2 І-юн Папіна О.П.
16 17 Копитько Анастасія Чернігів,У, ДЮСШ «Атлет» 21.03.2004 9.2 І-юн Вятіорець С Є.,Середа С.С.
18 Сом Валерія Чернігів «У» ДЮСШ «Україна» ЧМР 10.01.2002 9.2 І-юн Плотіцини
19 20 Бондар Ангеліна Чернігів, МОН, КДЮСШ- 1 14.07.2003 9.3 ІІ-юн Беркут Н.П.
19 20 Лучіна Вікторія Чернігів «У» ДЮСШ «Україна» ЧМР 14.02.2002 9.3 ІІ-юн Дятлова Ю.В.,Лагункова Н.М.
21 22 Лемеш Анастасія Чернігів «У» ДЮСШ «Україна» ЧМР 11.11.2002 9.3 ІІ-юн Плотіцини
21 22 Красножон Софія Чернігів,У, ДЮСШ «Атлет» 21.03.2004 9.3 ІІ-юн Вятіорець С Є.,Середа С.С.
23 Маслак Анастасія Чернігів «У» ДЮСШ «Україна» ЧМР 03.12.2003 9.3 ІІ-юн Плотіцини
24 Каракостантинова Вероніка Чернігів, МОН, КДЮСШ- 1 25.07.2006 9.4 ІІ-юн Шевчук О.Л.
25 Семенець Анастасія Прилуки МОН ФЛАП 06.08.2005 9.5 ІІ-юн Салівон Р.П.Демешко С.В.
26 27 Ковтун Дар»я Чернігів, МОН, КДЮСШ- 1 19.05.2003 9.5 ІІ-юн Антонова В.Г.
26 27 Юркевич Діана Носівський р-н, МОН, ДЮСШ 21.03.2004 9.5 ІІ-юн Шиша Н.О.
28 Білоус Ольга Чернігів «У» ДЮСШ «Україна» ЧМР 18.04.2004 9.6 ІІ-юн Дятлова Ю.В.
29 Коршек Анастасія Чернігів, МОН, КДЮСШ- 1 11.04.2005 9.6 ІІ-юн Шевчук О.Л.
30 Галич Марина Ніжин МОН ДЮСШ 05.07.2003 9.6 ІІ-юн Кремез О.М.,Кремез О.П.
31-32 Кононець Анастасія Носівський р-н, МОН, ДЮСШ 14.01.2004 9.7 ІІ-юн Шиша Н.О.
31-32 Ніжинець Анна Чернігів, МОН, КДЮСШ- 1 14.07.2003 9.7 ІІ-юн Беркут Н.П.
33-34 Дубіль Алевтина Прилуцький р-н МОН ДЮСШ 11.05.2005 9.7 ІІ-юн Чекалін С.П.
33-34 Мироненко Карина Чернігів «У» КПНЗ ДЮСШ «Атлет» 07.07.2004 9.7 ІІ-юн Шульга О.П.
35 Тополь Валерія Козелецький р-н, МОН, ДЮСШ 25.06.2003 9.8 ІІІ-юн Шарак О.В.
36 Бендик Богдана Чернігів, МОН, КДЮСШ- 1 02.06.2004 9.8 ІІІ-юн Шевчук О.Л.
37 Полтарацька Тетяна Ніжин МОН ДЮСШ 10.07.2003 9.9 ІІІ-юн Кремез О.М.,Кремез О.П.
38 Медведьова Діана Чернігів, МОН, КДЮСШ- 1 11.04.2005 10.0 ІІІ-юн Шевчук О.Л.
39 Замашкіна Каріна Чернігів, МОН, КДЮСШ- 1 21.03.2003 10.1 ІІІ-юн Беркут Н.П.
40 41 Жембас Лілія Носівський р-н, МОН, ДЮСШ 09.10.2004 10.1 ІІІ-юн Бочок В.А.
40 41 Наумчик Юлія Менський р-н, МОН, ДЮСШ 11.12.2004 10.1 ІІІ-юн Терпицька І.Л.
42 Мозгова Валентина Ніжин МОН ДЮСШ 16.02.2004 10.2 ІІІ-юн Кремез О.М.,Кремез О.П.
43 Сова Наталія Ніжин МОН ДЮСШ 09.06.2004 10.3 ІІІ-юн Кремез О.М.,Кремез О.П.
43 Кривошей Яна Прилуки МОН ФЛАП 03.06.2005 10.7 б/р Салівон Р.П.
44 Коваленко Юлія Чернігів «У» ДЮСШ «Україна» ЧМР 02.07.2006 10.9 б/р Дятлова Ю.В.,Лагункова Н.М.
45 Пліс Аліна Чернігів «У» ДЮСШ «Україна» ЧМР 08.11.2004 11.0 б/р Дятлова Ю.В.
300м жінки         
1 Юхно Ірина Носівський р-н, МОН, ДЮСШ 12.07.1999 45.0 ІІІ Папіна О.П.
2 Кравцова Анна Чернігів, ОДЮСШ олім. видів 19.09.1994 46.0 ІІІ Луценко В.В.
3 Шишигіна Діана Прилуки МОН ДЮСШ 25.04.1998 46.3 І-юн Бобровська О.А.
4 Максименко Катерина Чернігів «У» ДЮСШ «Україна» ЧМР 22.11.1998 47.0 І-юн Кривоус Н.В.Кузьомко Л.М.
5 Солодка Катерина Ніжинський р-н «К» ДЮСШ 16.06.1995 48.3 І-юн Сахно В.К.
6 Розбіцька Марина Прилуки МОН ДЮСШ 01.12.1999 48.4 І-юн Бобровська О.А.
7 Редько Іванна Чернігів ЧНПУ 21.05.1999 48.6 І-юн Кузьомко Л.М.
8 Бакуринська Христина Чернігів «С» ДЮСШ «Україна» ЧМР 30.07.1994 49.1 І-юн Філіпови
9 Пиркова Богдана Ніжинський р-н «К» ДЮСШ 12.05.1999 50.5 ІІ-юн Сахно В.К.
300м дівчата 2000-01 р.н.        
1 Золотарь Ольга Київ, училище ОР 10.01.2001 42.7 ІІ Озірна І.В..,Варда А.Є.
2 Стецкова Тетяна Чернігів, МОН, КДЮСШ- 1 09.03.2000 46.2 І-юн Красільник Т.С.
3 Сіренко Карина Носівський р-н, МОН, ДЮСШ 06.02.2001 48.2 І-юн Папіна О.П.
4 Шарило Тетяна Чернігів, МОН, КДЮСШ- 1 19.02.2000 48.6 І-юн Антонова В.Г.
5 Лесюта Наталія Менський р-н, МОН, ДЮСШ 02.04.2000 49.1 І-юн Пушкаренко М.Г.
6 Камко Інна Чернігів, МОН, КДЮСШ- 1 00.00.2000 51.7 ІІ-юн Овчаренко І.М.
7 Жигалова Марина Чернігів «У» КПНЗ ДЮСШ «Атлет» 12.03.2000 52.2 ІІ-юн Корецька С.М.
8 Оленченко Наталія Прилуки МОН ДЮСШ 20.11.2001 54.2 ІІІ-юн Мачульний Є.В.
9 Одуло Анна Чернігів «У» ДЮСШ «Україна» ЧМР 03.11.2001 55.1 ІІІ-юн Мельник О.М.
Летошко Валерія Чернігів, ОДЮСШ олім. видів 20.06.2000 DNF Масюк А.М.
Драчук Яна Прилуки МОН ДЮСШ 23.06.2001 DNS Мачульний Є.В.
300м дівчата 2002 р.н. і мол.        
1 Мартинчук Діана Київ уч. Олім.резерву 29.01.2002 45.4 ІІІ Черняк Т.О.,Варда А.Є.
2 Брухно Тетяна Прилуки МОН ДЮСШ 16.02.2003 46.3 І-юн Ракетський А.І.
3 Савостьянова Тетяна Ніжинський р-н «К» ДЮСШ 25.01.2003 49.0 І-юн Сахно В.К.
5 Войтенко Ольга Носівський р-н, МОН, ДЮСШ 04.02.2004 49.8 І-юн Бочок В.А.
4 Черевко Анастасія Ніжин МОН ДЮСШ 06.02.2003 50.2 ІІ-юн Кремез О.М.,Кремез О.П.
5 Пархоменко Соломія Чернігів «У» ДЮСШ «Україна» ЧМР 19.07.2003 50.9 ІІ-юн Дятлова Ю.В.
6 Грабовська Анастасія Носівський р-н, МОН, ДЮСШ 20.06.2002 51.1 ІІ-юн Папіна О.П.
7 Тонконог Діана Носівський р-н, МОН, ДЮСШ 09.10.2004 51.2 ІІ-юн Бочок В.А.
8 Причиненко Анна Прилуки МОН ДЮСШ 13.01.2003 52.6 ІІ-юн Бобровська О.А.
9 Ващенко Дар»я Чернігів, МОН, КДЮСШ- 1 03.07.2003 52.8 ІІ-юн Беркут Н.П.
10 Лучіна Вікторія Чернігів «У» ДЮСШ «Україна» ЧМР 14.02.2002 53.1 ІІ-юн Дятлова Ю.В.,Лагункова Н.М.
11 Ковтун Дар»я Чернігів, МОН, КДЮСШ- 1 19.05.2003 53.7 ІІ-юн Беркут Н.П.
12 Колосова Катерина Козелецький р-н, МОН, ДЮСШ 30.03.2004 53.8 ІІ-юн Потебня Л.І.
13 Купрієць Руслана Козелецький р-н, МОН, ДЮСШ 03.09.2002 53.9 ІІ-юн Шарак О.В.
14 Нікіфоренко Альона Корюківський р-н МОН ДЮСШ 13.05.2004 54.1 ІІІ-юн Сахута А.О.
15 Кононець Анастасія Носівський р-н, МОН, ДЮСШ 14.01.2004 54.9 ІІІ-юн Шиша Н.О.
16 Красножон Софія Чернігів,У, КПНЗ ДЮСШ «Атлет» 13.10.2004 56.1 ІІІ-юн Вятіорець С Є.,Середа С.С.
17 Каракостантинова Вероніка Чернігів, МОН, КДЮСШ- 1 25.07.2006 56.3 ІІІ-юн Шевчук О.Л.
18 Лемеш Анастасія Чернігів «У» ДЮСШ «Україна» ЧМР 11.11.2002 56.5 ІІІ-юн Плотіцини
19 Ілляшенко Юлія Прилуцький р-н МОН ДЮСШ 02.08.2002 56.5 ІІІ-юн Чекалін С.П.
20 Жембас Лілія Носівський р-н, МОН, ДЮСШ 09.10.2004 56.9 ІІІ-юн Бочок В.А.
21 Маслак Анастасія Чернігів «У» ДЮСШ «Україна» ЧМР 03.12.2003 58.0 ІІІ-юн Плотіцини
22 Коршек Анастасія Чернігів, МОН, КДЮСШ- 1 11.04.2005 58.3 б/р Шевчук О.Л.
23 Мироненко Карина Чернігів «У» КПНЗ ДЮСШ «Атлет» 07.07.2004 58.3 б/р Шульга О.П.
24 Ніжинець Анна Чернігів, МОН, КДЮСШ- 1 14.07.2003 59.9 б/р Беркут Н.П.
25 Білоус Ольга Чернігів «У» ДЮСШ «Україна» ЧМР 18.04.2004 1.00.1 б/р Дятлова Ю.В.
26 Бендик Богдана Чернігів, МОН, КДЮСШ- 1 02.06.2004 1.00.7 б/р Шевчук О.Л.
27 Медведьова Діана Чернігів, МОН, КДЮСШ- 1 11.04.2005 1.01.2 б/р Шевчук О.Л.
28 Коровко Влада Н-Сіверськ  МОН ДЮСШ 10.10.2003 1.01.2 б/р Бренз А.М.
29 Замашкіна Каріна Чернігів, МОН, КДЮСШ- 1 21.03.2003 1.02.1 б/р Беркут Н.П.
30 Коваленко Юлія Чернігів «У» ДЮСШ «Україна» ЧМР 02.07.2006 1.03.3 б/р Дятлова Ю.В.,Лагункова Н.М.
31 Куропаткіна Аліна Н-Сіверськ  МОН ДЮСШ 25.02.2005 1.04.0 б/р Бренз А.М.
32 Пліс Аліна Чернігів «У» ДЮСШ «Україна» ЧМР 08.11.2004 1.04.2 б/р Дятлова Ю.В.
Тополь Валерія Козелецький р-н, МОН, ДЮСШ 25.06.2003 DNS Шарак О.В.
Полтарацька Тетяна Ніжин МОН ДЮСШ 10.07.2003 DNS Кремез О.М.,Кремез О.П.
Олійник Богдана Ніжин МОН ДЮСШ 14.08.2003 DNS Кремез О.М.,Кремез О.П.
600м жінки         
1 Жигун Яна Чернігів «У» ДЮСШ «Україна» ЧМР 25.02.1998 1,44.0 Лагункова Н.М., Клюєв А.О.
2 Юхно Ірина Носівський р-н, МОН, ДЮСШ 12.07.1999 1,47.5 Папіна О.П.
3 Купрієць Лілія Козелецький р-н, МОН, ДЮСШ 00.00.1998 1,51.8 Шарак О.В.
600м дівчата 2000-01 р.н. 
1 Казіонова Вікторія Н-Сіверськ  МОН ДЮСШ 23.05.2001 1,58.4 Клименко В.В.
2 Казіонова Ксенія Н-Сіверськ  МОН ДЮСШ 23.05.2001 2,24.0 Клименко В.В.
600м дівчата 2002 р.н. і мол.        
1 Деркач Рената Козелецький р-н МОН ДЮСШ 12.08.2002 1,53.6 Шарак О.В.,Горбач К.В.
2 Севастьянова Тетяна Ніжинський р-н «К» ДЮСШ 25.01.2003 1,55.0 Сахно В.К.
3 Копитько Анастасія Чернігів,У, КПНЗ ДЮСШ «Атлет» 21.03.2004 1,55.8 Вятіорець С Є.,Середа С.С.
4 Шаветя Катерина Н-Сіверськ  МОН ДЮСШ 07.11.2002 2,00.0 Бренз А.М.
5 Сирай Катерина Козелецький р-н МОН ДЮСШ 03.07.2003 2,06.0 Потебня Л.І.
6 Бурлука Аліна Прилуки МОН ДЮСШ 00.00.2003 2,08.4 Ракетський А.І.
7 Вінніченко Анастасія Чернігів, МОН, КДЮСШ- 1 06.01.2002 2,11.0 Антонова В.Г.
8 Коршек Анастасія Чернігів, МОН, КДЮСШ- 2 11.04.2005 2,19.5 Шевчук О.Л.
9 Соловйова Дар»я Чернігів,У, КПНЗ ДЮСШ «Атлет» 21.10.2004 2,27.0 Шульга О.П.
Тімофеєва Валерія Прилуцький р-н МОН ДЮСШ 28.01.2003 DNF Чекалін С.П.
1000м жінки         
1 Ващенко Марія Чернігів «У» ДЮСШ «Україна» ЧМР 11.06.1996 3,07.0 Лагункова Н.М., Клюєв А.О.
2 Олійник Світлана Чернігів»У» ОШВСМ 31.03.1985 3,14.0 Сердюк В.І.,Олійник П.В.
3 Тиченко Оксана Ніжинський р-н «К» ДЮСШ 18.06.2000 3,19.2 Сахно В.К.
4 Солдодка Катерина Ніжинський р-н «К» ДЮСШ 16.06.1995 3,31.6 Сахно В.К.
5 Демченко Вікторія Козелецький р-н МОН ДЮСШ 27.03.1997 3,44.8 Шарак О.В.
6 Ясь Дарина Чернігів «У» ДЮСШ «Україна» ЧМР 12.12.1998 3,50.4 Лагункова Н.М., Клюєв А.О.
7 Кубрак Алла Ніжинський р-н «К» ДЮСШ 14.04.1998 4,04.0 Сахно В.К.
8
1000м дівчата 2000-01 р.н.        
1 Пилипенко Ангеліна Бахмацький р-н ДМК «Гармонія» 00.00.2000 3,39.8 Михайлов Б.В.
2 Казіонова Ксенія Н-Сіверськ  МОН ДЮСШ 23.05.2001 3,41.4 Клименко В.В.
3 Федосенко Ангеліна Козелецький р-н, МОН, ДЮСШ 10.07.2001 3,56.5 Потебня Л.І.
4 Чигриненко Алла Бахмацький р-н МОН ДЮСШ 00.00.2001 4,16.5 Малашенко І.О.
5 Говорун Анастасія Прилуки МОН ДЮСШ 01.05.2000 4,26.3 Ракетський А.І.
1000м дівчата 2002 р.н. і мол.        
1 Деркач Рената Козелецький р-н МОН ДЮСШ 12.08.2002 3,29.8 Шарак О.В.
2 Дворніченко Яна Чернігів,У, КПНЗ ДЮСШ «Атлет» 20.07.2003 3,36.7 Шульга О.П.
3 Сальна Вероніка Прилуки МОН ФЛАП 26.08.2004 3,40.0 Марченко М.С., Салівон Р.П.
4 Закапко Валерія Прилуцький р-н МОН ДЮСШ 31.07.2003 4,11.0 Чекалін С.П.
5 Швиденко Вікторія Бахмацький р-н МОН ДЮСШ 00.00.2004 4,31.7 Мартиненко Г.П.
3000м жінки         
1 Ващенко Марія Чернігів «У» ДЮСШ «Україна» ЧМР 11.06.1996 10,25.5 І Лагункова Н.М., Клюєв А.О.
2 Олійник Світлана Чернігів»У» ОШВСМ 31.03.1985 10,36.3 І Сердюк В.І.,Олійник П.В.
3 Гетьман Наталія Н-Сіверськ  МОН ДЮСШ 02.01.1999 12.21.0 ІІІ Клименко В.В.
4 Хорева Олена Чернігів «У» ДЮСШ «Україна» ЧМР 08.10.1992 13.12.0 І-юн Рябов.В.В.
3000м дівчата 2000-01 р.н.        
1 Суспіна Анастасія Чернігів,У, КПНЗ ДЮСШ «Атлет» 17.07.2001 12.52.0 І-юн Вятіорець С Є.,Середа С.С.
2 Гуленок Ніна Н-Сіверськ  МОН ДЮСШ 07.09.2001 13.04.0 ІІІ Бренз А.М.
3000м дівчата 2002 р.н. і мол.        
1 Сальна Вероніка Прилуки МОН ФЛАП 26.08.2004 11,33.0 ІІ Марченко М.С., Салівон Р.П.
Стрибки у довжину жінки        
1 Почек Юлія Прилуки МОН ДЮСШ 10.07.1999 4.84 ІІІ Бобровська О.А.Марченко М.С.
2 Самойленко Марія Прилуки МОН ФЛАП 09.01.1999 4.67 І-юн Салівон Р.П.,Демешко С.В.
Стрибки у довжину дівчата 2000-01 р.н.       
1 Лобан Юлія Козелецький р-н, МОН, ДЮСШ 07.09.2000 5,28 ІІ Шарак О.В.,Ковцун Д.М.
2 Чернікова Аліна Прилуки МОН ДЮСШ 25.07.2001 5,25 ІІ Бобровська О.А.
3 Слобода Марія Менський р-н, «К» ДЮСШ 21.02.2001 5,04 ІІІ Таратухіна Н.П.
4 Погоріла Аліна Прилуки МОН ДЮСШ 00.00.2001 4,62 І-юн Бобровська О.А.
5 Волницька Дарина Бахмацький р-н МОН ДЮСШ 31.07.2002 4,15 ІІ-юн Небощицький Г.О.
6 Хомко Анастасія Корюківський р-н МОН ДЮСШ 16.05.2001 3,82 ІІ-юн Кукуюк Р.Г.
Стрибки у довжину дівчата 2002 р.н. і мол.       
1 Буряк Лілія Чернігів,У, КПНЗ ДЮСШ «Атлет» 11.03.2003 4.73 ІІІ Шульга О.П.
2 Панюкова Бажена Прилуки МОН ДЮСШ 24.03.2004 4.55 І-юн Бобровська О.А.
3 Рогова Дарина Менський р-н, МОН, ДЮСШ 11.01.2006 4.36 І-юн Терпицька І.Л.
4 Дорошенко Поліна Менський р-н, «К» ДЮСШ 12.11.2003 4.33 І-юн Таратухіна Н.П.
5 Семко Дарина Сновський р-н, МОН, ДЮСШ 27.09.2002 4.22 І-юн Лахадінов Є.О.
6 Брухно Тетяна Прилуки МОН ДЮСШ 16.02.2003 4.22 І-юн Ракетський А.І.
7 Сидорко Дарина Прилуки МОН ДЮСШ 16.07.2002 4.20 І-юн Ракетський А.І.
8 Майстренко Вікторія Менський р-н, «К» ДЮСШ 23.10.2004 3.97 ІІ-юн Таратухіна Н.П.
9 Численко Катерина Ніжин МОН ДЮСШ 06.05.2003 3.91 ІІ-юн Кремез О.М.,Кремез О.П.
10 Рябчун Анастасія Корюківський р-н, МОН, ДЮСШ 00.00.2003 3.87 ІІ-юн Лисік Р.Г.
11 Росохацька Марина Прилуки МОН ДЮСШ 22.10.2002 3.86 ІІ-юн Ракетський А.І.
12 Сом Валерія Чернігів «У» ДЮСШ «Україна» ЧМР 10.01.2002 3.83 ІІ-юн Плотіцини
13 Бондар Ангеліна Чернігів, МОН, КДЮСШ- 1 14.07.2003 3.82 ІІ-юн Беркут Н.П.
14 Сагайдачна Олена Чернігів «У» ДЮСШ «Україна» ЧМР 03.10.2002 3.69 ІІІ-юн Плотіцини
15 Молочко Катерина Менський р-н, МОН, ДЮСШ 07.12.2005 3.50 ІІІ-юн Терпицька І.Л.
16 Арасланова Вікаліна Менський р-н, МОН, ДЮСШ 25.09.2002 3.41 б/р Пушкаренко М.Г.
17 Сальна Вероніка Прилуки МОН ФЛАП 26.08.2004 3.27 б/р Марченко М.С., Салівон Р.П.
Ткаченко Катерина Менський р-н, МОН, ДЮСШ 16.01.2005 ххх Терпицька І.Л.
Мигда Анна Чернігів, ОДЮСШ олім. видів 05.01.2002 ххх Масюк А.М.
Причиненко Анна Прилуки МОН ДЮСШ 13.01.2003 DNS Бобровська О.А.
Потрійний жінки
1 Почек Юлія Прилуки МОН ДЮСШ 10.07.1999 10.82 ІІІ Бобровська О.А.Марченко М.С.
Самойленко Марія Прилуки МОН ФЛАП 09.01.1999 ххх Салівон Р.П.,Демешко С.В.
Потрійний дівчата 2000-01 р.н.       
1 Чернікова Аліна Прилуки МОН ДЮСШ 25.07.2001 11.05 ІІІ Бобровська О.А.
2 Постоногова Анна Прилуки МОН ДЮСШ 07.08.2001 10.88 ІІІ Мачульний Є.В.
Погоріла Аліна Прилуки МОН ДЮСШ 00.00.2001 ххх Бобровська О.А.
Потрійний дівчата 2002 р.н. і мол.       
1 Панюкова Бажена Прилуки МОН ДЮСШ 24.03.2004 10.53 ІІІ Бобровська О.А.
2 Брухно Тетяна Прилуки МОН ДЮСШ 16.02.2003 9.82 І-юн Ракетський А.І.
3 Росохацька Марина Прилуки МОН ДЮСШ 22.10.2002 8.90 ІІ-юн Ракетський А.І.
4 Причиненко Анна Прилуки МОН ДЮСШ 13.01.2003 8.82 ІІ-юн Бобровська О.А.
Стрибки у висоту дівчата 2000-01 р.н.       
1 Постоногова Анна Прилуки МОН ДЮСШ 07.08.2001 140 ІІІ Мачульний Є.В.
2 Тарасенко Альбіна Прилуцький р-н МОН ДЮСШ 04.01.2001 125 ІІ-юн Чекалін С.П.
3 Чмир Надія Прилуки МОН ДЮСШ 21.04.2001 120 ІІ-юн Ракетський А.І.
Стрибки у висоту дівчата 2002 р.н. і мол.       
1 Дорошенко Поліна Менський р-н, «К» ДЮСШ 12.11.2003 155 ІІ Таратухіна Н.П.
2 Майстренко Вікторія Менський р-н, «К» ДЮСШ 23.10.2004 155 ІІ Таратухіна Н.П.
3 Ткаченко Катерина Менський р-н, МОН, ДЮСШ 16.01.2005 140 ІІІ Терпицька І.Л.
4 Рогова Дар»я Менський р-н, МОН, ДЮСШ 11.01.2006 140 ІІІ Терпицька І.Л.
5 Дубіль Алевтина Прилуцький р-н МОН ДЮСШ 11.05.2005 135 І-юн Чекалін С.П.
6 Бурлука Аліна Прилуки МОН ДЮСШ 20.01.2003 125 ІІ-юн Ракетський А.І.
7 Молочко Катерина Менський р-н, МОН, ДЮСШ 07.12.2005 120 ІІ-юн Терпицька І.Л.
Сидорко Дарина Прилуки МОН ДЮСШ 16.07.2002 DNS Ракетський А.І.
Росохацька Марина Прилуки МОН ДЮСШ 22.10.2002 DNS Ракетський А.І.
Штовхання ядра жінки (4кг)        
1 Полоз Олена Чернігів ОДЮСШ олім.видів 12.03.1999 10.27 ІІ Порядіна В.В.
2 Максименко Катерина Менський р-н, «К» ДЮСШ 18.04.1999 9.78 ІІІ Таратухіна Н.П.
Небощицька Вікторія Бахмацький р-н МОН ДЮСШ 10.01.1996 DNS Небощицький Г.О.
Штовхання ядра дівчата 2000-01 р.н. (3 кг)       
1 Лобан Юлія Козелецький р-н, МОН, ДЮСШ 07.09.2000 13.43 І Шарак О.В.,Ковцун Д.М.
2 Лупинос Катерина Менський р-н, «К» ДЮСШ 01.02.2000 12.33 ІІ Таратухіна Н.П.
3 Слобода Марія Менський р-н, «К» ДЮСШ 21.02.2001 11.63 ІІ Таратухіна Н.П.
4 Бондаренко Анастасія Київська обл. МОН БВУФК 28.09.2001 11.22 ІІІ Ревенко М.Г.
5 Новоградська Дарина Ніжин МОН ДЮСШ 28.03.2000 10.35 ІІІ Кремез О.М.,Кремез О.П.
6 Осадча Дарина Менський р-н, «К» ДЮСШ 27.07.2001 10.02 ІІІ Таратухіна Н.П.
7 Немідько Вікторія Бахмацький р-н МОН ДЮСШ 10.10.2000 8.78 І-юн Небощицький Г.О.
8 Карацюба Яна Бахмацький р-н МОН ДЮСШ 24.10.2000 8.74 І-юн Небощицький Г.О.
9 Терещенко Наталія Сновський р-н, МОН, ДЮСШ 06.09.2001 8.48 І-юн Карпенко О.М.
10 Титовська Юлія Менський р-н, «К» ДЮСШ 00.00.2001 8.22 І-юн Таратухіна Н.П.
11 Ансютіна Катерина Ніжин МОН ДЮСШ 27.08.2001 7.89 ІІ-юн Кремез О.М.,Кремез О.П.
12 Федоренко Сніжана Чернігів «У» КПНЗ ДЮСШ «Атлет» 28.08.2000 7.52 ІІ-юн Середа О.А.
13 Калашнікова Альона Сновський р-н, МОН, ДЮСШ 18.02.2001 7.00 ІІ-юн Карпенко О.М.
14 Шевченко Катерина Чернігів «У» КПНЗ ДЮСШ «Атлет» 17.07.2001 6.52 ІІІ-юн Середа О.А.
15 Тарасенко Альбіна Прилуцький р-н МОН ДЮСШ 04.01.2002 6.33 ІІІ-юн Чекалін С.П.
Штовхання ядра дівчата 2002 р.н. і мол. (3 кг)       
1 Супрун Ольга Ніжин МОН ДЮСШ 31.03.2003 9.22 І-юн Кремез О.М.,Кремез О.П.
2 Хоминська Валерія Сновський р-н, МОН, ДЮСШ 16.06.2002 8.50 І-юн Карпенко О.М.
3 Соломенник Вікторія Менський р-н, МОН, ДЮСШ 09.04.2004 7.79 ІІ-юн Терпицька І.Л.
4 Ромашко Любов Носівський р-н МОН ДЮСШ 15.01.2003 7.67 ІІ-юн Шиша Н.О.
5 Кравченко Катерина Чернігів ОДЮСШ олім.видів 29.11.2003 7.58 ІІ-юн Порядіна В.В.
6 Мосьпан Дарина Бахмацький р-н МОН ДЮСШ 31.07.2002 7.34 ІІ-юн Небощицький Г.О.
7 Степура Анастасія Козелецький р-н МОН ДЮСШ 04.02.2003 6.41 ІІІ-юн Потебня Л.І.
 8  Ілляшенко Юлія  ПриЛуцький р-н  6.37
  Головний суддя                         Рябов  В.В.    
  Головний секретар        Антонова В.Г.   
 

0 Комментарии

You can be the first one to leave a comment.

Оставить комментарий