Командний чемпіонат міста з легкоатлетичного кросу

ЦПКіВ, м.Чернігів

01 квітня 2016року

Командні результати:

  1. КДЮСШ «Україна» — 294 очки
  2. КПНЗ ДЮСШ «Атлет» — 264 очки
  3. КДЮСШ ЧОО ФСТ «Спартак» — 199 очок
  4. СДЮШОР з лижного спорту – 147 очок
  5. КДЮСШ-2 «Спартак» — 127 очок
  6. КДЮСШ №1 МОН – 88 очок
  7. КДЮСШ №2 МОН – 77 очок
  8. ОДЮСШ «Колос» — 22 очки

 

Результати змагань

№ з\п Прізвище, ім. я спортсмена Дата народження ФСТ ДЮСШ Результат Розряд Очки Прізвище, І.П. тренера
Естафета 2*500м+2*1000м
1 Жмурко Анна

Жигун Яна

Батуренко Ігор

Марачевський Василь

У КДЮСШ 8.50.0 96
2 Дерій Ольга

Кравцова Анна

Слісаренко Максим

Кривопуск Юрій

С ОКДЮСШ 9.10.7 84
3 Савченко Валерія

Дрозд Світлана

Рибецький Денис

Секера Дмитро

У «Атлет» 9.22.4 72
4 Закатова

Лебідь

Козачок

Корогод

С КДЮСШ-2 9.56.0 60
5 Соловей І.

Коверзнева Ю.

Бочок А.

Лисогор А.

СДЮШОР з л\с 10.16.4 52
Чоловіки, 3000м
1 Мироненко Костянтин 26.09.1998 МОН КДЮСШ №1 9.56.5 ІІІ 24 Красільник Т.С.
2 Голуб Владислав 25.10.1991 С КДЮСШ-2 10.00.6 ІІІ Філіпови
3 Кривопуск Юрій 28.09.1995 С ОКДЮСШ 10.06.0 ІІІ 21 Луценко В.В.
4 Казачок Василь 10.05.1996 С КДЮСШ-2 10.10.0 ІІІ 18 Філіпови
5 Чудивський Сергій 21.06.1997 У «Атлет» 10.23.7 ІІІ 15 Овчаренко І.М.
6 Пісня Сергій 16.12.1997 С ОКДЮСШ 10.41.0 І юн 13 Луценко В.В.
7 Городиський Віктор 10.08.1995 С КДЮСШ-2 10.51.9 І юн 11 Філіпови
8 Корогод Дмитро 30.07.1996 С КДЮСШ-2 11.01.9 І юн 9 Філіпови
9 Сараб Євгеній 18.09.1988 11.09.0 І юн Oc. Самостійно
10 Кабрель Артем 17.02.1997 С КДЮСШ-2 11.51.5 ІІ юн 7 Філіпови
11 Пресний Максим 1998 СДЮШОР з л\с 12.25.0 ІІІ юн 5 Даниленко М.М.
Секера Дмитро 10.01.1994 У «Атлет» DNS Овчаренко І.М.
Батуренко Ігор 1997 У КДЮСШ DNS Рябов В.В.
Юнаки 1999-2000 рр.н., 1000м
1 Слісаренко Маским 16.04.2000 С ОКДЮСШ 2.56.2 ІІІ 24 Масюк А.М.
2 Барковський Нікіта 13.01.1999 У КДЮСШ 3.03.6 ІІІ 21 Плотіцини
3 Крюков Денис 1999 У КДЮСШ 3.06.0 І юн 18 Клюєв А.О., Лагункова Н.М.
4 Лях Володимир 1999 СДЮШОР з л\с 3.10.0 І юн 15 Даниленко М.М.
5 Галушка Максим 1999 МОН КДЮСШ№2 3.10.5 І юн 13 Хорт Т.М.
6 Купрієнко Артем 30.07.1999 С КДЮСШ-2 3.15.0 І юн 11 Філіпови
7 Слиш Олександр 12.10.2000 У «Атлет» 3.15.6 І юн 9 Шульга О.П.
8 Неділя Назар 08.07.2000 У КДЮСШ 3.31.6 7 Клюєв А.О., Лагункова Н.М.
9 Куріка Нікіта 18.11.2000 У «Атлет» 3.36.0 ІІ юн 5 Вятіорець С.Є., Середа С.С.
10 Юхневич Микита 2000 СДЮШОР з л\с 3.40.0 ІІІ юн 3 Даниленко М.М.
Дорошко Дмитро 01.11.1999 У «Атлет» DNS Корецька С.М.
Чернев Констянтин 09.07.2000 У «Атлет» DNS Шульга О.П.
Землинський Богдан 18.10.2000 У «Атлет» DNS Шульга О.П.
Бакун Артем 2000 У «Атлет» DNS Буланов О.М.
Юнаки 2001-2002 рр.н., 500м
1 Вовк Данило 16.05.2001 У «Атлет» 1.15.3 б\р 24 Вятіорець С.Є., Середа С.С.
2 Каранда Нікіта 2002 МОН КДЮСШ№2 1.20.2 б\р 21 Хорт Т.М.
3 Бован Олексій 21.08.2001 С ОКДЮСШ 1.21.6 б\р 18 Луценко В.В.
4 Добродей Дмитро 22.09.2002 С ОКДЮСШ 1.23.0 б\р 15 Луценко В.В.
5 Бочок Арсен 28.03.2001 СДЮШОР з л\с 1.23.8 б\р 13 Лісогор, Лісогор
6 Мишко Ярослав 03.04.2002 С КДЮСШ-2 1.25.3 б\р 11 Філіпови
7 Маруженко Богдан 25.01.2001 У «Атлет» 1.26.2 б\р 9 Корецька С.М.
8 Брика Богдан 01.06.2001 У «Атлет» 1.26.7 б\р 7 Вятіорець С.Є., Середа С.С.
9 Осаревич В ячеслав 18.05.2001 У «Атлет» 1.27.0 б\р 5 Вятіорець С.Є., Середа С.С.
10 Устинов Дмитро 2001 У КДЮСШ 1.28.0 б\р 3 Мельник О.М.
11 Самусь Дмитро 2001 СДЮШОР з л\с 1.30.2 б\р 2 Даниленко М.М.
12 Єрмольчнко Єгор 2002 У КДЮСШ 1.31.2 б\р 1 Плотіцини
13 Лисенко Олег 04.05.2002 МОН КДЮСШ№1 1.33.0 б\р 0 Лисенко К.В.
14 Бойко Микита 2002 МОН КДЮСШ №1 1.34.6 б\р 0 Ридзель Ю.М.
15 Манец Дмитро 2001 У «Атлет» 1.35.0 б\р 0 Буланов О.М.
16 Ніколаенко Кирило 26.01.2002 У «Атлет» 1.35.6 б\р 0 Вятіорець С.Є., Середа С.С.
17 Шпитольний Богдан 05.03.2002 У «Атлет» 1.36.8 б\р 0 Вятіорець С.Є., Середа С.С.
18 Ахременко Стас 2001 У «Атлет» 1.37.3 б\р 0 Шульга О.П.
19 Соляник Денис 10.05.2002 МОН КДЮСШ№1 1.37.8 б\р 0 Ридзель Ю.М.
20 Соловьев Дмитро 2002 МОН КДЮСШ№1 1.38.0 б\р 0 Ридзель Ю.М.
21 Скорина Владислав 15.10.2002 МОН КДЮСШ№1 1.39.6 б\р 0 Лисенко К.В.
22 Андрієнко Денис 2002 МОН КДЮСШ№1 1.41.0 б\р 0 Беркут Н.П.
23 Євтушенко Олександр 2001 У «Атлет» 1.42.2 б\р 0 Буланов О.М.
24 Мневець Олександр 01.11.2002 МОН КДЮСШ№2 1.42.6 б\р 0 Луценко І.В.
25 Неділя Дмитро 21.10.2002 МОН КДЮСШ №1 1.43.3 б\р 0 Лисенко К.В.
26 Гавриленко Володимир 2001 МОН КДЮСШ №1 1.45.5 б\р 0 Ридзель Ю.М.
27 Писанка Кирил 12.05.2002 У «Атлет» 1.52.0 б\р 0 Корецька С.М.
28 Полянський Богдан 2001 МОН КДЮСШ №1 1.54.3 б\р 0 Ридзель Ю.М.
29 Москалець Павло 07.11.2002 У «Атлет» 1.55.0 б\р 0 Корецька С.М.
30 Пащук Володимир 28.07.2002 МОН КДЮСШ №1 1.55.2 б\р 0 Беркут Н.П.
31 Садовський Костянтин 28.10.2002 МОН КДЮСШ №1 1.56.0 б\р 0 Беркут Н.П.
32 Фещенко Дмитро 2002 У «Атлет» 2.00.0 б\р 0 Шульга О.П.
33 Свириденко Олександр 2001 МОН КДЮСШ №1 2.01.9 б\р 0 Ридзель Ю.М.
34 Андреєв Олексій 09.08.2002 МОН КДЮСШ №1 2.05.2 б\р 0 Беркут Н.П.
Юнаки 2003 р.н. та мол., 500м
1 Сироватко Максим 2003 МОН КДЮСШ №2 1.26.8 б\р 24 Хорт Т.М.
2 Сторожок Максим 06.02.2003 У «Атлет» 1.31.7 б\р 21 Корецька С.М.
3 Гречанюк Владислав 27.02.2003 МОН КДЮСШ №1 1.32.4 б\р 18 Антонова В.Г.
4 Тарасенко Віталій 04.12.2004 С ОКДЮСШ 1.32.7 б\р 15 Луценко І.В.
5 Лях Микита 2003 СДЮШОР з л\с 1.34.5 б\р 13 Даниленко М.М.
6 Лісогор Олександр 12.01.2004 СДЮШОР з л\с 1.35.0 б\р 11 Лісогор, Лісогор
7 Саволій Денис 2003 МОН КДЮСШ №2 1.36.0 б\р 9 Хорт Т.М.
8-9 Семеренко Павло 13.07.2003 У «Атлет» 1.36.0 б\р 6 Корецька С.М.
8-9 Мішустін Денис 2003 СДЮШОР з л\с 1.36.0 б\р 6 Даниленко М.М.
10 Козак Марк 11.04.2003 У «Атлет» 1.36.3 б\р 3 Корецька С.М.
11 Аксюта Володимир 11.09.2003 СДЮШОР з л\с 1.37.8 б\р 2 Лісогор, Лісогор
12 Музика Микола 17.03.2003 МОН КДЮСШ №1 1.38.5 б\р 1 Беркут Н.П.
13 Колодін Нікіта 2003 МОН КДЮСШ №2 1.39.0 б\р 0 Хорт Т.М.
14 Саволій Максим 04.06.2003 МОН КДЮСШ №1 1.39.5 б\р 0 Беркут Н.П.
15 Романько Ілля 05.02.2003 У «Атлет» 1.42.7 б\р 0 Корецька С.М.
16 Тимошин Нікіта 17.01.2003 У «Атлет» 1.44.9 б\р 0 Корецька С.М.
17 Тупик Дмитро 2004 СДЮШОР з л\с 1.45.0 б\р 0 Даниленко М.М.
18 Бабушкін Олександр 2005 У КДЮСШ 1.45.5 б\р 0 Кривоус Н.В.
19 Ніколаєв Владислав 08.07.2003 МОН КДЮСШ №1 1.45.9 б\р 0 Антонова В.Г.
20 Селівон Артем 21.08.2003 МОН КДЮСШ№2 1.46.0 б\р 0 Луценко І.В.
21 Станкевич Олександр 2005 МОН КДЮСШ №2 1.46.5 б\р 0 Хорт Т.М.
22 Кривушко Данило 2003 МОН КДЮСШ №2 1.47.0 б\р 0 Хорт Т.М.
23 Жолобецький Іван 2006 МОН КДЮСШ №2 1.47.0 б\р 0 Хорт Т.М.
24 Соболь Микита 2006 У КДЮСШ 1.47.5 б\р 0 Мельник О.М.
25 Сядуро Микола 31.08.2005 МОН КДЮСШ №1 1.48.0 б\р 0 Лисенко К.В.
26 Колот Олег 04.02.2003 У «Атлет» 1.48.4 б\р 0 Корецька С.М.
27 Шолох Микита 11.04.2003 МОН КДЮСШ №1 1.49.5 б\р 0 Беркут Н.П.
28 Комаров Микола 19.05.2004 МОН КДЮСШ №1 1.49.8 б\р 0 Беркут Н.П.
29 Полевик Артем 2005 У КДЮСШ 1.50.0 б\р 0 Кривоус Н.В.
30 Каун Павло 2005 СДЮШОР з л\с 1.51.6 б\р 0 Даниленко М.М.
31 Громовий Іван 28.09.2004 МОН КДЮСШ№2 1.52.4 б\р 0 Луценко І.В.
32 Ольховик Єгор 2.07.2004 МОН КДЮСШ №1 1.53.0 б\р 0 Беркут Н.П.
33 Малюга Дмитро 2005 У КДЮСШ 1.53.1 б\р 0 Мельник О.М.
34 Паламарчук Олексій 11.04.2004 СДЮШОР з л\с 1.54.0 б\р 0 Лісогор, Лісогор
35 Абакуменко Микита 01.08.2006 У «Атлет» 1.54.8 б\р 0 Вятіорець С.Є., Середа С.С.
36 Триголосов Денис 2005 У КДЮСШ 1.55.5 б\р 0 Мельник О.М.
37 Брикін  Вадим 11.02.2004 МОН КДЮСШ №1 1.56.4 б\р 0 Беркут Н.П.
38 Кірин Єгор 07.12.2004 МОН КДЮСШ №1 1.56.6 б\р 0 Лисенко К.В.
39 Галушка Богдан 2006 МОН КДЮСШ №2 1.59.9 б\р 0 Хорт Т.М.
40 Іванов Євген 2005 У «Атлет» 2.00.6 б\р 0 Корецька С.М.
41 Луценко Данііл 2006 2.01.0 б\р Дудко Т.А.
42 Гончар Вадим 03.06.05 МОН КДЮСШ №1 2.03.3 б\р 0 Лисенко К.В.
43 Чалюк Вадим 25.11.2003 У «Атлет» 2.05.6 б\р 0 Корецька С.М.
44 Клименко Павло 2007 МОН КДЮСШ №1 2.05.7 б\р Oc. Антонова В.Г.
45 Филипович Євген 30.12.2003 У «Атлет» 2.06.3 б\р 0 Корецька С.М.
46 Барбаш Вадим 21.08.2004 СДЮШОР з л\с 2.06.8 б\р 0 Лісогор, Лісогор
47 Дмитренко Андрій 2006 СДЮШОР з л\с 2.07.0 б\р 0 Даниленко М.М.
48 Величко Максим 08.04.2005 МОН КДЮСШ№2 2.14.3 б\р 0 Луценко І.В.
49 Дорошенко Денис 15.04.2007 СДЮШОР з л\с 2.14.6 б\р 0 Лісогор, Лісогор
50 Чернецький Максим 2006 СДЮШОР з л\с 2.17.0 б\р 0 Даниленко М.М.
51 Логвин Артем 12.05.2004 МОН КДЮСШ №1 2.19.8 б\р 0 Антонова В.Г.
52 Шемендюк Богдан 27.08.2007 СДЮШОР з л\с 2.28.6 б\р 0 Лісогор, Лісогор
Пильгуй Ярослав 02.02.05 МОН КДЮСШ№2 DNS Луценко І.В.
Слісаренко Нікіта 2006 С ОКДЮСШ DNS Масюк А.М.
Жінки, 1000м
1 Жмурко Анна 24.10.1996 У КДЮСШ 3.11.0 ІІ 24 Клюєв А.О., Лагункова Н.М.
2 Левченко Анастасія 09.07.1998 У КДЮСШ 3.44.0 ІІІ 21 Клюєв А.О., Лагункова Н.М.
3 Максименко Катерина 22.11.1998 У КДЮСШ 4.01.0 І юн 18 Кривоус Н.В.
4 Маруевая Крістіна У КДЮСШ 4.10.2 ІІ юн 15 Рябов В.В.
Ващенко Марія 11.06.1996 У КДЮСШ DNS  — Клюєв А.О., Лагункова Н.М.
Дрозд Світлана 09.12.1996 У «Атлет» DNS Овчаренко І.М.
Дівчата, 1999-2000 рр.н., 500м
1 Ручко Христина 15.05.1999 У КДЮСШ 1.31.0 ІІ 24 Кривоус Н.В.
2 Савченко Валерія 27.08.2000 У «Атлет» 1.35.2 ІІ 21 Середа О.А.
3 Прокопенко Валерія 26.05.2000 У «Атлет» 1.37.0 ІІ 18 Вятіорець С.Є., Середа С.С.
4 Жигалова Марина 2000 У «Атлет» 1.37.3 ІІ 15 Корецька С.М.
5 Соловей Ірина 20.01.1999 СДЮШОР з л\с 1.37.4 ІІ 13 Лісогор, Лісогор
6 Шарило Тетяна 19.02.2000 МОН КДЮСШ №1 1.37.6 ІІ 11 Антонова В.Г.
7 Терещенко Альона 12.06.1999 С ОКДЮСШ 1.39.9 ІІ  9 Луценко В.В.
8 Шкурко Юлія 28.09.1999 У КДЮСШ 1.41.0 ІІІ  7 Клюєв А.О., Лагункова Н.М.
9 Бикус Карина 29.09.2000 У КДЮСШ 1.41.5 ІІІ  5 Клюєв А.О., Лагункова Н.М.
10 Звонок Анастасія 17.02.2000 У КДЮСШ 1.43.1 ІІІ  3 Клюєв А.О., Лагункова Н.М.
11 Солодка Ірина 27.10.2000 МОН КДЮСШ №1 1.44.9 ІІІ 2 Антонова В.Г.
12 Сирбу Анастасія 01.05.2000 У КДЮСШ 1.46.0 ІІІ 1 Кривоус Н.В.
13 Шляхетко Катерина 07.12.1999 У КДЮСШ 1.54.7 І юн  0 Клюєв А.О., Лагункова Н.М.
14 Крикуха Яна 12.09.2000 У КДЮСШ 2.01.0 ІІ юн  0 Лагункова Н.М.
15 Мандровська Світлана 1999 У КДЮСШ 2.17.3 ІІІ юн  0 Клюєв А.О., Лагункова Н.М.
Тімошко Віталіна 2000 У «Атлет» DNS Шульга О.П.
Черняк Анна 05.07.1999 У КДЮСШ DNS Кривоус Н.В.
Гнип Анна 27.11.1999 У «Атлет» DNS Вятіорець С.Є., Середа С.С.
Росомаха Яна 01.12.1999 МОН КДЮСШ №1 DNS Антонова В.Г.
Стецкова Тетяна 09.09.2000 МОН КДЮСШ №1 DNS Красільник Т.С.
Мажуга Олександра 19.12.1999 У КДЮСШ DNS Кривоус Н.В.
Клименко Тетяна 25.01.2000 У «Атлет» DNS Овчаренко І.М.
Шурига діана 2000 МОН КДЮСШ №2 DNS Хорт Т.М.
Дівчата, 2001-2002 рр.н., 500м
1 Суспіна Анастасія 17.07.2001 У «Атлет» 1.38.0 ІІ 24 Вятіорець С.Є., Середа С.С.
2 Маркова Анна 12.10.2002 У КДЮСШ 1.40.0 ІІ 21 Кривоус Н.В.
3 Грек Анна 2001 У КДЮСШ 1.42.0 ІІІ 18 Мельник О.М.
4 Коверзнева Юлія 16.06.2001 СДЮШОР з л\с 1.44.0 ІІІ 15 Лісогор, Лісогор
5 Вінніченко Анастасія 06.01.2002 МОН КДЮСШ №1 1.44.5 ІІІ 13 Антонова В.Г.
6 Коновець Аліна 15.02.2001 У КДЮСШ 1.45.8 ІІІ 11 Кривоус Н.В.
7 Мгитькіна Вероніка 2002 У КДЮСШ 1.46.0 ІІІ 9 Плотіцини
8 Рибенок Катерина 2002 У КДЮСШ 1.49.0 ІІІ 7 Ткаченко О.М.
9 Філон Марія 21.09.2002 К ОДЮСШ 2.10.0 ІІ юн 5 Синявська Ю.Г.
10 Щербакова Марина 28.08.2002 У «Атлет» 2.21.0 б\р 3 Шульга О.П.
11 Рой Марія 2002 У «Атлет» 2.39.6 б\р 2 Шульга О.П.
12 Бакєєва Катерина 11.12.2002 У «Атлет» 3.01.7 б\р 1 Корецька С.М.
13 Півень Марія 14.12.2002 У «Атлет» 3.31.7 б\р 0 Корецька С.М.
14 Картак Валерія 10.01.2001 У «Атлет» DNS Шульга О.П.
Дівчата, 2003 р.н. та мол, 300м
1 Дворніченко Яна 20.07.2003 У «Атлет» 57.0 б\р 24 Шульга О.П.
2 Копитько Анастасія 21.03.2004 У «Атлет» 58.0 б\р 21 Корецька С.М.
3 Маслак Анастасія 03.12.2003 У КДЮСШ 58.9 б\р 18 Плотіцини
4 Грищенко Карина 29.03.2003 К ОДЮСШ 59.0 б\р 15 Синявська Ю.Г.
5 Кондратенко Анастасія 19.05.2003 МОН КДЮСШ №1 59.8 б\р 13 Антонова В.Г.
6 Кудіярова Анастасія 20.01.2004 У КДЮСШ 1.00.1 б\р 11 Плотіцини
7 Ткаченко Анна 09.10.2007 У КДЮСШ 1.01.6 б\р 9 Кривоус Н.В.
8 Оситнянко Валерія 04.03.2003 МОН КДЮСШ№2 1.02.3 б\р 7 Луценко І.В.
9 Тарасенко Карина 05.08.2003 МОН КДЮСШ №1 1.02.7 б\р 5 Антонова В.Г.
10 Каракостантинова Вероніка 2005 МОН КДЮСШ№2 1.04.0 б\р 3 Шевчук О.Л.
11 Авраменко Анна 10.09.2003 К ОДЮСШ 1.04.6 б\р 2 Синявська Ю.Г.
12 Бишек Ксенія 2005 МОН КДЮСШ №1 1.04.9 б\р 1 Антонова В.Г.
13 Сталинін Аріна 2003 МОН КДЮСШ№2 1.05.0 б\р 0 Хорт Т.М.
14 Ніженець Анна 02.01.2003 МОН КДЮСШ №1 1.05.0 б\р 0 Антонова В.Г.
15 Лебедь Олена 2005 У КДЮСШ 1.05.1 б\р 0 Кривоус Н.В.
16 Протченко Дар я 25.11.2004 МОН КДЮСШ №1 1.05.7 б\р 0 Лисенко К.В.
17 Олійніченко Вікторія 2005 У КДЮСШ 1.05.7 б\р 0 Мельник О.М.
18 Зуб Анастасія 14.04.2005 МОН КДЮСШ №1 1.05.8 б\р 0 Антонова В.Г.
19 Мельник Анастасія 2006 У КДЮСШ 1.06.0 б\р 0 Мельник О.М.
20 Чугай  Єлізавета 31.10.2003 У «Атлет» 1.06.5 б\р 0 Шульга О.П.
21 Бондар Ангеліна 14.07.2003 МОН КДЮСШ №1 1.06.6 б\р 0 Беркут Н.П.
22 Дзюба Марія 03.07.2005 МОН КДЮСШ №1 1.06.8 б\р 0 Антонова В.Г.
23 Ушакова Марина 2003 СДЮШОР з л\с 1.07.4 б\р 0 Даниленко М.М.
24 Остапенко Анна 2004 МОН КДЮСШ№2 1.08.0 б\р 0 Хорт Т.М.
25 Глея Анна 2004 МОН КДЮСШ№2 1.09.3 б\р 0 Хорт Т.М.
26 Лугіна Вікторія 2005 У КДЮСШ 1.09.5 б\р 0 Клюєв А.О., Лагункова Н.М.
27 Дудко Наталія 09.01.2008 1.10.0 б\р 0 Дудко Т.А.
28 Дмитренко Аліна 2006 У КДЮСШ 1.10.1 б\р 0 Кривоус Н.В.
29 Федоренко Катерина 15.10.2003 МОН КДЮСШ №1 1.10.8 б\р 0 Антонова В.Г.
30 Дорошенко Яна 18.02.2005 СДЮШОР з л\с 1.11.4 б\р 0 Лісогор, Лісогор
31 Радіонова Вікторія 13.06.2005 б\р
32 Коршен Анастасія 2005 МОН КДЮСШ№2 1.11.7 б\р 0 Шевчук О.Л.
33 Буряк Дар я 2003 У КДЮСШ 1.11.8 б\р 0 Кривоус Н.В.
34 Количева Анастасія 2006 МОН КДЮСШ№2 1.13.0 б\р 0 Хорт Т.М.
35 Католик Совія 07.10.2004 С ОКДЮСШ 1.13.9 б\р 0 Луценко І.В.
36 Приходько Дар я 31.08.2003 У «Атлет» 1.14.0 б\р 0 Корецька С.М.
37 Дяченко Олександра 12.07.2007 МОН КДЮСШ №1 1.16.0 б\р 0 Антонова В.Г.
38 Максименко Вероніка 10.12.2006 МОН КДЮСШ №1 1.16.8 б\р 0 Антонова В.Г.
39 Соловйова Дар я 21.11.2004 У «Атлет» 1.17.5 б\р 0 Шульга О.П.
40 Середа Софія 22.11.2007 У «Атлет» 1.17.6 б\р 0 Вятіорець С.Є., Середа С.С.
41 Дороніна Діана 16.01.2007 МОН КДЮСШ №1 1.18.8 б\р 0 Антонова В.Г.
42 Косова Аліна 2004 МОН КДЮСШ №1 1.18.9 б\р 0 Ридзель Ю.М.
43 Охрименко Юлія 23.09.2006 СДЮШОР з л\с 1.22.4 б\р 0 Лісогор, Лісогор
44 Кисіль Христина 15.06.2006 СДЮШОР з л\с 1.23.0 б\р 0 Лісогор, Лісогор
45 Ниш Анна 03.08.06 МОН КДЮСШ №1 1.26.8 б\р 0 Антонова В.Г.
46 Обабко Людмила 18.02.2006 У «Атлет» 1.26.4 б\р 0 Вятіорець С.Є., Середа С.С.
47 Рой Софія 16.05.2007 МОН КДЮСШ №1 1.27.0 б\р 0 Антонова В.Г.
48 Юсько Марина 13.05.2006 СДЮШОР з л\с 1.27.2 б\р 0 Лісогор, Лісогор
49 Костюченко Софія 13.02.2007 МОН КДЮСШ №1 1.27.5 б\р 0 Антонова В.Г.
50 Дорошенко Вероніка 28.06.2008 СДЮШОР з л\с 1.29.3 б\р 0 Лісогор, Лісогор
51 Кожунова Марія 07.02.2006 СДЮШОР з л\с 1.31.9 б\р 0 Лісогор, Лісогор

 

Секретар            ___________________Філіпова В.І.

Головний суддя ___________________Масюк А.М

 

0 Комментарии

You can be the first one to leave a comment.

Оставить комментарий