ПРОТОКОЛ

ХVІІІ відкритої першості м.Чернігова з одногодинного бігу, присвяченого відкриттю літнього легкоатлетичного сезону.

30 березня 2014 рік                                                             м. Чернігів, ур.Кордівка

                                                              Загальний залік

Місце

 абс.

Місце

 кат.

 

Старт.

номер

 

Прізвіще, імя

Місто/Клуб

 

Дата народження

Результат

Вік

Вікова

категорія

1 1 44 Харченко Дмитро Київ

Тарас Бульба

1992 15895м 22 М-17
2 1 585 Сахно Володимир Ніжин

СК Прометей

1970 15150м 44 М-40
3 2 386 Ліпейко Андрій Ніжин

СК Прометей

1997 15725м 17 М-17
4 3 41 Гудемчук Максим Київ

Тарас Бульба

1987 15565 27 М-17
5 4 456 Романенко Олександр Ніжин

СК Прометей

1984 15455м 29 М-17
6 1 22 Кореба Андрій Чернігів

 

1982 15060м 32 М-30
7 1 996 Качан Валерій Чернігів

Атлант-V2

1960 15010м 54 М-50
8 1 16 Дятлова Юлія Чернігів

Атлант-V2

1990 14965м 24 Ж-17
9 9 210 Сараб Євгеній Чернігів

Атлант-V2

1988 14955м 26 М-17
10 7 98 Веремійченко Володимир Чернігів

Атлант-V2

1958 14890м 56 М-17
11 6 384 Корогод Дмитро Чернігів 1996 14890м 17 М-17
12 7 90 Лубенський Олександр Чернігів

Атлант-V2

1993 14295м 21 М-17
13 3 8 Красій Володимир Чернігів

Атлант-V2

1963 14010м 51 М-50
14 4 57 Пулинець Сергій Батурин 1960 13885м 54 М-50
15 5 45 Гавриленко Петро Чернігів

Атлант-V2

1960 13810м 54 М-50
16 8 330 Шарий Євгеній Ніжин

СК Прометей

1995 13760м 18 М-17
17 9 5 Кислуха Андрій Чернігів 1995 13690м 18 М-17
18 10 2 Песоцький Денис Чернігів 1996 13478м 17 М-17
19 6 19 Пилипенко Віктор Чернігів

Атлант-V2

1959 13196м 55 М-50
20 11 3 Сергієнко Сергій Чернігів 1994 13195м 19 М-17
21 2 36 Шабаршна Катерина Київ

Тарас Бульба

1989 13165м 25 Ж-17
22 2 46 Головач Петро Київ КМRС 1965 13045м 49 М-40
23 7 13 Лисенко Микола Чернігів

Атлант-V2

1957 12985м 57 М-50
24 8 479 Бугровий Микола Чернігів

Атлант-V2

1956 12905м 56 М-50
25 1 10 Гільчук Володимир Ніжин

СК Прометей

1952 12840м 62 М-60
26 3 18 Шилін Альберт Славутич 1965 12790м 49 М-40
27 12 28 Сидоренко Олександр Чернігів 1985 12710м 29 М-17
28 9 39 Первеєв Сергій Славутич 1958 12610м 56 М-50
29 13 43 Ващенко Валерій Київ

Тарас Бульба

1995 12457м 18 М-17
30 2 1155 Масюк Андрій Чернігів 1981 12385м 33 М-30
31 3 40 Бабенко Дмитро Київ

Тарас Бульба

1982 12265м 32 М-30
32 4 14 Биченок Павло Чернігів 1974 12165м 39 М-30
33 14 1 Мельниченко Антон Чернігів 1991 12060м 23 М-17
34 5 9 Раскін Василь Чернігів 1975 11865м 39 М-30
35-36 3 520 Разумейко Оксана Чернігів 1995 11850м 17 Ж-17
35-36 15 30 Бердовський Валерій Чернігів 1990 11850м 24 М-17
 

37

4 26 Коверзнєв Вадим Славутич 1969 11520м 45 М-40
38 1 104 Шаніна Лідія Славутич 1965 11334м 49 Ж-40
39-40 5 1145 Породько Олена Київ

Спорт-лайф

1991 11300м 23 Ж-17
39-40 16 147 Дідусенко Євгеній Спорт. орієнт. 1992 11300м 22 М-17
41 4 93 Пилипенко Аліна Чернігів 1996 11145м 17 Ж-17
42 2 74 Говоров Валерій Славутич 1951 12250м 63 М-60
43 17 175 Кулик Дмитро Чернігів 1995 10935м 18 М-17
44 1 369 Левадський Микола Чернігів

Атлант-V2

1942 10670м 72 М-70
45 1 51 Рубановська Алла Чернігів 1976 10410м 38 Ж-30
46 6 17 Хорева Олена Чернігів

Атлант-V2

1992 10375м 22 Ж-17
47 7 969 Соломоченко Оксана Київ

Спорт-лайф

1987 10195м 27 Ж-17
48 8 1 Семеряка Людмила Ніжин

СК Прометей

1993 10135м 21 Ж-17
49 18 4 Гурбик Андрій Чернігів 1995 9857м 17 М-17
50 9 265 Гриб Ольга Ніжин

СК Прометей

1992 9655м 22 Ж-17
51 1 15 Ющенко Євгенія Чернігів

Атлант-V

1963 9590м 51 Ж-50
52 5 26 Закружний Ігор Чернігів

Атлант-V

1966 9460м 48 М-40
53 2 20 Анікієнко Світлана Чернігів 1965 9170м 51 Ж-40
54 19 7 Хрущ Дмитро Спорт. орієнт 1992 9140м 22 М-17
55 2 11 Нікончук Олексій Чернігів

Атлант-V2

1941 9040м 73 М-70
56 1 12 Григорєва Ніна Чернігів

Атлант-V2

1952 8310м 62 Ж-60
57 3 6 Красій Алла Чернігів

Атлант-V2

1966 8110м 48 Ж-40
58 10 5 Красногор Анна Чернігів 1998 7795м 16 Ж-17
59 2 76 Бурлаков Валерій Славутич 1953 7345м 61 М-60
60 10 25 Сулімов Валерій Славутич 1960 6215м 54 М-50
61 20 31 Мартіашвілі Петро Київ

Тарас Бульба

1990 4520м 24 М-17
62 21 61 Мньовець Антон Чернігів 1999 1696м 15 М-17
63 21 47 Жерибор Денис Чернігів 1998 1695м 16 М-17

12-хв. біг, дівчата до 13 р.

Місце

Номер

Спортсмен

Дата

народження

Команда

Результат

1

7

Дворніченко Яна 2003

Чернігів

2452м

2

9

Ткаченко Анна 2007

Чернігів

2416м

3

392

Семко Дарина 2002

Чернігів

2412м

4

1

Верещака Анна 2002

Чернігів

2261м

5

2

Кеня Аліна 2001

Чернігів

2260м

6

399

Лебідь Вікторія 2002

Чернігів

2257м

7

21

Вінниченко Анастасія 2002

Чернігів

2230м

8

6

Гавсієвич Лізавета 2002

Чернігів

2155м

9

18

Очковська Вероніка 2006

Чернігів

1955м

10

398

Солжинська Оксана 2002

Чернігів

1868м

11

24

Давиденко Світлана 2003

Чернігів

1870м

12-13

38

Потапенко Валентина 2001

Чернігів

1795м

12-13

23

Півень Єлізавета 2000

Чернігів

1795м

12-хв. біг, юнаки до 13 р.

Місце

Номер

Спортсмен

Дата

народження

Команда

Результат

1

73

Михайлов Артем 2002

Ніжин

2740м
2

400

Салата Олександр 2000

Чернігів

2680м
3

26

Фатахов Володимир 2002

Чернігів

2460м
4

15

Косаковський Данило 2003

Чернігів

2355м
5

3

Розенко Карим 2002

Чернігів

2245м
6

25

Антонов Кирил 2006

Чернігів

1630м

12-хв. біг, дівчата до 14-16 р.

Місце

Номер

Спортсмен

Дата

народження

Команда

Результат

1

627

Слісаренко Катерина

1997

Чернігів

2975м

2

135

Висовень Альона

1999

Ніжин

2640м

3

167

Пиркова Богдана

1999

Ніжин

2400м

4

112

Глушко Ярина

1998

Ніжин

2260м

5

10

Миханькова Марина

1998

Чернігів

1795м

12-хв. біг, юнаки до 14-16 р.

Місце

Номер

Спортсмен

Дата

народження

Команда

Результат

1

4

Мироненко Костянтин

1998

Чернігів

3395м
2

14

Трутень Владислав

1998

Чернігів

3125м
3

9

Лиходід Дмитро

1998

Ніжин

3095м
4

17

Галушко Максим

1999

Чернігів

3000м
5

397

Єрмоленко Артем

1999

Чернігів

2595м

 

 

Головний суддя змагань                                                                                          (Рябов В.В.)

 

 

Головний секретар змагань                                                                                     (Антонова В.Г.)

 

 

2 комментария

  1. Красий:

    Поздравляю Веремейченко Владимира с 17 летием (согласно протокола)

  2. Юля:

    Все хорошо, вот только мне 23 и Качана Валерия я обогнала

Оставить комментарий