18 червня 2015 року

м.Чернігів, м.Славутич

Усі результати (скачати)

 РЕЗУЛЬТАТИ КОМАНДНОЇ ПЕРШОСТІ .
      
Місце Команди Очки
  І група
1 Чернігів 444
2 Прилуки 141
  ІІ група
1 Бахмацький р-н 63
2 Козелецький р-н 58
3 Щорський р-н 0
  ІІІ група
1 Коропський р-н 90
2 Носівський р-н 66

Особисті результати

100м чоловіки          
Місце абс. Старт. номер Спортсмен Команда Дата народження Результ. Розряд Очки Тренери
1 445 Кравець Максим Чернігів, «С» ОШВСМ 08.04.1994 11.2 Ф-11.0 І 24 Луценко В.В.
2 88 Жидок Денис Коропський р-н, К, ДЮСШ 00.00.1999 11.4 Ф-11.4 ІІ 21 Лучко В.Л.
3 961 Дубовик Віктор Чернігів «С» КДЮСШ — 2 25.09.1995 11.3 Ф-11.5 ІІ 18 Філіпови
4 964 Дворніков Андрій Чернігів «У» ДЮСШ «Атлет» 06.01.1995 11.8 Ф- 11.7 ІІІ 15 Вятіорець С.Є.,Середа С.С.
5 20 Рудик Максим Чернігів «У» 19.03.1982 12.0 Ф-11.9 ІІІ 13 Шульга О.П.Нікітенко Д.М.
6 966 Сидоров Олександр Чернігів «У» ДЮСШ «Атлет» 09.12.1999 12.7 ІІ-юн Ос Вятіорець С.Є.,Середа С.С.
7 3 Горбатюк Вячеслав Чернігів «У» 02.09.1992 13.3 ІІІ-юн Ос Шульга О.П.
962 Вовк Данило Чернігів «У» ДЮСШ «Атлет» 16.05.2001 12.3 Ф-DNS І-юн Ос Вятіорець С.Є.,Середа С.С.
200м чоловіки 
1 445 Кравець Максим Чернігів, «С» ОШВСМ 08.04.1994 22.5 І 24 Луценко В.В.
2 88 Жидок Денис Коропський р-н, К, ДЮСШ 00.00.1999 23.0 ІІ 21 Лучко В.Л.
3 2244 Якименко Віталій Прилуки «С» 08.10.1985 23.0 ІІ 18 Марченко М.С.,Завгородня О.Л.
4 31 Василенко Сергій Чернігів «У» ДЮСШ «Атлет» 00.00.1997 23.3 ІІ Ос Овчаренко І. М.
5 20 Рудик Максим Чернігів «У» 19.03.1982 23.5 ІІ 15 Шульга О.П.Нікітенко Д.М.
6 964 Дворніков Андрій Чернігів «У» ДЮСШ «Атлет» 06.01.1995 23.6 ІІ Ос Вятіорець С.Є.,Середа С.С.
7 961 Дубовик Віктор Чернігів «С» КДЮСШ — 2 25.09.1995 23.7 ІІІ 13 Філіпови
8 2205 Музика Максим Чернігів,У, КДЮСШ-Козелецький р-н 12.06.1995 24.0 ІІІ Ос Рябов В.В.
9 255 Морачевський Василь Чернігів,У, КДЮСШ 12.06.1994 24.3 ІІІ Ос Рябов В.В.
10 456 Лузан Дмитро Чернігів «С» КДЮСШ — 2 16.10.1996 25.5 ІІІ Ос Філіпови
11 965 Сидоров Олександр Чернігів «У» ДЮСШ «Атлет» 09.12.1999 25.9 І-юн Ос Вятіорець С.Є.,Середа С.С.
12 3 Горбатюк Вячеслав Чернігів «У» 02.09.1992 26.5 І-юн Ос Шульга О.П.
400м чоловіки
1 2244 Якименко Віталій Прилуки «С» 08.10.1985 52.2 ІІ 24 Марченко М.С.,Завгородня О.Л.
2 962 Вовк Данило Чернігів «У» ДЮСШ «Атлет» 16.05.2001 53.3 ІІ Ос Вятіорець С.Є.,Середа С.С.
3 662 Городиський Віктор Чернігів «С» КДЮСШ — 2 10.08.1995 58.8 І-юн Ос Філіпови
4 97 Доненко Роман Ніжинський р-н «К» ДЮСШ DQ Ос Питкова А.Ю.
800м чоловіки          
1 598 Корогод Дмитро Чернігів «С» КДЮСШ — 2 30.07.1996 2.00.0 І 24 Філіпови
2 2205 Музика Максим Чернігів,У, КДЮСШ-Козелецький р-н 12.06.1995 2.02.0 ІІ 21 Рябов В.В.
3 2243 Черевач Антон Прилуки «С» 21.06.1998 2.05.5 ІІ 18 Салівон Р.П.,Демешко С.В.
4 48 Зубок Владислав Чернігів, «С» ОКДЮСШ 18.12.1997 2.11.3 ІІІ 15 Луценко В.В.
5 700 Вірченко Максим Козелецький р-н МОН ДЮСШ 05.10.1990 2.12.4 ІІІ 13 Шарак О.В.
6 443 Хрущ Дмитро Чернігів,У, КДЮСШ 26.08.1997 2.16.5 ІІІ Ос Рябов В.В.
7 213 Галушка Максим Чернігів МОН КДЮСШ — 2 26.06.1999 2.20.0 ІІІ Ос Хорт Т.М.
1500м чоловіки          
1 624 Скок Андрій Козелецький р-н МОН ДЮСШ 01.11.1993 4.17.7 ІІ 24 Шарак О.В.
2 132 Кривопуск Юрій Чернігів, «С» ОКДЮСШ-Коропський р-н 28.09.1995 4.20.2 ІІ 24 Луценко І.В.
3 40 Яременко Володимирр Чернігів «С» КДЮСШ — 2 08.08.1994 4.43.8 ІІІ 21 Філіпови
4 118 Придатко Дмитро Прилуки МОН ДЮСШ 01.11.1997 4.49.0 ІІІ 18 Мачульний Є.В.
5 100 Рибецький Денис Чернігів «У» ДЮСШ «Атлет» 00.00.1997 4.57.4 І-юн Ос Овчаренко І.М.
3000м чоловіки
1 96 Сараб Євгеній Чернігів «У» 18.08.1988 10.03.0 ІІІ 24 Рябов В.В.
2 129 Чудівський Сергій Чернігів «У» ДЮСШ «Атлет» 00.00.1997 10.31.2 І-юн 24 Овчаренко І.М.
3 40 Гурбик Андрій Чернігів «С» КДЮСШ — 2 07.05.1995 12.17.3 ІІІ-юн Ос Філіпови
Стрибки у довжину чоловіки
1 2228 Єгорченко Денис Чернігів «С» КДЮСШ — 2 13.01.1991 6.31 ІІ 24 Філіпови
2 2033 Паляниця Олександр Прилуки МОН ДЮСШ 06.01.1998 6.06 ІІІ 21 Мачульний Є.В.
3 255 Морачевський Василь Чернігів,У, КДЮСШ 12.06.1994 5.44 І-юн Ос Рябов В.В.
4 386 Пономарчук Юрій Чернігів «С» КДЮСШ — 2 23.01.1997 5.31 І-юн Ос Філіпови
5 21 Кравченко Антон Прилуки «С» 11.04.1998 5.28 ІІ-юн 0 Салівон Р.П.,Демешко С.В.
Потрійний чоловіки
1 13 Шаріко Дмитро Чернігів МОН КДЮСШ — 1 29.06.1999 13.57 ІІ 24 Кривоус Н.В,
2 2228 Єгорченко Денис Чернігів «С» КДЮСШ — 2 13.01.1991 12.79 ІІІ 21 Філіпови
3 386 Пономарчук Юрій Чернігів «С» КДЮСШ — 2 23.01.1997 10.22 ІІІ-юн Ос Філіпови
21 Кравченко Антон Прилуки «С» 11.04.1998 ХХХ 0 Салівон Р.П.,Демешко С.В.
Штовхання ядра чоловіки
1 5 Попов Роман Чернігів,У, КДЮСШ 12.10.1993 15.90 КМС 24 Кондратенко П.Б.
2 2203 Сивенко Євгеній Чернігів «У» ДЮСШ «Атлет» 04.04.19943 14.38 І 21 Середа О.А.
3 2204 Зеленський Сергій Чернігів «У» ДЮСШ «Атлет» 12.04.1993 12.92 ІІ 18 Середа О.А.
4 2220 Дячок Іван Чернігів «У» ДЮСШ «Атлет» 11.09.1997 12.04 ІІ Ос Середа О.А.
5 2203 Алєксєєв Владислав Чернігів «У» ДЮСШ «Атлет» 02.12.1995 10.46 ІІІ Ос Середа О.А.
6 2214 Бородуха Юрій Чернігів,У, ДЮСШ «Атлет» 10.04.1997 10.32 ІІІ Ос Середа О.А.
7 23 Шурхал Юрій Чернігів,К, ОДЮСШ 20.05.1997 9.78 ІІІ Ос Порядіна В.В.
8 1 Остапенко Олександр Чернігів,У, КДЮСШ 23..09.1994 9.77 ІІІ Ос Кондратенко П.Б.
9 2 Кузьменко Роман Чернігів,У, КДЮСШ 19.02.1995 9.50 ІІІ Ос Кондратенко П.Б.
10 3 Сизоненко Олександр Чернігів,У, КДЮСШ 07.01.1997 9.05 ІІІ Ос Кондратенко П.Б.
11 4 Шевелило Юрій Чернігів,У, КДЮСШ 00.00.1997 9.01 ІІІ Ос Кондратенко П.Б.
Метання диску чоловіки
1 2222 Сивенко Євгеній Чернігів «У» ДЮСШ «Атлет» 04.04.1993 51.56 КМС 24 Середа О.А.
2 5 Попов Роман Чернігів,У, КДЮСШ 12.10.1993 44.39 І 21 Кондратенко П.Б.
3 2203 Ракуненко Денис Чернігів «У» ДЮСШ «Атлет» 28.07.1997 41.80 ІІ 18 Середа О.А.
4 2203 Алєксєєв Владислав Чернігів «У» ДЮСШ «Атлет» 02.12.1995 33.87 ІІІ 15 Середа О.А.
5 2214 Дячок Іван Чернігів «У» ДЮСШ «Атлет» 11.09.1997 33.33 ІІІ Ос Середа О.А.
6 23 Шурхал Юрій Чернігів,К, ОДЮСШ 20.05.1997 32.32 ІІІ Ос Порядіна В.В.
7 2214 Бородуха Юрій Чернігів,У, ДЮСШ «Атлет» 10.04.1997 31.85 ІІІ Ос Середа О.А.
Метання спису чоловіки         
1 9 Ситник Дмитро Бахмацький р-н , МОН, ДЮСШ 05.07.1991 58.25 І 24 Небощицький Г.О.
2 6 Шевченко Максим Чернігів,У, КДЮСШ 13.11.1992 52.00 ІІ Ос Кондратенко П.Б.
3 2197 Прокопенко Андрій Бахмацький р-н , МОН, ДЮСШ 00.00.1994 50.32 ІІ 21 Небощицький Г.О.
4 7 Кисіль Іван Бахмацький р-н , МОН, ДЮСШ 19.01.1998 50.25 ІІ 18 Небощицький Г.О.
5 3 Гринько Олексій Чернігів,К, ОДЮСШ 16.10.1992 41.15 ІІІ Ос Порядіна В.В.
6 11 Григоренко Олександр Чернігів,К, ОДЮСШ 04.01.1996 40.76 ІІІ Ос Порядіна В.В.
7 35 Васюк Андрій Чернігів,У, КДЮСШ 00.00.1997 40.10 ІІІ Ос Кондратенко П.Б.
Естафета 4х100м чоловіки         
1 445 Дубовик Віктор Чернігів-1 47.4 І-юн Ос Філіпови
Кравець Максим Луценко В.В
Зубок Владислав Луценко В.В
Єгорченко Денис Філіпови
2 968 Дворніков Андрій Чернігів-2 48.1 І-юн Ос Вятіорець С Є..Середа С.С.
Вовк Данило Овчаренко І.М.
Коптель Вадим
Василенко Сергій
Естафета 4х400м чоловіки
1 598 Скок Анндрій Чернігів-Козелецький р-н 3.44.0 ІІІ 48 Шарак О.В.
Вірченко Максим
Музика Максим Рябов В.В.
Корогод Дмитро Філіпови
2 Якименко Віталій Прилуки 3.45.0 ІІІ 42 Салівон Р.П.,Демешко С.В.
Черевач Антон
Придатко Дмитро
Паляниця Олександр
968 Дворніков Андрій Чернігів-2 4.03.4 І-юн Ос Вятіорець С Є.,Середа С.С.
Коптель Вадим Овчаренко І.М.
Василенко Сергій
Чудівський Сергій
100м жінки  
1 990 Шульга Євгенія Чернігів,У, ДЮСШ «Атлет» 13.09.1994 12.1 І 24 Вятіорець С Є.,Середа С.С.
2 67 Гресь Світлана Носівський р.-н. МОН ДЮСШ 17.07.1999 13.3 ІІІ 21 Шиша Н.О.
3 265 Маркова Анна Чернігів МОН КДЮСШ — 1 12.10.2002 13.5 ІІІ Ос Кривоус Н.В
4 972 Савченко Валерія Чернігів,У, ДЮСШ «Атлет» 27.08.2000 14.5 І-юн Ос Середа О.А.
5 46 Дерій Ольга Чернігів «С» ОКДЮСШ 29.04.1994 15.5 І-юн Ос Луценко В.В.
200м жінки   
1 990 Шульга Євгенія Чернігів,У, ДЮСШ «Атлет» 13.09.1994 24.8 КМС 24 Вятіорець С Є.,Середа С.С.
2 48 Дерій Ольга Чернігів «С» ОКДЮСШ 29..09.1994 27.3 ІІ Ос Луценко В.В.
3 46 Кравцова Анна Чернігів «С» ОКДЮСШ 19.09.1994 27.4 ІІ Ос Луценко В.В.
4 97 Юхно Ірина Носівський р.-н. МОН ДЮСШ 12.07.1999 27.9 ІІІ 21 Папіна О.П.
5 1454 Пустовгар Валерія Носівський р.-н. МОН ДЮСШ 09.01.1999 29.5 І-юн 0 Папіна О.П.
6 265 Маркова Анна Чернігів МОН КДЮСШ — 1 12.10.2002 30.5 І-юн Ос Кривоус Н.В
400м жінки
1 97 Юхно Ірина Носівський р.-н. МОН ДЮСШ 12.07.1999 1.05.6 ІІІ 24 Папіна О.П.
800м жінки
1 148 Редько Іванна Коропський р-н «К» ДЮСШ 00.00.1999 2.30.0 ІІ 24 Лучко В.Л.
2 972 Савченко Валерія Чернігів,У, ДЮСШ «Атлет» 27.08.2000 2.46.7 ІІІ Ос Середа О.А.
3 687 Мажуга Олександра Чернігів МОН КДЮСШ — 1 19.12.1999 2.55.6 І-юн Ос Кривоус Н.В
1500м жінки
1 2221 Дятлова Юлія Чернігів,У,ОШВСМ 18.08.1990 4.44.0 І 24 Лагункова Н.М., Клюєв А.О.
2230 Ващенко Марія Чернігів,У,ОШВСМ 11.06.1996 DNF 0 Лагункова Н.М., Клюєв А.О.
3000м жінки
1 2221 Дятлова Юлія Чернігів,У,ОШВСМ 18.08.1990 11.29.7 І 24 Лагункова Н.М., Клюєв А.О.
2 2230 Ващенко Марія Чернігів,У,ОШВСМ 11.06.1996 11.29.8 І 21 Лагункова Н.М., Клюєв А.О.
Стрибки у довжину жінки         
1 67 Гресь Світлана Носівський р.-н. МОН ДЮСШ 17.07.1999 4.55 І-юн 0 Шиша Н.О
2 161 Іващенко Анна Чернігів, С, КДЮСШ -2 22.12.1996 4..49 І-юн 0 Філіпови
3 541 Демиденко Анастасія Чернігів МОН КДЮСШ — 1 13.05.2001 3.86 ІІ-юн Ос Кривоус Н.В
4 539 Коновець Аліна Чернігів МОН КДЮСШ — 1 17.06.2001 3.80 ІІ-юн Ос Кривоус Н.В
Потрійний жінки
1 161 Іващенко Анна Чернігів, С, КДЮСШ -2 22.12.1996 9.56 І-юн Ос Філіпови
Штовхання ядра жінки         
1 488 Білоконь Аліна Щорський р-н, МОН, ДЮСШ 05.01.1999 8.62 ІІІ Ос Івлєв В.Ю.
2 485 Терещенко Наталія Щорський р-н, МОН, ДЮСШ 06.09.2001 7.92 І-юн 0 Карпенко О.М.
3 2222 Ярмоленко Ірина Чернігів,У, ДЮСШ «Атлет» 11.02.1997 7.50 І-юн Ос Середа О.А
4 489 Хоминська Валерія Щорський р-н, МОН, ДЮСШ 16.06.2000 7.46 І-юн 0 Карпенко О.М.
5 464 Калашнікова Альона Щорський р-н, МОН, ДЮСШ 00.00.2001 6.26 ІІ-юн 0 Карпенко О.М.
1080 Соколенко Вікторія Чернігів,У, ДЮСШ «Атлет» 05.04.1995 DNS Ос Середа О.А,Таратухіна Н.П.
Метання диску жінки          
1 488 Білоконь Аліна Щорський р-н, МОН, ДЮСШ 05.01.1999 24.94 ІІ-юн Ос Івлєв В.Ю.
2 485 Терещенко Наталія Щорський р-н, МОН, ДЮСШ 06.09.2001 22.62 ІІ-юн 0 Карпенко О.М.
3 489 Хоминська Валерія Щорський р-н, МОН, ДЮСШ 16.06.2000 22.20 ІІ-юн 0 Карпенко О.М.
4 56 Кравченко Катерина Чернігів,К, ОДЮСШ 29.11.2003 18.52 ІІІ-юн Ос Порядіна В.В.
5 484 Калашнікова Альона Щорський р-н, МОН, ДЮСШ 18.02.2000 14.90 б/р 0 Карпенко О.М.
Метання спису жінки          
1 56 Пилипенко Катерина Чернігів,К, ОДЮСШ 30.12.1995 28.44 ІІІ Ос Порядіна В.В.
2 34 Скрипка Євгенія Чернігів,К, ОДЮСШ 00.00.1997 24.48 І-юн Ос Порядіна В.В.
3 7 Карацюба Яна Бахмацький р-н , МОН, ДЮСШ 25.10.2000 22.46 І-юн 0 Небощицький Г.О.
4 3 Муцька Карина Чернігів,К, ОДЮСШ 04.055.2002 21.20 І-юн Ос Порядіна В.В.
5 4 Кравченко Карина Чернігів,К, ОДЮСШ 29.11.2003 16.30 ІІІ-юн Ос Порядіна В.В.
Естафета 4х400м жінки
1 46 Ващенко Марія Чернігів 4.09.0 ІІ 48 Лагункова Н.М., Клюєв А.О.
Дятлова Юлія Лагункова Н.М., Клюєв А.О.
Кравцова Анна Луценко В.В.
Дерій Ольга Луценко В.В.
 

0 Комментарии

You can be the first one to leave a comment.

Оставить комментарий