Командний чемпіонат міста з легкоатлетичного кросу

ЦПКіВ, м.Чернігів

06 квітня 2017року

 

Командні результати:

  1. КПНЗ ДЮСШ «Україна» ЧМР — 204 очки
  2. КДЮСШ №1 МОН – 180 очок
  3. КПНЗ ДЮСШ «Атлет» — 156 очок
  4. КЗ ОДЮСШ з Олімпійських видів – 93 очки
  5. СДЮШОР з лижного спорту – 72 очки
  6. ДЮСШ МОН м.Корюківка 46 очок
  7. КДЮСШ №2 МОН – 15 очок

 

Особисті результати:

Чоловіки, 3000м
1 Секера Дмитро 10.01.1994 МОН КДЮСШ №1 9.40.2 ІІІ 24 Овчаренко І.М.
2 Мироненко Костянтин 26.09.1998 МОН КДЮСШ №1 9.43.0 ІІІ 21 Красільник Т.С.
3 Батуренко Ігор 03.11.1997 У ДЮСШ ЧМР 9.44.7 ІІІ 18 Рябов В.В.
4 Піддубний Юрій 17.10.1999 МОН КДЮСШ №1 9.46.2 ІІІ 15 Овчаренко І.М.
5 Сотник Євген У ДЮСШ ЧМР 9.49.7 ІІІ 13 Рябов В.В.
6 Голуб Владислав 25.10.1991 ШВСМ 9.49.9 ІІІ Ос. Філіпови
7 Слісаренко Сергій 30.12.1994 У ДЮСШ ЧМР 10.02.4 ІІІ 11 Філіпови
8 Казачок Василь 10.05.1996 У ДЮСШ ЧМР 10.21.0 ІІІ 9 Філіпови
9 Романенко Олескандр 26.09.1984 К ДЮСШ Ніжинський р-н 10.21.8 ІІІ Ос. Сахно В.К.
10 Сахно Володимир 29.07.1970 К ДЮСШ Ніжинський р-н 10.25.5 ІІІ Ос. Тараско О.І.
11 Корогод Дмитро 30.07.1996 У ДЮСШ ЧМР 10.28.1 ІІІ 7 Філіпови
12 Лях Володимир 14.05.1999 СДЮШОР з л\с 10.29.1 ІІІ 5 Даниленко М.М.
13 Потапенко Антон 10.05.1997 СДЮШОР з л\с 10.35.3 Іюн 3 Даниленко М.М.
14 Філоненко Вячеслав 12.05.1997 К ДЮСШ Ніжинський р-н 10.37.2 Іюн Ос. Сахно В.К.
15 Пісня Сергій 16.12.1997 ОДЮСШ з Олімп.видів 10.42.4 Іюн 2 Луценко В.В.
16 Резнік Ігор 16.09.1998 МОН КДЮСШ №1 10.46.2 Іюн 1 Овчаренко І.М.
17 Чудівський Сергій 21.06.1997 МОН КДЮСШ №1 10.55.0 Іюн 0 Овчаренко І.М.
18 Лиходід Дмитро 20.11.1998 К ДЮСШ Ніжинський р-н 10.59.0 Іюн Ос. Сахно В.К.
19 Морачевський Василь 12.06.1999 У ДЮСШ ЧМР 11.14.0 ІІюн 0 Рябов В.В.
20 Дем яненко Артем 15.08.1999 У ДЮСШ ЧМР 11.24.8 ІІюн 0 Рябов В.В.
21 Демидов Анатолій 1998 У ДЮСШ ЧМР 11.31.6 ІІюн 0 Любенко А.А.
22 Гордійко Єгор 30.04.1999 У ДЮСШ ЧМР 11.54.0 ІІюн 0 Рябов В.В.
23 Тишковець Богдан 1998 У ДЮСШ ЧМР 11.56.5 ІІюн 0 Любенко А.А.
24 Бурмак  Олександр 26.08.1999 У ДЮСШ ЧМР 12.00.0 ІІюн 0 Рябов В.В.
25 Хрущ Дмитро У ДЮСШ ЧМР 12.01.2 ІІюн 0 Рябов В.В.
26 Селезень Андрій 1998 У ДЮСШ ЧМР 12.12.4 ІІІюн 0 Любенко А.А.
27 Музика Максим 12.06.1995 У ДЮСШ ЧМР 12.12.9 ІІІюн 0 Рябов В.В.
28 Скрипка Дмитро 23.08.1999 У ДЮСШ ЧМР 12.20.8 ІІІюн 0 Рябов В.В.
29 Коваль Артем 05.05.1999 У ДЮСШ ЧМР 12.23.6 ІІІюн 0 Філіпови
30 Бурковский Ярослав 13.03.1998 У ДЮСШ ЧМР 12.28.8 ІІІюн 0 Рябов В.В.
31 Кардаш Євген 15.08.1999 У ДЮСШ ЧМР 12.30.8 ІІІюн 0 Рябов В.В.
Юнаки 2000-2001 рр.н., 1000м
1 Кравцов Сергій 27.11.2000 ОДЮСШ з Олімп.видів 2.56.8 ІІІ 24 Луценко І.В.
2 Карпенко Дмитро 21.09.2001 МОН ДЮСШ, Корюківка 2.59.4 ІІІ 21 Лисік Р.Г.
3 Шамрук Олександр 2001 У ДЮСШ ЧМР 2.59.9 ІІІ 18 Лагункова Н.М., Клюєв А.О.
4 Слиш Олександр 12.10.2000 У «Атлет» 3.03.2 ІІІ 15 Шульга О.П.
5 Слісаренко Маским 16.04.2000 ОДЮСШ з Олімп.видів 3.04.0 ІІІ 13 Масюк А.М.
6 Соловйов Євгеній 15.11.2001 У «Атлет» 3.04.3 ІІІ 11 Вятіорець С.Є., Середа С.С.
7 Ільченко Віталій 24.08.2000 СДЮШОР з л\с 3.04.7 ІІІ 9 Сторожок В.П.
8 Осаревич В ячеслав 18.05.2001 У «Атлет» 3.05.4 Іюн 7 Вятіорець С.Є., Середа С.С.
9 Ніколайчук Богдан 03.01.2001 МОН ДЮСШ, Корюківка 3.08.7 Іюн 5 Лисік Р.Г.
10 Брика Богдан 01.06.2001 У «Атлет» 3.09.3 Іюн 3 Вятіорець С.Є., Середа С.С.
11 Бован Олексій 21.08.2001 ОДЮСШ з Олімп.видів 3.09.5 Іюн 2 Луценко В.В.
12 Ващенко Артем 29.03.2000 МОН КДЮСШ №1 3.12.0 Іюн 1 Антонова В.Г.
13 Маруженко Богдан 25.01.2001 У «Атлет» 3.12.2 Іюн 0 Корецька С.М.
14 Колупайко Віталій 16.10.2001 СДЮШОР з л\с 3.18.0 ІІюн 0 Лісогор В.І., Лісогор М.А.
15 Самусь Дмитро 14.11.2001 СДЮШОР з л\с 3.23.4 ІІюн 0 Даниленко М.М.
16 Мишура Олег 16.12.2001 МОН КДЮСШ №1 3.24.6 ІІюн 0 Красільник Т.С.
17 Куріка Микита 18.11.2000 У «Атлет» 3.24.6 ІІюн 0 Вятіорець С.Є., Середа С.С.
18 Неділя Назар 08.07.2000 У КДЮСШ 3.24.7 ІІюн 0 Клюєв А.О., Лагункова Н.М.
19 Устинов Дмитро 2001 У ДЮСШ ЧМР 3.25.2 ІІюн 0 Мельник О.М.
20 Шостка Володимир 02.04.2001 К ДЮСШ Ніжинський р-н 3.25.4 ІІюн Ос. Сахно В.К.
21 Юхневич Микита 2000 СДЮШОР з л\с 3.38.2 ІІІюн 0 Даниленко М.М.
22 Хоменко Максим 2001 У ДЮСШ ЧМР 3.39.9 ІІІюн 0 Любенко А.А.
23 Хаценко Дмитро 07.12.2001 МОН КДЮСШ №1 4.04.6 ІІІюн 0 Красільник Т.С.
Юнаки 2002-2003 рр.н., 500м
1 Мишко Ярослав 03.04.2002 У ДЮСШ ЧМР 1.21.0 б/р 24 Філіпови
2 Мирний Данило 09.12.2002 У ДЮСШ ЧМР 1.22.8 б/р 21 Філіпови
3 Ніколаєв Владислав 06.07.2003 МОН КДЮСШ №1 1.23.3 б/р 18 Антонова В.Г.
4 Сова Дмитро 22.09.2002 МОН КДЮСШ №2 1.24.8 б/р 15 Хорт Т.М.
5 Бистревський Ігор 17.01.2003 У «Атлет» 1.27.8 б/р 13 Вятіорець С.Є., Середа С.С.
6 Ніколаенко Кирило 26.01.2002 У «Атлет» 1.28.4 б/р 11 Вятіорець С.Є., Середа С.С.
7 Мішустін Денис 23.05.2003 СДЮШОР з л\с 1.28.5 б/р 9 Даниленко М.М.
8 Музика Микола 17.03.2003 МОН КДЮСШ №1 1.29.0 б/р 7 Беркут Н.П.
9 Попружний Тарас 31.08.2002 У «Атлет» 1.29.1 б/р 5 Вятіорець С.Є., Середа С.С.
10 Лях Микита 18.03.2003 СДЮШОР з л\с 1.31.1 б/р 3 Даниленко М.М.
11 Ковальов Михайло 15.10.2003 У «Атлет» 1.32.8 б/р 2 Шульга О.П.
12 Бутенко Олег 27.02.2003 МОН КДЮСШ №1 1.36.2 б/р 1 Антонова В.Г.
13 Базилевич Артем 08.10.2003 СДЮШОР з л\с 1.41.0 б/р 0 Даниленко М.М.
14 Мулач Іван 2003 У ДЮСШ ЧМР 1.42.7 б/р 0 Мельник О.М.
15 Бобок Микола 2003 У ДЮСШ ЧМР 1.43.0 б/р 0 Мельник О.М.
16 Баклан Вячеслав 22.11.2002 МОН КДЮСШ №1 1.45.3 б/р 0 Беркут Н.П.
17 Куценко Владислав 04.02.2003 МОН КДЮСШ №1 1.47.7 б/р 0 Єремейчук Л.П.
18 Чалюк Максим 25.11.2003 У «Атлет» 1.51.3 б/р 0 Вятіорець С.Є., Середа С.С.
Юнаки 2004 р.н. та мол., 500м
1 Тарасенко Віталій 04.12.2004 ОДЮСШ з Олімп.видів 1.23.6 б/р 24 Луценко В.В.
2 Сидоренко Олексій 16.05.2004 МОН КДЮСШ №1 1.32.5 б/р 21 Беркут Н.П.
3 Бабушкін Олександр 2005 У КДЮСШ 1.33.0 б/р 18 Кривоус Н.В.
4 Коваленко Артем 28.10.2004 У «Атлет» 1.34.5 б/р 15 Корецька С.М.
5 Петренко Руслан 11.08.2005 МОН КДЮСШ №1 1.35.9 б/р 13 Беркут Н.П.
6 Казанін Матвій 10.05.2007 МОН КДЮСШ №1 1.37.9 б/р 11 Беркут Н.П.
7 Силенко Сергій 02.07.2004 У «Атлет» 1.41.3 б/р 9 Вятіорець С.Є., Середа С.С.
8 Гук Віталій 24.03.2004 У «Атлет» 1.42.2 б/р 7 Корецька С.М.
9 Тупик Дмитро 31.07.2004 СДЮШОР з л\с 1.42.2 б/р 5 Даниленко М.М.
10 Стороженко Тихон 05.05.2006 МОН КДЮСШ №1 1.42.5 б/р 3 Антонова В.Г.
11 Слісаренко Нікіта 2006 ОДЮСШ з Олімп.видів 1.43.0 б/р 2 Масюк А.М.
12 Галушка Богдан 06.03.2006 МОН КДЮСШ №1 1.43.5 б/р 1 Антонова В.Г.
13 Комаров Микола 19.05.2004 МОН КДЮСШ №1 1.45.6 б\р 0 Беркут Н.П.
14 Розенко Кирил 14.09.2004 СДЮШОР з л\с 1.45.8 б/р 0 Даниленко М.М.
15 Долішний Максим 31.07.2005 МОН КДЮСШ №1 1.42.5 б/р 0 Антонова В.Г.
16 Каун Павло 13.07.2005 СДЮШОР з л\с 1.46.0 б/р 0 Даниленко М.М.
17 Полевик Артем 2005 У КДЮСШ 1.46.9 б/р 0 Кривоус Н.В.
18 Торія Єгор 2004 ОДЮСШ з Олімп.видів 1.48.0 б/р 0 Масюк А.М.
19 Товстолес Кирил 09.12.2007 СДЮШОР з л\с 1.48.2 б/р 0 Лісогор В.І., Лісогор М.А.
20 Орішко Іван 08.02.2005 У «Атлет» 1.48.3 б/р 0 Корецька С.М.
21 Коливан Микита 22.07.2007 МОН КДЮСШ №1 1.49.8 б/р 0 Красільник Т.С.
22 Корнієнко Владислав 03.09.2005 У «Атлет» 1.50.9 б/р 0 Корецька С.М.
23 Гудков Кирило 04.04.2004 МОН КДЮСШ №1 1.52.5 б/р 0 Єремейчук Л.П.
24 Буровець Кіріл 26.11.2006 У ДЮСШ ЧМР 1.53.7 б/р 0 Філіпови
25 Лашко Назар 19.02.2007 МОН КДЮСШ №1 1.54.4 б/р 0 Красільник Т.С.
26 Абакуменко Микита 01.08.2006 У «Атлет» 1.54.5 б\р 0 Вятіорець С.Є., Середа С.С.
27 Дмитренко Андрій 15.08.2007 СДЮШОР з л\с 1.55.7 б\р 0 Даниленко М.М.
28 Дорошенко Богдан 15.02.2006 СДЮШОР з л\с 1.55.9 б/р 0 Лісогор В.І., Лісогор М.А.
29 Дробишев Артем 17.03.2008 У ДЮСШ ЧМР 1.56.5 б/р 0 Філіпови
30 Малюга Дмитро 2005 У КДЮСШ 1.57.5 б/р 0 Мельник О.М.
31 Слиш Дмитро 2005 У «Атлет» 1.57.7 б/р 0 Шульга О.П.
32 Пономаренко Гліб 2005 ОДЮСШ з Олімп.видів 1.58.2 б/р 0 Масюк А.М.
33 Прейс Олександр 2007 У ДЮСШ ЧМР 1.59.0 б/р Мельник О.М.
34 Манойленко Дмитро 18.03.2004 МОН КДЮСШ №1 2.01.0 б/р 0 Антонова В.Г.
35 Дерюга Нікіта 2004 У ДЮСШ ЧМР 2.02.0 б/р 0 Мельник О.М.
36 Чернецький Максим 07.12.2006 СДЮШОР з л\с 2.02.6 б/р 0 Даниленко М.М.
37 Дубатовк Дмитро 08.11.2006 МОН КДЮСШ №1 2.03.3 б/р 0 Красільник Т.С.
38 Слиш Нікіта 2007 У «Атлет» 2.03.6 б/р 0 Шульга О.П.
39 Барбаш Вадим 16.08.2004 СДЮШОР з л\с 2.03.8 б/р 0 Лісогор В.І., Лісогор М.А.
40 Дорошенко Денис 14.08.2007 СДЮШОР з л\с 2.04.0 б/р 0 Лісогор В.І., Лісогор М.А.
41 Рак Денис 15.11.2005 МОН КДЮСШ №1 2.04.3 б/р 0 Красільник Т.С.
42 Билюба Артем 2005 У ДЮСШ ЧМР 2.04.5 б/р 0 Мельник О.М.
43 Власенко Микита 2007 У ДЮСШ ЧМР 2.07.0 б/р 0 Мельник О.М.
44 Барбаш Нікіта 07.06.2004 МОН КДЮСШ №1 2.07.5 б/р 0 Антонова В.Г.
45 Каменецький Демьян 16.02.2009 СДЮШОР з л\с 2.09.6 б/р 0 Даниленко М.М.
46 Бреус Максим 06.02.2005 У «Атлет» 2.13.6 0 Корецька С.М.
47 Пасечник Максим 15.08.2007 СДЮШОР з л\с 2.21.8 б\р 0 Даниленко М.М.
Жінки, 1000м
1 Жигун Яна 1998 У ДЮСШ ЧМР 3.08.0 І 24 Клюєв А.О., Лагункова Н.М.
2 Тиченко Оксана 26.02.1997 К ДЮСШ Ніжинський р-н 3.18.8 ІІ Ос. Сахно В.К.
3 Редько Іванна ЧНПУ 3.43.2 ІІІ Ос. Кузьомко Л.М.
4 Тиркова Богдана 19.05.1999 К ДЮСШ Ніжинський р-н 3.44.8 ІІІ Ос. Сахно В.К.
5 Ясь Дарина 1999 У ДЮСШ ЧМР 3.45.0 ІІІ 21 Лагункова Н.М.
6 Кубрак Алла 14.04.1998 К ДЮСШ Ніжинський р-н 3.48.8 ІІІ Ос. Сахно В.К.
7 Левченко Анастасія 09.07.1998 У ДЮСШ ЧМР 3.56.0 Іюн 18 Клюєв А.О., Лагункова Н.М.
8 Краслянська Анна 16.10.1998 МОН КДЮСШ №1 4.04.5 Іюн 15 Овчаренко І.М.
Дівчата, 2000-2001 рр.н., 500м
1 Стецкова Тетяна 09.09.2000 МОН КДЮСШ №1 1.27.8 І 24 Красільник Т.С.
2 Грек Анна 2001 У ДЮСШ ЧМР 1.30.0 І 21 Мельник О.М.
3 Самофал Альона 18.06.2000 К ДЮСШ Ніжинський р-н 1.37.0 ІІ Ос. Сахно В.К.
4 Немилостива Юлія 02.06.2001 СДЮШОР з л\с 1.37.7 ІІ 18 Даниленко М.М.
5 Новгородська Євгенія У ДЮСШ ЧМР 1.38.9 ІІ 15 Любенко А.А.
6 Суспіна Анастасія 17.07.2001 У «Атлет» 1.39.8 ІІ 13 Вятіорець С.Є., Середа С.С.
7 Шкурко Юлія 28.09.1999 У КДЮСШ 1.40.0 ІІ  11 Клюєв А.О., Лагункова Н.М.
8 Іонанова Анастасія 07.04.2000 К ДЮСШ Ніжинський р-н 1.41.8 ІІІ Ос. Сахно В.К.
9 Савченко Валерія 27.08.2000 У «Атлет» 1.42.4 ІІІ 9 Вятіорець С.Є., Середа С.С.
10 Семикоз Маргарита 2000 У ДЮСШ ЧМР 1.44.5 ІІІ 7 Лагункова Н.М.
11 Картак Валерія 10.01.2001 У «Атлет» 1.45.8 ІІІ 5 Шульга О.П.
12 Крикуха Яна 2000 У ДЮСШ ЧМР 1.46.5 ІІІ 3 Лагункова Н.М.
13 Лебідь Дар я 12.02.2001 У ДЮСШ ЧМР 1.48.5 ІІІ 2 Філіпови
14 Ніколаєнко Лілія 2000 У ДЮСШ ЧМР 2.04.0 ІІюн 1 Лагункова Н.М.
15 Жигалова Марина 12.03.2000 У «Атлет» 2.08.7 ІІюн 0 Корецька С.М.
Дівчата, 2002-2003 рр.н., 500м
1 Дворніченко Яна 20.07.2003 У «Атлет» 1.30.0 І 24 Шульга О.П.
2 Авраменко Анна 10.09.2003 ОДЮСШ з Олімп.видів 1.36.0 ІІ 21 Синявська Ю.Г.
3 Ващенко Дарина 03.07.2003 МОН КДЮСШ №1 1.37.1 ІІ 18 Беркут Н.П.
4 Чугай  Єлізавета 31.10.2003 У «Атлет» 1.39.0 ІІ 15 Шульга О.П.
5 Крупка Анастасія 20.09.2003 У «Атлет» 1.40.0 ІІ 13 Шульга О.П.
6 Вінніченко Анастасія 06.01.2002 МОН КДЮСШ №1 1.40.5 ІІІ 11 Антонова В.Г.
7 Рябчун Анастасія 15.08.2003 МОН ДЮСШ Корюківка 1.40.7 ІІІ 9 Лисік Р.Г.
8 Лемеш Анастасія 11.11.2002 У ДЮСШ ЧМР 1.41.0 ІІІ 7 Плотіцини
9 Ларченко Аліна 24.11.2002 У «Атлет» 1.41.4 ІІІ 5 Вятіорець С.Є., Середа С.С.
10 Остапенко Дар я 11.11.2002 У ДЮСШ ЧМР 1.43.5 ІІІ 3 Філіпови
11 Жукотська Анастасія 21.05.2002 У ДЮСШ ЧМР 1.45.5 ІІІ 2 Філіпови
12 Бондар Ангеліна 14.07.2003 МОН КДЮСШ №1 1.47.6 ІІІ 1 Беркут Н.П.
13 Грязна Анастасія 14.02.2003 У «Атлет» 1.48.0 ІІІ 0 Шульга О.П.
14 Паламарчук Вероніка 13.08.2003 МОН ДЮСШ Корюківка 1.49.2 ІІІ 0 Лисік Р.Г.
15 Машталір Яна 10.04.2003 МОН ДЮСШ Корюківка 1.53.7 Іюн 0 Лисік Р.Г.
16  Ушакова Марина 31.05.2003 СДЮШОР з л\с 1.54.7 Іюн 0 Даниленко М.М.
17 Брезгун Ольга 14.06.2003 У «Атлет» 1.55.2 Іюн 0 Корецька С.М.
18 Давиденко Світлана 14.03.2003 МОН КДЮСШ №1 1.56.0 Іюн 0 Антонова В.Г.
Дівчата, 2004 р.н. та мол, 300м
1 Копитько Анастасія 21.03.2004 У «Атлет» 51.7 б\р 24 Корецька С.М.
2 Лебедь Олена 2004 У ДЮСШ ЧМР 53.9 б\р 21 Кривоус Н.В.
3 Лугіна Вікторія 2005 У ДЮСШ ЧМР 54.0 б\р 18 Лагункова Н.М.
4 Чамара Марія 13.03.2005 СДЮШОР з л\с 54.8 б\р 15 Лісогор В.І., Лісогор М.А.
5 Красножон Софія 13.10.2004 У «Атлет» 55.2 б\р 13 Вятіорець С.Є., Середа С.С.
6 Никифоренко Альона 03.05.2004 МОН ДЮСШ Корюківка 56.3 б\р 11 Лисік Р.Г.
7 Дмитренко Аліна 2006 У КДЮСШ 57.7 б\р 9 Кривоус Н.В.
8 Олійник Анжеліка 10.08.2005 ОДЮСШ з Олімп.видів 58.6 б\р 7 Луценко В.В.
9 Дудко Наталія 09.01.2008 58.6 б\р Ос. Дудко Т.А.
10 Дорошенко Яна 18.02.2005 СДЮШОР з л\с 59.4 б\р 5 Лісогор В.І., Лісогор М.А.
11 Мироненко Карина 07.07.2004 У «Атлет» 1.00.0 б\р 3 Шульга О.П.
12 Ющенко Діана 01.06.2006 МОН КДЮСШ №1 1.01.0 б\р 2 Антонова В.Г.
13 Соловйова Дар я 21.11.2004 У «Атлет» 1.02.0 б\р 1 Шульга О.П.
14 Ткаченко Анна 2007 У ДЮСШ ЧМР 1.02.1 б\р 0 Кривоус Н.В.
15 Коваленко Юлія 2006 У ДЮСШ ЧМР 1.03.7 б\р 0 Лагункова Н.М.
16 Жданова Валерія 26.08.2005 МОН КДЮСШ №1 1.04.1 б\р 0 Красільник Т.С.
17 Литвинова Дарина МОН КДЮСШ №1 1.04.2 б\р 0 Антонова В.Г.
18 Осипець Валерія 14.01.2005 СДЮШОР з л\с 1.04.9 б\р 0 Лісогор В.І., Лісогор М.А.
19 Кожем яко Світлана 2004 У ДЮСШ ЧМР 1.05.1 б\р 0 Кривоус Н.В.
20 Обабко Людмила 18.02.2006 У «Атлет» 1.05.6 б\р 0 Вятіорець С.Є., Середа С.С.
21 Тищенко Карина 22.09.2005 У «Атлет» 1.05.7 б\р 0 Корецька С.М.
22 Фесюн Ліля 13.11.2005 У «Атлет» 1.05.8 б\р 0 Вятіорець С.Є., Середа С.С.
23 Дорошенко Вероніка 28.07.2008 СДЮШОР з л\с 1.07.0 б\р 0 Лісогор В.І., Лісогор М.А.
24 Седневець Вікторія 21.12.2004 У «Атлет» 1.09.2 б\р 0 Корецька С.М.
25 Середа Софія 22.11.2007 У «Атлет» 1.09.6 б\р 0 Вятіорець С.Є., Середа С.С.
26 Лапа Юлія 04.05.2005 МОН КДЮСШ №1 1.10.2 б\р 0 Антонова В.Г.
27 Лисенко Тетяна 26.02.2004 МОН КДЮСШ №1 1.10.8 б\р 0 Єремчук Л.П.
28 Нестеренко Анна 2009 У ДЮСШ ЧМР 1.11.1 б\р 0 Кривоус Н.В.
29 Крищенко Ольга 24.07.2004 МОН КДЮСШ №1 1.11.2 б\р 0 Єремчук Л.П.
30 Мельник Ірина 19.06.2004 МОН КДЮСШ №1 1.11.8 б\р 0 Єремчук Л.П.
31 Кузьменко Ірина 26.08.2004 МОН КДЮСШ №1 1.11.8 б\р 0 Єремчук Л.П.
32 Кравченко Марія 23.07.2005 МОН КДЮСШ №1 1.12.0 б\р 0 Антонова В.Г.
33 Поклад Вероніка 09.07.2006 У «Атлет» 1.12.2 б\р 0 Корецька С.М.
34 Губко Тетяна 11.04.2005 СДЮШОР з л\с 1.14.0 б\р 0 Лісогор В.І., Лісогор М.А.
35 Сєрая Марія 10.09.2005 СДЮШОР з л\с 1.35.0 б\р 0 Лісогор В.І., Лісогор М.А.
 

0 Комментарии

You can be the first one to leave a comment.

Оставить комментарий