Чемпіонат міста з легкоатлетичного кросу

ЦПКіВ, м.Чернігів

03  жовтня 2016року

 

Командні результати:

  1. КПНЗ КДЮСШ «Україна» — 180 очок
  2. КПНЗ ДЮСШ «Атлет» — 155 очок
  3. КПНЗ КДЮСШ №1 МОН – 141 очко
  4. ОКДЮСШ ЧОО ФСТ «Спартак» – 110 очок
  5. КПНЗ ДЮСШ МОН Носівської РР – 92 очки
  6. КДЮСШ-2 «Спартак» — 92 очки
  7. КПНЗ КДЮСШ №2 МОН – 54 очки
  8. ЧНПУ – 45 очок
  9. ДЮСШ МОН м.Короп – 18 очок
  10. ОДЮСШ «Колос» — 9 очок

 

Особисті результати :

№ з\п Прізвище, ім. я спортсмена Дата народження ФСТ ДЮСШ Результат Розряд Очки Прізвище, І.П. тренера
Чоловіки, 2000м
1 Мироненко Костянтин 26.09.1998 МОН КДЮСШ №1 6.11.7 ІІ 24 Красільник Т.С.
2 Голуб Владислав 25.10.1991 ОШВСМ 6.16.7 ІІІ Ос Філіпови
3 Корогод Дмитро 30.07.1996 С КДЮСШ-2 6.17.8 ІІІ 21 Філіпови
4 Батуренко Ігор 03.11.1997 У КДЮСШ 6.24.3 ІІІ 18 Рябов В.В.
5 Слесаренко Сергій 1994 С КДЮСШ-2 6.27.7 ІІІ 15 Філіпови
6 Чудівський Сергій 21.06.1997 МОН ДЮСШ №1 6.35.1 І юн 13 Овчаренко І.М.
7 Пісня Сергій 16.12.1997 С ОКДЮСШ 6.36.3 І юн 11 Луценко В.В.
8 Коптіль Дмитро 19.06.1998 К ОДЮСШ 7.05.1 ІІ юн 9 Порядіна В.В.
9 Городиський Віктор 10.08.1995 С КДЮСШ-2 7.09.6 ІІ  юн 7 Філіпови
10 Карандєй Ярослав 22.10.1998 ЧНПУ 7.18.9 ІІ юн 5 Рябов В.В.
11 Пономарчук Юрій 23.01.1997 С КДЮСШ-2 8.20.8 Б/р 3 Філіпови
Морачевський Василь 12.06.1994 У КДЮСШ DNS Рябов В.В.
Дворников Андрій 06.01.1995 У Атлет DNS Вятіорець С.Є., Середа С.С.
Музика Максим 12.06.1994 У КДЮСШ DNS Рябов В.В.
Жінки, 1000м
1 Жигун Яна 25.12.1998 У КДЮСШ 3.06.9 І 24 Лагункова Н.М., Клюєв А.О.
2 Ващенко Марія 11.06.1996 У КДЮСШ 3.10.0 І 21 Лагункова Н.М., Клюєв А.О.
3 Бакуринська Христина 1996 С КДЮСШ-2 3.36.8 ІІІ 18 Філіпови
4 Левченко Анастасія 19.07.1998 У КДЮСШ 3.41.5 ІІІ 15 Лагункова Н.М., Клюєв А.О.
5 Хорева Олена У КДЮСШ 3.51.4 І юн 13 Рябов В.В.
6 Ясь Дарина 1998 У КДЮСШ 3.56.0 І юн 11 Дятлова Ю.В.
7 Татарчук Вікторія 12.02.1997 ЧНПУ 4.15.0 ІІ юн 9 Рябов В.В.
8 Бабинець Катерина 16.08.1998 МОН КДЮСШ №1 4.17.8 ІІ юн 7 Овчаренко І.М.
9 Марфич Галина 28.06.1998 ЧКТ 4.22.2 ІІ юн 5 Овчаренко І.М.
10 Щербина Наталія 30.10.1997 ЧНПУ DNS 3 Порядіна В.В.
Юнаки 1999-2000 рр.н., 1000м
1 Піддубний Юрій 17.10.1999 МОН КДЮСШ №1 2.53.1 ІІІ 24 Овчаренко І.М.
2 Крюков Денис 1999 У КДЮСШ 2.53.3 ІІІ 21 Лагункова Н.М., Клюєв А.О.
3 Нікітенко Владислав 2000 К ДЮСШ, м.Короп 2.56.3 ІІІ 18 Лучко В.Л.
4 Кравцов Сергій 27.11.2000 С ОКДЮСШ 2.58.4 ІІІ 15 Луценко І.В.
5 Чернобай Микола 07.03.2000 С ОКДЮСШ 2.59.2 ІІІ 13 Масюк А.М.
6 Слісаренко Максим 16.04.2000 С ОКДЮСШ 2.59.8 ІІІ 11 Масюк А.М.
7 Галушка Максим 26.06.1999 МОН КДЮСШ-2 3.03.0 ІІІ 9 Хорт Т.М.
8 Гордійко Єгор 30.04.1999 ЧНПУ 3.08.4 І юн 7 Рябов В.В.
9 Слиш Олександр 12.10.2000 У Атлет 3.10.4 І юн 5 Шульга О.П.
10

ос

Сотник Євген 09.01.1999 ЧНТУ 3.12.3 І юн Ос Осадчий О.В.
11 Чернев Костянтин 09.07.2000 У Атлет 3.14.8 І юн 3 Шульга О.П.
12 Ващенко Артем 29.03.2000 МОН КДЮСШ№1 3.15.2 І юн 2 Антонова В.Г.
13 Коваль Артем С КДЮСШ-2 3.16.3 І юн 1 Філіпови
14 Зоренко Владислав 12.07.1999 ЧНПУ 3.19.3 ІІ юн Рябов В.В.
15 Кудін Владислав 16.01.1999 ЧНПУ 3.19.9 ІІ  юн Рябов В.В.
16 Бурмак Олександр 26.05.1999 ЧНПУ 3.22.2 ІІ юн Порядіна В.В.
17 Землинський Богдан 18.10.2000 У Атлет 3.30.9 ІІ юн Шульга О.П.
18 Костючок Вадим 17.03.1999 ЧНПУ 3.37.5 ІІІюн Рябов В.В.
19 Марковець Владислав 13.05.1999 С ОКДЮСШ 3.38.3 ІІІюн Луценко В.В.
20 Пирожков Єгор 01.09.1999 У Атлет 3.44.2 ІІІюн Корецька С.М.
Дівчата 1999-2000 рр.н., 500м
1 Юхно Ірина 12.07.1999 МОН ДЮСШ, м.Носівка 1.21.3 І 24 Папіна О.П.
2 Редько Іванна 21.05.1999 ЧНПУ 1.31.9 ІІ 21
3 Стецкова Тетяна 09.03.2000 МОН КДЮСШ №1 1.33.0 ІІ 18 Красільник Т.С.
4 Камко Ірина 23.09.2000 МОН КДЮСШ №1 1.33.4 ІІ 15 Овчаренко І.М.
5 Прокопенко Валерія 26.05.2000 У Атлет 1.34.3 ІІ 13 Вятіорець С.Є., Середа С.С.
6 Шарило Тетяна 19.02.2000 МОН КДЮСШ №1 1.34.5 ІІ 11 Антонова В.Г.
7 Жигалова Марина 12.03.2000 У Атлет 1.35.6 ІІ 9 Корецька С.М.
8 Звонок Анастасія 2000 У КДЮСШ 1.40.4 ІІІ 7 Лагункова Н.М., Клюєв А.О.
9 Мажуга Олександра 19.12.1999 У КДЮСШ 1.43.0 ІІІ 5 Кривоус Н.В.
10 Краслянська Анна 16.10.1999 МОН КДЮСШ №1 1.43.4 ІІІ 3 Овчаренко І.М.
11 Кисіль Олександра 1999 С КДЮСШ-2 1.43.7 ІІІ 2 Філіпови
12 Сирбу Анастасія 01.05.2000 У КДЮСШ 1.44.4 ІІІ 1 Кривоус Н.В.
13 Шкурко Юлія 2000 У КДЮСШ 1.47.6 ІІІ Лагункова Н.М., Клюєв А.О.
14 Жучкова Катерина 21.02.1999 С ОКДЮСШ 1.50.2 І юн Луценко В.В.
15 Мандровська Світлана 1999 У КДЮСШ 2.04.9 ІІ юн Лагункова Н.М.
Ручко Христина 15.05.1999 У КДЮСШ DNS Кривоус Н.В.
Савченко Валерія 27.08.2000 У Атлет DNS Вятіорець С.Є., Середа С.С.
Роговинська Ліза 28.08.2000 У Атлет DNS Корецька С.М.
Хропата Дарина 12.04.2000 У Атлет DNS Корецька С.М.
Крохмаль Дарина 03.05.2000 У Атлет DNS Корецька С.М.
Корицька Анастасія 03.05.2000 У Атлет DNS Корецька С.М.
Дорошенко Анна 2000 МОН КДЮСШ №1 DNS Овчаренко І.М.
Юнаки 2001-2002 рр.н., 500м
1 Каранда Микита 25.01.2001 МОН КДЮСШ-2 1.16.0 Б/р 24 Хорт Т.М.
2 Бован Олексій 21.08.2001 С ОКДЮСШ 1.16.8 Б/р 21 Луценко В.В.
3 Шамрук Олександр 2001 У КДЮСШ 1.17.0 Б/р 18 Лагункова Н.М.
4 Добродій Дмитро 22.09.2002 С ОКДЮСШ 1.20.9 Б/р 15 Луценко В.В.
5 Брика Богдан 01.06.2001 У Атлет 1.22.3 Б/р 13 Вятіорець С.Є., Середа С.С.
6 Ющенко Максим 15.01.2002 МОН КДЮСШ №1 1.22.8 Б/р 11 Єремейчук Л.П.
7 Маруженко Богдан 25.01.2001 У Атлет 1.23.1 Б/р 9 Корецька С.М.
8 Мишко Ярослав 03.04.2002 С КДЮСШ-2 1.23.2 Б/р 7 Філіпови
9 Курдиш Денис 03.01.2002 У Атлет 1.25.6 Б/р 5 Корецька С.М.
10 Устинов Дмитро 2001 У КДЮСШ 1.26.2 Б/р 3 Мельник О.М.
11 Косовський Денис 20.09.2001 МОН КДЮСШ №1 1.27.1 Б/р 2 Беркут Н.П.
12 Мельник Максим 23.11.2002 МОН ДЮСШ, м.Носівка 1.29.4 Б/р 1 Бочок В.А.
13 Грищенко Владислав 2002 У КДЮСШ 1.30.4 Б/р Мельник О.М.
14 Ніколаенко Кирило 26.01.2001 У Атлет 1.32.3 Б/р Вятіорець С.Є., Середа С.С.
15 Пономаренко Андрій 24.01.2002 МОН КДЮСШ №1 1.35.0 Б/р Єремейчук Л.П.
16 Лисенко Олег 04.05.2002 МОН КДЮСШ №1 1.36.3 Б/р Лисенко К.В.
17 Попружний Тарас 31.08.2002 У Атлет 1.37.1 Б/р Вятіорець С.Є., Середа С.С.
18 Ходяков Ярослав 01.01.2001 У Атлет 1.37.2 Б/р Шульга О.П.
19 Василенко Дмитро 29.09.2001 У Атлет 1.39.6 Б/р Корецька С.М.
20 Писанка Кирило 12.05.2002 У Атлет 1.55.2 Б/р Корецька С.М.
Ахременко Станіслав 2001 У Атлет DNS Шульга О.П.
Пугач Руслан 26.01.2001 У Атлет DNS Вятіорець С.Є., Середа С.С.
Москалець Павло 07.11.2002 У Атлет DNS Корецька С.М.
ЛісонникВладислав 30.05.2001 У Атлет DNS Вятіорець С.Є., Середа С.С.
Сова Дмитро 22.09.2002 МОН КДЮСШ-2 DNS Хорт Т.М.
Андрєєв Олексій 09.08.2002 МОН КДЮСШ №1 DNS Беркут Н.П.
Руденко Микита 03.05.2001 C ОКДЮСШ DNS Луценко В.В.
Дівчата 2001-2002 рр.н., 500м
1 Сіренко Карина 06.02.2001 МОН ДЮСШ, м.Носівка 1.31.7 ІІ 24 Папіна О.П.
2 Грек Анна 2001 У КДЮСШ 1.34.0 ІІ 21 Мельник О.М.
3 Шеверова Вікторія 29.07.2001 У Атлет 1.34.5 ІІ 18 Вятіорець С.Є., Середа С.С., Карпенко О.М.
4 Грабовська Анастасія 20.06.2002 МОН ДЮСШ, м.Носівка 1.35.5 ІІ 15 Папіна О.П.
5 Суспіна Анастасія 17.07.2001 У Атлет 1.38.3 ІІ 13 Вятіорець С.Є., Середа С.С.
6 Маркова Анна 12.10.2002 У КДЮСШ 1.41.7 ІІІ 11 Кривоус Н.В.
7 Мірошниченко Діана 12.03.2001 МОН КДЮСШ №1 1.44.2 ІІІ 9 Овчаренко І.М.
8 Вінніченко Анастасія 06.01.2002 МОН КДЮСШ №1 1.46.7 ІІІ 7 Антонова В.Г.
9 Одуло Анна 2001 У КДЮСШ 1.47.6 ІІІ 5 Мельник О.М.
10 Михайленко Ольга 15.03.2001 МОН КДЮСШ №1 1.49.1 ІІІ 3 Лисенко К.В.
11 Краснюк Крістіна 10.04.2002 У Атлет 1.50.0 ІІІ 2 Шульга О.П.
12 Ребенок Катерина 2002 У КДЮСШ 1.50.4 І юн 1 Мельник О.М.
13 Лебідь Дарья 12.02.2001 С КДЮСШ-2 1.51.4 І юн Філіпови
14 Краснова Олена 21.10.2002 МОН КДЮСШ №1 1.55.1 І юн Лисенко К.В.
15 Московченко Тетяна 25.01.2001 МОН КДЮСШ №1 1.59.0 І юн Овчаренко І.М.
Коленько Ірина 17.05.2001 У Атлет DNS Вятіорець С.Є., Середа С.С.
Ярига Вікторія 09.02.2001 У Атлет DNS Вятіорець С.Є., Середа С.С.
Тімченко Дарина 06.04.2002 У Атлет DNS Корецька С.М.
Руса Ірина 11.01.2002 У Атлет DNS Шульга О.П.
Юнаки 2003 р.н. та молодші
1 Тарасенко Віталій 04.12.2004 С ОКДЮСШ 49.5 Б/р 24 Луценко В.В.
2 Сироватко Максим 01.02.2003 МОН КДЮСШ-2 49.9 Б/р 21 Шевчук О.Л.
3 Писарев Михайло 2003 С КДЮСШ-2 50.0 Б/р 18 Філіпови
4 Касян Богдан 01.01.2004 МОН ДЮСШ, м.Носівка 51.5 Б/р 15 Бочок В.А.
5 Бистревський Ігор 17.01.2003 У Атлет 52.0 Б/р 13 Вятіорець С.Є., Середа С.С.
6 Сторожок Максим 06.02.2003 У Атлет 52.6 Б/р 11 Корецька С.М.
7 Козак Марк 11.04.2003 У Атлет 53.2 Б/р 9 Корецька С.М.
8 Музика Микола 17.03.2003 МОН КДЮСШ №1 54.3 Б/р 7 Беркут Н.П.
9 Ніколаєв Владислав 07.08.2003 МОН КДЮСШ №1 54.9 Б/р 5 Антонова В.Г.
10 Колот Олег 04.02.2003 У Атлет 55.0 Б/р 3 Корецька С.М.
11 Тимошин Микита 17.01.2003 У Атлет 55.8 Б/р 2 Корецька С.М.
12 Бабушкін Олександр 2005 У КДЮСШ 56.2 Б/р 1 Кривоус Н.В.
13 Зайченко Данило 26.11.2003 МОН КДЮСШ №1 56.5 Б/р Антонова В.Г.
14 Савоник Олександр 2003 У КДЮСШ 56.9 Б/р Мельник О.М.
15 Петренко Руслан 11.08.2005 МОН КДЮСШ №1 57.5 Б/р Беркут Н.П.
16 Романько Ілля 05.02.2003 У Атлет 58.9 Б/р Корецька С.М.
17 Самойленко Владислав 26.01.2003 У Атлет 59.1 Б/р Корецька С.М.
18 Федорко Вадим 03.06.2006 МОН КДЮСШ №1 59.3 Б/р Беркут Н.П.
19 Сядуро Микола 31.08.2005 МОН КДЮСШ №1 59.3 Б/р Лисенко К.В.
20 Гук Віталій 24.03.2005 У Атлет 59.4 Б/р Корецька С.М.
21 Соболь Нікіта 2006 У КДЮСШ 59.6 Б/р Мельник О.М.
22 Бутенко Олег 27.02.2003 МОН КДЮСШ №1 1.00.3 Б/р Антонова В.Г.
23 Коломієць Єгор 24.03.2003 У Атлет 1.00.7 Б/р Вятіорець С.Є., Середа С.С.
24 Скороход Іван 2005 МОН КДЮСШ №1 1.00.9 Б/р Антонова В.Г.
25 Рябінін Дмитро 21.10.2004 С КДЮСШ-2 1.00.9 Б/р Філіпови
26 Макаренко Сергій 21.04.2003 У Атлет 1.01.1 Б/р Корецька С.М.
27 Силенко Сергій 02.07.2004 У Атлет 1.01.2 Б/р Вятіорець С.Є., Середа С.С.
28 Полевик Артем 2005 У КДЮСШ 1.01.3 Б/р Кривоус Н.В.
29 Казанін Матвій 10.05.2007 МОН КДЮСШ №1 1.01.4 Б/р Беркут Н.П.
30 Чалюк Максим 25.11.2003 У Атлет 1.01.5 Б/р Вятіорець С.Є., Середа С.С., Корецька С.М.
31 Брикін Вадим 11.02.2004 МОН КДЮСШ №1 1.01.6 Б/р Беркут Н.П.
32 Мироненко Денис 2006 У КДЮСШ 1.01.6 Б/р Мельник О.М.
33 Кулик Роман 16.02.2008 У Атлет 1.02.0 Б/р Корецька С.М.
34 Комаров Микола 19.05.2004 МОН КДЮСШ №1 1.02.2 Б/р Беркут Н.П.
35 Галушка Богдан 06.03.2006 МОН КДЮСШ №1 1.02.3 Б/р Антонова В.Г.
36 Абакуменко Микита 01.08.2006 У Атлет 1.02.3 Б/р Вятіорець С.Є., Середа С.С.
37 Барковський Артем 2005 У КДЮСШ 1.02.9 Б/р Плотіцини
38 Мухін Марк 30.06.2006 МОН КДЮСШ №1 1.02.9 Б/р Антонова В.Г.
39 Петраков Анатолій 03.07.2005 МОН КДЮСШ №1 1.03.0 Б/р Антонова В.Г.
40 Гудков Кирило 04.04.2004 МОН КДЮСШ №1 1.03.3 Б/р Єремейчук Л.П.
41 Мазур Ярослав 30.07.2007 МОН КДЮСШ №1 1.03.6 Б/р Лисенко К.В.
42 Манойленко Дмитро 18.03.2004 МОН КДЮСШ №1 1.03.7 Б/р Антонова В.Г.
43-44 Тополь Матвій 22.04.2006 МОН КДЮСШ №1 1.04.1 Б/р Антонова В.Г.
43-44 Радіонов Олег 07.07.2007 У Атлет 1.04.1 Б/р Корецька С.М.
45 Триголосов Денис 2005 У КДЮСШ 1.04.7 Б/р Мельник О.М.
46 Биховець Ігор 09.10.2003 МОН КДЮСШ №1 1.04.8 Б/р Антонова В.Г.
47 Гончаренко Володимир 22.07.2004 МОН КДЮСШ №1 1.05.1 Б/р Беркут Н.П.
48 Давиденко Максим 10.09.2004 МОН КДЮСШ №1 1.05.5 Б/р Антонова В.Г.
49 Корнієнко Владислав 03.09.2005 У Атлет 1.05.7 Б/р Корецька С.М.
50 Кубишкін Денис 07.02.2003 МОН КДЮСШ №1 1.07.4 Б/р Беркут Н.П.
51 Петренко Дмитро 06.01.2005 С КДЮСШ-2 1.07.5 Б/р Філіпови
52 Ольховик Єгор 22.07.2004 МОН КДЮСШ №1 1.01.6 Б/р Лисенко К.В.
53 Белюба Артем 2005 У КДЮСШ 1.11.9 Б/р Мельник О.М.
54 Летошко Олександр 10.03.2008 МОН КДЮСШ №1 1.15.7 Б/р Лисенко К.В.
Тищенко Олександр 07.07.2009 У Атлет DNS Корецька С.М.
Герус Кирило 14.11.2004 С ОКДЮСШ DNS Луценко В.В.
Малюга Дмитро 2005 У КДЮСШ DNS Мельник О.М.
Гавриленко Максим 12.06.2003 МОН КДЮСШ-2 DNS Шевчук О.Л.
Саволій Денис 2003 МОН КДЮСШ-2 DNS Хорт Т.М.
Чухрай Ігор 2004 У КДЮСШ DNS Кривоус Н.В.
Дівчата 2003 р.н. та молодші
1 Копитько Анастасія 16.12.2004 У Атлет 53.3 Б/р 24 Вятіорець С.Є., Середа С.С., Корецька С.М.
2 Буряк Лілія 11.03.2003 У Атлет 53.4 Б/р 21 Шульга О.П.
3 Байдак Юлія 2003 У КДЮСШ 55.3 Б/р 18 Мельник О.М.
4 Дворніченко Яна 20.07.2003 У Атлет 55.8 Б/р 15 Шульга О.П.
5 Кононець Анастасія 14.01.2004 МОН ДЮСШ, м.Носівка 57.3 Б/р 13 Шиша Н.О.
6 Чугай Єлізавета 31.10.2003 У Атлет 57.7 Б/р 11 Шульга О.П.
7 Ковтун Дарья 19.05.2003 У Атлет 58.1 Б/р 9 Шульга О.П.
8 Ващенко Дарина 03.07.2003 МОН КДЮСШ №1 58.9 Б/р 7 Беркут Н.П.
9 Ткаченко Анна 2007 У КДЮСШ 58.9 Б/р 5 Кривоус Н.В.
10 Лугіна Вікторія 2005 У КДЮСШ 1.00.0 Б/р 3 Лагункова  Н.М.
11 Протченко Дарья 25.11.2004 МОН КДЮСШ №1 1.00.3 Б/р 2 Лисенко К.В.
12 Мозгова Ангеліна 10.02.2006 У Атлет 1.01.0 Б/р 1 Корецька С.М.
13 Бишек Ксенія 2005 МОН КДЮСШ №1 1.01.3 Б/р Антонова В.Г.
14 Красножон Софія 13.10.2004 У Атлет 1.01.4 Б/р Вятіорець С.Є., Середа С.С.
15 Бондар Ангеліна 14.07.2003 МОН КДЮСШ №1 1.01.5 Б/р Беркут Н.П.
16 Дудко Наталія 09.01.2008 1.01.8 Б/р Дудко Т.М.
17 Лебедь Олена 2005 У КДЮСШ 1.02.0 Б/р Кривоус Н.В.
18 Басанець Христина 2003 У КДЮСШ 1.02.1 Б/р Мельник О.М.
19 Мельник Анастасія 2006 У КДЮСШ 1.02.4 Б/р Мельник О.М.
20 Тарасенко Марія 11.04.2004 МОН ДЮСШ, м.Носівка 1.02.6 Б/р Бочок В.А.
21 Жданова Валерія 2005 МОН КДЮСШ №1 1.03.6 Б/р Красільник Т.С.
22 Дмитренко Аліна 2006 У КДЮСШ 1.03.7 Б/р Кривоус Н.В.
23 Соловйова Дарья 21.11.2004 У Атлет 1.04.0 Б/р Шульга О.П.
24 Ішутко Анна 2004 У КДЮСШ 1.04.1 Б/р Лагункова Н.М.
25 Дзюба Марія 03.07.2005 МОН КДЮСШ №1 1.04.8 Б/р Антонова В.Г.
26 Замашкіна Карина 21.03.2003 МОН КДЮСШ №1 1.05.3 Б/р Беркут Н.П.
27 Буряк Дарья 2003 У КДЮСШ 1.05.3 Б/р Кривоус Н.В.
28 Радіонова Вікторія 13.06.2005 У КДЮСШ 1.05.7 Б/р Кривоус Н.В.
29 Крупка Анна 20.09.2003 У Атлет 1.06.0 Б/р Шульга О.П.
30 Коваленко Діана 2006 У КДЮСШ 1.06.6 Б/р Мельник О.М.
31 Шейна Юлія 2005 У КДЮСШ 1.07.0 Б/р Мельник О.М.
32 Брезгун Ольга 14.06.2003 У Атлет 1.07.5 Б/р Корецька С.М.
33 Максименко Вероніка 10.12.2006 МОН КДЮСШ №1 1.10.9 Б/р Антонова В.Г.
34 Дяченко Олександра 12.07.2007 МОН КДЮСШ №1 1.11.0 Б/р Антонова В.Г.
35 Тищенко Карина 06.04.2006 У Атлет 1.13.0 Б/р Корецька С.М.
36 Саприкіна Аліса 07.09.2007 У Атлет 1.14.4 Б/р Вятіорець С.Є., Середа С.С.
37 Середа Софія 22.07.2007 У Атлет 1.17.2 Б/р Вятіорець С.Є., Середа С.С.
38 Моруга Анна 2005 МОН КДЮСШ №1 1.17.3 Б/р Антонова В.Г.
39 Шкурко Катерина 01.03.2007 МОН КДЮСШ №1 1.19.0 Б/р Антонова В.Г.

 

Секретар            ___________________Філіпова В.І.

Головний суддя ___________________Масюк А.М

 

Один комментарий

  1. RUN:

    По забегу на 300м у девочек. Т.к. при ручном хронометраже есть погрешность,то сильнейших надо ставить в один забег. По моему секундомеру у Буряк Л.-53,38,а у Копытько А.-53,47.Аналогично разница между 3-м и 4-м местами 0,5 с.,что также находится в пределах ошибки ручного хронометража. Если бы эти девочки оказались в одном забеге,то неизвестно как всё закончилось.

Оставить комментарий