Відкритий Чемпіонат області з легкої атлетики

     серед  юнаків та дівчат 1996-97,1998-99 р.н.

Официальные протоколы (скачать)    

            19 травня 2013 рік                                                             м. Славутич, л/а стадіон.

 

Особисті результати

 

Біг на 100м, юнаки 1996-97 р.н.

Місце

Номер

Спортсмен

Команда

Дата народження

Результат

Розряд

очки

Тренери

1 13 Гавриленко Єгор Чернігів, КДЮСШ «У» 1996 11.6Ф-11.6 ІІІ 18 Бр. Плотіциних
2 18 Рудік Денис  Ніжин,ДЮСШ МОН 20.10.1996 11.6Ф-11.7 ІІІ 16. Кремез О.М., Кремез М.П.
3 2228 Лузан Дмитро Чернігів, КДЮСШ -2 «С» 16.10.1996 11.9Ф-11.9 ІІІ 15 Бр.Філіпових
4 99 Савенко Олександр Ніжинський р-нДЮСШ  «К» 1996 12.0Ф-12.0 ІІІ 13 Хоменко Д.О.
5 973 Сташук Ярослав Козелецький р-н, ДЮСШ МОН 09.12.1996 12.0Ф-12.2 ІІІ 12 Шарак О.В.
6 143 Сила Ярослав Чернігів, ДЮСШ«Атлет» «У» 19.05.1997 12.1Ф-12.4 І-юн 11 Вятіорець С.Є.Середа С.С.
7 39 Бреус Артем Менський р-н, ДЮСШ МОН 04.09.1997 12.2 І-юн 10 Терпицька І.Л.
8 720 Крищенко Максим Козелецький р-н, ДЮСШ МОН 22.07.1996 12.2 І- юн 9 Шарак О.В.
9 10 Дементов Богдан Чернігів, КДЮСШ «У» 1997 12.6 ІІ-юн Ос. Бр. Плотіциних
10 974 Бунін Олександр Чернігів, ОКДЮСШ «С» 18.05.1997 12.6 ІІ-юн Ос. Луценко В.В.
11 969 Ольховик Юрій Чернігів, ОКДЮСШ «С» 04.09.1997 13.0 ІІ- юн Ос. Масюк А.М.
12 989 Іванченко Максим Чернігів, ОКДЮСШ «С»  1997 13.0 ІІ- юн Ос. Масюк А.М.
13 398 Куценко Микола Щорський р-н,ДЮСШ «К» 30.10.1997 13.5 ІІІ-юн 8 Бережной В.Д.
14 482 Баглай Роман Щорський р-н, ДЮСШ МОН 13.04.1997 13.9 ІІІ-юн 7 Лахадинов Є.О.

Біг на 100м, юнаки 1998-99 р.н.

Місце

Номер

Спортсмен

Команда

Дата народження

Результат

Розряд

очки

Тренери

1 9 Кононець Максим Ніжинський р-нДЮСШ  «К» 1998 12.1Ф-12.0 ІІІ 18 Хоменко Д.О.
2 485 Печериця Олег Щорський р-н, ДЮСШ МОН 25.07.1998 12.2Ф – 12.3 І-юн 16 Лахадинов Є.О.
3 468 Чатов Олександр Щорський р-н, ДЮСШ МОН 06.01.1998 12.4Ф – 12.5 І-юн 15 Лахадинов Є.О.
4 366 Семенов Андрій Прилуцький р-н, ДЮСШ МОН 22.03.1998 12.7Ф – 12.6  ІI юн 13 Куц А.С.
5 18 Ковалевський Кирило  Ніжин,ДЮСШ МОН 04.09.1999 12.7Ф-12.9 ІI юн 12 Кремез О.М., Кремез М.П.
6 91 Гречуха Олексій Менський р-н, ДЮСШ МОН 08.08.1998 12.8Ф – 13.0 ІI юн 11 Терпицька І.Л.
7 803 Сочівець Олександр Чернігів, КДЮСШ -2 «С» 24.01.1998 12.8 ІI юн Ос Дудко Т.А.
8 76 Приходько Юрій Чернігів, КДЮСШ «У» 05.09.1999 13.2 ІІІ юн Ос Лагункова Н.М.
9 714 Кущ Віктор Козелецький р-н, МОН 30.08.1998 13.2 ІІІ юн 10 Шарак О.В.
10 85 Голуб Дмитро Чернігів, КДЮСШ «У» 06.11.1999 13.3 ІІІ юн Ос Лагункова Н.М.
11 961 Кулик Дмитро Чернігів, ДЮСШ«Атлет» «У» 26.01.2001 13.8 ІІІ юн Ос Корецька С.М.
12 2 Рудник Денис Чернігів, ДЮСШ«Атлет» «У» 19.06.2001 14.0 ІІІ юн Ос Шульга О.П.
13 486 Єрмоленко Артем Щорський р-н,ДЮСШ МОН 05.12.1998 14.2 б/р Ос Медведєва Н.Н
14 9 Землинський Богдан Чернігів, ДЮСШ«Атлет» «У» 18.10.2000 14.3 б/р Ос Шульга О.П.
15 392 Плюта Ілля Щорський р-н,ДЮСШ «К» 20.07.1998 14.3 б/р Ос Бережной В.Д.
16 68 Станкевич Денис Чернігів, КДЮСШ «У» 02.04.1999 14.7 б/р Ос Лагункова Н.М.
17 462 Федченко Юрій Щорський р-н, ДЮСШ МОН 22.02.1998 15.4 б/р 9 Лахадинов Є.О.

Біг на 100м, чоловіки

Місце

Номер

Спортсмен

Команда

Дата народження

Результат

Розряд

очки

Тренери

1 2226 Луценко Іван Чернігів, ОКДЮСШ «С» 07.03.1987 11.2 ІІ п/к Луценко В.В, Святенко В.І.
2 445 Кравець Максим Чернігів, ОКДЮСШ «С» 08.04.1984 11.2 ІІ п/к Луценко В.В,
3 962 Дворніков Андрій Чернігів, ДЮСШ«Атлет» «У» 06.01.1995 11.4 ІІ п/к Вятіорець С.Є.Середа С.С.
4 987 Пустовгар Олександр Чернігів, ДЮСШ«Атлет» «У» 17.05.1994 11.7 ІІI п/к Вятіорець С.Є.Середа С.С.
5 974 Приходько Дмитро Чернігів, ОКДЮСШ «С» 1994 11.8 ІІI п/к Луценко В.В,
6 965 Цокота Влад Чернігів, ДЮСШ«Атлет» «У» 08.07.1995 12.0 ІІI п/к Вятіорець С.Є.Середа С.С.
7 791 Позняк Василь Чернігів, КДЮСШ «У» 1995 12.5 б/р п/к Бр. Плотіциних

Біг на 200м, юнаки 1996-97 р.н.

Місце

Номер

Спортсмен

Команда

Дата народження

Результат

Розряд

очки

Тренери

1 13 Гавриленко Єгор Чернігів, КДЮСШ «У» 1996 23.3 ІІ 18 Бр. Плотіциних
2 2034 Мартиненко Олексій Козелецький р-н, ДЮСШ МОН 30.01.1997 24.0 ІІІ 16 Шарак О.В.
3 2228 Лузан Дмитро Чернігів, КДЮСШ -2 «С» 16.10.1996 24.1 ІІІ Ос Бр.Філіпових
4 18 Рудік Денис  Ніжин,ДЮСШ МОН 20.10.1996 24.3 ІІІ 15 Кремез О.М., Кремез М.П.
5 123 Тараско Павло Чернігів, ОКДЮСШ «С» 29.01.1997 24.4 ІІІ Ос Луценко В.В
6 99 Савенко Олександр Ніжинський р-нДЮСШ  «К» 1996 24.6 ІІІ 13 Хоменко Д.О.
7 2224 Кравченко Богдан Чернігів, КДЮСШ -2 «С» 28.04.1997 25.8 І-юн Ос Бр.Філіпових
8 483 Сахута Павло Щорський р-н,ДЮСШ МОН 06.04.1996 29.0 б/р 12 Медведєва Н.Н
9 2226 Луценко Іван Чернігів, ОКДЮСШ «С» 07.03.1987 22.5 І п/к Луценко В.В, Святенко В.І.
10 962 Дворніков Андрій Чернігів, ДЮСШ«Атлет» «У» 06.01.1995 23.0 ІІ п/к Вятіорець С.Є.Середа С.С.
11 445 Кравець Максим Чернігів, ОКДЮСШ «С» 08.04.1984 23.2 ІІ п/к Луценко В.В,
12 987 Пустовгар Олександр Чернігів, ДЮСШ«Атлет» «У» 17.05.1994 24.3 ІІI п/к Вятіорець С.Є.Середа С.С.
13 974 Приходько Дмитро Чернігів, ОКДЮСШ «С» 1994 24.7 ІІI п/к Луценко В.В,
14 965 Цокота Влад Чернігів, ДЮСШ«Атлет» «У» 08.07.1995 24.8 ІІI п/к Вятіорець С.Є.Середа С.С.

 

Біг на 200м, юнаки 1998-99 р.н.

Місце

Номер

Спортсмен

Команда

Дата народження

Результат

Розряд

очки

Тренери

1 9 Кононець Максим Ніжинський р-нДЮСШ  «К» 1998 24.9 ІІІ 18 Хоменко Д.О.
2 13 Шаріко Дмитро Чернігів, КДЮСШ-1, МОН 22.07.1999 25.5 ІІІ 16 Кривоус Н.В.
3 485 Печериця Олег Щорський р-н, ДЮСШ МОН 25.07.1998 25.6 І-юн 15 Лахадинов Є.О.
4 468 Чатов Олександр Щорський р-н, ДЮСШ МОН 06.01.1998 25.7 І-юн 13 Лахадинов Є.О.
5 88 Батуренко Максим Коропський р-н,ДЮСШ «К» 1998 26.5 І юн 12 Лучко В.Л.
6 714 Кущ Віктор Козелецький р-н, ДЮСШ МОН 30.08.1998 26.6 ІІ юн 11 Шарак О.В.
7 76 Приходько Юрій Чернігів, КДЮСШ «У» 05.09.1999 27.0 ІІ юн Ос Лагункова Н.М.
8 489 Сеєнтябрьов Дмитро Щорський р-н,ДЮСШ МОН 05.12.1998 27.5 ІІ юн 10 Медведєва Н.Н
9 85 Голуб Дмитро Чернігів, КДЮСШ «У» 06.11.1999 27.9 ІІІ юн Ос Лагункова Н.М.
10 392 Плюта Ілля Щорський р-н,ДЮСШ «К» 20.07.1998 29.1 б/р Ос Бережной В.Д.
11 486 Єрмоленко Артем Щорський р-н,ДЮСШ МОН 05.12.1998 29.5 б/р Ос Медведєва Н.Н

Біг на 400м, юнаки 1996-97 р.н.

Місце

Номер

Спортсмен

Команда

Дата народження

Результат

Розряд

очки

Тренери

1 2225 Гарига Максим Чернігів, КДЮСШ -2 «С» 06.10.1996 52.7 ІІ 18 Бр.Філіпових
2 2034 Мартиненко Олексій Козелецький р-н, ДЮСШ МОН 30.01.1997 53.2 ІІ 16 Шарак О.В.
3 123 Тараско Павло Чернігів, ОКДЮСШ «С» 29.01.1997 54.4 ІІІ Ос Луценко В.В
4 10 В’ялець Денис Чернігів, КДЮСШ-1,МОН 12.01.1997 57.8 І юн Ос Антонова В.Г.
5 143 Сила Ярослав Чернігів, ДЮСШ«Атлет» «У» 19.05.1997 58.6 І-юн Ос Вятіорець С.Є.Середа С.С.
6 482 Баглай Роман Щорський р-н, ДЮСШ МОН 13.04.1997 1.09.6 б/р 15 Лахадинов Є.О.
7 962 Дворніков Андрій Чернігів, ДЮСШ«Атлет» «У» 06.01.1995 50.4 І п/к Вятіорець С.Є.Середа С.С.
8 15 Суклітов Іван Чернігів, КДЮСШ «У» 23.08.1995 52.0 ІІ п/к Лагункова Н.М.Клюєв А.О.
9 150 Гончаров Сергій Чернігів, КДЮСШ «У» 1992 53.9 ІІІ п/к Кузьомко Л.М.
10 965 Цокота Влад Чернігів, ДЮСШ«Атлет» «У» 08.07.1995 54.9 ІІI п/к Вятіорець С.Є.Середа С.С.
11 961 Дубовик Віктор Чернігів, КДЮСШ -2 «С» 25.09.1995 55.6 ІІI п/к Дудко Т.А.

Біг на 400м, юнаки 1998-99 р.н.

Місце

Номер

Спортсмен

Команда

Дата народження

Результат

Розряд

очки

Тренери

1 209 Мироненко Констянтин Чернігів, КДЮСШ-1, МОН 26.09.1998 54.4 ІІІ 18 Красільник Т.С.
2 213 Галушко Максим Чернігів, КДЮСШ-1, МОН 26.06.1999 58.4 І юн 16. Хорт Т.М.
3 489 Сеєнтябрьов Дмитро Щорський р-н,ДЮСШ МОН 05.12.1998 1.03.4 ІІІ юн 15 Медведєва Н.Н
4 975 Шафіров Дмитро Чернігів, ОКДЮСШ «С» 07.09.2000 1.03.6 ІІІ юн 13 Масюк А.М.
5 974 Лутченко Микита Чернігів, ОКДЮСШ «С» 17.09.98 1.03.9 ІІІ юн Ос Луценко В.В
6 9 Землинський Богдан Чернігів, ДЮСШ«Атлет» «У» 18.10.2000 1.10.8 б/р Ос Шульга О.П.
7 983 Слісаренко Максим Чернігів, ОКДЮСШ «С» 16.04.2000 1.11.6 б/р Ос. Масюк А.М.
8 462 Федченко Юрій Щорський р-н, ДЮСШ МОН 22.02.1998 1.13.7 б/р 12 Лахадинов Є.О.
9 990 Онищенко Роман Чернігів, ОКДЮСШ «С» 1998 1.16.0 б/р Ос. Масюк А.М.

Біг на 800м, юнаки 1996-97 р.н.

Місце

Номер

Спортсмен

Команда

Дата народження

Результат

Розряд

очки

Тренери

1 72 Пилипчук Борис Ніжинський р-нДЮСШ  «К» 1997 2.15.7 ІІІ 18 Хоменко Д.О.
2 130 Білоногов Олександр Ріпкінський р-нДЮСШ «Колос» 21.07.1997 2.19.8 ІІІ 16 Дубоносова Н.М.
3 586 Єрофєєв Андрій Ніжинський р-нДЮСШ  «К» 1996 2.22.1 І юн 15 Хоменко Д.О.

Біг на 800м, юнаки 1998-1999 р.н.

Місце

Номер

Спортсмен

Команда

Дата народження

Результат

Розряд

очки

Тренери

1 369 Івахненко Артем Прилуцький р-н, ДЮСШ МОН 18.04.1998 2.17.9 ІІІ 18 Куц А.С.
2 712 Пражник Олександр Козелецький р-н, ДЮСШ МОН 26.11.1998 2.19.1 ІІІ 16 Шарак О.В.
3 121 Науменко Олександр Н-Сіверський р-н 20.11.2000 2.41.3 ІІІ юн 15 Клименко В.В.
4 170 Кириленко Іван Чернігів, КДЮСШ -2 «С» 28.02.2000 2.50.0 ІІІ юн 13 Бр.Філіпових
5 151 Купрієнко Артем Чернігів, КДЮСШ -2 «С» 30.07.1999 3.18.3 б/р Ос Бр.Філіпових

Біг на 1500м, юнаки 1996-97 р.н.

Місце

Номер

Спортсмен

Команда

Дата народження

Результат

Розряд

очки

Тренери

1 2236 Дьогтяр Олександр Прилуцький р-н, ДЮСШ «Спартак» 12.01.1996 4.26.7 ІІІ 18 Марченко М.Г.Демешко С.В.
2 94 Пацюк Андрій Чернігів, КДЮСШ -2 «С» 15.07.96 4.46.7 ІІI Ос Дудко Т.А.
3 158 Бурда Антон Н-Сіверський р-н 1996 4.53.7 І юн 16 Клименко В.В.
4 178 Рябчук Віталій Н-Сіверський р-н 17.10.1997 5.08.4 ІІ юн 15 Клименко В.В.
5 398 Куценко Микола Щорський р-н,ДЮСШ «К» 30.10.1997 5.12.9 ІІ юн 12 Бережной В.Д.
6 482 Лінейко Андрій Ніжинський р-нДЮСШ  «К» 1997 5.14.6 ІІ юн 11 Хоменко Д.О.
7 151 Веремій Павло Чернігів, КДЮСШ -2 «С» 30.07.1999 DNS Ос Бр.Філіпових
8 395 Бабак Євгеній Щорський р-н,ДЮСШ «К» 04.05.199504.09.1994 ?????????? 4.30.7 ІІІ п/к Бережной В.Д.

Біг на 1500м, юнаки 1998-99 р.н.

Місце

Номер

Спортсмен

Команда

Дата народження

Результат

Розряд

очки

Тренери

1 90 Макотра Денис Н-Сіверський р-н 22.10.1999 4.58.1 І юн 18 Клименко В.В.
2 359 Рацин Владислав Прилуцький р-н, ДЮСШ МОН 02.01.1999 5.09.6 II юн 16 Кравченко Т.М.
2 55 Савицький Вадим Н-Сіверський р-н 17.11.1999 5.11.4 II юн 15 Клименко В.В.

Біг на 3000м, юнаки 1996-97 р.н.

Місце

Номер

Спортсмен

Команда

Дата народження

Результат

Розряд

очки

Тренери

1 384 Корогод Дмитро Чернігів, КДЮСШ-1, МОН 30.07.1996 10.02.3 ІІІ 18 Хорт Т.М.
2 158 Бурда Антон Н-Сіверський р-н 12.12.1996 10.03.0 ІІІ 16 Клименко В.В.
3 396 Сахута Павло Щорський р-н,ДЮСШ МОН 06.04.1996 10.14.0 ІІІ 15 Медведєва Н.Н

 

Стрибки у довжину, юнаки 1996-97 р.н.

Місце

Номер

Спортсмен

Команда

Дата народження

Результат

Розряд

очки

Тренери

1 72 Пилипчук Борис Ніжинський р-нДЮСШ  «К» 1997 5.76 І юн 18 Хоменко Д.О.
2 973 Сташук Ярослав Козелецький р-н, ДЮСШ МОН 09.12.1996 5.69 І юн 16 Шарак О.В.
3 696 Кочін Олег Козелецький р-н, ДЮСШ МОН 08.11.97 5.65 І юн 15 Шарак О.В.
4 2224 Кравченко Богдан Чернігів, КДЮСШ -2 «С» 28.04.1997 5.42 І-юн 13 Бр.Філіпових
5 989 Іванченко Максим Чернігів, ОКДЮСШ  «С» 1997 DNS Ос Масюк А.М.

Стрибки у довжину, юнаки 1998-99 р.н.

Місце

Номер

Спортсмен

Команда

Дата народження

Результат

Розряд

очки

Тренери

1 9 Кононець Максим Ніжинський р-нДЮСШ  «К» 1998 5.86 ІІІ Ос Хоменко Д.О.
2 366 Семенов Андрій Прилуцький р-н, ДЮСШ МОН 22.03.1998 5.52 І юн 18 Куц А.С.
3 803 Сочівець Олександр Чернігів, КДЮСШ -2 «С» 24.01.1998 5.16 ІI юн 16 Дудко Т.А.
4 8 Мордашко Ярослав Менський р-н,  ДЮСШ «К» 19.08.1999 5.12 ІІ юн. 15 Терпицька І.Л.
5 17 Котченко Олексій Менський р-н, ДЮСШ «К» 07.10.19971999 ??????? 5.00 ІІ юн. 13 Таратухіна Н.П.
6 572 Красільнік Ярослав Чернігів, КДЮСШ-1,МОН 09.10.1999 4.87 ІІ юн. 11 Красільнік Т.С.
7 33 Якименко Ігор Менський р-н, ДЮСШ «К» 16.02.2000 4.83 ІІ юн. 10 Таратухіна Н.П.
8 13 Шаріко Дмитро Чернігів, КДЮСШ-1, МОН 22.07.1999 4.76 ІІ юн Ос Кривоус Н.В.
9 76 Приходько Юрій Чернігів, КДЮСШ «У» 05.09.1999 4.75 ІІ юн Ос Лагункова Н.М.
10 961 Кулик Дмитро Чернігів, ДЮСШ«Атлет» «У» 26.01.2001 4.35 ІІІ юн Ос Корецька С.М.
11 2 Рудник Денис Чернігів, ДЮСШ«Атлет» «У» 19.06.2001 3.06 б/р Ос Шульга О.П.

Естафета 100+200+300+400, юнаки 1996-99 р.н.

Місце

Номер

Спортсмен

Команда

Дата народження

Результат

Розряд

очки

Тренери

1 209 Красільнік ЯрославШаріка ДмитроГалушка Максим

Мироненко Костянтин

Чернігів-1 2.14.2 б/р 18 Кривоус Н.В.Хорт Т.М.Антонова В.Г.

Красільнік Т.С.

2 2275 Гарига МаксимВялець ДенисСочивець Олексій

Кравченко Богдан

Чернігів – 2 2.14.6 б/р Ос Бр.ФіліповихАнтонова В.Г.Дудко Т.М.
3 2034 Сташук ЯрославКрищенко МаксимКочин Олег

Мартиненко Олексій

Козелецький р-нДЮСШ МОН 2.20.3 б/р 16 Шарак О.В.
4 356 Котченко ОлексійМордашко ЯрославБреус Артем

Гречуха Олексій

Менський р-н, ДЮСШ «Колос» 2.23.3 б/р 15 Таратухіна Н.П.
5 483 Печериця О.Чатов О.Сєнтябрьов Д.

Сахута В.

Щорський р-нДЮСШ МОН 2.26.1 б/р 13 Медведєва Н.Н
6 98 РябчукСавицькийМакотра

Бурда

Н-Сіверський р-н 2.36.2 б/р 12 Клименко В.В.
7 111 Ольховик ЮрійШафіров ДмитроІванченко Максим

Слісаренко Максим

ОКДЮСШ«Спартак» 2.40.5 б/р Ос Масюк А.М.
8 369 ІвахноСеменовГаула

Степаненко

Прилуцький р-нДЮСШ МОН DQ Куц А.С.

Біг на 100м, дівчата 1996-97 р.н.

Місце

Номер

Спортсмен

Команда

Дата народження

Результат

Розряд

очки

Тренери

1 23 Мазур Наталія Чернігів, КДЮСШ «У» 1996 12.6Ф-12.6 ІІ 18 Бр. Плотіциних
2 2237 Савченко Ірина ПрилукиКДЮСШ «С» 1996 13.0Ф-13.2 ІІ 16 Салівон А.П.Демешко С.А..
3 371 Ковтун Катерина Ніжинський р-нДЮСШ  «К» 1996 13.1Ф-13.3 ІІ 15 Хоменко Д.О.
4 2227 Карпенко Людмила Чернігів, ОКДЮСШ «С» 30.06.1997 13.2Ф-13.4 ІІ 13 Луценко В.В.Кривоус Н.В.
5 29 Журило Ольга Менський р-н, ДЮСШ МОН 20.02.1997 13.3Ф-13.8 ІІІ 12 Терпицька І.Л.
6 990 Слісаренко Катерина Чернігів, ДЮСШ«Атлет» «У» 28.11.1997 13.5Ф-14.2 ІІІ 11 Вятіорець С.Є.Середа С.С.
7 2242 Рудніцька Олександра ПрилукиКДЮСШ «С» 1996 13.7 ІІІ 10 Салівон А.П.Демешко С.А..
8 161 Грінченко Вероніка Чернігів, КДЮСШ -2 «С» 09.08.1997 14.0 ІІІ Ос. Бр.Філіпових
9 141 Фігура Каріна Коропський р-н,ДЮСШ «К» 1996 14.1 І юн 9 Лучко В.Л.
10 208 Атрощенко Валерія Чернігів, ОКДЮСШ «С» 03.02.1997 14.8 І юн Ос. Луценко В.В.
11 2226 Селюк Лаурита Чернігів, ОКДЮСШ «С» 31.08.1997 14.8 І юн Ос. Луценко В.В.
12 484 Захарченко Тетяна Щорський р-нДЮСШ МОН 23.07.1997 15.0 ІІ юн 8 Івлєв В.Ю.
13 464 Верховініна ОЛЬГА Щорський р-нДЮСШ МОН 1997 15.5 ІІ юн 7 Карпенко О.М.
14 990 Шульга Євгенія Чернігів, ДЮСШ«Атлет» «У» 13.09.1994 12.3 І п/к Вятіорець С.Є.

Біг на 100м, дівчата 1998-99 р.н.

Місце

Номер

Спортсмен

Команда

Дата народження

Результат

Розряд

очки

Тренери

1 595 Максименко Катерина Чернігів, КДЮСШ-1 МОН 22.11.1998 13.4Ф-13.1 ІІ 18 Кривоус Н.В.
2 95 Барило Марія Ніжинський р-нДЮСШ  «К» 1999 13.9Ф-13.7 ІІІ 16 Хоменко Д.О.
3 37 Шишигіна Діана ПрилукиДЮСШ МОН 1999 14.2Ф-14.0 ІІІ 15 Бобровська О.А.
4 360 Ручко Христина Чернігів, КДЮСШ-1 МОН 15.05.1999 14.4Ф-14.4  І юн 13 Кривоус Н.В.
5 516 Півень Ірина Чернігів, ДЮСШ«Атлет» «У» 31.08.2000 14.4Ф-14.5  І юн 11. Вятіорець С.Є.Середа С.С.
6 183 Мамедова Марія Чернігів, КДЮСШ «У» 29.10.1999 14.6 І юн Ос. Лагункова Н.М.
7 481 Бережна Олександра Щорський р-нДЮСШ МОН 29.07.1999 15.1 ІІ юн 10 Івлєв В.Ю.
8 397 Погоралко Анастасія Щорський р-н,ДЮСШ МОН 30.06.2001 15.2 ІІ юн 12 Бережной В.Д.
9 174 Дегтеренко Ірина Чернігів, КДЮСШ -2 «С» 27.04.1999 15.2 ІІ юн Ос. Бр.Філіпових
10 381 Бойко Анна Чернігів, КДЮСШ-1 МОН 19.03.1999 15.4 ІІ юн Ос Кривоус Н.В.
11 100 Лисенко Марія Чернігів, КДЮСШ «У» 17.03.2000 15.7 ІІІ юн Ос. Лагункова Н.М.
12 488 Бойко Ольга Щорський р-нДЮСШ МОН 24.06.1998 15.8 ІІІ юн 9 Івлєв В.Ю.

Біг на 200м, дівчата 1996-97 р.н.

Місце

Номер

Спортсмен

Команда

Дата народження

Результат

Розряд

очки

Тренери

1 15 Мазур Наталія Чернігів, КДЮСШ «У» 1996 26.5 ІІ 18 Бр. Плотіциних
2 371 Ковтун Катерина Ніжинський р-нДЮСШ  «К» 1996 27.3 ІІ 16 Хоменко Д.О.
3 2227 Карпенко Людмила Чернігів, ОКДЮСШ «С» 30.06.1997 27.5 ІІІ 15 Луценко В.В.Кривоус Н.В.
4 2242 Рудніцька Олександра ПрилукиКДЮСШ «С» 1996 28.3 ІІІ 13 Салівон А.П.Демешко С.А..
5 161 Грінченко Вероніка Чернігів, КДЮСШ -2 «С» 09.08.1997 29.4 І юн 12 Бр.Філіпових
6 464 Верховініна ОЛЬГА Щорський р-нДЮСШ МОН 1997 32.9 ІІІ юн 11 Карпенко О.М.
7 990 Шульга Євгенія Чернігів, ДЮСШ«Атлет» «У» 13.09.1994 26.1 І п/к Вятіорець С.Є.

Біг на 200м, дівчата 1998-99 р.н.

Місце

Номер

Спортсмен

Команда

Дата народження

Результат

Розряд

очки

Тренери

1 595 Максименко Катерина Чернігів, КДЮСШ-1 МОН 22.11.1998 27.8 ІІІ 18 Кривоус Н.В.
2 148 Редько Іванна Коропський р-н,ДЮСШ «К» 21.05.1999 28.3 ІІІ 16 Лучко В.Л.
3 95 Барило Марія Ніжинський р-нДЮСШ  «К» 1999 28.8 ІІІ 15 Хоменко Д.О.
4 37 Шишигіна Діана ПрилукиДЮСШ МОН 1999 29.3 І юн 13 Бобровська О.А.
5 360 Ручко Христина Чернігів, КДЮСШ-1 МОН 15.05.1999 29.6 І юн 12 Кривоус Н.В.
6 465 Ковальковська Анастасія Щорський р-н,ДЮСШ МОН 24.02.1999 29.7 І юн 11 Медведєва Н.Н.
7 5 Самойленко Марія ПрилукиДЮСШ МОН 1999 29.8 І юн 10 Бобровська О.А.
8 59 Роскот Анастасія Ніжин,ДЮСШ МОН 09.03.1999 29.8 І юн 9 Кремез О.М.Кремез М.П.
9 516 Півень Ірина Чернігів, ДЮСШ«Атлет» «У» 31.08.2000 29.9 І юн 8 Вятіорець С.Є.Середа С.С.
10 183 Мамедова Марія Чернігів, КДЮСШ «У» 29.10.1999 30.0 І юн Ос. Лагункова Н.М.
11 362 Чернікова Аліна ПрилукиДЮСШ МОН 2001 29.8 ІІ юн Ос. Бобровська О.А.
12 381 Бойко Анна Чернігів, КДЮСШ-1 МОН 19.03.1999 32.0 ІІ юн Ос Кривоус Н.В.

Біг на 400м, дівчата 1996-97 р.н.

Місце

Номер

Спортсмен

Команда

Дата народження

Результат

Розряд

очки

Тренери

1 472 Юрченко Каріна Чернігів, КДЮСШ-1 МОН 28.07.1997 1.04.2 ІІІ 18 Кривоус Н.В.
2 47 Литвиненко Віта Коропський р-н,ДЮСШ «К» 08.01.1997 1.07.3 І юн 16 Лучко В.Л.
3 368 Левченко Тетяна Прилуцький р-н, ДЮСШ МОН 30.04.1996 1.11.9 І юн 15 Кравченко Г.М.

Біг на 400м, дівчата 1998-99 р.н.

Місце

Номер

Спортсмен

Команда

Дата народження

Результат

Розряд

очки

Тренери

1 148 Редько Іванна Коропський р-н,ДЮСШ «К» 1999 1.03.3 ІІІ 18 Лучко В.Л.
2 465 Ковальковська Анастасія Щорський р-н,ДЮСШ МОН 24.02.1999 1.08.8 І юн 16 Медведєва Н.Н.
3 397 Погорелко Анастасія Щорський р-н,ДЮСШ МОН 30.06.2001 1.11.2 І юн 15 Бережной В.Д.
4 88 Мороз Анастасія Коропський р-н,ДЮСШ «К» 1999 1.12.0 І юн 13 Лучко В.Л.
5 975 Летошко Валерія Чернігів, ОКДЮСШ  «С» 20.06.2000 1.14.7 ІІ юн 12 Масюк А.М.

Біг на 800м, дівчата 1996-97 р.н.

Місце

Номер

Спортсмен

Команда

Дата народження

Результат

Розряд

очки

Тренери

1 76 Жмурко Анна Чернігів, КДЮСШ «У» 24.10.1996 2.20.0 І 18 Лагункова Н.М.
2 990 Слісаренко Катерина Чернігів, ДЮСШ«Атлет» «У» 28.11.1997 2.21.9 ІІ 16 Вятіорець С.Є.Середа С.С.
3 2242 Степенко Яна ПрилукиКДЮСШ «С» 1996 2.25.6 ІІ 15 Салівон А.П.Марченко М.С
5 172 Гаврилюк Діана Н-Сіверський р-н 29.03.1997 2.46.4 ІІІ 13 Клименко В.В.
6 68 Грищенко Марія Чернігів, КДЮСШ «У» 21.02.1997 2.48.5 ІІІ Ос Лагункова Н.М.
7 484 Захарченко Тетяна Щорський р-нДЮСШ МОН 23.07.1997 2.56.2 І юн 12 Івлєв В.Ю.

Біг на 800м, дівчата 1998-99 р.н.

Місце

Номер

Спортсмен

Команда

Дата народження

Результат

Розряд

очки

Тренери

1 82 Гавриш Аліна Ніжин,ДЮСШ МОН 19.01.1998 2.33.4 ІІІ 18 Кремез О.М.,Кремез М.П.
2 242 Дима Вікторія Ріпкінський р-нДЮСШ «Колос» 18.03.1998 2.38.8 ІІІ 16 Дубоносова Н.М.
3 3 Пурига Валентина Н-Сіверський р-н 19.01.2000 2.39.5 ІІІ 15 Клименко В.В.
4 40 Подлісецька Вікторія Коропський р-н,ДЮСШ «К» 1999 2.40.8 ІІІ 13 Лучко В.Л.
5 516 Єфіменко Анна Чернігів, ДЮСШ«Атлет» «У» 11.09.1998 2.57.3 І юн 12 Вятіорець С.Є.Середа С.С.
6 148 Клименко Каріна Н-Сіверський р-н 24.01.1998 3.07.6 ІІ юн 11 Клименко В.В.

Біг на 1500м, дівчата 1996-97 р.н.

Місце

Номер

Спортсмен

Команда

Дата народження

Результат

Розряд

очки

Тренери

1 351 Ващенко Марія Чернігів, КДЮСШ «У» 11.06.1996 5.07.5 ІІ 18 Лагункова Н.М.Клюєв А.О
2 15 Молько Наталія Чернігів, КДЮСШ -2 «С» 01.09.1997 5.54.7 І юн 16 Бр.Філіпових

Біг на 1500м, дівчата 1998-99 р.н.

Місце

Номер

Спортсмен

Команда

Дата народження

Результат

Розряд

очки

Тренери

1 160 Казіонова Ксенія Н-Сіверський р-н 23.05.2001 5.48.2 І юн 18 Клименко В.В.
2 169 Казіонова Вікторія Н-Сіверський р-н 23.05.2001 5.49.0 І юн 16 Клименко В.В.
3 414 Олійник Даяна Ріпкінський р-нДЮСШ «Колос» 14.07.2001 6.30.0 ІІ юн 15 Дубоносова Н.М.

Біг на 3000м, дівчата 1996-97 р.н.

Місце

Номер

Спортсмен

Команда

Дата народження

Результат

Розряд

очки

Тренери

1 351 Овсякова Тетяна Прилуцький р-н, ДЮСШ МОН 21.03.1998 13.25.1 ІІ юн 18 Куц А.С.

Біг на 3000м, дівчата 1998-99 р.н.

Місце

Номер

Спортсмен

Команда

Дата народження

Результат

Розряд

очки

Тренери

1 362 Овсякова Катерина Прилуцький р-н, ДЮСШ МОН 23.02.1998 13.48.5 ІІ юн 18 Куц А.С.

Стрибки у довжину, дівчата 1996-97 р.н.

Місце

Номер

Спортсмен

Команда

Дата народження

Результат

Розряд

очки

Тренери

1 15 Мазур Наталія Чернігів, КДЮСШ «У» 1996 5.12 ІІ Ос Бр. Плотіциних
2 165 Данилевська Наталія Чернігів, КДЮСШ -2 «С» 15.08.1996 4.63 ІІІ 18 Бр.Філіпових
3 29 Журило Ольга Менський р-н,  ДЮСШ «К» 20.02.1997 4.52 ІІІ 16 Терпицька І.Л.

Стрибки у довжину, дівчата 1998-99 р.н

Місце

Номер

Спортсмен

Команда

Дата народження

Результат

Розряд

очки

Тренери

1 5 Самойленко Марія ПрилукиДЮСШ МОН 1999 4.29 І юн 18 Бобровська О.А.
2 242 Дима Зінаїда Ріпкінський р-нДЮСШ «Колос» 18.03.1998 4.22 І юн 16 Дубоносова Н.М.
3 481 Бережна Олександра Щорський р-нДЮСШ МОН 29.07.1999 4.05 І юн 15 Івлєв В.Ю.
4 362 Чернікова Аліна ПрилукиДЮСШ МОН 2001 3.91 ІІ юн 13 Бобровська О.А.
5 488 Бойко Ольга Щорський р-нДЮСШ МОН 24.06.1998 3.72 ІІІ юн 12 Івлєв В.Ю.

 

Естафета 100+200+300+400, дівчата 1996-99 р.

Місце

Номер

Спортсмен

Команда

Дата народження

Результат

Розряд

очки

Тренери

1 2242 ПрилукиКДЮСШ «С» 2.30.1 ІІ юн 18 Салівон А.П.Марченко М.С
2 465 Бережна О.Погорелко А.Захарченко Т.

Ковальковская А.

Щорський р-нДЮСШ МОН 2.48.7 б/р 16 Медведєва Н.Н.
3 551 Овсякова КатеринаОвсякова ТетянаЛевченко Т.

Назарін Юлія

Прилуцький р-н, ДЮСШ МОН 2.52.0 б/р 15 Куц А.С.
4 3 Гаврилюк ДіанаКлименко КаринаКозіонока Крістіна

Пурига Валентина

Н-Сіверський р-н 2.57.3 б/р 13 Клименко В.В.
5 724 Фільова ІннаСамко ІннаЛевченко Анна

Сморшок Олена

Козелецький р-нДЮСШ МОН DQ Шарак О.В.

 

 

 

  

              19 травня 2013 рік                                                       м. Чернігів,

стадіон імені Ю.О.Гагаріна

                                                      Особисті результати

 

Стрибки у висоту, юнаки 1996-97 р.н.

Місце

Номер

Спортсмен

Команда

Дата народження

Результат

Розряд

очки

Тренери

1 75 Угрин Владислав Менський р-н, ДЮСШ «К» 17.08.199815.08.1997 ?????????? 180 ІІ 18 Таратухіна Н.П.
2 23 Парган Максим Прилуцький р-н, ДЮСШ МОН 18.03.1997 170 ІІІ 16 Чекалін С.П.
3 357 Степаненко Вадим Прилуцький р-н, ДЮСШ МОН 27.02.1996 165 ІІІ 15 Кравченко Г.М.
4 35 Шкуренко Олександр Прилуцький р-н, ДЮСШ МОН 18.03.1997 165 ІІІ 13 Чекалін С.П.
5 17 Легкий Устин Менський р-н, ДЮСШ «К» 08.06.1997 160 І юн 12 Таратухіна Н.П.
6 40 Липка Богдан Прилуцький р-н, ДЮСШ МОН 04.10.1997 160 І юн 11 Чекалін С.П.
7 45 Лучко Олександр Ніжин,ДЮСШ МОН 27.08.1997 150 ІІ юн 10 Кремез О.М.,Кремез М.П.
8 8 Дробязко Андрій Менський р-н,  ДЮСШ «К» 08.02.1997 135 ІІІ юн 9 Терпицька І.Л.

Стрибки у висоту, юнаки 1998-99 р.н.

Місце

Номер

Спортсмен

Команда

Дата народження

Результат

Розряд

очки

Тренери

1 13 Кравченко Антон Прилуцький р-н, ДЮСШ МОН 11.04.1998 160 І юн. 18 Жук Є.В.
2 11 Лавський Владислав Менський р-н, ДЮСШ «К» 16.03.2000 155 І юн. 16 Таратухіна Н.П.
3 6 Ємець Владислав Менський р-н, ДЮСШ «К» 16.03.2000 115 б/р 15 Таратухіна Н.П.

Штовхання ядра (5 кг), юнаки 1996-97 р.н.

Місце

Номер

Спортсмен

Команда

Дата народження

Результат

Розряд

очки

Тренери

1 151 Манжай Дмитро Менський р-н,  ДЮСШ «К» 15.04.1997 14.27 ІІІ 18 Терпицька І.Л.
2 35 Костенко Вячеслав Прилуцький р-н, ДЮСШ МОН 23.08.1997 12.41 І юн. 16 Васенко М.О.
3 2168 Бородуха Юрій Чернігів, ДЮСШ«Атлет» «У» 10.04.1997 11.46 І юн. Ос. Середа О.А.Герасименко О.М.
4 45 Костенко Владислав Прилуцький р-н, ДЮСШ МОН 23.08.1997 11.08 І юн. 15 Васенко М.О.
5 56 Позній Владислав Козелецький р-нДЮСШ МОН 14.12.1996 10.89 І юн. 13 Шарак О.В.
6 967 Ракуненко Денис Чернігів, ДЮСШ«Атлет» «У» 28.07.1997 10.20 І юн. Ос. Середа О.А.
7 987 Осадець Валентин Чернігів, ДЮСШ«Атлет» «У» 09.12.1996 10.17 І юн. Ос. Герасименко О.М.
8 84 Лучко Олександр Ніжин, ДЮСШ МОН 27.08.1997 9.83 ІІ юн 12 Кремез О.М.,Кремез М.П.
9 231 Свириденко Андрій Чернігів, ДЮСШ«Атлет» «У» 16.08.1997 9.70 ІІ юн Ос. Середа О.А.Герасименко О.М.
10 78 Кошовий Іван Корюківський р-н 1996 9.39 ІІ юн 11 Кукуюк М.Д.
11 67 Акуленко Ігор Щорський р-н, ДЮСШ МОН 26.01.1996 8.66 ІІІ юн 10 Бережной В.Д
12 89 Шурхал Юрій Чернігів,ДЮСШ «К» 20.05.1997 8.48 ІІІ юн Ос. Порядіна В.В.

Штовхання ядра (4 кг), юнаки 1998-99 р.н.

Місце

Номер

Спортсмен

Команда

Дата народження

Результат

Розряд

очки

Тренери

1 31 Шаховал Сергій Носівський р-н 09.04.1998 12.21 б/р 18 Савченко А.В.
2 45 Кравченко Дмитро Ніжин, ДЮСШ МОН 04.02.1999 11.17 б/р 16 Кремез О.М.,Кремез М.П.
3 32 Богдан Андрій Корюківський р-н 23.10.1998 9.58 б/р 15 Кукуюк М.Д.
4 35 Верещако Олександр Корюківський р-н 16.06.1998 8.59 б/р 13 Кукуюк М.Д.
5 30 Мілейко Костянтин Корюківський р-н 06.07.2000 8.38 б/р 12 Кукуюк М.Д.
6 38 Мигаль Вадим Корюківський р-н 28.08.1999 7.79 б/р 11 Кукуюк М.Д
7 78 Павленко Артем Носівський р-н 1999 7.67 б/р 10 Борисенко О.В.
8 102 Швед Ярослав Чернігів, ДЮСШ«Атлет» «У» 00.00.1999 7.60 б/р Ос. Середа О.А.
9 1515 Бойко Богдан Носівський р-н 2001 7.14 б/р 9 Шиша Н.О.
10 34 Харковник Артем Менський р-н, ДЮСШ «К» 09.03.2002 6.54 б/р 8 Таратухіна Н.П.

Метання диска (1,5 кг), юнаки 1996-97 р.н.

Місце

Номер

Спортсмен

Команда

Дата народження

Результат

Розряд

очки

Тренери

1 2203 Ракуненко Денис Чернігів, ДЮСШ«Атлет» «У» 28.07.1997 43.87 ІІ 18 Середа О.А.Герасименко О.М.
2 45 Манжай Дмитро Менський р-н, ДЮСШ МОН 1997 41.36 ІІІ 16 Терпицька І.Л.
3 2168 Бородуха Юрій Чернігів, ДЮСШ«Атлет» «У» 10.04.1997 37.50 ІІІ Ос. Середа О.А.Герасименко О.М.
4 987 Осадець Валентин Чернігів, ДЮСШ«Атлет» «У» 09.12.1996 28.22 ІІІ юн Ос. Герасименко О.М.
5 84 Лучко Олександр Ніжин, ДЮСШ МОН 27.08.1997 26.61 ІІІ юн 15 Кремез О.М.,Кремез М.П.
6 89 Шурхал Юрій Чернігів,ДЮСШ «К»  20.05.1997 26.50 ІІІ юн Ос. Порядіна В.В.
7 9797 Тертишник Антон Носівський р-н 09.07.1997 20.87 б/р 13 Тертишник М.І.
8 78 Галич Юрій Носівський р-н 06.12.1997 DNS Тертишник М.І.
9 6 Кошовий Іван Корюківський р-н 06.12.1996 DNS Кукуюк М.Д

 

Метання диска (1 кг), юнаки 1998-99 р.н.

Місце

Номер

Спортсмен

Команда

Дата народження

Результат

Розряд

очки

Тренери

1 31 Шаховал Сергій Носівський р-н 09.04.1998 38.04 б/р 18 Савченко А.В.
2 45 Кравченко Дмитро Ніжин, ДЮСШ МОН 04.02.1999 33.39 б/р 16 Кремез О.М.,Кремез М.П.
3 78 Носелевець Віталій Козелецький р-н, ДЮСШ МОН 18.03.98 32.18 б/р 15 Шарак О.В.
4 90 Логін Владислав Носівський р-н 03.01.1999 29.50 б/р 13 Тертишник М.І.
5 32 Богдан Андрій Корюківський р-н 23.10.1998 22.26 б/р 12 Кукуюк М.Д.
6 34 Харковник Артем Менський р-н, ДЮСШ «К» 09.03.2002 17.16 б/р 11 Таратухіна Н.П.

 

 Метання списа (600г), юнаки 1996-97 р.н.

Місце

Номер

Спортсмен

Команда

Дата народження

Результат

Розряд

очки

Тренери

1 9797 Тертишник Антон Носівський р-н 09.07.1997 42.49 ІІІ 18 Тертишник М.І.
2 6 Кошовий Іван Корюківський р-н 06.12.1996 34.62 І юн 16 Кукуюк М.Д
3 78 Галич Юрій Носівський р-н 06.12.1997 21.71 ІІІ юн 15 Тертишник М.І.

 

Метання списа (600г), юнаки 1998-99 р.н.

Місце

Номер

Спортсмен

Команда

Дата народження

Результат

Розряд

очки

Тренери

1 12 Ніколаєнко Владислав Носівський р-н 31.07.1999 36.60 І юн 18 Савченко А.В.
2 78 Носелевець Віталій Козелецький р-н, ДЮСШ МОН 18.03.98 36.05 І юн 16 Шарак О.В.
3 56 Котляр Андрій Козелецький р-н, ДЮСШ МОН 26.01.1998 29.98 ІІ юн 15 Шарак О.В.
4 90 Логін Владислав Носівський р-н 03.01.1998 24.89 ІІІ юн 13 Тертишник М.І.
5 78 Павленко Артем Носівський р-н 1999 24.25 ІІІ юн 12 Борисенко О.В.
6 30 Мілейко Костянтин Корюківський р-н 06.07.2000 23.02 ІІІ юн 11 Кукуюк М.Д.

 

Стрибок у висоту, дівчата 1996-97 р.н

1 64 Ткаченко Юлія Менський р-н, ДЮСШ «К» 16.05.1996 155 ІІ 18 Таратухіна Н.П.
2 10 Попович Оксана Менський р-н,ДЮСШ МОН 05.10.1997 120 ІІ юн 16 Терпицька І.Л.

 

Стрибок у висоту, дівчата 1998-99 р.н.

Місце

Номер

Спортсмен

Команда

Дата народження

Результат

Розряд

очки

Тренери

1 368 Назарін Юлія Прилуцький р-н, ДЮСШ МОН 10.01.1999 135 ІІІ 18  Чекалін С.П
2 366 Адрущенко Ярослава Прилуцький р-н, ДЮСШ МОН 12.02.1999 135 ІІІ 16  Чекалін С.П
3 12 Сидор Тамара Прилуцький р-н, ДЮСШ МОН 24.05.1999 135 ІІІ 15 Гавриленко В.Г.
4 3 Слобода Марія Менський р-н, ДЮСШ «К» 21.02.2001 130 І юн 13 Таратухіна Н.П.
5 1 Котова Анастасія Менський р-н, ДЮСШ «К» 21.11.2002 130 І юн 12 Таратухіна Н.П.
6 2 Середа Анастасія Корюківський р-н 08.01.1998 115 ІІІ юн 11 Лисік Р.Г.

 

Штовхання ядра(3кг),дівчата 1996-97 р.н.

Місце

Номер

Спортсмен

Команда

Дата народження

Результат

Розряд

очки

Тренери

1 2 Бреус Катерина Менський р-н, ДЮСШ «К» 24.10.1997 13.10 ІІ 18 Таратухіна Н.П.
2 86 Острик Галина Н-Сіверський р-н 19.03.1997 11.47 ІІІ 16 Клименко В.В.
3 64 Ткаченко Юлія Менський р-н, ДЮСШ «К» 16.05.1996 10.37 ІІІ 15 Таратухіна Н.П.
4 45 Єременко Анастасія Корюківський р-н 23.04.1996 9.81 І юн 13 Кукуюк М.Д
5 301 Василенко Марія Ніжин, ДЮСШ,МОН 18.02.1997 9.73 І юн 12 Кремез О.М.,Кремез М.П.
6 56 Матюшко Юлія Козелецький р-н, ДЮСШ МОН 15.03.1997 9.58 І юн 11 Шарак О.В.
7 34 Кондрашевська Каріна Ніжин, ДЮСШ,МОН 18.03.1997 8.59 І юн 10 Кремез О.М.,Кремез М.П.
8 2196 Кочура Анастасія Чернігів, ДЮСШ«Атлет» «У» 15.04.1997 8.08 І юн Ос. Середа О.А.

 

Штовхання ядра(3кг),дівчата 1998-99 р.н.

Місце

Номер

Спортсмен

Команда

Дата народження

Результат

Розряд

очки

Тренери

1 30 Полоз Олена Менський р-н, ДЮСШ «К» 12.03.1999 11.77 ІІІ 18 Таратухіна Н.П.
2 32 Наумчик Альона Менський р-н, ДЮСШ «К» 01.10.1999 11.22 ІІІ 16 Таратухіна Н.П.
3 7 Лупинос Катерина Менський р-н, ДЮСШ «К» 01.02.2000 10.84 ІІІ 15 Таратухіна Н.П
4 812 Калашник Ольга Ніжин, ДЮСШ,МОН 30.04.1999 9.80 І юн 13 Кремез О.М.,Кремез М.П.
5 56 Лобан Юлія Козелецький р-н, ДЮСШ МОН 07.09.2000 9.72 І юн 12 Шарак О.В.
6 50 Седая Марина Н-Сіверський р-н 22.07.2000 9.29 І юн 11 Клименко В.В.
7 1 Максименко Наталія Менський р-н, ДЮСШ «К» 18.04.1999 8.63 І юн 10 Таратухіна Н.П.
8 3 Далте Анастасія Менський р-н, ДЮСШ «К» 1998 8.43 І юн 9 Таратухіна Н.П.
9 7070 Шелест Анастасія Носівський р-н 1999 7.65 ІІ юн 8 Шиша Н.О.
10 3 Слобода Марія Менський р-н, ДЮСШ «К» 21.02.2001 7.00 ІІ юн 7 Таратухіна Н.П.
11 123 Савченко Валерія Чернігів, ДЮСШ«Атлет» «У» 27.08.2000 6.98 ІІІ юн Ос. Середа О.А.
12 11 Пода Поліна Чернігів, ДЮСШ«Атлет» «У» 23.01.2001 6.81 ІІІ юн Ос Шульга О.П.

 

Метання диска( 1кг), дівчата 1996-97 р.н.

Місце

Номер

Спортсмен

Команда

Дата народження

Результат

Розряд

очки

Тренери

1 2 Бреус Катерина Менський р-н, ДЮСШ «К» 24.10.19967 35.04 ІІІ 18 Таратухіна Н.П.
2 86 Острик Галина Н-Сіверський р-н 19.03.1997 28.38 І юн 16 Клименко В.В.
3 34 Кондрашевська Каріна Ніжин, ДЮСШ,МОН 18.03.1997 25.90 І юн 15 Кремез О.М.,Кремез М.П.
4 56 Матюшко Юлія Козелецький р-н, ДЮСШ МОН 15.03.1997 20.81 ІІ юн 13 Шарак О.В.
5 301 Василенко Марія Ніжин, ДЮСШ,МОН 18.02.1997 20.56 ІІ юн 12 Кремез О.М.,Кремез М.П.

 

Метання диска( 1кг), дівчата 1998-99 р.н.

Місце

Номер

Спортсмен

Команда

Дата народження

Результат

Розряд

очки

Тренери

1 30 Полоз Олена Менський р-н, ДЮСШ «К» 12.03.1999 33.20 ІІІ 18 Таратухіна Н.П.
2 32 Наумчик Альона Менський р-н, ДЮСШ «К» 01.10.1999 28.08 І юн 16 Таратухіна Н.П.
3 7 Лупинос Катерина Менський р-н, ДЮСШ «К» 01.02.2000 25.60 І юн 15 Таратухіна Н.П
4 3 Далте Анастасія Менський р-н, ДЮСШ «К» 16.10.20001998 ?????? 20.67 ІІ юн 13 Таратухіна Н.П.
5 812 Калашник Ольга Ніжин, ДЮСШ,МОН 30.04.1999 20.33 ІІ юн 12 Кремез О.М.Кремез М.П.
6 1 Максименко Наталія Менський р-н, ДЮСШ «К» 18.04.1999 18.01 ІІІ юн 11 Таратухіна Н.П.

 

Метання списа( 600г), дівчата 1996-97 р.н.

Місце

Номер

Спортсмен

Команда

Дата народження

Результат

Розряд

очки

Тренери

1 15 Дубіна Марина Чернігів, ДЮСШ«Атлет» «У» 13.03.1996 28.14 ІІІ 18 Порядіна В.В.
2 12 Щукіна Тетяна Чернігів,ДЮСШ «К»  1997 23.02 ІІІ 16 Порядіна В.В.
3 45 Єременко Анастасія Корюківський р-н 23.04.1996 21.48 І юн 15 Кукуюк М.Д
4 90 Костирко Світлана Чернігів,ДЮСШ «К»  10.03.93 26.87 ІІІ п/к Порядіна В.В.
5 98 Носенко Катерина Чернігів,ДЮСШ «К»  10.12.1995 25.95 ІІІ п/к Порядіна В.В.

 

Метання списа( 600г), дівчата 1998-99 р.н.

Місце

Номер

Спортсмен

Команда

Дата народження

Результат

Розряд

очки

Тренери

1 4 Левадська Олександра Чернігів, ДЮСШ«Атлет» «У» 25.05.2000 25.33 ІІІ 18 Порядіна В.В.
2 50 Сєдая Марина Н-Сіверський р-н 19.03.1997 22.39 І юн 16 Клименко В.В.
3 45 Косташ Марина Носівський р-н 1999 21.26 І юн 15 Борисенко О.В.
4 47 Артеменко Анна Носівський р-н 28.02.2001 21.25 І юн 13 Борисенко О.В.
5 56 Лобан Юлія Козелецький р-н, ДЮСШ МОН 07.09.2000 19.26 ІІ юн 12 Шарак О.В.

 

 

 

                                                  Командні результати

 

І група

Місце

Команда

Очки

1

                    м. Чернігів

367

2

                    м. Ніжин

216

3

                    м. Прилуки

156

ІІ група

1

Менський р-н

281

2

                    Прилуцький р-н

269

3

                    Щорський р-н

244

4

                    Козелецький р-н

240

5

                    Н-Сіверський р-н

236

6

                    Ніжинський р-н

194

ІІІ група

1

                     Коропський р-н

81

2

                     Ріпкінський р-н

63

 

3 комментария

  1. Владимир:

    За естафети очки нараховувались згідно таблиці нарахування для командної першості в обласних змаганнях з л/а без коефіцієнту!!!Тренерам спортсменів, які виділені жирним шрифтом, на наступні змагання надати свідотство про народження в мандатну комісію головному секретарю.

  2. Тихий:

    Дуже дякую!!!

  3. Куц Анатолий Семенович:

    Дякуємо за підведення підсумків змагань! Але є невеликі претензії до секретаріату , в неточності підрахунків очок і саме важливе в підставках окремих команд, за такі дії потрібно суворо наказувати, ми в нашому районі знімаємо команди , а по відділу освіти пишеться відповідний наказ.

Оставить комментарий