Чемпіонат області з легкоатлетичного 4-борства, 2003 р.н. і мол.

 Усі результати (скачати)

21-22.04.2016 р.

м. Чернігів стадіон імені Ю.О. Гагаріна 

<<< Юнаки >>>

Прізвище, ім’я Дата
народження
Команда 60 м Довжина Мяч 600 м Сума очок Розряд Місце
Р О Р О Р О Р О
Сироватко Максим 01.02.2003 Чернігів,МОН,

КДЮСШ-2

8,0 70 4,64 59 49,00 61 1.42,5 71 261 І-юн 1
Пасмашний Нікіта 2003 Чернігів,У, КДЮСШ

 

8,6 53 4,29 50 59,50 76 1.46,2 64 243 І-юн 2
Семеряка Максим 13.02.2003 Борзнянський р-н,

МОН,ДЮСШ

8,1 67 4,02 44 60,00 76 2.05.6 40 227 І-юн 3
Калюжний Артем 25.04.2003 Менський р-н,К,

ДЮСШ

8.1 67 4,43 54 38,00 45 1.56,6 49 215 ІІ-юн 4
Гавриленко Максим 12.06.2003 Чернігів,МОН,

КДЮСШ-2

8.1 67 3,88 40 40,00 48 1.49,3 58 213 ІІ-юн 5
Лесик Денис 04.10.2003 Прилуцький р-н-1,

МОН,ДЮСШ

8,5 56 3,98 43 57,50 73 2.14,7 29 201 ІІ-юн 6
Тарасенко Віталій 04.12.2004

 

Чернігів.С,

ОКДЮСШ

8,3 62 3,98 43 34,00 39 1.51,3 56 200 ІІ-юн 7
Романько Ілля 05.02.2003 Чернігів.У,КПНЗ

ДЮСШ «Атлет»

8,6 53 4,18 48 43,50 53 2.07,5 37 191 ІІ-юн 8
Касян Богдан 01.01.2004 Носівський-р-н,

МОН,ДЮСШ

8,6 53 4,36 52 40,00 48 2.07,0 37 190 ІІ-юн 9
Гречанюк Владислав 27.02.2003 Чернігів,МОН, КДЮСШ -1 9,1 43 3,64 33 50,10 62 1.56,0 50 188 ІІ-юн 10

 

Прізвище, ім’я Дата
народження
Команда 60 м Довжина Мяч 600 м Сума очок Розряд Місце
Р О Р О Р О Р О
Музика Микола 17.03.2003 Чернігів,МОН, КДЮСШ -1 9,0 45 3,83 39 41,00 49 1.57,7 48 181 ІІ-юн 11
Сторожок Максим 06.02.2002 Чернігів.У,КПНЗ

ДЮСШ «Атлет»

8,2 64 3,67 34 38,00 45 2.07.3 37 180 ІІ-юн 12
Колот Олег 04.04.2003 Чернігів.У,КПНЗ

ДЮСШ «Атлет»

8.6 53 3,96 42 37,00 43 2.14,6 29 167 ІІІ-юн 13
Макаренко Сергій 21.04.2004 Чернігів.У,КПНЗ

ДЮСШ «Атлет»

8,9 47 4,17 47 33,00 38 2.13.3 30 162 ІІІ-юн 14
Шевченко Тарас 27.04.2004 Борзнянський р-н,

МОН,ДЮСШ

8.9 47 3,67 34 41,50 50 2.17.0 27 158 ІІІ-юн 15
Бокун Володимир 08.03.2003 Прилуцький р-н-1,

МОН,ДЮСШ

8,5 56 3,62 33 37,50 44 2.23,2 22 155 ІІІ-юн 16
Кулік Юрій 02.07.2003 Чернігів.У,КПНЗ

ДЮСШ «Атлет»

9,1 43 3,76 31 38,00 45 2.08,8 35 154 ІІІ-юн 17
Годунок Іван 06.10.2005 Носівський-р-н,

МОН,ДЮСШ

9.3 39 3,95 42 39,70 47 2.19,5 25 153 ІІІ-юн 18
Козак Марк 12.04.2004 Чернігів.У,КПНЗ

ДЮСШ «Атлет»

9,2 41 3,34 21 39,00 46 2.02,4 43 151 ІІІ-юн 19
Тарасенко Максим 08.05.2003 Прилуцький р-н-1,

МОН,ДЮСШ

8,8 49 3,21 15 36,50 43 2.07,1 37 144 ІІІ-юн 20
Шевченко Владислав 06.01.2004 Чернігів,У, КДЮСШ 9,5 35 3,32 20 47,50 58 2.12,6 31 144 ІІІ-юн 21
Лупашко Владислав 01.03.2003 Козелецький р-н,

МОН, ДЮСШ

9,0 45 3,49 28 27,50 30 2.11,6 32 135 ІІІ-юн 22
Адаменко Юрій 08.12.2003 Борзнянський р-н,

МОН,ДЮСШ

9,3 39 3,33 21 41,20 49 2.21,5 23 132 ІІІ-юн 23
Ольховик Єгор 22.07.2004 Чернігів,МОН, КДЮСШ -1 9,9 29 3,46 27 37,20 44 2.14,3 29 129 ІІІ-юн 24
Захарченко Владислав 12.02.2004 Борзнянський р-н,

МОН,ДЮСШ

9,2 41 3,18 13 34,80 40 2.09,7 34 128 ІІІ-юн 25
Сядуро Микола 31.08.2005 Чернігів,МОН, КДЮСШ -1 9,6 33 3,24 16 34,80 40 2.06,7 38 127 ІІІ-юн 26
Комаров Микола 19.05.2004 Чернігів,МОН, КДЮСШ -1 10,1 26 3,25 17 39,80 47 2.07,5 37 127 ІІІ-юн 27
Гончар Вадим 03.06.2005 Чернігів,МОН, КДЮСШ -1 9,2 41 3,56 31 38,20 45 2.37,8 10 127 ІІІ-юн 28
Костирко Єгор

 

31.08.3003 Чернігів,У, КДЮСШ

 

9,8 30 3,82 39 33.00 38 2.31.9 15 122 ІІІ-юн 29
Ніколаєв Владислав 08.07.2003 Чернігів,МОН, КДЮСШ -1 8.9 47 3.32 20 25,00 26 2.17,4 26 119 б/р 30
Редько Артем 23.08.2003 Прилуцький р-н-2,

МОН,ДЮСШ

9,6 33 3,12 10 37,50 44 2.13,4 30 117 б/р 31
Веремієнко Дмитро 06.12.2004 Прилуцький р-н-2,

МОН,ДЮСШ

9,4 37 3,09 9 30,50 34 2.08,2 36 116 б/р 32
Петренко Руслан 11.08.2005 Чернігів,МОН, КДЮСШ -1 9,5 35 3,11 10 31,00 35 2.08,3 36 116 б/р 33
Калюжний Ілля 02.08.2005 Менський р-н,К,

ДЮСШ

9,6 33 3,28 18 27,50 30 2.09,2 35 116 б/р 34
Брикін Вадим 11.02.2004 Чернігів,МОН, КДЮСШ -1 10,2 24 3,21 15 38,50 46 2.16,0 28 113 б/р 35
Барбаш Максим 24.06.2003 Чернігів,МОН, КДЮСШ -1 9.9 29 3,05 7 41,20 49 2.23,4 21 106 б/р 36
Лавренко Юрій 02.05.2003 Чернігів,МОН,

КДЮСШ-2

9,1 43 3,38 17 35,50 41 2.51.0 2 103 б/р 37
Кривенко Іван 22.02.2005 Козелецький р-н,

МОН, ДЮСШ

9,8 30 3,48 28 36,50 43 DNF 0 101 б/р 38
Олексіюк Олексій 06.05.2005 Козелецький р-н,

МОН, ДЮСШ

9.9 29 3,12 10 29,00 32 2.16,2 28 99 б/р 39
Чалюк Максим 25.11.2003 Чернігів.У,КПНЗ

ДЮСШ «Атлет»

9,6 35 3,06 7 27,00 29 2.19,4 25 96 б/р 40
Климач Олександр 2004 Прилуцький р-н-2,

МОН,ДЮСШ

9,5 35 3,56 31 х 0 2.15,5 28 94 б/р 41
Смирнов Єгор 10.07.2003 Чернігів,У, КДЮСШ

 

10,1 26 3,23 0 32,00 36 2.19,9 24 86 б/р 42
Мазур Сергій 02.03.2004 Борзнянський р-н,

МОН,ДЮСШ

10,4 21 2,96 1 35,30 41 2.29,4 21 84 б/р 43
Малюга Дмитро 02.12.2005 Чернігів,У, КДЮСШ

 

9.9 29 3,34 21 20,00 19 2.32,3 15 84 б/р 44
Овсяков Микола 25.03.2005 Прилуцький р-н-2,

МОН,ДЮСШ

10,8 15 2,70 0 31,50 36 2.13,9 30 81 б/р 45
Гук Віталій 24.03.2005 Чернігів.У,КПНЗ

ДЮСШ «Атлет»

9,7 32 3,18 13 27,00 29 2.452 5 79 б/р 46
Шаповалов Єгор 30.11.2003 Чернігів,У, КДЮСШ

 

10,0 27 3,36 22 19,50 18 2.37,5 11 78 б/р 47
Моцар Тарас 10.03.2005 Козелецький р-н,

МОН, ДЮСШ

9.8 30 3,12 10 27,00 29 2.39,1 9 78 б/р 48
Корнієнко Владислав 03.09.2005 Чернігів.У,КПНЗ

ДЮСШ «Атлет»

10,0 27 2,72 0 35,00 41 2,40,8 8 76 б/р 49
Сребродольський Віктор 17.11.2004 Прилуцький р-н-2,

МОН,ДЮСШ

9,9 29 2,34 0 28,00 31 2.32,4 15 75 б/р 50
Блуд Дмитро 15.04.2005 Носівський-р-н,

МОН,ДЮСШ

10,3 23 3,16 12 34,00 39 DNF 0 74 б/р 51
Филипович Євгеній 30.12.2003 Чернігів.У,КПНЗ

ДЮСШ «Атлет»

9,9 29 3,05 7 28,00 31 3,05,3 0 67 б/р 52
Кірин Єгор 2003 Чернігів,МОН, КДЮСШ -1 10,0 27 2,69 0 14,00 11 2.25,1 20 58 б/р 53
Триголосов Денис 28.04.2005 Чернігів,У, КДЮСШ

 

9,6 33 3,14 11 10,00 5 2.43,9 6 55 б/р 54
Писарєв Михайло 27.03.2003 Чернігів,С,

КДЮСШ-2

8,8 49 3,98 43 48,50 60 DNS 0
Семеренко Павло 13.07.2003 Чернігів.У,КПНЗ

ДЮСШ «Атлет»

8,6 53 3,64 33 51,50 64 DNS 0
Савелій Денис 2003 Чернігів,МОН,

КДЮСШ-2

8,5 56 3,99 43 37,00 43 DNS 0
Писаренко Ілля 02.02.2003 Чернігів.У,КПНЗ

ДЮСШ «Атлет»

9,2 41 3,68 35 44,40 54 DNS 0

 

Прізвище, ім’я Дата
народження
Команда 60 м Довжина Мяч 600 м Сума очок Розряд Місце
Р О Р О Р О Р О
Колодій Нікіта 2003 Чернігів,МОН,

КДЮСШ-2

8,6 53 3,33 21 38,00 45 DNS 0
Сигачов Олександр 2003 Чернігів,МОН,

КДЮСШ-2

9,1 43 3,17 13 40,50 48 DNS 0
Саволій Максим 04.06.2003 Чернігів,МОН,

КДЮСШ -1

9,1 43 DNS 0 49,00 61 DNS 0
Мельник Максим 23.11.2002 Носівський-р-н,

МОН,ДЮСШ

8,7 51 3,62 33 46,00 56 1.54,2 52 192 ІІ-юн п/к
Озимай Максим 05.08.2002 Чернігів,У, КДЮСШ

 

9,1 43 3,78 38 36,50 43 2.03,8 41 165 ІІІ-юн п/к
Москалець Павло 07.11.2002 Чернігів.У,КПНЗ

ДЮСШ «Атлет»

9,3 39 3,54 30 34,70 40 2.17,6 26 135 ІІІ-юн п/к
Писанка Кирило 12.05.2002 Чернігів.У,КПНЗ

ДЮСШ «Атлет»

9.8 30 2,90 0 32,00 36 2,43,1 6 72 б/р п/к

 
 

<<< Дівчата >>>

Прізвище, ім’я Дата
народження
Команда 60 м Довжина Мяч 600 м Сума очок Розряд Місце
Р О Р О Р О Р О
Буряк Лілія 11.03.2003 Чернігів.У,КПНЗ

ДЮСШ «Атлет»

8,4 70 4,41 50 31,50 51 1.35,7 112 283 ІІІ 1
Войтенко Ольга 04.02.2004 Носівський-р-н,

МОН,ДЮСШ

8.5 67 3.69 30 27.00 42 1.36.0 110 249 І-юн 2
Дворніченко Яна 20.07.2003 Чернігів.У,КПНЗ

ДЮСШ «Атлет»

8,8 58 3,86 35 29,80 47 1.36.5 109 249 І-юн 3
Маслак Анастасія 03.12.2003 Чернігів,У, КДЮСШ

 

8.7 61 3,80 33 34,00 56 1.49,7 35 185 ІІ-юн 4
Шуляк Катерина 28.06.2003 Козелецький р-н,

МОН, ДЮСШ

9.1 52 3,73 31 36,50 61 1.56,3 27 171 ІІ-юн 5
Римар Марина 20.05.2004 Козелецький р-н,

МОН, ДЮСШ

9.4 46 3,58 27 36,00 60 2.01,5 22 155 ІІІ-юн 6
Кудіярова Анастасія 20.01.2004

 

Чернігів,У, КДЮСШ

 

9,1 52 3,24 19 24,00 36 1.41.6 46 153 ІІІ-юн 7
Солонець Марина 06.04.2004 Носівський-р-н,

МОН,ДЮСШ

9.4 46 3.25 19 29,00 46 1.43.8 42 153 ІІІ-юн 8
Майстат Анастасія 17.06.2004 Борзнянський р-н,

МОН,ДЮСШ

9.4 46 3,53 26 25,30 38 1.44,7 41 151 ІІІ-юн 9
Колосова Катерина 30.03.2004 Козелецький р-н,

МОН, ДЮСШ

9,9 36 3,35 21 32,00 52 1.46,1 39 148 ІІІ-юн 10

 

Прізвище, ім’я Дата
народження
Команда 60 м Довжина Мяч 600 м Сума очок Розряд Місце
Р О Р О Р О Р О
Тонконог Діана 09.10.2004 Носівський-р-н,

МОН,ДЮСШ

9,1 52 3,49 25 19,80 27 1.43.5 43 147 ІІІ-юн 11
Чугай Єлізавета 31.10.2003 Чернігів.У,КПНЗ

ДЮСШ «Атлет»

9,6 42 3.25 19 28,50 45 1.51,8 32 138 ІІІ-юн 12
Тарасенко Карина 05.08.2003 Чернігів,МОН, КДЮСШ -1 9,5 44 3,33 21 24,50 37 1.49,3 35 137 ІІІ-юн 13
Болотненко Катерина 25.04.2003 Козелецький р-н,

МОН, ДЮСШ

9,1 52 3,51 26 23,00 34 1.58,4 25 137 ІІІ-юн 14
Тімофеєва Валерія 28.01.2003 Прилуцький р-н-1,

МОН,ДЮСШ

9.3 48 3,33 21 21,00 30 1.47,9 37 136 ІІІ-юн 15
Кондратенко Анастасія 19.05.2003 Чернігів,МОН, КДЮСШ -1 9.3 48 3,41 23 19.00 26 1.48,5 36 133 ІІІ-юн 16
Левошко Ксенія 04.01.2003 Чернігів,МОН,

КДЮСШ-2

9,7 40 3,06 14 28,00 44 1.53,4 31 129 ІІІ-юн 17
Бондар Ангеліна 14.07.2003 Чернігів,МОН, КДЮСШ -1 9,3 48 3,74 32 25,20 38 2.15,7 8 126 ІІІ-юн 18
Кононець Анастасія 14.01.2004 Носівський-р-н,

МОН,ДЮСШ

9,8 38 3,41 23 14,50 17 1.41,6 46 124 ІІІ-юн 19
Матвієнко Анна 27.05.2004 Носівський-р-н,

МОН,ДЮСШ

9,0 54 3,69 30 13,00 14 2.00,0 23 121 ІІІ-юн 20
Степанець Анна 31.05.2003 Борзнянський р-н,

МОН,ДЮСШ

9.5 44 3,05 14 37,50 63 DNF 0 121 ІІІ-юн 21
Протченко Дар’я 25.11.2004 Чернігів,МОН, КДЮСШ -1 10,0 35 3,54 26 21,00 30 1.55,2 29 120 ІІІ-юн 22
Овсякова Дарина 12.10.2003 Прилуцький р-н-2,

МОН,ДЮСШ

9,9 36 3,16 17 19.00 26 1.45.2 40 119 б/р 23
Саволій Валерія 08.07.2004 Чернігів,МОН, КДЮСШ -1 9,7 40 3,05 14 22,00 32 1.51,3 33 119 б/р 24
Закопко Валерія 31.07.2003 Прилуцький р-н-1,

МОН,ДЮСШ

9,5 44 2,98 12 22,00 32 1.56,3 27 115 б/р 25
Сачок Анна 22.12.2003 Борзнянський р-н,

МОН,ДЮСШ

10,7 24 3,38 22 25,50 39 1.55,1 29 114 б/р 26

 

Прізвище, ім’я Дата
народження
Команда 60 м Довжина Мяч 600 м Сума очок Розряд Місце
Р О Р О Р О Р О
Філонова Богдана 20.06.2004 Прилуцький р-н-1,

МОН,ДЮСШ

9,9 36 2,97 12 19.80 27 1.46,6 38 113 б/р 27
Радіонова Вікторія 13.06.2005 Чернігів.У,КПНЗ

ДЮСШ «Атлет»

10,2 32 2,70 5 29,00 46 1,53,9 30 113 б/р 28
Балог Валерія 22.02.2005 Борзнянський р-н,

МОН,ДЮСШ

9.9 36 2,97 11 24,50 37 1.58,3 26 110 б/р 29
Мельник Анастасія 18.10.2006 Чернігів,У, КДЮСШ

 

10,0 35 3.18 17 15,40 18 1.50,7 34 104 б/р 30
Чобану Єлізавета 19.02.2005 Прилуцький р-н-2,

МОН,ДЮСШ

10,0 35 2,41 0 21,00 30 1.55,9 28 93 б/р 31
Тюсова Марина 25.06.2003 Прилуцький р-н-1,

МОН,ДЮСШ

11,6 12 2,82 8 28,00 44 2.02,9 20 84 б/р 32
Шинкаренко Аліна 10.10.2005 Прилуцький р-н-1,

МОН,ДЮСШ

9,3 48 3,12 16 5,00 0 2,04,9 18 82 б/р 33
Марченко Анастасія 18.09.2005 Чернігів.У,КПНЗ

ДЮСШ «Атлет»

10,0 35 3,08 15 17,00 22 DNF 0 72 б/р 34
Сай Анастасія 05.11.2003 Чернігів,У, КДЮСШ

 

9,6 42 2,85 9 14,80 17 DNF 0 68 б/р 35
Коршек Анастасія 11.04.2005 Чернігів,МОН,

КДЮСШ-2

10,3 30 2,46 0 10,20 8 1.55.8 28 66 б/р 36
Яценко Юлія 31.12.2004 Прилуцький р-н-2,

МОН,ДЮСШ

11,2 17 2,65 4 17,50 23 2.01,9 21 65 б/р 37
Пліс Аліна 08.11.2003 Чернігів,У, КДЮСШ

 

11,2 17 2,59 2 21,50 31 2.14,2 9 59 б/р 38
Коваленко Діана 26.03.2006 Чернігів,У, КДЮСШ

 

10,4 29 2,50 0 11,50 11 2.08,2 15 55 б/р 39
Восьмушко Ліза 05.08.2003 Чернігів.У,КПНЗ

ДЮСШ «Атлет»

10,8 23 2,57 2 17,00 22 DNF 0 47 б/р 40
Коваленко Анна 10.01.2004 Чернігів.У,КПНЗ

ДЮСШ «Атлет»

11,4 14 2,00 0 19,50 27 DNF 0 41 б/р 41
Соловйова Дар’я 21.11.2004 Чернігів.У,КПНЗ

ДЮСШ «Атлет»

11,0 20 х 0 10,00 8 2,19.5 5 33 б/р 42
Півень Марія 14.12.2002 Чернігів.У,КПНЗ

ДЮСШ «Атлет»

9,1 52 3,23 18 18,00 24 DNS 0 п/к

 

 

                                                                                  Командні результати

 

Залік 6 результатів (3 юн. + 3 дівч.)
Місце Команда Очки
1 м. Чернігів 1434
2 Носівський р-н 966
3 Борзнянський р-н 903
4 Прилуцький р-н-1 864
5 Козелецький р-н 828
6 Прилуцький р-н-2 604
7 Менський р-н 331

 

 Головний суддя змагань                                                      (Рябов В.В.)

Головний секретар змагань                                                (Антонова В.Г.)

 

5 комментариев

  1. anonim:

    Сироватко ,Пасмашний -можливі *підставки*.Не було мандатної комісії.

    • Все возможно. Но, смысл?
      Давайте Ваши аргументы, с чего Вы это взяли? (результаты то обычные, как для этого возраста)
      А так, можно по всему списку пройтись и выбрать.
      Я не защищаю, но первый раз встречаю высказывания о подставе среди детей на уровне области, вот и стало интересно.
      Почему так думаете?
      Если есть аргументы, давай вместе будем уточнять,где подстава, а где нет.

  2. anonim:

    Ті кандидатури які були мною написані виглядають аж ніяк не на 7 кл. Я писав можливо,просто на слідуючих стартах,обов*язково проведемо мандатну комісію з свідоцтвами про народження..І всі питання відпадуть..

  3. anonim:

    Я сам не розумію,навіщо на юнацьких змаганнях підставки..В тому році Таратухіна Надія Петрівна подала протест і *забрала* медалі в Козельця.В них були підставки.

Leave a Reply to Максим Кравец