Командний Чемпіонат області з легкоатлетичного кросу
серед дорослих,юніорів,юніорок,юнаків та дівчат.

13 квітня 2017 р.

м. Чернігів, ЦПКіВ

Результати (скачати)

 

РЕЗУЛЬТАТИ КОМАНДНОЇ ПЕРШОСТІ .
Місце Команди Очки
1 м. Чернігів 204
2 м.Новгород-Сіверський 183
3 Козелецький р-н 158
4 Чернігівський р-н 116
5 Ніжинський р-н 91
6 Прилуцький р-н-1 55
7 Бахмацький р-н 51
8 Носівський р-н 45
9 Новгород-Сіверський р-н 44
10 Сновський р-н 35
11 Ріпкінський р-н 32
12 м. Прилуки 24
13 Корюківський р-н 23
14 Городнянський р-н 12
15 Прилуцький р-н-2 7

 

  Особисті результати.      
Крос 1 км юнаки 2004 р.н. і мол.  
1 Любочка Олександр Н-Сіверський р-н 00.00.2004 3.30.8 ІІ-юн 24 Циганков А.Ф.
2 Єрко Владислав Ріпкінський р-н,»К»,ДЮСШ 03.03.2004 3.35.0 ІІ-юн 21 Дубоносова Н.М.
3 Тупик Дмитро Чернігів,У,СДЮШОР «л/с 31.07.2004 3.40.4 ІІІ-юн 18 Даниленко М.М.
4 Хантіль Володимир Прилуцький р-н,МОН,ДЮСШ 11.10.2004 3.41.3 ІІІ-юн 15 Гавриленко В.Г.
5 Бібік Валерій Сновський р-н, МОН, ДЮСШ 07.04.2005 3.42.0 ІІІ-юн 13 Карпенко О.М.
6 Черток Микола Н-Сіверський, МОН, КДЮСШ 03.01.2005 3.43.0 ІІІ-юн 11 Клименко В.В.
7 Власенко Влад Прилуцький р-н,МОН,ДЮСШ 09.09.2005 3.44.0 ІІІ-юн 9 Куц А.С.
8 Архангельский Денис Городнянський р-н, ДЮСШ «Олімп» 27.06.2005 3.49.0 ІІІ-юн 7 Зайнагатдінов Д.М.
9 Руденко Олексій Прилуцький р-н-2,МОН,ДЮСШ 03.01.2006 3.49.9 ІІІ-юн 5 Куц А.С.
10 Казанін Матвій Чернігів, МОН,КДЮСШ-1 10.05.2007 3.50.3 ІІІ-юн Ос Беркут Н.П.
11 Мося Влад Сновський р-н, МОН, ДЮСШ 21.01.2004 3.51.3 ІІІ-юн 3 Карпенко О.М.
12 Єфіменко Павло Сновський р-н, ЧОДЮСШ «Олімп» 16.05.2004 3.53.7 ІІІ-юн 2 Лахадінов Є.О.
13 Редька Артем Прилуцький р-н,МОН,ДЮСШ 23.08.2005 3.54.4 ІІІ-юн 1 Куц А.С.
14 Коршун Сергій Корюківський р-н,МОН,ДЮСШ 07.10.2004 3.55.7 ІІІ-юн 0 Лисік Р.Г.
15 Ющенко Кирило Чернігівський р-н,У,СДЮШОР «л/с 00.00.2005 3.56.4 ІІІ-юн 0 Гайовий А.І.
16 Веремієнко Дмитро Прилуцький р-н-2,МОН,ДЮСШ 06.12.2004 3.57.9 ІІІ-юн 0 Куц А.С.
17 Литвяк Богдан Н-Сіверський р-н 00.00.2005 3.58.8 ІІІ-юн 0 Циганков А.Ф.
18 Корінь Дмитро Бахмацький р-н 20.02.2005 3.59.5 ІІІ-юн 0 Михайлов Б.В.
19 Чорнорот Олександр Сновський р-н, МОН, ДЮСШ 29.04.2005 4.00.3 ІІІ-юн Ос Карпенко О.М.
20 Мироненко Дмитро Чернігівський р-н,У,СДЮШОР «л/с 00.00.2004 4.00.5 ІІІ-юн 0 Гайовий А.І.
21 Климач Олександр Прилуцький р-н,МОН,ДЮСШ 09.10.2004 4.00.6 ІІІ-юн 0 Куц А.С.
22 Петренко Руслан Чернігів, МОН,КДЮСШ-1 11.08.2005 4.03.4 ІІІ-юн Ос Беркут Н.П.
23 Комаров Микола Чернігів, МОН,КДЮСШ-1 18.05.2004 4.03.6 ІІІ-юн Ос Беркут Н.П.
24 Каун Павло Чернігів,У,СДЮШОР «л/с 18.07.2005 4.05.6 б/р Ос Даниленко М.М.
25 Дегтярь Богдан Городнянський р-н, ДЮСШ » Олімп» 21.02.2006 4.06.2 б/р 0 Зайнагатдінов Д.М.
26 Павленко Ігор Городнянський р-н, ДЮСШ » Олімп» 11.02.2005 4.12.0 б/р 0 Зайнагатдінов Д.М.
27 Бездетко Олександр Н-Сіверський р-н 00.00.2005 4.15.5 б/р 0 Циганков А.Ф.
28 Тимошенко Іван Сновський р-н, ЧОДЮСШ «Олімп» 16.01.2007 4.15.6 б/р Ос Лахадінов Є.О.
29 Дмитренко Андрій Чернігів,У,СДЮШОР «л/с 15.08.2007 4.18.6 б/р Ос Даниленко М.М.
30 Пінчук Денис Сновський р-н, МОН, ДЮСШ 15.04.2004 4.19.6 б/р 0 Івлєв В.Ю.
31 Невшула Назар Сновський р-н, ЧОДЮСШ «Олімп» 16.05.2004 3.53.7 б/р Ос Лахадінов Є.О.
32 Молнар Сергій Сновський р-н, ЧОДЮСШ «Олімп» 20.01.2004 4.25.6 б/р Ос Лахадінов Є.О.
33 Больбух Дмитро Бахмацький р-н 23.03.2005 4.28.7 б/р 0 Михайлов Б.В.
34 Пасічник Максим Чернігів,У,СДЮШОР «л/с 15.08.2007 4.43.4 б/р Ос Даниленко М.М.
35 Розинко Кирил Чернігів,У,СДЮШОР «л/с 14.09.2004 4.46.6 б/р Ос Даниленко М.М.
36 Чернецький Максим Чернігів,У,СДЮШОР «л/с 07.12.2006 4.46.9 б/р Ос Даниленко М.М.
37 Каменецький Дем»ян Чернігів,У,СДЮШОР «л/с 16.02.2009 5.03.4 б/р Ос Даниленко М.М.
Яцимон Олексій Городнянський р-н, ДЮСШ «Олімп» 22.11.2005 DNF 0 Зайнагатдінов Д.М.
Крос 2 км юнаки 2002-2003 р.н.        
1 Бренз Данило Н-Сіверський, МОН, КДЮСШ 04.09.2002 6.44.0 І-юн 24 Бренз А.М.
2 Назаренко Ігор Козелецький р-н, МОН, ДЮСШ 29.04.2002 7.04.6 І-юн 21 Шарак О.В.
3 Мішустін Денис Чернігів,У,СДЮШОР «л/с 23.05.2003 7.05.7 ІІ-юн 18 Даниленко М.М.
4 Тебенко Владислав Чернігівський р-н,У,СДЮШОР «л/с 00.00.2003 7.21.6 ІІ-юн 15 Гайовий А.І.
5 Музика Микола Чернігів, МОН,КДЮСШ-1 17.03.2003 7.25.3 ІІ-юн 13 Беркут Н.П.
6 Лях Микита Чернігів,У,СДЮШОР «л/с 18.03.2003 7.25.5 ІІ-юн 11 Даниленко М.М.
7 Рекун Сергій Козелецький р-н, МОН, ДЮСШ 07.10.2002 7.46.2 ІІІ-юн 9 Мотєв С.П.
8 Редько Владислав Сновський р-н, ЧОДЮСШ»Олімп» 00.00.2002 7.48.6 ІІІ-юн 7 Лахадінов Є.О.
9 Зелений Андрій Городнянський р-н, ДЮСШ» Олімп» 23.10.2002 7.52.5 ІІІ-юн 5 Зайнагатдінов Д.М.
10 Базилевич Артем Чернігів,У,СДЮШОР «л/с 08.10.2003 7.58.7 ІІІ-юн Ос Даниленко М.М.
11 Шкалоберда Влад Н-Сіверський р-н 00.00.2002 7.58.9 ІІІ-юн 3 Циганков А.Ф.
12 Коваленко Данило Н-Сіверський р-н 00.00.2002 8.03.2 ІІІ-юн 2 Циганков А.Ф.
13 Задніпряний Дмитро Бахмацький р-н,МОН,ДЮСШ 28.10.2004 8.05.1 б/р 1 Малашенко І.О.
14 Ловицький Юрій Н-Сіверський р-н 00.00.2002 8.05.5 б/р 0 Циганков А.Ф.
15 Ніколаєв Владислав Чернігів, МОН,КДЮСШ-1 06.07.2003 8.09.1 б/р Ос Антонова В.Г.
16 Куропаткін Владислав Н-Сіверський, МОН, КДЮСШ 25.08.2002 8.17.6 б/р 0 Бренз А.М.
17 Синявський Олексій Городнянський р-н, ДЮСШ «Олімп» 12.01.2003 8.19.3 б/р 0 Зайнагатдінов Д.М.
18 Поляков Володисмир Городнянський р-н, ДЮСШ «Олімп» 06.11.2002 8.38.0 б/р 0 Зайнагатдінов Д.М.
19 Мотуз Влад Н-Сіверський р-н 00.00.2002 8.49.6 б/р 0 Циганков А.Ф.
20 Ткач Олег Чернігівський р-н 00.00.2003 8.54.5 б/р 0 Гайовий А.І.
Голутва Олег Н-Сіверський р-н 00.00.2003 DNF 0 Циганков А.Ф.
Ушенко Михайло Прилуцький р-н,МОН,ДЮСШ 29.01.2002 DNS 0 Куц А.С.
Крос 3 км юнаки 2000-2001 р.н.        
1 Заровний Максим Чернігівський р-н 00.00.2001 9.58.6 ІІІ 24 Гайовий А.І.
2 Рева Євгеній Н-Сіверський, МОН, КДЮСШ 23.04.2000 10.07.5 ІІІ 21 Клименко В.В.
3 Приходько Євген Козелецький р-н , МОН , ДЮСШ 12.06.2000 10.20.5 ІІІ 18 Сліпченко А.Б.
4 Слісаренко Максим Чернігів, ОДЮСШ з олімп. видів 16.04.2000 10.35.4 І-юн 15 Масюк А.М.
5 Федоренко Артем Бахмацький р-н,МОН,ДЮСШ 12.02.2001 10.43.9 І-юн 13 Іванько Ю.Б.
6 Ільченко Віталій Чернігівський р-н 00.00.2000 10.50.8 І-юн 11 Сторожок В.П.
7 Лисиця Дмитро Н-Сіверський, МОН, КДЮСШ 25.10.2000 10.57.3 І-юн 9 Клименко В.В.
8 Грищенко Валерій Сновський р-н, ЧОДЮСШ «Олімп» 00.00.2001 11.03.5 І-юн 7 Лахадінов Є.О.
9 Пущай Владислав Н-Сіверський р-н 00.00.2001 11.06.0 І-юн 5 Циганков А.Ф.
10 Слиш Олександр Чернігів,У,ДЮСШ «Атлет» 12.10.2000 11.21.0 ІІ-юн 3 Шульга О.П.
11 Сім»ячко Ілля Прилуцький р-н-2,МОН,ДЮСШ 01.04.2001 11.34.0 ІІ-юн 2 Кравченко Г.М.
12 Карпенко Дмитро Корюківський р-н,МОН,ДЮСШ 21.09.2001 11.37.0 ІІ-юн 1 Лисік Р.Г.
13 Андросенко Андрій Н-Сіверський р-н 00.00.2000 11.39.0 ІІ-юн 0 Циганков А.Ф.
14 Котов Владислав Н-Сіверський, МОН, КДЮСШ 18.10.2001 11.53.8 ІІ-юн 0 Бренз А.М.
15 Тарасевич Ігор Чернігівський р-н 00.00.2000 12.09.0 ІІ-юн 0 Гайовий А.І.
16 Селезньов Роман Городнянський р-н, ДЮСШ 15.01.2001 12.09.2 ІІ-юн 0 Зайнагатдінов Д.М.
17 Шостка Володимир Ніжинський р-н, К, ДЮСШ 02.04.2001 12.21.6 ІІІ-юн 0 Сахно В.К.
18 Преображенський Нікіта Н-Сіверський, МОН, КДЮСШ 04.11.2000 12.27.7 ІІІ-юн Ос Россохач Н.М.
19 Колодій Дмитро Сновський р-н, ЧОДЮСШ «Олімп» 20.04.2001 12.34.0 ІІІ-юн 0 Лахадінов Є.О.
20 Крес Ярослав Чернігівський р-н 00.00.2001 12.47.9 ІІІ-юн 0 Гайовий А.І.
21 Самусь Дмитро Чернігів,У,СДЮШОР «л/с 14.11.2001 12.49.0 ІІІ-юн Ос Даниленко М.М.
22 Цап Дмитро Бахмацький р-н,МОН,ДЮСШ 26.09.2000 12.58.0 ІІІ-юн 0 Іванько Ю.Б.
23 Білоус Богдан Городнянський р-н, ДЮСШ «Олімп» 08.06.2001 13.09.8 ІІІ-юн 0 Зайнагатдінов Д.М.
24 Юхневич Микита Чернігів,У,СДЮШОР «л/с 14.09.2000 13.28.0 ІІІ-юн Ос Даниленко М.М.
Крос 5 км юніори 1998-1999 р.н.        
1 Бражник Олександр Козелецький р-н , МОН , ДЮСШ 11.09.1998 17.30.3 ІІІ 24 Шарак О.В.
2 Мироненко Костянтин Чернігів, МОН, КДЮСШ -1 26.09.1998 17.45.9 ІІІ 21 Красільник Т.С.
3 Піддубний Юрій Чернігів, МОН, КДЮСШ -1 17.10.1999 18.10.6 І-юн 18 Овчаренко І.М.
4 Сотник Євгеній Чернігів,»У»,ДЮСШ ЧМР-Корюк. р-н 17.06.1998 18.30.3 І-юн 15 Рябов В.В.
5 Лях Володимир Чернігів,У,СДЮШОР «л/с 14.05.1999 18.57.0 І-юн 13 Даниленко М.М.
6 Суінов Рустам Козелецький р-н , МОН , ДЮСШ 21.10.1999 19.03.2 І-юн 11 Шарак О.В.
7 Лиходід Дмитро Ніжинський р-н, К, ДЮСШ 20.11.1998 20.29.6 ІІ-юн 9 Сахно В.К.
8 Скрипка Дмитро Чернігів,»У»,ДЮСШ ЧМР 23.08.1999 22.58.0 ІІІ-юн Ос Рябов В.В.
9 Дем»яненко Артем Чернігів,»У»,ДЮСШ ЧМР 15.08.1999 24.21.3 ІІІ-юн Ос Рябов В.В.
Крос 5 км чоловіки          
1 Давиденко Микола Ніжинський р-н, К, ДЮСШ 03.07.1991 16.37.5 ІІ 24 Богданов М.В.
2 Секера Дмитро Н-Сіверський, 10.01.1994 16.47.4 ІІІ 21 Клименко В.В.Овчаренко І.М.
3 Козачок Василь Чернігів,»У»,ДЮСШ ЧМР 00.00.1996 17.43.7 ІІІ 18 Філіпови
4 Слесаренко Сергій Чернігів,»У»,ДЮСШ ЧМР 30.12.1994 18.09.0 І-юн 15 Філіпови
5 Артюх Олександр Чернігів,У,СДЮШОР «л/с 17.10.1997 18.15.8 І-юн Ос Хвостенко О.Ю.
6 Колода Сергій Бахмацький р-н 00.00.1986 18.21.9 І-юн 13 Білич О.Л.
7 Сахно Володимир Ніжинський р-н, К, ДЮСШ 29.07.1970 18.35.3 І-юн 11 Тараско О.І.
8 Романенко Олександр Ніжинський р-н, К, ДЮСШ 26.09.1984 18.45.9 І-юн 9 Сахно В.К.
9 Клочко Артем Ніжинський р-н, К, ДЮСШ 12.12.1995 18.52.7 І-юн 7 Сахно В.К.
10 Корогод Дмитро Чернігів,»У»,ДЮСШ ЧМР 30.07.1996 19.25.0 ІІ-юн 5 Філіпови
11 Потапенко Антон Чернігів,У,СДЮШОР «л/с 10.05.1997 19.27.4 ІІ-юн 3 Даниленко М.М.
12 Хрущ Дмитро Чернігів,»У»,ДЮСШ ЧМР 26.08.1997 20.32.0 ІІ-юн Ос Рябов В.В.
Крос 1 км дівчата 2004 р.н. і мол.        
1 Сальна Вероніка Прилуки ,МОН,ДЮСШ 26.08.2004 3.24.9 ІІ 24 Ракетський А.І.
2 Копитько Анастасія Чернігів,У,ДЮСШ «Атлет» 21.03.2004 3.43.1 ІІІ 21 Вятіорець С.Є., Середа С.С.Корецька С.М.
3 Чамара Марія Чернігівський р-н 00.00.2005 3.44.4 ІІІ 18 Лісогор М.Ою.
4 Лугіна Вікторія Чернігів,»У»,ДЮСШ ЧМР 14.02.2005 3.54.3 І-юн 15 Лагункова Н.М.
5 Чобану Єлізавета Прилуцький р-н,МОН,ДЮСШ 19.02.2005 4.00.0 І-юн 13 Куц А.С.
6 Светюха Ольга Чернігівський р-н 00.00.2005 4.00.1 І-юн 11 Сторожок В.П.
7 Куропаткіна Аліна Н-Сіверський, МОН, КДЮСШ 25.02.2005 4.01.4 І-юн 9 Бренз А.М.
8 Борисенко Вероніка Корюківський р-н,МОН,ДЮСШ 01.01.2007 4.03.4 І-юн 7 Лисік Р.Г.
9 Коваленко Єлізавета Н-Сіверський р-н 00.00.2005 4.04.5 І-юн 5 Циганков А.Ф.
10 Дубіль Алевтина Прилуцький р-н,МОН,ДЮСШ 11.05.2005 4.05.6 І-юн 3 Чекалін С.П.
11 Гренфельд Дарина Сновський р-н, МОН, ДЮСШ 15.02.2004 4.09.9 І-юн 2 Карпенко О.М.
12 Дорошенко Яна Чернігівський р-н 00.00.2005 4.11.3 ІІ-юн 1 Лісогор В.М.,Лісогор М.О.
13 Тимошенко Єлізавета Сновський р-н, ЧОДЮСШ «Олімп» 11.02.2004 4.15.5 ІІ-юн Ос Лахадінов Є.О.
14 Никифоренко Альона Корюківський р-н,МОН,ДЮСШ 13.05.2004 4.16.2 ІІ-юн 0 Лисік Р.Г.
15 Швиденко Вікторія Бахмацький р-н 18.11.2004 4.16.5 ІІ-юн 0 Мартиненко Г.П.
16 Дохоян Анна Ріпкінський р-н,»К»,ДЮСШ 29.04.2005 4.18.0 ІІ-юн 0 Дубоносова Н.М.
17 Ткаченко Валерія Прилуцький р-н-2,МОН,ДЮСШ 11.01.2005 4.18.6 ІІ-юн 0 Куц А.С.
18 Туз Анастасія Корюківський р-н,МОН,ДЮСШ 20.01.2006 4.18.8 ІІ-юн 0 Лисік Р.Г.
19 Овсякова Василина Прилуцький р-н-2,МОН,ДЮСШ 12.05.2006 4.21.8 ІІ-юн 0 Куц А.С.
20 Осипець Валерія Чернігівський р-н 00.00.2005 4.37.0 ІІІ-юн 0 Гайовий А.І.
21 Кулик Юлія Прилуцький р-н-2,МОН,ДЮСШ 24.09.2004 4.38.9 ІІІ-юн 0 Куц А.С.
22 Тарасенко Альона Ріпкінський р-н,»К»,ДЮСШ 30.10.2004 4.44.0 ІІІ-юн 0 Дубоносова Н.М.
23 Філонова Богдана Прилуцький р-н-2,МОН,ДЮСШ 20.06.2004 4.46.5 ІІІ-юн 0 Гавриленко В.Г.
24 Павленко Карина Городнянський р-н, ДЮСШ » Олімп» 11.01.2007 4.52.9 б/р 0 Зайнагатдінов Д.М.
25 Біб Таісія Ріпкінський р-н,»К»,ДЮСШ 23.05.2005 4.56.3 б/р 0 Дубоносова Н.М.
26 Куксач Єлізавета Ріпкінський р-н,»К»,ДЮСШ 23.03.2005 5.10.8 б/р 0 Дубоносова Н.М.
27 Бубко Тетяна Чернігівський р-н 00.00.2005 5.31.6 б/р 0 Лісогор В.М.,Лісогор М.О.
Лень Софія Прилуцький р-н-2,МОН,ДЮСШ 11.08.2005 DNF Куц А.С.
Крос 1 км дівчата 2002-2003 р.н.        
1 Деркач Рената Козелецький р-н , МОН , ДЮСШ 12.08.2002 3.35.4 ІІІ 24 Шарак О.В..Горбач К.В.
2 Дворніченко Яна Чернігів,У,ДЮСШ «Атлет» 20.07.2003 3.36.0 ІІІ 21 Шульга О.П.
3 Картава Альона Н-Сіверський, МОН, КДЮСШ 30.04.2003 3.44.9 ІІІ 18 Бренз А.М.
4 Шаветя Катерина Н-Сіверський, МОН, КДЮСШ 07.11.2002 3.47.4 ІІІ 15 Бренз А.М.
5 Бурковець Анастасія Чернігівський р-н 00.00.2002 3.48.7 ІІІ 13 Ворчак М.В.
6 Сирай Катерина Козелецький р-н , МОН , ДЮСШ 30.07.2003 3.52.3 І-юн 11 Потебня Л.І.
7 Овсякова Дар»я Прилуцький р-н,МОН,ДЮСШ 11.10.2003 3.54.5 І-юн 9 Куц А.С.
8 Коровко Влада Н-Сіверський, МОН, КДЮСШ 10.10.2003 3.55.2 І-юн 7 Бренз А.М.
9 Хоренко Катерина Прилуцький р-н,МОН,ДЮСШ 26.11.2002 3.55.7 І-юн 5 Куц А.С.
10 Петренко Анна Бахмацький р-н 17.12.2002 3.56.2 І-юн 3 Білич О.Л.
11 Федорчук Марія Чернігівський р-н 00.00.2003 3.58.3 І-юн 2 Гайовий А.І.,Паршуков В.С.
12 Коньок Аліна Сновський р-н, МОН, ДЮСШ 11.04.2003 3.59.0 І-юн 1 Карпенко О.М.
13 Приліпко Наталія Городнянський р-н, ДЮСШ «Олімп» 18.11.2003 3.59.2 І-юн 0 Зайнагатдінов Д.М.
14 Воробей Ульяна Н-Сіверський р-н 00.00.2002 4.03.4 І-юн 0 Циганков А.Ф.
15 Закапко Валерія Прилуцький р-н,МОН,ДЮСШ 31.07.2003 4.03.7 І-юн 0 Чекалін С.П.
16 Лук»янець Аліна Сновський р-н, ЧОДЮСШ «Олімп» 18.07.2002 4.07.0 І-юн 0 Лахадінов Є.О.
17 Примаченко Анастасія Ріпкінський р-н,»К»,ДЮСШ 13.12.2002 4.08.3 І-юн 0 Дубоносова Н.М.
18 Рябчун Анастасія Корюківський р-н,МОН,ДЮСШ 15.08.2003 4.12.5 ІІ-юн 0 Лисік Р.Г.
19 Паламарчук Вероніка Корюківський р-н,МОН,ДЮСШ 13.08.2003 4.20.2 ІІ-юн 0 Лисік Р.Г.
20 Алексенюк Катерина Бахмацький р-н 01.12.2002 4.21.4 ІІ-юн 0 Білич О.Л.
21 Машталір Яна Корюківський р-н,МОН,ДЮСШ 10.04.2003 4.22.7 ІІ-юн 0 Лисік Р.Г.
22 Кошевська Яна Сновський р-н, МОН,ДЮСШ 20.06.2003 4.23.3 ІІ-юн 0 Івлєв В.Ю.
23 Бородавко Тетяна Городнянський р-н, ДЮСШ » Олімп» 08.01.2002 4.27.8 ІІ-юн 0 Зайнагатдінов Д.М.
24 Ушакова Марина Чернігів,У,СДЮШОР «л/с 31.05.2003 4.28.1 ІІ-юн Ос Даниленко М.М.
25 Поташна Марина Корюківський р-н,МОН,ДЮСШ 21.08.2003 4.43.8 ІІІ-юн 0 Лисік Р.Г.
Антонова Тетяна Бахмацький р-н 00.00.2002 DNS Мартиненко Г.П.
Крос 2 км дівчата 2000-2001 р.н.        
1 Козіонова Вікторія Н-Сіверський, МОН, КДЮСШ 23.05.2001 7.45.4 ІІІ 24 Клименко В.В.
2 Пилипенко Ангеліна Бахмацький р-н 12.01.2000 7.47.3 ІІІ 21 Михайлов Б.В.
3 Козіонова Ксенія Н-Сіверський, МОН, КДЮСШ 23.05.2001 7.53.2 ІІІ 18 Клименко В.В.
4 Немилистива Юлія Чернігів,У,СДЮШОР «л/с 02.06.2001 8.45.8 І-юн 15 Даниленко М.М.
5 Гуленок Ніна Н-Сіверський, МОН, КДЮСШ 27.09.2001 8.47.2 І-юн 13 Бренз А.М.
6 Олійник Даяна Ріпкінський р-н,»К»,ДЮСШ 14.07.2001 8.48.5 І-юн 11 Дубоносова Н.М.
7 Федосенко Ангеліна Козелецький р-н , МОН , ДЮСШ 10.07.2001 8.58.2 ІІ-юн 9 Потебня Л.І.
8 Суспіна Анастасія Чернігів,У,ДЮСШ «Атлет» 17.07.2001 9.07.7 ІІ-юн 7 Вятіорець С.Є., Середа С.С.
9 Науменко Яна Н-Сіверський р-н 00.00.2000 9.37.5 ІІІ-юн 5 Циганков А.Ф.
10 Іонанова Анастасія Ніжинський р-н, К,  ДЮСШ 07.04.2000 10.07.4 ІІІ-юн 3 Сахно В.К.
11 Самофал Альона Ніжинський р-н, К,  ДЮСШ 18.06.2000 10.08.9 ІІІ-юн 2 Сахно В.К.
12 Ротозій Анна Сновський р-н, МОН,ДЮСШ 00.00.2000 10.45.7 б/р Ос Івлєв В.Ю.
13 Михайленко Ольга Чернігів, МОН, КДЮСШ -1 15.03.2001 10.46.6 б/р Ос Лисенко К.В.
14 Краснова Олена Чернігів, МОН, КДЮСШ -1 00.00.2001 11.28.8 б/р Ос Лисенко К.В.
Карпенко Олеся Н-Сіверський р-н 00.00.2000 DNF Циганков А.Ф.
Карпенко Валентина Чернігівський р-н 00.00.2000 DNS Гайовий А.І.
Савченко Валерія Чернігів,У,ДЮСШ «Атлет» 27.08.2000 DNS Вятіорець С.Є., Середа С.С.
Чигриненко Алла Бахмацький р-н 21.11.2001 DNS Білич О.Л.
Крос 3 км юніорки 1998-1999 р.н.        
1 Жигун Яна Чернігів,»У»,ДЮСШ ЧМР 00.00.1998 11.15.4 ІІ 24 Лагункова Н.М.
2 Юхно Ірина Носівський р-н 12.07.1999 12.02.4 ІІІ 21 Папіна О.П.
3 Гетьман Наталія Н-Сіверський, МОН, КДЮСШ 02.01.1999 12.36.1 ІІІ 18 Клименко В.В.
4 Кубрак Алла Ніжинський р-н, К,  ДЮСШ 14.04.1998 14.04.7 ІІ-юн 15 Сахно В.К.
5 Ясь Дарина Козелецький р-н, МОН, ДЮСШ 00.00.1998 14.09.5 ІІ-юн 13 Шарак О.В.
6 Валієва Каріна Ніжинський р-н, К,  ДЮСШ 19.06.1998 14.27.0 ІІ-юн 11 Сахно В.К.
7 Демченко Вікторія Козелецький р-н, МОН, ДЮСШ 27.03.1998 16.51.8 б/р Ос Шарак О.В.
Крос 3 км жінки          
1 Дятлова Юлія Чернігів, «У» ОШВСМ 18.07.1990 10.49.8 КМС 24 Лагункова Н.М., Клюєв А.О.
2 Коваленко Ганна Чернігів, У-К, СДЮШОР з л/с 00.00.1997 11.31.9 ІІ 21 Паршуков В.С.
3 Демченко Анастасія Козелецький р-н, К, ДЮСШ 06.09.1996 13.41.2 ІІ-юн 18 Шарак О.В.
 Головний суддя змагань                                                                          (Рябов В.В.)    
 Головний секретар змагань                                                                    (Антонова В.Г.)     
 

0 Комментарии

You can be the first one to leave a comment.

Оставить комментарий