Чемпіонат області з легкоатлетичного кросу серед
дорослих,юніорів і юніорок,юнаків та дівчат.

12 жовтня 2017 р.
м. Чернігів, ЦПКіВ

Результати (скачати)

 

        РЕЗУЛЬТАТИ КОМАНДНОЇ ПЕРШОСТІ .
Місце Команди Очки
1 м. Чернігів 207
2 Чернігівський р-н 183
3 Ніжинський р-н 175
4 м.Новгород-Сіверський 137
5 Козелецький р-н 131
6 Прилуцький р-н 80
7 Корюківський р-н 51
8 Новгород-Сіверський р-н 49
9 Ріпкінський р-н 29

 

  Особисті результати       
Крос 1 км юнаки 2004 р.н. і мол.        
Місце абс. Спортсмен Команда Дата народження Результ. Розряд Очки Тренери
1 Лісогор Олександр Чернігівський р-н 00.00.2004 3.11.6 І-юн 24 Лісогор М.О., Лісогор В.М.
2 Сидоренко Олексій Чернігів, МОН, КДЮСШ -1 16.05.2004 3.15.9 І-юн 21 Беркут Н.П.
3 Єрко Владислав Ріпкінський р-н,»К»,ДЮСШ 03.03.2004 3.21.3 ІІ-юн 18 Дубоносова Н.М.
4 Михед Олександр Козелецький р-н 16.12.2004 3.26.8 ІІ-юн 15 Шевченко В.П.
5 Любочка Олександр Н-Сіверський р-н 00.00.2004 3.28.7 ІІ-юн 13 Циганков А.Ф.
6 Климач Олександр Прилуцький р-н,МОН,ДЮСШ 09.10.2004 3.42.8 ІІІ-юн 11 Куц А.С.
7 Карпенко Іван Прилуцький р-н,МОН,ДЮСШ 02.09.2006 3.44.4 ІІІ-юн 9 Васенко М.О.
8 Кісельов Дмитро Прилуцький р-н,МОН,ДЮСШ 12.08.2004 3.45.0 ІІІ-юн 7 Васенко М.О.
9 Коленіченко Валерій Ріпкінський р-н,»К»,ДЮСШ 09.08.2004 3.46.4 ІІІ-юн 5 Дубоносова Н.М.
10 Бондаренко Віталій Прилуцький р-н,МОН,ДЮСШ 04.03.2005 3.47.8 ІІІ-юн 3 Васенко М.О.
11 Редька Артем Прилуцький р-н,МОН,ДЮСШ 23.08.2005 3.50.0 ІІІ-юн 2 Куц А.С.
12 Хомко Віталій Корюківський р-н,МОН,ДЮСШ 26.01.2005 3.51.4 ІІІ-юн 1 Сахута А.О.
13 Овсяков Микола Прилуцький р-н,МОН,ДЮСШ 25.03.2005 3.53.4 ІІІ-юн 0 Куц А.С.
14 Веремієнко Дмитро Прилуцький р-н,МОН,ДЮСШ 06.12.2004 3.54.5 ІІІ-юн 0 Куц А.С.
15 Казанін Матвій Чернігів, МОН, КДЮСШ -1 10.05.2007 3.54.7 ІІІ-юн Ос Беркут Н.П.
16 Марченко Артем Прилуцький р-н,МОН,ДЮСШ 14.05.2005 3.55.5 ІІІ-юн 0 Васенко М.О.
17 Мироненко Дмитро Чернігівський р-н 00.00.2004 3.56.5 ІІІ-юн Ос Гайовий А.О.
18 Петренко Руслан Чернігів, МОН, КДЮСШ -1 11.08.2005 3.57.4 ІІІ-юн Ос Беркут Н.П.
19 Літвяк Богдан Н-Сіверський р-н 00.00.2005 3.58.6 ІІІ-юн Ос Циганков А.Ф.
20 Ханін Сергій Н-Сіверський, МОН, КДЮСШ 13.01.2005 3.59.0 ІІІ-юн 0 Бренз А.М.
21 Вязовик Віктор Н-Сіверський р-н 00.00.2005 3.59.8 ІІІ-юн Ос Циганков А.Ф.
22 Григорук Нікіта Ріпкінський р-н,»К»,ДЮСШ 03.03.2007 4.02.0 ІІІ-юн 0 Дубоносова Н.М.
23 Дмитренко Андрій Чернігів,У,СДЮШОР «л/с 15.08.2007 4.04.4 ІІІ-юн Ос Даниленко М.М.
24 Каун Павло Чернігів,У,СДЮШОР «л/с 13.07.2005 4.06.7 б/р Ос Даниленко М.М.
25 Ющенко Кирило Чернігівський р-н 00.00.2005 4.07.0 б/р 0 Гайовий А.О.
26 Сич Ілля Н-Сіверський р-н 00.00.2005 4.09.6 б/р Ос Циганков А.Ф.
27 Васько Нікіта Корюківський р-н,МОН,ДЮСШ 00.00.2007 4.20.0 б/р Ос Лисік Р.Г.
28 Шкалоберда Валерій Н-Сіверський р-н 00.00.2007 4.22.0 б/р Ос Циганков А.Ф.
29 Андрєєв Андрій Корюківський р-н,МОН,ДЮСШ 26.04.2007 4.27.8 б/р 0 Лисік Р.Г.
30 Жменьковський Роман Корюківський р-н,МОН,ДЮСШ 14.06.2008 5.31.6 б/р Ос Сахута А.О.
Карпухін Олександр Н-Сіверський, МОН, КДЮСШ 09.09.2004 DNF 0 Бренз А.М.
Бездітко Олексій Н-Сіверський р-н 00.00.2005 DNS Ос Циганков А.Ф.
Галутва Олег Н-Сіверський р-н 00.00.2004 DQ Ос Циганков А.Ф.
Крос 2 км юнаки 2002-2003 р.н.        
1 Пивовар Дмитро Ніжинський р-н, К, ДЮСШ 14.02.2002 6.55.4 І-юн 24 Сахно В.К.
2 Воронченко Антон Чернігівський р-н 00.00.2002 7.00.0 І-юн 21 Кириєнко М.П.
3 Назаренко Ігор Козелецький р-н , МОН , ДЮСШ 29.04.2002 7.02.0 І-юн 18 Шарак О.В.
4 Мішустін Денис Чернігів,У,СДЮШОР «л/с 23.05.2003 7.02.3 І-юн 15 Даниленко М.М.
5 Музика Микола Чернігів, МОН, КДЮСШ -1 17.03.2003 7.12.5 ІІ-юн 13 Беркут Н.П.
6 Грищенко Олександр Прилуцький р-н,МОН,ДЮСШ 25.11.2002 7.18.4 ІІ-юн 11 Куц А.С.
7 Юрченко Антон Козелецький р-н , МОН , ДЮСШ 16.12.2002 7.19.0 ІІ-юн 9 Шарак О.В.
8 Аксюта Володимир Чернігівський р-н,У,СДЮШОР «л/с 00.00.2003 7.20.0 ІІ-юн Ос Лісогор М.О., Лісогор В.М.
9 Сергієнко Михайло Козелецький р-н , МОН , ДЮСШ 06.10.2002 7.21.6 ІІ-юн 7 Сергієнко В.А.
10 Бабич Дмитро Корюківський р-н,МОН,ДЮСШ 29.06.2003 7.37.9 ІІ-юн 5 Сахута А.О.
11 Котков Владислав Н-Сіверський, МОН, КДЮСШ 06.02.2002 7.48.8 ІІІ-юн 3 Бренз А.М.
12 Курилов Олександр Н-Сіверський, МОН, КДЮСШ 31.03.2002 7.53.2 ІІІ-юн 2 Клименко В.В.
13 Базилевич Артем Чернігів,У,СДЮШОР «л/с 08.10.2003 7.54.5 ІІІ-юн Ос Даниленко М.М.
14 Козляченко Станіслав Н-Сіверський р-н 00.00.2002 8.04.4 ІІІ-юн 1 Циганков А.Ф.
15 Коваленко Данило Н-Сіверський р-н 00.00.2002 8.04.6 ІІІ-юн 0 Циганков А.Ф.
16 Тищенко Владислав Н-Сіверський р-н 00.00.2002 8.12.9 б/р 0 Циганков А.Ф.
17 Шкалоберда Владислав Н-Сіверський р-н 00.00.2002 8.15.0 б/р 0 Циганков А.Ф.
18 Дремлюга Назар Прилуцький р-н,МОН,ДЮСШ 27.09.2003 8.18.6 б/р 0 Васенко М.О.
19 Цуприк Ярослав Н-Сіверський р-н 00.00.2002 8.26.6 б/р 0 Циганков А.Ф.
20 Куропаткін Владислав Н-Сіверський, МОН, КДЮСШ 25.08.2002 8.28.3 б/р 0 Бренз А.М.
21 Мотуз Владислав Н-Сіверський р-н 00.00.2002 8.39.0 б/р 0 Циганков А.Ф.
Євлах Дмитро Ніжинський р-н, К, ДЮСШ 06.11.2002 DNF Сахно В.К.
Тебенко Владислав Чернігівський р-н 00.00.2003 DNS Гайовий А.О.
Крос 3 км юнаки 2000-2001 р.н.        
1 Заровний Максим Чернігівський р-н 00.00.2001 10.02.5 ІІІ 24 Гайовий А.І.
2 Рева Євгеній Чернігів,»У»ДЮСШ ЧМР-Н.-Сіверськ 23.04.2000 10.18.6 ІІІ 21 Рябов В.В.,Клименко В.В.
3 Ільченко Віталій Чернігівський р-н 00.00.2000 10.30.9 І-юн 18 Сторожок В.П.
4 Карпенко Дмитро Корюківський р-н,МОН,ДЮСШ 21.09.2001 10.52.7 І-юн 15 Лисік Р.Г.
5 Лисиця Дмитро Н-Сіверський, МОН, КДЮСШ 25.10.2000 11.03.2 І-юн 13 Клименко В.В.
6 Колупайко Віталій Чернігівський р-н 00.00.2001 11.05.1 І-юн Ос Лісогор М.О., Лісогор В.М.
7 Шкурай Олександр Чернігів,»У»,ДЮСШ ЧМР 29.01.2000 11.11.8 ІІ-юн 11 Лагункова Н.М.
8 Сім»ячко Ілля Прилуцький р-н,МОН,ДЮСШ 01.04.2001 11.14.3 ІІ-юн 9 Кравченко Г.М.
9 Панченко Андрій Козелецький р-н , МОН , ДЮСШ 20.08.2001 11.23.6 ІІ-юн 7 Шевченко В.П.
10 Шостка Володимир Ніжинський р-н, К, ДЮСШ 02.04.2001 11.34.9 ІІ-юн 5 Сахно В.К.
11 Губар Сергій Ріпкінський р-н,»К»,ДЮСШ 08.05.2001 11.42.9 ІІ-юн 3 Дубоносова Н.М.
12 Юхневич Микита Чернігів,»У»,ШВСМ 14.09.2000 12.13.3 ІІІ-юн Ос Даниленко М.М.
Резнік Ігор Чернігів, МОН, КДЮСШ -1 00.00.1998 12.04.4 ІІ-юн п/к Овчаренко І.М.
Крос 5 км юніори 1998-1999 р.н.        
1 Мироненко Костянтин Чернігів, МОН, КДЮСШ -1 26.09.1998 17.53.9 ІІІ 24 Красільник Т.С.
2 Піддубний Юрій Чернігів, МОН, КДЮСШ -1 17.10.1999 17.58.4 ІІІ 21 Овчаренко І.М.
3 Сотник Євгеній Чернігів,»У»,ДЮСШ ЧМР-Корюк. р-н 17.06.1998 18.36.0 І-юн 18 Рябов В.В.
4 Чалик Олександр Чернігів,У,СДЮШОР «л/с 04.10.1998 19.00.0 І-юн Ос Зоц М.М
Крос 5 км чоловіки          
1 Давиденко Микола Ніжинський р-н, К, ДЮСШ 03.07.1991 16.51.0 ІІІ 24 Богданов М.В.
2 Секера Дмитро Н-Сіверський, 10.01.1994 17.36.5 ІІІ 21 Клименко В.В.Овчаренко І.М.
3 Козачок Василь Чернігів,»У»,ДЮСШ ЧМР 10.05.1996 17.47.6 ІІІ 18 Філіпови
4 Романенко Олександр Ніжинський р-н, К, ДЮСШ 26.09.1984 18.32.0 І-юн 15 Сахно В.К.
5 Корогод Дмитро Чернігів,»У»,ДЮСШ ЧМР 30.07.1996 18.55.8 І-юн 13 Філіпови
6 Клочко Артем Ніжинський р-н, К, ДЮСШ 12.12.1995 18.57.7 І-юн 11 Сахно В.К.
7 Сахно Володимир Ніжинський р-н, К, ДЮСШ 29.07.1970 19.05.0 І-юн 9 Тараско О.І.
Крос 1 км дівчата 2004 р.н. і мол.        
1 Чамара Марія Чернігівський р-н 00.00.2005 3.48.1 ІІІ 24 Лісогор М.О.
2 Бобрович Дарина Н-Сіверський, МОН, КДЮСШ 02.03.2004 3.50.0 ІІІ 21 Клименко В.В.
3 Дорошенко Яна Чернігівський р-н 00.00.2005 3.52.8 І-юн 18 Лісогор М.О.
4 Черніченко Крістіна Прилуцький р-н,МОН,ДЮСШ 30.08.2004 3.56.0 І-юн 15 Куц А.С.
5 Полюшко Марія Н-Сіверський р-н 00.00.2004 3.57.2 І-юн 13 Циганков А.Ф.
6 Коваленко Єлізавета Н-Сіверський р-н 00.00.2005 3.57.5 І-юн 11 Циганков А.Ф.
7 Мельник Анастасія Чернігів,»У»,ДЮСШ ЧМР 18.10.2006 4.00.0 І-юн 9 Лагункова Н.М.
8 Цветкова Валерія Козелецький р-н , МОН , ДЮСШ 16.01.2004 4.02.5 І-юн 7 Мотєв С.П.
9 Туз Анастасія Корюківський р-н,МОН,ДЮСШ 20.01.2006 4.05.0 І-юн 5 Лисік Р.Г.
10 Раструба Марина Н-Сіверський, МОН, КДЮСШ 18.02.2004 4.07.0 І-юн 3 Клименко В.В.
11 Душина Софія Н-Сіверський р-н 00.00.2004 4.07.3 І-юн 2 Циганков А.Ф.
12 Светюха Ольга Чернігівський р-н 14.06.2005 4.07.4 І-юн 1 Сторожок В.П.
13 Борисенко Вероніка Корюківський р-н,МОН,ДЮСШ 01.01.2007 4.07.5 І-юн 0 Лисік Р.Г.
14 Чебанчук Серафіма Н-Сіверський р-н 00.00.2004 4.10.6 ІІ-юн Ос Циганков А.Ф.
15 Черніченко Катерина Прилуцький р-н,МОН,ДЮСШ 11.12.2006 4.11.0 ІІ-юн 0 Куц А.С..Чекалін С.П.
16 Тимошенко Софія Н-Сіверський р-н 00.00.2006 4.14.5 ІІ-юн Ос Циганков А.Ф.
17 Кузьменко Марія Ріпкінський р-н,»К»,ДЮСШ 28.07.2006 4.14.7 ІІ-юн 0 Дубоносова Н.М.
18 Розсудовська Вікторія Ріпкінський р-н,»К»,ДЮСШ 18.01.2006 4.17.0 ІІ-юн 0 Дубоносова Н.М.
19 Науменко Діана Корюківський р-н,МОН,ДЮСШ 21.07.2005 4.18.5 ІІ-юн 0 Сахута А.О.
20 Куропаткіна Аліна Н-Сіверський, МОН, КДЮСШ 25.02.2002 4.19.3 ІІ-юн 0 Бренз А.М.
21 Ткаченко Валерія Прилуцький р-н,МОН,ДЮСШ 11.01.2005 4.19.9 ІІ-юн 0 Куц А.С.
22 Митрофанова Ірина Корюківський р-н,МОН,ДЮСШ 21.06.2005 4.47.0 ІІІ-юн Ос Сахута А.О.
23 Мірошниченко Єлізавета Корюківський р-н,МОН,ДЮСШ 02.01.2009 4.53.5 б/р Ос Сахута А.О.
24 Никифоренко Альона Корюківський р-н,МОН,ДЮСШ 13.05.2004 5.05.0 б/р 0 Сахута А.О.
25 Бабич Катерина Корюківський р-н,МОН,ДЮСШ 25.09.2004 5.16.0 б/р Ос Сахута А.О.
Шевцова Катерина Н-Сіверський, МОН, КДЮСШ 29.09.2005 DNF Бренз А.М.
Лізогуб Анна Прилуцький р-н,МОН,ДЮСШ 03.06.2004 DNF Васенко М.О.
Крос 1 км дівчата 2002-2003 р.н.        
1 Деркач Рената Козелецький р-н , МОН , ДЮСШ 12.08.2002 3.40.3 ІІІ 24 Шарак О.В.
2 Дворніченко Яна Чернігів,У,ДЮСШ «Атлет» 20.07.2003 3.42.8 ІІІ 21 Шульга О.П.
3 Ворона Валентина Чернігівський р-н 00.00.2002 3.46.3 ІІІ 18 Сторожок В.П.
4 Федорчук Марія Чернігівський р-н 00.00.2003 3.52.7 І-юн 15 Гайовий А.І.
5 Овсякова Дар’я Прилуцький р-н,МОН,ДЮСШ 11.10.2003 3.53.3 І-юн 13 Куц А.С.
6 Андрющенко Олена Ніжинський р-н, К, ДЮСШ 04.06.2003 4.02.1 І-юн 11 Сахно В.К.
7 Воробей Ульяна Н-Сіверський р-н 00.00.2002 4.02.4 І-юн 9 Циганков А.Ф.
8 Рябчун Анастасія Корюківський р-н,МОН,ДЮСШ 15.08.2003 4.03.1 І-юн 7 Лисік Р.Г.
9 Сирай Катерина Козелецький р-н , МОН , ДЮСШ 16.07.2003 4.06.4 І-юн 5 Потебня Л.І.
10 Юдицька Сніжана Н-Сіверський, МОН, КДЮСШ 22.08.2002 4.08.1 І-юн 3 Клименко В.В.
11 Коробко Влада Н-Сіверський, МОН, КДЮСШ 10.10.2003 4.09.3 І-юн 2 Бренз А.М.
12 Геращенко Валерія Чернігівський р-н 00.00.2003 4.11.0 ІІ-юн 1 Гайовий А.І.
13 Комар Дарина Н-Сіверський р-н 00.00.2002 4.20.2 ІІ-юн 0 Циганков А.Ф.
14 Паламарчук Вероніка Корюківський р-н,МОН,ДЮСШ 13.08.2003 4.21.4 ІІ-юн Ос Лисік Р.Г.
15 Богдановська Катерина Корюківський р-н,МОН,ДЮСШ 09.07.2003 4.25.1 ІІ-юн Ос Лисік Р.Г.
16 Машталір Яна Корюківський р-н,МОН,ДЮСШ 10.04.2003 4.27.8 ІІ-юн Ос Лисік Р.Г.
17 Гоман Олена Н-Сіверський р-н 00.00.2002 4.33.3 ІІІ-юн Ос Циганков А.Ф.
18 Ушакова Марина Чернігів,У,СДЮШОР «л/с 31.05.2003 4.33.9 ІІІ-юн Ос Даниленко М.М.
19 Бондар Ангеліна Чернігів, МОН, КДЮСШ -1 14.07.2003 4.41.2 ІІІ-юн Ос Беркут Н.П.
20 Душина Діана Н-Сіверський р-н 00.00.2002 5.04.2 б/р 0 Циганков А.Ф.
Крос 2 км дівчата 2000-2001 р.н.        
1 Казіонова Вікторія Н-Сіверський, МОН, КДЮСШ 23.05.2001 8.15.4 І-юн 24 Клименко В.В.
2 Немилистива Юлія Чернігів,У,ШВСМ 02.06.2001 8.17.0 І-юн 21 Даниленко М.М.
3 Лисенко Майя Козелецький р-н , МОН , ДЮСШ 14.06.2001 8.17.5 І-юн 18 Многоліт Ю.С.
4 Казіонова Ксенія Н-Сіверський, МОН, КДЮСШ 23.05.2001 8.30.6 І-юн 15 Клименко В.В.
5 Черненко Тетяна Чернігів»У»ДЮСШ ЧМР 22.02.2000 8.36.6 І-юн 13 Рябов В.В.
6 Діденко Ольга Чернігів»У»ДЮСШ ЧМР 04.06.2000 8.36.7 І-юн 11 Рябов В.В.
7 Гуленок Ніна Н-Сіверський, МОН, КДЮСШ 27.09.2001 8.47.0 І-юн 9 Бренз А.М.
8 Полюшко Вікторія Н-Сіверський, МОН, КДЮСШ 31.07.2001 8.52.3 ІІ-юн 7 Клименко В.В.
9 Сергусь Марія Чернігів, МОН, КДЮСШ -1 17.12.2001 9.14.0 ІІ-юн Ос Овчаренко І.М.
10 Медвідь Мирослава Чернігів»У»ДЮСШ ЧМР 24.08.2001 9.18.3 ІІ-юн Ос Лагункова Н.М.
11 Іонанова Анастасія Ніжинський р-н, К,  ДЮСШ 07.04.2000 9.28.2 ІІ-юн 5 Сахно В.К.
12 Олійник Даяна Ріпкінський р-н,»К»,ДЮСШ 14.07.2001 9.45.4 ІІІ-юн 3 Дубоносова Н.М.
Камко Інна Чернігів, МОН, КДЮСШ -1 00.00.2000 DNF Ос Овчаренко І.М.
Науменко Яна Н-Сіверський р-н 00.00.2000 DNF Циганков А.Ф.
Крос 3 км юніорки 1998-1999 р.н.        
1 Валієва Каріна Ніжинський р-н, К,  ДЮСШ 19.06.1998 14.18.3 ІІ-юн 24 Сахно В.К.
2 Федосенко Ангеліна Козелецький р-н, МОН, ДЮСШ 23.11.1999 14.28.5 ІІ-юн 21 Потебня Л.І.
3 Пиркова Богдана Ніжинський р-н, К,  ДЮСШ 19.05.1999 14.50.0 ІІІ-юн 18 Сахно В.К.
4 Кубрак Алла Ніжинський р-н, К,  ДЮСШ 14.04.1998 14.56.0 ІІІ-юн 15 Сахно В.К.
Крос 3 км жінки.
1 Жмурко Анна ДЮСШ «Україна»ЧМР. 24.10.1996 11.09.0 КМС 24 Лагункова Н.М., Клюєв А.О.Філіпов В.В.
2 Коваленко Ганна Чернігівський р-н.»У» 00.00.1997 11.57.0 ІІІ 21 Паршуков В.С..Зоц Ж.С.
3 Солодка Катерина Ніжинський р-н, К,  ДЮСШ 16.06.1995 13.44.3 ІІ-юн 18 Сахно В.К.
4 Беребенець Катерина Ніжинський р-н, К,  ДЮСШ 13.12.1997 16.54.7 б/р 15 Сахно В.К.
 Головний суддя змагань                                                                          (Рябов В.В.)     
 Головний секретар змагань                                                                    (Антонова В.Г.)     
 

0 Комментарии

You can be the first one to leave a comment.

Оставить комментарий