Відділ з питань фізичної культури та спорту облдержадміністрації

Обласна федерація легкої атлетики

 

Відкритий Чемпіонат області з легкоатлетичного кросу

присвячений року спорту та здорового способу життя .    

 

14 жовтня 2012 рік                                                                    м.Чернігів, ЦПКіВ

Особисті результати

  Біг на 5000м, чоловіки

Місце

Номер

Спортсмен

Команда

Дата народження

Результат

Розряд

очки

Тренери

1 53 Олійник Павло Чернігів, ШВСМ «У» 09.05.1988 15.09.5 18 Сердюк В.І.
2 177 Голуб Владислав Чернігів, ШВСМ «С» 25.10.1991 15.59.0 16 Бр.Філіпових
3 62 Петренко Олексій Чернігівський р-нДЮСШ «У»-«К» 1992 16.08.4 15 Зоц М.І.Паршуков В.С.
4 371 Сахно Володимир Ніжинський р-н ДЮСШ «К» 29.07.1970 16.42.2 13 Тараско О.І.
5 98 Свириденко Віталій Чернігівський р-нДЮСШ «У» 1992 16.52.4 Ос. Зоц М.І.Зоц Ю.С.
6 974 Дубоносов Віталій Ріпкінський р-н«К» 1985 16.55.3 12 Дубоносова Н.М.
7 210 Сараб Євген Чернігів 18.09.1988 17.37.1 Ос. Луценко В.В
8 17 Щербатенко Ярослав Чернігів , ЧНПУ 12.06.1993 17.49.9 Ос. Рябов В.В
9 785 Романенко Олександр Ніжинський р-н «К» 26.09.1984 18.29.5 11 Сахно В.К
10 150 Леоненко Сергій Чернігів , ЧНПУ 07.01.1992 DNS Ос. Рябов В.В

 

Біг на 5000м, юніори

Місце

Номер

Спортсмен

Команда

Дата народження

Результат

Розряд

очки

Тренери

1 77 Секера Дмитро Н-Сіверський р-н 1994 16.28.5 18 Клименко В.В.
2 391 Бабак Євгеній Щорський р-н, ДЮСШ МОН 04.05.1994 16.29.2 16 Бережной В.Д.
3 255 Морачевський Василь Чернігів , КДЮСШ «У» 12.06.1993 16.49.8 Ос. Рябов В.В
4 369 Кравченко Сергій Прилуцький р-нДЮСШ МОН 04.03.1994 16.51.0 15 Салівон Р.Г.
5 3 Вертійко Владислав ЧНПУ «У» 15.03.1994 17.47.1 Ос. Рябов В.В.
6 123 Шевченко Роман Ніжинський р-н ДЮСШ «К» 1993 17.51.8 13 Сахно В.К
7 112 Краснай Денис Чернігів, КДЮСШ -2 «С» 05.02.1995 19.18.2 12 Бр.Філіпових
8 85 Харченко Олександр Чернігів, КДЮСШ -2 «С» 18.06.1994 DNF Ос. Бр.Філіпових
9 24 Михальченко Дмитро Чернігів , КДЮСШ «У» 21.06.1994 DNS Ос. Лагункова Н.М.
10 90 Лубенський Олександр Чернігів , ЧНПУ 05.09.1993 DNS Ос. Рябов В.В

 

Біг на 3000м, юнаки 1995-96 р.н.

Місце

Номер

Спортсмен

Команда

Дата народження

Результат

Розряд

очки

Тренери

1 64 Деркач Владислав Чернігівський р-нДЮСШ «У»-«К» 1995 9.25.3 18 Зоц М.М.Гайовий А.І.
2 981 Ткаченко Сергій Чернігів, КДЮСШ-1,МОН 10.09.1995 9.31.4 16 Білащенко О.М.
3 85 Іваненко Дмитро Чернігівський р-нДЮСШ «У»-«К» 1996 9.39.5 15 Зоц М.М.Гайовий А.І.
4 15 Кривопуск Юрій Коропський р-н,ДЮСШ «К» 1995 9.39.6 13 Лучко В.Л.
5 67 Пильник Олег Чернігівський р-нДЮСШ «У»-«К» 1996 9.39.7 12 Хвостенко О.Ю.Паршуков В.С.
6 359 Дьогтяр Олександр Прилуцький р-нДЮСШ МОН 12.01.1996 9.44.1 11 Демешко С.В.Чекалін С.П.
7 99 Клименок Дмитро Чернігівський р-нДЮСШ «У» 1995 9.46.1 Ос. Лісогор М.О.
8 158 Бурда Антон Н-Сііверський р-н 12.12.1996 9.47.9 10 Клименко В.В.
9 468 Сахута Павло Щорський р-н, ДЮСШ МОН 06.04.1996 9.50.0 9 Медведьова Н.М.
10 384 Корогод Дмитро Чернігів, КДЮСШ-1, МОН 30.07.1996 9.56.1 Ос. Хорт Т.М.
11 420 Туренок Іван Ріпкінський р-нДЮСШ «К» 03.07.1995 10.07.8 8 Дубоносова Н.М.
12 39 Шарий Євгеній Ніжинський р-н ДЮСШ «К» 05.08.1995 10.09.6 7 Сахно В.К
13 443 Музика Максим Чернігів , КДЮСШ «У» 12.06.1995 10.11.3 6 Рябов В.В.
14 472 Підлісецький Максим Чернігів, КДЮСШ-1,МОН 18.04.1995 10.15.8 Ос. Білащенко О.М.
15 100 Короп Костянтин Ніжинський р-н ДЮСШ «К» 01.10.1995 10.21.5 5 Хоменко Д.О.
16 77 Мілейко Олексій Чернігівський р-нДЮСШ «У» 1995 10.29.0 Ос. Лісогор М.О.Лісогор В.М.
17 568 Гарига Максим Чернігів, КДЮСШ -2 «С» 30.07.1994 10.36.8 Ос. Бр.Філіпових
18 803 Пацюк Андрій Чернігів, КДЮСШ -2 «С» 15.04.1996 10.49.0 Ос. Дудко Т.А.

 

 

Біг на 2000м, юнаки 1997-98 р.н.

Місце

Номер

Спортсмен

Команда

Дата народження

Результат

Розряд

очки

Тренери

1 355 Афанасьєв Сергій Прилуцький р-нДЮСШ МОН 30.05.1997 6.31.5 18 Кравченко Г.М
2 78 Тараско Павло Чернігів, ОКДЮСШ  «С» 29.01.1997 6.31.7 16 Луценко В.В
3 96 Артюх Олександр Чернігівський р-нДЮСШ «У»-«К» 1997 6.31.9 15 Хвостенко О.Ю.Паршуков В.С.
4 362 Шкуренко Олександр Прилуцький р-нДЮСШ МОН 01.11.1997 7.00.5 13 Чекалін С.П.
5 49 Білоногов Олександр Ріпкінський р-н,ДЮСШ «К» 21.07.1997 7.02.2 12 Дубоносова Н.М.
6 488 Чатов Олександр Щорський р-н, ДЮСШ МОН 06.01.1998 7.03.7 11 Лахадінов Є.О.
7 386 Воробєй Владислав Щорський р-н, ДЮСШ «К» 25.04.1997 7.28.3 Ос. Костеневич К.В.
8 462 Дергунов Валентин Щорський р-н, ДЮСШ МОН 29.04.1997 7.16.1 10 Лахадінов Є.О.
9 114 Чепурний Олександр Менський  р-н 1997 7.28.8 9 Трєпач А.М
10 25 Єфремов Юрій Менський  р-н 1997 7.29.2 8 Трєпач А.М
11 4 Ліпейко Андрій Ніжинський р-н ДЮСШ «К» 15.10.1997 7.32.3 7 Хоменко Д.О.
12 484 Бічик Олександр Щорський р-н, ДЮСШ МОН 1998 7.43.9 Ос. Лахадінов Є.О.
13 486 Федченко Юрій Щорський р-н, ДЮСШ МОН 22.09.1998 7.48.4 Ос. Лахадінов Є.О.
14 397 Пахомов Леонід Щорський р-н, ДЮСШ МОН 19.10.1998 8.17.8 Ос. Бережной В.Д.
15 487 Малетич Іван Щорський р-н, ДЮСШ «К» 21.05.1998 8.20.2 Ос. Костеневич К.В.
16 464 Печериця Олег Щорський р-н, ДЮСШ «К» 1998 8.29.1 Ос. Костеневич К.В.
17 30 Протченко Юрій Ріпкінський р-н,ДЮСШ «К» 22.08.1997 8.29.5 6 Дубоносова Н.М.
18 420 Йовенко Максим Ріпкінський р-н,ДЮСШ «К» 1997 8.30.0 5 Дубоносова Н.М.
19 123 Басанко Андрій Менський  р-н 1997 DNS 0 Трєпач А.М
20 116 Чудовський Сергій Менський  р-н 1997 DNS 0 Трєпач А.М
21 13 Роговий Владислав Чернігів, КДЮСШ-1,МОН 1997 DNS Ос. Білащенко О.М.

 

 

Біг на 1000м, юнаки 1999 і молодше

Місце

Номер

Спортсмен

Команда

Дата народження

Результат

Розряд

очки

Тренери

1 213 Галушка Максим Чернігів, КДЮСШ-1, МОН 1999 2.59.5 18 Хорт Т.М.
2 90 Макотра Денис Н-Сіверський р-н 28.10.1999 3.02.5 16 Клименко В.В.
3 55 Савицький Вадим Н-Сіверський р-н 17.11.1999 3.11.0 15 Клименко В.В.
4 173 Рамусь Олексій Н-Сіверський р-н 30.10.1999 3.13.2 13 Клименко В.В.
5 357 Рацин Владислав Прилуцький р-нДЮСШ МОН 02.01.1999 3.18.0 12 Кравченко Г.М
6 356 Бондаренко Євгеній Прилуцький р-нДЮСШ МОН 15.07.1999 3.19.5 11 Васенко Мю.О.
7 352 Удовік Олексій Прилуцький р-нДЮСШ МОН 10.05.1999 3.21.3 10 Жук Є В.
8 56 Яхно Євгеній Менський  р-н 1999 3.26.5 9 Трєпач А.М
9 362 Бедзір Богдан Прилуцький р-нДЮСШ МОН 10.08.1999 3.30.4 Ос. Чекалін С.П.
10 71 Заровний Максим Чернігівський р-нДЮСШ «У» 2001 3.31.9 Ос. Зоц М.М.Гайовий А.І.
11 121 Науменко Олександр Н-Сіверський р-н 20.10.2000 3.34.9 Ос. Клименко В.В.
12 369 Сердюченко Дмитро Прилуцький р-нДЮСШ МОН 21.05.1999 3.35.4 Ос. Чекалін С.П.
13 417 Хіміч Павло Ріпкінський р-н,ДЮСШ «К» 16.03.1999 3.37.8 8 Дубоносова Н.М.
14 489 Медведьов Руслан Щорський р-н, ДЮСШ МОН 17.09.2000 3.41.9 7 Медведьова Н.М.
15 478 Каненко Данило Щорський р-н, ДЮСШ «К» 05.10.2002 4.31.3 Ос. Костеневич К.В.
16 173 Кузмінський Олександр Менський  р-н 1999 DNS 0 Трєпач А.М
17 46 Грищенко Валерій Щорський р-н, ДЮСШ МОН 02.03.2001 DNS Ос. Лахадінов Є.О.
18 41 Акуленко Богдан Щорський р-н, ДЮСШ МОН 19.02.2001 DNS Ос. Лахадінов Є.О.
19 42 Колодій Дмитро Щорський р-н, ДЮСШ МОН 20.04.2001 DNS Ос. Лахадінов Є.О.

 

 

Біг на 3000м, жінки

Місце

Номер

Спортсмен

Команда

Дата народження

Результат

Розряд

очки

Тренери

1 842 Олійник Світлана Чернігів, ШВСМ «У» 31.03.1985 10.05.0 18 Сердюк В.І.
2 486 Дятлова Юлія Чернігів,ШВСМ «У» Менський  р-н 18.07.1990 10.35.0 16 Лагункова Н.М.Рябов В.В.Клюєв А.Н.
3 983 Куздоб Аліна Чернігів, КДЮСШ -2 «С» 01.08.1991 10.56.4 15 Бр.Філіпових
4 562 Литвиненко Юлія Чернігів, КДЮСШ «У» Щорський р-н, 17.02.1991 11.26.6 13 Рябов В.В.
5 515 Гомбалевська Дарина Чернігів,КДЮСШ «У» 04.01.1991 DNF Ос. Рябов В.В.

 

 

Біг на 3000м, юніорки

Місце

Номер

Спортсмен

Команда

Дата народження

Результат

Розряд

очки

Тренери

1 69 Литвиненко Крістіна Чернігівський р-нДЮСШ «У»-«К» 1993 10.43.3 18 Зоц М.М.

 

Біг на 2000м, дівчата 1995-96 р.н.

Місце

Номер

Спортсмен

Команда

Дата народження

Результат

Розряд

очки

Тренери

1 52 Нечипоренко Анастасія Чернігівський р-нДЮСШ «У»-«К» 1995 7.21.5 18 Зоц М.М.
2 256 Хомич Дарина Ніжинський р-н ДЮСШ «К» 19.08.1996 10.07.0 16 Сахно В.К
3 995 Семеряка Людмила Ніжинський р-н ДЮСШ «К» 1996 10.55.7 Ос. Сахно В.К
4 64 Бичук Альона Ніжинський р-н ДЮСШ «К» 1996 DNS Ос. Сахно В.К.

 

 

 

Біг на 1000м, дівчата 1997-98 р.н.

Місце

Номер

Спортсмен

Команда

Дата народження

Результат

Розряд

очки

Тренери

1 52 Коваленко Ганна Чернігівський р-нДЮСШ «У»-«К» 1997 3.15.2 18 Зоц М.І.Паршуков В.С.
2 247 Дима Зінаїда Ріпкінський р-н,ДЮСШ «К» 18.03.1998 3.23.7 16 Дубоносова Н.М
3 79 Пікуза Ольга Коропський р-н,ДЮСШ «К» 1998 3.27.2 15 Лучко В.Л.
4 74 Грищенко Марія Чернігів, КДЮСШ «У» 21.02.1997 3.27.4 13 Лагункова Н.М.
5 57 Свиридовська Марія Чернігівський р-нДЮСШ «У»-«К» 1998 3.34.0 Ос. Хвостенко О.Ю.Паршуков В.С.
6 803 Кедровська Юлія Чернігів, КДЮСШ -2 «С» 1998 3.38.0 Ос. Дудко Т.А.
7 172 Гаврелюк Діана Н-Сіверський р-н 29.03.1997 3.39.4 12 Клименко В.В.
8 255 Захарченко Тетяна Щорський р-н, ДЮСШ МОН 23.01997 3.46.1 11 Івлєв В.Ю.
9 95 Роззівако Катерина Чернігівський р-нДЮСШ «У» 1998 3.53.0 Ос. Гайовий А.І.
10 15 Мозгова Юлія Менський  р-н 1997 DNS 0 Трєпач А.М

 

 

Біг на 1000м, дівчата 1999 р.н. і молодше

Місце

Номер

Спортсмен

Команда

Дата народження

Результат

Розряд

очки

Тренери

1 9 Козуб Каріна Коропський р-н,ДЮСШ «К» 1999 3.27.9 18 Лучко В.Л.
2 71 Підлісицька Вікторія Коропський р-н,ДЮСШ «К» 1999 3.28.4 16 Лучко В.Л.
3 86 Карпенко Валентина Чернігівський р-нДЮСШ «У» 2000 3.28.7 15 Гайовий А.І.
4 77 Соловей Ірина Чернігівський р-нДЮСШ «У» 1999 3.29.3 13 Лісогор М.О.
5 17 Козуб Крістіна Коропський р-н,ДЮСШ «К» 1999 3.32.5 12 Лучко В.Л.
6 364 Сутула Юлія Прилуцький р-нДЮСШ МОН 18.02.1999 3.37.3 11 Кравченко Г.М
7 363 Архіпенко Анжела Прилуцький р-нДЮСШ МОН 15.04.1999 3.39.6 10 Кравченко Г.М
8 41 Карбовська Ілона Н-Сіверський р-н 13.10.1999 3.44.4 9 Бренз А.Н.
9 10 Мозгова Лілія Менський  р-н 1999 3.44.6 8 Трєпач А.М
10 3 Пурига Валентина Н-Сіверський р-н 19.01.2000 3.45.6 7 Клименко В.В.
11 395 Погорелко Анастасія Щорський р-н, ДЮСШ МОН 30.06.2001 3.51.2 6 Бережной В.Д.
12 467 Ковальковська Анастасія Щорський р-н, ДЮСШ МОН 24.02.1999 3.56.0 5 Медведьова Н.М.
13 417 Олійник Даяна Ріпкінський р-н,ДЮСШ «К» 14.07.2001 3.59.4 4 Дубоносова Н.М
14 366 Вовк Катерина Прилуцький р-нДЮСШ МОН 07.08.1999 4.00.8 3 Кравченко Г.М
15 172 Калашнік Сніжана Н-Сіверський р-н 17.04.2001 4.02.8 Ос. Клименко В.В.
16 23 Гром Олена Менський  р-н 2001 4.02.9 2 Трєпач А.М
17 64 Висовень Альона Ніжинський р-н ДЮСШ «К» 31.03.1999 4.05.9 1 Сахно В.К.
18 368 Назарін Юлія Прилуцький р-нДЮСШ МОН 10.01.1999 4.10.4 Ос. Чекалін С.П.
19 371 Ювко Владислава Ніжинський р-н ДЮСШ «К» 09.02.1999 4.16.0 0 Сахно В.К.
20 97 Парфієнко Надія Н-Сіверський р-н 09.11.1999 4.17.5 Ос. Бренз А.Н.

Головний суддя змагань                                                                                  (Рябов В.В.)
Головний секретар змагань                                                                             (Філіпова В.І.)

 

 

 

Відділ з питань фізичної культури та спорту облдержадміністрації

Обласна федерація легкої атлетики

Відкритий Чемпіонат області з легкоатлетичного кросу

присвячений року спорту та здорового способу життя .   

 

 

14 жовтня 2012 рік                                                                    м.Чернігів, ЦПКіВ

  

                                                  Командні результати

 

Місце

Команди І групи

Очки

1

м. Чернігів

159

Команди ІІ групи

1

Чернігівський р-н

157

2

Новгород – Сіверський р-н

127

3

Прилуцький р-н

114

4

Щорський р-н

106

5

Ніжинський р-н

91

6

Менський р-н

52

Команди ІІІ групи

1

Коропський р-н

74

2

Ріпкінський р-н

71

 

 

Головний суддя змагань                                                                                     (Рябов В.В.)
Головний секретар змагань                                                                             (Філіпова В.І.)

 

Один комментарий

  1. Александрович:

    В первой группе даже соперников у Чернигова нет)

Оставить комментарий