Департамент сім’ї, молоді та спорту Чернігівської облдержадміністрації

Обласна федерація легкої атлетики

Чемпіонат області з легкоатлетичного кросу.

    

            16 жовтня 2014 рік                                                                    м.Чернігів, ЦПКіВ

Командні результати

 

Місце Команди І групи Очки
1 м. Чернігів 210
2 Козелецький р-н 165
3 Ніжинський р-н 131
4 Ріпкінський р-н 130
5 Н-Сіверський р-н 130
6

Коропський р-н

104
7 Щорський р-н 76
8 Бахмацький р-н 51

 

Особисті результати

Біг на 5000м, чоловіки
Місце Номер Спортсмен Команда Дата народження Результат Розряд очки Тренери
1 584 Хоменко Дмитро Ніжинський р-нДЮСШ «К» 06.11.1982 18.15.3 І-юн 24 Сахно В.К.
2 624 Скок Андрій Козелецький р-нМОН 01.11.1993 18.32.4 І-юн 21 Шарак О.В.
3 210 Сараб Євген Чернігів «У» 18.09.1988 18.45.0 І-юн Ос. Рябов В.В.
4 90 Лубенський Олександр ЧернігівКДЮСШ «У» 12.06.1994 18.52.3 І-юн Ос. Рябов В.В.
5 970 Закружний Денис Щорський р-н 13.02.1983 18.54.2 І-юн 18 Самост.
6 255 Морачевський Василь ЧернігівКДЮСШ «У» 12.06.1994 19.07.2 І-юн 15 Рябов В.В.
7 7 Корнієнко Тарас Чернігів ЧНПУ 23.11.1994 19.50.4 ІІ-юн 13 Рябов В.В.
8 8 Гавриленко Петро Чернігів 16.09.1960 20.02.4 ІІ-юн Ос. Легеда А.М.
9 80 Зайнагатдінов Максим Чернігів ЧНПУ 15.07.1994 20.27.3 ІІ-юн Ос. Рябов В.В.
10 15 Яременко Володимир Чернігів ЧНПУ 08.08.1994 21.12.9 ІІ-юн Ос. Філіпов В.В.Кондратенко П.Б.
11 77 Секера Дмитро Ніжинський р-нДЮСШ «К» 10.01.1994 DNS 0 Сахно В.К.Хоменко Д.О.
12 17 Ярмоленко Андрій Чернігів ДЮСШ«Атлет» «У» 23.12.1993 DNS Ос. Сердюк В.І
13 37 Косенко Павло ЧернігівКДЮСШ «У» 28.11.1994 DNS Ос. Лагункова Н.М.Клюєв А О.

 

Біг на 5000м, юніори
Місце Номер Спортсмен Команда Дата народження Результат Розряд очки Тренери
1 585 Клочко Артем Ніжинський р-нДЮСШ «К» 12.12.1995 17.59.2 ІІІ 24 Сахно В.К.Хоменко Д.О.
2 384 Корогод Дмитро Чернігів «Спартак-2» 30.07.1996 18.00.5 І-юн 21 Філіпов В.В.Хорт Т.М.
3 48 Кривопуск Юрій Чернігів-КоропОКДЮСШ «С» 28.09.1995 18.03.9 І-юн 18 Луценко В.В.
4 31 Бабинець Володимир Чернігів ДЮСШ«Атлет» «У» 11.09.1996 19.10.8 І-юн Ос. Овчаренко І.М.
5 39 Деркач Тарас Чернігів ЧНПУ 17.12.1995 19.11.5 І-юн Ос. Філіпов В.В.Кондратенко П.Б.
6 1086 Музика Максим ЧернігівКДЮСШ «У»Козелецький р-н 12.06.1995 19.20.4 ІІ-юн 15 Рябов В.В.
7 46 Андрейча Сергій ЧернігівОКДЮСШ»С» 12.09.1995 19.22.2 ІІ-юн Ос. Луценко В.В.
8 36 Горбань Андрій ЧернігівКДЮСШ «У» 17.02.1995 19.23.9 ІІ-юн 13 Лагункова Н.М.Клюєв А.О.
9 208 Сухорабський Сергій ЧернігівОКДЮСШ»С» 24.09.1995 19.33.9 ІІ-юн Ос. Луценко В.В.
10 306 Гориський Віктор Чернігів ЧНПУ 10.08.1995 19.34.8 ІІ-юн Ос. Філіпов В.В.Кондратенко П.Б.
11 330 Шарий Євгеній Ніжинський р-нДЮСШ «К» 05.08.1995 19.45.7 ІІ-юн 9 Сахно В.К.Хоменко Д.О.
12 494 Антоненко Микола ЧернігівКДЮСШ «У» 16.12.1996 20.20.3 ІІ-юн Ос. Лагункова Н.М.Клюєв А.О.
13 700 Вірченко Максим Козелецький р-нМОН 04..10.1996 21.28.2 ІІ-юн 7 Шарак О.В.
14 34 Ходько Владислав ЧернігівКДЮСШ «У» 16.12.1996 20.20.3 ІІ-юн Ос. Лагункова Н.М.Дятлова Ю.В.
15 66 Гурбик Андрій Чернігів ЧНПУ 07.05.1995 23.41.9 ІІІ-юн Ос. Філіпов В.В

 

Біг на 3000м, юнаки 1997-98 р.н.
Місце Номер Спортсмен Команда Дата народження Результат Розряд очки Тренери
1 209 Мироненко Костянтин ЧернігівКДЮСШ-1  МОН 26.09.1998 10.22.6 ІІІ 24 Красільник Т.С.
2 48 Зубок Владислав ЧернігівОКДЮСШ»С»  18.12.1998 10.23.7 ІІІ 21 Луценко І.В.Луценко В.В.
3 17 Бражник Олександр Козелецький р-нДЮСШ «К» 11.09.1998 10.38.9 І-юн 18 Шарак О.В.
4 696 Науменко Анатолій Козелецький р-нДЮСШ «К» 12.04.1998 11.05.9 І-юн 15 Шарак О.В.
5 48 Хрущ Дмитро ЧернігівКДЮСШ «У» 26.08.1997 11.29.2 ІІ-юн Ос. Рябов В.В.
6 9 Лиходід Дмитро Ніжинський р-н ДЮСШ «К» 20.11.1998 11.39.5 ІІ-юн 13 Сахно В.К.Хоменко Д.О.
7 24 Білоногов Олександр Ріпкінський р-нДЮСШ «К» 21.07.1997 12.05.0 ІІ-юн 11 Дубоносова Н.М.
8 495 Аксьоненко Ярослав ЧернігівКДЮСШ «У» 05.06.1997 12.16.7 ІІІ-юн Ос. Лагункова Н.М.Дятлова Ю.В.
9 69 Огнівенко Олександр Чернігів ЧНПУ 08.04.1997 12.43.0 ІІІ-юн Ос. Філіпов В.В.Кондратенко П.Б.
10 304 Пономарчук Юрій Чернігів ЧНПУ 23.01.1997 DNF Ос. Філіпов В.В.Кондратенко П.Б.

 

Біг на 2000м, юнаки 1999-2000 р.н.
Місце Номер Спортсмен Команда Дата народження Результат Розряд очки Тренери
1 479 Доненко Дмитро Бахмацький р-нДЮСШ «К» 09.05.1999 6.49.1 І-юн 24 Севастьянов В.Ю.
2 213 Галушко Максим ЧернігівКДЮСШ-1  МОН 26.06. 1999 6.50.0 І-юн 21 Хорт Т.М.
3 248 Спащенко Євген Бахмацький р-нДЮСШ «К» 22.03.1999 6.52.2 І-юн 18 Севастьянов В.Ю.
4 989 Слісаренко Максим ЧернігівОКДЮСШ»С 16.04.2000 6.58.0 І-юн 15 Масюк А.М
5 300 Лагода Владислав Ніжинський р-нДЮСШ «К» 06.02.1999 6.07.5 І-юн 13 Хоменко Д.О.
6 61 Лях Володимир ЧернігівСДЮШОР л/с 14.05.1999 6.13.5 І-юн Ос. Даниленко М.М.
7 667 Большаков Олександр Козелецький р-нДЮСШ МОН 06.09.2000 6.23.0 І-юн 11 Сергієнко В.А.
8 24 Протченко Владислав Ріпкінський р-нДЮСШ «К» 09.09.1999 7.49.9 ІІІ-юн 9 Дубоносова Н.М.
9 7 Парфілов Владислав НіжинДЮСШ МОН 09.11.2000 8.09.9 б/р Ос. Івасенко Н.М.
10 35 Гринь Микита ЧернігівСДЮШОР л/с 24.10.2000 8.16.0 б/р Ос. Даниленко М.М.
11 142 Лисиця Дмитро Н-Сіверський р-н 25.10.2000 8.19.4 б/р Ос. Клименко В.В.
12 155 Рева Євгеній Н-Сіверський р-н 23.04.2000 DNF 0 Клименко В.В.
13 975 Чернобай Микола ЧернігівОКДЮСШ»С» 07.03.2000 DNF Ос. Масюк А.М.

 

Біг на 1000м, юнаки 2001 р.н. і молодше
Місце Номер Спортсмен Команда Дата народження Результат Розряд очки Тренери
1 5 Мазур Дмитро НіжинДЮСШ МОН 02.10.2001 ? 3.29.0 ІІ-юн Ос. Кремез О. М.Кремез М.П.
2 93 Бренз Данило Н-Сіверський р-н 04.09.2002 3.38.3 ІІІ-юн 24 Бренз А.М.
3 33 Лях Микита ЧернігівСДЮШОР л/с 24.10.2003 3.40.3 ІІІ-юн Ос. Даниленко М.М.
4 2 Самусь Дмитро ЧернігівСДЮШОР л/с 14.11.2001 3.44.5 ІІІ-юн Ос. Даниленко М.М.
5 195 Сергієнко Михайло Козелецький р-нДЮСШ МОН 27.11.2002 3.56.5 ІІІ-юн Ос. Сергієнко В.А.
6 119 Ковальов Руслан Ріпкінський р-нДЮСШ «К» 08.08.2001 4.00.4 ІІІ-юн 21 Дубоносова Н.М.
7 417 Кордик Андрій Ріпкінський р-нДЮСШ «К» 25.06.2002 4.01.3 ІІІ-юн 18 Дубоносова Н.М.
8 23 Мальцев Артем Ріпкінський р-нДЮСШ «К» 20.07.2001 4.07.7 б/р 15 Дубоносова Н.М.
9 9 Булєев Максим Н-Сіверський р-н 14.08.2001 4.08.3 б/р 13 Бренз А.М.
10 159 Котов Владислав Н-Сіверський р-н 18.10.2001 4.11.2 б/р Ос. Бренз А.М.
11 5 Риховський Павло Н-Сіверський р-н 04.07.2002 4.36.1 б/р Ос. Клименко В.В.
12 6 Савицький Микола Н-Сіверський р-н 19.12.2001 4.38.0 б/р 11 Клименко В.В.

 

Біг на 3000м, жінки
Місце Номер Спортсмен Команда Дата народження Результат Розряд очки Тренери
1 490 Чоботар Анастасія ЧернігівКДЮСШ «У» 11.05.1993 КМС ІІ 24 Лагункова Н.М.Клюєв А О.Рябов В.В.
2 486 Дятлова Юлія ЧернігівОШВСМ «У» 18.07.1990 12.00.0 ІІІ 21 Лагункова Н.М.Клюєв А О.Рябов В.В.
3 399 Семеряка Людмила Ніжинський р-нДЮСШ «К» 21.09.1993 16.00.0 ІІІ-юн 18 Сахно В.К.Хоменко Д.О.

 

Біг на 3000м, юніорки
Місце Номер Спортсмен Команда Дата народження Результат Розряд очки Тренери
1 515 Ващенко Марія ЧернігівКДЮСШ «У» 11.06.1996 11.42.0 ІІІ 24 Лагункова Н.М.Клюєв А.О.Філіпов В.В.
2 103 Жмурко Анна ЧернігівКДЮСШ «У» 24.10.1996 12.00.0 ІІІ 21 Лагункова Н.М.Клюєв А.О.
3 720 Демченко Вікторія Козелецький р-н 09.08.1996 13.35.0 І-юн 18 Шамастирська Т.І.
4 85 Смілик Руслана ЧернігівКДЮСШ «У» 24.10.1996 13.48.0 ІІ-юн 15 Лагункова Н.М.Клюєв А.О.

 

Біг на 2000м, дівчата 1997-98 р.н.
Місце Номер Спортсмен Команда Дата народження Результат Розряд очки Тренери
1 37 Левченко Анастасія ЧернігівКДЮСШ «У»Козелецький р-н 09.07.1998 8.29.5 І-юн 24 Лагункова Н.М.Дятлова Ю.В.
2 130 Дима Зінаїда Ріпкінський р-нДЮСШ «К» 18.03.1998 8.31.0 І-юн 21 Дубоносова Н.М.
3 719 Чайка Яна Козелецький р-н 11.03.1998 9.25.0 ІІ-юн 18 Шарак О.В.
4 167 Шкурат Вікторія Ніжинський р-нДЮСШ «К» 1998 DNF Ос. Хоменко Д.О.

 

Біг на 1000м, дівчата 1999-2000 р.н.
Місце Номер Спортсмен Команда Дата народження Результат Розряд очки Тренери
1 148 Редько Іванна Коропський р-нДЮСШ«К» 21.05.1999 3.37.6 ІІІ 24 Лучко В.Л.
2 40 Подлісецька Вікторія Коропський р-нДЮСШ«К» 20.05.1999 3.39.0 ІІІ 21 Лучко В.Л.
3 333 Пилипенко Ангеліна Ніжинський р-нДЮСШ «К» 01.12.2000 3.39.2 ІІІ 18 Хоменко Д.О.
4 46 Лиходій Тетяна ЧернігівОКДЮСШ «С» 23.05.1999 3.44.7 І-юн 15 Луценко І.ВЛуценко В.В
5 54 Скудная Анна Н-Сіверський р-н 14.08.2001 3.44.9 І-юн 13 Бренз А.М.
6 3 Пурига Валентина Н-Сіверський р-н 19.01.2000 3.45.5 І-юн 11 Клименко В.В.
7 510 Прокопенко Каріна Бахмацький р-нДЮСШ «К» 23.06.2000 3.57.4 І-юн 9 Севастьянов В.Ю.
8 169 Висовень Альона Ніжинський р-нДЮСШ «К» 31.03.1999 3.59.3 І-юн 7 Сахно В.К.Хоменко Д.О.
9 256 Філімончук Анастасія Ніжинський р-нДЮСШ «К» 23.01.1999 4.30.0 ІІ-юн 5 Сахно В.К.Хоменко Д.О.

 

Біг на 1000м, дівчата 2001 р.н. і молодше
Місце Номер Спортсмен Команда Дата народження Результат Розряд очки Тренери
1 414 Олійник Даяна Ріпкінський р-нДЮСШ «К» 14.01.2001 3.49.3 ІІІ 24 Дубоносова Н.М.
2 160 Казіонова Ксенія Н-Сіверський р-н 23.05.2001 3.51.3 І-юн 21 Клименко В.В.
3 75 Кожа Діана Козелецький р-нДЮСШ МОН 17.09.2001 3.51.5 І-юн 18 Шарак О.В.
4 99 Калашник Сніжана Н-Сіверський р-н 17.04.2001 3.51.9 І-юн 15 Клименко В.В.
5 82 Гавриленко Катерина Козелецький р-нДЮСШ МОН 12.06.2001 4.01.8 І-юн Ос. Переш Ю.М.
6 501 Вінниченко Анастасія ЧернігівКДЮСШ-1 МОН 06.01.2002 4.02.9 І-юн Ос. Антонова В.Г.
7 399 Семко Дарина Щорський р-нДЮСШ МОН 27.09.2002 4.05.1 І-юн 13 Бережной В.Д.
8 169 Казіонова Вікторія Н-Сіверський р-н 23.05.2001 4.07.0 І-юн 11 Клименко В.В.
9 7 Капленко Надія НіжинДЮСШ МОН 05.01.2000 4.07.6 І-юн Ос. Кремез О. М.Кремез М.П.
10 400 Лебідь Валерія Щорський р-нДЮСШ МОН 30.10.2002 4.16.0 ІІ-юн 9 Бережной В.Д.
11 216 Міщенко Вікторія ЧернігівКДЮСШ-1 МОН 22.11.2001 4.16.8 ІІ-юн Ос. Антонова В.Г.
12 29 Дворніченко Яна ЧернігівКДЮСШ «Атлет»-У 20.07.2003 4.18.2 ІІ-юн Ос. Шульга О.П.
13 11 Беревсная Валерія Н-Сіверський р-н 21.06.2001 4.19.5 ІІ-юн Ос. Бренз А.М.
14 40 Немилостива Юлія ЧернігівСДЮШОР л/с 02.06.2001 4.30.5 ІІІ-юн Ос. Даниленко М.М.
15 158 Полюшко Вікторія Н-Сіверський р-н 31.07.2001 4.50.0 ІІІ-юн Ос. Клименко В.В.
16 397 Солтинская Оксана Щорський р-нДЮСШ МОН 21.04.2002 4.52.3 б/р 7 Бережной В.Д.

 

Головний суддя змагань                                          (Рябов В.В.)

Головний секретар змагань                                     (Антонова В.Г.)

 

 

5 комментариев

  1. яна:

    А где мой результат? Я бежала под №29 1000м в группе 2001 и младше.Мой результат 4.18.

  2. Саня:

    Настя Чоботар молодчинка!!

  3. яна:

    Ура! Я-рекордсменка мира среди детей в возрасте 1 год.

  4. кремез:

    Скажите почему стоит ? возле Мазура Димы Нежин,
    Капленко Надія 2001г.р. а не 2000

Оставить комментарий