Чемпіонат області з легкоатлетичного кросу

серед дорослих,юніорів,юніорок,юнаків та дівчат

м. Чернігів, ЦПКіВ

13 жовтня 2016 р

Результати (скачати)

РЕЗУЛЬТАТИ КОМАНДНОЇ ПЕРШОСТІ

Місце Команди Очки
1 м. Чернігів 204
2 м.Новгород-Сіверський 155
3 Козелецький р-н 153
4 Ніжинський р-н 139
5 Чернігівський р-н 136
6 Новгород-Сіверський р-н 59
7 Сновський р-н 54
8 м. Прилуки 46
9 Борзнянський р-н 33
10 Носівський р-н 24

Особисті результати

Крос 1 км юнаки 2003 р.н. і мол.        
Місце абс. Спортсмен Команда Дата народження Результ. Розряд Очки Тренери
1 Лісогор Олександр Чернігів,У,СДЮШОР «л/с 00.00.2004 3.20.3 ІІ-юн 24 Лісогор В.М..
2 Лях Микита Чернігів,У,СДЮШОР «л/с 18.03.2003 3.29.0 ІІ-юн 21 Даниленко М.М.
3 Мішустін Денис Чернігів,У,СДЮШОР «л/с 25.05.2003 3.29.9 ІІ-юн 18 Даниленко М.М.
4 Волков Констянтин Прилуки «С» 10.07.2003 3.35.6 ІІ-юн 15 Марченко М.С.
5 Любочка Олександр Н-Сіверський р-н 00.00.2004 3.39.3 ІІІ-юн 13 Циганков А.Ф.
6 Ющенко Валерій Чернігівський р-н,У,СДЮШОР «л/с 00.00.2003 3.39.6 ІІІ-юн 11 Гайовий А.І.
7 Писарев Михайло Чернігів, С, КДЮСШ -2 27.03.2003 3.39.9 ІІІ-юн Ос Філіпови
8 Тимошенко Максим Сновський р-н, МОН, ДЮСШ 14.08.2003 3.43.6 ІІІ-юн 9 Лахадінов Є.О.
9 Коробко Павло Сновський р-н, МОН, ДЮСШ 15.02.2003 3.44.3 ІІІ-юн 7 Лахадінов Є.О.
10 Аксюта Володимир Чернігів,У,СДЮШОР «л/с 11.09.2003 3.47.5 ІІІ-юн Ос Лісогор В.М.. Лісогор М.А.
11 Тарасенко Віталій Чернігів, С, ОКДЮСШ 04.12.2004 3.47.9 ІІІ-юн 5 Луценко В.В.
12 Гречанюк Владислав Чернігів, МОН, КДЮСШ-1 27.02.2003 3.50.2 ІІІ-юн Ос Антонова В.Г.
13 Базилевич Артем Чернігів,У,СДЮШОР «л/с 08.10.2003 3.52.3 ІІІ-юн Ос Даниленко М.М.
14 Мегеня Владислав Н-Сіверський р-н 00.00.2003 4.00.5 ІІІ-юн 4 Циганков А.Ф.
15 Ткач Олег Чернігівський р-н,У,СДЮШОР «л/с 00.00.2003 4.02.3 ІІІ-юн 3 Гайовий А.І.
16 Розенко Кирил Чернігів,У,СДЮШОР «л/с 14.09.2004 4.05.0 ІІІ-юн Ос Даниленко М.М.
17 Мироненко Дмитро Чернігівський р-н,У,СДЮШОР «л/с 00.00.2004 4.06.8 б/р Ос Гайовий А.І.
18 Павлюк Дмитро Чернігів, У, КПНЗ ДЮСШ «Атлет» 24.03.2003 4.07.0 б/р Ос Корецька С.М.
19 Ющенко Кирило Чернігівський р-н,У,СДЮШОР «л/с 00.00.2004 4.07.4 б/р Ос Гайовий А.І.
20 Бутенко Олег Чернігів, МОН, КДЮСШ-1 27.02.2003 4.09.4 б/р Ос Антонова В.Г.
21 Каун Павло Чернігів,У,СДЮШОР «л/с 13.06.2005 4.21.0 б/р Ос Даниленко М.М.
22 Мітус Денис Чернігів, С, КДЮСШ -2 30.11.2003 4.28.8 б/р Ос Філіпови
23 Черняк Євгеній Н-Сіверський, МОН, КДЮСШ 01.09.2003 4.32.8 б/р 2 Клименко В.В.
24 Дмитренко Андрій Чернігів,У,СДЮШОР «л/с 15.08.2006 4.39.4 б/р Ос Даниленко М.М.
25 Ядов Антон Сновський р-н, МОН, ДЮСШ 24.06.2004 4.41.1 б/р 0 Івлєв В.Ю.
26 Коломієць Єгор Чернігів, МОН, КДЮСШ-1 24.03.2003 5.20.0 б/р Ос Антонова В.Г.
27 Чернецький Максим Чернігів,У,СДЮШОР «л/с 12.07.2006 5.22.6 б/р Ос Даниленко М.М.
Тупик Дмитро Чернігів,У,СДЮШОР «л/с 31.07.2004 DNS б/р Ос Даниленко М.М.
Бондар Віктор Чернігів, МОН, КДЮСШ-1 20.12.2002 4.02.4 ІІІ-юн п/к Антонова В.Г.
Крос 2 км юнаки 2001-2002 р.н.        
1 Гаркавий Кирил Н-Сіверський, МОН, КДЮСШ 26.11.2002 7.11.8 ІІ-юн 24 Клименко В.В.
2 Пущай Владислав Н-Сіверський р-н 00.00.2001 7.14.0 ІІ-юн 21 Циганков А.Ф.
3 Грищенко Валерій Щорський р-н, МОН, ДЮСШ 17.09.2001 7.19.6 ІІ-юн 18 Лахадінов Є.О.
4 Колупайко Віталій Чернігів,У,СДЮШОР «л/с 16.10.2001 7.22.5 ІІ-юн Ос Лісогор В.М., Лісогор М.А.
5 Шугалій Володимир Борзнянський р-н, МОН, ДЮСШ 00.00.2000 7.23.5 ІІ-юн 15 Даценко О.М.
6 Добродій Дмитро Чернігів, С, ОКДЮСШ 22.09.2002 7.35.0 ІІ-юн 13 Луценко В.В.
7 Кутер Сергій Борзнянський р-н, МОН, ДЮСШ 28.05.2001 7.39.3 ІІ-юн 11 Романенко Р.О.
8 Маруженко Богдан Чернігів, У, КПНЗ ДЮСШ «Атлет» 25.01.2001 7.41.4 ІІ-юн Ос Корецька С.М.
9 Сергієнко Михайло Козелецький р-н, МОН, ДЮСШ 27.11.2002 7.43.4 ІІ-юн 9 Сергієнко В.А.
10 Козліченко Стас Н-Сіверський р-н 00.00.2000 7.43.6 ІІ-юн 7 Циганков А.Ф.
11 Назаренко Ігор Козелецький р-н, МОН, ДЮСШ 29.04.2002 7.44.0 ІІ-юн 5 Сергієнко В.А.
12 Самусь Дмитро Чернігів,У,СДЮШОР «л/с 14.11.2001 7.53.2 ІІ-юн Ос Даниленко М.М.
13 Котов Владислав Н-Сіверський, МОН, КДЮСШ 18.10.2001 7.54.6 ІІ-юн 4 Бренз А.М.
14 Колодій Дмитро Сновський р-н, МОН, ДЮСШ 20.04.2001 8.03.6 ІІ-юн 3 Лахадінов Є.О.
15 Левицький Юрій Н-Сіверський р-н 00.00.2002 8.04.8 ІІ-юн 2 Циганков А.Ф.
16 Коваленко Данило Н-Сіверський р-н 00.00.2002 8.05.0 ІІ-юн 0 Циганков А.Ф.
17 Колос Владислав Н-Сіверський, МОН, КДЮСШ 03.07.2002 8.25.6 б/р 0 Бренз А.М.
18 Михайлов Артем Ніжинський р-н, К, ДЮСШ 28.06.2002 8.34.0 б/р 0 Півторацький С.М.
19 Дмитриченко Володимир Ніжинський р-н, К, ДЮСШ 30.08.2001 8.46.0 б/р 0 Сахно В.К.
20 Куропаткін Владислав Н-Сіверський, МОН, КДЮСШ 25.08.2002 9.16.0 б/р 0 Бренз А.М.
Анищенко Денис Сновський р-н, МОН, ДЮСШ 09.06.2001 DNF Лахадінов Є.О.
Крос 3 км юнаки 1999-2000 р.н.        
1 Рева Євгеній Н-Сіверський, МОН, КДЮСШ 23.04.2000 10.28.0 ІІІ 24 Клименко В.В.
2 Приходько Євген Козелецький р-н , МОН , ДЮСШ 14.10.2000 10.30.3 І-юн 21 Клінчук А.Б.
3 Піддубний Юрій Чернігів, МОН, КДЮСШ-1 17.10.1999 10.35.8 І-юн 18 Овчаренко І.М.
4 Слісаренко Максим Чернігів, С, ОКДЮСШ 16.04.2000 10.38.0 І-юн 15 Масюк А.М.
5 Крюков Денис Чернігів, У, КДЮСШ 00.00.1999 10.40.0 І-юн 13 Лагункова Н.М.,Клюєв А.О.
6 Лях Володимир Чернігів, У, ШВСМ 14.05.1999 10.44.8 І-юн Ос Даниленко М.М.
7 Суінов Рустам Козелецький р-н , МОН , ДЮСШ 21.10.1999 10.56.5 І-юн 11 Шарак О.В.
8 Ільченко Віталій Чернігів,У,СДЮШОР «л/с 00.00.2000 10.58.6 І-юн 9 Сторожок В.П.
9 Кравцов Сергій Чернігів, С, ОКДЮСШ 27.11.2000 10.58.8 І-юн Ос Луценко І.В.
10 Слиш Олександр Чернігів,У,ДЮСШ «Атлет» 12.10.2000 11.25.6 ІІ-юн Ос Шульга О.П.
11 Копил Олександр Ніжинський р-н, К, ДЮСШ 18.08.1999 11.32.4 ІІ-юн 7 Сахно В.К.
12 Сотник Євген Чернігів, У, КДЮСШ 09.01.1999 12.02.3 ІІ-юн Ос Рябов В.В
13 Завахин Ростислав Н-Сіверський р-н 00.00.1999 12.24.3 ІІІ-юн Ос Циганков А.Ф.
14 Костючок Вадим Чернігів, ЧНПУ 17.03.1999 12.26.8 ІІІ-юн Ос Рябов В.В
15 Сивак Олексій Борзнянський р-н, МОН, ДЮСШ 26.03.1999 12.58.6 ІІІ-юн 5 Романенко Р.О.
16 Медведьов Руслан Сновський р-н, МОН, ДЮСШ 17.09.2000 13.34.8 б/р 4 Медведьова Н.М.
17 Андрієць Олександр Ніжинський р-н, К, ДЮСШ 07.10.1999 13.57.5 б/р 3 Півторацький С.М.
Крос 5 км юніори 1997-1998 р.н.        
1 Прокофьєв Павло Козелецький р-н , МОН , ДЮСШ 17.06.1998 17.40.2 ІІІ 24 Шарак О.В.
2 Мироненко Костянтин Чернігів, МОН, КДЮСШ -1 26.09.1998 18.08.8 І-юн 21 Красільник Т.С.
3 Батуренко Ігор Чернігів,У, КДЮСШ 03.11.1997 18.23.3 І-юн 18  Рябов В.В.Кузьомко Л.М.
4 Пісня Сергій Чернігів, С, ОКДЮСШ 16.12.1997 19.16.5 ІІ-юн 15 Луценко В.В.
5 Бражник Олександр Козелецький р-н , МОН , ДЮСШ 11.09.1998 20.13.8 ІІ-юн 13 Шарак О.В.
Крос 5 км чоловіки          
1 Кровлайдіс Сергій Чернігів, «У» 14.01.1978 16.50.0 ІІІ 24 Сердюк В.І.
2 Давиденко Микола Ніжинський р-н, К, ДЮСШ 03.07.1991 17.03.8 ІІІ 21 Сахно В.К.
3 Клочко Артем Ніжинський р-н, К, ДЮСШ 12.12.1995 17.19.8 ІІІ 18 Сахно В.К.
4 Слесаренко Сергій Чернігів, С, КДЮСШ -2 30.12.1994 18.14.2 І-юн 15 Філіпови
5 Якименко Віталій Прилуки «С» 08.10.1985 18.28.2 І-юн 13 Марченко М.С.
6 Романенко Олександр Ніжинський р-н, К, ДЮСШ 26.09.1984 18.37.0 І-юн 11 Сахно В.К.
7 Сахно Володимир Ніжинський р-н, К, ДЮСШ 29.07.1970 18.40.4 І-юн 9 Тараско О.І.
8 Корогод Дмитро Чернігів, С, КДЮСШ -2 30.07.1996 19.30.7 ІІ-юн 7 Філіпови
9 Музика Максим Чернігів, У, КДЮСШ 12.06.1995 20.20.0 ІІ-юн Ос Рябов В.В.
Крос 1 км дівчата 2003 р.н. і мол.        
1 Купрієнко Дарина Н-Сіверський, МОН, КДЮСШ 02.04.2004 3.45.4 ІІІ 24 Бренз А.М.
2 Савостьянова Тетяна Ніжинський р-н, К, ДЮСШ 25.01.2003 3.46.2 ІІІ 21 Сахно В.К.
3 Дворніченко Яна Чернігів,У,ДЮСШ «Атлет» 20.07.2003 3.47.9 ІІІ 18 Шульга О.П.
4 Копитько Анастасія Чернігів,У,ДЮСШ «Атлет» 21.03.2004 3.51.8 І-юн 15 Корецька С.М.
5 Федорчук Марія Чернігівський р-н,У,СДЮШОР «л/с 00.00.2003 3.58.9 І-юн 13 Гайовий А.І.
6 Сирай Катерина Козелецький р-н , МОН , ДЮСШ 30.07.2003 4.07.7 І-юн 11 Потебня Л.І.
7 Полюшко Марина Н-Сіверський р-н 00.00.2004 4.08.5 І-юн 9 Циганков А.Ф.
8 Душина Софія Н-Сіверський р-н 00.00.2004 4.13.4 ІІ-юн 7 Циганков А.Ф.
9 Коваленко Єлізавета Н-Сіверський р-н 00.00.2004 4.14.0 ІІ-юн Ос Циганков А.Ф.
10 Светюха Ольга Чернігівський р-н,У,СДЮШОР «л/с 00.00.2005 4.17.2 ІІ-юн 5 Сторожок В.П.
11 Геращенко Валерія Чернігівський р-н,У,СДЮШОР «л/с 00.00.2003 4.18.0 ІІ-юн 4 Гайовий А.І.
12 Артеменко Вікторія Сновський р-н, МОН, ДЮСШ 19.11.2003 4.18.6 ІІ-юн Ос Карпенко О.М.
13 Дорошенко Яна Чернігів, У, СДЮШОР з л/с 00.00.2005 4.22.8 ІІ-юн Ос Лісогор М.О.
14 Коробко Влада Н-Сіверський, МОН, КДЮСШ 10.10.2003 4.23.8 ІІ-юн 3 Бренз А.М.
15 Гренфельд Дарина Сновський р-н, МОН, ДЮСШ 15.02.2004 4.26.6 ІІ-юн 2 Карпенко О.М.
16 Куропаткіна Аліна Н-Сіверський, МОН, КДЮСШ 02.04.2005 4.28.6 ІІ-юн 0 Бренз А.М.
17 Кошевська Яна Сновський р-н, МОН, ДЮСШ 20.06.2003 4.32.0 ІІІ-юн 0 Івлєв В.Ю.
18 Москаленко Анастасія Чернігівський р-н,У,СДЮШОР «л/с 00.00.2004 4.32.7 ІІІ-юн Ос Гайовий А.І.
19 Ушакова Марина Чернігів, У, СДЮШОР з л/с 31.05.2003 4.48.6 ІІІ-юн Ос Даниленко М.М.
Кононець Анастасія Носівський р-н, ДЮСШ 14.01.2004 DNF Шиша Н.О
Крос 1 км дівчата 2001-2002 р.н.
1 Гуленок Ніна Н-Сіверський, МОН, КДЮСШ 07.09.2001 3.34.4 ІІІ 24 Бренз А.М.
2 Деркач Ріната Козелецький р-н , МОН , ДЮСШ 12.08.2002 3.35.3 ІІІ 21 Горбач К.В
3 Сальна Вероніка Прилуки «С» 26.08.2004 3.36.9 ІІІ 18 Марченко М.С.
4 Вороная Валентина Чернігівський р-н,У,СДЮШОР «л/с 00.00.2002 3.46.0 ІІІ 15 Сторожок В.П.
5 Немилостива Юлія Чернігів, У, СДЮШОР з л/с 02.06.2001 3.51.2 І-юн Ос Даниленко М.М.
6 Шабетя Катерина Н-Сіверський, МОН, КДЮСШ 07.11.2002 3.51.6 І-юн 13 Бренз А.М.
7 Шеверова Вікторія Сновський р-н, МОН, ДЮСШ 29.07.2001 3.52.0 І-юн 11 Середа С.С.,Карпенко О.М.
8 Грек Анна Чернігів,У, КДЮСШ 13.06.2001 3.56.0 І-юн 9 Мельник О.М.
9 Федосенко Ангеліна Козелецький р-н, МОН, ДЮСШ 10.07.2001 4.01.5 І-юн 7 Потебня Л.І
10 Казіонова Ксенія Н-Сіверський, МОН, КДЮСШ 23.05.2001 4.05.8 І-юн 5 Клименко В.В.
11 Суспіна Анастасія Чернігів,У,ДЮСШ «Атлет» 17.07.2001 4.11.0 ІІ-юн Ос Вятіорець С.Є., Середа С.С
12 Дячук Анастасія Чернігівський р-н,У,СДЮШОР «л/с 00.00.2001 4.12.6 ІІ-юн 4 Гайовий А.І.
13 Воробей Ульянна Н-Сіверський р-н 00.00.2002 4.12.7 ІІ-юн Ос Циганков А.Ф.
14 Щербак Крістіна Н-Сіверський р-н 00.00.2002 4.14.3 ІІ-юн Ос Циганков А.Ф.
15 Науменко Яна Н-Сіверський р-н 00.00.2001 4.19.5 ІІ-юн 3 Циганков А.Ф.
16 Мірошниченко Діана Чернігів, КДЮСШ-1 12.03.2001 4.21.2 ІІ-юн Ос Овчаренко І.М.
17 Довгаль Ярина Борзнянський р-н, МОН, ДЮСШ 03.10.2002 4.27.7 ІІ-юн 2 Кутер С.Г.
18 Калюжна Анна Чернігів, У, СДЮШОР з л/с 00.00.2002 4.28.8 ІІ-юн 0 Паршуков В.С.
19 Комар Дарина Н-Сіверський р-н 00.00.2002 4.33.0 ІІІ-юн 0 Циганков А.Ф.
20 Карпенко Олеся Н-Сіверський р-н 00.00.2001 5.14.8 б/р 0 Циганков А.Ф.
Коверзієва Юлія Чернігів, У, СДЮШОР з л/с 16.06.2001 DNS Лісогор В.М., Лісогор М.А.
Крос 2 км дівчата 1999-2000 р.н.        
1 Юхно Ірина Носівський р-н, ДЮСШ 12.07.1999 7.47.6 ІІІ 24 Папіна О.П.
2 Карпенко Валентина Чернігівський район, СДЮШОР з л/с 00.00.2000 7.53.6 ІІІ 21 Гайовий А.І.
3 Гетьман Наталія Н-Сіверський, МОН, КДЮСШ 02.01.1999 8.13.3 І-юн 18 Клименко В.В.
4 Соловей Ірина Чернігів, У, СДЮШОР з л/с 00.00.1999 8.16.0 І-юн 15 Лісогор В.М.
5 Савченко Валерія Чернігів, У, КПНЗ ДЮСШ «Атлет» 27.08.2000 8.51.2 ІІ-юн 13 Вятіорець С.Є., Середа С.С.
6 Скудная Анна Н-Сіверський, МОН, КДЮСШ 17.08.2000 8.55.8 ІІ-юн 11 Бренз А.М.
7 Іонанова Анастасія Ніжинський р-н, К, ДЮСШ 07.04.2000 9.29.6 ІІ-юн 9 Сахно В.К.
Пиркова Богдана Ніжинський р-н, К, ДЮСШ 19.05.1999 DNF Сахно В.К.
Крос 3 км юніорки 1997-1998 р.н.        
1 Коваленко Ганна Чернігів, У-К, СДЮШОР з л/с 00.00.1997 11.17.0 ІІ 24 Зоц Н.М.,Паршуков В.С.
2 Жигун Яна Чернігів,У, КДЮСШ 00.00.1998 11.21.0 ІІ 21 Лагункова Н.М., Клюєв А.О.
3 Демченко Вікторія Козелецький р-н, К, ДЮСШ 27.03.1998 13.39.3 І-юн 18 Монастирська Т.І.
4 Кубрак Алла Ніжинський р-н, К,  ДЮСШ 14.04.1998 14.24.6 ІІ-юн 15 Сахно В.К.
5 Валієва Каріна Ніжинський р-н, К,  ДЮСШ 19.06.1998 14.47.3 ІІІ-юн 13 Сахно В.К.
6 Неруш Юлія Н-Сіверський, МОН, КДЮСШ 24.10.1998 15.09.5 ІІІ-юн 11 Клименко В.В.
7 Ярош Анастасія Чернігів, ЧНПУ 26.05.1998 15.32.5 ІІІ-юн Ос Рябов В.В.
Крос 3 км жінки.          
1 Рябова Оксана Чернігів, «У» 01.06.1988 11.39.3 ІІ 24 Рябов В.В.
2 Хорева Олена Чернігів,У, КДЮСШ 10.08.1992 14.32.3 ІІ-юн 21 Рябов В.В.
3 Демченко Анастасія Козелецький р-н, К, ДЮСШ 06.09.1996 15.43.6 ІІІ-юн 18 Монастирська Т.І
4 Солодка Катерина Ніжинський р-н, К,  ДЮСШ 16.06.1995 15.49.9 ІІІ-юн 15 Сахно В.К.
 Головний суддя змагань                                                                          (Рябов В.В.)
           
 Головний секретар змагань                                                                    (Антонова В.Г.)
 

0 Комментарии

You can be the first one to leave a comment.

Оставить комментарий