Чемпіонат області з легкої атлетики серед чоловіків і жінок,
юнаків і дівчат 2000-01 р.н., юнаків і дівчат 2002 р.н. і мол.

01-02 червня 2017 р.

м.Чернігів

Результати (скачати) 

 

РЕЗУЛЬТАТИ КОМАНДНОЇ ПЕРШОСТІ

Місце Команди Очки
І група
1 м.Чернігів 566
2 м.Прилуки 496
3 м.Ніжин 393
4 м.Н-Сіверський 237
ІІ група
1 Бахмацький район 312
2 Менський район 293
3 Прилуцький район 281
4 Корюківський район 211
5 Ніжинський район 171
6 Сновський район 119
ІІІ група
1 Носівський район 187
2 Срібнянський район 171

Особисті результати

100м чоловіки
Місце абс. Спортсмен Команда Дата народження Результ. Розряд Очки Тренери
1 Кравець Максим Чернігів 08.04.1984 11.0 Ф-10.8 КМС 24 Луценко В.В.
2 Коптель Вадим Чернігів, МОН, КДЮСШ- 1 16.06.1998 11.3 Ф 11.2 ІІ 21 Овчаренко І.М.
3 Приліпко Олександр Прилуки МОН ФЛАП 20.07.1998 11.3 Ф-11.3 ІІ 18 Салівон Р.П.
4 Чатов Олександр Чернігів ЧНПУ 06.01.1998 11.8 Ф-11.4 ІІ 15 Кузьомко Л.М.
5 Дубовик Віктор Чернігів  ДЮСШ «У» ЧМР 25.09.1995 11.6 Ф-11.6 ІІІ 13 Філіпови
6 Грицай Владислав Чернігів ЧНПУ 25.04.1997 12.1 Ф-12.1 І-юн Ос Кузьомко Л.М.
7 Пушкаренко Микола Менський р-н МОН ДЮСШ 22.05.1989 12.4 Ф-12.2 І-юн 11 Пушкаренко М.Г.
8 Сафронов Олександр Чернігів ОДЮСШ з олімп. видів 27.03.1997 11.8 Ф-DNS ІІІ Ос Порядіна В.В.
100м юнаки 2000-01 р.н. і мол.        
1 Довгий Денис Чернігів «У» ДЮСШ «Атлет» 12.06.2001 11.3 Ф-11.1 І 24 Шульга О.П.
2 Чередніченко Олександр Коропський р-н, К, ДЮСШ 00.00.2001 12.0 Ф 11.7 ІІІ Ос Лучко В. Л.
3 Чернев Костянтин Чернігів «У» ДЮСШ «Атлет» 09.07.2000 12.1 Ф-12.0 ІІІ 21 Шульга О.П.
4 Анищенко Денис Сновський р-н, МОН, ДЮСШ 09.06.2001 12.6 Ф-12.1 І-юн 18 Лахадінов Є.О.
5 Шафіров Дмитро Чернігів ОДЮСШ з олімп. видів 07.09.2000 12.1 Ф-12.4 І-юн 15 Луценко В.В.
6 Чугуй Богдан Чернігів ОДЮСШ з олімп. видів 20.07.2001 12.6 Ф-12.6 ІІ-юн Ос Луценко В.В.
7 Колодій Дмитро Сновський р-н, МОН, ДЮСШ 20.04.2001 12.6 Ф-12.7 ІІ-юн 13 Лахадінов Є.О.
8 Зінов»єв Іван Срібнянський р-н 09.01.2000 12.7 ІІ-юн 11 Буряк І.М.
9 Брика Богдан Чернігів «У» ДЮСШ «Атлет» 01.06.2001 12.9 ІІ-юн 9 Вятіорець С.Є.,Середа С.С.
10 Калантиренко Руслан Срібнянський р-н 17.04.2001 13.0 ІІ-юн 7 Коваленко Б.І.
11 Нагорний Ігор Ніжинський р-н «К» ДЮСШ 25.01.2000 12.6 Ф-DNS ІІ-юн 0 Сахно В.К.
100м юнаки 2002 р.н. і мол.         
1 Гавриленко Максим Чернігів МОН КДЮСШ-2 12.06.2003 12.1 Ф-11.8 ІІІ 24 Шевчук О.Л.
2 Манченко Михайло Ніжинський р-н «К» ДЮСШ 10.09.2003 12.3 Ф-12.3 І-юн 21 Сахно В.К.
3 Огієнко Максим Прилуцький р-н МОН ДЮСШ 11.05.2002 12.6 Ф-12.4 І-юн 18 Гавриленко В.Г.
4 Фень Андрій Прилуки. МОН, ДЮСШ 09.05.2004 12.7 Ф-12.6 ІІ-юн 15 Бобровська О.А.
5 Бистревський Ігор Чернігів «У» ДЮСШ «Атлет» 17.01.2003 12.8 Ф-12.8 ІІ-юн 13 Вятіорець С.Є.,Середа С.С.
6 Ніколаєнко Кирило Чернігів «У» ДЮСШ «Атлет» 26.01.2002 13.4 Ф-13.0 ІІ-юн Ос Вятіорець С.Є.,Середа С.С.
7 Ткаченко Костянтин Чернігів «У» ДЮСШ «Атлет» 12.10.2002 14.1 б/р Ос Шульга О.П.
8 Рекунов Роман Менський р-н ОДЮСШ з ОВС 20.03.2005 14.4 б/р Ос Таратухіна Н.П.
9 Гук Віталій Чернігів «У» ДЮСШ «Атлет» 24.03.2005 14.9 б/р Ос Корецька С.М.
10 Ковтуненко Богдан Чернігів  ДЮСШ «У» ЧМР 00.00.2005 19.1 б/р Ос Мельник О.М.
11 Петренко Богдан Срібнянський р-н 09.01.2000 13.0 Ф-DNS ІІ-юн 0 Буряк І.М.
12 Євлах Дмитро Ніжинський р-н «К» ДЮСШ 11.10.2002 13.3 Ф-DNS ІІ-юн 0 Сахно В.К.
200м чоловіки          
1 Кравець Максим Чернігів 08.04.1984 23.0 ІІ 24 Луценко В.В.
2 Коптель Вадим Чернігів, МОН, КДЮСШ- 1 16.06.1998 23.4 ІІ 21 Овчаренко І.М.
3 Батуренко Ігор Чернігів  ДЮСШ «У» ЧМР 03.11.1997 23.6 ІІ 18 Рябов В.В.,Кузьомко Л.М.
4 Приліпко Олександр Прилуки МОН ФЛАП 20.07.1998 24.1 ІІІ 15 Салівон Р.П.
5 Музика Максим Чернігів  ДЮСШ «У» ЧМР 12.06.1995 25.0 ІІІ Ос Рябов В.В.
6 Грицай Владислав Чернігів ЧНПУ 25.04.1997 25.2 ІІІ Ос Кузьомко Л.М.
200м юнаки 2000-01 р.н.         
1 Довгий Денис Чернігів «У» ДЮСШ «Атлет» 12.06.2001 23.2 ІІ 24 Шульга О.П.
2 Осаревич Вячеслав Чернігів «У» ДЮСШ «Атлет» 18.05.2001 24.3 ІІІ 21 Вятіорець С.Є.,Середа С.С.
3 Бован Олексій Чернігів ОДЮСШ з олімп. видів 21.08.2001 24.4 ІІІ 18 Луценко В.В.
4 Шафіров Дмитро Чернігів ОДЮСШ з олімп. видів 07.09.2000 25.5 ІІІ Ос Луценко В.В.
5 Чугуй Богдан Чернігів ОДЮСШ з олімп. видів 20.07.2001 26.0 І-юн Ос Луценко В.В.
200м юнаки 2002 р.н. і мол.         
1 Каранда Микита Чернігів ОДЮСШ з олімп. видів 25.01.2002 23.5 ІІ 24 Масюк А.М.
2 Мишко Ярослав Чернігів  ДЮСШ «У» ЧМР 03.04.2002 25.1 ІІІ 21 Філіпови
3 Гавриленко Максим Чернігів МОН КДЮСШ-2 12.06.2003 25.3 ІІІ 18 Шевчук О.Л.
4 Сироватко Максим Чернігів МОН КДЮСШ-2 01.02.2003 25.6 І-юн 15 Шевчук О.Л.
5 Фень Андрій Прилуки. МОН, ДЮСШ 09.05.2004 26.8 ІІ-юн 13 Бобровська О.А.
6 Бистревський Ігор Чернігів «У» ДЮСШ «Атлет» 17.01.2003 27.0 ІІ-юн Ос Вятіорець С.Є.,Середа С.С.
7 Мархай Яків Носівський р-н, МОН, ДЮСШ 00.00.2003 27.6 ІІІ-юн 11 Бочок В.А.
8 Касян Богдан Носівський р-н, МОН, ДЮСШ 01.01.2004 28.1 ІІІ-юн 9 Бочок В.А.
9 Гук Віталій Чернігів «У» ДЮСШ «Атлет» 24.03.2005 28.4 ІІІ-юн Ос Корецька С.М.
10 Савонік Олександр Чернігів  ДЮСШ «У» ЧМР 07.05.2005 28.5 ІІІ-юн Ос Мельник О.М,
400м чоловіки    
1 Якименко Віталій Прилуки МОН ФЛАП 08.10.1985 51.4 ІІ 24 Марченко М.С.
2 Дворніков Андрій Чернігів «У» ДЮСШ «Атлет» 06.01.1995 51.6 ІІ 21 Вятіорець С.Є.,Середа С.С.
3 Козачок Василь Чернігів  ДЮСШ «У» ЧМР 10.05.1996 52.2 ІІ 18 Філіпови
4 Батуренко Ігор Чернігів  ДЮСШ «У» ЧМР 03.11.1997 52.5 ІІ 15 Рябов В.В.,Кузьомко Л.М.
5 Крюков Денис Чернігів  ДЮСШ «У» ЧМР 27.09.1999 54.9 ІІІ 13 Лагункова Н. М.,Клюєв А. О.
6 Піддубний Юрій Чернігів, МОН, КДЮСШ- 1 17.10.1999 55.1 ІІІ 11 Овчаренко І.М.
7 Іллюша Євгеній Ніжинський р-н «К» ДЮСШ 05.12.1998 55.4 ІІІ 9 Сахно В.К.
8 Пушкаренко Микола Менський р-н МОН ДЮСШ 22.05.1989 55.6 ІІІ 7 Пушкаренко М.Г.
9 Гордійко Єгор Чернігів  ДЮСШ «У» ЧМР 30.04.1999 55.9 ІІІ Ос Рябов В.В.
10 Пісня Сергій Чернігів ОДЮСШ з олімп. видів 16.12.1997 56.0 ІІІ Ос Луценко В.В.
11 Черевач Антон Прилуки МОН ФЛАП 21.06.1998 56.7 І-юн 5 Салівон Р.П.
12 Музика Максим Чернігів  ДЮСШ «У» ЧМР 12.06.1995 57.2 І-юн Ос Рябов В.В.
13 Бурмак Олександр Чернігів  ДЮСШ «У» ЧМР 29.05.1999 59.1 І-юн Ос Рябов В.В.
14 Хрущ Дмитро Чернігів  ДЮСШ «У» ЧМР 26.08.1997 59.4 І-юн Ос Рябов В.В.
400м юнаки 2000-01 р.н.         
1 Чернобай Микола Чернігів ОДЮСШ з олімп. видів 07.03.2000 52.2 ІІ 24 Масюк А.М.
2 Крючков Артем Коропський р-н, К, ДЮСШ 00.00.2001 53.8 ІІІ Ос Лучко В. Л.
3 Осаревич Вячеслав Чернігів «У» ДЮСШ «Атлет» 18.05.2001 54.4 ІІІ 21 Вятіорець С.Є.,Середа С.С.
4 Бован Олексій Чернігів ОДЮСШ з олімп. видів 21.08.2001 56.2 І-юн 18 Луценко В.В.
5 Анищенко Денис Сновський р-н, МОН, ДЮСШ 09.06.2001 57.9 І-юн 15 Лахадінов Є.О.
6 Юрченко Олександр Ніжинський р-н «К» ДЮСШ 12.05.2001 1.00.2 ІІ-юн 13 Сахно В.К.
7 Нагорний Ігор Ніжинський р-н «К» ДЮСШ 25.01.2000 1.03.3 ІІІ-юн 11 Сахно В.К.
400м юнаки 2002 р.н. і мол.         
1 Каранда Микита Чернігів ОДЮСШ з олімп. видів 25.01.2002 55.2 ІІІ 24 Масюк А.М.
2 Сироватко Максим Чернігів МОН КДЮСШ-2 01.02.2003 59.4 І-юн 21 Шевчук О.Л.
3 Калюжний Артем Менський р-н «К» ДЮСШ 25.04.2003 1.00.2 ІІ-юн 18 Калюжна Т.В.
4 Манченко Михайло Ніжинський р-н «К» ДЮСШ 10.09.2003 1.00.4 ІІ-юн 15 Сахно В.К.
5 Мархай Яків Носівський р-н, МОН, ДЮСШ 20.07.2003 1.01.6 ІІІ-юн 13 Бочок В.А.
6 Бориско Денис Коропський р-н, К, ДЮСШ 00.00.2002 1.03.0 ІІІ-юн Ос Лучко В. Л.
Євлах Дмитро Ніжинський р-н «К» ДЮСШ 11.10.2002 DNS Сахно В.К.
800м чоловіки          
1 Секера Дмитро Н-Сіверський МОН, ДЮСШ 10.01.1994 2.03.5 ІІ 24 Клименко В. В., Овчаренко І. М.
2 Мироненко Костянтин Чернігів, МОН, КДЮСШ- 1 26.09.1998 2.04.5 ІІ 21 Красільник Т.С.
3 Піддубний Юрій Чернігів, МОН, КДЮСШ- 1 17.10.1999 2.07.4 ІІ 18 Овчаренко І. М.
4 Похмурко Валерій Прилуки МОН ФЛАП 00.00.1999 2.12.6 ІІІ 24 Салівон Р.П.
5 Гордійко Єгор Чернігів  ДЮСШ «У» ЧМР 30.04.1999 2.16.2 ІІІ 18 Рябов В.В.
6 Карандєй Ярослав Чернігів  ДЮСШ «У» ЧМР 00.00.1998 2.19.1 ІІІ Ос Рябов В.В.
Черевач Антон Прилуки МОН ФЛАП 21.06.1998 DNS Салівон Р.П.
800м юнаки 2000-01 р.н.         
1 Лисиця Дмитро Н-Сіверський МОН КДЮСШ 25.10.2000 2.13.3 ІІІ 24 Клименко В.В.
2 Кравцов Сергій Чернігів ОДЮСШ з олімп. видів 27.11.2000 2.14.5 ІІІ Ос Луценко І.В.
3 Брика Богдан Чернігів «У» ДЮСШ «Атлет» 01.06.2001 2.18.2 ІІІ Ос Вятіорець С.Є.,Середа С.С.
4 Федоренко Артем Бахмацький р-н ,МОН, ДЮСШ 15.12.2001 2.19.3 ІІІ 21 Іванько Ю.Б,
5 Ніколайчук Богдан Корюківський р-н МОН  ДЮСШ 08.02.2001 2.20.3 І-юн 18 Лисік Р.Г.
6 Устинов Дмитро Чернігів  ДЮСШ «У» ЧМР 02.12.2001 2.23.3 І-юн Ос Мельник О. М.
800м юнаки 2002 р.н. і мол.         
1 Задніпряний Дмитро Бахмацький р-н ,МОН, ДЮСШ 28.10.2003 2.33.5 ІІ-юн 24 Малашнеко І.О.
2 Коробко Богдан Чернігів ОДЮСШ з олімп. видів 21.08.2001 2.34.0 ІІ-юн 21 Луценко І.В.
3 Бутенко Олег Чернігів, МОН, КДЮСШ- 1 27.02.2003 2.47.3 ІІІ-юн Ос Антонова В. Г.
Бабич Дмитро Корюківський р-н МОН  ДЮСШ 29.06.2003 DNS Сахута А.О,
1500м чоловіки
1 Секера Дмитро Н-Сіверський МОН, ДЮСШ 10.01.1994 4.25.5 ІІІ 24 Клименко В. В., Овчаренко І. М.
2 Мироненко Костянтин Чернігів, МОН, КДЮСШ- 1 26.09.1998 4.27.6 ІІІ 21 Красільник Т.С.
3 Ромененко Олександр Ніжинський р-н «К» ДЮСШ 26.09.1984 4.33.1 ІІІ 18 Сахно В.К.
4 Похмурко Валерій Прилуки,МОН,ФЛАП 25.10.1999 4.39.3 ІІІ 15 Салівон Р.П.,Демешко С. В.
5 Придатко Дмитро Прилуки МОН ДЮСШ 05.08.1997 4.46.4 ІІІ 13 Мачульний Є.В.
6 Сотник Євгеній Чернігів  ДЮСШ «У» ЧМР, Корюківський р-н. 09.01.1999 4.49.2 ІІІ 11 Рябов В.В.
7 Демяненко Артем Чернігів  ДЮСШ «У» ЧМР 15.08.1999 4.59.3 І-юн 11 Рябов В.В.
Шарий Євген Ніжинський р-н «К» ДЮСШ 05.08.1995 DNS Сахно В.К.
1500м юнаки 2000-01 р.н.
1 Лисиця Дмитро Н-Сіверський МОН КДЮСШ 25.10.2000 4.45.2 ІІІ 24 Клименко В.В.
2 Слісаренко Максим Чернігів ОДЮСШ з олімп. видів 16.04.2000 4.48.6 ІІІ 21 Масюк А.М.
3 Сім»ячко Ілля Прилуцький р-н МОН ДЮСШ 01.04.2001 5.00.6 І-юн 18 Кравченко Г.М.
4 Шостка Володимир Ніжинський р-н «К» ДЮСШ 12.08.2001 5.01.6 І-юн 15 Сахно В.К.
5 Грищенко Валерій Сновський р-н, МОН, ДЮСШ 02.03.2001 5.14.0 ІІ-юн 13 Лахадінов Є.О.
Карпенко Дмитро Корюківський р-н МОН  ДЮСШ 21.09.2001 DNS Лисік Р.Г.
1500м юнаки 2002 р.н. і мол.
1 Тимошенко Максим Сновський р-н, МОН, ДЮСШ 14.08.2003 5.32.4 ІІІ-юн 24 Лахадінов Є.О.
2 Петренко Руслан Чернігів, МОН, КДЮСШ- 1 11.08.2005 5.42.4 ІІІ-юн 21 Беркут Н.П.
3 Ушенко Михайло Прилуцький р-н МОН ДЮСШ 29.01.2002 5.53.6 б/р 18 Куц А.С.
3000м чоловіки
1 Мочоний Владислав Чернігів 00.00.1995 10.30.0 І-юн Ос самостійно
2 Придатко Дмитро Прилуцький р-н МОН ДЮСШ 05.08.1997 10.31.3 І-юн 24 Мачульний Є.В,
3 Сотник Євгеній Чернігів  ДЮСШ «У» ЧМР, Корюківський р-н. 09.01.1999 10.33.0 І-юн 21 Рябов В.В.
3000м юнаки 2000-01 р.н.
1 Карпенко Дмитро Корюківський р-н МОН  ДЮСШ 21.09.2001 11.04.7 ІІ-юн 24 Лисік Р.Г.
Естафета 100+200+300+400м юнаки 2000 р.н. і мол.
1 Довгий Денис Чернігів 2.12.4 б/р 48 Вятіорець С.Є.,Середа С.С.
Осаревич Вячеслав Шульга О.П.
Чернев Костянтин
Брика Богдан
2 Кудлай Павло Прилуки 2.18.6 б/р 42 Салівон Р.П.
Гапон Андрій
Нога Роман
Чепінога Дмитро
3 Прохоров Сергій Ніжин 2.25.0 б/р 36 Кремез О.М.,Кремез М.П.
Мурашко Павло
Захаренко Вадим
Мазур Дмитро
4 Усенко Назар Корюківський р-н 2.27.1 б/р 30 Лисік Р.Г.
Космач Дмитро Кукуюк М.Д.
Карпенко Дмитро
Ніколайчук Богдан
5 Тищенко Володимир Прилуцький р-н 2.28.6 б/р 26 Кравченко Г.М.
Огієнко Максим
Тарасенко Максим
Сім»ячко Ілля
6 Бродський Ян Менський р-н 2.30.1 б/р 22 Таратухіна Н.П.
Харковник Артем Пушкаренко М.Г.
Шамрук Олександр
Калюжний Артем
7 Грищенко Валерій Сновський р-н 2.32.0 б/р 18 Лахадінов Є.О.
Колодій Дмитро
Тимошенко Максим
Анищенко Денис
8 Петренко Богдан Срібнянський р-н 2.35.3 б/р 14 Буряк І.М.
Калантиренко Руслан
Казаков Дмитро
Зінов»єв Іван
Юрченко Олександр Ніжинський р-н DNS Сахно В.К.
Шостка Володимир
Євлах Дмитрол
Манченко Михайло
Естафета 4х100м чоловіки
1 Бован Олексій Чернігів 46.1 ІІІ 48 Луценко В.В.

Масюк А.М.

Каранда Микита
Попруга Максим
Кравець Максим
2 Кравченко Антон Прилуки 47.2 І-юн 42 Ракетський А.І.
Приліпко Олександр
Нога Роман
Якименко Віталій
3 Мишко Ярослав Чернігів-2 49.5 І-юн Ос Шевчук О.Л,
Мирний Денис
Гавриленко М.
Сироватко М.
Естафета 4х400м чоловіки
1 Секера Дмитро Чернігів 3.44.1 ІІІ 48 Овчаренко І.М.,

Красільник Т.С.

Піддубний Юрій
Мироненко Костянтин
Осаревич Вячеслав
2 Черевач Антон Прилуки 3.51.8 І-юн 42 Салівон Р.П.
Придатко Дмитро
Похмурко Валерій
Якименко Віталій
110м з/б чоловіки
1 Кравченко Антон Прилуки МОН ФЛАП 11.04.1998 17.7 б/р Ос Салівон Р.П.
110м з/б юнаки 2000-01 р.н.
1 Мазур Дмитро Ніжин. МОН, КДЮСШ 03.05.2001 16.3 І-юн 24 Кремез О.М.,Кремез М.П.
2 Кудлай Павло Прилуки МОН ДЮСШ 12.07.2001 17.9 ІІ-юн 21 Мачульний Є.В.
400м з/б чоловіки
1 Черевач Антон Прилуки МОН ФЛАП 21.06.1998 1.05.7 ІІ-юн 24 Салівон Р.П.
400м з/б юнаки 2000-01 р.н.
1 Мазур Дмитро Ніжин. МОН, КДЮСШ 03.05.2001 1.04.6 І-юн 24 Кремез О.М.,Кремез М.П.
2 Кудлай Павло Прилуки МОН, ДЮСШ 12.07.2001 1.12.0 б/р 21 Мачульний Є.В.
300м з/б юнаки 2002 р.н. і мол.
1 Шумар Іван Чернігів ОДЮСШ з олімп. видів 04.07.2003 54.2 ІІ-юн Ос Луценко І.В.
Стрибки у довжину чоловіки
1 Ковалевський Кирило Ніжин. МОН, КДЮСШ 04.09.1999 6.58 ІІ 24 Кремез О.М.,Кремез М.П.
2 Єгорченко Денис Чернігів  ДЮСШ «У» ЧМР 13.01.1991 6.56 ІІ 21 Філіпови
3 Кравченко Антон Прилуки,МОН,ПГПК 11.04.1998 5.78 І-юн 18 Салівон Р.П.,Демешко С. В.
4 Пономарчук Юрій Чернігів  ДЮСШ «У» ЧМР 23.01.1997 5.27 15 Філіпови
5 Паляниця Олександр Чернігів ОДЮСШ з олімп. видів 06.01.1998 5.03 13 Масюк А.М.
Стрибки у довжину юнаки 2000-01 р.н.
1 Мурашко Павло Ніжин. МОН, КДЮСШ 11.07.2000 5.80 ІІІ 24 Кремез О.М.,Кремез М.П.
2 Чепінога Дмитро Прилуки МОН ДЮСШ 04.05.2001 5.80 ІІІ 21 Мачульний Є.В.
3 Колодій Дмитро Сновський р-н, МОН, ДЮСШ 20.04.2001 5.60 І-юн 18 Лахадінов Є.О.
4 Джиба Владислав Чернігів  ДЮСШ «У» ЧМР 09.02.2001 5.19 ІІ-юн 15 Філіпови
5 Кузін Ігор Чернігів «У» ДЮСШ «Атлет» 16.02.2001 5.13 ІІ-юн 13 Корецька
Козаков Дмитро Срібнянський р-н 01.11.2002 DNS Коваленко Б.І.
Зінов»єв Іван Срібнянський р-н 09.01.2000 DNS Буряк І.М.
Стрибки у довжину юнаки 2002 р.н. і мол.
1 Нога Роман Прилуки МОН ДЮСШ 02.04.2002 5.55 І-юн 24 Мачульний Є.В.
2 Грищенко Владислав Чернігів  ДЮСШ «У» ЧМР 18.09.2002 5.15 ІІ-юн 21 Мельник О. М.
3 Гапон Андрій Прилуки МОН ДЮСШ 09.06.2002 5.08 ІІ-юн 18 Мачульний Є.В.
4 Мишко Ярослав Чернігів  ДЮСШ «У» ЧМР 03.04.2002 4.81 ІІ-юн 15 Філіпови
5 Касян Богдан Носівський р-н, МОН, ДЮСШ 01.01.2004 4.66 ІІІ-юн 13 Бочок В.А.
6 Рутта Олег Менський р-н ОДЮСШ з ОВС 02.02.2003 4.63 ІІІ-юн 11 Таратухіна Н.П.
7 Попружний Тарас Чернігів «У» ДЮСШ «Атлет» 31.08.2002 4.49 ІІІ-юн Ос Вятіорець С.Є.,Середа С.С.
8 Шумар Іван Чернігів ОДЮСШ з олімп. видів 04.07.2003 4.37 ІІІ-юн Ос Луценко І.В.
9 Рекунов Роман Менський р-н ОДЮСШ з ОВС 20.03.2005 4.34 ІІІ-юн Ос Таратухіна Н.П.
10 Петренко Руслан Чернігів, МОН, КДЮСШ- 1 11.08.2005 4.19 ІІІ-юн Ос Беркут Н.П.
11 Малюга Дмитро Чернігів  ДЮСШ «У» ЧМР 02.12.2005 3.92 б/р Ос Мельник О. М.
12 Билюба Артем Чернігів  ДЮСШ «У» ЧМР 26.12.2005 3.51 б/р Ос Мельник О. М.
13 Дерюга Нікіта Чернігів  ДЮСШ «У» ЧМР 07.01.2004 3.36 б/р Ос Мельник О. М.
14 Триголосов Денис Чернігів  ДЮСШ «У» ЧМР 26.11.2005 3.29 б/р Ос Мельник О. М.
Бродський Ян Менський р-н ОДЮСШ з ОВС 18.03.2005 ххх Ос Таратухіна Н.П.
Петренко Богдан Срібнянський р-н 02.05.2002 DNS Буряк І.М.
Косенко Максмм Срібнянський р-н 19.03.2003 DNS Буряк І.М.
Потрійний чоловіки
1 Кравченко Антон Прилуки МОН ФЛАП 11.04.1998 12.34 ІІІ 24 Салівон Р.П.
Потрійний юнаки 2000-01 р.н.
1 Чепінога Дмитро Прилуки МОН ДЮСШ 04.05.2001 11.85 І-юн 24 Мачульний Є.В.
2 Кудлай Павло Прилуки МОН ДЮСШ 12.07.2001 10.89 ІІ-юн Ос Мачульний Є.В.
Потрійний юнаки 2002 р.н. і мол.
1 Нога Роман Прилуки МОН ДЮСШ 00.00.2002 12.67 ІІІ 24 Мачульний Є.В.
2 Грищенко Владислав Чернігів  ДЮСШ «У» ЧМР 18.09.2002 10.81 ІІІ-юн 21 Мельник О.М.
3 Попружний Тарас Чернігів,»У», ДЮСШ «Атлет» 31.08.2002 10.43 ІІІ-юн Ос Вятіорець С.Є. Середа С.С
4 Ніколаєнко Кирило Чернігів,»У», ДЮСШ «Атлет» 26.01.2002 9.84 б/р Ос Вятіорець С.Є. Середа С.С
5 Гарок Андрій Прилуки МОН ДЮСШ 09.06.2002 9.09 б/р 18 Мачульний Є.В.
Штовхання ядра (7,260 кг) чоловіки
1 Попов Роман Чернігів  ДЮСШ «У» ЧМР 12.10.1993 15.21 КМС 24 Кондратенко П. Б.
2 Журба Вадим Чернігів «У» ДЮСШ «Атлет» 11.09.1999 13.73 І 21 Середа О.А.
3 Ракуненко Денис Чернігів «У» ДЮСШ «Атлет» 28.07.1997 13.30 І 18 Середа О.А.
4 Кравченко Дмитро Чернігів  ДЮСШ «У» ЧМР 04.02.1999 13.03 І Ос Кондратенко П. Б.
5 Віріч Юрій Чернігів ДЮСШ «Інваспорт» 22.05.1997 12.11 ІІ Ос Середа О.А.
6 Шурхал Юрій Чернігів ОДЮСШ з олімп. видів 20.05.1997 10.72 ІІІ Ос Порядіна В.В.
7 Кузьменко Роман Чернігів, ЧНПУ 19.02.1995 9.50 ІІІ Ос Кондратенко П. Б.
8 Шаховал Сергій Ніжинський р-н «К» ДЮСШ 11.10.1998 9.40 ІІІ 15 Сахно В.К.
9 Звонарьов Дмитро Чернігів, ЧНПУ 13.05.1999 9.34 ІІІ Ос Кондратенко П. Б.
7 Накоренко Владислав Чернігів, ЧНПУ 12.06.1997 9.31 ІІІ Ос Кондратенко П. Б.
8 Зимоздра Валерій Чернігів, ЧНПУ 16.11.1996 9.25 ІІІ Ос Кондратенко П. Б.
9 Склярук Сергій Чернігів, ЧНПУ 09.06.1998 9.11 ІІІ Ос Кондратенко П. Б.
Штовхання ядра юнаки (5 кг).2000-01 р.н.
1 Прохоров Сергій Ніжин. МОН, КДЮСШ 22.01.2001 11.33 І-юн 24 Кремез О.М.,Кремез М.П.
2 Козаков Дмитро Срібнянський р-н 01.11.2002 11.33 І-юн 21 Коваленко Б.І.
3 Косовський Владислав Срібнянський р-н 26.01.2000 11.15 І-юн 18 Буряк І.М.
4 Тищенко Володимир Прилуцький р-н МОН ДЮСШ 05.04.2001 10.89 ІІ-юн 15 Кравченко Г.М.
5 Нікіфоренко Василь Корюківський р-н МОН  ДЮСШ 02.03.2001 9.48 ІІІ-юн 13 Кукуюк М.Д.
6 Калантиренко Руслан Срібнянський р-н 17.04.2001 8.75 ІІІ-юн 11 Коваленко Б.І.
Куріка Микита Чернігів «У» ДЮСШ «Атлет» 18.11.2000 DNS Ос. Вятіорець С.Є.,Середа С.С.
Штовхання ядра юнаки (4 кг) 2002 р.н. і мол.
1 Харковник Артем Менський р-н ОДЮСШ з ОВС 09.03.2003 13.29 І-юн 24 Таратухіна Н.П.
2 Тищенко Богдан Менський р-н ОДЮСШ з ОВС 24.01.2003 12.09 І-юн 21 Таратухіна Н.П.
3 Тарасенко Максим Прилуцький р-н МОН ДЮСШ 08.05.2003 10.73 ІІ-юн 18 Гавриленко В.Г.
4 Куценко Антон Прилуцький р-н МОН ДЮСШ 09.04.2002 9.97 ІІ-юн 15 Жук Є.В.
5 Капустін Максим Менський р-н ОДЮСШ з ОВС 17.08.2003 9.48 ІІІ-юн 13 Таратухіна Н.П.
6 Биковець Олександр Чернігів ОДЮСШ з олімп. видів 12.11.2002 9.16 ІІІ-юн 11 Порядіна В.В.
7 Косенко Максим Срібнянський р-н 19.03.2003 9.16 ІІІ-юн 9 Буряк І.М.
8 Криворучко Микола Чернігів «У» ДЮСШ «Атлет» 22.05.2002 9.06 ІІІ-юн Ос Середа О.А.
9 Бойко Микита Чернігів ОДЮСШ з олімп. видів 18.04.2003 8.70 ІІІ-юн Ос Порядіна В.В.
10 Сапко Іван Менський р-н ОДЮСШ з ОВС 20.03.2003 8.30 ІІІ-юн Ос Таратухіна Н.П.
11 Космач Дмитро Корюківський р-н МОН  ДЮСШ 00.00.2002 8.29 ІІІ-юн 7 Кукуюк М.Д.
12 Кутик Микита Менський р-н ОДЮСШ з ОВС 10.08.2005 6.98 б/р Ос Таратухіна Н.П.
13 Чирва Станіслав Менський р-н ОДЮСШ з ОВС 01.07.2005 6.76 б/р Ос Таратухіна Н.П.
Донець Ігор Чернігів «У» ДЮСШ «Атлет» 23.08.2003 DNS Ос Середа О.А.
Метання спису (800 гр) чоловіки
1 Ситник Дмитро Бахмацький р-н 00.00.1991 54.90 ІІ 24 Небощицький Г.О.
2 Городненко Олег Бахмацький р-н , МОН, ДЮСШ 24.10.1999 43.78 ІІІ 21 Небощицький Г.О.
3 Кошіль Дмитро Чернігів ОДЮСШ з олімп. видів 19.06.1998 43.05 ІІІ Ос Порядіна В.В.
4 Васюк Андрій Чернігів.ЧНПУ 05.09.1997 42.17 ІІІ Ос самостійно
5 Кравченко Дмитро Чернігів  ДЮСШ «У» ЧМР 04.02.1999 40.03 ІІІ Ос Кондратенко П. Б.
6 Григоренко Олександр Чернігів ОДЮСШ з олімп. видів 04.01.1996 32.45 ІІ-юн Ос Порядіна В.В.
Кисіль Іван Бахмацький р-н , МОН, ДЮСШ 19.02.1998 DNS Небощицький Г.О.
Метання спису (700 гр) юнаки 2000 р.н. і мол.
1 Тимченко Андрій Бахмацький р-н , МОН, ДЮСШ 13.05.2001 25.82 ІІІ-юн 24 Небощицький Г.О.
Метання спису (600 гр) юнаки 2002 р.н. і мол.
1 Лисенко Антон Бахмацький р-н , МОН, ДЮСШ 04.07.2003 33.43 ІІІ-юн 24 Небощицький Г.О.
2 Бойко Микита Чернігів ОДЮСШ з олімп. видів 20.04.2003 29.26 ІІІ-юн Ос Порядіна В.В.
3 Саєвський Ілля Бахмацький р-н , МОН, ДЮСШ 01.08.2006 22.06 б/р 21 Небощицький Г.О.
4 Олійник Михайло Корюківський р-н МОН  ДЮСШ 18.01.2003 19.71 б/р 18 Кукуюк М.Д.
5 Биковець Олександр Чернігів ОДЮСШ з олімп. видів 00.00.2002 19.40 б/р Ос Порядіна В.В.
100м жінки  
Місце абс. Спортсмен Команда Дата народження Результ. Розряд Очки Тренери
1 Шульга Евгенія Чернігів,»У», ДЮСШ «Атлет» 13.09.1994 11.7 Ф-11.6 КМС 24 Вятіорець С.Є. Середа С.С
2 Максименко Катерина Чернігів  ДЮСШ «У» ЧМР 22.11.1998 12.2 Ф-12.1 І 21 Кривоус Н.В.,Кузьомко Л.М.
3 Даценко Валерія Прилуки ФЛАП 29.12.1999 13.0 Ф-12.9 ІІ 18 Демешко С.В.
2 Пустовгар Валерія Носівський р-н, МОН, ДЮСШ 09.01.1999 14.2 Ф-14.2 І-юн 15 Папіна О.П.
100м дівчата 2000-01 р.н.
1 Драчук Яна Прилуки МОН ДЮСШ 23.06.2001 12.3 Ф-12.2 І 24 Мачульний Є.В.
2 Буряк Марія Носівський р-н, МОН, ДЮСШ 03.06.2001 12.8 Ф-12.6 ІІ 21 Бочок В.А.Панасенко Л.О.
3 Капленко Надія Ніжин. МОН, КДЮСШ 05.10.2001 13.2 Ф-13.3 ІІ 18 Кремез О.М.,Кремез М.П.
4 Лебідь Дар»я Чернігів  ДЮСШ «У» ЧМР 12.02.2001 14.8 Ф-15.0 ІІ 15 Філіпови
5 Прядко Крістіна Менський р-н.МОН ДЮСШ 18.03.2001 13.0 Ф-DQ ІІ 0 Пушкаренко М.Г.
6 Камко Інна Чернігів, МОН, КДЮСШ- 1 13.09.2000 14.2 Ф-DNS І-юн Ос Овчаренко І.М.
Тарасенко Діана Срібнянський р-н 08.06.2001 DNS Буряк І.М.
Климович Валерія Менський р-н.МОН ДЮСШ 09.11.2005 DNS Терпицька І.Л.
100м дівчата 2002 р.н. і мол.
1 Самойлович Вікторія Ніжин. МОН, КДЮСШ 14.03.2002 13.2 Ф-13.0 ІІ 24 Кремез О.М.,Кремез М.П.
2 Рябчун Анастасія Корюківський р-н МОН  ДЮСШ 15.08.2003 13.3 Ф-13.2 ІІ 21 Лисік Р.Г.
3 Причиненко Анна Прилуки МОН ДЮСШ 13.01.2003 13.3 Ф-13.3 ІІІ 18 Бобровська О.А
4 Сидорко Дар»я Прилуки МОН ДЮСШ 03.09.2002 13.7 Ф-13.4 ІІІ 15 Ракетський А.І.
5 Брухно Тетяна Прилуки МОН ДЮСШ 16.02.2003 13.5 Ф-13.5 ІІІ Ос Ракетський А.І.
6 Барабаш Аліна Прилуки МОН ФЛАП 07.07.2002 13.8 Ф-14.0 ІІІ 13 Салівон Р.П., Демешко С.В.
7 Тонконог Діана Носівський р-н, МОН, ДЮСШ 09.10.2004 13.9 Ф-14.3 ІІІ 11 Бочок В.А.
8 Олійник Богдана Ніжин. МОН, КДЮСШ 14.08.2003 14.0 ІІІ 9 Кремез О.М.,Кремез М.П.
9 Бондар Ангеліна Чернігів МОН КДЮСШ-1 14.07.2003 14.0 ІІІ Ос Беркут Н.П.
10 Красножон Софія Чернігів,»У», ДЮСШ «Атлет» 13.10.2004 14.1 І-юн Ос Вятіорець С.Є. Середа С.С
11 Юркевич Діана Носівський р-н, МОН, ДЮСШ 21.03.2004 14.3 І-юн 7 Шиша Н.О.
12 Паршина Дар»я Срібнянський р-н 20.12.2002 14.3 І-юн 5 Буряк І.М.
13 Каракостантиніва Вероніка Чернігів МОН КДЮСШ-2 25.07.2006 14.4 І-юн Ос Шевчук О.Л.
14 Черевко Анастасія Ніжин. МОН, КДЮСШ 06.02.2003 14.5 І-юн 3 Кремез О.М.,Кремез М.П.
15 Дубіль Алевтина Прилуцький р-н. МОН, ДЮСШ 11.05.2005 14.5 І-юн 2 Чекалін С.П.
16 Ковбаса Катерина Чернігів МОН КДЮСШ-2 09.05.2002 14.5 І-юн Ос Шевчук О.Л.
17 Мозгова Ангеліна Чернігів,»У», ДЮСШ «Атлет» 10.02.2006 14.6 І-юн Ос Корецька С.М.
18 Басанець Крістіна Чернігів  ДЮСШ «У» ЧМР 00.00.2003 14.6 І-юн Ос Мельник О.М.
19 Байдак Юлія Чернігів  ДЮСШ «У» ЧМР 18.09.2003 14.6 І-юн Ос Мельник О.М.
20 Дзюба Марія Чернігів МОН КДЮСШ-1 03.07.2005 14.8 І-юн Ос Антонова В.Г.
21 Соловйова Дар»я Чернігів,»У», ДЮСШ «Атлет» 21.10.2004 14.9 ІІ-юн Ос Шульга О.П.
22 Білодід Наталія Срібнянський р-н 01.11.2002 14.9 ІІ-юн 1 Лещенко Ю.М.
23 Ілляшенко Юлія Прилуцький р-н. МОН, ДЮСШ 02.08.2002 14.9 ІІ-юн 0 Чекалін С.П.
24 Коршек Анастасія Чернігів МОН КДЮСШ-2 11.04.2005 15.0 ІІ-юн Ос Шевчук О.Л.
25 Руса Ірина Чернігів,»У», ДЮСШ «Атлет» 11.01.2002 15.2 ІІ-юн Ос Шульга О.П.
26 Медведева Діана Чернігів МОН КДЮСШ-2 11.04.2005 15.2 ІІ-юн Ос Шевчук О.Л.
27 Нощенко Таміла Прилуцький р-н. МОН, ДЮСШ 27.06.2003 15.3 ІІ-юн 0 Гавриленко В.Г.
28 Мезенцева Анастасія Чернігів,»У», ДЮСШ «Атлет» 04.03.2005 15.4 ІІ-юн Ос Корецька С.М.
200м жінки
1 Максименко Катерина Чернігів  ДЮСШ «У» ЧМР 22.11.1998 26.1 ІІ 24 Кривоус Н.В.,Кузьомко Л.М.
2 Редько Іванна Чернігів ЧНПУ 21.05.1999 29.2 І-юн 21 Кузьомко Л.М.
3 Пустовгар Валерія Носівський р-н, МОН, ДЮСШ 09.01.1999 30.1 І-юн 18 Папіна О.П.
Шульга Евгенія Чернігів,»У», ДЮСШ «Атлет» 13.09.1994 DNS Вятіорець С.Є. Середа С.С
200м дівчата  2000-01 р.н.
1 Драчук Яна Прилуки МОН ДЮСШ 23.06.2001 25.7 І 24 Мачульний Є.В.
2 Сіренко Каріна Носівський р-н, МОН, ДЮСШ 06.02.2001 27.5 ІІІ 21 Папіна О.П.
3 Капленко Надія Ніжин. МОН, КДЮСШ 05.10.2001 28.4 ІІІ 18 Кремез О.М.,Кремез М.П.
200м дівчата  2000 р.н. і мол.
1 Причиненко Анна Прилуки МОН ДЮСШ 13.01.2003 28.4 ІІІ 24 Бобровська О.А
2 Рябчун Анастасія Корюківський р-н МОН  ДЮСШ 15.08.2003 28.7 ІІІ Ос Лисік Р.Г.
3 Тонконог Діана Носівський р-н, МОН, ДЮСШ 09.10.2004 29.3 І-юн 21 Бочок В.А.
4 Олійник Богдана Ніжин. МОН, КДЮСШ 14.08.2003 29.8 І-юн 18 Кремез О.М.,Кремез М.П.
5 Барабаш Аліна Прилуки МОН ФЛАП 07.07.2002 29.8 І-юн 15  Демешко С.В.
6 Красножон Софія Чернігів,»У», ДЮСШ «Атлет» 13.10.2004 30.2 І-юн Ос Вятіорець С.Є. Середа С.С
7 Чугай Єлізавета Чернігів,»У», ДЮСШ «Атлет» 31.10.2003 30.8 ІІ-юн Ос Шульга О.П.
8 Мезенцева Анастасія Чернігів,»У», ДЮСШ «Атлет» 04.03.2005 30.8 ІІ-юн Ос Корецька С.М.
9 Каракостантиніва Вероніка Чернігів МОН КДЮСШ-2 25.07.2006 31.1 ІІ-юн Ос Шевчук О.Л.
10 Никифоренко Альона Корюківський р-н МОН  ДЮСШ 11.05.2004 31.3 ІІ-юн 13 Сахута Л.О,
11 Медведева Діана Чернігів МОН КДЮСШ-2 11.04.2005 31.9 ІІ-юн Ос Шевчук О.Л.
12 Ковбаса Катерина Чернігів МОН КДЮСШ-2 09.05.2002 31.9 ІІ-юн Ос Шевчук О.Л.
13 Мозгова Ангеліна Чернігів,»У», ДЮСШ «Атлет» 10.02.2006 32.3 ІІІ-юн Ос Корецька С.М.
14 Тарасенко Марія Носівський р-н, МОН, ДЮСШ 11.04.2004 32.4 ІІІ-юн 11 Бочок В.А.
15 Огієнко Марія Корюківський р-н МОН  ДЮСШ 08.09.2003 32.6 ІІІ-юн 9 Лисік Р.Г.
16 Коршек Анастасія Чернігів МОН КДЮСШ-2 11.04.2005 32.8 ІІІ-юн Ос Шевчук О.Л.
17 Паламарчук Вероніка Корюківський р-н МОН  ДЮСШ 00.00.2003 33.1 ІІІ-юн 7 Лисік Р.Г.
18 Богдановська Катерина Корюківський р-н МОН  ДЮСШ 09.07.2003 34.4 ІІІ-юн 5 Лисік Р.Г.
Соловйова Дар»я Чернігів,»У», ДЮСШ «Атлет» 21.10.2004 DNS Ос Шульга О.П.
Лук»яниця Руслана Бахмацький р-н, МОН, ДЮСШ 00.00.2002 DNS Іванько Ю.Б.
Сидорко Дар»я Прилуки МОН ДЮСШ 03.09.2002 DNS Ос Ракетський А.І.
400м  жінки
1 Бібик Ольга Чернігів 05.02.1990 54.4 КМС 24 Фадеєв О.Є.,Філіпови
2 Жигун Яна Чернігів  ДЮСШ «У» ЧМР 25.02.1998 59.0 ІІ 21 Лагункова Н.М.,Клюєв А.О.
3 Закатова Ярослава Чернігів  ДЮСШ «У» ЧМР 30.07.1994 1.00.5 ІІ 18 Філіпови
4 Юхно Ірина Носівський р-н, МОН, ДЮСШ 12.07.1999 1.00.6 ІІ 15 Папіна О.П.
5 Жмурко Анна Чернігів  ДЮСШ «У» ЧМР 24.10.1996 1.02.0 ІІ 13 Лагункова Н.М.,Філіпов В.В.
6 Редько Іванна Чернігів ЧНПУ 21.05.1999 1.06.1 ІІІ Ос Кузьомко Л.М.
7 Кундис Сніжана Чернігів  ДЮСШ «У» ЧМР 31.03.1998 1.07.0 ІІІ Ос Рябов В.В.
8 Пиркова Богдана Ніжинський р-н «К» ДЮСШ 19.05.1999 1.13.4 ІІ-юн 11 Сахно В.К.
9 Валієва Карина Ніжинський р-н «К» ДЮСШ 19.08.1998 1.15.1 ІІ-юн 9 Сахно В.К.
400м дівчата 2000-01 р.н.
1 Стецкова Тетяна Чернігів МОН КДЮСШ-1 09.03.2000 1.03.2 ІІІ 24 Красільник Т.С.
2 Сіренко Карина Носівський р-н, МОН, ДЮСШ 06.02.2001 1.03.9 ІІІ 21 Папіна О.П.
3 Фадеєва Альбіна Прилуцький р-н МОН ДЮСШ 07.12.2001 DNS Жук Є.В,
400м дівчата 2002 р.н. і мол.
1 Брухно Тетяна Прилуки МОН ДЮСШ 16.02.2003 1.04.1 ІІІ 24 Ракетський А.І.
2 Дворніченко Яна Чернігів,»У», ДЮСШ «Атлет» 20.07.2003 1.08.5 І-юн 21 Шульга О.П.
3 Лугіна Вікторія Чернігів  ДЮСШ «У» ЧМР 00.00.2005 1.10.6 І-юн 18 Лагункова Н.М.
4 Хоренко Катерина Прилуцький р-н МОН ДЮСШ 26.11.2002 1.10.8 І-юн 15 Куц А.С.
5 Андрущенко Олена Ніжинський р-н «К» ДЮСШ 05.06.2003 1.16.0 ІІ-юн 13 Сахно В.К.
6 Ткаченко Анна Чернігів  ДЮСШ «У» ЧМР 09.10.2007 1.17.0 ІІ-юн 11 Кривоус Н.В.
Черевко Анастасія Ніжин. МОН, КДЮСШ 06.02.2003 DNS Кремез О.М.,Кремез М.П.
Чугай Єлізавета Чернігів,»У», ДЮСШ «Атлет» 31.10.2003 DNS Шульга О.П.
800м дівчата 2000-01 р.н.
1 Козіонова Ксенія Н-Сіверський МОН КДЮСШ 23.05.2001 2.37.4 ІІІ 24 Клименко В.В.
2 Лебідь Дар»я Чернігів  ДЮСШ «У» ЧМР 12.02.2001 3.30.0 ІІІ-юн 21 Філіпови
800м дівчата 2002 р.н. і мол.
1 Хоренко Катерина Прилуцький р-н МОН ДЮСШ 26.11.2002 2.41.4 ІІІ 24 Куц А.С.,Салівон Р.П.
2 Мельник Анастасія Чернігів  ДЮСШ «У» ЧМР 18.10.2006 3.02.7 І-юн Ос Мельник О.М.
3 Вінніченко Анастасія Чернігів МОН КДЮСШ-1 06.01.2002 3.10.2 ІІ-юн Ос Антонова В.Г.
1500м жінки
1 Гетьман Наталія Н-Сіверський МОН КДЮСШ 02.01.1999 5.41.5 ІІІ 24 Клименко В.В.
2 Кубрак Алла Ніжинський р-н «К» ДЮСШ 14.04.1998 6.04.9 І-юн 21 Сахно В.К.
1500м дівчата 2000-01 р.н.
1 Казіонова Ксенія Н-Сіверський МОН КДЮСШ 23.05.2001 5.27.1 ІІІ 24 Клименко В.В.
2 Казіонова Вікторія Н-Сіверський МОН КДЮСШ 23.05.2001 5.27.5 ІІІ 21 Клименко В.В.
3 Долган Катерина Прилуки МОН ФЛАП 11.05.2000 5.49.8 І-юн 18 Демешко С.В.
Мотчана Влада Корюківський р-н МОН  ДЮСШ 00.00.2000 DNS Лисік Р.Г.
1500м дівчата 2002 р.н. і мол.
1 Овсякова Дар»я Прилуцький р-н МОН ДЮСШ 11.10.2003 5.56.2 І-юн 24 Куц А.С.
2 Булука Аліна Прилуки МОН ДЮСШ 20.01.2003 6.02.7 І-юн Ос Ракетський А.І.
3 Тімофеєва Валерія Прилуцький р-н МОН ДЮСШ 28.01.2003 6.04.4 І-юн 21 Чекалін С.П,
4 Закапко Валерія Прилуцький р-н МОН ДЮСШ 31.07.2003 6.09.3 ІІ-юн 18 Чекалін С.П,
3000м жінки
1 Гетьман Наталія Н-Сіверський МОН КДЮСШ 02.01.1999 12.25.6 ІІІ 24 Клименко В.В.
3000м дівчата 2000-01 р.н.
1 Козіонова Ксенія Н-Сіверський МОН КДЮСШ 23.05.2001 12.08.1 ІІІ 24 Клименко В.В.
2 Долган Катерина Прилуки МОН ФЛАП 11.05.2000 12.31.9 І-юн 21 Демешко С.В.
3000м дівчата 2002 р.н. і мол.
1 Дворніченко Яна Чернігів,»У», ДЮСШ «Атлет» 20.07.2003 12.16.3 ІІІ 24 Шульга О.П.
Мошталір Яна Корюківський р-н МОН  ДЮСШ 10.04.2003 DNS Лисік Р.Г.
Естафета 100+200+300+400м дівчата 2000 р.н. і мол.       
Місце абс. Спортсмен Команда Дата народження Результ. Розряд Очки Тренери
1 Чернікова Аліна Прилуки 2.30.4 ІІ-юн 48 Демешко С.В.Салівон Р.П,
Причиненко Анна
Драчук Яна
Брухно Тетяна
2 Майстренко Вікторія Менський р-н 2.42.0 б/р 42 Таратухіна Н.П.
Рогова Дар»я Терпицька І.Л.
Дорошенко Поліна Пушкаренко М.Г.
Прядко Крістіна
3 Олійник Богдана Ніжин 2.45.0 б/р 36 Кремез О.М. Кремез М.П.
Самойлова Вікторія
Капленко Надія
Черевко Анастасія
4 Дубіль Алевтина Прилукський р-н 2.48.7 б/р 30 Кремез О.М. Кремез М.П.
Тарасенко Альбіна
Нощенко Таміла
Хоренко Катерина
5 Білодід Наталка Срібнянський р-н 3.03.5 б/р 26 Кремез О.М. Кремез М.П.
Тарасенко Діана
Сапун Оксана
Паршина Дар»я
6 Ковбаса Катерина Чернігів 3.05.2 б/р 22 Шевчук О.Л.
Медведєва Діана
Коршек Анастасія
Каракостантиніва Вероніка
Хомко Анастасія Корюківський р-н DNS Лисік Р.Г.
Рябчун Анастасія
Нікифоренко Альона
Метчана Влада
Естафета 4х100м жнки         
1 Даценко Валерія Прилуки 53.9 ІІІ 48 Ракетський А.І.
Драчук Яна Салівон Р.П.
Чернікова Аліна
Причиненко Анна
2 Волницька Дарина Бахмацький р-н 1.00.1 ІІ-юн 42 Білич О.Л.
Байло Ірина Іванько Ю.Б,
Єрмоленко Альона
Петренко Анна
Естафета 4х400м жнки         
1 Довган Катерина Прилуки 4.59.0 ІІ-юн 48 Салівон Р.П.
Брухно Тетяна Ракетський А.І.
Хоренко Катерина
Самойленко Марія
100 м з/б дівчата 2000-01 р.н.         
1 Капленко Надія Ніжин. МОН, КДЮСШ 05.10.2001 19.9 ІІ-юн 24 Кремез О.М.,Кремез М.П.
2 Тарасенко Альбіна Прилуцький р-н, МОН ДЮСШ 04.11.2001 24.7 б/р 21 Чекалін С.П.
100 м з/б дівчата 2002 р.н. і мол.        
1 Сидорко Дар»я Прилуки МОН ДЮСШ 03.09.2002 17.5 І-юн 24 Ракетський А.І.
2 Бурлука Аліна Прилуки МОН ДЮСШ 20.01.2003 18.5 І-юн 21 Ракетський А.І.
3 Галич Марина Ніжин. МОН, КДЮСШ 05.07.2003 19.2 ІІ-юн 18 Кремез О.М.,Кремез М.П.
300 м з/б дівчата 2002 р.н. і мол.        
1 Брухно Тетяна Прилуки МОН ДЮСШ 16.02.2003 53.4 ІІІ 24 Ракетський А.І.
2 Бурлука Аліна Прилуки МОН ДЮСШ 20.01.2003 57.2 І-юн 21 Ракетський А.І.
Галич Марина Ніжин. МОН, КДЮСШ 05.07.2003 DNS Кремез О.М.,Кремез М.П.
Стрибки у довжину жінки         
1 Самойленко Марія Прилуки МОН.ФЛАП 09.01.1999 4.96 ІІІ 24 Салівон Р.П.
Стрибки у довжину дівчата 2000-01 р.н.        
1 Чернікова Аліна Прилуки МОН ДЮСШ 25.07.2001 5.43 ІІ 24 Бобровська О.А
2 Погоріла Аліна Прилуки МОН ДЮСШ 20.02.2001 4.67 І-юн 21 Бобровська О.А
3 Постоногова Анна Прилуки МОН ДЮСШ 07.08.2001 4.65 І-юн 18 Мачульний Є.В.
4 Сисуненко Дарья Срібнянський р-н 28.11.2001 4.14 ІІ-юн 15 Буряк І.М.
5 Тарасенко Діана Срібнянський р-н 08.06.2001 4.00 ІІ-юн 13 Буряк І.М.
Хомко Анастасія Корюківський р-н 00.00.2001 DNS Лисік Р.Г.
Стрибки у довжину дівчата 2002 р.н. і мол.
1 Дорошенко Поліна Менський р-н, ОДЮСШ з ОВС 12.11.2003 4.84 ІІІ 24 Таратухіна Н.П.
2 Майстренко Вікторія Менський р-н, ОДЮСШ з ОВС 23.10.2004 4.78 ІІІ 21 Таратухіна Н.П.
3 Панюкова Бажена Прилуки МОН ДЮСШ 24.04.2004 4.77 ІІІ 18 Бобровська О.А.
4 Рябчун Анастасія Корюківський р-н, МОН, ДЮСШ 15.08.2003 4.72 ІІІ 15 Лисік Р.Г.
5 Рогова Дар»я Менський р-н, МОН, ДЮСШ 11.01.2006 4.59 І-юн 13 Терпицька І.Л.
6 Білодід Наталія Срібнянський р-н 01.11.2002 4.28 І-юн 11 Лещенко Ю.М.
7 Юркевич Діана Носівський р-н, МОН, ДЮСШ 21.03.2004 4.14 ІІ-юн 9 Шиша Н.О.
8 Паршина Дар»я Срібнянський р-н 20.12.2002 4.11 ІІ-юн 7 Буряк І.М.
9 Численко Катерина Ніжин. МОН, КДЮСШ 06.05.2003 4.05 ІІ-юн 5 Кремез О.М.,Кремез М.П.
10 Климович Валерія Менський р-н, МОН, ДЮСШ 09.11.2005 4.04 ІІ-юн 3 Терпицька І.Л.
11 Ткаченко Катерина Менський р-н, МОН, ДЮСШ 16.01.2005 4.04 ІІ-юн 2 Терпицька І.Л.
12 Солошенко Валерія Носівський р-н, МОН, ДЮСШ 11.11.2004 3.83 ІІ-юн 1 Шиша Н.О.
13 Бондар Ангеліна Черннігів. МОН.КДЮСШ-1 14.07.2003 3.73 ІІІ-юн Ос Беркут Н.П.
14 Мезенцева Анастасія Чернігів,»У», ДЮСШ «Атлет» 04.03.2005 3.33 б/р Ос Корецька С.М.
15 Шевченко Анастасія Менський р-н, ОДЮСШ з ОВС 17.07.2006 2.47 б/р Ос Таратухіна Н.П.
Мельник Анастасія Чернігів  ДЮСШ «У» ЧМР 18.10.2006 ххх Ос Мельник О.М.
Самойлова Вікторія Ніжин. МОН, КДЮСШ 14.03.2002 DNS Кремез О.М.,Кремез М.П.
Потрійний жінки          
1 Самойленко Марія Прилуки МОН.ФЛАП 09.01.1999 10.45 ІІІ 24 Салівон Р.П.
Потрійний дівчата 2000-01 р.н.        
1 Чернікова Аліна Прилуки МОН ДЮСШ 25.07.2001 11.37 ІІ 24 Бобровська О.А.
2 Погоріла Аліна Прилуки МОН ДЮСШ 10.02.2001 10.67 ІІІ 21 Бобровська О.А.
Постоногова Анна Прилуки МОН ДЮСШ 07.08.2001 ххх 0 Мачульний Є.В.
Потрійний дівчата 2002 р.н. і мол.        
1 Панюкова Бажена Прилуки МОН ДЮСШ 24.04.2004 10.54 ІІІ 24 Бобровська О.А.
2 Численко Катерина Ніжин. МОН, КДЮСШ 06.05.2003 10.02 І-юн 21 Кремез О.М.,Кремез М.П.
3 Брухно Тетяна Прилуки МОН ДЮСШ 16.02.2003 9.92 І-юн Ос Ракетський А.І.
Солошенко Валерія Носівський р-н. МОН. ДЮСШ 11.11.2004 ххх 0 Шиша Н.О.
Штовхання ядра (4 кг) жінки         
1 Полоз Олена Чернігів,ОДЮСШ з ОВС Менський р-н 12.03.1999 10.96 ІІ 24 Порядіна В.В.
2 Плющ Юлія Чернігів,ОДЮСШ з ОВС 17.11.1998 8.61 ІІІ 21 Порядіна В.В.
3 Горбатко Ангеліна Чернігів,ОДЮСШ з ОВС 27.11.1999 6.80 ІІ-юн 18 Порядіна В.В.
Штовхання ядра (3 кг) дівчата 2000-01 р.н.        
1 Лупинос Катерина Менський р-н ОДЮСШ з ОВС 01.02.2000 12.66 ІІ 24 Таратухіна Н.П.
2 Осадча Дарина Мена, ОДЮСШ з олімп. видів 27.07.2001 11.30 ІІІ 21 Таратухіна Н.П.
3 Аксютіна Катерина Ніжин. МОН, КДЮСШ 27.08.2001 9.36 І-юн 18 Кремез О.М.,Кремез М.П.
4 Федаренко Сніжана Чернігів,»У», ДЮСШ «Атлет» 28.08.2000 9.21 І-юн 15 Середа О.А.
5 Сисуненко Дар»я Срібнянський р-н 28.11.2001 8.45 І-юн 13 Буряк І.М.
6 Тарасенко Альбіна Прилуцький р-н, МОН ДЮСШ 04.11.2001 7.93 ІІ-юн 11 Чекалін С.П.
Сопун Оксана Срібнянський р-н 13.03.2000 DNS Буряк І.М.
Штовхання ядра (3 кг) дівчата 2002 р.н. і мол.        
1 Супрун Ольга Ніжин. МОН, КДЮСШ 31.01.2003 8.69 І-юн 24 Кремез О.М.,Кремез М.П.
2 Ромашка Любов Носівський р-н, МОН, ДЮСШ 15.01.2003 8.51 І-юн 21 Шиша Н.О.
3 Толстова Вікторія Ніжин. МОН, КДЮСШ 27.12.2002 8.45 І-юн 18 Кремез О.М.,Кремез М.П.
4 Соломенник Вікторія Менський р-н, МОН, ДЮСШ 09.04.2004 8.33 І-юн 15 Терпицька І.Л.
5 Бреус Марія Чернігів,ОДЮСШ з ОВС 31.03.2005 7.77 ІІ-юн 13 Порядіна В.В.
6 Никифоренко Альона Корюківський р-н, МОН, ДЮСШ 13.05.2004 7.27 ІІ-юн 11 Лисік Р.Г.
7 Білодід Наталія Срібнянський р-н 01.11.2002 7.12 ІІ-юн 9 Лещенко Ю.М.
8 Ілляшенко Юлія Прилуцький р-н, МОН ДЮСШ 02.08.2002 6.90 ІІІ-юн 7 Чекалін С.П.
Метання спису (600 гр) жінки
1 Фельфнер Віта Бахмацький р-н,МОН.ДЮСШ 05.06.2007 31.53 ІІІ 24 Небощицький Г.О.
Метання спису (500 гр.) дівчата  2000-01 р.н.        
1 Карацюба Яна Бахмацький р-н,МОН.ДЮСШ 25.10.2000 30.44 ІІІ 24 Небощицький Г.О.
2 Волницька Дарина Бахмацький р-н,МОН.ДЮСШ 19.02.2001 30.35 ІІІ 21 Небощицький Г.О.
3 Винник Вікторія Бахмацький р-н,МОН.ДЮСШ 28.11.2001 22.98 І-юн 18 Небощицький Г.О.
4 Немідько Вікторія Бахмацький р-н,МОН.ДЮСШ 10.10.2000 19.87 ІІ-юн 15 Небощицький Г.О.
Метання спису (500 гр.) дівчата  2002 р.н. і мол.       
1 Васюк Дар»я Бахмацький р-н,МОН.ДЮСШ 09.03.2003 24.81 І-юн 24 Небощицький Г.О.
2 Ромашка Любов Носівський р-н, МОН, ДЮСШ 15.01.2003 20.80 ІІ-юн 21 Шиша Н.О.
3 Кравченко Катерина Чернігів,ОДЮСШ з ОВС 29.11.2003 18.00 ІІІ-юн Ос Порядіна В.В.
4 Бреус Марія Чернігів,ОДЮСШ з ОВС 31.03.2005 17.80 ІІІ-юн Ос Порядіна В.В.
Мосьпан Дарина Бахмацький р-н,МОН.ДЮСШ 31.08.2002 DNS Небощицький Г.О.
 Головний суддя змагань                                                                          (Рябов В.В.)     
 Головний секретар змагань                                                                    (Антонова В.Г.)     
 

0 Комментарии

You can be the first one to leave a comment.

Оставить комментарий