Відкритий  Чемпіонат області з легкої атлетики серед  чоловіків і жінок.

19 червня 2014 рік

м. Славутич, л/а стадіон.

 

                                                          <<< Особисті результати >>>

 Біг на 100м, чоловіки

Місце

Номер

Спортсмен

Дата народження

Команда

Результат

Розряд

очки

Тренери

1

445

Кравець Максим

08.04.1984

Чернігів

 ОШВСМ «С»

11.1

Ф-11.1

І

24

Луценко В.В.

2

266

Йовчик Олександр

01.07.1992

Чернігів

КДЮСШ «У»

11.2

Ф-11.3

ІІ

21

Кузьомко Л.М.

Рябов В.В.

3

1055

Красільник Ярослав

09.19.1999

Чернігів, КДЮСШ-1 МОН

11.4

Ф-11.5

ІІ

18

Красільник Т.С.

4

2203

Луценко Іван

07.03.1987

Чернігів

 ОШВСМ «С»

11.5

Ф-11.6

ІІ

15

Луценко В.В.

5

970

Дворніков Андрій

06.01.1995

Чернігів  ДЮСШ

 «Атлет» «У»

11.4

Ф-11.8

ІІ

13

Вятіорець С.Є.

Середа С.С.         

6

97

Дяченко Роман

23.11.1989

Ніжинський р-н

ДЮСШ  «К»

11.6

Ф-11.9

ІІІ

Ос.

Сахно В.К.

7

964

Пустовгар Олександр

17.05.1994

Чернігів

КДЮСШ «У»

11.7

 

ІІІ

11

Кузьомко Л.М.

 

8

961

Дубовик Віктор

22.09.1995

Чернігів,

КДЮСШ -2 «С»

11.9

 

ІІІ

9

Бр.Філіпових

9

8

Бахмач Владислав

09.07.1997

Бахмацький р-н

ДЮСШ МОН

12.1

І-юн

0

Іванько Ю.Б.

10

2212

Гречуха Олексій

08.08.1998

Менський р-н ДЮСШ МОН

12.2

І-юн

0

Терпицька І.Л.

11

88

Козерук Кирило

1994

Чернігів

ЧНПУ «У»

12.5

 

І-юн

Ос.

Кузьомко Л.М.

 

12

248

Байдала Олександр

1998

Чернігів

КДЮСШ «У»

12.9

 

ІІ-юн

Ос.

Лагункова Н.М.

13

73

Малхазов Ігор

12.01.1999

Ніжинський р-н

ДЮСШ  «К»

13.0

ІІ-юн

Ос.

Сахно В.К.

14

143

Сила Ярослав

19.05.1997

Чернігів  ДЮСШ

 «Атлет» «У»

DQ

 

Ос.

Вятіорець С.Є.

Середа С.С.         

 

Біг на 200м, чоловіки

Місце

Номер

Спортсмен

Дата народження

Команда

Результат

Розряд

очки

Тренери

1

445

Кравець Максим

08.04.1984

Чернігів

 ОШВСМ «С»

23.1

ІІ

24

Луценко В.В.

2

2203

Луценко Іван

07.03.1987

Чернігів

 ОШВСМ «С»

23.3

ІІ

21

Луценко В.В.

3

970

Дворніков Андрій

06.01.1995

Чернігів  ДЮСШ

 «Атлет» «У»

23.4

ІІ

18

Вятіорець С.Є.

Середа С.С.         

4

961

Дубовик Віктор

22.09.1995

Чернігів,

КДЮСШ -2 «С»

23.5

 

ІІ

15

Бр.Філіпових

5

2242

Тритяченко Олександр

23.10.1993

Прилуки

ОКДЮСШ «С»

23.6

ІІ

Ос.

Салівон Р.П.

Демешко С.В.

6

432

Рудік Максим

19.03.1983

Чернігів «У»

24.8

ІІІ

13

Шульга О.П.

Нікітенко О.І.

Нікітенко Д.Н.

7

2212

Гречуха Олексій

08.08.1998

Менський р-н ДЮСШ МОН

26.2

І-юн

0

Терпицька І.Л.

8

248

Байдала Олександр

1998

Чернігів

КДЮСШ «У»

26.9

 

ІІ-юн

Ос.

Лагункова Н.М.

 

Біг на 400м, чоловіки

Місце

Номер

Спортсмен

Дата народження

Команда

Результат

Розряд

очки

Тренери

1

2242

Тритяченко Олександр

23.10.1993

Прилуки

ОКДЮСШ «С»

51.5

ІІ

Ос.

Салівон Р.П.

Демешко С.В.

2

97

Дяченко Роман

23.11.1989

Ніжинський р-н

ДЮСШ  «К»

53.2

ІІ

Ос.

Сахно В.К.

3

209

Мироненко Костянтин

26.09.1998

Чернігів, КДЮСШ-1 МОН

53.9

ІІІ

24

Красільник Т.С.

4

432

Рудік Максим

19.03.1983

Чернігів «У»

54.1

ІІІ

21

Нікітенко О.І.

Нікітенко Д.Н.

Шульга О.П.

5

213

Галушка Максим

26.06.1999

Чернігів, КДЮСШ-1 МОН

56.5

І-юн

Ос.

Хорт Т.М.

6

2221

Бреус Артем

04.09.1997

Менський р-н ДЮСШ МОН

57.2

І-юн

0

Терпицька І.Л.

7

965

Чернобай Микола

07.03.2000

Чернігів ОКДЮСШ «С»

59.9

ІІ-юн

Ос.

Масюк А.М.

 

Біг на 800м, чоловіки

Місце

Номер

Спортсмен

Дата народження

Команда

Результат

Розряд

очки

Тренери

1

384

Корогод Дмитро

30.07.1996

Чернігів, КДЮСШ-1 МОН

2.01.8

ІІ

24

Хорт Т.М.

Бр.Філіпових

2

682

Тараско Павло

29.01.1997

Чернігів ОКДЮСШ «С»

2.02.1

ІІ

21

Луценко В.В.

Приходько В.М.

3

143

Сила Ярослав

19.05.1997

Чернігів  ДЮСШ

 «Атлет» «У»

2.05.5

ІІ

18

Вятіорець С.Є.

Середа С.С.         

4

248

Бойко Віталій

24.12.1995

Чернігів

КДЮСШ «У»

2.05.7

ІІ

15

Лагункова Н. М.

5

 

48

Зубок Владислав

18.12.1987

Чернігів ОКДЮСШ «С»

2.14.8

ІІІ

13

Луценко В.В.

6

46

Андрійча Сергій

12.09.1995

Чернігів ОКДЮСШ «С»

2.15.5

ІІІ

Ос.

Луценко В.В.

7

39

Шарий Євгеній

05.08.1995

Ніжинський р-н

ДЮСШ  «К»

2.19.9

ІІІ

Ос.

Сахно В.К.

8

13

Лиходід Дмитро

20.11.1998

Ніжинський р-н

ДЮСШ  «К»

2.21.7

І-юн

Ос.

Сахно В.К.

9

276

Придатко Дмитро

01.11.1997

Прилуки

ДЮСШ МОН

2.25.2

І-юн

Ос.

Мачульний Є В.

10

983

Слісаренко Максим

16.04.2000

Чернігів ОКДЮСШ «С»

2.27.4

І-юн

Ос.

Масюк А.М.

 

Біг на 1500м, чоловіки

Місце

Номер

Спортсмен

Дата народження

Команда

Результат

Розряд

очки

Тренери

1

585

Клочко Артем

12.12.1995

Ніжинський р-н

ДЮСШ  «К»

4.25.5

ІІІ

Ос.

Сахно В.К.

2

2203

Кривопуск Юрій

28.09.1995

Чернігів ОКДЮСШ «С»

4.25.6

ІІІ

24

Луценко І.В.

Лучко В.

3

2280

Кисіль Роман

1994

Чернігів, ДЮСШ

 «Атлет» «У»

4.29.7

ІІІ

21

Сердюк В.І.

Кисіль В.М.

4

456

Романенко Олександр

26.09.1984

Ніжинський р-н

ДЮСШ  «К»

4.30.8

ІІІ

Ос.

Сахно В.К.

5

179

Роговий Владислав

15.07.1997

Бахмацький р-н

ДЮСШ МОН

4.46.3

ІІІ

18

Білич О.Л.

6

27

Гурбик Андрій

07.05.1995

Чернігів,

КДЮСШ -2 «С»

6.10.5

б/р

Ос.

Бр.Філіпових

 

Біг на 3000м, чоловіки

Місце

Номер

Спортсмен

Дата народження

Команда

Результат

Розряд

очки

Тренери

1

947

Сахно Володимир

29.07.1970

Ніжинський р-н

ДЮСШ  «К»

9.51.2

ІІІ

Ос.

Тараско О.І.

2

386

Ліпейко Андрій

15.10.1997

Ніжинський р-н

ДЮСШ  «К»

9.56.3

ІІІ

Ос.

Сахно В.К.

Хоменко Д.О.

3

210

Сараб Євгеній

18.09.1988

Чернігів  «У»

 

10.19.0

ІІІ

Ос.

Рябов В.В.

4

21

Черевач Антон

21.06.1998

Прилуки

КДЮСШ «С»

10.33.6

І-юн

Ос.

Салівон Р.П.

Демешко С.В.

5

183

Горбань Андрій

17.02.1995

Чернігів

КДЮСШ «У»

10.41.0

І-юн

Ос.

Лагункова Н. М.

Клюєв А.О

 

Стрибки у довжину, чоловіки

Місце

Номер

Спортсмен

Дата народження

Команда

Результат

Розряд

очки

Тренери

1

75

Паляниця Олександр

06.01.1998

Прилуки

ДЮСШ МОН

5.77

І-юн

0

Мачульний Є.В.

2

266

Йовчик Олександр

01.07.1992

Чернігів

КДЮСШ «У»

5.72

І-юн

0

Кузьомко Л.М.

Рябов В.В.

3

8

Мордашко Ярослав

19.08.1999

Менський р-н ДЮСШ МОН

5.61

І-юн

0

Терпицька І.Л.

4

585

Клочко Артем

 

Ніжинський р-н

ДЮСШ  «К»

5.53

І-юн

Ос.

Сахно В.К.

 

5

26

Лавський Владислав

15.03.2000

Менський р-н ДЮСШ «К»

5.33

І-юн

0

Таратухіна Н.П.

6

5

Загорулько Єгор

1997

Бахмацький р-н

ДЮСШ МОН

5.23

ІІ-юн

0

Небощицький Г.О.

7

88

Козерук Кирило

1994

Чернігів

ЧНПУ «У»

5.10

 

ІІ-юн

Ос.

Кузьомко Л.М.

 

8

13

Шаріко Дмитро

22.06.1999

Чернігів,

КДЮСШ-1  МОН

ххх

 

Ос.

Кривоус Н.В.

Гредунова Н.Н.

 

Потрійний стрибок , чоловіки

Місце

Номер

Спортсмен

Дата народження

Команда

Результат

Розряд

очки

Тренери

1

15

Луценко Максим

27.03.1997

Київ

ДЮСШ «Старт»

12.60

ІІІ

Ос.

Резанова М.Н.

Луценко А.Д.

2

26

Лавський Владислав

15.03.2000

Менський р-н ДЮСШ «К»

11.36

ІІ-юн

0

Таратухіна Н.П.

 

Естафета 4 х 100м чоловіки

Місце

Номер

Спортсмен

Дата народження

Команда

Результат

Розряд

очки

Тренери

1

2228

Кравець Максим

Луценко Іван

Йовчик Олександр

Дворніков Андрій

08.04.1984

07.03.1987

01.07.1992

Чернігів

45.2

ІІІ

48

Луценко В.В.

Кузьомко Л.М

Вятіорець С.Є.

Середа С.С.

2

2242

Тритяченко Олександр

Черевач Антон

Придатко Дмитро

Паляниця Олександр

23.10.1993

 

21.06.1998

01.11.1997

06.01.1998

Прилуки

ОКДЮСШ «С»

49.0

І-юн

Ос.

Салівон Р.П.

Демешко С.В.

3

94

Клочко Артем

Дяченко Роман

Романенко Олександр

Малхазов Ігор

12.12.1995

23.11.1989

26.09.1984

 

12.01.1999

Ніжинський р-н

ДЮСШ  «К»

50.1

І-юн

Ос.

Сахно В.К.

 

Естафета 4 х 400м чоловіки

Місце

Номер

Спортсмен

Дата народження

Команда

Результат

Розряд

очки

Тренери

1

961

Дубовик Віктор

Байдала Олександр

Корогод Дмитро

Галушка Максим

22.09.1995

1998

30.07.1996

26.06.1999

Чернігів-1

 

 

3.45.7

ІІІ

48

Бр.Філіпових

Лагункова Н.М.

Хорт Т.М.

2

13

Дяченко Роман

Клочко Артем

Романенко Олександр

Шарий Євгеній

 

23.11.1989

12.12.1995

 

26.09.1984

05.08.1995

 

Ніжинський р-н

ДЮСШ  «К»

3.52.5

І-юн

Ос.

Сахно В.К.

3

183

Горбань Андрій

Зубок Владислав

Андрійча Сергій

Кривопуск Юрій

17.02.1995

18.12.1987

12.09.1995

28.09.1995

Чернігів-2

 

3.54.7

ІІ-юн

Ос.

Лагункова Н. М.

Клюєв А.О

Луценко В.В.

 

Біг на 100м, жінки

Місце

Номер

Спортсмен

Команда

Дата народження

Результат

Розряд

очки

Тренери

1

990

Шульга Євгенія

13.09.1994

Чернігів  ДЮСШ

 «Атлет» «У»

12.6

Ф-12.0

КМС

24

Вятіорець С.Є.

Середа С.С.

2

595

Максименко Катерина

22.11.1998

Чернігів

 КДЮСШ-1 МОН

12.9

Ф-12.8

ІІ

21

Кривоус Н. В.

3

37

Шишигіна Діана

1998

Прилуки

ДЮСШ МОН

13.7

Ф-13.5

ІІІ

Ос.

Бобровська О.А.

4

209

Гриценко Марія

08.01.2000

Бахмацький р-н

ДЮСШ МОН

13.8

Ф-13.9

ІІІ

18

Білич О.Л.

5

7

Копа Анастасія

01.05.1999

Бахмацький р-н

ДЮСШ МОН

14.7

І-юн

0

Іванько Ю.Б.

6

378

Бойко Анна

19.03.1999

Чернігів

 КДЮСШ-1 МОН

14.8

 

І-юн

Ос.

Кривоус Н. В.

7

1

Жоголко Аліна

11.11.1994

Ніжинський р-н

ДЮСШ  «К»

15.3

ІІ-юн

Ос.

Сахно В.К.

8

17

Семеряка Людмила

21.09.1993

Ніжинський р-н

ДЮСШ  «К»

15.9

ІІІ-юн

Ос.

Сахно В.К.

9

990

Москаленкко Дарина

12.01.1998

Чернігів  ДЮСШ

 «Атлет» «У»

15.9

ІІІ-юн

Ос.

Вятіорець С.Є.

Середа С.С.

10

48

Матвієнко Тетяна

1997

Чернігів ОКДЮСШ «С»

16.0

ІІІ-юн

Ос.

Луценко І.В.

 

11

590

Ручко Анна

15.05.1999

Чернігів

 КДЮСШ-1 МОН

14.0

Ф-DNS

ІІІ

Ос.

Кривоус Н. В.

12

240

Пиркал Катерина

08.12.1999

Бахмацький р-н

ДЮСШ МОН

14.7

Ф-DNS

І-юн

0

Білич О.Л.

 

Біг на 200м, жінки

Місце

Номер

Спортсмен

Дата народження

Команда

Результат

Розряд

очки

Тренери

1

990

Шульга Євгенія

13.09.1994

Чернігів  ДЮСШ

 «Атлет» «У»

24.8

КМС

24

Вятіорець С.Є.

Середа С.С.

2

595

Максименко Катерина

22.11.1998

Чернігів

 КДЮСШ-1 МОН

27.2

ІІ

21

Кривоус Н. В.

3

48

Кравцова Анна

19.09.1994

Чернігів ОКДЮСШ «С»

27.9

ІІІ

18

Луценко В.В.

Луценко І.В.

4

590

Ручко Христина

15.05.1999

Чернігів

 КДЮСШ-1 МОН

28.4.

ІІІ

15

Кривоус Н. В.

5

265

Мажуга Олександра

19.12.1999

Чернігів

 КДЮСШ-1 МОН

31.8

ІІ-юн

Ос.

Кривоус Н. В.

6

17

Глушко Ярина

14.08.1998

Ніжинський р-н

ДЮСШ  «К»

33.1

ІІІ-юн

Ос.

Сахно В.К.

 

Біг на 400м, жінки

Місце

Номер

Спортсмен

Дата народження

Команла

Результат

Розряд

очки

Тренери

1

2228

Закатова Ярослава

30.07.1994

Чернігів,

КДЮСШ -2 «С»

58.4

І

24

Бр.Філіпових

Марченко М.С

2

31

Дерій Ольга

29.08.1994

Чернігів ОКДЮСШ «С»

1.03.1

ІІІ

21

Луценко В.В.

 

3

6

Ігнатчик Анастасія

14.02.2000

Бахмацький р-н

ДЮСШ МОН

1.15.0

ІІ-юн

0

Білич О.Л.

4

990

Москаленкко Дарина

12.01.1998

Чернігів  ДЮСШ

 «Атлет» «У»

DNF

 

Ос.

Вятіорець С.Є.

Середа С.С.

 

Біг на 800м, жінки

Місце

Номер

Спортсмен

Дата народження

Команда

Результат

Розряд

очки

Тренери

1

2221

Дятлова Юлія

18.07.90

Чернігів

КДЮСШ «У»

2.09.8

КМС

24

Лагункова Н.М.

Клюєв А. О.

Рябов В.В.

1

2242

Степенко Яна

07.07.1996

Прилуки

КДЮСШ «С»

2.22.5

ІІ

Ос.

Салівон Р.П.

Марченко М.С.

3

111

Калініченко Оксана

08.01.1993

Ніжинський р-н

ДЮСШ  «К»

3.01.2

І-юн

Ос.

Сахно В.К.

4

169

Петренко Катерина

20.04.2000

Бахмацький р-н

ДЮСШ МОН

3.09.0

ІІ-юн

0

Білич О.Л.

5

2229

Жмурко Анна

24.10.1996

Чернігів

КДЮСШ «У»

DNF

 

Ос.

Лагункова Н.М.

Клюєв А. О.

 

Біг на 1500м, жінки

Місце

Номер

Спортсмен

Дата народження

Команда

Результат

Розряд

очки

Тренери

1

15

Чоботар Анастасія

11.05.1993

Чернігів

КДЮСШ «У»

4.44.7

І

24

Лагункова Н.М.

Клюєв А. О.

Рябов В.В.

2

515

Ващенко Марія

11.06.1996

Чернігів

КДЮСШ «У»

4.52.4

ІІ

21

Лагункова Н. М.

Клюєв А.О

Філіпов В.В.

 

Стрибки у довжину, жінки

Місце

Номер

Спортсмен

Дата народження

Команда

Результат

Розряд

очки

Тренери

1

1054

Чернікова Аліна

2001

Прилуки

ДЮСШ МОН

4.83

ІІІ

Ос.

Бобровська О.А.

2

5

Самойленко Марія

1999

Прилуки

ДЮСШ МОН

4.83

ІІІ

Ос.

Бобровська О.А.

3

1

Слобода Марія

21.02.2001

Менський р-н ДЮСШ «К»

4.47

І-юн

0

Таратухіна Н.П.

4

9

Котова Анастасія

21.11.2002

Менський р-н ДЮСШ «К»

4.13

ІІ-юн

0

Таратухіна Н.П.

5

2228

Данилевська Наталія

15.08.1996

Чернігів,

 КДЮСШ -2 «С»

ххх

 

Ос.

Бр.Філіпових

6

590

Ручко Христина

15.05.1999

Чернігів

 КДЮСШ-1 МОН

ххх

 

Ос.

Кривоус Н. В.

 

Потрійний стрибок, жінки

Місце

Номер

Спортсмен

Дата народження

Команда

Результат

Розряд

очки

Тренери

1

5

Самойленко Марія

1999

Прилуки

ДЮСШ МОН

9.91

І-юн

Ос.

Бобровська О.А.

2

1054

Чернікова Аліна

2001

Прилуки

ДЮСШ МОН

9.86

І-юн

Ос.

Бобровська О.А.

3

2228

Данилевська Наталія

15.08.1996

Чернігів,

 КДЮСШ -2 «С»

ххх

 

Ос.

Бр.Філіпових

 

Естафета 4х100м,жінки

Місце

Номер

Спортсмен

Дата народження

Команда

Результат

Розряд

очки

Тренери

1

2228

Ручко Христина

Закатова Ярослава

Данилевська Наталія

Максименко Катерина

15.05.1999

30.07.1994

15.08.1996

 

22.11.1998

Чернігів

51.4

ІІ

48

Кривоус Н. В.

Бр.Філіпових

 

2

1054

Чернікова Аліна

Самойленко Марія

Шишигіна Діана

Степенко Яна

2001

1999

1998

07.07.1996

Прилуки

 

54.6

ІІІ

Ос.

Бобровська О.А.

Салівон Р.П.

Марченко М.С.

3

240

Пиркал Катерина

Петренко Катерина

Копа Анастасія

Гриценко Марія

08.12.1999

20.04.2000

01.05.1999

08.01.2000

Бахмацький р-н

ДЮСШ МОН

58.3

І-юн

0

Білич О.Л.

4

17

Семеряка Людмила

Калініченко Оксана

Слобода Марія

Жоголко Аліна

21.09.1993

08.01.1993

21.02.2001

11.11.1994

Ніжинський р-н

 

Менський р-н

1.02.6

ІІІ-юн

Ос.

Сахно В.К.

 

Таратухіна Н.П.

 

          Головний суддя змагань                                                         Рябов В.В.

         Головний секретар змагань                                                    Антонова В.Г.

 

 

19 червня 2014 рік

м. Чернігів, стадіон імені Ю.О.Гагаріна 

                                                     <<< Особисті результати >>>

Штовхання ядра (7.260 кг), чоловіки

Місце

Номер

Спортсмен

Дата народження

Команда

Результат

Розряд

очки

Тренери

1

1

Попов Роман

12.10.1993

Чернігів

КДЮСШ «У»

16.45

КМС

24

Олійник В.М

2

2

Манжай Дмитро

15.04.1997

Менський р-н

13.34

І

21

Терпицька І.Л.

3

5

Кошовий Павло

08.03.1992

Чернігів

КДЮСШ «У»

12.73

ІІ

Ос.

Олійник В.М

4

2198

Зеленський Сергій

12.04.1993

Чернігів, ДЮСШ

 «Атлет» «У»

12.32

ІІ

Ос.

Середа О.А

5

8

Дедух Вячеслав

03.06.1998

Бахмацький р-н

10.73

ІІІ

18

Небощицький Г.О.

6

2192

Прокопенко Андрій

13.12.1994

Бахмацький р-н

ДЮСШ МОН

10.70

ІІІ

15

Небощицький Г.О.

7

2222

Алєксєєв Владислав

02.12.1995

Чернігів, ДЮСШ

 «Атлет» «У»

10.13

ІІІ

Ос.

Середа О.А

8

33

Шурхал Юрій

20.05.1997

Чернігів,

ДЮСШ «К»

9.75

ІІІ

Ос.

Порядіна В.В.

9

7

Кучеренко Роман

24.01.1994

Бахмацький р-н

ДЮСШ МОН

9.46

ІІІ

13

Небощицький Г.О.

10

4

Дубовський Олександр

25.09.1998

Менський р-н

9.32

ІІІ

11

Терпицька І.Л.

 

Метання диска (2 кг), чоловіки

Місце

Номер

Спортсмен

Дата народження

Команда

Результат

Розряд

очки

Тренери

1

2203

Сивенко Євгеній

04.04.1993

Чернігів, ДЮСШ

 «Атлет» «У»

48.77

КМС

Ос.

Середа О.А.

 

2

1

Попов Роман

12.10.1993

Чернігів

КДЮСШ «У»

43.10

І

24

Олійник В.М

3

5

Кошовий Павло

08.03.1992

Чернігів

КДЮСШ «У»

41.70

ІІ

Ос.

Олійник В.М

4

2203

Ракуненко Денис

28.07.1997

Чернігів, ДЮСШ

 «Атлет» «У»

39.54

ІІ

Ос.

Середа О.А

5

2222

Алєксєєв Владислав

02.12.1995

Чернігів  ДЮСШ

 «Атлет» «У»

36.04

ІІІ

Ос.

Середа О.А.

 

6

2

Манжай Дмитро

15.04.1997

Менський р-н

35.20

ІІІ

21

Терпицька І.Л.

7

33

Шурхал Юрій

20.05.1997

Чернігів,

ДЮСШ «К»

33.50

ІІІ

Ос.

Порядіна В.В.

8

2214

Бородуха Юрій

10.04.1997

Чернігів, ДЮСШ

 «Атлет» «У»

32.70

ІІІ

Ос.

Середа О.А.

 

 

Метання списа (800г), чоловіки

Місце

Номер

Спортсмен

Дата народження

Команда

Результат

Розряд

очки

Тренери

1

2

Строган Віталій

05.07.1991

Чернігів,

 КДЮСШ   «У»

53.00

ІІ

Ос.

Олійник В.М

2

9

Шевченко Максим

13.11.1992

Бахмацький р-н

КДЮСШ   «У»

50.70

ІІ

24

Олійник В.М

3

10

Кисіль Іван

1998

Бахмацький р-н

ДЮСШ МОН

48.70

ІІІ

21

Небощицький Г.О.

4

2192

Прокопенко Андрій

13.12.1994

Бахмацький р-н

ДЮСШ МОН

48.54

ІІІ

18

Небощицький Г.О.

5

2201

Терехно Дмитро

1992

Чернігів  ДЮСШ

 «Атлет» «У»

46.65

ІІІ

Ос.

Порядіна В.В.

6

12

Гірман Петро

1988

Бахмацький р-н

ДЮСШ МОН

42.65

ІІІ

15

Небощицький Г.О.

7

7

Кучеренко Роман

24.01.1994

Бахмацький р-н

ДЮСШ МОН

41.12

ІІІ

13

Небощицький Г.О.

8

17

Городненко Олег

1999

Бахмацький р-н

ДЮСШ МОН

40.11

ІІІ

11

Небощицький Г.О.

9

8

Гребеник Роман

1995

Бахмацький р-н

ДЮСШ МОН

DNF

 

0

Небощицький Г.О.

 

Штовхання ядра(4кг), жінки

Місце

Номер

Спортсмен

Дата народження

Команда

Результат

Розряд

очки

Тренери

1

32

Наумчик Альона

01.10.1999

Менський р-н ДЮСШ «К»

11.18

ІІ

24

Таратухіна Н.П.

2

33

Полоз Олена

12.03.1999

Менський р-н ДЮСШ «К»

10.70

ІІ

21

Таратухіна Н.П.

3

35

Лупинос Катерина

01.02.2000

Менський р-н ДЮСШ «К»

10.56

ІІ

18

Таратухіна Н.П.

4

971

Соколенко Вікторія

05.04.1995

Чернігів, ДЮСШ

 «Атлет» «У»

10.56

ІІ

15

Середа О.А Таратухіна Н.П.

5

16

Далте Анастасія

16.10.1999

Менський р-н ДЮСШ «К»

9.33

ІІІ

13

Таратухіна Н.П.

6

1

Максименко Наталія

18.04.1999

Менський р-н ДЮСШ «К»

9.08

ІІІ

11

Таратухіна Н.П.

7

2196

Кочура Анастасія

15.04.1997

Чернігів, ДЮСШ

 «Атлет» «У»

DNS

 

Ос.

Середа О.А.

 

 

Метання диска( 1кг), жінки

Місце

Номер

Спортсмен

 

 

Результат

Розряд

очки

Тренери

1

35

Лупинос Катерина

01.02.2000

Менський р-н ДЮСШ «К»

31.30

ІІІ

24

Таратухіна Н.П.

2

2199

Небощицька Вікторія

10.01.1996

Бахмацький р-н

ДЮСШ МОН

30.72

ІІІ

21

Небощицький Г.О.

3

32

Наумчик Альона

01.10.1999

Менський р-н ДЮСШ «К»

30.50

ІІІ

18

Таратухіна Н.П.

4

33

Полоз Олена

12.03.1999

Менський р-н ДЮСШ «К»

29.90

ІІІ

15

Таратухіна Н.П.

5

16

Далте Анастасія

16.10.1999

Менський р-н ДЮСШ «К»

25.30

І-юн

0

Таратухіна Н.П.

6

1

Максименко Наталія

18.04.1999

Менський р-н ДЮСШ «К»

24.90

ІІ-юн

0

Таратухіна Н.П.

 

Метання списа( 600г), жінки

Місце

Номер

Спортсмен

Дата народження

Команда

Результат

Розряд

очки

Тренери

1

50

Ткаченко Яна

13.03.1993

Чернігів  ДЮСШ

 «Атлет» «У»

44.27

І

24

Порядіна В.В.

2

2199

Небощицька Вікторія

10.01.1996

Бахмацький р-н

ДЮСШ МОН

41.57

І

21

Небощицький Г.О.

3

30

Левадська Олександра

25.05.2000

Чернігів, ДЮСШ

 «Атлет» «У»

27.77

ІІІ

Ос.

Порядіна В.В.

4

57

Носенко Катерина

09.11.1995

Чернігів

ДЮСШ «К»

27.00

ІІІ

Ос.

Порядіна В.В.

5

55

Пилипенко Катерина

30.01.1995

Чернігів, ДЮСШ

 «Атлет» «У»

26.70

ІІІ

Ос.

Порядіна В.В.

 

                  Головний суддя змагань                                                                                   Порядіна В.В.

                  Головний секретар змагань                                                                              Сакун  С.М

 

 

19 червня 2014 рік

м.  Славутич, л/а стадіон.

м.Чернігів, стадіон імені Ю.О.Гагаріна

 

<<< Командні результати >>>

І група

Місце

Команда

Очки

1

                    м. Чернігів

449

 

                    м.Прилуки

особисто

ІІ група

1

                    Менський р-н

237

2

                    Бахмацький р-н

223

3

                    Ніжинський р-н

особисто

 

 Головний суддя змагань                                                    Рябов В.В.

 Головний секретар змагань                                              Антонова В.Г.

 

3 комментария

  1. Константин:

    Ни одного достойного результата. Кошмар. Если дорожки не будет еще год, этот вид наверное вообще исчезнет.

  2. Александрович:

    Уже года два назад писали про "еще год" — ничего не изменилось, все хуже и хуже… Дорожки нет, денег нет, условий нет. А руководство области, как командиры  ходят. Замок на стадион и закрыть ВСЁ.

Оставить комментарий