Відкритий Чемпіонат області з легкої атлетики серед чоловіків і жінок.
19 червня 2014 рік
м. Славутич, л/а стадіон.
<<< Особисті результати >>>
Біг на 100м, чоловіки
Місце | Номер | Спортсмен | Дата народження | Команда | Результат | Розряд | очки | Тренери |
1 | 445 | Кравець Максим | 08.04.1984 | Чернігів ОШВСМ «С» | 11.1 Ф-11.1 | І | 24 | Луценко В.В. |
2 | 266 | Йовчик Олександр | 01.07.1992 | Чернігів КДЮСШ «У» | 11.2 Ф-11.3 | ІІ | 21 | Кузьомко Л.М. Рябов В.В. |
3 | 1055 | Красільник Ярослав | 09.19.1999 | Чернігів, КДЮСШ-1 МОН | 11.4 Ф-11.5 | ІІ | 18 | Красільник Т.С. |
4 | 2203 | Луценко Іван | 07.03.1987 | Чернігів ОШВСМ «С» | 11.5 Ф-11.6 | ІІ | 15 | Луценко В.В. |
5 | 970 | Дворніков Андрій | 06.01.1995 | Чернігів ДЮСШ «Атлет» «У» | 11.4 Ф-11.8 | ІІ | 13 | Вятіорець С.Є. Середа С.С. |
6 | 97 | Дяченко Роман | 23.11.1989 | Ніжинський р-н ДЮСШ «К» | 11.6 Ф-11.9 | ІІІ | Ос. | Сахно В.К. |
7 | 964 | Пустовгар Олександр | 17.05.1994 | Чернігів КДЮСШ «У» | 11.7
| ІІІ | 11 | Кузьомко Л.М.
|
8 | 961 | Дубовик Віктор | 22.09.1995 | Чернігів, КДЮСШ -2 «С» | 11.9
| ІІІ | 9 | Бр.Філіпових |
9 | 8 | Бахмач Владислав | 09.07.1997 | Бахмацький р-н ДЮСШ МОН | 12.1 | І-юн | 0 | Іванько Ю.Б. |
10 | 2212 | Гречуха Олексій | 08.08.1998 | Менський р-н ДЮСШ МОН | 12.2 | І-юн | 0 | Терпицька І.Л. |
11 | 88 | Козерук Кирило | 1994 | Чернігів ЧНПУ «У» | 12.5
| І-юн | Ос. | Кузьомко Л.М.
|
12 | 248 | Байдала Олександр | 1998 | Чернігів КДЮСШ «У» | 12.9
| ІІ-юн | Ос. | Лагункова Н.М. |
13 | 73 | Малхазов Ігор | 12.01.1999 | Ніжинський р-н ДЮСШ «К» | 13.0 | ІІ-юн | Ос. | Сахно В.К. |
14 | 143 | Сила Ярослав | 19.05.1997 | Чернігів ДЮСШ «Атлет» «У» | DQ | Ос. | Вятіорець С.Є. Середа С.С. |
Біг на 200м, чоловіки
Місце | Номер | Спортсмен | Дата народження | Команда | Результат | Розряд | очки | Тренери |
1 | 445 | Кравець Максим | 08.04.1984 | Чернігів ОШВСМ «С» | 23.1 | ІІ | 24 | Луценко В.В. |
2 | 2203 | Луценко Іван | 07.03.1987 | Чернігів ОШВСМ «С» | 23.3 | ІІ | 21 | Луценко В.В. |
3 | 970 | Дворніков Андрій | 06.01.1995 | Чернігів ДЮСШ «Атлет» «У» | 23.4 | ІІ | 18 | Вятіорець С.Є. Середа С.С. |
4 | 961 | Дубовик Віктор | 22.09.1995 | Чернігів, КДЮСШ -2 «С» | 23.5
| ІІ | 15 | Бр.Філіпових |
5 | 2242 | Тритяченко Олександр | 23.10.1993 | Прилуки ОКДЮСШ «С» | 23.6 | ІІ | Ос. | Салівон Р.П. Демешко С.В. |
6 | 432 | Рудік Максим | 19.03.1983 | Чернігів «У» | 24.8 | ІІІ | 13 | Шульга О.П. Нікітенко О.І. Нікітенко Д.Н. |
7 | 2212 | Гречуха Олексій | 08.08.1998 | Менський р-н ДЮСШ МОН | 26.2 | І-юн | 0 | Терпицька І.Л. |
8 | 248 | Байдала Олександр | 1998 | Чернігів КДЮСШ «У» | 26.9
| ІІ-юн | Ос. | Лагункова Н.М. |
Біг на 400м, чоловіки
Місце | Номер | Спортсмен | Дата народження | Команда | Результат | Розряд | очки | Тренери |
1 | 2242 | Тритяченко Олександр | 23.10.1993 | Прилуки ОКДЮСШ «С» | 51.5 | ІІ | Ос. | Салівон Р.П. Демешко С.В. |
2 | 97 | Дяченко Роман | 23.11.1989 | Ніжинський р-н ДЮСШ «К» | 53.2 | ІІ | Ос. | Сахно В.К. |
3 | 209 | Мироненко Костянтин | 26.09.1998 | Чернігів, КДЮСШ-1 МОН | 53.9 | ІІІ | 24 | Красільник Т.С. |
4 | 432 | Рудік Максим | 19.03.1983 | Чернігів «У» | 54.1 | ІІІ | 21 | Нікітенко О.І. Нікітенко Д.Н. Шульга О.П. |
5 | 213 | Галушка Максим | 26.06.1999 | Чернігів, КДЮСШ-1 МОН | 56.5 | І-юн | Ос. | Хорт Т.М. |
6 | 2221 | Бреус Артем | 04.09.1997 | Менський р-н ДЮСШ МОН | 57.2 | І-юн | 0 | Терпицька І.Л. |
7 | 965 | Чернобай Микола | 07.03.2000 | Чернігів ОКДЮСШ «С» | 59.9 | ІІ-юн | Ос. | Масюк А.М. |
Біг на 800м, чоловіки
Місце | Номер | Спортсмен | Дата народження | Команда | Результат | Розряд | очки | Тренери |
1 | 384 | Корогод Дмитро | 30.07.1996 | Чернігів, КДЮСШ-1 МОН | 2.01.8 | ІІ | 24 | Хорт Т.М. Бр.Філіпових |
2 | 682 | Тараско Павло | 29.01.1997 | Чернігів ОКДЮСШ «С» | 2.02.1 | ІІ | 21 | Луценко В.В. Приходько В.М. |
3 | 143 | Сила Ярослав | 19.05.1997 | Чернігів ДЮСШ «Атлет» «У» | 2.05.5 | ІІ | 18 | Вятіорець С.Є. Середа С.С. |
4 | 248 | Бойко Віталій | 24.12.1995 | Чернігів КДЮСШ «У» | 2.05.7 | ІІ | 15 | Лагункова Н. М. |
5
| 48 | Зубок Владислав | 18.12.1987 | Чернігів ОКДЮСШ «С» | 2.14.8 | ІІІ | 13 | Луценко В.В. |
6 | 46 | Андрійча Сергій | 12.09.1995 | Чернігів ОКДЮСШ «С» | 2.15.5 | ІІІ | Ос. | Луценко В.В. |
7 | 39 | Шарий Євгеній | 05.08.1995 | Ніжинський р-н ДЮСШ «К» | 2.19.9 | ІІІ | Ос. | Сахно В.К. |
8 | 13 | Лиходід Дмитро | 20.11.1998 | Ніжинський р-н ДЮСШ «К» | 2.21.7 | І-юн | Ос. | Сахно В.К. |
9 | 276 | Придатко Дмитро | 01.11.1997 | Прилуки ДЮСШ МОН | 2.25.2 | І-юн | Ос. | Мачульний Є В. |
10 | 983 | Слісаренко Максим | 16.04.2000 | Чернігів ОКДЮСШ «С» | 2.27.4 | І-юн | Ос. | Масюк А.М. |
Біг на 1500м, чоловіки
Місце | Номер | Спортсмен | Дата народження | Команда | Результат | Розряд | очки | Тренери |
1 | 585 | Клочко Артем | 12.12.1995 | Ніжинський р-н ДЮСШ «К» | 4.25.5 | ІІІ | Ос. | Сахно В.К. |
2 | 2203 | Кривопуск Юрій | 28.09.1995 | Чернігів ОКДЮСШ «С» | 4.25.6 | ІІІ | 24 | Луценко І.В. Лучко В. |
3 | 2280 | Кисіль Роман | 1994 | Чернігів, ДЮСШ «Атлет» «У» | 4.29.7 | ІІІ | 21 | Сердюк В.І. Кисіль В.М. |
4 | 456 | Романенко Олександр | 26.09.1984 | Ніжинський р-н ДЮСШ «К» | 4.30.8 | ІІІ | Ос. | Сахно В.К. |
5 | 179 | Роговий Владислав | 15.07.1997 | Бахмацький р-н ДЮСШ МОН | 4.46.3 | ІІІ | 18 | Білич О.Л. |
6 | 27 | Гурбик Андрій | 07.05.1995 | Чернігів, КДЮСШ -2 «С» | 6.10.5 | б/р | Ос. | Бр.Філіпових |
Біг на 3000м, чоловіки
Місце | Номер | Спортсмен | Дата народження | Команда | Результат | Розряд | очки | Тренери |
1 | 947 | Сахно Володимир | 29.07.1970 | Ніжинський р-н ДЮСШ «К» | 9.51.2 | ІІІ | Ос. | Тараско О.І. |
2 | 386 | Ліпейко Андрій | 15.10.1997 | Ніжинський р-н ДЮСШ «К» | 9.56.3 | ІІІ | Ос. | Сахно В.К. Хоменко Д.О. |
3 | 210 | Сараб Євгеній | 18.09.1988 | Чернігів «У»
| 10.19.0 | ІІІ | Ос. | Рябов В.В. |
4 | 21 | Черевач Антон | 21.06.1998 | Прилуки КДЮСШ «С» | 10.33.6 | І-юн | Ос. | Салівон Р.П. Демешко С.В. |
5 | 183 | Горбань Андрій | 17.02.1995 | Чернігів КДЮСШ «У» | 10.41.0 | І-юн | Ос. | Лагункова Н. М. Клюєв А.О |
Стрибки у довжину, чоловіки
Місце | Номер | Спортсмен | Дата народження | Команда | Результат | Розряд | очки | Тренери |
1 | 75 | Паляниця Олександр | 06.01.1998 | Прилуки ДЮСШ МОН | 5.77 | І-юн | 0 | Мачульний Є.В. |
2 | 266 | Йовчик Олександр | 01.07.1992 | Чернігів КДЮСШ «У» | 5.72 | І-юн | 0 | Кузьомко Л.М. Рябов В.В. |
3 | 8 | Мордашко Ярослав | 19.08.1999 | Менський р-н ДЮСШ МОН | 5.61 | І-юн | 0 | Терпицька І.Л. |
4 | 585 | Клочко Артем | Ніжинський р-н ДЮСШ «К» | 5.53 | І-юн | Ос. | Сахно В.К.
| |
5 | 26 | Лавський Владислав | 15.03.2000 | Менський р-н ДЮСШ «К» | 5.33 | І-юн | 0 | Таратухіна Н.П. |
6 | 5 | Загорулько Єгор | 1997 | Бахмацький р-н ДЮСШ МОН | 5.23 | ІІ-юн | 0 | Небощицький Г.О. |
7 | 88 | Козерук Кирило | 1994 | Чернігів ЧНПУ «У» | 5.10
| ІІ-юн | Ос. | Кузьомко Л.М.
|
8 | 13 | Шаріко Дмитро | 22.06.1999 | Чернігів, КДЮСШ-1 МОН | ххх | Ос. | Кривоус Н.В. Гредунова Н.Н. |
Потрійний стрибок , чоловіки
Місце | Номер | Спортсмен | Дата народження | Команда | Результат | Розряд | очки | Тренери |
1 | 15 | Луценко Максим | 27.03.1997 | Київ ДЮСШ «Старт» | 12.60 | ІІІ | Ос. | Резанова М.Н. Луценко А.Д. |
2 | 26 | Лавський Владислав | 15.03.2000 | Менський р-н ДЮСШ «К» | 11.36 | ІІ-юн | 0 | Таратухіна Н.П. |
Естафета 4 х 100м чоловіки
Місце | Номер | Спортсмен | Дата народження | Команда | Результат | Розряд | очки | Тренери |
1 | 2228 | Кравець Максим Луценко Іван Йовчик Олександр Дворніков Андрій | 08.04.1984 07.03.1987 01.07.1992 | Чернігів | 45.2 | ІІІ | 48 | Луценко В.В. Кузьомко Л.М Вятіорець С.Є. Середа С.С. |
2 | 2242 | Тритяченко Олександр Черевач Антон Придатко Дмитро Паляниця Олександр | 23.10.1993
21.06.1998 01.11.1997 06.01.1998 | Прилуки ОКДЮСШ «С» | 49.0 | І-юн | Ос. | Салівон Р.П. Демешко С.В. |
3 | 94 | Клочко Артем Дяченко Роман Романенко Олександр Малхазов Ігор | 12.12.1995 23.11.1989 26.09.1984
12.01.1999 | Ніжинський р-н ДЮСШ «К» | 50.1 | І-юн | Ос. | Сахно В.К. |
Естафета 4 х 400м чоловіки
Місце | Номер | Спортсмен | Дата народження | Команда | Результат | Розряд | очки | Тренери |
1 | 961 | Дубовик Віктор Байдала Олександр Корогод Дмитро Галушка Максим | 22.09.1995 1998 30.07.1996 26.06.1999 | Чернігів-1
| 3.45.7 | ІІІ | 48 | Бр.Філіпових Лагункова Н.М. Хорт Т.М. |
2 | 13 | Дяченко Роман Клочко Артем Романенко Олександр Шарий Євгеній
| 23.11.1989 12.12.1995
26.09.1984 05.08.1995
| Ніжинський р-н ДЮСШ «К» | 3.52.5 | І-юн | Ос. | Сахно В.К. |
3 | 183 | Горбань Андрій Зубок Владислав Андрійча Сергій Кривопуск Юрій | 17.02.1995 18.12.1987 12.09.1995 28.09.1995 | Чернігів-2
| 3.54.7 | ІІ-юн | Ос. | Лагункова Н. М. Клюєв А.О Луценко В.В. |
Біг на 100м, жінки
Місце | Номер | Спортсмен | Команда | Дата народження | Результат | Розряд | очки | Тренери |
1 | 990 | Шульга Євгенія | 13.09.1994 | Чернігів ДЮСШ «Атлет» «У» | 12.6 Ф-12.0 | КМС | 24 | Вятіорець С.Є. Середа С.С. |
2 | 595 | Максименко Катерина | 22.11.1998 | Чернігів КДЮСШ-1 МОН | 12.9 Ф-12.8 | ІІ | 21 | Кривоус Н. В. |
3 | 37 | Шишигіна Діана | 1998 | Прилуки ДЮСШ МОН | 13.7 Ф-13.5 | ІІІ | Ос. | Бобровська О.А. |
4 | 209 | Гриценко Марія | 08.01.2000 | Бахмацький р-н ДЮСШ МОН | 13.8 Ф-13.9 | ІІІ | 18 | Білич О.Л. |
5 | 7 | Копа Анастасія | 01.05.1999 | Бахмацький р-н ДЮСШ МОН | 14.7 | І-юн | 0 | Іванько Ю.Б. |
6 | 378 | Бойко Анна | 19.03.1999 | Чернігів КДЮСШ-1 МОН | 14.8
| І-юн | Ос. | Кривоус Н. В. |
7 | 1 | Жоголко Аліна | 11.11.1994 | Ніжинський р-н ДЮСШ «К» | 15.3 | ІІ-юн | Ос. | Сахно В.К. |
8 | 17 | Семеряка Людмила | 21.09.1993 | Ніжинський р-н ДЮСШ «К» | 15.9 | ІІІ-юн | Ос. | Сахно В.К. |
9 | 990 | Москаленкко Дарина | 12.01.1998 | Чернігів ДЮСШ «Атлет» «У» | 15.9 | ІІІ-юн | Ос. | Вятіорець С.Є. Середа С.С. |
10 | 48 | Матвієнко Тетяна | 1997 | Чернігів ОКДЮСШ «С» | 16.0 | ІІІ-юн | Ос. | Луценко І.В.
|
11 | 590 | Ручко Анна | 15.05.1999 | Чернігів КДЮСШ-1 МОН | 14.0 Ф-DNS | ІІІ | Ос. | Кривоус Н. В. |
12 | 240 | Пиркал Катерина | 08.12.1999 | Бахмацький р-н ДЮСШ МОН | 14.7 Ф-DNS | І-юн | 0 | Білич О.Л. |
Біг на 200м, жінки
Місце | Номер | Спортсмен | Дата народження | Команда | Результат | Розряд | очки | Тренери |
1 | 990 | Шульга Євгенія | 13.09.1994 | Чернігів ДЮСШ «Атлет» «У» | 24.8 | КМС | 24 | Вятіорець С.Є. Середа С.С. |
2 | 595 | Максименко Катерина | 22.11.1998 | Чернігів КДЮСШ-1 МОН | 27.2 | ІІ | 21 | Кривоус Н. В. |
3 | 48 | Кравцова Анна | 19.09.1994 | Чернігів ОКДЮСШ «С» | 27.9 | ІІІ | 18 | Луценко В.В. Луценко І.В. |
4 | 590 | Ручко Христина | 15.05.1999 | Чернігів КДЮСШ-1 МОН | 28.4. | ІІІ | 15 | Кривоус Н. В. |
5 | 265 | Мажуга Олександра | 19.12.1999 | Чернігів КДЮСШ-1 МОН | 31.8 | ІІ-юн | Ос. | Кривоус Н. В. |
6 | 17 | Глушко Ярина | 14.08.1998 | Ніжинський р-н ДЮСШ «К» | 33.1 | ІІІ-юн | Ос. | Сахно В.К. |
Біг на 400м, жінки
Місце | Номер | Спортсмен | Дата народження | Команла | Результат | Розряд | очки | Тренери |
1 | 2228 | Закатова Ярослава | 30.07.1994 | Чернігів, КДЮСШ -2 «С» | 58.4 | І | 24 | Бр.Філіпових Марченко М.С |
2 | 31 | Дерій Ольга | 29.08.1994 | Чернігів ОКДЮСШ «С» | 1.03.1 | ІІІ | 21 | Луценко В.В.
|
3 | 6 | Ігнатчик Анастасія | 14.02.2000 | Бахмацький р-н ДЮСШ МОН | 1.15.0 | ІІ-юн | 0 | Білич О.Л. |
4 | 990 | Москаленкко Дарина | 12.01.1998 | Чернігів ДЮСШ «Атлет» «У» | DNF | Ос. | Вятіорець С.Є. Середа С.С. |
Біг на 800м, жінки
Місце | Номер | Спортсмен | Дата народження | Команда | Результат | Розряд | очки | Тренери |
1 | 2221 | Дятлова Юлія | 18.07.90 | Чернігів КДЮСШ «У» | 2.09.8 | КМС | 24 | Лагункова Н.М. Клюєв А. О. Рябов В.В. |
1 | 2242 | Степенко Яна | 07.07.1996 | Прилуки КДЮСШ «С» | 2.22.5 | ІІ | Ос. | Салівон Р.П. Марченко М.С. |
3 | 111 | Калініченко Оксана | 08.01.1993 | Ніжинський р-н ДЮСШ «К» | 3.01.2 | І-юн | Ос. | Сахно В.К. |
4 | 169 | Петренко Катерина | 20.04.2000 | Бахмацький р-н ДЮСШ МОН | 3.09.0 | ІІ-юн | 0 | Білич О.Л. |
5 | 2229 | Жмурко Анна | 24.10.1996 | Чернігів КДЮСШ «У» | DNF | Ос. | Лагункова Н.М. Клюєв А. О. |
Біг на 1500м, жінки
Місце | Номер | Спортсмен | Дата народження | Команда | Результат | Розряд | очки | Тренери |
1 | 15 | Чоботар Анастасія | 11.05.1993 | Чернігів КДЮСШ «У» | 4.44.7 | І | 24 | Лагункова Н.М. Клюєв А. О. Рябов В.В. |
2 | 515 | Ващенко Марія | 11.06.1996 | Чернігів КДЮСШ «У» | 4.52.4 | ІІ | 21 | Лагункова Н. М. Клюєв А.О Філіпов В.В. |
Стрибки у довжину, жінки
Місце | Номер | Спортсмен | Дата народження | Команда | Результат | Розряд | очки | Тренери |
1 | 1054 | Чернікова Аліна | 2001 | Прилуки ДЮСШ МОН | 4.83 | ІІІ | Ос. | Бобровська О.А. |
2 | 5 | Самойленко Марія | 1999 | Прилуки ДЮСШ МОН | 4.83 | ІІІ | Ос. | Бобровська О.А. |
3 | 1 | Слобода Марія | 21.02.2001 | Менський р-н ДЮСШ «К» | 4.47 | І-юн | 0 | Таратухіна Н.П. |
4 | 9 | Котова Анастасія | 21.11.2002 | Менський р-н ДЮСШ «К» | 4.13 | ІІ-юн | 0 | Таратухіна Н.П. |
5 | 2228 | Данилевська Наталія | 15.08.1996 | Чернігів, КДЮСШ -2 «С» | ххх | Ос. | Бр.Філіпових | |
6 | 590 | Ручко Христина | 15.05.1999 | Чернігів КДЮСШ-1 МОН | ххх | Ос. | Кривоус Н. В. |
Потрійний стрибок, жінки
Місце | Номер | Спортсмен | Дата народження | Команда | Результат | Розряд | очки | Тренери |
1 | 5 | Самойленко Марія | 1999 | Прилуки ДЮСШ МОН | 9.91 | І-юн | Ос. | Бобровська О.А. |
2 | 1054 | Чернікова Аліна | 2001 | Прилуки ДЮСШ МОН | 9.86 | І-юн | Ос. | Бобровська О.А. |
3 | 2228 | Данилевська Наталія | 15.08.1996 | Чернігів, КДЮСШ -2 «С» | ххх | Ос. | Бр.Філіпових |
Естафета 4х100м,жінки
Місце | Номер | Спортсмен | Дата народження | Команда | Результат | Розряд | очки | Тренери |
1 | 2228 | Ручко Христина Закатова Ярослава Данилевська Наталія Максименко Катерина | 15.05.1999 30.07.1994 15.08.1996
22.11.1998 | Чернігів | 51.4 | ІІ | 48 | Кривоус Н. В. Бр.Філіпових
|
2 | 1054 | Чернікова Аліна Самойленко Марія Шишигіна Діана Степенко Яна | 2001 1999 1998 07.07.1996 | Прилуки
| 54.6 | ІІІ | Ос. | Бобровська О.А. Салівон Р.П. Марченко М.С. |
3 | 240 | Пиркал Катерина Петренко Катерина Копа Анастасія Гриценко Марія | 08.12.1999 20.04.2000 01.05.1999 08.01.2000 | Бахмацький р-н ДЮСШ МОН | 58.3 | І-юн | 0 | Білич О.Л. |
4 | 17 | Семеряка Людмила Калініченко Оксана Слобода Марія Жоголко Аліна | 21.09.1993 08.01.1993 21.02.2001 11.11.1994 | Ніжинський р-н
Менський р-н | 1.02.6 | ІІІ-юн | Ос. | Сахно В.К.
Таратухіна Н.П. |
Головний суддя змагань Рябов В.В.
Головний секретар змагань Антонова В.Г.
19 червня 2014 рік
м. Чернігів, стадіон імені Ю.О.Гагаріна
<<< Особисті результати >>>
Штовхання ядра (7.260 кг), чоловіки
Місце | Номер | Спортсмен | Дата народження | Команда | Результат | Розряд | очки | Тренери |
1 | 1 | Попов Роман | 12.10.1993 | Чернігів КДЮСШ «У» | 16.45 | КМС | 24 | Олійник В.М |
2 | 2 | Манжай Дмитро | 15.04.1997 | Менський р-н | 13.34 | І | 21 | Терпицька І.Л. |
3 | 5 | Кошовий Павло | 08.03.1992 | Чернігів КДЮСШ «У» | 12.73 | ІІ | Ос. | Олійник В.М |
4 | 2198 | Зеленський Сергій | 12.04.1993 | Чернігів, ДЮСШ «Атлет» «У» | 12.32 | ІІ | Ос. | Середа О.А |
5 | 8 | Дедух Вячеслав | 03.06.1998 | Бахмацький р-н | 10.73 | ІІІ | 18 | Небощицький Г.О. |
6 | 2192 | Прокопенко Андрій | 13.12.1994 | Бахмацький р-н ДЮСШ МОН | 10.70 | ІІІ | 15 | Небощицький Г.О. |
7 | 2222 | Алєксєєв Владислав | 02.12.1995 | Чернігів, ДЮСШ «Атлет» «У» | 10.13 | ІІІ | Ос. | Середа О.А |
8 | 33 | Шурхал Юрій | 20.05.1997 | Чернігів, ДЮСШ «К» | 9.75 | ІІІ | Ос. | Порядіна В.В. |
9 | 7 | Кучеренко Роман | 24.01.1994 | Бахмацький р-н ДЮСШ МОН | 9.46 | ІІІ | 13 | Небощицький Г.О. |
10 | 4 | Дубовський Олександр | 25.09.1998 | Менський р-н | 9.32 | ІІІ | 11 | Терпицька І.Л. |
Метання диска (2 кг), чоловіки
Місце | Номер | Спортсмен | Дата народження | Команда | Результат | Розряд | очки | Тренери |
1 | 2203 | Сивенко Євгеній | 04.04.1993 | Чернігів, ДЮСШ «Атлет» «У» | 48.77 | КМС | Ос. | Середа О.А.
|
2 | 1 | Попов Роман | 12.10.1993 | Чернігів КДЮСШ «У» | 43.10 | І | 24 | Олійник В.М |
3 | 5 | Кошовий Павло | 08.03.1992 | Чернігів КДЮСШ «У» | 41.70 | ІІ | Ос. | Олійник В.М |
4 | 2203 | Ракуненко Денис | 28.07.1997 | Чернігів, ДЮСШ «Атлет» «У» | 39.54 | ІІ | Ос. | Середа О.А |
5 | 2222 | Алєксєєв Владислав | 02.12.1995 | Чернігів ДЮСШ «Атлет» «У» | 36.04 | ІІІ | Ос. | Середа О.А.
|
6 | 2 | Манжай Дмитро | 15.04.1997 | Менський р-н | 35.20 | ІІІ | 21 | Терпицька І.Л. |
7 | 33 | Шурхал Юрій | 20.05.1997 | Чернігів, ДЮСШ «К» | 33.50 | ІІІ | Ос. | Порядіна В.В. |
8 | 2214 | Бородуха Юрій | 10.04.1997 | Чернігів, ДЮСШ «Атлет» «У» | 32.70 | ІІІ | Ос. | Середа О.А.
|
Метання списа (800г), чоловіки
Місце | Номер | Спортсмен | Дата народження | Команда | Результат | Розряд | очки | Тренери |
1 | 2 | Строган Віталій | 05.07.1991 | Чернігів, КДЮСШ «У» | 53.00 | ІІ | Ос. | Олійник В.М |
2 | 9 | Шевченко Максим | 13.11.1992 | Бахмацький р-н КДЮСШ «У» | 50.70 | ІІ | 24 | Олійник В.М |
3 | 10 | Кисіль Іван | 1998 | Бахмацький р-н ДЮСШ МОН | 48.70 | ІІІ | 21 | Небощицький Г.О. |
4 | 2192 | Прокопенко Андрій | 13.12.1994 | Бахмацький р-н ДЮСШ МОН | 48.54 | ІІІ | 18 | Небощицький Г.О. |
5 | 2201 | Терехно Дмитро | 1992 | Чернігів ДЮСШ «Атлет» «У» | 46.65 | ІІІ | Ос. | Порядіна В.В. |
6 | 12 | Гірман Петро | 1988 | Бахмацький р-н ДЮСШ МОН | 42.65 | ІІІ | 15 | Небощицький Г.О. |
7 | 7 | Кучеренко Роман | 24.01.1994 | Бахмацький р-н ДЮСШ МОН | 41.12 | ІІІ | 13 | Небощицький Г.О. |
8 | 17 | Городненко Олег | 1999 | Бахмацький р-н ДЮСШ МОН | 40.11 | ІІІ | 11 | Небощицький Г.О. |
9 | 8 | Гребеник Роман | 1995 | Бахмацький р-н ДЮСШ МОН | DNF | 0 | Небощицький Г.О. |
Штовхання ядра(4кг), жінки
Місце | Номер | Спортсмен | Дата народження | Команда | Результат | Розряд | очки | Тренери |
1 | 32 | Наумчик Альона | 01.10.1999 | Менський р-н ДЮСШ «К» | 11.18 | ІІ | 24 | Таратухіна Н.П. |
2 | 33 | Полоз Олена | 12.03.1999 | Менський р-н ДЮСШ «К» | 10.70 | ІІ | 21 | Таратухіна Н.П. |
3 | 35 | Лупинос Катерина | 01.02.2000 | Менський р-н ДЮСШ «К» | 10.56 | ІІ | 18 | Таратухіна Н.П. |
4 | 971 | Соколенко Вікторія | 05.04.1995 | Чернігів, ДЮСШ «Атлет» «У» | 10.56 | ІІ | 15 | Середа О.А Таратухіна Н.П. |
5 | 16 | Далте Анастасія | 16.10.1999 | Менський р-н ДЮСШ «К» | 9.33 | ІІІ | 13 | Таратухіна Н.П. |
6 | 1 | Максименко Наталія | 18.04.1999 | Менський р-н ДЮСШ «К» | 9.08 | ІІІ | 11 | Таратухіна Н.П. |
7 | 2196 | Кочура Анастасія | 15.04.1997 | Чернігів, ДЮСШ «Атлет» «У» | DNS | Ос. | Середа О.А.
|
Метання диска( 1кг), жінки
Місце | Номер | Спортсмен | Результат | Розряд | очки | Тренери | ||
1 | 35 | Лупинос Катерина | 01.02.2000 | Менський р-н ДЮСШ «К» | 31.30 | ІІІ | 24 | Таратухіна Н.П. |
2 | 2199 | Небощицька Вікторія | 10.01.1996 | Бахмацький р-н ДЮСШ МОН | 30.72 | ІІІ | 21 | Небощицький Г.О. |
3 | 32 | Наумчик Альона | 01.10.1999 | Менський р-н ДЮСШ «К» | 30.50 | ІІІ | 18 | Таратухіна Н.П. |
4 | 33 | Полоз Олена | 12.03.1999 | Менський р-н ДЮСШ «К» | 29.90 | ІІІ | 15 | Таратухіна Н.П. |
5 | 16 | Далте Анастасія | 16.10.1999 | Менський р-н ДЮСШ «К» | 25.30 | І-юн | 0 | Таратухіна Н.П. |
6 | 1 | Максименко Наталія | 18.04.1999 | Менський р-н ДЮСШ «К» | 24.90 | ІІ-юн | 0 | Таратухіна Н.П. |
Метання списа( 600г), жінки
Місце | Номер | Спортсмен | Дата народження | Команда | Результат | Розряд | очки | Тренери |
1 | 50 | Ткаченко Яна | 13.03.1993 | Чернігів ДЮСШ «Атлет» «У» | 44.27 | І | 24 | Порядіна В.В. |
2 | 2199 | Небощицька Вікторія | 10.01.1996 | Бахмацький р-н ДЮСШ МОН | 41.57 | І | 21 | Небощицький Г.О. |
3 | 30 | Левадська Олександра | 25.05.2000 | Чернігів, ДЮСШ «Атлет» «У» | 27.77 | ІІІ | Ос. | Порядіна В.В. |
4 | 57 | Носенко Катерина | 09.11.1995 | Чернігів ДЮСШ «К» | 27.00 | ІІІ | Ос. | Порядіна В.В. |
5 | 55 | Пилипенко Катерина | 30.01.1995 | Чернігів, ДЮСШ «Атлет» «У» | 26.70 | ІІІ | Ос. | Порядіна В.В. |
Головний суддя змагань Порядіна В.В.
Головний секретар змагань Сакун С.М
19 червня 2014 рік
м. Славутич, л/а стадіон.
м.Чернігів, стадіон імені Ю.О.Гагаріна
<<< Командні результати >>>
І група | ||
Місце | Команда | Очки |
1 | м. Чернігів | 449 |
м.Прилуки | особисто | |
ІІ група | ||
1 | Менський р-н | 237 |
2 | Бахмацький р-н | 223 |
3 | Ніжинський р-н | особисто |
Головний суддя змагань Рябов В.В.
Головний секретар змагань Антонова В.Г.
Ни одного достойного результата. Кошмар. Если дорожки не будет еще год, этот вид наверное вообще исчезнет.
К сожалению, так и есть…. И будет все хуже и хуже…
Уже года два назад писали про "еще год" – ничего не изменилось, все хуже и хуже… Дорожки нет, денег нет, условий нет. А руководство области, как командиры ходят. Замок на стадион и закрыть ВСЁ.